PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

Zavjalov
25.08.06, 01:43
Algul oli Levadia mäng hambutu, neil puudus enesekindlus, peksti ainult pikka palli ette ning enamus neist pallidest ei jõudnud oma meesteni, selle asemel, et lükata paar lühikest söötu mis oleks 100% omamehele jõudnud, kuid peale väravat Levadial enesekindlus kasvas ja nad suutsid ka aplli valdama hakata, teine poolaeg oli suhteliselt võrdne, kuid meil tuleb ka õnne tänada, et see mäng sellise tulemusega lõppes, kokkuvõttes võiks öelda et Levadialt suht hea esitus:)

Trax
25.08.06, 01:49
Mõned pildid võidust :o)
NB! Antud juhul on tähtis võit ja emotsioon. Hea tulemus! Levadia - Twente 1:0 (http://kj92.soomre.com/pages/et/fotod-mE4ngudest.php)

lume
25.08.06, 03:58
Superb Levadia, Rumeenia onkel vilega oli ka täitsa ok!

norsk
25.08.06, 08:07
Ülikõva!

Aga Twente mäng oli üllatavalt hambutu satsi kohta, kes edasi tahab pääseda ja hirmsasti väravat vajab. Levadia uimase tempoga mindi kaasa ja oodati, et küll see pall lõpuks ikka sinna väravasse veereb. See neile kätte maksiski.
Aga pohui, see on nende mure :)

raido
25.08.06, 08:16
No Twente värav oli ikka üsna lähedal nii mõneski olukorras. Seekord Levadial vedas.

Martin
25.08.06, 08:38
Algselt postitas Trax

Mõned pildid võidust :o)
NB! Antud juhul on tähtis võit ja emotsioon. Hea tulemus! Levadia - Twente 1:0 (http://kj92.soomre.com/pages/et/fotod-mE4ngudest.php)

Superhead pildid, millega sa teed?

eestimees
25.08.06, 09:08
lõpupool ajas vassiljev mitu korda publikut kõvemini kaasa elama ja kohtuniku vilet polnud üldse kuulda 2 poolajal ja vile ja pasunate hääl oli meeletu...milline feeling, peab ikka uuesti kordama...oleks see ainult ka iisraeli mängu ajal.....

Scooter
25.08.06, 09:20
Algselt postitas Martin
Superhead pildid, millega sa teed?
Fotokaga! :doh:
Raimo Nõu pildid Postimehes näitavad ikka teie lehe taset küll. :P

Tundmatu
25.08.06, 09:34
Kas keegi suutis selgelt välja lugeda mis plakat võeti nii öelda fännitribüünilt maha ca esimese poolaja 30 minutil?
Endal on üks arusaam ja arvamus kuid pole 100% kindel

Matis
25.08.06, 10:05
Kihvt tulemus! Eriti hea oli vaadata meeskonna head kontsentreeritust mängust. Muidugi õnne oli ka. Võitis see meeskond kes tahtis rohkem võita. Tarmo \"Kivinägu\" on taktikatšempion. Ja meeldiv tõdeda, et nii tähtsas mängus on tegijad mehed noored ja ka vanad - Andrejev, Marmor, Nahk, Vassiljev, Lemsalu, Kotenko (kui mõni ebakindel sooritus välja arvata). Korvpallis arenevad noored pingil, jalgpallis väljakul:D

lennu
25.08.06, 10:14
Mis kolmandast ringist te räägite? UEFA sait loeb sekundeid 1. ringi loosiks.

Group stage
The format was changed in 2004/05, however, when for the first time a group stage was introduced. Two qualifying rounds produce a first round of 80 teams who play over two legs to find the 40 clubs that make up the group stage. This phase comprises eight groups of five, with each side playing four games, two at home and two away. The winners, runners-up and third-placed teams from each section advance to the last 32 where they are joined by the eight third-placed clubs from the UEFA Champions League. Here, the traditional two-match knockout format resumes, until the final.

http://www.uefa.com/competitions/uefacup/Format/index.html

gamer
25.08.06, 10:17
Algselt postitas lennu

Mis kolmandast ringist te räägite? UEFA sait loeb sekundeid 1. ringi loosiks.

Group stage
The format was changed in 2004/05, however, when for the first time a group stage was introduced. Two qualifying rounds produce a first round of 80 teams who play over two legs to find the 40 clubs that make up the group stage. This phase comprises eight groups of five, with each side playing four games, two at home and two away. The winners, runners-up and third-placed teams from each section advance to the last 32 where they are joined by the eight third-placed clubs from the UEFA Champions League. Here, the traditional two-match knockout format resumes, until the final.

http://www.uefa.com/competitions/uefacup/Format/index.html

Esimene ring ehk mööndustega kolmas eelring enne alagrupifaasi.

lennu
25.08.06, 10:19
Ai bizdii. Ärge rohkem riielge.

bomb
25.08.06, 10:26
õnnitlused Levadiale ajaloo tegemise eest Eesti jalgpallis. Aasta võistkonna valimisel vist hääletan teie poolt..:kaval:

lenc
Kellele esimene ring, kellele kolmas. Levadiale kolmas, Livornole esimene näiteks.

Tundmatu
Algselt postitas asdf

Algselt postitas Tundmatu

Kas keegi suutis selgelt välja lugeda mis plakat võeti nii öelda fännitribüünilt maha ca esimese poolaja 30 minutil?
Endal on üks arusaam ja arvamus kuid pole 100% kindel

Mina nägin seal plakatit RIP Twente. Kas see?

Ei, see plakat mida viitad oli ilusti lõpuni ;)

Devil
25.08.06, 10:53
Tundmatu oli väga hea inimene ja muretses mulle kaks mängukava. Kas keegi kellele kava näppu jäi on nõus veel loobuma?

Mitte, et ma ise kavasi koguks, vaid yhe hollandlasest kavakoguja palvel :).

mcnamara
25.08.06, 10:54
Levadia oli väga tubli eile. Lausa hämmastav oli Eesti klubi hollandlastega nagu võrdne võrdsega mängimas näha. Tegemist on ikka juba mängulises plaanis täiesti arvestatava meeskonnaga laiemaltki kui vaid Eesti kontekstis. Kahtlemata on see peale taasiseseisvumist esimene kord, kui midagi taolist öelda saab.
Järgmiste vastaste valik on aukartustäratav: Newcastle, Glasgow Rangers, Celta Vigo, Hapoel Tel-Aviv või Chievo. Kas õhkõrnad võimalused grupifaasi jõuda (Hapoel või Rangers) kaaluvad üles tõeliselt glamuurse meeskonna Tallinnas (Newcastle või Celta)? Minu jaoks küll.

midfielder
25.08.06, 11:13
Algselt postitas mcnamara

Levadia oli väga tubli eile. Lausa hämmastav oli Eesti klubi hollandlastega nagu võrdne võrdsega mängimas näha. Tegemist on ikka juba mängulises plaanis täiesti arvestatava meeskonnaga laiemaltki kui vaid Eesti kontekstis. Kahtlemata on see peale taasiseseisvumist esimene kord, kui midagi taolist öelda saab.
Järgmiste vastaste valik on aukartustäratav: Newcastle, Glasgow Rangers, Celta Vigo, Hapoel Tel-Aviv või Chievo. Kas õhkõrnad võimalused grupifaasi jõuda (Hapoel või Rangers) kaaluvad üles tõeliselt glamuurse meeskonna Tallinnas (Newcastle või Celta)? Minu jaoks küll.

No siin potis on ju suisa Twentest nõrgem sats-Hapoel ja arvestades seda, et Serie A pole veel alanud ja võib isegi algsest 9-10 septembri weekendist edasi nihkuda, siis poleks üldse paha ka Chievo. Ning kui Ventspils pidi vaid 1 väravaga Magpiesile alla vanduma, siis miks ei võiks nendega korralikult heidelda Levadia, kuigi Rangers oleks minu arust briti satsidest eelistatum kui tiba nõrgem. Celtaga oleks vast kõige raskem.

Martin
25.08.06, 11:14
Rangers ja grupifaasi! Siis võib hakata Newcastle\'it ja teisi loputama :)

TrevoR
25.08.06, 11:16
Levadia!
Õnne oli ikka haigelt, latt, post siis ühekorra tõrjus vist Cepauskas või keegi kodinatega ära. :P
Kotenko oli hea!

gamer
25.08.06, 11:30

Ära unusta, et Toonidel on ainult Luque hetkel ründajana olemas ja ma kahjuks ei tea kas enne seda ringi saavad nad Martinsi juurde registreerida või mitte. Ja Ventspilsiga 1-0 ja 0-0 ei ole kohe üldse koledad tulemused vaadates ettepoole nende kahe mängu suunas.

Jeti88
25.08.06, 11:38
kellegil värava linki pole pakkuda?

hassan74
25.08.06, 11:40
Kõik vastased hoolimata kehvast vormist ikkagi Levadiast tugevamad.Kui siiani ei viitsinud staadionile ronida - tele kandis ju üle, siis järgmist mängu lähen kindlasti vaatama.

Jaan
25.08.06, 11:40
Algselt postitas gamer

Ära unusta, et Toonidel on ainult Luque hetkel ründajana olemas ja ma kahjuks ei tea kas enne seda ringi saavad nad Martinsi juurde registreerida või mitte. Ja Ventspilsiga 1-0 ja 0-0 ei ole kohe üldse koledad tulemused vaadates ettepoole nende kahe mängu suunas.

Kahe mängu peale tegi Ventspils vist ühe löögi. Eile saadi mõned korrad üle poole.

Jeti88
25.08.06, 11:44
Algselt postitas priity

Algselt postitas Jeti88
kellegil värava linki pole pakkuda?

Keeraks mõne lehe ettepoole äkki?

sry, my bad

lennat
25.08.06, 11:45
Glasgow Rangers F.C. on ka täiesti arvestatavalt glamuurne meeskond, vähemalt klubi ajalugu meeles pidades. Minu jaoks on tempel mällu igaveseks Euroopa karikavõitjate karikavõistluste karikavõit aastast 1972. Poolfinaalis alistati kahe mängu kokkuvõttes FC Bayern München 3:1 (1:1 + 2:0) ja lõpus meeletu finaalmäng, kus murule lendasid granaadikujulised Scotch Whiskey pudelid :õnnelik:

24. mai 1972 19:00 (Nou Camp, Barcelona, 24701)
Väljakukohtunik: José Maria Ortiz de Mendebil, ESP

Glasgow Rangers - Moskva Dünamo 3:2 (2:0)

Väravad:
1:0 Stein 24\'
2:0 Johnston 40\'
3:0 Johnston 49\'
3:1 Eštrekov 60\'
3:2 Mahovikov 87\'

Glasgow Rangers F.C.: McCloy - Jardine, J. Greig (k), D. Johnstone, Mathieson, D. Smith, Conn, MacDonald, Th. Mc Lean, C. Stein, W. Johnston.
Mänedžer: William Waddell.

SK Moskva Dünamo: Pilgui - Basalajev, Szabo (k), Žukov, Dolbonosov (69\' Gerskovitš), Zõkov, Dolmatov, Mahovikov, Baidatšnõi, Jakubik ( 56\' Eštrekov), Jevružihin.
Treener: Konstantin Beskov.

budu
25.08.06, 11:46
tublid poisid ja kuigi kogu meeskond mängis väga hästi tunnustaks ikkagi Kotenko tööd.SUPER!!!!

ballack
25.08.06, 11:52
selles suhtes et millegipärast ei näita mul seda videopilti väravast......ainult hääl on....oskab keegi aidata? :oih:

soxx
25.08.06, 11:54
Algselt postitas ballack

selles suhtes et millegipärast ei näita mul seda videopilti väravast......ainult hääl on....oskab keegi aidata? :oih:

Ju sul puudub mingi codec\'s

gamer
25.08.06, 11:54
Algselt postitas ballack

Arvatavasti vast mõni koodek puudu või üleliia (vahel lähevad üksteisega konflikti). Proovi VLC-ga mängida, või ava VirtualDUbiga, see peaks igaljuhul sulle pilti kah näitama.

soxx
25.08.06, 11:57
keegi oskab vb tõlkida`?

http://www.fctwente.nl/nieuws/index.php?item=5578

Martin
25.08.06, 12:02
Algselt postitas soxx

keegi oskab vb tõlkida`?

http://www.fctwente.nl/nieuws/index.php?item=5578

Tõlge on lihtne: tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra.

Even
25.08.06, 12:02
Esimese karistuslöögi ajal oli küll kohtunik loll. Vassiljiev söötis palli keskel, kohtunik jääb pallile ette ja ma ei mäleta kelle löök läks kõvasti mööda.

Martin
25.08.06, 12:03
Algselt postitas ballack

Poleks arvanud, et ma Ballackit aitan.

Tõmba endale see ja installi kõik ära. Edaspidi peaks kõik töötama.
http://superb-west.dl.sourceforge.net/sourceforge/gordianknot/Gordian.Knot.Codec.Pack.1.9.Setup.exe

Ära vajuta lingile, vaid kopeeri. Vajutades ei tööta. Kopeerides töötab.

lenc
25.08.06, 12:10
Xvidi codec-it kasutasin video tegemiseks.

Arx07
25.08.06, 12:14
ma ikkagi ei saa aru...nüüd loositakse kaheksa 10 meeskonnalist alagruppi? mis, kes kudais edasi pääsevad, kes omavahel mängivad ja palju jne?:õnnelik:

midfielder
25.08.06, 12:17
Algselt postitas Arx07

ma ikkagi ei saa aru...nüüd loositakse kaheksa 10 meeskonnalist alagruppi? mis, kes kudais edasi pääsevad, kes omavahel mängivad ja palju jne?:õnnelik:

Loe siit (http://www.uefa.com/competitions/UEFACup/news/Kind=1/newsId=448958.html)

Leivo-Tigu Vimb
25.08.06, 12:38
Twente kommentaarid: \"See on kohutav pettumus.\" Sander Boschkeri sõnul on see üks tema elu kolmest suuremast katastroofist, seda kinnitab ka Niemeyer. Pall ei jõudnud üldse Blaise N´Kufoni. \"Me teadsime kogu aeg, et peame värava lööma\", ütles Niemeyer.
\"Kuna me seda ei suutnud, siis kaotasimegi. Meeskonna esiliin ei toimi ja meil on probleeme ka taga ja see mõjutabki kõigi mängu.\" Niemeyeri sõnul algas mäng lootusandvalt: \"Saime endale peaaegu kõik teised pallid ja olime mõlemas mängus selgelt parem meeskond. Me lihtsalt ei surunud piisavalt tugevalt ja see on seotud eneseusuga. Unistus oli kena, aga nüüd on see purunenud.\" Sander Boschkeri sõnul on ta karjääri jooksul näinud kõike, ka palju pettumusi, aga see on üks kõige hullemaid. \"Kohutav. Twente oleks pidanud hõlpsalt võitma. Me mängime hästi kuni karistuskastini ja siis jookseb mäng kinni. Ma ei saa aru. On see pingetest? Ei tea. Me ei tohi asja enam hullemaks mõelda, aga praegu olen vihane ja pettunud. Mida peaks veel tegema, kui tipuründaja palub palli ja ei saa seda?\"

Sats1
25.08.06, 13:14
Eile nagin tribüünil huvitavat situatsiooni: poiss (umbes 13-14 a. vana) näinud, et tema all istuv neiu hakkas suitsetama, tõusis oma kohalt, astus turvamehe juurde ning koputas et neiu suitsetab staadionil…

oku
25.08.06, 13:15
Algselt postitas Jaan

Algselt postitas gamer

Kahe mängu peale tegi Ventspils vist ühe löögi. Eile saadi mõned korrad üle poole.

Levadiale ühest löögist piisab, nagu näha ;)

ballack
25.08.06, 13:24
martin mis ma siis teinud olen et sa seda poleks uskunud? :oih: aitäh lingi eest aga gamer juba õnneks mainis VLC ära ja sai tööle;) ballack on kukupai ja kahtlaselt rahulik....kas vaikus enne tormi?:kaval:

Nurmekas
25.08.06, 13:31
Algselt postitas ballack
ballack on kukupai ja kahtlaselt rahulik....kas vaikus enne tormi?:kaval:
Mine sa hullu tea...

Sir Brazza
25.08.06, 13:41
20 minti aega.. ja palun.. tulgu võimalikest variantidest kõige võidetavam vastane.. grupifaasisi jõuaks mängida küll nende hiidudega.. ;)

bomb
25.08.06, 13:43
http://www.uefa.com/competitions/UEFACup/news/Kind=1/newsId=448982.html
Siin on uefa artikkel ja seal on lahe pilt, kui Levadia seiklustest tehakse film siis see sobiks kõigeparemini postriks.:kaval:

alecoq1
25.08.06, 13:52
Kas netist saab otse vaadata loosimist ?

soxx
25.08.06, 13:52
Algselt postitas Sir Brazza

20 minti aega.. ja palun.. tulgu võimalikest variantidest kõige võidetavam vastane.. grupifaasisi jõuaks mängida küll nende hiidudega.. ;)

1h20 aega...

siimsorokin
25.08.06, 13:54
5 min. pärast uefa.com\'is.

Devil
25.08.06, 13:55
Algselt postitas ballack

martin mis ma siis teinud olen et sa seda poleks uskunud? :oih: aitäh lingi eest aga gamer juba õnneks mainis VLC ära ja sai tööle;) ballack on kukupai ja kahtlaselt rahulik....kas vaikus enne tormi?:kaval: muidugi vaikus enne tormi, kui sa oled teel Piraaja mänge vaatama :D

Sir Brazza
25.08.06, 13:56
3 minti veel.. sorry, et topeltpostitus, kuid ÄREVUS kiusab.. :õnnelik:

Sir Brazza
25.08.06, 14:01
pöidlad pihku... et tuleks hapoel rahvas..

hassan74
25.08.06, 14:04
Eurosport kannab üle
:õnnelik:

vello99
25.08.06, 14:09
Video link (http://www.uefa.com/video/drawvideo_ucup.html)

alecoq1
25.08.06, 14:11
Kui Hapoel tuleks, kus siis nende kodumäng toimuks ?

17
25.08.06, 14:12
Kurat Tel Aviv läks juba ära:viha:

Sir Brazza
25.08.06, 14:12
molde - hapoel :(

Sats1
25.08.06, 14:13
Margus Luik artikel \"Levadia clear historic hurdle\":

http://www.uefa.com/competitions/UEFACup/news/Kind=1/newsId=448982.html

17
Newcastle

Sir Brazza
NEWWWWWWWWWWWWWWWWWCASTLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EE

alecoq1
Traaaaaaa Newcastle United

lenc
Newcastle

3rk1
Teevad ära küll.

marrrtin
25.08.06, 14:14
Newcastle, damn.:doh:

smith
levadia - newcastle!!!!

Leivo-Tigu Vimb
oijahhhh.... samas celta olnuks hullem

Wuppi
25.08.06, 14:15
Palju õnne Levadiale ja nende fännidele eilse hea mängu eest ja hetke eest loositud vastase eest.

jethro
25.08.06, 14:15
Super, telerahad, võimalus premieri vendadele silma jääda. Parim variant.

nurmalna
25.08.06, 14:16
Newcastle! Kahjuks edasi ei saa, aga jah, Newcastle Tallinnas!

alecoq1
25.08.06, 14:16
Algselt postitas ak

Super, telerahad, võimalus premieri vendadele silma jääda. Parim variant.Nojah ega ta teistest niipalju üle ka pole , heal päeval võidetav.

eestimees
25.08.06, 14:17
kaju et moldet ei saand siis oleks edasipääsend:doh:

whitewater
hea töö...newcastle!!!!!!!!!

Jeti88
Algselt postitas eestimees

moldega poleks saanud mitte mingil juhul kokku minna

gamer
25.08.06, 14:18

Tee endale potid enne selgeks :D

alecoq1
25.08.06, 14:20
Mitmes Newcastle eelmisel hooajal Premeris oli ja kus nende koosseisu võimalik leida ?

gamer
25.08.06, 14:21
Algselt postitas alecoq1

Mitmes Newcastle eelmisel hooajal Premeris oli ja kus nende koosseisu võimalik leida ?

WIKIPOWER

lennat
25.08.06, 14:21
Ah, Molde sai ise Rangersi! Kui ma oleksin norralane, oleksin rõõmus, kuna ei ole, olen niisama :õnnelik:

Leivo-Tigu Vimb
25.08.06, 14:23
tegelt, ega see hapoel väga hea vastane poleks ehk old. üsna vastiku stiiliga mängivad

PraS
25.08.06, 14:25
Algselt postitas gamer

Algselt postitas alecoq1

WIKIPOWER

Abivalmis poiss oled :)
Ole lahke ja otsi ise :)
klubi kodukas: http://www.nufc.premiumtv.co.uk/page/Home/0,,10278,00.html

nurmalna
25.08.06, 14:26

Mitu meeskonda oli selles grups, kes oleks võinud Levadiale vastu tulla üldse?

siimsorokin
25.08.06, 14:26
Algselt postitas nurmalna

Mitu meeskonda oli selles grups, kes oleks võinud Levadiale vastu tulla üldse?

Kas seda juba piisavalt ei korrutatud ?
5.. VIIIS

tank
25.08.06, 14:30
Newcastle\'i kodukal on kirjas, et home and away kohtumise järjekord on veel UEFA poolt kinnitamisel.

Wuppi
25.08.06, 14:33
Esimene mäng toimub kodus u. 14 sept. ja võõrsil 28 sept. ehk inglismaal

norsk
25.08.06, 14:38
Lemsalu muljetas just raadios. Loosiga jäi enam-vähem rahule, eelistatuim variant oleks tema sõnul olnud Hapoel ja kindlasti poleks tahtnud kokku minna itaallaste või hispaanlastega.

symbio
25.08.06, 14:44
Pohlak lubab Levadial oma staadionit kasutada ja pappi tuleb kodumängul palju.Kujutan ette , et võib oodata täismaja.

budu
kas martins saab neid juba levadia vastu esundada?aga usun et levadia suudab ka selle takistuse ületada!!!

leht
Kõva. Vaatama ka kindlalt. Mõlemale mängule. http://www.nufc.premiumtv.co.uk/page/NewsDetail/0,,10278~888175,00.html
NUFC avalehel Kadrioru staadionist pilt :P

ttBoll
25.08.06, 14:45
Tegelt ventspils või keegi kaotas ka ju newcastlile vaid 0-1 kusjuures võõrsil suudeti mängida 0-0 :D

marrrtin
25.08.06, 14:47
EI EGA OMETI?

FC Levadia ründaja Nikita Andrejev (22.09.1988) sõitis täna kell 13.20 Venemaa kõrgliiga klubi FC Saturn Ramenskoje kutsel Moskvasse nimetatud klubisse testimisele:viha: :viha: :viha:

RD
25.08.06, 14:57
Nikita kaotus oleks korvamatu, aga usun et levadia jõuab sellisele kokkuleppele, et enne eurohooaja lõppu teda ei müüda
Newcastle on aga täitsa võidetav, nad pole viimastel hooaegadel üldse säranud, pigem on neil vedanud, et nad üldse eurosarjadesse on pääsenud

Sats1
25.08.06, 15:02
Newcastle U: Owen, Daff !!!

marrrtin
25.08.06, 15:04
Owen ei mängi kahjuks, aga jmh.

Duff ja Obafemi rsk :D Lennujaama minek :P

Igatahes võiks Newcastle kotti panna ja alagrupis võiks ees seista Marseille ja Ajax ja 2 ülejäänud, mingid nõrgad :P

Kuigi minuarust halb on see, et alustatakse kodus.:(

zigull182
25.08.06, 15:05
ei tea millal piletidvõiks müüki tulla:) ??

ChelseaFC
25.08.06, 15:07
Owen hooaja lõpuni väljas sats1

marrrtin
25.08.06, 15:12
Algselt postitas chelseafan112

Owen hooaja lõpuni väljas sats1Imele võib loota.:D

Leivo-Tigu Vimb
25.08.06, 15:13
see saturn pole nüüd kah mingi klubi, kuhu iga hinna eest himustada. topivad veel duublisse ja jälle üks kadunuke

carlo2
25.08.06, 15:41
Algselt postitas Leivo-Tigu Vimb

see saturn pole nüüd kah mingi klubi, kuhu iga hinna eest himustada. topivad veel duublisse ja jälle üks kadunuke

Nojah... 17 vooru järel (üldse on 30) ollakse 16 meeskonna konkurentsis 11 kohal
3 võitu 11! viiki ja 3 kaotust. Väravate vahe 15-13
Üldse ollakse endale kõige vähem sisse lasknud, aga ise just ka resultatiivsusega ei hiilata (vähem on suutnud vaid Amkar, Moskva Dünamo ja Shinnik)

Viik oli juba eelmisel hooajal nimetatud klubi \"lemmik\" tulemus - sellepärast on ka koht tabelis nagu ta on.
Info Saturni kohta võetud http://sport.gazeta.ru/sport/results/russia.shtml

gamer
25.08.06, 15:59
Kui levadia end nüüd liiga heast küljest näitab, siis fakt on see, et ees on ootamas tühjendusmüük.

Sir Brazza
25.08.06, 16:12
Algselt postitas gamer

Kui levadia end nüüd liiga heast küljest näitab, siis fakt on see, et ees on ootamas tühjendusmüük.

loodame, et asi päris nii hullusti ei lähe :)

Even
25.08.06, 16:13
Eilsel mängul oli üldse esimest korda kuulda Levadia toetust. Loodame, et mängus Newcasteliga see toetus suureneb. :)

gamer
25.08.06, 16:15
Algselt postitas Evu

Eilsel mängul oli üldse esimest korda kuulda Levadia toetust. Loodame, et mängus Newcasteliga see toetus suureneb. :)

See toetus peaks liigamängudes kah olema. Hetkel on mängud tõesti nagu raamatukogus istumised nende poolt.

Sir Brazza
25.08.06, 16:15
Arvata võib, et täis maja olex vist paha loota, kuid lootma peab.. ise plaanin raudselt kohal olla ja kindlasti tirin ka mõned sõbrad kaasa.. Levadia järgmise aasta eelarve peaks see hooaeg väga kiiresti täituma.. :)

Nurmekas
25.08.06, 16:57
Brazza postitust ei näe...:sega9:

E: Aa, peale minu postitust ilmus välja kenasti.
Et siis uus lehekülg algab alles pale teise postituse postitamist...

TeeleS
25.08.06, 17:07
UEFA Cup:
Back to the Baltic

Noon today (Friday) saw us in the draw for the First Round Proper of the UEFA Cup and our reward for beating a Latvian team is a trip to the neighbouring Baltic state of Estonia, to face Levadia of Tallinn

The first leg takes place on Thursday 14th September and is set to be in Estonia, with the home leg on Thursday 28th September at SJP - final confirmation of the match order is awaited (NB: Estonia\'s other UEFA Cup representatives Flora Tallinn were beaten in the Second Qualifying Round on Thursday night).

Levadia Tallinn - capital of Estonia and next major settlement to the North of Riga. Their qualifying round game against Twente was played in the A Le Coq Arena aka the national stadium in Tallinn - a 9,000 capacity ground sponsored by a local brewery.

Like Venstpils, Levadia currently top their own domestic league and are unbeaten in 22 league games this season (20 wins and 2 draws).

They\'ve secured a place in the UEFA Cup First Round by beating Dutch side Twente Enschede 2-1 on aggregrate in the Second Qualifying Round.

However their Coach admitted that Twente had been the better side in the decisive second leg in Estonia, that came after a 1-1 draw in the Netherlands.

A first-half goal from Konstantin Nahk in Tallin on Thursday though was enough to put the - Estonians through - the first side from that country ever to make it to the First Round proper.

Levadia are at home to bottom-placed Valga this Sunday and are expected to win by a wide margin, although perhaps not quite to the extent of their Estonian Cup First Round game against FC Soccernet Tallinn - the amateur side losing 24-0....

http://www.nufc.com/

gamer
25.08.06, 18:00
Soccerneti vägitegusid ikka mainitakse igalpool:D

Ev0luti0n
25.08.06, 18:35
sellest 24-0 räägiti isegi eile etv-lt

Soccernet kogub kuulsust

lennat
25.08.06, 19:14
FC Soccernet andis ka omalt poolt esmapilgul väikese, kuid siiski, üsna kaaluka panuse eesti jalgpallimargi tõusule tänavusel hooajal :naer2:

Scooter
25.08.06, 19:46
Tänu Soccerile nad nii kaugele jõudsidki! Tõstsime natuke enesehinnangut neil. :lahe:

CBSS
25.08.06, 19:47
Väga võimas esitus tulemuse poolest.
Tähtsam tõesti sellel hetkel tabloo numbrid ,kui mängu ilu.

PraS
25.08.06, 22:06
Nüüd ootaks NUFC eesti fännide vastukaja. Ehk siis teemal, et keda nad siis pooldavad staadionil? Nufci või Levadiat?

INCE
25.08.06, 22:26
Algselt postitas PraS

Nüüd ootaks NUFC eesti fännide vastukaja. Ehk siis teemal, et keda nad siis pooldavad staadionil? Nufci või Levadiat?

Ma ei saa su küsimusest kahjuks aru. Kui Toon kohtub mäkkemite, ManU, Chelsea, Arsenali, Spursiga jne. siis ei teki hetkeksi kahtlust - toetan Newcastlt. Miks kõik äkki arvavad, et kui Newcastle mängib Levadiaga, siis peaks midagi teisiti olema ja ma peaks äkki Levadiat pooldama ???

Rahvustundele pole sul siin küll mõtet rõhuda. Kuigi erandeid võib ju olla, ei saa ju olla normaalne, et Levadiat fännaksid näiteks Flora või Transi, Tammekat Maagi või Tuleviku fännid jne. Klubi mida ma eestis fännan ei jõua ehk kunagi eurosarjadesse, ometi on ta minu jaoks see ainus ja õige ;)

Kui eesti koondis kohtuks NUFC-iga, oleks asi konkreetne. Olen eesti poolt ja mott.

gamer
25.08.06, 22:29
Ja kui mina julgesin Flora teemas samal mõttel ennist sõna võtta oli lärmi maani.

17
25.08.06, 22:37
Algselt postitas INCE

Rahvustundele pole sul siin küll mõtet rõhuda. Kuigi erandeid võib ju olla, ei saa ju olla normaalne, et Levadiat fännaksid näiteks Flora või Transi, Tammekat Maagi või Tuleviku fännid jne. Klubi mida ma eestis fännan ei jõua ehk kunagi eurosarjadesse, ometi on ta minu jaoks see ainus ja õige ;)

:doh: (http://kj92.soomre.com/media/Suured/UEFA2RingLevadiaTwente/pages/image/imagepage5.html)

Terroriseeri emotikoni.

lenc
25.08.06, 23:13
Algselt postitas INCE

Miks kõik äkki arvavad, et kui Newcastle mängib Levadiaga, siis peaks midagi teisiti olema ja ma peaks äkki Levadiat pooldama ???

Kes arvavad?

INCE
25.08.06, 23:41
Algselt postitas lenc

Algselt postitas INCE

Miks kõik äkki arvavad, et kui Newcastle mängib Levadiaga, siis peaks midagi teisiti olema ja ma peaks äkki Levadiat pooldama ???

Kes arvavad?

Kui sa tahad olla õige eestlane ... :D

Homie
26.08.06, 10:20
Väga haiglane juhtum (http://www.postimees.ee/250806/esileht/sport/214824.php):(

keijoannikki
26.08.06, 11:36
HELP!

Where I could buy tickets to game FC Levadia-Newcastle and Estonia-England. Is it possible buy via www.piletilevi.ee? When?

br Keijo

raido
26.08.06, 11:51
Algselt postitas keijoannikki

HELP!

Where I could buy tickets to game FC Levadia-Newcastle and Estonia-England. Is it possible buy via www.piletilevi.ee? When?

br Keijo

Estonia - England is sold out. Levadia - Newcastle - buy from piletilevi.

oku
26.08.06, 15:02
Algselt postitas ats-wiking

Nikita kaotus oleks korvamatu, aga usun et levadia jõuab sellisele kokkuleppele, et enne eurohooaja lõppu teda ei müüda
Newcastle on aga täitsa võidetav, nad pole viimastel hooaegadel üldse säranud, pigem on neil vedanud, et nad üldse eurosarjadesse on pääsenud

SL Õhtuleht: \"Võimalik, et Levadia läheb Newcastle’ile vastu 17aastase ründeliidri Nikita Andrejevita. Noormees sõitis eile testimisele Ramenskoje Saturni, kes hoiab Venemaa meistriliigas 11. kohta.

«Huvilisi on veel, aga Saturn tegutses kõige kiiremini. Vaatas Nikitat Hollandis ja nüüd Tallinnas ning saatis kutse. Aga lepingut veel ei ole, see on ainult testimine,» selgitas Levadia direktor Juri Tšurilkin. Selgus peab saabuma kiiresti, sest uue kuu algusest lähevad Venemaal üleminekud kinni.\"

Tomek
26.08.06, 15:12
Nikita on ruumal kui liialt kiirustab. Igatahes Twente vastu korralik mäng kodus ja hiilgav värav võõrsil, ootaks ainult progressi!

Hellik
26.08.06, 15:15
Algselt postitas mart44

Väga haiglane juhtum (http://www.postimees.ee/250806/esileht/sport/214824.php):(

Selle artikli juures olevalt fotolt avastasin, et hull fänn Rolf ehk George on tagasi (peale paariaastast staadionikeeldu). Värise Falck! :D

nurmalna
26.08.06, 15:32
Miks ta siis staadioni keelu sai? :D

Hellik
26.08.06, 15:35
Algselt postitas nurmalna

Miks ta siis staadioni keelu sai? :D

Sellepärast (http://www.soccernet.ee/news.php?id=3805)

Jeti88
26.08.06, 19:40
keegi oskab öelda kas ja milllal piletilevisse NU ja levadia pileteid oodata on?

Arks
26.08.06, 23:50
Ma loodan, et Levadia saab 24-0 pähe. :)

alecoq1
27.08.06, 00:37
Algselt postitas INCE

Algselt postitas PraS

Kui eesti koondis kohtuks NUFC-iga, oleks asi konkreetne. Olen eesti poolt ja mott.
Ka mina arvan ntks. Eestis on ikkagi seotud klubide heitlused eurosarjades ka rahvustundena. Kui sa oled tõesti Eesti koondise fänn, siis sa peaksid olema Eesti jalgpalli tuleviku poolt, sest Levadia edukusest eurosarjas sõltub ka üsnagi paljul määral Eesti koondise esitus.
See ei kehti näiteks Inglismaal või Hispaanias, see kehtib jalgpallis väikeriikide kohta.

Sir Brazza
27.08.06, 09:55
Algselt postitas alecoq1

Algselt postitas INCE

Algselt postitas PraS

Ka mina arvan ntks. Eestis on ikkagi seotud klubide heitlused eurosarjades ka rahvustundena. Kui sa oled tõesti Eesti koondise fänn, siis sa peaksid olema Eesti jalgpalli tuleviku poolt, sest Levadia edukusest eurosarjas sõltub ka üsnagi paljul määral Eesti koondise esitus.
See ei kehti näiteks Inglismaal või Hispaanias, see kehtib jalgpallis väikeriikide kohta.

Täiesti nõus! Kui staadionile tuleb 7000 inimest ja ütleme, et 1000 on britid.. kas arvate, et need 6000 allesjäänut on nüüd Levadia uued toetajad.. ei.. 6000st 100 on fännid. ülejäänud 5900 aga Eesti jalgpalli fännid/patrioodid..

INCE
27.08.06, 10:35
Algselt postitas alecoq1

Algselt postitas INCE

Algselt postitas PraS

Ma loodan, et sa tegid praegu nalja. Panna võrdusmärgid FC Levadia = eesti koondis = Eesti jalgpalli tulevik vahele (kuigi midagi sarnast olen kuunud varemgi) oleks suht kohatu ... Aga jah kui Levadia kohtuks näiteks Heraclese või Torpeedo või minupärast kasvõi Honkaga ja järgmises ringis oleks võimalik loota vastaseks Newcastl, elaks Levadiale kaasa küll (nii nagu siis kui nad Twentega kohtusid). Eks sellise valiku ees tuleb tõenäoliselt jälle seista nii umbes ... 100 aasta pärast :D
Muuseas, lätis oli sama situatsioon. Staadionil oli Ventspilsi fännid, Newcastle fännid ja lätlased kes tulid inglasi vaatama. Mängu lõpuks ühinesid lätlased Ventspilsi toetajatega, sest paljuski puudusid konkreetset klubi toetavad hüüded ja loosungid ja käiku läks rahvuskoondise mängudel äraproovitud vana ja hea Sarauji Latvia, põhjused suht sarnased eestlastele, klubide juurde pole veel tekkinud oma fänne.

INCE
27.08.06, 10:40
Algselt postitas Sir Brazza

ülejäänud 5900 aga Eesti jalgpalli fännid/patrioodid..

ma pakuks välja siiski , et huvilised kes tulid kaema kuidas eestlased inglastele vastu saavad. Eesti jalgpalli fänne/patrioote, lisaks klubi 100 fännile, võiks nende seas olla ehk teine 100 ... jäägem ikka reaalsuse piiridesse :lahe:

Sats1
27.08.06, 10:47
Kui palju vaatajaid olid Venspils-Newcastle U mangus ?
Kui palju brittid tulid Venspils-Newcastle U mangule ?

vaikiv mees
27.08.06, 11:51
epl (http://www.epl.ee/artikkel/352210)
Levadia ja Twente duell peibutas Lilleküla staadionile umbes 3000 huvilist, kuid Newcastle Unitedi tulek Eestisse võib areeni pilgeni täita. Näiteks Riias Skonto staadionil uudistas Ventspilsi heitlust Inglise klubiga peaaegu täismaja, 8000 inimest

imelik jah, erinevalt ametlikust versioonist 1500-1700, pakutakse Levadia kodum2ngu vaatajate hulgaks peaaegu 2x enam, ka Jurtshenko hindas: \'m6ni tuhat ikka on\'
--kas t6esti oli nii palju piletita lapsi staadionil?

ROOTSI KUNN
27.08.06, 12:37
Enne mängu Twentega ei olnud mina kaks või isegi kolm aastat eesti staadionitel Levadia fännide hüüdeid kuulnud. Kolm ja rohkem aastat tagasi olid küll ja kohati isegi üsna vaimukad ,kuigi enamus hüüdeid oli laenatud idanaabritelt.
Nüüd aga ilmusid välja täitsa võõrad inimesed ,keda mina nägin küll staadionil esimest korda ja karjusid üsna võimsalt ,kuigi jah -organiseeritus puudus.
Järelikult hõõgub tuha all see võimas jalgpallituluke ja ootab vaid süütajaid.
Flora fännid on sel aastal juba üsna palju endast märku andnud ja loodetavasti tekib teisele suuremale Eesti klubile ka jälle tõeline,stabiilne fänniseltskond .

Inglise Premieri vaatan meeleldi aga sellist lemmikut mul ei ole ,,kellele kogu aeg pöialt hoian .Ja nagu ma juba kunagi olen öelnud siis mina ei oska teise riigi klubile kogu hingest kaasa elada. Las igaüks fännab seda ,mis talle meeldib . Kodukamaral jääb ikka nr.1. Flora ja rahvusvahelisel areenil Eesti koondis ning olen kogu oma elu hoidnud pöialt kõikidele Eesti klubidele Eurosarjades. Olgu see siis Trans,Tulevik,TVMK või nüüd Levadia.
Ühesõnaga -keskmine Eesti jalgpallihuviline!!:)

Lugege EPL-ist kellele Jelle pöialt hoidis!! Väga bro ,minumeelest.

INCE
27.08.06, 12:39
Algselt postitas Sats1

britte oli klubi andmetel 70-80 lisaks ca 40 inimest eestist ja umbes teine samapalju lätlasi ning lätimaalasi (jutt käib siiski Newcastle fännidele eraldatud sektoris olnud rahva arvust, kelle välimuses võis selgelt ära tunda mustvalget värvikombinatsiooni :)
ja harakad parandage mind kui ma suurusjärkudega eksisin.

kindlasti oli üheks põhjuseks ka Newcastle sektorisse ostetava pileti hind, mis oli ca 21 LAT ja võrreldes ülejäänud sektori hindadega (3 LAT) suht kirves, aga kui juba lätti sai mindud, siis ei tulnud isegi pähe hakata sellise kordumatu elamuse nimel ökonoomitama :lahe:

lorenzo
27.08.06, 12:45
Algselt postitas INCE

Algselt postitas Sats1

britte oli klubi andmetel 70-80 lisaks ca 40 inimest eestist ja umbes teine samapalju lätlasi ning lätimaalasi (jutt käib siiski Newcastle fännidele eraldatud sektoris olnud rahva arvust, kelle välimuses võis selgelt ära tunda mustvalget värvikombinatsiooni :)

kuidagi vahe. inglasi on tavaliselt ju hordidena ikka ka vastaste valjakutel

INCE
27.08.06, 12:56
Algselt postitas lorenzo

Algselt postitas INCE

Algselt postitas Sats1

kuidagi vahe. inglasi on tavaliselt ju hordidena ikka ka vastaste valjakutel

usun, et põhjuseks võis siiski olla läti suhteline tundmatus inglaste seas ( a la Twente ja Euroopa Liitu kuuluv eesti koos kaevuritega:D ) ja kindlasti on välismängude külastatavuse protsendid kindlas sõltuvuses oponendi atraktiivsusest ja ka asukohast. Näiteks kui üleeelmisel aastal mängiti Lissaboni Sportinguga (Portugal on aga teada tuntud kui inglaste puhkekoht nr.1 euroopas) , elas J.Alvaladel harakatele kaasa ligi 500 fänni.

ROOTSI KUNN
27.08.06, 13:00
Nagu tellitud saab täna Hiiu Pubis vaadata Aston Villa ja NU mängu ,algusega 16.00
Saab väikese ettekujutuse nende hooaja alguse vormist.

timo29
27.08.06, 14:47
tahaks juba pileteid saada, on kellegil aimu millal need müüki tulevad? piletilevist peaks neid saama

gamer
27.08.06, 14:52
Algselt postitas timo29

tahaks juba pileteid saada, on kellegil aimu millal need müüki tulevad? piletilevist peaks neid saama

Üks ja sama jura igas teemas. Kannatage. Kui müügile tulevad tuleb pressiteade kah. Ise arvan, et septembri esimene nädal ehk.

alecoq1
27.08.06, 15:56
Tänane mäng Valga Warrioriga siis :
Fc Levadia Tallinn - Fc Warrior Valga 7:1 (2:1)
Pealtvaatajaid : 100
Väravad: 23. Andrei Šadrin, 34., 51. Konstantin Nahk, 49. Ats Purje, 56. Indrek Zelinski, 82. Vitoldas Cepauskas, 90.+2. Konstantin Vassiljev - 37. Lauri Senješ

eestimees
27.08.06, 17:09
FC Twente Enschede [1 - 0] PSV Eindhoven:kaval:

alecoq1
27.08.06, 17:13

FC Twente Enschede [1 - 0] PSV Eindhoven:kaval: Võikski jääda skoor nii. Üldse väga üllatavad tulemused hetkel käivates mängudes Hollandis.

-RoMaRiO-
27.08.06, 21:30
Nahk on ikka täielik Eesti Beckham.

alecoq1
27.08.06, 22:05
Algselt postitas -RoMaRiO-

Nahk on ikka täielik Eesti Beckham.Räägi asjast. Kirjelda ta tänaseid väravaid.

oku
27.08.06, 22:24
Kaks karistuslööki ja kaks väravat. Esimene 25lt vasakule üles nurka, Reelol polnud võimalustki. Kuigi ei olnud eriline pomm, suht rahulikult lendas. Teine 20lt meetrilt vast - minuarust ei olnud nii hea löök, kui esimene, aga piisav. Samas ma korduseid ei ole näinud ja võin veidi vassida.

alecoq1
27.08.06, 22:36
Algselt postitas oku

Kaks karistuslööki ja kaks väravat. Esimene 25lt vasakule üles nurka, Reelol polnud võimalustki. Kuigi ei olnud eriline pomm, suht rahulikult lendas. Teine 20lt meetrilt vast - minuarust ei olnud nii hea löök, kui esimene, aga piisav. Samas ma korduseid ei ole näinud ja võin veidi vassida.Nahka oleks ikka hädast vaja koondisse :doh:

Oll
27.08.06, 22:38
Algselt postitas alecoq1

Algselt postitas oku

Kaks karistuslööki ja kaks väravat. Esimene 25lt vasakule üles nurka, Reelol polnud võimalustki. Kuigi ei olnud eriline pomm, suht rahulikult lendas. Teine 20lt meetrilt vast - minuarust ei olnud nii hea löök, kui esimene, aga piisav. Samas ma korduseid ei ole näinud ja võin veidi vassida.Nahka oleks ikka hädast vaja koondisse :doh:

hakkab pihta...:(

Raimo
28.08.06, 00:48
Algselt postitas alecoq1
Nahka oleks ikka hädast vaja koondisse :doh:

Bechkamit oleks ikka hädasti vaja koondisse. Ja Ronaldinhot kah. :oih:

gamer
28.08.06, 14:08
Euromängu piletitest kah.

Hinnaks olevat 100-150 krooni sõltuvalt istekohast.

Täpsem info lähipäevade jooksul.

leht
28.08.06, 23:04
Algselt postitas alecoq1

Algselt postitas oku

Kunagi teda kutsuti ja ta keeldus.

marrrtin
29.08.06, 08:31
Algselt postitas timmu99

Algselt postitas alecoq1

Algselt postitas oku

Kunagi teda kutsuti ja ta keeldus. räägi,räägi,räägi veel
räägi veel,räägi veel kuidas armusid sa
räägi veel,räägi veel kas ta pipardas kaa...
ah,ah,ah...

17
29.08.06, 13:11
UEFA karika I ringi avakohtumine FC Levadia Tallinn - Newcastle United (Inglismaa) toimub neljapäeval, 14. septembril kell 17.55 Eesti aja järgi A. Le Coq Arenal.

Mängupiletid jõuavad müügile eelseisval neljapäeval, 31. augustil. Piletite müüki teostab Piletilevi. Piletihind - 150 ja 200 krooni sõltuvalt istekohast.

Mõnuagent 007
29.08.06, 14:03
Algselt postitas 17

UEFA karika I ringi avakohtumine FC Levadia Tallinn - Newcastle United (Inglismaa) toimub neljapäeval, 14. septembril kell 17.55 Eesti aja järgi A. Le Coq Arenal.

Mängupiletid jõuavad müügile eelseisval neljapäeval, 31. augustil. Piletite müüki teostab Piletilevi. Piletihind - 150 ja 200 krooni sõltuvalt istekohast.
wow. nii vara. suisa hommikul. võimas

IndrekL
29.08.06, 14:10
Iseenesest 14.45 oleks suht nunnu olnud. Aga jah, Indrek on mineja.

Martin
29.08.06, 14:20
Inglismaa jaoks veidralt vara on see mäng.

Jeti88
29.08.06, 14:21
minu arust on norm kellaaeg. Saaremaalt hea tulla, pärast jõuab veel hilisõhtuse praami peale ka kenasti:). Herman on ka tulija(99%).

lenc
29.08.06, 21:31
Algselt postitas 17

No vot kui tore. Nüüd saab enne Tallinnasse kolimist samal hommikul rahulikult Jõgevalt pileti ära ostetud. Väikse linna eelis, olematu järjekord :D

Mõnuagent 007
29.08.06, 21:45
Algselt postitas lenc

Algselt postitas 17

No vot kui tore. Nüüd saab enne Tallinnasse kolimist samal hommikul rahulikult Jõgevalt pileti ära ostetud. Väikse linna eelis, olematu järjekord :D
kus Jõgeval piletilevi on?

gamer
29.08.06, 22:00
Algselt postitas dannar

Algselt postitas lenc

Algselt postitas 17

Statoil ehk neil seal?

sibierski
29.08.06, 22:19
no ma olen üsna jõgeva lähedalt, ja ei tea küll jõgeval eriti mängupileti soetamise võimalusi, aga mine sa tea:D

lenc
29.08.06, 22:42
Algselt postitas dannar

Algselt postitas lenc

Algselt postitas 17

Kultuurikeskuses: http://www.piletilevi.ee/index.php?lang=est&id=4903

Ostsin koondise piletipaketi ka sealt.

Mõnuagent 007
29.08.06, 22:55
wow. 8 aastat nominaalselt Jõgeval elutsetud, kuid Piletilevi seni küll näinud polnud :) learning everyday.

lenc
29.08.06, 22:57
Algselt postitas dannar

wow. 8 aastat nominaalselt Jõgeval elutsetud, kuid Piletilevi seni küll näinud polnud :) learning everyday.

Ära kurvasta, ma olen 10 aastat Jõgeval elanud, aga mul pole õrna aimugi, mis teispool raudteed asetseb.

Even
29.08.06, 23:36
Kui mõni Levadia fänn tahab (http://cgi.ebay.com/NEWCASTLE-UNITED-V-LEVADIA-TALLINN-UEFA-CUP-BADGE_W0QQitemZ220021957453QQihZ012QQcategoryZ5361 1QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotoho sting)

sibierski
29.08.06, 23:45
Algselt postitas lenc

Algselt postitas dannar

Ära kurvasta, ma olen 10 aastat Jõgeval elanud, aga mul pole õrna aimugi, mis teispool raudteed asetseb.
aga sellest mis jõgevalt väljaspool toimub on aimu :P?

lenc
30.08.06, 00:05
Algselt postitas SunSeeker

Algselt postitas lenc

Algselt postitas dannar

aga sellest mis jõgevalt väljaspool toimub on aimu :P?
Ma tean Tallinna elust rohkem kui Jõgeva omast.

Sitaks offtopic juba

vaikiv mees
30.08.06, 12:00
defitsiidi korral ei jää jälle muud üle, tuleb pakett teha;)
kes Newcastle\'it tahab näha, peab kõik Levadia mängud sel hooajal ära vaatama

ROOTSI KUNN
30.08.06, 16:29
Teadjamad räägivad ,et Levadia-Newcastle. piletid on juba müügil:oih:

lenc
30.08.06, 16:39
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Teadjamad räägivad ,et Levadia-Newcastle. piletid on juba müügil:oih:

Naised saunas?

viki77
30.08.06, 16:50
Piletilevisse tulevad igatahes homsest. Vaatasin praegu küll polnud veel midagi.

Ei tea kas soccernet ka seekord odavamaid pileteid jagab?

lenc
31.08.06, 12:57
Nonii. Pilet käes. Esimene rida koht number 513. Parandage kui ma eksin, aga kas see pole mitte otse vastasvõistkonna pingi taga?

fitti
31.08.06, 13:21
Enne mängu saavad kiiremad huvilised ka lilleküla staadioni juurest mängumärgi rinda ja -salli kaela osta. Tulekul ka spetsiaalselt mänguks valmistatud T-särk. Kogused on piiratud jne.

http://www.supportergrupp.ee/kaup/levadia_NUFC_m%E4rk.jpg

http://www.supportergrupp.ee/kaup/levadia_NUFC_sall.jpg

Jaan
31.08.06, 13:26
Proovige siis neid salle Newcastle\'i klubi esindajatele mitte müüa. Juhul kui pole luba nende kaubamärki kasutada.

Jeti88
31.08.06, 15:23
mul ka pilet käes.

Palju neid salle ja märke tehakse?

marrrtin
31.08.06, 15:41
fitti, ega neid kuidagi kiiremini ei saa?

Oleks vaja autogramme sinna peale :D

ROOTSI KUNN
31.08.06, 18:01
Üldiselt on nii ,et kui täna pileti ostsin siis minu ees oli kaks inimest ,kes ostsid 40 piletit ja 18 piletit . Parem kiirustage ,kui et pärast ilma jääte.

NB! Sallid ja märgid on klubi tellitud ametlik toodang ja enne mängu müügile ei jõua.
Valmistaja on aga ; O/Ü Supporter Grupp ja see on Eesti jalgpallifännidele kuuluv firma, kelle valmistatud on enamik Eesti jalgpalliklubide salle ja lõviosa koondise sümboolikast.

Nii,et kannatust!! Autogramme saab ka peale mängu küsida, On muidugi väike võimalus ,et klubi loal saab salle osta ka mõni päev enne mängu aga ootame ära.

marrrtin
31.08.06, 18:55
Wtf, 40 ja 18?

Tõesti, mis värk? :D

Tahaks väga särki või salli 4-5 päeva enne mängu.
Peale mängu ei viitsi passima jääda.:D
Lennujaam ikka. Hotell ka :D

midfielder
31.08.06, 19:27
Täna lähevad transferid pikaks ajaks kinni ja eelmisel reedel Saturni testima läinud Nikita Andrejevi kohta pole mingit infot veel, kas pakuti diili või mitte. Vaatasin ka Vene saitidelt, kuid ei midagi. Levadia kodukal pole ka mingit uudist.

Jeti88
31.08.06, 20:27
Ei tea palju täna pileteid müüdi?

gamer
31.08.06, 20:41
Mina kohal 600, seega peaks olema diagonaalike mustvalgete kandis. Piletite müügist speaks ülevaate saama mingil määral kui pieltilevi netipoodi vaadata, et kust maalt automaatselt pakuvad.

17
31.08.06, 22:12
Kohtunikud mängudeks Newcastle United`iga

14.09.2006, Tallinn

Rootsi brigaad
Peakohtunik: Martin Ingvarsson
Abikohtunik: Kenneth Petersson
Abikohtunik: Peter Martinsson
Neljas kohtunik: Sven-Martin Akesson

28.09.2006, Newcastle

Islandi brigaad
Peakohtunik: Kristinn Jakobsson
Abikohtunik: Pjetur Sigurdsson
Abikohtunik: Olafur Ingvar Gudfinnsson
Neljas kohtunik: Gardar Örn Hinriksson

-RoMaRiO-
31.08.06, 22:38
Sobivad küll.

vincent
31.08.06, 22:50
Jakobsson oli ju ka Eesti-Makedoonia mängu kohtunik. Minu meelest oli vile tookord täitsa okei.

soxx
01.09.06, 07:53
Algselt postitas midfielder

Täna lähevad transferid pikaks ajaks kinni ja eelmisel reedel Saturni testima läinud Nikita Andrejevi kohta pole mingit infot veel, kas pakuti diili või mitte. Vaatasin ka Vene saitidelt, kuid ei midagi. Levadia kodukal pole ka mingit uudist.

Andrejev jäi lepinguta. (http://www.sloleht.ee/2006/09/01/sport/204853/)

tanielo
01.09.06, 10:19
Algselt postitas soxx

Algselt postitas midfielder

Andrejev jäi lepinguta. (http://www.sloleht.ee/2006/09/01/sport/204853/)

No küll jõuab end veel näidata UEFA Cup alagrupiturniiril :kaval:

marrrtin
01.09.06, 12:22
Ongi parem, ei ole mõtet sinna Venemaale minna.;)

Tundmatu
01.09.06, 13:50
FC Levadia ründaja Nikita Andrejev (22.09.1988) kutsuti Venemaa U-18 koondise õppe-treeninglaagrisse, mis on korraldatud Venemaa Jalgpalli Liidu poolt ja toimub Moskvas ajavahemikul 20.-25. september 2006. Laagri raames valmistutakse ette U-18 EMi I etapiks.

marrrtin
01.09.06, 17:02
Vosko tagasi!:D

alecoq1
01.09.06, 17:06
Algselt postitas MaRtin_12

Vosko tagasi!:D Levadia on muutunud Eesti Chelseaks :D

kusti2
01.09.06, 22:00
Algselt postitas alecoq1

Vosko tagasi!:D Levadia on muutunud Eesti Chelseaks :D

jep:D nyyd võiks veel kruglovi ka venemaalt tagasi tuua.

gamer
01.09.06, 22:08
Mul on selline huvitav küsimus, et kas diagonaalis olevad pingid ei hakka staadionil mitte reaga 6 või 7, aga piletilevi müüb pileteid neisse sektoritesse alates reast 1. Selline huvitav tähelepanek siis.

marrrtin
02.09.06, 23:50
FC Levadia - Newcastle Unitedi mängule on müüdud 3654 piletit;) ;)

Martin
03.09.06, 03:11

FC Levadia - Newcastle Unitedi mängule on müüdud 3654 piletit;) ;)

Et siis pooled (tegelikult küll müüdud JA broneeritud). Polegi nii palju, kuid eks paljud oota õige päevani.

Terve uudis:
FC Levadia - Newcastle Unitedi mängule on müüdud 3654 piletit
2. September 2006 | 19:19

Kolme päevaga on UEFA karikasarja I eelringi kohtumisele FC Levadia - Newcastle United Piletilevi kaudu müüdud ja broneeritud kokku 3654 pääset.

2. septembri õhtuse seisuga oli Piletilevi müünud nimetatud kohtumisele oma müügipunktide kaudu 1479 piletit. Lisaks broneerisid Piletilevi kliendid veel 131 piletit.

FC Levadia on klubi koostööpartnerite ning noortevõistkondade jaoks broneerinud 1395 pääset, Newcastle United oma fännidele 650 piletit.

Kokku müüb Piletilevi nimetatud mängule 7945 piletit. Pileti hinnaks on 150 ja 200 krooni sõltuvalt istekohast. Head istekohta ja toitlustust sisaldav VIP-pilet maksab 500 krooni.

Newcastle Unitedi fännid paiknevad mängu ajal A.Le Coq Arena põhjatribüüni alumisel tasandil. Põhjatribüüni ülemine tasand avatakse publikule vaid juhul kui kõik teised tribüünid on eelnevalt välja müüdud.

UEFA karikasarja I ringi avakohtumine FC Levadia Tallinn - Newcastle United toimub 14. septembril kell 17:55 A.Le Coq Arenal.

Trax
03.09.06, 19:33
Enne kui inglastest pilte saab, võib vaadata võitu hollandlaste üle. Tegemist on uuema versiooniga s.t. rohkem pilte, kui algselt oli.
Levadia - Twente 1:0 (http://kj92.soomre.com/pages/et/fotod-mE4ngudest.php)

Henry14
04.09.06, 20:19
Küsimus siis selline et kas kohtadel 549-551 on ees kummagi meskonna varumeeste pink,kui ei ole siis võiks u öelda mis kohtadel need varusmeeste pingid asuvad.:lahe:

lorenzo
04.09.06, 20:28
Algselt postitas Henry14

Küsimus siis selline et kas kohtadel 549-551 on ees kummagi meskonna varumeeste pink,kui ei ole siis võiks u öelda mis kohtadel need varusmeeste pingid asuvad.:lahe:

tahad kellegile louga minna andma?

Henry14
05.09.06, 07:03
:D ei lihtsalt siis teaks kohti vahetada.

viki77
06.09.06, 17:13
Jalgpallistatistikute ja ajaloolaste ühenduse IFFSH edetabelis kerkis Tallinna Levadia 204. kohalt 129. positsioonile.

Teistest Eesti klubidest mahuvad 350 parem hulka Tallinna Flora, kes on 159. (eelmisel kuul 181.), Tallinna TVMK samuti 159. (162.) ja Narva Trans 261. (275.) kohal.

eestimees
06.09.06, 20:40
levadia pani nüüd flora kotti 1-0 võiduga karikas

FC Levadia: Kotenko, Šišov, Cepauskas, Lemsalu, Kalimullin, Aleksandr Dmitrijev, K. Vassiljev, A. Purje, Kink, N. Andrejev (90. Malov), Voskoboinikov (83. Nahk).

Nahalt peaks see olema 6-7 akristuslöök mis läheb väravasse

jansa
06.09.06, 21:32

FC Levadia: Kotenko, Šišov, Cepauskas, Lemsalu, Kalimullin, Aleksandr Dmitrijev, K. Vassiljev, A. Purje, Kink, N. Andrejev (90. Malov), Voskoboinikov (83. Nahk).

...Nahk ei löönud ju täna väravat karistuslöögist vaid vahetult vahetusest tulnuna mängust ja karistusala joonelt...löökiseenesest oli ju ilus...

eestimees
06.09.06, 22:15
Algselt postitas jansa

...Nahk ei löönud ju täna väravat karistuslöögist vaid vahetult vahetusest tulnuna mängust ja karistusala joonelt...löökiseenesest oli ju ilus...

my bad:lahe:

marrrtin
06.09.06, 22:43
Levadia mängis rahulikult oma tavapärast mängu?
Kuidas Vosko oli?
;)
;)

kusti2
07.09.06, 14:20
Vosko rabas päris palju, aga millegi erilisega silma ei paistnud. Ilmselt pole tal vorm just kõige parem

TrevoR
08.09.06, 15:39
njh, Levadia on ikka Eesti parim, mis teha, ei saa keegi vastu!

kusti2
08.09.06, 16:01
FC Levadia ja Newcastle Unitedi vahel on hetkeseisuga müüdud ja broneeritud kokku 5071 pilet.

aaa...sweeet...

Martin
08.09.06, 19:17
Terve uudis siis.

--

Newcastle`iga mängule müüdud 5071 pääset

14. septembril kell 17:55 A.Le Coq Arenal toimuvale UEFA karikasarja kohtumisele FC Levadia ja Newcastle Unitedi vahel on müüdud ja broneeritud kokku 5071 piletit.

Kokku müüakse FC Levadia — Newcastle United mängule 6900 pääset. Põhjatribüüni alumisel korrusel paiknevad Inglismaa klubi poolehoidjad, ülemist tasandit publikule ei avata.

08. septembri kell 15:00 seisuga on Piletilevi müügipunktid müünud mängule 2712 piletit. Newcastle United broneeris oma fännidele 650 pääset. FC Levadia on oma poolehoidjate, koostööpartnerite ja lastevõistkondade jaoks kinni pannud 1709 piletit.

FC Levadia soovitab piletit mitteomavatel jalgpallisõpradel kiirustada, sest vabamüügis on hetkel veel veidi üle 1800 pääsme.

Piletid FC Levadia — Newcastle United mängule maksavad 150 ja 200 krooni sõltuvalt istekohast. VIP pilet maksab 500 krooni.

ROOTSI KUNN
10.09.06, 10:50
Ilmateade ennustab igatahes neljapäevaks ilusat päikesepaistelist ilma 18-23 soojakraadiga.

ROOTSI KUNN
10.09.06, 10:50
Ilmateade ennustab igatahes neljapäevaks ilusat päikesepaistelist ilma 18-23 soojakraadiga.

hyttynen
10.09.06, 16:50
Kas V ja VI sektorisse on veel kohti või need bronnitud?

hyttynen
10.09.06, 16:50
Kas V ja VI sektorisse on veel kohti või need bronnitud?

U2
10.09.06, 18:46
nojah esimene kaotus on käes...

U2
10.09.06, 18:46

alecoq1
10.09.06, 18:56
Algselt postitas U2

nojah esimene kaotus on käes...Oli seda vaja nüüd enne euromängu. Samas Newcastle ka kaotas viimase liigamängu.

alecoq1
10.09.06, 18:56
Algselt postitas U2

nojah esimene kaotus on käes...Oli seda vaja nüüd enne euromängu. Samas Newcastle ka kaotas viimase liigamängu.

jethro
10.09.06, 19:13
Kotenko, Vassiljevi ja Andrejevita Levadia on siis päris alistatav...

jethro
10.09.06, 19:13
Kotenko, Vassiljevi ja Andrejevita Levadia on siis päris alistatav...

inzpiration
10.09.06, 19:18
Algselt postitas U2

mis seis jäi siis?

inzpiration
10.09.06, 19:18
Algselt postitas U2

mis seis jäi siis?

Tundmatu
10.09.06, 19:21
maag 4 vs levadia 2

Tundmatu
10.09.06, 19:21
maag 4 vs levadia 2

marrrtin
10.09.06, 19:34
Ega põhist Lemsalu, Kink ja .. jah noh, Nahk ka.:D

Tore.;)

30-Modestas Stonys, 21-Marek Lemsalu, 16-Darius Regelskis, 4-Taavi Tammo (67. 2-Andrei Kalimullin), 13-Kristian Marmor, 20-Marius Dovydenas, 8-Konstantin Nahk, 10-Andrei Šadrin (67. 22-Sander Puri), 14-Denis Malov (67. 36-Vladimir Voskoboinikov), 15-Tarmo Kink, 11-Indrek Zelinski.

Ootan Newcastle mängu! :)

marrrtin
10.09.06, 19:34
Ega põhist Lemsalu, Kink ja .. jah noh, Nahk ka.:D

Tore.;)

30-Modestas Stonys, 21-Marek Lemsalu, 16-Darius Regelskis, 4-Taavi Tammo (67. 2-Andrei Kalimullin), 13-Kristian Marmor, 20-Marius Dovydenas, 8-Konstantin Nahk, 10-Andrei Šadrin (67. 22-Sander Puri), 14-Denis Malov (67. 36-Vladimir Voskoboinikov), 15-Tarmo Kink, 11-Indrek Zelinski.

Ootan Newcastle mängu! :)

alecoq1
10.09.06, 19:35
Algselt postitas ak

Kotenko, Vassiljevi ja Andrejevita Levadia on siis päris alistatav...... Dmitrejevita, Cepauskaseta, Purjeta, Šišovita...

alecoq1
10.09.06, 19:35
Algselt postitas ak

Kotenko, Vassiljevi ja Andrejevita Levadia on siis päris alistatav...... Dmitrejevita, Cepauskaseta, Purjeta, Šišovita...

purjutaja
10.09.06, 19:46
levadia kaitse oli nagu läbisõiduhoov. maagi kiiretele vasturünnkutele polnud levadiameestel midagi vastu panna. mis küll niimoodi neljapäeval saab!?

purjutaja
10.09.06, 19:46
levadia kaitse oli nagu läbisõiduhoov. maagi kiiretele vasturünnkutele polnud levadiameestel midagi vastu panna. mis küll niimoodi neljapäeval saab!?

PraS
10.09.06, 19:55
Algselt postitas purjutaja

Neil oli ka vist Tammo keskkaitses ning see vist seletab piisavalt olukorda.

PraS
10.09.06, 19:55

Neil oli ka vist Tammo keskkaitses ning see vist seletab piisavalt olukorda.

eestimees
10.09.06, 19:57

mis see 1 kaotus teeb? tiitel on niikui nii käes juba, võtsid asja lõdvalt...nautisid pühapäeva ja ootasid nufc mängu..loogiline, rüütli lahendas ka mängu ajal ristsõnu hoopis

eestimees
10.09.06, 19:57

mis see 1 kaotus teeb? tiitel on niikui nii käes juba, võtsid asja lõdvalt...nautisid pühapäeva ja ootasid nufc mängu..loogiline, rüütli lahendas ka mängu ajal ristsõnu hoopis

alecoq1
10.09.06, 20:08

levadia kaitse oli nagu läbisõiduhoov. maagi kiiretele vasturünnkutele polnud levadiameestel midagi vastu panna. mis küll niimoodi neljapäeval saab!?Neil oli kaitses ainult 1 algkoosseisu mees ka : Lemsalu.

alecoq1
10.09.06, 20:08

levadia kaitse oli nagu läbisõiduhoov. maagi kiiretele vasturünnkutele polnud levadiameestel midagi vastu panna. mis küll niimoodi neljapäeval saab!?Neil oli kaitses ainult 1 algkoosseisu mees ka : Lemsalu.

lenc
10.09.06, 21:14
Meenutame ajaloost: Uruguai koondis 1924. aasta olümpiamängudel. Teades et järgmise vastase spioonid vaatavad treeningut, jooksid üksteise otsa, lõid värava eest mööda, koperdasid palli otsa jms....

lenc
10.09.06, 21:14
Meenutame ajaloost: Uruguai koondis 1924. aasta olümpiamängudel. Teades et järgmise vastase spioonid vaatavad treeningut, jooksid üksteise otsa, lõid värava eest mööda, koperdasid palli otsa jms....

Kaspy
10.09.06, 21:16
Algselt postitas lenc

Meenutame ajaloost: Uruguai koondis 1924. aasta olümpiamängudel. Teades et järgmise vastase spioonid vaatavad treeningut, jooksid üksteise otsa, löid värava eest mööda, koperdasid palli otsa jms....

Oli siis inglaste tüüpi mehi ka näha tribüünil ? :D

Kaspy
10.09.06, 21:16
Algselt postitas lenc

Meenutame ajaloost: Uruguai koondis 1924. aasta olümpiamängudel. Teades et järgmise vastase spioonid vaatavad treeningut, jooksid üksteise otsa, löid värava eest mööda, koperdasid palli otsa jms....

lenc
10.09.06, 21:17
Algselt postitas Kaspy

Algselt postitas lenc

No ma ei tea, aga arvata võib. Newcastle võib küll endale lubada ühe mehe Eestisse komandeeringusse saatmist.

lenc
10.09.06, 21:17
Algselt postitas Kaspy

Algselt postitas lenc

No ma ei tea, aga arvata võib. Newcastle võib küll endale lubada ühe mehe Eestisse komandeeringusse saatmist.

Martin
12.09.06, 10:02
Tartlaste ja tudengite jaoks. Kui tahad Newcastle mängule autoga, siis ma põhimõtteliselt sõidan ja mul on kaks kohta vabad.

Seega, kui soovi on, anna teada. PMe ei saa saata, need veel ei tööta. Seega võib meilida ja kasulik on lisada enda telefoninumber - martin.shmutov@postimees.ee.

Eks ma annan siis kirjutajatele-helistajatele teada ja koristan selle sõnumi ära kah, kui auto juba pilgeni täis on.

Edit: selline asi ka. Et ma võtaks peale sisuliselt tasuta, siis teen oma nö valiku, kuid homme õhtuks annan soovijatele hiljemalt teada.

midfielder
12.09.06, 20:34
William Hill pakub neljapäevase mängu Levadiapoolse esimese värava potensiaalseks autoriks Zelinskit http://www.willhill.com/iibs/EN/buildcoupon.asp?couponchoice=FB1380126

soxx
13.09.06, 08:36
Nahk! Nahk! Nahk!

http://www.sportnet.ee/index.php?id=32881

Kaspy
13.09.06, 16:25
Homme Tartus ka mõnes pubis mingi ühisvaatamine toimub?

ALEKOK
14.09.06, 16:16
Imelik, et täna selline tähtis mäng ja keegi ühtegi uudist ega midagi ei postita siia.
Üllatav on see, et Rüütli usaldab algkoosseisu väga vähese mängupraktikaga Voskoboinikovi.

marrrtin
14.09.06, 16:28
No, Levadia sõitis bussiga maja eest läbi.
Saateautoks politsei :)

LEVADIA!

rauno
14.09.06, 16:48
no newcastle fännid on vallutanud star baari kotka tänaval,selline välkuudis otse sündmuskohalt

17
14.09.06, 18:36
Dovydenas on kerge puujalg vist..

ALEKOK
14.09.06, 18:46
Dovydenas minema platsilt!
Ja esimeses väravas saab aint kohtunikku süüdistada, täielik idiooot, see hooaeg otsustavad enamust mängude saatused kohtunikud vist :S:S:S
Meie mees ei läind neegrile isegi vastu ju.

kaupo
14.09.06, 18:48
Noh, mäng pole paha. :)

lorenzo
14.09.06, 18:58
kas see ongi Newcastle? mingi teise koosseisuga akki?

Mannu
14.09.06, 19:18
Põnev, põnev :p

Ch1ller666
14.09.06, 19:50
Väga hea esitus Levadia poolt, kahju muidugi et kaotasid aga no võõrsil panevad Newcastle'i kotti :)

lorenzo
14.09.06, 19:52
sellise manguga Newcastle'i poolt on taiesti voimalik neid voita. nii et edu, mehed!