PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

Defa
14.09.06, 19:52
mhmh Voskoboinikov oli päris hea, sammuti puri ja purje :), andreev teenis hea karistuslöögi, muidugi selline keskpärane,
aga krr tigedaks ajas see olukord kus Vassiljev 5 kasti juurest üle puusa üritas lüüa kui 9-10m peal oli keskel täiesti vaba keeegi levadia omadest kes ka näitas et lükka, vist Nahk oli, krr sealt oleks 150% ära tulnud, a no mis ikka
vigade parandus 28ndal siis inglismaal :D

midfielder
14.09.06, 19:53
Võib olla see koduliiga kehva vorm andis ka täna harakate mängus tunda, sest Levadia mängis kui võrdne võrdsega, ainult ei suudetud oma võimalusi kasutada, nagu koondis ei suutnud Iisraeli vastu. Twente vastu puudus rohe-valgetel vastumäng peaaegu sootuks, kuid täna lükati päris nauditavalt. Eks näis mis kordusmäng toob.

Karla
14.09.06, 19:54
Kas tõesti oli see Njucastl?? Näha küll polnud. Täitsa haledad vennikesed. levadia vääris vähemalt viiki. Kahju, et paar hääd võimalust ei löödud ära. Newcastle sai värava tänu kohtuniku pasale. Martins vana tont rsk.

Kaspy
14.09.06, 20:00
No Martins langes ikka tõesti kergesti jalult

ALEKOK
14.09.06, 20:02
Kas on andmeid, kas ETV näitab ka korduskohtumist ?
EDIT : Juba leidsin. Ei näita :S:S:S

Aramis
14.09.06, 20:05
mhmh Voskoboinikov oli päris hea, sammuti puri ja purje :), andreev teenis hea karistuslöögi, muidugi selline keskpärane,
aga krr tigedaks ajas see olukord kus Vassiljev 5 kasti juurest üle puusa üritas lüüa kui 9-10m peal oli keskel täiesti vaba keeegi levadia omadest kes ka näitas et lükka, vist Nahk oli, krr sealt oleks 150% ära tulnud, a no mis ikka
vigade parandus 28ndal siis inglismaal :D

28ndal on seis 4-0 ...seal ei paranda enam midagi...

zigull182
14.09.06, 20:09
mega mäng levadialt... parem täna nüüd küll ei võitnud
võõrsil saame neist 2-1 jagu

Peku
14.09.06, 20:16
uiui. põnev mäng. aga kas teile ei tundunud, et väravaolukorras ei löönud see prantslane mitte otse väravasse (tundus, et sihtis otse alla), vaid et see läks hoopis šišovi põrkest. et kotenko oleks selle muidu ära võtnud vast. aga see selleks. kaitseliin levadial on üldse niijanaa, eriti kalimullin, cepauskas on ka vähe kahtlane. parimad olid ikka voskoboinikov ja kotenko. aga ka vahetusest sisse tulnud puri, purje ja kink said ilusasti hakkama. inglismaal tõmmatakse newcastleile kott pähe.

budu
14.09.06, 20:19
tublis poisid igatahes aga see värava eelne karistuslöök oli küül kohtuniku möödapanek ja üldse eksis kohtunik täna väga palju.

vtp
14.09.06, 20:26
Hääl kähe ja mõnus õhtu jalgpalli vaadates mööda saadetud :)

Täitsa korralik esitus Levadia poolt ja väga nõrk esitus Newcastle poolt. Ainuke asi mis asja ära rikkus oli see abikohtuniku ülimalt loll otsus. Istusin üsna seal lähedal kus see "viga" toimus. Meie mees pani korra käe küll õlale aga seda tükk aega enne Martinsi pikali käimist.

HABE
14.09.06, 20:33
KRT levadia vääris võitu. Hea mäng, üks eksimus Kotenkolt karistati lihtsalt ära. Võõrsil tuleb võit ära 3-1. Vastased pole ka veel vormis, et tuleb ainult vastased ära väsitada mängu alguses. Kink algrivistusse! Hingega mängimine annab pool võitu.

vaikiv mees
14.09.06, 20:40
kaitseliin levadial on üldse niijanaa, eriti kalimullin, cepauskas on ka vähe kahtlane. parimad olid ikka voskoboinikov ja kotenko. aga ka vahetusest sisse tulnud puri, purje ja kink said ilusasti hakkama. inglismaal tõmmatakse newcastleile kott pähe.

jah, kui miski häiris, siis see, et oma värava ees hakati kobistama, Lemsalu keskaitsepaariline Cepauskas oli algul kuidagi ebakindel,
vastasel demonstreerisid Martins ja Ameobi

Ameobi pole mängugi saanud ju..
(muidugi ajasin ma neegrid N-Z jt omavahel sassi)
..algul veidi kiirust ja Parker-Emre pallihoidmistehnikat, aga siis vajus neil kuidagi k6ik kokku, vorm selline nagu poleks Inglismaal hooaeg veel alanudki

Kink algrivistusse! Hingega mängimine annab pool võitu.
annab, aga valutavat selga kinnihoidev Kink sai siiski suht vähe näidata, teistest vahetustest Puri paremal ja Purje ehk veidi rohkem

17
14.09.06, 20:42
Ameobi pole mängugi saanud ju..

Ramm
14.09.06, 20:42
Krt see Dovydenas....kartis täna vastaseid või siis pumpas oma jalgu jõusaalis üle,puujalg kurat!!!.....aga jah NC oli pask ja võõrsil lööme kolli ära ja pendlatega võidame:)

tzempion
14.09.06, 20:44
Krt see Dovydenas....kartis täna vastaseid või siis pumpas oma jalgu jõusaalis üle,puujalg kurat!!!.....aga jah NC oli pask ja võõrsil lööme kolli ära ja pendlatega võidame:)

täpselt ;)
see oli ikka totaalne teesklemine, kui martins karistuslöögi teenis, teda ei puudutudki ja sellest tuli värav ka :(

eestimees
14.09.06, 20:45
meie võimalused võimalusteks aga vaadake millised olid nufc võimalused martins pani paska ja aprker 1-1 olukord, ok see karistuslöök oli teesklemine ja väravat poleks pidanud olema aga siiski nufc oleks oma kolli ära löönud

kas jelle mõtleb ka nüüd vosko call-upi peale?

marrrtin
14.09.06, 20:52
Jah, Martins näitas klassi.
Käsi õla peale panna talle ja viga käes.

Aga jmh, loll värav.
Oleks 0-0 viik, oleks super olnud, super.

Aga väga ilus mäng.
Ma alguses arvasin, et näen und, et wtf, Levadia domineerib.

Heahehahehae!

Tanel
14.09.06, 20:58
Need kes Martinsit teavad on kursis, et see mees mitte ei teeskle vaid ta jalad lähevadki sama lithsalt ümber kui kaardimaja, sest tema keha ja jalgade jõud ei paista väliselt eriti balanssis olevat, aga mis närvi ajas oli muidugi tema nägu. "Kas nägite!? milline viga!"

Levadia kaitseliin ütleks et oli kobe pärast seda, kui mäng maha rahunes. Passi jagati julgelt ning ei kardetud. Parem kui Twente vastu kahtlemata. Keskväljal nagu ringi juures domineeriti peaaegu terve mäng, aga ääred tõesti olid nõrgad kohad. Muidu kahtlemata fantastiline mäng. Häbi, et sellise väravaga kaotati.

PraS
14.09.06, 21:07
Me küll kiidame Kotenkot taevani, kuid kes väravaolukorras valesti välja tuli?

ALEKOK
14.09.06, 21:12
Me küll kiidame Kotenkot taevani, kuid kes väravaolukorras valesti välja tuli?
Ühe vea ta tegi, aga seda ma tema süüks ei paneks, sest karistuslöök tuli kohtuniku idiootliku vea tõttu !
Kas ka selle mängu kohta tuleb hinda mängjaid ?

PraS
14.09.06, 21:32
Ühe vea ta tegi, aga seda ma tema süüks ei paneks, sest karistuslöök tuli kohtuniku idiootliku vea tõttu !
Kas ka selle mängu kohta tuleb hinda mängjaid ?

Mitmel korral eksis Levadia mängija sööduga?
Kohtunik on robot?
Ja miks pandi katma Siberskit üks lahjemaid vendi kastis?
VV tuleb ainult siis välja kui ta on kidnel, et ta pallini jõuab. Artur seda seekord ei teind. Minu arust mängis ta suht tavalise mängu. Ülemäära kiitmisega ma ei liitu.

Vaikselt hakkab ka eestis kustume Tarmo suur tähelend. Häiris ka see, et Dmitrjev, Vassiljev, Šisov, Kruglov tembeldati kui Levadia süsteemi õpilasi. Nood mehed on ikka hariduse saanud Maardu JK-s ja TJK-s.

marrrtin
14.09.06, 21:33
Kas Maardu ei olnudki põhimõtteliselt Levadia ikkagi.

PraS
14.09.06, 21:40
Kas Maardu ei olnudki põhimõtteliselt Levadia ikkagi.

Maardu JK mitte Maardu Levadia.

kusti2
14.09.06, 21:41
Kellegil tänasest mängust pilte on?

fitti
14.09.06, 21:54
Kuidas Guardian asja nägi. (http://football.guardian.co.uk/minbymin/report/0,,1872478,00.html)

riho
14.09.06, 22:05
82 mins Vassiljev waves away his team-mates when Levadia win a free-kick, a good 35 yards out from goal on the right. For the umpteenth time in this game, a hopeful effort towards Given's goal flies tamely wide. They clearly don't rate his shot-stopping capabilities. Perhaps they've been watching scouting videos of John O'Shea? :D

Ramm
14.09.06, 22:24
kle riho koll,võta oma nõme allkiri ära..see on reeglite vastane!

malagar
14.09.06, 22:31
segane kommentaar guardianilt
reporter sügavas joobes ilmselt

zaz
14.09.06, 22:34
Häiris ka see, et Dmitrjev, Vassiljev, Šisov, Kruglov tembeldati kui Levadia süsteemi õpilasi. Nood mehed on ikka hariduse saanud Maardu JK-s ja TJK-s.

Naljakas on jah kuulata kuidas Levadia järelkasvu kohta kiidusõnu jagatakse jne. Endal neil ju too noortesüsteem on pea olematu :doh:

Ja saage üle sellest karistuslöögist! Vea tegi Šišov või kes iganes Sibierskit katma pidi kastis. See kas kohtunik eksis vea andmisel või ei, polnud nüüd küll see mille tõttu Levadiale värav löödi. Ilgelt tobe kui virisetakse alati, et karistuslöögi määramisel tehti viga ja sellepärast kaotasimegi ja blablabla... Karistuslöögi määramisest algab mäng uuesti, kust ta ennem pooleli jäi. Ning isegi mehi peaks idee järgi rohkem olema valvel väravat kaitsma. Konkreetses mängus oli ohtlikumatsetki kohtadest karistuslööke, kuid nendeks oldi valmis või õpiti oma veast, seega värava tõi uimane tegutsemine karistusalas, mitte kohtuniku valesti määratud otsus.

ALEKOK
14.09.06, 22:40
Nojah, väravas olid Levadialastest kõige rohkem süüdi Šišov ja Kotenko, kes tegid muidu väga tubli mängu.

kaitz
14.09.06, 22:48
Masendav,et Newcastle aint ühe suutis lüüa

Ch1ller666
14.09.06, 23:05
Sorry, aga absoluutselt ei saa ma aru nendest kes olid Newcastle poolt. OK Levadia ei pruugi ju olla su lemmik klubi aga tegu on siiski Eesti klubiga ja vähemalt eurosarjades peaks iga eesti jalgpalli fänn olema Eesti klubi poolt.

mömm
14.09.06, 23:08
heh skysportsi põhiuudis, maru ikka
http://home.skysports.com/matchreport.aspx?fxid=307302&CPID=6&channel=football_home

allantt
14.09.06, 23:23
Ma ei tia kas ma olen ainuke kes nii arvab ,aga minuarust tegi Vosku täna väga nõrga esituse ,oleks parema meelega näind põhis Kinki

ALEKOK
14.09.06, 23:29
Masendav,et Newcastle aint ühe suutis lüüaKoli ära Eestist !!

runno
14.09.06, 23:33
Masendav,et Newcastle aint ühe suutis lüüa

Nutsid?...

Premium
14.09.06, 23:53
Kohtunik tegi jah mitu mäda otsust. A raisk, kuidas mulle Levadia mäng meeldis - mõnusalt julgelt ikka mängivad. Naljakas oli see, et karistuslöögi ajal pandi seda pikka prantslast kõvasti lühem Šišov katma.
Inglismaal tõmbabme neile kindlasti koti pähe!
ja ma ei saa aru neist pessimistidest ega eestlastest, kes toetavad pigem NC kui oma maa klubi!

lenc
15.09.06, 00:06
Ja saage üle sellest karistuslöögist! Vea tegi Šišov või kes iganes Sibierskit katma pidi kastis. See kas kohtunik eksis vea andmisel või ei, polnud nüüd küll see mille tõttu Levadiale värav löödi.

Oli küll. Fakt on see, et kui kohtunik poleks vilistanud, siis poleks ka seda väravat olnud. Tõsi, Levadia poolelt eksisid nii väravavaht kui kaitsja, aga see ei muuda asjaolu, et Newcastle ei oleks tohtinud seda võimalust üldse saada. Kas sinu arvates võikski siis kohtunik vabalt laduda ühele poolele järjest karistuslööke ja pärast ei või keegi nuriseda, kuna alati oli võimalus kaitses hästi mängida? Idiootsus ju.

vaikiv mees
15.09.06, 00:21
Oli küll. Fakt on see, et kui kohtunik poleks vilistanud, siis poleks ka seda väravat olnud. Tõsi, Levadia poolelt eksisid nii väravavaht kui kaitsja, aga see ei muuda asjaolu, et Newcastle ei oleks tohtinud seda võimalust üldse saada. Kas sinu arvates võikski siis kohtunik vabalt laduda ühele poolele järjest karistuslööke ja pärast ei või keegi nuriseda, kuna alati oli võimalus kaitses hästi mängida? Idiootsus ju.

ma ei saa sellest loogikast aru,
kas see teeb värava olematuks?kas siis polnud vaja kaitses mängida?
oleks/poleks, viga on siis, kui kohtunik vilistab
poleks sealt väravat tulnud, oleks vastane seda meeleheitlikult kuskilt mujalt otsinud,
nuriseda v6ib, aga see ei tee skoori olematuks

ROOTSI KUNN
15.09.06, 01:15
Ma ei tia kas ma olen ainuke kes nii arvab ,aga minuarust tegi Vosku täna väga nõrga esituse ,oleks parema meelega näind põhis Kinki

Kuule ära palun hakka vastu ööd sellist lolli juttu ajama.

kertz12
15.09.06, 06:50

Vosko oli sitax parem kui kink. Kas sa oled mingi Kingi fänn?

Malfoy
15.09.06, 08:04
mäng oli hea. aga.
inimeseloom, kes sa olid täiesti maani täis ja kukkusid röökima rassistlike lause juppe, kui Titus Bramble't tohterdati, ära enam jalgpalli vaatama tule. tõsirumal inimene. rikkusid mängu ära.

lenc
15.09.06, 08:30
ma ei saa sellest loogikast aru,
kas see teeb värava olematuks?kas siis polnud vaja kaitses mängida?
oleks/poleks, viga on siis, kui kohtunik vilistab
poleks sealt väravat tulnud, oleks vastane seda meeleheitlikult kuskilt mujalt otsinud,
nuriseda v6ib, aga see ei tee skoori olematuks

Antud värava pühul on süüdi kaks olukorda:

1. Kohtunik vilistas vea.
2. Kaitsja ja väravavaht eksisid.

Kui kas või üks nendest poleks juhtunud, jäänuks värav olemata. Värava tulemiseks oli vaja mõlema olukorra juhtumist. Kuna üks nendest oli ebaõiglane, oli ka värav ebaõiglane. On nüüd loogilisem seletus?

Kebab
15.09.06, 09:59
Mulle tundus, et kohtunik tundis alguses aukartust kuulsa Newcastle ees. Alguse poolsed viled olid enamus Newcastle kasuks. Sellest ka Martinsi dive vilistamine. Aga siis nägi kohtunik, et pole see Necastle ni vägev ühtigi ja aukartus kadus. Edasipidi oli nii mõnigi vile pigem Levadia kasuks. Edaspidi Newcastle mängijate kukkumisi nii kergelt ära ei vilistatud. Kokkuvõttes oli kohtunikutöö päris hea.

vandersell
15.09.06, 10:11
mäng oli hea. aga.
inimeseloom, kes sa olid täiesti maani täis ja kukkusid röökima rassistlike lause juppe, kui Titus Bramble't tohterdati, ära enam jalgpalli vaatama tule. tõsirumal inimene. rikkusid mängu ära.

Mul oli selliseid tonte selja taga lausa mitu ja kommenteerimine algas kohe mängu alguses. Väike märkus võttis natuke tuure maha aga mitte lõplikult.

uvv
15.09.06, 10:38
Levadia tegi tubli mängu! Suur tänu meeskonnale, kes ei visanud püssi põõsasse ka pärast kolli. Suur tänu nendele, kellega sai koos pärast mängu asja arutatud.
Kraaksujatele: Levadiale oli see kolmas sellel tasemel mäng jooksval hooajal.
Neljas tuleb veel. Muidugi on see klubile kõva "laks" kui tuleksid ka alagrupimängud. Kahjuks neid ilmselt siiski ei tule.
Newcastle peab sarnasel tasemel mänge nii umbes kuni 50 hooaja jooksul. Pühapäeval on ees liigamäng West Ham Unitediga. Miks peaks meeskond ja mehed laskma ennast lõhkuda? Miks peaksid nad punnitama nina verest tühjaks, et lüüa veel kolli? Ei pea. Jalgpalli mängitakse 90 minutit. Ja kui see on möödas, siis vaadatakse seisu. Eile oli see 1-0 ja asi vask. Võit ja võõrsilt värav. Newcastel on rahul iga viigiga järgmises mängus.
Ja ma arvan, et vähemalt siin, Soccerneti foorumis võiks ära lõpetada need jutud, mismoodi kohtuniku viga otsustab mänge jne. Samamoodi kui iga vilistatud vea peale vilistamise staadionil. Kui istuda ja kuulata, siis jääb vahel mulje, et Eesti särgis mängivad mehed, kes kunagi murul ei eksi...
Mehed, rohkem rõõmu ja lusti sellest mängust! Ja vähem morni viha :)

edit: ah jaa. See on Eestis esimene sellise klubi külaskäik. Lõunas, lätlaste juures on sarnaseid visiite olnud rohkem kui küll. Ma hoian Levadiale järgmiseks aastaks kõvasti pöialt, et loosiõnn võiks Tallinnasse tuua elusat jalgpalli.

Scooter
15.09.06, 10:53
Levadiale oli see kolmas sellel tasemel mäng jooksval hooajal.
Soccernet, Twente, Newcastle... :)

lorenzo
15.09.06, 10:56
Samamoodi kui iga vilistatud vea peale vilistamise staadionil. Kui istuda ja kuulata, siis jääb vahel mulje, et Eesti särgis mängivad mehed, kes kunagi murul ei eksi...
Mehed, rohkem rõõmu ja lusti sellest mängust! Ja vähem morni viha :)

uvv, sa tule siia Portugali monda mangu vaatama ja siis naed neid fanne:) ainult et siis ei ole neid vilistavaid fanne 8000, vaid 40000-50000. ka siin on omad mehed eksimatud:)

jyriöö
15.09.06, 11:15
Kui mõmmik välja võeti, siis kadus pinge minu jaoks kahjuks, sest järjekordselt õhkus Titusest ühe rämeda kala tegemise hõngu. Pärast vahetust oli selge, et väravat ei tule. Väga professionaalne esitus muidugi külaliste poolt. Pingutati täpselt nii palju, kui vaja. Levadia sai kohati ikka väga mõnuga lükata, aga kauglöökidest suurt enamat paraku tekitada ei lastud/suudetud. Arvestades praktiliselt olematut mängupraktikat, oli Vosko väga tip-top, kaitsjatele valmistas kõvasti rohkem peavalu kui Andrejev. Loodetavasti ei vajuta võõrsil väga ära, seal tuleb ikka hoopis teine mäng.

mcnamara
15.09.06, 11:39
Voskot tahaksin isegi kiita. Nägi suure ilma ründaja moodi välja vahetevahel. Ja Vassiljev paistis minu istekohalt väga küpse mänguga silma - kuni ühe lolli sööduvea tegi.
Üldiselt Levadialt kiiduväärt mäng. Nagu juba varem olen öelnud: Eesti klubimeeskonna kohta on nende näidatav ikka täiesti uus tase. Loodetavasti jäävad koondise keskpoolikud Dmitrijev ja Vassiljev nüüd silma ja saavad pikapeale normaalsesse väljamaa klubisse. Edasise arengu korral võiks ju loota, et koondise kõige nõrgem koht (poolkaitse) muutub tänu neile kahele mõnevõrra tugevamaks.

ek
15.09.06, 11:55
Rassistlikke kommentaare karjuv mängija on ju poisike idioodi kõrval kes ise "Levadia-Levadia" karjudes Levadia rünnaku ajal kaasakisamise vahel kohtunikuvilet puhub. Kummaline et turvamehed seda vilet ära ei võtnud.
Tervitused sellele vastasmeeskonna vahetusemeeste pingi taga ~3-4 reas istujale.

jansa
15.09.06, 12:27

.. jah sa olid ainuke ja pealekauba oled oled sa pime või siis ei jaga jalgpallist midagi...

eestimees
15.09.06, 12:34
mõnus oli vaadata kohe kuidas vassiljev liine juhendas nagu õige mängujuht..sellest on meil koondises puudu ja vosko võitles kenasti ning vääriks küll kohta koondisse....

JELLE KUS SA EILE OLID?!?!?!......sügas mune vast

Jeti88
15.09.06, 15:03
nonii...ütleks ka paar sõna siis.

Ise käisin staadionil, 100% rahul et käisin, mängu sai kogu raha eest. Igati tubli mäng Levadia poolt.

Paha oli vaadata neid "eesti nufc fänne", kes juubeldasid kui NU lõi värava. Meie jalgpall on ikkagi veel sellises järgus kus tuleks ikka omasid toetada. Inimene loodab, et Eesti klubi langeb välja. Täielik jama ma ütleks.

Siin osad rääkisid et Levadia valitses mängu, kohtunik sakis jne. Levadia hakkas palli valdama siis kui NU lõi algul oma kolli ära ja neil oli rahu majas. Kui seda väravat poleks tulnud ei oleks Levadia kindlasti sellist mängu näidanud. Need võimalused olid kindlasti head aga mitte midagi enamat ma ütleks. Minu arvamus on et NUFC hoidis mängu kontrolli alla ja pingutas täpselt nii palju kui vaja. Nad olid siiski igas elemendis üle.

Aga igal juhul hea mäng Levadia poolt, loodame et mingit tühjendusmüüki nüüd ei tule ja järgmine aasta jälle.

Kahju et Flora edasi ei saanud, oleks järgmine nädal Frankfurti Eintrachti lillekülas näha saanud:D

Sats1
15.09.06, 15:11
Inglismaa meedia Levadia-Newcastle mängust:

http://football.guardian.co.uk/Match_Report/0,,1872863,00.html

http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/europe/5341288.stm

http://www.thesun.co.uk/article/0,,2002390000-2006420683,,00.html

http://www.timesonline.co.uk/article/0,,27-2358772.html

http://www.telegraph.co.uk/sport/main.jhtml?xml=/sport/2006/09/15/sfgtal15.xml

...veel

http://home.skysports.com/matchreport.aspx?fxid=307302&CPID=6&channel=

zaz
15.09.06, 15:25
Paha oli vaadata neid "eesti nufc fänne", kes juubeldasid kui NU lõi värava. Meie jalgpall on ikkagi veel sellises järgus kus tuleks ikka omasid toetada. Inimene loodab, et Eesti klubi langeb välja. Täielik jama ma ütleks.

Ja kui TVMK oleks mingi imeläbi piisavalt kaugele jõudnud ja saandu vastaseks Bayerni (paistab, et tegu sinu lemmikuga), siis oleksid sina vaieldamatult staadionil karjunud "TVMK tšempioon!" ?:doh: Natuke rakse uskuda... Tegu siiski inimeste lemmikmeeskonnaga, keda tänu heale juhusele õnnestub mängimas näha oma koduõuel;)
Vaevalt, et nüüd NUFC-i eestlastest fännid rõõmustavad, kui Levadia edasi ei pääse, nad rohkem rhaul lihstalt,et omad edasi pääsevad, ilmselt keegi neist pisaraid ei valaks kui ka Levadia edasi pääseks.

god
15.09.06, 15:34
kas mulle tundus või Sibierski tõesti sihtis seda pealööki värava alla nurka, mille järele artur reageeris ka aga pall põrkas vastu Šišovi pead ja lendas kõrgemalt väravasse?

Hughes
15.09.06, 15:36
Tervitused sellele vastasmeeskonna vahetusemeeste pingi taga ~3-4 reas istujale.

mina istusin ka seal, aga ei kuulnud küll vilet.:)

ehk keegi oskaks öelda, kui palju oli hollandis twente-levadia mängul publikut ja kui palju see staadion üldse mahutab?

Jeti88
15.09.06, 15:44
Ja kui TVMK oleks mingi imeläbi piisavalt kaugele jõudnud ja saandu vastaseks Bayerni (paistab, et tegu sinu lemmikuga), siis oleksid sina vaieldamatult staadionil karjunud "TVMK tšempioon!" ?:doh: Natuke rakse uskuda... Tegu siiski inimeste lemmikmeeskonnaga, keda tänu heale juhusele õnnestub mängimas näha oma koduõuel;)
Vaevalt, et nüüd NUFC-i eestlastest fännid rõõmustavad, kui Levadia edasi ei pääse, nad rohkem rhaul lihstalt,et omad edasi pääsevad, ilmselt keegi neist pisaraid ei valaks kui ka Levadia edasi pääseks.

jah, ma hoian Bayernile pöialt ning ma oleks õnnelik kui TVMK peaks temaga kokku sattuma, aga ikkagi ma oleksin ma TVMK poolt, sest mis mul sest Bayernist kui ma saaksin näha Eesti klubi järgmises ringis.

EgoTrip
15.09.06, 15:53
aga mis oli pealelöökide arv?
levadia küll kõmmutas enamus mööda, aga ikkagi oleks huvitav teada

vaikiv mees
15.09.06, 16:08
guardian (http://football.guardian.co.uk/Match_Report/0,,1872863,00.html)
Goal Attempts:
Levadia Tallinn 16
Newcastle 15

On Target:
Levadia Tallinn 3
Newcastle 7

god
15.09.06, 16:09

Löökide väravale:
Levadia - 16
Newcastle - 15

Löögid värava raamidesse:
Levadia - 3
Newcastle - 7

Nurgalöögid:
Levadia - 3
Newcastle - 1

kympa10
15.09.06, 16:15

Aga palun, link täitsa olemas, keri lihtsalt see kõige alla ;)

...veel

http://home.skysports.com/matchreport.aspx?fxid=307302&CPID=6&channel=

kympa10
15.09.06, 16:25
Rassistlikke kommentaare karjuv mängija on ju poisike idioodi kõrval kes ise "Levadia-Levadia" karjudes Levadia rünnaku ajal kaasakisamise vahel kohtunikuvilet puhub. Kummaline et turvamehed seda vilet ära ei võtnud.

Ühinen tervitustega:love:
Vaieldamatuks lemmikuks oli kohtumise lõppu tähistav kolmekordne vilepartii, mida nii paariminutiliste intervallidega ikka ja jälle kuulda sai:deemon:

Nurmekas
15.09.06, 16:26
http://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=3&d=1158326771

HABE
15.09.06, 19:17
Kui Newcastle oleks mängu välitsenud, siis poleks Levadial ühtegi värava võimalust olnudki. Edasipääseb ju see, kes võidab kahe mängu kokkuvõttes ja võõrsilt suur võit oleks etem kui 1-0 võit. Levadia oli hea, ainult õnnest jäi puudu. Kõik EESTI jalka fänni peaks ikka EESTI klubi poolt olema. Võit võõrsilt ja edasipääs kokkuvõttes.

Pingviins
15.09.06, 20:11
Kõik EESTI jalka fänni peaks ikka EESTI klubi poolt olema.

Ära kiunu, see on klubide vaheline jalgpall.

eestimees
15.09.06, 20:19
hetkel eelistaks kalimullinit kruglovile eesti koondises:) lihtsalt nii hea on vaadta kuidas levadia mängib ning eesti koondis on nendega võrreldes nii masendav

JELLE KUS SA OLID NELJAPÄEVAL?

ALEKOK
15.09.06, 20:26
hetkel eelistaks kalimullinit kruglovile eesti koondises:) lihtsalt nii hea on vaadta kuidas levadia mängib ning eesti koondis on nendega võrreldes nii masendav

JELLE KUS SA OLID NELJAPÄEVAL? See oli iroonia eks ?
Kalimullinil pole kodukondustki ja ta küll hästi ei mänginud Newcastle vastu.

vaikiv mees
15.09.06, 20:26
hetkel eelistaks kalimullinit kruglovile eesti koondises:)
JELLE KUS SA OLID NELJAPÄEVAL?

Andrei Kalimullin
Kodumeeskond: FC Levadia Tallinn
Asetus: Kaitsja
Sünnipäev: 6. oktoober 1977 (28)
Kodakondsus: -

elik erinevalt Eesti koondislastest (Kotenko, Vassiljev, Dmitrjev, Shishov; ka Nahk, Malov) on Kalimullin ja Leitan portaali andmetel ilma kodakondsuseta, Andrejevil nagu teada, Vene kodakondsus

eestimees
15.09.06, 21:41
See oli iroonia eks ?
Kalimullinil pole kodukondustki ja ta küll hästi ei mänginud Newcastle vastu.

kes keelab unistada et tal on kodakondsus? lihtsalt mainisin et eelistaks teda kruglovi asemel:) surm tõsiselt

zigull182
16.09.06, 00:14
Kurat..Rüütli peaks olema koondise peatreener... Levadia mängib hetkel raudselt paremini, kui koondis.

allantt
16.09.06, 01:24
.. jah sa olid ainuke ja pealekauba oled oled sa pime või siis ei jaga jalgpallist midagi...

Siiski jään kindlaks oma endisele arvamusele

17
16.09.06, 10:38
Kas keegi siinolijatest täna Levadia II - Kalev mängule ka plaanib minna? Kui jah, siis too hea inimene võiks PMi kaudu ühendust võtta :)

elBiD
17.09.06, 11:17
täna kell 14 siis.

kusti2
17.09.06, 16:40
Täiesti lõpp, Levadia sai pähe...

marrrtin
17.09.06, 19:39
Eem, Levadia on ju Eesti klubi, mis lolli juttu te ajate?

Igatahes, mis see 1-0 ikka.
Nüüd Ajax, Maag ja Pärnu ja kes seal vastu tulevad.
Flora ka vahepeal ja lõpuks Trans ja TVMK.
;)

kaitz
17.09.06, 19:56
Eem, Levadia on ju Eesti klubi, mis lolli juttu te ajate?

Igatahes, mis see 1-0 ikka.
Nüüd Ajax, Maag ja Pärnu ja kes seal vastu tulevad.
Flora ka vahepeal ja lõpuks Trans ja TVMK.
;)

Potensiaalselt on aint EEsti klubi,kuid tegelikkuse Tiblade meeskond

ALEKOK
17.09.06, 20:06
Räägi mulle ka kust otsast ?

lenc
17.09.06, 20:17

Lemsalu, Zelinski, Purje, Puri, Kotenko, Kink, Voskoboinikov, Leitan, Nahk, Teniste, Marmor ja treener Rüütli. Kõik nad on tiblad või?

kaitz
17.09.06, 20:19
Palju oli mängus Newcasliga algkoosseisus EESTLASI

kaitz
17.09.06, 20:21
Lemsalu, Zelinski, Purje, Puri, Kotenko, Kink, Voskoboinikov, Leitan, Nahk, Teniste, Marmor ja treener Rüütli. Kõik nad on tiblad või?

jA veel Voskoboinikov,Leitan Nahk kas sinu arvates on nad EESTLASED kes ei oskagi EESTI keelt

siimsorokin
17.09.06, 20:24
jA veel Voskoboinikov,Leitan Nahk kas sinu arvates on nad EESTLASED kes ei oskagi EESTI keelt

Sa kuradi udu oled üldse nendega juttu rääkinud ? - et julged siin väitma tulla, et nad ei oska eesti keelt.
Kurat saa(ge) oma kompleksidest juba üle.

ALEKOK
17.09.06, 20:30

RASSIST !!!

Hughes
17.09.06, 20:32
RASSIST !!!

erinevaid rasse vist Levadias pole...

ALEKOK
17.09.06, 20:33
jA veel Voskoboinikov,Leitan Nahk kas sinu arvates on nad EESTLASED kes ei oskagi EESTI keeltJa muidugi Sidorenkov ja Zahavaiko on ka tiblad ja Bärengrub üldse rootlane.

gamer
17.09.06, 20:45
Ja muidugi Sidorenkov ja Zahavaiko on ka tiblad ja Bärengrub üldse rootlane.

Ära unusta Kisseljovi (Londakut).

lenc
17.09.06, 20:47
Palju oli mängus Newcasliga alg koosseisus EESTLASI
Mina lugesin 5, kokku käis Levadia eest väljakul 8 eestlast.

No mida mida? Voskoboinikov, Leitan ja Nahk ei oska Eesti keelt? Mingi debiilik oled või? Vaata siin http://213.35.156.10/etv/13092006_lev_newca_eel.wmv 1:32 hakkab Voskoboinkov rääkima. Kui see on Eesti keele mitte oskamine, siis mis sinu standardite järgi keeleoskus on?

marrrtin
17.09.06, 22:57
Einoh tore värk :D

Levadias räägitaksegi ainult eesti keeles, kui just mitte ainult oma vahel.
Trennis kasutusel ainult eesti keel.

MihkelPallak
18.09.06, 07:23
Saag, Puri , Tammo on täiesti eestlased

ALEKOK
18.09.06, 19:55
Sportnet on ikka väga kindel et Levadia veel kaotab sel hooajal meistriliigas =]
Küsitluse küsimus on : Mitu kaotust veel saab Tallinna FC Levadia tänavu Eesti meistriliigas?
Ja vastusevariandid on 1 , 2 , 3 , 4 või rohkem

Sats1
19.09.06, 11:09
Kahju, et telepilt (A.Le Coq Arenal toimunud mängud) on permanentselt kehv. Vana aparatuur, vajalike aparatuuride puudus, operaatorite oskused ?

malagar
19.09.06, 11:32
kolige United States of Arians nimelisele maale . Selliste vaadetega meestel on härra Bushi tiiva all soe koht olemas

malagar
19.09.06, 11:35
Palju oli mängus Newcasliga alg koosseisus EESTLASI

PS härra natsionalist - algkoosseis on üks sõna.
Joo vähem - ehk õpid ka eesti keele selgeks.

-RoMaRiO-
19.09.06, 17:06
Suht huvitav Vosko mängib täna duubli eest :)

Kaspy
19.09.06, 18:08
Suht huvitav Vosko mängib täna duubli eest :)

Kogub vormi

kusti2
20.09.06, 19:55
et siis levadia jälle võidu lainel seekord olid 2-1 üle maagist.
Purje oli täna kohe väga mannetu, raiskas võimalusi üksteise järel

-RoMaRiO-
20.09.06, 20:01
Kus Andrejev, vigastatud?

ALEKOK
20.09.06, 20:29
Ma pakun et Rüütli katsetab Purjet ründes ka kindlasti sellepärast, et Andrejev Newcastle vastu mängida ei saa.

Martin
20.09.06, 21:40
Ma pakun et Rüütli katsetab Purjet ründes ka kindlasti sellepärast, et Andrejev Newcastle vastu mängida ei saa.

Kindel, et ei saa? Kvalifikatsiooniringi järel ju kaardid tühistati. Või ei?

ALEKOK
20.09.06, 22:17

Kaljuveer ju rääkis mitu korda mängu ajal. Mina ei tea kas ta ajas jälle paska või ei :P

lenc
20.09.06, 23:32

Miks peaks kvalifikatsiooniringi järel kaardid tühistatama? Kui sul on kindel info selle kohta, siis palun näita. Minu loogika ütleb küll nii, et Eurosarjades kvaliringi järel ei peaks tühistama kaarte.

Martin
21.09.06, 07:22
Miks peaks kvalifikatsiooniringi järel kaardid tühistatama? Kui sul on kindel info selle kohta, siis palun näita. Minu loogika ütleb küll nii, et Eurosarjades kvaliringi järel ei peaks tühistama kaarte.

http://www.uefa.com/newsfiles/19070.pdf

Lehekülg 29. Reegel 19.04.

Võibolla ma tõesti tõlgendan seda valesti, kuid minu arust peaks selle reegli alusel olema Andrejevi esimene kollane kaart tühistatud, sest tegemist on UEFA kariksarja 1. ringiga ja kvalifikatsioon on lõppenud.

-RoMaRiO-
21.09.06, 17:14
Täna, juhuslikult sai avastatud, et Levadia kaitsja Šisov on selline snaiper :)

Praegu on käimas tervelt neljas hooaeg, kus ta pole liigas ühtegi väravat löönud.Ja kui ta poleks 2002 aastal löönud ühte väravat oleks ta lausa 7 hooaega kuival :)

17
21.09.06, 17:18
Täna, juhuslikult sai avastatud, et Levadia kaitsja on selline snaiper :)

Praegu on käimas tervelt neljas hooaeg, kus ta pole liigas ühtegi väravat löönud.Ja kui ta poleks 2002 aastal löönud ühte väravat oleks ta lausa 7 hooaega kuival :)

Kellest jutt käib üldse?

-RoMaRiO-
21.09.06, 17:22
Kellest jutt käib üldse?

Irw :)

Kuidagi moodi jäi lause tähtsaim osa märkimata, aga nüüd olemas, tegemist siis Sisoviga.Tegelt kaitsja ei pea muidugi eriline väravakütt olema, aga lihtsalt huvitav fakt.

eestimees
21.09.06, 22:14
Täna, juhuslikult sai avastatud, et Levadia kaitsja Šisov on selline snaiper :)

Tihhon Shishov

FC Levadia Tallinn (old) 2002 24/1
FC Pärnu Levadia 2001 7/1
FC Maardu 2000 7/1

-RoMaRiO-
22.09.06, 11:17
Tihhon Shishov

FC Levadia Tallinn (old) 2002 24/1
FC Pärnu Levadia 2001 7/1
FC Maardu 2000 7/1

Ei tea, Levadia kodulehel on natukene teine info.

MÄNGUD EESTI MEISTRILIIGAS

2000 - FC Levadia Maardu (2/0)
2001 - FC Levadia Maardu (13/0)
2002 - FC Levadia Tallinn (24/1)
2003 - FC Levadia Maardu (9/0)
2004 - FC Levadia Tallinn (27/0)
2005 - FC Levadia Tallinn (34/0)

Hellik
22.09.06, 11:24
No kõik klapib, 2001. aastal mängis Pärnu Levadia esiliigas ja oli MLevadia duubel.

Sats1
22.09.06, 11:25
Tänases "Vesti-Den za Dnjom" nädälalehes on suur intervjuu Levadaga. Kahjuks, puudub on-line version.

Kebab
22.09.06, 14:04
Tänases "Vesti-Den za Dnjom" nädälalehes on suur intervjuu Levadaga. Kahjuks, puudub on-line version.

Aga äkki viitsid mingid huvitamad kohad, siia kirja panna?

eestimees
22.09.06, 16:59
Ei tea, Levadia kodulehel on natukene teine info.

MÄNGUD EESTI MEISTRILIIGAS

2000 - FC Levadia Maardu (2/0)
2001 - FC Levadia Maardu (13/0)
2002 - FC Levadia Tallinn (24/1)
2003 - FC Levadia Maardu (9/0)
2004 - FC Levadia Tallinn (27/0)
2005 - FC Levadia Tallinn (34/0)

seal on puudlik info

ärge levadia kodukal mängijate karjääre tõsiselt võtke, et kas need ongi kõik, sest seal on need kõik jube puudulikud

Sull
22.09.06, 19:32
http://www.zone.ee/kakstilka/2/Kaljulits.JPG?2
autentne on www.fclevadia.ee/957est.html

PraS
22.09.06, 19:42
http://www.zone.ee/kakstilka/2/Kaljulits.JPG?2
autentne on www.fclevadia.ee/957est.html

Ehk Silver ning muud Nõmme Kalju tegelased oskavad asjakohaseid kommentaare anda.

TrevoR
22.09.06, 21:46
Kas siit foorumist keegi Levadiaga Inglismaale kaasa kah läheb?
Mina igatahes lähen. :D
Meil on seal Newcastle United 93 a sündinutega sõprusmäng kah.

ROOTSI KUNN
22.09.06, 22:55
Meil on seal Newcastle United 93 a sündinutega sõprusmäng kah.

Tovarishevskaja vstretsha !

Even
22.09.06, 23:18
Meil on seal Newcastle United 93 a sündinutega sõprusmäng kah.Palju te siis maksma ei pea? 15 000 maksab muidu, palju te siis.

Martin
23.09.06, 10:01
http://www.uefa.com/newsfiles/19070.pdf

Lehekülg 29. Reegel 19.04.

Võibolla ma tõesti tõlgendan seda valesti, kuid minu arust peaks selle reegli alusel olema Andrejevi esimene kollane kaart tühistatud, sest tegemist on UEFA kariksarja 1. ringiga ja kvalifikatsioon on lõppenud.

Palun, palun, Levadia. Alati hea meel aidata :D

---

Andrejev saab siiski Newcastle’is mängida

SLÕL

JALGPALL | Tallinna Levadia ründaja Nikita Andrejev ei kanna UEFA sarja esimese ringi korduskohtumises võõrsil Newcastle Unitediga mängukeeldu nagu Levadia pärast kodust 0:1 kaotust arvas.

«Vahetasin Andrejevi välja, sest ta ei saa Newcastle’is mängida ja uus ründepaar peab teineteisega harjuma,» põhjendas Levadia peatreener Tarmo Rüütli tookord. Ent nüüd selgus, et Rüütli saab tuleval neljapäeval siiski Andrejeviga arvestada. «Reeg*lites on punkt, et alates esimesest ringist tuleb mäng vahele jätta kolme, mitte kahe hoiatusega,» selgitas Levadia pressiesindaja Indrek Petersoo.

käbi
23.09.06, 16:08
Kas keegi juba teab mõnda pubi, kus Newcastle mängu näha saab? Või on mõni internetikanal vms.

Silver
23.09.06, 19:06
http://www.fclevadia.ee/957est.html

Tähtkuju on raju: Kaljulits! :D

marrrtin
23.09.06, 22:41
Levadia II Esiliiga meister siis.

Hea :D

eestimees
24.09.06, 14:43
mis on saand Vaagn Arutjunjan?

käbi
25.09.06, 15:01
Kas keegi juba teab mõnda pubi, kus Newcastle mängu näha saab? Või on mõni internetikanal vms.

Rein
25.09.06, 15:07

Millise Kalju??? Kas Nõmme Kalju???:D

argo
25.09.06, 16:22

ons siis tarku mehi siin? tahaks ka teada.paneks varakult koha ja õlled kinni.

Oll
25.09.06, 16:26

Eriti raju

fitti
25.09.06, 16:28
ons siis tarku mehi siin? tahaks ka teada.paneks varakult koha ja õlled kinni.

Tarku mehi ei ole, aga tark satfootball lubab, et Five kannab üle.

justincase
25.09.06, 16:39
Kas keegi teab, miks Andrejev kaasa ei sõida? Kaardid ei tohiks probleem olla, nagu siin varem selgus.

kusti2
25.09.06, 17:09
äkki on mingi vigastus ta ju viimastes liigamängudes pole ka platsile saanud

gamer
25.09.06, 23:17
Kõige lähematest kanalitest kannab mängu üle ka rootslaste TV4 Sport-Expressen.

20.25 DIREKT Fotboll Uefacupen
Newcastle-Levadia. Från St James Park, Newcastle. Kommentator: Niklas Jarelind.

urmar
25.09.06, 23:19
Kas keegi teab, miks Andrejev kaasa ei sõida? Kaardid ei tohiks probleem olla, nagu siin varem selgus.

Ta mängib sel ajal Venemaa U18 koondises

ALEKOK
25.09.06, 23:21

Aga kas netist on võimalik kuskilt jälgida ?

Tundmatu
26.09.06, 10:08
Näe, näe, vähemalt raadiomionud kannavad asja üle.
Vabandused, kui keegi seda juba kuulutas

http://www.fclevadia.ee/1405est.html

SDK
26.09.06, 12:12

gamer näita nüüd, mis sa suudad. orgunni selle ülekande pilt netti. tehnilised probleemid meid ei huvita! :)

argo
26.09.06, 12:25
mõni pubi ka üle kannab? kodus pole küll ei nende rootslaste kanalit ega five'i.

fitti
26.09.06, 12:40
No Nimeta näitab. kui see ei sobi, siis saab ju alati pubid ka üle helistada ja küsida, kas neil see kanal telepurgis sees.

Anetik
26.09.06, 16:29
siis me läheme ka Nimeta baari sõbrannaga...
Öelge, kas võime seal migadi juua alkoholivaba? ;)

laurenzo
26.09.06, 17:13
Nii 7-8 aastat tagasi, kui mul raha polnud ja Nimetas vutti vaatasin, kästi mul ikka vähemalt üks tee osta, nii et peaks ilma alkoholita hakkama saama küll.

Raix
26.09.06, 17:45
Hiiu pubi kodukal on mängu taga kõigest kuus küsimärki.

Kuno
26.09.06, 19:52
proovime stereos ka pildi ette peilida....

Martin
27.09.06, 09:58
Tartus?
Netis?

lorenzo
27.09.06, 12:36
ei, Stereo baar Tallinnas, Harju tanavas. Kunn, sa pead ikka tapsemalt informeerima!:)

Martin
27.09.06, 14:00
ei, Stereo baar Tallinnas, Harju tanavas. Kunn, sa pead ikka tapsemalt informeerima!:)

Tallinn ei huvita ju kedagi :)

Kordan:
Tartus?
Netis?

lorenzo
27.09.06, 14:03

Kordan:
Tartus?
Netis?

neti kohta jalgi siit- http://myp2p.eu/forum/viewtopic.php?id=4417

ALEKOK
27.09.06, 16:23
neti kohta jalgi siit- http://myp2p.eu/forum/viewtopic.php?id=4417
Kas seal räägitakse ainult sellel saidil näitamisest ? :S:S

Rein
27.09.06, 16:33

Kordan:
Tartus?
Netis?

Kuradi pede!!!
Ise kolisid lollilinna tagasi. Räägi mis tahad, aga provints on provints :D

lorenzo
27.09.06, 17:02
Kas seal räägitakse ainult sellel saidil näitamisest ? :S:S

pigem ikka proovitakse sinna saidile link saada, kust seda mangu jalgida

ALEKOK
27.09.06, 17:28
pigem ikka proovitakse sinna saidile link saada, kust seda mangu jalgida

ja peab selle rõveda Afreeca asja ka tõmbama ?

lorenzo
27.09.06, 19:16

kus sa seda Afreeca asja loed? seal ju pole veel kirjas mis kanalil mis progega naidatakse. arvatavasti homme saab lopliku selguse enne mangu algust

ALEKOK
27.09.06, 19:17
kus sa seda Afreeca asja loed? seal ju pole veel kirjas mis kanalil mis progega naidatakse. arvatavasti homme saab lopliku selguse enne mangu algustMai tea, mai jaga neid asju väga. Siis kui ma Operi mängu sealt lehelt vaadata tahtsin, siis mai saand, sest mai saanud selle Afreeca programmi värki tõmmatud.

Maarek
28.09.06, 09:26

Võimalik, et näiteks Afreecast ei piisa ja pead endale downloadima ja instaleerima endale ka programmid TV Ants, NuSports, VGO, PPMate, PCast, TVkoo, TVU või misiganes, et asja näha :P
Minu NOD32 näiteks PPLive programmi ai aksepteeri kuna väidetavalt on asi ohtlik :(.

meesmuiste
28.09.06, 14:25
ei tea kas see siit läbi käinud, ei viitsinud ausalt kogu teemat läbi vaadata, aga vaadake Smirnovi tähtkuju Levadia kodulehe mängija profiili alt :D

Sen
28.09.06, 14:28
ei tea kas see siit läbi käinud, ei viitsinud ausalt kogu teemat läbi vaadata, aga vaadake Smirnovi tähtkuju Levadia kodulehe mängija profiili alt :D

3-s kord juba, erinevate teemade alt

meesmuiste
28.09.06, 14:38
3-s kord juba, erinevate teemade alt

ära pikka viha pea ;) ma polnd näinud ;)

soxx
28.09.06, 14:44
ära pikka viha pea ;) ma polnd näinud ;)

Vaata mõni postitus üles...laiskvorst:rolleyes:

käbi
28.09.06, 15:30
Netis mõne tasulise newcastle vs Levadia streamile pole keegi sattund?

LeftWing
28.09.06, 16:35
http://www.footy-live.com/ sealt saab tasuliselt vaadata seda mängu, ma loodan, nii on seal kirjas vähemalt

lenc
28.09.06, 17:35
http://www.footy-live.com/ sealt saab tasuliselt vaadata seda mängu, ma loodan, nii on seal kirjas vähemalt

Looda sa. Ükskord puht uudishimust regasin ühel samasugusel saidil ja £3.99 eest sain ühe PDF faili kus olid lingid avalikele veebilehtedele kust muidugi mitte sittagi ei saanud.

gamer
28.09.06, 17:42
http://www.freelivetv.co.uk/sport/calendar.php?do=getinfo&day=2006-9-28&e=992&c=1

Põhimõtteliselt kunagi näitas see leht päris hea kvaliteediga striime, hetkeseisust ei tea. Ise vaatan korralikku pilti.

vincent
28.09.06, 18:31
Kuda Talina mehed Inglismaal käisid. (http://www.pressifoto.ee/fotopank.php?a=showpic&sid=166&sp=4&sf=28&order) :lahe:

vandersell
28.09.06, 18:39
Või käisid hoopis seal? (http://www.pressifoto.ee/fotopank.php?a=showpic&sid=166&sp=4&sf=29&order=)
Ja lugeda nad ka ei oska. (http://www.pressifoto.ee/fotopank.php?a=showpic&sid=166&sp=1&sf=11&order=)

ALEKOK
28.09.06, 19:55
Et siis Newcastle'93 võitis Levadia'93-e 7:5. Polegi väga paha tulemus. Levadia on viimasel ajal tõestanud, et neil järelkasvu on.

LeftWing
28.09.06, 20:02
Looda sa. Ükskord puht uudishimust regasin ühel samasugusel saidil ja £3.99 eest sain ühe PDF faili kus olid lingid avalikele veebilehtedele kust muidugi mitte sittagi ei saanud.

tänx info eest

ALEKOK
28.09.06, 20:04
Ei ole siis streami ?

siimsorokin
28.09.06, 20:12
Et siis Newcastle'93 võitis Levadia'93-e 7:5. Polegi väga paha tulemus. Levadia on viimasel ajal tõestanud, et neil järelkasvu on.

Noo, kui nüüd natukene norida, siis see pole just eriline Levadia järelkasv. Lihtsalt 2006 aastal nimevahetuse läbi teinud S.C Reali Tiiduse poisid.

Even
28.09.06, 20:39
Noo, kui nüüd natukene norida, siis see pole just eriline Levadia järelkasv. Lihtsalt 2006 aastal nimevahetuse läbi teinud S.C Reali Tiiduse poisid.Ega ikka ei ole küll, see on JK Kotkas Juuniori poisid kes tegid 2006.a läbi nimevahetuse. Reali poisid on 91.

siimsorokin
28.09.06, 20:44
Ega ikka ei ole küll, see on JK Kotkas Juuniori poisid kes tegid 2006.a läbi nimevahetuse. Reali poisid on 91.

Noo okei, praegult lahmisin veidi, aga point jääb samaks.

käbi
28.09.06, 21:08
Keegi on mõne streami leidnud? Sellise, kus saab kohe mängu näha kui praegu maksta?

17
28.09.06, 21:09
Newcastle: 12-Steve Harper, 19-Titus Bramble, 2-Stephen Carr, 26-Peter Ramage, 22-Nicky Butt, 5-Emre, 16-James Milner, 14-Charles N'Zogbia, 20-Antoine Sibierski, 27-Steven Taylor, 9-Obafemi Martins.
Varus: 40-Tim Krul, 18-Craig Moore, 11-Damien Duff, 17-Scott Parker, 35-Matthew Parson, 23-Shola Ameobi, 7-Albert Luque.

FC Levadia: 1-Artur Kotenko, 3-Vitoldas Cepauskas, 2-Andrei Kalimullin, 21-Marek Lemsalu, 7-Tihhon Šišov, 9-Aleksandr Dmitrijev, 20-Marius Dovydenas, 8-Konstantin Nahk, 6-Konstantin Vassiljev, 19-Ats Purje, 36-Vladimir Voskoboinikov.
Varus: 30-Modestas Stonys, 16-Darius Regelskis, 22-Sander Puri, 15-Tarmo Kink, 13-Kristian Marmor, 11-Indrek Zelinski, 14-Denis Malov.

Peku
28.09.06, 21:10
BBC: Did you know?: They are Tallin's 'Russian' team.

ALEKOK
28.09.06, 21:14
Dovydenaaaaaaaas Platsil. NÜÜd Me VÕidame !!

kaitz
28.09.06, 21:24
Dovydenaaaaaaaas Platsil. NÜÜd Me VÕidame !!

UNISTAAAAAAAAAAAA

ertz
28.09.06, 21:54
ei saa tõesti aru kuidas dovydenas platsil on ja taki ning zelinski pingil...

smörgåsbord
28.09.06, 22:00
Paistab, et asjad sujuvad kenasti.
http://www.eurosport.com/football/uefa-cup/2006-2007/livefullpage_mtc159149.shtml

riho
28.09.06, 22:05
Sportnetis ka Live-kommid.
Eurospordis panid kommentaatorid nata puuse. Ajasid Kotenko Läti vv. Kolinkoga sassi. :D

AndreK
28.09.06, 22:05
hetkel vikerraadiost otseülekanne

http://www.er.ee/viker/index.php?lang=est&main_id=121&PHPSESSID=20bdf7640ab5a00d7c21cc9f5f2c20da

marabella666
28.09.06, 22:13
eurosport:
39`Another free kick for Newcastle, whipped in from near the byline by Emre, Kolinko tips it over, that shot had real venom. Good save.

Kolinki levadias??? something borrowed, something blue :D

gamer
28.09.06, 22:16
Lemsalu on kohe väga tubli platsil, lausa imetlustäratav. Muidu kah levadia hoiab keskväljal ilusasti palli ja Newcastle suhteliselt uneleb.

fitti
28.09.06, 22:19
hetkel vikerraadiost otseülekanne

http://www.er.ee/viker/index.php?lang=est&main_id=121&PHPSESSID=20bdf7640ab5a00d7c21cc9f5f2c20da

Mul on pildis Palermo-West Ham ja helis vikeri ülekanne. Võrdlemisi huvitav kompositsioon.

ALEKOK
28.09.06, 22:37
Oli seda nüüd vaja :/

nurmalna
28.09.06, 22:37
1-0 jamaa

gamer
28.09.06, 22:38
Esimene peaga nurgalöögist teine latipõrkest ilus kauge pommlöök. Vosko ei realiseerinud 1-1 ära kah muidugi peale esimest.

ALEKOK
28.09.06, 22:39
2-0 nüüd juba :(

kaitz
28.09.06, 22:42
2-0 nüüd juba :(

Lõpuks ometi hakkab tulema

Eugen
28.09.06, 22:44
täitsa pucis :(

SunWolf
28.09.06, 22:47
rsk, sellest august nad enam välja ei roni

ALEKOK
28.09.06, 22:53
Peaasi nüüd et Levadia vähemalt ühe väravagi lööks.

gamer
28.09.06, 22:53
JOOORH!!! Peaga, sisse, aidaa. Harperi vasaku varba põrkest ja Kink andis isegi vahepeal platsil söötu, imesid ikka juhtub.

ALEKOK
28.09.06, 22:55
VÄraaaav 1:2

SunWolf
28.09.06, 22:56
Haaa!! No seegi hea :). Ei ole ikka peksupoisid

gamer
28.09.06, 22:58
Ainult 2/3min hilinemisega olite, aga värava videopilt liigub neti poole hetkel üles.

Zavjalov
28.09.06, 23:00
Hea, et Levadia vähemalt ühe väravagi suutis lüüa..:)

kaitz
28.09.06, 23:04
VÄraaaav 1:2

OI Blääd ikka lasid ära lüüa aga nuh olgu , las rõõmustavad

Kebab
28.09.06, 23:13
Lõpuks ometi hakkab tulema

Vabanda, aga meid ei huvita sinu kõhuprobleemid!

gamer
28.09.06, 23:21
http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=AC7D08B449BB774E

JORH siis

kusti2
28.09.06, 23:22
krt...pe*se

Peku
28.09.06, 23:23
kas mulle ainult tundus, et vikerraadio ülekande lõpus oli kuulda staadionitüübi häält, kes ütles dasvidanie. see oleks küll kurb. muidu võib vist levadiaga see aasta rahule jääda.

SunWolf
28.09.06, 23:24
Nonii.. see kord ei õnnestunud põhiturniirile jõuda. Järgmine kord läheb ehk paremini

Martin
28.09.06, 23:24

Mul pole vist kunagi nii hea meel olnud selle üle, et ma pole mingit inimest kohanud. Masendav.

ALEKOK
28.09.06, 23:26
Tore et Levadia ühe ära lõi, aga veel toredam oleks olnud kui lööja oleks old keegi noortest.

Tanel
28.09.06, 23:27
Au, et nii kaugele jõuti ning et Newcastle vastu tõsise võitluse ja väravaga langeti. 1-3 on suhteliselt "ilus" tulemus. Järgmiseks hooajaks annab see küll suurepärase põhja.

SDK
28.09.06, 23:40

Mul pole vist kunagi nii hea meel olnud selle üle, et ma pole mingit inimest kohanud. Masendav.

Ära muretse Martin, niikaua kuni internet avatud on, me teda tänavatel kindlasti ei kohta.

vandersell
28.09.06, 23:40
http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=AC7D08B449BB774E

JORH siis

Palun veelkord (ja paremasse kohta) üles laadida, yousendit teatavasti allalaadimise kordadega ei hiilga. Tähh.
Endal õnnestus muidugi 5 minutit enne väravat suitsusest ja subtroopilisest Nimetast lahkuda.

ALEKOK
28.09.06, 23:55
Ega kellegil Purje 2 väravat Haka vastu ja Andrejevi väravat Twente vastu pole ?

17
28.09.06, 23:57
http://rapidshare.de/files/34798383/28.09.2006__Newcastle_United_2_-_1_FC_Levadia__65._Indrek_Zelinski_.mpg.html

taku*
29.09.06, 00:03
nmetas oli päris hea rahvas koos:D ... aga au levadiale. minumeelest väga ilus mäng... skaudid ja JELLE... hoidke silmad lahti heledapäiste noorkukkede suhtes;)

lenc
29.09.06, 00:08
Ega Nimetas mahtusid täna istuma vist ainult need, kellel laud reserveeritud. Ma ostsin kohe alguses ühe coca-cola ära, et hiljem kellegil ütlemist poleks. Minu ees seisnud venelastele tehti üsna üheselt mõistetevaks, et kui ei osta, siis ei vaata (pärast seda kui nad olid öelnud, et dengi netu).

Mängust ka: krt Levadial oli võimalusi ja ma ei räägi pealelöökidest, vaid headest rünnakuvõimalustest, kus mehed olid vabad ja anna vaid läbisööt. Siin oli võimalus midagi võtta. Aga muidu tubli esitus ja ka positiivne reklaam Eesti vutile.

vandersell
29.09.06, 00:08
http://rapidshare.de/files/34798383/28.09.2006__Newcastle_United_2_-_1_FC_Levadia__65._Indrek_Zelinski_.mpg.html

Tänan! Ilus tsenderdus ja löök. Harperi tegevus pakub Newcastle meestele kindlasti suurt rõõmu..

emme
29.09.06, 00:32
Tore et Levadia ühe ära lõi, aga veel toredam oleks olnud kui lööja oleks old keegi noortest.

Noored (93) lõid oma väravad eelmisel päeval! Küllap nad varsti C2 teemas muljetavad.

gamer
29.09.06, 06:13
Mind üllatasid oma töötahtega just Levadia "veteranid". Ja ka Puri oli väga aktiivne peale sissetulekut. Isegi Kink proovis ja üritas. Vassiljevi standardolukordade lahendamine annab ikka soovida nagu ka Arenal. Kotenko käis mitmeid kordi rusikatega palli tõrjumas, lõpuks midagi ka külge hakanud.

marrrtin
29.09.06, 06:38
Einoh, mis siin iikka.
Klassivahe oli.
Käisin vaatamas, suht äge oli, polnud nii kõvvil mängul olnud.
Aga lasti mängida, eriti lõpupoole, aga väike värin oli sees ;)
krt, 2 väravat standardist ja Obafemi lasi latist sisse, see oli suht kenake, aga njah ikkagi :D Kripeldab.
Eks nüüd Eestis see esikoht ära võtta ja jamh.
Järgmine aasta CLis.

Malfoy
29.09.06, 08:19
Et Zelinski vahetusest sisse ja kõksti värav. Tubli. Kes mängu nägi, palun kommenteerige hr Kink'i tegevust või siis mida ta ei teinud.
Tulemus paberi peal söödav, esiemst mängu näinuna ja teise kommentaare lugedes polndki see sinilind vist vääga kaugel.

taku*
29.09.06, 08:47
butsad olid vähemasti valged tal... seega nägi ta tehniline välja.. miinuste poolelt tooks kõigepealt välja soengu... polnud geeliga tehtud. suht jama... sedasi ei saa euroopas mängida!

a tegelt tegi paar korda isegi kaitsetööd... aga eriti head muljet kahjuks ei jätnud

lenc
29.09.06, 09:50
Kink üritas ikka trikitada, aga see oli efektsus ilma efektiivsuseta. Eriti koom oli kui ta pärast seda kui pall oli auti läinud ja vile kõlas lõi palli trikiga üle joone. Mõttetu showboating, aga eks ta vajab ka tähelepanu.

KategorieC
29.09.06, 09:53
Polnud miskit viga jah. Võime Levadia üle uhked olla küll.

ROOTSI KUNN
29.09.06, 11:00
Muljeid Hiiu Pubist!
Maja puupüsti rahvast täis ja lõpuks olid viimased tulijad sunnitud mängu akna tagant, õuest vaatama!! Ilmselt Pubi vaatajaskonna rekord.
Levadia alustas minu meelest väga hästi ja kohe esimese poolaja alguses oldi mänguks valmis. NUFC lasi mängida tegelikult kogu mängu ja see sobis Levadiale. Klassivahe muidugi torkas silma aga mingit paanikat ei tekkinud minu meelest kordagi. Kahju oli Vosko kahest kasutamata jäänud võimalusest ,millest esimene oli peaga löök esimese poolaja lõpus ja teine peale NUFC-i avaväravat ,kus tal oli võimalus isegi kõrvale Purjele sööta. Noor Puri tuli julgelt sisse ja jättis hea mulje ,isegi inglise kommentaator mainis teda ,kui vaid 18. aastast mängijat. See poiss jõuab veel kaugele!
Ja Zelinski -Jorh oli omas elemendis.Tubli!!
Kink on jätkuvalt null ,mis null. Ei tea küll ,milles asi. Kiirust ,tehnikat ja lööki peaks olema aga mõõnab täiega. Kotenkolt vist vaid üks eksimus aga õnneks oli kaitse õigel ajal värava ees ja olukord päästetud. Tegelt oli võidetav mäng aga seekord veel ei õnnestunud superüllatust vormistada.
Martinsi teien värav oli selline ,et sajast võibolla üks läheb sisse aga eile oli ilmselt see sajast üks. Saltodega saaks ka tsirkuses ilmselt tööd ,kuigi väiksema palga eest.:)
Kokkuvõttes igati austus vääriv tulemus ja tõeliselt tasemel mäng ,mida ei pea Euroopas üheski liigas häbenema.
Jõudu Levadiale edaspidiseks.

eestimees
29.09.06, 11:45
südame teeb kohe soojaks levadia südi esinemine see aasta....oleks ainult levadia ka eesti koondis;)

woee
29.09.06, 12:26
UEFA Cup 1st Round 2nd Leg
Newcastle United V Levadia Tallinn
Channel 5 Coverage
Brief Highlights
28.09.06

Video: XVID 720x416 25.00fps 1141Kbps
Audio: MPEG Audio Layer 3 32000Hz stereo 80Kbps

Link
http://www.filefactory.com/file/1bebc5/
Brief Highlights of Newcastle United's UEFA Cup first round, second leg tie against Estonia's runaway league leaders Levadia Tallinn, with a place in the lucrative group stages at stake.

John Helm and Joe Royle commentate.

credit to gazzar

TeeleS
29.09.06, 13:29
Andrejevilt siis Venemaa noortekoondise eest värav.
http://www.soccernet.ee/news.php?id=13152

soxx
29.09.06, 14:04
imeb marmortahvlil

ALEKOK
29.09.06, 14:32
UEFA Cup 1st Round 2nd Leg
Newcastle United V Levadia Tallinn
Channel 5 Coverage
Brief Highlights
28.09.06

Video: XVID 720x416 25.00fps 1141Kbps
Audio: MPEG Audio Layer 3 32000Hz stereo 80Kbps

Link
http://www.filefactory.com/file/1bebc5/
Brief Highlights of Newcastle United's UEFA Cup first round, second leg tie against Estonia's runaway league leaders Levadia Tallinn, with a place in the lucrative group stages at stake.

John Helm and Joe Royle commentate.

credit to gazzar
Kuhugi kust kätte saab, sa ei viitsi uppida ?

Sats1
29.09.06, 14:35
Inglismaa Internet Newcastle-Levadia mängust:

http://www.true-faith.co.uk/html/Matches/Reports/Reporttallinn_h.htm

http://newcastleunited.rivals.net/default.asp?sid=893&p=2&stid=8424601

http://www.newcastleutd-mad.co.uk/news/loadrprt.asp?cid=MTCH&id=300874

http://icnewcastle.icnetwork.co.uk/newcastleunited/journalsport/tm_objectid=17840929%26method=full%26siteid=50081% 26headline=newcastle%2dunited%2d2%2d%2dlavidia%2dt allinn%2d1-name_page.html

soxx
29.09.06, 14:50
Kuhugi kust kätte saab, sa ei viitsi uppida ?

kui sa ei pand tähele siis ta pole eestlane ;) aga ma sain kätte ja uppisin:

http://ramm.msn.ee/New-Lev.rar

ALEKOK
29.09.06, 14:52
kui sa ei pand tähele siis ta pole eestlane ;) aga ma sain kätte ja uppisin:

http://ramm.msn.ee/New-Lev.rar
Sellist lehekülge ei leitud :(

vandersell
29.09.06, 14:59
Leiti. Fail New-Lev.rar

woee
29.09.06, 15:03
http://dl034.filefactory.com/dl/f/1bebc5/b/2/h/07153aca69607bd6/
siit saab ka siis.. ei pea seal lehel seiklema..

PS! väga eestlane olen. :P

ALEKOK
29.09.06, 15:25
Ei seal on error, tõmbasin soxxi lehelt ära, kuid kui mängima panin siis tuli see dont send error raport ja ei saandki vaadata ?:( Oskab keegi aidata ?

soxx
29.09.06, 15:26
Ei seal on error, tõmbasin soxxi lehelt ära, kuid kui mängima panin siis tuli see dont send error raport ja ei saandki vaadata ?:( Oskab keegi aidata ?

sul puudub mingi codec's...

http://sub.divx.ee/?download=codec

Epic
29.09.06, 15:41
http://www.youtube.com/watch?v=x5i2IOHxDJc

jyriöö
29.09.06, 16:12
All in all a poor side, minus the Gene Wilder lookalike in midfield who looked streets ahead of his team mates.

Gene Wilder
http://adorocinema.cidadeinternet.com.br/personalidades/atores/gene-wilder/gene-wilder02.jpg

Konstantin Vassiljev
http://www.fclevadia.ee/872ior.jpg

Aga üldiselt. Sellised momendid nagu Voskoboinikovi pealöök tuleb lihtsalt sisse lüüa. Väga odavalt ära antud. Kahju, mäng oleks väga teise näoga tulnud

meesmuiste
29.09.06, 16:21
kas keegi teab kust ka täispikka mängu saada? Endal krt ei olnud võimalik ülekannet vaadata :( Näiteks Torrentspys on muidu üleval Levadia-Newcastlei esimene mäng tallinnas ;)

lenc
29.09.06, 17:18
kas keegi teab kust ka täispikka mängu saada? Endal krt ei olnud võimalik ülekannet vaadata :( Näiteks Torrentspys on muidu üleval Levadia-Newcastlei esimene mäng tallinnas ;)

Midagi konkreetset anda ei ole, aga tasub regulaarselt tsekata http://tracker.denness.net:6969/

Raivo19
29.09.06, 18:17
Kunn,mis loba sa ajad???mille järgi Tarmot kritiseerid...ta oli üsna vähe platsil ja ühtki viga küll selle aja jooksul ei märganud,suht aktiivne oli hoopis.

Trikitamise kohta(selle ühe jalaga teise tagant palli löögid),et ta on nii pendlaid sisse löönud ja poolelt väljalt õhust tühja väravasse palle saatnud üksteise järel,mida Eestis vähesed suudavad,kui üldse keegi.Tehnikaimet tuleb ikka toetada,mitte maha teha.

Olin ka Hiiu pubis,õhkkond oli kihvt,mõnus jalka-õlle õhtu.Levadia oli tubli,mängis nagu võrdne võrdsega,tõeliselt hea meeskond tänavu.

marrrtin
29.09.06, 18:55
Jamh, jäingi vaatama neid kolle.
Aga alguses eksis ju Harper päris mitu, oma 2-3 korda söötudega ja oli ohtlike olukordi.

Väga võrdne mäng oli ikkagi.

ROOTSI KUNN
29.09.06, 21:41
Kunn,mis loba sa ajad???mille järgi Tarmot kritiseerid...ta oli üsna vähe platsil ja ühtki viga küll selle aja jooksul ei märganud,suht aktiivne oli hoopis.

Trikitamise kohta(selle ühe jalaga teise tagant palli löögid),et ta on nii pendlaid sisse löönud ja poolelt väljalt õhust tühja väravasse palle saatnud üksteise järel,mida Eestis vähesed suudavad,kui üldse keegi.Tehnikaimet tuleb ikka toetada,mitte maha teha.

Olin ka Hiiu pubis,õhkkond oli kihvt,mõnus jalka-õlle õhtu.Levadia oli tubli,mängis nagu võrdne võrdsega,tõeliselt hea meeskond tänavu.

Trikid trikkideks aga paraku hinnatakse jalgpallis rohkem muid oskusi. Pealegi ei tee ma siin mingil moel Kinki maha vaid avaldan oma arvamust ,et Kink ei ole praegu sellises vormis mida paljud tahaksid näha. Ma leian ,et kritiseerida võib kõiki mängijaid ,olgu tegemist Mart Poomi või Viktor Vihmavarjuga. Kriitika ei tähenda sugugi seda ,et ma talle halba sooviks ,vastupidi tahaks ,et Tarmo tõeliselt ükskord oma potensiaali mängudes aga mitte trikkides realiseeriks.

HABE
29.09.06, 23:05
Kahju Levadiast aga noh järgmine aasta nälg suurem, et MEISTRITE LIIGAS tegusi teha. Meestel nüüd vähemalt korralike kogemusi SUUR KLUBIDE vastu. Mõned tehnilisemad mehed juurde ja tiimi üksteise mõistmine ka siis juurde ning MEISTRITE LIIGA-s maailma tippudega koos ilma teha. Noortest tuleb ise mängijad valmis vormida, et tase oleks kõvem.

Sats1
30.09.06, 11:25
Inglismaa Press Newcastle-Levadia mängust:

http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/europe/5384222.stm

http://football.guardian.co.uk/Match_Report/0,,1883799,00.html#article_continue

http://www.thesun.co.uk/article/0,,2002390000-2006450262,,00.html

http://www.timesonline.co.uk/article/0,,27-2380782.html

http://www.telegraph.co.uk/sport/main.jhtml?xml=/sport/2006/09/29/sfgnew29.xml

http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=419069&CPID=6&clid=4&lid=2&title=Magpies+duo+hail+Martins

http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=418929&cpid=6&fxid=308035

http://home.skysports.com/matchreport.aspx?fxid=308035&channel=&cpid=6

lennat
30.09.06, 12:29
Vaatasin, et ei olnud halb mäng Levadia poolt. Isegi NUFC boss Glenn Roeder patsutas peale mängu kolleeg Rüütli selga. See oli tunnustus, aga mitte žest.

vidrikjupiter
30.09.06, 16:13
hihii, Levadia ju tuntud Läti tiim

http://www.timesonline.co.uk/article/0,,27-2380782.html

The Nigeria striker, however, will have reason to pour over a copy of his performance, which embellished an otherwise unconvincing display against FC Levadia Tallinn, of Latvia.

Sats1
30.09.06, 18:33
Inglismaa Internet Newcastle-Levadia mängust:

http://www.eddymarra.com/therealnewcastleunitedforum/viewtopic.php?t=1447&highlight=levadia

Sats1
30.09.06, 18:41

Viktor Levada ütleb intervjuus, et kulutab 1 mln. EEK/kuus töötasu peale (Meistriliiga+Esiliga mangijad, treenerid, personaal)

lennat
01.10.06, 15:05
http://www.postimees.ee/foto/1/2/54821451d718b5aa47.jpg

TrevoR
07.10.06, 12:06
Newcastle - Levadia mängu kohtunikud peatusid meiega samas hotellis. :)

marrrtin
07.10.06, 14:33
Pakkusid meile hõrgutisi.
Ma lõin kätt kah :D

kympa10
07.10.06, 19:57

Lõpuks siis leidsin, otsisin ka ise tükk aega täispikka mängu

Torrent lingi leiab siit (http://www.mininova.org/sub/159/added) leheküljelt, tundub, et asi lisati alles 3. okt

-SaSs-
11.10.06, 12:02
levadia on hooaja lõpul juba alla :P

vidrikjupiter
12.10.06, 17:56
Lõpuks siis leidsin, otsisin ka ise tükk aega täispikka mängu

Torrent lingi leiab siit (http://www.mininova.org/sub/159/added) leheküljelt, tundub, et asi lisati alles 3. okt

On keegi selle käima ka saanud? Media player mul ei mänginud, kuigi koodekiprobleemi ei tohiks olla. VLC player peaks ka ilma koodekiteta mängima, aga ei midagi. Proovisin DivFix-iga üle lasta, see vastas, et "This is not an AVI file". Et nagu mis see on siis ja mis seda mängib??? Mingi suvaline saast sinna üles lastud? Või ma lihtsalt ei oska :(

elx
12.10.06, 18:07
On keegi selle käima ka saanud? Media player mul ei mänginud, kuigi koodekiprobleemi ei tohiks olla. VLC player peaks ka ilma koodekiteta mängima, aga ei midagi. Proovisin DivFix-iga üle lasta, see vastas, et "This is not an AVI file". Et nagu mis see on siis ja mis seda mängib??? Mingi suvaline saast sinna üles lastud? Või ma lihtsalt ei oska :(

kohe täiesti käima läks

kympa10
13.10.06, 15:13

Ka minul mängis täiesti korralikult ning asi ei tohiks erineda eriti millegipoolest teistest samalaadsetest netis leiduvatest Xvid videotest.

Siinkohal soovitan ühte väga funktsionaalset ning mõnusat playerit, millel tulevad oma codecid kaasa ning mis suudab mängida ka poolikuid faile ning alles tõmbamisel olevaid videosid.

http://www.gomplayer.com/main.html

Jeti88
14.10.06, 15:22
Dovydenas ja Kink duublis. Kink lõi värava kah.