PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Glazza
09.08.02, 22:53
Otsisin ka ajaloost vanad topicud läbi, aga paistab, et siin polegi ühtegi Maardu Levadia info ja arutluse teemat (kuigi edukalt on TVMK ja Flora jt), aga selle uudise võiks kuskil ikka üles panna.

http://www.fclevadia.ee/ kirjutab järgmist:

Mark Shvets hakkab mängina Venemaal (9 August 2002 | 17:04)

FC Levadia Maardu poolkaitsja Mark Shvetsi mängijaõigused on müüdud Venemaa esiliiga klubile FC Dinamo Sankt-Peterburg.

Hea lähedal Markil, saab aegajalt emalgi üle piiri külas käia. Huvitav kui palju eest ta müüdi ka. Palju see ka Pareikoga võrdluses tuleb..

Glazza
09.08.02, 22:55
Imestasingi miks Mark viimasel ajal mänginud pole. Kui ma ei eksi, siis on ta puudunud kahest viimasest kohtumisest.

Peku
10.08.02, 03:06
Venemaa esiliigasse? vaene mees, seal vist küll eriti kõva tase pole. Mina sooviks talle küll paremat kui venemaa esiliiga andke andeks:oih:

Ono
10.08.02, 13:51
Originally posted by Peku

Venemaa esiliigasse? vaene mees, seal vist küll eriti kõva tase pole. Mina sooviks talle küll paremat kui venemaa esiliiga andke andeks:oih:
Oeh, kust ta siis ei ole kõva tase, kui Eesti Meistriliiga klubid saaksid Venemaa Meistriliigalt igalt ühelt suhu, Esiliiga on ka tugev, ega midagi teha ei ole kui mänguoskus ei ole parem, et mängida kuskil Euroopa kõrgliigades.

raido
10.08.02, 19:46
Miks Levadia seda üleminekusummat ei avalikusta?

Wuppi
11.08.02, 18:49
Samas, kui vaadata sealset väravakütide pingerivi, siis on enamus seal Levadiatest. TVMKs, Narva Transis ja Viljandi Tulevikust on seal ainult 1 nimi, siis kuhu jäävad seal Florakad

willane
11.08.02, 23:27
Originally posted by raido

ja pangu kirja palju nad Noole ja Lukki ülemineku eest Tiidusele pappisid ...

willane
11.08.02, 23:28
muide, kas teie teadsite, et Levadia Tallinnal pole endal ÜHTEGI mängijat, KÕIK on laenatud Maardust! mina ei teadnud.

Glazza
12.08.02, 02:03
Originally posted by willane

muide, kas teie teadsite, et Levadia Tallinnal pole endal ÜHTEGI mängijat, KÕIK on laenatud Maardust! mina ei teadnud.

Huvitav, huvitav mis selle tagamõte ka on. Kui mõlemat meeskonda kontrollib üks mees, siis milleks see vajalik on.

Pätu
12.08.02, 22:52

Ausalt öeldes, mis see kurat teie asi on, kui palju Levadia selle eest raha sai. Teie pole Levadia raamatupidajad ja, kui te ka teada saate selle summa, teil pole selle teadmisega midagi ju teha

raido
12.08.02, 23:27
Originally posted by jollu

Ausalt öeldes, mis see kurat teie asi on, kui palju Levadia selle eest raha sai. Teie pole Levadia raamatupidajad ja, kui te ka teada saate selle summa, teil pole selle teadmisega midagi ju teha
Aga ütle, keda see huvitab, kui palju Zidane maksis?

Flora vähemalt avaldab kõik üleminekusummad.

Pätu
13.08.02, 02:07
Ausalt öeldes, mind ei huvita. Minu elu ei muutu mingite transfer summade eadmisest ja see iga klubi enda asi kas teavitab või mitte. Ja see lause, et Flora avalikustab neid summasid oli seal lõpus suht mõttetu muideks.

priity
13.08.02, 03:11
Originally posted by jollu

Ausalt öeldes, mind ei huvita. Minu elu ei muutu mingite transfer summade eadmisest ja see iga klubi enda asi kas teavitab või mitte. Ja see lause, et Flora avalikustab neid summasid oli seal lõpus suht mõttetu muideks.

nojah, meie ka loeme sinu mõttetuid kirjutisi ja väga enam ei virisegi. mõttetu mees.

Pätu
13.08.02, 04:51
Kui sa ei saanud ar, miks ma ütlesin, et see mõttetu, siis ma ütles seda. Levadia ei ole Flora ja nad ei pea kõike teema nii nagu Flora seda teeb. Tihtipeale jäetakse summad avalikustamata ja see mõlema poole kokkuleppel.

Jaak
13.08.02, 12:24
Tihtipeale jäetakse summad avalikustamata ja see mõlema poole kokkuleppel.

Jah, aga siis seda ka öeldakse, et summa on konfidentsiaalne...

Jeeg
26.08.02, 04:08
Njah, täna AK-st nähtu põhjal, kus näidati uudise kohta, et Levadia 3:0 mulke võitis ka väravaid, jäi küll mulje, et Kadriorus on siiski Eesti parima kvaliteediga muru.

Jaan
02.10.02, 07:43
Viimasel ajal on liikunud k6lakad Rautiaise naasmisest Jokeritesse. Kuigi ma pole Levadia poolehaoidja, oleks see Eesti jalgpallile minu arvates kahjulik. Pasi on suutnud ikka suhteliselt kahvatu koosseisuga Levadia panna päris hästi mängima ja meistriv6istluste l6ppresultaat pole sugugi veel selge. Leheintervjuus ütles Pasi, et puudu on vaid hea ründaja ja lisas, et Eestis on tippründaja Andrei Kr6lov. Iseasi, kas TVMK teda müüks v6i Levada üldse selleks raha annaks...

sosku
02.10.02, 13:30
Originally posted by Jaan

Leheintervjuus ütles Pasi, et puudu on vaid hea ründaja ja lisas, et Eestis on tippründaja Andrei Kr6lov. Iseasi, kas TVMK teda müüks v6i Levada üldse selleks raha annaks...

No ometigi Krõlov mängis ju kunagi Levadias. Las nad nüüd kahetsevad, et sellisel mehel minna lasid.

Kaarel
02.10.02, 16:26
Minuteada lahkus Krõlov Levadiast, sest tal olid klubiga mingisugused erimeelsused. Kui ma ei eksi, siis Viktor Levada vist ütles, et Krõlov ei palli enam kunagi Levadias.

Manager
02.10.02, 17:32
Originally posted by Kaarel

Minuteada lahkus Krõlov Levadiast, sest tal olid klubiga mingisugused erimeelsused. Kui ma ei eksi, siis Viktor Levada vist ütles, et Krõlov ei palli enam kunagi Levadias.

Jagan su arvamust.Olen ka kuulnud seda -otsingu mootorid kahjuks ei andnud kahjuks kinnitust.

eston maravilha
04.10.02, 15:07
krõlobv löödi jah levadiast minema 2000 aasta hooaja keskel/lõpus

ROOTSI KUNN
05.10.02, 17:01
Eelmisel aastal oli Maksim Gruznoff äss ,sel aastal rohkem Krõloff .
Pasi kipub aga Tor Henning Hamret ja teisi noori Florakaid unustama.:(

Jaan
05.10.02, 21:59
Aga nende ostmise peale ei tasu ju mitte m6eldagi. Kui siin aga kunnidest rääkida, siis aastal 2000 oli selleks Egidijus Jushka ja aasta enne teda Toomas Kr6m.

Martin
10.10.02, 20:03
Indrek Petersoo saatis ringlusse siis sellise väikese intervjuujupi Pasiga tema tuleviku osas. Pakub ehk huvi teilegi.

IP: Pasi Rautiainen, kuidas kommenteerite ajakirjanduses üha enam levivaid kuuldusi oma tuleviku suhtes?
PR: Ma ei saa neid kuidagi kommenteerida, sest ükski spekulatsioon ei vasta tõele. Nii Soomes kui ka Eestis ilmselt arvatakse, et ma olen oma tuleviku suhtes juba valiku teinud, kuid keeldun seda välja ütlemast. Kinnitan veelkord, et see pole nii!
Mind seob Maardu Levadiaga kaheaastane leping, esimene tööaasta jõuab nüüd lõpule. Teen koos abitreener Hannu Tuukkaneniga tööd oma klubi heaks nii hästi kui suudan.

IP: Siiski ei välista Te lahkumist hooaja lõppedes?
PR: Meil on veel kolm mängu meistrivõistluste lõpuni ning medalijaht käimas. Praegu keskendun üksnes sellele. Kui hooaeg on lõppenud ja mängijad saavad auga välja teenitud puhkust, siis võtan minagi aja maha ja arutan FC Levadia presidendi Viktor Levadaga olukorda. Analüüsime lõppeva aasta kordaminekuid ja eksimusi, samuti huvitab mind Levada tulevikunägemus. Üheks võtmeküsimuseks on abitreener Hannu Tuukkaneni tulevik - temal jõuab leping käesoleva hooajaga lõpule. Samuti vajame meeskonnale tugevdust ning klubisse rohkem teotahtelisi ja energilisi inimesi. Loodan, et minu ja Levada tulevikunägemused kattuvad.

IP: Teie tuleviku kohta on piiri tagant siiski küsitud?
PR: Jah, küsitud on. Aga läbirääkimisi ei pea ma kellegagi. Kõigepealt tahan hooaja lõpetada ning Levadaga südamest-südamesse rääkida.

IP: Millised on FC Levadia Maardu plussid ja miinused?
Plussiks on mängijate suurepärane töösse suhtumine ning mõnus meeskonnavaim. Naudime koos Hannuga oma igapäevatööd. Tunnustan Viktor Levada suurt panust kogu Eesti jalgpalli ja spordi arengusse.
Miinuspoolele kannan meeskonna talvised treeningtingimused - Eestis napib häid jalgpalliväljakuid. Suvel olema Kadrioru varuväljakul otsekui kuninglikes oludes, kuid talvel peame leppima väga kõva platsiga.
Pean tunnistama, et ka FC Levadia klubil on veel palju õppida. Õnneks on aset leidnud mitmed olulised muutused ning asjad liiguvad silmnähtavalt paremuse suunas. Ei tohi unustada, et FC Levadia on alles väga noor klubi ning vajab kasvamiseks rohkem aega.

jots
11.10.02, 04:47
Paar päeva tagasi ilmus Eesti Päevalehe lisas artikkel selle kohta, et FC Levadia on üürinud linnalt (õigemini mingilt linnaasutuselt, kelle bilannsi see kompleks kuulub) Maarjamäe kompleksi - hind 51000 krooni kuus + käibemaks. Tehing hakkab kehtima novembrist.

Seni on Maarjamäe kompleks olnud EJL (ehk tegelikult FC Flora käsutuses) - see skeem on iseenesest muidugi kummaline .. aga see selleks.

SleepWalking
13.11.02, 14:37
EPL: FC Levadia Maardu lõpetas lepingu treener Pasi Rautiaineniga
http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=220186

sosku
13.11.02, 19:39
Saveljevi spekulatsioonide kohaselt ME-s (http://www.moles.ee/02/Nov/13/24-1.php) võib Levadia uueks peatreeneriks saada Pasi senine parem käsi Hannu Tuukkanen.

Sun
13.11.02, 20:11
Aga kes saab abitreeneriks?:(

-madis-
14.11.02, 00:37
Kahju, et Pasi lahkub.:kurb9: Oli teine päris muhe sell.

ROOTSI KUNN
19.11.02, 01:52
Kinnitamata andmetel käivad praegu läbirääkimised Narva Transi ja FC Levadia vahel
teemaks on Maksim Gruznovi ja Aleksander Djatshenko müük Tallinnasse.
Ilmselt Gruznof ongi siis mees ,keda Pasi enne lahkumist ühes oma intervjuus mainis.
Levadiale kuluks mees muidugi väga ära.:doh:

Jaan
19.11.02, 03:31
Burdakov vist nutab praegu taga neid kuut miljonit mis eelmine aasta saamata j2id. Mitte mingil juhul ei maksa Levadia gruznovi eest isegi veerandit sellest summast.

Jaan
19.11.02, 07:44
Ka Hannu Tuukkanen lykkas tagasi Levadia pakkumise. Samas spekuleeris ta ise ka Tarmo Ryytli ja Urmas Kirsi nimega. Esimene on p2ris huvitav variant, kuigi m6ned tema otsused olid kyll ootamatumatud kui talve saabumine Eestisse - Raio Piiroja parem22reks, hmmm.... Kaua ta Viljandis ikka viitsib olla. Samas eelistab Levada palgata ikkagi v2listreeneri ja soovitavalt l22nest. Loe l2hemalt (http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=131449)

jazzjansa
20.11.02, 03:25
Meie Kirs, Maardu Levadia peatreeneriks???? Tal pole ju mingeid suuremaid kogemusi treeneri tööst.Väga kahtlane saab see olema.Kui pakkumine tehakse kellelegi eestlasele,siis on selleks Tarmo Rüütli.

Manager
26.11.02, 15:21
Kas keegi teab täpselt kes tuleb ,kas Itaaliast?:kaval:

spekter
26.11.02, 18:48
Originally posted by Manager

Kas keegi teab täpselt kes tuleb ,kas Itaaliast?:kaval:
Pasi ja Hannu teavad, nemad lubasid ju aidata otsida ... ;)

Manager
28.11.02, 18:54
Eile oli tore lõpetamine Levadia Maardul,kohal oli kuulsaid ,kui ka väga kuulsaid prominente.
Süüa juua anti kõvasti isegi kabareed said vaadata.
Loodame ,et saame ka pilte antud üritustest meedia kaudu näha.

:õnnelik:

spekter
28.11.02, 19:55
kas Manageri viimastest postitustest võib aru saada, et viimane Levada tegemistega hästi kursis, ehk isegi Vikiga kord nädalas õlut-viskit rüüpab. see itaalia vihje tuli justkui ka insiderist.

M6iss
28.11.02, 22:49
kui manager asjast teab, miks siis seda kaasjalkafännide eest varjata. Räägi välja!!!
:)

spekter
13.03.03, 16:09
selline Levadia kodulehe uudis! millal siis muru peale lastakse? aprill-mai? kas Kotka staadioni võrkaed kaetakse kinni?

Hooaja avamäng toimub Kotka staadionil
11 M?rts 2003 | 16:08

FC Levadia Maardu peab eesti meistriliiga esimese kohtumise FC Levadia Tallinna vastu laupäeval, 15. märtsil kell 14.00 Kotka staadionil.

Pilet maksab täiskasvanule 20 ja lapsele 10 krooni. 2002. aasta FC Levadia hooajapiletid enam ei kehti.

Kotka staadion jääb nii FC Levadia Maardu kui FC Levadia Tallinna koduväljakuks kuni Kadrioru staadioni hooaja avamiseni.

Tere tulemast FC Levadia meeskondade kodumängudele!

ROOTSI KUNN
16.03.03, 18:07
Esmamulje Levadiatest oli mittemidagiütlev. Mõlemad meeskonnad lihtsalt veeretasid mängu algusest lõpuni. Tln. ehk pingutas ,kuid Maardu lõi ühe kolli ja sellega ka piirdus. Itaallane Rottoli mulle erilist muljet ei avaldanud ,igatahes ukrainlane Tshopik saatis teda mitu korda nahhui ,vale söötude eest. Kiirust tal ei ole ,noor Ats Purje tegi talle paar korda jänest. Siiski kaitses ta päris kindlalt aga noh eks näis ,mis ta edaspidi teeb. Arbeiter mängis ainult esimese poolaja ja millegagi silma ei paistnud.
Tundub ,et meeskond tunneb puudust Pasi Rautiainenist ja pole italianoga veel harjunud . Liialt raske on meestega kontakti saavutada ,kui tõlk peab kogy aeg kahte keelde tõlkima. Samas ega ka Pasi vene keelt osanud aga ta oli muidu elav Soome YLEISRADIO :D
Lõpuks on hooaeg algamas ja kõik klubid alles vormi kogumas ,tõelised taplused seisavad ees.:lahe:

willane
23.03.03, 15:40
Maardu tegi täna meeskonnast pilti, duubel MC Tallinn eelmisel nädalal ...
kas varsti on selle hooaja ajakirja ka oodata?

sosku
10.06.03, 17:54
Originally posted by jots

Paar päeva tagasi ilmus Eesti Päevalehe lisas artikkel selle kohta, et FC Levadia on üürinud linnalt (õigemini mingilt linnaasutuselt, kelle bilannsi see kompleks kuulub) Maarjamäe kompleksi - hind 51000 krooni kuus + käibemaks. Tehing hakkab kehtima novembrist.

Seni on Maarjamäe kompleks olnud EJL (ehk tegelikult FC Flora käsutuses) - see skeem on iseenesest muidugi kummaline .. aga see selleks.

Nüüd ilmus EPL-s selline artikkel:kurb9:
Jalgpallurid põlgavad Maarjamäe staadioni üleliia kalliks (http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=237847)

ugla
10.06.03, 20:11
Kurjad keeled räägivad , et juba krundidki välja mõõdetud. Lisaks on kadumas Rannavärava staadion ja ka ETKVL-i staadion Kadriorus. Niisiis jalgpalli arendamine toimub võimsalt :trafck: .

Kaarel
10.06.03, 22:04
Eks karm tõde ole see, et võimalike investeermisprojektidena on krundid, kus näiteks Maarjamäe ning Rannavärava staadionid asuvad, üsna ihaldatavad. Kohalikel jalgpalliinstitutsioonidel lihtsalt pole vahendeid ega huvi, et neid kinnistuid endale saada.

rauno
11.06.03, 09:14
Ma arvan et huvi oleks asi pigem vahendites.

willane
13.06.03, 22:39
Lang pakkus ju eelmisel aastal Levadiale ja TVMK-le ühine peaareen ja kummalegi oma treeningkeskus Lasnamäele teha, Liikuri tänavale. aga kaks suurt ei mahtunud ühte areeni jagama

Silver
15.06.03, 22:29
Ekskluuuuusiv: http://www.soccernet.ee/news.php?id=4032 ;)

sell8
15.06.03, 22:44
Originally posted by treze

Ekskluuuuusiv: http://www.soccernet.ee/news.php?id=4032 ;) Kui muu tõesti ei aita siis tuleb seda teha! Levada võiks talle siiski veel natuke aega anda-- ütleme et mingi järgmised viis mängu peavad vähemalt 11 punkti tooma et siis võib jääda! Kui see kah ei aita siis sry aga go back Franco, we don`t need ju anymore!!!:(

magicm
15.06.03, 22:57
Ma olen ka selle poolt, et mõned mängud veel katsetuseks anda, mitte ainult ühe mängu Floraga. Kuid samas nagu näha võib on seis tõesti natukene nutune, ei ole suutnud ta eriti midagi korda saata. Kuigi isiklikult lootsin, et treenerid välismaalt on alati väga teretulnud ja enamasti peaks edu tooma. See aga vist ei kehti kõigi kohta, kui veel keelebarjäär ka vahel segamas ning tuletame meelde, ta enne lastetreener oli, võib olla peaks omale reale tagasi pöörduma. Eks tulevik näitab, mis saama hakkab ja kaua ta veel siin on.

Glazza
15.06.03, 23:57
Originally posted by magicm

Ma olen ka selle poolt, et mõned mängud veel katsetuseks anda, mitte ainult ühe mängu Floraga. Kuid samas nagu näha võib on seis tõesti natukene nutune, ei ole suutnud ta eriti midagi korda saata. Kuigi isiklikult lootsin, et treenerid välismaalt on alati väga teretulnud ja enamasti peaks edu tooma. See aga vist ei kehti kõigi kohta, kui veel keelebarjäär ka vahel segamas ning tuletame meelde, ta enne lastetreener oli, võib olla peaks omale reale tagasi pöörduma. Eks tulevik näitab, mis saama hakkab ja kaua ta veel siin on.

Mis mänge?!?

Asi ei ole ju mängudes. Mängude tulemused näitavad midagi, ja selles on asi. Levadia on peata hetkel. Jälgige - hooaja lõpuks paneb Rüütli poisid mängima!

magicm
16.06.03, 00:00
nende mängude all mõtlesingi ma mängude tulemusi, ei ole ennast lihtsalt piisavalt täpselt väljendanud... järjekordselt:P

Jaak
20.06.03, 14:34
U. 1,5 tunni pärast algaval UEFA Cupi kval. ringi loosimisel tuleb Levadia M vastane järgmiste meeskondade hulgast:

Dundee - Sotimaa
Varteks - Horvaatia
AIK Solna - Rootsi
Fair Play võitja Taanist - voor enne lõppu juhib seal kõrgliigast välja kukkunud Sikeborg.

Võimalusi on !

SleepWalking
20.06.03, 16:08
Originally posted by Jaak
Dundee - Sotimaa
Varteks - Horvaatia
AIK Solna - Rootsi
Fair Play võitja Taanist - voor enne lõppu juhib seal kõrgliigast välja kukkunud Sikeborg.

Võimalusi on !

varteks on see, kellega siis maardu kohtub. esimene mäng tallinnas.

Jaak
20.06.03, 16:09

U. 1,5 tunni pärast algaval UEFA Cupi kval. ringi loosimisel tuleb Levadia M vastane järgmiste meeskondade hulgast:

Dundee - Sotimaa
Varteks - Horvaatia
AIK Solna - Rootsi

Võimalusi on !

Ähh, Varteks tuli...:(

ROOTSI KUNN
20.06.03, 16:32
Varteks on Horvaatia kolmas klubi aga kaotas kahele esimesele märgatavalt.
Zagrebile 21 punktiga ja Haidukilegi 13 punktiga. Aga Levadiale ikkagi liiga kõva pähkel
Ainuke ,mis võib aidata on mingi juhus.:kaval:

magicm
21.06.03, 00:41
Kuramus ka Levadial ei vedanud, nagu enamikel Eesti klubidel kombeks, oleks võinud Sikeborgi saada, oleks kohe märgatavalt lihtsam olnud. Kuid samas ei tasu loosile loota, kui ise tugevad oleksime, poleks seda vaja.

Hogarth
21.06.03, 10:59

Kuramus ka Levadial ei vedanud, nagu enamikel Eesti klubidel kombeks, oleks võinud Sikeborgi saada, oleks kohe märgatavalt lihtsam olnud. Kuid samas ei tasu loosile loota, kui ise tugevad oleksime, poleks seda vaja. niisuguses vormis nagu levadia hetkel on ei saa nad ka Horvaatia 3 liiga mansadele vastu,kuigi ise loodan parimat.

magicm
21.06.03, 11:13
Originally posted by doggi20

niisuguses vormis nagu levadia hetkel on ei saa nad ka Horvaatia 3 liiga mansadele vastu,kuigi ise loodan parimat.

Seda ma ju rääkisin, et väga raske on sealt midagi loota, kuid alati peab natukenegi meie meestesse uskuma...:)

ronaldo55
21.06.03, 12:09
oli 2002 hooaja lõpus räägitud et fc maardu levadia saab uue nime

Hogarth
21.06.03, 15:19

Originally posted by doggi20

niisuguses vormis nagu levadia hetkel on ei saa nad ka Horvaatia 3 liiga mansadele vastu,kuigi ise loodan parimat.

Seda ma ju rääkisin, et väga raske on sealt midagi loota, kuid alati peab natukenegi meie meestesse uskuma...:)Millest kuramusest see levadia allakäik hakkas ? Ei usu et treener midagi ei oska.Või siiski??

smith
21.06.03, 22:40
FC LEVADIA MAARDU - JK TULEVIK VILJANDI 1:4 (0:2) LÕPPSEIS

Kohtunik: Kristo Tohver

Väravad: 90. pen. Rõtshkov - 6. S. Post, 31. Alonen, 51. A. Dubõkin, 82. Dovydenas
86. Rõtshkov ei realiseerinud penaltit

Hoiatused: 25. Tshelnokov, 27. Rõtshkov - 86. Alonen

Eemaldamine: 87. V. Leitan

FC Levadia Maardu: Kotenko, Kalimullin, Rottoli, Lashko, Dmitrijev, E. Ratnikov (66. Kruglov), Rõtshkov, V. Leitan, Gorjatshov, Tshelnokov, Arbeiter (66. Tshopik).

JK Tulevik: K. Kütt, J. Sirel, R. Klavan, Mutle, Kalda (87. Orav), Alonen, Dovydenas, Tölpus, Joost, S. Post, A. Dubõkin.

Selle kohta pole lihtsalt midagi öelda. Levadia saab 90% uue peatreeneri!

greenday
21.06.03, 23:29
Originally posted by ronaldo55

oli 2002 hooaja lõpus räägitud et fc maardu levadia saab uue nimeWhy in the world did you attach that picture?:oih:

willane
22.06.03, 00:35
ilmselt illistreerimaks kui sügaval metsas Levadia on.
ja nagu vene muinasloos: mida sügavamale metsa minna, seda jubadamaks läheb ...

gianluca
22.06.03, 11:47
uefa kodukalt viimase vooru kohta:
http://www.uefa.com/footballcentral/News/Kind=16/newsId=76054.html

mcnamara
22.06.03, 12:13
Originally posted by gianluca

uefa kodukalt viimase vooru kohta:
http://www.uefa.com/footballcentral/News/Kind=16/newsId=76054.html

Pole vist üllatus, et UEFA kodukalt saab Eesti liiga kohta märksa detailsemaid ülevaateid kui Eesti ajakirjandusest. :doh:

willane
22.06.03, 12:46
aga UEFA kodukale annab ju infi meie parim jalgpallispets Margus Luik isiklikult!
mis siin ikka imestada.

marcello
24.06.03, 11:19
Järgmise treeneri võiks kuskilt madagaskarilt võtta

Wingback
24.06.03, 14:58
Njaa...italjaanost treeneri tuleks haises minu silmis algusest peale halvale. :sega3: Keelebarjäär on ikka probleem paistab. See hooaeg on kehvasti läinud, aga pean siiski küllaltki võimalikuks, et treener jätkab oma tööd ka järgmine hooaeg. Võimalik et mehed pole treeneri stiiliga ikka veel harjuda suutnud. Seega ehk lastakse italjaanol järgmine hooaeg veel üritada ehitada midagi, mis mehed mängima paneks.
Ise arvan, et sellele klubile oleks paras üks vene keelt kõnelev treener. ;)

Silver
24.06.03, 15:51
Jah, vene keelt kõnelev treener oleks ehk lihtsam, aga viimaste aastate peatreenerivahetused ei ole suurt muudatust toonud. Kui nüüd jälle vahetataks, siis oleks see päris naljakas vaatepilt, kui igal hooajal uus treener treenertoolile tõuseb ning taas tiitlit lubab ;) Ja üle poole hooajast on veel eest, seega eks näis. Küll Levadia ka võitma hakkab! :P

willane
25.06.03, 01:08
eks ole Levadia ju ennegi võitnud, Sergei Ratnikovi käe all. siis aga saadi Donetski käest peksa ning uhke Levada andis esimese emotsiooni ajel kohe Ratnikovile kinga. siis sai oma veast aru ning tahtis Ratnikovi tagasi, aga too (vist solvunult) oli juba TVMK-ga käed löönud. nii palju siis kiiretest otsustest.
Sel aastal igal juhul Levadiaenam ei võida. Ratnikov on aga TVMK tüüri juures ning 11.07 peab näitama, kes tabelijuhina jätkab.

Wuppi
26.06.03, 19:28
Üks mitte-ametlik ehk veel suuremale ringkonnale kajastamatta uudis, Pancheri sai täna saabast ja tema kohal jätkab Levadia juhtimist T. Rüütli.

lume
26.06.03, 19:43
Olen seda uudist netist juba viimased pooldi tundi otsinud, kuid pole leidnud.
Aga jah, kuuldavasti on Pancheri juba lahkunud.

Jaak
26.06.03, 19:48
Originally posted by lume

Olen seda uudist netist juba viimased pooldi tundi otsinud, kuid pole leidnud.
Aga jah, kuuldavasti on Pancheri juba lahkunud.

Kui see tõesti nii on, siis on jällegi ühes asjas Aivar \"pahapoiss\" Pohlakul õigus olnud, kui ta hooaja eel \"Spordifookuses\" ütles, et italiano palkamine on meeletu risk mida tema iialgi ei võta. Võid totaalselt kõrbeda kuid ka 200% täkkesse panna.
Kahju, et Levadaga juhtus esimene variant. :(
Loodame, et kogenud Rüütli siis nüüd Levadia august välja toob ning järgmine aasta taas kullakonkurentsis ollakse.
Aga muidugi peab see kõlakas enne tõeks osutuma;)

Glazza
26.06.03, 22:27
Igati loogiline samm, mida juba ammu oli oodata!

Levadia siis selleks hooajaks tõi sisse 2 meest dzunglist ja mõlemad nii must poiss kui italiano mängisid esimese vasika viiulit:lahe:

2mSööt3mMööda
27.06.03, 09:36
Kas keegi oskab öelda kuidas see italiaano suhtles üldse levadia vendadega? Kas mingi tõlk oli kogu aeg kaasas siis või?
Ja kuidas see itaalasest vasakkaitse meeskonda sulas?

Wuppi
27.06.03, 18:30
Mängijate kohapealt ei oska midagi öelda, kuid Pancheri suhtles tõesti läbi tõlgi teistega. Ja sellelt tõlgilt pärines ka minu teadmine \"saapa\" saamisest.

tto
28.06.03, 01:02
Pancheri kingasaamise kinnitus juba uefa.com-s üles riputatud.

willane
29.06.03, 01:06
Originally posted by heikireb

Mängijate kohapealt ei oska midagi öelda, kuid Pancheri suhtles tõesti läbi tõlgi teistega. Ja sellelt tõlgilt pärines ka minu teadmine \"saapa\" saamisest.
eks tõlk ka nüüd ametist prii!

Jaak
17.07.03, 11:15
Kas keegi juhendaks kuidas Tallinna poolt Maardusse sõites oleks võimalik Maardu Linnastaadion üles leida?
Läheks täna seda Jokerite mängu kaema.
Aitäh! ;)

ROOTSI KUNN
17.07.03, 11:23

Kas keegi juhendaks kuidas Tallinna poolt Maardusse sõites oleks võimalik Maardu Linnastaadion üles leida?
Läheks täna seda Jokerite mängu kaema.
Aitäh! ;)

Staadion jääb linna sisse sõites kohe paremale poole,kui ma ei eksi siis ühe suurema poe juurest tuleb paremale pöörata. Ta peaks isegi natuke tee peale näha olema.
Üldiselt on päris kerge üles leida ,sest linn ise ei ole eriti suur.

Marduk
22.07.03, 15:56
Hmm itaallane l2inud ja mehed taas m2ngivad. Imelik :D :doh:

PraS
22.07.03, 16:04
ja kindlasti paraneb nende mäng ka seetõttu et ohlov-simpson on tagasi:p

ROOTSI KUNN
22.07.03, 17:51
Tarmo Rüütli on tasemel ,tundub , et Levadia on mõõnast välja tulemas.

Loca
23.07.03, 22:28
Kas Rottoli läks koos Pancheriga ära?

marabella666
01.08.03, 01:45
jess 4:0 võit tln Levaida üle... Täitsa huvitav, millal viimati oma tütarklubi nii suurelt võideti. Vist oma kaks hooaega tagasi, kui siiski

Cim
02.08.03, 14:09
Go Go Tarmo ! Võiduseerja läheb edasi ! LEVADIA RULEZ :r66m17: :r66m7:

PraS
14.08.03, 20:56
FC LEVADIA MAARDU - VARTEKS VARAZHDIN 1:3 (0:1)

Pealtvaatajaid: 2000

Kohtunik: Marian Mircea Salomir (ROM)

Väravad: 55. Maksim Rõtshkov - 34., 66. Miljenko Mumlek, 72. Ivan Rezic

Hoiatused: 67. Matija Kristic, 76. Ivan Jolic

FC Levadia Maardu: Artur Kotenko, Dmitri Kruglov, Andrei Kalimullin, Sergei Hohlov-Simson, Aleksandrs Laško, Maksim Rõtškov, Aleksandr Dmitrijev (46. Mati Pari), Eduard Ratnikov, Vladimir Tšelnokov (46. Richard Barnwell), Vitali Leitan (75. Ats Purje), Argo Arbeiter.

Varteks: Vladimir Vasilj, Mladen Jurcevic, Matija Kristic, Nikola Melnjak, Ivan Rezic, Miljenko Mumlek, Ivica Huljev (61. Igor Jancevski), Goran Granic, Nikola Šafaric (74. Goran Mujanovic), Zoran Kastel, Nedim Halilovic (61. Ivan Jolic).

Kahjux tüüpiline eesti meeskonna mäng eurosarjas kus saad jälle lakki:(

U2
24.08.03, 17:56
Maardu Levadia sai napilt transist jagu.Tselnokov lõi 3 väravat

U2
24.08.03, 17:57
seis jäi 5-3

spekter
26.08.03, 16:47
miks see Levadia siis euroopasse bussiga loksub? kas lennates mängijatele mugavam pole? või kuna pole lootust edasi saada, siis las istuvad bussis, tulemust niikuinii ei tule?

mis sellest maarjamäe staadionist on saanud?

3rk1
26.08.03, 20:43
nad m2ngisid nii sitalt ja nyyd saavad \"kingitusex\" bussiga horvaatiasse sõita :r66m7:

Silver
26.08.03, 23:56
Ei tea, kas sinna saab kah pileteid osta, et reis koos TVMK palluritega otse Horvaatiasse... nagu on võimalik lennata koos koondisega. Ainult 7000.- krooni per nase. Teisiti mõnele mehele/naisele teeb see oma kuupalga. ;)

sicmic
27.08.03, 00:10
Originally posted by treze

Ei tea, kas sinna saab kah pileteid osta, et reis koos TVMK palluritega otse Horvaatiasse... nagu on võimalik lennata koos koondisega. Ainult 7000.- krooni per nase. Teisiti mõnele mehele/naisele teeb see oma kuupalga. ;)

Aa...mis need TVMK pallurid seal Horvaatias teevad :D
Tegemist on ikkagi Levadia ning bussireisiga, mis kindlasti nii kallis ei ole.

Üldiselt, Silver, ära purjus peaga foorumis käi:kaval:

willane
27.08.03, 13:45
mis kulukas reis!!! ega nad seda reisi Levada taskust tee. UEFA annab neile selle tarvis ju raha. oli vist esimeses ringis kas 50 000 või koguni 75 000 Sveitslast nii kodumängu korralduseks kui välismängu kulude katteks.
FC TVMK taani vastase puhul jääb ilmselt plussigi, lisaks teleülekanne Taani.

kaitz
28.08.03, 23:53
Läbi sai Levadia tee!!!
Kokkuvötteks3-6 allajäämine polegi nii paha tulemus.:D

Glazza
08.09.03, 01:00
Vabandan kui see juba vana teade, aga Vadim Dolinin on HyPS\'i Soome siirdunud!

Kellelgi täpsemat teavet, on see laen ?

futboliit
15.09.03, 17:36
Jah esialgu on tegemist aastase laenuga!! Lisaks vadimile on seal ka Kulikov ju!!

ethan
15.09.03, 17:38
Originally posted by futboliit

Jah esialgu on tegemist aastase laenuga!! Lisaks vadimile on seal ka Kulikov ju!!

KIRILLOV!

mjkk
15.09.03, 22:55
Soccernet.ee raporteerib: ;)

Maardu Levadia lõpetas töösuhted kaitsja Dmitri Kulikoviga, kuna viimane pidas klubi palgal olles läbirääkimisi siirdumaks konkureerivasse meeskonda.

FC Levadia tegevdirektor Indrek Petersoo pidas taunimisväärseks tõsiasja, et korra ka Eesti koondist esindanud Kulikovi tööläbirääkimised toimusid klubi seljataga. \"Et tulevikus sellist laadi käitumist ära hoida, tuli teda karmilt karistada,\" rääkis Petersoo. \"Selliseid juhtumeid võetakse jalgpallis väga tõsiselt,\" lisas ta.

Meeskonda, kellega aktiivse suhtlemise tõttu kaitsja lepingust ilma jäi, ei taha tegevdirektor avaldada. \"Ei tahaks kommenteerida seda, kuid palju neid võistkondi ikka Eestis on. Kõige hullem selle asja juures oligi see, et meie kuulsime seda alles konkureeriva klubi juhtfiguuride käest. Oleks meilt luba küsitud, poleks asi üldse nii hull.\"

Dmitri Kulikovi leping FC Levadiaga pidi kestma kuni järgmise aasta veebruarini. Petersoo sõnul enne seda intsidenti neil mängijaga probleeme polnud. \"Ta on hinnatud ja tore töömees - ei oleks midagi sellist temalt oodanud.\"

Kui palju Maardu Levadia Kulikovi lahkumisest kaotab, Petersoo öelda ei osanud. \"Pidasime enne temaga lepingu lõpetamist nõu ka treeneritega. Selge on see, et meeskond kindlasti kaotab.\" 25-aastasest pallurist tühjaks jäänud kohta hakkab kõige eelduste kohaselt täitma Tihhon Šišov.

Ei saa lihtsalt aru, ei saa...kas tõesti on teised mängijad nii rumalad ja nii \"ohtlikud\", et neile nüüd selline hoiatus saata oli vaja. Rahaliselt on asi muidugi hull, oleks võinud küsida trahvi ja kasvõi seejärel temast loobuda (maha müüa). :ham9:

ROOTSI KUNN
16.09.03, 12:05
Fanera hakkab tasapisi järgmiseks hooajaks juba uut meeskonda looma.:P
Ja ,kui Levadia samas vaimus jätkab siis ei näe ma neid ka järgmisel aastal kolmandast kohast kõrgemal.:oih:

jansa
16.09.03, 12:21
.. kõik märgid näitavad seda et herr Levadal hakkab vaikselt jalgpalli investeerimisest (st. tühja investeerimisest) kõrini saama... sellest oleks muidugi kahju kui ta eesti jalgpallikaardilt tasakaalustava jõuna sootuks kaoks.:(

ethan
16.09.03, 14:56
No, Flora müüb mängijaid, et noortele ruumi teha, Levadia annab kinga, et lätlastele ja ukrainlastele ruumi teha.

willane
16.09.03, 16:12
pakun, et järgmisel hooajal hr. Levada enam kahte ML klubi üleval pidama ei hakka (pidada ei jõua).

willane
17.09.03, 13:34
SL Õhtulehte lugedes oleks eile nagu Andres Vaheri kõrval seisnud kui ta Levadaga intervjuud tegi :)

sosku
17.09.03, 15:31
Tänases (s.o. 17.09.03) Molodjosh Estonii`s (http://www.moles.ee/03/Sep/17/24-2.php) on lõpuks ka Kulikovile endale antud võimalus olukorda kommenteerida. D.K. väidab, et teda karistati selle eest, et olevat suvisel Balti turniiri ajal Valgas Pohlakuga vestelnud. Igasuguseid jutte üleminekust või lepingust Flora süsteemiga eitab mees aga kategooriliselt.

Mulle isiklikult tundub kogu lugu väga imelikuna. Kui Kulikov kohtus Pohlakuga suvel ja kõik olevat sellst teadlikud olnud, siis on Levadia poolne käitumine - alles nüüd päevapealt kinga andmine kummaline. Ilmselt peituvad Kulikovi minemasaatmise põhjused hoopis millegis muus, mida aga avalikkusele avaldada ei taheta. Arvan, et jutud \"läbirääkimistest konkureeriva klubiga\" olid vaid laest võetud ettekäändeks mehest vabanemiseks.

Jaak
18.09.03, 17:38

SL Õhtulehte lugedes oleks eile nagu Andres Vaheri kõrval seisnud kui ta Levadaga intervjuud tegi :)

Huvitav kuidas ja kes siis nüüd selle koha omale saab?
Arvata võib, et kõigepealt üritab Levada kohta maha müüa. Kui nii, siis ilmselt esimene hageja sellele kohale on FC Kuressaare, mis ei ole kuigi hea uudis. Teisteks kandidaatideks peaks mina kas MC Tallinna või FCA Estelit. Taseme poolest oleks nad ilmselt kusagil Tuleviku kõrgusel e. Kurest üle, kuid kas jaksavad Pohlakuga oksjonil kaubelda?
Muidugi kui müügist asja ei saa, siis on kaks võimalust. Kui lihtsalt loobutakse siis kukub MLi koht Kurele tasuta sülle - eelmise hooaja \"sportlike tulemuste\" osas esimene kandidaat.
Loomulikult võib Levada ka lihtsalt nalja viluks Pohlakule ninanipsu visata ning kohal lihtsalt mõnele teisele tahtjale \"ära anda\"
:õnnelik:
Eks näis:-))

willane
18.09.03, 17:55
vähemalt eelmisel hooajal olid kõvad ML koha otsijad FC Maardu mehed. neil uus staadion, kus mänge pidada saab, lisaks linnapea Bõstrovi tugi ja rahad.

Jaak
18.09.03, 19:10

vähemalt eelmisel hooajal olid kõvad ML koha otsijad FC Maardu mehed. neil uus staadion, kus mänge pidada saab, lisaks linnapea Bõstrovi tugi ja rahad.

Mis liigas see sats mängib?Ei leidnud nagu ühestki.

PraS
18.09.03, 19:50

Mis liigas see sats mängib?Ei leidnud nagu ühestki.

willane pidas silmas kindlasti Maardu JK-i

willane
19.09.03, 10:24
jah, oma tasemelt on nad sel aastal alles II liiga põhja 4.kohal, aga tahtmine oli vennikestel suur- seal on vennad Raudsepad, Kapper, üks vene nimi ka (treener). ilmselt nad ei kujuta ette, mida ML olemine rahaliselt tähendab, veel raskem oleks neil seal ilmselt püsima jääda!

Jaak
19.09.03, 11:19

jah, oma tasemelt on nad sel aastal alles II liiga põhja 4.kohal, aga tahtmine oli vennikestel suur- seal on vennad Raudsepad, Kapper, üks vene nimi ka (treener). ilmselt nad ei kujuta ette, mida ML olemine rahaliselt tähendab, veel raskem oleks neil seal ilmselt püsima jääda!

Mnjah, arvestades nende hetke mängutaset on nad potentsiaalsed II liigast välja kukkujad sel aastal. MLi pole küll mõtet neil trügida.

Glazza
19.09.03, 12:44
Kui Levada vähendab meeskondade arvu ML\'s ühele, siis polegi siin diskuteeritud selle üle, kumb meeskond siis kaob!

Oli ju vahepeal Levadal mõte liikuda Tallinna suunal ja teha pikemas perspektiivis Tallinna Levadiast esindusmeeskond, sest miks olla Maardu kui sellega suurt seost enam ei ole. Lisaks leidid ta, et läänes on Tallinna nimi muhedam ja läheb paremini peale kui Maardu:lahe:

willane
19.09.03, 13:40
Õige, milleks promoda linna, kes klubi lastele treeningvõimalusi ei paku, laste treeninist rahaliselt ei toeta ning igal võimalusel sõpru Maardu JK-st eelistab. Minu teada on Levada ja Maardu linna suhe nagu kassil-koeral.

ROOTSI KUNN
28.09.03, 12:42
Levadial väike võimalus punktisummat suurendada,kuigi vähe usutav ,et nad Fnerale sel aastal vastu saavad. Loodame ,et Flora Viljandis ei komista aga Meistriliiga lõpu teeks see küll huvitavaks.:)

Ott
28.09.03, 17:40
Täna siis üsna põnev mäng, ma usun, et kui Maardu TVMK´le ära teeb on meistritiitel Flora oma, samas peab mainima, et Maardu peab ennast kõvasti ületama kui tahavad võita...

marabella666
18.10.03, 23:06
No fakt on see, et järgmisel aastal kaks Levadiat ühinevad. Tähelepanuväärne on fakt, et ühinetakse pärast Maardu Levadia ajaloo halvimat ja Tallinna Levadia ajaloo edukamat hooaega. Seega peaks järgmisel hooajal Eestisse tekkima klubi, keda võib pidada tõsiseks konkurendiks viimase 3a meistermeeskonnale FC Florale.:lahe:

ethan
18.10.03, 23:33
Originally posted by FCOperBK

No fakt on see, et järgmisel aastal kaks Levadiat ühinevad. Tähelepanuväärne on fakt, et ühinetakse pärast Maardu Levadia ajaloo halvimat ja Tallinna Levadia ajaloo edukamat hooaega. Seega peaks järgmisel hooajal Eestisse tekkima klubi, keda võib pidada tõsiseks konkurendiks viimase 3a meistermeeskonnale FC Florale.:lahe:

ning F.C. Ajax Estel peaks tugevdust saama.

leiba
22.10.03, 23:35
Kuidas levadial ka järelkasvuvõistkondadega lugu on ? Kas fc kotkas ja kotkas juunior on levadia järelkasvu klubid ?:doh:

Czork
24.10.03, 20:32
Tallina ja Maardu levadia võiksid ühineda.Siis oleks raha palju rohkem ja paremaid mängijaid saaks osta.:oih:

Tihane
24.10.03, 20:33
Originally posted by Czork

Tallina ja Maardu levadia võiksid ühineda.Siis oleks raha palju rohkem ja paremaid mängijaid saaks osta.:oih:

ja talentide koolitamiseks jääks vähem aega ..

Czork
24.10.03, 20:34
Maardu noorte klubi on fc maardu levadia.:oih:

Levadia1
24.10.03, 20:55
Minge vaatake üli äge foorum.Meistrite liigase?minge vaatake.:lahe:

INCE
10.12.03, 14:12
värske uudis Levadia kodulehelt, tehke omad järeldused ;)

Pärast ebaõnnestunud 2003. aasta hooaja lõppu, mis tõi FC Levadia Maardule pronksi ning FC Levadia Tallinnale kuuenda koha, toimus FC Levadia struktuuris muutusi: Indrek Petersoo jättis direktori ameti maha ning sai klubi pressiesindajaks, klubi direktoriks määrati Juri Tshurilkin, kes täidab lisaks endiselt peamänedzheri kohustusi, klubi administratiivset tööd teeb Pavel Kazakov. FC Levadia Maardu ja kogu struktuuri peatreenerina jätkab Tarmo Rüütli koos oma abilisega Igor Prins.

Erilist tähelepanu pöörab FC Levadia klubisisese laste- ja noortejalgpallitöö korraldamisele. Duubelmeeskonna FC Levadia-II Tallinn treeneri kohustusi täidab Andrei Shapovalov, kelle juhendamisel saavad 1986. ja 1989. aastal sündinud noormängijate võistkonnad juba teist aastat järest oma vanuseklassi Eesti meistriks. Tuleb märkida, et FC Levadia Tallinn`89 võitis tänavu Nike Premier Cupi Balti finaalturniiri ning tuleva aasta mais sõidab Soomesse, kus toimub Euroopa finaalturniir 32 klubi osavõtul. Andrei Shapovalovi 1986. aastal sündinud jalgpallurite võistkonna baasil luuakse FC Levadia Maardu duubelmeeskond - FC Levadia-II Tallinn. Eesti meistrivõistluste II liigas mängib järgmisel aastal järelkasvuvõistkond FC Levadia-Juunior Maardu. Andrei Shapovalovi abiliseks sai Urmas Hepner, kes täidab ühtlasi kogu FC Levadia strukstuuri väravavahtide treeneri kohustusi.

Jaan
13.02.04, 04:41
Nii, Levadia avaldas siis numbrid selleks hooajaks
1. Kotenko
2. Kalimullin
3. Chepauskas
6. Arbeiter
7. Shishov
8. Nahk (Skonto kodukal küll Naks!)
9. Dmitrijev
10. Rõtshkov
11. Voskoboinikov
12. Djatshenko
13. Pari
14. Leitan
15. Vassiljev
16. Kruglov
17. Gorjatshov
18. Ratnikov
19. Purje
20. Dovydenas
21. Mitt
22. Hohlov-Simson
27. Tshelnokov
36. Prins

Silver
14.02.04, 10:57
Ei midagi üllatavat. Väga huvitav oleks jälgida Levadia käekäiku nii pika pingiga. Sest paljude mängijate tase on suhteliselt võrdne. Kes põhisse ja kes pinki soojendama hakkavad. Üks kolmandik põhimeeskonnast suundub arvatavasti duublit abistama. Mänguaega on ju kõigil vaja. Paljud endised Tallinna Levadia mängijad (eelmisel hooajal) on lükatud esindusmeeskonda. Huviga jälgiks näiteks Kruglovi ja Vassiljevi käekäiku. Võrdsed mängijad, aga kas ka mänguaega piisavalt hakkavad saama? See on küsimus omaette.

Üllar
18.02.04, 02:15
Päris hea teine jah!Ise ootan huviga Purjet mängimas näha. ;)

Üllar
18.02.04, 02:16
Päris hea teine jah!Ise ootan huviga Purjet mängimas näha. ;)

Amadeus
18.02.04, 12:13
See aasta on Levadia pink nii pikk , et ulatub otsaga esiliigasse välja. Ka Levadia II meeskonnas on väga huvitavaid kujusi, rääkimata noortekoondislasest, kes ilmselt kah varsti põhimeeskonna uksele hakkavad prõmmima :)

ethan
20.02.04, 11:25
Vastab see tõele, et Tshelnokov on 2-3 kuud väljas, vist Achilleuse vigastus?

Amadeus
20.02.04, 11:32
Originally posted by ethan

Vastab see tõele, et Tshelnokov on 2-3 kuud väljas, vist Achilleuse vigastus?

Tshelnokov on vigastatud kyll jha. Ei meenu kahjuks kui kauaks. kotenko käis kah just operatsioonil. Puhastati põlvesidemeid. Hakkab tasapisi harjutama alles ca kuu pärast.

murri
25.02.04, 22:39
FC Maardu Levadiat vist enam ei eksisteeri, järelikult võiks mõni teema pealkirja ka ära parandada.

printest
28.02.04, 23:47
Uusim tulemus FC TPS Turku- Levadia 2:1 (1:1)

Amadeus
29.02.04, 11:14
Originally posted by printest

Uusim tulemus FC TPS Turku- Levadia 2:1 (1:1)´

Vaata hooajaeelsete mängude teema alt, seal on ka lyhiylevaade olemas. Kui kysimusi mängu kohta on siis esitage. Olin ise kohal ja v6in kommenteerida.

Amadeus
10.03.04, 11:02
Levadia pani just oma l6plikud kossseisud k6ikides liigades kodukale yles :)

Raimo
10.03.04, 12:37
Paistab, et Levadia kodulehekülge nende pressiesindaja Indrek Petersoo enam ei toimeta... kuidas muidu seletada rohkeid kirjavigu ja vahepeal üleval rippunud venekeelset naistepäevakaarti.

Silver
04.04.04, 21:51
Levadia: Kolmest mängust, kolm võitu. Sama lugu on ka TVMK’l. Algus on igal juhul põnev. Levadia on sellel hooajal väga tasemel. Pole midagi halba öelda.

Amadeus
05.04.04, 12:12
Levadial oli jah juba hooajaeelsetes mängudes näha et nad on oma mängu käima saanud. Ega nad muidu soome meistriliiga klubidega nii võrdselt poleks mänginud. Arvan , et Levadia teeb ka TVMKle tuule alla hetkel.

Refieus
05.04.04, 12:20
Valga pennal siin olemas, eriti hea ei ole, kuid midagi ikka:

http://www.luanvi.ee/jalgpall/valga_pennal.AVI

lennu
05.04.04, 17:36
amority, polnud raha, et piletit osta, et aia tagant mätta otsast mängu jälgisid?

Refieus
05.04.04, 17:54
Originally posted by lennu

amority, polnud raha, et piletit osta, et aia tagant mätta otsast mängu jälgisid?

Eip, varjus oli külm ja kõrgemalt nägi paremini, enamus seisid seal. Pilet oli vist 15 eeki, et siis nagu jah suht suur summa see:õnnelik:

ROOTSI KUNN
10.04.04, 18:45
Vaatasin täna Levadia -Lootuse mängu teist poolaega ja pean tunnistama ,et Levadia mäng on tõesti nauditav. Minu meelest ei olegi nad kunagi nii head olnud. Igatahes on põnevaid mänge ka edaspidi oodata. Oleks vaid publikut !!!!:oih:

Jyrka
10.04.04, 20:38
Keegi teab siis kes see aasta Intertotos on? Levadia? Tundub, et nad saaksid isegi leedukatele vastu.

Tihane
10.04.04, 21:02
kui nad suudavad sama võimsalt hooaja lõpuni mängida (arenedes ja pisivigu parandades) siis võib neist väga asja saada.

Amadeus
22.04.04, 16:54
Tshelnokov alustas treenimist p6himeeskonna juures. Ilmselt läheb veel natuke aega vormi taastamiseks, aga varsti peaks teda duubli eest mängimas nägema

raido
22.04.04, 19:00
Levadia kui eelmise hooaja kolmas sats mängib Uefa Cupis. Kuna karika võitis TVMK, kes lõpetas liigas levadiast ees, siis ei pea levadia intertotos mängima. Intertotot mängib Trans. Pähe saavad ilmselt kõik eesti klubid nagunii.

pallimees
23.04.04, 11:24
TVMK ei ole veel karikat võitnud, enne tuleb poolfinaalis Trans üle mängida jaseejärel veel ka finaalis võita. Järelikult praeguse seisuga mängib Levadia Intertoto\'t.

raido
23.04.04, 14:51
Õigus jah, selle aasta karikavõistlused otsustavad lõplikult eurokohad. Kui Trans karikat ei võida, siis mängib Levadia Uefa Cupis.

pallimees
23.04.04, 15:10
Tegelikult on ka selline võimalus, et Trans mängib finaalis Floraga ja kaotab, kuid ikkagi mängib UEFA karikat, kui nn.karikavõitja, sest Flora mängib CL\'s.Sellisel juhul Levadia ikkagi Intertotos, kuid ootame vähemalt poolfinaalide tulemused ära ja siis võib spekuleerida edasi.

Amadeus
23.04.04, 15:41
Ega seal vist suurt vahet pole mis karikas nad mängivad. Ei usu et ykski neist teise ringi pääseb.

Karla
23.04.04, 16:21
levadia on hooaega hästi alustanud ,see aasta vast tuleb ikka see võit ka ära ,kuid see võib olla päris raske.nüüd on vigastusest on ka paranenud vladimir tselnokov.

Jaan
23.04.04, 17:58
Intertotos pidid miskid leedulased vastu tulema. Seal oleks Levadial küll hea edasipääsu shanss, mida ma Transil siiski ei arva olevat.

Amadeus
24.04.04, 01:29
Nojah, arvestades et Levadia isegi soome klubidele hooaja eel korralikult vastu sai, siis Leedu klubi ei tohiks kyll yletamatu olla. Loota ju ikka v6ib :)

Jaak
24.04.04, 12:33
Suure tõenäosusega mängib Intertotot siiski Trans. Levadia jääb totosse vaid juhul,kui Narva võidab karika.

Amadeus
18.05.04, 17:23
Miks TVMK-Levadia karikamängu ennustada ei saa ???

asdf
18.05.04, 18:07
Originally posted by Amadeus

Miks TVMK-Levadia karikamängu ennustada ei saa ???

Nüüd juba saab ;) Nii et ruttu ennustama :P

Martin
04.06.04, 17:49
Ülikõva imho...

Jalgpalliklubi FC Levadia presidendi Viktor Levada avalik kiri rahandusminister Taavi Veskimägile.

Austatud Hr. Veskimägi,

Pöördun Teie poole jalgpalliklubist SK FC Levadia. Meie klubi on kahekordne Eesti meister (1999, 2000) ja kolmekordne karikavõitja (1999, 2000, 2004). Mitmed klubi mängijad kuuluvad regulaarselt Eesti rahvusmeeskonna ning erinevate noortekoondiste kandidaatide ringi. Tänavu osaleb FC Levadia kuuendat hooaega järjest Euroopa karikasarjas. Klubi põhitegevuses leidub oluline koht ka heategevusel, nimelt korraldab SK FC Levadia igal aastal rahvusvahelist suurüritust “Lastele tervis — EI narkootikumidele!”, mille patroonidena on Tallinnat külastanud spordikuulsused Sergei Bubka ja Vladislav Tretjak. Klubi juures treenib ligi 130 last.

Mul oli suur rõõm lugeda ajakirjandusest riigi otsusest toetada Lilleküla staadioni kui Eesti rahvusstaadioni lõpuni ehitamist. Leian, et Lilleküla staadioni valmimine on väga oluline nii Eesti spordile ja kultuurile kui Eesti Vabariigi heale mainele tervikuna.

Siiski tahaksin juhtida Teie tähelepanu asjaolule, et Riigi Kinnisvara AS-ile kuulub Maarjamäe jalgpallistaadion (Kose tee 4), mis on juba pikka aega sportlastele suletud. SK FC Levadia on koostöös Tallinna Linnavalitsuse ja Riigi Kinnisvara AS-iga otsinud võimalusi nimetatud kinnistule kui sihtotstabelisele sotsiaalmaale klubi kaasaegse treeningbaasi rajamiseks, mis eeldab hoonestusõiguse ja pikaajalise rendilepingu sõlmimist. Paraku pole Riigi Kinnisvara AS meie ettepanekutega nõustunud. Tallinna Linnavalitsus pakub Riigi Kinnisvara AS-ile võimalust Maarjamäe staadioni vahetamist mõne teise samaväärse objekti vastu, kuid seni pole läbirääkimised tulemusi andnud.

Klubi nimel kinnitan, et hoonestusõiguse ja pikaajalise rendilepingu sõlmimise korral on SK FC Levadia valmis investeerima Maarjamäe staadioni kinnistule klubi treeningbaasi rajamiseks kuni 10 miljonit Eesti krooni.

SK FC Levadia soovib rajada Maarjamäe staadioni maa-alale kaasaegse klubi treeningbaasi, kus oleksid nii esinduslik muruväljak FC Levadia Tallinna esindusmeeskonna treeninguteks, samuti korralik soojenduse ja tehisvalgustusega varustatud kunstmuruväljak reserv- ja noortemeeskondade ning põhimeeskonna talviste treeningvajaduste rahuldamiseks. Samuti planeerime väikesemõõtmelise kunstmuruga väljaku või sisehalli rajamist kinnistule. Maarjamäe staadioni kompleksi on planeeritud ka esinduslik klubihoone koos riietus- ja duširuumide, sauna, basseini, massaažitoa, arstikabineti, jõusaali, mängijate puhketoa, auditooriumi ja bürooruumidega.

Usun, et tihedas koostöös Eesti Vabariigiga õnnestub SK FC Levadial lähiajal välja arendada kaasaegne treeningbaas, mis teeb Tallinnale ja kogu Eestimaale au peagi laienavas Euroopa Liidus ning märkimisväärselt suure panuse Eesti jalgpalli ja spordi arengusse!

Lugupidamisega,

Viktor Levada

FC Levadia president

Jaak
04.06.04, 20:48
Jääb üle vaid Martiniga nõustuda. Tõepoolest - FC Levadia pressiteenistuse senine tipptulemus on sündinud ja tulemus pole paha!;)
Aga, tegelikult on see Maarjamäe ümber toimuv halenaljaks. Kui see maatükk lõpuks ikkagi kinnisvara arendajatele kukub, siis võiks kogu see ametnike ja poliitikute kamp lihtsalt omavahel kombineerida tikud, bensiini ja Raekoja platsi. Saab kõigil kergem olema!:(
Peace!

Chazlor
05.06.04, 13:39
Allo

Olen nõus on tegemist on igati õigeaegse ja korrektse liigutusega Levadia pressiteenistuse poolt, aga seda võiks ju ometigi teada, et Euroopa Liit on juba lainenud ja väga peagi uut laienemise vooru oodata ei ole :P Igaljuhul edu neile Maarjamäel.

Parimatega

mjkk
11.06.04, 12:37
Levadia võõrustab Kadriorus Leicester Cityt (http://www.soccernet.ee/news.php?id=6765) - suurepärane uudis. Lemmiosa artiklist:

Jalgpalli propageerimise eesmärgil ei tõsta FC Levadia mänguks Leicesteriga ka piletihindu kõrgemale kui tavalistes liigakohtumistes, kus sissepääs maksab vastavalt 40 ja 20 krooni.

Nii peabki. Sellist põhimõtet võiks järgida ka EJL, võtta üheks mänguks hinnad veidikenegi alla, et jalgpalli propageerida. 100% oleks sellest kasu, iseasi kui palju.

Jux
11.06.04, 12:46
Originally posted by Magpie
Jalgpalli propageerimise eesmärgil ei tõsta FC Levadia mänguks Leicesteriga ka piletihindu kõrgemale kui tavalistes liigakohtumistes, kus sissepääs maksab vastavalt 40 ja 20 krooni.

Nii peabki. Sellist põhimõtet võiks järgida ka EJL, võtta üheks mänguks hinnad veidikenegi alla, et jalgpalli propageerida. 100% oleks sellest kasu, iseasi kui palju.

Respect ses osas minu pooltki Levadiale. Teatavasti ntx Flora küsib Torpedo eest 100 eeku ning mingisugune sisemine tunne ütleb, et Leicesteri küsiks äkki isegi 150.

Lisaks ka veel seda, et Levadia mängib nüüd juuni keskel ka Läti tegijamate satsidega - Ventspilsi ja Skontoga. Muidugi viimane mängib kohe kindlasti B- või C-rivistuses, sest enamik tegijaid ju Portugalis.

ROOTSI KUNN
11.06.04, 13:05
Levadia on Maarjamäe kuhjaga ära teeninud ja loodame ,et linnaisad ei pea paljuks ka neile midagi anda. Ei küsi ju Levada mingit pappi vaid kasutamisõigust . Üldisele vutiarengule tuleb see kindlasti kasuks ,kui ka neil oleks oma hubane kodustaadion ja treeningkeskus.
Igatahes LC siia toomine on hea töö!!:lahe:

skint
11.06.04, 13:51
Uudis tundub esialgu kohe liiga hea, et seda uskuda... Micky Adams, Paul Brooker ja Trevor Benjamin Tallinnas - suurepärane, mis ma muud oskan kosta. Kuigi nähtavasti kasutab Micky siin rohkem oma noormängijaid ja koondislasi Walkerit, Dabizast, aga ka teisi tegijamaid (Scowcroft, Gillespie) me nähtavasti mängimas ei näe. Isegi siis, kui nad selleks hetkeks ikka veel Leicesteri nimekirjas on...

Seda võib juba järeldada Leicesteri suurest arvust hooajaeelsetsest sõprukatest (7.07 Kettering, 17.07 Barnsley, 20.07 Wimbledon, 24.07 St Johnstone, 26.07 Partick Thistle, 28.07 Kilmarnock + veel nähtavasti mõned mängud Soomes + kindlasti klubi 120-le aastapäevale pühendatud nelja meeskonna turniir - k.a Boca Juniors).

Hästi tehtud Levadia, mina olen igatahes koos 40 krooniga kohal :P.

[x]
11.06.04, 16:52
Tallinna JK - FC Levadia II eelvaade

Laupäeval, 12. juunil kell 14.00 kohtuvad A.Le Coq MiniArenal esiliiga XI vooru mängus Tallinna Jalgpalli Klubi ja FC Levadia II.

Väljakukohtunikuna tegutseb Sten Kaldma ning abikohtunikena Are Habicht ja Neeme Neemlaid.

FC Levadia II peatreener Andrei Šapovalovi mängueelne kommentaar: \"Vaatamata faktile, et kohtuvad esiliiga liider ja \"punane latern\", ootame väga rasket mängu ja valmistume selleks hoolega. Meie trumpideks on ühtlaselt tugev koosseis ning suurepärane meeskonnavaim, samuti saame pidevalt täiendust FC Levadia põhimeeskonnast. Usun, et suudame vastasest paremad olla ja esiliiga liidrikohta kindlustada.\"

FC Levadia II poolkaitsja Miroslav Rõškevitš: \"Ees seisab viimane mäng enne suvepuhkusele minekut. Üritame kindlasti võita, et hooaja esimene pool positiivselt lõpetada ning seejärel mõnusalt lõõgastuda ja jalgpalli EM-i nautida!\"

Tallinna JK treener Viktor Passikuta: \"Kaks ilma kolmandata ei tohi jääda. Üritame ka selle mängu võita ja punkte juurde saada.\"

Tallinna JK väravavaht Vitali Teleš: Kaks mängu on värav puhas olnud. Üritan ka nüüd värava puhta hoida, siis saame ka punkti kätte.\"

Mida te arvate, kas Levadia võidab seda mängu või Tallinna JK võtab punktid endale ?

Karla
11.06.04, 18:01
TJK ON TABELI VIIMANE ,LEVADIA ON ESIMENE,VÄGA RASKE KÜLLON ARVATA ET KES VÕIDAB.

[x]
11.06.04, 18:50
See pole tähtis.

[x]
14.06.04, 10:35
seis on 1:1. Ja TJK võiks ka võita. Kavadlo ei lõi penaltit.

Silver
15.06.04, 03:01
Originally posted by saar

TJK ON TABELI VIIMANE ,LEVADIA ON ESIMENE,VÄGA RASKE KÜLLON ARVATA ET KES VÕIDAB. Ma arvan, et sa oled ajugeenius.

ROOTSI KUNN
18.06.04, 17:18
Levadia sai Riias FK Ventspilsilt haledalt lutti 1-5. Tundub ,et nagu muudel pallialadel nii ka jalgpallis hakkavad Läti klubid meilt eest ära minema. Vähemalt eelmisel hooajal mängiti kontrollmänge enam -vähem võrdselt.

Karla
19.06.04, 22:38
l FC Levadia Tallinn - FK Ventspils 1:5.levadia värava lõi konstantin nahk penaltist.levadia on ikka hale.

Hughes
22.06.04, 23:21

l FC Levadia Tallinn - FK Ventspils 1:5.levadia värava lõi konstantin nahk penaltist.levadia on ikka hale.

idioot oled vä?

Rootsi - Bulgaaria 5:0 Bulgaaria on ikka hale
Inglismaa - Prantsusmaa 1:2 Inglismaa on ikka hale
Inglismaa - Sveitś 3:0 Sveitś on ikka hale
Tsehhimaa - Läti 2:1 Läti on ikka hale

jne!jne!jne!

Karla
22.06.04, 23:27
ja sina oled ka hale.

Amadeus
23.06.04, 13:39
Samas Skontoga mängisid nad 1:1 viiki. Ja Skonto mängis oma korda Torpeedoga viiki. Mida see siis tähendab? Et Levadia ja Torpeedo mängiks kindlasti viiki? Levadial pole häda kedagist, lihtsalt nad on treeninglaagris ja mängivad ka sellele vastavalt. Teevad ohtralt vahetusi ja proovivad teise koosseisu mängijaid ning neid kes just vigastustest paranenud. Ei usu et oleks vajadust nendest mängudest mingeid järeldusi teha.

ethan
23.06.04, 16:01

Samas Skontoga mängisid nad 1:1 viiki. Ja Skonto mängis oma korda Torpeedoga viiki. Mida see siis tähendab? Et Levadia ja Torpeedo mängiks kindlasti viiki? Levadial pole häda kedagist, lihtsalt nad on treeninglaagris ja mängivad ka sellele vastavalt. Teevad ohtralt vahetusi ja proovivad teise koosseisu mängijaid ning neid kes just vigastustest paranenud. Ei usu et oleks vajadust nendest mängudest mingeid järeldusi teha.

mitte Skonto ei mänginud Torpedoga viiki, vaid FK Riga. Selle järgi võiks spekuleerida, et Skonto kütnuks Torpedole sauna samamoodi, nagu Holland täna Lätile kütab!

lennu
23.06.04, 16:50
kui nüüd spekuleerimiseks läks, siis mäletatavasti mängis em valiktsüklis eesti koondis horvaatiaga viiki, viimane sai sama tulemuse käesoleval em-il prantsusmaaga mängides, siit võiks järeldada, et eesti on sama tugev kui prantsusmaa, viimane omakorda alistas 98. aasta mm-i finaalis brasiilia ja 00. aasta em-i finaalis itaalia, järelikult peaks eespool minu postituses ja ka siin foorumis üldiselt levivale loogikale eesti olema maailmameister ning valitsev euroopameister, ometigi ta seda ei ole. miks küll?

vabandan off-topicu pärast

Karla
25.06.04, 16:24
fc Levadia Tallinn vBOHEMIANS.Levadia mängis vist üks aasta UEFA KARIKAS Bohemiansiga.

raido
25.06.04, 16:27
See aasta vedas UEFA Cupiga ikka täiega
FC levadia - Bohemians
IA (Island) - TVMK
Teised paarid
Allianssi - Glentoran
B36 - Metalurgs
Haka - Etzella
Portadown - Zalgiris
B 68 - Ventspils
Ekranas - Dudelange

Lincoln
25.06.04, 17:38
Kas keegi mäletab täpsemalt, mis probleem oli, kui Levadia mängis võõrsil Bohemiansiga. Kas väravamõõtmed olid valed või muud, igastahes Levadia soovis, et mängu tulemus tühistataks.

3rk1
25.06.04, 17:45
Värav oli liiga madal vist

sicmic
25.06.04, 17:52
Originally posted by Lincoln

Kas keegi mäletab täpsemalt, mis probleem oli, kui Levadia mängis võõrsil Bohemiansiga. Kas väravamõõtmed olid valed või muud, igastahes Levadia soovis, et mängu tulemus tühistataks.

Veidike tuhlamist ja...

Mängu lõppedes kirjutas Levadia ametliku protesti, viidates Dalymounti Parki määrustepärasest madalamale väravale.

Kui nad juhtisid tähelepanu, et üks värav on metallist, aga mitte nõuetekohaselt alumiiniumist, laiutasid iirlased esialgu käsi. Ent kohtumise alguseks oli ohutum raamistik paigaldatud... Kui Levadia mängijad 24 tundi enne avavilet riietusruumi sisenesid, venisid meeste näod imestusest pikaks. Kostusid kommentaarid \"Isegi Eestis pole nii pisikest riietusruumi \" või \"Ja see on siis arenenud jalgpalliriik!?\" Palvele külaliste ja võõrustajate rõivastumispaigad vahetada vastasid iirlased järsu pearaputusega.

Vot nii.:lahe:

marabella666
25.06.04, 19:16
See Levadia, kes kaotas 3 (???) aastat tagasi Bohemiansile pole kindlasti mitte võrreldav praeguse Levadiaga. Mina ootan igal juhu see hooaeg eesti klubidele edu eurosarjas. Reaalne oleks, et 3st meeskonnast vähemalt 1 (heal juhul 2) pääseb järgmisesse ringi.

Amadeus
26.06.04, 17:21
Ma loodaks ka et peale Transi, kes on juba ilmselt oma shansid maha mängind, näitavad k6ik ilusat mängu eurosarjades. k6ikidel on mängitavad vastased ja usun, et klubid on ka viimaste aastatega sammukese edasi astunud.

mjkk
30.06.04, 01:36
kas on nii, et kuigi homne levadia-flora mäng hakkab kell 7, alustatakse kogu selle muu ürituse pasaga juba kuuest? ja palju on pilet, küsib sõber...aitäh vastajale. :)

sicmic
30.06.04, 01:42

kas on nii, et kuigi homne levadia-flora mäng hakkab kell 7, alustatakse kogu selle muu ürituse pasaga juba kuuest? ja palju on pilet, küsib sõber...aitäh vastajale. :)

Sina kui alaealine peaksid sisse saama tasuta ja präänikut ja limpsi veel pealekauba.

Umbes sama kehtib sinu kui ajakirjaniku kohta.

Tihane
30.06.04, 02:23
Originally posted by m1kk

Sina kui alaealine peaksid sisse saama tasuta ja präänikut ja limpsi veel pealekauba.

Umbes sama kehtib sinu kui ajakirjaniku kohta.

ja kuidas see kõik ta sõpra aitab?

väljavõte vanemast soccerneti uudisest:

16. juunil avatakse Kadrioru staadioni väravad publikule kell 18.00. Kõik kuni 18-aastased lapsed pääsevad mängu vaatama tasuta ning saavad kaasa väikese kingikoti, mille sisuks Coral mineraalvesi (AS Onistar), Lay´s ja Cheetos krõpsud (AS PepsiCo Eesti), Väike Väänik präänikud (AS Maris Gilden) ja Harry Potteri šokolaad (R-Kiosk). Täiskasvanutele maksab pilet 40 ning pensionäridele 20 krooni.

Tunni aja vältel pakutakse lastele staadionil palju põnevat tegevust, kell 19 algab Eesti meistriliiga kohtumine.

marabella666
09.07.04, 23:17
no mis ma tänase mängu kohta ikka ütlen - täna oli väljakul Super-Levadia, kes jõuab UEFA-s kolmandasse ringi. Ainult 400 pealtvaatajat:lahe:
Mul pohhui, mis keegi mängu-pildi kohta ütleb. Alistati \"eesti koondis\" võõrsil 2:0

Hughes
10.07.04, 00:45

no mis ma tänase mängu kohta ikka ütlen - täna oli väljakul Super-Levadia, kes jõuab UEFA-s kolmandasse ringi. Ainult 400 pealtvaatajat:lahe:
Mul pohhui, mis keegi mängu-pildi kohta ütleb. Alistati \"eesti koondis\" võõrsil 2:0

ja värava lõi ka Ats Purje

ethan
10.07.04, 01:13
Originally posted by Hughes

ja värava lõi ka Ats Purje

nagu ka Voskoboinikov. So?

ROOTSI KUNN
10.07.04, 12:00
Kohe ,kui keegi Florat võidab hakkab jälle see vana laul pihta ,et võideti Eesti koondist.
Löögu need Nahad ja muud topised kas või viis väravat igas mängus ,koondisesse sellised vennad kunagi ei saa. Korra kutsuti ja kui ei tulnud siis nahhui! Sama kehtib Pareiko ja teistegi endiste ja praeguste Levadia mängijate kohta.
FCF võitis kolm aastat järjest kulla ja ka sel aastal pole lootused veel kusagile kadunud,kuigi raskem on ja motivatsioon pole ka ehk igal aastal sama. Mäng oli mõlemapoolselt shitt,kohtuniku vile väga ebaloogiline ja ebastabiilne. Mina eriti seda kaotust ei põe,kõik aastad pole vennad ja kõige tähtsam Florale on sel aastal ikkagi staadioni valmimine. Nagu näha siis uute platside tegemine juba käib!!!:)

lume
10.07.04, 12:48
Kahjuks mängu ei näinud,kuid tundub et viimasel ajal on Arnol kuidagi enesevalitsemisega probleeme. Muidu tundub selline soliidne vana olema.
Aga hooaeg ju veel pikk ja kõik veel lahtine.

Martin
10.07.04, 17:18
Originally posted by ROOTSI KUNN
Mina eriti seda kaotust ei põe,

Publikurekord tuli? Või jäi Tartu tulemusest pea 1000 inimest puudu? Levadia omast rääkimata. :P

Milles asi?

Jaak
11.07.04, 18:34
Levadialt siis täna 2:3 Leicester City`ga. Levadialt hea mäng - eriti tõstaks esile teravalt ja aktiivselt mänginud Voskoboinikovi, Kruglovi ning muidugi mängu parima Levadialase auhinna saanud Ats Purjet.Poiss üllatas tõesti! Korduvalt võttis 30-40 m pealt söödu triblas 3-4 vastasest osavalt läbi ja sai löögile või andis hea söödu.
Levadia väravad Ipa Cepauskas ja IIpa penaltist Voskoboinikov. Vastastel lõi Ipa 2 kolli Dion Dublin.

2mSööt3mMööda
11.07.04, 18:38
Levadia 2 - 3 Leicester City

Levadia mäng esimesel poolajal oli täitsa ilus ja tasavägine aga teisel poolajal, kui vahetati pea kogu koosseis välja levadia mäng lagunes ja põhiliselt ründasidki britid. Teisel poolajal sai Levadia poole pealt punase kaardi Argo Arbeiter. Kui ma õieti aru sain, siis kohtunikuga mölisemise eest. Siiski suutis Levadia tulla kümnekesi 3-1 seisust välja ning teenida penalt, mis ka realiseeriti. Mängu lõpus oli Levadial tegelt mitu päris head võimalust teenida viik, aga mida ei tulnud seda ei tulnud. Väravalööjaid ei mäleta kõiki aga Dublin lõi Leicesteri poole pealt igatahes kaks kolli. Mängu lõpus valiti mõlemast meeskonnast välja ka parimad mängijad - Levadiast sai selle auhinna Ats Purje, kes esimesel poolajal tekitas mitu väga ohtlikku olukorda ning Leicesteri poole pealt sai auhinna omanikuks Dublin. Leicesteri poole pealt jäi kõige suurem küsimärk rippuma mingi nr 20 peale. Ma ei saa aru kuidas selline vend saab sellises klubis mängida :doh:

mjkk
11.07.04, 20:24
kui 23 soojakraadi, suurepärane päike, kaunis väljak ja üpriski nimekas meeskond rahvast toast välja ei meelita, siis polegi midagi tahta. :sega9:

sicmic
11.07.04, 22:07

kui 23 soojakraadi, suurepärane päike, kaunis väljak ja üpriski nimekas meeskond rahvast toast välja ei meelita, siis polegi midagi tahta. :sega9:

Kuidas ei meelitanud? Kadrioru tennisekeskus tundus suht häälekas ja rahvast suht täis olevat... :D

ethan
11.07.04, 22:33

Tuhatkonnapealine vaatajaskond mingil vormiliselt mõttetul sõprusmängul on isegi hästi ju.

nimh
11.07.04, 22:36
Originally posted by daywalker

Leicesteri poole pealt jäi kõige suurem küsimärk rippuma mingi nr 20 peale. Ma ei saa aru kuidas selline vend saab sellises klubis mängida :doh:
Mis sulle siis tolles mehes ei meeldinud?

deco
11.07.04, 23:28
ise tulin vennaga tartust vaatama Levadia - Leicester.. Oli väga ilus mäng, sellist mängu ja tehnikat ma veel eestis ei näinud. Esimene värav Dublinilt oli ka ilus :lahe:

eston maravilha
12.07.04, 11:34
Originally posted by ethan

Tuhatkonnapealine vaatajaskond mingil vormiliselt mõttetul sõprusmängul on isegi hästi ju.

samas ronis mingit vormiliselt mõttetut eesti-venemaa sõprusmängu pakasega vaatama umbes 4000 inimest...

ps.
THERE\'S ONLY ONE DION DUBLIN!!

marabella666
15.07.04, 14:03
Täna siis Kadriorgu, kus Eesti parim klubi mängib Iirimaa Bohemiansiga. Mina lähen igal juhul staadionile ja loodan ainult üht - Levadia võitu. Sel aastal on hästi esinetud eesti meistrivõistlustel ja täna peaks võit tulema. Pea asi, et mehed liialt ei pabistaks. Kahjuks on ka paljudel mängijatel kesine rahvusvaheline kogemus, kuid loodame, et see ei hakka täna segama. Igal juhul Iirimaa MVste tabel näeb momendi lvälja järgmine:

1 Shelbourne 20 41
2 Bohemians 20 31
3 Drogheda 19 29
4 Cork 17 27
5 Waterford 20 27
6 Shamrock Rovers 19 26

Seega võiks öelda et Bohemians on paremuselt kolmas-neljas klubi.
aga ok, eks õhtu on see kord hommikust targem

marabella666
15.07.04, 14:04
Täna siis Kadriorgu, kus Eesti parim klubi mängib Iirimaa Bohemiansiga. Mina lähen igal juhul staadionile ja Levadia võitu. Sel aastal on hästi esinetud eesti meistrivõistlustel ja täna peaks võit tulema. Pea asi, et mehed liialt ei pabistaks ainult. Kahjuks on ka paljudel mängijatel kesine rahvusvaheline kogemus, kuid loodame, et see ei hakka täna segama. Igal juhul Iirimaa MVste tabel näeb momendilvälja järgmine.
1 Shelbourne 20 41
2 Bohemians 20 31
3 Drogheda 19 29
4 Cork 17 27
5 Waterford 20 27
6 Shamrock Rovers 19 26
Seega võiks öelda et Bohemians on paremuselt kolmas-neljas klubi.
aga ok, eks õhtu on see kord hommikust targem

zaz
15.07.04, 23:38
Levadia 0:0 Bohemians
Ja kui uskuda, ETV sporditoimetust, siis oli õnne, et Levadia mängu pähe ei saanud:doh: See on tõeline pettumus...

fitti
15.07.04, 23:49
esimene pa oli mäng päris võrdne ja parimad momendid olid ehk isegi levadial. tekkis tunne, et siit võib isegi midagi tulla, aga ei kuigi mitmel korral mängiti päris ladusalt ja jõuti karistusalassegi, jäi see viimane lihv asjale andmata. tuttav pilt seega.
teisel poolajal tegid dablinlased juba suht seda, mis ise tahtsid, levadial oli parimal juhul paar rünnakumoodi asja terve 45 min jooksul. 7 ja 18 ehk Morrison ja Grant, kui kava uskuda, lollitasid levaadikuid päris korralikult. üldse tehniline baas oli neil selgelt parem - mitmel korral olid levadia ääred, eriti just kruglov kiirusega jõudnud vastase poolele ja piisanuks vaid viimase kaitsja 1-1 üle mängimisest, et tekitada ohtlik olukord - siiski ei juhtunuid seda kordagi.
iirlased tegid teisel poolajal kõva turmtuld, kuid kõik ponnistused läksid kas napilt mööda või tabasid kaitsjaid.

seega - 1. pa oli hea, aga kokkuvõttes ehk võõrsil erilist santsu ei näe.

marabella666
16.07.04, 00:56
Eks ta nii oli jah - 1.poolaeg oli Levadia parem, aga 2.poolaeg mängis Bohemians üllatavalt hästi, kuigi Levadial oli 2.poolaeg üks väga hea võimalus. Täielikuks pettumuseks osutusid Levadia poolelt vahetusest sekkunud mehed. Ma hea meelega hindaks levadia mängijaid 10-palli süsteemis.
Kotenko 8, Šišov 7, Hohlov-Simson 7, Cepauskas 7, Kruglov 8, Nahk 6, Dmitrijev 6, Leitan 6, Dovydenas 7, Voskoboinikov 6, Purje 6. Vahetused: Arbeiter 6, Tšelnokov 5, Ratnikov 5.
Tõeliselt pettusin Ratnikovis ja Tselnokovis. Ainus mees - kellest kartsin hullemat, kuid kes tegutses siiski täitsa ok - oli Šišov. Vähemalt omab Levadia edasipääsu võimalusi. Ja üks asi, mis mulle meeldis staadionil - seal sai vastupidiselt Arenale kohvi. Kurb, aga samas etteaimatav, oli see, et iirlased meid üle karjusid.

Tihane
16.07.04, 01:04
haigutamaajav mäng oli ..

aga et islandis käib paugutamine .. viimane minut ja kohalikud juhivad tvmk vastu 3:2 ..

vaikiv mees
16.07.04, 02:53
1.poolajal oli t6esti paar head v6imalust, samas vastane hoidis madalat profiili,
aga 2.p-aja 2rakukkumine oli yllatavalt p6hjalik- yht2kki ei saadud enam 3 kaitsjaga 2 vastase ryndajat blokeeritud ja lahtist palli k2tte

Kurb, aga samas etteaimatav, oli see, et iirlased meid üle karjusid.
etteaimatav t6esti, samas vene tibid kisasid p2ris sydamest

Jaan
16.07.04, 03:47
Originally posted by vaikiv mees
etteaimatav t6esti, samas vene tibid kisasid p2ris sydamest

Vene tibid kisasid südamest ka Leicesteri mängul ja kiljusid igakord kui Dion Dublin nende poole vaatas. Või siis see heledam neeger - nr. 14.

A täna... ründajatel jäi palliga otsustavusest puudu. Nii Voskoboinikov kui Purje jäid mitmel korral kokutama suht vabal positsioonil. Voskoboinikov lisaks sellele ka kukkus tavaliselt. Samas, 0-0 kodumängus pole paha, puur vähemalt puhas ja usun, et Dublinis läheb Rüütli alguses välja sama taktikaga, mis Flora vastu ehk siis 4-1-4-1. Ja veel - kas keegi arvab ikka veel tõsimeeli, et Kostja Nahk peaks koondises olema?

Amadeus
16.07.04, 11:31
noh vähemalt on levadial suhteliselt hea võimalus siiski edasi pääseda (erinevalt Florast, vaatamata heale mängule) võõrsil tuleb lihtsalt mõni nendest võimalustest väravaks sobitada :)

lume
27.07.04, 12:07
Paistab et Levadial täna kõik paremad rivis Bohemiansi vastu.
Loodaks muidugi head tulemust Iirimaalt täna,kuid raske saab olema.
Ühtegi taevakanalit ma ei leidnud mis mängu üle kannaks,äkki kuskilt netist näitab live-i?

budu
27.07.04, 13:46
levadia võidab täna,ma olen selles kindel 3-1

Karla
27.07.04, 14:29
mina küll pole selles nii kindel.

Jux
27.07.04, 15:00
Minu arust on FC Levadia astunud sammu edasi Eesti jalgpallis :P Nimelt täna, kui Levadia peab euromängu Bohemiansiga, on klubi kodulehel peauudiseks hoopis järgmine teade:

\"FC TVMK Tallinn - AI Akranes
27 Juuli 2004 | 11:20
Neljapäeval, 29. juulil kell 18.00 toimub Kadrioru staadionil UEFA Cupi I eelringi korduskohtumine FC TVMK Tallinn - AI Akranes (Island).

FC TVMK juhatus kutsub mängule kõiki jalgpallihuvilisi!\"

Väga huvitav koostöö on Fanera ning Levadia vahel aset leidmas. Kui nii edasi läheb, saab Flora lehelt lugeda reklaame Transi mängule ning Alutaguse Lootuse lehelt saab välja trükkida flaieri FC Kuressaare mängule!

Ah jaa, Levadia pistab boheemlased ahju!

Amadeus
27.07.04, 17:42
Noh keegi peab ju TVMK mänge kah reklaamima, nad ise ei saa kodukal enam millegagi hakkama :D

Ramm
27.07.04, 19:30

Noh keegi peab ju TVMK mänge kah reklaamima, nad ise ei saa kodukal enam millegagi hakkama :D

Nende kontoris istub üks paksperse kes ei viitsi ennast liigutada ja mõtleb ainult McDonald\'st...

Martin
27.07.04, 23:17
Nonii. 0:1 ees Levadia võõrsil. Hoidke nüüd pöialt!

Aramis
27.07.04, 23:37
Hoiame! Kohe on poolaeg ja see tähendab, et allesjääva 45 minutiga peab vastane kaks korda palli väravasse lööma. Loodame, et see neil ei õnnestu ja ehk tuleb mõni asjalik kontrarünnak.

norsk
28.07.04, 00:02
Raisk! 1:1. Pool tundi veel vastu pidada... Tundub kahtlane.

3rk1
28.07.04, 00:10
Oleks tore, kui teaks, et kuidas Levadia mängib. Et kas ei saa enam üle poole platsigi. Loodame, et peavad ikka vastu.

Ja üks huvitav tulemus ka:
FC WIT Georgia 2-8 Wisla Kraków :lahe:

Aramis
28.07.04, 00:18
1-2 Levadia on jälle ees!!!!

norsk
28.07.04, 00:25
3:1!!!!! No kurat, nüüd peaks küll asi selge olema! :õnnelik:

Peku
28.07.04, 00:27
no kurat tõesti. see on küll hea uudis vahelduseks. edu nüüd seisu hoidmiseks

Aramis
28.07.04, 00:27
Ja 1-3 on tõsiasi!!! Me saame edasi!!! See võib anda meile täitsa korraliku vastase - kas mingi päris kuulus sats või veel parem mingi mängitav sats, et üks ring veel ülespoole minna.

marabella666
28.07.04, 00:30
kas keegi targem juba oskab öelda, et kes võib tulla...

realmadridfan
28.07.04, 00:47

kas keegi targem juba oskab öelda, et kes võib tulla...

Sama siin, ei suuda oodata, et vastase teada saaks...:õnnelik:

Martin
28.07.04, 00:53
Loos on 30. juulik ehk 2-3 päeva pärast - oleneb, kuna sa kalendrisse vaatad. Mängud 12. ja 28. august.

Võimalikud vastased (http://www.uefa.com/competitions/UEFACup/news/Kind=1/newsId=199252.html) (vaadake seda Q2 meeskondi, nende hulgast peaks tulema).

marabella666
28.07.04, 00:58
Kuna see aasta on kvalifikatsiooni ringid (ka järgmine ring) regiooni kaupa, siis peaksid potentsiaalsed vastased olema:
Bröndby, Staebek, Dunfermline, Beveren, Odd Grenland, Bodo Glimt, Aalborg, Elfsborg, Hammarby, Osters

Martin
28.07.04, 01:03

Kuna see aasta on kvalifikatsiooni ringid (ka järgmine ring) regiooni kaupa, siis peaksid potentsiaalsed vastased olema:
Bröndby, Staebek, Dunfermline, Beveren, Odd Grenland, Bodo Glimt, Aalborg, Elfsborg, Hammarby, Osters

Siin on mängitavaid küll, tuleb loosile loota. 3 kvalifikatsiooniring oleks juba maagiline - Lazio, Newcastle United FC, Middlesbrough Feyenoord jne... ootamas.

lume
28.07.04, 01:05
Originally posted by budulojus

levadia võidab täna,ma olen selles kindel 3-1

Super budulojus,gamebookersis oleks 3-1 eest raha tagasi saanud 34 kordselt!

Aramis
28.07.04, 01:22
Mulle tunduvad ainsad võidetavad klubid Dunfermline ja osters. Aga no mine sa tea - meeste enesekinddlus kindlalt kasvas korralikult selle mänguga - hea mänguga võidetakse igat Norra klubi selles nimistus.

Matis
28.07.04, 11:31
Originally posted by Aramis

Mulle tunduvad ainsad võidetavad klubid Dunfermline ja osters. Aga no mine sa tea - meeste enesekinddlus kindlalt kasvas korralikult selle mänguga - hea mänguga võidetakse igat Norra klubi selles nimistus.
Ma ei ta, kas Dunfermline oleks väga hea vastane. Dunfermline oli Aberdeeni kõrval ainuke meeskond Shoti liigas, kes suutis Celticut võita. Võit tuli küll hooaja lõpus, kus keldid võisid juba üle jala lasta.
Samas ma ei saa aru, kas Sportnet eksib pakkudes UEFA sarjas vastasteks Ida-Euroopa suurklubisid.:sega4:

U2
28.07.04, 14:08
Kuigi viimastel aastatel olen Flora pooldaja rohkem olnud ei ole ma ebaviisakas ja õnnitlen levadialasi tubli mängu eest.Loodan,et teise eelringi mängu saab ka juba Etvs näha.Arvan,et lihtsaim vastane oleks Osters

budu
28.07.04, 14:16
krt ise olen ka oma ennustusega rahul,poleks tegelt uskunud aga levadiale õnnitlused ikkagi,tublid poisid

Cim
28.07.04, 14:16
Levadia oli väga tubli...loodan järgmisest ringist kah edasipääsu....peale seda paexid juba päris head wastsed meil siin olemas olema....Eesti jalgpall wajab EURO võite see toob inimesed jalgpalli vaatama...

Järgmisex Levadia UEFA cup mängux mul juba kax piletit olemas :lahe:
Loodan suuremat publikut ja suurt toetust...:r66m16:

Amadeus
28.07.04, 15:54
Ilmselt on järgmises ringis mõnevõrra suuremat toetajaskonda oodata küll. Iga ringiga lähevad ju ka vastased huvitavamaks :) Kui nad teisest ringist ka edasi lähevad siis võib juba korralikku publiku hulka oodata.

kaitz
28.07.04, 16:20
Njah tuleb au Levadiale anda muidugi tuleb Tarmo Rüütlit tänada,et ta on suutnud oma meeskonna mängima panna isiklikult arvan et Täri võiks juhendada kA EESTI koondist:P

-Loom-
28.07.04, 16:49
mullegi tundub rüütli päris sympaatse treenerina. Juba flora ajast. ex n2is mis saab kui levadia ka j2rgmisesse ringi j6uab.

Jaan
28.07.04, 16:50
On ta seda varemgi teinud ja mitte halvasti. Tõsi, Raio Piiroja parempoolikuna kergitas kulmud kuklasse.

nwa
28.07.04, 19:58

kustkohast see viimane sats sai nende hulka, UEFA Intertoto Cup winner???????

Matis
29.07.04, 12:14
Iirlased võtsid Tallinna Levadiale kaotust valuliselt. Dublin Bohemiansi treener Stephen Kenny vallandati. Kenny töötas klubi peatreenerina alates 2001.aasta detsembrist.

Siim
29.07.04, 13:42
Originally posted by nwa

kustkohast see viimane sats sai nende hulka, UEFA Intertoto Cup winner???????

Tõenäoliselt Fair Play tabeli alusel. Kunagi sai vist ka Tulevik selle kaudu eurosarju mängima.

marabella666
29.07.04, 13:52
jap, sel aastal vist vedas fairplay loosiga Rootsil ja Ukrainal

sosku
29.07.04, 16:00
Starmani Tallinna piirkonna kaabelvõrkudes leviv telekanal TVN näitab 31. juulil kell 00.30 (s.o. reede öösel vastu laupäeva) Bohemian - Levadia mängu videosalvestust. Nii on vähemalt lubatud. Kell huvi ja võimalust, vaadaku.

Karla
30.07.04, 16:25
levadia sai uefa karikas endale vastaseks norra klubi bodo.

lume
30.07.04, 16:30

Levadia vastaseks siis Bodö/Glimt Norrast, kes hetkel 12.kohal Norra mv.
Nii et Levadial on võimalus olemas.

Martin
30.07.04, 19:03
Originally posted by lume

Levadia vastaseks siis Bodö/Glimt Norrast, kes hetkel 12.kohal Norra mv.
Nii et Levadial on võimalus olemas.

See on küll superhea loos. Tundub vähemalt. BRING ON NEWCASTLE! :D

bomb
30.07.04, 21:31
Levadia on ikka tubli meeskond, et suutis ka eesti klubi jalgpalli rutiinist päästa, muideks FC Vaduz Liechensteini klubi sai ka edasi niiet Liechenstein ei ole nalja meeskond. Huvitav on järgida ajalugu ning selle järgi ei pääse Levadia järgmisel aastal eelringist edasi. Nüüd valgustan põhjalikult
1999 aastal Langes välja sest kaotati Steuale Uefas
2000 Meistrite liigas võideti Welsi meistrit ja saadi edasi ja šahtjor lõpetas teekonna
2001 Bohemians lükkas Levadia välja Meistrite liigast esimene mäng 3-0 otsustas
2002 õnn ja Pasi viisid Levadia intertotos Teise ringi Leira langes välja aga hea mänguga läks välja intertotos vastasseisuga FC Zürichiga.
2003 Varteks lülitas Levadia välja Uefas Levadia esitas visa vastupanu
2004 teate isegi sai teise ringi
2005............. loogika reeglitele pääseb Levadia teise ringi üle aasta ning seekord piirdub eelringiga. AGA LOODAME, ET Levadia suudab seda seaduspärasust murda.
:kaval: sest mida rohkem meeskondi saab edasi seda parem tase meil on.:D

marabella666
31.07.04, 01:14
Originally posted by sosku

Starmani Tallinna piirkonna kaabelvõrkudes leviv telekanal TVN näitab 31. juulil kell 00.30 (s.o. reede öösel vastu laupäeva) Bohemian - Levadia mängu videosalvestust. Nii on vähemalt lubatud. Kell huvi ja võimalust, vaadaku.

lõhidalt - fakk juu Starman, kell 00.00 lülitati see kanal ümber euronews´le. Affid! Kui rikkamaks saan, siis lobun selle firma teenustest.

2mSööt3mMööda
31.07.04, 10:45
Palju see teise ringi minek Levadiale raha muidu sisse tõi?

budu
31.07.04, 11:27
levadia läheb ka kolmandasse ringi,uskuge mind usute jumalat

raido
31.07.04, 11:55
Originally posted by daywalker

Palju see teise ringi minek Levadiale raha muidu sisse tõi?

800 000 EEKi. Täpselt sama palju kui UEFA Cupi pääsemise eest, nii et Levadia teenind juba 1 600 000 krooni. Pole paha.

oku
01.08.04, 14:11

800 000 EEKi. Täpselt sama palju kui UEFA Cupi pääsemise eest, nii et Levadia teenind juba 1 600 000 krooni. Pole paha.

Kuskohast selline info? Lihtsalt huvitav oleks jälgida palju edasised edasisaamised rahakotti täiendaks? Ja kas sellele 800K lisandub veel piletitulu?