320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fantasy

    Manager mäng kicker.de põhistel andmetel tuginedes , igaühele loositakse mingi võistkond + 20 miljonit raha , mille eest oma võistkonda täiendada. Ses suhtes VÄGA HUVITAV MÄNG , KUNA IGAT MÄNGIJAT ON AINULT 1 JA NAD ON KÕIKIDE OSALEJATE PEALE ÄRA JAGATUD.
    Selline värk. Comunio.de \'s

    LIITUGE KIIRESTI , SEDA PAREMAD MÄNGIJAD ON VÕIMALIK ENDALE MÄNGIMA SAADA.
    :JUMP1:

    Community nimi on soccernet ja password on eesti

    KES SAKSA KEELT EI OSKA , siis ... tuleb toimida järgnevalt : www.comunio.de

    edasi - \"noch nicht angemeldet?\" vajutada

    \"Ich möchte an der kostenlosen Variante des Spiels teilnehmen\" valida ja \"weiter\"

    \"Ich akzeptiere die Teilnahmebedingungen\" vajutada

    \"eine bestehende, private Community (Du hast Name und Passwort der Community erhalten)\" valida ja \"weiter\"

    siis sisestad community nime ja passwordi , mis on üleval pool kirjas.

    edasi tuleb kasutajanimi (Benutzername) ja password registreerida ja eesnimi (Vorname) on ka vaja täita ning kui te ei soovi e-maile comuniost saada siis
    \"Möchtest du den Comunio.de-Newsletter erhalten
    (nur mit einer gültigen Email-Adresse)?\" JÄRELE \"nein\" valida.

    Kõik nüüd juba leiutad ise kuidas mängijaid osta ja miinusesse ei tohi mängupäevaks jääda , muidu ei lähe punktid kirja ja AUFSTELLUNG nupu all tuleb oma võistkond üles anda.

    #2
    Replying to Topic \'Fantasy\'

    ei tia mul see comunity name ja password ei tööta löi ette kirja:Es existiert keine Community mit dem Namen soccernet! aga vabandan võibolla sain millestki valesti aru

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Fantasy\'

      Originally posted by mixer


      ei tia mul see comunity name ja password ei tööta löi ette kirja:Es existiert keine Community mit dem Namen soccernet! aga vabandan võibolla sain millestki valesti aru
      jama lugu jah, aastakese võrra jäid hiljaks
      Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Fantasy\'

        Originally posted by silverman


        Originally posted by mixer


        ei tia mul see comunity name ja password ei tööta löi ette kirja:Es existiert keine Community mit dem Namen soccernet! aga vabandan võibolla sain millestki valesti aru
        jama lugu jah, aastakese võrra jäid hiljaks

        ups ma ple postituse aastanumbrit üldse vaatan sorry

        Kommentaar

        Working...
        X