PDA

View Full Version : Naiste Euro 2017

mcnamara
18.07.17, 15:18
Veidi hilinenult, aga teemat väärt. Minu telekas kättesaadav nii soome, rootsi kui inglise keeles. Peamine küsimus muidugi, kas Saksamaa jätkab oma jõhkrat seeriat - 1993 jäid nad viimati sellest tiitlist ilma. Avamäng Rootsiga polnud sakslannadel suuremat väärt: võimatult igav 0:0, aga see oli vaid algus.
Kokku osaleb Hollandis 16 koondist. Kõik olulisem siin. (https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Women%27s_Euro_2017)

Kribenski
19.07.17, 00:34
Minu arvates tehti Islandile nüüd küll liiga selle penalti andmisega.

mcnamara
19.07.17, 09:50
Võib-olla tehti liiga küll, aga Islandit oli eile päris valus vaadata. Nagu meestegi koondisevutis on ka naiste hulgas atraktiivset ründavat mängu väga vähe näha. Nõrgem istub organiseeritult umbkaitses. Erapooletul huvilisel on neid mänge üsna igav jälgida.

mcnamara
30.07.17, 16:22
Sakslannade uppi löömist Taani poolt ei oodanud küll keegi. Juba praegu parajalt üllatuslik turniir.

Navas
31.07.17, 09:02
Sakslannade uppi löömist Taani poolt ei oodanud küll keegi. Juba praegu parajalt üllatuslik turniir.

Teenisin selle mängu pealt ka sutsu money ka, Taanilt super töö!:)

Inglismaa pani Prantsusmaa kotti, vot sealt kaotasin jälle omakorda. I poolaeg mäng oli nii kinnine, elusees ei oodanud sellist asja.

mcnamara
31.07.17, 12:23
Naiste koondise jalkat on Euroopas valitsenud Saksamaa, klubijalkat Prantsusmaa. Aga poolfinaalis pole kumbagi, nagu ka teisi suuri soosikuid Hispaaniat ja Rootsit. Neljapäeva õhtul läheb väga põnevaks: Taani vs Austria ja Holland vs Inglismaa.

mcnamara
06.08.17, 20:58
Uskumatult äge finaal! Ma ei mäleta, millal viimati nii kihvti meeste suurturniiri finaali nägin. Väga ammu.
Ja Holland on tõesti väärt tshempion: ründemäng fantast vahva.