PDA

View Full Version : Eesti Vs Moldova

Oll
13.08.02, 04:37
21. augustil 2002 algusega kell 19:00 peaksid Lillekülas üksteiselt mõõtu võtma Eesti ja Moldova koondised....aga miks siis pole selle kohta uudiseid ei soccernetis ega ka mujal. Samuti selle teemalist topicut tehtut...seni.
Anyway oleks tore kui kogu mängu puudutav inf siia jõuaks (koosseisud,vigastused,vastaste fännide arv-kui üldse:D,blue supporterside kogunemine,pileti hinnad,arvamused,blää-blää-blää jne.)
Tervitades ja edu soovides.:õlu:
Oll.

Pätu
13.08.02, 14:27
See uudis oli Soccernetis ju päris ammu ;) Ega, siis kõige kohta teemat pole vaja ju teha :P

ROOTSI KUNN
13.08.02, 14:46
Originally posted by jollu

See uudis oli Soccernetis ju päris ammu ;) Ega, siis kõige kohta teemat pole vaja ju teha :P

Koondise mängu kohta on teema õigustatud. Mina pakuks jällegi kogunemiseks vana tuntud koha- Tammsaare park. Ja vähemalt kaks tundi enne matshi, ehk siis kell 17.00
Ja sealt siis juba ühiselt Lillekülla. Mis teised arvavad????:õnnelik:

jjriado
13.08.02, 15:06
Kui uskuda piletipunkti kassas istunud tädikest, maksab pilet 100 eeku.

ROOTSI KUNN
13.08.02, 15:47
Originally posted by jjriado

NORMAALNE !! ütleksin mina ,sest kui võrrelda hinnasuhet matshi tugevusega siis on kõik paigas. Mäng oleks isegi nats rohkem väärt. Moldova ei ole sugugi nõrkade killast ja meil veel viimane kaotus neile selgelt meeles. Ahju paneme nad täiega,seekord.:P

ROOTSI KUNN
13.08.02, 16:00
Fännitribüüni piletid?? Kas ostame või broneerime või lihtsalt läheme omadele kohtadele arvestades ,et staadion täis ei tule ja saame laiutada.:kaval:

vandersell
13.08.02, 16:33
Kas JH liikmetele seekord ka mingi soodus on?
Kui pileteid müüakse suvaliselt st võid istuda kuhu tahes siis pole vist vaja bronnida ega ühist ostmist teha, vastasel juhul küll.

Oll
13.08.02, 17:39
Originally posted by jjriado

Väga viis!!! Hind tõesti taskukohane aga see kell viis Tammsaare pargis on meile tsipa vara niisiis Kunn anna teada kaua teil on plaanis seal olla(äkki me jõuame enne minekut ja siis koos Moldovat hävitama).
Kellegil koosseisudest on aimu?
Kas põhivennad Oper,Poom,Zelinski,Reim ja Piiroja ikka mängivad?
:õlu:

xxxxxx
13.08.02, 17:55
Jah,põhipoisid on Arno igaljuhul kohale kutsunud ja neil minuteada hetkel vigastusi pole...Niiet peax üsna tegija mäng tulema.:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Peku
13.08.02, 17:55
olen aru saanud, et opi on terve ja juba aalborgis põhikoosseisus tagasi, et loodame, et koondise mängus samuti :õlu: :õlu:

Chazlor
13.08.02, 18:00
Allo

Eile Lillekülas teatas Gunnar Kure (mees mikri taga), et ainuke hetkel teadaolevalt mittemängiv mees on Urmas Rooba. Loodame, et keegi teine enne mängu kusagil ennast ei vigasta.

Tervitades

Oll
13.08.02, 18:09
Originally posted by Peku

olen aru saanud, et opi on terve ja juba aalborgis põhikoosseisus tagasi, et loodame, et koondise mängus samuti :õlu: :õlu:

Oper juba algkoosseisus?!?
Äkki on sul selle kohta mingi link pakkuda?;)

jjriado
13.08.02, 18:16
Originally posted by Chazlor

Allo

Eile Lillekülas teatas Gunnar Kure (mees mikri taga), et ainuke hetkel teadaolevalt mittemängiv mees on Urmas Rooba. Loodame, et keegi teine enne mängu kusagil ennast ei vigasta.

Tervitades

Fc kopenhageni kodulehel väidab, et Rooba teeb ilmselt neljapäeval Tbilisi Lokomotivi vastu oma debüüdi. Ehk mängib siis koondises kah.

Peku
13.08.02, 18:18
mingit linki polegi anda, täna epl-ist lugsin, kus on need lühidalt spordiuudised
:õnnelik:

Poborsky
13.08.02, 19:17
Minu info kohaselt Rooba ilmselt Moldova vastu ei mängi.

Sun
14.08.02, 01:27
Originally posted by Poborsky

Ka minu andmed tõestavad seda.

jjriado
14.08.02, 01:34
Originally posted by Sun

Ka minu andmed tõestavad seda.
Lihtsalt huvi pärast, kust sellised andmed pärit on ja kui vett pidavad nad on? Olen märganud, et Poborsky andmed on tihi õigeks osutunud (õigem oleks vist öelda, et nad alati õiged on):)

Poborsky
14.08.02, 02:11
Minu info on tõene alles siis, kui Rooba platsile ei jookse:)

Eks näis, kellel õigus.

Oll
14.08.02, 04:21
Kas kellegil on aimu kas ja kui palju on Moldova fänne tulemas?
Ja mis te arvate, kas 5000 Eesti fänni mängule tuleb?
Ise arvan, et suht kahtlane, aga tahaks loota.:doh:

Chazlor
14.08.02, 13:17
Allo

Nagu eelpool kirjutatud sai on mõned andmed Rooba mittemängimise kohta pärist A\'Le Coqi staadioni teadustajalt Flora vs. Tulevik mängust.

Tervitades

jyriöö
14.08.02, 13:26
Originally posted by Oll

Oper juba algkoosseisus?!?
Äkki on sul selle kohta mingi link pakkuda?;)

Mängu statsi leiad
siit (http://www.aalborg-bk.dk/Turneringer/superliga/2002-2003/Aab_-_Broendby.match). Oper oli ühe värava puhul söötjaks.

indrek
14.08.02, 13:40
Pakun, et eesti võidab 3:1.

Poborsky
14.08.02, 14:36
Kindlasti ei tule 5000 Eesti fänni, tore kui paarsada tuleks. Pealtvaatajaid prognoosin 3000-4000.

ROOTSI KUNN
14.08.02, 16:09
Pool staadioni ehk siis 4500 in. oleks väga hea . Kardan kas ikka niipalju tuleb ,kuid samas on vutt viimasel ajal ikka nii populaarne ning kõik on võimalik. Kui mäletate ,et Kuressaares oli ligi 2500 in. siis 4500 in. pole võimatu. Särkides fänne prognoosin 250-300 in. Arvestage ,et A Le Cog Arenal pole Poom vist pea aasta mänginud ja inimesed tahavad teda näha.:)

vandersell
14.08.02, 16:13
Originally posted by ROOTSI KUNN

Arvestage ,et A Le Cog Arenal pole Poom vist pea aasta mänginud ja inimesed tahavad teda näha.:)
Viimati oli Poom minu mäletamist mööda Lillekülas koondise väravas täpselt 9 kuud tagasi, 14 novembril Eesti-Kasahstani 0:0 mängus.

Ja kas see pole ka mitte ainus kord kui ta A Le Coq Arenal mänginud? Tegelikult- siis veel vist ei olnudki Arenat vaid lihtsalt Lilleküla staadion :P

Oll
15.08.02, 05:44

Kindlasti ei tule 5000 Eesti fänni, tore kui paarsada tuleks. Pealtvaatajaid prognoosin 3000-4000.

Njah...\"fännide\" all mõtlesingi eestlastest pealtvaatajaid, kes siiski arvatavasti Eesti koondisele pöialt hoiavad(kes vaiksemalt, kes mitte).

Oll
15.08.02, 05:48
Mul tekkis selline mõte ja küsimus, et võiks kuskilt orgunnida videokaamera ja kogu selle tripi (mille sisse kuulub loomulikult õlle joomine, kihutamine ja palli togimine) Haapsalust Tallinasse+ kaadreid ka mängust jäädvustada.Asi, mis mind huvitab on see, et kas äkki staadionile ka kaameraga lubatakse?

jansa
15.08.02, 17:24
Originally posted by Oll

Mul tekkis selline mõte ja küsimus, et võiks kuskilt orgunnida videokaamera ja kogu selle tripi (mille sisse kuulub loomulikult õlle joomine, kihutamine ja palli togimine) Haapsalust Tallinasse+ kaadreid ka mängust jäädvustada.Asi, mis mind huvitab on see, et kas äkki staadionile ka kaameraga lubatakse?

.................................

lubatakse küll, ise filmisin Hollandi ja Iiri mängu näiteks...

vandersell
15.08.02, 17:29
Ma ei tea kuidas teistel aga kui ma filmisin Poola-eesti mängu, siis kvaliteet andis tugevasti soovida.
Lihtsalt raskeks läheb üheaegselt mängu vaadata ja samas korralikult filmida. Kui sa aga soovid lindile emotsioone ja taustahääli, siis soovitan küll ;)

Alo
17.08.02, 14:10
Originally posted by vandersell
Kui pileteid müüakse suvaliselt st võid istuda kuhu tahes siis pole vist vaja bronnida ega ühist ostmist teha, vastasel juhul küll.

Mäng läheneb, on\'s keegi piletite koha pealt juba targemaks saanud?

Alo

greenday
17.08.02, 14:47
Originally posted by Alo

Alo100 on pilet ja piletipunktis saadaval. vaata flora kodulehte, seal tuleb üks popup.

Oll
17.08.02, 14:49
Originally posted by Alo

Alo

Ja tundub kahjux, et piletite ostmisega kiiret ei ole kuna kõiki nagunii ära ei osteta.

Jaak
17.08.02, 15:08
Originally posted by Oll

Ja tundub kahjux, et piletite ostmisega kiiret ei ole kuna kõiki nagunii ära ei osteta.

kas vastab tõele, et kohti piletitele ei märgita?!!:deemon:

ROOTSI KUNN
17.08.02, 15:29
Originally posted by Jaak

Originally posted by Oll

kas vastab tõele, et kohti piletitele ei märgita?!!:deemon:

Märgitakse ,kuid põhimõtteliselt kui tahad fännide juurs istuda siis keegi ei takista .
Kui külje peal siis seal on kindlasti igaüks omal kohal.:lahe:

Oll
17.08.02, 16:03
Kas kellegil aimu ka, on´s mõni Moldova fännike ka siiapoole liikumas?:D

xxxxxx
18.08.02, 19:55
Muidugi oleks väga tore,kui oleks ikka vähemalt pool staadionit täis...Piletite kohta ütlex,et kuna väga palju rahvast tulemas olla ei tohix,siis piltil ka tõenäoliselt kohta kirjas pole.Aga täismaja puhul küll soovitax OMA kohale istudaJa neile,kes ei saa aru,kust teised küll nii palju teavad:jälgige ajakirjandust ja surfake netis ja olge üldse tähelepanelikud...:lahe:

KÕIK MÄNGULE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rainman
19.08.02, 15:30

Märgitakse ,kuid põhimõtteliselt kui tahad fännide juurs istuda siis keegi ei takista .
Kui külje peal siis seal on kindlasti igaüks omal kohal.:lahe:
Seekord istekohtade numbreid pileti peal ei ole.

Kohilapoiss
19.08.02, 17:11
Natuke teema väline, kuid siiski.

Kas keegi on Haapsalust mängule tulemas, kes ka õhtul tagasi läheks ja kellel oleks üks istekoht vaba ning kelle auto pakiruumi mahuks ratastool (kokkupandav). Tean, et tingimusi on palju, kuid ehk keegi avitab. Nimelt on üks fänn seal praegu taastusravil (taastub liiklusõnnetusest, mitte joogist...).
Oleks hea kui keegi temaga täna-homme ühendust võtaks - 05102678 Toom.

Rebu
19.08.02, 21:05
Haapsalust on rahvast liikumas küll !!Ainult probleem on see et ühte tühja autot läheks endalgi veel vaja sest kõik ei mahu ühte autosse!!Kahju küll kui fännidel jääb mingi kuradi auto pärast koondise mäng nägemata!:(

Oll
20.08.02, 01:09
Originally posted by Rebu

Haapsalust on rahvast liikumas küll !!Ainult probleem on see et ühte tühja autot läheks endalgi veel vaja sest kõik ei mahu ühte autosse!!Kahju küll kui fännidel jääb mingi kuradi auto pärast koondise mäng nägemata!:(

Jah, tõsi ta on.Kui keegi peax mängule (või siis lihtsalt Tallinna) minema kolmapäeva lõuna ajal siis võix võtta ühendust tel 05248780.Plekiks bensu kinni ja pakuks imelahedat:D seltskonda.

Devil
20.08.02, 01:46
Originally posted by Oll

Originally posted by Rebu

Jah, tõsi ta on.Kui keegi peax mängule (või siis lihtsalt Tallinna) minema kolmapäeva lõuna ajal siis võix võtta ühendust tel 05248780.Plekiks bensu kinni ja pakuks imelahedat:D seltskonda.
yhistransport ju liigub ... või siis ntx rentige endale auto või buss ... väga kalliks ei lähe:silm4:

ROOTSI KUNN
20.08.02, 14:26
Kutid ,kas tõesti pole kedagi kes aitaks Kohilapoisi venda. ?
Ma katsun Jalgpallihaigla liikmetega rääkida ,ehk leiab sealt abi!!:oih:

ROOTSI KUNN
20.08.02, 14:48
Ka vanasõna ütleb nii ,et sõpru leiad hädas. Toom tuuakse Jalgpallihaigla poolt mängule. Kõik on sõnadetagi selge. :)
Aitäh Jansale ja teistele poistele !:)

troll
20.08.02, 15:13
Jalkahullud, mul jäi kaks täispiletit üle, annan soodsalt ( alla omahinna ) ära. Helista kohe07 307 959 Janar. Piletid muide Tartus.

Rebu
20.08.02, 17:04

Ka vanasõna ütleb nii ,et sõpru leiad hädas. Toom tuuakse Jalgpallihaigla poolt mängule. Kõik on sõnadetagi selge. :)
Aitäh Jansale ja teistele poistele !:)

See on küll väga hea uudis!!:õnnelik:
Saime ka enda auto probleemile lahenduse!!

Peku
20.08.02, 19:24
pensokatele ja lastele kuni neliteist n nelikend kroon billet!!:õnnelik:

pepe
20.08.02, 23:09
Olen olude sunnil Bulgaarias - la\"rmake minu eest ka. Aga teen gruivastase Bulgaaria ma\"ngu kohta luuret - la\"hen Moldovaga ma\"ngu ajal siin Bulgaaria-Saksa so~pruskohtumist vaatama. Hoidke taset!

pepe
20.08.02, 23:10
Olen olude sunnil Bulgaarias - la\"rmake minu eest ka. Aga teen gruivastase Bulgaaria ma\"ngu kohta luuret - la\"hen Moldovaga ma\"ngu ajal siin Bulgaaria-Saksa so~pruskohtumist vaatama. Hoidke taset!

Peku
21.08.02, 00:23
Originally posted by pepe

tubli..:D:lahe:

Väravavaht
21.08.02, 00:59
Ma ostsin ka pileti ära

Epic
21.08.02, 02:44
ma tian seda et moldova vennad jäid üheksa tundi hiljaks
nende lennukile ei antud õhkutõusmis luba.:r66m16:

resorte
21.08.02, 03:25
Täitsa normaalne või mis?

Oll
21.08.02, 04:17
Sooviks siiski valgustust teemal: kas on oodata mõningaid Moldova fänne?

Rainman
21.08.02, 04:23
Kas koguneme Tammsaares kell 17.00? :baibai:

Oll
21.08.02, 04:25
Originally posted by Rainman

Kas koguneme Tammsaares kell 17.00? :baibai:

Haapsalust tulijad viieks kindlasti ei jõua, arvatavasti me sõidame otse staadioni juures asuvasse parklasse ja siis liitume teiste vutihulludega.

troll
21.08.02, 11:30
Hei jalkahullud, mul jäi Tartus kaks täispiletit üle, annan alla omahinna ära. Helista kohe 07 307 959 Janar. janar@iavenue.ee

Kohilapoiss
21.08.02, 11:31
Tänud abi eest. Hea on kui saab teistele jalgpallifännidele loota.

clever
21.08.02, 13:06
Äkki keegi oskab öelda, kuidas näha mängu live`is välismaal? ETV ei kanna tänast mängu netis üle, aga äkki mingit Moldova varianti teab keegi soovitada?

rauno
21.08.02, 13:47
Mingite andmete järgi 20-50 fänni peaks tulema staadionile moldova poolt :P
mitte just eriti palju

Martin
21.08.02, 14:18
Originally posted by clever

Äkki keegi oskab öelda, kuidas näha mängu live`is välismaal? ETV ei kanna tänast mängu netis üle, aga äkki mingit Moldova varianti teab keegi soovitada?

Kui mna kava kiikasin, siis kandis üle küll ETV.

Chazlor
21.08.02, 14:24
Allo

Jee ma saan Martinit parandada ;)
NETIST ei kanna ETV üle, muidu ikka kannab.
Heh hurraa :jump2:

Ps! Vabandust :oih:

Martin
21.08.02, 14:44
Mis teha - puudulik kooliharidus, ei oska lugeda.

Mis puutub aga välismaa kohta, siis ülekannet ei tehta. Kahju.

clever
21.08.02, 14:50
Tundub küll nii, et mujal pilti ei näe ja mul ning teistel õnnetutel tuleb jääda lootma vaid sõprade sms-idele. Thanks anyway!:(

Oll
21.08.02, 16:28
Originally posted by rauno

Mingite andmete järgi 20-50 fänni peaks tulema staadionile moldova poolt :P
mitte just eriti palju

Pakuksid äkki mõne lingi või siis infoallika, aga igatahes kui need andmed paika peavad siis mina olen küll meeldivalt üllatunud Moldova fännidest.

Väravavaht
22.08.02, 00:18
EESTI VÕITIS 1-0 tänu Allase supppppper kauglöögile. Moldaavalased said kah ühe, aga Poomi päästis suluseis. VÕimalusi oli palju näit. Terja ohtlik läbiminek jne.....

Chazlor
22.08.02, 03:10
Allo

Lisaks muidugi suurepärasele Allase värvale jäi mängust veel midagi silma õigemini kõrva. Nimelt meie fännid esinesid ja isegi suht kuuldavalt erinevate lauludega. Uuteks ei saa neid nimetada, sest nedi juba ennegi lauldud, aga esimest korda kodumängul kui midagi aru saada oli. Samas võis see tuleneda suht tühjast staadionist, aga hea meel on ikkagi. Äkki hakkame kuhugi jõudma.

Parimatega

gratos
22.08.02, 11:24
Kahju oli sellest jah , et staadion oli ikka väga tühi(va. üks tribüün :õnnelik: )
Mäng oli ilus ja EESTI oli selgelt üle. Vaatamata sellele, et Moldoval oli mitu head võimalust mida eesti kaitse ja mart ikka hoidis puuri puhta.
Viimasel pooltunnil tuli küll hinge kinni pidada kui tibu väravasse pandi, aga rünnakuid oli siis moloval vähe, eriti ohtlike rünnakuid enam polnud.
Lõpp hea , kõik hea:õnnelik:

Raix
22.08.02, 12:31
õujeee!!!! mäng oli vägev!!!! :jump1: :r66m7: afterparty\'st kamikazes ma parem ei räägigi... ;) vot nii sheff oli see!! :õlu: :õlu:

Rainman
22.08.02, 14:48
Tore näha et sa, Raix, ka ikka elus pärast eilset möllu :) Gratos, mis pooltunnist sa räägid? Pigem ikka veerandtund, Poom vahetati välja 80. minutil :kaval:

Allase värav oli muiduki super!!! Siuke tunne, nagu kõik oleks löögihetkel seisma jäänud, justkui aegluubis jälgisin palli lendu ja siis see tõusev pall keeras ennast nii ilusasti värava nurka, et oioioi!!! Esimese hooga hüppasin Dieterile kaela :D

Kahju muidugi Operi suurepärastest võimalustest.. Viikmäe esines üle ootuste hästi ja Reim oli kui kapten jalgpalliõpikust :) Meeskonnale annaks hindeks 4+ ;)

Muide UEFA lehel väga hea jutt:
Allas blasts Estonia to victory (http://www.uefa.com/competitions/EURO2004/news/Kind=1/newsId=30657.html) :õnnelik:

Võiks järgmine kord ka metsavendade laulu üles võtta või mis? :r66m8:

dieter
22.08.02, 15:53

Allo

Lisaks muidugi suurepärasele Allase värvale jäi mängust veel midagi silma õigemini kõrva. Nimelt meie fännid esinesid ja isegi suht kuuldavalt erinevate lauludega. Uuteks ei saa neid nimetada, sest nedi juba ennegi lauldud, aga esimest korda kodumängul kui midagi aru saada oli. Samas võis see tuleneda suht tühjast staadionist, aga hea meel on ikkagi. Äkki hakkame kuhugi jõudma.

Parimatega

Heips!
Ma pakun, et laule oli kuulda sellepärast, et minu arusaamist mööda oli üks mikrofon, mis statalt heli püüab, otsapidi otsatribüüni poole suunatud. A võib-olla tõesti avaldas mõju ka suhtkoht tühi :( stata.

A noh, Allase löök oli nüüd küll sleline, et pauk selgest taevast, ei väljaku keskelt. Vaatad lihtsalt et tuleb löök ja siis põmaki - ja kõik kaelustavad, sh mina ja Rainman :lahe:
Kahju aint et aftekas minu puhul ära jäi erinevatel põhjustel :(:(:(:(

Peku
22.08.02, 16:28
värav oli küll super, aga kahju opi võimalustest, mees pole vist täisvormi veel jõudnud, loodame parimat horvaatias!!
:D

malagar
22.08.02, 17:37
Ei tea millises jalkaõpikus nii kehva kaptenit kirjeldatakse - Reim oli ju väljakul pime nagu kana - pooled söödud ei jõudnud kohale , hoidis liiga palju palli ja võttis ainult rünnakul hoogu maha - see mees peab oma mängu kõvasti parandama igastahes

resorte
22.08.02, 18:02
Originally posted by malagar

Ei tea millises jalkaõpikus nii kehva kaptenit kirjeldatakse - Reim oli ju väljakul pime nagu kana - pooled söödud ei jõudnud kohale , hoidis liiga palju palli ja võttis ainult rünnakul hoogu maha - see mees peab oma mängu kõvasti parandama igastahes

Tõesti, Reim oli väljakul nagu peata kana. :doh:

Andy
22.08.02, 18:41
Üldjoontes võis ju rahule jääda, kaitse pidas (vastased suutsid ikka väga vähe löögile saada) ning suudeti päris ohtralt võimalusi luua, kahju vaid, et Opi mõnda enda omadest ära ei löönud. Rõõmu teeb suht uue koondisetegija Lindpere hea mäng, ka Rähn sai enam-vähem hakkama, vähemalt võitles. Lõpus tegi muidugi Terja väga kehva triki, lükates palli kaitsjast mööda ja möödudes ise ka kaitsjast ja seda karistusalas if you know what I mean, aint sööt läks kahjuks veidi aia taha.
Tublid poisid igastahes, täna nägin Arnot ja soovisin talle rõõmsalt inglise keeles õnne, mille peale tuli päris korralik \"Aitäh\" :)
Ainus asi mis häiris- pärast mängu staadioni kõlaritest tuli Afromani \"Because I got high\"... Kas mitte hiljuti polnud mingit Levadia ja Flora ühiskampaaniat a la \"Ei narkootikumidele\"??? Ok, savu võib ju teha ja seda tehakse ka, aga sellist asja lasta spordirajatisel, kus noored jütsid iidolite mängu jälgivad... Mage ja äärmiselt ebasümpaatne. Oleks võinud lasta ju samu asju, mida enne mängu ja vaheajal (Eesti Maailmameister, Jalgpall on parem kui seks, Jalgpall ja Flora jnejne) või siis \"We are the champions\" nagu võidu korral tavaks.

vello99
22.08.02, 20:04
Originally posted by Andy

Üldjoontes võis ju rahule jääda, kaitse pidas (vastased suutsid ikka väga vähe löögile saada) ning suudeti päris ohtralt võimalusi luua, kahju vaid, et Opi mõnda enda omadest ära ei löönud. Rõõmu teeb suht uue koondisetegija Lindpere hea mäng, ka Rähn sai enam-vähem hakkama, vähemalt võitles.

Juu ma vaatasin siis teist mängu (või lihtsalt ei jaga seda mängu), aga mina küll aru ei saa mille alusel Lindpere\'t Terehhovile eelistatakse. Ons see sellest, et Terehhov ei jõua joosta 90 minutid, aga selle mõne hetkega mis ta väljakul oli tekkis rohkem asju vasakul äärel kui kogu eelneva ajaga, millal Lindpere seal oli.

Ainus asi mis häiris- pärast mängu staadioni kõlaritest tuli Afromani \"Because I got high\"... Kas mitte hiljuti polnud mingit Levadia ja Flora ühiskampaaniat a la \"Ei narkootikumidele\"??? Ok, savu võib ju teha ja seda tehakse ka, aga sellist asja lasta spordirajatisel, kus noored jütsid iidolite mängu jälgivad... Mage ja äärmiselt ebasümpaatne. Oleks võinud lasta ju samu asju, mida enne mängu ja vaheajal (Eesti Maailmameister, Jalgpall on parem kui seks, Jalgpall ja Flora jnejne) või siis \"We are the champions\" nagu võidu korral tavaks.

Häh?

xxxxxx
22.08.02, 21:05
:r66m7: :r66m7: :r66m7:
EESTI RUULIB!
Mul on nii-i-i kahju,et ma mängu nii vähe nägin,ka värav jäi nägemata.
Te fännid olite ikka väga tublid!:ham12:
Publiku arv oli väike pettumus,aga ega meid nii vähe ikka ka ei olnud...

Parimate soovidega,xxxxxx

erx
22.08.02, 23:16
mängupilt ise oli suht normaalne, aga ma ei saa aru, miks rahvas üldse mänge vaatamas ei käi.. Ja Lindpere sai ka kuidagi kahtlaselt vähe palli

Jaan
22.08.02, 23:18

Lõpus tegi muidugi Terja väga kehva triki, lükates palli kaitsjast mööda ja möödudes ise ka kaitsjast ja seda karistusalas if you know what I mean, aint sööt läks kahjuks veidi aia taha.

Lykkan palli kaitsjast m88da ning siis j2tan ise kaitsja seljataha = dribling??

Rebu
23.08.02, 01:32
Super ilus mäng oli !!
Sellest ma ei saa aru kuidas Kuressaares Aserite mängu ajal oli rahvast 2200 ,aga nüüd kõigest 1500 ja mäng toimus Tallinnas!!:sega9:

Oll
23.08.02, 05:58
Originally posted by Jaan

Lõpus tegi muidugi Terja väga kehva triki, lükates palli kaitsjast mööda ja möödudes ise ka kaitsjast ja seda karistusalas if you know what I mean, aint sööt läks kahjuks veidi aia taha.

Lykkan palli kaitsjast m88da ning siis j2tan ise kaitsja seljataha = dribling??\'

Idee on nagu selles, et võiks ju kukkuda kui sa juba karistusalas kaitsija ülemängid...

Chazlor
23.08.02, 13:09
Allo

Minu arust oli Lindpere üks kahvatumaid. Kardan, et tal jäi eneseusust puudu ja vast ka kogemustest. Flora eest on ta raudselt üks parimad, aga nüüd nende samade meestega mängides jäi ta isegi Meelis Rooba varju. Julgust on juurde vaja, potensiaali on ju kõvasti ja töötahet samuti.

Edu talle

malagar
23.08.02, 14:54
KUio sa karisusalas kaitsjaüle mängid siis kukkuda on küll mõttetu - see oleks võimaluse selge raiskamine - Terja tegutses selles olukorras väga hästi igastahes

skorpion
23.08.02, 15:03
Publikut oli 2500-3000 . Lihtsalt eelmüügist osteti 1000 ja see arv öeldi ka ajakirjanikele ,kelle professionaalsus jätab kõvast soovida ja kes oma peaga ei viitsi midagi mõelda.Koha pealt osteti üle tuhande pileti. Ise hindasi publiku arvuks isegi 3500, sest kui vaatasin tribüüne oli ligi 1/3 tribüüne täis.
Kahju ,et meil ikka pole veel korralikke jalgpalli ajakirjanikke. Selliseid kommentaare nagu meie lehtedes ilmub oskab iga soccernetlane ka kirjutada.:deemon:

Hierro
23.08.02, 15:48
Ise mängu ei näinud. Aga ajakirjandus räägib, et olevat jah organiseeritud ja võimaluste rohke mäng Eesti poolnd olnud. Kahju ainult, et üks koll tuli.

vandersell
23.08.02, 15:53
Originally posted by Hierro

Kahju ainult, et üks koll tuli.
No kohe on selline tähenärimise tuju. Kas sa mõtled seda tõsiselt? Või tahtsid öelda- kahju, et ainult üks koll tuli.?

Juks
23.08.02, 15:53

Minu kõrvade mäletamist mööda lasti lõpus Afromanilt hoopis seda teist lugu \"Crazy Rap\", kus narkopropagandat vist pisut vähem. Aga olen Andyga ses osas samal nõul, et jalgpallipühamus võiks ikka lasta jalka- ja sporditeemalisi palasid. Kusjuures, \"We are the champions\" oleks ülikõva olnud.

Iseenesest on kahju, et seekord mängueelsest rongkäigust suurt midagi välja ei tulnud. Kuidagi kaootiline oli see värk, muidugi eesotsas sai nii-öelda dramaatikat piisavalt :)

Ah jaa, üks asi, mis mulle eriti seal fännisektoris ei meeldinud. Nimelt mis paganama pärast pidi just seal ringi käima allkirjade kogumise leht \"Igale eesti lapsele 1000 EEK kuus\". Olen selle mõtte poolt 100%, kuid lihtsalt küsitav see, kas aeg ja koht antud aktsiooniks oli õige. Tegu on siiski teatavasti poliitilist tausta omava aktsiooniga, Jalgpallipühamu pole aga kindlasti selline koht, kus enne valimisi hääli koguma hakataks!

Eile vaatasin aga mängu ka videos üle ja, nagu eespool tõdeti, meid oli tõepoolest kuulda!!! Kisa ja kära poolest oleks nagu staadion isegi poolenisti täis olnud. Kusjuures laulusõnu oli tõesti kuulda. Kui fännisektoris tundus, et üks pool alustas liiga vara ning teine pool lõpetas liiga hilja, siis tv-st tuli see küll shefi koorilauluna välja. Millal me stuudioaja kinni paneme? :)

Hierro
23.08.02, 15:56

Kahju ainult, et üks koll tuli.
No kohe on selline tähenärimise tuju. Kas sa mõtled seda tõsiselt? Või tahtsid öelda- kahju, et ainult üks koll tuli.?

Tahtsin üelda: kahju et üks värav tuli.
Oled rahul

vandersell
23.08.02, 15:59

Tahtsin üelda: kahju et üks värav tuli.
Oled rahul
Ei ole. Ma ei pööranud tähelepanu mitte kollile ehk väravale vaid sõnade järjestusele.
Selgituseks: praeguse järjestusega sobiks see jutt vastasmeeskonna pooldaja suhu, mitte võitjate suhu. Loodan, et said pihta.

hyttynen
23.08.02, 16:58
Ega keegi tehtud pilte üles riputada viici?:hacker:

Oll
23.08.02, 18:43
Originally posted by malagar

KUio sa karisusalas kaitsjaüle mängid siis kukkuda on küll mõttetu - see oleks võimaluse selge raiskamine - Terja tegutses selles olukorras väga hästi igastahes

Sinu definitsioon sõnapaarile \"väga hästi\" jääb kuidagi segaseks...
Terja tegi hästi, kui andis vale söödu selle asemel, et minna 70%ele penaltile...?

Chazlor
23.08.02, 18:54
Allo

Oleks ta pikali visanud, siis oleks ta petnud ja mingist fair-playst poleks juttugi olnud veel vähem naudingust lisa värava üle. Ei taha küll Eesti koondises kunagi näha selliseid mehi, kes kastis ennast loobivad ja selle eest kiita saavad või veel hullem mehi, kes näiteks üks ühele minevale vastasele meelega tagant jalgadesse sõidavad. See pole enam jalgpall.
Üks kõige ebameeldivamaid asju jalgpalli platsil on kuulata kuidas treenr oma positele karjub, \"Viska pikali vähmalt!\"
Krt1 Hapoeli klounid siin just seda kunsti näitasid ja väga valus oli vaadata minu arust. See päev kui Eesti koondis nii mängima hakkab on see päev kui ma lähen korvpalli vaatama :viha:

Parimatega

Oll
23.08.02, 19:19

Allo

Oleks ta pikali visanud, siis oleks ta petnud ja mingist fair-playst poleks juttugi olnud veel vähem naudingust lisa värava üle. Ei taha küll Eesti koondises kunagi näha selliseid mehi, kes kastis ennast loobivad ja selle eest kiita saavad või veel hullem mehi, kes näiteks üks ühele minevale vastasele meelega tagant jalgadesse sõidavad. See pole enam jalgpall.
Üks kõige ebameeldivamaid asju jalgpalli platsil on kuulata kuidas treenr oma positele karjub, \"Viska pikali vähmalt!\"
Krt1 Hapoeli klounid siin just seda kunsti näitasid ja väga valus oli vaadata minu arust. See päev kui Eesti koondis nii mängima hakkab on see päev kui ma lähen korvpalli vaatama :viha:

Parimatega

Ja kui ei hakka siis pole mõtet lootagi, et Eesti koondis hakkab stabiilselt tulemuslikku mängu mängima ja suudab vastu seista selle ilma vägevatele.Suurvõistlustest võiks siis ka suu puhtaks pühkida, sest meeskonnadel, kes taktikaliselt küpsed ei ole pole sinna asja.
Nii et, kui Sa loodad, et Eestit hakkab esindama üksteist sinises särgis inglit võid tõesti kossule üle minna.

Jaak
23.08.02, 19:51
Originally posted by Oll

Allo

Parimatega

Ja kui ei hakka siis pole mõtet lootagi, et Eesti koondis hakkab stabiilselt tulemuslikku mängu mängima ja suudab vastu seista selle ilma vägevatele.Suurvõistlustest võiks siis ka suu puhtaks pühkida, sest meeskonnadel, kes taktikaliselt küpsed ei ole pole sinna asja.
Nii et, kui Sa loodad, et Eestit hakkab esindama üksteist sinises särgis inglit võid tõesti kossule üle minna.

Esimesed katsed selliste tempude abil edu saavutamiseks on meie poistelgi tehtud. Mäletatavasti mängus aseritega kukutas Sass ennast trahvikastis maha ja sai selle eest kollase. No mis s...sti see uuesti:-). Mängus horvaatidega muidugi!:õnnelik:

Ja muuseas,Chazlor - kossus petetakse vigu välja ikka oluliselt sagedamini kui vutis seda eales suudetakse:-)

jyriöö
23.08.02, 20:50
Originally posted by Jaak

Ja muuseas,Chazlor - kossus petetakse vigu välja ikka oluliselt sagedamini kui vutis seda eales suudetakse:-)

?????? :sega3: . Totaalne hämming. Too mõned näited, põhjenda. Kossus võimendatakse vigu, mitte ei peteta neid välja. Sellist asja, et täiesti lambist pikali visatakse või olematule puudutusele apelleeritakse, ei ole kohanud. Näitlemist ehk siis petmist ei soosi ühelgi alal, kuid kui võit on tähtis, lähevad osad selle peale välja. Ühelt poolt näitab see mängija kompromissitust, tahet iga hinna eest võita. Teisalt aga nõrkust, ideaalide ning väärtuste puudumist. Need omadused, kui mäletate, olid Vana-Kreeka spordikultuuri aluseks. Paar posti tagasi tõmbab Oll paralleeli petmise ja taktikalise küpsuse vahel:
Originally posted by Oll
Ergo kui karistusalas igal võimalusel kõhuli ei viska, siis tulemust ei tule. Kas sellist koondist me siis tahamegi ;) ? Parem aus kaotus, kui vääritu võit. Selle mõtteviisi järgi on ka dopingu kasutamine õigustatud - kui niisama tulemust ei tule, siis petan. Pumpan end drooge täis, küll siis tulemus tuleb. Varem või hiljem jäädakse nagunii vahele. Samamoodi platsil - varem või hiljem on sul paadunud teeskleja silt küljes, cheater elu lõpuni.

Jaan
23.08.02, 22:19
Originally posted by Oll

Saab m2ngida ka vigurit tegemata. Koondiseid, kes seda t6estanud on, j2tkub. Ja pealegi - teesklemine ja petmine ei v6rdu taktikalise kypsusega.

Darren
23.08.02, 22:32
Huvitav, kes selle haakristlippu meenutava asja eest fännitribüünil vastutav oli?

Oll
23.08.02, 23:32

Saab m2ngida ka vigurit tegemata. Koondiseid, kes seda t6estanud on, j2tkub. Ja pealegi - teesklemine ja petmine ei v6rdu taktikalise kypsusega.

Nimeta siis mõni koondis kes on midagi märkimisväärset saavutanud ilma näiteks mängu tapmiseta või aja viitmiseta(kusjuures need mõlemad kuuluvad taktikalise küpsuse alla).

eston maravilha
24.08.02, 00:11
Originally posted by Oll

Nimeta siis mõni koondis kes on midagi märkimisväärset saavutanud ilma näiteks mängu tapmiseta või aja viitmiseta(kusjuures need mõlemad kuuluvad taktikalise küpsuse alla).

karistusalas pikali viskamine ja aelemine et penalti võita pole mängu tapmine ega aja viitmine.

kohe näha et räägib itaalia jalgpalli fänn. seal ju muud ei tehtagi kui aeletakse maas

vaherhar
24.08.02, 00:21
Eesti :õnnelik: 4

Moldova 3

Allas:silm4: 5

fännid :r66m7: 4

Oll
25.08.02, 08:10
Originally posted by eston#21

Originally posted by Oll

karistusalas pikali viskamine ja aelemine et penalti võita pole mängu tapmine ega aja viitmine.

kohe näha et räägib itaalia jalgpalli fänn. seal ju muud ei tehtagi kui aeletakse maas

Ei ole nagu mõtet mingi lahkarvamuse pärast teise eelistusi mingis valdkonnas (loe vutis) haamri alla panna.See näitab nagu mõne mehe taset.
Ole nii´kena ja näita koht kus ma olen väitnud, et pikali viskamine ja aelemine on mängutapmine.

malagar
25.08.02, 16:06
Khjuks pole kuskil telepildis õnnestunud mängu kordust näha - aga selle põhjal , mis ma statal nägin tegutses Terja hästi - tema poolt antud sööt oli ka hea ( olgugi ,et oleks võinud ise lüüa ) ainult söödu saaja jäi liialt munema .
Ja üldiselt ei ole jalgpallis mõistlik ennast pikali visata kui ollakse end kaitsjast juba õnnestunult mööda mänginud ( nagu Terja seda tegi ) . Kui vähegi jalgpalli vaadata siis peaks silma jääma ,et pikali loobitakse end siis kui kaitsjast mööda mängimine ebaõnnestub - kuna kahevõitlust võites pole enese mahaloopimisel ja kohtuniku armule lootma jäämisel mõtet

vaherhar
26.08.02, 02:53
See mäng toimus teises kohas ja teisel ajal kuid kirjutan siia. Jutt on mängust Eesti -Kõrgõsztan. Oli november, Poom väravas ja väikesed poisid mu seljataga hõikasid: ´´Mardi varbad külmetavad, Marti, Marti ´´ja veel, et´´ Mart vaata sul on kingapael lahti.´´
:õnnelik: :D :õnnelik:

Alo
03.09.02, 13:59
Pole just kõige värskem teema, kuid tiba kripeldab - mis pagana valemiga Moldova värav suluseis oli? Mees lööb peale, väravavaht tõrjub ja teine mees lööb väravavahi kätest tulnud palli sisse.

Õiglane tulemus olnuks 2:1 Eestile, sest see Operi nö viga enne teist väravat oli kahtlane. Kohtunik tegi tagasi. Või mis?

Alo
:õlu:

vandersell
03.09.02, 14:09
Kusjuures, mängu ajal sai kohtunikku ikka päris palju kirutud ja tekkis küsimus, mis maalt se j*** on. MIngil hetkel välgatas, et äkki on eestlane, sest Kazahstani mängu ajal oli ka. Ja ennäe, peale mängu selgus, et oligi.

PS. Nägin siis eile esimest korda Allase väravat telekast- ikka ülimega oli :õnnelik: Alles nüüd sain täpsemalt aru kui kaugelt ja missuguse vindiga lõi.

Martin
03.09.02, 14:22
Originally posted by Alo
Õiglane tulemus olnuks 2:1 Eestile, sest see Operi nö viga enne teist väravat oli kahtlane. Kohtunik tegi tagasi. Või mis?

Tegemist oli selge veaga, tõmbas mehe selja tagant kätega maha. Seal polnud isegi väikest võimalust, et viga poleks olnud.

Poborsky
03.09.02, 14:31
Viga.

Alo
03.09.02, 17:48
Originally posted by Martin

Originally posted by Alo
Õiglane tulemus olnuks 2:1 Eestile, sest see Operi nö viga enne teist väravat oli kahtlane.
Tegemist oli selge veaga, tõmbas mehe selja tagant kätega maha. Seal polnud isegi väikest võimalust, et viga poleks olnud.

No võibolla tõesti, et lähemalt paistis nii ära. Telepildist kahe nurga alt oli näha ainult, et Op puudutas moldat selja tagant ja mehel läksid jalad nõrgaks. Igatahes kole kergesti, tundus, vajusid kepsud alt ära.

Just vaatasin need situatsioonid kaaderhaaval üle ning veidi enne Moldaavia väravat oli tõepoolest suluseisumoodi situatsioon, kuid siis kindlasti vilet ei olnud. Mängiti veel söötu edasi.

Alo

pallimees
03.09.02, 18:21
mida siin enam vaielda, löögihetkel oli Moldova mängija suluseisus ja
sellest piisab , et väravat mitte lugeda.

Oll
03.09.02, 18:24
Originally posted by pallimees

mida siin enam vaielda, löögihetkel oli Moldova mängija suluseisus ja
sellest piisab , et väravat mitte lugeda.

Mulle sobib.:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

-Antz-
18.10.08, 17:55
Tõstame vana teema tagant ette.
Eesti kohtub seekord Moldovaga sõprusmängus täpselt kuu aja pärast, teisipäeval 18. novembril kl. 18:00 A Le Coq Arenal.

Tofoa
18.10.08, 17:55
Kusjuures, Eesti võidab!

Ch1ller666
18.10.08, 18:19
Kusjuures, Eesti võidab!

Ja suurelt võidab! Paremini kui see Läti hädine 2-1 junn igatahes. Poisid Rumeenia provintsist värisege! :D

Jihad
18.10.08, 18:56
Eesti peaks võitma jah, kui isegi luksemburg suutis nende käest viigi välja võluda. Skoori ei oska pakkuda, aga loodetavasti 2/3-0 ? :)

Shermann
18.10.08, 20:16
Eesti peaks võitma jah, kui isegi luksemburg suutis nende käest viigi välja võluda. Skoori ei oska pakkuda, aga loodetavasti 2/3-0 ? :)

Ei soovitaks nii enesekindel olla. Neil võis olla sama jhaleb peäv, kui meil kunagi Bosniaga mängides oli

zlatan13
19.10.08, 01:18
ega jh ei hakka ennustama, võidab või ei võida aga loodame et näitab Eesti ikka ilusat jalgpalli:D

arvo77
19.10.08, 01:26
ei ei moldova ju lihtne meeskond neile me ei pea vastu hakkama nagu türgile ja hispaaniale või belgiale.vaid mängime lihtsalt nagu bosniaga.t... iga meeskonna vastu tuleb võidelda.

kindlat võitu,.

JanK
04.11.08, 22:52
Kus see toimub?

EDIT: Leidsin juba.

budu
13.11.08, 11:04
Kas sellest mängust ülekanne ka toimub?

eika
13.11.08, 11:07
Mis sul sellest?

krt eestit tuleb toetada igal võimalusel ja olenemata ilmast!!!

budu
13.11.08, 11:16
Mis sul sellest?

varuvariant kui töökohustuste tõttu tallinna ei jõua.

Tundmatu
13.11.08, 11:33
Toimub küll, lausa ETV kannab üle, mitte ETV2

Sats1
16.11.08, 15:28
Moldova koondise nimekiri:
http://www.fmf.md/lna.htm

Väga huvitav oleks lugeda Moldovi peatreeneri I.Dobrovolskiga (suurepärane playmaker, mängis 80-tel juuniori turniiris vs. Eesti juuniori koondist) intervjuu.

kesa
16.11.08, 17:10
Huvitava nimega tüüp:
6. Igor ARMAS

Võrreldes viimaste mängudega Kreeka-Moldova 3:0 ja Luksemburg-Moldova 0:0 puuduvad:

Radu Rebeja, FK Himki
Vitali Bordiyan, Metalist Harkov
Viorel Frunza, Spartak Naltšik,
Eugeniu Cebotaru, FC Ceahlaul Piatra Neamt (Rum)
Serghei Alexeev, FC Sheriff Tiraspol

Palju on debütante ja ülejäänud mängijad suht vähese koondisemängude kogemusega.

Sats1
16.11.08, 17:19
Huvitava nimega tüüp:
6. Igor ARMAS

Võrreldes viimaste mängudega Kreeka-Moldova 3:0 ja Luksemburg-Moldova 0:0 puuduvad:

Radu Rebeja, FK Himki
Vitali Bordiyan, Metalist Harkov
Viorel Frunza, Spartak Naltšik,
Eugeniu Cebotaru, FC Ceahlaul Piatra Neamt (Rum)
Serghei Alexeev, FC Sheriff Tiraspol

Palju on debütante ja ülejäänud mängijad suht vähese koondisemängude kogemusega.
Turniiris ei osale ka Kovalchuk (FC Spartak M)

kesa
16.11.08, 17:30
Turniiris ei osale ka Kovalchuk (FC Spartak M)

Covalciuc, mängis viimati Moldova eest 2006a. sügisel Türgi vastu.
Nüüdseks Moldova kodakondsuse vahetanud Vene kodakondsuse vastu.
Tegu vist Transnistria äärmuslasega.

Laz
17.11.08, 15:08
kas keegi eesti kooseisu ka teab?

Epic
17.11.08, 15:29
kas keegi eesti kooseisu ka teab?

Võrreldes eelmisel kolmapäeval peetud Läti-mänguga on koondisesse lisandunud neli mängijat: Klavan, Rähn, Vassiljev ja Taijo Teniste.

lorenzo
17.11.08, 18:14
mul oleks küsimus, et kes see idioot oli kes otsustas, et see mäng võiks kolmapäeva asemel teisipäeval olla? keegi Eesti poolelt või oli see Moldova ettepanek, soov? Kas siis tõesti keegi ei näinud, et ametlikul FIFA mängupäeval oleks mängijaid lihtsam koondisesse kutsuda. Amatöörlik asjaajamine ütleks sellepeale.

fcfloraforever
17.11.08, 18:21
mul oleks küsimus, et kes see idioot oli kes otsustas, et see mäng võiks kolmapäeva asemel teisipäeval olla? keegi Eesti poolelt või oli see Moldova ettepanek, soov? Kas siis tõesti keegi ei näinud, et ametlikul FIFA mängupäeval oleks mängijaid lihtsam koondisesse kutsuda. Amatöörlik asjaajamine ütleks sellepeale.

ma eeldan, et see on nii tänu sellele, et see on turniir ja moldova ja leedu peavad ka jõudma läbi mängida omavahel nii, et jääks piisavalt vabupäevi vahele.

aanvaller
17.11.08, 20:23
Operit ja Zenjovi ei lubatud koondisele appi.
Aga mis Rüütlil sellest:"Meil ründajaid jagub".

kesa
17.11.08, 21:13
Huvitav, mis Rüütlil Neemelo vastu on?
Tarmo põrutas Soomes 24-st mängust 8 väravat, oli Veikkausliiga 10-ne parima snaipri hulgas ja loomulikult ka MyPa parim väravakütt.
Leijonapörssi, mis nähtavasti näitab mängija kasulikkust vms. sai Neemelo liigas kõrge seitsmenda koha.

elx
17.11.08, 21:28
Kui me nii nõrka Moldovat ka ei võida, siis on asjad ikka väga halvasti.
Mitmeväravaline võit oleks korralik tulemus.

Tore muidugi, et jälle pole ühelegi noorele võimalust antud.
Kus siis veel neid võimalusi anda, kui mitte sellistes mängudes?!?

kumba sa siis soovid - võitu võikogemusi? :)

NIRK
17.11.08, 21:37
kumba sa siis soovid - võitu võikogemusi? :)

Noored peavad olema nii head,et tuleb mõlemat.

Kotenko siis homme puurilukk meil.

fcfloraforever
17.11.08, 22:20
Kotenko siis homme puurilukk meil.

oh jeesus :D loodame, et kotenko võtab kokku ennast.

smörgåsbord
17.11.08, 22:52
oh jeesus :D loodame, et kotenko võtab kokku ennast.millal ta koos pole olnud?

nonoh
18.11.08, 11:55
Ei tea, kas õige koht, aga pakun ühele (võib ka kahele) inimesele kohta neljakohalises autos. Alustan Tartust, finish Tallinnas, aga korra käin Kohilast minnes ja tulles läbi. Et kui üks inimene siis bensiini eest 200.- aga kui 2, siis 150.- näo pealt oleks vast normaalne. Välja tahaks Tartust sõita poole kolme paiku.

Niisiis, kui keegi tunneb huvi:

Johannes 58423509

aeg on küll hiline, aga äkki on mõni huviline.

NIRK
18.11.08, 14:36
Tarmo Rüütli mõtted enne mängu Moldovaga , Siit (http://vikerraadio.err.ee/spordiklipp?main_id=2063916&s=start)

ClubLife
18.11.08, 14:39
Olen nõus Pedroga. Minu meelest võiks ka sellistes mängudes proovida noori pallureid ja neile väärt kogemusi sellega anda. Paljud teised koondised võtavad koondisesse noori mängumehi. Alles lugesin Inglismaa koondise kohta artiklit kuhu võeti mingi 3 noort, staaride asemele. Välja jäeti sellised mehed nagu Owen, Rooney, Ferdinand, et noored saaksid kogemust. Eesti võiks panustada kasvõi 5-10 minutit mängu lõpust noortele. Niikuinii meil pole mingeid trumpässe võtta varumeeste pingilt kes tuleks ja teeks ära. Olen suhteliselt kindel, et A koondises hätta ei jääks nii Anier, Alliku, Jahhimovits ja võib-olla isegi Taar. Ja polegi tähtis, et nad millegi suurepärasega seal silma jääksid vaid see suur kogemus mis nad sealt saaksid selliste meestega koos mängida ja trenni teha on palju olulisem.

youngGun
18.11.08, 16:33
keegi kahte või ühte piletit müüb ?

smörgåsbord
18.11.08, 17:39
21 MINUTI PÄRAST ALGAB MÄNG!!!

:jump1::jump1::jump1::jump1:

o

NIRK
18.11.08, 17:45
keegi kahte või ühte piletit müüb ?

osta koha pealt, areenalt

NIRK
18.11.08, 17:48
21 MINUTI PÄRAST ALGAB MÄNG!!!

:jump1::jump1::jump1::jump1:

o

2 minti ülekande alguseni
(17:50)

Jürvi-Hool
18.11.08, 17:59
ahahahaaaaaaaaa hümn!!!! parem oleks kui sundja neile lõuksi annab.

rallikas
18.11.08, 18:07
Väljak on nagu mudamülgas

Ruutu
18.11.08, 18:15
On tegu ametliku sõprusmänguga, mis läheb arvesse ka FIFA rankingusse või mängitakse lihtsalt au peale?

dreyd
18.11.08, 18:51
poogen need väravad, vähemalt on mängu suht-koht lust vaadata. Loodetavasti nüüd ei sõnanud ära...

sicmic
18.11.08, 18:51
On tegu ametliku sõprusmänguga, mis läheb arvesse ka FIFA rankingusse või mängitakse lihtsalt au peale?

kast õlut pandi vahele.

põhimõtteliselt võiks ikkagi värava või paar lüüa, oleks nagu jalgpalli moodi rohkem.

--andres--
18.11.08, 18:54
Väljak näeb välja, nagu sitta oleks sinna laotatud. Rüütli võtku mõistus pähe ja mis kuradi pärast ta Rähni mängu topib. Tema pärast põhiliselt need pallid läbi tulevadki.

Delfino
18.11.08, 19:26
Voskoboinikov sai ka lõpuks põuast üle, mis on väga positiivne!

molbert
18.11.08, 19:31
Olen nõus Pedroga. Minu meelest võiks ka sellistes mängudes proovida noori pallureid ja neile väärt kogemusi sellega anda. Paljud teised koondised võtavad koondisesse noori mängumehi. Alles lugesin Inglismaa koondise kohta artiklit kuhu võeti mingi 3 noort, staaride asemele. Välja jäeti sellised mehed nagu Owen, Rooney, Ferdinand,.

Need noored kah staarid ja nad võeti sellepärast, et eelpool mainitud mängijad on vigastustega kimpus.

Felipe
18.11.08, 19:35
Issand jumal jalgpallihaigla, tee rohkem häält, jube oli telekast kuulata kuidas mingi peene hääneline toetaja üksi lõhkus seal oma 10 minti järjest "Võitle Eesti Võitle" ga, tegelt see on positiivne, et Eestil on väiksed fännid, aga ikkagi, suurem fänni rühm võiks ikka taha tulla, kui teised aktiivselt alustavad.

budu
18.11.08, 19:47
Mida see Rüütli mõtleb?miks ei tehta vahetusi?miks Lindpere kui palli saab siis keerab otsa ringi?selle mängu kehvim mees kindlasti Rüütli ise

magnisco
18.11.08, 19:49
viikmäe on UDU, kurat küll

Delfino
18.11.08, 19:55
Nuh nagu näha siis suudab Eesti võita isegi mõnda riiki, mis pole kääbusriik:D

Felipe
18.11.08, 19:56
Vähemalt tuli võit, puur puhas ja Voskol jalg valge, Viikmäe ei ole enam kondise mees, ainus mäng oleks talle lahkumismäng, midagi teha ei ole,

Tofoa
18.11.08, 19:59
Kurat, mängigu Vosko klubis kuidas tahes, olgem ausad, koondises VÕITLEB Ta alati. Viikmäe ei saanud ise kah aru vist, et miks Ta seal väljakul on. Vassiljevi, Lindpere ja Vungi tsenderdused olid vägagi head. Kotenko oli vägagi kindel. Kaitse oli rabe ja Kink PEAB pääseme välismaale, mehel potensiaali on, kuid oskustest jääb natukene puudu hetkel veel. Samuti võiks Rüütli rohkem vahetusi teha. Aga mängupildilt vägagi hea mäng.

MOM - Vosko

Ise sooviks Viikmäe lõppu koondises näha number 110 juures. Ilus number ja päris lähedal :) Kannataks mingi 2 mängu veel ära.

allars
18.11.08, 20:04
Hea, et võit ära tuli, kuigi viimased minutid olid palju muud kui head. Väga positiivne, et Vosko jala valgeks sai.

ALEKOK
18.11.08, 20:06
Ma sain šoki kui kuulsin, et Viikmäe on 29.

sicmic
18.11.08, 20:06
Ise sooviks Viikmäe lõppu koondises näha number 110 juures. Ilus number ja päris lähedal :) Kannataks mingi 2 mängu veel ära.

Eks ta ole maitse asi, aga mulle istub 108 rohkem.
Tänane viimane veerandtund oli ikka paras pask, muidu on tore üle pika aja võita. :) Aitäh, Vosko!

pirelli
18.11.08, 20:09
Kui need viimased 10 min välja arvata, siis ju oli ilus mäng. Ja tegelt need viimased 10 min oleksid võinud ka halvemini lõppeda... Vosko võitles ilusti ja Ragnar oli ka hea. Kotenko ka. Ega keegi ei paistnudki mingi suurema sigadusega eriti silma... :)

smörgåsbord
18.11.08, 20:12
PAPA, Sen ja ballack isiklikult räuskasid hümni täna?

kui ei, siis oleks suuremat sorti veresauna ärajäämine viimane silmakirjalikkus.

Kasper
18.11.08, 20:24
No oleks võinud esimesel poolajal ära lüüa, kuid vähemalt võit. :P

smörgåsbord
18.11.08, 21:06
aga et mitte ainult haliseda, siis ..

Vosko värav oli top notch, eriti see, kuidas ta viimase kaitsja näoli murule surus (kuigi värava tähistamisel oli praktika puudumise tõttu ilmselgelt roostes). Vassiljevi söödud ja platsinägemine on eesti jalgpalluri kohta uskumatud. Lindpere puhul on fenomenaalne, kuidas ta täiesti sirgjooneliselt palliga edasi tuhisedes esimesele ettejuhtuvale kaitsjale otsa põrutab. Viikmäe on paks ja näeb jalgpallurile ebaiseloomulikult töllakas välja. Kotenko oli tubli. Klavan meenutab füüsiselt koondislastest enim tippjalgpallurit, s.t on jõuline, kiire ning võimeline pelgalt paari kiire sammu ja kehanõksuga vastastest mööduma. Kink on viimastes mängudes enda kohta üllatavalt (ja positiivselt) palju võidelda viitsinud. Vungiga olen ära harjunud. Jääger, kel kunagi tundus hea tehnika ja pallikäsitlus olevat, mõistab nüüd ainult pikka palli ette peksta. Rähn näis isegi Moldova vastu aeglane ja kohmakas. Piiroja on Piiroja ja Dmitrijevit ei pannud eriti tähele, sest ta roll on selline.

kui ründemängule mõjus pingete puudumine positiivselt, siis kaitses oldi kohati selle võrra lohakamad.

Leedu-mänguks eeldaks algkoosseisus muudatusi, muidu tunduks Rüütli vahetustega koonerdamine veider.

ajee!

budu
18.11.08, 21:11
Moldova vastu oma koondisekarjääri esimese värava löönud Vladimir Voskoboinikov tunnistas pärast mängu, et erilist emotsiooni polnudki.

Lõppenud hooaja Moskva Torpedos mänginud ründaja tegi koondise eest 11. mängu ning kuigi tal on häid võimalusi tekkinud ka varem, siis skoor õnnestus avada teisipäevase mängu 56. minutil. Voskoboinikov kasutas ära Martin Vungi hea söödu ja Moldova kaitse väikse eksimuse ning jäi peale üks-üks olukorras väravavaht Stanislav Namasco vastu.

Uueks hooajaks tõenäoliselt Torpedost lahkuv Voskoboinikov ütles, et senine väravapõud sinisärgis teda ei kammitsenud. "Ma ei mõtle selle peale. Mõtlen eraldi iga mängu peale. Koondises on võit palju tähtsam," kommenteeris päevakangelane.

Küsimuse peale, kuidas sügisene väljak tundus, vastas Voskoboinikov kõigepealt ühe sõnaga: "Hull! Väljak oli palju raskem, kui Läti vastu. Panin küll kuue klotsiga putsad jalga, aga ikka oli libe."

Kah ei andnud ta selgitusi selles osas, kus järgmisel aastal mängima hakkab. "Jutud käivad, variandid on olemas. Kui kirjutan lepingule alla, siis ütlen."

Ründaja lisas, et Moldova mängis Eesti vastu mustalt, kuid ta pidas vastast tugevamaks kui Lätit, kellega eelmisel nädalal tehti 1:1 viik.

"Kõik on profid, ega (Moldova) mängijad pole amatöörid," lisas peatreener Tarmo Rüütli. Omade esitusega jäi ta rahule. "Hoidsime initsiatiivi kaks kolmandiku mängust. Oli hoogne, nauditav mäng. Võib-olla lööke väravale ei olnud esimesel poolajal palju."

Viimase ametliku maavõistluse peab Eesti linnapeade turniiri raames laupäeval Leedu vastu. Kui Kuressaares toimuv kohtumine suudetakse võita, siis ollakse esimesed ka turniiri koondarvestuses.

Rüütli vihjas, et ta kavatseb kasutada eelkõige neid jalgpallureid, kes Moldova mängus väljakule ei saanud. Kindlasti asub väravapostide vahele FC Flora puurilukk Mihkel Aksalu.

budu
18.11.08, 21:11
keegi sai aru mida Vosko vastaste väravavahile näitas peale väravalöömist????

Tofoa
18.11.08, 21:15
Tegi Bommelit-Kuuske ?

buub
18.11.08, 21:22
keegi sai aru mida Vosko vastaste väravavahile näitas peale väravalöömist????

''Võta välja''.

pöhhpöhh
18.11.08, 21:29
Issand jumal jalgpallihaigla, tee rohkem häält, jube oli telekast kuulata kuidas mingi peene hääneline toetaja üksi lõhkus seal oma 10 minti järjest "Võitle Eesti Võitle" ga, tegelt see on positiivne, et Eestil on väiksed fännid, aga ikkagi, suurem fänni rühm võiks ikka taha tulla, kui teised aktiivselt alustavad.

Positiivne küll, aga kriitikat küll ei ole jalgpallihaigla ära teeninud. Kui häälest puudu, siis ma arvan, et vaja rohkem toetajaid mitte niisama kritiseerijaid.

päkapikk
18.11.08, 21:40
Positiivne küll, aga kriitikat küll ei ole jalgpallihaigla ära teeninud. Kui häälest puudu, siis ma arvan, et vaja rohkem toetajaid mitte niisama kritiseerijaid.
Aga tugitoolist hea möliseda ju......soe supikauss kõrval.

urmar
18.11.08, 21:42
Ma sain šoki kui kuulsin, et Viikmäe on 29.

Oleks ma nõrganärviline, siis saaks ka šoki, et selline teada asi sulle šokeeriv on. :)

budu
18.11.08, 21:44
Oleks ma nõrganärviline, siis saaks ka šoki, et selline teada asi sulle šokeeriv on. :)

sa ju meil Krissu suur austaja.Viikmäe võiks koondises küll olla aga selles Fc Eesti Koondises ja mängida 4 liigas

urmar
18.11.08, 21:46
sa ju meil Krissu suur austaja.Viikmäe võiks koondises küll olla aga selles Fc Eesti Koondises ja mängida 4 liigas

Ei ole ma tema eriline austaja midagi. Lihtsalt on teada, et ta on 29 aastane. :doh:

willane
18.11.08, 22:11
Aga tugitoolist hea möliseda ju......soe supikauss kõrval.

olin positiivselt üllatunud, kui tribüünidel nii palju rahvast nägin. etv kannab üle, lisaks kossumeestele Cramo-Rock mäng, vilets ilm jne.

paraku oli puhvet ainult VIP-dele, vähemalt nii väitis üks turva. ju ei usutud väga publikut tulevat.

ALEKOK
18.11.08, 22:13

Ega ma paha pärast, lihtsalt tundub, et ta on nagu nii ammusest ajast pildil olnud :)

elx
18.11.08, 22:17
Tavaliselt ei saa 5 minutit platsil olnud mängijat hinnata, kuid Viikmäe puhul tekkis tõesti küsimus - kas paar minutit väljakul olnud mängija ei suuda tõesti kiiremaid liigutusi teha ega võidelda?

kuusepets
18.11.08, 22:22
kuradi Kalkun kommenteeris koguaeg, et Lindpere tuleb "keskemale" - ma võtsin lõpuks hääle maha telekalt..

päkapikk
18.11.08, 22:43
olin positiivselt üllatunud, kui tribüünidel nii palju rahvast nägin. etv kannab üle, lisaks kossumeestele Cramo-Rock mäng, vilets ilm jne.

paraku oli puhvet ainult VIP-dele, vähemalt nii väitis üks turva. ju ei usutud väga publikut tulevat.
Kas see puhvet mitte ei olegi koguaeg ainult vippidele?
Tavaline jalgpllisõber saab koridori letist oma kohvi ja pirukad kätte.
arvestades kõiki neid sinu poolt toodud argumente,siis publikut oli tõesti rahuldavalt.

Epic
18.11.08, 22:47
Tavaliselt ei saa 5 minutit platsil olnud mängijat hinnata, kuid Viikmäe puhul tekkis tõesti küsimus - kas paar minutit väljakul olnud mängija ei suuda tõesti kiiremaid liigutusi teha ega võidelda?

Viikmäe jooksis kohe peale mängu tulemist vastaste üht kaitsjat terroriseerima.

Riks
18.11.08, 23:06
kuradi Kalkun kommenteeris koguaeg, et Lindpere tuleb "keskemale" - ma võtsin lõpuks hääle maha telekalt..

ja absoluutselt igasugune viga oli kalkuni jaoks "väike viga". koguaeg korrutas seda "väike viga jälle". tegelikult oli natuke jõhraid vigu ka aga kus sa sellega, et see mees oskaks seda väljandada kui karm viga. :)
muidu olen mina rahul jah kuigi ennustasin trios 2-0 peale ja jäin suurest papist ilma. :D

Tofoa
18.11.08, 23:34
pohui see Kalkun, vähemalt polnud Valjupeer

jansa
18.11.08, 23:52
...PAREM KOLEDA MÄNGUGA VÕIT KUI ILUSA MÄNGUGA KAOTUS!!!!
Kuressaares näeme, rsk....

viki77
19.11.08, 01:34

Yee baby! Bambarabia Kerguduu!!!

urmar
19.11.08, 02:07

Mängul polnud ju midagi viga, vaid väljakust on kahju. Ei tea, mis veel peale tänast leedu - Moldova mängu sellest alles jääb. :( Kevadel Armeeniaga siis jälle kaamelinahal. :)

zlatan13
19.11.08, 08:52
jeee me võitsime! Väljak jah nagu soos mängiksime, vaene Arena! Rahvast ka vähe, see pole üllatus. Mäng iseenesest hea oli, Eesti domineeris ja üritas terve esimese poolaja, kuigi jah enamasti ikka pikapalliga aga siiski, tundus et vaid ajaküsimus kuna see värav tuleb! Vassiljevi karistuslöök oli hea, samamoodi sai Raio peaga hästi löögile. Uskumatu aga Rähn üllatas keskkaitse isegi, esimene poolaeg oli teine korrus tema päralt aga kiirust tal pole. teine poolaeg jätkus meile samamoodi ja saimegi lõpuks oma tahtmise, Vosko esimene värav koondise eest, super sööt Vunkilt ja hästi võideldud värav Voskolt. Moldova alustas ka vahetustega, neil tegi terve meeskond peaaegu sooja, iga 5 minuti tagant uus vahetus, isegi vv vahetas. 25 mintsi mängitud aga Eesti vahetusmehed ei tee soojagi, mõtlesin et mis küll toimub kas sõprusmängus ei tehtagi vahetust. Müstiline asi Rüütli poolt aga see näitab selgelt seda kui väga taheti võitu ja kui üle seda tähtsustatakse, nojh ega me tihti ju võita ei suuda aga samas need vahetusmehed väärivad ka mänguaega, kui mitte sõprusmängus siis kus veel, kas mängus nagu Bosniaga??? Ei saa aru. Teise poolaja lõpp oli õudne, langesime täiesti omale poolele ja taas midagi imeliku eesti poolelt, vastase corneri ajal lähevad kõik meie mehed kasti, kuigi vastastel on 3 meest kasti taga valmis, ja nii tehakse iga corneri ajal, ja saabki vastane kasti tagant palli, lööb ja pall lendab väga napilt väravast mööda. Ma ei saa aru miks ei jää kasvõi üks meeski ette poole, et takistada seal olevaid võimalusi ja et cornerist peale palli võitmist tekiks võimalus vasturünnakuks ja saaks palli oma poolelt minema mingiks hetkeks. Kui kotenko palli püüdis ei olnud seda kellelegi anda. kurvad 10-15 minutit olid. see selleks muidu oli hea positiivne mäng ja tänud kes viitsisid tulla mängu kohapealt vaatama! Loodame et tõmbame leedule ka koti pähe! :D

KOTENKO- kindel, vigu ei teinud, pikad pallid on ja jäävad miinuseks
JÄÄGER- kaitses kindel, liialt palju pikapalli peksab
RÄHN- üllatas isegi, mängis hästi ja võitluslikult võrreldes eelmise koondise mänguga
PIIROJA- nagu ikka tegi oma mängu ära, tavaline mäng temalt
KLAVAN- hea, kiire ja jõuline, tõuseb hästi äärelt aga liialt üritab triblada ja otsib söödu ära andmiseks liialt ideaalset hetke
VASSILJEV- alustas rabedalt, siis sai mängu käima, platsinägemine väga super, hea karistuslöögi sooritas ja palju ohtlike tsenderdusi äärelt
VUNK- juba harjumuseks saanud teda keskel näha, võitleb palju ja näitab et ta väärib seda kohta, väravasöödu autor pealegi
DIMITRJEV- ei paista just väljakul silma, ei millegi ilusa ega ka koledaga, teeb pooliku kohta rohkem kaitsetööd ja sellepärast siis vast nii
LINDPERE- üks parimaid mängus, võtab väga julgelt ette üks ühte, nagu meie Messi, ja tsenderdused on ka koondise ühed parimad,
KINK- oli saanud normaalsed buutsad seekord jalga, löögi ei lendanudki päris raamidesse, mehes sisu on
VOSKO- meie väravaautor, ja mitte kerge värava, ise võitles värava välja, viitsib ees palju joosta, pressida ja pikkade pallide pärast võidelda, miinus kui kukub siis jäääb sinna pikemaks ajaks pikutama
KONSA- tuli vahhetusest, ega silma ei jõudnud paista, ei ilusa ei koledaga
VIIKMÄE- vastupidiselt Konsale paistis kohe sisse tulles silma. Jah arvan et tema ajad on koondises läbi saamas. tekkis üks suurpärane võimalus minna väravavahiga silmitsi aga otsustas hoopis palli tagasi tuua. võiks anda võimalus hoopis selle asemel kellegile nooremale mehele
PURI- nojah mõne minutiga ei saa juu soojakski joostud, kurb

zlatan13
19.11.08, 08:54
kas seda mängu võimalik kuskilt uuesti ka näha muidu????

Wuppi
19.11.08, 12:24
Alustuseks võib siit näha mõned kaadrid (http://www.fotod.ee/fotoshoot/34/) eilsest mängust vaatamiseks.

mcnamara
19.11.08, 12:51
Moldova treener sai aru, et tegu on sõprusmänguga ning kutsus koondisesse 7 debütanti ning andis peaaegu kõigile ka mänguaega. Rüütli aga ei kutsunud ühtki. Mitte ei saa aru, kus siis veel katsetada uusi mängijaid kui mitte sellises mõttetus kohtumises.

Üritate jälle üle oma varju hüpata. Mida oleks seitsme debütandi külm ja kole rabelemine nende karjäärile või Eesti jalgpallile andnud? Mitte midagi. Rüütlil pole Moldovaga (või siis Inglismaaga kellele siin keegi eile viitas - jumal halasta) võrreldavat mängijate valikut.
Täiesti nõus, Eesti jalgpall on armetus seisukorras. Aga teil on selles jätkuvalt süüdi koondise peatreener (alati oskab valed mängijad valida), aga mitte need mehed, kes platsil ringi lippavad. Jah, väga usutav teooria.

Maekas
19.11.08, 12:54
...blah...Ojamaa...blah...blah...võitleb...blah... Rüütli on loll...

Vaheta plaati, mees. Ma saan aru, et sul on oma arvamus, aga sa oled täpselt sama sisuga postitust enam kui kord postitanud. Foorumis ühe asja kümme korda korrutamine ei too sulle mingit tulemust. Kirjuta rüütlile meil... või tigupostiga saada kiri... või saada ajalehtedesse arvamusartikkel - kes teab, ehk avaldatakse, lugeja kirjana kindlasti.

Hellik
19.11.08, 13:01
Täiesti nõus, Eesti jalgpall on armetus seisukorras.

Mul on küll peale Türgi-mängu ja U-19 valikturniiri hakanud optimism tagasi tulema.

Aga teil on selles jätkuvalt süüdi koondise peatreener (alati oskab valed mängijad valida), aga mitte need mehed, kes platsil ringi lippavad. Jah, väga usutav teooria.

Järelikult valibki valed mehed :)

Viikmäe 10 minutiks platsile on ikka väga imelik samm. Ma usun, et U-19 koondisele annaks enne eliitringi väga hea lisatõuke see, kui A-koondise treeningutele (+ 10 kuni 15 minti mänguaega) oleks saanud näiteks Alliku ja Anier.

yheksa
19.11.08, 13:07
Lugesin pedro postitust ja imestasin poole peal, et polegi Ojamaast juttu, aga hea, et möned asjad siin maailmas ei muutu. Aaa üle noh.

Kuigi-kuigi pean nöustuma sellega, et Viikmäe kasutamine on küll üks lahendamatu möistatus. Ei tea kauaks seda jätkub? :P

Matis
19.11.08, 13:15
Mäng Moldovaga polnud tõesti klassikavaramu vääriline. Võit tuli, kuid oli tunda pusimist, ebakindlust ja nii edasi. Samas oli vähemalt mõnede meeste puhul tunda, et tahtmist on küllaga. Vosko näitas ükskordki, et tema võitlused kannavad vilja. Kuigi Kingi tsenderdused ei toonud otsest tulu, olid need vähemalt teravad. Kindlasti vajavad ära märkimist Vassiljev, Lindpere, Piiroja ja Vunk. Heas mõttes üllatas ka Kotenko, kes oli kindel. Kartsin, et Ulf/Sandnes on tema vormi vähendanud. Aga õnneks polnud.

ROOTSI KUNN
19.11.08, 13:18
Tänast Leedu -Moldova mudamaadlust ka keegi vaatama läheb ?
Ise mõtlesin ,et võiks ju !

elx
19.11.08, 13:59
Tänast Leedu -Moldova mudamaadlust ka keegi vaatama läheb ?
Ise mõtlesin ,et võiks ju !

Tegelikult on päris huvitav - palju rahvast nad selle 150-se piletiga püüavad? Endal jääb ka muudel põhjustel minemata, kuid 150.- mängu eest, kust ilmselt mänguilu saada pole ning tulemuse osas erilist eelistust ei esine.. palju.

zlatan13
19.11.08, 15:29
muidugi tehakse palju asju valesti ja Eesti jalgapalli seis on nagu ta on hetkel aga siiski võiksime veits ikka väärtustada ka Eesti võitu, mitte kritiseerida ainult, oli ju mängus ikka positiivet küllaga!

marrrtin
19.11.08, 15:30
Rahvast oli 1500?
Päris hea isegi ju.

JanK
19.11.08, 17:02
Tahaks ka paar sõna öelda fännisektoris olemisest. Fiilingut erilist polnud, igatahes Flora mängudel fännikas on millegipärast kõvem fiiling. Fännikas suht paljud ei viitsinud laulda, kaasa elada. Lihtsalt nagu olid seal. Ei tea küll, milles asi. Kas siis Eesti koondise fännid on maha käinud ja laisaks muutunud? Või ei viitsitud oma perset mängule vedada? Kurb, kurb. 1 fännika osa oli täiesti tühi...

Feljonks
19.11.08, 17:40
Vosko on üritanu kõike teha, et ma oma sigantuuri ära muudaks. Järgmise värava puhul teeb ära ka selle :D

molbert
19.11.08, 19:10
Ojamaa presidendiks!!!

jyriöö
19.11.08, 19:48
Sellise olematu tempo juures oli praaki masendavalt palju. Mõlemalt poolt. Eks parajalt kesine väljak võimendas niigi toredaid tehnilisi puudujääke veelgi, aga siiski. Mängu "ehitamine" seisnes suures osas neljakesi 5m2 suuruses alas omavahel söötmises. Vassiljev, kes suutis ainsana vähegi ohtlikumaid ning mitte nii läbinähtavaid sööte anda, oli paremal äärel sageli mängust väljas. Vähemalt võit tuli, asi seegi.

Martin
19.11.08, 20:00
Mind ajas meeletult raevu eestlaste liikumine ilma pallita. Või, nahhui, mis liikumine! Seda ju polnud. Söödan ära ja hakkan täie kotte südame või habet silitama. Isegi mina, neljanda liiga poolvigane ja täiesti kohutav mängija, jooksen pärast söödu andmist mõnikord vabasse alasse, et sööt tagasi saada või vähemalt sööduvõimalust pakkuda. Profid aga tammuvad paigal. Arusaamatu ja kohutav vaadata.

Änimal
19.11.08, 20:25
Mind ajas meeletult raevu eestlaste liikumine ilma pallita. Või, nahhui, mis liikumine! Seda ju polnud. Söödan ära ja hakkan täie kotte südame või habet silitama. Isegi mina, neljanda liiga poolvigane ja täiesti kohutav mängija, jooksen pärast söödu andmist mõnikord vabasse alasse, et sööt tagasi saada või vähemalt sööduvõimalust pakkuda. Profid aga tammuvad paigal. Arusaamatu ja kohutav vaadata.

Just, õige tähelepanek! ja endast eriti nõrgemate vastu võiks rohkem liikumisi olla ja kombineerimist!

zlatan13
19.11.08, 20:30

päris õige jutt tõesti, päris tihti oli see tõesti nii, eriti äärtel, kui kaitsja annab palli poolikule, ja poolikul on ruumi palli hoida siis peaks ikka üldjuhul kaitsja pooliku tagant läbi joostes tõusma, ja söötu küsima, ning poolik jääks kaitsja kohale, nii tehakse isegi IV liigas ju, nii on mind õpetatud ja mina õpetan teisi ja nii teevad kõik maailmas aga eile vaadates, nagu Eesti koondis ei ole säärasest asjast kunagi kuulnud või õppinud, tahest tahtmata hakkad siis pealtvaatajana karjuma, et Enar jookse tagant läbi aga jh kuulab ta jee. ja siis muidugi mängu lõppus cornerite ajal oma kastis istumine kõigi meestega tundub ka olevat ebanormaalne, samas kui vastased kasti taga palli ootavad ja vabalt löögile saavad minna. Sellistel hetkedel peaks ikka treener ka plasti kõrval paar sõna sekka ütlema, trennis ikka kõike paika ei pane ju!

Keiss
20.11.08, 05:37
Kõik oli ilus. Konsat ja Viikmäed ei tahtnud näha, Purit ja Purjet küll. Või Teeverit hoopis. Mille poolest see Viikmäe või Konsa paremad on? Rähn sai seetõttu hakkama, et vastased eriti palliga tema lähedale ei jõudnudki.

Scooter
22.11.08, 03:11
Parem hilja, kui... hommikul! :)

Eesti - Moldova mängu pildid (http://www.trenn.ee/index.php?id=200&album_id=1227315465)

aanvaller
22.11.08, 03:17
aga miks mängis eesti valges?

meesmuiste
22.11.08, 03:37
aga miks mängis eesti valges?

Ma täpselt ei tea, aga mõned loogilised variandid oleksid:
1. Kuna on turniir, siis iga mängu eel loositakse või otsustatakse, et kumb meeskond parajasti on kodumeeskond.
2. Moldoval polnud teist värvi särke, kui sinised milles nad mängisid, kaasas lihtsalt. Majandussurutis mis teha :)

Kasper
23.11.08, 14:05
Ma täpselt ei tea, aga mõned loogilised variandid oleksid:
1. Kuna on turniir, siis iga mängu eel loositakse või otsustatakse, et kumb meeskond parajasti on kodumeeskond.
2. Moldoval polnud teist värvi särke, kui sinised milles nad mängisid, kaasas lihtsalt. Majandussurutis mis teha :)
Siin võiks nüüd küsida ka, et miks Eesti eile valges mängis, Leedu särgid olid kollased, seega problasid ei tohiks olla ju mingises sarnasuses.:rolleyes:

Tofoa
23.11.08, 17:04
Siin võiks nüüd küsida ka, et miks Eesti eile valges mängis, Leedu särgid olid kollased, seega problasid ei tohiks olla ju mingises sarnasuses.:rolleyes:

Me tahtsime maskeeruda ja kavalusega võita.

17
23.11.08, 17:39
sest siis sai hüüda Eesti on valge ja surub Leedu hange

kõige peale oli mõeldud.

Tundmatu
24.11.08, 14:27
Minu arvates oli hüüdlause küll: Eesti on kange ja surub Leedu hange!

norsk
24.11.08, 15:25
Ja minu arvates esines mõlemat varianti :)