320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

06.09.1997 Läti-Eesti mängu kava

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    06.09.1997 Läti-Eesti mängu kava

    Soovin osta mainitud kava või vahetada mitmekümne muu Eesti kava vastu.

    poborsky@jalgpallihaigla.ee

    #2
    Replying to Topic \'06.09.1997 Läti-Eesti mängu kava\'

    miks sul seda nii väga vaja läheb, kui tohiks küsida
    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'06.09.1997 Läti-Eesti mängu kava\'

      See on üks kahest kavast, mis mul puudu on. Nendest mängudest, mis ma näinud olen ja kus kava on olnud. Olime vindised, trallitasime Riia peal ning kui staadionile olime jõudnud, unustasime kava sootuks

      Poola-Eesti kava pakub ka huvi.
      poborsky@jalgpallihaigla.ee

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'06.09.1997 Läti-Eesti mängu kava\'

        Eesti-Portugal kava aastast 93 (või oli 95, täpselt ei mäleta, asuvad ka pisut käeulatusest eemal) ei paku huvi? Ise seal ei käinud kuid keerulisi teid pidi jõudsid minuni kava ning portugaallaste EM2004 promopakett.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'06.09.1997 Läti-Eesti mängu kava\'

          Oled sa kindel, et seal kava yldse oli, poborsky? Ma olen igal koondisem2ngul ikka kava ka haaranud, aga tollest kyll ei meenu. Muidugi on suur t6en2osus, et eksin, kuna isegi sai peale m2ngu v2heke napsutatud. Oi, olid ajad...
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'06.09.1997 Läti-Eesti mängu kava\'

            Kui see on see mäng, kus Arbeiter palli katusesse tõstis, siis olid seal mingisugused kavad küll. Isegi kaks erinevat nagu, üks nagu mingi Skonto brozüür ning teine siis kava vist. Peale selle olid seal päris need roosad pasunad, mis ikka jube hästi häält teevad.

            Vähemalt on see minu mälupilt, sest seda ma mäletan, et see oli vist Mayhem, kes ühe kava katki tõmbas ja siis lätlastele teatas, et nii purustab Eesti täna ka Läti
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'06.09.1997 Läti-Eesti mängu kava\'

              Originally posted by Poborsky


              Poola-Eesti kava pakub ka huvi.

              Kõnealusest kavast nii palju, et see oli ainult pressile ning ajakirjanikud olid need, kellel oli võimalik seda saada.
              Midagi ei saa teha lollikindlaks,sest lollid on üllatavalt leidlikud!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'06.09.1997 Läti-Eesti mängu kava\'

                Jaan,
                mingi kava oli kindlalt, sest Ott ostis selle.

                Priity,
                ma pean kodus kavadevirnas sorama, kas mul see Portugali 1993. aasta mängu kava on.

                Ints,
                ka see pressi kava paelub mind
                poborsky@jalgpallihaigla.ee

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'06.09.1997 Läti-Eesti mängu kava\'


                  Poborsky,

                  kahjuks ei saa mina sind aidata aga sa uuri asja meiega Poolas käinud ajakirjanikelt, sest nendel oli vaba juurdepääs kavadele ja nii mõnigi võttis neid hulgim,et neid teistele jagada. Igaljuhul on kava väga ülevaatlik ja sisutihe. Üks parimaid, mida ma näinud olen.
                  Midagi ei saa teha lollikindlaks,sest lollid on üllatavalt leidlikud!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'06.09.1997 Läti-Eesti mängu kava\'

                    A kui ostis siis kyll. Siis peaks ehk mulgi kuskil olema v6ib-olla. Aga nagu ma juba mainisin, siis v2ga palju selgeid pilte tollest 6htust pole. Rohkem kyll kui m6nel meist, kes alles vaheajal 2rkas, aga siiski. Yks lahedamaid elamusi ikkagi, kui ainult Meet poleks l6pus seda jama teinud.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar

                    Working...
                    X