PDA

View Full Version : Trennid Saaremaal

wiiner
13.08.02, 17:44
Tuli sellise sisuga e-mail:

\"Küsimus puudutab ühte noort 16a. Saksa rahvusest poissi (räägib puhtalt eesti keelt), kes on teinud trenni kaheksa aastat, seda Saksamaal, on mänginud seal erinevates noorte klubides, jne. Tänasel päeval on ta Saaremaal. Tema sooviks on leida võimalus seal trenni tegemiseks, kas oskate soovitada kuhu või kelle poole ta peaks pöörduma?\"

Kui keegi oskab kuidagi aidata, siis edastan info kirja saatjale ja kindlasti ollakse väga tänulik... :)

kala
13.08.02, 18:44
Otsigu üles Jan Vasinski, või helistagu FC Flora kontorisse

Peku
13.08.02, 19:12
ta võiks ju Fc Kuressaarega trenni teha vms??
suruks ennast sinna ja vaataks

kala
13.08.02, 19:19
FC Kuressaare treenib Tallinnas, Sörve JK Saaremaal.

Peku
13.08.02, 19:23
soh, tallinnas??

valdano
13.08.02, 20:05
Kui ei leia Vazhinski kontaktandmeid, siis võiks vabalt pöörduda kohaliku ajalehe sporditoimetaja (Alver Kivi) poole. usun, et ta ei keelduks.

Manager
05.02.03, 19:10
Originally posted by valdano

Kui ei leia Vazhinski kontaktandmeid, siis võiks vabalt pöörduda kohaliku ajalehe sporditoimetaja (Alver Kivi) poole. usun, et ta ei keelduks.

Soovitan soojalt Alver Kivi

Jaan
06.02.03, 10:48
Ma usun, et pool aastat hiljem antud n6uande eest on k6ik osapooled t2nulikud.

Sun
07.02.03, 11:44
Originally posted by Jaan

Ma usun, et pool aastat hiljem antud n6uande eest on k6ik osapooled t2nulikud.

Ja maksavad veel peale!:D

Sun
08.02.03, 01:01
Muideks varsti tuleb ka Saareriigis spordisaal suur ja kobe nii ,et jalgpall pealinnast koondub Saareriiki.

:)

greenday
09.02.03, 18:53
Originally posted by Manager

Originally posted by valdano

Soovitan soojalt Alver KiviKa mina soovitan soojalt Alver Kivi, meest kes on ähvardanud tappa kaht noort poissi, kuna nende ema pole puhastverd eestlane.