PDA

View Full Version : UEFA Cup 2002/03

Aramis
13.08.02, 21:20
Täna-homme on Inter-Toto finaalid ja Meistrite Liiga kolmanda ringi kohtumised.Mõlemad puudutavad UEFA karikat lähedalt, sest esimese võitjad saavad Uefasse ja samamoodi ka tese kaotajad.Ja seda siis lisaks juba seal ootavatele suurliigade 4-6 kohtadele ja väikeliigade 3-4tele.

mcnamara
17.08.02, 16:16
Bangor City P-Iirimaalt üllatas mind positiivselt võiduga. Ka Aberdeen ja Ipswich omavad häid võimalusi UEFA sarja välja jõuda. Eesti klubidega on vist asjad ka siin halvad. TVMK-lt oodanuks tsipa paremat tulemust - 3-väravalist võitu vist kodus loota pole.

mcnamara
30.08.02, 20:14
Avaringi paarid on loositud:

Paris St Germain v Ujpest
Sporting Lisbon v Partizan Belgrade
Legia Warsaw v Utrecht
Real Betis v Zimbru Chisinau
Sarajevo v Besiktas
CSKA Moscow v Parma
Levski Sofia v Brondby
Anderlecht v Stabaek

National Bucharest v Heerenveen
Lazio v Xanthi
Aberdeen v Hertha Berlin
Ipswich v Sartid Smederevo
Maccabi Tel-Aviv v Boavista
AIK Stockholm v Fenerbahce
Sparta Prague v NK Siroki Brijeg
Austria Vienna v Shakhtar Donetsk

Denizlispor v Lorient
Chelsea v Viking FK
Hapoel Tel-Aviv v Kaernten
VfB Stuttgart v Ventspils
Dinamo Zagreb v Zalaegerszeg
FC Copenhagen v Djurgarden
Victoria Zizkov v Rangers
Vitesse Arnhem v Rapid Bucharest

Leeds v Zaporizhzhya
Sevette v Amica Wronki
Sturm Graz v Livingston
Ferencvaros v Kocaelispor
Zeljeznicar v Malaga
Girondins Bordeaux v SKM Puchov
Slovan Liberec v Dinamo Tiblisi
Leixoes SC v PAOK Salonika
Litex Lovech v Panathinaikos

Red Star Belgrade v Chievo
Hajduk Split v Fulham
Primorje v Wisla Krakow
Graz AK v APOEL Nicosia
Celta Vigo v Odense
Donetsk v Werder Bremen
Celtic v FK Suduva

Porto v Polonia Warsaw
Gomel v Schalke 04
Grasshoppers v Zenit St Petersburg
Ankaragucu v Alaves
Anorthosis v Iraklis
FC Midtjylland v Varteks
CSKA Sofia v Blackburn
Slavia Prague v Excelsior Mouscron

Meeletu hulk meeskondi. Mängupäevad on 19.09 ja 03.10

Jaan
30.08.02, 21:31
Tippmeeskondadest v6ib 6ige l2hedal n2ha siis Celticut (FK Suduva - Leedu), Fenerbahced (AIK), Leedsi (Zaporozhja) ja Stuttgarti (Ventspils).

Juks
31.08.02, 21:35
Ei no what da hell, nii lätlased kui leedukad saavad oma koduõuel tippklubisid võõrustada, aga meie eestlased? Mitte halligi :viha:

Mis kasu on sellest, et Eesti koondis FIFA tabelis Lätist ja Leedust eespool on? Kas siis tõesti on Eesti klubid seevastu nii nõrgad võrreldes naabritega? Meel on igatahes mõru.

wal
03.10.02, 22:14
Muudkui vaata ja imesta, mis klubid eurosarjas on!
Portugali Leixoes on vist 3. liiga klubi, kes aastaid püüdnud 2. liigasse tõusta, kuigi 60-tel oldi vist päris arvestatav klubi.
Lorient, Denizlispor, slovakkide Matador on ka vist mingi karika võitjana?
Mullune hooaeg oli sellepoolest omapärane, et mitmes liigas esinesid debütandid edukalt ja said eurosse (Kärnten, Livingstone, Chievo)

Taidur
04.10.02, 14:48
Eriti äga on see, et Viking Chelsea\'t võitis. Nevland va sunnik tegi inglismannidele ära. Ega ma Nevlandist suurt muud ei tea, kui et ükskord CM mängides ürtitasin teda oma võistkonda saada, aga ei õnnestunud.

mcnamara
04.10.02, 15:50
Vaatan, et suvel Tallinnas käinud Nicosia Apoel on võitnud Graz AK kokkuvõttes 3:1 ja pääsenud teise ringi. Ometi oli Flora tookord sellest meeskonnast mänguliselt üsna selgelt üle...

jyriöö
04.10.02, 17:09
Originally posted by Taidur

Eriti äga on see, et Viking Chelsea\'t võitis. Nevland va sunnik tegi inglismannidele ära. Ega ma Nevlandist suurt muud ei tea, kui et ükskord CM mängides ürtitasin teda oma võistkonda saada, aga ei õnnestunud.
Minu teada kuulus Erik Nevland aastatel 97-99 ka ManU koosseisu. Vähemalt meenub mulle, et vanas CM\'s (97/98) üritasin teda sealt korduvalt ära osta. Noor ja talendikas oli vähemalt. Ju siis ei realiseerinud oma potentsiaali ning siirdus Norrasse tagasi.

jjriado
04.10.02, 18:23
Originally posted by jyrioo

Originally posted by Taidur

Minu teada kuulus Erik Nevland aastatel 97-99 ka ManU koosseisu. Vähemalt meenub mulle, et vanas CM\'s (97/98) üritasin teda sealt korduvalt ära osta. Noor ja talendikas oli vähemalt. Ju siis ei realiseerinud oma potentsiaali ning siirdus Norrasse tagasi.

Eurospordi pealt öeldi, et Nevland olla ManU eest ühe korra platsile saanud ja seda ka vahetusest.

vaikiv mees
04.10.02, 19:28
venelastest hakkas peaaegu kahju, kui CSKA Itaalias sisuliselt viimasel minutil välja kukkus

mcnamara
08.10.02, 18:00
UEFa karikasarja 2. ringi paarid:
Fenerbahce v Panathinaikos
Malaga v Amica Wronki
Lazio v Crvena Zvezda
Ipswich Town v Slovan Liberec
Ferencvaros v VfB Stuttgart
A Famagusta v Boavista
Dynamo Zagreb v Fulham
Parma v Wisla Krakow
Anderlecht v Midtjylland
Slavia Prague v Partizan Belgrade
Apoel Nicosia v Hertha Berlin
Alaves v Besiktas
Legia Warsaw v Schalke 04
Sturm Graz v Levski Sofia
PAOK Salonika v Grasshoppers Zurich
Djurgardens v Bordeaux
Viktoria Zizkov v Real Betis
Leeds United v Hapoel Tel-Aviv
Austria Vienna v Porto
Sparta Prague v Denizlispor
Nat Bucharest v Paris St Germain
Celtic v Blackburn Rovers
Vitesse Arnhem v Werder Bremen
Celta Vigo v Viking Stavangar

Mängud peetakse enamasti 31.oktoobril ja 14. novembril.
Väga huvitav tõotab tulla Celtic\'u ja Blackburn\'i mõõduvõtt.

Kaarel
09.10.02, 01:58
Loodetavasti hakkab Graeme Souness Celticu\'t hoolega kimbutama, nagu oma Rangersi-aegadel. :kaval:

eston maravilha
10.10.02, 15:07
Originally posted by jjriado

Eurospordi pealt öeldi, et Nevland olla ManU eest ühe korra platsile saanud ja seda ka vahetusest.

nevland mängis mank scumi eest 6 mängu ja lõi ühe värava

jjriado
10.10.02, 17:11
Originally posted by eston#21

Originally posted by jjriado

nevland mängis mank scumi eest 6 mängu ja lõi ühe värava

Seda et see üks mäng oli Premieris. Ülejäänud viis olid mingid karikamängud.

PraS
10.10.02, 22:06
nojah mu lemmikul vfb stuttgart läx loosiga keskmiselt.kuule kas keegi ei saa kuda ma siia saan vfb logo oma bor. asemele.kuda sinna klubide logode list seda sisse panna.

van der Sarjas
15.11.02, 16:53
3. vooru paarid:
Wisla Krakow - Schalke 04
SS Lazio - Sturm Graz
Real Betis - Auxerre
Beskitas - Dynamo Kiev
PSG - Boavista
Club Brugge - Vfb Stuttgart
Liverpool - Vitesee Arnhem
Panathinaikos - Slovan Liberec
Denizlipor - Olympique Lyonnais
Bordeaux - RSC Anderlecht
Malaga - Leeds United
PAOK Thessalonika - Slavia Prague
Hertha Berlin - Fulham
AEK Athens - Maccabi Haifa
FC Porto - RSC Lens
Celtic - Celta Vigo

mjkk
30.11.02, 20:55
Vaatsin, et seda teemat pole ammu uuendatud, kirjutan siis esimeste kohtumiste tulemused:

3. ring:

PSG - Boavista 2-1
Hertha - Fulham 2-1
Wisla - Schalke 1-1
Sturm - Lazio 1-3
Betis - Auxerre 1-0
Besiktas - Dynamo 3-1
AEK - M. Haifa 4-0
Porto - Lens 3-0
Celtic - Celta 1-0
Club Brugge - Stuttgart 1-2
Vitesse - Liverpool 0-1
Liberec - Panathinaikos 2-2
Denizlispor - Lyon 0-0
Bordeaux - Anderlecht 0-2
Málaga - Leeds 0-0
PAOK - Slavia 1-0

Kordumiskohtumised 10. ja 12. detsembril...kommenteerigem nüü ka natuke:

Ise ütleks nii palju, et üllatav oli üsna head mängu MLis näidanud M. Haifa 4 - 0 kaotus AEKle, samuti Liverpooli väikseskooriline võit...edasipääs pole veel kindlustatud
:D

Yourself
09.12.02, 20:17
Liverpool võtab ennast nüüd arvatavasti kokku ja hakkab paremini mängima. On suur tõenäosus, et nad jõuavad see aasta jälle finaali. Liverpool kaotas 1-0 võõrsil Oleks kodus oleks tõesti suur võimalus, et nad edasi ei saa. Kuna võit tuli aga võõrsil võib eeldada, et kodu teevad neile veel suurema skooriga ära. Kodus on nad tavaliselt ikka hästi mänginud.

Melwood
09.12.02, 20:29
Originally posted by Yourself

Liverpool võtab ennast nüüd arvatavasti kokku ja hakkab paremini mängima. On suur tõenäosus, et nad jõuavad see aasta jälle finaali. Liverpool kaotas 1-0 võõrsil Oleks kodus oleks tõesti suur võimalus, et nad edasi ei saa. Kuna võit tuli aga võõrsil võib eeldada, et kodu teevad neile veel suurema skooriga ära. Kodus on nad tavaliselt ikka hästi mänginud.

Et kaotas võõrsil 1-0 ja siis võitis sellesama mängu võõrsil samuti 1-0. Kokku siis 0-0 või koguni 1-1?
Oh jah! :kurb9:

Yourself
10.12.02, 18:29
Sorry ajasin eelmises jutus ja natuke sassi.:doh: Tegelt jah voitsid, mis minu meelest voorsil väga hea

mcnamara
28.02.03, 10:23
UEFA karikasarja 4. voor on (ühe erandiga) peetud. Tulemused:
Boavista - Hertha Berlin 1:0 (kokku 3:3, jätkab Boavista - 2 väravat võõrsil)
Liverpool - Auxerre 2:0 (kokku 3:0)
Anderlecht - Panathinaikos 2:0 (kokku 2:3)
Denizlispor - Porto 2:2 (kokku 3:8)
Stuttgart - Celtic 3:2 (kokku 4:5)
AEK Ateena - Malaga 0:1 (kokku 0:1)
Besiktas - Slavia Praha 4:2 (kokku 4:3)
Wisla Krakow - Lazio mäng lükati jääs väljaku tõtt edasi 5. märtsile.

Kaheksa tugevama hulgas on nõnda kaks klubi ainult Portugalil, ühega on esialgu esindatud Inglismaa, Shotimaa, Hispaania ja Türgi.
Tõeline sõda olla puhkenud Portos Boavista ja Hertha mängus, käsipidi kokku läksid fännid ja mängijad ja treenerid, politsei kohal ja kõik. Äkki keegi räägib täpsemalt? Panathinaikos lõpetas oma mängu üheksakesi, kuid kodus saavutatud edust siiski napilt piisas.

13. ja 20. märtsil peetavates veerandfinaalides on vastamisi:
Malaga - Boavista
Besiktas - Lazio v. Wisla Krakow
Celtic - Liverpool
Porto - Panathinaikos

Kaarel
01.03.03, 00:10
Seega siis Battle of Britain. Isiklikult lootsin, et nad finaalis kohtuvad.

Kahe suurima Briti liiga kaks tõelist giganti kohtuvad. Liverpooli iseloomustavad ka tihedad tihedad sidemed Shotimaaga, klubi algusaastail oli enamus mängijaid shotlased. Paljud kuulsad mängijad, nt Kenny Dalglish, on nende kahe klubi vahel liikunud.

Mõlemast mängust jääb tõenäoliselt eemale Henrik Larsson - tõeliselt suur kaotus keltidele.

mjkk
11.03.03, 19:56
Järgmise aastaUEFA Cupi finaali toimumiseks pakuvad oma staadioneid mitmeid Inglismaa klubid...Aston Villa, Southampton, Manchester City, Sunderland, Leeds, Liverpool ja Newcastle...lugu sellest (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/europe/2839289.stm), Otsus langetatakse 26. märtsil

mcnamara
21.03.03, 15:12
Poolfinaalid:
Celtic - Boavista
Lazio - Porto

UEFA Cup 2003 jääb ühe kauge sadamalinna siseasjaks? ;)

Juks
21.03.03, 16:39
Originally posted by mcnamara

Poolfinaalid:
Celtic - Boavista
Lazio - Porto

UEFA Cup 2003 jääb ühe kauge sadamalinna siseasjaks? ;)

Loodetavasti see Porto siseasjaks ikka ei jää. Isiklikult pean unistuste finaaliks Celticu ja Lazio vahelist heitlust, kus põrkuvad kokku kaks vastandlikku taktikat ning seetõttu tulemust on enne avavilet raske ennustada. Porto ja Boavista puhul aga tundub, et Porto võtaks oma. Kokkuvõtlikult, no offence Porto guys, but I like Bhoys better! ;)

fitti
21.03.03, 17:53
ma siiski arvan, et silmas peeti Glasgow\'d...:D aaiight?
ka mina kipun arvama, et celticule ülejäänd kolmest 1/2 finalistist erilisi vastaseid pole.. Ja täitsa aus tiitel kah neile..

mcnamara
21.03.03, 17:58
Originally posted by fittibaldi
ma siiski arvan, et silmas peeti Glasgow\'d...:D aaiight?
ka mina kipun arvama, et celticule ülejäänd kolmest 1/2 finalistist erilisi vastaseid pole.. Ja täitsa aus tiitel kah neile..

1. Silmas peeti Porto linna Portugalis.
2. Ma ei usaldaks eriti sinu jalgpallialaseid teadmisi, kui väidad, et Porto\'st või Lazio\'st pole Celtic\'ule vastast. Finaali favoriit on siiski Porto-Lazio paari võitja.

fitti
21.03.03, 21:08
1, kindlasti on sinu jalgpallialased teadmised laialdasemad kui minu omad.
2, ma ei arva, et meie \'sadamalinnade\' klubid oleks tasemelt nii erinevad. pigem jään ma selle juurde, et lazio, kes on näidanud kõikuvat vormi, ja boavista, kes pole portugali liigas samuti just eriti hiilanud, läheksid kohe nõrgemate kategooriasse. kui me aga vaatame meeskondade liikumist poolfinaalidesse, siis on portol olnud pigem lihtsamad vastased - lens, deniszlispor ja panathinaikos (celticul siis celta, stuttgart, ja pool). eriti pooli võitmine näitab mu meelest celticus varjul olevat võimu.

Swifty2002
23.03.03, 10:30
ehk seega ka celticu mehed siiani rohkem pingutanud et poolfinaali saada ,seega arvan ikka et meistrix tuleb Lazio või siis võibolla ka Porto

Kaarel
25.04.03, 01:05
Celticul õnnestuski finaali välja murda.

Hoolimata sellest, et Boavista vastu mängiti kolme ründajaga, ei suudetud midagi eriti ohtlikku luua, kuni Larsson tekkinud võimaluse ära kasutas. Omajagu abi sai ta ka vastasmeeskonna kaitsjalt, kes sööduüritust niimoodi vahelt lõikas, et pall otse Larssonile sattus, kes juba tekkinud olukorda kasutamata ei jätnud.

Finaalis ootab ees teine sama linna meeskond, kus just võidukad oldi - FC Porto.

mcnamara
20.05.03, 13:09
Homme siis UEFA karika finaal kaunis Sevillas. Ootused on päris kõrgel, kaks viimast finaali 2001 ja 2002 tõid vastavalt 9 ja 5 kolli ning ilusat ründele orienteeritud mängu oli küll ja küll. Ehk jätkavad sama liini ka Porto ning Celtic.
Mõtlesin, et võiks ju väike eelvaate teha, aga tegelikult on siin (http://football.guardian.co.uk/breakingnews/story/0,1273,-2696058,00.html) kõik vajalik kirjas, isegi tõenäolised algkoosseisud. Leedulane Jankauskas võib finaali ka Baltimaade värve tuua.
Celtic\'u suur aasta Euroopas oli teatavasti 1967, Portol 1987. Nüüd saavad nad eurofinaalis esmakordselt omavahel kokku.

ROOTSI KUNN
20.05.03, 13:35
Krt. kas kusagilt seda mängu live-na vaadata ka saab?
NTV ja Eurosport just kui ei kannagi üle .:viha:

fitti
20.05.03, 14:28
jah, ka venelaste sem-tv, mis on ikka uefa cupi näidanud, eelistab homme vene karika poolfinaali (togliatti-spartak).

see-eest aga sõber soome tv 2 näitab !!

mcnamara
20.05.03, 14:29
Originally posted by ROOTSI KUNN
Krt. kas kusagilt seda mängu live-na vaadata ka saab?
NTV ja Eurosport just kui ei kannagi üle .:viha:

Soome TV2 - kui veel maapealseid kanaleid näed. ;) Minu meelest oli alguseks märgitud 21.40, aga tasub üle kontrollida. FA Cup\'i finaali nad näitasid kavas märgitust kaks tundi varem.

Undi
20.05.03, 14:29
Minu teada kannab yle tv2 seda üle. Algus on kell 21.40
edit: no näe...lausa kaks inimest jõudis \'saada\' nuppu kiiremini klõpsida :)

ROOTSI KUNN
20.05.03, 23:21
Olge kõik tänatud,kes võtsid vaevaks vastata. Ise olen oinas ,et ainult kaugeid kanaleid otsisin ja põtra tähele ei pannud.:D
Kas keegi homme Wellis ka vaatab või istutakse mugavalt koduses miljöös?

indrek
21.05.03, 14:17
Praegu on kavas welli minna.
Kas kellelgi veel on?

fitti
21.05.03, 14:23
most likely to b there..
ja karikas glasgowsse!

mcnamara
21.05.03, 17:57
Mõnusa jalgpalliõhtu ootuses - võimalikud, vahest isegi tõenäolised algkoosseisud:
Celtic: R. Douglas; J. Mjällby, B. Balde, J. Valgaeren; D. Agathe, P. Lambert, N. Lennon, S. Petrov, A. Thompson; H. Larsson, C. Sutton
Porto: V. Baia; N. Valente, J. Costa, R. Carvalho, P. Ferreira; Maniche, Costinha, Deco; C. Peixoto, Derlei, M. Ferreira
Celtic ja Porto kohtusid kaks korda CL alagrupis 2001. sügisel. Celtic võitis kodus 1:0, samuti sai koduvõidu Porto 3:0.
Celtic\'u koosseisus tasub jälgida selliseid mehi nagu Agathe, Thompson ja Larsson, Porto tiimist räägitakse eelkõige kolmikust Costinha, brasiillane Deco ning väravakütt Derlei.

INCE
22.05.03, 00:20
No ei ole kusagilt seda infi võtta : 10 .minta enne lõppu seis viigis :(

GLASGOW CELTIC - FC PORTO 2:2 (0:1)
0:1 - Derlei 45+1
1:1 - Henrik Larsson 47.
1:2 - Dmitri Alenitšev 54.
2:2 - Henrik Larsson 57.

eston maravilha
22.05.03, 03:33
fc porto=cheating scum

no tra mis teatrit ikka lõpus vennad tegid. mjällby(või kesse iganes oli) ei saanud baiale pihtagi(kahju) ja tüüp tegi liigutusi nagu oleks suremas

ja rab douglas on ka paras naljavend. või siis hoopis oneill ise. krt mis vajadus oli tal douglas sinna postide vahele toppida peale vigastust. see noor hispaanlane, burto on vist nimi, on teinud head tööd celticu väravas hedmani ja douglase eemal oleku ajal. krt aru ei saa miks oli vaja rab sinna panna, krt pannud siis hedman vähemalt

mcnamara
22.05.03, 10:28
Oh ei hakkaks mina küll Douglast eilses kaotuses nii väga süüdistama. Pigem on vist nii, et meeskonnana jäi Celtic portugaallastele alla. Deco ja Derlei mängisid shotlaste kolm keskkaitsjat ikka selgelt üle. Eriti õnnetu oli seejuures Valgaeren. Porto 2:1 värav oli kohe meeletu kaitseprohmakas. Mitte keegi ei võtnud vaevaks Aleinitshevi jälgida.
Mõnikord tundus eile õhtul, et mäng oli pigem Porto vs Larsson. Ja ühest mehest, olgu ta kui briljantne tahes, jääb ikka väheseks.

Marduk
22.05.03, 10:28
Keegi oskab 8elda, kui palju kaarte seal l6puks jagati? V6i vigade arvu? Lisaajal oli kyll selline tunne, et kohtunikud muud ei teinudki kui puhusid vilet. :viha:

Red Devil
22.05.03, 12:24
Nii, vaatasin eile otseülekandes seda mängu. Alguses vaatasin, et mäng tuleb väga igav, kuid pärast oli ikka väga põnev mäng. 2 poolaja alguses sai nalja, mingi Porto fänn(vist...) jooksis väljakule ja näitas kohtunikule punast kaarti ja siis rebis endalt riided seljast ära ja hakkas mööda väljakut ringi jooksma kuni turvamehed ta kätte said:D . Mäng oli ise muidu päris nauditav, aga mulle ei meeldi see, et Porto selle ära võitis, kuigi nad olid seda väärt, sest mängisid Celticust palju paremini minu meelest. Larssoni esimene värav oli väga ilus, kus ta peaga täpselt posti palli suunas ja see sealt väravasse läx-TASE :õnnelik: !

euro_boss
22.05.03, 12:25
Eilne mäng Celticu ja Porto vahel oli kohati päris mõnus vaadata- eriti teise poolaja algus ja mängu teine lisaaeg. Kuigi ma ei olnud algul kumbagi meeskonna poolt, oli siiski minujaoks sümpaatsem Celtic. Esimene Porto värav oli minuarvates kas siis Celticu kaitsjate suur äpardus ja arusaamatus või Porto Derlei nö. joppamine. ja ega see teinegi Porto värav suurt erinenud! Celticu Larsson oli küll ikka tegija- kaks ilusat peaga löödud väravat! PS! Costinhast oli küll kahju kui ta pidi mängu alguses välja minema aga seevastu mida tegi Baia mängu lõpus, et aega võita(õrn puude ja vend oli pool päeva pikali maas valude käes), oli täielikult mage värk ikka küll!
Minuarvates see \"Silver Goal\" annab küll teisel meeskonnale veel võimalusele aga see on jama! Kuigi jah minu arvamus loeb siin ikka kõige vähem!

euro_boss
22.05.03, 12:33
Originally posted by Marduk

Keegi oskab 8elda, kui palju kaarte seal l6puks jagati? V6i vigade arvu? Lisaajal oli kyll selline tunne, et kohtunikud muud ei teinudki kui puhusid vilet. :viha:

Kaarte
8\' Valgaeren(Celtic)
59\' Lennon(Celtic)
63\' Nuno Valente(Porto)
80\' Balde(Celtic)
6\'Ex Balde(Celtic)=punane
12\'Ex Stilian Petrov(Celtic)
30\'Ex Maniche(Porto)
30\'Ex Ferreira(Porto)
30\'+3\'Ex Nuno Valente(Porto)=punane

Vigu ei oska öelda- neid ikka oli ja mitte vähe(minuarvates oli päris palju vigu mis oleksid ka väärinud kaarti, sest olid nad kohati ikka päris jõhkrad aga teesklemist oli ka palju!)

mcnamara
22.05.03, 12:35
Originally posted by euro_boss
Eilne mäng Celticu ja Porto vahel oli kohati päris mõnus vaadata- eriti teise poolaja algus ja mängu teine lisaaeg. Kuigi ma ei olnud algul kumbagi meeskonna poolt, oli siiski minujaoks sümpaatsem Celtic. Esimene Porto värav oli minuarvates kas siis Celticu kaitsjate suur äpardus ja arusaamatus või Porto Derlei nö. joppamine. ja ega see teinegi Porto värav suurt erinenud! Celticu Larsson oli küll ikka tegija- kaks ilusat peaga löödud väravat! PS! Costinhast oli küll kahju kui ta pidi mängu alguses välja minema aga seevastu mida tegi Baia mängu lõpus, et aega võita(õrn puude ja vend oli pool päeva pikali maas valude käes), oli täielikult mage värk ikka küll!
Minuarvates see \"Silver Goal\" annab küll teisel meeskonnale veel võimalusele aga see on jama! Kuigi jah minu arvamus loeb siin ikka kõige vähem!

Sinu arvamus loeks ehk rohkem, kui natuke mõtleksid enne, kui kirjutama hakkad. Väidad: \"ega see teinegi Porto värav suurt erinenud!\". Esimesest või? Sa ei pannud Deco briljantset söötu tähele, mis venelasele vaba tee väravale avas? Tegelikult oli see mängu kõige ilusam sooritus...
Hõbedase värava esmakordne kasutamine oli muidugi huvitav. Eks see vajab harjumist, aga parem on ta ikka kui too kuldne kolleeg.

euro_boss
22.05.03, 12:58
Originally posted by mcnamara
Sinu arvamus loeks ehk rohkem, kui natuke mõtleksid enne, kui kirjutama hakkad. Väidad: \"ega see teinegi Porto värav suurt erinenud!\". Esimesest või? Sa ei pannud Deco briljantset söötu tähele, mis venelasele vaba tee väravale avas? Tegelikult oli see mängu kõige ilusam sooritus...
Hõbedase värava esmakordne kasutamine oli muidugi huvitav. Eks see vajab harjumist, aga parem on ta ikka kui too kuldne kolleeg.

Kas sa tahad väita et Deco briljantsel söödul ei olnud Celticu kaitsjate prohmakaga mingit pistmist ning \"ega see teinegi Porto värav suurt erinenud!\" tähendas siiski seda et Celticu kaitsjad lasid jälle mingist segadusest värava sahkerdada. Sellega olen nõus et Deco oli tõesti vahest parim mees platsil!

eston maravilha
22.05.03, 14:12
no see \'hõbedase värava\' reegel ei tulnudki ju jõusse see mäng. sest värav löödi ju teisel lisaajal nii et mingit vahet ei olnud varasemaga võrreldes. oleks löödud esimesel lisaajal siis küll.

Wingback
22.05.03, 14:33

no see \'hõbedase värava\' reegel ei tulnudki ju jõusse see mäng. sest värav löödi ju teisel lisaajal nii et mingit vahet ei olnud varasemaga võrreldes. oleks löödud esimesel lisaajal siis küll.
Mis moodi ei tulnud jõusse? :kratsti: Teisel lisaajal löödi värav ja see lisaaeg mängiti ju lõpuni, nii et tuli kohe kindlasti jõusse. Celtic tegi veel paar ohtlikku rünnakut viimastel minutitel, nii et kõik võinuks muutuda ja mäng siiski penaltiteni jõuda. Pealegi, kui värav oleks löödud esimesel lisaajal, oleks samuti mängitud esimene lisaaeg lõpuni ! Vahe on täiesti olemas !
Huvitav kas meie foorumlaste hulgas ka Porto fänne on?

kluivert
23.05.03, 09:57
Porto võitis vict

Kosk
23.05.03, 10:12
Originally posted by kluivert

Porto võitis vict

Ei olnud nii. See oli eelmine aasta. Porto see aasta UEFA karikat ei mänginudki, sa ajasid segamini klubiga, mille nimi on Trelleborg.

kluivert
23.05.03, 10:16
Originally posted by Kosk

Porto võitis vict

Ei olnud nii. See oli eelmine aasta. Porto see aasta UEFA karikat ei mänginudki, sa ajasid segamini klubiga, mille nimi on Trelleborg.

Porto Boavista võitis mis krti trelleborg

Wingback
23.05.03, 13:13

Porto Boavista võitis mis krti trelleborg
Aga kelle üle nalja visati kluivert?! Sellest sa ikka aru ei saanud. :r66m2:
A noh, mis sa teed, poiss noor alles.

eston maravilha
27.05.03, 02:31
Originally posted by Vince

Mis moodi ei tulnud jõusse? :kratsti: Teisel lisaajal löödi värav ja see lisaaeg mängiti ju lõpuni, nii et tuli kohe kindlasti jõusse. Celtic tegi veel paar ohtlikku rünnakut viimastel minutitel, nii et kõik võinuks muutuda ja mäng siiski penaltiteni jõuda. Pealegi, kui värav oleks löödud esimesel lisaajal, oleks samuti mängitud esimene lisaaeg lõpuni ! Vahe on täiesti olemas !

no ei tulnud ju?? täiesti tavaline lisaaeg toksiti ju. oleks esimese 15 mindiga keegi võrku sahistanud oleks teine asi olnud ja poleks enam lisaaja teist poolaeg mängitud aga nüüd patsutasid oma 30 minti ära.

no ja ega see hõbe värav muud pole kui kuldse värava natuke vähem värdjalik poolvend.

old-fashioned 30 minutit ilma kuldsete, hõbedaste või tont teab mis väravateta on ikka üle prahi. ainsad mida vaja on alumiiniumist väravad;)

euro_boss
27.05.03, 11:21

Originally posted by Vince

no ei tulnud ju?? täiesti tavaline lisaaeg toksiti ju. oleks esimese 15 mindiga keegi võrku sahistanud oleks teine asi olnud ja poleks enam lisaaja teist poolaeg mängitud aga nüüd patsutasid oma 30 minti ära.

no ja ega see hõbe värav muud pole kui kuldse värava natuke vähem värdjalik poolvend.

old-fashioned 30 minutit ilma kuldsete, hõbedaste või tont teab mis väravateta on ikka üle prahi. ainsad mida vaja on alumiiniumist väravad;)

Mis moodi ei tulunud jõusse? :eiei: Teisel lisaajal löödi värav ja see lisaaeg mängiti ju lõpuni, nii et tuli kohe kindlasti jõusse. Kuldse puhul oleks selle väravaga ju lisaaeg kohe lõppenud ja poleks edasi mängitud!!!!!!!! Sa uuri seda asja veel:silm2:

SleepWalking
27.05.03, 11:29
Originally posted by euro_boss
Mis moodi ei tulunud jõusse? :eiei: Teisel lisaajal löödi värav ja see lisaaeg mängiti ju lõpuni, nii et tuli kohe kindlasti jõusse. Kuldse puhul oleks selle väravaga ju lisaaeg kohe lõppenud ja poleks edasi mängitud!!!!!!!! Sa uuri seda asja veel:silm2:

te noormees ei saanud vist päris hästi aru.

toome siis sellise näite, normaalaja lõpuks on seis 2-2. on 2 varianti:

1) mängitakse ilma kuldsete, hõbedaste ega muu väärtmetallikarva väravateta.
kui teisel lisaajal (nagu seekord) lüüakse 3-2 ja nii II lisaaeg lõpeb (mängitakse 120 minutit täis) - lõpeb sellega ka mäng.
2) mängitakse nö. hõbedase väravaga.
kui teisel lisaajal (nagu seekord) lüüakse 3-2 ja nii II lisaaeg lõpeb (mängitakse 120 minutit täis) - lõpeb sellega ka mäng.

mängiti täpselt samakaua ja samamoodi, kui oleks mängitud ilma nö \"hõbedase väravata\", seega on estonil õigus.

fitti
27.05.03, 12:46
ta peab vist rohkem seda silmas, et taas üle pika aja ei lõppenud mäng kuldse kolliga - ehk et tänu hõbedase värava reegli lisamisele on mängus slight change olemas. aga jah nõus estoniga - kui kuldsel väraval veel oli mingi iva sees, siis sellel hõbedasel on kyll raske pointi leida. ehk et - bring back the old times..