320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

väike lugemissoovitus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    väike lugemissoovitus

    head lugemist!

    http://www.kesknadal.ee/index.php?aid=1746

    #2
    Replying to Topic \'väike lugemissoovitus\'

    Allo

    Naera herneks ja kõige hullem on see, et kirjutaja ei ole seda naljana mõelnud. Vaene vaene eesti hokisõber, küll talle ikka tehakse liiga :P

    Krt! Ma tellin nüüd kesknädala, eestis on ammu puudus olnud korralikust huumori väljaandest. Edasi Keskerakonna poisid ja plikad

    Tervitades
    Eestlane Finsbury Parkis

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'väike lugemissoovitus\'

      See püüd alusetult jäähokit upitada oli ikka eriti hale.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'väike lugemissoovitus\'

        Vend võiks tõesti oma hoogu vähe maha tõmmata. Kui meie oleme tema jaoks \"jalgpallihaiglaks\" nimetatud seltskond, siis on ka nemad meie jaoks vaid \"kesikuteks\" nimetatud seltskond. Kesik teatavasti tähendab siga ja jõulude ajal tehakse nendega nii
        Siis saab praadi, vorsti, sülti...

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'väike lugemissoovitus\'

          Originally posted by Chazlor


          Allo

          Naera herneks ja kõige hullem on see, et kirjutaja ei ole seda naljana mõelnud. Vaene vaene eesti hokisõber, küll talle ikka tehakse liiga :P

          Krt! Ma tellin nüüd kesknädala, eestis on ammu puudus olnud korralikust huumori väljaandest. Edasi Keskerakonna poisid ja plikad

          Tervitades
          Mina olen Keskn2dala lugeja juba 2000.a. novembrist. Nimelt kohtasin yhte tuttavat, kellele vanaema oli Tartu-teekonnale kaasa pannud viimase Keskn2dala. Lugesin ja oli v2ga l6bus. Lehes oli nii luuletusi, Maie Parriku kultuuraylevaade ning palju lugejakirju ning \"nalja\"-pilte. Eriti t2helepanuv22rne on lugejakirjade sektsioon, kus avaldatakse mujal p6lu alla sattunud autoreid nagu Hillar Kohv Viinahauast P2rnumaalt ja Aleksander K6rgessaar J6gevamaalt Tormast. Kunagi avaldas Hillar lehes isegi oma telefoninumbri. Lisaks pakub mulle huvi Keskn2dala kius yhe yli6pilasyhingu vastu (Sa, Chazlor, tead ju kyll millest jutt). Yhes6naga, arvestades ylisoodust hinda (120 kr/aasta, yks yldsegi mitte naljaka Pikri number maksis 25 kulli), sai minust lehe tellija ja igan2dalane lugeja/kommenteerija. Erinevalt igasugustest kesikutest julgen kommentaaridele panna juurde ka oma nime.

          Pean siinkohal mainima, et aeg-ajalt kipub Keskn2dala hoog raugema, kuid siis kaasatakse uusi n2gusid, kes kohe pauerit lisavad. No n2iteks Allan \"Alajaam\" Alakyla, endine TASSi korrespondent Tallinnas Heimar Lenk v6i siis nyyd hiljuti see keskealine t2di, kes varem on kirjutanud ka T88partei (loe: kommunistide) ajalehes, kuskil tehase v6i kolhoosi ajalehes ning ka Rahva H22les, kui ma ei eksi. Nime ma ei viitsi j2rgi vaadata, kuna see kellelegi niikuinii mitte midagi ei ytle.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'väike lugemissoovitus\'

            \"Kesknädala\" paberversioon on ikka raudselt parem kui see, mis neil netis ripub. Lugejakirjade osa ja taidlusrubriik on tänases Eestis ikka raudselt tase omaette.
            Tõenäolislt annaks lehele palju juurde, kui peatoimetajaks saaks jälle Alaküla. Kuigi Heimar Lenk, vana kommu (kes tema omaaegseid reportaa˛e vene telekanalitele kuulnud on, saab aru), on paras tegelane, puudub tal siiski Alaküla elurõõmus süüdimatus, mis paneb teda igal ajal ja igas kohas nii ajuvabat juttu ajama, et lausa uskumatu (ETV direktoriks kandideerimisel - ETV\'s on sel aastal olnud niigi palju sporti(olümpia), rohkem ei tohiks seda enam küll tulla (enne vuti MMi ja kergejõustiku EMi). Kui vanus täis tuleb, peaks vist Allan poisi presidendiks valima.
            Mul on liiv ja sul on savi.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'väike lugemissoovitus\'

              Jah, paberversioonis on lugejakirjade juures sageli ka pildid, mis meenutavad enamasti Ivan Orava ja professor Koti artikleid illustreerivaid fotosid. Alakyla osas tuleb kindlasti n6ustuda - sellelt mehelt tuleb aeg-ajalt selliseid paranoiasid, et hoia ja keela. Lugejakirjade osas tuli aga veel meelde, et juunis Tartus tina pannes sattusin kokku paari pillimehega, kes kuuldes mimnu v2ljendit \"Aleksander K6rgessaar J6gevamaalt\" olid r66msalt yllatunud ning r22kisid, et olid koolipoistena vana juures suvel t88d teinud. Yhtlasi kinnitasid nad fakti, et too mees just v2ga normaalne pole.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar

              Working...
              X