PDA

View Full Version : Nasfali spordiennustused-analüüs

Leheküljed : [1] 2

Nasfal
16.10.17, 18:33
Tervitust!

Otsustasin luua oma teema ning põhiliseks põhjuseks on asja juures ikkagi kirg spordiennustuste vastu, mis on saanud märkamatult minu igapäevaseks tööks. Meeldib mänge analüüsida põhjalikult ning läbi selle leida siis häid kohti ja teenida korraliku lisaraha/põhiraha.

Põhilised on 3 valdkonda, mida ennustan.

1) Jalgpalli Euroopa 5 tippliigat (Inglise,Prantsuse,Saksa,Itaalia,Hispaania) ning noh sellega seonduvalt siis ka CL,EL
2) Euroopa Korvpalli erinevad karikasarjad (Euroliiga, Meistrite Liiga, Vtb) ja vahest ka NBA
3) Suurturniirid ükskõik millisel spordialal alustades Jalgpalli MM lõpetades Kergejõustikuga

16.10.2017

1) Leicester - Wba seda mängu ma isiklikult torkima ei lähe. Tavapärane Inglise tugevate tabelikeskmike heitlus, kus suure tõenäoususega otsustab 1 värav väga palju. Wba conf on üle 4, mis samas kindlasti, kes riskida tahab on mõttekoht. Leicesteri kaitse pole enam ammu see ja WBA suudab värvaid lüüa nii, et 1 0 juhtima minna ja Cashoutida on kindlasti lootust. Samas siiski suhteliselt bingo.

2) Verona Benevonto - Releka heitlus. Verona on vast vähe tugevam ja viimane mäng Torinoga näitas meeskonna sisu. Benevonto on küll siiani punktita, kuid Veronale suudavad nad kindlasti ohtu kujutada ja on võimelised üllatama. Üle 2,5 värava conf on 1,98, mis oleks kindlasti suhtkoht hea, sest mõlemal see kindel 6 punkti match ja kui üks peaks taha jääma läheb teine ründama täiega. Samas vägapalju sõltub jälle millal see 1 värav tuleb. Seega ise jätan pigem ka selle torkimata ja vaatan Lives, kas on mingi mõte.

3) Las Palmas - Celta Vigo Kaks väga lahja kaitsega kuid siiski väga ründavat võistkonda. Mõlemale meeldib keskel võim endakätte saada ja seal läheb kõvaks võitluseks ja eksimustest tekib kindlasti väga palju võimalusi. Siit tulebki minu ennustus ehk üle 2,5 värava mille confiks pakub hetkel keskmiselt 1,73. Teine hea mõttekoht on, et mõlemad meeskonnad skoorivad 1,55. Samas, kes tahab riskida siis üle 3,5 ja üle 4,5 on ka kindlasti mõte sellel mängul.

Las Palmas - Celta Vigo üle 2,5 @1,73

Svenniid
16.10.17, 18:47
Edu, loodame, et ei jää see üheööliblika projektiks nagu mitmetel siin.

Ma ei tea kuidas teistel, aga mind isiklikult häirib alati see "conf" "konf" sõna. Koefitsent või odds ei tuleta seda ju kuidagi. Kust te selle üldse saate?

Nasfal
16.10.17, 19:15
Edu, loodame, et ei jää see üheööliblika projektiks nagu mitmetel siin.

Ma ei tea kuidas teistel, aga mind isiklikult häirib alati see "conf" "konf" sõna. Koefitsent või odds ei tuleta seda ju kuidagi. Kust te selle üldse saate?

Plaan on mul endal ka pikemalt pinnale jääda. Conf v Konf eks see ole parasiitsõna, mis külge jäänud.

Calva
16.10.17, 19:58
Hea mõte, loen kindlasti. Jõudu!!!

telekavaataja
16.10.17, 20:44
Mina kiidan, kui:

1. Antud blogi on järjepidev.

2. Põhjendus säilib (ise see hooaeg näiteks vaevlen sellega).

Ja boonuseks võiks aegajalt mingi blogi statistika ka nähtav olla või kokkuvõtted (sellega vaevleb Romario, mitte, et siin blogipolitsei oleks).

Nasfal
16.10.17, 22:30
Soovitan kõigile Veronale Beti peale tõmmata meeletult domineerisid juba ennem Bono punast kaarti ja nüüd pole Bonol keskkaitsjat ka seega Verona paneb kindlalt kotti selle.

Nasfal
16.10.17, 23:43
Tänane kokkuvõte

1) Kes soovitust kuulda võttis, siis Wba läkski ilusti 1 0 juhtima ja seda teise poolaja keskel ja Cashoutiga sai väga korralikult sisse kasseerida. +

2) 2,5 värava asi läks aiataha väga varajase Bono punase kaardiga, mis sundis ühe meeskonna umbkaitsesse ja Veronal võttis aega et värav ära lüüa - oleks varem ära löönud oleks veel paar vajutatud ning Verona oli ka enne punast kõvasti tugevam meeskond ja peale punast Veronale kütta oli ka väga magus, sest Conf oli ikkagi 1,6 juures +

3) Mäng tuli väga ühepoolne, aga siiski nagu arvata oli kaitses megalt palju eksimusi mõlemalt poolt lihtsalt üks lõi teine mitte. 50nendaks minutiks oli juba 3 ära löödud ja peale Celta Vigo punast, kes panustas, et mõlemad meeskonnad skoorivad, siis tänu Las Palmase favoriidistaatusele ja Celta Vigo punasele pakkus ka väga korraliku kasumiga Cashouti (mängus hetkel 84 minut, kuid Las Palmas isegi ei ürita enam). Kes läks minu soovituse järgi riskima ka üle 3,5 ja üle 4,5 siis palju õnne for payday.

Esimene sissekanne ja võin 3/3 lugeda küll. Homme tuleb vähe järsem päev ja kindlasti lükkan ka rohkem panustamis/mõttekohti.

Kaurr
16.10.17, 23:55
Las Palmas laksas 2 enne lõppu ära siiski siiski :)

Aga loodan ka, et viitsid jätkata. Tagasisidet on väga vähe minu arust neil teemadel aga tea, et silma hoitakse peal ja sellest ära heidutada end lase.
Edu panustamisel igatahes!

Nasfal
16.10.17, 23:59
Las Palmas laksas 2 enne lõppu ära siiski siiski :)

Aga loodan ka, et viitsid jätkata. Tagasisidet on väga vähe minu arust neil teemadel aga tea, et silma hoitakse peal ja sellest ära heidutada end lase.
Edu panustamisel igatahes!

Telekavaataja nõu võtan ka kuulda ja ei lase muidugi. Endalgi hea huvitav jälgida seda kulgu ja kuidas läheb. Las Palmase osas kiirustasin jah, aga peale seda Celta 5endat olid mehed ikkagi tohutult pettunud ja lonkisid ei uskunud, et enam isegi üritatakse. Ja tänud sulle ja edu sulle endalegi kui betid :)

rahvaspordipäev
17.10.17, 01:34
Cash-out funktsiooni kasutamine on 99% juhtudel enda expected value vähendamine läbi topeltvigi maksmise.

Nasfal
17.10.17, 01:41
Cash-out funktsiooni kasutamine on 99% juhtudel enda expected value vähendamine läbi topeltvigi maksmise.

Kui sa mängu jälgid ja näed reaalselt, et ei ole potentsiaali, siis tasub pigem kasutada Cashout funktsiooni mitte hambad ristis kannatada viimase sekundini. Toon näite: Oled panustanud näiteks et lüüakse mängus üle 4,5 värava. Esimese 15 minutiga lüüakse näiteks 2 väravat ära. Conf oli ntks 5, panid 100 euri pakub tagasi ütleme seal 325. Minujaoks oleks see 225 euri juba korralik võit, mis oleks käes ja kasumis. Milleks hakata riskima sellega, et kas tuleb veel 3 väravat. Ma saaksin teha selle 225 euroga ntks 3 75 eurost uut panust ilma omale uut raha kandmata ning mängida nn riskivabalt. Teine võimalus on näiteks see, et ei tule seda 3 väravat kaotan 100 euri ja siis pean uuesti kandma.

rahvaspordipäev
17.10.17, 01:46
Mis ei lükka kuidagi ümber minu pointi vaid tekitab veel küsimuse, miks sa kogu oma bankrolli ühele mängule topid.

Nasfal
17.10.17, 01:58
Ma ei panusta kahte lehte 100le erinevale panusele. Ütleme nii, et võtangi 1-2-3 maximaalselt 4 panust. Üldjuhul siiski 1-2 ja panen sinna vähe kõrgemad Betid.

1) Ma üritan ikkagi leida võimalikult nn kindlad kohad
2) Olen varem proovinud seda et väiksed panused aga palju bete - ei toida
3) Ma ei panusta väga uupi sisetunde pealt ala, et ohh see tundub reaalne panen peale. Iga bet on väga hästi läbi analüüsitud, mille sisse käib (eelmiste mängude highlightside vaatamine), (stastistika kõrvutamine/vastandamine), teiste bettijate analüüside lugemine
Sellest tulenevalt ma ei jõuaks tervet karja asju koguaeg läbi vaadata.

Ja kui ma sain su esimesest postitusest valesti aru, siis ole hea ja defineeri sõna ,,topeltvigi,,

rahvaspordipäev
17.10.17, 03:36
Loomulikult on üle mõistuse sadade panuste kaupa päevas torkida, võib ka juhtuda, et sinu poolt jälgitavates liigades ei teki kogu nädal midagi panustamisväärset ja see on täiesti okei. Mis aga ei tähenda, et kui hea panuse leiad tohiksid sa sellele üle 5% oma bankrollist panustada. Variatsioon on spordiresultaatides suur ja mingi hetk paratamatult tekib downswing olgu su panused nii kindla peale kui tahes. Lihtsalt kirja panduna on ka maailma imeliseim ennustaja, kes 10000% ROIga 100st panusest 99 täppi paneb, kaotav panustaja, kui ta igale oma panusele kogu oma bankrolli paneb, sest kunagi tuleb see kord sajast ära. Ja halva jooksul ajal veel mingi 10 korda sajast!

Vig on panustamiskontori marginaal/teenustasu, ehk mündiviskel ei paku betsafe sulle 2 koefi vaid 1.85. Kui sa oma mündiviskest cashouti teed, siis ei pakuta sulle ausat väljamakset, vaid võetakse marginaal teistkordselt veel maha. Näiteks su 325€ cashoudi puhul oleks su beti tegelik expected value pikemaajaliselt ligemale 400le € kui sa vaid maldaks matši lõpuni oodata, vaatamata selle, et jah tõesti võid ka oma kogu panuse see konkreetne kord kaotada. Lisaks asja sisuline pool, et enne mängu leicester - wba mängus teisele panustades ei ole cashoutimine midagi muud kui hiljem 1X panustamine, mis tekitab küsimuse kuidas see kasumlik peaks olema kui just kontori livebettingu koefide arvutamises midagi totaalselt pekkis pole.

Nasfal
17.10.17, 04:00
Loomulikult on üle mõistuse sadade panuste kaupa päevas torkida, võib ka juhtuda, et sinu poolt jälgitavates liigades ei teki kogu nädal midagi panustamisväärset ja see on täiesti okei. Mis aga ei tähenda, et kui hea panuse leiad tohiksid sa sellele üle 5% oma bankrollist panustada. Variatsioon on spordiresultaatides suur ja mingi hetk paratamatult tekib downswing olgu su panused nii kindla peale kui tahes. Lihtsalt kirja panduna on ka maailma imeliseim ennustaja, kes 10000% ROIga 100st panusest 99 täppi paneb, kaotav panustaja, kui ta igale oma panusele kogu oma bankrolli paneb, sest kunagi tuleb see kord sajast ära. Ja halva jooksul ajal veel mingi 10 korda sajast!

Vig on panustamiskontori marginaal/teenustasu, ehk mündiviskel ei paku betsafe sulle 2 koefi vaid 1.85. Kui sa oma mündiviskest cashouti teed, siis ei pakuta sulle ausat väljamakset, vaid võetakse marginaal teistkordselt veel maha. Näiteks su 325€ cashoudi puhul oleks su beti tegelik expected value pikemaajaliselt ligemale 400le € kui sa vaid maldaks matši lõpuni oodata, vaatamata selle, et jah tõesti võid ka oma kogu panuse see konkreetne kord kaotada. Lisaks asja sisuline pool, et enne mängu leicester - wba mängus teisele panustades ei ole cashoutimine midagi muud kui hiljem 1X panustamine, mis tekitab küsimuse kuidas see kasumlik peaks olema kui just kontori livebettingu koefide arvutamises midagi totaalselt pekkis pole.

Ma ei pane kunagi oma bankrolli ühte panusesse ega pole ka seda väitnud. Muidugi Wba mängus ntks see 325 ei oleks tegelik väärtus, aga oleneb kuidas sa seda beti vaatled. Mina vaataks tollel hetkel seda ikkagi pilguga, palju ma kasumisse tuleks cashoutimise hetkel mitte seda, mis ma saada võiks. Seda põhimõtet ma tean, et maja võtab alati vahelt ja kui on kaks võrdset tiimi, siis pakutakse 1,85-1.90 confe ja see toimib ka cashoutide puhul, kuid lähtuda tuleks vanasõnast ,,parem varblane peos kui...,, . Nagu ma su jutust aru sain, siis sa arvad et ma panen 100 eurot kellegi võidule, siis koos võidetud summaga uuele panusele jne, siis niimoodi küll mitte. Kasumlik on õigel hetkel tunda, millal teha cashout ja millal mitte. Kui ma ikkagi näen mingilhetkel, et väga hea configa asi ongi pihta läinud ja pakub mulle võimalikust võidust üle poole ning mäng iseenesest on väga kahtlane, siis ma ei näe põhjust, milleks riskida kui ma saaksin märkimisväärse kasumi juba enda kontole välja kirjutada ja sellega ntks kasvõi katta ära mõne muu panuse möödaminemise.

Sinu tekstist loen ma välja et panustada tuleks igale betile ikkagi väga vähe ja oodata lõpuni. Mina panustan oma bankrollist ikkagi betile natukene rohkem ja rahuldun ka ntks 50-60% võimalikust võidust minnes välja kindlapeale.

rahvaspordipäev
17.10.17, 04:23
Ja siin sa panedki oma varblane pihus teooriaga mööda, sest pikas perspektiivis tähendab madalam ROI kauemkestvaid kaotavaid perioode.

Nasfal
17.10.17, 04:42
Ja siin sa panedki oma varblane pihus teooriaga mööda, sest pikas perspektiivis tähendab madalam ROI kauemkestvaid kaotavaid perioode.

Sa tahad mulle, siis väita, et kindlapeale minek ja väiksem võit tähendab kauemkestvaid kaotavaid perioode. Ära ole kinni ainult oma matemaatilistes ja stastistilistes numbrites. Spordiennustus ehk bettimine koosneb ikkagi ka muudest väga määravatest faktoritest mitte kihlveokontori sellidest münt peos maja võtab vahelt 1,9 konfist. Kihlveo kontorite süsteem on ikkagi kõik ülesehitatud automaatsete konfitsentide liikumise peale. Kui sa jälgid antud momendil mängu, selle kulgemist, siis sa saad võtta vastu otsuse, mis sinu arvates on kindlam. Siin tulebki mängu see kui hästi sa spordi ise tunnetad.

Miks ma ütlesin, et peale WBA juhtima minek on kindlam cashoutida? Sest ma lähtun Leicesteri rünnaku kvaliteedist, West Bromi kaitsest ja muust sajast asjast. WBA ei pidanudki lõpuni vastu ja mäng lõppes 1-1. Antud juhul oleks sina oma väikese panuse kirjutanud korstnasse, mina oma 225 eurise võidu kandnud pangakontole. Nüüd ütle mulle, et see on mündivise/pikas perspektiivis sina võidad või midagi kolmandat. Ehk ühesõnaga pikas perspektiivis paberipeal stastistliselt jääd sina ikka 0, sest see süsteem ongi niimoodi üles ehitatud. Võita võid sa ainult juhul kui suudad stabiilselt läbi väga hea lobitöö ja asjatundmise teha äärmiselt niiöelda tarku bete ja võtta võimalikult palju kindlat kasumit.

rahvaspordipäev
17.10.17, 05:33
Kui sa sellel hetkel oleks cashoudi tegemata jätnud, oleks su eeldatav kasum tulenevalt marginaalist 225 asemel mingi 260. Jah, oleksidki võib-olla see konkreetne kord kaotanud, kuid peale ∞ täpselt samasugust panust oleksid kokkuvõttes 15% vaesem.

Teiseks sul ei teki alati võimalust kasumlikku cashouti teha. Tegelikult selliseid suurliigasid nagu prem jt panustades loeks 5% ROI-d juba märkimisväärseks. Kui sa otsustad asja ees teist taga kontorile teist korda teenustasu maksta muutub tema biitimine inimvõimeid ületavaks katsumuseks.

QRkood
17.10.17, 08:58
Edu ja jõudu tegemistes. Miks muidu SBT-s ei osale?

j6u1uv4n4
17.10.17, 12:27
Cash Out on buukide poolt geniaalne idee panustajate võitude kärpimiseks ja üleüldse mindfuckiks, kuid osadel juhtudel on cashout kuldne.
Näiteks. Federer ja Nadal mängivad AO poolfinaali. Nadal juhib settidega 2:1 ja on neljandas setis 2:0 eduseisul. Nadali prematch odds oli 2.10 ja neljandas setis breigiga ees on tema koefitsient 1.083 vms. Cash out oleks pea 90% võidust. Samas, kui reaalne on, et Federer murrab tagasi, võidab seti ja seisult 2:2 on mäng jälle 50/50? Suurema panuse puhul on see kindel cash out'i koht.

Samas, kui flat stakes mängida ja iga võitva panuse pealt -10% maha võtta, siis ma ei tea kui kasulik see pikas perspektiivis on. Kuigi iga panuse pealt ju cash outi ei teeks, pigem oleks see situatsiooni hindamine ja mõtlemine kas comeback on reaalne või ei. Osad meeskonnad/mängijad on kas liiga kehvad või on kaotusega leppinud - taolises situatsioonis on cash out mõttetu. Suurte panuste ja võrdsete mängijate puhul on aga kindel, et take your money and run.

Nasfal
17.10.17, 15:32
Cash Out on buukide poolt geniaalne idee panustajate võitude kärpimiseks ja üleüldse mindfuckiks, kuid osadel juhtudel on cashout kuldne.
Näiteks. Federer ja Nadal mängivad AO poolfinaali. Nadal juhib settidega 2:1 ja on neljandas setis 2:0 eduseisul. Nadali prematch odds oli 2.10 ja neljandas setis breigiga ees on tema koefitsient 1.083 vms. Cash out oleks pea 90% võidust. Samas, kui reaalne on, et Federer murrab tagasi, võidab seti ja seisult 2:2 on mäng jälle 50/50? Suurema panuse puhul on see kindel cash out'i koht.

Samas, kui flat stakes mängida ja iga võitva panuse pealt -10% maha võtta, siis ma ei tea kui kasulik see pikas perspektiivis on. Kuigi iga panuse pealt ju cash outi ei teeks, pigem oleks see situatsiooni hindamine ja mõtlemine kas comeback on reaalne või ei. Osad meeskonnad/mängijad on kas liiga kehvad või on kaotusega leppinud - taolises situatsioonis on cash out mõttetu. Suurte panuste ja võrdsete mängijate puhul on aga kindel, et take your money and run.

Täpselt nagu ma eespool ka mainisin siis see tulebki kõnealla sõltuvalt mängu kulgemisest. Eks tulebki vahest kiiresti vastu võtta otsus kas lepid 85% võimalikust võidust ja 15% kahjumiga või kaotad kõik 100%.

Rahvaspordipäev räägib, et kõiki panuseid tuleks võtta nagu ühtselt, kuid siiski siin ongi tema viga. Igat panust tuleb võtta eraldiseisvalt ja individuaalselt ja lähtuda sellest.

Nasfal
17.10.17, 16:32
Täna, siis kossus eurokarikas

1) Tofas- Gran Canaria Gran Canaria @1.66 Gran Canaria euroopas on võimas, meeskond mängib ülikiiret mängu, Tofase kaitse tänu jänkidele on suhteliselt pask. Gran Canaria sai hispaania liigas eelmine voor väga tugevalt Andorralt napi kaotuse, mis tõi nad maapeale tagasi. Tofas esimeses euroopa mängus kaotas väga kindlalt Ulmile ja nad suudavad hästi esineda jätkuvalt ainult Türgi liigas endas. Ainukene vast asi, mis vastu räägib on see et mäng toimub Türgi karukoopas, kuid siiski ei näe hetkel Tofast tundes küll erilist võimalus Gran Canaria vastu.

2) Torino-Mac Andorra Mac Andorra @2.3 Üks ei saa hakkama isegi koduliigas outsiderite vastu, teine pani väga võimsalt vastu Real Madridile, alistas isegi Gran Canaria ja näitab väga head distsiplineeritud mängu. 2.3 Conf on kindlasti väga alahinnatud ja muudab väga magusaks.

3) Lyon-Ulm kaks väga hästi oma koduliigas viskat võistkonda, kes ei mängi kaitsest lähtuvalt. Ei näe väga miks peaks see nüüd muutuma Euroopas. Siin oleks Over 155 suhteliselt mõtekas.

ChelseaFC
17.10.17, 16:51
Eks tulebki vahest kiiresti vastu võtta otsus kas lepid 85% võimalikust võidust ja 15% kahjumiga või kaotad kõik 100%.

Rahvaspordipäev räägib, et kõiki panuseid tuleks võtta nagu ühtselt, kuid siiski siin ongi tema viga. Igat panust tuleb võtta eraldiseisvalt ja individuaalselt ja lähtuda sellest.

Või võidad kõik 100%? Sest kui bookie on nõus sulle 85% välja maksma (arvestades sisse ka maja cuti), siis peaks objektiivselt olema selle ürituse tõenäosus kindlasti üle 90%. Kui sa ei suuda seda ära oodata, siis tundub pigem jah, et kas mängid enda jaoks liiga suurte panustega või siis kingid lihtsalt bookiedele raha. Boonus peaks see olema, et vaevalt nad su kontosid limiteerima hakkavad :)

Aga kui sa siin ennist rääkisid, et over 4.5 KOEF on 5 ja sa selle peale raha panustad, siis peaks sul ju ikkagi olema uskumus, et seal mängus tuleb vähemalt 5 väravat. Kuidas siis järsku peale 15 min ja 2 väravat (mis peaks ju tegelikult sinu ennustusega kooskõlla minema) sa järsku endale vastu astud ja cashouti teed? Nagu siin ka varem on öeldud, siis cashout on lihtsalt viis, kuidas 'Ŕecreational Gambleritelt' lisaraha veel juurde saada. Pikas perspektiivis kasumlikud mängijad sellega ei tegele! Kui sa ikka usud, et WBA lööb Leicesteri vastu esimesena värava, siis pane raha selle peale. Kui sa suudad Premmis, La Ligas ja muudes sellistes liigades taolist taktikat kasutades hooajal lõpus plussi jääda, siis usu mind, sa peaksid päris kergelt ükskõik millises maailma kihlveokontoris töö leidma. Mul isiklikult on aga suured kahtlused.

Edu igatahes!

cabron
17.10.17, 16:57
Eks tulebki vahest kiiresti vastu võtta otsus kas lepid 85% võimalikust võidust ja 15% kahjumiga või kaotad kõik 100%.

Kuld. Harva kohtab panustajaid, kes arvestavad reaalses rahas, mitte expected values vms.

Nasfal
17.10.17, 17:35
Või võidad kõik 100%? Sest kui bookie on nõus sulle 85% välja maksma (arvestades sisse ka maja cuti), siis peaks objektiivselt olema selle ürituse tõenäosus kindlasti üle 90%. Kui sa ei suuda seda ära oodata, siis tundub pigem jah, et kas mängid enda jaoks liiga suurte panustega või siis kingid lihtsalt bookiedele raha. Boonus peaks see olema, et vaevalt nad su kontosid limiteerima hakkavad :)

Aga kui sa siin ennist rääkisid, et over 4.5 KOEF on 5 ja sa selle peale raha panustad, siis peaks sul ju ikkagi olema uskumus, et seal mängus tuleb vähemalt 5 väravat. Kuidas siis järsku peale 15 min ja 2 väravat (mis peaks ju tegelikult sinu ennustusega kooskõlla minema) sa järsku endale vastu astud ja cashouti teed? Nagu siin ka varem on öeldud, siis cashout on lihtsalt viis, kuidas 'Ŕecreational Gambleritelt' lisaraha veel juurde saada. Pikas perspektiivis kasumlikud mängijad sellega ei tegele! Kui sa ikka usud, et WBA lööb Leicesteri vastu esimesena värava, siis pane raha selle peale. Kui sa suudad Premmis, La Ligas ja muudes sellistes liigades taolist taktikat kasutades hooajal lõpus plussi jääda, siis usu mind, sa peaksid päris kergelt ükskõik millises maailma kihlveokontoris töö leidma. Mul isiklikult on aga suured kahtlused.

Edu igatahes!

Ma toongi näite, et kui ma panen 100 euri üle 4,5 värava confile ja lüüakse 15 minutiga 2 ära ja pakub mulle mingi 300 tagasi. Miks ma ei peaks seda cashoutima ja rahulikult kirjutama endale kena kasumi. Asi ei ole kindlasti liiga suurtes summades mängimises vaid mitte ahneks minemises. Ma julge väita vastupidist, et need, kes ajavad iga viimast kui senti taga on lõpuks kaotajad kui need, kes lepivad vähemaga.

Oleneb ju vaatenurgast. Kui ma panustan 100 eurot ja saan tagasi ntks 325, siis kas sa võtad seda kui 225 eurost kasumit ( nagu mina) või higistad tooli taga ja mõtled et ärgu jumala eest Leicester väravat löögu, aga kihlveokontorile ma nende 30 eurost lisa ei anna. See mõttetu riskimine ja oma kanguse ajamine ei vii mitte kuhugi. Cashouti tuleb osata õigel ajal kasutada - mitte alati. Cashouti kasutamise funktsioon tulebki mängu ikkagi juhul kui sa mängu ise vaatad.

Toon nt: Girona-Villarreal oli siin laup v pühap. Panin Villarrealile panuse nende Conf oli 2.70. Löödi kiirelt 2 väravat võimalik võit oli 135 aga cashout viskas hetkeks peale teist väravat 121 peale vms. Ilmselge, et ma maksan tollel hetkel cashouti välja. 14 eurot ei ole enam seda riskimist väärt. Hiljem Girona lõi 1 tagasi ja neil oli kõvasti võimalusi, et viik lüüa. Ma sain tolle mängu kasumi ilusti suunata Milano Derbysse, mis omakorda toitis uuesti. Ehk ma ei näe põhjust riskida selle 10% pärast nii hullult kui ma saan korraliku kasumi eos välja kirjutada endale ja selle reinvestida järgmistesse bettidesse ilma enda uut raha sisse investeerimata.

-RoMaRiO-
17.10.17, 17:40
rahvaspordipäev ja ChelseaFC ütlesid enamuse ära, aga ma ka sügavalt kahtlen, et keegi suudab mänge nii hästi ette näha, et 2 kordse marginaali maksmisega suudaks long run kasumit näidata. Cash out funktsioon on kontorites ainult ühel põhjusel - mitte mängijate riske vähendada, vaid maksimaliseerida oma kasumit. Tänapäeval pakuvad kontorid niivõrd laia valikut panustamiseks, et kui leiad midagi, siis jää sellele lõpuni kindlaks (eriti kui mäng ka selles suunas liigub) ja kui lähebki mööda, siis gg ja next bet.

üks artikkel ka taustaks: http://news.betswaps.com/2016/02/01/cashout/

Nasfal
17.10.17, 17:59
rahvaspordipäev ja ChelseaFC ütlesid enamuse ära, aga ma ka sügavalt kahtlen, et keegi suudab mänge nii hästi ette näha, et 2 kordse marginaali maksmisega suudaks long run kasumit näidata. Cash out funktsioon on kontorites ainult ühel põhjusel - mitte mängijate riske vähendada, vaid maksimaliseerida oma kasumit. Tänapäeval pakuvad kontorid niivõrd laia valikut panustamiseks, et kui leiad midagi, siis jää sellele lõpuni kindlaks (eriti kui mäng ka selles suunas liigub) ja kui lähebki mööda, siis gg ja next bet.

üks artikkel ka taustaks: http://news.betswaps.com/2016/02/01/cashout/

Kui mäng läheb selles suunas, siis ma jäängi kindlaks. Kui mäng ei lähe selles suunas, siis ma ei jää endale kindlaks. Cashouti funktsioon nagu ma ka varem maininud nõuab ikkagi oskust olukorda analüüsida.

Artikkel näitabki, et kui palju kihlveokontor võtab vahelt kui tulemus läheb ikkagi nii nagu sa ennustasid ja võtad varem välja. Mind on oma sisetunde usaldamine ja vahest harva cashout otsuse vastuvõtmine väga hästi. 2-3x/10nest on lõpuni jäänud minu tehtud bet pidama. Ehk tõesti on jäänud vale mulje, aga ma ei kasuta vahest Cashouti ehk 30 betti järjest ja siis otsustan teatud mängus seda teatud põhjustel siiski kasutada ja vähendada ikkagi riske. Kuna see asi on ennast siiani suhteliselt kõva protsendiga alati õigustanud, siis olen saanud rõõmsalt öelda et kihlveokontor istugu oma marginaal sisse, sest cashout on väga hea võimalus ikkagi kihlveokontor üle mängida kui sa suudad edukalt analüüsida ja võimaliku mängu käiku ette näha. Arvuti ei vaata mängu sellise pilguga nagu sina ja see ongi eelis kihlveokontori ees.

ChelseaFC
17.10.17, 18:17
higistad tooli taga ja mõtled et ärgu jumala eest Leicester väravat löögu, aga kihlveokontorile ma nende 30 eurost lisa ei anna.

Kui sa mänge juba higistades vaatad, siis on selge, et bankroll management pole korras või on hasart tekkinud.

Nasfal
17.10.17, 18:32
Kui sa mänge juba higistades vaatad, siis on selge, et bankroll management pole korras või on hasart tekkinud.

Sellessuhtes jah ma mängin suhteliselt arvestatavate panustega ning eks sellest tulenevalt on mul muidugi ka suurem pinge mängudes sees. Kuniks ma sellepeal ikkagi piisavalt ära elan/teenin ning väldin sellega 8-17neni tööl käimist, siis las see väike higistamine ja hasart olla. See on prioriteetide küsimus - mulle meeldib praegune elu, kus ma tõmban vaikselt vahepeal vesipiipu, analüüsin bet-beti järel asju ja ühendan lõbu/hobi/töö kõik üheks. Bettide suurus ei ole muidugi midagi üle mõistuse ja ma võin kaotusi endale lubada ehk kõik on kontrolli all.

telekavaataja
17.10.17, 18:35
Furoori tekitasid sa igal juhul omajagu.

Jätkame küsimustega:

1. Mis kontoreid kasutad?

2. SBT-sse ka plaanis konkurentsi pakkuma tulla?

ChelseaFC
17.10.17, 18:44
Sellessuhtes jah ma mängin suhteliselt arvestatavate panustega ning eks sellest tulenevalt on mul muidugi ka suurem pinge mängudes sees. Kuniks ma sellepeal ikkagi piisavalt ära elan/teenin ning väldin sellega 8-17neni tööl käimist, siis las see väike higistamine ja hasart olla. See on prioriteetide küsimus - mulle meeldib praegune elu, kus ma tõmban vaikselt vahepeal vesipiipu, analüüsin bet-beti järel asju ja ühendan lõbu/hobi/töö kõik üheks. Bettide suurus ei ole muidugi midagi üle mõistuse ja ma võin kaotusi endale lubada ehk kõik on kontrolli all.

Edu igatahes! Lihtsalt ma tahan hoiatada, et mingi hetk tuleb ka kindlasti kukkumine ja loodetavasti oled sa selleks siis ilusti valmis. Sportsbookidega on selles suhtes keeruline endale stabiilset elatist teenida. Paar kuud võib kõik väga hästi minna, kuid kui mingid kuud läheb see joon punasemaks (ja usu mind, ta läheb, ükskõik kui hea sa ka pole), siis üüri ja muid kulutusi sa ju ei väldi. Ja kui liiga kaua hea oled, siis pole kontor sinust enam huvitatud ja limiteerib su panuste suurused.

Nasfal
17.10.17, 18:47
Furoori tekitasid sa igal juhul omajagu.

Jätkame küsimustega:

1. Mis kontoreid kasutad?

2. SBT-sse ka plaanis konkurentsi pakkuma tulla?

Eks sellessuhtes ma väga huviga lugesin teiste väga arvestatavate inimeste tekste, rahvaspordipäev, chelseafc, romario jne. Ma üritasin ilusti ka enda seisukohti põhjendada ja nemad põhjendasid enda oma nii, et much much respect u guys. Spordiennustused ongi selline maailm, kus ju reaalselt mingit sellist valemit või suunda ei ole, et lõpetad 100% +. Seega igasugune vaidlusmoment on alati väga edasiviiv.

1. Eestis kasutan Betsafe just mängudes, kus mul enne mängu on eeldus, et võib tekkida mängujooksul arvestatav palju furoori tekitanud cashouti kasutamise koht. Seda põhjusel et Betsafe cashout jookseb ilusti ja jookseb üliharva kokku.

1.1 Olybeti olen vahest harva kasutanud, kuid viimasel ajal tahaplaanile jäänud

1.2 Läbi Proxy ja kasutades American Expressi olen kasutanud vahest ka 365beti, aga see on ka meie lolli maksuameti poliitika tõttu suhteliselt tahaplaanile jäänud. Ei viitsi nende maksetega jamada niipalju.

2. SBT ma ei ole uurinud niipalju, kuid esmamulje tundub suht huvitav nii, et miks mitte ükshetk käsile võtta ja tulla ka seal kampa lööma.

Nasfal
17.10.17, 18:56
Edu igatahes! Lihtsalt ma tahan hoiatada, et mingi hetk tuleb ka kindlasti kukkumine ja loodetavasti oled sa selleks siis ilusti valmis. Sportsbookidega on selles suhtes keeruline endale stabiilset elatist teenida. Paar kuud võib kõik väga hästi minna, kuid kui mingid kuud läheb see joon punasemaks (ja usu mind, ta läheb, ükskõik kui hea sa ka pole), siis üüri ja muid kulutusi sa ju ei väldi. Ja kui liiga kaua hea oled, siis pole kontor sinust enam huvitatud ja limiteerib su panuste suurused.

Eks sellessuhtes mul on siiamaani ka olnud ikkagi ropult kaotusi. Ja on olnud periood, kus ma olen mõelnud käega löömisele. Kaotused ja kaotuslained nendega peab paratamatult arvestama. Ma suutsin endast välja saada selle halva harjumuse, mis mul kunagi hakkas kaasas käima, et kui kaotasin siis lendasin kohe uue summaga live üritades kaotust vältida. Sellist asja enam ei juhtu. Teiseks mul on olemas õnneks alternatiiv/alternatiive, et kui spordiennustus enam ei toida, mis edasi ehk mul ei hinga koguaeg see pinge, et ma pean võitma muidu on kõik. Hetkel mul viimase 2 aasta jooksul on ikkagi suhteliselt tugev + ja olen üritanud seda raha ka natukene endaarust investeerida - seda kui hästi või halvasti eks seda näitab tulevik. Hetkel see spordiennustus on ikkagi see, mis aitab mul paremini keskenduda õpingutele/nautida rohkem noorust/tegeleda sellega, mis mulle endale reaalselt meeldib. Ja eks ma tean, et iga ilus asi võib ükskord otsa saada ja selleks olen ma valmis. Senikaua kuni mul endal välja arenenud nn taktika ja strateegia ikkagi toodavad nädala või kuu lõikes + numbreid ei plaani ma konfitsente varna riputada. Hetkel mul veel perekonda ei ole, elan ikkagi enda jaoks, siis millal veel sellise asjaga tegeleda.

telekavaataja
17.10.17, 19:00
1.2 Läbi Proxy ja kasutades American Expressi olen kasutanud vahest ka 365beti, aga see on ka meie lolli maksuameti poliitika tõttu suhteliselt tahaplaanile jäänud. Ei viitsi nende maksetega jamada niipalju.

Sa siis ei ole Eestis registreeritud või panid mingi suvaka aadressi? Minuteada on kõik eestlased bet365-st välja pekstud, kuna nad plaanivad järgmine aasta end Eesti turule avada.

Nasfal
17.10.17, 19:03
Sa siis ei ole Eestis registreeritud või panid mingi suvaka aadressi? Minuteada on kõik eestlased bet365-st välja pekstud, kuna nad plaanivad järgmine aasta end Eesti turule avada.

Mul on välismaa panga poolt antud american express ja sellega registreerudes ei olnud ühtegi probleemi.

Nasfal
17.10.17, 20:53
CL algkoosseisud väljas ja aeg, siis tänased betid kirja panna

1) Maribor-Liverpool Mariboril on kaitseliin ikka ülimalt aeglane ning suurmängude kogemus on ikkagi täielik 0. Üks kaitsja on just tulnud vigastuspausilt. Sloveenia liigas mängitakse ikkagi iga mäng ründavat jalgpalli ning kaitsest lähtuvalt mängida ei osata. Teades Liverpooli kiirust ja ründavust, siis neil on selg vastu seina ja vaja kõmmutama hakata ja Maribori vastu see, et nad Inglismaal ei löö küll asjasse puutuma ei peaks. Vaadates mänge Sevilla ja Spartakiga tekitasid nad neid võimalusi ikka väga ohtralt ja mängisid väga ilusti. Maribor on kindlasti mitu klassi nõrgem meeskond ja vahetusest on ikkagi tulemas väga näljased Chamberlain,Sturridge jn.

Minu panus siia mängu on siis Liverpooli väravateks üle 3,5 @2,85

2) Monaco - Besiktas Mõlemad mängivad väga ründavat jalgpalli ning kaitse on ikkagi suhteliselt crap. Vaadates kasvõi viimaseid koduliiga mänge. Monaco peab hakkama väravaid lööma ning Jardimi kogemus Euroopas ennast tähtsalt hetkel kokku võtta on fenomenaalne. Besiktasel on 2 väga kõva võitu all ning saavad see mäng rahulikult mängida enda mängu ilma, et suur pinge taga oleks. Eeldan, et mäng tuleb väga lahtine väga ründav mõlema kaitse käriseb, mõlema meeskonna ääred tõmbavad mängu ribadeks.

Panus, siis Üle 3,5 värava @2,55

3) Real Madrid - Tottenham Mõlemal on hetkel 2 võitu all mingit vajadust otse ründama minna ei ole. Reali rünnak on hambutu - Tottenhami kaitse on äärmiselt distsiplineeritud. Mingit ilget väravatesadu ma siit mängust ei oota.

Alla 3,5 värava conf @1,83

4) City vs Napoli ülihuvitav kohtumine. Tundub, et kihlveokontorid on kõik magusamad asjad siin totaalselt läbi hammustanud. Samas Cityl mängib Delph positsioonist ikkagi totaalselt väljas, nad mängivad niigi nagu Guardiolale omane väga kõrge kaitseliiniga. Walker, kes tõuseb kõrgustesse. John Stones, kes on ikkagi väga aeglane ja väga sitt tehniliste ründajate vastu. Napoli omakorda, kelle ründemäng on ikka väga seksikas on Cityt võimeline ikkagi kindlalt nõelama igakell. Stoke Citygi lõi Cityle 2. Keskel on väga kogenud/targad ja jõulised poolkaitsjad Hamsik/Zielinski ja siis üks hea Ball winning Midfielder Diaware ehk kui Napoli keskel palli kätte City surveall saab, siis Insigne/Callejon/Mertens tõmbavad City kaitseliini moment ribadeks for sure. Premmis City ei ole mänginud sellise ründeliini vastu. Siit tulenevalt bet

Napoli väravate arv üle 1,5 @2,7

5) Apoel - Dortmund Apoeli kaitseliinis on olude sunnil 33 keskkaitsja, kes on mänginud ülivähe ning on ikkagi megaaeglane. Paremas äärekaitses mängib 22 kreeka liigast toodud pingipoiss. Dortmund näitas tegelikult nii Reali kui ka Tottenhami vastu väga kõva mängu. Koosseis Dortmundil on samuti üliründav. Dortmundi enda kaitse kindlasti tekitab võimalusi siin Apoelile endale.

Siit tulenevalt minu bet on samuti üle 3,5 värava @2.3

Teisi 3me mänge ei torgi, sest pole kindel ega ei leidnud midagi väga head.

Nasfal
17.10.17, 22:39
Poolaja kokkuvõte siis

1) Kõige suurema configa panus kõige rutem pihta super +

2) Monaco Besiktas väga lahtine ja atraktiivne mäng mõlemad on värava löönud ja poolajaga pandi ilusti 2 ära ja lootust, et tuleb 4 kokku on suur

3) Sellin nii ja naa... pigem kardan, et ikkagi lüüakse üle, aga noh kes teab

4) Mertens pedekas... Penaltit ära ei löö no tra...

5) Poolajaga löödi küll 0, aga Apoelil sai väravavaht vigastada ja asemele tuli täielikult mängupraktikata mees, tipuründaja sai vigastada ja platsile tuli ka suhteliselt vähe mänginud mees. 2 sunnitud vahetust, pallivaldamine on 30-70 Dortmundile nii, et ma usun, et mingihetk võib Apoel platsil surnud olla ja Dortmund lihtsalt kõmmutama hakata. Lootust on kuigi siiani Dortmund ikkagi väga sitt olnud.

Kossu ennustused jäid, siis 1-1

Nasfal
17.10.17, 23:42
Ohjah... 2/5...

Õnn oli, et pihta läks kõige suurema configa asi

Kui oleks igale betile pannud 10 eurot ehk kokku 50 eurot oleks tagasi saanud 46,8 ehk väga hullusti pole, kuid siiski.

Dortmund oli ikkagi täis pask... Monaco vedas ka ikka väga kõvasti alt. Ja Mertens võib sügavalt putsi käia.

cabron
17.10.17, 23:53
Ja Mertens võib sügavalt putsi käia.

vasturääkivus, enne just ütlesid et ta on pedekas

Nasfal
18.10.17, 00:26
Otsustasin, et peaks ikkagi täna öösel NBA vaatama ja oma lemmikklubile (Bostonile) kaasa elama

Nagu kombeks ikka, siis otsustasin üle vaadata konfid ja vaatasin et over 212,5 tundub väga mõistlik

Mõlemal on meeskonnas uusi staare - pingipeal on poisse, kelle tase on väga kõva ja, kes tulevad raudselt kohe väljakule paugutama Lue ja Stevensi vahelised kohtumised on siiani olnud kõik ikkagi üsna viskamisele orienteeritud ja suuremaskoorilised.

Nasfal
18.10.17, 04:15
Esimesel poolajal pandi siis plaanipärase 106 punkti asemel 92, kuid seda täiesti ulmeliselt madala visketabavusega. 3 on mõlemal olematud. Palju pani värisema ka bostoni mehe vigastus, kuid mäng ise on hästi kiire ja kõik koguaeg ainult viskavad nii, et kui teisel poolajal visked minema hakkaks oleks lootust kõvasti.õnneks on mängus üsna suur vahe nii, et vast kaitses enam nii usinalt ei pingutata.

vendetta
18.10.17, 04:25
Loodad veel? Boston on täiesti ideetu meeskondlikult... mingi 6-7 kolmest peaks järjest sisse panema 3ndal, et oleks lootust ehk 205 kokku saada heal juhul. Cle -3.5 tundub tagantjärgi no brainer... aga noh tagantjärgi tunduvad paljud asjad jube lihtsad ja loogilised :)

Nasfal
18.10.17, 17:32
Loodad veel? Boston on täiesti ideetu meeskondlikult... mingi 6-7 kolmest peaks järjest sisse panema 3ndal, et oleks lootust ehk 205 kokku saada heal juhul. Cle -3.5 tundub tagantjärgi no brainer... aga noh tagantjärgi tunduvad paljud asjad jube lihtsad ja loogilised :)

Bostonil tuli mõte teisel poolajal ikkagi sisse ja Cleveland oli väga hädas. Kas oli hooaja avamäng, aga see kolmeste tabamine oli ikka kuradima kehva ja peamine põhjus kust need punktid tulemata jäid. Esimene poolaeg visati tuimalt mõlemalt poolt järjest mööda ja mööda.

Nasfal
18.10.17, 17:38
Aga täna uus päev ja loodetavasti läheb täna paremaks

1 Mäng

Qarabag-Atletico Madrid

Qarabag mängib ikkagi väga ründavalt ja seda eriti veel kodupublikuees (vs As Roma) see peaks olema muidugi väga magus Atleticole. Roma pääses äärtelt kiirusega ikka kohasti väga lihtsalt läbi. Usun et Simeone eelistab täna Carrascot/Gaitani ning Vietto/Greizmanni ees. Samuti standardolukorrad on Qarabagil äärmiselt kehvad just kaitsepoolel ja seda näitasid mängud Chelsea ja Roma vastu väga ilmekalt kui lihtsalt saadi löögile. Atleticot ma pean standardites klassi poolest Romast ja Chelseast kõvemaks nii, et usun, et vähemalt 1 lüüakse mingist nurgalöögist/karistuslöögist ära. Qarabag samas ise üritab ikkagi lüüa niipalju igast asendist peale kui kannatab ja oma väravat jahtida nii, et lootust et sealt 1 ära lüüakse on ka ikkagi olemas.

Selle mänguga seoses panustan ma, siis järgnevalt

Over 2,5 Goals @2,04

Atletico -1 @1,84

Nasfal
18.10.17, 18:26
Atletico alg 11, kus Greizmann ja Gameiro tipus ja äärtel on Carrasco ja Gaitan mõlemad toetavad väga ilusti bete.

Nasfal
18.10.17, 19:52
No Atletico ründekvaliteet oli ikka väga kehva esimene poolaeg. Kuigi jõuti kaks korda väga hästi 1vs1 olukorda, siis no Carrasco ja Greizmann pljät... nagu rahvaliiga. No nüüd on Atleticol korralikult selg vastu seina ja tuleb paugutama minna teisele poolajale.

Mõmmik
18.10.17, 20:01
Pole võimatu, et Atletico isegi nulli peale jääb, mingit teravust Atleticol küll polnud, paar korda suruti õnne/jõu abil keskelt läbi ja kogu lugu.
Gameiro esimene puude oli kohutav ja kuigi Qarabag tegelikult tegi väga palju lihtsaid sööduvigu, kust oleks saanud kiirelt karistada, siis sellest polnud haisugi. Teine poolaeg peab miskit muutuma, et üldse võiduga ära tuldaks.

Kaurr
18.10.17, 20:56
Noh eks see nüüdtundub tagantjärgi targutamisena aga seda see kindlasti pole . Siis kuna pooldan Atleticot ja ütleks, et mina olen loobunud hetkel nende peale panustamast. Aga üks mis kindel, atletico on hetkel under sats.. Rünne on hambutu. Kõik ootavad Griezmannilt imet aga talle on kõrvale ka vaja kedagi.Ise ootan jaanuaris Costa tulekut platsile ja eks siis näha saab kuidas pall veerema hakkab. Igatahes kuna see bet sul läks kaotsi siis järgmiste panustega loodan, et tabad :)

Calva
18.10.17, 21:00
https://twitter.com/BetCIub/status/920648712329859073

https://pbs.twimg.com/media/DMbNHexXkAUvgAG.jpg:large

:tearsofjoy:

Nasfal
18.10.17, 21:19
See oli tõesti hetkel väga suur ime... Kõige halvem üllatus oli mängu juures nagu see, et Atleticol polnud isegi reaalselt mingit tahtmist kohtumist võita. Ma ei vähenda Karabahhi meeskonna väga tugevat esitust, aga Atleticol oli reaalselt kohati ikka nagu jube pohhui sellest mängust. Viimased 30 minutit pmst taoti lihtsalt pikka palli kasti... Siiamaani Atletico on alati sõltumata koduliigast CL alati väga motiveeritud ja kõva, aga ma ei tea... Noh, mis sa teed. Chelsea fännina on mul muidugi väga hea meel, aga panuse mõttes, siis sitta kah. Õnneks bettisin vähe, sest Atletico võõrsil vorm ning kell 19.00, aga siiski valus.

Õhtuks

Chelsea-As Roma

Mõlema koosseis on suhteliselt väga kaitsele orienteeruv... Ma ise eeldan siit väga kinnist mängu, kus peale Atletico viiki Karabahhis mingeid riske võtma ei minda.

Panustasin, et alla 1,5 @4,95 kindlasti riskimist väärt.

Anderlecht-PSG

Anderlechti kaitse nii liigas (kus imetakse alumistelt meeskondadelt sisse 3 jne) ning Cl kus Celtic tegi nende enda kodus, mis tahtis ei näe ma hetkel küll PSG suguse gigandi vastu isegi mingit lootust. PSG tuleb siis väga võimsa koosseisuga peale.

Annan, siis Anderlehcilte +3 algedu ja sellejuures on PSG võit @3,75. Arvan, et PSG Cl paneb jälle sama võimsalt nagu tehti seda Celticu ja Bayerni vastu lihtsalt vastane on veel sitem.

Barcelona-Olympiacos Olympiacose kaitse ja iga liin on ikka väga tugevalt kokku klopsitud mingitest täiesti praktikata ja noortest. Barca kodus läheb kindlasti väga kõvasti peale paugutama ja Olympiacose kokkumängu puudumise juures eeldan ka siit väga tugevalt teerulliga ülesõitmist. Panen järjekordse väga risk beti

Annan Olympiacosele 4 algedu ja selle juures, siis Barca võit on 3,95

Neljas ja viimane, millele panustan on Benifica-Man United

Andes Benificale +1 algedu on Unitedi võit @3.35 Mourinho puhul ei tea muidugi kunagi, aga hetkel on Unitedil alagrupp kontrolli all mingit põhjust mängu tapma minna ei ole, kvaliteedilt ollakse üle, Benifical mitmeid häid puudujaid. Baseliga mäng võõrsil näitas, et on ikka väga haavatavad.

Ehk ma varem ka selliseid väga riski panueid teinud ja nende mõte ongi täna minna jahtima Cashoute. 2 panust pihta läheks oleks juba korralik kasum. Eks paljud kindlasti naeravad, aga eks õhtu näitab, kas feilin korralikult või mis.

Nasfal
19.10.17, 00:03
1/4 valujevist läks siis pihta ehk 0 ring põhimõtteliselt.

Ainukene panus, mis korralikult aia taha läks oli Chelsea-Roma, aga noh sinna oli ikkagi väike panus pandud.

PSG rünnak on ikkagi tappev ja kuigi löödi 4 alles 88 minutil ära polnud kordagi kahtlust, et see ära tuleb.

Barcelona möödaminek on ehk kõige valusam... Fucking palju oli esimesel poolajal võimalusi??? No ei suudetud ära lüüa valus oli vaadata lihtsalt... Ja siis muidugi Pique komöödia... Ikka suudeti 3 0 juhtima minna. Oleksid ei maksa midagi, aga poleks olnud punast kaarti oleks see pihtas ka olnud for sure. Kuigi oli ka 10nekesi väga häid võimalusi, et ära lüüa.

United-Benifica Pettumus oli natukene nagu see, et seda 18 aastast väravavahti ja noort keskkaitsjat reaalselt nii vähe testiti... Rashford korra pani proovile ja kohe tuli. Kuigi noh eeldasin, et täna vast ikkagi ei üritata mängida endale nüüd kandikul kätte löögikohti vaid proovitakse natukene rohkem.

Kui kaotust pole, siis pole ka midagi hullu, kuid siiski Manu ja Barca betid olid suhteliselt valusad möödaminekud.

Nasfal
19.10.17, 01:23
Kuna sai jälle päeval kella 15ni magatud, siis und ei ole ning its NBA time

1) Wizard - 76ers

Wizards üle 112, 76ers on siiski ülimalt sitt võõrsilmeeskond, Wizards enda kodus on suhteliselt hea. Wizards näitas ka preseasonil väga head ründemängu ning meeskond on väga hästi kokkumänginud. 76ers mängib väga lahtiselt nii, et usun et 112 võib olla Wizardsile väga reaalne.

2) Orlando - Heat üle 206, Orlando preseasonil andis ikka kõigile väga võrdselt mänguaega ja katsetas igast erinevaid asju ning skooriti vähe ning eks see tõmbabki hetkel pointsi alla, kuid Heat tõmbab ikkagi kindlasti tempo ülesse kohe algusest peale ja Orlando tuleb kaasa.

3)Pistons vs Charlotte Pistons -3 põhjuseks on ikkagi see, et Bobcatsil Williams ja Batum ei mängi ning kaks meest on veel küsimärgi all ja Pistons on ikkagi kindlalt Play offi vaatav meeskond. Bradley näol on kindlasti väga hea mees saadud Morrist asendama.

Nasfal
19.10.17, 03:17
Poolaja kokkuvõte

1) Wizards viskas, siis täpselt oma poolaja normi punkti pealt ära. Mäng kohati on rabe, kohati sujub samas mäng on siiani olnud suhteliselt kiire ja saadakse väga lihtsalt visata, kuid visketabavus ei ole just parim. Lootust on.

2) Orlando - Heati mängu 1 veerandaeg oli muidugi dream. 51 punkti oli keskmiselt vaja veerandajaga ja esimesel pandi 69. Teise veerandaja alguses ei pandud esimese kahe ja poole minutiga ühtegi punkti ja kolme ning poole minuti möödudes oli pandud ainult 1 orlandi vabavise. Samas hakkasid lõpus ikkagi visked minema ja pandi sellise alguse juures ikkagi viisakad 44 punkti. 103 oli, siis veerandaja norm ning pandi 113 ehk +10 varu.

3) Detroit võitis ilusti mõlemad veerandajad, esimesel +2 ja teisel +9 ja mänguliselt on nad nagu natukene ikkagi igalpool üle. Samas Nbas see 11ne vahe ei ole midagi, kuid hetkel ikkagi ei ole Charlottel meest, kes vedama hakkaks. Seega suhteliselt positiivne.

Nasfal
19.10.17, 04:34
TULIII!

3/3 pihtas siis uhhhh

1) Pistons võitis ka kolmanda +1 ning neljandas läks alguses kohe 6:0 spurdiga juhtima ja edasi oli punkt punkti mäng, korra Charlotte tuli +8 peale, aga seda mingite imevisetega ja Pistons ikkagi näitas võimu. Samas kui Charlottel Batum ja Carter tagasi, siis tegu võib olla täitsa arvestatava satsiga

2) Pandi ilusti kolmandas ka 53 punkti ja viimases visati juba ikka mingi 5-6 minutit enne lõpu punktid täis ja seal pandi ikka väga julmalt üle. Alguses kui sai seda Over/Under liini vaadatud, siis võttis ikkagi suhteliselt imestama. Mõtlesin ja uurisin pikalt, kas Bookid teavad midagi, mida mina ei tea, kuid ei leidnud. Tagantjärgi on muidugi natukene kahetsus, et oleks pidanud et rohkem peale panema, aga ahneks ei saa ka minna

3) Wizard pani 3mandal 34 punkti ja viimasel veerandajal viskas ka hea 4 minutit enne lõpu juba ma punktid täis. Wall ja Beal jätkavad sealt kus pooleli jäi eelmise hooaja lõpus. Esimese mängu põhjal muidugi vara öelda, aga kindel Ida playoffi sats.

Päeva kokkuvõte: Atletico mängu kaks panust läksid mööda, kuid õnneks sai oma sisetunnet usaldada ja tänu Atletico siiski suhteliselt nadile võõrsilvormile ja Hispaania jaoks ikkagi väga varajase kellaajaga ei hakanud sinna suuri panuseid panema. Õhtuse CL eesmärk oli siis 3 Monster betist siis 1 pihta saada, et kasumisse jookseks ja tänu PSG see ka juhtus. Chelsea-Roma alla 1,5 oli siiski väga väike panus ja lihtsalt panin sisetundest, mis vedas alt.

NBA 3/3, mis lükkas päeva korralikult kasumisse. Eilse mängu rikkus väga palju ikkagi ära Bostoni mehe jalaluumurd, mis pani mehed värisema ja seda oli ka visketabavuses näha.

Üks tore päev kena + , pead rahul olema :) Täna enam uusi Nba pelasid ette võtma ei hakka, sest ei taha ilusat streaki ära rikkuda ja pea ka väsinud juba ning homme tuleb ka korralik mängude päev.

vendetta
19.10.17, 04:56
NBAs 3/3 on nagu jalkas 10/10 :D
Ise vaatasin Wizards - Philly, korralik mäng oli isegi, Phillyst jäi väga hea mulje, selle rosteriga võib ju täitsa mängida ja skoorida. Parim tulemus on muidugi Pacers - Nets, line oli 216.5 ja need humoristid tegid 140 - 131 :D

Nasfal
19.10.17, 05:07
NBAs 3/3 on nagu jalkas 10/10 :D
Ise vaatasin Wizards - Philly, korralik mäng oli isegi, Phillyst jäi väga hea mulje, selle rosteriga võib ju täitsa mängida ja skoorida. Parim tulemus on muidugi Pacers - Nets, line oli 216.5 ja need humoristid tegid 140 - 131 :D

140-131 see oli ikka 1 mängu kohta jõhker :D ei oskagi öelda, kas mõlemad meeskonnad on tõesti rünnakul nii head või lihtsalt kaitset ei eksesteeri :D Ma selle mängu skippisin ainsana kella 02.00st, sest ei osanud midagi mõelda ega arvata ning aimasin, et siin võib jumal tead mida tulla ja nii oligi. Enda pilk oli ka Wizards-Phillyl kõigeenam ja mäng oli tõesti väga hea. Korralik NBA, et paari minutiliste perioodidega domineeriti kordamööda.

Eks siin hooaja alguses tegelikult ongi natukene kergem panustada just sõltuvalt sellest, milline meeskond on tühjaks jooksnud ja, kes on säilitanud oma tuumiku ja tugevnenud. Just hooaja alguses annab see ikkagi meeletult tunda ja tiba eelise. Peale esimest 7-8 vooru hakkab asi juba raskeks minema ja, siis läheb rohkem lotoks ära see.

QRkood
19.10.17, 08:39
Sinu ennustusest jääb arusaamatuks milliseid panuseid sa rohkem väärtustad või millele sa siis rohkem panustad. Tagantjärgi lugedes saan aru, et Chelsea mängule panid vähem, ennustuses tõid välja, et riski panus aga need on kõik ikka väga riski panused. Nendes nii öelda analüüsides võiksid ka välja tuua siis, et millistele panustele sa ise rohkem mängid, muidu võib tunduda, et üritad oma seisu tagantjärgi ilusamaks rääkida. Aga edu igaljuhul ja hoian ikka silma peal kas selliste koefitsentidega mängimine tõesti edu toob.

Delfino
19.10.17, 09:24
Palju vastukaja ja elavdab panuste teemat veelgi, aga see beti suurus stiilis 1/10 või 5/10st jne annaks sisule juurde küll. Edu!

telekavaataja
19.10.17, 09:43
Ma tean, kui keeruline on tegelikult seda statistikat kogu aeg üles panna ja siin oma pangaseisu uuendada, aga sellised asjad teevad blogi oluliselt loogilisemaks.

Lihtsalt, kui edaspidi see jätkub ka stiilis "hea, et kaotatud panustele ikka vähe panin", siis kaob inimestel huvi ära. Loomulikult igasugused mõtted on alati teretulnud ja väga hea, et iga panuse juurde tuleb sul ka mõttekäik. See on kiiduväärt. Ise olin eile laisk ning oleks paari asjaga vastu vaielnud (ka võidetud panuse puhul).

Nasfal
19.10.17, 14:34
Aitäh teile soovituste eest ja tänasest panen panuste summad ühikutes ka. Nüüd tagantjärgi lugedes tundub tobe tõesti.

Nasfal
19.10.17, 15:40
Täna on kavas, siis korvpalli Euroliiga 4 mängu ning neist 2 leidsin hea mõtte

1) Maccabi Tel Aviv - Baskonia üle 164,5 @1,91

Maccabi on toonud endale NBAst väga hästi paugutavad mehed ja mäng sujub ning meeskond on ikkagi orienteeritud väga tugevalt NBA stiilile run-shoot-run back seevastu Baskonia on suhteliselt aeglane meeskond, kelle viimase aja vorm on kesine. Euroliigas saadi võõrsil Olympiacose vastu küll 71:64 kaotus, kuid Olympiacos lihtsalt oli seal üle ja viis mängu tempo ülimalt alla. Kui midagi valesti ei lähe, siis Maccabi võtab ikkagi mängu juhtohjad enda kätte ja sunnib ka Baskonia viskama. Ühed on kiiremad teised on jõulisemad ehk tõenäousus, et vead ruttu täis hakkavad saama ja vabaviskeid tulema on suur.

Panus: 25 ühikut

2) Panathinaikos - Brose Bamberg Panathinaikos sai küll avavoorus paberil tunduvalt suht jõhkra 98:71 kaotuse, kuid tegelikult oli mäng ikkagi 3manda veerandajani suhteliselt tasavägine ja Panathinaikosel ülmalt sitt viskepäev kolmesed oli 18/2. Eksiti väga palju lihtsatel kohtadel. Barcelona mängis väga head kaitset ka seal muidugi 3 veerandaega. Brose Bamberg seevastu laseb isegi saksamaa koduliigas endale visata korralikult ja esimene euroliiga mäng Maccabiga näitas, et kogenud mehed jalutavad sealt läbi. Nick Calathes/Singelton hakkavad oma koduväljakul täna lustima ja panevad peo püsti. Viimane mäng koduliigas Paoki vastu näidati juba väga ilusat korvpalli.

Kodumeeskond üle 81 @1,89 panus 25 ühikut

Olimpia Milano-Fenerbache ei julge panustada, Milano Cska vastu näitas ikka tõsiselt hambaid venemaal ja korraliku taset. Fenerbache peale Bogdani lahkumist ei ole leidnud endale vedajat kuigi meeskonna tase on 2 klassi kõrgem kui Milanol. Jätan torkimata selle.

Cska-Real Mõlemad on siiani näidanud ilusat resultatiivset korvpalli, kuid liinid on ikkagi kahtlaselt kõrged. Mõlemale meeskonnale on antud punktisummas üle 85 ja üld punktisumme ka üle 170. Luka Doncici vorm on paranenud ja mehele on meeletult vabadust antud visata. Ootan huvipärast ära mängijate eripanused ja vaatan, mis bookied pakuvad, kuid usun, et ei riski siia ka väga midagi panna.

richard154
19.10.17, 16:36
Sul vist mingi viga selle Baskonia - Maccabi panusega. Kuskil kontoris seda üle 151 küll pole ja veel sellise koefiga.

Nasfal
19.10.17, 16:56
Sul vist mingi viga selle Baskonia - Maccabi panusega. Kuskil kontoris seda üle 151 küll pole ja veel sellise koefiga.

Teine eksimus täna juba, algselt panin postituse üldse valesse teemase, 164,5 on, siis 151 asemel ma ei teagi miks ma 151 kirjutasin siia teemasse. Aitäh tähelepanu juhtimise eest.

baller
19.10.17, 18:05
151 oli panathinaikose liin.

Nasfal
19.10.17, 18:23
151 oli panathinaikose liin.

Ju ma siis lihtsalt vaatasin teisi liine ja jäi kirjutasin kogemata siia vale arvu. Sellest mõte ei muutu, sest kogu analüüs ja tekst oli ikkagi kirjutatud üle 164,5 võtmes. Arv läks valesti. Tänud sellele heale inimesele, kes parandas ära :) See on see kui hakkad õhtul kella 18.30nest juba tegelema ja seda öösel kella 5eni välja. Järgmine päev ikka jube uimane.

Nasfal
19.10.17, 19:41
Euroopa liiga siis 20.00 mängud

1) Esimeseks mänguks valin Crvena Zvzeda vs Arsenal esimene on väga hea kodumeeskond, kes mängib hästi ründavat jalgpalli ja lööb meeletult peale. Arsenali kaitseliinis alustab mees, kelle ma olin lausa ära unustanud Debuchy, mitte keskkaitsja Elneny ja Holding... Arsenali keskväljal on siis taaskord noorteakadeemia vennad, kes on hästi tehnilised ja kiired ning hea sööduga, aga kaitse poolepeal käriseb meeletult ja taga on muidugi keskkaitseliin, kes pole mitte kunagi koos mänginud. Arsenali tipus on, aga Wilshere Giroud Walcott nii, et sealt juba taseme pealt peaks tulema.

Üle 2,5 värava @1,77 idee poolest oleks isegi koht kus võiks isegi 3,5 vms panna, aga kuna 1,77 on üsna viisakas conf, siis ei hakka riskima. Panuse suurus: 50 ühikut

2) Nice - Lazio Mõlemal on alagrupis 6 punkti ja täisedu ning siiamaani on mängitud EL ikkagi väga lahtist ja ründavat jalgpalli. Nice puhul on tavaline, et lüüakse ise ning lastakse lüüa. Laziol on suhteliselt kõva koosseis ikkagi ning usun, et Nice kaitseliin mängitakse üle.

Üle 2,5 värava conf 1,8 ja panus 50 ühikut

3) Zenit-Rosenborg Zenit on ikkagi kõvasti tugevam meeskond ja kooseis on täna on maksimum. Rosenborg tegi alagrupis Real Sociedadiga võõrsil 5 0 ning tehniline ja hea sööduga mäng ei sobi neile ikka üldse. Zenit peaks täna suhteliselt murevabalt Rosenborgi üle mängima. Koduliigas eelmine voor kaotati Ufale ning Zeniti puhul järgneb kaotusmängule korralik tulemus.

Zenit -1 confitsent 2,03 panus 50 ühikut

4) Waregem - Vitesse Waregem on suhteliselt kehvalt alustanud, kuid kodus siiski suudavad Vitesse vastu kindlasti tekitada võimalusi ja skoorida. Vitesse on nii Lazio kui Nice mängus hoolimata seisust tuimalt 90 minutit rünnanud. Nicele võõrsil ebaõnne tõttu küll ei löödud, aga Laziole löödi kaks. Eelduste kohaselt peaks tulema ka see suhteliselt võimaluste rohke mäng ja loodetavasti lüüakse oma võimalused ära.

Üle 2,5 värava conf 1,81 panus 50 ühikut

Valisin siis karja mängude hulgast välja 3 mängu seekord, kus eelduste kohaselt peaks väravaid löödama. Zeniti mäng, siis kus eeldan, et Rosenborg sarnaselt Sociedadiga ei oska võõral väljakul mängida eriti kui kodumeeskond on veel kõvasti tugevam ja ründavam. Zenidil on vaja samuti häbi maha pesta ja selllepärast täna usun minnakse täiega panema.

telekavaataja
19.10.17, 19:46
3) Zenit-Rosenborg Zenit on ikkagi kõvasti tugevam meeskond ja kooseis on täna on maksimum. Rosenborg tegi alagrupis Real Sociedadiga võõrsil 5 0 ning tehniline ja hea sööduga mäng ei sobi neile ikka üldse. Zenit peaks täna suhteliselt murevabalt Rosenborgi üle mängima. Koduliigas eelmine voor kaotati Ufale ning Zeniti puhul järgneb kaotusmängule korralik tulemus.

Zenit -1 confitsent 2,03 panus 50 ühikut

Zenit on väga ülehinnatud võistkond ning suurema osa edust on saadud tänu Kokorini megahaigele vormile, mis ei saa loomulikult igavesti kesta. Ma jätaks selle mängu üldse vahele või paneks Zenit goals under millegi. Võit Real Sociedadi üle oli ka pigem eimidagiütlev. Mängupildilt kohtuvad suht võrdsed tiimid tegelt.

Nasfal
19.10.17, 19:55
Zenit on väga ülehinnatud võistkond ning suurema osa edust on saadud tänu Kokorini megahaigele vormile, mis ei saa loomulikult igavesti kesta. Ma jätaks selle mängu üldse vahele või paneks Zenit goals under millegi. Võit Real Sociedadi üle oli ka pigem eimidagiütlev. Mängupildilt kohtuvad suht võrdsed tiimid tegelt.

Sellega ma nõustun, et Zenit natukene on kihlveokontorites ja ülehinnatud, kuid ma päris võrdseks neid Rosenborgiga ei peaks. EL saadi ju tegelikult Ajaxi üle suht muinasjutuliselt. Selle juures oli Ajaxi totaalselt muutunud meeskond kohati ning mänguliselt olid täiesti all. Rosenborg kodus Vardari vastu küll suutis jah lüüa 3 väravat ja Vardar ühe, kuid kui Highlihgtse vaadata ja kommentaare lugeda oleks seis pidanud olema täiesti vastupidine. Ma ei tahaks uskuda, et täna EL nüüd Zeniti vastu võõrsil väga võrdselt asi kujuneb. Aga mänguni on 5 minutit eks pooleteist tunni pärast oleme targemad.

telekavaataja
19.10.17, 20:03
Sellega ma nõustun, et Zenit natukene on kihlveokontorites ja ülehinnatud, kuid ma päris võrdseks neid Rosenborgiga ei peaks. EL saadi ju tegelikult Ajaxi üle suht muinasjutuliselt. Selle juures oli Ajaxi totaalselt muutunud meeskond kohati ning mänguliselt olid täiesti all. Rosenborg kodus Vardari vastu küll suutis jah lüüa 3 väravat ja Vardar ühe, kuid kui Highlihgtse vaadata ja kommentaare lugeda oleks seis pidanud olema täiesti vastupidine. Ma ei tahaks uskuda, et täna EL nüüd Zeniti vastu võõrsil väga võrdselt asi kujuneb. Aga mänguni on 5 minutit eks pooleteist tunni pärast oleme targemad. Jah, aga samuti polnud Zenidi 5-0 Vardari üle sugugi kindel. Sisuliselt läks kõik sisse, mis vähegi sai. Ja Real Sociedadi taustal (Rosenborg seejuures võõrsil) paistsid nad suhteliselt sarnastena.

Nasfal
19.10.17, 20:52
Väike half time update siis

1) Zvezda Arsenali mängus, siis on värav löömata kahjuks. Lugedes sain aru, et võimalusi oli mõlemal, aga ju siis ära ei lüüa ei osatud. Kurb.

2)Nice-Lazio mängu algus oli muidugi suht dream. 6 minutiga kohe 1-1 seisuks. Lootsin, et ehk tuleb poolajaks kotti see bet, aga ei. Samas mäng on ikkagi väga avatud ja ründav ning usun et kõigi eelduste kohaselt emb kumb selle 3manda lööb.

3) Waragem - Vitesse samuti tuli 27. minutiks 1-1 seisuks, kuid mäng on vähe kinnisem. Samas kaotust ei saa mõlemad lubada endale kui tahetakse mõelda grupist edasi saamise peale seega kindlasti lähevad mõlemad võidupeale välja.

4) Zeniti mängu algus oli ka muidugi suht dream. 65 sekundiga vist Zenit läks juhtima. Peale seda tuli Rosenborgilt väikene surve, kuid siis läks mäng võrdseks ja vahepeal Zenit mängis päris hästi. Rosenborgi rünnak on muidugi hästi sirgjooneline ja primitiivne. Usun, et kui rohkem ründama tulevad, siis Zenit karistab ära.

telekavaataja
19.10.17, 21:53
Tegelikult panus mängis ja lõppkokkuvõttes sigahea. Edaspidi soovitan ikkagi ettevaatlik Zenidiga Euroopas olla. Alati ei pruugi seda mängualguse väravat tulla.

Nasfal
19.10.17, 22:04
Kella 10nesed betid siis

1) Everton Lyon üle 2,5 Lyon oma kiirusega läheb Evertoni aeglasest kaitsest läbi ning Lyoni enda kaitse on samuti suhteliselt juust.

Üle 2,5 @conf 1,84 panus 50 ühikut

2) Tiraspol - Lokomotiv Tiraspol oli oma kodus ikkagi Kopenhageni vastu juba väga selgelt maas ning tegu on ikkagi väga nõrga satsiga. Lokomotivi meestel on kõvasti rohkem kogemust ning lüüakse ära samuti ollakse peal täis koosseisuga.

Lokomotiv Win @2,36 panus 50 ühikut

3) Milan - Aek Athens Milanil on samuti väga hea koosseis ning Aek Athensi vastu ei tohiks täna probleeme küll tulla.

Milan AH(-1) @2,28 panus 50 ühikut

4) Villarreal - Slavia Prague Villarreal vana peatreeneriga mängis ennast suht raseksse seisu, uue peatreeneriga on meeskonnal totaalselt teine hingamine. Mängitakse väga ilusat jalgpalli. Slavia Prague on muidugi suhteliselt hea võistkond, kuid Villarreal paneb asjad klassiga paika.

Villarreal Ah(-1) @conf 2,7 panus 50 ühikut

Ei jõudnud pikemalt kirjutada, mängud hakkavad kohe.

ChelseaFC
19.10.17, 22:08
Kella 10nesed betid siis

1) Everton Lyon üle 2,5 Lyon oma kiirusega läheb Evertoni aeglasest kaitsest läbi ning Lyoni enda kaitse on samuti suhteliselt juust.

Üle 2,5 @conf 1,84 panus 50 ühikut

2) Tiraspol - Lokomotiv Tiraspol oli oma kodus ikkagi Kopenhageni vastu juba väga selgelt maas ning tegu on ikkagi väga nõrga satsiga. Lokomotivi meestel on kõvasti rohkem kogemust ning lüüakse ära samuti ollakse peal täis koosseisuga.

Lokomotiv Win @2,36 panus 50 ühikut

3) Milan - Aek Athens Milanil on samuti väga hea koosseis ning Aek Athensi vastu ei tohiks täna probleeme küll tulla.

Milan AH(-1) @2,28 panus 50 ühikut

4) Villarreal - Slavia Prague Villarreal vana peatreeneriga mängis ennast suht raseksse seisu, uue peatreeneriga on meeskonnal totaalselt teine hingamine. Mängitakse väga ilusat jalgpalli. Slavia Prague on muidugi suhteliselt hea võistkond, kuid Villarreal paneb asjad klassiga paika.

Villarreal Ah(-1) @conf 2,7 panus 50 ühikut

Ei jõudnud pikemalt kirjutada, mängud hakkavad kohe.

Kus kontoris aasia liinidele selliseid koefe pakutakse? Võtaks ka hea meelega :)

Nasfal
19.10.17, 22:09
Kella 20.00ste mängude kokkuvõte

1) Arsenali mängu kohta pole midagi öelda... kahvatu mäng lõpus 1 löödi, aga läks ikkagi väga selgelt aia taha. Mäng kus eeldasin vast kõige kindlamalt isegi seda 3 väravat -50

2) Lazio-Nice Tuli ilusti 3 väravat ära no worries +40

3) Waragem-Vitesse No väga väga valus... 27 minutiga löödi 1-1 ja mõlemal oli vaja võitu ja ei tekitatud isegi momente. Veeretati keskel lambiselt palli ja mängiti maha võimalus alagrupist edasi minna. Ei taba mõlema meeskonna ja peatreeneri loogikat, aga okei. -50

4) Zenit - Rosenberg No telekavaataja jutt tegi isegi murelikuks, et ehk tõesti ülehindasin Zeniti. Löödi kiirelt 1 0 peale mida siis Rosenberg veits surus, aga 2 poolaeg oli ikkagi totaalselt Zeniti kontrolli all ja lõpus lasti endale ka auvärav lüüa, kuid siiski kindel 3-1 võit +51,5

Ehk tuli, siis -8,5 ühikut kahjumit. Õnneks midagi katastroofilist ei olnud, kuid kasum oleks kindlasti tore olnud ja lootsin peale sellist ilusat algust ikkagi 3 beti landimist. Loodetavasti õhtul tõmbab paremaks.

telekavaataja
19.10.17, 22:09
2. puhul ennustan miskit 0-1 või 0-2. Lokomotiv on uimane võistkond, kuid mängijate kvaliteeti on piisavalt, et võit ära vormistada.

Milani koosseisu vaadates peaks ka jokk olema, aga fakk viimasel ajal ei saa sellest võistkonnast aru. Ja mis sa siis võtsid lõpuks, kas -1 või -1,5 Milanile? Oluline vahe.

Villarrealile sama.

Nasfal
19.10.17, 22:10
Kus kontoris aasia liinidele selliseid koefe pakutakse? Võtaks ka hea meelega :)

Ma võtsin need Betsafest

Nasfal
19.10.17, 22:11
2. puhul ennustan miskit 0-1 või 0-2. Lokomotiv on uimane võistkond, kuid mängijate kvaliteeti on piisavalt, et võit ära vormistada.

Milani koosseisu vaadates peaks ka jokk olema, aga fakk viimasel ajal ei saa sellest võistkonnast aru. Ja mis sa siis võtsid lõpuks, kas -1 või -1,5 Milanile? Oluline vahe.

Võtis ikka -1 ehk peavad võitma, siis 2 väravaga.

telekavaataja
19.10.17, 22:11
Ma võtsin need Betsafest

Meil Betsafe-s on ainult Euroopa händikäpid. Ehk siis EH-1 võtsid.

Nasfal
19.10.17, 22:14
Meil Betsafe-s on ainult Euroopa händikäpid. Ehk siis EH-1 võtsid.

Oih, kunagi sai ka mingis Aasia kontoris proovitud ja sealt jäi see AH nii külge. Seda eksimust võib edaspidigi tulla. Loll harjumus.

telekavaataja
19.10.17, 22:18
4) Zenit - Rosenberg võit +51,5

Blogi mõttes on see tõsi, aga tegelikkuses ju kannatus lõhkes...

Nasfal
19.10.17, 22:20
Blogi mõttes on see tõsi, aga tegelikkuses ju kannatus lõhkes...

Mis mõttes kannatus lõhkes?

telekavaataja
19.10.17, 22:23
Mis mõttes kannatus lõhkes?

FullCashOut

Nasfal
19.10.17, 22:24
FullCashOut

Kust selline info pärineb?

karl54
19.10.17, 22:34
Kas Telekavaataja teab su betsafe kasutajanime, äkki tal siseinfo, see oleks muidugi ebaloogiline, sest selliste andmete avaldamine poleks väga viisakas ja ilmselt ka keelatud.

Nasfal
19.10.17, 23:02
Sooviks ka telekavaatajalt teada, et kust tuleb Cashouti info? Oletusel, et ma tegin cashouti ja sa triobetis töötad, siis kas tõesti tohiksid sa seda avaldada?

Aga noh Half time update

1) Milan on olnud üritavam pool kuigi AEK on suhteliselt hästi hakkama saanud. Loodetavasti lükatakse sarnaselt Interi mängule nüüd teisel poolajal teine käik sisse.

2) Everton - Lyon ilus lahtine jalgpall, Everton vast isegi parem meeskond. Lyon samas teenis penalti ja 0:1 skooriga. Suhteliselt optimistlik hetkel.

3) Tiraspol - Lokomotiv Tiraspol mängib väga jõuliselt, aga väga suure tuhinaga. Samas Lokomotiv läks siin Eestilegi tuntud Anton Mirantchuki löögist 1 0 juhtima, aga lasti suht ruttu viigistada. Loodan, et teine poolaeg Lokomotiv võtab jalad kõhualt välja.

4) Villarreal - Slavia Prague Prague tuli alguses küll väga isukalt peale ja Villarreal polnud nagu mänguks üldse valmis ja jäädi väga kiirelt kaottuseisu ja lausa 2:0. Tundus, et selle beti võib korstnasse kirjutada, aga Villarreali uue peatreeneri käealune vorm siiski tõestas ennast ja kui mootor käima saadi löödi paari minutiga 2:2 nii, et kõik lootused teisel poolajal olemas.

Euroliiga kossudes, siis: Baskonia-Maccabi mäng oli ikkagi väga niru ja läks kõige otsesemas mõttes .... samas teine panus Pana näol tuli väga kergelt ära ehk 1-1

Nasfal
20.10.17, 00:05
Kurb kurb ei oska isegi nutta või naerda.

Villarreal domineeris no totaalselt tervet teist poolaeg, üks võimalus teise järgi, küll jääb kaitsja joonel ette, küll lüüakse kaks korda järjest 1vs1 olukorda mööda, küll riivab poste jne, no ei tule

Milanil puhul on asi veel koomilisem, löödi ligi 30 korda peale, väravavaht tegi 10 tõrjet ja no ei midagi... Eks sellist ebaõnne tuleb ikka ette

Tuli siit siis kuskil 110 ühikut kahjumit mille lisada siis ennem 8,5 vms ehk tänane kahjum -120 Nagu arvata oli, et Milan ja Villarreal totaalselt domineerivad seda mängu, aga, et ei suudeta niipaljudest võimalustest ära lüüa ja seda veel mõlemas mängus on muidugi ülimalt pask. Ehk NBA aitab taas maapeale.

Nasfal
20.10.17, 00:10
NBAS tõmban, siis kahese kombo

1.Toronto Raptors EH (-13) vs Bulls... Bullsil on kari mehi vigased ja tase on nagunii üli kehva, Raptors on aga kogu oma Eastis eelmine aasta 3mandaks toonud tuumiku koos hoidnud. Ei näe Bullsi küll sellises mängus midagi tegevat.

2.Oklahma City Thunder (-12,5) vs Knicks Porzingis on tore poiss, aga Knicks tervikuna on ikka ülimalt sitt... Anthony George Westbrook oma kogemusega esimeses mängus lammutavad Knicksi ära. Knicks ei saanud pre seasonil isegi võitu.

Nasfal
20.10.17, 00:13
Kombo konfitsent on siis 3,65 ja panus 50 ühikut.

Nasfal
20.10.17, 04:53
Toronto Raptorsi ja Bullsi pela läbi, 1 poolajaga tundus, et asi läheb väga lihtsalt, 3mas veerandaeg ikkagi tegi Bulls tempot, aga Raptors suutis vastata. Viimane veerandaeg, siis Bulls suutis ikka mitu korda tulla sinna -14 -15 peale, aga õnneks Raptors tõi põhimehed tagasi platsile ja võideti +16nega.

Teises mängus, siis on näha, et Oklahoma oli natukene rabe veel. Rolli mängis ka muidugi supertrio Melo/George/Westbrooki suhteliselt kehv visketabavus. Knicks on ikkagi Porzingise one man team ja oli lootust, et kui lätlane väsib, siis Knicks hakkab hätta jääma. Teise veerandaja lõpus oli väsimust näha ja saadi poolajale soliidse +11 vahega. Hetkel kolmanda keskel juhitakse ka ilusti 16:10 ehk vahe on +17.Lootust on ja ehk peab. Loodetavasti ei hakka Oklahoma nagu Raptors väga lolli mängima ja tulema totaalsete pingipoistega mingihetk peale.

Nasfal
20.10.17, 05:47
Noh teine õhtu peab ütlema, et THANK YOU NBA

Oklahoma võitis, siis +21hega. Vahepeal ka Knicks ikkagi tuli korraks ohtlikult lähedale sinna +13 juurde, aga Oklahoma suutis panna 4 kolmest järjest.

Täna, siis lõikasin taaskord näppu Euroopa Liigaga... Ülimalt kahtlane, kus klubide tugevus ei pruugi ikkagi mitte midagi määrata. Osad mängivad seda alagruppi ikkagi totaalselt automaatika peal ja teiste jaoks on see eluvõimalus ja mängivad nii, et ninast veri välja. Paberi peal on üks meeskond ehk klassiga üle kõvasti, aga teine meeskond võtab asja 101% tõsidusega. Ehk peaks Euroopa Liiga alagrupiturniiri jätma siiski oma valikust välja.

Kokkuvõte:

1) EL kella 20.00 mängudest tuli pisikene kahjum, kuid see oli marginaalne
2) Korvpalli Euroliigas läks, siis 1 pihta 1 mööda ehk siis samuti mitte midagi
3) EL kella 22.00 oli ikkagi tõeline ebaõnn ja tuli korralik LOSS, kus kukkusin alustatud 200 ühiku pealt 50 ühiku peale
4) NBA oli siis taaskord pääserõngas ning korralik kahene Kombo landis ära, mis tõstis tagasi kuhugi 180 ühiku peale.

Suurt kaotust ei tulnud ja 20 ühikut on pigem selline marginaalsem kaotus.

See NBA hooaeg on ikkagi suhteliselt hästi alanud, sest eelmine aasta ma mingihetk lõpetasin sinna panustamise ära, sest see muutus totaalseks loteriiks, kus igaüks võis ükskõik, millistes oludes võita igatühte. Hetkel hooaja alguses tundub asi, kuidagi loogilsem.

Homme on kindlasti väga kõvad Korvpalli Euroliiga mängud. Jalgpallis on 4 kõrgliigas mäng, kuid pealevaadates otseselt mingit huvitavat mõtet pole tulnud.

telekavaataja
20.10.17, 07:57
Kas Telekavaataja teab su betsafe kasutajanime, äkki tal siseinfo, see oleks muidugi ebaloogiline, sest selliste andmete avaldamine poleks väga viisakas ja ilmselt ka keelatud.

Sooviks ka telekavaatajalt teada, et kust tuleb Cashouti info? Oletusel, et ma tegin cashouti ja sa triobetis töötad, siis kas tõesti tohiksid sa seda avaldada?

Ma töötan Betsafe's tõesti.

Mida ma tegin?

Lugesin kiiruga su kokkuvõtet ning vaatasin, et märkisid mängule +31,5. Kiiruga nägin, et olid murelik selle panuse üle ning tegin CashOudi nalja. Tagantjärgi mõeldes oli see loomulikult sitt sõnastus.

Mida tasub teada?

Kutid, ma olen läbi SBT opereerinud nüüdseks juba 3 aastat igasugu isiklike andmetega ja mitte kordagi, ma kordan, kordagi pole ma kuidagi neid kuritarvitanud või avaldanud. Samuti on minu pangakontost läbi käinud nüüdseks juba tuhanded eurod ja mitte ühtegi nendest pole ma omakasupüüdlikult omaks võtnud. WTF, kust sellised mõtted kuritarvitamisest? Ma saan aru veel Nasfalilt, aga karl54...

Ja üleüldiselt, kust ma üldse oleks pidanud teadma, et sa seda Betsafe's panustasid. Meil Aasia händikäppe pole...

Mis nüüd saab?

See on väga tõsine oletus, ma ütleks isegi süüdistus. Mulle tegelikult ei mahu pähe, kuidas te üldse selle peale tulite seoses minuga. Kurb ja vihane on meel tõsiselt. Hetkel ma olen kasutanud oma Betsafe töökohta ainult selleks, et aidata Soccerneti panustamise kommuunil areneda. Võiks ju päevapealt lõpetada või mis?

Ma boikoteerin seda blogi siin. Miks? Seletan allpool.

Ja kuigi mul pole õrna aimugi, mis on su kasutajanimi Betsafe's või nimi, siis ma tõe huvides vaatan, kas sa selle panuse tegid meie juures ja mis sellest sai. Jah, ma jätan selle enda teada, aga nüüd äratasid mu huvi. Jah, see võtab mult natuke tööaega, aga ma saan hakkama.

Nasfali blogi ei ole enam aktiivne pärast 1.03.2018 @1,4 24 eurot (telekavaatajaBet)

Miks ma seda arvan?

1. Sest sa hoomad end üle. Sa kirjutad kõigest kõike. Tundub, et sa reageerid suhteliselt närviliselt oma panustele ning sellise iseloomuga inimestel on pikemas perspektiivis raskem järjepidevalt midagi teha.
2. Sa ei saa täpselt aru, kuidas su blogi peaks välja nägema. Sul pole visiooni. Vahepealne tembeldamine ei too pikemas perspektiivis huvi. Esialgne vaib vaibub ning ennast sundida on oluliselt raskem.

Miks on raske uskuda, et sa panustamisest elatud?

1. Sest sa panustad kõigele.
2. Sest sa lähed nii suurelt Euroopa Liigale.
3. Sest sa panustad suhteliselt puuduliku analüüsi pealt (vähemalt Venemaa võistkondade pealt nägin).

Miks mulle sellised blogid ei istu?

1. Sest need annavad vale signaali inimestele
2. Sest need annavad vale informatsiooni mängudest

Mis saab kui ma kaotan?

SBT21 ja SBT22 on sulle minu arvelt.

Mis saab, kui ma võidan?

Midagi.

Ja edaspidiseks- ma üritan vähem nalja teha ja ma sooviks vähem süüdistusi enda kohta kuulda. Tõsiselt mehed, ma enda blogis avan teile ettevõtte tagamaid vaikselt ja luuleliselt ja siis selline pauk. Võib olla ma reageerisin üle, ilmselt tegingi seda, aga.. Mõni asi lööb vere keema.

Siia blogisse tulen ma järgmine kord 1. märtsil.

J.R.I.M
20.10.17, 09:43
Nasfal, kas sa siis tegid reaalselt cash out i või mitte?

ChelseaFC
20.10.17, 09:50
Noh teine õhtu peab ütlema, et THANK YOU NBA

Oklahoma võitis, siis +21hega. Vahepeal ka Knicks ikkagi tuli korraks ohtlikult lähedale sinna +13 juurde, aga Oklahoma suutis panna 4 kolmest järjest.

Täna, siis lõikasin taaskord näppu Euroopa Liigaga... Ülimalt kahtlane, kus klubide tugevus ei pruugi ikkagi mitte midagi määrata. Osad mängivad seda alagruppi ikkagi totaalselt automaatika peal ja teiste jaoks on see eluvõimalus ja mängivad nii, et ninast veri välja. Paberi peal on üks meeskond ehk klassiga üle kõvasti, aga teine meeskond võtab asja 101% tõsidusega. Ehk peaks Euroopa Liiga alagrupiturniiri jätma siiski oma valikust välja.

Kokkuvõte:

1) EL kella 20.00 mängudest tuli pisikene kahjum, kuid see oli marginaalne
2) Korvpalli Euroliigas läks, siis 1 pihta 1 mööda ehk siis samuti mitte midagi
3) EL kella 22.00 oli ikkagi tõeline ebaõnn ja tuli korralik LOSS, kus kukkusin alustatud 200 ühiku pealt 50 ühiku peale
4) NBA oli siis taaskord pääserõngas ning korralik kahene Kombo landis ära, mis tõstis tagasi kuhugi 180 ühiku peale.

Suurt kaotust ei tulnud ja 20 ühikut on pigem selline marginaalsem kaotus.

See NBA hooaeg on ikkagi suhteliselt hästi alanud, sest eelmine aasta ma mingihetk lõpetasin sinna panustamise ära, sest see muutus totaalseks loteriiks, kus igaüks võis ükskõik, millistes oludes võita igatühte. Hetkel hooaja alguses tundub asi, kuidagi loogilsem.

Homme on kindlasti väga kõvad Korvpalli Euroliiga mängud. Jalgpallis on 4 kõrgliigas mäng, kuid pealevaadates otseselt mingit huvitavat mõtet pole tulnud.

See jääb minulgi väga häguseks. Euroopa liigas läks üks mänguvoor uttivisse ja kohe lõpetad? NBAs on kolm mängu täppi läinud ja kohe on kogu liiga loogiline ja beatable? Pluss panna kombole selline stake peale punast päeva jätab mulle mulje, et sa natuke 'chaseid' oma kaotuseid. Praegu läks õnneks, aga pikas perspektiivis teeb selline lüke need punased päevad veel punasemaks. Aga sa selle +-ev uskuja vist nkn pole :)

rahvaspordipäev
20.10.17, 11:36
Telekavaatajal tuleks siinkohal küll paar korda sügavalt hingata ja järele mõelda veidi kas on ikka koht solvumiseks

1) Sina ise küsisid millises kontoris nasfal panustab
2) Sa töötad sellessamas kontoris, mis vastuseks anti
3) nasfali reaktsioonist on näha, et te ei ole omavahel sõbrad lasteaiast saati, kelle vahel selline lõõpimine tavaline oleks ning samuti et cashout esimesel võimalusel ka tehti.

sa ju võid päriselus ema teresa heasüdamlikum vend olla, kuid mida sa ise sellisest naljast mingilt siiski suhteliselt anonüümselt internetitüübilt sellistel tingimustel arvaks teiselt poolt või kõrvalseisjana?

PS kaine loogika ütleb et euroopa liiga on selgelt kõige biiditavam suurtest jalgpalliliigadest ja sinna peakski suurelt peale lendama kui arvad, et jagad matsu

Nasfal
20.10.17, 13:33
Esiteks kui Zenit läks juhtima 2-0 3-0 tegin 90% cashouti. Miks? Sest zenit ei viitsinud enam üldse mängida ja lasi endale ka hiljem ühe tagasi lüüa. Peale cashouti tulin ma siia blogisse ja esimese asjana vaatas mulle vastu telekavaataja post kindla väitega, et närv ei pidanud vastu ja tegid full cash outi. Alguses ma mõtlesin natuke, et kust sa tead ja siis tuli meelde, et töötad triobetis. Isegi kui tahtsid nalja teha siis pole hullu midagi, aga no katsu nüüd ise ka aru saada, et see jooksis lollikt kokku.

Nasfal
20.10.17, 13:58
Euroopa liigaga olen ma enne oma blogi juba väga kõvasti sisse saanud. See oli lihtsalt jätk. Nba kombo beti ma vaatasin juba päeval, et selline väga huvitav ning õhtu lõpuks otsustuski see mulle päästerõngaks.

check
20.10.17, 14:15
Telekavaatajal tuleks siinkohal küll paar korda sügavalt hingata ja järele mõelda veidi kas on ikka koht solvumiseks

1) Sina ise küsisid millises kontoris nasfal panustab
2) Sa töötad sellessamas kontoris, mis vastuseks anti
3) nasfali reaktsioonist on näha, et te ei ole omavahel sõbrad lasteaiast saati, kelle vahel selline lõõpimine tavaline oleks ning samuti et cashout esimesel võimalusel ka tehti.

sa ju võid päriselus ema teresa heasüdamlikum vend olla, kuid mida sa ise sellisest naljast mingilt siiski suhteliselt anonüümselt internetitüübilt sellistel tingimustel arvaks teiselt poolt või kõrvalseisjana?

PS kaine loogika ütleb et euroopa liiga on selgelt kõige biiditavam suurtest jalgpalliliigadest ja sinna peakski suurelt peale lendama kui arvad, et jagad matsu

+1 Täiesti random rant telekavaataja poolt siinkohal.

Sa ei ole ise sellest mingit saladust teinud, et töötad betsafes, vastupidi. Siis teed sellise ebaõnnestunud "nalja" ja siis solvud, kui inimestel tekib täiesti õigustatud kahtlus, mis Nasfali viimase postituse valguses veel süvenes tegelikult.

Ja mida sa selle enda postituse teise osaga saavutada üritad? Keegi polegi palunud sul Nasfali blogi lugeda või veel vähem kaasa kommenteerida. Kogu lugupidamise juures, olen siiani alati su panustamise teemalisi postitusi huviga lugenud, aga sel korral jätsid küll endast väga üleoleva mulje. Siiras vabandus ebaõnnestunud nalja pärast oleks olnud asjakohane.

Nasfal
20.10.17, 17:39
Tänud, kes võtsid vaevas ja avaldasid ka oma arvamust antud teema kohta :)

Tänase juurde

Jalgpall: West Ham-Brighton liiga ebastabiilne... Hemedi puudumisel läheb Brighton veel rohkem kaitsesse istuma ja kellegil pole õnnestunud sealt eriti läbi minna ning kas West Hamil on täna piisavalt kvaliteeti selleks? Kalduks ikkagi pigem Westhami võidule, aga liialt loto seega ei panusta. Schalke-Mainz noh siin ka Schalke peaks nagu võitma, aga noh Mainz on ka hetkel ikkagi heas hoos ja viimased 4 mängu skoorinud nii, et ei tasu vast seda ka torkida. Kui kellegil on huvitavaid mõtteid tänaste mängude kohta võib alati jagada ja saab arutada, aga ise hetkese seisuga vast jätan jalgpalli täna tahaplaanile.

Korvpalli Euroliiga

Khimki-Zalgeris

Khimki puhul on tegemist selle hooaja ühe parima ründekvaliteediga meeskonnast euroliigas. Shvedi puhul ma julgeks väita, et tegu on ikkagi Euroliiga top 3 mängujuhiga ja isiklikult ma pean hetkel teda parimaks. Lakersist tulnud PF Robinson on meeskonda iga mänguga aina paremini sulandumas ja viskab väga korralikult. Himki viimane mäng VTB Parma Permiga oli muidugi korralik ülesõit ja pandi 106 punkti ja sellejuures ikkagi mängitati kõiki mehi võrdselt.

Zalgerise puhul oli juba mängus Crvena Zvedaga näha, et kaitsemäng kannatab meeletult. Suvel lahkus mitu head kaitsemängijat ning meeskonna liider Leo Westermann (Cskasse) ning meeskond ei toimi. Zveda seevastu jooksis muidugi veel rohkem tühjemaks ning Zalgeris seal läbi kannatamise sai ikkagi napi võidu, kuid pilt oli kõike muud kui ilus. Khmiki puhul me räägime ikkagi Nbast ja teistest väga kõval Euroopa tippmängijatest, kes Zalgerise ligadi logadi mängu hetkel peaksid kergema vaevaga ära kasutama. Zveda edu mängus tuli ikkagi sellest kui üritati kiiremini sööta ja leiti koheselt väga häid viskepositsioone kolmese tagant ning mängus pandi neid üle 10ne. Khimki puhul on tegemist muidugi väga hea kolmesemeeskonnaga, kes mängib väga kiiret söödumängu nii, et Zalgeris mingihetk peaks murduma. Vigadega oli samuti neil 1 mäng meeletult probleeme ja mitu meest kukkusid välja mängust.

Panus Khimki üle 83 @1,88 50 ühikut

Olympiacos-Unicaja

Olympiacose puhul, siis meeskond vahetus samuti suvel suhteliselt tugevalt ja hetkel veel mäng väga hästi ei suju. Ei koduliigas Panathinaikose vastu ega polnud mitte midagi ilusat ka Baskonia vastu euroliigas, Baskonia puhul on tegemist meeskonnaga, kes hetkel on tõsises kriisis. Unicaja on, aga väga hästi hoogu üles saamas ja muututakse nii koduses liigas kui ka mujal iga mänguga aina paremaks. Euroliigas suudeti Fenerbache alistada kuigi Fenerbache pole see hooaja algus samuti kõige kergem, aga taset näitab see siiski kõvasti. Viimases Hispaania liiga mängus küteti Betisele 99 punkti nii, et põhimehed mängisid pmst 1 poolaja. Olympiacose vastu võõrsil peaks tulema ikkagi suhteliselt aeglase tempoga mäng ja kui emb kumb reaalselt ära ei vaju, mida ei tohiks juhtuda, siis peaks sellest tulema äärmiselt tasavägine 50-50 mäng. Kihlveokontorid pakuvad muidugi Olympiacost kindlaks favoriidiks @1.33 ja Unicajat outsideriks @3.40 ja siin kindlasti julgematel on väga õigustatud risk minna Unicaja võidupeale välja. Samas Olympiacos võib koduväljakul ikkagi siin kodupubliku toetusel viimase viskega võidu endale vormistada, kuid mitte suurelt

Panuseks sellele mängule on Unicaja Malaga võit (+6) @1,94 - võivad kaotada, aga mitte suurelt, sest olympiacos hetkel ei näe välja purustav tiim ning eriti veel Unicaja vastu. Panuse suurus 50 ühikut

3) Crvena zveda vs Barcelona

Crvena Zveda puhul räägime me ikka totaalselt uuenenud tiimist, mille tase on langenud ja ei ole ka enam vana head peatreenerit. Zalgerise küll suudeti visata, kuid nagu ma eespool kirjutasin siis Zalgerisel on hetkel kaitses tugevamate vastu selged probleemid. Barcelonal oli eelmine hooaeg muidugi õudusunenägu ja selle + on see, et neid see hooaeg tugevalt alahinnatakse. Meeskonnas on tehtud teatud vahetusi toodud taset kõvasti juurde ning ründemäng sujub võimsalt ja kohati on ikkagi väga nauditav vaadata. Crvena Zveda jääb hetkel Barcelonale ikkagi igas elemendis alla ja väga kõvasti. Barcelona viimased 3 mängu on pandud 111-98-102 punkti. Eriti kõva saavutus on Panathinaikosele pandud 98 punkti muidugi ja see näitas juba ära, et meeskonnal on sisu. Panathinaikose ja Zveda vahel on muidugi ka suur vahe. Serbia klubi võib olla nii sümpaatne sats kui tahes, aga praegune Barcelona on neile ikkagi igati ülejõu käiv ja Zalgerise vastu tehtud hea mäng oli ikkagi rohkem juhuslik. Peale seda kaotati teises Euroopa karikasarjas Budocnostile ja seda enda kodus ning lasti endale visata 79 punkti.

Panus on siis siia: Barcelona üle 82 @1,92 panuse suurus 100 ühikut.

Nasfal
20.10.17, 22:05
1) Barcelona pela oli, siis ikka väga ulmeline... Platsil tundus 1 poolaeg, et kogu meeskond oli eile kuskil Hollys grindil käinud ja keegi midagi aru ei saanud. Teine poolaeg vast võeti külma dušhi ja mängiti oma taseme vääriliselt ja pandi mõlemal veerandajal 25 punkti. Kokku tuli, siis 82 ehk täpselt liini, mis tähendab siis lihtsalt panustatud raha tagasimakset. Müts maha muidugi Crvena ees see, et Barcelona tegi 1 poolajal kõike muud kui mängis, siis nemad tegid endaoma ära ja tasuks võit neile. Kuna oli suur panus pandud, siis ma peale sellist avapoolaega olen rahul ka oma panustatud raha tagasisaamisega ehk +-0

2) Khimki oli juba algusest peale kõvasti üle ja poolaja norm visati ka ilusti väikese varuga täis. Kolmas veerandaeg hakati totaalselt lolli mängima ja Nba vennad üritasid ma ei tea mis Weekly top üritusi teha ja feilisid ikka halenaljakalt kui donkiti otse rõngasse ja lauda ja mööda ja julgelt võib väita, et mingi 12-14 punkti jäi tulemata. Siiski 85 visati ja olemas +44 ühikut

3) Olympiacos vs Unicaja no Olympiacose visketabavus 1 veerandajal oli ulmeline ja saadi 10nega ette, teisel veerandajal Unicaja võitis 6ega ehk vahe oli +4. Selline kahe võrdse vaheline duell, aga natukene kartust, et Olympiacose mäng on palju energilisem ja parem nii, et võivad väga ohtlikult mingihetk ikkagi eest ära minna, kuid eks paistab.

Nasfal
20.10.17, 23:04
3) Teine poolaeg oli ikkagi korralik andmine ja Unicaja oli koguaeg nagu veidikene parem, aga Olympiacos suutis ikkagi raskete visetega seda eduseisu hoida. Mängu lõpp oli muidugi ülipõnev ja kõikus koguaeg seal -3 kuni -8 peal, aga lõpuks suudeti ikkagi väga lähedale tulla ja kaotati 80-75 ehk läks pihta. +47 ühikut Unicaja kohta käis täna ikkagi korralik tõde, et vigaderohkes mängus vabavisked otsustavad võitja. Vabaviskeid visati 30/17 ehk totaalsel rahvaliiga tasemel ja mis pole kohe kuidagi omane Unicajale. Lõpp hea kõik hea.

Euroliigaga jäi siis saldoks Himki mängust +44 ühikut ja Unicaja mängust +47 ühikut ehk kasum on +91 ühikut. Oleks Barcelona suutnud ka 82 punkti pealt oma 3-4 neljast visket mõne sisse panna oleks korralik palgapäev. Aga noh +91 nii, et peab rahul olema. Öösel, siis NBA ja väga huvitavaid mänge tulemas ning kindlasti leiab kohti.

Nasfal
21.10.17, 01:43
NBA time siis

1) Bucks vs Cleveland

Bucksil on Brogdoni ja Antega (pika nimega Kreeklasega) olemas korralikud rünnakuvedajad, Bostoni vastu näidati väga korraliku ja orienteeritud rünnakut. Bucksi vast kõige tugevam külg on kaitse, siis Clevelandi rünnakut teades, siis ainult kaitsest lähtuvalt seal kindlasti mängima ei saa hakata ja Clevelandi kvaliteet leiab oma kohad nagunii ülesse. Lebron võttis esimest mängu väga tõsiselt ja mängis meeskonna heaks mitte nagu eelmine hooaeg, kus põhiturniiril lasi ikka väga tuimalt automaatika peal. Clevelandi enda kaitse midagi erilist ei ole samuti ja no seda ei saagi olla kui Wade, Rose jne on platsil seega ei tohiks Bucksi rünnak ka kinni kiiluda ja suudava ka teised mehed panna peale kahe.

Panus üle 209,5 @1,92 ja panuse suurus 50 ühikut

2) Hornets vs Atlanta Sellest kirjutas natukene juba ka Karl enda Nba blogis. Jutt on põhiliselt ikkagi sama, et Hornetsil ei ole meeskonnas liidreid - 4 põhivenda on oudis. Atlantal on ikkagi suhteliselt nõrk meeskond, aga meeskonnas oli Schöderi näol ikkagi tegemist väga hea liidriga, kes suudab meeskonda vedada ja seda ta näitas Dallase vastu. Atlanta on hetkel ikkagi väga alahinnatud, kuid täna on neil kindlasti väga märkimisväärne võimalus ja ma ise vastupidiselt kihlveokontoritele pean neid favoriidiks

Atlanta Hawks win @2,6 panus 50 ühikut. Kui Atlanta peaks mingihetk saama ikkagi üsna märkimisväärse edu, siis olenevalt mängupildist ma kindlasti kaaluks ka Cashouti siin, aga seda ikkagi sõltuvalt mängukäigust ja kui mäng sujub, siis väldin seda.

3) Indiana Pacers - Portland Pacersil on ka mitu meest vigased, kes ehk ei ole nii olulised just ründefaasis, kuid just kaitsefaasis. Brookylini vastu oli ikka näha, et kaitses jäädi hätta, kuid Brookylini enda kaitse oli veel sitem ja lihtsalt suudeti nad üle visata. Seisuks jäi 140-131? Portland seevastu on suhteliselt hästi kokkumänginud ja ikkagi Läänes kindla playoff kandidaadiga. Lillard tundus esimeses mängus Sunsi vastu ikkagi väga näljane. Pat Connaughton, kes oli eelmine hooaeg ikkagi episoodiline mängija on pingilt tulles suurepärane viskaja.

Panus: Portland üle 114 @1,91 50 ühikut

4) 76 ers vs Boston

Boston on kaks mängu kaotanud - esimene Clevelandile oli tegelikult selline 50-50, kus suure mõju andis ka Bostoni mehe võigas jalaluumurd. Bucksi vastu vast oldi lihtsalt väsinud, sest kohe oli teine võõrsilmäng otsa ja Bucksil tegi kreeklane imemängu muidu oli Boston igati sees. Nüüd saadi puhata ja meeskonnas on ju tegelikult sisu ikkagi ja Kyle Irvingul oli eelmine mäng samuti isiklikult väga kehva. 76ers pealtnäha tegi väga korraliku mängu Wizardsi vastu kaotades ainult 120:115, aga mängus endas oli näha ikkagi kui Luckylt pandi neid kolmeseid. Lõpuks oli protsent ikkagi tugevalt üle 40 ja need hoidsidki 76ersit mängus. Ma usun, et tegu oli lihtsalt hea päevaga ja ehk esimese mängu emotsiooniga pandud. Boston suutis Clevelandi ja ja Bucksi kolmese taga ikka väga hästi ohjata ja usun, et ka täna võetakse 76ersil nende suurim trump ära ja korviall olid nad ikkagi suht nadid.

Boston Win @2,23 eks esimese kahe kaotuse puhul ja ühe mehe vigastuse pärast alahinnatake, kuid ise pean neid ikkagi täna favoriitideks. Loodan, et tegu ei ole roheliste prillidega, sest minupuhul on tegu siiski Bostoni kauaaegse fänniga. Võimalik, et kui Boston juhtima läheb ja mängupilt midagi väga kindlat ei ole võin ka kaaluda mingihetk Cashouti, kuid hetkel usun, et selleks ei tohiks väga suurt põhjust tulla. 50 ühikut on panuse suurus.

Nasfal
21.10.17, 03:22
Half Time update

1) Pacers vs Portland

Portland viskas siis napilt, kuid kindlalt ikkagi mõlemal veerandajal oma normi täis ja näitab ilusat ründemängu. Mõlemal veerandajal pandi võrdselt 31 punkti ning kui esialgu oli vaja keskmisel 28,5 punkti veerandajaga, siis teisel poolajal on vaja nüüd 26 punkti veerandajal. Heas seisus ja lootust on, sest Pacers on 10 puntki kaugusel ja hetkel kindlasti veel hoogu maha ei võeta.

2) Hornets vs Atlanta

Atlanta tuli palju teravamalt peale ja 1 veerandaeg võideti +10nega ja teist alustati samuti väga hästi ja vahepeal oldi lausa +17nega ees? Aga siis vaikselt Hornets hakkas mängu tagasi tulema ja lõpuks võitis veerandaja 4aga ning Atlanta juhib poolaeg 56:49. Eks tasavägist mängu oligi oodata, ühel on vigastused kuid tase on kõvem, teisel on kogu sats mängus, aga tase nõrgem. Samas Atlanta mängis esimesed 17 minutit ilusti ja viimasel 7mel tuli mõõn. Loodetavasti tullakse sama tervalt peale teisele poolajale nagu alguses. Lootust on ka siin

3) Bucks vs Cleveland

Esimesel veerandajal oli kuidagi hästi toores, kuid ikkagi suudeti 50 punkti kokku visata. Teise veerandaja algus algas väga korvidevaeselt, kuid lõpus pandi mõlemalt poolt ja väga korralikult ning kokku visat 54 punkti ning täpselt poolaja normi sisse. Kui jätuks samasugune mängupilt nagu oli seda teise veerandaja teine pool, siis over 209,5 peaks kukkuma kolinal. Lootusrikas

4) 76ers vs Boston

Esimene veerandaeg algas vaikselt Bostoni rütmis ja seda ka teise veerandaja algus, kuid siis 76ers tegi seda jälle ja pani 4 kolmest järjest. Boston kaotas poolaja 50:46. Hetkel vast pean kõige sitemas seisus olevaks mänguks. Ehk hindasin lihtsalt taaskord Bostonit natukene üle. Samas Bucksi kui Clevelandi vastu näidati teisel poolajal ja just 3mandal veerandajal pausilt tulles hoopis teist korvpalli ja mängiti väga hästi. Loodetavasti suudab Brad Stevens mehed seekord samamoodi üles motiveerida. Go Boston!

vendetta
21.10.17, 04:31
Loodetavasti järgisid oma algset strateegiat Atlantaga... üldiselt päris normaalne saak ühe õhtu kohta, Portland muidugi oleks pidanud ka ära tulema, aga parem push kui loss :)

Nasfal
21.10.17, 04:36
1) Pacers vs Portland

OMASFDASFASFSDSAAFAF kolmas veerandaeg Portland paugutas ilusti edasi ja viimane veerandaeg läks ka ilusti 3.30 oli mängida visatud oli 112 punkti ja kogu algviisik vahetati välja ja need kinomehed suutsid visata ainult 2 punkti. Täpselt 114 ja otse liini ehk panuse raha tagasi. Kui õhtul Barcelona üle oli mul heameel, et sitast seisu vähemalt liinigi sain, siis no nüüd küll nagu oli wtf moment. Miks? Varem olen ainult paar korda sinna saatusliku ühe punkti joonele sattunud ja täna, siis 2 korda järjest. +-0 ühikut

2) Hornets vs Atlanta, polegi midagi rääkida. Atlanta lagunes kuskil 3 veerandajal nii ära, et ma ei pannud tähelegi. Juhtisid 5 punktiga ja järgmine hetk olid 10nega taga. Oleks pidanud 2 veerandajal +17 peal cashoutima, aga pakkus ikkagi suhteliselt vähe kasumit seega loobusin. Juhtub vähemalt algus näitas, et oli ikkagi õigustatud riskipanus, mis lihtsalt ei kestnud lõpuni. -50 ühikut

3) Boston vs 76ers. Brad Stevens suudab mehed teiseks poolajaks ikka väga hästi ülesse motiveerida. Mängupilt oli hoopis teine ja kui 3mas veerandaeg suutis 76ers veel kuidagi tempos püsida, siis viimane veerandaeg rulluti üle ja +10nene võit. Forca Boston. +61,5 ühikut

4) Cleveland vs Bucks Mäng oli väga kõva ja noor kreeka jumal on ikka tasemel. Vahepeal tundus,et lititi hullult kolmeseid ja visati mõlema korviall, aga skoor ikkagi jäi tagasihoidlikuks. Kokku visati 213 punkti ehk suhteliselt napikas, kuid samas ei olnud nagu kordagi kahtlust, et täis tuleb. +46 ühikut

-50+61,5+46=57,5 ja liita siia Euroliiga +91,5 siis tänane +149 ehk peab rahule jääma.

7 panust/4võitu/2 liin/1 kaotus

Nasfal
21.10.17, 04:37
Loodetavasti järgisid oma algset strateegiat Atlantaga... üldiselt päris normaalne saak ühe õhtu kohta, Portland muidugi oleks pidanud ka ära tulema, aga parem push kui loss :)

Just selle Portlandi kohapealt ongi mul ülimalt kahju kohati... Atlantaga kahjuks läks vett vedama, aga no mis teha. Betsafe ahned koid ei tahtnud cashoutiga midagi pakkuda kuigi edu oli +17. Aga õhtuga peab rahule jääma tõesti, kasum on põhiline :)

FcBarca
21.10.17, 10:45
5567

Väike longshot, mis arvate?!

LaRaBla
21.10.17, 11:24
5567

Väike longshot, mis arvate?!

See pilt on küll vist kirpudele :D

Calva
21.10.17, 12:11
Seal on Chelsi, Kalju, FCI, Dortmund, Manu ja Tammeka @ 7.55 cashoudiga

Nasfal
21.10.17, 14:21
Ma isiklikult nii suuri kombosid ei mängi üldse. Vahest harva teen kahese kombo ja mõni üksik kord vist on tulnud ka kolmene ja see max. Samas lootust tundub olevat ja panused on loogilised seal nii, et eks õhtul lõpuks oleme targemad.

Calva
21.10.17, 14:49
vana hea early kick off :reiv:

Nasfal
21.10.17, 16:56
Jäin pikema analüüsiga hiljaks, aga igastahes

Stoke vs Bournemouth

Stoke win @2,14 panus 50 ühikut

j6u1uv4n4
21.10.17, 17:20
Blogi mõttes suht pointless panus ju. 4 min enne mängu algust ja ilma analüüsita.

Nasfal
21.10.17, 17:23
Blogi mõttes suht pointless panus ju. 4 min enne mängu algust ja ilma analüüsita.

Oli pointless jah, aga ma jäin magama ja ärkasin ülesse just enne mängu ja ei jõudnud kribada. Aga noh Bournemouth pani minutiga kaks ja see done anyway. Sitt algus täna.

Nasfal
21.10.17, 18:39
Sampdoria vs Crotone

Sampdoria puhul on tegemist, siis väga hea kodumeeskonnaga ja alistatud on kindlalt Milan ja kaotusseisust välja tulles üks selle hooaia kõige distsiplineeritumaid võistkondi Atlanta. Mängitakse kodus ikkagi suhteliselt ründavalt ja kui ka eduseisu minnakse, siis kohe midagi taktilaiselt ei muudeta vaid üritatakse haarata kindlalt 2 väravaline edu. Crotone puhul on tegemist ikka väga sita meeskonnaga ja Sampdoria kasuks natukene kallutab confe ehk see, et crotone pole viimased 3 mängu kaotanud. Neist 3 on võit benevonto üle ja seegi tuli tegelikult suht õnnelikult ja kokkuvõttetes ja highlightsides tundus Benevento kõvem sats. Viik Spaliga, kus Spal oli tegelikult kõvasti üle. Ja nüüd enda kodus tehti viik Torinoga, kellel ei mänginud ründes Bellotit ja oli teisigi tähti puudu ning Crotone lõi 2 oma võimalust ära kui Torino tekitas võimalus võimaluse järgi ja suutis lihtsalt ainult 2 neist ära lüüa ja sellepärast Crotone sealt viigiga pääseski.

Panus Sampdoria win EH(-1) @2,5

Nasfal
21.10.17, 18:59
Southampton vs West Brom

Southampton valdab tegelikult väga hästi palli ja paneb söödu mega kiiresti ja ilusti käima. Väga kõrge mängutempo ei sobi muidugi West Bromile üldse. Samas Southamtpon on väga haavatav kontrarünnakutele nagu palli valdavad meeskonnad reeglina ikka. West Bromi keskväljal on 3 väga head kontrollivat poolikut, kes kindlasti hakkavad väga edukalt Southamtponi rünnakuid maha võtma ja Chadli Rondon Rodriguez suudavad Southi kaitse üle mängida. South ise aga mängib suhteliselt uimase West Bromi kaitse oma kiirete söötudega üle. Ma usun, et siin tuleb mäng kus hakatakse väravaid lööma vastupidiselt kihlveokontorite arvamusele

Panus üle 2,5 värava @2,45 50ühikut

Nasfal
21.10.17, 19:15
Sampdoria vs Crotone

Sampdoria puhul on tegemist, siis väga hea kodumeeskonnaga ja alistatud on kindlalt Milan ja kaotusseisust välja tulles üks selle hooaia kõige distsiplineeritumaid võistkondi Atlanta. Mängitakse kodus ikkagi suhteliselt ründavalt ja kui ka eduseisu minnakse, siis kohe midagi taktilaiselt ei muudeta vaid üritatakse haarata kindlalt 2 väravaline edu. Crotone puhul on tegemist ikka väga sita meeskonnaga ja Sampdoria kasuks natukene kallutab confe ehk see, et crotone pole viimased 3 mängu kaotanud. Neist 3 on võit benevonto üle ja seegi tuli tegelikult suht õnnelikult ja kokkuvõttetes ja highlightsides tundus Benevento kõvem sats. Viik Spaliga, kus Spal oli tegelikult kõvasti üle. Ja nüüd enda kodus tehti viik Torinoga, kellel ei mänginud ründes Bellotit ja oli teisigi tähti puudu ning Crotone lõi 2 oma võimalust ära kui Torino tekitas võimalus võimaluse järgi ja suutis lihtsalt ainult 2 neist ära lüüa ja sellepärast Crotone sealt viigiga pääseski.

Panus Sampdoria win EH(-1) @2,5

See läks lihtsalt ja 10 minutiga on seis 2-0 Sampdoriale, aga Cashouti väga teha ei soovitaks veel, sest Crotone reaalselt ei saa mitte midagi aru mis seal väljakul toimub.

Nasfal
21.10.17, 20:19
Southampton vs West Brom

Southampton valdab tegelikult väga hästi palli ja paneb söödu mega kiiresti ja ilusti käima. Väga kõrge mängutempo ei sobi muidugi West Bromile üldse. Samas Southamtpon on väga haavatav kontrarünnakutele nagu palli valdavad meeskonnad reeglina ikka. West Bromi keskväljal on 3 väga head kontrollivat poolikut, kes kindlasti hakkavad väga edukalt Southamtponi rünnakuid maha võtma ja Chadli Rondon Rodriguez suudavad Southi kaitse üle mängida. South ise aga mängib suhteliselt uimase West Bromi kaitse oma kiirete söötudega üle. Ma usun, et siin tuleb mäng kus hakatakse väravaid lööma vastupidiselt kihlveokontorite arvamusele

Panus üle 2,5 värava @2,45 50ühikut

No mida v... lihtsalt. Mõlemale poolele selgelt andmata jäänud penalti kõige selgema käega mängu eest trahvikastis... Southampton lõi latti, siis Shane Long ei suuda 2m pealt väravasse lüüa. Oleks Southampton suutnud 1 ära lüüa, siis oleks pidanud Pulise sats kaitsest välja ronima... Ehk southampton paneb veel ühe käigu juurde teine poolaeg.

LaRaBla
21.10.17, 20:38
Sampdoria viies värav oli küll päris naljakas, Eesti neljandas liigas vist ei suudaks ka väravavaht nii halba lööki teha, mis 5m kaugusel oleva vastase jalale maandub.

vaikiv mees
21.10.17, 20:40
Southampton lõi latti, siis Shane Long ei suuda 2m pealt väravasse lüüa.

palju väravaid siit loota pole -
Pühakud on viimasest 10 kodumängust võitnud vaid ühe aug-s, lüües neis 2 väravat,
vastane WBA on võitnud viimasest 17 mängust kaks

It has the lowest goals-per-game ratio of any fixture in the Premier League to have featured in at least seven seasons.

Nasfal
21.10.17, 21:15
Southamtpon ja Wba stiile teades ma eeldaisn tegelikult, et mõlema jaoks vastastikku on teineteise stiilid nõrgaks kohaks. No Southamtpon amatöörlikult ei suutnud meeletult headest kohtadest ikkagi ära lüüa seda väravat - nohjah kirjutamise hetkel 85 minutil lõid 1:0. See on ilmselgelt liiga hilja. Oleks varem löödud oleks Wba pidanud natukene avanema ja siis oleks pandud 2:0 for sure otsa. -50 ühikut

Sampdoria rullus muidugi Crotonest üle nagu arvata oli +75 ühikut

Stoke City mängus ka siis -50

Ehk olen jalkadega hetkel -25 peal. Uurin siin õhtuseid mänge ka, aga Barca ja Napoli mängudes olevad konfid, mida mõtleks on ikkagi nii hästi Bookide poolt kinni võetud seega ei usu, et sealt midagi üldse leian ja ei taha niisama mingit umbpanust kütta.

Calva
21.10.17, 21:18
"Tony Pulis is a god to unders backers all over the world."

Nasfal
21.10.17, 22:01
"Tony Pulis is a god to unders backers all over the world."

Jah tõsi, aga Southamptoni mäng Manust-Stoke-Newcastleni läks iga mänguga järjest aina paremaks ja seda silmnähtavalt. Palli vallatakse jube hästi, Lemina on elukas seal keskel. Lihtsalt peatreener on ikkagi niivõrd pikamõtlemisega taun, et suvatses taas täielikus alavormis oleva Tadici ja eriti Longi väljakule panna. No need mehed panevad plönni plönni järgi ja 0 teiste pingutused ära. Oleks varem Boufal Redmond Austin või Ward Prowse sisse pandud oleks kindel võit tulnud ja löödud 2 või rohkem. Pellegrino on taktikaliselt ja väga hea treener, aga mängijate tunnetamine on tal ikkagi sitt. Samas kui järgmine mäng munad pihku võtab ja mugavustsoonist välja astub ning korraliku algkkooseisu platsile paneb, siis kindel bet southile. Mängitakse väga hästi.

Shparkz
21.10.17, 22:29
Mis su ROI siin on?

Nasfal
22.10.17, 00:40
Mis su ROI siin on?

Blogi alustamisest saadik kokkuvõttliku ROI polegi teinud, ehk nagu ma aru sain sa mõttlesin teenivust investeeringutelt? Hetkel vähe blogi pidanud veel nii, et arvan kuu lõpus võiks teha kokkuvõtlikuma posti.

Nasfal
22.10.17, 01:08
Täna jalkas, siis väga häid kohti ei leidnud ja 1/3 läks pihta. Õnneks see mis läks pihta oli suhteliselt hea konfiga ja kattis, siis ära ühe mööda läinud beti ja teisest pool. Homme on jälle valikus palju rohkem huvitavamaid mänge, kus kohe hetkel mõte hakkab tööle nii, et tuleb ka kindlasti rohkem bete ja loodan et õnnestunumalt.

Tänane NBA, siis ja peaks ütlema suur aitäh Karl54, kes peab oma NBA blogi ja hea on enda mõtteid samal mängul kõrvutada tema kirjapanduga. Kõik, kes NBA bettimise vastu huvi tunnevad, siis lugege Karli postitusi Nba teemas või tema blogis - asjalik vend ja kirjutab tiimidest ja mängijatest väga hästi.

Nba siiamaani on üllatuslikult hästi algand ja võrreldes eelmise hooajaga mis oli minujaoks totaalne kaos NBA maastikul ( lõppes täieliku quitmisega) on see kuidagi üle ootuste hästi algand ( loodan, et ei sõnu ära).

1. Bulls vs Spurs siin me vast räägime ühest kõige ulatuslikumast kogemuste vahest NBAS. Ühes mängivad täielikud noored ja teises on korralik vanakool. Spursil polnud eile mängu ja ei ole homme mängu nii, et minuteid täna kärpima väga hullult ei tohiks hakata. Spurs pani ikkagi suhteliselt soliitset kaitset mängiva Minnesota vastu 107 punkti. Spurs ei ole ülisuur skoorija, kuid eelmisel hooajal ikkagi stabiilselt pandi 100p mängus suhtkoht 90% alati ära. Bulls on ikkagi totaalne amatöör võrreldes Spursiga ja neil on jätkuvalt 5 põhimeest oudis.

Spurs üle 106 @1,92 panus 50 ühikut

2) Cleveland vs Orlando Cleveland areneb hetkel Rose ja Wadega silmnähtavalt. Bucksi vastu eile teine poolaeg saadi lõpuks mäng käima ja Bucks on hetkel siiski väga kõva ja seal näidati taset ning paugutati lõpuni välja ja mehed lustisid reaalselt platsil hea meeskonnas on väga hea aura ja läbisaamine. Orlando puhul oli näha, et natukene kiirem ja viskavam stiil ja Brookyln, kes on hetkel suhteliselt lahja suutis probleemideta läbi minna kohati. Clevelandi kasuks räägib ka see, et eile peale võõrsil kohtumist saadi kohe otse koju tulla, aga Orlando peab ühelt võõrsilkohtumiselt rändama teisele nii, et veel üks kasutegur Clevelandi kasuks. Clevelandil on pingilt samuti kõik mehed kohe valmis tulema ja paugutama nii, et Orlandol saab täna väga raske olema ja usun, et Cleveland võtab siit korraliku võidu.

Cleveland üle 114 @1,91 panus 50 ühikut

3) Houston Rockets vs Dallas Mavericks

Dallasel oli eile raske mäng Sacramentoga, Houston on saanud puhata. Esimeses mängus Houston näitas klassi ja pani viskemängus GSW enda kotti - klass. Dallas on hetkel ikkagi räigelt ülehinnatud ja lonkab igaltpoolt samuti olen kindel, et vanemad mehed täna ei jaksa pingutada lõpuni ja kustuvad eesotsas Dirkiga. Paul Houstonil ei mänginud eelmine mäng, kuid vigastust tal ei ole seega see mäng peaks olema kindlalt platsis. Atlanta üritas mängida kiiret mängu ja tulemuseks oli see, et panid enda klassipealt 117? punkti. Houstoni kiirust peaks teadma iga NBA huviline. Dallas on suhteliselt kehv võõrsilvõistkond ja Houston väga kõva kodumeeskond seega mängib siin suurt rolli ka see. Täna kindlasti kodupubliku ees esimene mäng, Paul/Harden tahavad näidata rahvale, et nendega peab see hooaeg arvestama kui tugevate tiitlikonkurentidega Läänes. Usun, et Dallas tõmmatakse ribadeks.

Houston üle 114 @1,91 panus 75 ühikut

Mõtteid oleks veel, aga ei taha üle panustada ja ei jõua jälgida ka korraga niipalju.

Epic
22.10.17, 01:25
Paul/Harden tahavad näidata rahvale, et nendega peab see hooaeg arvestama kui tugevate tiitlikonkurentidega Läänes.

Paul ravib põlve kuni 4 nädalat.

Nasfal
22.10.17, 01:35
Paul ravib põlve kuni 4 nädalat.

Oleks pidanud üle kontrollima... usaldasin oma vanat head nbaga tegelevat lehte, kus oli kirjas, et vigastas õrnalt põlve, aga mitte midagi tõsist ja on suuteline mängima. Sacramento vastu oli pingil ja eeldasin, et seal lihtsalt ei nähtud vajadust. Midagi hullu ei ole sellest, sest Gordon on samuti väga kõvas hoos ja skoorib täiega. Eeldasin, et ta esimeses mängus viskas ainult 4 punkti ja peale söötude oli väga liimist lahti ja olnud sulandunud veel meeskonda ja tahab täna kõvasti skoorima hakata, aga noh Houston on ilma tematagi ülivõimas.

Nasfal
22.10.17, 04:16
Half time update

1) Spurs vs Bulls

Täiesti haige kui sitt Spurs täna on nagu reaalselt... poolajaga ei pandud ühtegi kolmest... korvialt on ka täiesti 0 visketabavus ja poolajal jäädi -12 miinusesse ning võideti ainult 3mega. Väga korraliku teist poolaega oleks Spursil vaja ja korraliku wake upi. Hea on, et bulls kannul püsib ja Spurs on sunnitud mängima. Võimalus on, aga siiski väga kehvas seisus

2) Cleveland vs Orlando ohjah esimene veerandaeg oli täitsa jube nii mänguliselt kui visketabavuselt. Orlando pani alguses hullu. Õnneks Orlando hakkas korralikult väsima juba, aga siiski poolaeg samuti -12 miinuses. Raske raske ja ka ikka väga kehvas seisus.

3) Houston vs Dallas no kõige suurem bet siin ja ainukene asi mis tuju heaks muudab. Mõlemal veerandajal visati norm täis ja teisel veerandajal pandi ikka räigelt kolmeseid mööda... Oleks mõni läinud oleks lausa pidu. Suur pluss on see ka, et Harden teeb elumängu ja on visanud 26 punkti veerandajaga ja oli vahepeal pingil puhkamas sellejuures. Kuigi vahe on Dallasega 23 punkti, siis loodan et Harden läheb isikliku peale välja. Parim seni 53 ja hetkel on täpselt graafikus ja Dallas on hetkel väga loid ja sitt nii, et miks mitte

vendetta
22.10.17, 05:21
Brutal stuff... lihtsalt ebareaalne kui kohutavad on Rocketsi tasemega meeskonna taustakeppijad :fpalm::fpalm:
Põhimehed loputasid Mavsi lonkides -30 kanti ja siis edasi sisuliselt null rünnakul terve 4s veerandaeg.

Nasfal
22.10.17, 05:21
Mis siis ikka öelda 0/3 Houstoni mängus oli kõik üliilus, aga vahe Dallasega läks ikkagi niivõrd massiivseks, et pandi 0 kogemusega vennad viimaseks veerandajaks platsile... visati ainult 15 punkti. Ilus eilne kasum siis läks. Peab natukene koguma ja homme siis üritama paremini.

Nasfal
22.10.17, 05:23
Brutal stuff... lihtsalt ebareaalne kui kohutavad on Rocketsi tasemega meeskonna taustakeppijad :fpalm::fpalm:
Põhimehed loputasid Mavsi lonkides -30 kanti ja siis edasi sisuliselt null rünnakul terve 4s veerandaeg.

See oli ikka väga halb üllatus... Shit happens.

Nasfal
22.10.17, 15:30
Esialgu on valikud järgnevad

1. Feyernoord vs Ajax üle 2,5 Kahe suure vahel on duell, Ajax on ründeliini toimima saanud, kaitse on mõlemal ligadi logadi ja Feyernoord kodus lööb suhtkoht alati ( Breda oli erand, kes kinnitab reeglit)

üle 2,5 @1,64 panus 50 ühikut

2.Milan vs Genoa Jah Milan nv Aeki vastu ei löönud, aga nüüd on alg 11 omal tasemel ja Kalinic on ründes tagasi. Genoa on tubli sats, aga Milan enda kodus kasvõi jõuga kangutab täna võidu ära.

Milan Win @1,6 panus 50 ühikut

3. Benevento vs Fiorentina Benevento sai kaotusega Veronalt ikkagi korraliku laksu ja Fiorentina mängib väga ilusat ründavat jalgpalli lihtsalt ebaõnn on neid tabelis allpool ootamas. Verona sugune uustulnuk, kes istus kaitses purustati 5:0. Beneventol on parim kaitsemängija punasega oudis. Usun, et Benevento murdub Fiorentina rünnakuall lõplikult.

Fiorentina win Eh(-1) @2.33 panus 50 ühikut

4. Nice vs Strasbourg Nicel on Balotelli ja Serr puudu, kuid kvaliteeti on siiski kõvasti ja rünnak toimib ja PLEA tipus suudab Strasbourgi vastu seda rünnet isegi ehk paremini mängida. Strasbourg Marseille vastu jäi kiirema mänguga kaitses väga hätta ja üks kaitsja teise järgi tegi prohmakaid. Kodus ollakse ikkagi väga hea juba eelmisest hooajast ning ilusti on mängitud ka see hooaeg lihtsalt tugevamate vastu ala Angers/Marseille on kaitseliin alt vedanud. Monaco alistati lausa 4:0. Strasbourg peaks olema Nicele väga mugav vastane.

Nice Win EH(-1) @3.00 panus 50 ühikut

Nasfal
22.10.17, 17:52
Esimene ring läks, siis suht lambiseld. Fiorentina võitis kindlalt 3-0 ja Nice lagunes esimese poolajaga.. teisel löödi 1 tagasi, kuid nagu Marseille vastu mängitakse 1 mehega enamuses täiesti impotentselt ehk mitte midagi sisse lüüa ei osata. Ajax ja Feyernoord lõid kahepeale 4 väravat ehk kindlalt pihtas. Bonucci konn pidi Milani mängu perse keerama... Isegi 10 mehega suudetakse võimalusi tekitada ja domineerida kohati, kuid siiski... 200 ühikut oli mängus ja 198 tuli tagasi.

Tottenham-Liverpool, siin lähen ma Liverpooli võidule ja puhtalt sellepärast, et CL suudeti väravaid lüüa terve karja ja lõpuks minnakse korralikult 3 kontrolliva poolikuga peale. Tottenhami koduvorm on suhteliselt masendav. Palju usaldan siinkohal lihtsalt ka sisetunnet kuna olen mõlema meeskonna mänge viimasel ajal vägapalju näinud.

Liverpool win @3,39 50 ühikut

Nasfal
22.10.17, 17:55
Troyes vs Lyon

Lyoni kaitse on väga sitt viimasel ajal ja Troyes viimasel ajal lööb iga mäng vähemalt värava. Lyon ise lööb samuti. Troyese kodus on mäng nii, et usun, et tuleb suhteliselt võrdne väravavõimaluste poolest ja mõlemad löövad

Mõlemad löövad värava @1,68 panus 50 ühikut

Nasfal
22.10.17, 18:48
Liverpooli mängu algus läks muidugi totaalselt putsi ja seda Lovreni pärast...

Troyes-Lyon on lahtine mäng ja Lyon on värava kirja saanud, Troyes lööb enamike oma väravatest teisel poolajal nii, et ka seal on hetkel asi kursis.

Wolfsburg - Hoffenheim Wolfsburgi kaitse on ikkagi väga sitt ja Hoffenheim on õppinud võõrsil mängima. Täna tullakse suhteliselt kaitsvalt peale ja orienteerutakse kontratele ja need on Wolfsubrgile kogenematu kaitse tõttu ikkagi väga väga ohtlikud. Usun, et Hoffenheim suudab Wolfsburgi üle mängida või vähemalt juhtima minna ja saab Cashoutida.

Hoffenheim win @2,5

Udinese vs Juventus Juventus jah ei ole viimasel ajal just parimat mängupilti näidanud, kuid vastased on ka natukene kobistanud ja pole õnne olnud. Udinese on siiski väga õnnetu meeskond. Sampdoriat küll võideti 4:0, aga nendepuhul on tegemist väga kehva võõrsil võistkonnaga ja seal Udinese mängis 60+ minutit enamuses ehk see ei näita suurt midagi. Juventusel on kõik põhimehed mängus ning usun, et peale eelmise mängu krahhi surutakse Udinese korralikult ära ja lõpuks hakatakse ka oma võimalusi ära lööma.

Juventus win EH (-1) @2,13

Shparkz
22.10.17, 18:52
Kas..kas su Liverpooli võidu analüüs seisnes selles, et nad tagusid mingile lambi sloveenia satsile väravaid?

Nasfal
22.10.17, 19:24
Kas..kas su Liverpooli võidu analüüs seisnes selles, et nad tagusid mingile lambi sloveenia satsile väravaid?

Mkm, pigem mäng Manuga ning alg 11 vaatamine, kus mindi peale Can/Milner/Henderson millega ma eeldasin, et hetkel suhteliselt mitte jõuline Tottenhami keskpoolik surutakse totaalselt ära ja Salah mängib Aurieri äärel ja sealt hakkab rebenema. Samuti Tottenham ei olnud suutnud enne seda mängu Wemblyl ennast kehtestada. Paraku ma ei arvestanud ühe asjaga... Dejan Lovren... see kiire 2:0 algus tema pärast muutis mängu käiku.

Nasfal
22.10.17, 19:29
Kuna Juventus oli 2:1 ees, siis sai õnneks Cashoutiga enamvähem panuse raha tagasi. Mandzukic otsustas 27 minutil punase saada... Troyes otsustas punase saada... Milan otsustas päeval punase saada... Täiesti perses Unluck täna... No ei kannata lihtsalt sellist jama.

Shparkz
22.10.17, 19:34
Et ikkagi sloveenidele tagumine ja poolikud?
Olgu mainitud, et mina ei tea Inglismaa jalgpallist ega Liverpooli poolkaitsjatest mitte mõhkugi, aga selline analüüs paistab ikkagi natuke kentsakas, et nad tagusid suvalisele meeskonnale 7(?) ja nüüd selle pealt siis Tottenhami vastu minna? Aga võibolla ma ei peagi kõike mõistma :)

Aga vähemalt on üks aktiivne blogi tekkinud.

Tottenham-Liverpool, siin lähen ma Liverpooli võidule ja puhtalt sellepärast, et CL suudeti väravaid lüüa terve karja ja lõpuks minnakse korralikult 3 kontrolliva poolikuga peale. Tottenhami koduvorm on suhteliselt masendav. Palju usaldan siinkohal lihtsalt ka sisetunnet kuna olen mõlema meeskonna mänge viimasel ajal vägapalju näinud.

Liverpool win @3,39 50 ühikut

Nasfal
22.10.17, 19:37
Et ikkagi sloveenidele tagumine ja poolikud?
Olgu mainitud, et mina ei tea Inglismaa jalgpallist ega Liverpooli poolkaitsjatest mitte mõhkugi, aga selline analüüs paistab ikkagi natuke kentsakas, et nad tagusid suvalisele meeskonnale 7(?) ja nüüd selle pealt siis Tottenhami vastu minna? Aga võibolla ma ei peagi kõike mõistma :)

Aga vähemalt on üks aktiivne blogi tekkinud.

Ma kiiesti kirjutasin, sest mäng oli algamas... Aga eks mingilmääral on kindlasti see Cl mäng ka seos sellessuhtes, et mehed said ju seal enesekindluse lakke, et suudetakse lüüa küll.

Nasfal
22.10.17, 20:36
Liverpooli ja Troyese mängudega tuli -100 kahjumit, kuid õnneks Hoffenheim läks juhtima ning ei suvatse rohkem riskida ja otsustasin cashouti teha. pakkus 90 võimaliku ühiku asemel 70. Hetkel täna -32 ühikut kahjumit. Meeletult ebaõnn olnud täna just punaste kaartidega...

Nasfal
22.10.17, 20:54
Hoffenheimi panuse Cashout tabas kümnesse, Wolfsburgi rünnak oli koguaeg ohtlik, kuid siiski esimene eesmärk oli viik ning peale Hoffenheimi väravat võis eeldada laos survet. See tuli ja Hoffenheim murdus. Juventuse panuse cashout oli küll tulemust vaadates väga möödapanek, aga siiski Udinese suutis 11vs11 Juvele värava lüüa ja peale vähemusse jäämist hakkas meeletu surve ning löödi 2-2. Peale seda, aga Juve täiesti ebaloomulikult võõrsil vastu mängu käiku hakkas 10ne mehega väravaid tulema. Kuna pakkus Ikkagi Juve eduseisul panuse raha tagasi, siis otsustasin riske vältida.

ChelseaFC
22.10.17, 21:07
Liverpooli ja Troyese mängudega tuli -100 kahjumit, kuid õnneks Hoffenheim läks juhtima ning ei suvatse rohkem riskida ja otsustasin cashouti teha. pakkus 90 võimaliku ühiku asemel 70. Hetkel täna -32 ühikut kahjumit. Meeletult ebaõnn olnud täna just punaste kaartidega...

Kuidas sa ühe betiga -100+ pealt -32 peale said?

Nasfal
22.10.17, 21:28
Real Madrid vs Eibar

Eibari suurim probleem on meeskonnad, kes valdavad neist palju paremini palli ja võtavad keskvälja enda kontrolli alla. Kaotused Barcale (6:1), Villarrealile (3:0) ja Celta Vigole (4:0), Sevillale (3:0) näitasid selgelt, et meeskonnad, kes on hästi tehnilised ja kiire sööduga ning ründekvaliteet on heal tasemel mängivad Eibari kaitse kerge vaevaga üle. Real Madridi algkoosseisus on täna Keskväljal Casemiro-Ceballos-Modric ehk Ceballos, kes kindlasti tahab täna hakata tõestama ja siiamaani on ju megahästi mänginud selle vähese ajajooksul mis ta mängida on saanud. Eibari kaitse on ligadi logadi täna, mõni mees on vigastuspausilt tulnud, kes pole mängida saanud ja kes on lihtsalt jube aeglane. Real Madridi Ründeliin Asensio-Ronaldo-Isco Kahel äärel on megahead driblajad, kes hakkavad mängu jooksul kindlasti Eibari kaitses auke leidma, Ronaldo noh temakohta ei pea lihtsalt midagi ütlema. Äärekaitse on täna Hernandez ja Nacho ehk Hernandez kindlasti tahab täna tõestama hakata, et suudab rünnakule väga head panust anda. Nacho puhul ma ei tea ta on lihtsalt selline terve elu kõigi kattevari. Pole mänge näinud väga kus ta äärekaitses on, kuid ju on ta pandud põhjusega sinna ja mitte Hakimi.

Mina usun, et peale viiki Tottenhamiga on natukene tehtud järeldusi just rünnakute lõpetamise kohapealt. Seal andis see väga hästi tunda ja Zidane on ju treener, kes kohe nõrkuse avaldumisel pöörab tähelepanu. Eeldan, et täna hakatakse väravaid lööma.

Real Madrid Win (EH -2) @1,66

2) Marseille - Psg

Marseille kaitse on kohutavalt alavormis, mitte midagi aru ei saada. Viimased mängud imetakse igaltpoolt sisse. Vastu tuleb PSG, kelle ründeliin on.... ülemõistuse. Mängitakse Marseille kaitseliin kergelt üle lüüakse väravaid kerge vaevaga. Teiselpoolt Marseille ainuke lohutus, mis neid liigatabelis ja üleval hoiab on ründetegevus. PSG viimased mängud ei viitsi 90 minutit hoida survet ja vahepeal antakse inistatiiv vastasele, sest eduseis on kindel. Marseille oma kodus kindlasti mingihetk domineerima ja kui PSG taas laisaks muutub nagu Anderlechti vastu ( Anderlecht ei suutnud väravat lüüa lihtsalt, kuid võimalusi oli kõvasti), siis Marseille oma klassi karistab kindlasti ära. Ootan väga lahtist mängu, kus kordamööda domineeritakse. Mängu käiguks usun, et PSG taob alguses 1-3 väravat, siis võetakse tempo maha, Marseille lööb ja pärast PSG lööb naelad kirstu.

Väravate arv üle 4,5 @2,75 ja teine panus PSG Win (Eh-2)

Nasfal
22.10.17, 21:29
Kuidas sa ühe betiga -100+ pealt -32 peale said?

Hoffenheimi võiduconf oli enne mängu 2,7 ja panus oli 50 ühikut ja ümberarvutatult oli võimalik võit vist 140? ja Cashoutiga pakkus tagasi 70 ehk sealt tuleb 100-70.

Shparkz
22.10.17, 21:34
Miks sa cashoutid koguaeg?

QRkood
22.10.17, 21:39
Reali ja PSG mängude ühikud?

ltrubetsky2
22.10.17, 21:43
Mis krdi conf???
Koefitsient!!! Sellest oled midagi kuulnud?

Nasfal
22.10.17, 21:53
Ma cashoutin juhul kui ma näen, et sellel on mõte. Wolfsburgi ja Hoffenheimi mängul oli reaalne mõte, sest Wolfsburgi rünnak oli väga ohtlik olnud Hoffenheimile terve mängu ja pidurdas neid see, et mängiti silmnähtavalt viigile ja peale kaotusseisu jäämist oli arvata, et 1 1 on väga reaalne. Oligi.

Udinese-Juventus. Juventus oli 2-1 ees, 27 minutil saadi punane, cashout pakkus tagasi mulle mu panuse raha ma ei näinud mõtet seal edasi riskida kui ma saan riskivabalt enda panuse raha tagasi võtta ja selle investeerida kuhugi mujale, kus algab kõik ilusti 0st.

Conf/Koef no saate ju aru issand jumal on see nüüd tõesti selline koht kus norida nii hullult?

Panused on 50 ühikut nagu ikka - standard bet mul.

Kaurr
22.10.17, 21:56
Mis krdi conf???
Koefitsient!!! Sellest oled midagi kuulnud?

Ma olen muidu rahulik aga tra ajab sitakeema küll. Conf on tohutult mugavam kirjutada ja mõte jääb samaks. Loomulikult kõikteavad, et õige asi on koefitsent ja võiks ju kirjutad koef aga mis see krt sinu faking perset torgib mees. Tee enda blogi , kajasta mida soovid ja kirjuta kuidas soovid. Kui sulle ei meeldi miski siis mitte üks hing ei sunni sind seda lugema. Aga ole ometi normaalne ja ära hakka targutama.

See kirjutis pole mitte miskit isiklikku aga no mingi hetk saab kõrvaltvaatajana ka villand sellest, et tullakse ja targutatakse.
Las mees ajab oma asja siin ja nagu öedud, mitte keegi ei sunni seda lugema.

QRkood
22.10.17, 22:04
Conf on tohutult mugavam kirjutada Mis moodi?

Nasfal
22.10.17, 22:11
Mis moodi?

Mugavus ongi ju suhteline ja igaühe jaoks erinev. Mulle on see Conf kuidagi külge jäänud ja parasiitsõnu on suhteliselt raske endast välja juurida.

Nasfal
22.10.17, 22:39
Real juhib poolajaga juba 2:0 väga hea, Marseille-PSG 1:1 34 minut samuti super, PSG on tunduvalt parem ja usun, et küll lükkavad veel käigu sisse.

NBAST rääkidest, avastasin kiirelt, et 22.30 hakkab ju tänane mäng mitte 00.30 ma ei teagi kuidas segamini ajasin, mäng hakkab kohe ja ise panustan sinna Brooklyn üle 111. Brooklynil teine kodumäng järjest, Atlanta võõrsilt-võõrsile + kaitse on megasitt.

Kaurr
22.10.17, 23:06
Mis moodi?

Täpselt nagu nasfal ütles. Aga point oli rohkem selles , et kõigega saab ilkuda aga kas on mõtet? Kui ta soovis trollida siis õnnestus ja mina teda toitsin ka.
Rohkem mina siin sõna ei võta muudel teemadel kui mõne panuse üle.

cabron
22.10.17, 23:38
mul hea meel, et sihuke aktiivne küte Panustamise alafoorumis käib ja eks igaüks teeb blogi täpselt nii, nagu ta ise tahab, s.h. kasutab väljendeid, ühikuid jne.

vendetta
22.10.17, 23:55
NBAST rääkidest, avastasin kiirelt, et 22.30 hakkab ju tänane mäng mitte 00.30 ma ei teagi kuidas segamini ajasin, mäng hakkab kohe ja ise panustan sinna Brooklyn üle 111. Brooklynil teine kodumäng järjest, Atlanta võõrsilt-võõrsile + kaitse on megasitt.

Sain live isegi 109.5 peale esimest veerandit, teisel veerandil viskasid mehed korralikult soojaks, peaks mingi turvaline 120-116 tulema siit loodetavasti.

Nasfal
23.10.17, 00:12
Atlanta on igas mängus teine poolaeg täitsa ära vajunud ja brooklynik polnud õnne, hetkel 3 veerandaja keskpaik ja liigutakse + kursil ja kihlveokontorid pakuvad ka kodumeeskonda nüüd 114 peale. Loodetavasti atlanta täitsa ära ei kuku ja brookylni pingipoisid ei tule.

Nasfal
23.10.17, 01:24
Jalkades... PSG ja Marseille jäi, siis 2:2 ja see 4as värav löödi siis 90+3 ei kujutanud ette, et PSG täna Marseille kaitseliini ja keskväljaga ni hätta jääb nagu reaalselt.. suur vastasseis Prantsusmaal ja motivatsiooni asju kõike peaks olema ning täna polnud meestes isegi nagu kohati seda tahet ja energiat. Lahja...

Real Madrid tegi enda oma ilusti ära ja kindel 3 0 võit :) Stastistikat teen pärast

Brookyln suutis ilusti visata 116 punkti kuigi viimase veerandaja keskel võttis korraks täitsa tõsiseks. visati 7 minutiga 8 punkti ainult, aga siis pandi kohe järjest kolmene+2 vabaviset+kolmene minutiga vms ja peale seda oli teada, et nüüd tuleb küll ära. Õnneks Atlanta avaldas survet ja Brookyln väga lõdvaks ei saanud lasta.

Järgmine mäng Oklahoma vs Minnesota

Oklahoma kaitse ja rünnak on veel liimist väga lahti... arusaadavalt ka. Minnesota on väga hea kaitsemeeskond, kes korvialt tõmbab hästi lukku. Sellest eeldades hakkab Oklahoma nagunii kõvasti kolmeseid littima. Esimeses kahes mängus on pandud üle 30+ ürituse. Anthony muidugi isetseb ja viskab kõvasti, kuid protsent annab soovida. Samas vähemalt 10 kolmese üritust on võtnud ta nii Knicksi kui Utahi vastu ja vaevalt täna Minnesota vastugi vähem võtab teades, et ega korvialla väga mõtet trügida ei ole.

1 Panus on, siis Carmelo Anthony üle kolmepunktivisked üle 2 @1,69 panus 50 ühikut

Utah on suhteliselt sitt skoorija ja pani Oklahomale 97 punkti. Knicks, kes mängis ainult läbi Porzingise pani 84. Minnesotal on pingipeal väga head viskajad ala Crawford,Bjleica nii, et nüüd kui tullakse kahe väga hea kaitsemeeskonna pealt nagu Spurs ja Utah vastu Oklahomale peaks see rünnak palju sujuvamalt minema.

2 Panus Minnesota üle 104 @1,91

Nasfal
23.10.17, 03:13
Half time update

1) Minnesota ründemäng sujub ilusti, ei vägistata viskeid väljakul vaid mängitakse ilusti kõik olukorrad välja ja visketabavus on väga hea. Mõlemal veerandajal visati üle normi. Poolaja norm oli, siis 52 ja visati 61 ehk 9ksaga plussis. Enne mängu oli vaja veerandajaga keskmiselt 26 nüüd 21,5. Hetkel Minnesota küll mingit märki ei näita, et peaksid ära lagunema ja Oklahoma puhul ei usu, et riietusruumis nüüd kaitsemängus sajandi muutus tehakse.

2) Oklahoma tegi poolajaga 8-3punkti viset ja tabas 3. Anthony 0 peal. Kahe eelmise mänguga on see ikkagi väga teistsugune mäng. Võrdlesin just üle Utahi ja Knicksi mängudega ja seal pandi peaaegu igal veerandil rohkem kolmese üritusi kui siin poolajaga. Weird... Carmelol võib alati tuju tulla ja loopima hakata seega pead norgu ei lase, aga Oklahoma mänguplaan on trastiliselt teistsugune ja seda ei oskand ette näha.

Nasfal
23.10.17, 04:37
Minnesota pani 115 punkti ehk korralikult üle.

Aga eriti magus oli muidugi 4 või 5 sekundit enne lõppu CARMELO FUCKING ANTHONY teine kolmene. Tähendab, et saan oma panuse raha tagasi ja Minnesota punktide eest tulnud kasum tõmbab päevast miinust maha. Ideaalne.

Täna Peale Real Madridi mängu olin täpselt 0. PSG mängude bettid viisid -100 ning kaks Nba pihta läinud panust, siis viisid selle -8. Ega rõõmsaks ei tee, aga roppumoodi oli täna muidugi ebaõnne mul mängudega... Hetkel tulin ma omadega pmst 0 ja ma olen rahul ei viitsi isegi uut NBA mängu enam võtta kuigi usun, et Pelicans paneb seal +4ase võidu vähemalt. Homme on uus päev ja ehk läheb paremini.

Nasfal
23.10.17, 18:17
VTB League, siis täna

Cramo vs Parma Perm

Cramo rünnak on siiski suhteliselt pask. Kaasani vastu visati jah siin 78, aga Kaasan ei viitsinud peale esimest veerandaega kus oli juba 20nene vahe enam kaitset mängida. Parma Perm on lasknud VTB Zenitil ja Khmikil visata siin 90 ja 100 punkti, aga nende puhul on rünnak siiski euroopa tpp. Le porteli vastu Fiba Euro Cupis näidati väga head kaitset. Cramol rünnakul kisub kindlasti jälle mõõnaperiood sisse nagu Tartu Rockigi vastu, kus pandi 9 punkti ühel veerandajal. Ma usun, et see on VTB liiga seisukohalt nii tähtis mäng, et mõlemad tulevad väga kaitsvalt ja rahulikult peale ja mingit ülikiiret korvpalli ei näe. Cramo ei ole hetkel kindlasti sats, kes on suuteline viskama 20+ punkti iga veerandaeg. Eelmine hooaeg pandi Permile küll 85 ja 86, aga siis oli Cramo ka tugevam ja stabiilsem sats ning Perm nõrgem.

Panus on, siis Cramo alla 81 panus 50 ühikut.

Nasfal
23.10.17, 18:19
Koef on siis 1,85

Nasfal
23.10.17, 19:52
Esimene veerandaeg pandi, siis 18 punkti ehk kahega alla ja tundus, et tuleb selline võrdne mäng. Teine poolaeg ei pandud esimese mingi 4-5 minutiga korvigi ja siis kuue ja poolega oli visatud ainult 2 punkti. Lõpus jah mingid vabavisked ja kolmene ja läksid, aga siiski visati ainult 12 veerandajaga. Poolajaga võis panna graafikus püsimiseks 40 punkti visati 30. Enne mängu võis veerandajaga panna 20 punkti, siis nüüd 25 punkti. Sten Timmul 3 viga ja Cramo mäng ei suju. Hetkel kui nüüd mingid ulmelised kolmesed ja asjad minema ei hakka ning vastane vigu ülikiirelt täis tegema nagu siiani on ikkagi tehtud, siis tundub asi ikkagi väga heas seisus.

Nasfal
23.10.17, 20:19
Real Sociedad vs Espanyol

Real Sociedadi olen see hooaeg kõvasti jälginud. Tegu on palliga väga hästi mängiva satsiga, kellel on olnud jõhkralt ebaõnne. Rünnatakse nagu kulda - meeskonna sisekliima on väga hea - kaitses olnud vigastused on lasknud vastastel väga lihtsalt väravaid lüüa ja sellest tulenevalt ongi sellised tulemused nagu 4:4 viik betisega ja 2:3 kaotus valenciale, kus domineeriti totaalselt tegelikult. Kodus mängitakse väga hästi. Espanyol on samuti tugev koduvõistkond, aga võõrsil istutakse kaitses ja mängitakse suhteliselt primitiivselt. Real Sociedad on saanud lõpuks oma kaitseliini korda ja põhimehed on väljakul. Ründeliinis on igal mehel hetkel tippvorm ja sööte ja väravaid tuleb kõigilt. Espanyoli väravalukk murtakse täna lahti ja vaevalt Espanyol, kes on 4 võõrsilmänguga suutnud lüüa vaid 1 värava täna vägapalju Sociedadi väravalukku ohustab.

Real Sociedad Win @1,7 panus 50 ühikut

Kalev Cramo pidi ikka hakkama hullu panema ja pandi 5 minutiga 16 punkti... ikka asi peab ülipõnevaks ja närviliseks kiskuma ja ei võinud rahus ära landida.

Nasfal
23.10.17, 20:54
Cramo küll kolmandas natukene näitas taset, aga viimane oli jälle Cramo. Visati 74 punkti kuigi oli reaalselt väga suur oht lisaajaks, siis seda õnneks ei tulnud.

+35 ühikut.

Nasfal
23.10.17, 21:03
Lõin siis täna kokku Blogi alustamisest peale kahjumid kasumid ja hetkel blogi algusest saadik on saldoks +79,5. Õnneks väga täis ei ole teinud ennast, aga midagi fantastilist ka pole pakkuda suutnud. Viimasel ajal üldse selline muster tekkinud, et ühel päeval teenid ja teisel hävid.

Nasfal
23.10.17, 21:44
Real Sociedadi Espanyoli mängu käik on ikka täielikult vastukäiku... Real Sociedad on üritanud jõudnud mittekorda ohtlikult väravani, Espanyolil oli mingi 1 poolvõimalus ja see imeti sisse... Samas Espanyol on Sociedadiga väga hädas ja Sociedad ei saa lubada endale enam punktide kaotust seega usun, et teine poolaeg lükatakse natukene kõvem surve peale ja Espanyol kuskil murdub.

Deportivo vs Girona Deportivo on tegelikult tabelis palju rohkem allpool kui tegelik tase. Mängitakse ilusti ründavat jalgpalli, vallatakse palli oma kodus, rünnakul ees on ennast iga mänguga aina rohkem leidev Lucas Perez. Gironat vaevad vigastused, võõrsil suhteliselt kohutav vorm lihtsalt roppumoodi õnne olnud, et kaks viiki saadud. Deportivole meeldivad kaitsvamad meeskonnad ja nende vastu on ka tulemused tulnud ja Girona võõrsil seda kahtlemata on. Gironal on täna Stuani jne vigased nii, et peaks olema ka kontratel vähem käike.

Deportivo võit @2.06 panus 50 ühikut

Nasfal
23.10.17, 22:53
Täiesti haige pask...

Espanyolil oli mängu jooksul 1 reaalne võimalus ja löödi ära... Sociedad tegi oma 20 lööki neist mitmeid raami, 10 nurgalöögi ja mingi imeväega ei suudetud lihtsalt vahepeal palli tühja väravasse lüüa. 1-1 viigivärav küll saadi, aga sellega piirduti. Oleks ma peatreener, siis ma tõmbaks ründajatele nagu Football Manageris saab 1 week bani lihtsalt. Haige värk.

Deportivo ja Girona poolaeg... Deportivo on igatepidi üle ja siis tuleb mingi 50-50 penalti Gironale... Deportivo määrustepärast väravat suluseisust ei loetud.... No väga unlucky lihtsalt. Getafe vastu viimane kodumäng suudeti 1 0 kaotusseiust 2:1 välja tulla ja, siis lõi Getafe värava teisel poolajal. Girona on mannetu sats ja loodan, et vähemalt siin tõesti suudetakse oma ülekaal reaalselt ära ka realiseerida.

Nasfal
23.10.17, 23:51
Täiesti putsis.... Tra kui närvi ajab selline jama

Deportivo suutis oma mängu totaalselt peale suruda löödi 1:1 kõik oli ilus peale seda suruti edasi ja väravavaht Bono tegi ühe imetõrje teise järel ja siis Girona fucking ainus võimalus ja teisel poolajal ja 1:2.....no ei ole sõnu lihtsalt. Täielik ... Kes see teeb nii...

Tänane saldo siis -65 hetkeseisuga ja üldsaldo +14,5...

EgoTrip
24.10.17, 00:05
Täiesti putsis.... Tra kui närvi ajab selline jama

https://image.spreadshirtmedia.com/image-server/v1/mp/compositions/T1038A2PA2248PT17X56Y15D1010986091S21/views/1,width=300,height=300,appearanceId=2,backgroundCo lor=E8E8E8/chill-bro-you-need-to-let-that-shit-go-buddha-women-s-tri-blend-v-neck-t-shirt.jpg

Nasfal
24.10.17, 00:12
https://image.spreadshirtmedia.com/image-server/v1/mp/compositions/T1038A2PA2248PT17X56Y15D1010986091S21/views/1,width=300,height=300,appearanceId=2,backgroundCo lor=E8E8E8/chill-bro-you-need-to-let-that-shit-go-buddha-women-s-tri-blend-v-neck-t-shirt.jpg

Ega muidugi ma häirida pikalt ei lase ja esialgne emotsioon lihtsalt kõige valusamad kaotused on need, kus sa ilusti paned pihta milline meeskond on tugevam ja platsil mäng on täpselt selline nagu sa eeldasid/analüüsisid ja lihtsalt vastasel on roppumoodi õnne. Oleks 1 matchis ainult nii olnud, siis oleks lihtsalt, et shit happens, aga kahes... Ega nüüd tuleb maha Calmida ja varsti ootab NBA.

Nasfal
24.10.17, 01:59
Nba time

1) Miami Heat vs Atlanta Hawks

Atlantal on olnud mitu mänge järjest olnud ja Denissi täna pole. Kaitse on kohutav. Heat pani Pacersile 112 ja Orlandole 109. Orlando on kaitses enamvähem, kuid Pacers on kehv. Samas Atlanta on neist veel kehvem ja neil on hetkel korralik väsimus, sest 3 päeva ja 3 võõrsilmängu. Eile saadi moraalselt väga valus kaotus. Heat on suhteliselt hea ja Goran Dragiciga eesotsas on rünnak suhteliselt loominguline. Visatakse palju kolme ja suhteliselt hea protsendiga. Atlanta mängudes on kolmese taga väga lihtne leida 3 positsioone ja usun, et sealt hakatakse täna korralikult litima.

Heat üle 109 @1,91 panus 50 ühikut

2) Bucks vs Hornets Bucks saab iga mänguga oma rünnaku läbi noore Kreeka jumala paremini käima ja ei istuta sarnaselt eelmistele hooaegadele ainult kaitses vaid visatakse ise kõvalt. Hornets on läbi oma vigastuste isegi hästi alustanud, kuid täna Bucks tugevam kodutiimina paneb korralikult ära. Samuti on Bucksi rünnak läinud palju laialdasemaks ja visatakse kolme, murtakse laualla sisse, koostöö on hea ja leitakse väga lihtsaid korve. Meeskond on hästi ühtne. Siiani on küll visatud üle 105 punkti ainult Portlandi vastu, kuid Cleveland ja Bostoni vastu mängiti siiski rohkem kaitsest lähtuvalt ja aeglast mängu ning seal visati vastavalt 100 ja 99. Hornetsist ollakse üle ja sinna minnakse nagu Portlandi vastu ikkagi üle viskama ja kiiremini mängima.

Bucks üle 105 @1,91 panus 50 ühikut

cabron
24.10.17, 09:58
mõtted õiged, aga päris napilt mööda :smack:

Navas
24.10.17, 10:53
Girona ja Deportivo mängus olin isiklikult üsna kindel, et Girona võtab veel kotti selle mängu. Väga meeldib su panustusi ja analüüse lugeda, kavatsen ka vist ise midagi sellist teha hakkata peatselt. :)

Nasfal
24.10.17, 17:55
Eile oli, siis väga väga kehv ja väga Unlucky päev. Miami Heat ja Bucks olid mõlemad vahepeal +15 punktiga graafikust ees ja mängisid maha... Bucks viskas 103 siis 104 asemel. Kirss tordile..

Uus päev uued mõtted.

19.00 Tartu Rock vs BK Ogre/Kumho

1. Kumho üle 73.0 2. Kumho +3,5

Kumho on Läti liigas väga kõvasti alustanud ja 5 mängust 5 võitu sealhulgas Vef. Emotsioon on kõva ja viimane mäng pandi võõrsil liepjale 99 punkti. Kaitse peab samuti Valmieral ja Jekabilsil lasti mõlemal visata alla 60 punkti. Rock mängis siin hooaja alguses hästi ja Türgi klubi vastu näidati sisu, aga see oli pigem selline hea visketabavus ja Türgi klubi lonkimine. Isegi Cramo suutis Rocki ära suruda päris korralikult ning Rapla pani nad kotti ja pink on lühike. Balti liiga ma usun, et siin see Vene annab noortele mänguminuteid kindlasti nii, et Kumhol tekib lihtsamaid korve ja ebavõrdseid 1vs1 vahetusi mida kasutatakse ära. Alguses mõtlesin, et paneks Kumho võidule, aga siis mõtlesin, et ah pärast rock kobistab siin 1-2 punktiga võidule, et las olla see +3,5. Standardbetid siis.

Calva
24.10.17, 19:08
Koosseisud ära oodata ja City, Manu & Arsenal täna karikas coefiga 2.3

Shparkz
24.10.17, 19:24
On sul mingi kindel maksimaalne panus ka, või pole sellist asja paika pannud?

Nasfal
24.10.17, 19:43
On sul mingi kindel maksimaalne panus ka, või pole sellist asja paika pannud?

Kindlat ei ole tavaline standarbet on 50 ühikut ja ühik(ei võrdu euroga).

Hetkel Wehen vs Schalke ja vaatasin natukene mängualgust ja seal on Schalke ikkagi parima alg 11 ja Wehen on bundesliga 3 tugev keskmik vms. Schalke totaalselt domineerib ja nende conf on 1,61 seega 100 ühikut schalke win.

Nasfal
24.10.17, 20:19
Schalke juhib, siis 2:0 ja tundub väga ilusti mängi kontrollivat ja hoidvat ja nii kui wehen ründama läheb siis tuleb kohe vastu korralik kontra.

Rocki ja Ogre panused tunduvad kahjuks jah pigem aiataha minevat samas midagi ülikatastroofilist ei ole, aga raske.

Next bet:

Cop a del rey

Cartegana vs Sevilla

Sevilla ründeliin ja keskväli on beast ja Cartegana mängib ikkagi niivõrd nõrgal tasemel. Sevilla jõuga võtab siit kindla võidu.

1. Bet Sevilla Eh(-1) @2,5 panus 25 ühikut

baller
24.10.17, 20:47
Eile oli, siis väga väga kehv ja väga Unlucky päev. Miami Heat ja Bucks olid mõlemad vahepeal +15 punktiga graafikust ees ja mängisid maha... Bucks viskas 103 siis 104 asemel. Kirss tordile..

Uus päev uued mõtted.

19.00 Tartu Rock vs BK Ogre/Kumho

1. Kumho üle 73.0 2. Kumho +3,5

Kumho on Läti liigas väga kõvasti alustanud ja 5 mängust 5 võitu sealhulgas Vef. Emotsioon on kõva ja viimane mäng pandi võõrsil liepjale 99 punkti. Kaitse peab samuti Valmieral ja Jekabilsil lasti mõlemal visata alla 60 punkti. Rock mängis siin hooaja alguses hästi ja Türgi klubi vastu näidati sisu, aga see oli pigem selline hea visketabavus ja Türgi klubi lonkimine. Isegi Cramo suutis Rocki ära suruda päris korralikult ning Rapla pani nad kotti ja pink on lühike. Balti liiga ma usun, et siin see Vene annab noortele mänguminuteid kindlasti nii, et Kumhol tekib lihtsamaid korve ja ebavõrdseid 1vs1 vahetusi mida kasutatakse ära. Alguses mõtlesin, et paneks Kumho võidule, aga siis mõtlesin, et ah pärast rock kobistab siin 1-2 punktiga võidule, et las olla see +3,5. Standardbetid siis.

Rock on täielik sitt aga no see Ogre oli ikka omaette klass. Terve neljas veerandaeg nad ei proovinudki kahte punkti panna ja kolmese protsent vast mingi 20 oli neil terve mängu kohta.

Nasfal
24.10.17, 21:20
Ma ei suutnud lihtsalt seda Rocki ja Ogret vaadata... see oli totaalne antikorvpall ja täielik pask. Ükski endast lugupidavad kõrgliiga korvpallimeeskonnad ei tohiks sellist mängu mängida. Ime ka et saalid tühjad on ja kedagi see jama ei koti. Jätke paar trenni ära ja vaadake mõnda Euroliiga või Nba mängu ja proovige natukenegi tempo üles saada. Ma tõmbaks sellist mängu mängivatele meeskondadele banni lihtsalt.

Sevilla juhib juba kenasti 2 0 ja läheb oma rada :) Schalke võtab võidu :) Ideaalne

1. Arsenal vs Norwich Arsenal tuleb jälle oma täiesti imeliku koosseisuga peale.. Norwich tuleb ka enamvähem esindus 11 ja pink on võimas. Npoweris pannakse võimsalt. Arsenal on huinjaa hetkel ja vaevalt neid see karikas nii hullult kotibki. Norwichil on väga hea kaitse ja noored poisid ning mängupraktikata mehed seda lahti ei murra. Kindlasti on Norwichil endal võimalusi skoorida küll ja küll ja usun et lüüakse ära ka. Norwich Eh (-1) 3.3 panus 25 ühikut

2. Magdeburg vs Dortmund Magdeburg on jube aeglane meeskond... Bundesliga 3mes saadi viimane mäng hävitavalt kiiret stiili mängivalt Underachvingult vms lüüa. Dortmundil on ülibeast alg 11, kuid tipus alustab Isak. Tegu on tõelise teemanti ja talendiga, kes on oma võimalust ootand oioi kuidas ja ma kujutan ette millise kirega ta täna mängib. Kagawa Sahin Dahoud peaks selle keskvälja totaalselt oma võimualla võtma ja Phillip Yarmolenko litivad kaitseliini pooleks. Dortmund EH(-1) @1,85 panus 50 ühikut

3.Schweinfurt vs Frankfurt üks on mingi amatöörliiga tagumine meeskond teine on hetkel väga heasse vormi tõusnud Bundesliga sats. Frankfurtil mängivad Boatengid Hallerid De Guzmanid ja hetkel pmst suurem enamus Bundesliga satsist. Rullutakse üle siit.

Frankfurt Eh(-2) @2,65 panus 25 ühikut

Nasfal
24.10.17, 21:23
City vs Wolves

City alg 11 on ülifuckingbeast... West Bromi vastu näidati eelmises ringis, et EFL võetakse äärmiselt tõsiselt. Wolves tuleb vist enesetappu tegema... Ei mängita põhisatsiga. Wolvese mingid praktikata mehed ja noorukid tõmmatakse fucking ribadeks...

City (-4) @4,45 panus 25 ühikut

Nasfal
24.10.17, 21:40
Rocki pelaga tuli, siis -50 kahjumit ja et arusaamatuks ei jääks kui ma samale mängule teen kaks panust ja standarbet siis ma 50 ühikut jagan kahega. Schalke mängust tuli, siis +65 ja Sevilla mängust +37,5 ehk hetkel olen, siis täna +52,5.

Nasfal
24.10.17, 22:37
1) Super Norwich juhib peale 1 poolaega 1:0 ja on mõned head momendil olnud ka Arsenalil, aga ka Norwichil ja kontrad on ohtlikud. Saab rahulikult vaadata, mis teisel poolajal saama hakkab ja kuidas mängupilt kujuneb. Arsenal peab lööma 2, et perse läheks.

2) City vs Wolves City ei suuda ära lüüa omfg... tüüpiline. Võiks juba tegelt parema realiseerimise juures olla 2:0 3:0... Masendav

3) Dortmund alustas megahästi... siis nagu natukene lasti vastasel ründama hakata, et seda Berliini müüri sealt väravaeest natukenegi lahti saada ja siis thank god Castro, kes tuli vigastatud Dahoudi asemele ja esimene puud oli goal. 1:0 ühte veel vaja.

4) Schweinifurt vs Frankfurt algas väga hästi ja Frankfurt lõi kiirelt 1:0 ära, aga peale seda kuidagi ligadi logadi mäng... Tase Bundesliga keskmiku ja Regionaalliiga peksupoisi vahel peaks olema meeletu, aga hetkel nagu platsil väga ei kajastu. Loodan, et peatreener paneb riietusruumis asjad paika ja tullakse lüüakse puur täis nagu Bundesliga klubi tiitlit omavale satsile kohane.

Nasfal
24.10.17, 23:29
Hetkel, siis ennem oli tänane saldo +52,5 sinna lisandus Dortmundi +42,5 ja Norwichi 82.minutil tehtud Cashout +50 ühikut+ franfkurti 41 ühikut ainsana läks aiataha City, kes oli täna üllatavalt sitt sellise Wolvesi vastu -25

Hetkel on tänane saldo, siis +161

Thank god, mul oli korraliku boosti vaja :)

Nasfal
25.10.17, 00:01
NBA time teen täna varakumalt ära, siis saan muid asju rahus teha kuni pelad hakkavad

1) Cleveland vs Bulls

Cleveland lasi ennast Orlando vastu täis ja Orlando tuli ja pani algusest peale ikka totaalselt hullu. Panid Clevelandi vastu 3meseid 50%ga jne. Cleveland üritas küll korra mängu tagasi tulla, aga siis oli taas laviin kolmeseid näos. Siis Loved Lebronid ei viitsinud enam mängida ja lasid teistel seal platsil kohtumse lõpuni fappida. Mis ikka teha kui ühel meeskonnal lihtsalt läheb mingipäev pmst kõik, mis teele pannakse. Täna on Bulls vastas ja noh Spursi vanadekodu muidugi neile väga hullult ei kütnud, aga Toronto tõmbas nad korralikult läbi. Clevelandi pingipoisid on kõik meeletult tahtmist täis ja kus ennast veel näidata kui mitte Bullsi vastu. Ma usun et Love James ja panevad korralikult ja küll teised ka lisama hakkavad, sest midagi ülejõu käivad ei ole.

Cleveland üle 111 @1,89

2) Boston vs Knicks Bostonil kaitse on allakäinud ja ega väga kaitses pingutada ei viitsidagi siin hooaja alguses. Knicksi rünnakuliider Porzingis paneb ilusti igamäng punkte ja teised oskavad ka kolme visata. Knicks kaitses ei oska/ei viitsi samuti mängida vähemalt siiamaani. Usun, et tuleb suhteliselt lahtine ja viskav mäng. Õnneks mängul on liin 207 suhteliselt keskmine ja pigem madal seega usun, et lootus see täis visata on üsna hea. Eile oli samas NBAs ikkagi üsna masendavalt sitt viskepäev ja paljudes ei pandud 200 punktigi ära. Usun, et siin täna ei hakka mõlemad nüüd kaitset hullult kinni panema.

Üle 207,5 punkti @1,93 panus 50 ühikut

LaRaBla
25.10.17, 00:10
Bostoni ja Knicksi puhul vist ei ole küsimus mitte nii väga kaitses, vaid selles, et kes seal üldse viskama hakkavad :P

Nasfal
25.10.17, 00:13
Bostoni ja Knicksi puhul vist ei ole küsimus mitte nii väga kaitses, vaid selles, et kes seal üldse viskama hakkavad :P

Irving ja Porzingis veavad ründe käima ikka :D

Navas
25.10.17, 00:25
City vs Wolves

City alg 11 on ülifuckingbeast... West Bromi vastu näidati eelmises ringis, et EFL võetakse äärmiselt tõsiselt. Wolves tuleb vist enesetappu tegema... Ei mängita põhisatsiga. Wolvese mingid praktikata mehed ja noorukid tõmmatakse fucking ribadeks...

City (-4) @4,45 panus 25 ühikut

Väga valus kaotus.. City mängib( JAH, Mäng siiamaani käib) ikka väga lohakalt kuidagi ja jäetakse realiseerimatta.

Nasfal
25.10.17, 00:59
Väga valus kaotus.. City mängib( JAH, Mäng siiamaani käib) ikka väga lohakalt kuidagi ja jäetakse realiseerimatta.

Kusjuures täna polnud kuidagi absoluutselt City jah. Alg 11 oli ikkagi väga tasemel, Wolves on Npoweri sats ja mängis varumeestega... West Bromi vastu liigakopsikus oli City meestel motivatsioon laes. Täna nagu oli kannatamine algusest peale kuigi eeldasin, et puhtsalt klassi pealt tuleb hävitustöö. Ma vähemalt olen õnnelik, et läksin natukene rohkem riskima peale ja panin 25 kui, et oleks läinud pealtnäha megakindla -1 peale ja pannud mingi 50 v 100. Kuna teised kukkusid kõik kotti, siis õnneks väga taga ei nuta.

vendetta
25.10.17, 02:26
See Knicksi bet on küll jube kahtlane, Knicksil rünne logiseb seni ikka korralikult ja Boston pole ka sellises hoos, et isegi super % puhul 120 punkti visata, kui vahe läheb suureks liiga vara on suure tõenäosusega pizdetz :confused:

Nasfal
25.10.17, 02:38
Bostoni kaitse on ka sitt ehk peaks mõlemalt poolt tulema hakkama. Loodetavasti visketabavus on ikkagi normaalne

Navas
25.10.17, 02:39
Ise just ennist lükkasin võidu Bullsile ja peale Q1 juhitakse 10. punktiga. Arvatavasti lähen cashouti peale millagil kui Bulls suudab hoida, aga mis on su enda muljed peale Q1?

LaRaBla
25.10.17, 02:43
Ise just ennist lükkasin võidu Bullsile ja peale Q1 juhitakse 10. punktiga. Arvatavasti lähen cashouti peale millagil kui Bulls suudab hoida, aga mis on su enda muljed peale Q1?

Ei hoia see Bulls midagi, tegemist siiski NBA kõige halvema tiimiga praegu.

Navas
25.10.17, 02:54
Ei hoia see Bulls midagi, tegemist siiski NBA kõige halvema tiimiga praegu.

Selge, tegin väljamakse. +0.23 senti! :tearsofjoy:

Nasfal
25.10.17, 02:56
Bullsil on liiga ulmeline visketabavus, et püsida. Iga kolmene läheb ja Cleveland on täna seda nägu eesotsas Lebroniga, et teist üllatuskaotust ei võeta.

Shparkz
25.10.17, 02:57
Tee endale mingi staking plan ja püsi selle juures.

Shparkz
25.10.17, 02:58
Navasele suunatud siis.

Tee endale mingi staking plan ja püsi selle juures.

Nasfal
25.10.17, 03:10
Cleveland pani siis 65 punkti poolajaga kui 55-56 oli graafik. Nüüd peavad 28 asemel veerandajal 23 panema. Hea on see, et Bullsil on ulme visketabavus ja Cleveland peab 3 kindlasti täiega panema. Lebronil ka täna hea mäng käsil ja vahepeal keeldus peale libisemist isegi välja minema. Bostoni ja Knicksi 1 veerandaeg ulmesita tabavuaega oli 47 punkti seega lootust oleks nagu.

Nasfal
25.10.17, 03:46
Bulls on ilusti kannul ja Cleveland pani 26 kolmandal ja kui Cleveland ei suuda 20 punkti ära panna ja tuleb taas mingi 15 punktiline huinjaa siis ma ei vaata enam kunagi NBAd

vendetta
25.10.17, 03:50
Mul livest Cle over 118.5 :)
Peab tulema...

Nasfal
25.10.17, 03:53
Cleveland hakkas nii kartma, et ma ei vaata ja kihe toodi mingi imemees, kes ladus ulme kolmeseid 😂 Vendetta mis sa arvad Portland vs Pelicans üle 216,5? Kaks head viskemeeskonda-kaitse pask.

vendetta
25.10.17, 04:04
NO away on mul alati no bet, lambisats ja väga harva näinud nende mänge...
Cle tulemusega rahul, ei ole vaja ahneks minna....hooaeg alles algas :)

Nasfal
25.10.17, 04:08
NO away on mul alati no bet, lambisats ja väga harva näinud nende mänge...
Cle tulemusega rahul, ei ole vaja ahneks minna....hooaeg alles algas :)

Ega pigem vast ei tasu täna rohkem panustada ja. Kuigi noh mõte oleks Utah üle 96 ja Portland vs Pelicans üle 215,5, aga ei viitsi niisama bette teha kui mänge ei näe ja uni hakkab. Raudselt hommikuks on mõlemad pihtas.

check
25.10.17, 12:48
Kusjuures täna polnud kuidagi absoluutselt City jah. Alg 11 oli ikkagi väga tasemel, Wolves on Npoweri sats ja mängis varumeestega... West Bromi vastu liigakopsikus oli City meestel motivatsioon laes. Täna nagu oli kannatamine algusest peale kuigi eeldasin, et puhtsalt klassi pealt tuleb hävitustöö. Ma vähemalt olen õnnelik, et läksin natukene rohkem riskima peale ja panin 25 kui, et oleks läinud pealtnäha megakindla -1 peale ja pannud mingi 50 v 100. Kuna teised kukkusid kõik kotti, siis õnneks väga taga ei nuta.

Pep teab, milles asi on. Süüdi on...trummipõrin....pall!

https://www.theguardian.com/football/2017/oct/24/pep-guardiola-manchester-city-wolves-ball-blames

Nasfal
25.10.17, 13:47

https://www.theguardian.com/football/2017/oct/24/pep-guardiola-manchester-city-wolves-ball-blames

Hahahaha tüüpiline Pep :D :D

football2u
25.10.17, 14:00

Cause Jabulani never existed yeah. Ma ei usu, et asi nii hull oli, aga osad pallid on küll päri kohutavad ka tänasel päeval.
PS! Jabulani oli vinge!

Nasfal
25.10.17, 14:11
Cause Jabulani never existed yeah. Ma ei usu, et asi nii hull oli, aga osad pallid on küll päri kohutavad ka tänasel päeval.
PS! Jabulani oli vinge!

Jabulaniga seoses tuleb nostalgia peale tõesti, kus sai ise kunagi selle palliga mängitud ja freekicke sõpradega harjutatud. Südamelähedaseim pall ever :)

Nasfal
25.10.17, 19:37
Jalgpalli Saksamaa karika ja Hispaania karika kohta väga midagi ei leidnud... enamik on kõik bundesliga klubi vs bundesliga klubi ja hispaanias Bilbaol väga kahtlane koosseis.

Korvpalli Euroliiga

Cska vs Panathinaikos

Panathinaikose kaitse tugevamate vastu rebeneb meeletult... Bamberg pani neile 83 ja Barcelona 97 ehk Euroliiga tasemel see meeskond kaitsta ei oska. Mehed platsil on ikkagi füüsiliselt väga nõrgad. Cska viimane mäng Reali vastu pandi 69 aga oli jube sitt viskepäev ja Real mängis kaitses meeletult hästi ja tempo kisti millegipärast samuti väga alla.Clyburnid,Higginsid, De Colod, Hinesid peaks täna füüsisega juba Panathinaikose kaitse ära lõhkuma. Cska puhul peab ikka mainima, et tegu on äärmiselt hea kodumeeskonnaga ja sama ka Panathinaikose kohta. Kuna mäng toimub Moskvas, siis CSKA täna teist kaotust siit ei võeta ja Panathinaikose kaitse neid pidama küll ei saa. Samas ma usun et Panathinaikose rünne eesotsas Calathesega on piisavalt kvaliteetne, et Cskale vähemalt 3 veerandajani survet avaldada seega Cska on sunnitud lõpuni välja panema.

Cska üle 84 @1,89 panus 25 ühikut

Teisi häid mänge veel tulemas, aga siin paar meest küsimärgiga ja ootan kuni kinnitused tulevad.

Nasfal
25.10.17, 20:59
Cska alustas väga võimsalt ja esimese kaheteist minutiga pandi lausa 34 punkti... peale seda lagunes mäng ikka totaalselt kohati. Õnneks poolajanorm (42) visati ühe üle ja juhitakse 43:33 ja ehk ikka leitakse oma mäng taas ülesse.

Ponferradina vs Villarreal Ootasin Villarreali alg 11 ära ja ründes alustavad Cheryshev ja Unal ehk kaks tegelikult väga head mängumeest, kes on hetkel ikkagi väga tahtmas Villarreali alg 11, kuid on pidanud leppima vahetuse rolliga. Nälg on suur, taset on sitaks ja pool ning nende all Playmaker on Soriano ehk ründes peaks ülemängima kergesti. Castillejo on keskel väga hea kontrolliv/ehitav poolik BBVA väga hästi mängiv. Ühesõnaga väga normaalse koosseisuga minnakse peale ja PONFE on Segunda B eelviimasel kohal totaalne relekasats. Viimased 4 mängu on kaotatud. Iga mäng imetakse vähemalt 2.

Villarreal EH (-1) @1.80 panus 25 ühikut

Nasfal
25.10.17, 21:09
Itaalia liigat vaatasin ja mõtlesin uurisin confe ja leidsin ainult ühe koha, mis ehk on oma koefi väärt

Genoa-Napoli Vaatasin Genoa mänge ründavate tiimide ja suurtega... Täiesti out on nad olnud nii kodus kui võõrsil. Meeletult lihtsalt on domineeritud ja tekitatud meeletult võimalusi ja löödud peale. Pallivaldamisest pole juttugi. Napoli tuleb täna oma kuldse kolmikuga ees ja Hamsik,Zielinsiki, Diwara keskel nii, et Napoli peaks suutma täna Genoa probleemideta ülemängida. Interi vastu ei suudetud ära lüüa, kuid oli meeletult ebaõnne ja Inter on Inter. Genoa mängib ise hästi aeglast stiili ja Taarabtid, Laxaltid nende töö kaitsesse on 0 ja kui seda Napoli vastu ei ole, siis fuck nendega.

Napoli EH (-1) @2.02 panus 25 ühikut

Ei ole viitsinud täna ühtegi kohta suurelt panustada, sest eile oli väga korralik kasum ja ei taha täna lolliks minna nii, et võtan vaiksemalt.

Navas
25.10.17, 21:16
Itaalia liigat vaatasin ja mõtlesin uurisin confe ja leidsin ainult ühe koha, mis ehk on oma koefi väärt

Genoa-Napoli Vaatasin Genoa mänge ründavate tiimide ja suurtega... Täiesti out on nad olnud nii kodus kui võõrsil. Meeletult lihtsalt on domineeritud ja tekitatud meeletult võimalusi ja löödud peale. Pallivaldamisest pole juttugi. Napoli tuleb täna oma kuldse kolmikuga ees ja Hamsik,Zielinsiki, Diwara keskel nii, et Napoli peaks suutma täna Genoa probleemideta ülemängida. Interi vastu ei suudetud ära lüüa, kuid oli meeletult ebaõnne ja Inter on Inter. Genoa mängib ise hästi aeglast stiili ja Taarabtid, Laxaltid nende töö kaitsesse on 0 ja kui seda Napoli vastu ei ole, siis fuck nendega.

Napoli EH (-1) @2.02 panus 25 ühikut

Tundub päris hea, Panin ise ka sinna natuke raha peale! :)

cabron
25.10.17, 21:46
ma paneks lausa Napoli -1.5

Nasfal
25.10.17, 21:53
Cska otsustas ikka korralikult munni mängida ja keeras perse... Selline meeskond ja rünnak oli kohati nagu lasteaed... Niimoodi Euroliigas küll midagi ei tee. 81 punkti pandi.

Genoa otsustas ka muidugi, et tuleb kohe alguses ära lüüa. Taarabt lõi ju luges mu blogi, et ma kritiseerisin teda ja pani näkku mulle.

Navas
25.10.17, 21:54
Genoa otsustas ka muidugi, et tuleb kohe alguses ära lüüa. Taarabt lõi ju luges mu blogi, et ma kritiseerisin teda ja pani näkku mulle.

tra ja veel millise värava lõi.. Aega on õnneks veel 85+ minutit.

Navas
25.10.17, 22:02
MILLINE FREE KICK MERTENSILT! 1:1!

Setanta otsustas kordust mitte näidata ja pildi tasku vahepeal visata..

Nasfal
25.10.17, 22:02
tra ja veel millise värava lõi.. Aega on õnneks veel 85+ minutit.

Mertens hea poiss viigistas nüüd :) Peale selle värava pole Genoa midagi suutnud, Napoli on ikka liiga Beast.

Navas
25.10.17, 22:39
Mertens hea poiss viigistas nüüd :) Peale selle värava pole Genoa midagi suutnud, Napoli on ikka liiga Beast.

Mertensi 2:1 värav oli ka võimas ja see sööt mis tuli Diawaralt oli ka vägev. Samamoodi edasi ja Napoli teeb meie beti ära! :)

Nasfal
25.10.17, 22:42
Mertensi 2:1 värav oli ka võimas ja see sööt mis tuli Diawaralt oli ka vägev. Samamoodi edasi ja Napoli teeb meie beti ära! :)

Sellessuhtes lootust on, sest Genoa on hetkel relegatsiooni piirimail ja peavad hakkama ründama ja Napoli kontrad.... sest isegi kaitses olles 1:0 eduseisus oli Genoal üliraske ja vahepeal oli lausa piin vaadata kuidas Napoli ei suutnud väravasse lüüa. Viimases 5 mängus va Milan on Genoa kõik oma väravad, mis sisse imetud teisel poolajal. Hetkelgi on pallivaldamine 70-30 ja genoa on jooksnud nagu segane järgi ja eks mingihetk lööb väsimus peale. Napoli on õnneks meeskond, kes ei rahuldu 1 väravalises eduseisus olemises ja minnakse samamoodi peale nagu ikka. Natukene parem realiseerimine ja 3-4 peaksid ka tulema.

Navas
25.10.17, 23:07
Mertens on tegudemees! Hattrick!

Nasfal
25.10.17, 23:08
Mertens on tegudemees! Hattrick!

Jaa, aga siin võiks seis 5:1 6:1 olla ja asi kindel...

Navas
25.10.17, 23:09
Jaa, aga siin võiks seis 5:1 6:1 olla ja asi kindel...

Panin livebetis, et Napoli lööb mängu 4. värava ja ka sealt tuli natukene raha juurde! :)

Võimalus isegi cashoutida, aga Napolil siuke hoog sees et ei usu ja ei paista kuskilt, et Genoa suudaks siin lööma hakkata.

Navas
25.10.17, 23:23
Napolil siuke hoog sees et ei usu ja ei paista kuskilt, et Genoa suudaks siin lööma hakkata.

Söön oma sõnu hetkel..

Nasfal
25.10.17, 23:49
Sitt päeva algus, aga õnneks mängisin poolte standardbetidega ehk kahjum täna -75 ühikut.

Cska ja Napoli betid olid eriti valusad... Aga noh jah mis sa teed shit happens. Ehk Nba toidab.

Nasfal
26.10.17, 00:01
NBA

Charlotte Hornets vs Denver Nuggets

Hornetsi mängudest olen 3/2 näinud ja mingit muljet nad jätnud ei ole. Vigastused ja mängujuhi puudumine ja Howardi 0 IQ ja annavad tunda kõvasti ning Atlantat siin võideti, aga seda Atlanta täielikust kustumisest teisel poolajal ja Atlanta on ikka ülipask hetkel. Pistonsilt ja Bucksilt saadi 10nesed pakid. Denver Nuggetsil ei ole ka midagi ülemäära rõõmustavat olnud. Utahile kaotati 1 mäng noh Utah on hea kaitsemeeskond ja esimene mäng ja võõrsil. Sacramento Kings, kes paberil neist nõrgem seal kindel 17 pakk vastastele ja lasti visata ainult 79 punkti. Wizardsi vastu 104:109 kaotus, aga Wizards on hetkel hullus hoos ja see oli selline kahe võrdse vaheline duell. Samas Wizards on kõige vähem visanud just Nuggetsi vastu. Seega ma usun, et täna nüüd Nuggets võtab ennast kokku ja nõrgemate vastu osatakse ju väga hästi mängida ja seda Hornets hetkel kahtlemata on ning sellepealt eelmine aasta ka läänes ülinapilt playoff joone alla jäädi.

Denver Win @1,73 panus 100 ühikut

Nasfal
26.10.17, 00:11
Teine

Brooklyn vs Cleveland

Brooklyni see jookse viska mäng on muidugi nauditav, aga kaitse on ikka nii füüsiliselt kui oskustelt .... Lebron on hetkel heas hoos ja siin eilegi pani 34 punkti, Bostoni vastu 29. Bucksi vastu, kes Lebronit kaitses väga hästi võttis pani 27 ja Orlando vastu, kus ta ei viitsinud enam mängida kuna mäng läks 3mandal veerandajal jaamast välja pani 22. Täna Brookylni vastu peaks ta olema totaalne beast ja igast asendist korvialt panema. Viimasel ajal kolmesed lähevad ka ikka väga hea protsendiga.

Lebron üle 27 @1,83 panus 100 ühikut

Navas
26.10.17, 00:34
Tohib küsida(võibolla olete juba öelnud), et kus te oma panuseid teete?

Nasfal
26.10.17, 00:52
Tohib küsida(võibolla olete juba öelnud), et kus te oma panuseid teete?

Mul on kontosid igalpool kui ausalt öelda nii eestimaistes kui välismaistes. Ja eks ma vaatan mis erinevates kohtades erinevate asjade koefideks pakutakse ja siis otsustan. Viimasel ajal on see nii ühtlaseks läinud, et ega siin väga hullult need ei erine. Samas ntks minusugune, kelle taktikas on sees ikkagi Cashout oppurtunity, siis tihti lihtsalt Betsafe cashoute antud asjadele ei paku ja lihtsalt sellepärast eelistan muid. Lemmik on muidugi 365bet, aga no seda vist ei saa siiamaani kasutada Eesti Ip ja eestis registreeritud kredaga. Seega peab natukene mähkerdama, aga midagi ülejõu käivat ei ole.

Nasfal
26.10.17, 04:47
LEBRON FUCKING JAMES. NUGETS otsustas ennast nii täis lasta ja sain 20 paki. Brookyln läks 10nega ette ja mõtlesin juba hirmuga, et kas James lööb käega nagu Orlando mängus ja ei viitsi, aga hui vend tõmbas kolmiku ja üle 29 punkti ja päästis mu ära :)

Navas
26.10.17, 10:29
Lebronilt 29p, aga Clevelandile kaotus. Magus võit sulle! :D

Nasfal
26.10.17, 20:11
Cop a Del Rey

Lleida vs Real Sociedad

Lleidal on suhteliselt resultatiivne klubi ja meeskonna mängustiili kohta lugedes, siis vägagi rünnakule orienteeritud. Real Sociedad tuleb muidugi väga võimsa alg 11 peale. Ma usun, et mõlemad on suutelised skoorima - seoses Real sociedadi kaitseliiniga, kus peale Inigo Martineze põhimehi pole ja on täiesti noorukid. Eelduste kohaselt peaks tulema selline lahtine ründav jalgpall mõlemalt poolt. Pikalt mõtlesin, kas panustada siia Real Sociedad -1 või üle 2,5, aga lähen pealtnäha kindlamat teen ja valin väiksema koefiga üle 2,5

Üle 2,5 värava @1,57 panus 100 ühikut

Korvpalli Euroliiga on täna ikka kuradima kahtlane ja need liinid on ka kõik täna 50-50, et ei leidnud 4ast mängust mitte midagi head.

Navas
26.10.17, 21:52
Cop a Del Rey

Lleida vs Real Sociedad

Lleidal on suhteliselt resultatiivne klubi ja meeskonna mängustiili kohta lugedes, siis vägagi rünnakule orienteeritud. Real Sociedad tuleb muidugi väga võimsa alg 11 peale. Ma usun, et mõlemad on suutelised skoorima - seoses Real sociedadi kaitseliiniga, kus peale Inigo Martineze põhimehi pole ja on täiesti noorukid. Eelduste kohaselt peaks tulema selline lahtine ründav jalgpall mõlemalt poolt. Pikalt mõtlesin, kas panustada siia Real Sociedad -1 või üle 2,5, aga lähen pealtnäha kindlamat teen ja valin väiksema koefiga üle 2,5

Üle 2,5 värava @1,57 panus 100 ühikut

Panin ise just lives, et mängus tuleb üle 1.5 Värava..

Nasfal
27.10.17, 00:13
Panin ise just lives, et mängus tuleb üle 1.5 Värava..

Minujaoks on kohati siiani müstika see, et osade kõrgliiga klubide varumeestepink laseb täiega ja pingutab viimse piisani, et muljet avaldada ja väravaid lüüa ja, siis osadel nagu täna Real Sociedad ja eile Villarreal oli neil pingipoistel jumala pohhui lihtsalt tujutut longiti.

Navas
27.10.17, 00:19
ei tea jah, kohutav :(

Nasfal
27.10.17, 02:37
Nba:

Atlanta Hawks vs Bulls

Bullsi tembeldati ikka väga sitaks ja kõige nõrgemaks meeskonnaks, aga meeskonnas on hetkel rohkem sisu ja tahtmist kui alguses arvata võib. Suudetakse skoorida - pannakse hea protsendiga kolmeseid - kokkumängu on lihtsalt meeste individuaalne tase ja kaitse jäävad nõrgaks. Samas Clevelandid, Tornotod, Spursid pole ka kohad olnud kus punkte võtta, aga igas mängus on hästi hakkama saadud. Atlanta on kehv ja just kaitses... Aga mängitakse kiiret mängu ja suudetakse punkte visata ning Bullsi vastu kindlasti minnakse kiirelt mängima ja üritatakse üle visata. Bulls haistab kindlasti oma esimese võidu suurt võimalust. Usun, et tuleb väga lahtine mäng ja punktiderohke, sest mõlema meeskonna kaitse on olematu.

Üle 201 @1,91 50 ühikut

Nasfal
28.10.17, 01:01
Eile läks perse, proovime täna, siis uuesti

Kaalunud ja uurinud neid tänaseid mänge niipidi ja naapidi ja valisin välja, siis 2

1) Orlando Magic vs Spurs

Orlando tugevus on kindlasti kolmesed see hooaeg ning Spursil nagu ikka üritatakse rohkem lauast punkte tuua. Spursi vastu on siiani kolmeseid väga edukalt visatud - mis tähendab, et leitakse viskekohti lihtsalt. Samas Orlando kiire mängu puhul on nad korvialla murdes väga haavatavad. Seega ma usun, et mõlemad saavad oma tugevusi kasutades täna suhteliselt lihtsaid korve kui ei juhtu just ülisitt viskepäev nagu eile Hawks vs Bulls, kus oli korvidel nagu needus peal ja kõik tuli otse rõngast välja. Spursil on hetkel 4 võitu ja erilist pinget nüüd viimseni kaitses rabeleda ei ole ning mängudes Heati ja Raptorsiga on vastase kiire mänguga meelsasti kaasa mindud mitte ei üritata väigis tempot alla tõmmata. Orlando mängutempo on samuti ulmeline kasvõi vs Cleveland. Mõlemal on pingilt häid viskajaid ja just alg 5 on tegelikult hetkel kõik suhteliselt heas hoos va Spursil Gasol, kes on EM-st silmnähtavalt väsinud, aga ta ei mängi ka väga palju per match ning eks tema viskedki peavad minema hakkama. Eelmine hooaeg olid küll Spurs vs Orlando väga punktivaesed, kuid see oli Last Season ja meeskondade taktikad on muutunud tunduvalt.

Üle 207 @1,91 panus 50 ühikut

2) Atlanta vs Nuggets

Atlanta sai eile muidugi väga väga valusa kaotuse ja rohkem kui valusa see oli kindlasti ka vaimselt kõva põnts, et isegi Bullsi vastu ei suudetud mängida. Nuggets on siiamaani olnud alavormis ja ma isegi olen nendepärast kaotanud, kuid mängus Hornetsiga oli näha, et meestel on tahtmist ja mängitakse isuga lihtsalt visked ei ole siiamaani läinud ja vastased kaitses on ka kõvasti vastu pannud. Atlanta kaitset eile Bullsi vastu oli näha... Üliaeglase tempoga mängus suutis isegi Bulls neile 92 kütta väga sita viskeprotsendiga. Atlanta meeste kaitsetöö eesotsas Bellinelliga on 0. Nuggets peab saama lõpuks püssi paukuma ja täna Atlanta vastu nähakse kindlasti võimalust ja isegi kui saadakse eduseis siis tahetakse lõpuni välja paugutada, et oma mäng korralikult tööle saada. Atlanta vastu on siin kõik üle 100 paugutanud va Bulls, kellel oli ülisitt päev ja pani ainult 92.

Nuggets üle 108 @1,91 50 ühikut

Taipoh täna mööda mõlemad lähevad...

Nasfal
28.10.17, 03:12
Spurs vs orlando no spurs on ülisitt ikka ja Orlando kütab korralikult, poolaja norm oli 104 ja visati 95 ehk no miinuses aga mitte lootusetult. Spurs ennast kokku võtaks ja visked natukenegi läheks oleks priima. Orlando vast paneb lõpuni tempot. Nuggetsi veerandaja norm on 27 ja esimesel pandi 29 ehk algus on hea.

vendetta
28.10.17, 03:31
NBAle panustamine tundub küll hetkel korralik raha põletamine. Ma isegi ei viitsinud vaadata, mis seal Atlanta mängus toimus, 201 line tundus endalegi normaalne ja value. Ise olen viimasest 7st value betist kaotanud 6, eriti valus oli Cle @ Brooklyn live, kus sain oma arust max valujevi @ 3.65 täpselt sellel hetkel kui Lebron kurjaks sai ja tõmmati korralikult järgi ja ettegi, olin nii kindel Cle klassis, et ei teinud isegi stake suurust cashouti kui Cle oli mingi 1.15 :fpalm::fpalm::fpalm:Gamblimisjumalad karistasid seda ülbust kohe, installides lambiantsule nagu Dinwiddy Curry 3pt autoaim hacki paariks lõpuminutiks ja oligi GG :fpalm:
Hetkel tundub ka 8s live value minevat sinna kuhu teisedki, peab jalkas nv korralikult hittima või muidu tuleb see NBA pask üldse programmist maha võtta ajutiselt...

Nasfal
28.10.17, 03:51
Sama siin nba on põletamine... õnneks spurs ja orlando paugutasid kolmandal 64 punkti ja nüüd viimasel vaja 49 ja mäng on lahtine ja kiire kuna tulemus teada. Mul õnneks seal brooki ja cle pelas ise panin lebroni punktidele. Nba läheb jälle nii bingoks ära tõesti, et kasumlikum tundub kõigile tiimidele kellel 2 kõrgem koef peale bettida ja oled kasumis 😄

Nasfal
28.10.17, 04:14
Viimasel veerandajal on vaja 49 punkti ja esimese kahe minutiga pannakse 12 ja peale seda ka ilusti ja, siis tulevad totaalsed pingivennad ja rookied mängu ja iga vise tuleb rõngast välja... jäi 6 punkti puudu. Fuck this shit.

vendetta
28.10.17, 05:07
Oki, hoian aega kokku... max chase bet GSW - WAS Over :rolleyes:
Kui tuleb mingi 204-205 total, siis fuck this shit kuni playoffideni.

Nasfal
28.10.17, 17:44
Bordeaux vs Monaco

Bordeaux mängib väga ilusat ja ründavat jalgpalli ning Monaco kaitseliin ja kogu kaitseosakond on viimasel ajal ikka väga sitt. Võõrsil nagunii mängitakse suhteliselt koledasti ja pole väga domineeritud. Bordeaux mängib kodus väga hästi, ründavalt ja hea pressiga. Monacol mängib keskväljal täna täiesti kogemusteta vend Raggi, kes on väga ebakindel on kaitses koha sisse võtnud samuti Jogre. Usun, et Bordeaux kuskilt läbi pääseb. Monaco rünnak Keitaga tipus pole väga midagi nii erilist olnud seega usun, et Bordeaux saab hakkama.

Bordeaux win @2,5 panus 50 ühikut

Nasfal
28.10.17, 17:57
Panin ka teise panuse milleks on üle 2,5 värava @1,79 50 ühikut

Nasfal
28.10.17, 19:26
Võtsin poolajal 0-0 seisult välja ja sain 100 ühiku asemel tagasi umbes 50 ja seda põhjusel, et Bordeaux mängis jube sitasti ja Monaco mängis nagu vana Monaco. Nüüd kui Monaco 2:0 juhib, siis peab mainima, et kohati oli väga õige tegu.

Otsustasin selle peale panna Chelsea -1 Bournemouthi vastu @2,55 50 ühikut

Navas
28.10.17, 23:49
Võtsin poolajal 0-0 seisult välja ja sain 100 ühiku asemel tagasi umbes 50 ja seda põhjusel, et Bordeaux mängis jube sitasti ja Monaco mängis nagu vana Monaco. Nüüd kui Monaco 2:0 juhib, siis peab mainima, et kohati oli väga õige tegu.

Otsustasin selle peale panna Chelsea -1 Bournemouthi vastu @2,55 50 ühikut

Morata nussis sul kõik ära, mulle aga Hazard tõi nii mõndagi :D

Nasfal
29.10.17, 01:06
Morata nussis sul kõik ära, mulle aga Hazard tõi nii mõndagi :D

Hazard lõi 1 0, siis ma otsustasin õnneks seal Cashouti teha, sest pakkus kasumit ja Chelsea ründemäng oli nii nüri, et ma ei näinud kohta kus riskida. Pärast As Roma pelas pandud alla 2,5 tõi ka sisse lihtsalt polnud kodus ja ei hakanud mobiilist kirjutama :D Panid Chelsea võidule?

Navas
29.10.17, 01:18
Panid Chelsea võidule?

Panin, et Chelsea lööb mängu esimese värava. koeff oli tol momendil 1.8 ja panin 10€ :D

Nasfal
29.10.17, 01:28
Panin, et Chelsea lööb mängu esimese värava. koeff oli tol momendil 1.8 ja panin 10€ :D

Siis sul vedas tõesti :D

Otsustasin pikalt, mida ma NBA nüüd edaspidi teen... vaatasin tänaseid mänge ja üks asi jäi silma ja see ei andnud rahu ning leidsin väga hea Value sellest.

Bulls vs Oklahoma

Bullsi mängude tempo sõltub väga palju vastasest ehk ma olen näinud mitut Bullsi mängu ja lugenud nende kohta mida näinud ei ole kokkuvõtteid, siis vastane hakkab seal mängu dikteerima ja selle tempot ehk täna siis Oklahoma. Oklahoma mängib muidugi ülikiirelt ja see on ka loogiline kui sul on George,Anthony ja Westbrook meeskonnas. Kolm kogenud ja väga kõva viskajat + supervormis Adams. Bulls on Bulls ja Atlanta vastu suudeti tõesti võit võtta, aga no Atlanta on samasuguses sitas. Oklahoma ründemäng paraneb iga mänguga ja siin heale kaitsemeeskonnale Minnesotale kõmmutatud kaks mängu 113 ja 116 punkti ja Pacersile 114. Bullsi suurim nõrkus ongi meeskonnad kellel on rohkem kui 2 head viskajat platsil ehk ntks Cleveland ja Raptors, kes panid vastavalt 117 ja 119. Suurim + peaks siin ikkagi see olema, et Oklahoma nn suur kolmik mängib väga palju ka isikliku average nimel ehk kui vahe peaks väga suureks minema, siis päris 3 etaloni platsile nüüd ka ei oota. Oklahoma pingimehed samas on suuteliselt ka viskama ja seda on episooditi ka näidatud.

Oklahome over 107 @1,91 100 ühikut

vendetta
29.10.17, 02:43
Soccerball tootis soliidselt, donkame ka siis veidi kasumit NBA lototronis maha või hoopis duublisse :) OKC tundub paberil küll no brainer... võtsin OKC over 105.5 @ 1.8 suurema single betina. Lisaks veel Markkanen pts+rb over 24.5 mõne bockiga ja panin combosse Bostoniga, see bet pigem hetke Miami vastu kui Bostoni poolt, äkki näkkab!

Nasfal
29.10.17, 02:58
Soccerball tootis soliidselt, donkame ka siis veidi kasumit NBA lototronis maha või hoopis duublisse :) OKC tundub paberil küll no brainer... võtsin OKC over 105.5 @ 1.8 suurema single betina. Lisaks veel Markkanen pts+rb over 24.5 mõne bockiga ja panin combosse Bostoniga, see bet pigem hetke Miami vastu kui Bostoni poolt, äkki näkkab!

Boston vs Heat on tõesti täielik loto 50-50 kaks väga ebastabiilset satsi, kuid kui ise peaks valima valiks ka pigem Bostoni. Brad Stevens mänginud Heati üle viimased 8 mängu järjest, aga noh Boston on hetkel ka konkurentsitult nõrgim võrreldes eelmise 8ksaga. Samas Markkanenil see 24,5 on vist enamasti igas mängus ära tulnud Pts+Rebound. Ma siin eile või üleeile vandusin ja ropendasin kui vaatasin Houstoni Eric Gordoni 3mese liin oli kas üle või alla 3.. ei võtnud ja vend lahmib ju iga mäng üle 15 viske ja no ilmselge et peab ikka väga sitt päev olema kui täis ei viska. Too päev pani 1 veerandajaga 3 viset ära.

Eks see Oklahoma pts on ka selline tõesti veits riskantne, aga Bulls on Bulls ja seal on 1-2 head kaitsemeest, aga Oklahoma vastu on sul, et koguaeg oleks stabiilselt platsil atleast 2 ja no nii kui vahetused tekivad, siis kuskilt Anthony,George, Westbrooki või Adamsi kohapealt peaks hakkama kõvasti kärisema. See rastapatsidega Lopez on lauaall kaitses ikka väga ohmu ja aeglane seega ma just ise loodan täna, et Adamsit kerkib täna must hobune ja paneb 20+ silma.