320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saku Suverull

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saku Suverull

    Ehk siis:
    kes lähevad?
    kuna?
    kus ööbite?
    mis plaanis?
    jne...

    Mina olen igatahes kohal kui TV3 reporter ning teen usinasti tööd ja lõbutsen

    Sellest tulenevalt ka küssa - kas kellelgi on Otepääl maja, kuhu mind ehk väikse vaevatasu eest paariks ööks majutada, sest Tartu vahet ei viitsi sõita, kuigi mul oleks ametlik autojuht.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Replying to Topic \'Saku Suverull\'

    Originally posted by Martin

    Mina olen igatahes kohal kui TV3 reporter ning teen usinasti tööd ja lõbutsen

    ...Tartu vahet ei viitsi sõita, kuigi mul oleks ametlik autojuht.
    no kyll uhkustab alles... ei smuti ka kunagi muutu...
    The other line moves faster.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Saku Suverull\'

      Esimene osa pole kindlasti uhkustamine, sest see tähendab, et mina seal eriti üldist melu nautida ei saa, vaid pean tööd vihuma. Teise kohta aga, et ega mina paika pane, kuidas TV3 oma töötajaid veab, hea veel, et taksoga ei sõida :P

      Kuid ikkagi - ei taha Otepäält ära ning tahaks kellegiga seal ehk kokku ka foorumirahvast saada, sest mäletan nagu, et mõnel olid plaanid sinna minna.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Saku Suverull\'

        Ma ei vasta küll otseselt küsimusele, kuid suusatamine, sirgel maal ja veel keset suve !! Lisaks veel eesti olematu suusatase (2-3 erandit) Kas saab midagi nõmedamat välja mõelda. Mind ei vea küll sinna ükski võim sinna, maksku või peale.
        Aga lihtsalt jooma sinna sõita pole kah mõtet, seda võib linnaski teha.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Saku Suverull\'

          Originally posted by ROOTSI KUNN
          Lisaks veel eesti olematu suusatase (2-3 erandit)
          Ega need Eesti meistrivõistlused pole...

          Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Saku Suverull\'

            Kas see aasta ka keegi sinna läheb na ? Ma ise vist ei lähe ,aga lehes kirjutati ,et kohale tuleb enneolematu koosseis ,eesotsas maailmameistrite ja olümpiavõitjatega ,seega jään vist ilma spordisündmusest number 1 eestis
            Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Saku Suverull\'

              Originally posted by Decofan


              Kas see aasta ka keegi sinna läheb na ? Ma ise vist ei lähe ,aga lehes kirjutati ,et kohale tuleb enneolematu koosseis ,eesotsas maailmameistrite ja olümpiavõitjatega ,seega jään vist ilma spordisündmusest number 1 eestis
              Spordisündmus nr1???? Naljakoht
              Aga jooma tasub Otepääle sellegipoolest minna ja mõne tibiga saunas hullata.
              Smutt ilmselt mõtleb õudustundega kahe aastatagust suverulli kui keset ööd pidi saunast lahkuma Kuid ka see aasta on uksed saunas kõigi jaoks avatud, iseaasi kuidas seal keegi magada suudab

              Kommentaar

              Working...
              X