PDA

View Full Version : Navase Spordiblogi

Navas
24.10.17, 16:07
Tervist!

Kuna olen ka juba mõnda aega tegelenud spordiennustustega, siis otsustasin teha ka enda blogi iseenda jaoks ja ka teistele, kellele pakuvad minu ennustused huvi. Tegelen igasugusete ennustuste tegemistega, aga peamiselt jalgpalli ja tennise omadega, aga nüüd saangi ennast äkki natuke arendada ja vaadata kuidas mul läheb. :)

Ennustusi teen Betsafe.ee

Alustan kohe tänast päeva Copa Del Rey piletiga:

Numancia Vs. Malaga. Malaga viik ei loe @2,20

Analüüs: Malaga paikneb liigas viimasel kohal küll ja mäng toimub võõrsil Numancia staadionil, siis siiski kipun arvama, et Malaga jõud käib Numancia jõust ikka üle, ei imesta kui seal isegi esimene kohtumine võib viiki jääda, siis sellest otsustasingi panna viik ei loe Malagale.

FC Cartagena Vs. Sevilla. Sevilla võidab händikäp (1-0) @1,70

Analüüs: Esiteks Cartagena mängib Segunda B divisionis ja neil läheb seal isegi üsna okeilt, aga eeldan et Sevilla ei jätta midagi kodumängu hooleks ja tehakse juba esimeses võõrsil mängus suureskooriline võit nende vastu.

Real Murcia Vs. Barcelona. Barcelona võidab händikäp (1-0) @1,50

Analüüs: Ei oskagi midagi erilist öelda vaid seda, et Barcelona teeb oma ära.

Odds tuli kokku: @5.61
Panus: 5€
Üldvõit: 28.05€

Navas
24.10.17, 22:38
Hetkeseis on täiuslik enne Barcelona mängu!

Sevilla juhib peale 52 minutit 0:3!
Malaga juhib peale 52 minutit 0:1!

Jätkame samas vaimus!

Navas
24.10.17, 23:22
Jube lõpp.. KAOTUS!

Sevilla võitis 0:3!

Numancia suutis viigistada 90+3 peaga löödud väravast ja 90+5 lüüa veel ühe värava ja Numancia võitis 2:1 kohtumise.

Oma esimese beti olen siis kaotanud.

Kontoseis: -5€
Panustatud: 5€

Nasfal
24.10.17, 23:46
Malaga on ikka üks homo klubi eks... Mul nende pärast ka see hooaeg 2 beti aiataha läinud.

Navas
25.10.17, 01:16
Malaga on ikka üks homo klubi eks... Mul nende pärast ka see hooaeg 2 beti aiataha läinud.

Pean nõustuma täielikult. Barcelona võtab hetkel kerge võidu(Juhivad 3:0).

Tegin ühe korraliku Livebeti, et teha ennast tagasi nulli või isegi veidi plussi!

Nimelt panin 80. minutil: Porto Vs. Leixoes Under 0.5 @1.8
Panus: 6.49
Võit: 11.68
Kontoseis: +0.19€

j6u1uv4n4
25.10.17, 01:21
Pean nõustuma täielikult. Barcelona võtab hetkel kerge võidu(Juhivad 3:0).

Tegin ühe korraliku Livebeti, et teha ennast tagasi nulli või isegi veidi plussi!

Nimelt panin 80. minutil: Porto Vs. Leixoes Under 0.5 @1.8
Panus: 6.49
Võit: 11.68
Kontoseis: +0.19€

Ei loe. Vaata tenniseblogi.

Navas
25.10.17, 01:26
Ei loe. Vaata tenniseblogi.

Aitüma, tean edasipidi.

Navas
25.10.17, 02:28
Otsustan silma kinni pigistada esimest ja viimast korda ja jätta hetkel sellisena nagu ta on

Tegin nüüd LiveBeti.
Bet on tehtud: 50. minutil

Juventude Vs. Nautico Juventude Võidab @2.00
Panus: 6.68€
Võimalik võit: [b]13.36[€/b]

Nasfal
25.10.17, 02:35
Mille pealt sa Brasiilia Serie B panustad? Reaalselt jälgid toimuvat ja hoiad kursis või rohkem tabeliseisu ja sisetunde pealt?

Navas
25.10.17, 02:38
Mille pealt sa Brasiilia Serie B panustad? Reaalselt jälgid toimuvat ja hoiad kursis või rohkem tabeliseisu ja sisetunde pealt?

Ei jälgi ega ka ei hoia kursis Braasilia Serie B`ga, aga Juventude on mind varemgi võidule aidanud, aga chekisin enne mängu liiga tabelit ja Nautico jaoks on seis üsna nutune ja pealegi Nautico tegi avapoolaja jooksul 1 löögi kui aga Juventude tegi 12.

Shparkz
25.10.17, 02:43
Võin saladuskatte all öelda, et Lõuna-Ameerika liigad on üpris keerukad panustamiseks. Eriti madalamad liigad.

Nasfal
25.10.17, 03:01
Võin saladuskatte all öelda, et Lõuna-Ameerika liigad on üpris keerukad panustamiseks. Eriti madalamad liigad.

Eks Lõuna-Ameerika jalgpalliga tahad raha teenida, siis peab tõesti meeletu kirg olema selle vastu, et suudaks kõik asjad selgeks teha ja ega vist ikkagi vist suht ümberlükkamatu on Hispaania/Portugali keele oskamine? Sa ise ju oled hästi kursis Argentina jalgpalliga ja ma eeldan, et sa oskad mingil määral Hispaania keelt? Samas kui see meeletu töö ja ära teha ja asjaga väga hästi kursis olla, siis kindlasti tasub see vahest kuhjaga ära.

Shparkz
25.10.17, 03:10
Tuimalt tabeliseisu põhjal väga kaua ei panusta seal jah. Aga keelt ma ei oska. Suhelda ei oska vähemalt. Aastatega on nii palju midagi külge jäänud, et lühematest uudistest saad aru küll, kõiki sõnu ei pruugi teada, aga saad täitsa aru, et millest jutt käib. Pikemate juttudega on ikkagi google translate suureks abiks.

Navas
25.10.17, 03:13
Full Time: Juventude 0 - 0 Nautico.

Ausalt öeldes mõtlesin panustada üle väravale, aga kuna Juventude oli kindel favoriit, siis mõtlesin et odd hea ja panustan neile lihtsalt võidu peale. Paraku läks nii ja raami löödi mängu jooksul vaid 4x. Löögid muidu 23-7 ja nurgalöögid 10-1.

Kontoseis: -6.49€
Panustatud: 18.17€

Navas
25.10.17, 03:26
Tänase õhtu viimane panus läheb hoopiski NBAle!

Cleveland Cavaliers Vs. Chicago Bulls. Mängu võidab - Chicago Bulls @4.65

Odd: @4.65
Võimalik võit: 23,25€

Bulls on mängu väga võimsalt alustanud ja odd oli üsna hea, mõtlen minna cashouti peale, aga eks paistab.. Õhtu on veel pikk.

Navas
25.10.17, 03:56
Otsustasin teha väljamakse ja "teenisin" +0.23 senti.

Kontoseis: -6.23€

Navas
25.10.17, 17:20
Otsustan minna kaasa betsafe antud kolmapäeva eriga!

Juventus võidab, Napoli võidab ja AC Milan võidab @3.70

Juventus Vs. Spal.

Eeldan, et 3. kohal paiknev Juventus peab võtma kodus kohustusliku võidu Spa üle kes võitleb tagareas hetke seisuga liigas püsimise nimel.

Genoa Vs Napoli.

Napoli on ikka väga võimsalt alustanud see hooaeg ja key-player Insigne on ka suuremas vormis. Ennustan isegi kahe-kolme väravalist võitu neile.

Chievo Vs. AC Milan.

Chievo on liigas üsna kõrgel kohal ja AC Milan ei ole just viimasel ajal väga palju väravaid löönud, aga iseendale ka väga ei lasta lüüa, sest väravasuul seisab ikkagi Donnarumma. Milan võtab raske võidu ja ennustan 0:2 Milanile.

Panus:7€
Võimalik Võit: 25.90€

Nasfal
25.10.17, 18:03
Ma isiklikult väga ei soovitaks combodega jamada. Need Betsafe erid ongi tehtud selleks, et kõige lihtsamalt raha kätte saada. Tundub pealtnäha hästi ilus ja easy money, aga tegelt eks need olegi kavalalt välja mõeldud. Selles piletis on kindlasti heaks tõmbekohaks Chievo vs Milani kohtumine.Delfis on tõesti hea lugeda uudist, kus siin mingi Eestlane võitis mingi comboga 300k?, aga eks üks selline pihta minemine ole kihlveokontorile paari aasta jooksul pigem õnnistus, sest mõtle milline reklaam ja kui palju uusi üritajaid. Aga noh samas kui oled kindel, siis miks mitte. Lihtsalt ma ei tea spordipanustamise maailmas väga inimesi, kes kombodega läbi lööks.

telekavaataja
25.10.17, 18:09
Need Betsafe erid ongi tehtud selleks, et kõige lihtsamalt raha kätte saada. Tundub pealtnäha hästi ilus ja easy money, aga tegelt eks need olegi kavalalt välja mõeldud. See ei ole isegi 50% õige väide.

Nasfal
25.10.17, 18:21
See ei ole isegi 50% õige väide.

Te olete kasumit tootev ettevõte ja see juba kinnitab antud väite tõesust.

Nasfal
25.10.17, 18:25
Ja need päevapakkumised omavad teil täpselt samasugust effekti nagu poes saiade küpstamine ehk ajavad inimesele isu peale.

telekavaataja
25.10.17, 18:43
Ja need päevapakkumised omavad teil täpselt samasugust effekti nagu poes saiade küpstamine ehk ajavad inimesele isu peale.

Ma vabandan Navase ees, et spämmin veidi, aga sõber Nasfal sa rääkisid enne kavalast kalkulatsioonist. Seda nüüd küll ei ole. See, mis mõju nad avaldavad, on juba teine asi.

Päevapakkumiste juures on see, et kui sa usud sellesse tulemusse, siis tasub igal juhul võtta, kuna antud kombo väärtus peaks olema turu üks parimaid kui mitte parim.

Nasfal
25.10.17, 18:50
Ma vabandan Navase ees, et spämmin veidi, aga sõber Nasfal sa rääkisid enne kavalast kalkulatsioonist. Seda nüüd küll ei ole. See, mis mõju nad avaldavad, on juba teine asi.

Päevapakkumiste juures on see, et kui sa usud sellesse tulemusse, siis tasub igal juhul võtta, kuna antud kombo väärtus peaks olema turu üks parimaid kui mitte parim.

Navasel endal ka hea lugeda kindlasti ja ma usun, et ta ei pahanda. Ma ise eeldan, et te need päevapakkumised panete ka ülesse ikkagi plaaniga, et võimalikult palju kaasa läheks, aga teie arvates ikkagi see suhteliselt tõenäoliselt mööda läheb. Minu soovitus olekski antud päevapanuste kohta lihtsalt see, et tasuta raha te ära ei anna ja teie eesmärk on sealt teenida maksimaalset kasu olgu see kasvõi turu parim pakkumine ja nendega tasub olla ettevaatlik, sest mingi ? on igas kombos sees. Tõsi on see muidugi, et kui inimene ise usub sellesse, siis tasub kütta. Pigem lihtsalt tahtsin sõbralikult nõu/tähelepanu juhatada antud teemale.

j6u1uv4n4
25.10.17, 18:59
Päevapakkumised on pigem klientide meelitamiseks. See, et kombo mängib võib ka hea olla, kuna siis klient tuleb tagasi ja hakkab oma peaga kombosi tegema ja kaotab :D

Mulle endale meeldivad 100% deposit boonused. Normaalsete tingimustega ofc, väike rollover ja ilma kombokohustusteta. Need on tavaliselt kuldsed. Soomes ainult Nordicbet ja Unibet pakuvad. Harva kahjuks.

Navas
25.10.17, 19:04
On küll hea lugeda ja väga meeldib kui mulle nõuandeid ja soovitusi jagatakse. Oma eluparima beti olen ka komboga võitnud ja ma olen kuidagi harjunud neid kombosi tegema, aga aitäh! Teie "spämmamine" võiks jätkuda, aitäh! :)

Shparkz
25.10.17, 19:21
Ja oled sa kombodega kasumis?

Navas
25.10.17, 19:33
Ja oled sa kombodega kasumis?

Pigem olen, aga eks siit blogist saab seda rohkem vaadata. :)

Kombosi tavaliselt olen teinud livebetis üle väravatega, et näiteks seisud 0-0 jne ja siis panen et 2 mängus mõlemas tuleb näiteks üle 0.5

Svenniid
25.10.17, 19:37
Neid päeva mänge/muid pakkumisi ja kombosi pakutakse klientide meelitamiseks, väikese marginaaliga. Tavaliselt on turu parimad koefitsendid võrreldes konkurentidega ja kolme mängu pealt ei lähe kindlasti ükski kontor ekstra raha teenima ja lõkse seadma.
Ehk siis isu nad peaksid peale ajama nagu su saiakesed, aga kindlasti mitte lõksuna.

Navas
25.10.17, 20:12
Nonii.. Üritmame ühe kombo veel teha Hispaania Copa Del Reyiga.

20:00
SD Formentera Vs. Atletico Bilbao. Atletico Bilbao võidab händikäp (1-0) @1.77

Bilbao küll viimase liiga mängu võõrsil kaotas Leganesile 1-0 ja Euroopa liigas tehti 2:2 viik Östersundsiga, siis julgen arvata et Bilbao tuleb siit võtma võitu, mis tõstaks terve tiimi motivatsiooni ja puha. Vastane ei tundu ka just eriliselt kõva tiim olevat, aga kodus on osatud nullis hoida, aga Bilbao vastu läheb see väga keeruliseks kui pea mitte võimatuks. Ohumärgiks võib osutada Bilbao ründaja kes on Kike Sola, aga eks paistab.

21:30
Ponferradina SD Vs Villarreal. Villarreal võidab händikäp (1-0) @1.76

Selgitust väga polegi vaja siin kui aus olla. Villarreal on väga heas vormis ja Ponferradina mitte ja tasemevahet peaks ka olema natukene.

21.45
Juventus Vs. Spal. Juventus võidab händikäp (1-0) @1.40

Nagu oma eelmiseski panuses ütlesin, et usun Juventus teeb "hävitustöö" ja võtab kodus võidu, sest seda on vaja neil väga!

Odd: 4.53
Võimalik võit: 22.65€

Navas
25.10.17, 20:40
Juventus Vs. Spal. Juventus võidab händikäp (1-0) @1.40

Äkki saab siis adminn ära muuta, aga händikäp ikka (0-1) Juve kahjuks! :D

rahvaspordipäev
25.10.17, 21:41

Millegipärast kui ma järgi vaatan, siis nad ei kipu teie tavakoefitsientegi üle lööma value poolest
https://i.gyazo.com/d4238442f55d0a6f16253f742d870ce1.png

Calva
25.10.17, 21:49
amazing rahvaspordipäev, amazing

Calva
25.10.17, 21:50
amazing rahvaspordipäev, amazing

:tearsofjoy:

telekavaataja
25.10.17, 21:58
Millegipärast kui ma järgi vaatan, siis nad ei kipu teie tavakoefitsientegi üle lööma value poolest

Sa ütle parem, kus saab Eestis (alustuseks) ja maailmas (tegelt vist paaris kohas) kombineerida samale mängule 2 piletit.

Ja nüüd vaata kõikide maailma kontorite samasugust võrdlust panusetüübiga "win to nil".

Ja kui (kellegi meelest) päevapakkumiste väärtus ei oma väärtust, siis ei pea ju panustama. Ei?
Ahjaa, mõnikord võivad koefitsiendid ajas muutuda ja mõnikord võib inimene lihtsalt eksida.

Aga kui trollid, siis tee seda korrektselt.

rahvaspordipäev
25.10.17, 22:13
Vabandust, aga ei saa aru. Kuna win to nil panust tol hetkel polnud, siis tegin täpselt samaväärse panuse ehk kodutiimi võit vastast nullil hoides.

Seda kas win to nil panusega kõik maailma kontorid scammivad ei viitsi järgi kontrollida, kuid tundub selline keskerakonna stiilis "teised teevad ju ka."

Ei pea panustama kui väärtust ei ole, kuid "päevapakkumine" kõlab siiski nõnda, et sellel on väärtust ehk tegu samavõrra kliendi petmisega nagu esimese deposiidi boonused näiteks 10x rolloveriga, mille vabastamine on võimatu, kuna poolel teel on su panustamislimiidid 10le sendile alandatud kui sa võitev või breakeven mängija tundud kontorile.

telekavaataja
25.10.17, 22:17
Vabandust, aga ei saa aru. Kuna win to nil panust tol hetkel polnud, siis tegin täpselt samaväärse panuse ehk kodutiimi võit vastast nullil hoides.

Seda kas win to nil panusega kõik maailma kontorid scammivad ei viitsi järgi kontrollida, kuid tundub selline keskerakonna stiilis "teised teevad ju ka."

Ei pea panustama kui väärtust ei ole, kuid "päevapakkumine" kõlab siiski nõnda, et sellel on väärtust ehk tegu samavõrra kliendi petmisega nagu esimese deposiidi boonused näiteks 10x rolloveriga, mille vabastamine on võimatu, kuna poolel teel on su panustamislimiidid 10le sendile alandatud kui sa võitev või breakeven mängija tundud kontorile.

Äkki tõstatad neid küsimusi edaspidi, kui need tekivad, mitte ei keri 4 kuud tagasi? Konkreetselt Betsafe'st rääkides, siis 4 kuud tagasi oligi Eesti turul raske aeg ja see võis väga kergelt ka lohakus olla. Samas kõlab väheusutavana, et samal päeval polnud Win To Nil panust nii tähtsale üritusele. Edaspidi igasugu "päevapakkumiste" osas tekkivate küsimustele võin sulle julgelt vastata, kui sul neid tekib.

Win to nil ongi scam ja kõik saavad sellest aru. Võta ükskõik mis maailma kontor.

Navas
25.10.17, 22:36
Läheb siis panus Nasfali järgi!

21.45
Genoa Vs. Napoli. Napoli võidab händikäp (1-0) @2.05

Lugesin Nasfali analüüsi ja vaatasin Napoli algkooseisu ja kõik tundub super olevat. Mõtlesin isegi varem juba selle peale panna, aga ohumärgiks oli minul see, et Genoa suutis teha Milaniga teha 0:0 viigi, kuigi jah Bonucci sai seal punase kaardi.

Odd: 2.05
Panus: 6.43€
Võimalik võit: 13.18€

Navas
25.10.17, 22:55
20:00
SD Formentera Vs. Atletico Bilbao. Atletico Bilbao võidab händikäp (1-0) @1.77

Bilbao küll viimase liiga mängu võõrsil kaotas Leganesile 1-0 ja Euroopa liigas tehti 2:2 viik Östersundsiga, siis julgen arvata et Bilbao tuleb siit võtma võitu, mis tõstaks terve tiimi motivatsiooni ja puha. Vastane ei tundu ka just eriliselt kõva tiim olevat, aga kodus on osatud nullis hoida, aga Bilbao vastu läheb see väga keeruliseks kui pea mitte võimatuks. Ohumärgiks võib osutada Bilbao ründaja kes on Kike Sola, aga eks paistab.

Nojah.. Lõpptulemus 1:1. Mis ma öelda oskan. Eelmine hooaeg Sevilla küttis Formenterale 5 või 6-1 aga Bilbao oli täna täiesti saamatu.

Kontoseis:-11.23€

Navas
25.10.17, 23:37
Otsustan minna kaasa betsafe antud kolmapäeva eriga!

Juventus võidab, Napoli võidab ja AC Milan võidab @3.70

Poolajad:

Juventus juhib 2:1
Napoli juhib 2:1
Milan juhib 2:0

Igalpool on seis super, kõige rohkem mida kardsin Milan on teinud väga head tööd. Napoli on ka väga hea olnud, aga Genoa kontrad on vägevad. Juventuse mängul pole silma peal hoidnud, aga usun et tuleb juurde!

Navas
26.10.17, 00:47
Nonii! säh teile pannkooki moosiga! Betsafe päevapilet VÕITIS!

Juventus 4:1 Spal
Chievo 1:4 AC Milan
Genoa 2:3 Napoli

Kahjuks Nasfali mindud järgi bet kaotas ja ei hakkanud ka cashoutima poolepealt, sest tundus et Napoli läheb veel lööma aga paraku ta nii ei läinud ja hoopis Genoa lõi tagasi.

Kontoseis: 8.24€

Navas
26.10.17, 18:26
Tänane panus läheb minul siis Real Madridi Copa Del Rey kohtumisele!

Fuenlabrada Vs. Real Madrid. Mõlemad meeskonnad löövad värava @2.20

Minu panus läheb sellele seetõttu, kuna Madridi Real ei ole just eriliselt suurepärases vormis ja vastas tiim Fuenlabrada on oma liigas väga hästi mänginud ja ollakse peale 10. mängu oma liigas kaotanud vaid ühe ja väravatevahe 17:7, siis usun et Fuenlabrada lööb täna raudselt ühe Reali võrku ära ja no selles ei tohiks peaaegu kahtlustki olla, et Real täna skoorib või mis?

Odd: 2.20
Võimalik võit:11€

Navas
26.10.17, 22:46
https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22780619_10151445516579953_291023442573230460_n.jp g?oh=f18429c23f9c829b0fd9ab274ff828b5&oe=5A7093BF

Realil tundub päris beast koosseis isegi.. Väga raske läheb loota Fuenlabradal väravat lüüa, aga eks paistab. :D

rallikas
26.10.17, 23:15
https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22780619_10151445516579953_291023442573230460_n.jp g?oh=f18429c23f9c829b0fd9ab274ff828b5&oe=5A7093BF

Realil tundub päris beast koosseis isegi.. Väga raske läheb loota Fuenlabradal väravat lüüa, aga eks paistab. :D

Fuenlabrada on Segunda B-s tabelis 23 punktiga hetkel 2. kohal, kui kuningklubi duubelsats istub 9 punktiga samas tabelis alles tublil 15 kohal 24st.

Lisaks - Realil on alati olnud kombeks karikavõistluste varajastes ringides võõrsilmäng peksa saada.

Navas
27.10.17, 00:19
Fuenlabrada on Segunda B-s tabelis 23 punktiga hetkel 2. kohal, kui kuningklubi duubelsats istub 9 punktiga samas tabelis alles tublil 15 kohal 24st.

Lisaks - Realil on alati olnud kombeks karikavõistluste varajastes ringides võõrsilmäng peksa saada.

Nonii.. Poolaeg 0:0. Fuenlabreda on isegi üle olnud natuke, Llorente lõi korra posti, aga midagi erilist pole see poolaeg olnud.

Navas
27.10.17, 01:22
Real Madrid võitis nagu arvata oligi, aga vaid seisuga 0:2 ja mõlemad väravad olid penaltist (Asensio ja Vasquez). Mõlemad võistkonnad teenisid ka veel punase kaardi. Madridi poole pealt Jesus Vallejo viimasel minutil.

Kontojääk: +3.24€

Navas
27.10.17, 18:33
Tänane minu panus läheb Ligue 1 suurele heitlusele kus omavahel mängivad PSG ja Nice.

21.45
PSG Vs. Nice. Nice võidab händikäp(0:3) @1.81

PSGl puudub täna väga tähtis mees.. Neymar. Usun, et PSGl tekib natuke raskusi sellega ja võit tuleb väga raskelt kui üldse võidetakse. Mõtlesin isegi panna 0:2 Nicele händikäpi, aga otsustasin kindlamalt minna ja odd pole ka sugugi halb ja 0:3 pole paha algus Nicele, sest arvan Balotelli võib ka täna ühe penalti sisse lüüa. :D

Odd: 1.81
Panus: 10€
Võimalik võit: 18.10€

Shparkz
27.10.17, 19:10
Panid kontole raha juurde siis?

Navas
27.10.17, 19:12
Panid kontole raha juurde siis?

Jah, Betsafest tuli 10€ Riskivaba bet ja otsustasin selle sinna panna. :)

Nasfal
27.10.17, 20:50
Di Maria haistab võimalust ja kütab hattricki :D :D

Navas
27.10.17, 21:42
Di Maria haistab võimalust ja kütab hattricki :D :D

Balotellil ka soov koondisesse saada, see siin on hea võimalus näidata ennast. :D

Nasfal
27.10.17, 23:25
Hattricki all pidasin silmas 3 söötu hahaha

Navas
27.10.17, 23:34
Hattricki all pidasin silmas 3 söötu hahaha

Jajah. Nice`l selline prohmakas juhtunud nagu et põhiväravavaht sai soojendusel natuke vigastada ja tema asemel alustanud Walter Benitez. Ütleks nii et esimese värava oleks võinud vabalt ära võtta ja teise värava ajal palju paremini käituda. Tegi vist isegi ühe super hea tõrje kui Di Marial oli värava löömis võimalus, aga selle Benitez tõi ära. Nice tundub täiesti hambutu ja midagi sealt ei tundu tulevat. Mine tea mis poolajal nüüd treener neile kostab. Hetkeseisuga veel võidan, aga sellise tempoga mitte kauaks.

Navas
28.10.17, 00:38
Jep.. Arvata oli, et nii läheb peale esimese poolaja jälgimist. PSG sai oma ühe veel kätte kus Dante,Di Maria, Dani Alvese kokkupõrkel läks pall sisse Dantest. Nicel oli vaid üks löök raami ja see oli Plea poolt mingi 89 minutil mis isegi oleks võinud lõppeda parema õnne korral võrgus, aga löök oli piisavalt lihtne Areola jaoks. Kuna see oli betsafes riskipanus, siis ma sain oma 10€ tagasi, aga siia panen ikkagi -10€!

Kontojääk: -13.24€

Navas
28.10.17, 00:52
Livebet:

Rio Ave Vs. Sporting CP Sporting CP võidab @2.00

Seis on: 0-0

Sportingul pole just nüüd väga häid võimalusi I poolajal olnud ja arvan, et treener kutsub nad nüüd korrale ja Sporting teeb oma ära!

Võimalik võit: 20€

Navas
28.10.17, 02:00
AITÄH... BAS DOST! http://a.espncdn.com/combiner/i/?img=/photo/2017/0109/r169595_1296x729_16-9.jpg&w=738&site=espnfc

Rio Ave oli nii üle kui üle olla sai ja Rui Patricio tegi vist oma elu mängu(EM Finaali kõrvalt). Sporting ühe korra lõi värava, aga siis VAR võttis värava ära kuna oli suluseis. 85. minutil tuli Bas Dost ja lõi selle palli võrku ära ja mulle raha! :)

Kontojääk: +13.24€

Navas
29.10.17, 22:34
Eile tegin väikse pausi siia postitamisest ja tegin live ja unustasin siia panna!

22.00
Lille Vs. Olympique De Marseille Viik ei loe Marseille @1.61

Lille vorm on alla igasuguse piiride mis nende puhul peaks kehtima, aga samas mängivad kodus ja on neil aeg kokku võtta ennast. Lillel on liigas 9. mänguga vaid 1 võit. Marseille aga on väga heas vormis, viimases 5 mängus võetud 3 võitu ja 2 viiki ja viimane mäng oli just PSGga 2:2 viik kust peaaegu saavutati võit aga viimaste minutite Cavani free kick päästis! Usun, et Marseille võidab.. aga ei imesta kui Lille lõpuks ennast kodus kokku võtaks ja mingitmoodi suudab viigi välja pigistada.

Odd: 1.61
Võimalik võit: 8.05€

Nasfal
29.10.17, 23:13
Eile tegin väikse pausi siia postitamisest ja tegin live ja unustasin siia panna!

22.00
Lille Vs. Olympique De Marseille Viik ei loe Marseille @1.61

Lille vorm on alla igasuguse piiride mis nende puhul peaks kehtima, aga samas mängivad kodus ja on neil aeg kokku võtta ennast. Lillel on liigas 9. mänguga vaid 1 võit. Marseille aga on väga heas vormis, viimases 5 mängus võetud 3 võitu ja 2 viiki ja viimane mäng oli just PSGga 2:2 viik kust peaaegu saavutati võit aga viimaste minutite Cavani free kick päästis! Usun, et Marseille võidab.. aga ei imesta kui Lille lõpuks ennast kodus kokku võtaks ja mingitmoodi suudab viigi välja pigistada.

Odd: 1.61
Võimalik võit: 8.05€

Sanson suutis kohe Payeti saapad välja kanda ja super algus, aga Evra on küll oinas seal platsipeal...

Navas
29.10.17, 23:16
Jep, päris hea! võibolla oleks pidanud natukene isegi julgemalt panema ja lihtsalt Marseille võidule. :D

Navas
30.10.17, 00:57
Marseille VÕITIS 0:1 Lille`t

Ainsa värava lõi mängus Morgan Sanson http://www.squawka.com/news/wp-content/uploads/2017/07/GettyImages-683075704.jpg

Kontojääk: +16.29€

Nasfal
30.10.17, 01:04
Marseille VÕITIS 0:1 Lille`t

Ainsa värava lõi mängus Morgan Sanson http://www.squawka.com/news/wp-content/uploads/2017/07/GettyImages-683075704.jpg

Kontojääk: +16.29€

Tegelikult kui aus olla, siis mängupildi järgi oleks pidanud Lille võitma. Marseille oli täna väga lahja ja Mandadale suur props. Sellessuhtes Lille hakkab taastuma ja oma mängu leidma. Järgmine kodumäng neil vaevalt Bookersid on järgi jõudnud ja Lille poolt panustades võib täitsa hästi jopata.

Navas
30.10.17, 01:20
Marseille oli täna väga lahja ja Mandadale suur props.

Kusjuures mõtlesingi vahepeal cashoutida, aga siis mõtlesin.. et mida ma ikka cashoutin.. +50 senti v? :D Lille võitu mul usku ei olnud, aga usku mul ei olnud ka sellese, et Mandanda peab lõpuni vastu. Tegi võimsa mängu!

Navas
30.10.17, 19:06
Nonii.. Mulle hakkas jälle silma Betsafe päevapakkumine, mis tõesti tundub päris reaalne!

Inter, Fenerbache ja Newcastle United võidavad. @5.40

21:45
Inter Vs. Hellas Verona.

Inter Milan ja Mauro Icardi on väga suurepärases vormis ja usun et täna saab see jätku, sest Hellas Verona ei ole just eriliselt kõva tiim.

19:00
Fenerbache Vs. Kayserispor

Fenerbache ei ole oma liigas just eriliselt hästi seni mänginud, aga usun et kodus pannakse täna paremus maksma! Omavahelised mängud eelmine hooaeg Fenerbache mõlemad võitis ka 3:0. Eks paistab mis siin saama hakkab.

22:00
Burnley Vs Newcastle United

Vot see mäng on suurim küsimärk minu jaoks täna. Mõlemad meeskonnad on väga hästi hooaega alustanud ja Burnleyil on kodus olemise eelis, aga Newcastlel on kindlasti olemas võimalus, et võita täna see mäng!

Odd:5.40
Panus:2.35€
Võimalik võit:12.69€

Navas
30.10.17, 21:08
19:00
Fenerbache Vs. Kayserispor

Nii. Esimene poolaeg lõppes seisuga 1:1

Fenerbache oli avapoolajal kindlalt parem tiim ja korra tabati isegi posti! Mängu läks aga siiski juhtima Kayserispori Umut Buluti väravast. 4 minutit peale Kayserispori väravat ja täpselt avapoolaja viimasel minutil seadis viigi numbrid Fenerbache poolkaitsja Ozan Tufan!

Nasfal
30.10.17, 21:59
Nii. Esimene poolaeg lõppes seisuga 1:1

Fenerbache oli avapoolajal kindlalt parem tiim ja korra tabati isegi posti! Mängu läks aga siiski juhtima Kayserispori Umut Buluti väravast. 4 minutit peale Kayserispori väravat ja täpselt avapoolaja viimasel minutil seadis viigi numbrid Fenerbache poolkaitsja Ozan Tufan!

90+6 väravast kaotada...

Navas
30.10.17, 22:04
90+6 väravast kaotada...

Hahaha, naguu kuna mu bet oli vaid 2 eurot.. siis see on fucking naljakas, et keegi suudab 3:1 seisust 90+6 mängust viiki ennast "kaotada"

Kontojääk: 13.94€

Navas
30.10.17, 22:26
21.45
Hellas Verona Vs. Inter Milan. Mauro Icardi lööb vähemalt 2 väravat. @3.00

Ühesõnaga. Hellas Verona ei ole just kõige paremas vormis ja eriti nende kaitseliin on nagu läbisõidu hoov ja Mauro Icardi on suurepärases vormis! VAMOS MAURO ICARDI

Odd: 3.00
Võimalik võit: 15€

cabron
30.10.17, 22:57
eks sellepärast sellised päevapanused ongi :)

Nasfal
30.10.17, 23:11
21.45
Hellas Verona Vs. Inter Milan. Mauro Icardi lööb vähemalt 2 väravat. @3.00

Ühesõnaga. Hellas Verona ei ole just kõige paremas vormis ja eriti nende kaitseliin on nagu läbisõidu hoov ja Mauro Icardi on suurepärases vormis! VAMOS MAURO ICARDI

Odd: 3.00
Võimalik võit: 15€

Koef 3 kahe värava kohta on natukene liiga vähe kui aus olla. Tasub riskimist ära?

Navas
30.10.17, 23:39
Koef 3 kahe värava kohta on natukene liiga vähe kui aus olla. Tasub riskimist ära?

Vist ei tasunud.

Poolaeg 0-1 Interi kasuks, aga väravat Icardi pole löönud veel.

Vaatame mis teine poolaeg toob..

Navas
31.10.17, 00:37
Inter võitis, Icardi jäi 0 peale

Kontojääk: 8.94€

Shparkz
31.10.17, 01:37
Mis su ühikud on? Või õigemini miks sul ei ole mingit kindlat plaani ja huupi lahmid?

Nasfal
31.10.17, 01:39
Mis su ühikud on? Või õigemini miks sul ei ole mingit kindlat plaani ja huupi lahmid?

Ma huvipärast küsin, mida sa täpselt kindla plaani all silmas pead?

Shparkz
31.10.17, 01:55
Ma ei saa Navase panuste suurustest aru. Mingit süsteemi ei paista olevat. Paistab nagu lahmib huupi. 2.53 eurot, 5, 10, 6.43, 6.49, 7, 6.68 jne. Nii nagu rallit kaua ei sõida imo. Bankroll management.

Ma huvipärast küsin, mida sa täpselt kindla plaani all silmas pead?

Shparkz
31.10.17, 01:57
https://www.youtube.com/watch?v=nSVsdfS7xG0

Nasfal
31.10.17, 02:39
Ma ei saa Navase panuste suurustest aru. Mingit süsteemi ei paista olevat. Paistab nagu lahmib huupi. 2.53 eurot, 5, 10, 6.43, 6.49, 7, 6.68 jne. Nii nagu rallit kaua ei sõida imo. Bankroll management.

Aa seda pidasid silmas - sellega ma nõus tõesti. Pigem vast kõige lihtsam ongi võtta omale standardbet ja siis vastavalt oma analüüsile/sisetundele/tähtede seisule millele iganes, kas jätad standardbetiks või poolitad või duubeldad seda. Sinu jagatud video muidugi seletab väga hästi põhimõtte lahti kui sul on kindel bankroll kuidas protsentuaalselt panustada. Eks neid strateegiaid ole veel ja tulebki endale vast kõige arusaadavam ja mõistlikum leida.

Navas
31.10.17, 20:22
Aitäh teile kõigi nõuannete ja vihjete eest! Selle blogi mõte on vaadata minul kuidas mul sellised panused lähevad ehk siis ma üritan nii teha, et kui ma olen plussis, siis ma mängin selle summaga, millega ma plussis olen ja et mitte miinustesse minna. Standardbeti mul siin ei ole jah, sellepärast ma alati ütlengi millise panuse ma panen, aitäh! :)

Navas
31.10.17, 21:23
Meistrite Liiga, Let`s go!

21.45
Manchester United Vs. Benfica. Manchester United võidab @1.41

Manchester just võitis kodus Tottenhami 1:0 ja jätkavad väga heas hoos ja kodus old traffordil tuleb kindlasti 3p koju jätta, muud võimalust Mourinhole ei jää.

21.45
Celtic Vs. Bayern München. Bayern München võidab @1.37

Bayern München võidab!!!

21.45
Roma Vs Chelsea. Mõlemad meeskonnad skoorivad @1.50

Esimene omavaheline mäng jäi 3:3 ja täna mõlemad meeskonnad lähevad jahtima seda võitu, et Atletico Madridist kaugele ära pääseda. Kui Chelsea võidab täna, siis nemad kindlustavad juba alagrupist edasipääsu ära, seega arvan et Chelsea läheb mängu juhtima ja Roma lööb tagasi ja mäng lõppeb jälle viigiga.

21.45
Atletico Madrid Vs FK Quarabak. Atletico Madrid võidab händikäp (0-1) @1.45

Atletico Madrid vajab kodus hädasti võitu, sest peale 3 mängu ollakse vaid 2p peal ja enam niimodi edasi minna ei saa, emotsiooni ja taseme pealt pannakse täna Qarabakile puur täis!

Odd: 4.20
Võimalik võit: 21€

Navas
31.10.17, 23:42
Manchester juhib peale avapoolaega 1:0 Svilari OG`st. Martial penalti jättis löömata.
Bayern juhib Celticut peale avapoolaega 1:0 Comani väravast.
Roma juhib Chelseat 2:0 peale avapoolaega. Roma läks juba 1 minutil El Shaarawy väravast juhtima. Morata lõi 4m pealt mööda.
Atletico on KAOTUSSEISUS peale avapoolaega Qarabaki vastu 0:1..................

Navas
01.11.17, 00:41
Kaotus!

Manchester võitis 2:0
Bayern võitis 1:2
Chelsea kaotas 3:0 Romale ja ei löönud ühte ära.
Atletico lõi ühe tagasi Qarabakile aga enamat ei suutnudki ja mängiti isegi pea 30min 10 mehe vastu, aga siis suudeti ise veel üks punane ära imeda.

Kontojääk: 3.94€

Navas
01.11.17, 22:27
Panustan nii kaua oma plusssummaga kuni olen kunagi miinuses ja lähen standardpanuste juurde siis.

Meistrite liiga õhtu KALEV KRUUSIGA!

Jah, olen otsustanud Kalev Kruusi komboga kaasa minna. Kokku pani ta selles tänases jalkagurude saates!

https://www.youtube.com/watch?v=_tRVctV4cVg

Kalev Kruus väidab: Tottenham, Real, Napoli ja Man.City löövad kõik vähemalt ühe värava + Liverpool lööb vähemalt 3 väravat @3.00

Mina väidan: Jah, teeme ära!

Odd: 3
Panus: 3.94€
Võimalik võit: 11.82€

Navas
01.11.17, 23:40
POOLAEG!

Tottenham 1:0 Real Madrid - Tottenham lõi oma värava sulust ja Real nii mõnegi võimaluse löömata jätnud, aga küll löövad
Napoli 1:1 Manchester City - Võidetud!
Liverpool............. ÄRGAKE ÜLESE! sitaks mannetu avapoolaeg liverpoolilt.. Küll ärkavad ellu...... ma loodan.

Nasfal
02.11.17, 01:00
Pihtas põhjas sul :) Liverpooli mänguga joppas muidugi, et nii viimasel hetkel.

Navas
02.11.17, 01:03
Kalev Kruusi panus on.... VÕIDETUD!

Jah.. Real kaotas Tottenhamile 3:1 mis on täiega valus, aga vähemalt Ronaldo lõi ära ja võidu tõi koju
City ja Napoli tegid omavahel selgeks juba asjad avapoolajal minujaoks.
AITÄH Daniel Sturridgele kes lõi 90+1 selle Liverpooli 3:0 värava ära! Kurat varem Milner eksis penaltil, aga saab andeks!

Pihtas põhjas sul :) Liverpooli mänguga joppas muidugi, et nii viimasel hetkel.

joppas tõesti, tõsiselt kahju, et Lindpere ja Kruusi oma ümber vahetasin, tegelt oli mõttes Juki oma isegi, aga eeldasin et Ronaldo täna ei löö. :D

Kontojääk: +11.82€

Navas
02.11.17, 18:05
Täna liigume aga Euroopa liiga suunal!

20.00
AEK Athen Vs. AC Milan. AC Milan võidab @2.40

Olen otsustanud minna sedapidi, et AC Milan läheb täna Kreekase 3p järgi ja võetakse see kohustuslik edasipääs täna alagrupist ära. Kaitsta suudab Milan väga hästi, sest ka Bonucci on tagasi. Ründes ootaks Andre Silva või Patrick Cutrone poolt väravat. Mõningad kahtlused on, et Suso ei saa täna mängida kerge vigastuse tõttu, aga eks paistab! FORZA MILAN!

Odd: 2.40
Võimalik võit: 24.00€

Nasfal
02.11.17, 18:10
Täna liigume aga Euroopa liiga suunal!

20.00
AEK Athen Vs. AC Milan. AC Milan võidab @2.40

Olen otsustanud minna sedapidi, et AC Milan läheb täna Kreekase 3p järgi ja võetakse see kohustuslik edasipääs täna alagrupist ära. Kaitsta suudab Milan väga hästi, sest ka Bonucci on tagasi. Ründes ootaks Andre Silva või Patrick Cutrone poolt väravat. Mõningad kahtlused on, et Suso ei saa täna mängida kerge vigastuse tõttu, aga eks paistab! FORZA MILAN!

Odd: 2.40
Võimalik võit: 24.00€

Ma annan sulle sõbraliku soovituse - ära mitte kunagi panustada Euroopa liigale enne alg 11 ilmumisi... sealt võib tulla niipalju halbu üllatusi, et...

Navas
02.11.17, 23:49
No minu arust koosseis oli isegi täitsa okei, teine poolaeg tuli Suso sisse ja Milani mäng läks palju paremaks. Tabati korra isegi posti, aga värav jäeti jälle löömata ja jälle 0:0 nende omavaheline kohtumine.

Kontojääk: +1.82€

Navas
05.11.17, 22:39
Võtsin paar päeva puhkust ja lähme uue hooga!

Real Madrid Vs. Las Palmas. Las Palmas võidab händikäp (0-4) @1.62

Me kõik teame, et Real Madrid ei ole just eriti heas vormis ja koeff pole sugugi madal sellele, et Real võib võita 3 väravaga Las Palmast. Muidugi mulle kui Reali fännina oleks see super, kui Real suudaks seda teha, aga täna pole vaja! :D

Odd: 1.62
Võimalik võit:16.20€

Navas
05.11.17, 23:36
Poolaeg!

Real Madrid 1:0 Las Palmas

Benzemal oli tohhuja neid võimalusi ära lüüa, Ronaldo tabas korra posti ja värava lõi peaga ära Casemiro! Hea

Betsafe pakub cashoutiks 11.68€ ehk +1.68 euri kasumit. Ei võta vastu! Lähme edasi!

Navas
06.11.17, 00:39
https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/23172871_10151456146339953_527623724517803187_n.jp g?oh=2898b16f80c461e042f406083f88aad9&oe=5A673C2A

Lõpp läks päris rabedaks ära ja tundus, et pean cashoutima ja Real lööb raudselt selle 4. värava ära, aga "õnneks" nii ei läinud! Mängus löödi päris ilusad ka veel peale kauba(Asensio kuul ja Ronaldo sööt Iscole oli super!)

Kontojääk: +8.02€

Navas
11.11.17, 20:50
Teen täna enda standard panuse: 10€ MMi Playoffile! Olen ka üritanud ennast ära hoida MMi playoffist, aga siiski soov on täna panna kuna pole ammu pannud ka siia midagi!

Taani Vs. Iirimaa Mängus lüüakse üle 1.5 värava

Mõtlesin panna kas Taani saab rohkem kui 1.5 kollast kaarti, aga jälgisin, et viimasel ajal ei olda saadud väga palju kollaseid kaarti, samas see on nüüd playoff mäng ja tuleb väga palju jõulisit kaitsmist ja hoidmist, siiski eeldan, et 2 väravat me täna näeme! :D

Odd: 1.57
Võimalik võit: 15.70€

Navas
11.11.17, 23:37
Poolaeg! - 0:0!

Taanil oli suurepärased võimalused need väravad ära lüüa, aga Randolph tassis suurepäraselt Iirimaad ja korra pidi isegi Schmeichel ühe super tõrje tegema!

Navas
12.11.17, 11:58
Jees, peale poolaega oligi arvata seda paska! :D

Kontojääk:-2.02€

Navas
13.11.17, 23:43
Oeh.. Üldse ei tahaks siia panust teha, aga läheb peale!

LiveBet: Itaalia Vs. Rootsi Itaalia saab EDASI! @2.11

Peale esimest poolaega vaadates, on mäng väga lahtine olnud ja Itaalial nibin nabin löömata jäänud, Rootsile on andmata jäetud vähemalt 1 penalt, aga hoiab veel kohtunik seda sirgent joont seal!

Odd: 2.11
Panus: 20€
Võimalik Võit: 42.20€

Shparkz
14.11.17, 04:25
Vaikselt on valus vaadata kuidas sa raha ära viskad.

janiion
14.11.17, 11:55
Kõigepealt ära kunagi lase endale öelda, et sa teed midagi valesti. Minu meelest saad sa olla edukas spordiennustuses ka tuginedes puhtalt intuitsioonile, samuti puhtalt statistikale ja isegi tuginedes sellele, mida sa eeleval ööl unes oled näinud. Ilma naljata. See kõik on võimalik. Aga... :) Ma näen sinus väga palju ennast ja ma olen kindel, et selline algus on omane väga paljudele tulevastele "longruninprofit" ennustajatele. Aga... :) ja ma ei taha öelda, et kõik..., aga kõik kes niimoodi alustavad ja kelle eesmärk on pidevat kasumit toota, pöörduvad pea täielikult spordienustuse algtõdede juurde. Seega, et oma aega kokku hoida, kuigi pean möönma, et see õppimisprotsess on omaette entertaining, siis tänasel internetiajastul on meil see luksus õppida teiste vigadest.
Anyways.. keep up. ;)

Navas
25.11.17, 20:36
Nonii, olen tagasi! :)

19.30
Liverpool Vs. Chelsea Topeltvõimalus Chelseale X2 @1.69

Pärast II poolaja kaotust Sevillale ei näe ma kuidagi, et Liverpool suudaks täna kodus Chelseat võita, kes samal ajal tegid 0:4 võõrsil Qarabaqiga.

Odd: 1.69
Panus:20€
Võimalik võit: 33.8€

Navas
25.11.17, 23:28
http://a.espncdn.com/combiner/i/?img=/photo/2016/1231/r167284_1296x729_16-9.jpg&w=738&site=espnfc

Ja olen tagasi.... VÕIDUGA!

Kuigi terve mäng tundus, et avavärava lööb Chelsea, siis läks hoopis vastupidi ja Salah viis Klavani võistkonna juhtima.. Minu õnneks ja Raku fännide õnetuseks suutis Chelsea ja Willian viigi jalule seada ja mulle panuse võidu koju tuua! :)

Kontojääk: -8€

Fouree
26.11.17, 01:20
Pärast II poolaja kaotust Sevillale ei näe ma kuidagi, et Liverpool suudaks täna kodus Chelseat võita, kes samal ajal tegid 0:4 võõrsil Qarabaqiga.

Kuidas need kaks asja üldse omavahel seotud on?

Navas
26.11.17, 01:47
Kuidas need kaks asja üldse omavahel seotud on?

Minu järeldus oli see, et Liverpool sai just sellise sita maigu Sevillalt samal ajal kui Chelsea tuli mängule hea emotsiooniga, siis Liverpool kindlasti mitte ja ma ei näinud mitte kuidagi täna Liverpooli võitmas. :D

Navas
30.11.17, 02:43
Copa Libertadores!

01:45
Lanus Vs. Gremio Lanus võidab @2.34

Kuna Lanus kaotas võõrsil kõigest 0:1 ja täna viiks neid lisaajale vaid VÕIT, siis eeldan et seda ka Lanus suudab. Lugesin ka teiste foorumlaste arvamust selle mängu kohta ja otsustasin kaasa minna nendega! :)

Odd: 2.34
Võimalik võit: 11.7

cabron
30.11.17, 02:51
ma tegelikult kardan selliseid must-win situatsioone, sest tihtilugu veab just siis tiim alt. Aga loodetavasti läheb täna kõik hästi!

cabron
30.11.17, 12:34
vihjena võib öelda, et kui kõik on superelevil mõne beti üle, siis tasub peaaegu alati vastastiimile panustada :D

Navas
02.12.17, 23:46
Kontojääk: -13€

Nonii.. Hoidke alt, see bet võidab, trust me!

19.30
Valter Soosalu võidab SNKT saate! @2.00

No enam kindlamat beti võitu ei ole, täna telekast ka nägin meie telekavaatajat kes ka arutas sellel teemal ja kuna jälgisin saadet, siis enam kindlamat võitjat sellel ei ole, aga no äkki arvatakse et tema poolt hääletatakse juba ja siis jätab rahvas hääletamata, aga eks paistab. :)

Odd: 2.00
Panus: 20€
Võimalik võit: 40€

telekavaataja
03.12.17, 00:06
No enam kindlamat beti võitu ei ole, täna telekast ka nägin meie telekavaatajat kes ka arutas sellel teemal ja kuna jälgisin saadet, siis enam kindlamat võitjat sellel ei ole, aga no äkki arvatakse et tema poolt hääletatakse juba ja siis jätab rahvas hääletamata, aga eks paistab. :)

Päris äge kuusk ja akvaarium on Betsafe kontoris, eks?

Calva
03.12.17, 11:00
Yo, kas seda näeb uuesti kuskilt?

Calva
03.12.17, 11:54
Yo, kas seda näeb uuesti kuskilt?

sain.

Nasfal
03.12.17, 13:32
sain.
Jagad?

Calva
03.12.17, 13:48
Eilne TV3 seitmesed uudised

Calva
03.12.17, 23:57
yup 💰💰💰

telekavaataja
04.12.17, 00:08
Kas teate, kuidas telekavaataja tahtis turule välja tulla?

Valter @1,8
Hele @2,75
Marta @5

ja Elina @ükskõik mis.

A noh kuna Cool "me peame igal pool esimesed olema" Bet tuli juba välja, siis pidin ettevaatlikum olema.

Ega ma ise ei teadnud, kes võidab, aga kõik vihjed nagu näitasid Valterit. Coolbeti onud vaatasid ilmselt lihtsalt 8 saates teenitud punkte.

Navas
04.12.17, 17:58
Kas teate, kuidas telekavaataja tahtis turule välja tulla?

Valter @1,8
Hele @2,75
Marta @5

ja Elina @ükskõik mis.

A noh kuna Cool "me peame igal pool esimesed olema" Bet tuli juba välja, siis pidin ettevaatlikum olema.

Ega ma ise ei teadnud, kes võidab, aga kõik vihjed nagu näitasid Valterit. Coolbeti onud vaatasid ilmselt lihtsalt 8 saates teenitud punkte.

Nüüd tead, et kui SNKT saate finaal järgmine aasta toimub siis tead kellega kontsultreeruda. :D

http://g1.nh.ee/efe/1600x2000/FauASwnv4BG97uPz6wKB8K.jpg

Mul ei tekkinud kordagi selles võidus kahtlust, aga et see koef nii kõrge oli, tuli veidi üllatusena, aitäh Valter!

Kontojääk: +7€

Navas
05.12.17, 23:45
LIVEBET!

21.45
Chelsea Vs. Atletico Madrid. Topeltvõimalus X2 @1.64

Ehk minu panus on see, et Atletico Madrid ei kaota mängu, lihtsalt ei näe kuidagi, et nad seda mängu kaotaksid, Chelsea on küll vist veidi parem olnud, aga Atletico pole sugugi halvem, arvan et kui lööb, siis see on Atletico, sest nendel on ikkagi AU mängus.

Odd: 1.64
Võimalik võit: 8.2€

Navas
06.12.17, 00:01
JAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Saul Niguez viib Atletico 0:1 juhtima! Filipe Luis tabas korra posti ja Oblak tegi ime save Morata vastu, VAMOS! :D

Navas
06.12.17, 00:21
Hea eeltöö Hazardilt ja Savic lööb OG... 1:1! 15minutit jäänud kannatada..

Navas
06.12.17, 00:56
https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2017/05/nintchdbpict000323024021.jpg?strip=all&w=960

JAN OBLAK

Oblak tegi ikka fantastilise mängu ja viimastel minutitel jättis küll Christensen värava eest löömata, Morata jättis 1v1 realiseerimata ja Willian paugutas üldse taevasse. lõpp hea, kõik hea! :D

Kontojääk: 10.20€

Navas
06.12.17, 22:08
Leidsin mingi huvitava liini..

21.45
Real Madrid Vs. Borussia Dortmund Mängus tuleb vähem kui 5.5 Suluseisu terve mängu jooksul @2.13

Eelmises omavahelises mängus oli suluseisud 1:3 Reali kasuks ja 1 jäi isegi üle, eelmine mäng Realil Bilbao vastu olid suluseisud samuti 1:3, äkki kobistab ära, väike gambling aga siiski, äkki tasub ära! :D

Odd: 2.13
Võimalik võit: 10.65

telekavaataja
06.12.17, 22:11
See mäng on muidugi ilma igasugu motivatsioonita, aga kas Dortmund ei mängi Boszi all kõrge kaitseliiniga?

Navas
06.12.17, 22:25
See mäng on muidugi ilma igasugu motivatsioonita, aga kas Dortmund ei mängi Boszi all kõrge kaitseliiniga?

Mängivad vist tõesti, eks see üks suur gambling ole. Suure reali fännina tean eriti, et Real otsib neid palle sinna liinide taha Ronaldole kellele väga meeldib seal suluseisu piiri peal mängida.. eks näha ole.. 5st siis üle ei tohi tulla :)

Navas
06.12.17, 23:34
Väga timm poolaeg! Ronaldolt super värav, Mayoralilt värav, Aubameyangilt värav. Mida aga pole.. Suluseise pole! :D

Suluseisud: 0-0 Keep it up! :)

Navas
07.12.17, 00:39
VÕIT!

Real võitis 3:2 Dortmundit ja mina võitsin oma beti! Mängus tuli 2 suluseisu vaid. Üks oli sitautsioon kus Ronaldo oli mõned sentimeetrid suluseisus kui ta värava lõi ja teine oli kus Ramos oli 2-3 meetrit teistest eespool ja läks veel peaga üritama lööma ja isegi lõi pallist mööda, aga suluseis siiski fikseeriti! :D

Kontojääk: 15.85€

Navas
08.12.17, 18:57
Bundesliga!

21.30
Stuttgart Vs. Bayer Leverkusen. Bayer Leverkusen võidab mängu @2.27

Stuttgart on küll väga heas formis olnud oma kodumängudes ja suudeti isegi Borussia Dortmundit võita, aga siiski eeldan et Leverkusenil on sihid kõrgemal ja soovivad sealt 9. kohalt kõrgemale tõusta liigas, kindlasti see ei ole väga kerge nende jaoks, aga eeldan et saavad hakkama sellega!

Odd: 2.27
Võimalik võit: 22.70€

Navas
08.12.17, 23:24
Hetkel on dibens-dobens.

Poolaeg: Stuttgart 0:1 Leverkusen, väravaga sai hakkama Havertz ja assisti andis Baily. Stuttgart väga suurt ohtu senimaani Leverkusenile pole pakkunud, aga mäng pole veel kindlasti läbi..

Navas
09.12.17, 00:32
https://metrouk2.files.wordpress.com/2016/02/508768690.jpg?w=748&h=498&crop=1
Tuligi see VÕIT ära järjekordselt! :)

Stuttgart alustas II poolaega väga võimsalt, aga seal tuligi vahele minu arust mängu parim mees..Bernd Leno kes hoidis Stuttgardi mängijaid kuival! Lõpuks aga Stuttgardi hoog rauges täielikult ja hoopiski oli see meeskond Leverkusen kes lõi Cornerist 0:2, nimelt Leon Baily 2 assistile pani pea vahele Lars Bender!

Kontojääk: 28.50€

Nasfal
09.12.17, 04:37
Good job :) Leverkusen muidugi ülimalt ebastabiilne, aga seekord tuli ära. Nüüd ainult + kursil jätkata 😄

Navas
09.12.17, 22:31
Nüüd ainult + kursil jätkata 😄

Noo loodame, Next stop - Itaalia liiga!

21.45
Juventus Vs. Inter Milan. Mängus tuleb vähem kui 5.5 kollast kaarti! @1.90

5 kollast on ikka läbi mõeldes päris palju ja eks ta umbes sinna poole kisub arvatavasti küll, aga äkki näpistatakse täna vähem(vaevalt), aga never know, tasub üritada.

Odd: 1.90
Võimalik võit: 19€

Navas
09.12.17, 23:33
Poolaeg.. 4 kollast. :D Üks võib veel tulla, aga tuleb rohkem.. :tearsofjoy:

Navas
10.12.17, 00:37
Yeeep, muidugi tuli üks mingi 60mintal ja siis mingi vend otsustas veel 87. mintil saada :(

Kontojääk: 18.50€

Lambimees
10.12.17, 11:18
Tuli 7, ehk suht keskmine, enne eilset mängu oli viimase 6 mängu keskmine kollaste saak neil omavahel 6,8 mängus ja 3 eemaldamist kokku.

Navas
22.01.18, 02:04
Unustasin teile öelda, et mu uue aasta lubadus oli Jaanuaris ja Detsembris mitte panustada, seega Jaanuaris minult te panuseid ei näe( juba detsembris ei näinu väga), aga Veebruaris olen jälle tagasi! :)

urmar
22.01.18, 03:00
Unustasin teile öelda, et mu uue aasta lubadus oli Jaanuaris ja Detsembris mitte panustada, seega Jaanuaris minult te panuseid ei näe( juba detsembris ei näinu väga), aga Veebruaris olen jälle tagasi! :)

Rabad tööd teha, et oleks mida panustada?

Navas
10.02.18, 21:43
Nonii, Guess who`s back... back again.. :D

Jäin oma kontojäägiga eelmine kord küll plussi, aga siiski otsustasin alustada uuesti ja nullist ja teha asja veidi teistmoodi nimelt. Hakkan tegema eri sorti panuseid. Väike Panus, Standard Panus, Suur Panus.

Väike Panus: 5€
Standard Panus: 10€
Suur Panus: 20€.

Esimest panust alustan väikse panusega.

Real Madrid Vs. Real Sociedad Cristiano Ronaldo lööb peaga värava @4.50

Ei oska seda panust täna täiesti ära seletada, aga kuna paljud teavad, et pooldan Madridi ja Ronaldot, siis I panuse otsustasin tema puhul ka teha, kuigi tean et emotsionaalsed panused ei ole kunagi head, aga vaatame mis saab!

Teen siis väikse panuse sellele, et Ronaldo lööb täna peaga värava, sest muudmoodi ta enam väga väravaid ei löö :D

Panus: 5
Odd: 4.5
Võimalik võit: 22.5

urmar
10.02.18, 23:22
Nonii, Guess who`s back... back again.. :D

Jäin oma kontojäägiga eelmine kord küll plussi, aga siiski otsustasin alustada uuesti ja nullist ja teha asja veidi teistmoodi nimelt. Hakkan tegema eri sorti panuseid. Väike Panus, Standard Panus, Suur Panus.

Väike Panus: 5€
Standard Panus: 10€
Suur Panus: 20€.

Esimest panust alustan väikse panusega.

Real Madrid Vs. Real Sociedad Cristiano Ronaldo lööb peaga värava @4.50

Ei oska seda panust täna täiesti ära seletada, aga kuna paljud teavad, et pooldan Madridi ja Ronaldot, siis I panuse otsustasin tema puhul ka teha, kuigi tean et emotsionaalsed panused ei ole kunagi head, aga vaatame mis saab!

Teen siis väikse panuse sellele, et Ronaldo lööb täna peaga värava, sest muudmoodi ta enam väga väravaid ei löö :D

Odd: 4.5
Võimalik võit: 22.5

Palju õnne. :D

Navas
10.02.18, 23:32
Palju õnne. :D

Aitäh. :D

Raha pole veel ülekantud, ju tahetakse öelda, et lõi õlaga.. :D

Navas
11.02.18, 10:29
No mida, see betsafe kontor ajas hetkel küll närvi, mitu korda üritasin panustada Kruegeri peale, kui mehe koeff oli 150. oli siis grupi sisenemas, okei.. läks veidi aega, oli koeff 65, hakkasin panema, ei läinud läbi.. Enne kui mees spurtima hakkas, oli koeff endiselt 65, ikka ei läinud läbi. Ütles vaid tehniline tõrge ja no mida perset, miks jamada.. ja siis kui uuesti laseb valida, oli koeff järsku 1.03. Aus.

Navas
11.02.18, 11:29
https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/b3TzxWW7XddJmC31XqXMiA--/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjtzbT0xO3c9ODAwO2lsPXBsYW5l/http://media.zenfs.com/en_us/News/afp.com/126ccbe63aecb3d126fbdb9d384c0fc9157ec683.jpg

Siiski tulles tagasi eilse päeva juurde, siis Cristiano Ronaldo lõi eile perfektse hattricki mis tõi mulle minu beti võidu, Järgmine panus tuleb MEISTRITE LIIGA RAAMES!

Ronaldo peaga värav:
https://www.youtube.com/watch?v=5VdtAQiSe-k

Navas
13.02.18, 22:29
MEISTRITE LIIGA IS BACKKK!!

21.45
Basel - Manchester City. Basel võidab händikäp (2-0) 1.89

Basel on Meistrite Liigas väga korralike tulemusi näidanud ja 6 mänguga lasti vaid 5 väravat alagrupis. Üle üldiselt Basel on väga hästi kaitses mänginud senimaani ja kuna võõrsil väravad loevad väga palju sellistes mängudes, siis usun et kodus mindakse ka pigem hoidma ja isegi kui kaotatakse, siis minimaalselt kuigi City on väga võimas just oma ründe poolest, aga mõne tunni pärast oleme juba targemad!

Odd: @1.89
Võimalik võit: 9.45

Navas
16.09.18, 13:45
Navas naaseb Meistrite Liiga ajal, nägudeni!

Navas
16.09.18, 20:39
Enne Meistrite Liigat näitan, teile, et asi on tõsine, et olen tagasi. Ei hakkanud seda siia panema, kuna see panus tuli puhtalt kõhutunde järgi..

NB: Sorri, et pilti suurena näidata ei saa, lambist üle 100000 characteri long kiri tuli sellest.6025

Navas
18.09.18, 19:31
Meistrite Liigat alustame kohe suure pauguga ja korraliku piletiga!

1) 22.00 Club Bruggue Vs. Borussia Dortmund. Dortmund ei kaota. @1.27
2) 19.55 Inter Vs. Tottenham. Tottenham ei kaota. @1.52
3) 22.00 FK Crvena Zvezda Vs. Napoli Napoli võidab. @1.67
4) 22.00 Liverpool Vs. PSG. PSG ei kaota. @1.75

Koef: @5.64
Võit: 28.20€

Kõik panused teen. Betsafes

Navas
18.09.18, 22:48
Panus.. Kaotatud!

Tottenham suutis omale viimase 5 minutiga 2 lasta ja kaotati 2:1.. Jube kurb, eks loodame et nüüd ülejäänud mängud ka eksivad.. :D

Navas
19.09.18, 19:20
Meistrite Liiga.. II vaatus!

Täna teeme siis poole " lihtsama " pileti.

1)22.00 Young Boys Vs. Manchester United. Manchester United võidab. @1.75
2) 22.00 Valencia Vs. Juventus. Juventus lööb üle 1.5 värava. @2.04

Odd: @3.57
Võimalik võit: 17.85€

Navas
20.09.18, 01:18
Pilet.. Võidetud!

Valencia 0:2 Juventus
Young Boys 0:3 Manchester United

Kontojääk: +12.85€

Navas
20.09.18, 19:35
Hei-Ho.. Euro Liiga!

Semud siin on küll soovitanud algkooseisud ja värgid oodata ära, aga tunne on selline, siis läheb nii!

Marseille Vs. Frankfurt. Marseille võidab. @1.67
PAOK Vs. Chelsea. Chelsea võidab. @1.6
Ludogrets Vs. Leverkusen Leverkusen ei kaota. @1.4
RB Leipzig Vs. RB Salzburg. RB Leipzig ei kaota. @1.33

Odd: 4.98
Võit:24.9€

Calva
20.09.18, 20:24
Navas, loe dmi.

Navas
20.09.18, 22:47
Marseille on ikka täis saast.

Navas
22.09.18, 15:09
Livebet

50. Minut. Tulevik Vs. Tammeka. Tulevik ei kaota.

Odd:2.12
Panus:5€

Navas
22.09.18, 15:51
Panus.. Võidetud! Tammeka punane kaart sai mängu murdepunktiks ja Kähri 2 väravat tõid panuse võidu ära.

Kontojääk: 13.45€

Navas
22.09.18, 20:05
Livebet

Flora Vs. Pärnu. Mõlemad meeskonnad EI skoori.

Odd:@2.26
Võimalik võit: 11.3

Navas
22.09.18, 21:58
Panus.. Võidetud! Flora 3:0 Pärnu

Kontojääk: 19.75€

Lambimees
22.09.18, 23:20
Livebet

Flora Vs. Pärnu. Mõlemad meeskonnad EI skoori.

Odd:@2.26
Võimalik võit: 11.3

wat, kust siukse konfi sai?

Navas
23.09.18, 16:24
wat, kust siukse konfi sai?

Kohe mängu alguses, Betsafest. :)

Navas
23.09.18, 16:31
16.00

Anett Kontaveit Vs. Sloane Stephens. KONTAVEIT VÕIDAB! @2.75

Ma olen panustanud 5x Kontaveidile oma elus, nendest 4 korral olen kaotanud ja igakord on olnud ta favoriit ja vaid see üks kord kui ta võitis, ta ei olnud.. nii ka täna ei ole ta favoriidi rollis, seega LETS GO!

Odd: @2.75
Võit:13.75€

Navas
23.09.18, 17:58
Kontaveit teeb pulli korralikult, läheb 3-0 geimidega juhtima ja ikka suudab Setti ära anda ja 4-6 Esimese seti ta kaotas, mida toovad järgmised, eks me näe.. aga nüüd vist lännu ka

Navas
23.09.18, 18:50
Kontaveit viigistab ja võttis 7-5 Seti võidu!

Navas
23.09.18, 19:43
ANETT KONTAVEIT VÕITIS!

https://img.timesnownews.com/story/1516370325-anett-kovatic-reuters.jpg?d=600x450

Kontojääk: 28.5€

Navas
23.09.18, 19:54
Järgmine kombo!

21.00 Real Betis Vs. Athletic Bilbao. Bilbao ei kaota. @1.66
21.30 Frosinone Vs. Juventus. Juventus võidab ja Ronaldo skoorib. @1.65

Odd:@2.74
Võit:13.7€

Navas
24.09.18, 10:33
Panus...VÕIDETUD

https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/EJZv7Q31gmIPj-geY9QMfXVSBaQ=/0x355:3543x2362/1200x800/filters:focal(1514x783:2080x1349)/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/61512445/GettyImages_1038625374.0.jpg

Kontojääk: 37.3€

Navas
26.09.18, 22:40
Täna oleme ITAALIAS!

22.00 Atalanta Vs. Torino Torino võib kaotada ühe väravaga. @1.36
22.00 Juventus Vs. Bologna Cristiano Ronaldo skoorib, Juve võidab. @1.64
22.00 Roma Vs. Frosinone Frosinone võib kaotada 2 väravaga. @1.47

Odd:3.28
Võit:16.4€

Navas
02.10.18, 20:13
Kontojääk: 32.3€

Täna oleme jälle MEISTRITE LIIGA lainel!

Hoffenheim Vs. Manchester City. Manchester City võidab (1-0) händikäpiga. @1.83

Manchester City kodu mäng Lyoniga midagi palju lubavat ei olnud ja nüüd neil on vaja kindlasti võitu Saksamaalt. Minnakse täna kindla 3p järgi ja algkooseis on ka palju lubav.

Juventus Vs. Young Boys. Juventus võidab (0-1) Händikäpiga. @1.62

Kui võõrsil suudeti võita 10kesi Valencita 2-0, siis miks ei peaks täna paremini minema, eksole? :D

Odd:2.96
Võit:14.8€

Navas
03.10.18, 22:24
Kontojääk: 27.3€

Eile kaotasime, täna võidame!

22.00 Tottenham Vs. Barcelona. Barcelona võidab. @2.06
22.00 PSV Vs. Inter. Inter võidab. 2.6

Odd: 5.36
Võit: 26.8€

j6u1uv4n4
03.10.18, 22:30
Barca ei võida elus Spursi

Navas
04.10.18, 00:56
Barca ei võida elus Spursi

Okei.. :smack:

https://media-public.fcbarcelona.com/20157/0/document_thumbnail/20197/181/45/102/73805237/1.0-10/73805237.jpg?t=1521060554000

PANUS: VÕIDETUD!

Tottenham 2:4 Barcelona
PSV 1:2 Inter

Kontojääk: 48.4€

Navas
06.10.18, 15:05
Livebet!

J-League.

Half-Time. Vissel Kobe 1:1 V-Varen Nagasaki. Vissel Kobe võidab mängu. @1.97

Odd: 1.97
Võit:9.85€

Navas
21.03.19, 22:28
Heiki-Hei!

Põhja-Iirimaa Vs. Eesti. X2

Olen üsna optimistlik ja loodan kalevipoegade peale!

Odd: @2.9

Navas
22.03.19, 22:02
Eile läks nihu, vaatame kuidas täna.

Teeme kohe kombo.

Andorra Vs. Island. (1-0). Island võidab! @1.79
Moldova Vs. Prantsusmaa. (2-0). Prantsusmaa võidab! @1.65

Odd: @2.95

Navas
23.03.19, 12:56
Mõlemad täpselt võtsid minimaalselt need võidud ära mulle siis.

Andorra 0:2 Island
Moldova 1:4 Prantsusmaa

Navas
25.03.19, 19:39
18.55
Anett Kontaveit - Bianca Andreescu
Match Winner: Anett Kontaveit

Odd: 2.75

Navas
25.03.19, 23:02
Meie oma esireket kütab hullu!

https://s.err.ee/photo/crop/2018/08/20/536414h5fabt24.jpg

Kuigi mängu algus viibis jubedalt kuna Miamis sadas räigelt vihma, siis lõpuks sai mänguga edasi minna ja sellega vist Kontaveit sai boosti juurde, aga Biancal oli vist õlaga mingi mure ja peale esimese seti kaotust ja peale järgmist 2 geimi andis Andreescu alla ja Kontaveit sai võidu kirja!

Samas ma ei saanud aru ja äkki Telekavaataja oskab aidata mind sellise küsimusega, et kui vastane " retireb" siis see kes pani oma raha sellele, kes alla annab, siis kas tõesti see saab oma raha tagasi või mis jama sellega on?

Navas
25.03.19, 23:07
Livebet!

22 minut!
Montonegro 1:0 Inglismaa. Inglismaa võidab. @2.25

Panus: 10

LaRaBla
25.03.19, 23:56
Meie oma esireket kütab hullu!

https://s.err.ee/photo/crop/2018/08/20/536414h5fabt24.jpg

Kuigi mängu algus viibis jubedalt kuna Miamis sadas räigelt vihma, siis lõpuks sai mänguga edasi minna ja sellega vist Kontaveit sai boosti juurde, aga Biancal oli vist õlaga mingi mure ja peale esimese seti kaotust ja peale järgmist 2 geimi andis Andreescu alla ja Kontaveit sai võidu kirja!

Samas ma ei saanud aru ja äkki Telekavaataja oskab aidata mind sellise küsimusega, et kui vastane " retireb" siis see kes pani oma raha sellele, kes alla annab, siis kas tõesti see saab oma raha tagasi või mis jama sellega on?

Kõige levinum variant peaks olema, et kui esimene sett lõpuni mängitakse, siis kõik võitja panused kehtivad. Oleneb bookiest muidugi.

telekavaataja
26.03.19, 00:06
Ma ei mäleta, kas meil on 1.seti reegel või mitte.

Navas
26.03.19, 10:31
Selge, aitüma teile. Lihtsalt sofas kõik panid, et see Andreescu retireks ja nad saaksid oma raha tagasi, kuigi 1. Set oli juba ära olnud.

Inglismaa küttis lausa VIIS väravat Montonegrole ja võtsid kindla võidu ja ka kerge beti. :D

Täna on valus soov jälle vaadata Eesti mängu koefe, aga ei tea ka kas ikka tasub panna. Äkki Anettile uuesti? Kombona? Õhtul näete. :D

Navas
26.03.19, 18:11
Jätkame tennise lainel!

20.00
Su-Wei Hsieh - Anett Kontaveit

Odd: 1.82

Hsieh nägi eile hullupööra vaeva, et võita Wozniacki ja selleks läks lausa 3 setti. Samal ajal Kontaveit mängis Andreescu vastu kes andis alla peale esimest seti! Kõik märgid on Kontaveidi poolt!

Navas
28.03.19, 00:31
Anetti imeline comeback tõi järjekordse võidu koju! :)

Nimelt Kontaveit oli 3. Setis lausa 0-4 taga ja võitis lõpuks ära selle viimase seti 5-7! IMELINE!

Navas
28.03.19, 16:42
Jätkame Anett Kontaveidiga!

19.00
Anett Kontaveit - Ashleigh Barty

Odd: 3.35

Navas
06.04.19, 15:07
Nagu teame, siis Kontaveit lõpetas poolfinaalis.

Seekord, siis Meelelahutus.

Eesti Muusika Karikas . 07.04. 20.30 TV3

Shanon Vs. Ivo Linna Shanon võidab. @4.5

Kuigi kipun arvama, et võidab Ivo Linna, siis Shanoni odd on ikka väga magus millega mängida. (Ivol on 1.17)

Navas
07.04.19, 23:39
Jah, Shanon vöitis!:)

Navas
02.09.19, 22:02
Teen lühidalt. Olen tagasi, et jääda. :)

Pikem kiri varsti tulemas.

Livebet!

Poolaeg: Paris FC 0:2 Chambly

Over 3.5 @3.25

väike panus: 5

Navas
02.09.19, 22:52
Seis jäi 3-0. penalt määrati umbes 62 minutil, löödi 3-0 ja 65 minutil sai veel Paris FC ehk tiim kes taga punase ja otsustasin cashoutida. Tegu jäi õigeks. :)

Varsti paneme koos hullu. :)

Navas
05.09.19, 22:34
Road To Euro 2020 w/ Navas.

Ticket!

Fääri Saared (1:0) Rootsi. Rootsi võidab! @1.68

Rumeenia (1:0) Hispaania. Hispaania võidab! @2.0

Võimalik võit: 16.8
Odd: @3.36

Navas
06.09.19, 14:51
Kuna Hispaania II poolaeg oli täielik kaos, Llorente punane ja Kepa mõne super save vahele tuli ka üks värav mille Rumeenia sai kätte ja 1:2 seisuga Espana suutis ära hoida, aga sellest beti võidust ei piisanud. Rootsi lõi kohe Fääridel puuri täis(loe:4) ja rohkem polnud vaja.

Täna on mul väga palju huvitavaid mõtteid.

Eesti 1X on ikka väga kindel minu meelest @1.52

muidugi võib proovida ka panna Eesti võidule või lihtsalt viigile, nende koefid on mõlemad @3.05

Mingi taku ma nendega ka proovin. :D

Kui Eesti lööb värava, siis selleks meheks kipub olema meie Kostja kellest esilinastub peatselt ka film täpselt kuu aja pärast.

Kostja skoorib. @4.25

I poolaeg jääb viiki on ka siuke Eesti puhul tavaline. Mõlemal koondisel uued peatreenerid ja mängivad tasa ja targu seda I poolaega ilmselt.

1 poolaeg X. @1.91

Boonuseks tooks välja veel:

San Marino Vs. Belgia mängus lüüakse 15 minuti jooksul mängu esimene värav @1.79

Koefid leiate betsafest. :)