PDA

View Full Version : Pärnu Futsali MV turniir #2 - 25.11.2017



karl11
12.11.17, 12:34
Kutsume Teid osalema futsali e. saalijalgpalli turniirile "Pärnu Futsali Meistrivõistlused 2017/2018 - 2. etapile", mis toimub turniiri süsteemis:

Toimumis aeg: 25. november 2017
Turniir algab: kell 9.00
Toimumis koht:Pärnu-Jaagupi Spordihoone, Kooli 3a, Pärnu-Jaagupi alev, 87201
Osavõtumaks: 95€ võistkond
Regristreeri parnumeister@gmail.com
Mänguaeg:
12-15. minutit ( finaal 15.minutit ).Veerandfinaalis, poolfinaalides viiki jäänud mängudele järgnevad penaltid (3), finaalis ja 3-4. koha kohtumises viiki jäänud mängule järgnevad penaltid (3).

Turniiri süsteem:
Võistkonnad jaotatakse 2. alagruppi (5,5) kus mängitakse üks ring. Paremus alagrupis määratakse järgmiselt, et enim punkte kogunud võistkond on esimene ja nii edasi

Punktide võrdsuse korral määrab paremuse:
1. Omavaheline mäng;
2. Omavaheliste mängude väravate vahe;
3. Üldine väravate vahe;
4. Löödud väravate arv;
5. Distsiplinaarkaristused;
6. Loos.

Turniiri ˛ürii:
Võimalikud erimeelsused ja protestid lahendab ˛ürii, kelle otsus ei kuulu edasikaebamisele. ˇüriisse kuuluvad võistluste peakorraldaja ja peakohtunik.

Mängureeglid:

1. Võistlusel kasutatakse mängupallina spetsiaalselt FUTSALI jaoks toodetud palle (pallid tagab korraldaja)
2. Võistkonna suurus on max 10 mängijat;
3. Vahetused on vabad, edasi-tagasi;
4. Võistkond peab olema võistluspaigas vähemalt 10 min enne mängu algust;
5. Kollase kaardi saanud mängijat ei eemaldata mängust. Punase kaardi saanud mängija eemaldatakse kohe mängust ning turniiri korraldaja ning kohtunik ühiselt otsustavad, kas mängija peab täiendavalt jätma vahele järgmise mängu või ei;
6. Ühevärviliste võistlusvormide puhul loositakse, kes kannab vesti.

Võistkonna juhtidele:
1. Isik, kes on nimetatud võistkonna juhiks, vastutab nii mängude kui muul ajal võistkonna eest;
2. Turniiri korraldajad ei vastuta vigastuste, haigestumiste ja varguste eest.
3. Võistkond on kohustatud enne esimest mängu esitama turniiri korraldajale registreerimislehe ja tasuma osavõtumaksu ( 95 eur );

Auhinnad esimesel etapil (25.11.2018):
· Igal etapil saavad esimesed neli võistkonda auhinnatud karikate, medalite ning meenetega. Lisaks eriauhinnad!
· Igal etapil autasustatakse etapi parimat mängijat, väravalööjat kui ka väravahti.
· Superfinaali esikolmiku võistkonnad on “PÄRNU FUTSALI MEISTER 2017/2018” parimad ja saavad erladi auhinnatud võimsate karikate ja medalitega, neljanda koha meeskonda auhinnatakse karika ning eriauhindadega.

Superfinaali auhinnad (06.01.2018):

1. Koht Karikas, medalid, eriauhinnad ning auhinnaraha 250€
2. Koht Karikas, medalid, eriauhinnad ning auhinnaraha 150€
3. Koht Karikas, medalid, eriauhinnad ning auhinnaraha 100€
4. Koht Karikas & eriauhinnad


Event:https://www.facebook.com/events/344666649321474??ti=ia
Facebook:https://www.facebook.com/parnumeister

karl11
12.11.17, 12:42
Pärnu Futsali Meistrivõistlused 2017/2018 - 2.etapile on registreerinud järgmised meeskonnad:

1.FC PJARNU
2.JK Haapsalu
3.JK Karksi
4.FC Seltskond
5.FC Lambisats
6.FC igalemaitsele
7.Eesti Sultan
8.FC Tahkuranna
9.PUNT
10.FC Tuulemäe


Ärge jätke registreerimist viimasele minutile - parnumeister@gmail.com

karl11
20.11.17, 14:55
2. etapi punktid jaotuvad järgmiselt tulemustele:

1. 100p + alagrupi ( p )
2. 85p + alagrupi ( p )
3. 75p + alagrupi ( p )
4. 65p + alagrupi ( p )
5-8. 55p
9-10. 35p

karl11
20.11.17, 14:57
A-alagrupp

PUNT
FC Igalemaitsele
JK Haapsalu
FC Seltskond
Eesti Sultan

B-alagrupp

JK Karksi
FC Tuulemäe
FC Lambisats
Tahkuranna FC
FC PJARNU

9:00 PUNT vs FC Igalemaitsele
9:15 JK Haapsalu vs Eesti Sultan
9:30 JK Karksi vs FC Tuulemäe
9:45 FC Lambisats vs Tahkuranna FC
10:00 PUNT vs Eesti Sultan
10:15 FC Igalemaitsele vs JK Haapsalu
10:30 JK Karksi vs FC PJARNU
10:45 FC Tuulemäe vs FC Lambisats
11:00 PUNT vs FC Seltskond
11:15 FC Igalemaitsele vs Eesti Sultan
11:30 JK Karksi vs Tahkuranna FC
11:45 FC Tuulemäe vs FC PJARNU
12:00 PUNT vs JK Haapsalu
12:15 FC Seltskond vs Eesti Sultan
12:30 JK Karksi vs FC Lambisats
12:45 Tahkuranna FC vs FC PJARNU
13:00 FC Igalemaitsele vs FC Seltskond
13:15 FC Tuulemäe vs Tahkuranna FC
13:30 FC Lambisats vs FC PJARNU
13:45 JK Haapsalu vs FC Seltskond

Veerandfinaalid:

14:00 A1-B4
14:15 B1-A4
14:30 A2-B3
14:45 B2-A3

Poolfinaalid:

15:00 WINNER1-WINNER3
15:15 WINNER2-WINNER4

3-4.Koht:

15:30 LOOSER1-LOOSER2

Finaal:

15:45 WINNER1-WINNER2