PDA

View Full Version : Korvpalli MM

Epic
17.08.02, 04:48
mis arvate ???

MLS
18.08.02, 01:35
Who cares!:viha: :viha: :viha: :viha: :viha:

Peku
18.08.02, 01:41
ermm... korvpall??

mcnamara
18.08.02, 02:11
Eesti osaleb? Vist mitte. Nii et tõesti who cares!:oih:

MLS
18.08.02, 21:02
Originally posted by mcnamara

Isegi kui Eesti osaleks, peaks jalgpallurid ütlema who cares!:viha:

Jyrka
18.08.02, 23:13
Mis mööblimaja foorum pandi kinni või?

Martin
18.08.02, 23:56
Üldiselt jube nõmedad vastused ja veel nõmedam suhtumine.

Mis ouutub aga MM-i, siis ameeriklased nagu ikka ei viitsi enam ammu enda parimat koosseisu isegi osaliselt kohale saata, seetõttu võib igast toredaid asju juhtuda.

Samas ei taha ise küll uskuda, et keegi ikka veel USA-le vastu saaks, need sellid lihtsalt pingutavad nii palju kui hädasti vaja ning sõidavad siis koju magama. Teisalt jälle pole sellistel turniiridel mängimine neist vist kellelegi eriti oluline, seega võib keegi neid võita kah, kuigi ise sellesse ei usu.

Artur
19.08.02, 00:43
Originally posted by MLS

Originally posted by mcnamara

Isegi kui Eesti osaleks, peaks jalgpallurid ütlema who cares!:viha:

Bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla. Hakkab jälle pihta. See \"korvpall on sitt\" jutt on ju täiega mõttetu. Ütleme nii, et ela ise ja lase teistel elada. Mõtle, kui mõni korvpallfänn, keda, muuseas, siin Eestis veel leidub, hakkaks sinu lemmikspordiala maha tegema. Saadaksid ta perse, eksole? Mina näiteks jälgin küll korvpalli ning mind absoluutselt ei huvita, kui mingi munn tuleks ütlema, et mida ma tohin teha ja mida ma ei tohi.

mcnamara
19.08.02, 00:49
Võib-olla peaksin siiski omalt poolt täpsustada, et mul ei ole korvpalli ja tema sõprade vastu midagi - väljendasin vaid oma seisukohta, et mind korvpalli MM ilma Eesti osavõtuta eriti ei huvita.
Püüan hoiduda mõttetutest postitustest (nagu see ülal), aga mõnikord lihtsalt provotseeritakse...

Raix
19.08.02, 12:14
Originally posted by Artur

Bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla. Hakkab jälle pihta. See \"korvpall on sitt\" jutt on ju täiega mõttetu. Ütleme nii, et ela ise ja lase teistel elada. Mõtle, kui mõni korvpallfänn, keda, muuseas, siin Eestis veel leidub, hakkaks sinu lemmikspordiala maha tegema. Saadaksid ta perse, eksole? Mina näiteks jälgin küll korvpalli ning mind absoluutselt ei huvita, kui mingi munn tuleks ütlema, et mida ma tohin teha ja mida ma ei tohi.

that\'s the spirit Artur, näita neile, et kes on mees majas!!! ;) ei mingit teiste spordialade mahategemist siin olgu, muidu hakka või mõtlema, et sellest tekib (nagu jyrka juba ytles) mööblimaja foorum, kus ainult taibud ja ajuhiiglased koos on... :P :)

resorte
19.08.02, 22:16

Artur sa oled mingi m**n vä??? Põrgatamine sakib ju täiega!!!:viha: :ingel3:

vello99
19.08.02, 23:23
Originally posted by Totti

Artur sa oled mingi m**n vä??? Põrgatamine sakib ju täiega!!!:viha: :ingel3:

Muideks, kuidas sul läheb \"Totti\"? Kõik on korras, koolis läheb hästi, pea ei valuta, kõht pole lahti vms. Kui kõik on korras ehk sa pisult lähemalt põhjendad ehk argumenteerid oma eelpool toodud väljapurset...

resorte
20.08.02, 00:06
Kuule Vello99 ühe asjaga sa eksid. Kooli nigu praegu pole:D :D

Artur
20.08.02, 02:22
Ei-noh, su eelmise posti, MLS, kustutasin nende roppuste pärast ära.
Vaata, kas ma kutsusin sind mun*iks? Kui loed teksti hoolikalt läbi, siis saad aru, et mitte. Minu point on lihtsalt see, et las igaüks fännib täpselt seda, mis talle meeldib. Mõtle, kui sinu armastatud MLS-i hakkaks keegi maha tegema. Usun, et asuksid kohe USA jalgpalliliigat kaitsma. Sina ole jalgpallifänn, kuid ega see tähenda, et teised spordialad si*ad oleksid. Muud midagi...

Jyrka
20.08.02, 02:26
Korvpall sakib, jalgpall ruuuuuuls :oih:

sicmic
20.08.02, 02:26
Kuule Totti, kui sa siin ikka edasi tahad elada, siis tee seda vaikselt, mitte igas võimalikus teemas sõimu ja muud lollust tarvitades. Kui pallkorv sind ei huvita, hoia sellest teemast eemale ja lase neil, kes asjast huvitatud, rahulikult arutada. Sama käib su sõbra MLS\'i ja muude toredate meeste(hakatiste) kohta.

Epic
20.08.02, 05:12
igastahe Michael Jordan on Dream Teami kapten ja kõik !!! :deemon:

Jaan
21.08.02, 00:28
Kuulge, millal see v2rk seal Indianas pihta hakkab?

resorte
21.08.02, 00:52
Loodan,et ei algagi :P :D

Epic
21.08.02, 02:22
29 august :kaabu: :kisakõri:

bomb
22.08.02, 15:54
Ma ei mõista see on jalkafännide koht , korvpalli möla võite ajada mujal . põrga Mm on mõttetu sest võitja on teada:deemon:
Kas te jalkafännid ei ole unustanud Sooniku ütlust Jalgpall on Töölisklasii , korvpall intelligentne mang. See tõttu olengi korvi vaenulik.
Ma ei ole rassist aga mina ütleks Soonikule vastu et korvpall on neegrite mäng . Nimetage korpallurid kes siin ka poleks maailma 30 parima pörga seas valge nahavärvusega mängijad .Minu mälu järgi on kanal 2 näidanud filmi \"Miks valged ei oska korvi mängida\"
:kaval:

vandersell
22.08.02, 16:26
Minu teada on see siin off-topic ja siin võib rääkida millest tahes- nii et kellele ei meeldi, siis ärge lugege.

Martin
22.08.02, 17:50
Originally posted by bomb
Ma ei mõista see on jalkafännide koht , korvpalli möla võite ajada mujal . põrga Mm on mõttetu sest võitja on teada:deemon:

1) See on off-topic ehk üldtõlkes Muu kama

Kas te jalkafännid ei ole unustanud Sooniku ütlust Jalgpall on Töölisklasii , korvpall intelligentne mang. See tõttu olengi korvi vaenulik.

2) Seda ütles Vilba.

Ma ei ole rassist aga mina ütleks Soonikule vastu et korvpall on neegrite mäng . Nimetage korpallurid kes siin ka poleks maailma 30 parima pörga seas valge nahavärvusega mängijad.

3) Ütleme vaid ühe: eelmise hooajal ebaõiglaselt MVP tiitlist ilma jäänud Jason Kidd. Maailma parim korvpallur hetkel IMHO ning valge. Nowitzky, Nash, Stankovic jne... on ka Top 50 mehed.

Minu mälu järgi on kanal 2 näidanud filmi \"Miks valged ei oska korvi mängida\"

4) Tegemist oli komöödiaga osades Snipes ja Har(midagi), Ei suuda hetkel üle keele saada.

Raix
22.08.02, 18:01
Originally posted by Martin

Minu mälu järgi on kanal 2 näidanud filmi \"Miks valged ei oska korvi mängida\"

4) Tegemist oli komöödiaga osades Snipes ja Har(midagi), Ei suuda hetkel üle keele saada.

ehk siis orignaalis \"white men can\'t jump\"... ja see tyyp on woody harrelson... igati tegija film!! :lahe:

Aramis
23.08.02, 10:55
Film oli hea ja peale korvpalli mängimise ,mida ma ka kaifin ootan ma juba pikemat aega NBA avamist, et saaks Yahoos Fantasyt teha.Üllatava külgetõmbejõuga mäng(Fantasy siis).Kus aga korvpall jalgpallist pikalt maha jääb on publiku perspektiivist vaadates, aga ka see on maitse asi.

vaikiv mees
23.08.02, 15:04
Muu loba seas loetege parem see nn \'Dream Team\'i\" koosseis üles, kes neil seekord üldse mängivad.(Keegi vist vahetati jälle välja viimasel hetkel) Aga nagu lähiminevik on tõestanud, mingi NBA 10. või 15. koondis polegi nii löömatu. Leedukad muidugi sel MM-l üldse kaasa ei tee, sest jäid EM-l väga taha.

Martin
23.08.02, 15:22
E. Brand, A. Davis, B. Davis, M. Finley, R. LaFrentz, S. Marion, A. Miller, R. Miller, J. O\'Neal, P. Pierce, B. Wallace, J. Williams.

Suht-koht noor koosseis, kuid samas jube talendikas ka.

Epic
24.08.02, 04:21
Michael Jordan juurde ja ongi valmis :keel4:

Martin
24.08.02, 05:24
Jordanit õnneks ei võetud (isiklik ebasümpaatia mul), JW tema asemel.

Poborsky
28.08.02, 20:26
Martin, mille pärast Jordan sulle ei meeldi? Sitt mängija?

Lauri
29.08.02, 01:44
3) Ütleme vaid ühe: eelmise hooajal ebaõiglaselt MVP tiitlist ilma jäänud Jason Kidd. Maailma parim korvpallur hetkel IMHO ning valge. Nowitzky, Nash, Stankovic jne... on ka Top 50 mehed.

Olgem ausad, Jason Kidd on siiski mustanahaline mees, olgugi, et väga hele. Kas see nyyd ebaõiglane just oli.... ei ytleks, kuid samas tuleb arvesse võtta \'MVP\' olematut definitsiooni. Kui kedagi huvitab, mul on selle kohta paar huvitavat artiklit. Igal juhul on NBA väärtuslikeim mängija Shaquille O\'Neal <kujutab elavalt ette, kui palju hate maili hakkab saabuma>, kuna enamus meist alustaks meeskonna ylesehitamist temaga, kui valida oleks.

Samas kui Dirk Nowitzki ja Predrag Stojakovic on tõesti valged mehed, samamoodi ka Steve Nash ja John Stockton (ega nii palju sööte ikka kogemata ei saa). Ajaloost tooks veel esile nime Larry Bird, atleetlikkus mehel puudus sisuliselt, aga vaadake, mida tegi.

USA mitte ei kutsunud kokku parimat võistkonda, vaid lihtsalt ässad ei viitsi enam. Ja Dream Teami nime pole ka võistkond väärt, olgugi, et mängijad on head.

Shaq, Duncan, Garnett, Kobe, Kidd, Iverson, Ray Allen ja ka Michael Jordan - siis räägiksime unistamisest :)

resorte
29.08.02, 02:36
Originally posted by Lauri

USA mitte ei kutsunud kokku parimat võistkonda, vaid lihtsalt ässad ei viitsi enam. Ja Dream Teami nime pole ka võistkond väärt, olgugi, et mängijad on head.

Shaq, Duncan, Garnett, Kobe, Kidd, Iverson, Ray Allen ja ka Michael Jordan - siis räägiksime unistamisest :)

Kõik tugevad ja head mängiad küll, aga kuhu jäi Vince Carter?

Udupasun
29.08.02, 11:48
Kõik tugevad ja head mängiad küll, aga kuhu jäi Vince Carter?

Vince Carter jäi metsa puid raiuma...

priity
29.08.02, 22:39
Carter oli eelmise hooaja lõpus vigastatud, tõenäoliselt seetõttu ka ei mängigi
Amide koondis on ikka valus. Kasvõi selline viisik: jermaine, Brand, Pierce, R. Miller., Davis. Varus sellised vennad nagu nba parim rebounder wallace, tagamängija A.Miller, finley, äärel marion. ahjaa, lafrentz ununes üldse ära. kõik on tegelikult juba tähed ja oma meeskondade põhitegijad, mõni rohkem mõni vähem. tegu peaks olema meeskonnaga kes suudab ja tahab vaatemängulist korvpalli mängida.
nõme on aga see, et mm-l osaleb tohutu hulk mingeid mõttetuid meeskondi. nt. ameerika kontinent on esindatud järgnevate riikidega: usa, kanada, puerto rico, brasiilia, argentiina, venezuela!!! võrdluseks aafrikast 2, aasiast 2, euroopast 5, okeaania 1. brasiilia ja argentiina vastu pole tõesti midagi, kuid ülejäänud ameerika meeskonnad on küll liiast. pr-t on isegi raske iseseisvaks riigiks pidada.
huvitav on veel see, et usa-s promotakse korvpalli mm-i kui \"its like world cup for basketball\" :õnnelik:

Devil
29.08.02, 23:52

E. Brand, A. Davis, B. Davis, M. Finley, R. LaFrentz, S. Marion, A. Miller, R. Miller, J. O\'Neal, P. Pierce, B. Wallace, J. Williams.

Suht-koht noor koosseis, kuid samas jube talendikas ka. õu jee beibi ull staaride meeskond ...
elton B ... kuradi hea lauas ja blokis ja oskab ka visata mängitatakse äärena vist aga miks mitte vaheduseks tsentrina ...
Antonio D ... enamvähem samad sõnad kuid brand on parem kui davis
baron D suprime tagamängija loobib kolmeseid vabalt söödab kenasti teeb vaheltlõikeid .. ja kõike seda stabiilselt hästi
Michael F ... kunagi tema tähelennu alguses oli ka tema yks jodrani mantlipärijaid ... aga nagu tavaliselt seda pärijat sealt ei tule ... aga siiski suur staar nbas ... kuigi tema tulemused on tsipa alla läinud näen ma põhjuses dallase suurt staaride kokku ostu ja enam ei saa keegi niiapalju aega kui varem
Raef L ... totaalselt crazy vend tyyp blokib vabalt mängus 3 viset ja samas tabab 2-3 kolmest ... ja loomulikult võtab laudu ... ei lahe tyyp ja kõva pauerfoorvardi pelaja ... ja temagi on yks dallase kokkuostu staare ...
Shawn M - siukse savutaja näoga fiiniksi yks suurimaid staare ... viskab teise suurusena punna ja võtab esimesena laudu ... ja siitlidega saab kenasti hakkama tuleviku yks nba suurimaid foorvarde mida ta juba oma algava 4nda hooaja alguses on
Miller A ... oma lõusta poolest ei jää ta marionile alla :D aga see mees on hull söödu meister ja kõva mängujuht ...
Reggie M ... yks kogenuid viskekahureid hetke yks parimaid 3mese loopiaid nbas mehel on kogemusi ja oskuseid võttes mängu enda peale tabada kõige paremal hetkel...
Jermaine O ohjah ... selle saab olema USA parim tsenter 100% turniiril ... tema laua rebimis oskus on ikka kõva ... aga huvitav kuda naiste rebimisega on :D blokkimisega pole tal kah probleeme ... uhh tegija ... aga need vabavisked ... :P
Paul P njaa botoni yks kahest viskekahurist ... bostoni duo on yks parimaid nbas ... ja pierce on lihtsalt yks top10nest
Ben W ohjaa parim lauamiis ja blokeerija keda eelmine hooaeg nbas mängitati ... uh see mees on hull :) aga siiski heas mõttes aga punktid pole tema rida ... sellega saavad teised hakkama :)
Jason W ... minujaoks kõige vähemtuntuim mees seltskonnast kuid hea mängijuht ja söödumeister nagu korralikule poinguardile omane ....

igastahes see on minu pisianalyys .... mida kõik juba nagunii teavad aga ma mõtlesin et tuli siuke tuju ja paneks oma teksti siia kirja ... igastahes loodame meelikytkestavaid kohtumisi kuid driimile vastast jälle kahjuks/õnneks ei ole ... :õlu:

priity
30.08.02, 02:25
ehh devil, j.williams pole mitte jason, vaid jay williams. selle aasta draftis bullsi poolt esimeses ringis valitud duke ülikooli mängija. nba.com annab kindlasti täpsemat infot tüübi kohta. kaotuse korrral saavad nüüd amid väita, et tegu oli nba mängijatega tugevdatud üliõpilasmeeskonnaga.;)

Devil
30.08.02, 03:11
ups syr minuviga siis pole nbad uurind kuna mul etkel yhendus imeb ja ei taha seda vada aga kui nii siis nii
jay kohta ma ei tea muhvigi :) aga juu ta siis miskine uus staar ole kui drafti esimene

Lauri
30.08.02, 04:03
No tegelikult on see Williams-poiss ikka Jason, aga viimaste aegade J-Willide ylekylluse tõttu on mees otsustanud ennast teistmoodi lasta kutsuda. On ju Netsi endine #55 PF/C Jayson Williams ju kohtu all praegu mõrva eest ja Sacto endisel #55-l Jason Williamsil pole just ka kõige paremat reputatsiooni, nii et Duke\'i ridades mänginud Jasonist sai Jay.
Hea mees muidu, ainult tema vabavisketabavus olulistes mängumomentides jääb ilmselt alla ka Shaqile... Tema pärast see aasta Duke vist NCAA bracketis kaotaski.

priity
30.08.02, 19:55
huhh, järjest segasemaks läheb...

p.s. devil--õnnitlused eilse sünnipäeva puhul, mõistetav, et ei viitsind netis kolada.

Martin
31.08.02, 23:47
Originally posted by Lauri

Olgem ausad, Jason Kidd on siiski mustanahaline mees, olgugi, et väga hele.

Oleme ausad jah. Kidd ei ole mustanahaline. Nagu ise ütled - väga hele on. Päevitunud. Pikem mulatt kui neeger ja kindlasti ka pigem valge kui neeger.

Ehk kuulub täie auga sinna nimekirja :)

Mis aga puutub USA esimestesse mängudesse, siis kommentaarid on vist liiksed. Kui nad nüüd just ise õhku täis ei lähe, siis sõidavad kuni kullani kõigist teerulliga üle.

Martin
31.08.02, 23:49
Originally posted by Poborsky

Martin, mille pärast Jordan sulle ei meeldi? Sitt mängija?

Kas just sitt, kuid liiga üle kiidetud ja oma tasemelt ikka väga kaugel maailma parimast mängijast - Oscar Robertsonist IMHO.

ROOTSI KUNN
01.09.02, 00:25
Kas kuskilt kanalist ka mänge näitab ? Mõnda võiks ehk vaadata.
Aga ,kui aus olla siis mina küll suurt mängiate nimesid ei tea, peale mõne üksiku maailmatähe. Tundub ,et maailmas nigu pole kah väga suurt huvi seal teisepool suurt lomppi toimuva vastu. Või ma eksin? Tavaliselt elasin kaasa Leedule aga nüüd on küll suht pohhui ,kes seal võidab.:oih:

Rainman
01.09.02, 01:57
NTV+ Futbol näitab enamus mänge live\'na.. niipalju siis jalgpallist :doh:

priity
01.09.02, 22:05
Oleme ausad jah. Kidd ei ole mustanahaline. Nagu ise ütled - väga hele on. Päevitunud. Pikem mulatt kui neeger ja kindlasti ka pigem valge kui neeger.

Oleneb sellest kuidas sa nimetad inimest kelle isa on african american e. must ja ema iirlane. Olen ise ka mitme inimesega vaielnud teemal-jason kidd must v. valge-ja arvanud, et pigem on tegu valgega. Nüüd kolistasin pisut internetis ringi ja selgus, et tegu on omapärase mulatiga. Kusjuures valge nahavärv ei tähenda usa-s veel seda, et oled valge. Näiteks on kusagil keset usa-t mägedes teatava salapäraga ümbritsetud küla-linn kus elavad vaid valge nahavärviga, ent täiesti negroidse rassi tunnustega inimesed--paksud huuled, lamedad ninad, etc. Koha nimi on meelest läinud, kuid raamat kust selle kohta lugesin on meeles--Bill Bryson, The Lost Continent: Travel in Small Town America.

kiddist veel niipalju, et nba-s on ta ka tuntud kui suht verise räppmuusika austaja. Mis muidugi ei tähenda, et te peaks 100% must olema.

Lauri
02.09.02, 11:59
Ma arvan, et parim tõestus tema negroidsete tunnuste kohta on tema juuksed, mida ta mingi aastakene tagasi umbes Phoenixis veel kasvatas. Need olid tal kyll blondix värvitud, aga siiski need krussis mustanahaliste juuxed. Aga eks igalyhel on oma arvamus.

Ja samamoodi vaidleks vastu The Big O väitele... Aga eks igal generatsioonil oma arvamus, ega\'s sellepärast tasu kaklema minna :)

vaikiv mees
02.09.02, 19:10
USA, kes mu eriline lemmik ei ole, on selle satsiga ikka üsna hädas, mitu võitu on alles viimasel veerandil vormistatud; eks see ole selle viga ka, et lihtsalt ei viitsita mängida. Mis võib aga kätte maksta (muidugi vaid siis, kui jugod oleks paremas vormis)

Taidur
05.09.02, 11:37
USA, kes mu eriline lemmik ei ole, on selle satsiga ikka üsna hädas, mitu võitu on alles viimasel veerandil vormistatud; eks see ole selle viga ka, et lihtsalt ei viitsita mängida.USA, kes mu eriline lemmik ei ole, on selle satsiga ikka üsna hädas,

Ei usu nüüd, et asi viitismise taha jääb. Pigem ehk vastaste alahindamine või ehk koguni see, et tegelikult ei oldagi enam tugevaim meeskond. Viimase väite kasuks räägib asjaolu, et äsja saadi Argenitiina käest tappa. Mulle kohe meeldib selline asi.

SleepWalking
05.09.02, 12:09
Originally posted by Taidur

USA, kes mu eriline lemmik ei ole, on selle satsiga ikka üsna hädas, mitu võitu on alles viimasel veerandil vormistatud; eks see ole selle viga ka, et lihtsalt ei viitsita mängida.USA, kes mu eriline lemmik ei ole, on selle satsiga ikka üsna hädas,

Ei usu nüüd, et asi viitismise taha jääb. Pigem ehk vastaste alahindamine või ehk koguni see, et tegelikult ei oldagi enam tugevaim meeskond. Viimase väite kasuks räägib asjaolu, et äsja saadi Argenitiina käest tappa. Mulle kohe meeldib selline asi.

Veerandfinaalis ju jugod - seal 2 kaotus järjest, loodetavasti ... Ega seda USA vist enam Dream Teamiks nimetada jah ei saa.

Devil
05.09.02, 15:57
mnjaa USA kaotas so big deal MMi võidab enivei ... järsku tahtsid argentiina majanduslangust väheke pidurdada ... ;) aga ma ei tea kudas
ja nagu mängu kohta on juba öeldud et aasta otsa koos treenind argentiina lõi kuuaega või vähem koos trenni teinud USA-d meeskonnaga nad on harjund yksteisega mängima ja tegid meeskonnaga talentidele ära ... aga nuh ju siis noored vaatasid et täna ei viitsi rabeleda niikuinii võidame kõiki ... pall on ymmargune :õlu:

Udupasun
05.09.02, 17:25
Originally posted by Devil

aasta otsa koos treenind argentiina lõi kuuaega või vähem koos trenni teinud USA-d meeskonnaga nad on harjund yksteisega mängima ja tegid meeskonnaga talentidele ära ... aga nuh ju siis noored vaatasid et täna ei viitsi rabeleda niikuinii võidame kõiki ... pall on ymmargune :õlu:

Kus ime kombel saavad argentiinlased aasta aega koos trenni teha???Võtmemängijad nagu Ginobili (tulevane NBA mees), Oberto, Sconochini mängivad Euroopa tippklubides ja on seal põhitegijad. Kus kohas nad koguaeg koos trenni saavad teha? USA probleem on pigem selles, et need noored tähed on kõik oma arust mingid \"maailmakunnid\". Igatahes, võidavad nad MMi või ei, paras igal juhul. Kulus ära! :jump4: :jump4: :jump4: :reiv: :reiv:

vaikiv mees
05.09.02, 20:02
Tuligi siis ära see, mida nii oodatud/kardetud.
(USA-Arg kordust vist ka ei näe, natuke ebasobival kellaajal on enamus mänge)

Devil
06.09.02, 03:43
Originally posted by Udupasun

Originally posted by Devil

aasta otsa koos treenind argentiina lõi kuuaega või vähem koos trenni teinud USA-d meeskonnaga nad on harjund yksteisega mängima ja tegid meeskonnaga talentidele ära ... aga nuh ju siis noored vaatasid et täna ei viitsi rabeleda niikuinii võidame kõiki ... pall on ymmargune :õlu:

Kus ime kombel saavad argentiinlased aasta aega koos trenni teha???Võtmemängijad nagu Ginobili (tulevane NBA mees), Oberto, Sconochini mängivad Euroopa tippklubides ja on seal põhitegijad. Kus kohas nad koguaeg koos trenni saavad teha? USA probleem on pigem selles, et need noored tähed on kõik oma arust mingid \"maailmakunnid\". Igatahes, võidavad nad MMi või ei, paras igal juhul. Kulus ära! :jump4: :jump4: :jump4: :reiv: :reiv:
Nih see link sulle abiks ... http://www.fiba.com/oneplanet/world/main_newsarticle.asp?cc=WMM&YearBegin=2002&Include Nr=203

Argentina, a national that has trained together more than a year, soundly defeated the United States, a collection of NBA players that has been together roughly a month, 87-80 in the second round of the World Basketball Championship on Wednesday night in Conseco Fieldhouse.

siin on see treenimiselõik ... btw ma ei öelnud et nad koguaeg koos on ...

\"The only weakness they have is they do not know each other,\" said Ginobili. \"They had no team defense. ... There is not a bond like us. We know each other. We know where picks will be, when to cut for a pass. Apparently, the United States did not.\"

ja siin sinu see tulevane nba mees põhimõtteliselt ytleb sama sisuga lause
järelikult said koos treenida ....

aga Yldiselt veel ...
Mina olen ikka väga kindel et need maailmakunnid ... võidavad MMi sest nad kuuluvad maailmakunnide hulka, nad pole kyll parimad, sest dunc, garn, kobe shaq jms on kodus aga top50 kindlasti ... enamus neist top20 poisid ...
USA võidab tiitli ärge halage siin miskit ... nad on paremad

või hakkate soovima seda väga kinnist euroopa kossu ... kui nba staarid koju saata ...
kui kegi soovib siis minuarust on ta selles suhtes idioot ... see oleks mõttetu ... leitakse siiski MM tiitli võitja mitte amatööride maailmameister ...
vat nii
päikest :õnnelik:

moochie
06.09.02, 10:24
Korvpall ei ole enam kunagi sama...

Q-Finals U.S.A. - Jugoslaavia 78 - 81

Uskumatu, mis võib kahe päevaga juhtuda korvpalliajaloos!
Fukin\' unbeliviable...:deemon:

dreyd
06.09.02, 11:21
ilus sissejuhatus algavale NBA hooajale

Devil
06.09.02, 11:27
uoah karm ... kui ma mõni neist nba omadest oleks ei julgeks ma kyll eriti oma nägu näidata ... mnjaa noored staarid .. peata kanad ;) ...
kuradi kahju :(

Taidur
06.09.02, 11:59
Täitsa lõpp kui lahe! USA kodusel MM ilma medalita. Ma ei tea kuidas saaks päev veel parema uudisega alata.

CapitalLooser
06.09.02, 12:37
Tundub, et september hakkab USA-le üllatuslikke kaotusi tooma ...
ja ikka paaris.

jyriöö
06.09.02, 16:02
Korvpalliajalugu tehti täna öösel :D . Saksa koondise treener Dettmann ennustas siin veel mõned aastad tagasi, et USA alistatakse ehk 50 aasta pärast. Näed siis nüüd... USA kaks kaotust ei näita niivõrd nende nõrkust, kuigi mängijad polnud siiski NBA päris tipud, vaid muu maailma korvpalli arengut. Ja selle üle on ainult hea meel. Jugodel oli lõpus ka parasjagu õnne, hea et tähtsad visked õigel ajal tabasid. See, et poolfinaali jõudsid lisaks Euroopa mansadele ka Uus-Meremaa ja Argentiina, näitab korvpalli globaalset edasiminekut. Argentiina on muuhulgas minu soosik MM\'i tiitlile.

vaikiv mees
06.09.02, 17:31
Shokeerivat uudist USA teisest järjestikku kaotusest kuulsin hommikul; ja natuke pean oma eelmist postitust parandama, nägin õhtul Arg-USA korduse ka ära; tüüpiline mängupilt oli selline, et USA-l ikka absoluutselt vise ei lähe, lauda ka kätte ei saa, ei mindagi järgi. Kiirus ja kaitsemäng, mis tavaliselt 4.veerandil üles kruviti, jäi ka puuduma. Teenitud kaotus

Rainman
08.09.02, 22:31
Vaatasin NTV vahendusel Jugoslaavia - USA teist poolaega. Lausa uskumatu oli vene kommentaator, kes mängu lõppedes oli seitsmendas taevas ja tema õnnekarjeid ei suutnud ära kuulata. :naer3:

Udupasun
09.09.02, 15:04
Huvitav NTV Futbol\'i kommentaatorid siunasid lõpus kohtunikke nagu jõudsid ja tavalist jugode peale kiimlemist polnud sugugi näha. Vägagi tervitatav...Kohtunikud olid muidugi muljetavaldavad :viha: :viha: Dominikaani poiss passis tõepoolest ainult seda, mida kreeklane näitab, isegi siis kui mainitet isik viibis teisel pool platsi ja võis parimal juhul näha ainult oma küünemusta :viha: :viha: Üldiselt, võistkonnad olid liiga head selleks, et mäng kohtunike poolt ära rikutaks.
Ja USA sai 3 kaotust järjest :reiv: :reiv: See kinnitab minu arvamust, et tänapäeva NBA on muutunud selliseks, kus meeskondade asemel võiks lihtsalt võtta Carter\'i, MC Grady ja Kobe ja panna nad üks-ühte mängima. Meeskonnamänguga on seal täpselt niipalju tegemist. Nagu laste koss, igaüks tahab panna, mitte keegi sööta.

jazzjansa
27.09.02, 14:41
Õige Dream Team on USA naiskond,kes just võitis hiljutise naiste MMi \"Hiinas\".Kuigi peab tõdema et ka nendel on muu maailmaga vahe vähenenud.Naiste korvpallis jagaks ma riigid gruppidesse:
Esimene grupp:USA,VENEMAA,LÕUNA-KOREA,AUSTRAALIA,BRASIILIA,HIINA,Prantsusmaa
Teine grupp:MM-ile jõudnud võistkonnad
Kolmas grupp:Siia kuulub ka Eesti.Meil on materjali millega näiteks Em-ile jõuda.Meil on noori,kes mängivad Usas,võõrleegionäre ja koduliiga tippe.Kui need ühendada ja nendega kolm kuud tõsist tööd teha ,siis ei oleks EM-ile jõudmine mingi UTOOPIA::jump2: :jump2: