PDA

View Full Version : Premiership 2002/2003 - kes särab?

mcnamara
18.08.02, 14:59
Uus teema, kus saab alanud liigahooaega pisut üldisemalt käsitleda. Lugesin siin näiteks eilsete avamängude ülevaateid ja torkas silma, et kaks noormeest esinesid silmapaistvalt - võib-olla on tegemist tuleviku suurnimedega Briti vutis?
Kõigepealt 18-aastane Carlton Cole Chelsea\'st - kutil olevat talenti meeletul kombel ja oma oskusi näitas ta eile, lüües meeskonnal võidukolli Charltoni võrku.
Ja siis Evertoni Wayne Rooney, kes mängis Spursi kaitse vastu enesekindlalt ja aitas vaesel Evertonil viigipunkti kätte sada. Võib ju neid taaskord oodata võitlus liigasse püsimajäämise nimel - 100 aastat on nad vastu pidanud ehk peavad veelgi.
Veel näitas ennast eile Nick Barmby, lüües üllatuslikult Leedsi eest kohe värava - kus tema vorm küll Liverpooli eest mängides oli?

eston maravilha
18.08.02, 17:02
darius vassell särab:D

jyriöö
19.08.02, 02:32
Nii Cole kui ka Rooney pallisid suvel U-17 EM finaalturniiril, mida Eurosport praktiliselt täies mahus üle kandis. Nemad pluss Jermaine Pennant on sisuliselt ainsad noored sellest satsist, kelle peale Inglise koondis tulevikus loota võib. Ja ma ausalt öeldes väga ei imestaks, kui Rooney saaks Owenist nooremana A-maavõistlusmängu kirja. Hooajaeelsetes mängudes oli ta igatahes Evertoni resultatiivseim.

Tembu
19.08.02, 13:38
Chelsea võidukolli lõi Lampard,mitte Cole....Ja sel mehel veel eriti silmapaistvaid oskusi küll ei ole,ja kui ongi siis ei näita ta neid välja:))

Chazlor
19.08.02, 21:18
Allo

Mina arvan, et vanadest tegijatest hiilgavad sel aastal Zola ja Bergkamp. Esimese kohta pole nii kindel, aga usun, et vanameister annab oma viimase hooajaga veel nii mõnelegi silmad ette ning Bergkamp ma loodan on oma hiigelvormi (pre season oli väga asjalik) taastamas ja siis on ta lihtsalt suurepärane vaadata. Kahju, et laupäeval tal mäng nii lühikeseks jäi.

Tervitades

vello99
19.08.02, 21:49
Omalt poolt lisaks Tony Gardneri ning Simon Davies\'e siia nimistusse.

Epic
20.08.02, 06:06
tore oleks kui Steed Melbrenque taas särama hakkaks nagu eelmine hooaeg :õnnelik:

Kaarel
20.08.02, 06:29
Ma arvan, et peale tänast mängu pole kahtlust kes on selle hooaja tõusev täht. Lua kaks väravat andsid selgelt mõista, et liiga on saanud endale uue noore tähtründaja.

http://static.sky.com/images/pictures/1090197.jpg

Samuti tegid Newcastle\'i uued mängijad - Viana ja Bramble väga hea esituse. Mõlemad on meeskonnda põhikoosseisus kanda kinnitamas.

Epic
20.08.02, 14:45
jajaa Shearer ongi varsti pensionile minemas :lahe:

Jaan
20.08.02, 22:22
Ma loodan, et Viana ja Bramble ennast siiski kohe algkoosseisu ei m2ngi, sest see t2hendaks minu lemmikute Roberti ja Nick the Greek\'i v2ljaj22mist p6hist. Konnas88ja on kyll praegu vigastatud ning peaks olema kindel mees esiyheteistkymnes, kuid Bramble\'i p6hikoosseisu murdmine tuleks pigem Dabizase kui O\'Brieni arvelt.

Kaarel
20.08.02, 23:26
Robert on tervenedes vasakul äärel kindel põhikoosseisu mängija. Viana ei ole puhas winger, pigem ründav keskpoolkaitsja.

Ma kaldun arvama, et pigem jääb O\'Brien varusse. Robson ei hakkaks kahte noort keskkaitsjat koos mängitama ning peab eelistama ühte kahest, kelleks saab ilmselt Bramble, kes eile tegi päris hea mängu.

mjkk
23.08.02, 16:13
Newcastle mängib sel hooajal suure tõenäosusega, sellises koosseisus:
Ründajad:
Alan Shearer ja Lomana LuaLua (esimene asendaja Bellamy)
Poolkaitsjad:
Dyer, Robert, Viana, Jenas (Solano)
Kaitsjad:
Bramble, Hughes, Dabizas, Bernard (O`Brian)
Väravaht:
Shay Given (Steve Harper)

Samuti võib platsil näha noori Shola Ameobit ja Andy Griffinit.

Igatahes tuleb sellest Newcastle aasta!!!!:D

mjkk
23.08.02, 16:15
Särama hakkavad noortest Pennant, Jenas, Viana ja LuaLua, vanadest Shearer ja Bergkamp ning arvatavasti ka Seamann

Kaarel
23.08.02, 18:06

LuaLua on hoopis Bellamy esimene asendaja.

Solano on parem-äär, ega ole Jenase asendaja, kes mängib keskkpoolkaitses.

O\'Brien (mitte O\'Brian) on keskkaitsja, ega asenda mingil juhul Bernardi, kes on vasakkaitsja.

:eiei:

Pätu
23.08.02, 18:46
Tähendab, rääkige miskist Newcastli line-upist NUFCi teema all või kusagil.... jälle on kõik rikutud :( :D

mjkk
23.08.02, 19:30
Originally posted by Kaarel

LuaLua on hoopis Bellamy esimene asendaja.

Solano on parem-äär, ega ole Jenase asendaja, kes mängib keskkpoolkaitses.

O\'Brien (mitte O\'Brian) on keskkaitsja, ega asenda mingil juhul Bernardi, kes on vasakkaitsja.

:eiei: Ma mõtlesin nö viies mees, mitte konkreetne asendaja

Jaan
23.08.02, 21:15
Kindlad mehed algkoosseisus on sel aastal siiski Speed ja Solano. Jenas ja Viana on veel 6pipoisid. Kordan veelkord ka oma varasemat arvamust, et kui O\'Brien terveks saab, t6rjub ta algkoosseisust v2lja Dabizase.

mjkk
23.08.02, 22:05
Olen suursuursuur Newcastle`i fänn ja loen iga tunni tagant 6 leheküljelt uudiseid ja Sir Bobby Robsoni arvamust avakoosseisu kohta (...ja ma ei liialda) ja tema juttu järgi on selle aasta kooseis selline:

LuaLua (Bellamy) Shearer

Robert Viana Solano(Jenas) Dyer(Speed)

Hughes Bramble Dabizas(O´Brian) Bernard

Given (Harper)

...ja peamised vahetusmehed:
Ameobi, Acuna, Griffin, Caldwell ja McClen

eston maravilha
23.08.02, 23:42
who cares. ja samuti on olemas selline vahva teema nagu nufc vs safc

Jaan
23.08.02, 23:56
Originally posted by Newcastle

Olen suursuursuur Newcastle`i fänn ja loen iga tunni tagant 6 leheküljelt uudiseid ja Sir Bobby Robsoni arvamust avakoosseisu kohta (...ja ma ei liialda) ja tema juttu järgi on selle aasta kooseis selline:

LuaLua (Bellamy) Shearer

Robert Viana Solano(Jenas) Dyer(Speed)

Hughes Bramble Dabizas(O´Brian) Bernard

Given (Harper)

...ja peamised vahetusmehed:
Ameobi, Acuna, Griffin, Caldwell ja McClen

No kus sa lugesid siis, et Lua Lua\'d eelistatakse Bellamy\'le? Lisaks sellele on keskv2li tasakaalust v2ljas, kuna puudub kaitsesuunitlusega m2ngija. Vahetusmeeste hulgas on puudu Cort, kes peaks vormi kogudes ikka pingile j6udma.

mjkk
24.08.02, 02:07
Robson on kõikidest oma antud intervjuudes kiitnud LuaLua-d taevani.

Jaan
25.08.02, 01:28
Ja sellest kohe j2reldad, et ta saab eelise Bellamy ees? Ma arvan, et eksid. Aga eks paari n2dala p2rast n2eme.

Glazza
25.08.02, 20:23
Kes-kus, kes siin, kes seal, kes põhis kes varus - aga Citylt saite ikka kotti..

Jaan
25.08.02, 22:15
Originally posted by Stennur

Kes-kus, kes siin, kes seal, kes põhis kes varus - aga Citylt saite ikka kotti..

Juhtub. Kusjuures City on see aasta suht tugev. Eelmise n2dala 3-0 suhkar Leedsilt oli Leedsi h22 6nn ja City eba6nn. Ise saite kobaga viigi West Hamilt, keda me eelmine n2dal 4 kotiga kostitasime. Ja muuseas, Arsenal peaks j2rgmine aasta tegema m2nguvormide eelesitluse. Noh, nagu filmidega tehakse, et publiku arvamust teada saada. Miks? Need triibud sokkide peal on ikka v2ga imelikud ja nii kodu kui v66rsil vorm n2evad v2lja suhteliselt homoseksuaalsed.

moochie
25.08.02, 22:59
Originally posted by Jaan

Juhtub. Kusjuures City on see aasta suht tugev. Eelmise n2dala 3-0 suhkar Leedsilt oli Leedsi h22 6nn ja City eba6nn. Ise saite kobaga viigi West Hamilt, keda me eelmine n2dal 4 kotiga kostitasime. Ja muuseas, Arsenal peaks j2rgmine aasta tegema m2nguvormide eelesitluse. Noh, nagu filmidega tehakse, et publiku arvamust teada saada. Miks? Need triibud sokkide peal on ikka v2ga imelikud ja nii kodu kui v66rsil vorm n2evad v2lja suhteliselt homoseksuaalsed.

On siis jälle vaja kritiseerima vaja (mölisema) vaja hakata?

Stennur lihtsalt konstanteeris fakti, Lp. Jaan aga spekuleeris negatiivselt...

See selleks, aga Spursi ja Gunnersi omavaheline sõimlemine on küll juba pehmelt öeldes nilbeks muutunud! Mind isiklikult jätab küll suhteliselt külmaks, kuidas ntx. Spursil läheb, ma ei kritiseeri nende tegemisi, kellele see õige head teeb? Seetõttu vist mingisuguse loogika tõttu ma ei olegi \'\'Õige\'\' Arsenal fänn?

Rohkem Päikest...! :prill6:

Epic
26.08.02, 01:31
hmm Diouf kaks kolli

nüüd teate kes SÄRAB :reiv: :reiv: :reiv:

eston maravilha
26.08.02, 03:58
gloryhunter

Jaan
26.08.02, 05:57
Originally posted by T20s

See selleks, aga Spursi ja Gunnersi omavaheline sõimlemine on küll juba pehmelt öeldes nilbeks muutunud! Mind isiklikult jätab küll suhteliselt külmaks, kuidas ntx. Spursil läheb, ma ei kritiseeri nende tegemisi, kellele see õige head teeb? Seetõttu vist mingisuguse loogika tõttu ma ei olegi \'\'Õige\'\' Arsenal fänn?

Sulle meeldib p2ike, mulle mitte. M8liseda on m6nus. Ning ainult Sulle teadmiseks - minu elu yks p6him6tteid on \"rohkem kurjust!\"

eston maravilha
26.08.02, 06:08

kodusärk on suht tavaline

aga see nilbe sinine avay särk on täielik pederastia.

mcnamara
26.08.02, 13:48
Endal siis ka hooaja esimene liigamäng nähtud. Küllalt koomiline vaatepilt oli - erapooletule vaatajale küll päris meeldiv ajaviide. ManCity ja Newcastle mängisid maha arutul hulgal väravavõimalusi...ja see ainus väravgi City\'le tuli ilmselgest suluseisust.;)
Aga hooaja alguse asi.
City ründekolmik Anelka-Foe-Huckerby mängis 1.poolajal päris tublilt, arvata on, et paljudel tiimidel tuleb veel selle seltskonnaga raskusi. Newcastle\'il paistis eelkõige silma rabe kaitsemäng - CL-s võib niimoodi raskeks minna.

vello99
26.08.02, 14:32
Originally posted by T20s

Oot-oot, kust sa siit Spursi ja Goonerite sõimlemist välja lugesid? Kui sa võrdled seda näiteks Sunderlandi ja Newcashi vahelisele diskussioonile või siis ühe \"hullu\" sõjakäigule Birminghami vastu, on ikka tegemist lastemänguga.

P.S. Ja on vale öelda, et lp. Jaan spekuleeris negatiivselt. Eks ta ikka samuti konstanteeris fakti.;)

SleepWalking
26.08.02, 14:44
Ja muuseas, Arsenal peaks j2rgmine aasta tegema m2nguvormide eelesitluse. Noh, nagu filmidega tehakse, et publiku arvamust teada saada. Miks? Need triibud sokkide peal on ikka v2ga imelikud ja nii kodu kui v66rsil vorm n2evad v2lja suhteliselt homoseksuaalsed.

Mu meelest on ikka su sügavalt isiklik traagika, kui arsenali vorm sinus homoseksuaalseid tundeid tekitab. arsenal aga presenteeris oma vormi austatud publikumile juba aprillis - seega laiem avalik arvamus nende kohta on juba ammu teada.

vello99
26.08.02, 14:56
Originally posted by SleepWalking

Ja muuseas, Arsenal peaks j2rgmine aasta tegema m2nguvormide eelesitluse. Noh, nagu filmidega tehakse, et publiku arvamust teada saada. Miks? Need triibud sokkide peal on ikka v2ga imelikud ja nii kodu kui v66rsil vorm n2evad v2lja suhteliselt homoseksuaalsed.

Mu meelest on ikka su sügavalt isiklik traagika, kui arsenali vorm sinus homoseksuaalseid tundeid tekitab.

Kusjuures homoseksuaalseid tundeid tekitab minus mitte üksnes arse**** vorm, vaid ka üks rootsi mees selles vormis...

Glazza
26.08.02, 17:00
Originally posted by vello99

Mu meelest on ikka su sügavalt isiklik traagika, kui arsenali vorm sinus homoseksuaalseid tundeid tekitab.

Kusjuures homoseksuaalseid tundeid tekitab minus mitte üksnes arse**** vorm, vaid ka üks rootsi mees selles vormis...

So f**** what?!?

Ma lihtsalt eilsest lõbusast olekust kirjutasin veidi noriva alatooniga lause, millest mingi mõttetu poleemika tekkinud on.

Vaatame siis teema pealkirja (jah millest ma olen juba 2 korda mööda kirjutanud) ja leiame, et me kõik särame siin oma teadmiste ning oskuste, homofoobsete ja gay\'like suhtumistega.

Vorm. Koduvorm on ju mõnus moodne, isegi ilus võiks öelda. Eks see võõrsil vorm jääb sellele kollasele alla ja kohutas tegelikult algul ka mind.

Mis puudutab mängijaid, siis jah Kanu ja Freddy on homod. Mis teha - juhtus. Ja minu vana tuttav Jaan ärgu sel teemal eriti sõna võtku, sest on ju temagi vastavate kalduvustega, nagu minagi ja nagu sügaval sisimas ka kõik teie sealpool säravat või siis kurjust täis ekraani.

Chazlor
27.08.02, 16:12
Allo

No jah Jaan ja Stennur on siis lõpuks oma tõelist palet paljastamas ma vaatan.
Kaua, liiga kauaks, olete mehed kapis olnud ja viimane aeg välja tulla.
Üks on loll ja teine on laisk ja mina pean üksipäini rabama.
Aga selge on see, et mõlemad mehed säravad. Ahjaa ja muuseas kui teada tahad Stennur, siis sina oled rohkem sealpool pruuni joont kui Jaan :)
:jump3:
:P:P:P

Mis aga puutub Arsenali vormi, siis mul on suht pohhui, mängigu millega iganes, peaasi et nad Premieri ei võidaks ;)

PS! Spurs on ka nõme

Elagu Southampton, Sheffield Wendsday ja Derby County!!!!

Norides

mcnamara
27.08.02, 16:20
Originally posted by Chazlor

Nojah, aga vaata need kaks viimast on sel hooajal paraku, noh kuidas seda öelda, kuidagi teemavälised.

Jaan
27.08.02, 22:36

Allo

No jah Jaan ja Stennur on siis lõpuks oma tõelist palet paljastamas ma vaatan.
Kaua, liiga kauaks, olete mehed kapis olnud ja viimane aeg välja tulla.
Üks on loll ja teine on laisk ja mina pean üksipäini rabama.
Aga selge on see, et mõlemad mehed säravad. Ahjaa ja muuseas kui teada tahad Stennur, siis sina oled rohkem sealpool pruuni joont kui Jaan :)
:jump3:
:P:P:P

Kuule, luuserklubide poolehoidja. Kumb on andekam - mina v6i Stennur? AGa praegu l2hen oma pangaarvet tshekkima... :)

Jaan
27.08.02, 22:38

Mu meelest on ikka su sügavalt isiklik traagika, kui arsenali vorm sinus homoseksuaalseid tundeid tekitab. arsenal aga presenteeris oma vormi austatud publikumile juba aprillis - seega laiem avalik arvamus nende kohta on juba ammu teada.

Ma olengi 22rmiselt traagiline inimene. Sinu lause vigastas praegu minu isiksust ning ma olen sunnitud paar tundi nutma.

Epic
01.09.02, 12:36
hmm flo lõi oma debüüdil värava.
elaguu :õnnelik:

Jaan
02.09.02, 12:14
Originally posted by EricCantona

hmm flo lõi oma debüüdil värava.
elaguu :õnnelik:

Siin peab kuskil mingi irooni peituma. Kindalsti kuskil on, aga ma lihtsalt ei saa aru.

Tembu
02.09.02, 14:35
Chelsea jätkab sealt kus eelmine aasta pooleli jäädi: viike on kohutavalt palju.

mcnamara
02.09.02, 15:44
Lee Hughes - ootamatu kangelane. Juba päris minevikumeheks tituleeritud, ometi oli ta võtmemängija WBA esimeses võidumängus Premier\'is.
Ja muidugi Nicolas Anelka...

Pätu
02.09.02, 16:29
Vassell pole oma tehnikat kaotaud vähemalt :p Ja kiirus ka super.... Aga pidi ta vigastada saama. muidu oleks Portugali vastu värava löönud ja oleks jälle tehtud mees olnud :P Aga oleks on tore poiss :(

mcnamara
09.09.02, 20:12
David Moffatt, Sport England-nimelise organisatsiooni juht avaldab Guardian\'is arvamust, et Inglise jalgpalliliigad (või vähemalt Premiership) tuleks sulgeda, st lõpetada tõusud divisjonist ja väljalangemised. Muidu ootab väiksemaid klubisid finantskrahh:
http://football.guardian.co.uk/comment/story/0,9753,788093,00.html

Noojah...eks neid halbu näiteid viimastest aastatest muidugi on - Coventry ja Derby näiteks on kõrgemast seltskonnast varisemise järel tohututes võlgades siplemas. Kuid mis on mõte mängida igavesti 1.divisjonis? Kes sellega nõus oleks? Klubide fännidelt ja mängijatelt ei saa ometi võtta seda unistust - pääsemisest sinna kõige kõrgemale.
On ju ka näiteid väiksematest klubidest, kes korra üles tõusnuna on sinna suutnud pikemaks ajaks püsima jääda - Charlton kasvõi.
Mitte ei tahaks suletud liigat näha. Pigem tuleks mõelda, kuidas väiksemaid klubisid suurtele järele aidata - võimalusi pisut võrdsemaks tehes kasvõi. Olgu siis maksimaalpalga vms abil. Kerge see ei ole, aga unistus peab ometi alles jääma...
See viimane tuleb minu kui vana QPR-i fänni hingest. ;)

-Antz-
09.09.02, 23:20
Originally posted by mcnamara

Pigem ikka Sheffield Wednesday...

jyriöö
10.09.02, 02:06

Noojah...eks neid halbu näiteid viimastest aastatest muidugi on - Coventry ja Derby näiteks on kõrgemast seltskonnast varisemise järel tohututes võlgades siplemas.

Coventry praeguses seisus tuleb \"tänada\" ühte meest - nimelt Bryan Richardsoni. Sama tüüpi üritatakse ka Derbys pulti ajada. Kui see õnnestub, on ka Poomi klubi saatus teada :( . See selleks. Nagu artiklist selgub, on enamike klubide hädade põhjuseks kõrged palgad, mängijatele makstakse väga paljudel juhtudel üle 100% klubide sissetulekutest. Väga paljud nö. pooletoobised saavad lausa uskumatuid summasid. Õnneks on mängijate turg nn. kainenemas, ülisuuri üleminekuid pole see suvi toimunud (v.a. Rio). Ehk taandab see ka palgataseme mõistuse piiridesse, eriti keskimise tasemega mängijate puhul. See omakorda aitaks ka klubidel eelarve enam-vähem tasakaalus hoida.

vandersell
10.09.02, 13:02

See viimane tuleb minu kui vana QPR-i fänni hingest. ;)
Kusjuures- ma mingi aeg tagasi meenutasin, et vist veel ca 10 a tagasi mängis QPR Premieris? Oli nii? Nüüd II divisionis?

Melwood
10.09.02, 13:31
Originally posted by vandersell

Kusjuures- ma mingi aeg tagasi meenutasin, et vist veel ca 10 a tagasi mängis QPR Premieris? Oli nii? Nüüd II divisionis?

Minu teada mängis QPR Premier\'is viimati 95/96, seega mitte üldsegi väga ammu. Ja nüüd tõepoolest 2nd Division.

vandersell
10.09.02, 13:37
Mnjah, 10 a tagasi ma suurt Premierist ei teadnudki tegelikult, pakkusin umbes :doh:

vello99
10.09.02, 16:21
Originally posted by jyrioo

Noojah...eks neid halbu näiteid viimastest aastatest muidugi on - Coventry ja Derby näiteks on kõrgemast seltskonnast varisemise järel tohututes võlgades siplemas.

Coventry praeguses seisus tuleb \"tänada\" ühte meest - nimelt Bryan Richardsoni.

Jah väidetavalt pidi Coventry omadega kõige rohkem p*****s olema, s.t. umbes Fiorentina stiilis.

Premiershipis saab olema huvitav, et kui Che****l see hooaeg jälle midagi ei tule, et mis siis saab...

gnat
11.09.02, 03:39
Originally posted by Melwood

Originally posted by vandersell

Minu teada mängis QPR Premier\'is viimati 95/96, seega mitte üldsegi väga ammu. Ja nüüd tõepoolest 2nd Division.

ja ega seal ka alles 7. nii et ka 7 aasta möödudes võid inglise liigades langeda 40 kohta :(

Tembu
11.09.02, 12:07
Kui küsite, et kes sel hooajal särab,siis pole seda raske välja mõelda...Vaadates väravalööjate tippu, siis silmate seal meest nimega Wiltord.....5 mängu,5 kolli..Nice!

SleepWalking
11.09.02, 13:05
Originally posted by tembuu
Kui küsite, et kes hooaeg särab,siis pole seda raske välja mõelda...Vaadates väravalööjate tippu, siis silmate seal meest nimega Wiltord.....5 mängu,5 kolli..Nice!

Jah, ja esimene Barclaycard Premiership Player of The Month ehk inglise liiga augustikuu parim mängija. Wiltordi mängus on hetkel \'sära\' ja enesekindlust ... kasvõi see värav küprose vastu prantsuse koondise eest. Silvain on asunud üliedukalt tõestama kahtlejatele, et ta pole raisatud £13M.

mcnamara
11.09.02, 14:20
Szilard Nemeth lõi eile Middlesbrough\' võidumängus kaks väravat. Pean tunnistama, et enne seda hooaega ei teadnud mehest suurt midagi. Kes temast rohkem teab, võiks siia kirja panna.:)

Jaan
11.09.02, 18:44
Slovakkia koondislane, tuli Borosse aasta v6i kaks tagasi. Eelmine hooaeg oli tihti vigastustega kimpus. Nimest v6ib aimata Ungari p2ritolu.

mcnamara
12.09.02, 15:00
Paul Robinson. Leedsi noor väravavaht tegi nendegi väheste momentide põhjal, mida täna hommikul nägin, supermängu. Vahest ei olegi koondise väravavahiprobleem nii hirmus - ka Chris Kirkland mängib kindlalt ja hästi. Go guys!

Pätu
13.09.02, 19:42
Kolmapäeval säras Vila ridades noor Inglise ründaja, Stefan Moore. Poiss lõi oma Premiershipis, kusjuures tuli mängu 15 minutit enne mängu lõppu :)

Juks
14.09.02, 02:52
Ülekohtuselt on vähest tähelepanu antud teema all pälvinud Nicolas Anelka, kes arvatavasti teeb taas normaalse hooaja. Tean siiamaani paljusid, kes venna juba arvelt maha kandsid, kuid nagu näha on ta hoos (neli väravat pole hetkel paha saavutus).

Mis aga muret teeb, on City sitt vorm võõrsil. Kolmest mängust saadi lutti, kodus seevastu pisteti isegi Newcastle kotti. Kusjuures, too värav polnud suluseisust...;)

Pätu
14.09.02, 21:20
Tegelikult on ta löönud 4 väravat Premiershipis a kuna sa järgmine glory hunter, siis annan andeks selle teadmatuse...

mcnamara
16.09.02, 13:55
Eilses Tottenham - West Ham mängus oli tore vaadata Joe Cole\'i meeletuid sööste. Need ei aidanud vaest West Hami küll kuigivõrd - aga Joe on teel....vähemasti, kui ta sest õnnetust meeskonnast kord pääseb.

Epic
06.10.02, 12:34
Brett Omerod nädalaga 5 kolli see juba ütleb midagi.

Jaan
06.10.02, 15:46
Kaitsjad, kes tal vastas olid, pole muidugi just maailmaklassist. Pehmelt 8eldes.

mcnamara
21.10.02, 00:42
Wayne Rooney, 16 aastat vana, uputas võimsa Arsenali. Ronney\'st loodetakse tõelist supertähte. Evertoni juhtkond üritab teha kõik, et noormeest avalikkuse eest eemal hoida. Aga nimi tasub kõrva taha panna...ka teistel peale Arsene Wengeri. :D

Pätu
21.10.02, 00:50
pole temas midagi kõva... poiss on küll 16 a arvan, et miskit uut owenit või shearerit sealt ei tule...

jyriöö
21.10.02, 17:02
Peale Blackburn-Newcastle mängu - David Dunn. Kahju et vigastuse tõttu viimastes mängudes koondisest välja jäi. Veidi enam stabiilsust ja tasemel ründava poolkaitsja koht on täidetud.

Kaarel
21.10.02, 17:53
Originally posted by jyrioo

Peale Blackburn-Newcastle mängu - David Dunn. Kahju et vigastuse tõttu viimastes mängudes koondisest välja jäi. Veidi enam stabiilsust ja tasemel ründava poolkaitsja koht on täidetud.

Paul Scholesi ta vaevalt ründava poolkaitsja kohalt eemale tõrjub.

M6iss
13.11.02, 22:15
Wayne Rooney näol on tegemist inglise vuti suurima andega pärast owenit.
Ex aeg näitab kas tast ka kõvem mees tuleb.

mcnamara
25.11.02, 13:04
Charlton - Blackburn eile - mõnus mäng, sümpaatsed meeskonnad ja millised väravad!
Esimesel poolajal oli Rovers selgelt üle, aga mis sest abi kui seis ikka 0:0. Siis, umbes tunnise mängu järel, tulistas Charltoni noor Paul Konchesky vabalöögist ristnurka. See oli vähemalt sama ilus värav, kui Alan Sheareri ja Didi Hamanni omad laupäeval. Aga vaevalt oli pall mängu pandud, kui värske koondislane David Thompson ta karistuala joonelt vasakusse alanurka saatis. 1:1. Järgmiseks lõi Richard Rufus nurgalöögist peaga palli tagumisse ülanurka. Kusjuures pealöök läks teele 10-15 meetri kauguselt, kuid Blackburni väravavahile ei antud vähimatki võimalust. Ja lisaminutitel pani Jason Euell veel ühe kaugpommi teele: ei suutnud vv Kelly seegi kord reageerida. 3:1 Charltonile.
Võtmemängija: Inglismaa U21 koondislane Paul Konchesky. Tulnud teise poolaja algul mängu, muutusid kodumeeskonna rünnakud hoopis teravamaks. ;)

Pilk Premieri tabelile 15 vooru järel:
1 Arsenal 32
2 Liverpool 31
3 Everton 29
4 Chelsea 27
5 ManUtd 26
6 Middlesbrough 24
7 Tottenham 23
8 Newcastle 22 (14)
9 Blackburn 20
10 Southampton 20
11 Aston Villa 19
12 Fulham 19
13 Birmingham 19
14 Leeds 17
15 Charlton 17
16 ManCity 17
17 Sunderland 14
18 Bolton 13 (14)
19 West Bromwich 12
20 West Ham 12

eston maravilha
25.11.02, 20:57
Originally posted by M6iss

Wayne Rooney näol on tegemist inglise vuti suurima andega pärast owenit.
Ex aeg näitab kas tast ka kõvem mees tuleb.

jee rait

vein ruuni on lihtsalt üks hormoone täis topitud perse kukkunud poksija

mcnamara
03.12.02, 12:00
Tooks esile paar tegelast väiksematest tiimidest. James Beattie lööb Southamptoni kasuks aina võiduväravaid - viimati eile õhtul õnnetute Hammersite võrku. Ja Charltoni Scott Parker, kes lõi tõelise iluvärava Leedsi võrku, paraku ma küll ise seda ei juhtunud nägema.

mjkk
03.12.02, 14:33
Siiani võib suurtemateks \"särajateks\" pidada vist selle aasta ennustavalt parimat ostu - Gilberto Silavt, Samuti heas vormis James Beattiet, Thierry Henryd, vigastusest paranenud Pires`d, Arsenalist tooks esile ka Oleg Luzhny. Hästi on esinenud ka vanategijad Zola ja Shearer. Suurimaks ebaõnnestujaks võib pidada David Seamani, kes oma stardikoha isegi Arsenalis kaotanud..:(

Kaarel
03.12.02, 16:23
Suurimaks ebaõnnestujaks võib pidada David Seamani, kes oma stardikoha isegi Arsenalis kaotanud..

Ta on hetkel vigastatud.

mjkk
03.12.02, 16:28

Suurimaks ebaõnnestujaks võib pidada David Seamani, kes oma stardikoha isegi Arsenalis kaotanud..

Ta on hetkel vigastatud.

Seda ma tean, ent juba enne vigastust võeti ta platsilt ära...

Kaarel
03.12.02, 16:47
Originally posted by Newcastle

Ta on hetkel vigastatud.

Seda ma tean, ent juba enne vigastust võeti ta platsilt ära...

Millal ennem?

Esimene Inglise liiga mäng, mille Seaman see hooaeg vahele jättis, oli Spursi vastu. Põhjuseks vigastus, mille tõttu teda siiamaani on asendanud Rami Shaaban. Seaman ise pole vigastusest veel paranenud.

Pätu
03.12.02, 17:33
poiss on vigastatud... mingit reservidesse saatmist ei ole toimunud ja kui ka oelks siis mis ebaõnnestumien see on... mida ikka 40 aastaselt vanainimeselt oodata väljakul

mcnamara
20.12.02, 17:44
Midagi veidrat on Inglismaal lahti. Aston Villas mehed kisuvad treeningul riidu, sama lugu on kuuldavasti toimunud Man Unitedi jõulupeol. Ja kui siia lisada veel Glasgow Celtic\'u meeste vägiteod mingi Newcastle\'i joogiurka juures...
Rahulikust jõulumeeleolust on asjad igatahes kaugel. Jalgpallurite jõulupidu näib olevat üks ohtlik paik igatahes. :oih:

Pätu
20.12.02, 22:20
alpay on vist eriti frustrated juba... ükski senior mängija ei tahtvat et ta mängida saaks... a mis ta siis kritiseerib klubi ja nõuab suurt palka :P vat mis sai. läheb kuhugi sundelranid ja kukub alla :P

vandersell
23.01.03, 12:34
Kes särab, kes särab? Charlton särab! Kuus väravat ühes mängus! Mis sest, et West Hami vastu aga ikkagi kuus!

Ah jaa, peaaegu oleks meelest läinud- nendst kuuest kaks olid og-d ja mäng lõppes 4:2 :D

-Antz-
23.01.03, 19:51
See ei ole küll miskitpidi säramine, aga veidi omapärast statistikat Middlesbrough kohta, mis on suht kummaline...
Ainus meeskond liigas, kes pole veel sel hooajal kodus kaotusekibedust tundnud, on võõrsilt saanud vaid 4(!) punkti... Ja needki üsna hooaja alguses- viik avamängus Sotoni vastu ja võit septembri lõpul Spursi üle. Alates sellest on vastaste väljakul 8 korda sugeda saadud ja pole löödud ühtegi väravat! Neist 8st kaotusest omakorda 6 on saadud tulemusega 0:1...
Kuidas saab see vahe nii drastiline olla? Kodus suudetakse lüüa ManU-t ja L`Pooli, võõrsil kaotatakse aga teiste hulgas ka WBA-le ja Fulhamile.
Ebaõnn on selle kohta juba pisut keeruline öelda...

überalles
23.01.03, 20:01
Õpetlik näide koduseinte olemasolu tähtsusest, võidukohustusest koduväljakul. Ärge unustage seda oma lemmikmeeskonna mängupäeval! Fussball überalles!;)

H.M Murdock
01.02.03, 15:34
Üle ootuste kõrge tähelennuga on sel aastal NUFC:kui ManU southamtoniga viigistaks (mida ma lootan et ei juhtu,manu peab võitma) oleksid NUFC ja ManU mõlemad 48 punktiga,kuid väravate vahe on punaste kasuks:hacker: :r66m7:

Pätu
01.02.03, 15:37
ja eelmine aasta ei olnud NUFC kõrge tähelennuga ??? kui sul selline treener nigu Robson ja kasutada sellised summad nagu tal on siis pole halvemat tulemas :P

H.M Murdock
01.02.03, 16:12
eelmine aasta oli ka jah kõrge tähelend,aga siis polnud neil erilist võimalust tiitlit võita-sel aastal nad seda ka ei tee kuid siiski.see on kah õige et sinna oh kõvasti raha alla taotud-NUFC on maalima rikkuselt 3. klubi manu ja real madridi järel!:P

mjkk
01.02.03, 16:17
Originally posted by H.M Murdock

eelmine aasta oli ka jah kõrge tähelend,aga siis polnud neil erilist võimalust tiitlit võita-sel aastal nad seda ka ei tee kuid siiski.

Eelmine aasta oli tegelikult vahepeal suht samad võimalused tiitlit võita, vähemalt punktiarvestuses....kui ma õieti mäletan...aga see aasta tiitel TULEB! :D

Pätu
01.02.03, 16:31

eelmine aasta oli ka jah kõrge tähelend,aga siis polnud neil erilist võimalust tiitlit võita-sel aastal nad seda ka ei tee kuid siiski.see on kah õige et sinna oh kõvasti raha alla taotud-NUFC on maalima rikkuselt 3. klubi manu ja real madridi järel!:P

kas see viimane lause oli nali või ??? kui ei olnud siis kontrolli oma andmeid.. kui oli nali siis xa-xa-xa

H.M Murdock
01.02.03, 21:26
Originally posted by Pätu

kas see viimane lause oli nali või ??? kui ei olnud siis kontrolli oma andmeid.. kui oli nali siis xa-xa-xa

No kes siis maalima rikkuselt kolmas on?Ehk Sunderland=) või leeds:sega9: need ei pruugi küll viimased andmed olla-kiud siiski.........

SleepWalking
01.02.03, 21:32
No kes siis maalima rikkuselt kolmas on?Ehk Sunderland=) või leeds:sega9: need ei pruugi küll viimased andmed olla-kiud siiski.........

oled midagi kuulnud sellistest nagu Müncheni Bayern, AC Milan, Juventus, Inter, Arsenal? ega ma ei arvanudki ...

H.M Murdock
01.02.03, 23:04
Teised ehk tõesti aga arsenal kogub hetkel uue staadioni jaoks raha ning hooaja alguses sõlmiti leping,et mingit aega uusi mängijaid ei osteta....:deemon:

eston maravilha
03.02.03, 04:58
ega arsenal pole nagu sina et kui uut punnvõrri tahad siis 3 aastat ei söö ega joo...

H.M Murdock
05.02.03, 00:54
Originally posted by eston#21

ega arsenal pole nagu sina et kui uut punnvõrri tahad siis 3 aastat ei söö ega joo...

See oli sitaks hästi üeldud:r66m2: !!!!!!Kuigi selle punnvõrriga on selline lugu et ma kingin selle parima ütluse ütlejale-ja rõõmusta see oled just sina.Auhinna saab kätte ööpäeva ringselt Tallinna Psühhoneuroloogia haigla valvelauast.........:silm4:

mcnamara
27.02.03, 13:34
Üks minu ammune lemmik ei sära sel hooajal Premier\'is. :( Õieti pole ta veel ainsatki mängu pidanud ja nüüd sai selgeks, et terve hooaeg jääb vahele. Jutt käib Manchester City hingekirja kuuluvast kostariikalasest Paolo Wanchope\'ist.

Mul ei unune Wanchope\'ga seoses kunagi üks mäng aastate tagant. Mis aastal see olla võiski? Igal juhul oli see Derby kuulus võidumäng Old Trafford\'il ManU vastu, kui väravasuul seisis meie Mart. Ja teises platsiotsas tegi imetegusid Kostariika pikkjalg...

Uh loodetavasti mu mälu mind ei peta ja ma midagi segamini ei aja. Aga küllap sel juhul parandatakse.

Kaarel
27.02.03, 16:08
96-97 hooaja kevadel ;)

tsaka08
27.02.03, 19:24
tõeline tegija on sunderland see hooaeg

Epic
27.02.03, 19:57
Originally posted by tsaka08

tõeline tegija on sunderland see hooaeg

Oma 3. maailmaklassi väravavahiga :D

fitti
27.02.03, 20:12
sry offtopicu eest, aga... ammm.... vaadake tehnikamaailma foorumit korra ja lugege ükskõik millist teemat. (eriti hea on teema KAIDO?) seal võtab pidevalt sõna keegi KAIDO, kes omapärase mõttemaailmaga on võitnud paljude südamed. aeg-ajalt moondub ta kellekski TIMOks, et siis iseennast koos ylejäänutega sõimata. meie HM MURDOCK siin suudab headel päevadel enam-vähem kyyndida kaido tasemele, nii et mine sa võta kinni, kas tegu odava järeleahvijaga või äkki sama tegelinskiga:kaval:

mcnamara
10.03.03, 13:50
Premier\'is on hetkel selline harjumatu olukord, et ühelgi meeskonnal pole ainsatki vahelejäänud mängu. Kõigil võrdselt 9 kohtumist lõpuni. Seega pole paremat hetke tabelile pilku heita:

M VV P
1 Arsenal 29 +34 63
2 Man Utd 29 +20 58
3 Newcastle 29 +13 55
4 Everton 29 +4 49
5 Chelsea 29 +19 48
6 Liverpool 29 +13 46
7 Charlton 29 +3 45
8 Blackburn 29 +3 43
9 Tottenham 29 +1 43
10 Southampton 29 +2 42
11 Middlesbrough 29 +3 38
12 Man City 29 -5 38
13 Fulham 29 -2 37
14 Aston Villa 29 -3 35
15 Leeds 29 -4 34
16 Birmingham 29 -14 32
17 Bolton 29 -16 26
18 West Ham 29 -21 26
19 West Brom 29 -23 21
20 Sunderland 29 -27 19

Põhipunktid on kõigile vast selged. Esikolmik on eest kadunud, neljandast kohast kümnendani on ülitihe grupp, kus igal meeskonnal veeel võimalus Euroopasse pääseda. Neli viimast peaksid aga kolm väljalangejat omavahel selgitama.
Aga 9 mängu, see tähendab potensiaalselt on igal tiimil veel 27 punkti mängus, nii et päris välistatud pole suuredki muudatused enne hooaja lõppu.

Aga minu arvamuse kohaselt seni suured õnnestujad liigas: Arsenal, Newcastle, Everton, Charlton, Southampton, Birmingham. Suured ebaõnnestujad: Liverpool, Aston Villa, Leeds, West Ham, Sunderland. Ülejäänud üheksa meeskonda on esinenud enam-vähem oodatult.

Kaarel
10.03.03, 17:22
Sunderlandi saatus selgub suure tõenäosusega kahes järgnevas mängus - kodus Boltoni ning võõrsil West Hami vastu. Kaotused nendes mängudes tähendaks seda, tuleb hakata meenutama, kuidas on kõige otsem tee Grimsby\'sse jms kohtadesse sõitmiseks.

mcnamara
11.03.03, 12:11
...ja siis need, kes ei sära enam, kes juba vanad ja väsinud või lihtsalt üleliigsed:( : http://www.timesonline.co.uk/article/0,,277-605077,00.html

Tembu
11.03.03, 12:57
Paneksin panuse sellele, et West Ham jääb püsima. Viimaste mängudega on näidatud totaalselt teistsugust(ehk siis paremat) mängu kui hooaja alul.
Langevad Sunderland, West Brom ja Bolton. Kõik.Asi antz

mcnamara
15.04.03, 15:11
Enne kolmapäevast liigamängu näitavad kahe pisikese vutiklubi endised staarid üles ülimat härrasmehelikkust kurja vastase suhtes.
ManU kunagine kaitsetugi Gordon McQueen (http://football.guardian.co.uk/comment/story/0,9753,936952,00.html) usub Arsenali liigavõitu, samal ajal kui relvameistrite ex-kaitsja ja ex-manager Terry Neill (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,936951,00.html) on risti vastupidisel arvamusel. Veidrad lood igastahes. :P

SleepWalking
16.04.03, 15:44
kandidaadid PFA ehk mängijate assotsiatsiooni aasta mängija auhinnale (ehk siis vast kõige hinnatum neist hooaja lõpul jagatavatest):

PFA aasta mängija auhinna kandidaadid:
James Beattie (Southampton), Thierry Henry (Arsenal), Paul Scholes (Manchester United), Alan Shearer (Newcastle), Ruud van Nistelrooy (Manchester United), Gianfranco Zola (Chelsea).

Aasta noormängija autasule kandideerivad:
Craig Bellamy (Newcastle), Jermain Defoe (West Ham), Jermaine Jenas (Newcastle), John O\'Shea (Manchester United), Scott Parker (Charlton), Wayne Rooney (Everton).

Aasta mängijaks ülesseatud paistavad olevat küll üsna ründava orientatsiooniga :) Aga, näiteks Vieira oleks mu meelest väärinud ülesseadmist vast enne Scholes\'i aga see on tõesti mu isiklik tagasihoidlik arvamus. igaljuhul, briti kõmulehendus spekuleerib, et peafavoriidid auhinda endale näppama on Henry ja Rooney.

hääletamise tulemused selguvad 27ndal aprillil.

Kaarel
16.04.03, 15:50
Aasta Noormängija auhinna jagamisel teen panuse Jenasele.

dennis10
16.04.03, 18:59

Aasta mängijaks ülesseatud paistavad olevat küll üsna ründava orientatsiooniga :) Aga, näiteks Vieira oleks mu meelest väärinud ülesseadmist vast enne Scholes\'i aga see on tõesti mu isiklik tagasihoidlik arvamus.
üsna ründava? Totaalselt ründava pigem-viis ründajat ja üks peaaegu ründaja. Huvitav kes need eksperdid on, kes nominante määravad. Viera väljajätmine neile igatahes au ei tee, ausalt öeldes oleksin eelistanud teda kogu sellele seltskonnale, ka Henry`le.

fitti
16.04.03, 19:11
millal see PFA otsus teada antakse?
päris palju võib ju veel sõltuda nii tänasest manu-arsenali mängust kui FA karika finaalist. kuigi pean ruudi henry ees hetkel favoriidiks, on sel mehel kaks head võimalust oma erakordsust tõestada. või äkki hoopis beattie paneb arsenali finaalis paika?:lahe:
noorte puhul ma eriti ei kahtle, et rooney võidab.

jazzjansa
17.04.03, 16:26
Originally posted by fittibaldi

päris palju võib ju veel sõltuda nii tänasest manu-arsenali mängust kui FA karika finaalist. kuigi pean ruudi henry ees hetkel favoriidiks, on sel mehel kaks head võimalust oma erakordsust tõestada. või äkki hoopis beattie paneb arsenali finaalis paika?:lahe:

Äkki vaataks lehe ettepoole. Seal ju selgelt kirjas, et parimad selguvad 27ndal.

Martin
17.04.03, 17:03
Lisaks siia siis hoopis Football365\'e Andy Taylor\'i 11 selle hooaja kõige viletsamat mängijat - vastavalt positsioonidele :)

Here\'s a possible worst XI for this season. If only they\'d have been able to combine their efforts, then surely they\'d have been able to beat Sunderland\'s spectacularly unimpressive total of 19 points in the league (so far.)

Goalkeeper: Peter Enckelman
The toast of Birmingham fans everywhere. I\'m sure I once heard someone say that he was the next Peter Schmeichel. I don\'t quite see it somehow. A season to forget for the big man…

Defender: Michael Gray
Didn\'t this guy once play for England? (Mind you, what English left back hasn\'t?) Clearly the \'expert\' coaching offered by a certain Mr Wilkinson has had a profound effect on Michael. Still, he can rest assured that despite being in the First Division next season, seeing as he\'s one of the only English players who can kick a ball with his left foot, Sven will be on the blower before too long...

Defender: Pascal Cygan
Bought by Arsene Wenger as \'the next Tony Adams\'. Oh dear. He plays, the Gooners lose. Pretty simple, really...

Defender: Titus Bramble
Does this one really need an explanation? Consistently crap at the back for the barcodes. Anyone who saw his attempt at marking Ruud Van Horseface on Saturday ( to pick just one!) will understand this one. I can only think that Sir Bobby had one of his classic moments when discussing which centre back to buy last summer with his staff. \"Let\'s go for the big lad who plays at the back, Campbell, Bramble, whatever…\"

Defender: Thomas Repka
To be fair I could have picked the entire Hammers back four, but that would have just been too obvious, so I\'ll just go for this fella. Did he really play in Serie A? How? His efforts on match day have been hilarious to all but the most ardent Hammers fan.

Midfield: El-Hadji Diouf
Signed after winning the African Player of the Year award. What at? Tiddlywinks? Spitting? Another victim of the modern day management theory of playing your centre forward on the right wing, left wing, actually pretty much anyway apart from his real position. Not the only red who\'s end of season report will read \"Must do better. Or leave.\"

Midfield: Robbie Savage
Ok, so he\'s not had a bad season, but nobody likes him, so he makes the team!

Midfield: Paul Okon
Another one of \'El Tel\'s\' masterstrokes. David Batty must be scratching his head as to why this guy keeps him out of the team. Instrumental in Leeds\' performance on the pitch this season, which is pretty close to unforgivable. Who needs Vieira when you\'ve got this guy \"protecting\" the back four.

Forward: Emile Heskey
Poor old Emily. He gets plenty of stick, but I\'m going to give him some more anyway. For a guy who spends more time sat on his arse than Stephen Hawking, this guy has actually won more trophies than Alan Shearer. Surely his time on the England scene is well and truly up now thanks to the emergence of Roonaldo.

Forward: Peter Crouch
What\'s this? A great big centre forward signed for an over-inflated fee, who couldn\'t hit a cows arse with a banjo? Don\'t worry Peter, you\'ll be another one who can expect a call from Sven any time! Just when Villa fans thought they could forget about Ian Ormondroyd.....

Forward: Diego Forlan
If Fergie was going to persuade one of the Sex and the City birds to nip over for a game of footy, he could have at least brought one of the fit ones. Following in the famous footsteps of the likes of Brazil. Alan, that is, not the current World Champions.

Manager: Howard Wilkinson
How scary is it that for several years, this man has been responsible for the development of England\'s finest young footballers. No, seriously, he has! Managed to take Sunderland from being a pretty average team with one or two good players to the worst team in the history of the Premiership. Pretty impressive I\'m sure you\'ll agree.

Chairman: Peter Ridsdale
Come on, nobody else was even in the running, were they?

eston maravilha
17.04.03, 19:17
tut tut
see andy taylor on mingi suvaline tüüp. mitte f365 asjapulk.

mjkk
18.04.03, 18:59
Robbie Savage, Forlan ja Diouf on üleliia minu arust - kaks viimast pole suurt mänguaega saanudki ja kui platsil olnud on, siis hakkama saanud küll (oleks kedagi halevematki sinna panna...aga ärge minult konkreetselt küsige, mõtlen veel :) ). Aga jah, esimesena otsisin, kas Bramble ikka \'sai\' meeskonda või mitte :P Ja õige kah!

Muidu päris koomiline meeskond, hakkasin mõtlema, et huvitav, kuidas nemad oma nö. keskmise mänguga näiteks Team of the Yearile alla jääksid? :D Siit võiks välja lugeda ka järgmist - nendele meestele on asendajat vaja...keda? Kui Sunderlandil juba kolmas treener hooajal, Leedsil chairman läinud, siis järgmised minejad on Heskey, Enckelman....ja inglise koondislane ning mackemite au ja uhkus GRAY? :doh: Kokku saaks miski £100000 äkki (ei võta tõsiselt keegi, eks?), või ostaks selle raha eest Bowyeri...:P

eston maravilha
18.04.03, 20:06
õu fakin jee mägpii

see mille aulusel see tont enckelmani valinud on on väga geniaalne. tüüp on olnud super. 2 viga sitapeetrite vastu ja juba kohe premi halvim vv see hooaeg. selle loogika järgi peaks barthez ja dudek olema ikka postide vahel

Jaan
18.04.03, 20:14
Eriti koomiline oli p6hjus Savage\'i kaasamiseks - ta lihtsalt ei meeldi kellegile. Jee? Royston Keane, anyone? Lee Bowyer?

mcnamara
20.04.03, 00:33
Premier\'is ei sära uuel hooajal enam West Bromwich Albion. Liiga kõige kitsama mängijatevalikuga meeskond ei suutnud ennustusi eirata ja tänane Boltoni võit kustutas nende viimasedki lootused. Koos Sunderlandiga ootab neid uuel hooajal 1. divisjon. Õige pea saab selgaks, kas kolmas õnnetu on West Ham, tänase kaotusega koguni 16. langenud Leeds, Bolton või hoopis keegi muu.

tsaka08
20.04.03, 13:33
olex äge ku leeds välja langex

Glazza
20.04.03, 13:37

Sa oled hetkel teinud 5 postitust 3 minuti jooksul erinevate teemade all. Kas sulle endale see midagi ei näita? On ühelgi neist 5st mõtet? Ära säbele :lahe:

Loe nüüd nad uuesti üle ja mõtle 2 hetke, kas nii tasub teha:

1. no loodame et ikka inter suudab juvest mõõda saada ja tulla meistrix
go inter

2. olex äge ku leeds välja langex

3. ja vahe ainult 2 punni ,kuid see tähendab seda et enam ee tohi kaotada ja 4 koht ongi käes ku asu olla ee ole 3 ka kaugel ju ,go liverpool

4. no see punane kaart peab kül lalles jääma

5. niisama ee anata midagi kud oht on weel et leeds võib välja langeda
mis siis saab

Mida saavad teised nendest teada? Või kirjutasid sa nad enda jaoks?

-Antz-
20.04.03, 13:59
Sry about the off-topic, aga kui nüüd lõpuni aus olla, võiks sellele tegelasele bänni panna! Kui kaua ta siin oma lolli ila ajab?:oih:

Glazza
20.04.03, 14:04
Tegelikult on asi lihtsam ja inimlikum.

Kunagi ka üks hetke suuri \"inimesekoolitajaid\" (nimesid ei maini:)) sarjas ja sõimas kõiki ibaajajaid.

Mõistlikum ja mõttekam on neist inimesed teha. Ericcantona on juba silmnähtavalt \"pisut\" arenenud:lahe: ning erilisi edusamme on teinud Newcastle alias Magpie....

Nii et andkem aega atra seada :D

tsaka08
21.04.03, 22:15
Originally posted by Glazza

Sa oled hetkel teinud 5 postitust 3 minuti jooksul erinevate teemade all. Kas sulle endale see midagi ei näita? On ühelgi neist 5st mõtet? Ära säbele :lahe:

Loe nüüd nad uuesti üle ja mõtle 2 hetke, kas nii tasub teha:

1. no loodame et ikka inter suudab juvest mõõda saada ja tulla meistrix
go inter

2. olex äge ku leeds välja langex

3. ja vahe ainult 2 punni ,kuid see tähendab seda et enam ee tohi kaotada ja 4 koht ongi käes ku asu olla ee ole 3 ka kaugel ju ,go liverpool

4. no see punane kaart peab kül lalles jääma

5. niisama ee anata midagi kud oht on weel et leeds võib välja langeda
mis siis saab

Mida saavad teised nendest teada? Või kirjutasid sa nad enda jaoks?
kui aus olla tahaks ise ka teada kes ned kirjutas kuna mul endal pole juba tükk aega arvutit olnud ja ei ole siia sattund

Udupasun
21.04.03, 23:09

kui aus olla tahaks ise ka teada kes ned kirjutas kuna mul endal pole juba tükk aega arvutit olnud ja ei ole siia sattund

:D :naer4: :naer4: :naer5: See on juba liig minu kurnatud organismile. See lööb üle kõik \"minu õe koera isapoolne kauge sugulane tegi\" jutud...Pealegi, alkoholi ja muude meelemürkide kuritarvitamine on vägagi taunitav nähtus, seda eriti veel sinu õrnas eas...
:D :õnnelik: :naer5: :naer4: :naer5:

Jaan
22.04.03, 05:00
Kle, tsaka. Kas fraas \"ilus ja armas tydruk/silmad/sokid/nabar6ngas\" on kah selle salap2rase tulnuka v2lja m6eldud?

Oot, las ma arvan - \"mängin jalgpalli jummalastas ägedas võistkonnas maailma parimas\"
\"ku aus olla jäid väravad seekord lõõmata\"
\"jah sul ee vedand see mäng olex sa mängind olex vuib olla isegi võitnud\"
\"see on kotka staadion , plats on kooras kuna see kuntsmuru väljak\"...

Selle kirjutas kah Velvo, jah?

Tegelikult pole vist nalja midagi. Yhel Keskerakonna tegelasel oli kah kratt koduarvutis, kes salaja lolle kommentaare netti yles t2hendas.

Glazza
22.04.03, 05:06
Mina ei ole veel selle \"iseloomustuse generaatori\" nii geniaalseid ütelusi näinudki. Soovitan lugeda aeglaselt ja loogikavigu üles märkides:)Kes mõistab, teab kust otsida:)

Kes on tsaka?
GEENIUS (alluv, introvertne, abstraktse mõtteviisiga mõistuseinimene)

Ta võib olla vaikne ja sulada seinaga ühte, kuid halli korpuse all särtsub erk ja loov protsessor, mis suudab analüüsida ja tulla lagedale geniaalsete ning innovatiivsete lahendustega (muuseas arvake ära, kas ta Saksa keelt oskab?).
Wadeva, tema stiilitunnetus ja originaalsus sõnas, teos ja riietumisstiilis iseloomustavad teda, ning inimesed respekteerivad tema arvamusi juba pärast ühepäevast tutvust. Kui tema ambitsioonid oleks natikenegi kõrgemal, sobiks ta ideaalselt juhiks, kuna omab alati visiooni asjade arengust. Iseasi, kas see visioon on alati terve mõistuse vili...aju sellise ülekoormuse juures:) Kui tahate teada, milline ta välimuselt välja näeb - siis - olge lahke - mr Burns seriaalist Simpsonid:P Nali.

Glazza
22.04.03, 05:11
Vabandust. Paluks moderaatoril see teine post maha võtta, topelt sai!

fitti
22.04.03, 12:15
Originally posted by jazzjansa

Äkki vaataks lehe ettepoole. Seal ju selgelt kirjas, et parimad selguvad 27ndal.

:myts7: :myts7: :myts7:

SleepWalking
28.04.03, 10:16
Aitame veidi teemaarengust seatud pealkirja poole tagasi:

Niisiis järgnevalt mängijate endi poolt valitud aasta parimad:

PFA Player of The Year on Thierry Henry ja aasta noormängija auhinna laureaat Jermaine Jenas.

Mängijate valitud aasta meeskond:
vv: Brad Friedel (Blackburn)
kaitse: Stephen Carr (Tottenham) - Sol Campbell (Arsenal) - William Gallas (Chelsea) - Ashley Cole (Arsenal)
mid: Kieron Dyer (Newcastle) - Patric Vieira (Arsenal) - Paul Scholes (ManU) - Robert Pires (Arsenal)
att: Alan Shearer (Newcastle) - Thierry Henry (Arsenal)

Shearer sai ka auhinna, mida nimetatakse nimega Premier League\'s Overall Player of the Decade.

mcnamara
28.04.03, 15:26
Nojah, selle aasta meeskonna puhul tahaks ikkagi küsida, et Friedel ning Carr küll jah, aga kus ometi on... Aga ok, hooaja kaks viimast mängu peavad näitama, kui halb see \'pooli liigahooaeg siis tegelikult välja kukkus.

Tahaksin hoopis rääkida võitlusest väljalangemise vastu, sest seal on olukord ääretult põnev. Siis 2 mängu lõpuni kõigil ja seis taoline:

14 Aston Villa 36 -4 42
15 Fulham 36 -12 42
16 Leeds United 36 -2 41
17 Bolton 36 -11 40
18 West Ham Utd 36 -18 38

Järelejäänud voorudes peab näiteks Leeds kohtuma Arsenali ja seejärel võib-olla üliolulises mängus Aston Villaga. Villa kindlustab küll tõenäoliselt liigakoha juba järgmisel laupäeval kodumängus õnnetu Sunderlandi vastu.
West Ham (esikandidaat väljakukkumisele muidugi) mängib ääretult motiveeritud Chelsea ja siis suurepärases hoos Birminghamiga. Fulhami ootavad Everton ning tuline Londoni derby Charltoniga. Boltonil on vast kõige kergem - Southampton mõtleb FA karika finaalile, Boro suvepuhkusele.

SleepWalking
28.04.03, 15:42
Boltonil on vast kõige kergem - Southampton mõtleb UEFA karika finaalile, Boro suvepuhkusele.

saints juba mõtetega järgmises kevades? ;)

SleepWalking
02.05.03, 13:54
Ka ajakirjanikud olid samal meelel jalgpallurite endiga, ehk ajakirjanike valik aasta jalgpalluriks oli Thierry Henry. Arsenali ründajale järgnesid valikus Ruud van Nistelrooy, Alan Shearer, Gianfranco Zola ja Patric Vieira. Arsenali mängija võitis auhinna ka aasta tagasi, siis oli ajakirjanike meelest hooaja parim mängija Robert Pires.

mcnamara
09.05.03, 12:41
Huvitav artikkel Premier\'i viimase vooru eel. Palju mõttetuid mänge, võiks arvata, aga tegelikult on hoopis nii (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/eng_prem/3010279.stm)

jyriöö
09.05.03, 13:11
Kaks mängu siiski tõusevad viimasest voorust esile. Õnneks on mõlemat võimalik ka teleri vahendusel jälgida. West Ham suutis vastu ootusi CL-i koha eest võitleva Chelsea alistada ning Boltoniga ühele pulgale jõuda. Parema väravate vahe tõttu piisab viimatimainitule võidust, nii et saatus on endiselt nende endi kätes. Boltoni võidu korral võib Trevor Brookingist saada ainus treener, kes on võitnud kõik mängud, kuid ikkagi liigast välja langenud.
Viimast CL-i kohta otsustava mängu väike eelvaade Guardianis (http://football.guardian.co.uk/Columnists/Column/0,4284,952267,00.html)

PS. Guardianist sai loetud ka sellist rubriiki nagu The Knowledge (http://football.guardian.co.uk/news/theknowledge/0,9204,951798,00.html). Paistab, et viimases üllitises on oma panuse andnud ka Jaan.

mcnamara
11.05.03, 20:06
Bolton pääses, West Ham jätkab divaris. Bolton suutis Middlesbrough võita 2:1, samal ajal pidid Hammersid leppima oma viimases mängus viigiga...
CL kvalifikatsioonikoha saavutas Chelsea võiduga Liverpooli üle, Blackburni võit koos Evertoni kaotusega tähendab aga sinivalgete pääsu UEFA karikasarja.

Premier\'i lõpptabel 2002/2003:
M VV P
1 Man Utd 38 40 83
2 Arsenal 38 43 78
3 Newcastle 38 15 68
4 Chelsea 38 31 67
5 Liverpool 38 20 64
6 Blackburn 38 9 60
7 Everton 38 -1 59
8 Southampton 38 -3 52
9 Man City 38 -7 51
10 Tottenham 38 -11 50
11 Middlesbrough 38 4 49
12 Charlton 38 -11 49
13 Birmingham 38 -8 48
14 Fulham 38 -9 48
15 Leeds 38 0 47
16 Aston Villa 38 -2 45
17 Bolton 38 -10 44

18 West Ham 38 -17 42
19 West Brom 38 -36 26
20 Sunderland 38 -44 19

Epic
11.05.03, 20:37
Viimased 2 jäid hooaja lõpuks ikka nii maha, eriti Sunderland.:oih:
Kahju, et West Ham välja langes:(, seal ju sellised talendid nagu Joe Cole, Defoe ja Carrick.Premiershipi klubid hakkavad vist kõva jahti suvel nendele pidama:kaval:
Defoe\'d seostatakse Tottenhamiga ja Joe Cole\'i Evertoniga:deemon:

eston maravilha
11.05.03, 20:42
oi kui kahju et west skum alla kukkus:D:D:D
theres only one claret and blue team now. the original one!!!

btw kantonaa evertonil pole sellist raha et joe cole osta pigem läheb ta üle stanley parki liverpooli.

Epic
11.05.03, 22:08

oi kui kahju et west skum alla kukkus:D:D:D
theres only one claret and blue team now. the original one!!!

btw kantonaa evertonil pole sellist raha et joe cole osta pigem läheb ta üle stanley parki liverpooli.

Kui Premiershipi seitsmendana lõpetad kas siis raha ei saagi ve?:doh:

Man UU
11.05.03, 22:08
Tõesti, mul on ka kahju, et selline klubi nagu West Ham välja langes. Ma ikka lootsin, et välja langeb Bolton, sest sseal pole mingeid eriti häid mängijaid, nüüd sealt lahkub vist Okocha aga ei tea kuhu??

Epic
11.05.03, 22:18
Originally posted by Man U

Tõesti, mul on ka kahju, et selline klubi nagu West Ham välja langes. Ma ikka lootsin, et välja langeb Bolton, sest sseal pole mingeid eriti häid mängijaid, nüüd sealt lahkub vist Okocha aga ei tea kuhu??

mingi nädal tagasi oli ühes inglise lehes juttu, et tuleb ManUsse:DVaevalt:P
Defoe pidi ka ju ManUsse tulema, isegi anti Fergiele spetsiaalselt 15 miljonit naela, et ta osta.:lahe:

SleepWalking
11.05.03, 22:29
Originally posted by Man U

kuule, toru - lõpeta need lollused. boltonis pole mingeid eriti häid mängijaid, sellepärast oleks pidanud välja langema? õnneks ei dikteeri sinu kriteeriumid liigasse püsimajäämist või väljalangemist. aga sa mõtle, teinekord mõtle enne postitamist. päriselt ka.

Man UU
11.05.03, 22:47

kuule, toru - lõpeta need lollused. boltonis pole mingeid eriti häid mängijaid, sellepärast oleks pidanud välja langema? õnneks ei dikteeri sinu kriteeriumid liigasse püsimajäämist või väljalangemist. aga sa mõtle, teinekord mõtle enne postitamist. päriselt ka.

Sorry minu viga.:oih:

fitti
11.05.03, 22:58
ManU on nagu Johnny TwoTimes Goodfellasist... mis krdi pärast sa kõik postitused topelt teed?? gonna get the papers get the papers...:D

Man UU
11.05.03, 23:05

ManU on nagu Johnny TwoTimes Goodfellasist... mis krdi pärast sa kõik postitused topelt teed?? gonna get the papers get the papers...:D

Krt kll, ma ei tea mis kamm siin viga on :viha: :viha: :viha: Viimasel nädalal ma näen kogu aeg, et siin foorumis on korraga 2 Man U-d ja kui ma midagi kirjutan siis tulevad ka topelt postitused:viha: :viha: :viha:

eston maravilha
11.05.03, 23:10
no türa ära vajuta siis seda postita nuppu kaks korda. tegelt veel parem mõte - ära vajuta üldse seda nuppu. nii on kõigil parem

Man UU
11.05.03, 23:13

no türa ära vajuta siis seda postita nuppu kaks korda. tegelt veel parem mõte - ära vajuta üldse seda nuppu. nii on kõigil parem

No tra ma ei vajutagi seda kaks korda ohmakas:viha: :viha: :viha: Kõige parem olex et sa vait jääxid oma iba ajamisega, ise ei tea mis probla mul siin ongi.:viha:

sicmic
11.05.03, 23:32
Probleem ei seisne tõesti kodanik Man U\'s, loodame selle lähiajal likvideerida...Kannatust ja ainult kannatust (kes postitusi ühekordselt tahab vaadata, vajutagu nupule Vasta teemale ja vaadaku viimaseid postitusi :P, sama nipp esialgu abiks ka neile, kes Man United teema all viimaseid postitusi ei näe...)

Martin
11.05.03, 23:33
Irw, see on hea tegelt, et sul nii on. Nimelt tulevad minul meelde mäletused umbes aasta eest, kui ka kahel tondil oli juhuslikult üks nimi ning siis hakkasid samuti postitused korduma.

Ja kõik paljunes.

Seega: ära kirjuta rohkem :)

Sänks.

P.S. Juhul, kui Mikk kohe kustuta nuppu kasutab ja ühe neist kahest tondist ära kustutab, siis kaovad kõik postitused. Sänks. Tee seda :)

Kaarel
12.05.03, 02:00

Bolton pääses, West Ham jätkab divaris. Bolton suutis Middlesbrough võita 2:1, samal ajal pidid Hammersid leppima oma viimases mängus viigiga...
CL kvalifikatsioonikoha saavutas Chelsea võiduga Liverpooli üle, Blackburni võit koos Evertoni kaotusega tähendab aga sinivalgete pääsu UEFA karikasarja.

M VV P
1 Man Utd 38 40 83
2 Arsenal 38 43 78
3 Newcastle 38 15 68
4 Chelsea 38 31 67
5 Liverpool 38 20 64
6 Blackburn 38 9 60
7 Everton 38 -1 59
8 Southampton 38 -3 52
9 Man City 38 -7 51
10 Tottenham 38 -11 50
11 Middlesbrough 38 4 49
12 Charlton 38 -11 49
13 Birmingham 38 -8 48
14 Fulham 38 -9 48
15 Leeds 38 0 47
16 Aston Villa 38 -2 45
17 Bolton 38 -10 44

18 West Ham 38 -17 42
19 West Brom 38 -36 26
20 Sunderland 38 -44 19

Positiivselt üllatasid Everton, Southampton, Charlton ning Birmingham. Negatiivselt Leeds ja West Ham.

mcnamara
12.05.03, 02:17
Positiivselt üllatasid Everton, Southampton, Charlton ning Birmingham. Negatiivselt Leeds ja West Ham.

ManCity koht esikümnes on muidugi ootamatu, eelkõige arvestades, kui nigelas seisus nad vahepeal olid. Kuid eks nad korjasid ka kahest mängust ManUtd vastu 4 punkti. ;)
West Hami väljalangemine sellise mängijatevaliku juures on muidugi lausa kriminaalne.

Lõppenud hooajast hakkab ka silma, et vaid kolm tiimi (ManU, Arsenal ja Chelsea)pääsesid vähem kui 10 kaotusega. Nö. keskmike paremusjärjestuse muutmiseks poleks olnud palju vaja - West Ham oma 42 punktiga jääb esikümne lõpetavast Tottenhamist vaid 8 punkti kaugusele.

Kaarel
12.05.03, 02:25
Arvestades uute mängijate peale tehtud kulutusi, ei pea ma Man City 10. kohta üllatuseks. Ise ootasin nendelt isegi enamat.

42 punktiga välja langeda on muidugi karm. Kui kõrgemas liigas on 20 meeskonda olnud, siis viimati kukkus samalaadse arvuga välja Sheffield Wednesday, kogudes hooajal 1989-90 43 punkti, ent väravate vahega jäädi Lutonile alla ning langeti liigast välja.

Kaarel
12.05.03, 02:41
West Ham seisab nüüd silmitsi mitme mängija lahkumisega. Vanematest mängijatest ilmselt Sinclair, James ja Di Canio, samuti ilmselt Kanoute (tõsi ta on pigem noor). Enda kasvatatud noortest talentidest lahkub keegi ilmselt kolmikust Defoe, Cole, Carrick. Ise arvan, et kaks esimest. Lee Bowyer\'i leping lõppeb ning võimalik sihtpunkt on mõni Londoni klubi, nt Spurs.

mikk
12.05.03, 11:38

M VV P
1 Man Utd 38 40 83
2 Arsenal 38 43 78
3 Newcastle 38 15 68
4 Chelsea 38 31 67
5 Liverpool 38 20 64
6 Blackburn 38 9 60
7 Everton 38 -1 59
8 Southampton 38 -3 52
9 Man City 38 -7 51
10 Tottenham 38 -11 50
11 Middlesbrough 38 4 49
12 Charlton 38 -11 49
13 Birmingham 38 -8 48
14 Fulham 38 -9 48
15 Leeds 38 0 47
16 Aston Villa 38 -2 45
17 Bolton 38 -10 44

18 West Ham 38 -17 42
19 West Brom 38 -36 26
20 Sunderland 38 -44 19

Lisaks negatiivsete üllatajate sekka ka Liverpooli.

Wingback
12.05.03, 12:53
Omalt poolt lisaksin veel negatiivsete üllatajate hulka Aston Villa. Eelmine 01/02 hooaeg lõpetati ju kaheksandal kohal. Eks Villa fännid teavad kõige paremini, mis valesti läks.

eston maravilha
12.05.03, 13:39
valesti läks juba 21 aasat tagasi kui doug h ellis end taas villa chairmaniks vingerdas:P

aga ok selle hooaja sita esinemise taga on the one and only graham taylor. mehel lihtsalt puuduvad tänapäevase treeneri omadused. ei ole tal taktikalist nutti samuti puuduvad motiveerimisoskused. and the list goes on.. ah vittu ei viitsi end siin närvi ajada eriti.

BRING BACK JOHN GREGORY!!

Kaarel
12.05.03, 14:16
See juhtub vist küll ainult üle Doug Ellise laiba, sõna otseses mõttes.

mjkk
12.05.03, 22:50
West Ham seisab nüüd silmitsi mitme mängija lahkumisega. Vanematest mängijatest ilmselt Sinclair, James ja Di Canio, samuti ilmselt Kanoute (tõsi ta on pigem noor). Enda kasvatatud noortest talentidest lahkub keegi ilmselt kolmikust Defoe, Cole, Carrick. Ise arvan, et kaks esimest. Lee Bowyer\'i leping lõppeb ning võimalik sihtpunkt on mõni Londoni klubi, nt Spurs.

Ja see algas kiiresti-kiiresti... (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/w/west_ham_utd/3020999.stm) :doh:

Epic
16.05.03, 21:34
väga kiiresti

Epic
16.05.03, 21:35
http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=44200

sry ennem läks midagi valesti loodan, et andestate.

vandersell
16.05.03, 22:10
Edit, E-DIT, nagu Piaf, ainult et hääldus sama, kirjapilt teine. Mitte et sa teaksid kes see on.
Lühidalt- ei andesta!

Epic
16.05.03, 22:13
ma ei saanud teha seda editit see topicu jama, mis siin igalpool möllab oli

vandersell
16.05.03, 22:16
Mina ka ei saanud :(

Oih, sain küll:oih:

Pätu
17.05.03, 09:20

See juhtub vist küll ainult üle Doug Ellise laiba, sõna otseses mõttes.

Ega see aeg kaugel pole, kui Ellis ära surema hakkab :P

Pätu
17.05.03, 09:41

West Ham on juba algust teinud raha kokkuhoidmisega. Lahti/minema lasti Paolo Di Canio, Lee Bowyer, Gary Breen, Nigel Winterburn, Scott Minto, John Moncur ja Raimond van der Gouw, plus veel Clive Delaney and Ezzie Iriekpen.

Eduoard Cisse pöördus PSG-sse tagasi.

Brooking loodab, aga hoida ülejäänud meeskonda koos ja kohe vupsti ülesse tõusta järgmine hooaeg. Defoe transfer-requesti muideks ei rahuldatud.