PDA

View Full Version : Parim värav

Black_Magic
21.08.02, 03:58
Ise arvan, et 1970 finaal (Brasiilia - Itaalia) Alberto Carlose värav. Ja teine mida tooks esile oleks: Rivaldo käärlöök Valencia vastu viimasel minutil.

resorte
21.08.02, 04:05
Zelinski Hollandi vastu löödud värav on üle kõige.:P :P :D ;)

priit
21.08.02, 04:05
vist üleeelmisel aastal tegi Hagi Galatasaray eest Cham Leagues mängides väga kõva värava:
sai kõrge söödu vasakule äärele umbes 35 m väravast... võttis palli koha peal alla... vaatas veist ringi... ning saatis palli ilma hoovõtuta teele: pall tõusis umbes värava lati kõrgusele ning rohkem kõrgust ei muutnud ning lendas sirgjooneliselt lati alla... löök oli üli tugev ning täiesti ilma vindita... vot

Epic
21.08.02, 04:06
oojaa see Zelinski värav
mul oli siuke tunne et suren ära kohe :silm4:

eston maravilha
21.08.02, 05:37
maradona
aasta 86
mehhiko
veerandfinaal inglismaa vastu
2-0

ja juan pablo angeli ükskõik milline värav

vandersell
21.08.02, 13:17
Kuna praegu pikemalt ei viitsi pead vaevata, siis toetan estoni esimest varianti.

rohelineKonn
21.08.02, 14:10
2001/02 hooaja fcgolli kodumäng olympicu vastu 4 liiga põhjapiirkonnas etk staadionil kadrirus. löödi keskringist ja läbi väravahi. lööjaks keegi valusa jalaga olympiclane.:D

jyriöö
21.08.02, 17:11
Originally posted by eston#21

maradona
aasta 86
mehhiko
2-0

Sellest paremat pole minu silmad näinud. Esimene värav oli ka päris omapärane :oih:

Black_Magic
21.08.02, 17:13
Originally posted by jyrioo

maradona
aasta 86
mehhiko
2-0

Sellest paremat pole minu silmad näinud. Esimene värav oli ka päris omapärane :oih: oota, ma ei mäleta, aga kas seal samas mängus oli maradona värav käega e. man o dedios (the hand of god)?

jyriöö
21.08.02, 17:20
Täpselt nii. Huvitav, et kohtunikele asi kahtlane ei tundunud - siuke kämbu suutis Shiltoni üle hüpata. Väga osavalt tonksas, muide. Isegi telekast vaadates pole lihtne seda tabada.

coco
21.08.02, 19:13
Tänapäeva vutist kindlasti Rivaldo löök Valenciale, kas oli vist De Boeri sööt omalt väljakupoolelt, Rivaldo võttis palli rinnaga omaks, lükkas piisavale kõrgusele.....ja voila...käärlöök Canizarese seljataha, löök ise oli karistusalast väljaspoolt sooritatud ja tagas Barcelonale CL-i koha:õnnelik:
Ja siis muidugi Ronaldinho värav MM-il..selle kohta no comments...
Robert carlose 40ne meetri karistuslöök Barthezile kas vist 96 või 97 aasta oli ka omamoodi kunstiteos, kes näind, teavad miks...
Muidugi ka Maradona Inglismaa vastu löödud koll, oma poolt võttis palli, lükkas mingi nii mõnegi kaitsja eest ära ja olemas...:P
Ja muidugi kõik dennis Bergkampi väravad...:õnnelik:

Väravavaht
21.08.02, 19:39
Milan Rapaic - MM2002 ei ole sõnu seda kolli kommenteerida, lihtsalt nii meisterlik löök
Maradona hand of god

kõik Ryan Giggsi väravad...

sicmic
21.08.02, 19:56
Originally posted by Väravavaht

Milan Rapaic - MM2002 ei ole sõnu seda kolli kommenteerida, lihtsalt nii meisterlik löök
Maradona hand of god

kõik Ryan Giggsi väravad...

Rapaici löök oli selline nagu ta oli seetõttu, et itaalia kaitse sai koiva natuke vahele(muidugi oli tulemus äärmiselt hea vaadata, kuigi olin itaalia poolt)...Ryani väravad on muidugi kõik toredad ja head :õnnelik: :kaval:

Häid kolle on nähtud omajagu...paljud neist juba siin ära toodud, ei hakkaksi suurt lisama...ehk vaid Rodrigueze vasak jalg MM\'il :lahe:

Väravavaht
22.08.02, 01:27
Minge vaadake Ennustuse all on MM2002 ilusaim värav. vaadake sinna

Elvis
22.08.02, 02:30
Teet Allase värav Moldova vastu:)

priit
22.08.02, 02:52
Originally posted by wolfman

Teet Allase värav Moldova vastu:)

krt just minu mõte...

gratos
22.08.02, 13:25
ei ole siin midagi vaielda allase värav oli super:D

vello99
22.08.02, 21:12
Koha peal nähtutest tuleb läbi halli udu (olin siis ehk 11-12 vana) meelde üks mõtsniku väravatest Spordi eest, kui äärest tuli tsenderdus ning ta karistusala keskelt stiilipuhtad käärid tegi.

Lähiminevikust Figo värav 2000 EM-il Inglismaa vastu.

Telekast eks ikka see Giggsi värav Arse**** vastu.

Rebu
23.08.02, 02:53
Maradona käsi 86 aasta MM-il
Ja kindlasti ka Allase värav-:D

argentina1
23.08.02, 18:25
ahhoii

Aabel
24.08.02, 14:55
Elberi värav CL eelmine aasta kui pall kenasti ristnurka lendas. Muidugi ka kõik Eesti koondise väravad.

Jeeg
25.08.02, 18:46
Parim värav, mida ma otseülekandes näinud olen, on Sloveenia 2:1 võiduvärav Ukraina vastu 1999. aasta detsembris, Milenko Acimovic kasutas ära väravavahi eksimuse ja tõstis palli väravasse 54-meetrilt või igatahes sisuliselt keskjoone juurest.

greenday
26.08.02, 05:43
Konkurentsitu võitja on Kuninga enda võiduvärav viimases Meistrite Liiga finaalis Roberto C. söödust üle vasaku puusa.

Teise koha saab Edmilson MMil oma käärlöögi eest kas oli vist Türgi vastu? See värav defineerib sõna \"meisterlikkus\".

Kolmas koht kuulub Roberto Carlose karistuslöögile Barthezi paremasse posti (pall, mis käis ümber maailma;) )

Jaan
26.08.02, 06:26
Originally posted by greenday

Konkurentsitu võitja on Kuninga enda võiduvärav viimases Meistrite Liiga finaalis Roberto C. söödust üle vasaku puusa.

Teise koha saab Edmilson MMil oma käärlöögi eest kas oli vist Türgi vastu? See värav defineerib sõna \"meisterlikkus\".

Kolmas koht kuulub Roberto Carlose karistuslöögile Barthezi paremasse posti (pall, mis käis ümber maailma;) )

Jalgpallis on ainult yks kuningas. Ja see pole mitte ZZ.

Edmilsoni koll tuli Costa Rica vastu.

eston maravilha
26.08.02, 06:31
ja see kunn on juan pablo angel

Jaan
26.08.02, 06:37

ja see kunn on juan pablo angel

\"Akki proovid uuesti?!

eston maravilha
26.08.02, 06:39
mina olen vastusega rahul nii et ei

Jaan
26.08.02, 06:40

mina olen vastusega rahul nii et ei

Vaba maa ja igal yhel on 6igus omada valearvamust.

eston maravilha
26.08.02, 06:43
väga hea et oma veast aru said:)

Jaan
26.08.02, 08:09

väga hea et oma veast aru said:)

Isegi kaks valearvamust ei too kaasa kriminaalsyydistust...

Oll
26.08.02, 13:28
Originally posted by coco

Robert carlose 40ne meetri karistuslöök Barthezile kas vist 96 või 97 aasta oli ka omamoodi kunstiteos, kes näind, teavad miks...

Mina tean-värav lausa meeletu ja veel üks Carlose värav (kahjuks ei tea aastat ega vastast) nurgalöögilipu juurest löödud pani mind mõtlema kas on ikka tegu ehtsa jalgpalliga mitte mustkunstiga..... .

Jaan
26.08.02, 18:42
Originally posted by Oll

Mina tean-värav lausa meeletu ja veel üks Carlose värav (kahjuks ei tea aastat ega vastast) nurgalöögilipu juurest löödud pani mind mõtlema kas on ikka tegu ehtsa jalgpalliga mitte mustkunstiga..... .

Mitte mustkunst, vaid koba. V2hemalt selle mehe puhul kyll.

eston maravilha
27.08.02, 03:25
see nurgalipu juurest on jama koba. aga see karistuslöök on pikkade harjutamiste vili. kahjuaint et ta enam ei oska:)

Jaan
27.08.02, 06:10
Roberto Carlose karistusl88kide h22dus on t2nap2eva jalgpalli yks suurimaid myyte. Ta l88b kyll maru k6vasti, aga enamasti l2heb pall 15 meetrit yle v6i siis tabab nurgalipu juures seisnud abikohtunikku. No m6elge nyyd ise palju ta neid karistusl88ke on sisse saanud. V6rdluseks pange k6rvale Beckham, Harte, Figo, Rivaldo, Totti...

river
27.08.02, 12:51
Kuule Jaan,sa oled ikka lootusetult hõre

mg
27.08.02, 18:18
ep värav oma viimases võidumängus narva transi vastu.
kahju ep-st.

mg
27.08.02, 18:19
aasta siis oli 99

Väravavaht
27.08.02, 18:24
kas sa tead, et postitust saab muuta \"muuda\" nupuga ?

mg
27.08.02, 18:30
ma ei tahtnud seda muuta!

Jaan
27.08.02, 22:46
Originally posted by river

Kuule Jaan,sa oled ikka lootusetult hõre

Vabandust??

daK
29.08.02, 15:52
Tegijad on : r. carlos 1997(vist) prantsusmaa vastu,
d. bergkamp 2002 newcastle\'i vastu
d. cisse enamus väravaid
ja veel nii oma 10000 muud väravat - igayks on omaette kunst.:D

Oll
30.08.02, 08:30
Originally posted by Jaan

Originally posted by Oll

Mitte mustkunst, vaid koba. V2hemalt selle mehe puhul kyll.

Koba????? Mine löö siis paremini kui oskad nii hästi.
Sa oled tõeline objektiivsuse kuningas \"vähemalt selle mehe puhul küll\"??????

kummtumm
30.08.02, 20:02
keegi ikka pedrinho 70 m kolli on n2int

Undi
30.08.02, 20:54
Originally posted by kummtumm

keegi ikka pedrinho 70 m kolli on n2int

ei...tead sa netis mõnda kohta, kust näha?

Jaan
31.08.02, 02:46
Originally posted by Oll

Koba????? Mine löö siis paremini kui oskad nii hästi.
Sa oled tõeline objektiivsuse kuningas \"vähemalt selle mehe puhul küll\"??????

Selleks, et midagi objektiivselt hinnata, ei pea ise oskama paremini teha. V6i nagu ytleb INCE\'i signatuur - selleks, et olla hea dzhoki ei pea olema olnud hobune. Miks ma lisasin \"selle mehe puhul kyll\"? Kui ma pidin lahti seletama tema karistusl88kide \"fenomeni\" siis v6in seda teha ka \"tsenderduste\" kohta. Mingit t2psust neis kyll ei ole - enamasti laksib ta nad tugevalt trahvikasti, kus keegi pallile pihta ei saa ning see l2heb teisel pool v2ljakut kyljeauti.

Undi
01.09.02, 02:18
Kui ma pidin lahti seletama tema karistusl88kide \"fenomeni\" siis v6in seda teha ka \"tsenderduste\" kohta. Mingit t2psust neis kyll ei ole - enamasti laksib ta nad tugevalt trahvikasti, kus keegi pallile pihta ei saa ning see l2heb teisel pool v2ljakut kyljeauti.
muide, kui nägite Supercup-i, siis üks värav sündiski taolisest suurepärasest \'tsenderdusest\' :) Ehk siis ilge laks rahva keskele ja seal lükkas kaitsja palli oma väravasse...

muidugi Carlos lõi ka värava...mängusituatsioonist...ja parema jalaga :)

M6iss
19.11.02, 18:33
Häid väravaid on palju näha saanud.
Kõige rohkem on vere keema ajanud allas, zelinski ja keegi albaanlane, kes seamani vastu oskuslikult nurgalöögist värava lõi.

Rasmus
19.11.02, 21:03
Arie Haan
Holland vs Italy (2-1) 1978

40 meetri pealt, ilusti otse postipõrkest sisse. :õnnelik:

Originally posted by M6iss

Häid väravaid on palju näha saanud.
Kõige rohkem on vere keema ajanud allas, zelinski ja keegi albaanlane, kes seamani vastu oskuslikult nurgalöögist värava lõi.

Minuteada polnud see albaalane, vaid mingi Makedoonia mees, Artim Sakari. :)

Jaan
19.11.02, 21:54
Artim Sakiri on rahvuselt albaanlane, kuid on Makedoonia kodakondne ja esindab Makedoonia koondist. Muuseas, Carlosest - kas ta ajavahemikul 1997. juuni Prantsusmaa vastu kuni 2002. juuni Hiina vastu m6ne trahvil88gi sisse sai. Minu teada mitte...

eston maravilha
19.11.02, 22:34
siiski on. reali eest

dennis10
19.11.02, 22:56
ILusaim on Bergkampi värav 98\'l Argentiina vastu

PS.Kõik tema väravad on ilusad.

Jaan
19.11.02, 23:59

siiski on. reali eest

Oled sa kindel? Ma olen seda kuulnud kyll, aga keegi pole andnud mingit kuup2eva ehk m2ngu kus ta l6i...

Undi
20.11.02, 00:20

siiski on. reali eest

Oled sa kindel? Ma olen seda kuulnud kyll, aga keegi pole andnud mingit kuup2eva ehk m2ngu kus ta l6i...
kindel

mõni nädal tagasi alles lõi

näedsa...9. november 2002...Rayo Vallecano vastu. link kah (http://soccernet.espn.go.com/soccernet/results?leagueCup=ESP.1&theDate=20021109) ;)

eston maravilha
20.11.02, 01:22

siiski on. reali eest

täpselt ei tea tõesti aga nagu mäletan et olen vähemalt ühte näinud sinu nimetatud ajavahemikul

jazzjansa
20.11.02, 02:35
I koht: Diego Maradona, 2:1,1986 Argentiina vs Inglismaa
II koht:Argentiina koondise osav karistulöögi lahtimäng, 2:2,1998 Inglismaa vs Argentiina.
III koht:Dennis Bergkamp ,2:1,1998 Holland vs Argentiina

shepard
20.11.02, 04:43
Originally posted by jazzjansa

yeah, absoluutselt parim värav, mis kunagi sooritatud. :õnnelik: Vähemalt minu arvates. Aga tegelikult eks neid ilusaid väravaid ole enne ja pärastki nähtud küll ja küll. Ntx R.Koemani karistuslöögid Hollandi ja Barca eest jne... Olid ike ajad... :doh:
btw 86 mm-ist mulle jalkapisik külge jäi ja siiamaani ripub küljes veel :D :õnnelik:

Manager
20.11.02, 12:53
Originally posted by shepard

yeah, absoluutselt parim värav, mis kunagi sooritatud. :õnnelik: Vähemalt minu arvates. Aga tegelikult eks neid ilusaid väravaid ole enne ja pärastki nähtud küll ja küll. Ntx R.Koemani karistuslöögid Hollandi ja Barca eest jne... Olid ike ajad... :doh:
btw 86 mm-ist mulle jalkapisik külge jäi ja siiamaani ripub küljes veel :D :õnnelik:

Parim värav :Beckam vc Liverpool 2001

sosku
25.11.02, 14:55
Parim (oma)värav: saksa liiga 2001/2002 Cottbus-Borussia M`gladbach.
Gladbachi mängija lööb ca 25 meetrilt kaarpalli värava suunas. Cottbusi ja Bosnia koondise vv Tomislav Piplica seisab väravajoonel suu ammuli ja vaatab enda pea suunas langevat palli, kuid ei liiguta end üldse. Pall kukub Piplicale täpselt lagipähe ja sealt edasi väravasse.

Ehk nagu saksa meedias pärast öeldi:
\"Piplica - ein Mann wer viel hält, aber fenig fäst hält!\" (~ mees, kes palju püüab aga vähe kinni püüab)

mjkk
27.11.02, 00:56
Ei meenu nö. parimat/ilusamat väravat, aga meelde tulevad 2 tükki: Tarnati koll AC Milani vastu sel aastal ja Bernardi värav ManUtd vastu..lihtsalt meenusid sellest aastast..;)

borat
29.11.02, 11:26
Di Canio kung fu löök Premierhipis 2000 kevadel, ei mäleta kelle vastu.

resorte
30.11.02, 02:52
Kõik AS Roma löödud väravad.:D :P Eriti Francesco Totti löödud värav Real\'i vastu alagruppides nii sel aastal kui ka eelmisel aastal.:P :õnnelik: ;)

Vürst
30.11.02, 17:42

Aga loomulikult sellest paremat väravat ei ole erti kerge järele teha.

Teine on minu arvates Beckhami värav Wimbledoni vastu Inlise karikamängus (aastat ja kuupäeva ei mäleta)

borat
30.11.02, 21:09
Originally posted by suskar

Teine on minu arvates Beckhami värav Wimbledoni vastu Inlise karikamängus (aastat ja kuupäeva ei mäleta)

Kas sa mõtled seda poolelt väljakult löödud väravat Sullivani võrku umbes 1996/97? See oli VÄGA tegija koll.

coco
01.12.02, 20:39
Originally posted by Totti

Kõik AS Roma löödud väravad.:D :P

ohmis, Roma lõi värava kuskil??????????:D :D

mjkk
02.12.02, 00:25
Shearer vs. Everton!!! SUPER! :õnnelik:

INCE
02.12.02, 01:09
Minu jaoks oli, on ja jääb parimaks marco van Basteni käärlöök/värav AJAX-i eest mängides aastal 1986, võin küll eksida , aga vist oli see UEFA karika mäng miskite spaanlastega... aeg ajalt venelased seda väravat isegi näitavad.
ja kindlasti mahub minu esikümnesse tänane Sheareri koll evertoni vastu.:õnnelik:

resorte
02.12.02, 01:15

Originally posted by Totti

Kõik AS Roma löödud väravad.:D :P

ohmis, Roma lõi värava kuskil??????????:D :D

Kui sul kohale pole veel jõudnud siis mõtle veel natuke.

Ma mõtlesin seda, et koik AS Roma mängijate löödud väravad.:viha: ;) :kaval:

coco
02.12.02, 05:49
no shit sherlock...mina hammustasin vorsti jälle sellest ostast, et millal need Roma MÄNGIJAD väravaid löövad....nagu ei löö eriti või mis...kord kolme aasta jooskul kobistab keegi ära, no CL grupist on ikka veidi häbi minna edasi teise gruppi väravatevahega 3:4:D ....a no hea algus uuele grupile on tehtud juba...üks värav löödi ära....samamoodi jätkatakse head skoorimisrekordit siis kõikide arvutuste kohaselt 6 väravt grupis....kõva sõna...pole midagi öelda

Kaarel
02.12.02, 06:00
Originally posted by suskar

Aga loomulikult sellest paremat väravat ei ole erti kerge järele teha.

Ilmselt pead silmas seda keskjoonelt löödud väravat. See toimus augustis 1996 ning tegu oli liigamänguga Selhurst Parkil. Inglise karikasarjas pole Beckhami ajal Man Utd Wimbledoniga mänginud.

mcnamara
02.12.02, 18:23
Parim värav? Olen oma elus näinud nii palju ilusaid väravaid, et isegi mõte neist ühe väljavalimisest tundub totter.
Aga halvima või naljakaima värava valikul oleks mul kandidaat olemas. Muidugi on väravavahid igasuguseid vigu teinud, aga Andy Dibble Manchester City väravas aastal 1990 on minu jaoks tipp. Guardianist võetud kirjeldusele siin all pole muud lisada kui see, et nägin seda naljanumbrit Soome TV vahendusel oma ihusilmaga ega unusta seda kuni surmani. :D Kui mitme värava kohta saab midagi sellist öelda? Ja nii ta sündis:

ANDY DIBBLE (Nottingham Forest v MANCHESTER CITY 1990)

With the ball resting on the platform of his palm in the manner of a tray-wielding butler presenting the gentleman of the house with a bottle of his favoured port, Dibble watched in horror as cheeky Forest winger Gary Crosby came from behind, nodded the ball to the ground, and walked it into the goal. Dibble ran the length of the pitch to remonstrate with the referee, and then developed a career-long habit of clutching the ball to his chest with both arms.

eston maravilha
02.12.02, 19:03
suht samasuguse värava on brasiilia liigas löönud ka hambapoiss ronald - väravavaht püüdis palli kinni ning tõusis istuli pannes palli enda kõrvale ilma et oleks vaadanud kas keegi seljataga ei koperda veel. kuid oh häda ronaldo töllerdaski väravavahi seljataga võttes siis talt palli ära ja lõi kahelt meetrilt sisse

Kaarel
02.12.02, 19:45
1997-98 hooajal lõi samasuguse kolli Dion Dublin. VV (kelle nime ma ei maini) püüdis tsenderduse ning viskas palli enda ette maha, et see mängu lüüa, nagu Briti väravavahtidel kombes. Ta ei pannud aga tähele, et Dublin oli ta selja taha jäänud, viimane tuli, võttis pall ja lõi väravasse. Samas mängus lõi aga Robert Lee ka tõelise iluvärava - 25m pealt ristnurka (loodetavasti ei andnud see eelnevas asjas kellegile mingit vihjet).:kaval:

indie
02.12.02, 20:27
Ei saand midagi aru, kuigi tuli silme ette kuidas kõnealune mängija kõnealusele väravavahile kõnealuse tembu kõnealusel viisil tegi. Spordiuudistest nägin.

Kaunim värav on aga selline, kus ründaja saab keskväljal palli ning, olles täiesti üksinda vastaste värava poole, triblab kolm-neli-viis sammu ja siis: silmad kinni äigab pallile sellise vopsu, ise palub-palub: \"minesisse-minesisse!\"; ning ennäe imet - pall lendab ilusa kaarega (nii et terve staadionitäis on üksisilmi pallis kinni) väravast 15 meetrit paremalt mööda.
Voh.

Jaan
02.12.02, 22:50
Originally posted by Kaarel

1997-98 hooajal lõi samasuguse kolli Dion Dublin. VV (kelle nime ma ei maini) püüdis tsenderduse ning viskas palli enda ette maha, et see mängu lüüa, nagu Briti väravavahtidel kombes. Ta ei pannud aga tähele, et Dublin oli ta selja taha jäänud, viimane tuli, võttis pall ja lõi väravasse. Samas mängus lõi aga Robert Lee ka tõelise iluvärava - 25m pealt ristnurka (loodetavasti ei andnud see eelnevas asjas kellegile mingit vihjet).:kaval:

See Lee koll tuli minu meelest ikka kohe p2ris kindlasti kaugemalt. Ikka mitu meetrit kaugemalt. Aga kui nyyd kollidest midagi esile tuua siis - Shearer vs. Villa eelmine aasta kui ta ROberti tsenderdus otse 6hust taha risti l6i. Vennad Villad m2letavad kindlasti :P Siis van Basten euro88 finaalis, siis Gazza shotlaste vastu 96, Poborsky v Portugal samas, Mark Hughes kunagi ammu Hispaania vastu, John Barnesi debyytkoll brasside vastu... Oehh...

Kaarel
03.12.02, 01:20
Sheareri eelmise aasta koll Villa vastu St.James\'il (Villa parkil sahistas ta samuti Astoni võrku, aga see oli nö simple tap-in) läheb tõesti kullavaramusse. Samas eilne koll Evertoni vastu, oleks tõsine konkurent. Loodetavasti oled seda näinud Jaan. Mõlemad olid suht kaugelt otse õhust ühe puutega (vs Villa oli siiski boxist). Villa variandi kasuks räägib ehk fakt, et sellele sellele eelnenud õhupall (Lee, mitte Roberti, sööt) oli pikem ning lööginurk raskem. See tõsiasi teeb otse õhust löömise eriti raskeks.

See Lee koll tuli minu meelest ikka kohe p2ris kindlasti kaugemalt. Ikka mitu meetrit kaugemalt.

Jah, Sul on siin ilmselt õigus. See oli pigem nii 30-35m pealt.

mjkk
03.12.02, 12:02
Lähen natuke teemast kõrvale..eile õhtul näitas DSFist mingi Bundesliga tagapool olevate klubide vahelise mängu paremaid hetki - meeskondi ei mäleta ja juhtus selline asi, et kuskilt 20-25 meetri pealt määrati karistuslöök. Kolm meest astusid palli taha - üks hoogu võtma, üks hoidis jalga palli kohal, nagu tahaks ta selle ära puutuda, et \"hoovõtjamees\" tuleks ja palli sisse lööks...aga samal ajal seisis natuke eemal, jala palli pealhoidja taga, ka mingi mees...keda isegi ei oodatud palli lahtimängus osalema.

Ja siis, pallilahtimängija nagu puutus palli ära pealtpoolt, ehk tegi pette...siis aga oli näha, et ta ei läinud pallile vastu ja müürist välja tulnud vennad jooksid müüri tagasi - seejärel pani lahtimängija jala aga palli alla, tõstis selle nagu lusikaga üles ja mitte lüües vaid jalaga visates \"heitis selle\" oma selja taha...kust too kolmas mees selle suurepäraselt vasaku jalaga värava poole lõi, kuid kaihjuks läks selline ilus kombinatsioon luhta ja väravavahi supertõrje päästis seekord vastasmeeskonna hämmastavalt lahtimängitud karistuslöögist... :õnnelik:

Väravavaht
03.12.02, 12:53
Kindlasti on üks ilusaimaid ka Alessandro Birindelli löök Depori vastu.

Prohmakatest meenub mulle yx Enckelmani kamm Villa eest, kus ta lasi palli nagu jala alt läbi ja pall veeres rõõmsalt 110% tühja väravasse. Kahjuks ei suuda meenutada millal ja see mäng oli ja kelle vastu

mcnamara
03.12.02, 13:16
Originally posted by Väravavaht
Prohmakatest meenub mulle yx Enckelmani kamm Villa eest, kus ta lasi palli nagu jala alt läbi ja pall veeres rõõmsalt 110% tühja väravasse. Kahjuks ei suuda meenutada millal ja see mäng oli ja kelle vastu

Sul on küll ikka lühikene mälu - juhul kui pead silmas seda toredat väravat otse küljesisseviskest. Intsident, mis tipnes ühe Birmingham City fänni karmi karistamisega väljakulejooksu eest. See juhtus tänavu sügisel Birminghami linna kahe sõbraliku meeskonna kokkusaamisel. :D

Martin
03.12.02, 18:41
Originally posted by Newcastle
Ja siis, pallilahtimängija nagu puutus palli ära pealtpoolt, ehk tegi pette...siis aga oli näha, et ta ei läinud pallile vastu ja müürist välja tulnud vennad jooksid müüri tagasi - seejärel pani lahtimängija jala aga palli alla, tõstis selle nagu lusikaga üles ja mitte lüües vaid jalaga visates \"heitis selle\" oma selja taha...kust too kolmas mees selle suurepäraselt vasaku jalaga värava poole lõi, kuid kaihjuks läks selline ilus kombinatsioon luhta ja väravavahi supertõrje päästis seekord vastasmeeskonna hämmastavalt lahtimängitud karistuslöögist...

Midagi sarnast tegi sellel aastal minu arvates Tottenhami eest Jamie Redknapp. Kui mälu nagu haugil poleks, siis mäletaks olukorda paremini, kuid minu arust tõsteti talle samuti see pall ette, seejärel võttis ta selle õhus omaks ning lõi palli põlvega uuesti õhku ning seejärel vituas otse õhust peale nö. volley shot.

Jube napilt lendas mööda, kuid suht lahe sooritus oli küll. Kommentaator kisas ka rõõmsalt, et seda nad siis seal treeningul vist harjutavadki :)

Samas rääkides lahedatest väravatest, siis mina paneks kandidaadina siia Roberto Carlose löögi nurgalöögilipu lähistelt. Ehk siis mõnus vintpall üle väravavahi taha risti peaaegu 0 nurga alt. Kusjuures arvatakse, et ta tahtiski nii lüüa :lahe:

Jaan
04.12.02, 00:26
Roberto Carlose antif2nnina ma Martini viimast v2idet ei kommenteeri. Samas tooksin esile ka kodumaiseid v2ravaid. Oleg Kurotskin eelmise aasta karikafinaalis oma poolelt 22rjoone l2histelt ristnurka, koondise v2ravavahi vastu. Siis vist 1998.a. viimases m2ngus Flora - Lantana l6i keegi lantanalastest (no ei tule meelde praegu, kusklit arhiivist v6ib j2rgi vaadata) maru kaugelt peale ja sai kolli. V2ravas seisis Tohver, kui ma ei eksi. 1997.aastast on meeles kuis Jonathan Johansson vasakult 22relt l2bi l2ks ja hullu pommi Levadia vastu l6i. Lisaks muidugi v2ljend \"Tohvrit tegema\", mis tulenes sellest, et Tohver tagasis88duna tulnud pallist m88da l6i ja pall r66msalt v2ravasse veeres. T6si kyll, v2ljakul oli mingi m2tas, mis selles osas \"aitas\". Selllega seoses tuli aga meelde Super-Olli esitus m6ni aasta tagasi Meistrite Liigas Halmstadi vastu...

INCE
04.12.02, 00:52

Lähen natuke teemast kõrvale..eile õhtul näitas DSFist mingi Bundesliga tagapool olevate klubide vahelise mängu paremaid hetki - meeskondi ei mäleta ja juhtus selline asi, et kuskilt 20-25 meetri pealt määrati karistuslöök. Kolm meest astusid palli taha - üks hoogu võtma, üks hoidis jalga palli kohal, nagu tahaks ta selle ära puutuda, et \"hoovõtjamees\" tuleks ja palli sisse lööks...aga samal ajal seisis natuke eemal, jala palli pealhoidja taga, ka mingi mees...keda isegi ei oodatud palli lahtimängus osalema.

Ja siis, pallilahtimängija nagu puutus palli ära pealtpoolt, ehk tegi pette...siis aga oli näha, et ta ei läinud pallile vastu ja müürist välja tulnud vennad jooksid müüri tagasi - seejärel pani lahtimängija jala aga palli alla, tõstis selle nagu lusikaga üles ja mitte lüües vaid jalaga visates \"heitis selle\" oma selja taha...kust too kolmas mees selle suurepäraselt vasaku jalaga värava poole lõi, kuid kaihjuks läks selline ilus kombinatsioon luhta ja väravavahi supertõrje päästis seekord vastasmeeskonna hämmastavalt lahtimängitud karistuslöögist... :õnnelik:

Kusjuures , nägin seda lööki ja ei saa siiamaani aru kuidas on niimodi pall üle pea seljataha \"tõsta\" (mitte lüüa) ... no ei ole võimalik . ja see vend kes õhust kohe ühe puutega virutas, no tõesti kahju et sisse ei läinud - ilusaim lahtimäng aga oli see kindlasti :)

coco
04.12.02, 04:27
Redknapp see oligi...mul see videoclip arvutis hetkel, päris stiilne sooritus...chelsea päästis halvimast Cudicini tõrje...kes algul küll liikus teisele poole, kui alles lööki nägi ja akrobaatilise hüppega palli nurgalööki lükkas...asi nägi ise välja selline, et Keane mängis palli lahti Redknappile kes tagant tuli, tõstis selle endale õhku parema jalaga ja siis äsas peale ilusa kaarlöögiga...what a goal that would have been indeed...asi võttis aset kuskilt 25elt meetrilt.:õnnelik:

Jaan
04.12.02, 06:18
Klassikaliste karistusl88kide lahtim2ngimise osas tuleb m2rkida 1994.a. MM-i veerandfinaali lisaaega, kui taibukad Svenssonid kavaldasid yle Rumeenia myyri. Ehk siis pealel88gi asemel m2ngiti hoopis s88t myyrist k6rvale jooksnud Brolinile, kes ka kolli l6i. Varem polnud ma midagi s22rast kyll t2heldanud.

Kaarel
04.12.02, 13:02

Klassikaliste karistusl88kide lahtim2ngimise osas tuleb m2rkida 1994.a. MM-i veerandfinaali lisaaega, kui taibukad Svenssonid kavaldasid yle Rumeenia myyri. Ehk siis pealel88gi asemel m2ngiti hoopis s88t myyrist k6rvale jooksnud Brolinile, kes ka kolli l6i. Varem polnud ma midagi s22rast kyll t2heldanud.

Hiljem St.Etiennie\'s aga küll...:kurb5:

dreyd
04.12.02, 13:10
just tuli ka see kohe omale silme ette, oli vist Zanetti see kes selle realiseeris?

Kaarel
04.12.02, 13:41
Originally posted by dreyd

just tuli ka see kohe omale silme ette, oli vist Zanetti see kes selle realiseeris?

Tema jah, Veroni söödust...:kurb9:

eston maravilha
04.12.02, 13:43
rääkides teistsugustest;) standardolukordade lahtimängimistest ei saa mainimata jätta hollandlaste penalti kuskil 70ndate keskel oli vist isegik ühel mm-il. 74 vist.. selle asemel et peale lüüa söötis cruyff palli kõrvale kust lendas peale keegi teine hollandlane ja kolli ära lõi

vandersell
04.12.02, 13:47
Mida?? Kas selline asi on/oli lubatud??

vandersell
04.12.02, 13:48
Originally posted by vandersell

Ah jaa, sorry üherealise postituse eest, millel eriti sisu ka polnud :P

Krt, tahtsin muuta mitte tsiteerida :(

Martin
04.12.02, 14:04
Originally posted by vandersell

Jah, see on lubatud. Pennal on nagu iga teine karistuslöögiolukord. Kui soovid võid ka sööta, keegi ei käsi peale virutada.

Ehk teoreetiliselt oleks võimalik ka selline lahtimäng:
1 mees jookseb pennalt andma, kui lükkab palli kõrvale
2 mees tuleb tagant jooksuga ning jõuab pallini
1 mees seni tormanud värava tagumise nurgapostini
2 vend saab siis pallini ning annab sinna kohe ka söödu (suluseisu muide pole)
1 vend lükkab posti kõrvalt palli sisse

ja muidugi veel palju toredaid teooriaid ning mängimisvõimalusi :P

mcnamara
04.12.02, 15:13
Üks imeline värav, mida siin pole veel käsitletud. Aasta oli 1994, MM-finaalturniir, vastamisi Belgia ja Saudi-Araabia. Viiendal mänguminutil tegi mees nimega Ouwairan üksipäini läbi uskumatu teekonna, alustades sügavalt oma väljakupoolelt lollitas ta arvukalt belglasi ja lõpuks veel ka väravavahi.
See ei ole sama legendaarne sooritus nagu Maradona värav Inglismaa vastu, kuid sooloetteastena täiesti võrreldav.

eston maravilha
05.12.02, 18:35
see on jah päris imeline soolo millega see saudi hakkama sai. tõmbas ta kotti rohkem vastaseid kui maradona aga mõni neist polnud puhas ehk siis pall jäi temale õnnega pooleks vastase põrkest. aga värav tuli ja veel milline. kokku jooksis umbes 70 meetrit

greenday
06.12.02, 00:56
Originally posted by INCE

Kusjuures , nägin seda lööki ja ei saa siiamaani aru kuidas on niimodi pall üle pea seljataha \"tõsta\" (mitte lüüa) ... no ei ole võimalik . ja see vend kes õhust kohe ühe puutega virutas, no tõesti kahju et sisse ei läinud - ilusaim lahtimäng aga oli see kindlasti :) Mis seal keerulist on? Ma ei mängi Premier League\'is aga selle teeks iga kell ära.

mjkk
06.12.02, 12:42

Kusjuures , nägin seda lööki ja ei saa siiamaani aru kuidas on niimodi pall üle pea seljataha \"tõsta\" (mitte lüüa) ... no ei ole võimalik . ja see vend kes õhust kohe ühe puutega virutas, no tõesti kahju et sisse ei läinud - ilusaim lahtimäng aga oli see kindlasti :) Mis seal keerulist on? Ma ei mängi Premier League\'is aga selle teeks iga kell ära.

Olgu, ma võin anda oma pea, et sa seda ära ei tee...muideks, oled sa seda olukorda üldse näinud? :veryhappy:

greenday
06.12.02, 13:13

Olgu, ma võin anda oma pea, et sa seda ära ei tee...muideks, oled sa seda olukorda üldse näinud? :veryhappy:Ei ma olukorda näinud ei ole. Sain ma kirjeldusest õieti aru? Mees ühlase liigutusega võttis palli jala peale tõstis selle üles ja heitis sujuvalt üle oma pea selja taha? Kui jah, siis oskan seda iga kell. :) Oleks mul digitaalne videokaamera, siis ma tõestaks seda sulle. :)

INCE
06.12.02, 23:33

Olgu, ma võin anda oma pea, et sa seda ära ei tee...muideks, oled sa seda olukorda üldse näinud? :veryhappy:Ei ma olukorda näinud ei ole. Sain ma kirjeldusest õieti aru? Mees ühlase liigutusega võttis palli jala peale tõstis selle üles ja heitis sujuvalt üle oma pea selja taha? Kui jah, siis oskan seda iga kell. :) Oleks mul digitaalne videokaamera, siis ma tõestaks seda sulle. :)

Loodan väga , et sul õnnestub kuskilt mingi nipiga hankida digikaamera ja see sooritus üles võtta. Saada see siis mulle postiga hauda järele :) , loodan siiski elada piisavalt pika elu, et sulle maks. võimalus anda:D
Asja iva oli selles et pall oli koguaeg jala küljes nagu liimitud ja jalg käis kõrva juurde nagu balletitantsijal:lahe:

greenday
08.12.02, 03:53

Loodan väga , et sul õnnestub kuskilt mingi nipiga hankida digikaamera ja see sooritus üles võtta. Saada see siis mulle postiga hauda järele :) , loodan siiski elada piisavalt pika elu, et sulle maks. võimalus anda:D
Asja iva oli selles et pall oli koguaeg jala küljes nagu liimitud ja jalg käis kõrva juurde nagu balletitantsijal:lahe:Ma jään ikkagi oma juurde. :) Ma teen selle vabalt ära. Jalg kõrvade juurde ei ole mulle probleem - mu jalg kerkib kõrgemale kui enamus meeste pea. :) Homme trennis proovin asja järgi. Kusjuures jõulude ajal ma isegi saaks sellest video teha. :) Asi läheb juba absurdseks :D

INCE
08.12.02, 20:04

Redknapp see oligi...mul see videoclip arvutis hetkel, päris stiilne sooritus...chelsea päästis halvimast Cudicini tõrje...kes algul küll liikus teisele poole, kui alles lööki nägi ja akrobaatilise hüppega palli nurgalööki lükkas...asi nägi ise välja selline, et Keane mängis palli lahti Redknappile kes tagant tuli, tõstis selle endale õhku parema jalaga ja siis äsas peale ilusa kaarlöögiga...what a goal that would have been indeed...asi võttis aset kuskilt 25elt meetrilt.:õnnelik:

Kui saad tõmba see klipp siia lehele ülesse, et greenday saaks täpselt elemendi sooritusest aru ja eks siis pärast võib värki võrrelda :P

mjkk
08.12.02, 20:11
Ja, greenday, kui võimalik, siis täie tõega võiksid meile vahva kingituse jõuludeks teha ja näidata kas võimatu on võimalik. :D

greenday
09.12.02, 11:57
pange jah see klipp üles.

highdezto
16.12.02, 20:14
Zinedine Zidane i löök kui Itaaliaga finaalis mängisid 2000 l aastal. See värav mis mängu päästis

Kaarel
16.12.02, 20:23
Originally posted by highdezto

Zinedine Zidane i löök kui Itaaliaga finaalis mängisid 2000 l aastal. See värav mis mängu päästis

Millist Itaalia - Prantsusmaa mängu aastal 2000 sa silmas pead? Minu arust mängisid nad sel aastal vaid korra, seda EM\'i finaalis, siis olid prantslaste poolel väravalööjateks Wiltord ja Trezeguet.

Tembu
14.01.03, 14:19
See,kes jälgib YLE TV2-st laupäeviti inglise vutti, sai enne otseülekannet näha,kuidas ühes mängus lõi Jonathan Johansson 2 väravat bicycle kick´iga...Kohtumiseks oli FA CUPi 3.ringi mäng Charlton Athleticu ja Exeter City vahel, mille esimesed võitsid.
Ise polnud sellist asja varem näinud. Keegi teab veel selliseid juhuseid?

Martin
14.01.03, 14:24
Originally posted by tembuu
See,kes jälgib YLE TV2-st laupäeviti inglise vutti, sai enne otseülekannet näha,kuidas ühes mängus lõi Jonathan Johansson 2 väravat bicycle kick´iga...Kohtumiseks oli FA CUPi 3.ringi mäng Charlton Athleticu ja Exeter City vahel, mille esimesed võitsid.

Kõige kuulsam on ehk see: Rivaldo saab palli karistusala joone pealt, võtab rinnga vastu, tõstab üles ja saadab teele bicycle kicki värava poole. Otse posti kõrvale. Värav. Barcelona alistab sõna otseses mõttes viimasel hetkel Valencia 3:2. Kõik väravad Rivaldolt. Hooaja viimane mäng, Barcelona sai CL koha. Nuff said.

Suht uskumatu kott oli tegelt. Võibolla kõige ilusam, mis ma nännu olen.

Kuid sellisied poollööke sünnib iga mängudevoor kuskil. Samas kõige ilusam neist on raudselt Edmilsoni oma MM-il Costa Rica vastu.

Tembu
14.01.03, 15:38
Originally posted by Martin

Kõige kuulsam on ehk see: Rivaldo saab palli karistusala joone pealt, võtab rinnga vastu, tõstab üles ja saadab teele bicycle kicki värava poole. Otse posti kõrvale. Värav. Barcelona alistab sõna otseses mõttes viimasel hetkel Valencia 3:2. Kõik väravad Rivaldolt. Hooaja viimane mäng, Barcelona sai CL koha. Nuff said.

Suht uskumatu kott oli tegelt. Võibolla kõige ilusam, mis ma nännu olen.

Kuid sellisied poollööke sünnib iga mängudevoor kuskil. Samas kõige ilusam neist on raudselt Edmilsoni oma MM-il Costa Rica vastu.

Kuule,Nuff Said al-hambra..:)
Ma pidasin silmas ikka 2 bicycle kicki mängus...ja mitte mingid poolikud üle puusa löödud. Ikka ehedad üle pea pandud...

Martin
14.01.03, 21:43
Kuule,Nuff Said al-hambra..:)
Ma pidasin silmas ikka 2 bicycle kicki mängus...ja mitte mingid poolikud üle puusa löödud. Ikka ehedad üle pea pandud...

Kuule-tembuu-vembuu. Loe uuesti. Mu postiuses oli nagu teema ja siis alateema või nii. 2 bicycle kicki pole mina näinud, kuid meenutasin parimat, mida olen.

Darren
15.01.03, 02:56
Võibolla hoopis see ?

www.hot.ee/darren/Letiss.gif

makser
16.01.03, 04:35
täna näitas tv 3 uudistes kuidas mingis brasiilia noorte mängus löödi värav 4 sekundiga poole platsi pealt.see oli päris naljakas:D

greenday
16.01.03, 08:57
Originally posted by Martin

Kuid sellisied poollööke sünnib iga mängudevoor kuskil. Samas kõige ilusam neist on raudselt Edmilsoni oma MM-il Costa Rica vastu.Väga õige! Minu meelest on see värav küllalti underrated.

Jaan
16.01.03, 09:26
Minu meelest just overrated. 5 meetri pealt l88dud, pole ime, et v2ravavaht n2ppe vahele ei saanud. 30 meetri pealt on isegi tavalist kolli raskem lyya. Aga vot Trevor Sinclair 1996/97 FA Cup\'is karistusalast v2ljast k22rl88giga koll...

greenday
16.01.03, 11:45

Minu meelest just overrated. 5 meetri pealt l88dud, pole ime, et v2ravavaht n2ppe vahele ei saanud. 30 meetri pealt on isegi tavalist kolli raskem lyya. Aga vot Trevor Sinclair 1996/97 FA Cup\'is karistusalast v2ljast k22rl88giga koll...Küsimus ei ole üldse selles kui kaugelt see löödi. Asi on lihtsalt sheer brilliance - mees hetkega otsustas täiesti võimatust olukorrast sooritada tehniliselt pea võimatu löök. Kaugelt löödud kääride puhul on piisavalt aega mõelda eelseisnevale sooritusele ja seda saab teha valides kõige mugavama kehaasendi. Keskmisele MMi jalgpallurile pole tavaline käärlöök mingi imeasi. Edmilsoni polnud aega mõelda, tal polnud aega keha sättida. Tüüp on lihtsalt nii andekas, et tunneb ennast pea alaspidi palliga sama mugavalt kui jalad maas.;)

Martin
16.01.03, 15:09
Küsimus ei ole üldse selles kui kaugelt see löödi. Asi on lihtsalt sheer brilliance - mees hetkega otsustas täiesti võimatust olukorrast sooritada tehniliselt pea võimatu löök. Kaugelt löödud kääride puhul on piisavalt aega mõelda eelseisnevale sooritusele ja seda saab teha valides kõige mugavama kehaasendi. Keskmisele MMi jalgpallurile pole tavaline käärlöök mingi imeasi. Edmilsoni polnud aega mõelda, tal polnud aega keha sättida. Tüüp on lihtsalt nii andekas, et tunneb ennast pea alaspidi palliga sama mugavalt kui jalad maas.;)

Ja asi pole ka AINLT selles. Nimelt Edmilson oli üldse see, kes kogu selle olukorra vasakul äärel algatas. Siis mängis veel seinasöödu (lükkas palli kenasti äärele) enne kui tormas ise karistusalla ning oli täpselt sellel kohal kuhu tsenderdus lendas.

See oli fantastiline rünnak ning tema värav oli nigu kirss tordi peal. Tõesti: sheer brilliance.

Jaan
16.01.03, 17:00
Fantastiline rynnak, mis sai lahenduse t2nu rikoshetile. 1996.a. EM\'l ytlesid skeptikud selle t6ttu Poborsky v2rava kohta - koba.

Yourself
17.01.03, 01:00
Originally posted by makser

täna näitas tv 3 uudistes kuidas mingis brasiilia noorte mängus löödi värav 4 sekundiga poole platsi pealt.see oli päris naljakas:D
See oli tõesti hämmastav värav. Kuna Greenday selline proff on võiks ta mõnes mängus seda ka proovida järgi teha.:D

Litmanen37
18.02.03, 16:49
FC Tiigrite Taliturniiri finaal

FC Nimeta ja Roosna-Alliku viigis 3:3.

Pool minutit l6puni

J2rsku p22seb roosna-alliku ryndaja l66gile.L66k aga tabab nimeta m2ngija jala sisekylge ja v6tab sealt sellise vindi,mis lendab teise v2ljaku poolele ja otse risti.Ja nii lihtne oligi turniiri v6iduv2rav:õnnelik:

parim
23.03.03, 19:12
seedorfi värav REALi eest mängides, 40 meetrilt pommlöök

fitti
23.03.03, 19:55
no giggsi koll arsenalile on kindlasti parimaid. midagi sarnast näitas mees hiljuti CL-s, ma ei mäleta ainult, oli see baseli või juve vastu.

Kait
03.04.03, 10:22
OK paneks ka mõned lingid üles. Ei taha väita, et need parimad oleks, kuid head ikkagi. Eriti hea on Mendy värav.

NB! mul ei ole failidel laiendusi. Windows Media Player peaks failid ise ära tundma. Muidu on formaadiks .mpg.

http://www.zone.ee/no9/1
http://www.zone.ee/no9/2
http://www.zone.ee/no9/3
http://www.zone.ee/no9/4
http://www.zone.ee/no9/5
http://www.zone.ee/no9/6

greenday
03.04.03, 14:49
Originally posted by Yourself

Originally posted by makser

See oli tõesti hämmastav värav. Kuna Greenday selline proff on võiks ta mõnes mängus seda ka proovida järgi teha.:D Kauglöögid mul nii head ei ole :D Pealegi ma ei väsi kordamast, trikk, millest ennem juttu oli pole mingi proffus, sellega saab hakkama iga keskmine 15-aastane trennipoiss.

Cravedigga
07.04.03, 00:23
kõige parem värav mida mina näinud olen, oli ronaldinho värav inglismaa vastu veerandfinaalis. ja kusjuures operi teine värav kanada vastu oli ülitäpne, mis ei jää kindlasti alla nii mõnelegi eespool mainitutele väravatele.

eston maravilha
07.04.03, 00:33
operi 2. värav oli koba. lihtsalt hea õnn oli et vahtralehe poiste väravavaht kuskil eikelegimaal töllerdas

ja väikse ronaldi värav oli samuti koba

greenday
07.04.03, 02:30

operi 2. värav oli koba. lihtsalt hea õnn oli et vahtralehe poiste väravavaht kuskil eikelegimaal töllerdas

ja väikse ronaldi värav oli samuti kobaKoba või mitte, ülitäpsed mõlemad. (Ronaldinho alguses ju uhkustas, et sooviski nii lüüa, hiljema ga tunnistas, et oli koba :))

tsaka08
07.04.03, 22:41

ja väikse ronaldi värav oli samuti kobaKoba või mitte, ülitäpsed mõlemad. (Ronaldinho alguses ju uhkustas, et sooviski nii lüüa, hiljema ga tunnistas, et oli koba :))

ku aus olla siis ta ise ee tunnistand seda otse vaid ta ütles seda kellelegi brasiiliast ja nii tuligi see avalikux

H.M Murdock
07.04.03, 22:49
ilmselt kõige ilusam värav mida mina viimasel ajal näind olen on del piero kannakas serie-a mängus,ei mäleta küll kelle vastu.värav tuli tsenderdusest ja del piero hüppas seljaga palli poole ning lõi palli õhust kannaga väravasse.tõeline meistriteos:lahe:

eston maravilha
07.04.03, 23:11
Originally posted by tsaka08

ku aus olla siis ta ise ee tunnistand seda otse vaid ta ütles seda kellelegi brasiiliast ja nii tuligi see avalikux

kas brasiilia on kuidagi muust maailmast erinev??

H.M Murdock
13.04.03, 21:57
nüüd olen minagi seda ainsat väravat näind mida ma tõesti näha tahtsin......David Beckham.........poolelt platsilt.....värav mis ta kuulsaks tegi ja oli ka põhjust.........

Even
18.11.03, 13:14
Kõige ilusamad väravad on mu lemmik mängjalt ALAN SHEARER esimene värav Leverkuseni vastu CL`is oli ilus, sellessamas mängus tegi ka ta hat-tricki. Kõige ilusam lahtimängitud on ka Shearerilt, löök tuli 5 kasti joonelt, Solano(vist??) ja Shearer olid palli juures.Solano nagu hakkas juba jalaga palli ära puutuma kui juba müür vastu jooksis siis näitas Solano et minge tagasi müür liikus juba tagasi kui Solano palli ära puututas ja Shearer siis lõi.:D :D

U2
18.11.03, 16:18
Minu lemmikvärav on mm 2002 mängus brasiilia-costa rica edmilsoni poolt löödud käärlöök

p3p3
18.11.03, 18:20
KÕIK EESTI VÄRAVAD UN ILUSAD !!!!!! Ja muidugi ZZ löök Leverile ;) ja Zidane un kuningas !!!!!

Cerny Petr
18.11.03, 21:44
Viimastest aastatest on meeles üks Elberi värav CL-s, mille ta ikka päris kaugelt virutas. Vastaseid kahjuks ei mäleta.

zaz
18.11.03, 22:24
Originally posted by Cerny Petr

Viimastest aastatest on meeles üks Elberi värav CL-s, mille ta ikka päris kaugelt virutas. Vastaseid kahjuks ei mäleta.

kuidagi häguselt on mul ees see värav........, vist:sega10: Oli vist Spartaki vastu ja Bayern võitis päris suurelt tolle mängu, vist isegi 5:0:doh: ja värav ise oli kah ikk päris hea:)

Käimasolevast hooajast tundub parim olevat Djemba-Djemba tabamus Leedsi vastu Carling Cupil:lahe:, mõtlesin seda teist, mis ta lõi otse nurgalöögist :kaval:

sicmic
19.11.03, 01:30
Originally posted by zaz

Käimasolevast hooajast tundub parim olevat Djemba-Djemba tabamus Leedsi vastu Carling Cupil:lahe:, mõtlesin seda teist, mis ta lõi otse nurgalöögist :kaval:

Tõepoolest, niivõrd kavalat väravat ei näe just iga päev.:õnnelik:
ManU vastu löödud väravatest oli päris kena Jenseni värav (u. 20\'lt ilusti vindiga parema nurga poole), ent senise hooaja ilusaim tabamus on ilmselt Frederic Kanoute tabamus u. 25\'lt meetrilt, Evertoni vastu.

Edit: see käib siis Inglise liiga kohta...

dimaggio
03.12.03, 18:09
Figo värav:(EM-il Inglismaa vastu oli väga ilus.
Samas Andy Cole\'i(ManU särgis) värav Coventrile oli SUPER.
...ja loomulikult Giggsy soolo Arsenali vastu

ah jaa...O.G ja Teddy väravad Bayerni vastu 99. aasta finaalis loomulikult ka.:) :)

Ruud
09.12.03, 20:08
Erm, paneb mõtlema. Eks Marc Wilmotsi käärlöök mm 2002 finaalturniiril. See oli vist Jaapani vastu. Siis veel samal mm-il Ronaldinho värav Inglismaa vastu ja mudugi See unustamatu CL-i finaal, kui Zidane pani Roberto Carlose tsenderdusest ~16 meetri pealt üle puusa sisse :P Beckhami poole platsi pealt löödud värav ka

indrek
30.12.03, 13:30
Piiroja värav küprose vastu ca kolm aastat tagasi tundub mulle endiselt uskumatult kaunis.

eston maravilha
31.12.03, 04:13
jpa mängus avfc v cfc inglise liigakarika veerandfiinaalis 17ndal detsembril

kqjanno
31.12.03, 11:16
Eesti-Holland 1-0 Andres Oper ...hea sööt.........hea läbimäng....ilus värav.......;)

marabella666
31.12.03, 15:43
Beckham Deportivole.... mängu olukorrast 30lt... tottalne maasikas ristnurka... suht lambi olukord.
Owen Arg-le 98 mm 1/8 finaalis- no comments

p3p3
01.01.04, 21:48
Originally posted by FCOperBK

Beckham Deportivole.... mängu olukorrast 30lt... tottalne maasikas ristnurka... suht lambi olukord.
Owen Arg-le 98 mm 1/8 finaalis- no commentsPall ei läinud ristnurka lihtsalt kukkus kaarega väravasse,Molina vaatas niizama ringi

PraS
03.01.04, 07:16
http://users.telenet.be/rabneus/video/laquait.avi

ei tea kas see värav nyyd just kõige parem on, kuid üks viimase aja omapärasemaid...

eston maravilha
03.01.04, 12:31
hehehe
väga hea.. thatll teach them goalkeepers to stay on their line:)

mazz
03.01.04, 13:25
ilusaimad kollid olid kõik itaalia-saksamaa mängus sel aastal,parimad kombinatsioonid läbi aegade-kui superkolmik delp,totti,vieri vel vahest kõik korraga terwed olexid,sis võix neilt mida iganes oodata.:õnnelik: ex ootame ja loodame em-il neid koos näha.

Jaan
06.01.04, 07:36
Larry Robert, Tottenhami vastu teine koll. Kes on näinud, teab millest räägin.

mg
08.01.04, 12:21
siinkohal kiidaks ka tohveri imeväravat, aga teistele meenutuseks, soovituseks, et ei korduks minu viga, kõik postitused tuleb hoolega läbi lugeda!

Neth
13.01.04, 21:55
Bergkamp\'i koll 98\'nda aasta MM\'l Argentiina vastu:silm4:

17
20.01.04, 00:28
Novikovi värav kodus Küprose vastu oli ka päris kobe:)