PDA

View Full Version : Allase värav

Epic
22.08.02, 03:17
mis arvate ?:prill6:

duff_K
22.08.02, 03:45
siukse asja oleks võinud eesti vs moldova teema alla panna mitte uut avada suht mõtetu aaa värava kohta nii palju et ma arvan et lihtsalt vedas, kuid see on minu arvamus

Chazlor
22.08.02, 03:45
Allo

Eric see on nüüd sulle.

Tore näha, et sa üritad. Tõenäoliselt oled noor ja huvitud jalgpallist.
Oled ka juba suht palju erinevaid postitusi teinud ja kõik sind juba teavad.
Selle Allase värvava asja jaoks on siin foorumis vähemalt 3 erinevat kohta kus arutada.
Seda tüüpi endale tähelepanu tõmbamine tuleb ainult kahjuks ja seepärast sind jutukas nii kutsutigi nagu énnist kurtsid.
Võta aru pähe ja sust saab veel asja :)

Parimatega

resorte
22.08.02, 03:54
Ei noh, see värav küll kobin. Mees mõtles, et lööks peale ja vaataks saan sisse või ei saa. ;) :P

Oll
22.08.02, 04:38
Originally posted by Totti

Ei noh, see värav küll kobin. Mees mõtles, et lööks peale ja vaataks saan sisse või ei saa. ;) :P

Ja tulebki nii teha-rohkem väravale lüüa, ning tulemus oli tõesti super.:P
Mina olen küll rahul.

malagar
22.08.02, 06:16
Kobin või mitte - sihtis või mitte - tahtis või mitte - oskus või mitte - pole üldse oluline
igastahes neetult ilus värav oli ja see on peamine:D :D :D :D :D

bianconeri
22.08.02, 09:35
Eks tegelikult lõi ta nn \" palli puhtaks \".Aga juhtus hoopis selline asi...

Tembu
22.08.02, 12:54
Tegelikult on ehe lollus teha iga löödud värava kohta oma teema...Mis siis saab kui me ntx New Zealandit 8-0 ahju pistame? Kas siis 8 teemat?
Oleme me nüüd jõudnud sinnamaale kus väravast rõõmu ei tunta ja virisetakse löögitehnika,palli keerlemissuuna ning räägitakse mõttetut juttu,\"et tegelikult mina raudselt tean,et värav oli koba\"....

gratos
22.08.02, 13:20
koba või mitte , aga vaadata oli ilus kuda pall kaugelt (vist u30m pealt) võrku lendas.
kui mu silmad ei petnud siis minu arust väravavaht isegi nati suutis suunata palli posti riivama, aga oli ilus.:õnnelik: :jäätis:

INCE
22.08.02, 15:24
Loomulikult oli supervärav. Ja mis siis , et nii polnud plaanitud.Mõned vennad aint plaanivadki , aga sisse ei saa.

Martin
22.08.02, 15:29
Kuldsed sõnad @ INCE.

Rebu
22.08.02, 20:05
Värav oli igati asjalik!!!:õnnelik:

andres
22.08.02, 21:40
see on kindlasti üks peakanditaate Hõbepalli võitmiseks.

Väravavaht
22.08.02, 22:09
Hea, aga juhuse peale

-madis-
23.08.02, 00:03
Värav oli hea küll. Vahet ei ole, kas see oli koba või mitte, peaasi et oli värav ning tuli võit.:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Peku
23.08.02, 04:16
tahaks seda kuidagi kuskilt näha
pange keegi mingi link või värk üles, kust ma seda näha saan sest staadionil vilks, näed ära, aga tahaks ikka rahulikult jälgida...

pelaja
23.08.02, 04:34
hmm...krt mõni nagu mingi väike titt ple millegagi rahul, vinguvad, et oleks võinud parem olla jne....! davai võta pall, mina pallipalatsile ja harjuta kas ikka iga vingukott selle palli ise suudab üldse 30-40m pealt väravasse saata! ex siis ole näha seda \"koba\"....

p.s. muidu täica ilus koll oli. suunurka ilmus väike lohuke ja jalka hymni hakkas kah huulte vahelt välja tulema:)

Kohilapoiss
23.08.02, 18:37
Ärge virisege, sellist väravat igapäev ei näe!

tank
23.08.02, 22:03
kes väravat näha tahab, saab seda sellel nädalal veel ETV kodulehel AK spordiuudistest näha! kvaliteet on muidugi:(

FCB
26.08.02, 22:37
:lahe: SUPER :lahe:
oli tõeliselt super värav , ilus löök , meeste tagant, väravavaht nägi palli liiga hilja jne väga hästi õnnestunud löök. Kindel kuldse(või hõbedase) palli kandidaat.

murri
27.08.02, 01:41
Originally posted by tembuu

Tegelikult on ehe lollus teha iga löödud värava kohta oma teema...Mis siis saab kui me ntx New Zealandit 8-0 ahju pistame? Kas siis 8 teemat?
Oleme me nüüd jõudnud sinnamaale kus väravast rõõmu ei tunta ja virisetakse löögitehnika,palli keerlemissuuna ning räägitakse mõttetut juttu,\"et tegelikult mina raudselt tean,et värav oli koba\"....

Niikaua kui me kedagi 8:0 ei võida, vaid enamus on kuivad skoorid, kus meie ründajad harva jala valgeks saavad, on võib olla see teema ka õigustatud.

magicm
09.09.02, 23:05
see võis küll kobin olla, kuid ilus ta oli, ise vaatasin seda mängu lillekülas ja küll oli kaiff selle palli lendu pealt vaadata, mulle igatahes meeldis