PDA

View Full Version : Champions League - Meistritele

mjkk
22.08.02, 14:27
Kes siis võidab sel aastal Meistrite Liiga? Kes jõuavad veerandfinaali, kes poolfinaali?

Tembu
22.08.02, 14:39
üks on kindel: nnJuvemtus ei võida:)

Aramis
22.08.02, 15:50
Sae pekki oma polliga!!!!

resorte
22.08.02, 17:55
Mina isiklikult hoian põialt Romale või kui Roma välja langeb, siis Juvele. :P :P :õnnelik:

raido
22.08.02, 23:37
Ma hoian pöialt kõikidele Itaalia klubidele, aga arvan, et Realist paremat klubi ei ole kuskil maailma otsas!

Rebu
23.08.02, 02:50
Real võidab :D :D

eston maravilha
23.08.02, 03:28
real võidab

aga kui teema juurde tulla siis tuleks champs league tõesti lasta ainult maa meistrid nagu ennemuiste olid

-madis-
20.09.02, 02:31
Eks see Real võida ka see aasta

Oll
20.09.02, 20:00
Eks Real ole tõesti suursoosik, aga loodan, et Itaalia klubid hakkavad tegusid tegema
eriti Inter :õnnelik:

jyriöö
20.09.02, 21:13
Mida arvab Euroopa riikide klubijalgpalli arengust ja tasemest Big Ron, võite lugeda siit (http://football.guardian.co.uk/Columnists/Column/0,4284,795551,00.html)

vendetta
21.09.02, 08:27
Hispaania klubi v6idab..
real,valencia v6i.... depor !! :õnnelik:

asdf
21.09.02, 13:12
Kahjuks peab tunnistama, et sel aastal ei ole Realile vastast :oih:

mjkk
22.09.02, 01:32
Ei usu, et Real see aasta võidab, ta on liiga suure pinge all. Võidab keegi tesitest \"suurtest\", ManU, Roma, Newcastle (loodetavasti)

Be[er]wolf
22.09.02, 01:51
Ka mina nii mõtlema jäin et Realis on varsti ka pallipoisid staarid nii et võit kahjux või õnnex härjavõitlejatemaa pealinna.:jump1:

jjriado
22.09.02, 20:45
Originally posted by Newcastle

Ei usu, et Real see aasta võidab, ta on liiga suure pinge all. Võidab keegi tesitest \"suurtest\", ManU, Roma, Newcastle (loodetavasti)

Ei taha küll kedagi solvata, aga Newcastle nüüd küll \"suur\" ei ole ja vaevalt nad grupist edasi saavad. Aga pall on siiski ümmargune, nii et miski pole võimatu.

mjkk
22.09.02, 23:12
Nojah, ega NUFCil suuri eeldusi pole Meistrite Liigas kaugele jõuda, aga kes teab, üllatajad on newcastlelased alati olnud ja nagu siin mainiti, pall on ümmargune....:r66m15:

daK
24.09.02, 19:41
et ka keegi arsenali ei paku. no seda parem on musta lambana võitjaks tulla
:kaval:

Devil
24.09.02, 22:45
Milan paneb kõik ahju kui nad aint ryndavat jalgpalli edasi pelavad :)

Jaan
25.09.02, 04:58
Samasugust ryndavat nagu esimesel 15 minutil? Tegelikult oli neil hea m2ng muidugi, v6ideldi k6vasti. Siiski andis Valeroni puudumine Deporil k6vasti tunda.

jazzjansa
27.09.02, 18:06
Kindlalt tean kes ei võida:1.Spartak 2.Genk 3.Newcastle 4.Eindhoven 5.Rosenborg
6.Kiievi Dinamo 7.Brügge 8.Lokomotiiv 9.Auxerre 10.Leverkuseni Bayer 04 11.Aek
12.Olympiakos 13.Lens 14.Haifa Maccabi 15.Basel 16.Dortmund 17.Lyon 18.Ajax
19.Inter 20.Galatasaray 21.Feyenoord
Klubid kes võivad võita:
1.Real Madrid: Neil on kõik olemas.Viimaste aastate fifa aasta parimad mängijad.Pikk
vahetusmeeste nimistu,kes kõik tahavad ennast näitada.Miinuseks võibolla ühtkuuluvus.Nad ei moodusta ühtset tervikut.Kui veel spekuleerida Reali ründeliini,siis ma arvan,et Guti ja Morientes(keda pole ültse näha) jäätakse esialgu pinki ning Ronaldo pääseb väljakule.
2.Londoni Arsenal (no comments)
3.AC Milan.Suurpäraseid tehinguid suvel teinud klubi võib jõuda kaugele,aga...
4.Valencia.Viimased kaks korda kui on osalenud on jõudnud finaali.Kas ka seekord?
Eks kevadel ole näha.
5.FC Barelona.Väga ründava stiiliga meeskonnale võib saada saatuslikuks kaitse.
6.Manhester United.Ei ole neisse eriti usku,aga maha ma neid ei kanna.
7.Torino Juventus.Mitte viimatine suur võit vaid viis kuidas mnad selle saavutasid ,tõstis ka Juve \"võimalus võita\" klubide hulka.
8.Deportivo la Coruna.Tähtis võit Bayerni üle,masendav kaotus Milani käest.Deportivo fännidele-\"ARGE PÕDEGE SEDA KAOTUST KAUA\".
9.AS Roma.Kehvalt hooaega alustnud võistkonda ei tohi kindlasti ära unustada.Ega nad nüüd nii kehvad ka ei ole,et kohe kuidagi ei saa.See viik oli ikka parem kui kaotus.
10.FC Liverpool.Liverpooli panin siia selle pärast,et vaata mida nad mullu tegid.Ainult viigid ning peaaegu koht poolfinaalis.Neid ei tohi kindlasti ära unustada.Valencia peaks olema õnnelik viigi üle Liverpoolist.Edasipääs on kaotuse korral Spartakile väga-väga raske.
11.Müncheni Bayern.Isiklikult loodan neilt kõige kõvemat vastupanu Realile.On neil ju olemas maailma parim vv.(Kahn) ning üks maailma parimaid mängijaid(Ballack).
Vähemalt koduses liigas on mängitud hästi,seega peaks see nädalavahetus ohjad lõdvemale laskma ja keskenduma mängule Milaniga.Juhul kui Bayern ei võida läheb neil väga raskeks.Eelseisvast kahest mängust oleks vaja saada vähemalt 4p.
Surmagrupp läheb tõesti huvitavaks.Ke kolmest kukub välja ning jätkab UEFA karikasarjas PEAFAVORIIDINA.Kas on see ülihead mängu näitav Milan,kõikuvalt mängiv Deportivo või Meistrite Liigas kehvalt alustnud Bayern.Vihje sellele küsimusele saame juba järgmisel nädalal kui kohtuvad Bayern ja Milan.

Go all teams Go
I hope that the good games will be continued
:jump2: :jump2:

dieter
27.09.02, 18:16
Originally posted by jazzjansa
Go all teams Go
I hope that the good games will be continued
:jump2: :jump2:

Go jazzjansa, go!

Tood värvi meie mõnes teemas juba uniseks muutunud foorumisse. :silm4: :keel4:

Vabandan ette jube sisuka postituse pärast :keel2:

Silver
03.10.02, 01:47
vôitjatele oma ehks siis juventus paneb kinni. Lootus kaob viimasena! Aga mis puutub sellisesse teemasse, siis mees kui sa teed sellise teema, siis ôpi JUVENTUS kirjutama, selline asi viskab lihtsalt närvi püsti, kui ei oska juventus kirjutada! :viha: ôpitakse vigadest!

apunkto
03.10.02, 13:52
Originally posted by treze
selline asi viskab lihtsalt närvi püsti, kui ei oska juventus kirjutada! :viha: ôpitakse vigadest!

ülikõva:jump2: :jump2: :jump2: :jump2: :jump2: :jump2: :jump2:

mjkk
03.10.02, 15:32
Originally posted by apunkto

selline asi viskab lihtsalt närvi püsti, kui ei oska juventus kirjutada! :viha: ôpitakse vigadest!

ülikõva:jump2: :jump2: :jump2: :jump2: :jump2: :jump2: :jump2:

Palun vabandust, inimlik eksimus - kirjaviga. AGA EI PEA KA KOHE MÖLISEMA HAKKAMA, KURADI TROPIKOTID!

Jaan
03.10.02, 18:21
Haistan intriigi... Aga trezele tahaks öelda, et see, kes elab klaasist majas, ei peaks teisi kividega loopima.

Swifty2002
03.10.02, 19:57
Minuarust tulevat võitjat sul pollis ei olegi võidab kas Deportivo või Valencia

Newcastle koha pealt tahaks näha kuidas ta ka 1 pt saab.
nad lausa naeruvääristavad inglise liigat
Vaadake kuidas Leeds champions league\'s esines paar aastat tagasiNemad oleks old õiged UCL-i pääsejad NUFC-il lihtsalt vedas.

mjkk
03.10.02, 20:24
Originally posted by Swifty2002

Vaadake kuidas Leeds champions league\'s esines paar aastat tagasiNemad oleks old õiged UCL-i pääsejad NUFC-il lihtsalt vedas.

DEPORTIVO - VALENCIA???? Hale:( Sa vist ei ole Newcastle kohtumisi näinud, Newcastle võib veel edasi pääseda kui hästi läheb. Deportivo ja Valencia on küll head kuid võitjad? :oih: :oih: Igatahes kui sa mänge näinud pole, ära mölise ja hoia oma suu kinni!!!:viha: :viha:

Silver
05.10.02, 00:28

Näha on kadetust. Ja ma arven, et niisama ei vea kellegil on vaja tegusid ja tulemusi. Leeds ei saanud Cl see tähendab, et nad ei olnud nii head aga no lootma peab...

Silver
05.10.02, 00:34

Originally posted by apunkto

ülikõva:

Palun vabandust, inimlik eksimus - kirjaviga. AGA EI PEA KA KOHE MÖLISEMA HAKKAMA, KURADI TROPIKOTID!Njah vabandan, oli halb päev ning halvas tujus ka kirjutasin siia, aga kui viga on leitud siis vôiks see ka korda teha? sa peaksid ju saama muuta, kui sa selle teema tegid!

Jaan
05.10.02, 05:50

Kahjuks oled sa üsna asjatundmatu ja näed maailma läbi valgete prillide. Newcastle\' haigutab küll punkitde ja löödud väravate kohal tühjus, ent viimased kaks mängu on olnud head ning vaid eba6nn on seganud punkte-väravaid saavutamast. See mis Leedsil just oli. V6i olite te mänguliselt, näiteks, Milanist üle omal ajal?

Swifty2002
07.10.02, 06:59
mida sa mõtled selle all et pole mänge näinud ???
Mis suur ebaõnn siis old on Sheareri väraval oli mees suluseisus!
Aga jällegi mis see 1 värav päästnud oleks.
Leeds oli üle nii Milanist kui ka kõigist teistest.Teistel vedas et ta veerandfinaalis kaotas. Eriti Realil

Jaan
07.10.02, 11:38
Ah, jäta jura. Kriisis vaevlevast Milanist saite jagu tänu väravavahi superesitusele. Lisaks hoidis Robinson teid üksinda paaris mängus vee peal, nagu seegi hooaeg. Barca mängu ma ei mainigi. Nii sitta esitust pole Newcastle teinud... Sheareri värav ei olnud sulg, seda tunnistas ka kohtunik. See oleks jalule seadnud viigi. Pealegi oli Del Piero kukkumine ka selline...

mikk
07.10.02, 15:15
Mõttetu vaielda paariaasta taguste asjade üle. Meie jaoks on Meistrite Liiga minevik ja kui tabeliseisu vaadata siis Newcastle\'i jaoks samuti.

mjkk
07.10.02, 19:21
Originally posted by mikk

Mõttetu vaielda paariaasta taguste asjade üle. Meie jaoks on Meistrite Liiga minevik ja kui tabeliseisu vaadata siis Newcastle\'i jaoks samuti.
Ei tasu Newcastlet veel maha kanda, parimal juhul on isegi võimalus kodus Juventusele kaotada, Hollandist 3 punkti tuua samuti Kiievilt kodus oma võtta ja lootsui oleks isegi siis edasi pääseda. Ei tasuks veel meid maha kanda, kuid eks me näe...

zimi
16.10.02, 03:34
.....

zimi
16.10.02, 03:35
.....

Kaarel
16.10.02, 05:03
Miks sa ei maininud Diego \"never scores\" Folran\'i? Superründaja ju...:kaval:

mjkk
16.10.02, 16:08
Originally posted by zimi

Kahtluseta võidab Manu kuna
1:pikalt kokku mänginud kogemustega stabiilne meeskond
2:väravaid hakkab taguma Rudd , kellele eelmine hooaeg oli lihtsalt soojendus hooeag Inglismaal. IT´S SHOWTIME NOW!
3:Manul on parim(kalleim) kaitsja Ferdinand, kellest mingid suvalised Lõuna-Euroopa neegrid(loe:Raul , Zidane , Treze , Davids jne.)mööda ei lähe.

ManU on tugev küull,aga kindlasti ei võida nad see aasta, sest on veel kõovemaid meeskondi nagu Arsenal ja Real Madrid jne.
Omamoodi kahju ka, aga karikatest jääb ManU see aasta arvatavasti ilma:lahe:

coco
17.10.02, 21:23

2:väravaid hakkab taguma Rudd , kellele eelmine hooaeg oli lihtsalt soojendus hooeag Inglismaal. IT´S SHOWTIME NOW!
3:Manul on parim(kalleim) kaitsja Ferdinand, kellest mingid suvalised Lõuna-Euroopa neegrid(loe:Raul , Zidane , Treze , Davids jne.)mööda ei lähe.

Mu tagasihoidlik arvamus on, et esiteks Raul jookseb kolm korda ümber ferdinandi ja ikkagi lööb ära...Zidane kui ferdinandi vastu läheb, lõppeb asi sellega, et ferdinand on tagumiku peal maas, wondering mis siis nüüd juhtus, mis trikk see oli jne, Treze lihtsalt out-jumpib ferdinandi, ning Davidsi puhul on kaks varinati, kas triblab kenasti mööda või ei tribla ja sellest tekkinud frustratsiooni ajendusel teenib endale punase kaardi...

ManU laeks jääb veerandfinaal ma usun...

:õnnelik: :õnnelik:

duff_K
17.10.02, 23:52
Minu arvates on Milan ka üks suursoosikuid ja minu nägemuse järgi ainuke kes suudab Realile vastu saada

Che
18.10.02, 16:39

poll on jah kuidagi kaldu. Deportivo või Valencia edu teeks küll südame soojaks.

Depor\'i probleemiks on vigastatud Valeron (väljas vähemalt detsembrini) ja ebastabiilsus. kui Depor oma söödumängu käima saab, siis mänguliselt on neile raske vastu saada (vt. eelmise aasta Copa del Rey või kasvõi mäng Arsenaliga Highbury\'l). lihtsalt võimas. kahjuks järgneb igale superpartiile selline täielik kukkumine (a la Milan ja 4:0). ja niiviisi juba paar aastat.

Valencia on minu silmis vähemalt küll soosikuks. Liga just võidetud. kõik pilgud Euroopas. kvaliteet on olemas: Aimar, Vicente, Baraja. kogemusi kah on. ja mis põhiline - praegune Valencia mängib ilusat jalgpalli.

mjkk
18.10.02, 19:14
Originally posted by Che

poll on jah kuidagi kaldu. Deportivo või Valencia edu teeks küll südame soojaks.

Kuule, mõtle nüüd naruke ja ära virise, tegin polli nagu ma tegin. On ju sellinne asi nagu VÕIDAB KEEGI MUU. Hääleta siis selle poolt. Saan aru, et muidugi võivad kaks nimetatud võistkonda võita, aga mingid valikud tuleb teha. Kui oleks võimalik polli panna 32 meeskonda, siis panekski 32, kui aga 8 (vist), siis tuleb teha valikuid. Mõne suhtes olen muidugi ka eksinud, näit. Leverkusenist kah ju võitu ei tule, aga see oli tehtud enne hooaja algust ja oli minu arust parim valik. Vot!;)

Che
20.10.02, 18:06
[i]
Kuule, mõtle nüüd naruke ja ära virise, tegin polli nagu ma tegin. On ju sellinne asi nagu VÕIDAB KEEGI MUU.

virinat polnud plaanis ja eks iga mees teeb oma polli just täpselt sellise nagu heaks arvab. minu hääle saigi FC Keegi Muu. :õnnelik:

Che
20.10.02, 18:27
DEPORTIVO - VALENCIA???? Hale:( Sa vist ei ole Newcastle kohtumisi näinud, Newcastle võib veel edasi pääseda kui hästi läheb. Deportivo ja Valencia on küll head kuid võitjad? :oih: :oih: Igatahes kui sa mänge näinud pole, ära mölise ja hoia oma suu kinni!!!:viha: :viha:

Valencia\'l hetkel 9 punkti (lööduid väravaid 11), Depor\'il 6 punkti. Newcastle\'l skoori pole. võib-olla seletad lahti, mida mõtled sellega, et nad (Depor ja Valencia) pole võitjad. milles see avaldub? ja viimase lause mõttekkuses ei saa kohe üldse aru :doh:

mjkk
24.10.02, 14:41
Originally posted by Che

Valencia\'l hetkel 9 punkti (lööduid väravaid 11), Depor\'il 6 punkti. Newcastle\'l skoori pole. võib-olla seletad lahti, mida mõtled sellega, et nad (Depor ja Valencia) pole võitjad. milles see avaldub? ja viimase lause mõttekkuses ei saa kohe üldse aru :doh:

Vabandan, olin lihtsalt närvis, kuna pidevalt õiendatakse klubide kallal, mille polli panin. Kuid nii see juba on. Samas natyke tõestas mu valikut 4. ring. Deportiivo kaotas, Newcastle võitis, Valencia viik Baseliga. Muidugi ei lähe kõik alati nii nagu loodetakse ja ennustatakse. Näiteks Bayerni väljakukkumine jne....
GO NEWCASTLE!!!:lahe:

netu
08.11.02, 01:27
Tore oleks kui Itaalia klubid kaugele jõuaks ...juba 6 aastat on möödunud, kui Itaalia klubi tuli Meistrite Liiga võitjaks :) niiet...FORZA INTER!!! :r66m7: :r66m7: :r66m7:

M6iss
25.11.02, 19:14
Loodetavasti ei võida real.
Võita võiks kas manu, nufc, milan või juve.
Neile hoian ise kõige rohkem pöialt.

SleepWalking
25.11.02, 19:26
Originally posted by M6iss

Näedsa, suure südamega Sunderlandi fänn ootab Newcastle CLi võitu. Ilus.

mjkk
25.11.02, 22:32
Originally posted by M6iss

õige, need neli lähevad poolfinaalidesse!:lahe: :lahe:

Jaan
26.11.02, 06:05
Ja varsti 6itsevad lilled aasta l2bi ning susi ja lambatall jalutavad k2sik2es aasal.

mjkk
26.11.02, 18:41
Originally posted by Jaan

Ja varsti 6itsevad lilled aasta l2bi ning susi ja lambatall jalutavad k2sik2es aasal.

Sa oled nii kuradi negatiivne, et jube....:P

Yourself
10.12.02, 18:32
Kuhu on kusitlusest jäänud Deportivo La Coruna. Minu meelest on neil iga aasta potentsiaali, et CL ära voita.

euro_boss
10.12.02, 21:34
:reiv: Sellel aastal võidab kas Milan, Manu, Barcelona või Borussia. rohkem võimalusi eriti ei näe. mina olen igatahes Borussia poolt, jee.

dennis10
11.12.02, 18:06
Originally posted by euro_boss

:reiv: Sellel aastal võidab kas Milan, Manu, Barcelona või Borussia. rohkem võimalusi eriti ei näe. mina olen igatahes Borussia poolt, jee.
äkki põhjendaksid miks ei võiks võita näiteks Real, Arsenal, Depor või Valencia.Tuletan meelde, et otsustavaks saab ikkagi meeskondade mänguvorm kevadel.Praegu on ehk liiga vara mingeid suuri järeldusi teha ja anna andeks, lolle väiteid esitada.

vandersell
11.12.02, 18:20
Eriti tahaks kuulda Borussia võiduvõimaluste kohta selgitust.

euro_boss
11.12.02, 19:18
Originally posted by vandersell

Eriti tahaks kuulda Borussia võiduvõimaluste kohta selgitust.:reiv:Borussia on tüüpiline saksa klubi- kui läheb kuskil hästi siis veab lõpuni välja. nagu seda tegi eelmisel aastal leverkuusen või saksama MMil. Muidugi on vaja kõigepealt järgmisesse ringi saada aga kui saab siis läheb nii nagu eelnevalt öeldud. Loomuluik et asi on ka selles et ma olen sakslaste poolt. ja mis puutuub Reali, siis pakuks sama sündroomi mis oli Manul ja enamikel itaalia klubidel eelmised hooajad, on Bayeril- supper mängijad aga....jah. Arsenal hea aga vajub ära- minu arvates on Arsenal igal hooajal peetud üheks Meistriteliiga pea favoriidiks aga kus see võit siis on või finaali kohtki? Muidugi on see arvamus ülimalt subjektiivne aga liiga palju on Hispaanjat ja Inglismaad igal pool

allenive
12.12.02, 00:26
:deemon: Minu Jaoks on võimalusi mitu,sellel aastal võiks CL võita AC Milan,Inter Milan,Juventus või Arsenal,aga Reali ma ei usu ja mulle ei meeldi ka Real,sest milleks on neil vaja osta ässasid kui seelised ässad nagu Morientes,Guti,McManaman ja Conceicao istuvad pingil ja vell nad on võlgades.Muud mul õelda ei ole kui et Reali enamus mängumehi on S*t*kotid.:viha:

Jaan
13.12.02, 07:21
Reali v6lgade myydi tyhistamine. Osa 437.

Madriidi Real ei ole v6lgades!!! Ei ole!!!

dennis10
13.12.02, 16:40

Arsenal hea aga vajub ära- minu arvates on Arsenal igal hooajal peetud üheks Meistriteliiga pea favoriidiks aga kus see võit siis on või finaali kohtki? Muidugi on see arvamus ülimalt subjektiivne aga liiga palju on Hispaanjat ja Inglismaad igal pool
jutt, et Arsenali on igal hooajal peetud üheks peafavoriidiks ei vasta nüüd küll tõele. Pigem ikka Reali, Barcat , Manu ja teisi.
Varem on ikka Arsenalil põhiliseks probleemiks olnud kehvad võõrsilmängud. See hooaeg on aga just väljas head jalgpalli näidatud,nii et ma ei näe küll põhjust miks ei võiks Arsenal näiteks finaali jõuda.

mjkk
13.12.02, 16:47
Originally posted by dennis10

Arsenal hea aga vajub ära- minu arvates on Arsenal igal hooajal peetud üheks Meistriteliiga pea favoriidiks aga kus see võit siis on või finaali kohtki? Muidugi on see arvamus ülimalt subjektiivne aga liiga palju on Hispaanjat ja Inglismaad igal pool
jutt, et Arsenali on igal hooajal peetud üheks peafavoriidiks ei vasta nüüd küll tõele. Pigem ikka Reali, Barcat , Manu ja teisi.
Varem on ikka Arsenalil põhiliseks probleemiks olnud kehvad võõrsilmängud. See hooaeg on aga just väljas head jalgpalli näidatud,nii et ma ei näe küll põhjust miks ei võiks Arsenal näiteks finaali jõuda.

Sa pead favoriidiks Reali????

Nad ei saa sellest grupistki edasi, kui just imet ei juhtu...aga mina paneksin praegu lauda neli kaarti: Inter, Milan, ManUtd ja Juventus. Barcelona langeb mingil hetkel ära.:kaval:

vandersell
13.12.02, 17:03

Sa pead favoriidiks Reali????

Nad ei saa sellest grupistki edasi, kui just imet ei juhtu...
Kuule mees, loe dennis10 jutt uuesti läbi. Mõtle natuke. Vaata, mis järelduseni jõuad.

mikk
14.12.02, 06:14
Huvitav, mida pakuvad ka need kes ei ennusta lihtsalt niisama, vaid panevad selle alla ka raha.
WilliamHill kihlveokontoris on esinelik hetke seisuga selline: 1)Madrid, 2)Milan, 3) Manu, 4) Valencia...
Ladbrokes kihlvedudes aga: 1) Madrid, 2) Manu, 3) Milan, 4) Arsenal...

Barcelona näiteks on aga mõlemas kihlveokontoris alles 8-l kohal.

H.M Murdock
15.12.02, 01:22
ma ei usu et real võidab,sest seal tahavad kõik väravat lüüa.Mina olen inglaste ja itaalaste poolt,eriti ManU!

mjkk
15.12.02, 01:28

Huvitav, mida pakuvad ka need kes ei ennusta lihtsalt niisama, vaid panevad selle alla ka raha.
WilliamHill kihlveokontoris on esinelik hetke seisuga selline: 1)Madrid, 2)Milan, 3) Manu, 4) Valencia...

See on veider...aga noh, see kes hääletab siis näiteks Interi või Barcelona poolt, on suuremad shanssid kui sellel kes panustab Reali poolt. See on minu arvamus, ausalt öeldes küll imelik tundub...:doh:

euro_boss
16.12.02, 16:36

Barcelona näiteks on aga mõlemas kihlveokontoris alles 8-l kohal.:reiv:
mis sa tahad nagu väita et see keda peetakse kihlveokontorites soosikuks tuleb ka võitjaks. Ma arvan et hooaja algul oli ka Müncheni Bayer top4-s pärast Ballacki ja Ze Roberto ostu!!!! See ei näita midagi- ta võib ainult nii minna, mõtle loogiliselt ega sa ise ka ei paneks raha ju Deportiiva peale kui on Real või Manu!!!!!

dennis10
16.12.02, 16:53

See on veider...aga noh, see kes hääletab siis näiteks Interi või Barcelona poolt, on suuremad shanssid kui sellel kes panustab Reali poolt. See on minu arvamus, ausalt öeldes küll imelik tundub...:doh:
pole siin imelikku midagi, Reali edusse panustati ilmselt sügisel(st ML hooaja algul) ülekaalukalt, Milani ja Manu hea mängu tõttu on just viimasel ajal rohkem nende peale raha pandud. Ja hoolimata Reali raskest seisust poleks ka nende edasipääs grupist mingi suur üllatus, kevadeni on aega ja Reali vorm võib kõvasti paraneda.

mikk
16.12.02, 18:11

Barcelona näiteks on aga mõlemas kihlveokontoris alles 8-l kohal.:reiv:
mis sa tahad nagu väita et see keda peetakse kihlveokontorites soosikuks tuleb ka võitjaks. Ma arvan et hooaja algul oli ka Müncheni Bayer top4-s pärast Ballacki ja Ze Roberto ostu!!!! See ei näita midagi- ta võib ainult nii minna, mõtle loogiliselt ega sa ise ka ei paneks raha ju Deportiiva peale kui on Real või Manu!!!!!

Ei ma ei taha nagu seda väita, lihtsalt tõin välja, mis on seis paaris suuremas kihlveokontoris antud päeva seisuga.

fännanReali
11.01.03, 22:01

Kle sa oled Ferdinadi vist väga kiindunud.:ham1: :naer1:
Mis ajast Raul, Zidane, Treze´ja Davids mingid suvalised Lõuna-Euroopa neegrid on??!!
Tasemelt on nad su kallist Ferdinandist peajagu üle. Muide kas Ferdinand ise ei ole neeger.:keel4:
Ah jaa geograafiat ei jaga sa ka üldse. Holland, Prantsusmaa on Lääne-Euroopa riigid. Hispaania kuulub tõesti Lõuna-Euroopasse. Või mõtlesid sa liigat, kus nad mängivad?

indie
15.01.03, 14:48
Saksamaa on Hollandi ja teistega Kesk-Euroopa ning Hispaania Lääne-Euroopa. Tegeld Portugal kah. Kreeka on Lõuna-Euroopa. Ning Ukraina Ida-Euroopa. Ja Rootsi on Skandinaavia alias Põhja-Euroopa. Aga Hispaanias ning Portugalis on põliselanikud neegrid, seega ka Lõuna-Lääne-peaaeguväljaspool-Euroopa. Vot.

Kaarel
15.01.03, 15:06
Aga Hispaanias ning Portugalis on põliselanikud neegrid

:oih: no comments...:segadus:

Martin
15.01.03, 15:10
Originally posted by vare
Aga Hispaanias ning Portugalis on põliselanikud neegrid, seega ka Lõuna-Lääne-peaaeguväljaspool-Euroopa. Vot.

Londoni Arsenalis on ka põhiselanikud neegrid, seega peaks Arsenal üldse osa võtma Aafrika meistrivõistlustest.

Ja muide - nende asukoha tõttu pole London enam üldse Inglismaa linn vaid kuulub Lõuna-Lääne-peaaeguväljaspool-Euroopa sektsiooni.

SleepWalking
15.01.03, 15:35
Originally posted by Martin
Londoni Arsenalis on ka põhiselanikud neegrid, seega peaks Arsenal üldse osa võtma Aafrika meistrivõistlustest.

Ja muide - nende asukoha tõttu pole London enam üldse Inglismaa linn vaid kuulub Lõuna-Lääne-peaaeguväljaspool-Euroopa sektsiooni.

põlisasukate järgi analüüsides peaks arsenal pigem siiski konnasööjatemaa meistrivõistlustest osa võtma :D aga see selleks.

Loca
18.01.03, 02:06

Saksamaa on Hollandi ja teistega Kesk-Euroopa ning Hispaania Lääne-Euroopa. Tegeld Portugal kah. Kreeka on Lõuna-Euroopa. Ning Ukraina Ida-Euroopa. Ja Rootsi on Skandinaavia alias Põhja-Euroopa. Aga Hispaanias ning Portugalis on põliselanikud neegrid, seega ka Lõuna-Lääne-peaaeguväljaspool-Euroopa. Vot.

Kuule õpi natuke geograafiat!!!!!!!!!!!!! Ja kuidas Ukraina, Rootsi, Portugal ja Saksamaa siia puutuvad. Ja kus, siis eesti sinu loogika järgi asub? Kesk-Euroopas või Põhja-Euroopas? Mis ajast hispaania põliselanikud neegrid on????? Portugalist saan veel aru, aga Hispaania???!!!

Loca
18.01.03, 02:16

Ja muide peale Saksamaa, Hollandi, Hispaania, Portugali, Ukraina ja Rootsi on Euroopas teise riike ikka ka! Kes need Holland ja teised on?

Teemast niipalju, et võidab REAL MADRID:D :love: :jump1: :jump2: :r66m7:

vandersell
19.01.03, 05:44
Dream on...

PS. Vabandan mõtteka postituse eest.

daK
21.01.03, 17:39
Originally posted by Marca

Kuule õpi natuke geograafiat!!!!!!!!!!!!! Ja kuidas Ukraina, Rootsi, Portugal ja Saksamaa siia puutuvad. Ja kus, siis eesti sinu loogika järgi asub? Kesk-Euroopas või Põhja-Euroopas? Mis ajast hispaania põliselanikud neegrid on????? Portugalist saan veel aru, aga Hispaania???!!!

hispaania teemat lahates võin kinnitada, et hispaania esimesed põliselanikud on valge rassi esindajad. kuid aastatuhandete jooksul olnud palju rahvaste segunemisi, tuntavaim mauride ja araablaste sissetung u. ammu (vist 700 aasta paiku). nii massilise segunemise tõttu on täiesti käsiteldav ka hispaanlaste nahavärviks mitte-valge.

Loca
21.01.03, 23:05
Originally posted by dakrazy

hispaania teemat lahates võin kinnitada, et hispaania esimesed põliselanikud on valge rassi esindajad. kuid aastatuhandete jooksul olnud palju rahvaste segunemisi, tuntavaim mauride ja araablaste sissetung u. ammu (vist 700 aasta paiku). nii massilise segunemise tõttu on täiesti käsiteldav ka hispaanlaste nahavärviks mitte-valge.

Õige!!! Aga maurid ja araablased pole siiski neegrid

überalles
21.01.03, 23:46
Neeger sõimab araablast, ühed mustad mõlemad...:r66m5: :r66m5:

indie
22.01.03, 17:26
Ajavööndi järgi jääb Eesti vist kuhugi Ida-Euroopa kanti. Kuna mõjutusi tuleb palju põhjamaalt, siis on jalgpall Eestis põhja-ida segu. Iseenesest huvitav joon ning kindlasti peaks see arenema jõudsasti edasi-edasi, et eestlased oleksid tehniliselt maailmaklass ja taktikaliselt geniaalsed kui hollandlased. Pijpersiga see ehk areneb. Võibolla areneb ka jäähoki kuigi see ilus veel ei paista.
Real Madrid ei võida see hooaeg. Põhjuseks toon nende kehva võistkonnamängu ning totakavõitu ülitähed, kes mõtlevad, et saavad kokku ja võidavad ChampionsCupi. Real peaks poolest võistkonnast lahti saama enne, kui nad finaaligi jõuavad. Ja kui jõuavadki, siis igatahes mitte ilma ilusa kokkumänguta (panite tähele: imelikuna tunduv kolmikeitus). Ühesõnaga mõte on selles, et Realil ei lähe praegu nii hästi kui sellised mängijad paberi peal peaks mängima, kogu idee on ennekuulmatu, kui see peaks õnnestuma. Real Madrid ei võida. Võidab näiteks Newcastle või Barcelona, kas või.

Devil
22.01.03, 18:28

Võidab näiteks Newcastle või Barcelona, kas või. ee.. Newcastle on nüüd küll üks naerukoht :D nad on II ringis jälle 2 kaotust saanud see, et nad lõpuks ikka esimesest ringistki edasi said oli suht koht imeline :). Kindlasti kandideerib AC Milan tiitlile, milani tiimspirit on hetkel super :) loodame et see ka püsib. Teadagi on ta mu lemmik aga tema kõrval oleks kindlasti pretendendid Barca, Juve, Valencia, Arsenal, Real. Paneks sinna Interi kah aga miski ytleb mulle, et seda ei juhtu ;) . Kuid loomulikult on selleks võimalused kõigil.

mjkk
22.01.03, 18:41
Originally posted by Devil
ee.. Newcastle on nüüd küll üks naerukoht :D nad on II ringis jälle 2 kaotust saanud see, et nad lõpuks ikka esimesest ringistki edasi said oli suht koht imeline :)

Mine persse! Kes naerab pärast, naerab paremini või kuidagi nii see läheb...:P

Aga see, et nad edasi said on küll õnn - jah, kuid auga said ka, ja ärge neid maha kandke, eelmine kordgi kantsite liiga vara maha, saime suisa kolm korda pähe, siis kolm korda võitu ja eks me näe, mis asjast saab, eks?

Devil
22.01.03, 20:10
Originally posted by Magpie

ee.. Newcastle on nüüd küll üks naerukoht :D nad on II ringis jälle 2 kaotust saanud see, et nad lõpuks ikka esimesest ringistki edasi said oli suht koht imeline :)

Mine persse! Kes naerab pärast, naerab paremini või kuidagi nii see läheb...:P

Aga see, et nad edasi said on küll õnn - jah, kuid auga said ka, ja ärge neid maha kandke, eelmine kordgi kantsite liiga vara maha, saime suisa kolm korda pähe, siis kolm korda võitu ja eks me näe, mis asjast saab, eks?

keda me kantisime ... :)
kui nad edasi saavad kannan ma tervelt nädal aega nende auks nufci avatari :D

mjkk
22.01.03, 21:13
kui nad edasi saavad kannan ma tervelt nädal aega nende auks nufci avatari :D

Teeme nii (ja vaata, et sa oma sõnu siis ei söö :P) ...ja siin kohal olgu öeldud, et kellegi Barca fänniga vedasin samuti kihla, et NUFC suudab neid kodus võita, vastasel korral kannan mina nädal aega Barcelona avatari, NUFCi võidu korral aga tema. Nime ei mäleta, kuid sobival hetkel otsin sellegi üles.

Loca
23.01.03, 01:23

Ajavööndi järgi jääb Eesti vist kuhugi Ida-Euroopa kanti. Kuna mõjutusi tuleb palju põhjamaalt, siis on jalgpall Eestis põhja-ida segu. Iseenesest huvitav joon ning kindlasti peaks see arenema jõudsasti edasi-edasi, et eestlased oleksid tehniliselt maailmaklass ja taktikaliselt geniaalsed kui hollandlased. Pijpersiga see ehk areneb. Võibolla areneb ka jäähoki kuigi see ilus veel ei paista.
Real Madrid ei võida see hooaeg. Põhjuseks toon nende kehva võistkonnamängu ning totakavõitu ülitähed, kes mõtlevad, et saavad kokku ja võidavad ChampionsCupi. Real peaks poolest võistkonnast lahti saama enne, kui nad finaaligi jõuavad. Ja kui jõuavadki, siis igatahes mitte ilma ilusa kokkumänguta (panite tähele: imelikuna tunduv kolmikeitus). Ühesõnaga mõte on selles, et Realil ei lähe praegu nii hästi kui sellised mängijad paberi peal peaks mängima, kogu idee on ennekuulmatu, kui see peaks õnnestuma. Real Madrid ei võida. Võidab näiteks Newcastle või Barcelona, kas või.

Newcastle?????:D
Unista edasi!!!!

Miks Reali mängijad totakad on? Sa mõtlesid vist ikka sõna üliandekad.:D

indie
23.01.03, 14:59
Jah-jah... Andekad on nad enesestmõistetavalt. Probleem, mida ma nägin, seisnes selles, et teatavad tuntud ülitähed ning tegelikult mõned teisedki ei pruugi võistkonnana ilusalt esineda.
Champions Cupi tiitli pretendente kerkib teoreetiliselt ca. 13-14 arvu kanti. Seega võib võita Newcastle (kes mängib selle jaoks piisavalt ilusat jalgpalli) ja ka isegi Milan. Absurdsus veel siia juurde: kogemus võib see hooaeg nägu näidata.

Loca
24.01.03, 01:26
????

Loca
24.01.03, 02:03

Jah-jah... Andekad on nad enesestmõistetavalt. Probleem, mida ma nägin, seisnes selles, et teatavad tuntud ülitähed ning tegelikult mõned teisedki ei pruugi võistkonnana ilusalt esineda.
Champions Cupi tiitli pretendente kerkib teoreetiliselt ca. 13-14 arvu kanti. Seega võib võita Newcastle (kes mängib selle jaoks piisavalt ilusat jalgpalli) ja ka isegi Milan. Absurdsus veel siia juurde: kogemus võib see hooaeg nägu näidata.

Teoreetiliselt 13-14? Neid on ju üldse hetkel 16? Kes need 3-2 mitte pretendenti siis on? Miks sa arvad, et Newcastle´i võimalused on suuremad kui Milanil? Ilus mäng ei vii veel võiduni. Mis sa selle kogemusega öelda tahtsid? Kas Realil on vähe kogemusi?

indie
24.01.03, 15:35
Mis sa selle kogemusega öelda tahtsid? Kas Realil on vähe kogemusi?

Ei. Seda peaaegu mõtlesingi, et hoolimata kõigest kehvast on Realil tõepoolest veidi kogemusi, Newcastlel ja Leverkusenil näiteks vähem (või on selle nimi üdiandetus).

Milani võimalused ei ole sugugi suuremad kui Newcastle\'l ning vastupidi. Ees on veel mitu mängu ja kumbki võib välja langeda. Või mida iganes.

Devil
24.01.03, 18:40

Milani võimalused ei ole sugugi suuremad kui Newcastle\'l ning vastupidi. Ees on veel mitu mängu ja kumbki võib välja langeda. Või mida iganes.joptvaimati ... milanil on märgatavalt suuremad võimalused ... milanil on juba 6 pointsa ... nufcil 0 ... seis on hetkel siuke. Teoreetiliselt on loomulikult kõigil võimalus edasi saada.
Ma olen nõus oma kuupalga ära andma kui milan lõpetab kehvemate punktidega kui nufc :õnnelik:

vandersell
24.01.03, 19:02
Nii, mina sain esimesena jaole- kuna devil ei öelnud kellele ta oma palga annab, siis mina olen nõus võtma.

Loca
24.01.03, 22:28
Ja mina loodan, et Milan võidab Lokot ning Real Borussiat ja ongi Real 2.kohal:D

Aramis
30.01.03, 11:50

Ja mina loodan, et Milan võidab Lokot ning Real Borussiat ja ongi Real 2.kohal:D

In Your Dreams!

Loca
30.01.03, 22:59
Originally posted by Aramis

In Your Dreams!

No sel juhul mu unistused täituvad.

H.M Murdock
01.02.03, 01:22
ma usun et itaaliast keegi võidab:reiv: või siis inglismaalt ManU:D Hispaanlastel tõmmatakse ilmselt veerandfinaalides üks kinni:keel6: .

Või mis???

macyntoch
03.12.04, 18:49
Ma usun et see aasta paneb kyll Barca Meistrite Liiga kinni, sest neil on NII ÕNNESTUNUD MEESOND KUI ÜLDSE VÕIMALIK :õnnelik:

Vaadake ka minu Kodukat - http://www.fcbweb.pri.ee/ - Kui viitsite siis visake Foorumile kah pilk peale...:D

realmadridfan
03.12.04, 19:02
Algselt postitas macyntoch

Ma usun et see aasta paneb kyll Barca Meistrite Liiga kinni, sest neil on NII ÕNNESTUNUD MEESOND KUI ÜLDSE VÕIMALIK :õnnelik:

Vaadake ka minu Kodukat - http://www.fcbweb.pri.ee/ - Kui viitsite siis visake Foorumile kah pilk peale...:D

Olidki kaua juba vaikinud selle koha pealt...

Van Nistelrooy
04.12.04, 23:31
Manchester United:r66m7: :r66m7: :reiv:

SleepWalking
05.12.04, 11:59
Algselt postitas Van Nistelrooy

mis sellega nüüd siis jälle on?

Ramm
05.12.04, 12:10
Pauk käis lahti,muud midagi.:doh:

Van Nistelrooy
05.12.04, 13:11
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas Van Nistelrooy

mis sellega nüüd siis jälle on?
võidab Meistrite liiga

telekavaataja
07.12.04, 17:24
real võitis selle aga see on ju kaheaastatagune liiga

Mikusiku
07.12.04, 23:01
Algselt postitas telekavaataja

real võitis selle aga see on ju kaheaastatagune liiga
Teema on tehtud pärast Reali võitu. Kaheaasta taguse õitis AC Milan ju;)

Maarja
19.01.05, 19:13
Ma arvan, et Chelsea võidab, kui nad Barcast jagu saavad siis ei peata neid miski

Epic
19.01.05, 20:06
Algselt postitas robski

Ma arvan, et Chelsea võidab, kui nad Barcast jagu saavad siis ei peata neid miski

väljaarvatud ülejäänud seitse tiimi, kes 1/8 finaali jõuavad :)

sicmic
19.01.05, 22:09
Algselt postitas Epic

Algselt postitas robski

väljaarvatud ülejäänud seitse tiimi, kes 1/8 finaali jõuavad :)

ma panustan ka enneolematu ühisrinde tekkimisele. :kaval:

socceri
29.01.05, 12:34
chelsea või barca võidab, kumbki neist:lahe:

Andu
31.01.05, 21:29
chelsea paneb ära ! :doh:

Epic
31.01.05, 21:36
Algselt postitas Andu

aga Juur ja Oja?

marabella666
11.02.05, 13:37
Algselt postitas 10

Algselt postitas Epic

Algselt postitas Andu

aga Juur ja Oja?
Juur ja Kivirähk. kommentaarid on üleliigsed, aga see telekavariant on hale vari.
teisipäev kell 19 Raadio 2

Maris
24.02.05, 19:39
Usun ja loodan Reali võitu! Kuigi on neid favoriite miljon, teen panuse siiski Realile! Viimasel ajal ju hästi läinud ja Lux on müstilist tööd teinud! Kindel värk!

banok
23.05.05, 17:18
Champions League final in live in http://gportal.hu/portal/stream/

vandersell
25.05.05, 20:39
Seda et... Kui keegi läheb täna Hiiu Pubisse finaali vaatama, siis oleks üks väike palve... Hästi pisike. Viitsimist on, siis võtke privas ühendust. Ja jätke oma mobla number ka, et saaksin kõllata ning seletada milles asi. Tänud ette.

Devil
25.05.05, 22:50
FAFAFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Devil
25.05.05, 23:27
Suht karm pooli poisid eksju :).

Mõnuagent 007
25.05.05, 23:35
oeh. esimene poolaeg oli üsna kurb. Huvitav, kas Pooli nii kehva esituse põhjuseks võiks lugeda 1,5 nädalast mängupausi, sest on ju Premier League juba tükk aega lõppenud. Esimese poolaja parimad on minu arust kohtunikud, väikeseid eksimusi on olnud, aga üldiselt on mäng väga ilusti tasakaalus hoitud. ja milanile on suluseise väga täpselt ära võetud.

Devil
25.05.05, 23:38
kellele igav, kellele naljakalt lõbus ja mõnus :).

Karla
25.05.05, 23:38
Liverpooli kaitse on ikka mega putsis

Ramm
26.05.05, 00:00
Kaitse putsis aga rünne midagi nokib;)

Devil
26.05.05, 00:01
Vahva kohtunik :D:D:D.

Karla
26.05.05, 00:01
võimalus veel on.:)

MARMOR
26.05.05, 01:19
Läheb penaltite löömiseks. Ise arvan,et Liverpool võidab ära!:kaval:

Devil
26.05.05, 01:31
Nojah kahju ... Best team lost ... Tänud härra kohtunik.

17
26.05.05, 01:37
Algselt postitas Devil

Nojah kahju ... Best team lost ... Tänud härra kohtunik.

IRW@Best team:D:D:D:D:D:D

budu
26.05.05, 01:38
MIS HÄRRA KOHTUNIK,TA IKKA VILISATS IKKA MILANI KASUKS AGA POLE HULLU LIVERPOOL ON SELLE ÄRA TEENINUD!!!!!

Laurits23
26.05.05, 01:39
hehe parim tiim võitis ehk siis Liverpool:lahe:

Devil
26.05.05, 01:40
kindlasti ei ole mõtet suluseisu vilistada ja lasta mängul edasi minna, kuigi äärekohtunik selllele selgelt viitab.

parem oli kindlasti Milan kui pennalde tulemus välja jätta ;).

Aramis
26.05.05, 02:06
Väga kõva!!!
Gerrard, Hamann ja Dudek olid selgelt võtmemängijad!!!

Polex uskunud, et penaltiseeria võit tuleb, sest Dida on teada vend, aga ju oli Milan mentaalselt murdunud.

Rein
26.05.05, 09:07
Algselt postitas Devil

Suht karm pooli poisid eksju :).

Karm ikka :D :D :D

Oll
26.05.05, 12:16
Ilus, aga valus finaal.
Liverpool võitis südameid, kuid võimaluste järgi oleks pidanud Milan asja kotti panema...

banok
26.05.05, 13:28
The CL final goalvideos in the http://www.stream.gportal.hu website

Martin
26.05.05, 13:42
Algselt postitas Aramis
Polex uskunud, et penaltiseeria võit tuleb, sest Dida on teada vend, aga ju oli Milan mentaalselt murdunud.
Lisaks saatsid nad vasakjalgse mehe lööma. See ei too kunagi head. Ajalugu on ju näidanud.

Devil
26.05.05, 13:51
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Aramis
Lisaks saatsid nad vasakjalgse mehe lööma. See ei too kunagi head. Ajalugu on ju näidanud. Umm ... eelmine kord juve vastu alustas kah Serginho ... mida see ajalugu väitiski/näitas?

Martin
26.05.05, 14:01
Algselt postitas Devil

Algselt postitas Martin

Algselt postitas Aramis
Lisaks saatsid nad vasakjalgse mehe lööma. See ei too kunagi head. Ajalugu on ju näidanud. Umm ... eelmine kord juve vastu alustas kah Serginho ... mida see ajalugu väitiski/näitas?
Et erand kinnitab reeglit. Aitähh, et erandi esile tõid.

Devil
26.05.05, 14:40
palun 5te näidet sinu reeglile inglise käpardid ei loe.

Jyrka
26.05.05, 15:56
Algselt postitas Devil

Aga Hollandi käpardid? Üldiselt teavad kõik ju, et vasakjalgsed ei oska penalte lüüa.

marcello
27.05.05, 07:36
Algselt postitas Devil

inglise käpardid

diagnoos-kibestumine

Devil
27.05.05, 14:02
Algselt postitas marcello

Algselt postitas Devil

inglise käpardid

diagnoos-kibestumine tegelt ma siin mõtlesin inglasi just, kui koondist ehk diagnoos vale. ja idee selles veel ka et martin on osav ingliseliiga poiss ju.

Devil
27.05.05, 14:04
Algselt postitas Jyrka

Algselt postitas Devil

Aga Hollandi käpardid? Üldiselt teavad kõik ju, et vasakjalgsed ei oska penalte lüüa. Nooh hollandlased kah ei loe ;). ET räägi vasakjalgade ekspert, miks siis? ... ära loobi lampe.

crespo21
16.07.05, 12:28
kes oleks suutnud arvata et peale esimest poolaeg võidab liverpool

Mõnuagent 007
16.07.05, 14:36
Algselt postitas crespo21

kes oleks suutnud arvata et peale esimest poolaeg võidab liverpool

jup. mulle tundus ka et TNS oli tugevam ja rohkem võitu väärt

inzu
30.07.05, 03:13
Chelsea meistrix!!!!!:reiv: :reiv: :reiv: :kisakõri:

Karla
30.07.05, 03:39
Algselt postitas inzu

Chelsea meistrix!!!!!:reiv: :reiv: :reiv: :kisakõri:
Päeva nali:P

inzu
31.07.05, 19:27
no seda jah

Stiivi
02.08.05, 11:44
Ajax võidab.

bluesoccer
03.08.05, 21:31
CHELSEA!!!!:D

Oleks pidanud juba tegelt eelmine aasta aga see nõme küljekohtunik pidi andma värava Liverpoolile kuigi väravat ei olnud :viha: Aga see aasta võitab Chelsea ära.

mcnamara
04.08.05, 11:41
Algselt postitas bluesoccer
Oleks pidanud juba tegelt eelmine aasta aga see nõme küljekohtunik pidi andma värava Liverpoolile kuigi väravat ei olnud :viha:

Ilma selle väravata oleksite kukkunud tänu Jerzy Dudeki kraapsjalgadele.

Maarja
04.08.05, 16:15
Jup, Chelsea võidab.....
No doubt about it:õnnelik:

Kuivik Banaan
05.08.05, 03:49
Jah, Chelsea võidab. Kõik Brasiilia banaanid koostöös Chiquita firmaga usuvad Chelsea vaieldamatusse edusse. Nad on söönud piisavalt meie banaane, et seda väita. Mourinho on nii meie Euroliidu turu väärilise banaani nägu, et kogu kompanii usub temasse. Olgugi et konkurendid on ostnud pikemaid isendeid.

Edit: unustasin: Banaan Forever!!!!!!!

FreedomC
12.09.05, 22:23
Ei võida mingi Chealsea ega inglise klubi seda meistrite liiga ihaldatud karikat.See läheb hoopis skasamaale.Müncheni Bayern paneb ära.Ma olen alati bayerni poolt olnud ja ma olen 70% kindel et bayern viib tiitli saksamaale.

Aramis
13.09.05, 01:35
Tubli Freedom et õige satsi po9olt oled, aga ära postita siia mõttetusse teemasse, mis üleelmise aasta mängudest räägib.

Sajets
13.09.05, 14:45
Algselt postitas bluesoccer

CHELSEA!!!!:D

Oleks pidanud juba tegelt eelmine aasta aga see nõme küljekohtunik pidi andma värava Liverpoolile kuigi väravat ei olnud :viha: Aga see aasta võitab Chelsea ära.

Oh sind koomikut, kui poleks olnud väravat, oleks Cech\'il punane kaart ja teil üks mees vähem. Ikka oleks või?

Pole ime et muidu suure suuga Terry ja lampard sel hetkel vait olid.

Paras teile ja vaevalt te see aastagi võidate.

Karvic
20.10.05, 16:50
peaasi et milan, bayern või real madrid ei võida.....

ajax võiks võita, see oleks vinge

Aramis
20.10.05, 19:11
Et tsiteerida klassikuid - \"idioodid ei lõppe kunagi otsa!\"..Hmm võis ka olla mu enda tsitaat tegelt.

Tanel
21.10.05, 23:34
Algselt postitas Karvic

http://foorum.soccernet.ee/avatars/Karvic.gifPista oma avatar endale perse. Võib-olla räägid oma lemmikmuusika kohta ka midagi, küll ma ka midagi välja mõtlen. Vinge oleks muide see, kui sa ise poleks idioot.

Aramis
21.10.05, 23:54
Aga ta ju ongi..kahjuks ka sina Tanel.

Kõik kes sellesse teemasse midagi postitavad on idioodid(peale minu).
Sest see on krdi kolme aasta vanune teema!!!

Erko
04.11.05, 11:47
Liverpool võidab jälle;)
Algus in igatahes hea ja arvestada seda ka veel, et nad pidid täiesti algusest alustama.

Aramis
04.11.05, 17:35
Algselt postitas insect

Liverpool võidab jälle;)
Algus in igatahes hea ja arvestada seda ka veel, et nad pidid täiesti algusest alustama.

Insect kõlab ka nagu idikas..