PDA

View Full Version : Uus Eesti koondise sall müügil

Poborsky
24.08.02, 19:13
Lugupeetud fännirahvas,

mul on au ja rõõm teatada, et jalgpallihaiged on valmis saanud uue korraliku Eesti koondise salli. Jalgpallihaigla liikmetele maksab sall 125 krooni, teistele 150 krooni.

Salli tasub küsida Oti, Papa, Poborsky, Kojamehe, Steve\'i (05118371) jt käest.

Esimene kõige parem võimalus endale uus sall osta, on esmaspäeval 26. augustil Lilleküla staadionil FC Flora ja Narva Transi mängu eel, ajal ja järel. Mäng hakkab 19.30.

Soodsat salli on hea välismaal sealsete fännidega vahetada ning ka jalgpallihuvilistele sünnipäevaks kinkida ning aitab ka külmetuse vastu:)

Peku
25.08.02, 18:25
milline sall on?
:oih:

Martin
25.08.02, 19:19
Üldiselt võiks sisse skännida ja pildi üles riputada, nagu eelmise salli puhul tehti,

Väravavaht
25.08.02, 20:06
just minu mõte

kräka
25.08.02, 21:35
On sall midagi taolist nagu teine.täits huvitav et teuleb uut nänni.

Poborsky
26.08.02, 02:11
Panen homme salli pildi üles.

Seniks piirdun kirjeldusega:
sall on sinimustvalge nagu meie armastatud rahvuslipp ning keskel kõikidele Eesti vutifännidele staadionilt tuttav tekst: võitle! (väikselt) EESTI (suurelt) võitle! (väikselt). Narmad samuti sinimustvalged.

wiiner
27.08.02, 01:53
http://www.soccernet.ee/img/foorum/sall.jpg

gianluca
27.08.02, 02:05
päris ilus

Rebu
27.08.02, 03:12
Oi see sall tuleb kindlasti palgapäeval ära osta!!:)

gaskoff
27.08.02, 14:23
Mitu eksemplari neid salle tehti? Et kas ikka kõigile jätkub? Ise ostan esimesel võimalusel kui jälle pealinna kanti asja on.

Poborsky
27.08.02, 15:17
Aitäh, Wiiner!

Salle on praegu veel piisavalt, aga ka huvi on suur.

Kõige parem on kirjutada mulle pob.orsky@mail.ee: lepime salli üleandmistseremoonia toimumise koha ja aja kokku:)

Gaskoff, mis linnas sa pesitsed? Arvan, et salli sinule kätte toimetamine pole probleem, kui sa just kaugel välismaal ei asu. Meili(ge) mulle.

jansa
27.08.02, 15:28
... ilmselt on sügiseks Belgia mänguks oodata veel ühte salli partiid ... siis juba kolmandat omasuguste seas:P

stiff
27.08.02, 17:05
Pärnus on võimalik saada salle numbril 056910139 :prill4:

SDK
27.08.02, 20:22
Mesi on vastik. Eeee... see tähendab, et mesi ei ole vastik. Mina isiklikult mett ei söö..

Peku
27.08.02, 20:41
Originally posted by SundanceKid

Mesi on vastik. Eeee... see tähendab, et mesi ei ole vastik. Mina isiklikult mett ei söö..

mesi??:kop:

Jaan
27.08.02, 22:18

Sojuzmultfilm. Oojaa, lapsep6plve syytud ja muretud m2ngud, oojaa.

Martin
27.08.02, 23:00
Originally posted by Jaan

Oojaa, lapsep6plve syytud ja muretud m2ngud, oojaa.

Oh, Kalle...

jansa
28.08.02, 00:59
.. kes hommikuti külas käib...

SDK
28.08.02, 14:17
Noh ma tahtsin seda öölda, et pildi pealt vaadatuna tundub mulle, et see sall, mis mul kapis \"aukohal\" seisab, on ilusam. A see uus on spets jalka sall. Teisega on pohh, millisele võistlusele läed.

Undi
28.08.02, 14:21
A see uus on spets jalka sall. Teisega on pohh, millisele võistlusele läed.
A kuda nii?? eelmine sall oli täpselt samamoodi vutifännide loodud ja vutifännidele mõeldud...see, et mingid sellid suurhallis neid lehvitavad, on väga nõme.

Välimuse kohta ütleksin, et mõlemad on kenad ;) Tahaks tegelikult päriselus ka korra näha seda uut...pildi pealt ei saa aru, kui pehme ta on :D:P

jansa
28.08.02, 14:21

Noh ma tahtsin seda öölda, et pildi pealt vaadatuna tundub mulle, et see sall, mis mul kapis \"aukohal\" seisab, on ilusam. A see uus on spets jalka sall. Teisega on pohh, millisele võistlusele läed. ///////// ma ütleks et pigem on vastupidi ja ma võiks ka sel teemal pikalt argumenteerida aga noh, nii palju kui erinevaid inimesi on ka erinevaid arvamusi..;)

stiff
28.08.02, 15:26

Noh ma tahtsin seda öölda, et pildi pealt vaadatuna tundub mulle, et see sall, mis mul kapis \"aukohal\" seisab, on ilusam. A see uus on spets jalka sall. Teisega on pohh, millisele võistlusele läed.

Pigem on vastupidid kuna esimsel sallil on peal jalgpalli pilt, uuel sallil ainult eestit erutav hüüdlause mida on võimalik kasutada üks kõik millise spordilala raames

SDK
28.08.02, 16:18
Okei okei. Vbla tõesti. :) Aga noh täpseid järeldusi saan teha tglt ikkagi alles siis, kui saan ka teist salli näha. Jah, kui pehme ta on? :)

vandersell
28.08.02, 16:36

Jah, kui pehme ta on? :)
mina katsunu ei ole, vaid näinud u meetri kauguselt- minu meelest ei olnud pehme.

Poborsky
28.08.02, 16:41
Parajalt pehme. Nagu üks korralik jalkasall olema peab.

gianluca
29.08.02, 02:11
Üheksa kümnendatel tuli välja esimene sall: põhitoonis valge, keskel sinisega EESTI ja ühes otsas jalgpalli kujutis.

Miq
29.08.02, 13:38
Originally posted by gianluca

Üheksa kümnendatel tuli välja esimene sall: põhitoonis valge, keskel sinisega EESTI ja ühes otsas jalgpalli kujutis.

Hmm... pole sellist nagu näinudki või siis pole osanud vaadata, aga kui kellelgi üle siuke on, siis mingi hunniku õllede eest ostaks vist küll ära.

ROOTSI KUNN
29.08.02, 15:46
Uuest sallist juttu kui palju !! Pole veel osta jõudnud aga siin pilti olen näinud .
Tean ka ise oma kogemuste põhjal, et hea salli tegemine on üpriski keeruline ja kallis
lõbu. Leian ,et see on hea märk ,kui turul on mitu erineva kujunduse ja erineva hinnaga toodet. Olgu see sall , särk või mis iganes. Milline see kõige õigem, parem ja pehmem on seda otsustab ostja.
Minu arvamus uuest sallist on selline: väga hea hind ,kujundus ebakonkreetne ,jalgpalliga raske seostada.
Lipuvärvid ja ,,võitle Eesti võitle,, seda karjutakse juba ka korvpallis ja isegi
judos ja jumal teab kus veel, kuigi on algselt vutifännide välja mõeldud. Sellega võib tõesti kõiki spordivõistlusi vaadata ,kus eestlased kaasa löövad.
Ka minu ja Jaanuse tehtud eelmises sallis oli liiga vähe jalgpalli :P kui mitte arvestada seda ühte seal keskel. Ja see osutuski pärast kõige tähtsamaks kujundiks ,mis näitas millise spordiala toetamiseks ta õieti on mõeldud ja kes on tootjad.
Enne suuri mänge tuleb turule ilmselt veel üks ehk siis kolmas sall . Selle kujundus hakkab suuresti erinema eelkäiatest just selle poolest ,et on selgelt nii sõnas ,kui pildis jalgpallisuunitlusega. Kui siia lisada ka odav hind siis peaks kõik vastavalt maitsele midagi leidma.
:õnnelik:

stiff
29.08.02, 16:45
salli võomalik kaeda ja endale soetada täna A. Le Coq Arenal kell 19.00 kus UEFA CUP: FC TVMK - FC Dinamo Tbilisi.

ROOTSI KUNN
29.08.02, 19:41
Originally posted by stiff

salli võomalik kaeda ja endale soetada täna A. Le Coq Arenal kell 19.00 kus UEFA CUP: FC TVMK - FC Dinamo Tbilisi.

Kasutan kindlasti juhust ning ostan ,sest eelmised kolm tükki ,mis sai ise tehtud olen juba laiali kinkkinud.:P

Poborsky
05.09.02, 15:27
Hea uudis kõikidele sallihuvilistele!

Steve (051 18 371) palus teatada, et kuna huvi sinimustvalgete VÕITLE! EESTI! VÕITLE!sallide vastu on olnud suur, saabus täna Tallinnasse teine partii neidsammuseid salle. Nii et ilma ei jää keegi.

Steve palus veel öelda seda, et kõik, kes ostavad laupäeval Kamikazes Horvaatia-Eesti mängu aegu 150 krooniga salli, saavad mängu ajal kaks õlut kauba peale ning muul ajal ühe õlle!

Sest Kamikazes on Jalgpallihaigla ja teiste jalgpallihuviliste ühine mänguvaatamine (peagi pannakse foorumisse ka sellekohane teade).

Alo
05.09.02, 16:01
Originally posted by Poborsky

Steve palus veel öelda seda, et kõik, kes ostavad laupäeval Kamikazes Horvaatia-Eesti mängu aegu 150 krooniga salli, saavad mängu ajal kaks õlut kauba peale ning muul ajal

Aga kas need ei saa õlut, kes 125 krooniga salli ostavad? Ja kui ma 3 salli ostan, kas siis saan 6 õlut? :õlu: :õlu: :õlu:

Alo

stiff
05.09.02, 16:12
kes ostavad salli 125 krooniga need õlut ei saa....õlle pakkumine kehtib neile kes ostava salli 150 krooniga, kes ostab mängu ajal 10 salli saab 20 õlut kauba peale :õnnelik:

troll
05.09.02, 18:22
Sallimehed ! Ilus oleks see sall siis, kui peal oleks ka sobiv logo ( mõlemas servas, enne narmaid ). Kas siis EJL või Jalgpallihaigla. Tekst ühel pool eesti ja teisel pool inglise keeles.Eesti / Estonia. O asendamine jalgpalliga peaks olema elementaarne. Siis vast oleks teistel, näiteks korvpallimeestel, seda juba häbi suurhallis lehvitada. kui sihuke peaks valmis saama, ma võtaks kohe 5 tükki. janar@iavenue.ee

vandersell
05.09.02, 18:24
Nii et kokkuvõttes tuleb ikka odavam osta 150- eest, seda muidugi juhul kui õlu mekib :P

vandersell
05.09.02, 18:26
Originally posted by troll

Sallimehed ! Ilus oleks see sall siis, kui peal oleks ka sobiv logo ( mõlemas servas, enne narmaid ). Kas siis EJL või Jalgpallihaigla. Tekst ühel pool eesti ja teisel pool inglise keeles.Eesti / Estonia. O asendamine jalgpalliga peaks olema elementaarne. Siis vast oleks teistel, näiteks korvpallimeestel, seda juba häbi suurhallis lehvitada. kui sihuke peaks valmis saama, ma võtaks kohe 5 tükki. janar@iavenue.ee
hmm.. minu teada on selline sall juba täiesti olemas- ühel pool EESTI, teisel ESTONIA ja jalgpall on ilusasti ka peal... ainult logo puudub.

Alo
05.09.02, 18:35
Originally posted by troll
Sallimehed ! Ilus oleks see sall siis, kui peal oleks ka sobiv logo ( mõlemas servas, enne narmaid ).

Ilu on vaataja silmades. Minu arvates on ilus, et servades on meie lipuvärvid ilma segavate elementideta.

Tekst ühel pool eesti ja teisel pool inglise keeles.Eesti / Estonia.

Miks?

O asendamine jalgpalliga peaks olema elementaarne.

Miks?

Siis vast oleks teistel, näiteks korvpallimeestel, seda juba häbi suurhallis lehvitada.

Ma vist hakkan ennast kordama, kuid - miks? Miks peaks kellegil olema häbi meie lipuvärvides ja \'Võitle Eesti, võitle!\' salli Suurhallis Eesti koondise korvpallimängu ajal lehvitada?

kui sihuke peaks valmis saama, ma võtaks kohe 5 tükki. janar@iavenue.ee

Nagu Vandersell juba mainis, on selline sall olemas, ma ei tea, kas veel ka saadaval. Küsi, äkki näiteks Rootsi Kunnil on sulle 5 tk pakkuda. Ja vaata, et sa oma sõnu ei söö, kui keegi sulle 5 salliga ukse taha tuleb.

Alo

vandersell
05.09.02, 18:47
. Küsi, äkki näiteks Rootsi Kunnil on sulle 5 tk pakkuda. Ja vaata, et sa oma sõnu ei söö, kui keegi sulle 5 salliga ukse taha tuleb.
Jah- ja 250- tükk, vähemalt ;)

stiff
05.09.02, 19:00
eile oli koondisel viimane treening kus mängijatel oli võimalik endale sall soetada ning peab tunnistama, et üllatavalt paljud kasutasid seda võimalust

stiff
05.09.02, 19:41
pakkumine George Browne\'s olevatele jalgpalli ja õlle huvilistele
kes ostab minu käest laupäeval kella 17.00-18.20 vahel 150 krooni eest salli saab toobi õlut kauba peale :õlu:

Poborsky
05.09.02, 20:56
Estoniat pole selle pärast, et see on Eesti meeste sall. Sellepärast on kogu sall Eesti keeles. Kui külaline tahab salli osta ja aru ei saa, küsigu.

Nilbe lugu oli 2000. EMi ajal Belgias, kus otsisin flaami- või prantsuskeelset temaatilist T-särki ning pidin rahuldama ingliskeelsega. Siiamaani on ebameeldiv tunne seda selga panna. Sitasti tundsin end ka siis, kui esivanem tõi Ungarist särgi Hungary. *uck! Magyarorszag peab olema kirjutataud! Leedust ei taha ma mingil juhul kirja Lithuania, vaid Lietuva ning Soomest Finland\'it, vaid Suomi\'t.

Eesti Jalgpalli Liidu logo pole sellepärast, et mainitud organisatsioon tahab selle pealt teenida ja mitte vähe! Pole ju mõtet salli hinda taevasse tõsta?! Logo varastama ei hakka sellepärast, et see pole lihtsalt eetiline ja me tunneme EJLi inimesi kaheksa, kes kümme aastat ning me ei ole silmakirjalikud, et silme all teeme näo, et pole midagi teinud, seljatagant aga paneme taha. Uskuge mind, ausus võib olla vähetasuv, aga on perspektiivikas.

Jalgpallihaigla logo aga ei ole veel olemas.

5 sallist rääkides: üks jalgpallihuviline ostis Steve\'ilt korraga 44 salli!

Kui korvpallifänn salli Saku Suurhallis lehvitab, on see tema probleem. Samas teame me väga hästi, et loosungi VÕITLE! EESTI! VÕITLE! autor on Eesti koondise kõige truum toetaja Ott ning see on esimesi (kui mitte esimene) uue vabariigi aegne hüüdlause - seega legend ja ajalugu. Laenaku seda veepallurid ja kes-tahes: see pole meie, vutifännide mure.

Rebu
06.09.02, 01:54
Originally posted by Poborsky

5 sallist rääkides: üks jalgpallihuviline ostis Steve\'ilt korraga 44 salli!

Oi Oi:sega2:

troll
07.09.02, 16:38
Tere mehed, mul on hea meel, et sallitemaatikast kinni võeti. Selgitused:
1. olen olemasolevat salli näinud ja ka selle omanik, sealt ka jalgpalli kasutamine o tähena. ( tubli poiss, kes välja mõtles !!!! )
2. Inglise keeles ongi ainuvõimalik o jalgpalliga asendada. ( EESTI- pole Od )
3. Miks kahes keeles- sest on atraktiivsem
4. Logo on raudselt vaja, kui EJL mingit ebareaalset raha küsib, tuleb neile õelda, et see ei ole normaalne. Jalgpallifännid on jalgpalli üks olulisemaid osiseid ja EJL võiks sellest juba aru saada. Oluline ei ole ju mingi salli pealt teenitav raha, vaid see, et koondise mängudel oleks pidevalt täismaja. Elasin Inglismaal ca aasta, väikeses külas, ( meie mõistes linn, ca 4000 elanikku ), seal oli oma liiga, igal nädalavahetusel oli ca 1000 matsi staadionil. see peaks olema eesmärk.
5. Jalgpallihaigla logo- see tuleks siis kiiresti teha, saate ju ise ka aru, et oleks ilus sall, kui logo peal. ( muide, mis vigur see liikmeankeedi peal siis on, kui mitte logo ? )

P.S. Ma tahak Jalgpallihaigla liikmeks saada. Äkki mõni Tartu liige annaks endast teada, võtak koos mõned õlled ja vaataks, kas olen soovitust väärt. janar@iavenue.ee
Kus Tartus täna vutti vaadatakse, tuleks kohale ? 055 928 055 Janar

Oll
07.09.02, 20:43
Originally posted by zoolazorts

rohkem võiks nende peale mõelda kes tallinnast kaugel asuvad ja jalgpallihaiglasse ei kuulu (mina näiteks :()

Mõelge jah meie peale.....igaksjuhuks...:D

tafka
07.09.02, 21:26
tartus vaadatakse ilmselt zum-zumis v6i manhattanis, eelistatavasti esimeses... kes seal jh-st vaatab, seda täpselt ei tea. ise praegu tartus ei viibi, a kunaski champions league ajal ilmselt satub pubissegi... ok, pRmt!

aiFo. tafka nime alt sisse logitult.

jantz
08.09.02, 20:43
njah selle peax ka endale kuskilt muretsema aga ei tea kust?:(

ugla
09.09.02, 00:33
Väike pildike Eesti esimesest (?) fännisallist.

http://my.tele2.ee/ugla/eestisall.jpg

Poborsky
09.09.02, 16:40
Kõik seni tehtud sallid on minu arvates toredad.

magicm
09.09.02, 23:02
ma tahaks ka salli osta, kuid kahjuks sattun nii harva pealinna, kuna ise elan hiiumaal. ma olen käinud peaagu kõigil kooondise mängudel lillekülas, kuid igakord jääb linnas aega väheks, et nt. minna salli ostma või... muud vajalikku.

Poborsky
09.09.02, 23:23
Magicm,
helista Stiffile (051 18 371) ja ta aitab sind hädast välja.

Poborsky
09.09.02, 23:24
Magicm,
helista Stiffile (051 18 371) ja ta aitab sind hädast välja.

argo
09.09.02, 23:25
TAHAN KA SALLI.:viha:
kui saab siis ka särki.
arx16@mega.ee
056679123
:õnnelik:

ROOTSI KUNN
11.09.02, 16:11
Alates t\'nasest saadaval siis veel uks sall .
L[hike kirjeldus enne ,kui pilt siia j]uab.

Arvestades esimese salli puudusi on uus natuke laiem ja pikem. Keskel on uhel pool sini ,must, sinisel taustal valged kirjad,,
EESTI ja selle all v\'iksem kiri , voitle ja voida, ja teisel pool ESTONIA ja selle all jalle
v\'iksem kiri , blue supporters ,. Kummaski otsas on aga Eesti Jalgpalli Liidu logo , salli ots lopeb sini,must, valge triibuga ja siniste narmastega.

Plussideks loen> ei lahe paari kandmisega topiliseks nagu esimene ja voitle eesti voitle
Seet]ttu kannatab ka pesu . Materjal on eelmistest parem. Ja mis koige tahtsam>
salli kujundus ,kudumi kvalteet ja jalgpallitemaatika on taiesti uuel tasemel.
Kui eelmiste sallide puhul tekkis veel kahtlusi ,kes on kandja ja kelle valmistatud toode on siis siin on koik selge.

L]puks hind > 150. eeki JH/liikmele ja 175.eeki fannile ,lisaks koigile salli ostjatele ullatus
enne U-Meremaa ja Belgia m\'ngu.

Osta saab tel. 052 14 160 - mina
Peatselt lisame ka E-mail aadressi tellimiseks.
Maksta saab nii sulas ,kui ulekandega.
voi 050 99366 - Jansa

Alo
11.09.02, 18:05
Originally posted by ROOTSI KUNN
Arvestades esimese salli puudusi on uus natuke laiem ja pikem. Keskel on uhel pool sini

Arvestades eelmise \'sinu salli\' puudusi, on uus natuke odavam ka.. :õlu:

Kurat, peab koju sallide tarvis eraldi kapi tegema.. :)

Alo

jansa
11.09.02, 20:37
Originally posted by Alo

Originally posted by ROOTSI KUNN
Arvestades esimese salli puudusi on uus natuke laiem ja pikem. Keskel on uhel pool sini

Arvestades eelmise \'sinu salli\' puudusi, on uus natuke odavam ka.. :õlu:

Kurat, peab koju sallide tarvis eraldi kapi tegema.. :)

Alo
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

mine tea äkki peadki - sest üllatusi on veel plaanis:)

///////////////////////////////////////////////////

Poborsky
11.09.02, 21:26
Ilusad sallid.

Stinger
13.03.03, 17:03
Uus partii VÕITLE EESTI VÕITLE salle on müügil:D
Lihtsalt info mõttes;)

Stinger
15.03.03, 11:20
Kui veel keegi ei tea , milline see sall välja näeb, siis vaadake seda.
http://www.uno.ee/fotoline/picslist/436/pic/436/18634/

:kaval:

ActionMan
22.03.03, 03:44
kuulge, kas salli saab ka posti abil tellida? Ei viitsi sellise asja pärast linna sõita :-)