320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus Eesti koondise sall müügil!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uus Eesti koondise sall müügil!

    Lugupeetud fännirahvas,

    mul on au ja rõõm teatada, et jalgpallihaiged on valmis saanud uue Eesti koondise salli. Jalgpallihaigla liikmetele maksab sall 125 krooni, teistele 150 krooni.

    Salli tasub küsida Oti, Papa, Poborsky, Kojamehe, Steve\'i (05118371) jt käest.

    Esimene kõige parem võimalus endale uus sall osta, on esmaspäeval 26. augustil Lilleküla staadionil FC Flora ja Narva Transi mängu eel, ajal ja järel. Mäng hakkab 19.30.

    Soodsat salli on hea välismaal (algatuseks nt Horvaatias) sealsete fännidega vahetada ning ka jalgpallihuvilistest tuttavatele sünnipäevaks kinkida.
    poborsky@jalgpallihaigla.ee

    #2
    Replying to Topic \'Uus Eesti koondise sall müügil!\'

    150 on väga mõistlik hind , loodan et ta on ka kenam kui vana sall , mis mulle isiklikult ei meeldinud väga . No ma üritan teha suure koondise särgi ja kui siis raha üle jääb siis ostan kindlalt salli .

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Uus Eesti koondise sall müügil!\'

      Seoses lähenevate Eesti koondise mängudega Kanada ja Bulgaariaga on Jalgpallihaigla koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga valmis saanud uued jalgpallisallid. Salli hind 150.- krooni, Jalgpallihaigla liikmekaardi ettenäitamisel 125.- \"Me usume Eestisse\"-salliga saab tutvuda Jalgpallihaigla internetipoes: http://www.jalgpallihaigla.ee/?id=/apteek
      Jalgpallihaigla liige

      Kommentaar

      Working...
      X