PDA

View Full Version : NHLi fantasy Yahoos

Aramis
27.08.02, 01:48
Eelmine aasta sai kõvasti hokitatud - teeme ka see aasta.Oma liiga, kui on huvi ,siis ka kaks.Asi on seda väärt.On vaja ainult selgeks rääkida ,millal livedrafti korraldame.Aega on 9nda oktoobrini.
Tutvuda saab: http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey

Devil
28.08.02, 03:54
mina eha meelega yhineks ... sai isegi seda eelmine aasta harrastatud ja paar liigat võidetud ... nyyd vaataks kui haledalt ma eestlaste käest pähe saan :D ... count with me

Lauri
28.08.02, 09:51
Aga loomulikult yhineks, vaatab, äkki saab ka see aasta poolkogemata play-offi nagu eelmine, või tuleb uute ja kõvemate tegijate juurdetulekuga hoopis taanduda. Aja suhtes sooviks hirmsasti nädalavahetust, pole võimalik klassist välja tormata valikuid tegema nädala sees, ja see va ajavahe ju ka veel Eesti meestega.
Samas annaks sellise palve, et asjaga yhineks ikka need, kellel asja vastu huvi on, ja kes lõpuni mängivad, hokiliigat ei mäleta aga korvpallis oli vist juba poole hooaja pealt 3-4 sellist, kes enam ei tegelenud asjaga, ja siis põnevus väheneb.

Aramis
28.08.02, 10:00
See viimane, mis Lauri ütles on küll tõsine probleem...ootaks kindlasti selliseid mejhi nagu CapLoo,Fazz,Maarek,Smutov,Siim88...ühesõnaga neid ,kellega eelmine aasta rebitud sai.Kindlasti on ka uusi talente silmapiiril, aga kuidas teha, et neist kõige kohusetundlikumad meie liigasse satuks?
Ja livedrafti ajast - nädalavahetus on kõige kindlam, kuid minule sobib iga aeg, kui piisvalt ette teatada.

Tembu
28.08.02, 11:22
Eelmine aasta sai kah osaletud..Kuigi eriti mingeid muudatusi ei teinud(loe: ei osanud/viitsinud) teha,sain omas liigas(või mis iganes ta nimi oli) respekti väärt koha.Põhimõtteliselt võiks uuesti kätt proovida,kuid tore oleks see kui asjale lõpuks pihta ka saaks:)

Krt, miks ma endale seal sellise nime panin: Taevaskoja Inglid??!!! Ju ma polnud siis päris kaine:)

Martin
28.08.02, 12:27
Originally posted by Aramis

See viimane, mis Lauri ütles on küll tõsine probleem...ootaks kindlasti selliseid mejhi nagu CapLoo,Fazz,Maarek,Smutov,Siim88...ühesõnaga neid ,kellega eelmine aasta rebitud sai.

Suur au muidugi oma nähu siin näha, kuid pean vist sellel aastal ainult NBA-ga leppima, sest hoki jääb iga päevaga ikka üha kaugemaks ning ega öeldes ikka ei tea küll enam, kes-kes on seal enam.

Kuid NBA-s teen oma parima :)

Livedraft poh mis ajal, peaasi, et minu jaoks sobib :P

Aramis
28.08.02, 14:26
Eks isegi ootan NBAd eriti suure innuga, ga väike NHLi liiga sobib ka siia kõrvale.

CapitalLooser
29.08.02, 23:51
Tere kõigile

Võtsin kokku jultumuse ja tegin liiga ära.
Huvilistel ja eriti lõpuni võitlejatel soovitan liituda.
Drafti aega ja liiga seadistusi saab veel muuta.
Seega ootan arukaid ettepanekuid.
Liituda saab aadressil:
http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey

Praegu on seis selline

League ID#: 12188
Password: hoki
Exact Draft Time: Wednesday, October 2 at 7:05 pm EEST
(0905 Pacific Time)

Draft Type: Live
League Name: Lõpmatu Depressiooni Allikas
Maximum Number of Teams: 20
Maximum Players on a Team: 16
Maximum Moves: No maximum
Maximum Trades: No maximum
Scoring Type: Head-to-Head League
Waiver Time: 2 days
Last Trade Date: Wednesday, March 12
Trade Reject Time: 2 days
Minimum Games: 3
Roster Changes: Daily
Starting Positions: C, C, LW, LW, RW, RW, D, D, D, D, G, G, IR, IR

Statistical Categories (Forwards/Defenseman): Goals
Assists
Plus/Minus
Penalty Minutes
Powerplay Points
Shorthanded Points
Game-Winning Goals

Statistical Categories (Goalies): Wins
Goals Against Average
Save Percentage
Shutouts

Lauri
31.08.02, 04:12
PALUN-palun-palun lykata draft mõnele nädalavahetusele. nädala sees on väga raske asjaga, kool kiusab, ja kell 11 päeval on tunnid siinpool ookeani.

Fazz
03.09.02, 18:21
Egas midagi, tiitel vajab kaitsmist ;) Tegelt püüan ka ise sel hooajal rohkem NBAle keskenduda. Ka mu tiimid on sel hooajal asupaika vahetanud nagu Hornets, nii et NHLi Fantasy\'s on Pepleri Penguinsi asemel nüüd Piirilinna Pingviinid :)
See on muidugi õige lüke, et sel aastal päevast formaati kasutada, sest Yahoo fantasy\'tes saab oma tiime ka nädalaks ette koostada.
Draft võiks olla siis laupäeval 5. okt või pühapäeval 6. okt kell 17 meie aja järgi. See on siis kell 9 hommikul Chicagos, nii et võiks ka Laurile sobida? Kas laupäev sobib kõigile?

Fazz
19.09.02, 14:35
Niisiis praegu veel 2 kohta liigas vabad.
Ja paar nädalat aega arutada, kas mingit auhinnasüsteemi ka teha, kui paljud on huvitatud?

Kes aga soovivad korralike auhindadega liigas osaleda, neile soovitaks Cozmik Fantasy Sports poolt organiseeritud liigat: http://www.geocities.com/Colosseum/Arena/7777/fantasyhockey.htm

Selles liigas maksab iga osaleja 20$ ja hooaja lõpus jagatakse auhinnafond 3 esimese vahel vahekorras 50-30-20% ning 4. saab tasuta osaluse järgmisel hooajal. Asi on täiesti usaldusväärne, välja on kujunenud kindel tuumik \'pühendunuid\', kes konkureerivad omavahel erinevates Yahoo fantasy-liigades. Ise osalesin eelmisel hooajal nende NBA fantasys ja sain seal lõpuks 3. koha (põhihooaja vist isegi võitsin, kuigi olin draftis üks viimaseid valijaid). Tegemist on samuti head-to-head liigadega, kus toimub live draft põhimõttel kes enne maksab, see enne valib (commissioner ehk liiga looja lubas valida vist viimasena). Praegu on sealse Thin Ice Hockey liigaga ühinenud 5 meeskonda, nii et draftiks võib veel saada üsna soodsa koha. Draft toimub seal 6. okt kell 1.15, seega 3 tundi enne meie liiga drafti. Äkki on siin veel mõni huviline, Aramis nt, läheks näitaks neile Eesti fantasy-mängurite tõelist taset ;)

Sealsed liigad on loodud väga realistlikult, hokis tuleb valida oma meeskonda 30 mängijat, sh 4 ründekolmikut, mis on üsna sarnane tegelikule NHLi tiimile. Seega kui liigas on 20 meeskonda ja igas 30 mängijat, siis draftitakse kokku 600 meest. See tegelt muudabki asja tõeliselt põnevaks, sest üsna lihtne on eesotsas võtta tuntud nimesid, kuid mida edasi, seda paremaid teadmisi läheb vaja. Võibla tasuks ka meie liigas seda 30 mängijaga skeemi proovida?

Panen siia lõpuks selle maili teksti, kus on liiga põhiandmed kirjas (sama inf on ka ülaltoodud saidil). Kuna eestlased PayPal\'i kasutada ei saa, siis võib raha ka postiga saata nagu ise olen teinud.

Subject: Thin Ice Hockey is here!

Cozmik Fantasy Sports devoted, hockey lovers, and potential newcomers!

I have created this year\'s Thin Ice League, and it\'s time for all interested
to get in soon, or preferably *now*!!

Since our \"core\" group is starting to get very closely knit, and we like to
keep it interesting, the price per team will be $20, as it was in both the
NCAAs and baseball. Those of you still not in the core group should opt-in
now and get in with a great & knowlegeable bunch of fellows and get into
this league where you have a *real* chance to win some bucks!

I always pay out first thru third - 50-30-20%, with fourth getting a free
future entry in one of my leagues.

As usual, it will be first pay, first draft with my self drafting after all
paid up teams at draft time.

I accept PayPal, the easiest and quickest way to get your top pick. Click
the link and please indicate you are paying for \"hockey\".

https://www.paypal.com/affil/pal=corphani%40twcny.rr.com

OR:

Send a check, MO, or carefully concealed cash to:

Coz Orphanides
Thin Ice Hockey
PO Box 6421
Syracuse, NY 13217-6421

League Settings
League ID#: 27448
Password: crunch
Season: Full Season
Draft Type: Live
Draft Time: Saturday, October 5 at 6:15 pm EDT
Draft Status: predraft
Maximum Players on a Team: 30
Waiver Time: 1 days
Last Trade Date: Wednesday, March 12
Minimum Games: 6
Starting Positions: C, C, C, C, LW, LW, LW, LW, RW, RW, RW, RW, F, F, D, D,
D, D, D, D, Util, Util, G, G, G, IR, IR
Assists
Penalty Minutes
Powerplay Goals
Powerplay Assists
Shorthanded Goals
Shorthanded Assists
Game-Winning Goals
Shots on Goal
Shooting Percentage

Statistical Categories (Goalies): Games Started
Wins
Losses
Ties
Goals Against
Goals Against Average
Shots Against
Saves
Save Percentage
Shutouts

See you on the ice...

Commish Coz

Devil
19.09.02, 19:24
Originally posted by Fazz

Egas midagi, tiitel vajab kaitsmist ;) Tegelt püüan ka ise sel hooajal rohkem NBAle keskenduda. Ka mu tiimid on sel hooajal asupaika vahetanud nagu Hornets, nii et NHLi Fantasy\'s on Pepleri Penguinsi asemel nüüd Piirilinna Pingviinid :)
See on muidugi õige lüke, et sel aastal päevast formaati kasutada, sest Yahoo fantasy\'tes saab oma tiime ka nädalaks ette koostada.
Draft võiks olla siis laupäeval 5. okt või pühapäeval 6. okt kell 17 meie aja järgi. See on siis kell 9 hommikul Chicagos, nii et võiks ka Laurile sobida? Kas laupäev sobib kõigile? umm kohe mitte vist ei sobi ... kui siis miskine hilisem kellaaeg ... sest 6ndal on on miskine tiigrite turniir kust mina arvatavasti osa võtan ja nii mõngi veel ma usun ... aga nuh tegelt see 6ndaga saan hakkama ... aga jumala eest PALUN PALUN PALUN ärge 5ndal tehke sest siis on Fc Soccerneti hooajalõpupidu ;) ... aga jah kui vaja siis 6nda ja 17:00 elan yle

Aramis
19.09.02, 19:39
Originally posted by Devil

Draft võiks olla siis laupäeval 5. okt või pühapäeval 6. okt kell 17 meie aja järgi. See on siis kell 9 hommikul Chicagos, nii et võiks ka Laurile sobida? Kas laupäev sobib kõigile? umm kohe mitte vist ei sobi ... kui siis miskine hilisem kellaaeg ... sest 6ndal on on miskine tiigrite turniir kust mina arvatavasti osa võtan ja nii mõngi veel ma usun ... aga nuh tegelt see 6ndaga saan hakkama ... aga jumala eest PALUN PALUN PALUN ärge 5ndal tehke sest siis on Fc Soccerneti hooajalõpupidu ;) ... aga jah kui vaja siis 6nda ja 17:00 elan yle

Devil ,sa ikka koha peal ka käid? Kuupäev ja kellaeg ammu juba paigas...mingi 6.oktoobri kellaaeg igatahes...külasta liiga lehte ja näed isegi..see peax viimane ja kõigiga kooskõlastatud aeg olema...

Devil
19.09.02, 19:51
syr minu viga ... arvestasin juba lihtsalt 2 oktoobriga ette ära ... kalendris yles märgitud ... nu eks ma siis lepin olukorraga

Lauri
22.09.02, 07:21
Fazz juba võttis siin korraks auhinnateema yles, teen siin väikse laienduse.

Yx võimalus on, et kõik võtavad osa. See oleks siis 20 mansat, igayx annax mingi konkreetse summa (50-100 krooni?), mis jagataks siis kas võitjale või esikolmikule (jällegi võimalused erinevad, kas playoffi tulemuste või põhihooaja põhjal, ise olen viimase poolt, näitab yldist taset rohkem).

Teine võimalus, ja tõenäolisem, on, et kõik ei osale, millisel juhul on ilmselt kompromissina see, et osalejate vahel siis parima(te) koh(t)a saaja(d) saavad raha endale, jällegi pooldades põhihooaja tulemusi.

Võiks kysimuses selgusele jõuda enne hooaja algust, et keegi drafti põhjal alt ära ei hyppaks, või siis just peale drafti vaadata.

Keegi peaks rahakogujaks hakkama, ehk Commish?

Ootaks siis vastukaja, mille põhjal siis teeks otsuse, kas on mõtet asjaga tegeleda.

Aramis
22.09.02, 11:10
Originally posted by Lauri

Fazz juba võttis siin korraks auhinnateema yles, teen siin väikse laienduse.

Yx võimalus on, et kõik võtavad osa. See oleks siis 20 mansat, igayx annax mingi konkreetse summa (50-100 krooni?), mis jagataks siis kas võitjale või esikolmikule (jällegi võimalused erinevad, kas playoffi tulemuste või põhihooaja põhjal, ise olen viimase poolt, näitab yldist taset rohkem).

Teine võimalus, ja tõenäolisem, on, et kõik ei osale, millisel juhul on ilmselt kompromissina see, et osalejate vahel siis parima(te) koh(t)a saaja(d) saavad raha endale, jällegi pooldades põhihooaja tulemusi.

Võiks kysimuses selgusele jõuda enne hooaja algust, et keegi drafti põhjal alt ära ei hyppaks, või siis just peale drafti vaadata.

Keegi peaks rahakogujaks hakkama, ehk Commish?

Ootaks siis vastukaja, mille põhjal siis teeks otsuse, kas on mõtet asjaga tegeleda.

ˇNo krt, tuleb ära teha!!! Asi ju siis topeltpõnevam!

Fazz
23.09.02, 13:16
Originally posted by Lauri

Nii tulekski toimida. Usun, et parimal juhul on huvitatud umbes pooled, seega 50 kr on vähe, paneks siis 100 ja vaataks kui paljud osalevad.

Ma väärtustaks ka regulaarsesooni tulemusi enam kui playoffi omi. Muidugi võib nii põhihooaja kui playoffi võitjale eraldada auhinnafondist 50%.

Commish eelmisel aastal oli küll huvitatud, äkki tõesti võtab ette selle rahakogumise :oih:

Aramis
23.09.02, 14:50
Ma tõstatasin siis probleemi igaks juhuks ka liigasiseses foorumis.Eks näis mis tuleb - hea oleks kui saaks NBAx sellise liiga, kus kõik on valmis compiitima maksimumhuviga ehk siis auhinnad vahele ja tuld!

Martin
24.09.02, 03:08
Ütlen ausalt, et NHL-i puhul mina raha vahele ei paneks. Lihtsalt ei tunne seda ala enam ning seetõttu raha maha visata ka pole mõtet. Samas NBA mängus oleks nt. kuni 200 küll valmis välja käima, et osa võtta.

Kusjuures.

Teeks just siia ettepaneku, et kui loome NBA liiga, siis võiks olla ühinemise eelduseks see, et see raha kandakse looja kontole ka üle, kes hiljem omakorda siis võitjatele summa edasi annab. Osavõtusummas ja liiga loojas saaks kasvõi juba praegu siin kokku leppida - teha just NBA teema.

Et siis aus mäng, sest ega me Drafti loosimise tulemusi ka ju veel tea.

SDK
26.09.02, 19:05
NBA puhul olen käpp, et raha ja nii... Enhaaellist ei jaga enam alligi ja seega jooksin selle raha eest parem olutit.
Et kes oleksid siis uvitatud tegemisest NBA fantasys väikseid panuseid? Ja kus ja mis mängus jne? Ma mõtlen, et kas VGM-i vai Yahoos vai jne...?
Ja teen ettepaneku valida nö esimeheks Fazzi, kui kõige targema ja usaldusväärsema :) venna sel alal. Ok? :)

Fazz
26.09.02, 20:54
Originally posted by SundanceKid

NBA puhul olen käpp, et raha ja nii... Enhaaellist ei jaga enam alligi ja seega jooksin selle raha eest parem olutit.
Et kes oleksid siis uvitatud tegemisest NBA fantasys väikseid panuseid? Ja kus ja mis mängus jne? Ma mõtlen, et kas VGM-i vai Yahoos vai jne...?
Ja teen ettepaneku valida nö esimeheks Fazzi, kui kõige targema ja usaldusväärsema :) venna sel alal. Ok? :)

Ah krt te seletate, et ei jaga halligi. Hokis tegelt ei peagi suurt jagama, sest see on ikka märksa rohkem juhuse asi kui nt koss (arvan isegi, et rohkem kui vutt). Nt eelmine aasta olin ise ka esimeste nädalate järel veel eelviimane (mäletad, kyps - olid vist sina, tahtsid siis veel Brodeuri, kes selles ebaedus suuresti süüdi oli, mult Manny Fernandezi vastu kätte saada, aga lõpuks Brodeur jt teised kosusid ja hakkasin ka jõudsalt tõusma :)) Ja mängijad on ju nagunii taseme poolest eelmiste aastate statistika põhjal eeldraftiks paika pandud. Küll ka need teadmised paari nädala jooksul taastuvad ;)

Aga ok, loobume siis hokis sellest auhinnaplaanist huvi vähesuse tõttu ja teeme selle üksnes NBA fantasys. NBA puhul võibki teha eraldi rahaliiga ja teise ilma auhinnata. See aga, kes liiga loob ja raha koguma hakkab, pole üldse oluline, sest usun, et siin on kõik üsna usaldusväärsed tegelased :)

Nii et, SK, soovitaks siiski proovida seda Yahoo NHLi fantasyt, saad pihta kuis draft ja muu süsteem käib, sest see on üsna sarnane NBA fantasyle. Yahoo jalgpallifantasyd on siiski hoopis midagi muud. Kui reede õhtu kell 4:45 vaba on, siis registreeri kiirelt selle teema esimeses postituses toodud aadressil Public League\'ga ning liitumisel märgi küsimused 7-9 järgnevalt:

7. Scoring Type: Rotisserie
8. Level of Play: Competitive League
9. Draft Type: Live Online Draft

Seejärel suunatakse live drafti kellaaja valikusse, kust võta 4. okt EarlyAM ja siis 6:30am-7:00am. Niimoodi satud muga samasse liigasse, kus hetkel on veel 3 kohta vaba.

Kõik avalikud Head-to-Head liigad on kahjuks juba täis.

SDK
27.09.02, 11:35
No ma midagi nüüd regasin seal NHL-is ära. Vaatab siis. :) Aga mai jaga kottigi rsk sellest live draftist.

Aramis
27.09.02, 13:13
Seal pole midagi jagada.Peaasi on õigel ajal kohal olla.Siis hakkate ükshaaval kogu NHL kooslust jagama.Annan sulle siin ühe lingi nt varem toimunud draftist, kus ma osalesin - näed ,mida väljamaamehed armastaavad valida sel hooajal http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey/show?page=draftresults&lid=37062

Fazz
27.09.02, 18:06
Originally posted by Aramis

Seal pole midagi jagada.Peaasi on õigel ajal kohal olla.Siis hakkate ükshaaval kogu NHL kooslust jagama.Annan sulle siin ühe lingi nt varem toimunud draftist, kus ma osalesin

Vist ei eksi, kui pakun et su tiim on Guns&Roses, enamus eurooplased seal :)

Aramis
27.09.02, 19:29
ei saa just öelda ,et sa eksiksid ;)...
kui eelmise hooaja algus läks aia taha, ikkagi esimest korda draftis ja puha - see aasta olen juba kolmes liigas livedrafti läbinud ja valmistunud .Tähtsaim seisab veel ees ;)

Martin
27.09.02, 20:00
Muide, kas meie liiga Drafti järjekord on juba paigas? Või teeme päev enne refreshi?

CapitalLooser
27.09.02, 22:57
Praegune drafti järjekord ei jää samaks. Lasen arvutil päeva enne uue järjekorra teha.

Devil
04.10.02, 18:57
mnjah draftiga on nii nagu ta on kui õnnestub siis osalen kui ei siis sorry ... nimelt selle
FC tiigrid turniiri raames on yhel socceri teamil just mängud aga kui ma osalen 2ses socceri tiimis siis saan teiega yhined ... loodame parimat ise teen kõik selleks et oleksin teises

päikest :õnnelik:

Martin
04.10.02, 21:04
Nonii, loodame siis, et Drafti järjekorraga veab, kuigi valida kedagi niigi ei oska :P

CapitalLooser
05.10.02, 15:21
Nagu kokku lepitud tegin drafti järjekorra muutuse, mille ka alljärgnevalt ära toon.
Kaasa võib tunda FC Koomale, kelle arvuti pani taaskord viimaseks (minu arust eelmisel juhtus sama). Kuid praktika on näidanud, et drafti viimaseks olemine ei pruugi halb olla. Kuigi jah, teatud sundseisus ollakse.

1. Colorado Tiim
2. Taevaskoja Inglid
3. Tupenugised
4. Nurme Nukud
5. The Return Continues
6. Ice-Ice-Baby
7. Estonian Flyers
8. Tampax Bay
9. YouCouldBeMine
10. Capital Loosers
11. Stars Hochey Club
12. Latvians
13. JHK Luki Tartu
14. Tartu Sepik
15. PiirilinnaPingviinid
16. Tups
17. TTY Devils
18. Surjoobinid
19. Pingviinipidu
20. FC Kooma

Devil
05.10.02, 15:34
oh puts 17 ... capital pani endale rahulikult parima ära st keskkoha ;)

pohhui lets burn the ice ;)

Martin
05.10.02, 16:22
Ega kurikuulsalt Tartu Sepikul ka just teab kui hästi ei läinud, kuid pohh, võidan niikuinii, mul juba taktika välja töötatud :)

Aramis
06.10.02, 15:48
Krdi Tiigrite turniir - Haiba mängib mänge nii ebasobivalt drafti suhtes, et midagi koledat.Ja kõik kolm ,kes sin draftis peaks osalema ei suuda korraga ühte mängu ära jätta ka ,sest vahetusmängjaid pole rohkem kui kaks võimalik üles anda, aga eks me töötame midagi välja.Ma igatahes olen oma 9-nda kohaga rahul nagu oleks olnud ka iga teisegagi.

Maarek
07.10.02, 16:00
Originally posted by CapitalLooser

Kaasa võib tunda FC Koomale, kelle arvuti pani taaskord viimaseks (minu arust eelmisel juhtus sama).

Võib \"rahule\" jääda. Ka sel aastal kisub asi juba alguses nutuseks.

Aramis
08.10.02, 10:31
samas võib Koomamees nautida waiwerpriority nr 1-st, mis talle kindlasti väga v22rtuslikuks osutub.

Tembu
08.10.02, 11:24
Draftis ei osalenud ja seetõttu ei tohiks ma ka kurta,et mul suht tundmatud mehed on. Brendan-poiss on tuntuim nimi...Ja kas ühest Bostoni vv ei piisanud,et pidin 2 tükki neid saama?!:) Ei tea kohe mitte kauaksmul jätkub jõudu( loe: viitsimist) sellega tegeleda..aga annan parima,for sure

Aramis
08.10.02, 14:33
Huvitav , kas tohib vihane ka olla , et ma selliste indiviididega nagu nad siin nyyd on ühes alagrupis pean olema.Pean just silmas neid, kes livedrafti ei jõudnud.Ma ei saa meestest aru.Tehke asju nii, et kas te teete või ei tee.Igatahes ärge kurtke.Mina pidin lendama Tiigrite Turniirilt kahe mängu vahel töö juurde arvuti taha ,seal draaftima ja jättes kolm-neli viimast vooru arvuti hooleks lendasin tagasi turniirile ja jõudsin isegi jõrgmisele mängule.Veel kurioosem mees oli Devil ,kes oli ka turniiril ja läks livedrafti ajaks Kaubamaja tasulisse internetipunkti livedrafti tegema.Nii, ja meil oli mingil haiglasel põhjusel see turniir jalus...aga need teised mehed ,kes lihtsalt öra unustasid põhapäeval kell 4.30 toimuma drafti...mul ei ole sõnu...ma loodan ,et allpool kõnelev tembuu leiab jõudu jätkata - see on ainuke asi , millega ta end minu silmis rahabiliteerida võiks.Kui mitte ,siis järgmine aasta lõpetame selle eesti liiga asja ära.

Tembu
08.10.02, 14:54
No püha müristus! Ma olen nüüd kurjategija, et end sinna gruppi toppisin! Oh, jummal, kui te vaid teaks palju selliseid on uk.premiership.fanatsysports.yahoo.com/salary´s, kes kord kuus võib-olla asja vaatavad ja veel vähem midagi teevad!!! Ela ja lase ka teistel elada...Annan parima,ausõna!

Aramis
08.10.02, 16:15
Ma tänan sind, tembuu, et sa lubad üritada, aga ela ja lase elada mentaliteediga ei jõua me kuhugi.Ela ja lase nõrkadel surra - siis paraneb ka elukvaliteet.Ma pidevalt imestyan lolle telemälumängudes või Jippii Õnneruudus kus raudse järjekindlusega 0 punkti peal üritatakse midagi tarka teha.Jäägu kõik ikka oma liistude juurde.Kes teab , et ta tahab ja viitsib üritada see tehku seda.Loodame ,et lisaks tembuule on teisigi ,kes siiski on asjalikud.Muidu jääb rahaline kohustus ainsaks viisiks ,mis põnevust ülal hoiab.

Aramis
08.10.02, 16:23
PS. Tembuu, sul on muuseas tõenäoliselt sitax vedanud, sest kahest Bostoni väravavahist saad mõlemast heal juhul korralikud starterid- Shields jääb Bruinsi ja Dafoe on kuhugi mujale minemas esimeseks väravavahiks ,seega on sinu olukord võrreldes paari teise seltsimehe omaga päris kobe.

Devil
08.10.02, 16:25
eks ta jama jah siuke suhtumine on aga nuh mina pikka viha ei pea ;) ma keskendun hetkel sellele kuda liiga kinni panna :) :D hooaeg on loomulikult pikk ja aega sitaks ... mõne asja suhtes võin hoiatada ntx peca on kauaks väljas(3kuud vist) yzerman on oudis jaanuarini või veel kauem ... nabakovil pole lepingut hetkel miskine vaidlus sel puhul võib alguses edu tuua sj poolt miikka kiprusoff vms valvab sharkside väravat eric daze on 6 nädalat kuskil audis mõned nädalad on oudis ka bure jne ...

head uisutamist libedal jääl ;)

kyps
06.02.03, 18:29
Nii, kuna ma selle topicu alt ühte linki kasutan ei tohi see teema mitte teisele lehele vajuda. Vot nii mugav olen:)

Udupasun
28.08.03, 11:12
Nonii, nagu näha on registreerimine uuele hooajale alanud.:prill1: Kas tekib siit foorumi alt ka üks väikene liiga või on kõik tegevus koondunud fantasysport.ee alla?

kyps
28.08.03, 11:17
küllap capital looser jälle miskit sebib:) seni ootame liinil.

Fazz
28.08.03, 12:16
Fantasysport.ee juurde tuleb 200-kroonise osalustasuga NHLi fantasyliiga täpselt samadel tingimustel nagu NBA omagi:

20-liikmeliste liigade auhinnafond jaguneb järgmiselt:
Põhihooaja võitja: 1000 kr
Playoffi esinelik:
1. - 1500 kr
2. - 800 kr
3. - 500 kr
4. - 200 kr

Ka NHLi fantasys peaksid põhihooaja parim ja playoffi võitja saama lisaks auhinna mängu sponsorilt (usutavasti saab selleks olema 500-kroonine kinkekaart).

Registreerimise ja osalustasude kogumisega alustaks seal järgmisest nädalast.
Nüüd oleks aga vaja selle liiga reeglid ja seadistused kiirelt paika panna, et nende põhjal saaksin ka reeglite kirjelduse ja liiga ülevaate koostada.

Kes seal osalema hakkavad, mis te stardipositsioonideks ja statistikakategooriateks tahate? Ise pakuks rosteri kohtadeks: 2 C, 2 LW, 2 RW, 4 D, 3 G, 3 Util, 4 Bench, 2 IL.

Ja järgmised statistikakategooriad:
Stat Categories (F/D): Goals, Assists, Points, Plus/Minus, Powerplay Points, Shorthanded Points, Penalty Minutes, Game-Winning Goals, Shots On Goal, Shooting Percentage.
Stat Categories (G): Wins, Shutouts, Goals Against Average, Saves Made, Save Percentage.

Kokku siis 10 kategooriat väljakumängijaile ja 5 goalie\'dele.

willane
28.08.03, 15:21
ei tea küll, kes korraldab, aga mina registreerun mõlemasse liigasse.
nagu infost lugesin, siis NBA-s olen kui eelmisel hooajal osalenu A-liigas ehk \"suure raha jahil\" :)

registreerisin end ka fantasysport.ee-s kasutajaks.
jään ootele, andke aga teada, kuhu raha üle kanda!

Fazz
29.08.03, 14:39
Niisiis, ka Fantasysport.ee NHL A-liiga on loodud sarnastel tingimustel nagu NBA omagi. Liiga reeglite ja seadistuste kirjeldus asub portaalis (http://www.fantasysport.ee/?id=/Fantasyliigad/nhlfantasy/nhlfantasy) ning registreerumine ja arutelu toimub sealse foorumi kaudu.

Devil
11.09.03, 06:59
heihopsti :) - tegin ära liiga, mis on suunatud just teile kallid foorumi kylastajad ;).
20 kohta on 1 on võetud - mina siis ;) ...
leht ise asub siin http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey

liigasse registreerumiseks vajalikud andmed:
League ID#: 32916
Password: soccernet
täpne LiveDrafti aeg, meie ajas: Friday, October 3 at 5:35 pm EEST

ja liiga andmed on siuksed:

Draft Date: Friday, October 3
Approximate Draft Time: EarlyAM - 7:30am-8:00am (PT)
Draft Type: Live Draft
Yahoo! ID: devil_xi
League Name: Jääkuubikute ballett
Team Name: IceBullets
Email Address: crz99@hot.ee
Show Email: Yes
Notify Me: Yes
Maximum Players on a Team: 17
Last Trade Date: No end date
Starting Positions: C, C, LW, LW, RW, RW, D, D, D, D, Util, Util, G, G, IR, IR

Assists
Plus/Minus
Penalty Minutes
Powerplay Points
Shorthanded Points
Game-Winning Goals

Goals Against Average
Save Percentage
Shutouts

Et kellele siis live drafti asjus või mõnes teises asjus soovitusi on - andku aga kähku teada ;)

jazzjansa
11.09.03, 07:49
Tartu Jääkuubik on liitunud

Devil
15.09.03, 22:04
8 kohta täis 12 vaba - joinige ;)

kyps
16.09.03, 09:02
Devil, kas drafti aeg on lõpplik ja enam arutusele ei kuulu?

Jubelahe oleks muidu, kui saaks selle teha mõne argipäeva õhtul. Aga kui teistele ei sobi siis punnin end ka laupäeval arvuti taha.

Devil
16.09.03, 19:52
Originally posted by kyps

Devil, kas drafti aeg on lõpplik ja enam arutusele ei kuulu?

Jubelahe oleks muidu, kui saaks selle teha mõne argipäeva õhtul. Aga kui teistele ei sobi siis punnin end ka laupäeval arvuti taha.

Kuulub kuulub, millal raffale kõigeparemini sobiks ? Mulle isiklikult sobib iga päev ja iga kell pmst

jazzjansa
17.09.03, 11:22
Nõustun kypsiga, et argipäeva õhtul oleks drafti parem läbi viia kui nädalavahetusel... Pooldan kahe käega drafti üle toomist argipäeva õhtule....

kyps
18.09.03, 08:57
Friday, October 3 at 5:35 pm EEST <--see on kõige halvem kellaaeg:)

nädala sees oleks kõige varem algusaeg pool 7. ja parem oleks kui ikka täitsa nädala sees:) reedel ju tavaliselt teised plaanid:D aga las teised räägivad kah. ei tea ju paljudel koduneti võimalus.

Udupasun
18.09.03, 13:59
Mina oleksin ka tööpäevadel drafti korraldamise poolt. Märksa kindlam, et midagi vahele ei tule...

Aramis
18.09.03, 18:04
Argipäevadel mingi kella 22.00 oleks vägagi amüsantne...aga kui muudmoodiu ei saa, siis juba ka kella 18.00 oleks võimalik.Pühapäev täies mahus ka norm,´aga senised livedraftid on näidanud, et õhtu on parim aeg selle väga nauditava tegevuse jaoks.

Devil
23.09.03, 06:52
Your draft is set for Thursday, October 2 at 8:45 pm EEST. It begins in 9 days, 13 hours, and 54 minutes

et siis muutsin livedrafti aja 2 oktoobrile, kella 20:45ks ... :) - loodan, et nyyd raffale sobib, ning nendele, kes pole veel liitunud, siis tehke seda kindlasti - tase asi!

indie
23.09.03, 10:10
Kui palju nüüd neid kohti vaba veel on?

Igatahes, kui nii sobib, siis olen liitunud.

Devil
23.09.03, 10:44
hetkel 9 on kohal ... 11 kohta on veel vabad ...

kindlasti peab olema paarisarv meeskondi, muidu asja ei toimu, aga see pole probleem, kyll yhe lolli ikka leiab :) Me saame hakkama! (I hope) ;)

Devil
25.09.03, 07:08
pool on täis pool on alles, tavai poisid näidake natuke aktiivsust ylesse, 10 on kindlasti piisav, kuid mida rohkem seda uhkem ;)

edit: http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey

liigasse registreerumiseks vajalikud andmed:
League ID#: 32916
Password: soccernet
täpne LiveDrafti aeg, meie ajas: Thursday, October 2 at 8:45 pm EEST
ja liiga andmed on siuksed:

Draft Date: Friday, October 3

Draft Type: Live Draft
Yahoo! ID: devil_xi
League Name: Jääkuubikute ballett
Team Name: IceBullets
Email Address: crz99@hot.ee
Show Email: Yes
Notify Me: Yes
Maximum Players on a Team: 17
Last Trade Date: No end date
Starting Positions: C, C, LW, LW, RW, RW, D, D, D, D, Util, Util, G, G, IR, IR

Assists
Plus/Minus
Penalty Minutes
Powerplay Points
Shorthanded Points
Game-Winning Goals

Goals Against Average
Save Percentage
Shutouts

Tembu
25.09.03, 19:18
Härra tembu on kah kohal nigu 5kopikat, Devil! Kartke Hartfordi!!

Aramis
26.09.03, 08:17

Fantasysport.ee juurde tuleb 200-kroonise osalustasuga NHLi fantasyliiga täpselt samadel tingimustel nagu NBA omagi:

20-liikmeliste liigade auhinnafond jaguneb järgmiselt:
Põhihooaja võitja: 1000 kr
Playoffi esinelik:
1. - 1500 kr
2. - 800 kr
3. - 500 kr
4. - 200 kr

Ka NHLi fantasys peaksid põhihooaja parim ja playoffi võitja saama lisaks auhinna mängu sponsorilt (usutavasti saab selleks olema 500-kroonine kinkekaart).

Registreerimise ja osalustasude kogumisega alustaks seal järgmisest nädalast.
Nüüd oleks aga vaja selle liiga reeglid ja seadistused kiirelt paika panna, et nende põhjal saaksin ka reeglite kirjelduse ja liiga ülevaate koostada.

Kes seal osalema hakkavad, mis te stardipositsioonideks ja statistikakategooriateks tahate? Ise pakuks rosteri kohtadeks: 2 C, 2 LW, 2 RW, 4 D, 3 G, 3 Util, 4 Bench, 2 IL.

Ja järgmised statistikakategooriad:
Stat Categories (F/D): Goals, Assists, Points, Plus/Minus, Powerplay Points, Shorthanded Points, Penalty Minutes, Game-Winning Goals, Shots On Goal, Shooting Percentage.
Stat Categories (G): Wins, Shutouts, Goals Against Average, Saves Made, Save Percentage.

Kokku siis 10 kategooriat väljakumängijaile ja 5 goalie\'dele.

Ja lisaks, et ka tsiteeritud liigasse on kohti vabu veel!

Aramis
26.09.03, 17:11
Ja endiselt on....

Devil
30.09.03, 17:38

hetkel 9 on kohal ... 11 kohta on veel vabad ...

14 koos 6 veel saadaval ;) ja nii palju on aega: Your draft is set for Thursday, October 2 at 8:45 pm EEST. It begins in 2 days, 3 hours, and 8 minutes

indie
02.10.03, 17:25
Vastab see tõele, et üks võistkond on just lahkunud, jättes alles 13 paaritut võistkonda?

jazzjansa
02.10.03, 17:26
Vabandan kõigi liigas osalejate ees, aga viimasel hetkel pean ma liigas osalemisest loobuma...Loodan et te leiate isiku, et saada kokku paarisarv osalejaid...Põhus miks ma lahkusin oli järgne: Kuna ma võitsin fantasyspordi ennustuse Multisport 4.nädala, tekkis mul võimalus mängida tasuta \"rahaliigat\"...Seda võimalust ma ka kasutan...sest kes meist raha ei taha, kui see niimoodi maas vedeleb...Aga kui reaalselt mõelda, siis
minu võiduvõimalused on ikka väga väikesed

indie
02.10.03, 17:32
No-nii... Ehk siis umbes kaks tundi aega ühel võistkonnal kas liituda või lahkuda. Mudu läeb uuestilugemisele...

Devil
02.10.03, 17:36
Originally posted by jazzjansa

Vabandan kõigi liigas osalejate ees, aga viimasel hetkel pean ma liigas osalemisest loobuma...Loodan et te leiate isiku, et saada kokku paarisarv osalejaid...Põhus miks ma lahkusin oli järgne: Kuna ma võitsin fantasyspordi ennustuse Multisport 4.nädala, tekkis mul võimalus mängida tasuta \"rahaliigat\"...Seda võimalust ma ka kasutan...sest kes meist raha ei taha, kui see niimoodi maas vedeleb...Aga kui reaalselt mõelda, siis
minu võiduvõimalused on ikka väga väikesed Mida sa ajad, ja see takistab sul seal osalemast? Kahtlen sygavalt.
Teistele Don`t worry, kindlasti saame meeskondade arvu paaris arvuks. Mul omad nipid :P

indie
02.10.03, 17:43
Et niiku lähed liigasse kahe võistkonnaga?

Devil
02.10.03, 18:36
Originally posted by vare

Et niiku lähed liigasse kahe võistkonnaga? see oleks kõige äärmuslikum :/ loodan, et ei pea

Devil
02.10.03, 18:55

Originally posted by vare

Et niiku lähed liigasse kahe võistkonnaga? see oleks kõige äärmuslikum :/ loodan, et ei pea 14 meeskonda olemaas kõik on ok!

jazzjansa
02.10.03, 20:06
Teatavasti on kõigil yahoo liikmetel maksimaalselt võimalus osaleda neljas erinevas liigas..Kuna kolmes liigas on mul juba draft läbi(tegin eelsoojendust), jäi ainsaks võimaluseks loobuda sellest liigast....vabandan veelkord, et asi nii hilja peale jäi.....

kyps
28.11.03, 08:56
hooaeg on juba mõnda aega kestnud, kuidas seni rahul olete?

Tembu
28.11.03, 09:31
Piisab, kui ütlen ühe sõna: Pittsburgh..................................:(
Aga kui nüüd Yahoost rääkida, siis on asi vist oskustes, mis ei lase mul kõrgete kohtade pärast võidelda. Tunnistagem ausalt, et mehed on mu team´s head:)

Udupasun
28.11.03, 13:46
Originally posted by kyps

hooaeg on juba mõnda aega kestnud, kuidas seni rahul olete?

Ah, mistas ikka...Samas, ega esimene koht ei ole ka häbiasi..:prill1:

indie
06.04.04, 01:14
Ülimalt soojad õnnitlused Valgajääjärajajääradele võidu puhul;
soojad õnnitlused Libedaile Kotikuile teise koha puhul;
õnnitlused Keisile kolmanda koha puhul (poleks Colorado viimane kuu nii sitt olnud, oleks seal old teine võistkond ehk;)).

ning lohutusõnnitlused ja tänud!
järgmise korrani...

hassan74
28.08.07, 17:08
Eelmine hooaeg näitas vähest osavõttu.Kas ka see hooaeg liiga käivitub?

Udupasun
28.08.07, 19:37
Mina isiklikult oleks käsi.

jutajass
15.09.07, 22:34
kas kuskil hokitatakse ka

Udupasun
16.09.07, 10:47
kas kuskil hokitatakse ka

Kui hattricki juhtud mängima, siis sealsetele täkkudele on liiga täitsa valmis.

Aramis
16.09.07, 16:30
Ma teeks ka paar liigat kaasa see aasta.

kyps
24.09.07, 09:26
hätipedede liigas draft tehtud ja eeldused ülipõnevaks hooajaks loodud. liiga muudab sümpaatseks see, et see koosneb peaasjalikult vanadest fantasy tuttavatest.

Udupasun
11.09.08, 14:35
Lihtsalt huvi pärast küsin, et kas mõnda kodumaist liigat ka tänasel päeval silmapiiril on?

jazzjansa
13.09.08, 18:20
Lihtsalt huvi pärast küsin, et kas mõnda kodumaist liigat ka tänasel päeval silmapiiril on?

Kuulaks jah huviga :).. motivatsioonikriis sai läbi :)

Aramis
13.09.08, 21:30
Krt, mingi liiga võiks jah kaasa teha...

jutajass
13.09.08, 22:38
Oleks ka käsi,kui miskit tekitatakse

Maarek
15.09.08, 21:36
Ma võtaks ka see aasta osa.

Maarek
15.09.08, 22:01
Ka siin foorumis kunagi mainitud Procard foorum on liiga juba püsti pannud ja vähemalt selle liige ma juba olen.

Aramis
16.09.08, 00:54
On seal Procardis ruumi?

Maarek
16.09.08, 12:47
On seal Procardis ruumi?

Praegu on seal ainult 4 liiget. Kuna sedasama liigat reklaamiti Soccernetis ka eelmine kord, siis annan andmed siia ka seekord:

League ID#: 34615
Password: liiga

Woland16
16.09.08, 15:19
Ruumi on. Tahaks 20 meeskonda kokku saada. Saatsin nii 15le inimesele eile kutse kui liiga tegin ja loodetavasti enamus liitub. Mõned kohad on aga kindlasti vabad ja kõik kes tahavad mängida saavad liituda. Väike auhind peaks võitjale ka olema nagu igal aastal. Kuues hooaeg siis juba.

Aramis
16.09.08, 17:15
Liitusin Procardiga ja Hätti omaga. seekord proovin paremini, kui paaril viimasel hooajal, kus selgelt on kogu jaks läinud NBa peale. eks see aasta läheb ka, aga aega peaks rohkem olema, et ka NHLil hoida silma peal.

Maarek
26.09.08, 09:48
Nüüd on selline lugu, et Procard liigas paaritu arv liikmeid, mistõttu oleks kiirelt (draft juba täna õhtul) vaja üks lisaliige organiseerida.

jazzjansa
30.09.09, 23:22
Hommik!

Teie Lahkel loal, teeme veidike siis promo. 7 meest puudu!!!! Draft sel laupäeval kell 21.30

League ID#: 213764
League Name: Procardi NHL liiga 2008-09

Terve!

Maarek
28.09.10, 11:54
Procard NHL Liiga ka sel hooajal käima tõmmatud.

Eelmise aasta osalejad seda tõenäoliselt juba teavad, aga uuematele huvilistele info alljärgnev:

League ID#: 64583

Draft juba sel laupäeval.

jazzjansa
28.09.10, 12:36
Procard NHL Liiga ka sel hooajal käima tõmmatud.

Eelmise aasta osalejad seda tõenäoliselt juba teavad, aga uuematele huvilistele info alljärgnev:

League ID#: 64583

Draft juba sel laupäeval.

Jah, tulge ja tehke säru mulle. Maru naljakas oleks, kui kolmandakti aastat järjest ilma eriliselt pingutamata võitma peaksin. :)

Tembu
28.09.10, 14:34
Jah, tulge ja tehke säru mulle. Maru naljakas oleks, kui kolmandakti aastat järjest ilma eriliselt pingutamata võitma peaksin. :)

Kas seni olete kahekesi mänginudki?:) Aa laupäev draftiks ei sobi ja seetõttu loobun kutsest.

jazzjansa
28.09.10, 14:42
Kas seni olete kahekesi mänginudki?:) Aa laupäev draftiks ei sobi ja seetõttu loobun kutsest.

Ei, kolmekesi. Mina, minu varikonto ja Maarek. Maarek tahtis ka teisel aastal varikonto teha, aga siis tõstsid teised osalejad kisa ja nii jäi Tal see asi soiku.

Maarek
28.09.10, 15:42
Ei, kolmekesi. Mina, minu varikonto ja Maarek. Maarek tahtis ka teisel aastal varikonto teha, aga siis tõstsid teised osalejad kisa ja nii jäi Tal see asi soiku.

Ei, mul iga aasta ainult varikonto ongi. 2006 panin meie liiga lausa kinni, aga siis polnud sind vist jalus ees :p
Sel aastal jätan Marian Gaborik'u valimata ja äkki siis läheb paremini :D

Freeze
28.09.10, 17:01
Nii liitusin ka siis . Esimene üleüldine kogemus fantasy'ga , niiet loodan ,et ei jää nulli peale :D .

jazzjansa
28.09.10, 21:47
Ei, mul iga aasta ainult varikonto ongi. 2006 panin meie liiga lausa kinni, aga siis polnud sind vist jalus ees :p
Sel aastal jätan Marian Gaborik'u valimata ja äkki siis läheb paremini :D

Ennetamaks Tembu küsimust... Jah, Ta siis mängis üksinda. :)

Freeze
01.10.10, 16:08
Mis kell draft toimub ?

kloss
20.09.11, 21:21
Kas see aasta ka toimub?