320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite Liiga - haaa!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

    Deportivole tahaks veel öelda KEEP GOING. Nende mäng oli voh nii
    Vaikus

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

      Deportivo La Coruna - AC Milan 0:4 !!!
      Mis värk see siis nüüd oli?!? Mõlemad klubid kuuluvad mu lemmikute hulka ja kõrvalt vaadates peaksid nad ka enam-vähem võrdsed olema, nii et MIS JUHTUS??
      Mitte ei mõista.Kas keegi nägi oma silmaga \"lahingut\" pealt ka?Kommentaarid oleks väga teretulnud... .
      Algselt postitas tank
      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

        Juve rullis kiievlastest küll nii üle, et mingit kahtlust ei jäänud; kusjuures mängu algul ei paistnud klassivahe nii suur, aga paar lolli kaitseviga ja oligi käes
        Newcastle\'i vastu löödud värav oli ka eriti tobeda vea tagajärjel, nii on nõme kaotada
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

          Originally posted by Oll


          Deportivo La Coruna - AC Milan 0:4 !!!
          Mis värk see siis nüüd oli?!? Mõlemad klubid kuuluvad mu lemmikute hulka ja kõrvalt vaadates peaksid nad ka enam-vähem võrdsed olema, nii et MIS JUHTUS??
          Mitte ei mõista.Kas keegi nägi oma silmaga \"lahingut\" pealt ka?Kommentaarid oleks väga teretulnud... .
          Nägin esimest poolaega. Deportivo alustas küllaltki agressiivselt ja veeretas keskväljal päris hästi palli, kuid Milani värava lähistel tekkisid raskused. Milani praktiliselt teine reid üle keskjoone l6ppes aga kolliga. Mina t6staksin tolles situatsioonis esile Rivaldot, erinevalt teistest vaatlejatest siis. Nimelt tegi mees väga hea pette justkui hakkaks läbiminevat palli omaks v6tma, t6mmates sellega kaks kaitsjat enda peale, kuid jättis palli siiski Seedorfile, kes avanenud kanalit kasutades selle ka v6rku p6rutas. Deportivol andis Valeroni puudumine ikka vägagi tunda, kuna ees puudus teravus ikka täielikult. Raske oli ka midagi ette v6tta, kuna peale avakolli istus Milan juba kaheksa mehega kaitses. Pealegi oli Deporil platsil ainult üks edurivimees. Kui Milan läbi ussim...i oma teise värava sai - rikoshett ja siis oli Inzaghil vaja 4 meetri pealt kaks korda proovida... - oli mäng juba tehtud ka.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

            Soccernet.com\'s on poll kui kaugele jõuab Arsenal CL\'s ning mingi pea 50% paneb finaali peale ning ma ei usu, et seal vaid Arsenali fännid mikserdamas käivad..

            Samas võiks teha ka poll\'id - Kas Newcastle saab CL\'s mõne punkti või B variant - Kas Newcastle lööb CL\'s mõne värava.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

              Arvestades oma noort koosseisu on Ajax see hooaeg väga head mängu näidanud. Eilegi Interi vastu polnud jälgegi aukartusest, kaotust nad küll välja ei teeninud. Oleks ainult Crespol varbaküüned lühemad olnud....... . Kui sama koosseis säilib, lisanduvad mõned kogenud ja tasemel mängijad, võidakse paari aasta pärast Euroopas juba vägagi tegijad olla. Praegu jääb veel jõust puudu.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                Olen igati rahul siiani peetud mängudega!!Itaalia klubid on tasemel ja mis peamine.
                Real paneb praegu ülihästi
                Fc Uuemõisa

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                  Üllatavalt palju on kahe vooru jooksul olnud suuri võite(täpsemalt öeldes 7 ).Olen väga pettunud ühes tugevas klubis ,keda ma pidasin enne hooaja algust ML. favoriidiks nr.2----See klubi on Müncheni Bayern.Nad ju tugevdasid oma poolkaitset maailma ühe parima mängija Ballackiga,lisaks tuli võistkonda ründav poolkaitsja Ze Roberto.Kuigi lahkus Effenberg,nende mootor ja hing,peaks Ballak selle ju korvama.Või ei ole ta veel klubiga kohanenud.Kahtlen selles,sest kui ta mängus Deportivoga kasti läheduses natuke liigutas oli kohe ohtlik olukord.Esimene värav ju sündiski tema eeltööst.Samuti jääb Bayernil puudu kaitsjast ,kes oleks \"Kaitseliini kindral\".Neil oli selline mees (Patrick Andersson),kuid ta lahkus juba mõned aastad tagasi Barcasse.Nüüd oleks aeg ta tagasi tuua.
                  Sellel hooajal võiks kahe vooru järel järjestada klubid tugevuse järjekorrras niimoodi: 1.Real Madrid(Kindel esitus Roma vastu ning hävitav võit Genki üle). 2.Londoni Arsenal(Ei oska kohe kommenteerida.Ootaks huviga nende kohtumist Realiga.) 3-4.AC Milan ja CF Valencia(Milan tõestas,et teda ei tohi kindlasti maha kanda.Valencia on tugev nagu alati. 5-6 FC Barcelona ja Manchester United(Barca on jalgu alla saama.Manu-l taas kerge teekond vahegruppi). 7.Torino Juventus(Näita oma õiget jalgpalli--Pidevat rünnakut.Tore on see,et Davids on jalad alla saanud ning taas mängima hakanud) 8.Deportivo la Coruna(Võit Bayerni üle võõril oli tugev saavutus,aga 0:4 kaotus kodus on liig mis liig. 9-10.Galatasaray ja Feyenoord 11-15.Inter,Ajax,Lyon,Dortmundi Borussia,Basel(Super tulemus,jätkake samas vaimus). 16.Haifa Maccabi(eelkõige Yakoubu) 17-20Bayern,Lens,Olympiakos,Aek 21.Liverpool22.Leverkuseni bayer 04(mullune finalist) 23.Auxerre 24-26 Brügge,Lokomotiiv,AS Roma(alles siin). 27Kiievi Dinamo(ikkagi 3p. neil)28Rosenborg(viik Interiga-- ega ka võit ei olnud kaugel) 29Eindhoven 30 Newcastle 31Genk (Silm vähemalt peas) 32Moskva Spartak(tõeline punane latern). See on vaid minu arvamus.
                  Rõhutan veelkord,et see on kahe vooru järel ainult.(hetkevorm). Parim mängija kahe vooru põhjal on minu arvates F.Inzaghi. Mees,kes on alati seal kus vaja ning kui vaja teeb ka ise asja ära.Vot selline mees on Inzaghi.
                  Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                  "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                    Originally posted by jazzjansa



                    Sellel hooajal võiks kahe vooru järel järjestada klubid tugevuse järjekorrras niimoodi: 1.Real Madrid(Kindel esitus Roma vastu ning hävitav võit Genki üle). 2.Londoni Arsenal(Ei oska kohe kommenteerida.Ootaks huviga nende kohtumist Realiga.) 3-4.AC Milan ja CF Valencia(Milan tõestas,et teda ei tohi kindlasti maha kanda.Valencia on tugev nagu alati. 5-6 FC Barcelona ja Manchester United(Barca on jalgu alla saama.Manu-l taas kerge teekond vahegruppi). 7.Torino Juventus(Näita oma õiget jalgpalli--Pidevat rünnakut.Tore on see,et Davids on jalad alla saanud ning taas mängima hakanud) 8.Deportivo la Coruna(Võit Bayerni üle võõril oli tugev saavutus,aga 0:4 kaotus kodus on liig mis liig. 9-10.Galatasaray ja Feyenoord 11-15.Inter,Ajax,Lyon,Dortmundi Borussia,Basel(Super tulemus,jätkake samas vaimus). 16.Haifa Maccabi(eelkõige Yakoubu) 17-20Bayern,Lens,Olympiakos,Aek 21.Liverpool22.Leverkuseni bayer 04(mullune finalist) 23.Auxerre 24-26 Brügge,Lokomotiiv,AS Roma(alles siin). 27Kiievi Dinamo(ikkagi 3p. neil)28Rosenborg(viik Interiga-- ega ka võit ei olnud kaugel) 29Eindhoven 30 Newcastle 31Genk (Silm vähemalt peas) 32Moskva Spartak(tõeline punane latern). See on vaid minu arvamus.
                    Rõhutan veelkord,et see on kahe vooru järel ainult.(hetkevorm). Parim mängija kahe vooru põhjal on minu arvates F.Inzaghi. Mees,kes on alati seal kus vaja ning kui vaja teeb ka ise asja ära.Vot selline mees on Inzaghi.
                    Eks see järjestus enam-vähem praegu nii ka ole. Veider, et paljud suurklubid(Bayern, Liverpool, AS Roma) pole hooaja algul jalgu alla saanud. Seevastu Real aga sõidab oma vastastest nagu teerulliga üle.
                    Vaikus

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                      Veider tõesti ,aga mis teha tippjalgpall on kord niisugune,et kord võidad ,siis jälle koatad.(Mõtlen Liverpooli).Iga aasta ei saa ju olla eriline(tuleb suurvõit).Erandid selles rivistuses on Real ja Arsenal.Tahaks huviga teada millal Arsenal koduliigas kaotab?
                      Või kas ta ültse kaotab.Samuti ootan kevadist ML. finaali ,kus minu arvates praeguse
                      vormi järgi peaksid mängima Arsenal ja Real.Ma ei ole nende kummagi fänn(lemmik puudub ültse), aga need klubid on hetkel küll teistest tugevamad.Ma ei usu et Milani suudab ka kevadel sellist jalgpalli näidata nagu praegu.Aga kui suudab, siis võib kõike juhtuda.

                      Mina ei poolda uut süsteemi Ml-s(play off süsteem)(Sellest on siin palju räägitud).
                      See võtaks ära kogu selle praeguse ilu.Ta küll vist vähendaks mängijate koormust,aga
                      heade mängude arv kukub tohutult.Kuigi siis on küll väikeklubidel paremad võimalused(ka meil endil), aga ikkagi ma ei poolda seda.
                      Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                      "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                        Originally posted by jazzjansa
                        Samuti ootan kevadist ML. finaali ,kus minu arvates praeguse
                        vormi järgi peaksid mängima Arsenal ja Real.Ma ei ole nende kummagi fänn(lemmik puudub ültse), aga need klubid on hetkel küll teistest tugevamad.Ma ei usu et Milani suudab ka kevadel sellist jalgpalli näidata nagu praegu.Aga kui suudab, siis võib kõike juhtuda.
                        Tegelikult ei ole mõtet praeguse vormi järgi finaalis osalejaid ennustada. Esimesed voorud on läinud kuidagi veidralt, palju ühepoolseid mänge. Minu meelest ei ole CL-s nii ühemõttelist soosikut, nagu paljud siin arvavad. Jalgpall ei ole siiski nii lihtne, et kõige kallimate mängijatega meeskond tingimata võidab. Play-off\'id kevadel on hoopis teine turniir - seda on iga hooaeg näidanud. Pigem saavad mitmed klubid praegu aru, et tegemist ei ole (veel) otsustavate kohtumistega ja hoiavad pisut tagasi. Pärast peatset maavõistluste pausi läheb asi kindlasti tõsisemaks.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                          Tabel kajastabki seda et kui võitja selgitataks praegu ning hetkevormi taustal,siis oleks võitja Real.Järgmisel nädalal võib tabel juba olla teistsugune.
                          Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                          "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                            Kõige oluliseim on tabeliseis peale neljandat vooru.Peale seda on varasematel aastatel ja usun ,et ka see aasta mindud talvepuhkusele.Psühholoogiliselt vaja selle vooru lõpuks olla positsioonil ,mis sunniks mehi edasi treenima edasipääsu nimel.Ja kuna 3 ja 4 voorus mängivad samad meeskonnad ,siis saab huvitavaid paare näha - Bayern vs Milan, Inter vs Lyon a mitu muudki Bayeri/Liverpooli jaoks üliolulised mängud Haifa ja Spartakiga jne

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                              Originally posted by jazzjansa


                              Tabel kajastabki seda et kui võitja selgitataks praegu ning hetkevormi taustal,siis oleks võitja Real.Järgmisel nädalal võib tabel juba olla teistsugune.
                              Täiesti off-topic, kuid ikkagi: Jazzjansa, mis KURADI pärast sa iga postituse lõppu need kaks totakat hüppavat asja paned? Jube rõve on selliseid postitusi lugeda, kus mingid asjad üles alla kogu aeg kargavad.

                              Eksole. Aitähh, loodetavasti sa neid enam kõikjale ei topi.

                              /me against emotionicon abuse....
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                                Originally posted by jyrioo


                                Arvestades oma noort koosseisu on Ajax see hooaeg väga head mängu näidanud. Eilegi Interi vastu polnud jälgegi aukartusest, kaotust nad küll välja ei teeninud. Oleks ainult Crespol varbaküüned lühemad olnud....... . Kui sama koosseis säilib, lisanduvad mõned kogenud ja tasemel mängijad, võidakse paari aasta pärast Euroopas juba vägagi tegijad olla. Praegu jääb veel jõust puudu.
                                Ajaxi mäng oli vägagi muljetavaldav. Kaitseliini keskmine vanus oli vist 21. Chivu on juba praegu üks Euroopa tippkaitsjaid.Uskumatult julge mäng Koemani hoolealustelt. Ajax oma suhtumise ja stiiliga on nagu värske tuulepuhang CLis. Back to 1995-96 Glory Years.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X