320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite Liiga - haaa!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

    Originally posted by jazzjansa

    Tahaks huviga teada millal Arsenal koduliigas kaotab?
    Või kas ta ültse kaotab.Samuti ootan kevadist ML. finaali ,kus minu arvates praeguse
    vormi järgi peaksid mängima Arsenal ja Real.Ma ei ole nende kummagi fänn(lemmik puudub ültse), aga need klubid on hetkel küll teistest tugevamad.
    Minu nägemuse järgi küll Arsenal nii masendavalt teistest üle ei ole. Ok viimane mäng ML-is võideti 4:0 aga kui PSV oleks suutnud esimesel poolajal skoorida..kes teab. Mulle jättis PSV mäng igatahes isegi positiivsema mulje kui arsenali oma, PSV tegi head pressingut üsna kaugel, niikui Arsenali kaitsjad palli said olid PSV ründajad neil peal ning kaitse sunniti eksima, enamasti sunniti kaitset pikka ette mängima, ning võideti audivise.

    henry on küll väga kõva(loe: kiire) sõna aga minu arust arsenalil näiteks poolfinaali küll jõuda ei õnnestu. elame ja näeme muidugi.

    Kui kahe vooru põhjal võtta, siis kuidas sa saad öelda et Arsenal on tugevam Milanist? Milan purustas Bayerni võitnud Deportivo, ning võitis ka Lensi. Ja ka Lens pole ju nõrk klubi ometi (1:1 bayerniga). See siin on minu arvamus ning ma ei pea Arsenali nõrgaks üldse mitte, kuid liiga vara on teda teistest kõrgemale tõsta.
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

      Täna õhtul siis Bayernile elutähtis mäng Milaniga.Loodetavasti näitavad mõlemad meeskonnad kõrget taset. Isilkiult loodan,et löödaks palju väravaid.

      *Kas keegi teab ,kas mingi Saksa telekanal seda mängu ka üle kannab.Vastust sooviks võimalikult ruttu(vähemalt enne kohtumise algust).
      Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
      "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

        Tänased tulemusedpoolaeg) lõpptulemus
        Moskva Lokomotiiv vs. FC Barcelona (0:2) 1:3
        Feyenoord vs. Kiievi Dinamo(0:0) 0:0
        Juventus vs. Newcastle(0:0) 2:0
        Haifa Maccabi vs. Leverkusen Bayer 04(0:1) 0:2
        Manu vs. Olympiakos(2:0) 4:0
        Bayern vs. AC Milan(0:0) 1:2
        Deportivo vs. Lens(0:1) 3:1
        Galatasaray vs. CF Brügge (0:0) 0:0

        Surmagrupis on tabeliseis järgnev:
        1,AC Milan 9p
        2.Deportivo la Coruna 6p
        3.Müncheni Bayern 1p
        4.RC Lens 1p.
        Kui Bayern tahab mingeidki edasipääsu lootusi säilitada,siis peab ta tuleval nädalal võitma võõrsil Deportivot.
        Suurim väravalööja F.Inzaghi on löönud kolme mänguga juba seitse väravat.Tundub et mullune van Nistelrooij tulemus lüüakse ümber juba alagrupimängude järel.
        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

          Kui Bayern tahab mingeidki edasipääsu lootusi säilitada,siis peab ta tuleval nädalal võitma võõrsil Deportivot.
          Bayern mängib järgmisel nädalal siiski võõrsil Milani, mitte Deportivoga.

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

            Milan on täiesti imelises hoos. Täiesti tühja koha pealt tulevad väravad, samas kui vastaste löögid kuidagi ei lähe. Bayern keerutas ja keerutas Milani värava all, Ballack proovis mitmel korral jalga, Elber oskas väravavahita väravast mööda lüüa (no kaitsajd olid tegelikult jaol). Mitte, et ma Milani saavutust halvustaksin, aga enne Milani teise kolli toonud vasturünnakut oli Milani kasti D peal kindel viga Bayerni mängija vastu. Kohtunik Dallas jäi l6pupoole üldse kuidagi järjest hädisemaks.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

              Mina kui kaabli mitteomaja jälgisin Newcastle\'it eile. Kahju hakkas, väga kahju. Mäng Juventusega oli mehed poiste vastu. Inglased mängisid ebakindlalt, pidevalt selja taha vaadates - nagu debütandile kohane. Juve valitses mängu ning lõi lõpuks need väravad ära, mis tulema pidid.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                Bayernil tundub olevat asi üsna hambad.Teoreetline võimalus on veel koguda 10 punkti ja eeldada, et Depo võidab ainult Lensi.Kuna Lens mängib kodus siis mine tea.Bayerni jaoks eeldab see matemaatika aga Milanos võitu mis peale eilset juba suht ebatõenäoline.Aga noh, UEFA karikas on ka hea liiga.
                Seeeest Leverkuseni Bayer on tagasi.Nagu polekski ära olnud.Ühe mänguga seati jälle korda tabeliseis ja nüüd läheb juba lepase reega.

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                  Originally posted by mcnamara
                  Inglased mängisid ebakindlalt, pidevalt selja taha vaadates - nagu debütandile kohane.
                  Leeds jõudis poolfinaali. MOTT.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                    Vaatasin eile seda Bayern-Milani mängu ja mõtlesin alguses, et miks saksalsed püüavad palliga väravasse joosta. Aga siis, kui ma nägin kuidas nad kaugelt lõid, mõistsin ma, et ega neil teist viisi värava saamiseks pole. No NIIIII kõverate jalgadega ikka nüüd ka ei saa olla. Nigu Kristal oma parimatel päevadel. Ainult Ballack suutis paaril korral löögi raamide vahele saata. Ja veel üks asi, fritsude standardolukordade lahendused olid küll umbes kolmanda liiga tasemel.

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                      BAyern tegi endal eile elu väga raskeks. Järgmine voor mängitakse Milaniga võõrsil ning see on täielik must-win game, kui nad mingisuguseid edasipääsulootusi tahavd säilitada. Deportivo samal ajal tõenäoliselt Lens\'i kodus võidab. Bayerni olukorra teeb ka eriti keeruliseks asjaolu, et kolmest järele jäänud mängust kaks on võõrsil - Milani ja Deportivo vastu ning edasipääsemiseks tuleb need võita. Üsna mission impossible IMHO.

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                        Originally posted by Kaarel


                        BAyern tegi endal eile elu väga raskeks. Järgmine voor mängitakse Milaniga võõrsil ning see on täielik must-win game, kui nad mingisuguseid edasipääsulootusi tahavd säilitada. Deportivo samal ajal tõenäoliselt Lens\'i kodus võidab. Bayerni olukorra teeb ka eriti keeruliseks asjaolu, et kolmest järele jäänud mängust kaks on võõrsil - Milani ja Deportivo vastu ning edasipääsemiseks tuleb need võita. Üsna mission impossible IMHO.

                        No mis ma siis räägin....mul sama IMHO, mis kaarelilgi

                        Aga vabandusi on varnast - Bayrni ja Bayeri vigastatud meestest saaks kahe peale kokku võimaliku finalisti tasemega satsi kokku.Momendil ei oska ju keegi triblada - Ze Roberto pole vormis ja Hasan kukub parema meelega.Scholl ja Cruz on väga valusalt puudu ja Milani vastu tuleb 0-3

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                          Originally posted by Martin


                          Originally posted by mcnamara
                          Inglased mängisid ebakindlalt, pidevalt selja taha vaadates - nagu debütandile kohane.
                          Leeds jõudis poolfinaali. MOTT.
                          Meistrite Liiga ajaloo sektsiooni meil kahjuks pole veel...
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                            Jah, Aramis, ma vaatasin eile tõesti seda mängu. Ok, võtan omaks, et minu eelmine kommentaar selle teema all oli Bayerni vastu natuke liiga karm, aga mul on sellele ka põhjendus olemas. Ma nimelt olen harjunud, et Bayern mängib mingil tasemel ja kui nad sellest tasemest (mis on muide VÄGA kõrge) halvemini mängivad, siis ma ei saa öelda, et ma nende mänguga rahul oleksin. Ja eile juhtus just see, et mõnes mänguelemendis olid nad nõrgemad kui Bayerni staatuses klubile omane.
                            Tunnistan, et löögitäpsuse osas tegin sakslastele kõige rohkem liiga, aga siiski põhjendan ma miks ma enne nii kirjutasin.
                            1.Kohati üritas Bayern tõesti palliga väravasse joosta. Mitmel korral jäeti hea koha pealt löömata (erit selgelt on meeles kaks sellist juhtumit Ze Roberto esituses) või söötmata. Selle asemel üritati üksinda Milani keskkaitsest läbi murda. Sorry, aga Nesta-Maldini vastu on see suht mõttetu. Bizarrot oleks pidanud rohkem ära kasutama ja üritada rohkem tsenderdada. Üks vähestest sellistest üritustest tõis sakslastele ka värava. (Muidugi, mis viga mul tagantjärgi õpetada).
                            2.Lõpu poole hakkasid sakslased eemalt peale lööma (Ballack tegeles sellega enam-vähem edukalt ka varem), aga need löögid lendasid küll kõik väravast mööda. Tõsi, ebatäpsust saab põhjendada kiirustamisega ja pealegi oli Milani kaitse tugev. Aga mitte ainult kauglöögid polnud kõverad. Peale ühte Ballacki lööki, mida Dida püüda ei suutnud, oli Elber (tõsi küll, suluseisus, nii et värav poleks nii või naa lugenud) palliga üksi väravast vähem kui kümne meetri kaugusel... ja lõi mööda?! Müstiline!
                            3.Nurga-, karistus- ja vabalöökide osas ma (vähemalt omast arust) küll Münchenile liiga ei teinud. Hargreaves\'i (sorry, ma ei suuda kohe kuidagi meelde tuletada, kas ta nimi kirjutatakse nii või mitte, aga järgi vaadata ka ei viitsi) nurgalöögid olid ju lausa jubedad. Eriti see, mis umbes viie meetri kõrguselt üle karistusalas olnud meeste peade lendas. Üks Ze Roberto nurgalöök oli sellisel tasemel, mida ma selliselt meeskonnalt ootaksin. Ma mõtlen seda, mille järel Ballack peaga löögile sai.

                            See jutt käis ainult eilse mängu kohta. Bayern on kindlalt üks parimaid meeskondi Euroopas ja nad oskavad väga hästi mängida. Ma tean, olen ise mittu korda näinud.

                            Kui keegi tõesti viitsis selle postituse läbi lugeda, siis viis punkti minu poolt sellele inimesele.

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                              loomulikult viitsis keegi postyitust lugeda ja tuleb au anda, et jutt ja põhjendused on kompetntsed.Seega...

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                                Bizarrot oleks pidanud rohkem ära kasutama ja üritada rohkem tsenderdada. Üks vähestest sellistest üritustest tõis sakslastele ka värava.
                                Pizarro ikka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X