PDA

View Full Version : Meistrite Liiga - haaa!

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6

Martin
29.08.02, 21:44
A-grupp
Arsenal
Borussia
PSV
Auxerre

B-grupp
Valencia
Liverpool
Spartak
Basel

C-grupp
Real Madrid
AS Roma
Athens AEK
Genk

D-grupp
Inter
Lyon
Ajax
Rosenborg

E-grupp
Juventus
Feyenoord
Dinamo Kiev
Newcastle

F-grupp
ManU
Bayern Leverkusen
Olympiakos Pir.
Haifa

G-grupp
Bayern München
Deportivo La Coruna
Milan
Lens

H-grupp
Barcelona
Galatasaray
Lokomotiv
Brügge

Jaan
30.08.02, 00:24
A-grupp
1. Arsenal
2. Borussia
3. PSV
4. Auxerre

B-grupp
1. Liverpool
2. Valencia
3. Spartak
4. Basel

C-grupp
1. Real Madrid
2. AS Roma
3. Athens AEK
4. Genk

D-grupp
1. Ajax
2. Inter
3. Lyon
4. Rosenborg

E-grupp
1. Feyenoord
2. Newcastle
3. Juventus
4. Dinamo Kiev

F-grupp
1. ManU
2. Olympiakos Pir.
3. Bayer Leverkusen
4. Haifa

G-grupp
1. Bayern München
2. Deportivo La Coruna
3. Milan
4. Lens

H-grupp
1. Barcelona
2. Galatasaray
3. Lokomotiv
4. Brügge

Vot nii.

resorte
30.08.02, 00:49
C-grupp

Real Madrid
AS Roma
Athens AEK
Genk

Real ja Roma jälle koos alagrupis.

Mina isiklikult loodan, et Roma seekord Reali klobib mõlemas mängus.:P :P

Aramis
30.08.02, 02:08
G-grupp
1. Bayern München
2. Deportivo La Coruna
3. Milan
4. Lens

Täitsa lõpp!!!Kas siukest Eestit me siis tahtsimega?!Vaene Milan ja Lens, eriti esimene, meeskonna koosseis lubaks igas alagrupis esikoha eest võidelda, kui ta aga siin sama suudaks loeks ma seda suureks üllatuseks, sest kaks kõige kindlamat kodumeeskonda on tema alagruppi sattunud ja nii Depo kui bayern on näidanud end see aasta juba heast küljest.

jjriado
30.08.02, 03:27
A-grupp
Arsenal
Borussia
PSV
Auxerre

Nojah, ükskord pidi see ju juhtuma:( . Kui Auxerre välja arvata, on tegemist minu lemmik välismaiste klubidega(täpselt selles järjekorras, mis tabelis näha muide).
Loogiline oleks, et Arsenal ja Borussia edasi saavad. Auxerre ja PSV võitlevad UEFA-karika koha pärast. Prantslased on kodust liigat väge muljetavaldavalt alustanud, nii et karta on, et hollandlastel läheb nendega päris raskeks. Elame näeme:oih: .

Aramis
30.08.02, 04:13
Saksamaad Inglismaaga vastandades omavad Arsenal ja Borussia täpselt sama kohta.kui Manu ja Bayern on kaks suurt, siis need kaks suurklubi panid eelmine aasta meistrivõistlused kinni.Seda vastandamist võib ka jätkata-Leeds ja Bayer kui kaks järjestikust Meistrite Liiga üllatusmeeskonda, kes küll praeguseks(Leeds juba eelmine aasta)taanduvad.Ja siis kõvad karikameeskonnad Liverpool ja Schalke, kes siis UEFA karika võitu on maitsenud. Viimane vastandamine läks juba otsimiseks, sest Schalke pole viimase 3-4 aasta jooksul Euroopas silma paistnud.Aga noh...enamvähem sarnased paarid on ja nagu eelpool mainiti siis eelmise hooaja valitsejad said kohe ühes alagrupis kokku ja no offense Auxerre ja PSV fännid, aga ma loodan ,et just need kaks ka edasi lähevad.Aga seda jalgpalli pärast ennekõike, sest kui aus olla ,siis Arsenalist on mul suht suva ;)...tõenäoliselt isiklikus lemmikuteskaalas on ta natuke ülalpool neutraalset võrdselt Auxerrega.PSV suhtes olen täisneutraalne.

jjriado
30.08.02, 19:11
Minu arust on see Meistrite Liiga loosimise asetuste süsteem harukordselt mõttetu. Nii palju kui mina tean, arvutatakse mingit ülikeerulise valemiga koefitsenti eelmiste hooaegade põhjal, mille järgi satsid asetuse saavad. Tänu sellele said see aasta asetuse sellised mansad nagu ManU(Inglise kolmas, seejuures Premier\'i teine Liverpool ei saanud asetust), Bayern (no offence, Aramis) ja Barca (Hispaania neljas, muidu mulle suhteliselt sümpaatne klubi). Asetusest jäi aga ilma näiteks Bundesliga võitja Borussia. Läbi kvalifikatsooni lõppvõistlusele jõudjale ei tohiks siiski asetust anda. Nagu Arsene Wenger ütles, tahaks MEISTRITE Liigat!

dieter
30.08.02, 19:42
Originally posted by jjriado

Läbi kvalifikatsooni lõppvõistlusele jõudjale ei tohiks siiski asetust anda. Nagu Arsene Wenger ütles, tahaks MEISTRITE Liigat!

Nüüd ütleb Wenger küll, et tema tahaks meistrite liigat, aga kui eelnevatel aastatel Arsenal parajad kaukatäied ilusaid naelasid kokku kahmanud, eriti play-offi jõudmisega, kui mitte-MEISTER selles MEISTRITE liigas, siis mina ütlen küll, et möla maha. Pealegi ma ei usu, et näiteks kaheksa tugevaima liiga võitjameeskonna osavõtul see liiga väga popp oleks, samamoodi poleks ta nii popp ja ei teeniks nii palju raha, kui toppida alagruppidesse küll kõik meistrid, kuid olgem ausad, kes see suurest jalgpallipublikust oleks huvitatud sellistest mängudest nagu Skonto-Real või Flora-Manchester. Loomulikult oleksime rahul meie siin ja meie sõbrad kuuevarbalised, kuid vaevalt et Old Traffordki või Bernabeu pungil täis oleks sellisel juhul. Rõhutan, et mul endale meeldiks jubedalt ja ilmselt kõigile väiksemate liigadega riikides elavatele inimestele (mitte ainult nö minliigad nagu Baltikum, vaid ka Austria, Tsehhi, Ungari, kes sageli kvalifikatsiooniturniiril üsna kaugele jõudnud ja mõned ka põhiturniirile), kuid suure raha osas ei oleks see rentaabel.

Samas jjriado nõustun osaliselt sellega, et kvalifikatsioonist edasi pääsenud ManU ja Bayerni panek nö asetatute hulka on mõnevõrra kummaline. Kuigi ma toetan seda selles mõttes, et neil on viimastest hooaegadest liigas häid tulemusi ette näidata, on samas jälle imelik, et kuigi BvB ja Arsenal tulid oma liigades meistriteks, peavad nad nö kõrgseltskonnas olema teise esheloni mängijad.

jjriado
30.08.02, 20:12
Originally posted by dieter

Läbi kvalifikatsooni lõppvõistlusele jõudjale ei tohiks siiski asetust anda. Nagu Arsene Wenger ütles, tahaks MEISTRITE Liigat!

Nüüd ütleb Wenger küll, et tema tahaks meistrite liigat, aga kui eelnevatel aastatel Arsenal parajad kaukatäied ilusaid naelasid kokku kahmanud, eriti play-offi jõudmisega, kui mitte-MEISTER selles MEISTRITE liigas, siis mina ütlen küll, et möla maha. Pealegi ma ei usu, et näiteks kaheksa tugevaima liiga võitjameeskonna osavõtul see liiga väga popp oleks, samamoodi poleks ta nii popp ja ei teeniks nii palju raha, kui toppida alagruppidesse küll kõik meistrid, kuid olgem ausad, kes see suurest jalgpallipublikust oleks huvitatud sellistest mängudest nagu Skonto-Real või Flora-Manchester. Loomulikult oleksime rahul meie siin ja meie sõbrad kuuevarbalised, kuid vaevalt et Old Traffordki või Bernabeu pungil täis oleks sellisel juhul. Rõhutan, et mul endale meeldiks jubedalt ja ilmselt kõigile väiksemate liigadega riikides elavatele inimestele (mitte ainult nö minliigad nagu Baltikum, vaid ka Austria, Tsehhi, Ungari, kes sageli kvalifikatsiooniturniiril üsna kaugele jõudnud ja mõned ka põhiturniirile), kuid suure raha osas ei oleks see rentaabel.

Samas jjriado nõustun osaliselt sellega, et kvalifikatsioonist edasi pääsenud ManU ja Bayerni panek nö asetatute hulka on mõnevõrra kummaline. Kuigi ma toetan seda selles mõttes, et neil on viimastest hooaegadest liigas häid tulemusi ette näidata, on samas jälle imelik, et kuigi BvB ja Arsenal tulid oma liigades meistriteks, peavad nad nö kõrgseltskonnas olema teise esheloni mängijad.

Jutt jumala õige, dieter. Ega ma ei tahagi sellist liigat millest Wenger unistab (tal on üldse suht-koht müstilised ideed aeg-ajalt). Eelkõige pidasin ikkagi silmas asetusi gruppide loosimisel. Kasutasin Wengeri lauset natukese vales kontekstis. Mõtte oli umbes selline, et asetuse võiksid saada tiitlikaitsja, suurliigade meistrid ja vajadusel nende samade liigade teised kohad, aga mitte kolmandad, kes kvalifikatsiooni mängivad. Tahaks loota, et seekord said mine mõtted natukese arusaadavama kuue kui eelmises postituses

jjriado
30.08.02, 20:13
Originally posted by dieter

Jutt jumala õige, dieter. Ega ma ei tahagi sellist liigat millest Wenger unistab (tal on üldse suht-koht müstilised ideed aeg-ajalt). Eelkõige pidasin ikkagi silmas asetusi gruppide loosimisel. Kasutasin Wengeri lauset natukese vales kontekstis. Mõtte oli umbes selline, et asetuse võiksid saada tiitlikaitsja, suurliigade meistrid ja vajadusel nende samade liigade teised kohad, aga mitte kolmandad, kes kvalifikatsiooni mängivad. Tahaks loota, et seekord said mu mõtted natukese arusaadavama kuue kui eelmises postituses.

eee... nüüd läks midagi nihu. äkki mõni admin kustutab ühe nendest postitustest ära

allenive
02.09.02, 02:41
Mina arvan küll,et AC Milan pääseb oma alagrupist edasi,sest nendel on kaks uut täht mängijat Rivaldo ja Alessandro Nesta.

SleepWalking
02.09.02, 15:55
Jutt jumala õige, dieter. Ega ma ei tahagi sellist liigat millest Wenger unistab (tal on üldse suht-koht müstilised ideed aeg-ajalt).

Härrased, ärgem saagem Arsene\'st valesti aru! Arsene ütles, et

\"I believe we want to go forward and create a European League because that would create real interest for the television companies. We mustn\'t kill domestic leagues and must retain the link between the national leagues and Europe. That\'s why we have to create a shorter European League of nine or 10 clubs, a real Champions League, even if that means getting bigger squads. People want to see the best teams against the best teams, and they need to be convinced that\'s what they\'re seeing\"

st. mitte kuskil pole musjöö Wenger öelnud, et liiga on mõeldud vaid meistritele (või nagu inglise tabloidid tõlgendasid - Wengeri arvates ei peaks ManU meistrite liigas mängima). Ilmselt nõustute, et Meistrite Liiga peab arenema ning mõttetute mängude arv peab oluliselt vähenema. Kuidas seda teha? Wenger on igaljuhul enda variandi välja pakkunud.

mcnamara
02.09.02, 16:17
Originally posted by SleepWalking
Härrased, ärgem saagem Arsene\'st valesti aru! Arsene ütles, et

\"I believe we want to go forward and create a European League because that would create real interest for the television companies. We mustn\'t kill domestic leagues and must retain the link between the national leagues and Europe. That\'s why we have to create a shorter European League of nine or 10 clubs, a real Champions League, even if that means getting bigger squads. People want to see the best teams against the best teams, and they need to be convinced that\'s what they\'re seeing\"

st. mitte kuskil pole musjöö Wenger öelnud, et liiga on mõeldud vaid meistritele (või nagu inglise tabloidid tõlgendasid - Wengeri arvates ei peaks ManU meistrite liigas mängima). Ilmselt nõustute, et Meistrite Liiga peab arenema ning mõttetute mängude arv peab oluliselt vähenema. Kuidas seda teha? Wenger on igaljuhul enda variandi välja pakkunud.

Sellise liiga loomine ei saa kuidagi UEFA egiidi all toimuda - tegemist oleks lihtsalt superklubide suletud klubiga. Mina olen 100% igasuguste sääraste moodustiste vastu. Praegune CL (vigadega või mitte) hõlmab siiski tervet Euroopa jalgpalliperet ja ka raha saab sellest terve Euroopa. Muidugi vastavalt edule CL-s, aga ikkagi.
Suletud Euroliiga viiks jalgpalli Euroopas korvpalli meenutavasse seisu. Mitte üks inimene ei saa sottti, kes millist Euroliigat seal korraldab, milline on nende hierarhia ja tasemevahe. Kellele sellist seisu vaja on?

vaikiv mees
02.09.02, 21:29
Real & Roma on ilmselt suht kindlalt edasi; ManU-l ning Barcal on aga suisa vedanud.
Asnl on tihedas, aga siiski mängitavas alagr-s (Auxerre peaks siiski nõrgem olema)
Valencia&\'Pool peaks Spartakiga ikka hakkama saama (Basel vaevalt enam üllatada jaksab) Kui Interi grupis võib keegi ära kukkuda, siis Juve alagr on suisa mõrvarlik (ehk veab ja Newcastle ja Feyenoord kukkutavad itaallased sealt välja)

Martin
02.09.02, 23:37
Ilmselt nõustute, et Meistrite Liiga peab arenema ning mõttetute mängude arv peab oluliselt vähenema. Kuidas seda teha? Wenger on igaljuhul enda variandi välja pakkunud.

Ei nõustu. Absoluutselt kohe ei nõustu. Ja täiest ausalt võin ka öelda, et ei saa aru, mis praegusel süsteemil viga on. No, ok, mingis osas tuleb võibolla tõesti natuke liiga palju mänge staaridele, kuid üldiselt on juba praegused grupid sellised, kust võib täiesti vabalt leida vägagi huvitavaid kohtumisi ning nö. outsider\'id, kes suuri on üllatanud, on päris mitmeid. Tuletagem meelde kasvõi eelmist aastat.

Seega mõte, et mängima peaksid ainult meistrid ning võibolla mingi teise koha sats ka, on minu arust suisa naeruväärse, sest hetkel suudavad Meistrite Liigas väga hästi domineerida ka need, kes pole oma riikides esimeseks tulnud.

Seega - praegune süsteem võib olla küll mängijatele koormav, kuid mitte mingisuguseid muid vigu tal küll pole. Nojah, v.a. siis tõesti see konfide panemine. Selle alused peaksid küll väga lihtsalt eelmise hooaja tulemuste alusel olema ning ainule liigat arvestama. Tugevate liigade meistrid esimeses, kes üle jäävad, need teises potis koos teiseks tulnutega jne...

Sun
03.09.02, 02:49
Originally posted by Martin

Ilmselt nõustute, et Meistrite Liiga peab arenema ning mõttetute mängude arv peab oluliselt vähenema. Kuidas seda teha? Wenger on igaljuhul enda variandi välja pakkunud.

Ei nõustu. Absoluutselt kohe ei nõustu. Ja täiest ausalt võin ka öelda, et ei saa aru, mis praegusel süsteemil viga on. No, ok, mingis osas tuleb võibolla tõesti natuke liiga palju mänge staaridele, kuid üldiselt on juba praegused grupid sellised, kust võib täiesti vabalt leida vägagi huvitavaid kohtumisi ning nö. outsider\'id, kes suuri on üllatanud, on päris mitmeid. Tuletagem meelde kasvõi eelmist aastat.

Seega mõte, et mängima peaksid ainult meistrid ning võibolla mingi teise koha sats ka, on minu arust suisa naeruväärse, sest hetkel suudavad Meistrite Liigas väga hästi domineerida ka need, kes pole oma riikides esimeseks tulnud.

Seega - praegune süsteem võib olla küll mängijatele koormav, kuid mitte mingisuguseid muid vigu tal küll pole. Nojah, v.a. siis tõesti see konfide panemine. Selle alused peaksid küll väga lihtsalt eelmise hooaja tulemuste alusel olema ning ainule liigat arvestama. Tugevate liigade meistrid esimeses, kes üle jäävad, need teises potis koos teiseks tulnutega jne...

Täiesti nõus Martiniga.Õige jutt.

jyriöö
03.09.02, 17:48
Knock-out süsteemi taaskehtestamine annaks suurema võimaluse ka väikeklubidele, kuid see vähendaks tippklubide omavaheliste kohtumiste arvu, mis tõmbaks ka rahakraanid koomamale. Suurte klubide käes on raha ja võim, teatud mõttes hoiavad nad ka UEFAd nööri küljes. Praegune süsteem pole kaugeltki ideaalne, kuid võimalikest siiski parim.

gnat
06.09.02, 23:23
üldiselt on rahvale vaatamiseks praegune süsteem küll ideaalne. palju mänge palju klubisid.... kuid klubidele endale see süsteem vist eriti ei meeldi. tegelikult mulle meeldiks kui kaotataks suurte liigade 4. kohad ja tuuakse rohkem ida riikide klubisi sisse et ntx tšehhidel oleks koos ukrainlastega juba üks koht kindlustatud ja ka teistel väiksematel klubidel oleks rohkem võimalust pääseda Meistrite Liigasse, ja vaadatavam oleks see ka siis kui kaotada ära küll gruppi faas kuid alles jätta 32 klubi, mis tekitaks mõnusalt pika play-off roundi ja selle võiks ka jaotada niimoodi et korraga vähe mänge et seda kauem jälgida saaks.

seee idee et 16 klubi ja play offid eriti mulle meelt mööda pole sest siis kaoks see pikk meistrite liiga hooaeg ära. teine võimalus oleks muidugi ka liiga vaheaeega veidi lühendada et siis saaks ka koormuse rohkem jaga or smt. muidu on seda praegust süsteemi küll hea vaadata kuid vaheldus kuluks ära.

aaaga see konfitsendi värk on küll pointless mulle oleks küll meeltmööda kui kõik klubid loositaks täitsa pohhuilt kokku. siis võib küll tekkida väga igavaid alagruppe kui samas ka väga huvitavaid kui igas gruppis võiks olla üks eelmise hooja oma liiga meister ntx. ühesõnaga võimalusi on palju aga püüa sa see õige nüüd välja selgitada ses suhtes olen ma ükskõik millise süsteemiga rahul mille nad loovad sest seda uut luua ju suht raske. mäletan kui johhansen ytles et ta tahax näha liigat kus aint meistrid siis ennem tundus see idee küll normaalsena kuid hetkel olen selle vastu ja leian et võimalust on vaja just neile teistele kaa mitte aint meistritele.

ok nüüd tuli küll üks Rüütli loeng välja :P ei tia kohe mix alati nii läeb :D

Oll
13.09.02, 03:43
Originally posted by Sun

Täiesti nõus Martiniga.Õige jutt.

Ma samuti 100% nõustun

Aramis
16.09.02, 05:01
No nii, olete siin palju mõttetut ;) juttu rääkinud , on aeg ka asjast rääkida.Käes on esimene päev alagrupi roundist:

17 September 2002
Arsenal v Dortmund 20:45
Auxerre v PSV 20:45
Basel v Spartak 20:45
Valencia v Liverpool 20:45
RC Genk v AEK 20:45
Roma v Madrid 20:45
Ajax v Lyon 20:45
Rosenborg v Internazionale 20:45

Mis on mõtted neid paare vaadates?

mcnamara
16.09.02, 15:17
Originally posted by Aramis
17 September 2002

Mõtted, Aramis? Saab siis meil selliseid üldse olla, kui kogu eelnevat juttu nii mõttetuks pead?;)
Mina loodan inglise klubidele head algust. Veel tahaks näha seda, et Roma suudab kodus sellele tähesärast hullunud kambale koha kätte näidata...ja Genk tundub sümpaatse väikese klubina, kellele vaikselt kaasa elada.

Hellik
16.09.02, 15:58
Enam-vähem samad ootused mis mcnamaral. Lisaks veel Rosenborgi, kes hakkab loodetavasti jälle tugevaid kiusama(vähemalt kodus kindlasti).

P.S. Kas keegi CL-i ennustuse enda peale võtab???

Juks
16.09.02, 16:52
Isiklikult ootan samuti nn. väikeklubide poolt head ja tulemuslikku mängu, arvatavasti toimub mõni superüllatus juba avaringis. Nii imelik kui see ka pole, loodan, et Spartak või Lokomotiiv kaugele jõuavad. Ja kui mitte mänguga, siis külma ja lumise ilmaga :P

mcnamara
16.09.02, 16:53
Originally posted by Mayhem
P.S. Kas keegi CL-i ennustuse enda peale võtab???

Ootan isegi huviga. Superennu kõrvale ise küll ei jaksa praegu rohkemat võtta. :doh:

gnat
17.09.02, 00:37
ex ma üritan ja võtan selle siis enda peale.... :)

Undi
17.09.02, 00:42
Originally posted by gnat

nuvot...ette jõudsin ;)
krt, vaatasin jah, et homme juba mängud, aga ennustust pole...kui huvi pakub, võid punkte ikka lugeda :D:P

gnat
17.09.02, 00:53
Originally posted by Undi

Originally posted by gnat

nuvot...ette jõudsin ;)
krt, vaatasin jah, et homme juba mängud, aga ennustust pole...kui huvi pakub, võid punkte ikka lugeda :D:P

jah akkasin just teemat tegema ja en-näe imet undi jõudis ette ... aga kui kuidagi abi aja siis võin aidata :)

Aramis
17.09.02, 02:58
Nojah ,minu meelest pole üldse suurt vahet arutada teema üle kuidas liiga formaat võiks välja näha...jalgpall selle sees ei muutu ja meie kui pealtvaatajate jaoks pole vahet niikaua kui mängud toimuvad...aga jah, tundub, et teil midagi asjalikku siiamaani pole tulnud.No teades potentsiaali, usun, et mingi põhjus peab olema...seega püüan ise otsa lahti teha ja siis näis ,mis rahvas arvab:
Arsenal-Dortmund
Kui Arsenal suudab keskvälja kontrolli alla saada ,siis nende suurepärased ründejõud toovad Borussia räsitud kaitse vastu kolm punkti koju.Kuna aga keskväli on Dortmundil kompetentne, siis ka viik on oodatav tulemus...ent siiski 2-0 Arsenalile
Auxerre-PSV
Auxerre on tubli olnud hooaja alguses ja prantslased on kodus enamasti kindlad ja mängivad kinnist 0-0 või 1-0 lõppevat mängu.Minu meelest see teine variant on tõenäolisem.
Basel-Spartak
Peale trikki Celticuga ja Grazi Sturmi mälestust meenutades usun, et Basel toob kodus võidu ära ja seda uhkelt lüües mitu väravat.Spartakil sai vigastada ka mängujuht Titov, aga ei maksa unustada üht õnnetut mängumeest Spartaki rünnakus, kes alati on valmis väravat lööma...seega 3-1 Baselile
Valencia-Liverpool
Kodumeeskond on suurepärases vormis ja tuntud kui tugev kodumeeskond.Liverpool aga on tuntud tugeva võõrsilmeeskonnana.Raske ennustada,arvestades kui kogenud on Pooli mängjad , nii, et 1-1 on minu pakkumine...
Genk-Aek
Genk on alustanud liigat korralikult ja Sonck on ründes nii veenev, et sellest peaks AEK-a vastu piisama.1-0
Roma-Madrid
Huvitav mäng ja usun, et enamus ootavad kodumeeskonna võitu, aga võita Reali, see on alati raske.Samas Betise vastu jäi Real taha - mine sa tea ,mis seal toimub.
Nii, et 2-1...Romale
Ajax-Lyon
Jari Litmanen ja Ajaxi mitmekesine ründeliin on valmis jälle esitama väljakutset euroopa parimatele ja algus tuleb teha tugeva keskmiku Lyoni vastu.Juninho,Carriere ja Andersson on need nimed ,keda hollandlased peavad jälgima ,aga ma eeldan, et nad teevad seda ja võtavad 2-0 võidu.
Rosemborg-Internazionale
Norras pole veel väga külmaks läinud ,aga siiski usun, et suudetakse Interiga võrdselt mängida ja jagatakse punktid 0-0...

Minu poolt momendil kõik

Originally posted by mcnamara

17 September 2002

Mõtted, Aramis? Saab siis meil selliseid üldse olla, kui kogu eelnevat juttu nii mõttetuks pead?;)
Mina loodan inglise klubidele head algust. Veel tahaks näha seda, et Roma suudab kodus sellele tähesärast hullunud kambale koha kätte näidata...ja Genk tundub sümpaatse väikese klubina, kellele vaikselt kaasa elada.

Artur
17.09.02, 05:01
Tere.

Pean tunnistama, et selleaastast Meistrite Liiga hooaega vaatan ma hoopis teise pilguga. Champions League\'ilt ootan eelkõige seda, et Itaalia klubidel läheks hästi, et nad ei lõpetaks jälle teises ringis, nagu viimastel aastatel toredaks traditsiooniks saanud.

Rõõmustaksin ükskõik millise Itaalia klubi edu puhul, ka juhul, kui Milan juba avaringis välja langeks. Vaja ju tõestada, et itaallased oskavad veel endiselt head jalgpalli mängida.

dreyd
17.09.02, 14:56
täna kõigil Litti austajatel(ise kaasa arvatud), siis võimalus näha Neloselt Ajax-Lyoni mängu algusega 21:45

Melwood
17.09.02, 15:01
Originally posted by dreyd

täna kõigil Litti austajatel(ise kaasa arvatud), siis võimalus näha Neloselt Ajax-Lyoni mängu algusega 21:45

Kui ma ei eksi, siis ei näita Nelonen seda mängu sugugi mitte osteülekandena, vaid hoopis hiljem algusega 23.15.

Devil
17.09.02, 15:13
Originally posted by Artur

Tere.

Pean tunnistama, et selleaastast Meistrite Liiga hooaega vaatan ma hoopis teise pilguga. Champions League\'ilt ootan eelkõige seda, et Itaalia klubidel läheks hästi, et nad ei lõpetaks jälle teises ringis, nagu viimastel aastatel toredaks traditsiooniks saanud.

Rõõmustaksin ükskõik millise Itaalia klubi edu puhul, ka juhul, kui Milan juba avaringis välja langeks. Vaja ju tõestada, et itaallased oskavad veel endiselt head jalgpalli mängida.
Mudu tore aga derbyle ma kyll pöialt ei hoia .. kui siis ainult itaalia koondislastele sealt eesotsas toldo ja vieriga :)

dreyd
17.09.02, 15:16
Originally posted by Melwood

Kui ma ei eksi, siis ei näita Nelonen seda mängu sugugi mitte osteülekandena, vaid hoopis hiljem algusega 23.15.

jah Melwood, sul on õigus olin liiga erutatud, otse näitab Nelonen Plus

dreyd
17.09.02, 15:18

Originally posted by Melwood

jah Melwood, sul on õigus olin liiga erutatud, otse näitab Nelonen Plus

ühtlasi näitab ka 25.09 Nelonen Interi ja Ajaxi matshi, pole vist raske arvata, miks just see mäng on valitud;)

mcnamara
17.09.02, 17:20
ühtlasi näitab ka 25.09 Nelonen Interi ja Ajaxi matshi, pole vist raske arvata, miks just see mäng on valitud;)

Jah, Litmanen on neil seal justkui mingi jumal. Hyypiä koos \'pooliga on nüüd unustatud. Naljakas on asja juures see, et soomlane on Ajaxis esialgu ainult laenuks. Nii, et kui tal seal liiga hästi minema hakkab, võib \'pool ta jaanuaris tagasi kutsuda. :D

Kaarel
17.09.02, 21:58
Vaja ju tõestada, et itaallased oskavad veel endiselt head jalgpalli mängida.

Seda pole vaja neil tõestada, sest Itaalia klubide eest teevad põhitöö ära niikuinii välismaallased. Sinu lemmiku AC Milani puhul siis näiteks kas Shevtshenko, Rivaldo, Tomasson, Seedorf, Rui Costa või keegi teine. Tõsi Filippo Inzaghi hoiab Milanis ikka Itaalia mängijate au kõrgel.

Oll
17.09.02, 22:25
Selline küsimus tekkis:
Soccerneti uudised pakuvad tänasteks CLi paarideks muuhulgas ka Bayerni-Deportivo mängu, aga TV3 reklaami seda kolmapäevaks.
Kas tõesti eksib Soccernet? Kui nii siis võiks ju vea parandada.....

sicmic
17.09.02, 23:46
Originally posted by Oll

Selline küsimus tekkis:
Soccerneti uudised pakuvad tänasteks CLi paarideks muuhulgas ka Bayerni-Deportivo mängu, aga TV3 reklaami seda kolmapäevaks.

Soccernet (mina) tõesti eksis, usu või mitte(ise ka mõtlesin, et imelik natuke...:P) :( :oih: :kurb10:

ja viga on parandatud :)

Oll
18.09.02, 00:37
Originally posted by m1kk

Originally posted by Oll

Selline küsimus tekkis:

Soccernet (mina) tõesti eksis, usu või mitte(ise ka mõtlesin, et imelik natuke...:P) :( :oih: :kurb10:

ja viga on parandatud :)

Lõpp hea, kõik hea!:õnnelik:

Ciro
18.09.02, 20:00
Jahh, Roma sai siis Reali käest kolme nolla!!! Ma siis lähen ennast üles pooma.

Kaarel
18.09.02, 20:38
Miks sulle Roma (eba)edu korda läheb? :kratsti:

Artur
19.09.02, 04:03
Filippo Inzaghi - 2 mängu, 4 väravat. No comments.

Jaan
19.09.02, 08:10
Aga mitu dive\'i?

Oll
20.09.02, 01:23
Depo möllas nagu paremail päevil ikka.Madalad täpsed söödud ja supertaktika.Skoor 3-2 no mida veel sa tahta võid.Mina olen ülirahul.
Bayern oli oma\"heade päevade\"vari....:P

-madis-
20.09.02, 02:22
Bayern jättis üsna kehva mulje. Kohati (teise poolaja algul) paistis juba midagi mängu sarnast aga mängu lõpus ..... Sellise mänguga kaugele ei jõua, aga aega veel natuke on, nii et eks lõpuks paistab mida nad sel hooajal suudavad. Ehk oli eile ainult halb päev.

-madis-
20.09.02, 02:25
Deportivole tahaks veel öelda KEEP GOING. Nende mäng oli voh nii :silm4:

Oll
25.09.02, 18:02
Deportivo La Coruna - AC Milan 0:4 !!!
Mis värk see siis nüüd oli?!? Mõlemad klubid kuuluvad mu lemmikute hulka ja kõrvalt vaadates peaksid nad ka enam-vähem võrdsed olema, nii et MIS JUHTUS??
Mitte ei mõista.Kas keegi nägi oma silmaga \"lahingut\" pealt ka?Kommentaarid oleks väga teretulnud... .

vaikiv mees
25.09.02, 19:35
Juve rullis kiievlastest küll nii üle, et mingit kahtlust ei jäänud; kusjuures mängu algul ei paistnud klassivahe nii suur, aga paar lolli kaitseviga ja oligi käes
Newcastle\'i vastu löödud värav oli ka eriti tobeda vea tagajärjel, nii on nõme kaotada

Jaan
26.09.02, 07:50
Originally posted by Oll

Deportivo La Coruna - AC Milan 0:4 !!!
Mis värk see siis nüüd oli?!? Mõlemad klubid kuuluvad mu lemmikute hulka ja kõrvalt vaadates peaksid nad ka enam-vähem võrdsed olema, nii et MIS JUHTUS??
Mitte ei mõista.Kas keegi nägi oma silmaga \"lahingut\" pealt ka?Kommentaarid oleks väga teretulnud... .

Nägin esimest poolaega. Deportivo alustas küllaltki agressiivselt ja veeretas keskväljal päris hästi palli, kuid Milani värava lähistel tekkisid raskused. Milani praktiliselt teine reid üle keskjoone l6ppes aga kolliga. Mina t6staksin tolles situatsioonis esile Rivaldot, erinevalt teistest vaatlejatest siis. Nimelt tegi mees väga hea pette justkui hakkaks läbiminevat palli omaks v6tma, t6mmates sellega kaks kaitsjat enda peale, kuid jättis palli siiski Seedorfile, kes avanenud kanalit kasutades selle ka v6rku p6rutas. Deportivol andis Valeroni puudumine ikka vägagi tunda, kuna ees puudus teravus ikka täielikult. Raske oli ka midagi ette v6tta, kuna peale avakolli istus Milan juba kaheksa mehega kaitses. Pealegi oli Deporil platsil ainult üks edurivimees. Kui Milan läbi ussim...i oma teise värava sai - rikoshett ja siis oli Inzaghil vaja 4 meetri pealt kaks korda proovida... - oli mäng juba tehtud ka.

Glazza
26.09.02, 16:43
Soccernet.com\'s on poll kui kaugele jõuab Arsenal CL\'s ning mingi pea 50% paneb finaali peale ning ma ei usu, et seal vaid Arsenali fännid mikserdamas käivad..

Samas võiks teha ka poll\'id - Kas Newcastle saab CL\'s mõne punkti või B variant - Kas Newcastle lööb CL\'s mõne värava.

jyriöö
26.09.02, 17:03
Arvestades oma noort koosseisu on Ajax see hooaeg väga head mängu näidanud. Eilegi Interi vastu polnud jälgegi aukartusest, kaotust nad küll välja ei teeninud. Oleks ainult Crespol varbaküüned lühemad olnud....... :) . Kui sama koosseis säilib, lisanduvad mõned kogenud ja tasemel mängijad, võidakse paari aasta pärast Euroopas juba vägagi tegijad olla. Praegu jääb veel jõust puudu.

Rebu
26.09.02, 17:16
Olen igati rahul siiani peetud mängudega!!Itaalia klubid on tasemel ja mis peamine.
Real paneb praegu ülihästi:r66m7: :r66m7:

jazzjansa
26.09.02, 19:10
Üllatavalt palju on kahe vooru jooksul olnud suuri võite(täpsemalt öeldes 7 ).Olen väga pettunud ühes tugevas klubis ,keda ma pidasin enne hooaja algust ML. favoriidiks nr.2----See klubi on Müncheni Bayern.Nad ju tugevdasid oma poolkaitset maailma ühe parima mängija Ballackiga,lisaks tuli võistkonda ründav poolkaitsja Ze Roberto.Kuigi lahkus Effenberg,nende mootor ja hing,peaks Ballak selle ju korvama.Või ei ole ta veel klubiga kohanenud.Kahtlen selles,sest kui ta mängus Deportivoga kasti läheduses natuke liigutas oli kohe ohtlik olukord.Esimene värav ju sündiski tema eeltööst.Samuti jääb Bayernil puudu kaitsjast ,kes oleks \"Kaitseliini kindral\".Neil oli selline mees (Patrick Andersson),kuid ta lahkus juba mõned aastad tagasi Barcasse.Nüüd oleks aeg ta tagasi tuua.
Sellel hooajal võiks kahe vooru järel järjestada klubid tugevuse järjekorrras niimoodi: 1.Real Madrid(Kindel esitus Roma vastu ning hävitav võit Genki üle). 2.Londoni Arsenal(Ei oska kohe kommenteerida.Ootaks huviga nende kohtumist Realiga.) 3-4.AC Milan ja CF Valencia(Milan tõestas,et teda ei tohi kindlasti maha kanda.Valencia on tugev nagu alati. 5-6 FC Barcelona ja Manchester United(Barca on jalgu alla saama.Manu-l taas kerge teekond vahegruppi). 7.Torino Juventus(Näita oma õiget jalgpalli--Pidevat rünnakut.Tore on see,et Davids on jalad alla saanud ning taas mängima hakanud) 8.Deportivo la Coruna(Võit Bayerni üle võõril oli tugev saavutus,aga 0:4 kaotus kodus on liig mis liig. 9-10.Galatasaray ja Feyenoord 11-15.Inter,Ajax,Lyon,Dortmundi Borussia,Basel(Super tulemus,jätkake samas vaimus). 16.Haifa Maccabi(eelkõige Yakoubu) 17-20Bayern,Lens,Olympiakos,Aek 21.Liverpool22.Leverkuseni bayer 04(mullune finalist) 23.Auxerre 24-26 Brügge,Lokomotiiv,AS Roma(alles siin). 27Kiievi Dinamo(ikkagi 3p. neil)28Rosenborg(viik Interiga-- ega ka võit ei olnud kaugel) 29Eindhoven 30 Newcastle 31Genk (Silm vähemalt peas) 32Moskva Spartak(tõeline punane latern). See on vaid minu arvamus.
Rõhutan veelkord,et see on kahe vooru järel ainult.(hetkevorm). Parim mängija kahe vooru põhjal on minu arvates F.Inzaghi. Mees,kes on alati seal kus vaja ning kui vaja teeb ka ise asja ära.Vot selline mees on Inzaghi.
:jump2:

-madis-
27.09.02, 02:22
Originally posted by jazzjansa

Sellel hooajal võiks kahe vooru järel järjestada klubid tugevuse järjekorrras niimoodi: 1.Real Madrid(Kindel esitus Roma vastu ning hävitav võit Genki üle). 2.Londoni Arsenal(Ei oska kohe kommenteerida.Ootaks huviga nende kohtumist Realiga.) 3-4.AC Milan ja CF Valencia(Milan tõestas,et teda ei tohi kindlasti maha kanda.Valencia on tugev nagu alati. 5-6 FC Barcelona ja Manchester United(Barca on jalgu alla saama.Manu-l taas kerge teekond vahegruppi). 7.Torino Juventus(Näita oma õiget jalgpalli--Pidevat rünnakut.Tore on see,et Davids on jalad alla saanud ning taas mängima hakanud) 8.Deportivo la Coruna(Võit Bayerni üle võõril oli tugev saavutus,aga 0:4 kaotus kodus on liig mis liig. 9-10.Galatasaray ja Feyenoord 11-15.Inter,Ajax,Lyon,Dortmundi Borussia,Basel(Super tulemus,jätkake samas vaimus). 16.Haifa Maccabi(eelkõige Yakoubu) 17-20Bayern,Lens,Olympiakos,Aek 21.Liverpool22.Leverkuseni bayer 04(mullune finalist) 23.Auxerre 24-26 Brügge,Lokomotiiv,AS Roma(alles siin). 27Kiievi Dinamo(ikkagi 3p. neil)28Rosenborg(viik Interiga-- ega ka võit ei olnud kaugel) 29Eindhoven 30 Newcastle 31Genk (Silm vähemalt peas) 32Moskva Spartak(tõeline punane latern). See on vaid minu arvamus.
Rõhutan veelkord,et see on kahe vooru järel ainult.(hetkevorm). Parim mängija kahe vooru põhjal on minu arvates F.Inzaghi. Mees,kes on alati seal kus vaja ning kui vaja teeb ka ise asja ära.Vot selline mees on Inzaghi.
:jump2:
Eks see järjestus enam-vähem praegu nii ka ole. Veider, et paljud suurklubid(Bayern, Liverpool, AS Roma) pole hooaja algul jalgu alla saanud. Seevastu Real aga sõidab oma vastastest nagu teerulliga üle.

jazzjansa
27.09.02, 12:42
Veider tõesti ,aga mis teha tippjalgpall on kord niisugune,et kord võidad ,siis jälle koatad.(Mõtlen Liverpooli).Iga aasta ei saa ju olla eriline(tuleb suurvõit).Erandid selles rivistuses on Real ja Arsenal.Tahaks huviga teada millal Arsenal koduliigas kaotab?
Või kas ta ültse kaotab.Samuti ootan kevadist ML. finaali ,kus minu arvates praeguse
vormi järgi peaksid mängima Arsenal ja Real.Ma ei ole nende kummagi fänn(lemmik puudub ültse), aga need klubid on hetkel küll teistest tugevamad.Ma ei usu et Milani suudab ka kevadel sellist jalgpalli näidata nagu praegu.Aga kui suudab, siis võib kõike juhtuda.

Mina ei poolda uut süsteemi Ml-s(play off süsteem)(Sellest on siin palju räägitud).
See võtaks ära kogu selle praeguse ilu.Ta küll vist vähendaks mängijate koormust,aga
heade mängude arv kukub tohutult.Kuigi siis on küll väikeklubidel paremad võimalused(ka meil endil), aga ikkagi ma ei poolda seda.:jump2: :jump2:

mcnamara
27.09.02, 14:00
Samuti ootan kevadist ML. finaali ,kus minu arvates praeguse
vormi järgi peaksid mängima Arsenal ja Real.Ma ei ole nende kummagi fänn(lemmik puudub ültse), aga need klubid on hetkel küll teistest tugevamad.Ma ei usu et Milani suudab ka kevadel sellist jalgpalli näidata nagu praegu.Aga kui suudab, siis võib kõike juhtuda.

Tegelikult ei ole mõtet praeguse vormi järgi finaalis osalejaid ennustada. Esimesed voorud on läinud kuidagi veidralt, palju ühepoolseid mänge. Minu meelest ei ole CL-s nii ühemõttelist soosikut, nagu paljud siin arvavad. Jalgpall ei ole siiski nii lihtne, et kõige kallimate mängijatega meeskond tingimata võidab. Play-off\'id kevadel on hoopis teine turniir - seda on iga hooaeg näidanud. Pigem saavad mitmed klubid praegu aru, et tegemist ei ole (veel) otsustavate kohtumistega ja hoiavad pisut tagasi. Pärast peatset maavõistluste pausi läheb asi kindlasti tõsisemaks.

jazzjansa
27.09.02, 17:37
Tabel kajastabki seda et kui võitja selgitataks praegu ning hetkevormi taustal,siis oleks võitja Real.Järgmisel nädalal võib tabel juba olla teistsugune.:jump2: :jump2:

Aramis
27.09.02, 17:55
Kõige oluliseim on tabeliseis peale neljandat vooru.Peale seda on varasematel aastatel ja usun ,et ka see aasta mindud talvepuhkusele.Psühholoogiliselt vaja selle vooru lõpuks olla positsioonil ,mis sunniks mehi edasi treenima edasipääsu nimel.Ja kuna 3 ja 4 voorus mängivad samad meeskonnad ,siis saab huvitavaid paare näha - Bayern vs Milan, Inter vs Lyon a mitu muudki Bayeri/Liverpooli jaoks üliolulised mängud Haifa ja Spartakiga jne

Martin
27.09.02, 17:57

Tabel kajastabki seda et kui võitja selgitataks praegu ning hetkevormi taustal,siis oleks võitja Real.Järgmisel nädalal võib tabel juba olla teistsugune.:jump2: :jump2:

Täiesti off-topic, kuid ikkagi: Jazzjansa, mis KURADI pärast sa iga postituse lõppu need kaks totakat hüppavat asja paned? Jube rõve on selliseid postitusi lugeda, kus mingid asjad üles alla kogu aeg kargavad.

Eksole. Aitähh, loodetavasti sa neid enam kõikjale ei topi.

/me against emotionicon abuse....

mihkel
28.09.02, 13:26
Originally posted by jyrioo

Arvestades oma noort koosseisu on Ajax see hooaeg väga head mängu näidanud. Eilegi Interi vastu polnud jälgegi aukartusest, kaotust nad küll välja ei teeninud. Oleks ainult Crespol varbaküüned lühemad olnud....... :) . Kui sama koosseis säilib, lisanduvad mõned kogenud ja tasemel mängijad, võidakse paari aasta pärast Euroopas juba vägagi tegijad olla. Praegu jääb veel jõust puudu.
Ajaxi mäng oli vägagi muljetavaldav. Kaitseliini keskmine vanus oli vist 21:). Chivu on juba praegu üks Euroopa tippkaitsjaid.Uskumatult julge mäng Koemani hoolealustelt. Ajax oma suhtumise ja stiiliga on nagu värske tuulepuhang CLis. Back to 1995-96 Glory Years.

apunkto
28.09.02, 22:26

Tahaks huviga teada millal Arsenal koduliigas kaotab?
Või kas ta ültse kaotab.Samuti ootan kevadist ML. finaali ,kus minu arvates praeguse
vormi järgi peaksid mängima Arsenal ja Real.Ma ei ole nende kummagi fänn(lemmik puudub ültse), aga need klubid on hetkel küll teistest tugevamad.

Minu nägemuse järgi küll Arsenal nii masendavalt teistest üle ei ole. Ok viimane mäng ML-is võideti 4:0 aga kui PSV oleks suutnud esimesel poolajal skoorida..kes teab. Mulle jättis PSV mäng igatahes isegi positiivsema mulje kui arsenali oma, PSV tegi head pressingut üsna kaugel, niikui Arsenali kaitsjad palli said olid PSV ründajad neil peal ning kaitse sunniti eksima, enamasti sunniti kaitset pikka ette mängima, ning võideti audivise.

henry on küll väga kõva(loe: kiire) sõna aga minu arust arsenalil näiteks poolfinaali küll jõuda ei õnnestu. elame ja näeme muidugi.

Kui kahe vooru põhjal võtta, siis kuidas sa saad öelda et Arsenal on tugevam Milanist? Milan purustas Bayerni võitnud Deportivo, ning võitis ka Lensi. Ja ka Lens pole ju nõrk klubi ometi (1:1 bayerniga). See siin on minu arvamus ning ma ei pea Arsenali nõrgaks üldse mitte, kuid liiga vara on teda teistest kõrgemale tõsta. ;)

jazzjansa
01.10.02, 23:09
Täna õhtul siis Bayernile elutähtis mäng Milaniga.Loodetavasti näitavad mõlemad meeskonnad kõrget taset. Isilkiult loodan,et löödaks palju väravaid.

*Kas keegi teab ,kas mingi Saksa telekanal seda mängu ka üle kannab.Vastust sooviks võimalikult ruttu(vähemalt enne kohtumise algust).

jazzjansa
02.10.02, 03:47
Tänased tulemused:(poolaeg) lõpptulemus
Moskva Lokomotiiv vs. FC Barcelona (0:2) 1:3
Feyenoord vs. Kiievi Dinamo(0:0) 0:0
Juventus vs. Newcastle(0:0) 2:0
Haifa Maccabi vs. Leverkusen Bayer 04(0:1) 0:2
Manu vs. Olympiakos(2:0) 4:0
Bayern vs. AC Milan(0:0) 1:2
Deportivo vs. Lens(0:1) 3:1
Galatasaray vs. CF Brügge (0:0) 0:0

Surmagrupis on tabeliseis järgnev:
1,AC Milan 9p
2.Deportivo la Coruna 6p
3.Müncheni Bayern 1p
4.RC Lens 1p.
Kui Bayern tahab mingeidki edasipääsu lootusi säilitada,siis peab ta tuleval nädalal võitma võõrsil Deportivot.
Suurim väravalööja F.Inzaghi on löönud kolme mänguga juba seitse väravat.Tundub et mullune van Nistelrooij tulemus lüüakse ümber juba alagrupimängude järel.

Kaarel
02.10.02, 04:19
Kui Bayern tahab mingeidki edasipääsu lootusi säilitada,siis peab ta tuleval nädalal võitma võõrsil Deportivot.

Bayern mängib järgmisel nädalal siiski võõrsil Milani, mitte Deportivoga.

Jaan
02.10.02, 08:01
Milan on täiesti imelises hoos. Täiesti tühja koha pealt tulevad väravad, samas kui vastaste löögid kuidagi ei lähe. Bayern keerutas ja keerutas Milani värava all, Ballack proovis mitmel korral jalga, Elber oskas väravavahita väravast mööda lüüa (no kaitsajd olid tegelikult jaol). Mitte, et ma Milani saavutust halvustaksin, aga enne Milani teise kolli toonud vasturünnakut oli Milani kasti D peal kindel viga Bayerni mängija vastu. Kohtunik Dallas jäi l6pupoole üldse kuidagi järjest hädisemaks.

mcnamara
02.10.02, 13:33
Mina kui kaabli mitteomaja jälgisin Newcastle\'it eile. Kahju hakkas, väga kahju. Mäng Juventusega oli mehed poiste vastu. Inglased mängisid ebakindlalt, pidevalt selja taha vaadates - nagu debütandile kohane. Juve valitses mängu ning lõi lõpuks need väravad ära, mis tulema pidid.

Aramis
02.10.02, 13:55
Bayernil tundub olevat asi üsna hambad.Teoreetline võimalus on veel koguda 10 punkti ja eeldada, et Depo võidab ainult Lensi.Kuna Lens mängib kodus siis mine tea.Bayerni jaoks eeldab see matemaatika aga Milanos võitu mis peale eilset juba suht ebatõenäoline.Aga noh, UEFA karikas on ka hea liiga.
Seeeest Leverkuseni Bayer on tagasi.Nagu polekski ära olnud.Ühe mänguga seati jälle korda tabeliseis ja nüüd läheb juba lepase reega.

Martin
02.10.02, 15:22
Inglased mängisid ebakindlalt, pidevalt selja taha vaadates - nagu debütandile kohane.

Leeds jõudis poolfinaali. MOTT.

jjriado
02.10.02, 15:22
Vaatasin eile seda Bayern-Milani mängu ja mõtlesin alguses, et miks saksalsed püüavad palliga väravasse joosta. Aga siis, kui ma nägin kuidas nad kaugelt lõid, mõistsin ma, et ega neil teist viisi värava saamiseks pole.:( No NIIIII kõverate jalgadega ikka nüüd ka ei saa olla. Nigu Kristal oma parimatel päevadel. Ainult Ballack suutis paaril korral löögi raamide vahele saata. Ja veel üks asi, fritsude standardolukordade lahendused olid küll umbes kolmanda liiga tasemel.

Kaarel
02.10.02, 16:03
BAyern tegi endal eile elu väga raskeks. Järgmine voor mängitakse Milaniga võõrsil ning see on täielik must-win game, kui nad mingisuguseid edasipääsulootusi tahavd säilitada. Deportivo samal ajal tõenäoliselt Lens\'i kodus võidab. Bayerni olukorra teeb ka eriti keeruliseks asjaolu, et kolmest järele jäänud mängust kaks on võõrsil - Milani ja Deportivo vastu ning edasipääsemiseks tuleb need võita. Üsna mission impossible IMHO.:kratsti:

Aramis
02.10.02, 17:22
Originally posted by Kaarel

BAyern tegi endal eile elu väga raskeks. Järgmine voor mängitakse Milaniga võõrsil ning see on täielik must-win game, kui nad mingisuguseid edasipääsulootusi tahavd säilitada. Deportivo samal ajal tõenäoliselt Lens\'i kodus võidab. Bayerni olukorra teeb ka eriti keeruliseks asjaolu, et kolmest järele jäänud mängust kaks on võõrsil - Milani ja Deportivo vastu ning edasipääsemiseks tuleb need võita. Üsna mission impossible IMHO.:kratsti:

No mis ma siis räägin....mul sama IMHO, mis kaarelilgi

Aga vabandusi on varnast - Bayrni ja Bayeri vigastatud meestest saaks kahe peale kokku võimaliku finalisti tasemega satsi kokku.Momendil ei oska ju keegi triblada - Ze Roberto pole vormis ja Hasan kukub parema meelega.Scholl ja Cruz on väga valusalt puudu ja Milani vastu tuleb 0-3

Jaan
02.10.02, 18:20

Inglased mängisid ebakindlalt, pidevalt selja taha vaadates - nagu debütandile kohane.

Leeds jõudis poolfinaali. MOTT.

Meistrite Liiga ajaloo sektsiooni meil kahjuks pole veel...

jjriado
02.10.02, 22:52
Jah, Aramis, ma vaatasin eile tõesti seda mängu. Ok, võtan omaks, et minu eelmine kommentaar selle teema all oli Bayerni vastu natuke liiga karm, aga mul on sellele ka põhjendus olemas. Ma nimelt olen harjunud, et Bayern mängib mingil tasemel ja kui nad sellest tasemest (mis on muide VÄGA kõrge) halvemini mängivad, siis ma ei saa öelda, et ma nende mänguga rahul oleksin. Ja eile juhtus just see, et mõnes mänguelemendis olid nad nõrgemad kui Bayerni staatuses klubile omane.
Tunnistan, et löögitäpsuse osas tegin sakslastele kõige rohkem liiga, aga siiski põhjendan ma miks ma enne nii kirjutasin.
1.Kohati üritas Bayern tõesti palliga väravasse joosta. Mitmel korral jäeti hea koha pealt löömata (erit selgelt on meeles kaks sellist juhtumit Ze Roberto esituses) või söötmata. Selle asemel üritati üksinda Milani keskkaitsest läbi murda. Sorry, aga Nesta-Maldini vastu on see suht mõttetu. Bizarrot oleks pidanud rohkem ära kasutama ja üritada rohkem tsenderdada. Üks vähestest sellistest üritustest tõis sakslastele ka värava. (Muidugi, mis viga mul tagantjärgi õpetada).
2.Lõpu poole hakkasid sakslased eemalt peale lööma (Ballack tegeles sellega enam-vähem edukalt ka varem), aga need löögid lendasid küll kõik väravast mööda. Tõsi, ebatäpsust saab põhjendada kiirustamisega ja pealegi oli Milani kaitse tugev. Aga mitte ainult kauglöögid polnud kõverad. Peale ühte Ballacki lööki, mida Dida püüda ei suutnud, oli Elber (tõsi küll, suluseisus, nii et värav poleks nii või naa lugenud) palliga üksi väravast vähem kui kümne meetri kaugusel... ja lõi mööda?! Müstiline!
3.Nurga-, karistus- ja vabalöökide osas ma (vähemalt omast arust) küll Münchenile liiga ei teinud. Hargreaves\'i (sorry, ma ei suuda kohe kuidagi meelde tuletada, kas ta nimi kirjutatakse nii või mitte, aga järgi vaadata ka ei viitsi) nurgalöögid olid ju lausa jubedad. Eriti see, mis umbes viie meetri kõrguselt üle karistusalas olnud meeste peade lendas. Üks Ze Roberto nurgalöök oli sellisel tasemel, mida ma selliselt meeskonnalt ootaksin. Ma mõtlen seda, mille järel Ballack peaga löögile sai.

See jutt käis ainult eilse mängu kohta. Bayern on kindlalt üks parimaid meeskondi Euroopas ja nad oskavad väga hästi mängida. Ma tean, olen ise mittu korda näinud.

Kui keegi tõesti viitsis selle postituse läbi lugeda, siis viis punkti minu poolt sellele inimesele.

Aramis
02.10.02, 22:55
loomulikult viitsis keegi postyitust lugeda ja tuleb au anda, et jutt ja põhjendused on kompetntsed.Seega...

Kaarel
02.10.02, 23:11
Bizarrot oleks pidanud rohkem ära kasutama ja üritada rohkem tsenderdada. Üks vähestest sellistest üritustest tõis sakslastele ka värava.

Pizarro ikka. ;)

jazzjansa
03.10.02, 21:54
Kolme vooru järel reastaksimuutust võrreldes eelmise nädalaga):
1.AC Milan(+2,5).No comments.Suurepärane avaring.Hoiab hetkel surmagrupis TÄISEDUGA liidrikohta.Pole hetkel vääratanud üheski kohtumises.
2.CF Valencia(+1,5) Väga kindel mäng kodus Baseli vastu aitas tabelis tõusta
3.Londoni Arsenal(-1) Ei suutnud oma eelmise nädala taset hoida.Sellele vaatamata suutis Arsenal võita
4.Manchester United(+1,5)Kindel mäng kodus Pireuse vastu.Tulemuseks 4:0 võit.
5.FC Barcelona(+0,5) Võit Lokomotiivi üle ei olnud mingi suur saavutus
6.Madriidi Real(-5).Nii palju tähendab üks viik sellise meeskonna vastu nagu AEK.
7.Torino Juventus(0)Võit ei aidanud tõusta tabelis
8.Deportivo la Coruna(0) Samad sõnad mis Juventuse puhul
9.Lyon(+4) Alagrupi liidriks tõus kergitas tabelis tervelt nelja koha võrra.

10.Dortmundi Borussia(+3) Võit Eindhoveni üle kindlustas teist kohta alagrupis veelgi.
11.Ateena AEK(+7,5) Nii palju aitas tõsta viik Reali vastu.Kuigi Roma on temast alagrupis eespool,siis siin tabelis paigutaksin ta temast kõvasti ettepoole.Kõrgemal ei luba olla viik Genki vastu.
12.Rotterdami Feyenoord(-2,5)
13.Istanbuli Galatasaray(-3,5)Languse tingis kodus saadud viik Brügge vastu.
14.Milano Inter(-1).Inter loovutas alagrupis esikoha.
15.Amsterdami Ajax(-2)Ei suutnud üle mängida Rosenborgi.

16.FC Liverpool(+5)Mullune veerandfinalist on hoogu üles saamas.

17.Leverkuseni Bayer 04(+5).Viimatise nädala jooksul saanud kaks üliolulist võitu.
18.Basel.(-5)Eelmise nädala üllataja ei suutnud vastu hakata Valenciale.Tasuks 2:6 kaotus
19-20 Haifa Maccabi(-3,5) ja AS Roma(+5,5).Haifa kaotas tähtsa mängu 0:2.Samal ajal sai Roma võõrsil ülinapi kuid tähtsa võidu.
21.Kiievi Dinamo(+6).Tabelis õnnestus tõusta nii palju tänu teiste kehvale mängule.Ega
ka ise kõige kehvemini ei mängitud(viik võõrsilt pole paha tulemus)
22.Pireuse Olympiakos(-3,5).Kindel kaotus alagrupi liidrilt langetas tabelis paar kohta allapoole
23.RC Lens.(-4,5)Näitas kuni kaotusseisu jäämiseni head jalgpalli.Puuduvad hävitavad kaotused.
24.Trondheimi Rosenborg(+4)Näitas taas ,et kodus võib kõigiga mängida.
25-26Auxerre(-3,5) ja Müncheni Bayern(-7).Auxerre tegi viimati hea mängu,aga sellest jäi väheseks.Bayern muudab oma elu järjest raskemaks.Nüüd tuleb järelejäänud kohtumised võita.(võimalus on ka edasi pääseda ühe viigi ja kahe võiduga).
27CF Brügge(-2).Viik ei aidanud tabelis tõusta.
28.Moskva Lokomotiiv(-3)
29.PSV Eindhoven(0) Tugevaim meeskond nõrgimate hulgas.Edasipääs on juba väga kaugel.Nüüd tuleb võidelda Uefa Karikasarja koha pärast.
30.Genk(+1)Kohta aitas kergitada suhteliselt hea mäng Roma vastu.
31.Newcastle United(-1)Ei punkti ega väravat.Tahaks näha millal saavad silma pähe ja kas ültse saavad.
32.Moskva Spartak(0)Tõeline punane latern.

Endiselt jätkab parima väravalööjana F.Inzaghi,kelle arvele on kolme mänguga kantud juba seitse väravat(2,33 väravat ühe mängu kohta).
Nädala parim tõusja: Ateena AEK +7,5 kohta.
Nädala suurim langeja:Müncheni Bayern -7,5 kohta.

SEE ON VAID MINU NÄGEMUS MEESKONDADE HETKESEISUST:Eks igal ühel ole oma nägemus sellst.

***Ateena Aek on vist natuke kõrgel, võrreldes AS Roma ning teiste võistkondadega.n meeskonnad järgnevalt.(number sulgudes tähendab

jazzjansa
03.10.02, 21:56
*Algus on sogane,aga loodedavasti saate aru
*Mingi kala viskas saatmise teel sisse.

Oll
23.10.02, 10:03
Njah, Inter tegi 3:3 viigi võõrsil Lyoniga.....kusiseks läheb asi.:(

jazzjansa
24.10.02, 03:53
Tänased tulemused:
Kiievi Dinamo vs Rotterdami Feyenoord 2:0
Newcastle United - Torino Juventus 1:0

Leverkuseni Bayer - Haifa Maccabi 2:1
Olympiakos - Manchester United 2:3

RC Lens - La Coruña Deportivo 3:1
AC Milan - Müncheni Bayern 2:1

Club Brugge - Istanbuli Galatasaray 3:1
FC Barcelona - Moskva Lokomotiiv 1:0

vaikiv mees
24.10.02, 05:23
Milani viimane värav selgest suluseisust, aga keda see huvitab, Bayern oleks niiehknaa välja kukkunud. Newcastle\'i lohutusvõidu üle on muidugi hea meel, aga vaevalt, et nad end edasi jaksavad punnitada. Ajax vs Rosenborg, mida soomlased teisip-l vaadata pakkusid, oli kah vaadatav

Lammas
24.10.02, 15:28
Äkki selgitad mulle kuida Bayern juba välja kukunud on ?

mcnamara
24.10.02, 15:51
Leidub tõepoolest variant, kuidas Bayern veel edasi pääseks. Nad peavad alistama Deportivo võõrsil ja Lensi kodus. Kuid ka sel juhul sõltuvad nad Milani armust, viimane peab mängudes Lensi ja Deportivo vastu punkte võtma. Tundub tervikuna veel ebatõenäolisem variant, kui Newcastle\'i edasipääs.
Eilne mäng pakkus enamasti päris head meelelahutust. Parim oli vast esimene pooltunud, kui Serginho ja Tarnat lõid kaks ilusat väravat ja mäng voolas ühe värava alt teise juurde. Milani võiduvärav tuli ilmselt tõesti napist suluseisust...ning väga veider oli Bayerni mängijale antud kollane kaart näitlemise eest, kui ta karistusalas kukkus. Korduspilti vaadates tundus, et ta tõmmati vastase poolt maha ja isegi kui see penaltit väärt ei olnud, siis kukkumist poleks ründaja kuidagi suutnud vältida. :oih:

Devil
24.10.02, 17:52

Milani võiduvärav tuli ilmselt tõesti napist suluseisust...ning väga veider oli Bayerni mängijale antud kollane kaart näitlemise eest, kui ta karistusalas kukkus. Korduspilti vaadates tundus, et ta tõmmati vastase poolt maha ja isegi kui see penaltit väärt ei olnud, siis kukkumist poleks ründaja kuidagi suutnud vältida. :oih:
mnjah oli vist jah pisike suluseis ... aga see selleks seda ikka juhtub ... kollane kaart santa cruzile tundus ka mulle mõttetu ... penaltit see väärt poleks kah olnud ... aga vist oleks õige olnud kui bayern oleks trahvikasti äärelt oleks karistuslöögi saanud ... aga nuh õnn oli seekord milani poolt ... mängu kohta nii palju et mõlemad ryndasid stabiilselt ... kahju et ainult sheva platsile ei saanud ... kuid see serie A liigamängus usun et ta jookseb algkooseisus platsile vähemalt loodan :)
nufci võit tuli mulle yllatusena poleks seda uskunud ... juve on ju heas vormis ...
Kiiev võttis jälle kodus oma nagu kombeks ... tore :) ... manu libistas kudagi võidu ära ... aga tundub et Deporil on peale valeroni vigastust ikka kenasti probleeme ... eks näeme ja loodame ... bayerni edasipääsu ma igastahes ei soosi ... Lens võiks edasi saada :D

vaikiv mees
24.10.02, 21:06
1 AC Milan 4 4 0 0 10 3 7 12
2 D Coruna 4 2 0 2 7 10 -3 6
3 Lens 4 1 1 2 6 7 -1 4
4 Bayern Munich 4 0 1 3 5 8 -3 1

Äkki selgitad mulle kuida Bayern juba välja kukunud on ?
Hm, möönan muidugi, et(nagu eelkõnelejad on maininud) Bayernil on teoreetiline shanss olemas, aga ainult siis, kui Depor ja Lens, kellel endil reaalne edasipääsulootus,ennast ära lasevad suruda või meelega kaotama lähevad (mis oleks võimalik siis, kui neil ükstapuha oleks)

P.S See on t6esti imelik, et Real& Roma kuidagi AEKi& Genkiga hakkama ei saa.

duff_K
24.10.02, 21:09
Nii nüüd ma saan kindlasti paljude Milani fännide ja ka niisama mõtetarkade negatiivsuse objektiks.Nii palju veel ennem et ma olin Milani poolt.
Aga devil kuda see siis penalti ei olnud väärt mis Santa Cruzile tehti. Totaalselt sõideti ju sisse tal polnud mingit lootust tasakaalu säilitada kukkus küll veits nagu herr Kannik ütles \"imelikult\" aga kuda siis on mitte imelik kukkumine. Kui näidati kordust küllaltki lähedalt ja oli selge et puhtalt jalga ei olnud palli lähedal ka ja see ei tohiks lugeda et ta läks karistusalast välja nagu jällegi herr Kannik mängu ajal ütles fakt on see et see oli viga ja suhtkoht toores okey kohtunik ei näinud seda juhtub, aga et inimesed kes kordust on näinud võib olla rohkem kui korra ütlevad et see polnud penalt siis on see küll veits imelik. Suhtkoht sama oli ka kui Serginho maha tõmmati seal aga kordus nii täpselt ei näidanud.
See on kõigest minu arvamus. nii et ÄRGE NÄKKU LÖÖGE

Wingback
24.10.02, 21:45
Müts maha Ac Milani ees, kuidagi liigagi hästi mängivad.:P
Eilne võit oli natuke küll ebaõiglane, kuid mis siin ikka, on ka hullema ebaõiglusega võidetud. Mina ennustaks Milanile kohta poolfinaalis ja heal juhul ka finaalis, kui nad kavatsevad sama edukalt jätkata.
Ausalt öeldes ei oleks uskunud et Milan see aasta nii tugev on, pealegi mõni aeg tagasi räägiti Itaalia jalgpalli kriisist, mida küll mängude põhjal küll enam olemas ei ole!:lahe:
Rahaline mure ehk eksisteeribki veel, kuid klubid teevad siiski ilusaid mänge.

Bayern ei ole minu silmis suutlik ilusat kokkumängu mängima, uued ja vanad pallurid klubis ei mõista ega leia ühist taktikat teineteisega. Minu arvamus põhineb siiski vaid Meistrite Liigas mängitud mängude põhjal, Bundesliiga esitusi pole näinud kahjuks.

Kõige magusam on see et Real Madriidi rikkurid vaid punti said. :D
Meistrite liiga mänge on kuidagi vägagi keeruline ennustada:oih:, sest üllatusi tuleb meeletult.

-madis-
24.10.02, 22:53
Bayern on sellel hooajal Meistrite Liigas küll väga nigelalt esinenud. Sellise mänguga nad küll ei vääri ex championite tiitlit, aga vast on praegune mõõn ainult ajutine. Meeskond iseenesest on ju suht võimas. Sellegi poolest paistab, et selle hooaja Meistrite Liiga kohta võib öelda \"Bye-Bye Bayern\".

mjkk
25.10.02, 00:33
Jah, Bayernist on tõesti kahju, kuigi ei kuule mu lemmikute hulka. Samas loomulikult tunnen suurt rõõmu NUFCi teenitud ja väga vajaliku võidu üle. ML - pane edasi!:lahe:

Devil
25.10.02, 02:50
To fcp: /me hullult lööb sind näkku :D ... eih jah mina nyyd ytlen nii kuda mina arvan fännina selle penalti kohta ja yldse nagu kuda ma penaltitesse suhtun ... jaah cruz tõmmati maha kusagil trahvikasti kaugesnurgas ... mnjah oli jah tsipa meeter vai 2 kasti sees(ma nyyd väga täpselt ei mäleta kuid jah tunnistan viga oli ) so ... aga kuna pall oli cruzizt piisavalt kaugel ...poleks trahvikastis midagi ohtlikku enivei juhtunud ... aga krt seda teab ... yldiselt ei meeldi mulle siuksed trahvikasti joone lähistel kuhugi ääre pole tõttavad maha tõmbamised jan nende mitte ohtlike rynnakute eest penalti saamine ... but you never know ... ykskõik mis tiim see ka poleks ... fcp respectin sinu suhtumist ... ilus ju ... õnne peab lihtsalt olema

duff_K
25.10.02, 03:17
Kus juures Milanil oli ka suhtkoht sarnane koht ja ka seal oleks võinud penalt tulla võib olla kohtunik lihtsalt otsustada võrdseks selles suhtes seis jätta.

jazzjansa
25.10.02, 23:56
Tabeliseis pärast nelja mänguvooru(muutus võrreldes eelmise nädalagad)
1 AC Milan (0) No comments.Surmagrupis täisedu on ikka väga kõva sõna
2-3 CF Valencia (-0,5) Võidu korral oleks endale kindlustanud edasipääsu
Mandchester United(+1,5) Üks kolmest edasipääsejast.On liikunud jutte,et manu tahab endale uut ründajat osta.Kas see vastab tõele?
4 FC Barcelona (+1) Ei näidanud väga ilusat mängu,aga sellest siiski piisas,et võita.
5 Londoni Arsenal(-2) Üks kaotus ei tähenda veel midagi.Kõigiga juhtub.
6 Madriidi Real(0) Kuna ka teda jälitavad meeskonnad ei suutnud võita,jääb Reali koht samaks.
7 Lyon (+2) Suutis oma liidrikohta alagrupis hoida.
8 Torino Juventus(-1) Hakkan nende võimetes vaikselt kahtlema.
9 Dortmundi Borussia(+1) Tõusis vaid tänu deportivo kaotusele
10 Deportivo la Coruna(-2) Loodan et järgmisel nädalal tuleks vaatatav/nauditav mäng
11FC Liverpool (+5) Vaikselt ml. vormi koguv meeskond,võib korrata oma mullust tulemust.
12 Kiievi Dinamo(+9) Edasipääs on sisuliselt enda teha.Ainus IDA-EUROOPA klubi,kes suudab ka konkurentsi pakkuda.
13 Ateena AEK (-2) Kuigi viigistas taas realidga,landges tabelis.Midagi ei ole teha,kui ainult viigid tulevad.
14 Leverkuseni Bayer 04 (+3) Tõuseb,tõuseb eelmise aasta finalist.Tema õlgele jääb nüüd Bayer.ite au.
15 FC Basel(+4) Ka väikeklubid võivad hästi mängida.
16 Milano Inter(-2) 3:3 viik ei olnud hea tulemus,aga ei olnud ka paha.
17 Rotterdami Feyenoord(-5) Parim Hollandi klubi,vähemalt praegu.
18 AS Roma(+1,5) Tõusu tabelis tingis see,et vähendada vahet AEK-ga.Kui nad jätkavad samamoodi,ootab neid Uefa karikasari.
19 Amsterdami Ajax(-4) Lootsin neilt palju enamat.Samuti ei ole suutnud posit. üllatada Litmanen.
20 RC Lens(+3) Vajalik võit Deportivo üle.Kui nüüd veel Milani võidaks!
21 CF Brügge(+6) Edasipääs on veel väga kaugel.
22 Auxerre (+3,5) Suurepärane võit Arsenali üle.braavo!!!!! Kas ka jätkavad samas vaimus?Kahtlen selles.
23 Galatasaray(-10) Rahalistes raskustes vaevlev klubi ei ole viimasel ajal millegagi hiilanud.
24 Rosenborg(0) Oskavad ka võõrsil mängida.Tõestasid veelkord,et mängida tuleb lõpuni
25 Pireuse Olympiakos(-3) Litsalt oli vaja neid natuke kukutada.
26 Haifa Maccabi(-6,5) Samad sõnad mis Pireuse puhul
27 Newcastle United(+4) Silm tuli ning koguni kolm.Edasidpääsu võimalus on 25:75-le
28 Genk (+2) Pole sellist hoogu nagu Anderlechtil paar hooaega tagasi.
29 PSV Eindhoven(0) täielik pettumus
30 Müncheni Bayern(-4,5) Kukkus veelgi.Minul kadus neisse usk.Rohkem pole midagi uut lisada.
31 Moskva Lokomotiiv(-3) Vähemalt on näha et üritab
32 Moskva Spartak(0) Lõid oma esimese värava tänavu (meistrite liigas ma mõtlen).
Muidu on klubi tõelise punase laterna rollis.

Suurim tõusja:Kiievi Dinamo +9
Suurim langeja:Istanbuli Galatasaray -10
Suurimad väravalööjad:
1 F.Inzaghi 8 väravat AC Milan
2 H.Crespo 5 väravat Milano Inter
3 R.Makaay 5 väravat Deportivo la Coruna
4 S.Anderson 5 väravat Lyon Olimpique
5 Guti 4 väravat Madriidi Real
6 P.Djordjedvic 4 väravat Pireuse Olympiakos
7-19 R. van Nistelrooij 3 väravat Manchester United (mullune parim väravakütt)

tabel on üles ehitatud:
1.Mängu tulemusi arvestades
2.Mängu pilti arvestades
3.Koduliiga tulemused(Kui meeskonnad on mänginud võrdselt).

SEE KÕIK OLI VAID MINU ARVAMUS.

jazzjansa
26.10.02, 00:01
Klubid kes jätkavad täiseduga:
1.Manchester United
2.FC Barcelona
3.AC Milan

Õnnitlen nende klubide fänne(neid peaks olema oma jagu)

Jaan
26.10.02, 00:11
Selles m6ttes on päris huvitav tabel, et v6istkond, kes teistega v6rdselt on mänginud ja l6puks Itaalia eelmise aasta meistri alistas, on ikka tagapool tiimidest, kelle mäng on samatu ja kott palle täis.

mjkk
26.10.02, 00:14
Väga hea tabel sul. :õnnelik: JÄTKA SAMAS VAIMUS! Muidugi on alati põhjust vinguda, aga mul on liiga positiivne arvamus et vinguda. Järgmine kord kritiseerin ja avaldan oma teisimõtlemist ka!:D

jazzjansa
26.10.02, 00:22
Newastle kehv tabelikoht on tingitud sellest:
1.Esimeses ringis kaotati kõik kolm kohtumist
2.Ise ei löödud kolme kohtumisega mitte ühtegi väravat
3.Kui meeskond lööb mängus keskmiselt 0,25 väravat,kas see on siis super tulemus?
Kahtlen selles.

mjkk
26.10.02, 00:25

3.Kui meeskond lööb mängus keskmiselt 0,25 väravat,kas see on siis super tulemus?
Kahtlen selles.

Seda küll, aga sa ütlesid, et hindad ka mängu käiku. Tekib küsimus: kas sa oled näinud Newcastle eelmisi ja viimast mängu?:doh:

jazzjansa
26.10.02, 00:30
Originally posted by Newcastle

Kahtlen selles.

Seda küll, aga sa ütlesid, et hindad ka mängu käiku. Tekib küsimus: kas sa oled näinud Newcastle eelmisi ja viimast mängu?:doh:

Viimasest mängust nägin vaid kokkuvõtet(3-4 min.)
Samas temaga ühes grupis olevad meeskonnad(Olympiakos,maccabi) on saanud ühe suure võidu.Samas mängis ju olympiakos viimatise kohtumise mitte halvasti,pigem
hästi.

mjkk
26.10.02, 00:37
Olympiacos, Maccabi Newcastlega samas gruppis? sa ajad segast:segadus: :segadus: Muideks kui sa nägid mingit 3-4 minutilist kokkuvõttet eelmisest mängust ja sellele eelnevaid näinud pole, pole ka ime, et Newcastle sul nii madalal pos. on. Samas eksimine on inimlik, suur töö siiski ära nähtud

jazzjansa
26.10.02, 00:46

Olympiacos, Maccabi Newcastlega samas gruppis? sa ajad segast:segadus: :segadus: Muideks kui sa nägid mingit 3-4 minutilist kokkuvõttet eelmisest mängust ja sellele eelnevaid näinud pole, pole ka ime, et Newcastle sul nii madalal pos. on. Samas eksimine on inimlik, suur töö siiski ära nähtud

Mitte samas alagrupis,vaid minu loodud tabelis ühes tugevusgrupis.

jazzjansa
26.10.02, 00:48

Mitte samas alagrupis,vaid minu loodud tabelis ühes tugevusgrupis.

Ning kui ta nii hästi edasi mängib(nagu sina väidad),eks ta siis hakka ka tõusma.

mjkk
26.10.02, 14:19
Eks me näe siis....:D

jazzjansa
27.10.02, 21:09
Järgmise nädala tabel hilmub vähe hiljem.

-madis-
28.10.02, 20:37
............ pole ka ime, et Newcastle sul nii madalal pos. on. Samas eksimine on inimlik, suur töö siiski ära nähtud
Kus see Newcastle sul seal tabelis siis olema peaks???

mjkk
29.10.02, 14:00
Originally posted by madman666

............ pole ka ime, et Newcastle sul nii madalal pos. on. Samas eksimine on inimlik, suur töö siiski ära nähtud
Kus see Newcastle sul seal tabelis siis olema peaks???

No kuule, ikka kõrgemal, seekord sai ta küll õiged punktid kätte, aga eelmised mängud on jube ebaausad kaotused olnud, mängu poolest julgen öelda, et Newcastle võitis kõiki meeskondi.:doh:

-madis-
29.10.02, 23:21
Mängu poolest võib-olla võitis, aga tulemused näitasid hoopis midagi muud.

mjkk
29.10.02, 23:58

Mängu poolest võib-olla võitis, aga tulemused näitasid hoopis midagi muud.

Jah, aga kirjas oli et punkte saadakse ka mängukäigu poolest... igatahes lõpetame vaidlemise ja ootame tänaste kohtumiste tulemused ära...:myts3: :myts3:

Jaan
30.10.02, 05:05
Newcastle United 2 Dinamo Kiiv 1

Any questions?

coco
30.10.02, 06:17
no further questions...oma järeldused teen ise, nufc võidav CLi see aasta, kahtlemata vastuvaidlmata, ning jägimsel 10nel aastal võidavad nad kaa...:õnnelik:

Jaan
30.10.02, 08:45
Tubli coco, kohe näha, et inimene!

mcnamara
30.10.02, 13:23
Oh Feyenoordist oli kohe päris kahju eile. Nende asendusründajad tegid üllatavalt head tööd, tõsi sama peab ütlema ka Buffon\'i kohta. Suvel ostetud Marco di Vaio on suurepärane rünnakute lõpetaja, just see mida Juvel vaja. Eriti kuna tundub, et del Piero spetsialiseerub nüüd rohkem kauglöökidele.
Muidu on muidugi Newcastle\'i võidu üle hea meel, tõsi nende olukord on ikka keeruline. Sõltuda gruupi teisest mängust pole kunagi meeldiv.

jyriöö
30.10.02, 15:47
H grupis on võitlus teisele kohale peale Galatasaray üllatavat kaotust Lokomotivile ülimalt põnevaks läinud. Edasipääsuvõimalused veel kolmel. Tõenäoliselt otsustatakse asi Moskvas, kus raudteelased võõrustavad Brugget. Galatasarayl on vaja võita võõrsil Barcat, et lootused säiliksid.

apunkto
30.10.02, 18:12
tõsi nende olukord on ikka keeruline. Sõltuda gruupi teisest mängust pole kunagi meeldiv.

Ma arvan, et rohkem sõltub nendi endi mängust, sest Juve-Kiievi mängu etteennustatav tulemus on tõenäolisem kui newcastle mängu oma..

mcnamara
30.10.02, 18:27
Originally posted by apunkto
Ma arvan, et rohkem sõltub nendi endi mängust, sest Juve-Kiievi mängu etteennustatav tulemus on tõenäolisem kui newcastle mängu oma..

Nojah kuidas nüüd võtta. Newcastle\'i võit Rotterdamis (mis ei saa kergelt tulema) on muidugi eeldus edasipääsuks, aga sellest pole abi, kui Juventus Kiievis kaotab. Juvel on vabadus teha samalaadne temp nagu ManUtd tegi eile - asi ju ka selles, et väike kaotus tagab neile alagrupivõidu ikkagi. Torinos ju löödi Kiievit 5:0.

SleepWalking
30.10.02, 18:57
Nojah kuidas nüüd võtta. Newcastle\'i võit Rotterdamis (mis ei saa kergelt tulema) on muidugi eeldus edasipääsuks, aga sellest pole abi, kui Juventus Kiievis kaotab. Juvel on vabadus teha samalaadne temp nagu ManUtd tegi eile - asi ju ka selles, et väike kaotus tagab neile alagrupivõidu ikkagi. Torinos ju löödi Kiievit 5:0.

Jah ja kui Juve\'l on olukord selge, siis mängitakse tavaliselt umbes B-vanuseklassi poiste koosseisuga (võrdlus), vt. kodumäng Arsenaliga eelmisel aastal.

duff_K
30.10.02, 21:03
Kuid nagu näitas Barcelona Brugge mäng siis noored mängivad neid ükskuid mänge suure innuga ja eriti kui pinget pole peal võib asi neil hästi õnnestuda, aga Kiievis Dinamot võita on isegi põhikoosseisuga peris raske ülessanne

Jaan
30.10.02, 22:01
Dinamo on imelik meeskond. Kodus v6idetakse järjest üksk6ik, keda kuid v66rsil saadi viimane v6it augusti keskel Meistrite Liiga eelringis Levski üle. Ukraina liigas tuli viimane välisvôit augusti alguses Simferoopoli Tauria üle.

resorte
31.10.02, 02:51
ole-ole-ole-ole Roma wins-Roma wins:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
Totti skoorib alati täiega ruulib:õnnelik: :kaval: :D

duff_K
31.10.02, 14:35
Väga hea et Roma Realile ära pani, aga AEK oleks võinud ka võita siis oleks väga põnev situatsioon viimases voorus olnud.

mjkk
31.10.02, 18:34
Teoreetiliselt on ju võimalik et Real ei pääse edasigi või mis?:D :D :õnnelik: :D :D

mcnamara
31.10.02, 18:47
Teoreetiliselt on ju võimalik et Real ei pääse edasigi või mis?:D :D :õnnelik: :D :D

Tegelikult ei ole. UEFA suhteliselt keerulise süsteemi kohaselt otsustab omavaheliste mängude tulemus võrdsete punktide puhul. Selles võrdluses ei saa Real kuidagi kolmandaks jääda - AEK-ga mängisid nad kaks viiki, aga lõid võõrsil ühe värava rohkem, võrdluses Romaga on neil kahe omavahelise mängu kokkuvõttes samuti ülekaal. Asi on sedapsi, et välja võib langeda Roma (kui AEK-le kaotab), aga mitte Real.

mjkk
31.10.02, 18:52

Tegelikult ei ole. UEFA suhteliselt keerulise süsteemi kohaselt otsustab omavaheliste mängude tulemus võrdsete punktide puhul. Selles võrdluses ei saa Real kuidagi kolmandaks jääda - AEK-ga mängisid nad kaks viiki, aga lõid võõrsil ühe värava rohkem, võrdluses Romaga on neil kahe omavahelise mängu kokkuvõttes samuti ülekaal. Asi on sedapsi, et välja võib langeda Roma (kui AEK-le kaotab), aga mitte Real.

Ahsoo, vabandust, arvasin et loeb seisude vahe, siis oleks teoreetiline võimalus olemas..

vaikiv mees
31.10.02, 19:58
Postitas fcp

Väga hea et Roma Realile ära pani, aga AEK oleks võinud ka võita siis oleks väga põnev situatsioon viimases voorus olnud.

Jah, et AEK ei suutnud Genki võita, tegid nad oma olukorra üsna raskeks, Roma\'le piisab viimases voorus viigist. Aga samas, mingil a-l sai ju Juve pärast 5 viiki viimase vooru võiduga ikkagi edasi (siis oli vist veel surnud ring)

Postitas fcp
Kuid nagu näitas Barcelona Brugge mäng siis noored mängivad neid ükskuid mänge suure innuga ja eriti kui pinget pole peal võib asi neil hästi õnnestuda, aga Kiievis Dinamot võita on isegi põhikoosseisuga peris raske ülessanne

Selles grupis ei julge küll midagi ennustada; inglaste seisukohalt on tunne siiski halb, ei julgeks neile isegi siis kindlalt võitu ennustada, kui hollandlastel midagi mängus poleks, nüüd aga on Feyenoordi võit& tõus viimaselt kohalt edasipääsejaks üsna tõenäoline. Juve võib (<- Barca näitel) ka varumeestega hea mängu teha& nende jaoks tähtsusetuski mängus mitte niisama alla anda

Jaan
31.10.02, 21:23
Tuginedes oma pikaajalisele kogemusele Newcastle\'i fännamisel pakun, et Juve noor koosseis v6itleb vapralt välja eduseisu, kuid 5 minutit enne l6ppu lööb Shatskihh sulsut kolli ja viimasel minutil realiseerib Cernat penalti ning kasakad lähevad edasi...

mjkk
01.11.02, 00:49
Originally posted by Jaan

Tuginedes oma pikaajalisele kogemusele Newcastle\'i fännamisel pakun, et Juve noor koosseis v6itleb vapralt välja eduseisu, kuid 5 minutit enne l6ppu lööb Shatskihh sulsut kolli ja viimasel minutil realiseerib Cernat penalti ning kasakad lähevad edasi...

Halb stsenaarium sul, Jaan,aga äkki hoopis tuleb Newcastlessegi suur õnn kord ja saame siiski edasi...:lahe:

duff_K
01.11.02, 01:49
hmm.... ma arvan või loodan, et kui Juve peaks juba korra juhtima minema siis vaevalt nad enam käest ära annavad. Ja ma arvan et Kiievis proovivad sellised vennad nagu Zalayeta ja vv. Chimenti ning nooremad Moretti ja võib olla ka Guzman endast anda 110% ja Juve lükkab kiievile ära.

mjkk
01.11.02, 14:11
Originally posted by fcp

hmm.... ma arvan või loodan, et kui Juve peaks juba korra juhtima minema siis vaevalt nad enam käest ära annavad. Ja ma arvan et Kiievis proovivad sellised vennad nagu Zalayeta ja vv. Chimenti ning nooremad Moretti ja võib olla ka Guzman endast anda 110% ja Juve lükkab kiievile ära.

õige jutt, just nii peaks minema, kui vaadata muidugi nüüd Juventuse teist koosseisu, siis peaks mäng mõlema poolt ju võidetav olema. Aga vaevalt, et Lippi kõik avakoosseisu mehed välja jätab, samuti ootaks platsile Inzaghit ja Zambrottat, kel mängukogemust vaja

duff_K
01.11.02, 14:51

Originally posted by fcp

õige jutt, just nii peaks minema, kui vaadata muidugi nüüd Juventuse teist koosseisu, siis peaks mäng mõlema poolt ju võidetav olema. Aga vaevalt, et Lippi kõik avakoosseisu mehed välja jätab, samuti ootaks platsile Inzaghit ja Zambrottat, kel mängukogemust vaja

Hmm Inzaghi nagu esindab Milani ridu, aga Zambrottal on tõesti mängupraktikat vaja kuna mees pikemat aega väljas on olnud ning tema mängus viibimine annab Juvele kõvasti juurde.

mjkk
01.11.02, 15:36
Originally posted by fcp

Originally posted by fcp

Hmm Inzaghi nagu esindab Milani ridu, aga Zambrottal on tõesti mängupraktikat vaja kuna mees pikemat aega väljas on olnud ning tema mängus viibimine annab Juvele kõvasti juurde.

Filippo Inzaghi mängib küll Milanis, aga Simeone... temagi peaks vajama peale vigastust mänguaega, kui ta ikka kuulub Juventuse ridadesse, minu teada küll..

sicmic
01.11.02, 16:05

Filippo Inzaghi mängib küll Milanis, aga Simeone... temagi peaks vajama peale vigastust mänguaega, kui ta ikka kuulub Juventuse ridadesse, minu teada küll..

Simone Inzaghi mängib siiski Lazios...;)

mjkk
01.11.02, 16:19
Originally posted by m1kk

Simone Inzaghi mängib siiski Lazios...;)

Jah, ajan isegi ennast närvi seekord, unisena tulen ja ajan Trezegueti Inaghiga segamini, kuidas on see võimalik?:oih:

Noo vabandan igatahes, aga jutus oli iva sees mul küll. Trezegueti on platsile oodata, ta ju vigastusest paranenud ja pole üldse platsile saanud. Samuti usun et Kiievis on kaasas lisaks Trezeguetile ja Zambrottale ka Tudor, Iuliano ja Conte. Loodetavasti ja kuidagi loogiline oleks, et kaasas on ka Buffon, kes võiks mängida kasvõi ühe poolaja... aga tegelikult eks me näe..:doh:

Igatahes vabandust veel kord segaduse tekitamise eest, olen järgmine kord hoolikam:kurb5:

dennis10
01.11.02, 17:59

Jah, ajan isegi ennast närvi seekord, unisena tulen ja ajan Trezegueti Inaghiga segamini, kuidas on see võimalik?:oih:

Noo vabandan igatahes, aga jutus oli iva sees mul küll. Trezegueti on platsile oodata, ta ju vigastusest paranenud ja pole üldse platsile saanud. Samuti usun et Kiievis on kaasas lisaks Trezeguetile ja Zambrottale ka Tudor, Iuliano ja Conte. Loodetavasti ja kuidagi loogiline oleks, et kaasas on ka Buffon, kes võiks mängida kasvõi ühe poolaja... aga tegelikult eks me näe..:doh:

Igatahes vabandust veel kord segaduse tekitamise eest, olen järgmine kord hoolikam:kurb5:
Trezeguet hääldatakse siiski umbes:[trezegee],järelikult:
ajan Trezeguet Inzaghiga segamini...
Trezeguet\'d on platsile oodata....
Kiievis on lisaks Trezeguet\'le....

mjkk
01.11.02, 19:18
Originally posted by dennis10

MISASJA SA AJAD?:doh: :doh:

dennis10
04.11.02, 05:54

Originally posted by dennis10

MISASJA SA AJAD?:doh: :doh:
Soovitan lihtsalt veidi õigekirjaga vaeva näha.

duff_K
04.11.02, 21:56
Hmm nojaa väga tähtis märkus küll dennis poolt

Silver
04.11.02, 22:27
Jah, aga eriti lahe on see, et NUFC suutis alguses lootusetuna tunduvat oma kaotuste seeria lôpetada ning viimane mäng oleneb. Eriti lahe oleks, kui NUFC saaks teisena grupist edasi.... :P päris üks nufci fänn ei oleks ônnelik, siin foorumis ikka neid jätkub :D

Jaan
13.11.02, 07:56
Niisiis. Liverpool v2ljas, nagu arvata oligi. Lisaks veel siis Inter ja Ajax. Viimases m2ngus tegi kohtunik ikka Ajaxile karuteeneid. esiteks v6luti ei-tea-kust v2lja suluseis ning kui Inter oma m2ngu esimesest ja teisest rynnakust teise poolaja algul kaks kolli l6i l2ks raskeks. Siis j2eti veel pennal ka andmata. Kuna Lyon Trondheimis ei v6itnud, siis Ajax siiski teise ringi. Lisaks tahaks viriseda veel Interi m2ngijate kallal. Titad!!! Tyypiline (halvas m6ttes) Itaalia jalgpall - m2ngime ise toorelt ja viriseme kui vigasid antakse, samas n6uame vastasele igas olukorras kaarti. V2rava 2rav6tnud suluseisu osas andsid liinimehele head n6u r88kivad ja k2sa t6stvad Materazzi ja Toldo. Omaette ooper on n2rvipuntrad Cordoba ja DI Biagio... Aga l6pp hea, k6ik hea...

dreyd
13.11.02, 11:21
jäi ka just sarnane mulje vaadates eilset Ajax-Inter mängu, ei meeldi ikka kohe kuidagi see Itaalia-Argentiina liin, närvitsemised jne, muidugi jäi ikka De Jong kohati nõrgaks ka, Ajax tundis tol hetkedel puudus Chivu´st. Kuid lõpp hea(edasi 16 sekka), kõik hea. Ning loomulikult suur pauk, Basel-Liverpool. Mis seal siis toimus 3:3 skoor näikse viitavat nõrgale kaitsetööle?! Ja veel teised viigid ka a´la RealM ja Genk, kuigi jah need suurt tähendust enam ei omanud.

Hellik
13.11.02, 12:53
Baseli üle on mul igatahes väga hea meel. Tore, et ka väiksematel klubidel on teisele grupiturniirile asja. \"Oma klubi\" Rosenborgi kohta niipalju, et enam-vähem võib esinemisega rahule jääda, 4 viiki ja 2 kaotust pole RBK-suguse (Euroopa mõistes) väikeklubi jaoks paha tulemus. Väljas mängiti nii nagu tavaliselt ;) kuid kahjuks ei kasutatud seekord maksimaalselt ära ka koduväljakut.

ja mis veel: Nils Arne ja Bent :baibai:

Melwood
13.11.02, 13:03
Originally posted by Mayhem

Baseli üle on mul igatahes väga hea meel. Tore, et ka väiksematel klubidel on teisele grupiturniirile asja.

Ka minul on hea meel, et väiksemad klubid saavad edasi. Kahju ainult, et seekord see LFC väljakukkumise hinnaga pidi juhtuma. Igal juhul hoian ma Baselile edaspidi pöialt.

jyriöö
13.11.02, 15:29
Huvitav kas AEK saavutus on CL-i alagrupiturniiril esmakordne? Kuus viiki kuuest mängust, siukest asja pole minu silmad mäletamist mööda veel näinud.
Lisaks jättis Ajaxi noor koosseis Interi vastu jällegi hea mulje. Pool põhikoosseisust oli 21 aastat vana või noorem ning enamiku ajast suruti nii kodus kui võõrsil. Itaalia satsi kogemused ja Ajaxi ebaõnn said saatuslikuks. Edu neile järgmises faasis, nad olid edasipääsu ära teeninud.

mcnamara
13.11.02, 15:34
Vaatasin Ajax-Inter mängu küllalt katkendlikult, aga Crespo kaks peaga löödud väravat olid tõesti ilusad. Eriti see teine, tugev ja ülitäpne löök küllalt kaugelt posti kõrvale. Meisterlik sooritus.
Pean tunnistama, et Ajax pole mulle kunagi sümpaatne olnud, aga mänguliselt tundub see noor meeskond küll väga huvitav.

ROOTSI KUNN
13.11.02, 17:47
Mina vaatasin Baseli mängu. See oli super ,mis toimus staadionil. Rahvas möllas ja pidutses- serpentiinid ,lipud, loosungid, sallid ,maskid ja kõik ülejäänu . See oli nagu karneval de paris . Hingestatud kaasaelamine tõi tohutu edu ja tulemuse. Ei ole tükk aega nii head mängu näinud ja seda eelkõige selle pärast ,et pinge säilis lõpusekunditeni. Meil oleks ( FÄNNIDEL) SHVEITSLASTELT päris palju õppida just seda ,kuidas omadele kaasa elada .
Baseli edu näitab seda ,et ka väikeriikidel on hea õnne ja ühtlaselt mängiva meeskonnaga võimalik ML-is edu saavutada. Hoiame neile siis pöialt.:P :õnnelik:

jjriado
13.11.02, 23:45
Minul on äraütlemata kahju sellest, et AS Roma edasi sai. Asi pole sugugi selles, et tegu on Itaalia klubiga (kuigi jah, tuleb tunnistada, et makaroniõgijad pole kunagi minu lemmikute hulka kuulunud). Lihtsalt, lausa masendav on näha, et grupist saab edasi meeskond, kes suudab kuue mänguga ainult kolm väravat lüüa.
Elagu jalgpall, jalgpall on surnud!

-madis-
14.11.02, 00:45
Kui Baseli asemel oleks mõni meie oma klubi olnud, siis kindlasti oleks ka meil paras möll siin lahti läinud. Aga nagu öeldakse on oleks paha poiss ning me peama oma korda vist veel kaua, kaua ootama.

Jaan
14.11.02, 10:45
Newcastle on vist esimene sats ML-s, kes peale kolme m2ngu on nulli peal nii punnide kui kollide osas, ent ometi p22sen l6puks edasi.

Oll
14.11.02, 18:39
Tulemused on arvatavasti enamikule teada, aga mina soovitan ka võimaluse korral väravad ära vaadata.Passisin eile poole kaheni üleval ja ei pidanud petuma.
Vooru värav on raudselt Tristani totaalne ristikas ja Bayerni teine värav (vist Kovaci esituses) oli ka mega hea.
Ja pilt Moskvast oli samuti hilist ärkvelolekut väärt.:D

Oll
14.11.02, 18:40

Newcastle on vist esimene sats ML-s, kes peale kolme m2ngu on nulli peal nii punnide kui kollide osas, ent ometi p22sen l6puks edasi.

Sul on 100% õigus.

moochie
14.11.02, 18:54
Põnevaks läheb meil siin veel...ManU ja Depor peavad jälle ühes grupis olema

Juks
14.11.02, 18:57
Originally posted by Oll

Tulemused on arvatavasti enamikule teada, aga mina soovitan ka võimaluse korral väravad ära vaadata.Passisin eile poole kaheni üleval ja ei pidanud petuma.
Vooru värav on raudselt Tristani totaalne ristikas ja Bayerni teine värav (vist Kovaci esituses) oli ka mega hea.
Ja pilt Moskvast oli samuti hilist ärkvelolekut väärt.:D

Selle teise värava lõi Salihamidzic ning see oli tõepoolest maksimaalne! Minu jaoks oli aga Bayerni-Lensi vahelise mängu staariks Lensi väravavaht Warmuz, kes palli kui kuuma kartuli pidevalt kuskile puterdas (tema oli eriti süüdi selles teises kollis). Eriti naljakaks läks asi siis, kui vend palli maha lasi, siis selle peale komistas ning koos palliga pea üle otsejoone veeres. Ebakindluse tipp!!!

Ja kui juba sõna sai võetud, siis täielik respect Baselile, kes suutis kõigile hambaid näidata ning loodetavasti jätkab samas vaimus teises ringis. Piiroja Baselisse!!!;)

troll
14.11.02, 19:53
Jaan, ma sain eile lõpuks aru, miks kuradi pärast see ncfc sulle nii hirmsasti meeldib.:) :)
Lahe mäng oli.:õnnelik: :õnnelik:

Jaan
14.11.02, 23:15
Jah, oleks kogu aeg niimoodi. Septembris 1999 ehk napilt 3 aastat tagasi oli sats Premieris kindlalt viimasel kohal 1 puntiga 6-st m2ngust ning puudus igasugune lootus paremuse poole. Siis tuli Sir Bobby...

duff_K
15.11.02, 00:54

Kui Baseli asemel oleks mõni meie oma klubi olnud, siis kindlasti oleks ka meil paras möll siin lahti läinud. Aga nagu öeldakse on oleks paha poiss ning me peama oma korda vist veel kaua, kaua ootama.

Peaks mainima, et enne selle aasta Cl olid Basel ainuke klubi Šveitsis kelle mängude ajal kodu liigas olid tribüünid täis ja muidugi mis nüüd toimub on totaalne nii et eestiga ei saa eriti võrdlust tuua muidugi taseme vahe kah. :deemon:

Martin
15.11.02, 15:55
Grupp A
Barcelona
Inter
Bayern
Newcastle

Grupp B
Valencia
Arsenal
Roma
Ajax

Grupp C
Real Madrid
Milan
Borussia
Lokomotive

Grupp D
ManU
Juventus
Deportivo
Basel

silverman
15.11.02, 16:10
Ah et Bayern sai siis ikka edasi...
Umbrohtu ei tapa ikka millegagi... :D

van der Sarjas
15.11.02, 16:13
B grupp on väga tasavägine, siit võib edasi saada iga meeskond ning samutivälja jääda. Ise arvan, et edasi lähevad Valencia ja Arsenal, kes on tsipa paremad, kuigi väga loodaks noore Ajaxi pääsu veeerandfinaali.

jazzjansa
15.11.02, 19:46
Grupp A
FC Barcelona
Milano Inter
Leverkuseni Bayer 04
Newcastle United

Grupi soosikuteks pean Barcelonat ja Interit.Aga ka teisi kahte ei või maha kanda.
Newastle fännid peavad tänama õnnejumalat,kes nad hädisest seisust välja aitas .Muidugi tuleb au anda ka Newcastle mängijatele,kes ei kaotanud lootust ning võitlesid võituka lõpuni.
Minu ennustus:
1.Barcelona 2.Inter
3.Newcastle 4.Leverkusen

Grupp B
CF Valencia
Londoni Arsenal
AS Roma
Amsterdami Ajax
Selgeks favoriidiks pean Valenciat.meeskonda kes on mänginud minu arvates kõige parema esimese ringi.Teiste kohta ütleks niipalju,et arenguruumi on veel tohutult.
Minu ennustus:
1.Valencia 2.Arenal
3.Roma 4.Ajax

Grupp C
Real Madrid
AC Milan
Dortmundi Borussia
Moskva Lokomotiiv
Kahju on Dortmundist,kes sattus väga raskesse alagrupi.Arvan,et nad teevad teise alagrupi ringi suurima üllatuse ning kukutavad üle parda Real Madriidi.
Minu ennustus:
1.Milan 2.Dortmund
3.Real 4.Lokomotiiv

Grupp D
Manchester United
Torino Juventus
Deportivo la Coruna
FC Basel
Suurüllataja Basel kohtub kolme tippklubiga.Ta suudab nende vastu välja võidelda kaks viigi punkti.
Minu ennutus:
1.Deportivo 2.Manu
3.Juventus 4.Basel

Seega pääsevad veerandfinaalidesse(minu ennustuse põhjal):
Deportivo la Coruna(Hispaania)
FC Barcelona(Hispaania)
CF Valencia(Hispaania)
AC Milan(Itaalia)
Milano Inter(Itaalia)
Manchester United(Inglismaa)
Londoni Arsenal(Inglismaa)
Dortmundi Borussia(Saksamaa)

mjkk
15.11.02, 19:56
Kuule jazzjansa, äkki jätkaksid oma pingereaga, mis alguses palju huvi pakkus, kuid siis äkki ära kadus..nüüd ju 16 klubi vähem ka..:P

Silver
15.11.02, 22:21

Grupp D
Manchester United
Torino Juventus
Deportivo la Coruna
FC Basel
Suurüllataja Basel kohtub kolme tippklubiga.Ta suudab nende vastu välja võidelda kaks viigi punkti.
Minu ennutus:
1.Deportivo 2.Manu
3.Juventus 4.Basel mhhz... pani kohe môtlema... jah mees /naine :P ei tea mina kumb sa oled... Ei tasu erilist tarka mängida ning erilisi ennustusi teha... Ok kui hing viib rohkem Depori vôi ManU poole, siis saan aru, aga otseselt ei tasu tarka panna... Eestis on piisavalt jalgpallikriitikuid ning nagu sa siin eelnevalt väitsid, et basel on soosikult nôrgim, siis jah sellega olen ma nôus. Aga äkki saaks herr jazzjansa veits infot teiste meeskondade kohta selles alagrupis... ja siis palun mitte 1-2 lauset vaid pôhjenda ära miks Juve 3 panid....!

Ette tänades

mjkk
16.11.02, 01:33

Grupp A
FC Barcelona
Milano Inter
Leverkuseni Bayer 04
Newcastle United

Grupi soosikuteks pean Barcelonat ja Interit.Aga ka teisi kahte ei või maha kanda.
Newastle fännid peavad tänama õnnejumalat,kes nad hädisest seisust välja aitas .Muidugi tuleb au anda ka Newcastle mängijatele,kes ei kaotanud lootust ning võitlesid võituka lõpuni.
Minu ennustus:
1.Barcelona 2.Inter
3.Newcastle 4.Leverkusen

Ei viitsi pikemalt kirjutada, kui NUFCi gruppist. Edasipääsemine oleks ajalooline ja ka üllatus, kui saime loosist tegelikult parima grupi. Leverkuseni selle hooaja vorm ja tulemused ja mäng... jätavad soovida. Sealt tulevad NUFCile punktid. Barcelona ja Inter ei ole ka ju kaugeltki mitte stabiilsed ja ei oleks imestav, kui kodus saaks needki meeskonnad seljatatud, Juvele ju jäime peale. Seega minu ennustus/lootus

1.Inter
2.NUFC
3.Barcelona
4.Leverkusen
:kaval:

mjkk
16.11.02, 01:36
Originally posted by Dennis

B grupp on väga tasavägine, siit võib edasi saada iga meeskond ning samutivälja jääda. Ise arvan, et edasi lähevad Valencia ja Arsenal, kes on tsipa paremad, kuigi väga loodaks noore Ajaxi pääsu veeerandfinaali.

Ei usu, aga hoian lisaks Arsenalile kindlasti pöidlad pihus ka Ajaxile. Samas vaadates asja tulevikku külje peale, oleks ikka Arsenal - Valencia parem, sest tegemist on meeskondadega, kes võivad võita MLi...Ajax? :doh: EI

silverman
16.11.02, 03:43

Leverkuseni selle hooaja vorm ja tulemused ja mäng... jätavad soovida. Sealt tulevad NUFCile punktid.

Nõus kihla vedama, et vähemalt kodus Leverkusen võidab :)

jazzjansa
16.11.02, 12:43
Tervist kõik foorumlased.Ajapuudusel ei ole jõudnud vahepeal kahe vooru kokkuvõtteid teha.
Kokkuvõte kuue vooru tulemustest:
1.CF Valencia (+1,5) Oma kahel viimasel Meistrite Liiga hooajal on jõudnud finaali.Kas ka seekord.Kui praegu otsustataks,kes pääsevad kevadisse finaali,siis ma arvan,et Valencia oleks üks meeskond.Võitsid üllatavalt kindlalt oma alagrupi.Jõudu neile ka edapidiseks.
2.FC Barcelona(+2) Lõpetasid alagrupi täiseduga.Kas keegi mäletab,millal viimati keegi võitis algrupis kuus kohtumist.Barcelonale võib saatuslikuks saada kaitse ajutine nõrkus.Samuti on neil eelnevatel aastatel probleeme olnud võimaluste realiserimisega.
3.Manchester United(-0,5) Said häbivaarse kaotuse Haifalt,kuid esdikohta otsustavas mängus võitsid kindlalt 2:0 Leverkusenit.ilma probleemideta teise alagrupi ringi.
4-5 Torino Juventus((+3,5)Võitis ka teise koosseisuga endise N.Liidu lipulaevaks olnud Kiievi Dinamo.See Kiievi kaotus näitab millisel tasemel on Lääne-Euroopa jalgpall ning millisel tasemel on Ida-Euroopa jalgpall.Siin foorumis on arutatud,et millal jõuab esimene Eesti klubi Meistrite Liiga alagrupi turniirile.Mina näen sellele küsimusele vaidd ühte vastust:Mitte lähema viie-kuue aasta jooksul
AC Milan(-3,5) Oleks ju võinud viimased kaks mängu rohkem pingutada(kuigi edasipääs oli kindel)
6 Deportivo la Coruna(+4) Kukutas üle parda \"minu\" suurfavoriidi Bayerni.
7 Milano Inter(+9) Tõusnud põhiliselt tänu teiste kehvale mängule.Kolm Itaalia klubi seitsme parema hulgas.Kas see tähendab seda ,et on taas algamas Itaalia klubide valitsusaeg?
8-9 Londoni Arsenal(-3,5) Nende max. laeks jääb poolfinaal.Selle ütlusega ma vist tekitasin palju meelehärmi,aga mis siis.
Dortmundi Borussia(+0,5) Nagu ma olen siin enne öelnud,kukutavad nad üle parda Reali.
10 Newcatle United(+17) Super newastle.Tegite ajalugu,kuigi tänud tuleb öelda ka Juve teisele koosseisule,kes võitis kaotus seisust Kiievit.
11 Leverkuseni Bayer 04(+3) peale kehva starti,suutis edasi pääseda.
12-13 Real Madriid(-6,5) Ronaldo on ikka \"tõeliselt\" alavormis.Kas keegi teab,mis on juhtunud Morientesega,et ta ültse platsil ei käi?
AS Roma(+5,5) Sellise ründeliiniga meeskond peaks ju igas mängus vastate võrku kaks-kolm palli saatma.Nemad on suutnud kuue mänguga lüüa ainult kolm palli vastaste võrku.seda on häbematult vähe.
14 FC Basel (+1) Suurüllataja nr.1 viimase kahe-kolme aasta jooksul(positiivses mõttes)
15 Amsterdami Ajax (+4) Tegid endale ise elu raskeks.meeskonna probleemiks on see ,et ei suudeta realiseerida võimalusi.
16 Moskva Lokomotiiv(+15) Võimsa lõpuga teise alagrupi ringi.Õnnitlused meie naaber riiki,kelle klubi jalgpall on viimastel aastatel madalseisus olnud.
Suurim tõusja: Newcastle United +17
Suurim langeja: Real Madriid -6,5

*Ma südamest loodan,et Real kukuks välja.Ma ei vihkan seda meekonda tõeliselt
(Ma ei vihka Reali mängijadid vaid meeskoda tervikuna).
Põhjus:Ostavad suurte rahade eest endale maailma parimaid mängijaid ja siis ka ei suuda võita kõiki turniire kust osa võtavad. *Kui nüüd tõsiselt mõelda,siis Real peaks tänavu jälle Meistrite Liiga kinni panema(Play-off mängudel nad lihtsalt ei väärata).

*Võib olla palju kirja vigu,kuna olen väga unine veel.

mjkk
16.11.02, 13:00

Tervist kõik foorumlased.Ajapuudusel ei ole jõudnud vahepeal kahe vooru kokkuvõtteid teha.
Kokkuvõte kuue vooru tulemustest:
1.CF Valencia (+1,5) Oma kahel viimasel Meistrite Liiga hooajal on jõudnud finaali.Kas ka seekord.Kui praegu otsustataks,kes pääsevad kevadisse finaali,siis ma arvan,et Valencia oleks üks meeskond.Võitsid üllatavalt kindlalt oma alagrupi.Jõudu neile ka edapidiseks.
2.FC Barcelona(+2) Lõpetasid alagrupi täiseduga.Kas keegi mäletab,millal viimati keegi võitis algrupis kuus kohtumist.barelonale võib saatuslikuks saada kaitse ajutine nõrkus.Samuti on neil eelnevatel aastatel probleeme olnud võimaluste realiserimisega.
3.Manchester United(-0,5) Said häbivaarse kaotuse Haifalt,kuid esdikohta otsustavas mängus võitsid kindlalt 2:0 Leverkusenit.ilma probleemideta teise alagrupi ringi.
4-5 Torino Juventus((+3,5)Võitis ka teise koosseisuga endise N:Liidu lipulaevaks olnud Kiievi Dinamo.See Kiievi kaotus näitab millisel tasemel on Lääne-Euroopa jalgpall ning millisel tasemel on Ida-Euroopa jalgpall.Siin foorumis on arutatud,et millal jõuab esimene Eesti klubi Meistrite Liiga alagrupi turniirile.Mina näen sellele küsimusele vaidd ühte vastust:Mitte lähema viie-kuue aasta jooksul
AC Milan(-3,5) Oleks ju võinud viimased kaks mängu rohkem pingutada(kuigi edasipääs oli kindel)
6 Deportivo la Coruna(+4) Kukutas üle parda \"minu\" suurfavoriidi Bayerni.
7 Milano Inter(+9) Tõusnud põhiliselt tänu teiste kehvale mängule.Kolm Itaalia klubi seitsme parema hulgas.Kas see tähendab seda ,et on taas algamas Itaalia klubide valitsusaeg?
8-9 Londoni Arsenal(-3,5) Nende max. laeks jääb poolfinaal.Selle ütlusega ma vist tekitasin palju meelehärmi,aga mis siis.
Dortmundi Borussia(+0,5) Nagu ma olen siin enne öelnud,kukutavad nad üle parda Reali.
10 Newcatle United(+17) Super newastle.Tegite ajalugu,kuigi tänud tuleb öelda ka Juve teisele koosseisule,kes võitis kaotus seisust Kiievit.
11 Leverkuseni Bayer 04(+3) peale kehva starti,suutis edasi pääseda.
12-13 Real Madriid(-6,5) Ronaldo on ikka \"tõeliselt\" alavormis.Kas keegi teab,mis on juhtunud Morientesega,et ta ültse platsil ei käi?
AS Roma(+5,5) Sellise ründeliiniga meeskond peaks ju igas mängus vastate võrku kaks-kolm palli saatma.Nemad on suutnud kuue mänguga lüüa ainult kolm palli vastaste võrku.seda on häbematult vähe.
14 FC Basel (+1) Suurüllataja nr.1 viimase kahe-kolme aadsta jooksul(positiivses mõttes)
15 Amsterdami Ajax (+4) Tegid endale ise elu raskeks.meeskonna probleemiks on see ,et ei suudeta realiseerida võimalusi.
16 Moskva Lokomotiiv(+15) Võimsa lõpuga teise alagrupi ringi.Õnnitlused meie naaber riiki,kelle klubi jalgpall on viimastel aastatel madalseisus olnud.
Suurim tõusja: Moskva Lokomotiiv +15

*Ma südamest loodan,et Real kukuks välja.Ma ei vihkan seda meekonda tõeliselt
(Ma ei vihma Reali mängijadid vaid meeskoda tervikuna).
Põhjus:Ostavad suurte rahade eest endale maailma parimaid mängijaid ja siis ka ei suuda võita kõiki turniire kust osa võtavad. *Kui nüüd tõsiselt mõelda,siis Real peaks tänavu jälle Meistrite Liiga kinni panema(Play-off mängudel nad lihtsalt ei väärata).

*Võib olla palju kirja vigu,kuna olen väga unine veel.

JEE NEWCASTLELE JA HÄDA REALILE.
Tubli hajzzjansa, jätka ikka oma tabeliga, kuni ainult Newcastle-Manchester-juventus-AC Milan poolfinaali jõuavad....:D :D :D

Jyrka
17.11.02, 00:23
Mis kuradi tabel see on?

mjkk
17.11.02, 02:08
Originally posted by Jyrka

Mis kuradi tabel see on?

Noo eks ta üks pingerida ole ML klubide esituste järgi nii MLis kui ka enda liigas.:doh:

Devil
17.11.02, 02:16
Originally posted by treze

Grupp D
Manchester United
Torino Juventus
Deportivo la Coruna
FC Basel
Minu ennutus:
1.Deportivo 2.Manu
3.Juventus 4.Basel mhhz... pani kohe môtlema... jah mees /naine :P ei tea mina kumb sa oled... Ei tasu erilist tarka mängida ning erilisi ennustusi teha... Ok kui hing viib rohkem Depori vôi ManU poole, siis saan aru, aga otseselt ei tasu tarka panna... Eestis on piisavalt jalgpallikriitikuid ning nagu sa siin eelnevalt väitsid, et basel on soosikult nôrgim, siis jah sellega olen ma nôus. Aga äkki saaks herr jazzjansa veits infot teiste meeskondade kohta selles alagrupis... ja siis palun mitte 1-2 lauset vaid pôhjenda ära miks Juve 3 panid....!

Ette tänades

mhm saa yle ... juve on kehv ja midagi pole parata :D ... hehe tegelt see ka mulle yllatusena ... aga yhest asjast saa aru ennustust ei pea põhjendama! mina ntx ennustan kõhutunde järgi ;) ... ja mis selles imelikku oleks kui juve välja jääks ... depor manu ja juve on minu silmis kõik suhteliselt võrdsed meeskonnad ... iga yks võib neist kolmandaks jääda ... paberi peal on basel nõrgeim, kuid neile ja nende fännidele hoian ma pöialt :)

loomulikult on tore vaadata et milan kohe nr 1 ja ... reaal on väljas ja puha :D
siis saaks juba teise \'suure\' skalbi :) ... ise ma nii optimistlik kyll ei oleks

ohjah yks on kindel et põnevad mängud on tulekul ... esimene nädal kohe ka milan vs real :) :/ uh ma kardan seda mängu
:doh:

Devil
17.11.02, 02:37

Suurim tõusja: Moskva Lokomotiiv +15

bblaah rohkete kirjavigade kõrvalt oled sassi ajanud selle et sinu nn tabelis oli suurim tõusja nufc mitte lokomotiiv ,,,:lahe:

jazzjansa
18.11.02, 03:26
Natuke statistilisi näitajaid:
*Pealelöögidest värav(%):
1 AC Milan 24%(q)
2 Haifa Maccabi 21,1%
3 Lens 20,4%
4 FC Basel 20,3%(q)
5 Milano Inter 20%(q)
6 CF Valencia 19,5%(q)
7 FC Barcelona 19,4%(q)
8 Manchester United 19%(q)
9 Madriidi Real 17,4%(q)
10-11 Londoni Arsenal 16,7%(q)
Deportivo la Coruna 16,7%(q)
12 Pireuse Olympiakos 15,9%
13-14 Lyon Olimpique 14,1%
Torino Juventus 14,1%(q)
15 Dortmundi Borussia 14,0%(q)
16 Ateena AEK 13,2%
-------------------------------------------
17 FC Liverpool 13,0%
18 Leverkuseni Bayer 04 10,2%(q)
19 Müncheni Bayern 9,8%
20 Auerre 8,7%
21 Kiievi Dinamo 8,3%
22 Amsterdami Ajax 8,2%(q)
23 Istanbuli Galatasaray 7,5%
24 Newcastle United 7,3%(q)
25 PSV Eindhoven 6,9%
26 Brügge 6,8%
27Moskva Lokomotiiv 6,4%(q)
28 Rotterdami Feyenoord 6,3%
29 Trondheimi Rosenborg 6,2%
30 AS Roma 3,8%(q)
31 KRC Genk 2,7%
32 Moskva Dinamo 2,2%

*Kõige täpsemad meeskonnad(pealelöögidest raami).
1 Manchester United 59,5%
2 FC Basel 59,3%
3-4 CF Valencia 58,6%
Madriidi Real 58,6%
5 Newcastle United 52,4%
6 Milano Inter 51,7%
7 Deportivo la Coruna 51,5%
8 FC Barcelona 50,7%
9 AC Milan 48%
10 Londoni Arsenal 46,3%
11 Moskva Lokomotiiv 46,2%
12 Torino Juventus 44,7%
13Leverkuseni Bayer 04 42%
14 Dortmundi Borussia 40,4%
15 AS Roma 36,7%
16 Amsterdami Ajax 32,9%

Miks Roma ei suuda väravaid lüüa?
Nende kahe tabeli põhjal saame selgelt välja lugeda,miks on Roma kuue mänguga ainult kolm väravat löönud.Kuigi neil on Euroopa üks hirmuäratavamaid ründeliine,ei suuda nad mängudes oma jõudu vastastele peale suruda.Loodame,et Roma parandab oma mängu ning suudab \"surmagrupis\" kõigile meeskondadele lahingu anda.

Miks pääses Basel Liverpooli asemel vahegruppi?
Kui Basel väravale peale lõi,oli suur tõenäosus,et see ka värava raamistikku läheb ning tervelt 20%-l pealelöögidest läks pall ka väravasse.Seevastu Liverpool tabas küll kõige paremini väravasuud(63 %),aga Liverpooli pealelöökidest läks pall väravasse kõigest 13 % juhtudest.Seda on seitsme protsendi võrra vähem kui Baseli puhul.

Jaan
18.11.02, 08:23
Moskva Dinamo???? Teiseks, jätsujansa, äkki proovid eesti keele tunnis edaspidi mitte magada. Sinu totakad kirjavead häirivad mind juba väga t6siselt. S6na \"pealelöökidest\" v6iks juba puhtalt kuulmise järgi 6igesti kirjutada, v6i mis?

mjkk
18.11.02, 23:25

Moskva Dinamo???? Teiseks, jätsujansa, äkki proovid eesti keele tunnis edaspidi mitte magada. Sinu totakad kirjavead häirivad mind juba väga t6siselt. S6na \"pealelöökidest\" v6iks juba puhtalt kuulmise järgi 6igesti kirjutada, v6i mis?

Njaa...jazzjansa, tubli töö ja väärt lugupidamist, aga kui teed, tee ikka korralikult...:D

jazzjansa
23.11.02, 15:52
Minu kommentaar eelseisvatele mängudele:
Teisipäev 26 November:
C GRUPP:
Moskva Lokomotiiv vs Dortmundi Borussia
Viimase kahe mänguga endale vahegruppi pääsu kindlustanud moskvalasi pean mina kõige nõrgemateks. Seevastu Dortmund(sakslaste au ja uhkus) ,mängis viimases voorus maha võimaluse võita alagrupp.Nüüd tuleb kukutada üks kahest suurfavoriidist,kui tahetakse edasi pääseda veerandfinaali.Isiklikult loodan,et nad kukutaksid pardalt Madriidi Reali.
AC Milan vs Madriidi Real
Oodatuim vastasseis vahegrupi esimeses voorus.Nimelt kohtuvad ju kaks suurimat favoriiti omavahel.Sellest mängust loodan väga kõrgetasemelist jalgpalli.Samuti usun,et real ei suuda peatada Milani võitude teed(kui me ei arvasta kahte viimast mängu Meistrite Liigas).

D GRUPP:
FC Basel vs Manchester United
Manu peaks olema tasemalt mitu korda tugevam kui Basel,aga nagu esimene ring näitas,võib Basel teha ka üllatuse.
Deportivo la Coruna vs Torino Juventus
Pakun,et see mäng tuleb vä\'ga kinnine ning lüüakse vaid üks värav.Kumb meeskond eda teeb ,seda ma ei ütle.Küll te mängus näete.

Kolmapäev 27 November:
A GRUPP:
Leverkuseni Bayer 04 vs FC Barcelona
Kas Barca suudab jätkata oma suurepärast seeriat?Arvan et jah.Kui bahepeal paistis,et leverkusen on oma eelmise aasta lõpus kaotatud kindluse tagasi saanud,siis võta näpust.Koduliigas mängitakse endiselt väga kõikuvalt.Barcelona kohta veel niipalju,et kui rünnakul suudetakse oma võimalustest kasvõi veernd realiseerida,pannakse kolm punkti igal juhul kotti.
Newcastle United vs Milano Inter
Kui hooaja algul suhtusin Newcastlesse ükskõikselt,siis nüüd elan Inglise klubidest neile kõidge rohkem kaasa.Sellest grupist on Newcastlel võimalik veel edasi pääseda.
Interil skoorib järjekordselt Hernan Crespo.

B GRUPP:
AS Roma vs Londoni Arsenal
Kas seda mängu kannab üle ka TV 3.KUi jah ,siis oleks see ülikõva.Mõlematel meeskondadel on väikseid probleeme ning võit oleks mõlemale hea palsam haavadele.Arsenal on vist tõusulainel.
CF Valencia vs Amsterdami Ajax
2000. ja 2001. aasta finaalis mänginud meeskond peaks eelduste kohaselt jätkama võidukalt.Selle grupi nõrgimaks pean just Valencia esimese vooru vastast Ajaxit.meeskond on küll andekas,kuid puudu jääb kogemustest.Ajax on taastamas oma 90-ndate taset.Loodame,et näeme neid ka järgnevatel aastatel.

mjkk
23.11.02, 22:54

Kolmapäev 27 November:
A GRUPP:
Kas Barca suudab jätkata oma suurepärast seeriat?Arvan et jah.Kui bahepeal paistis,et leverkusen on oma eelmise aasta lõpus kaotatud kindluse tagasi saanud,siis võta näpust.Koduliigas mängitakse endiselt väga kõikuvalt.Barcelona kohta veel niipalju,et kui rünnakul suudetakse oma võimalustest kasvõi veernd realiseerida,pannakse kolm punkti igal juhul kotti.
Kui hooaja algul suhtusin Newcastlesse ükskõikselt,siis nüüd elan Inglise klubidest neile kõidge rohkem kaasa.Sellest grupist on Newcastlel võimalik veel edasi pääseda.
Interil skoorib järjekordselt Hernan Crespo.

Nagu ütlesin juba, ei viitsi muudest gruppidest kui A rääkida, õige tähelepanek sul jazzjansa, Newcastle on oma mängu tublisti parandamas ja ega Inter just võitmatu pole, napid võidud on nende mood, kuid Newcastle peaks olema võimeline seda murdma....:D :D

Ja Barcelona peaks kah oma punktid ära tooma...:P

Devil
23.11.02, 23:21
ma arvan et jazzjansa kujutlusvõime on suur ... eks mõned asjad ole reaalsed aga kysitavates asjades lähevad asjad suhtkoht utoopiliseks :) ... ehk kunagi avaldan ka põhjalikumalt oma arvamuse

Silver
27.11.02, 23:36
jazzjansa, mul ei ole sulle mdiagi ette heita, aga kui teed tee korralikult ja pôhjalikult... Niisama ei saa ka üht mängu kahe lausega tutvustada..... Proovi pôhjalikumalt teha ning ära pilvedesse lasku... Teinekord enne, kui mingit tulemust ennustad môtle järgi, kas ikka ennustad ôigesti!

Edu sulle...;)

dieter
28.11.02, 14:09

Teisipäev 26 November:
C GRUPP:
Moskva Lokomotiiv vs Dortmundi Borussia
AC Milan vs Madriidi Real

D GRUPP:
FC Basel vs Manchester United
Deportivo la Coruna vs Torino Juventus

Kolmapäev 27 November:
A GRUPP:

B GRUPP:
AS Roma vs Londoni Arsenal
CF Valencia vs Amsterdami Ajax

Ma küll CL-i enam eriti ei jälgi, aga jazzjansa sinu kiituseks tahaks öelda ainult, et
:jump1: :jump2: :jump3:
;)

Tembu
28.11.02, 14:44

Natuke statistilisi näitajaid:
*Pealelöögidest värav(%):
1 AC Milan 24%(q)
2 Haifa Maccabi 21,1%
3 Lens 20,4%
4 FC Basel 20,3%(q)
5 Milano Inter 20%(q)
6 CF Valencia 19,5%(q)
7 FC Barcelona 19,4%(q)
8 Manchester United 19%(q)
9 Madriidi Real 17,4%(q)
10-11 Londoni Arsenal 16,7%(q)
Deportivo la Coruna 16,7%(q)
12 Pireuse Olympiakos 15,9%
13-14 Lyon Olimpique 14,1%
Torino Juventus 14,1%(q)
15 Dortmundi Borussia 14,0%(q)
16 Ateena AEK 13,2%
-------------------------------------------
17 FC Liverpool 13,0%
18 Leverkuseni Bayer 04 10,2%(q)
19 Müncheni Bayern 9,8%
20 Auerre 8,7%
21 Kiievi Dinamo 8,3%
22 Amsterdami Ajax 8,2%(q)
23 Istanbuli Galatasaray 7,5%
24 Newcastle United 7,3%(q)
25 PSV Eindhoven 6,9%
26 Brügge 6,8%
27Moskva Lokomotiiv 6,4%(q)
28 Rotterdami Feyenoord 6,3%
29 Trondheimi Rosenborg 6,2%
30 AS Roma 3,8%(q)
31 KRC Genk 2,7%
32 Moskva Dinamo 2,2%

*Kõige täpsemad meeskonnad(pealelöögidest raami).
1 Manchester United 59,5%
2 FC Basel 59,3%
3-4 CF Valencia 58,6%
Madriidi Real 58,6%
5 Newcastle United 52,4%
6 Milano Inter 51,7%
7 Deportivo la Coruna 51,5%
8 FC Barcelona 50,7%
9 AC Milan 48%
10 Londoni Arsenal 46,3%
11 Moskva Lokomotiiv 46,2%
12 Torino Juventus 44,7%
13Leverkuseni Bayer 04 42%
14 Dortmundi Borussia 40,4%
15 AS Roma 36,7%
16 Amsterdami Ajax 32,9%

Miks Roma ei suuda väravaid lüüa?
Nende kahe tabeli põhjal saame selgelt välja lugeda,miks on Roma kuue mänguga ainult kolm väravat löönud.Kuigi neil on Euroopa üks hirmuäratavamaid ründeliine,ei suuda nad mängudes oma jõudu vastastele peale suruda.Loodame,et Roma parandab oma mängu ning suudab \"surmagrupis\" kõigile meeskondadele lahingu anda.

Miks pääses Basel Liverpooli asemel vahegruppi?
Kui Basel väravale peale lõi,oli suur tõenäosus,et see ka värava raamistikku läheb ning tervelt 20%-l pealelöögidest läks pall ka väravasse.Seevastu Liverpool tabas küll kõige paremini väravasuud(63 %),aga Liverpooli pealelöökidest läks pall väravasse kõigest 13 % juhtudest.Seda on seitsme protsendi võrra vähem kui Baseli puhul.

Pealelöögidest?!!Raami? St et palju on posti-latti löödud?

Kaarel
28.11.02, 14:48
Raami löömine tähendab üldiselt värava piiridesse tabamist.

Glazza
28.11.02, 17:55

Raami löömine tähendab üldiselt värava piiridesse tabamist.

Kuidas võtta Kaarel - CM\'s loetakse see näiteks Off Target löögiks

vaikiv mees
28.11.02, 18:41
T.Henry oli päris tubli oma 3 väravaga. Ajax vs Inter tundus igavavõitu, Nelosele ei viitsind eriti klõpsutada, aga lõpus hakkasid seal eriti kiirelt väravad tulema

Raami? St et palju on posti-latti löödud?
jazzjansa pidas ikka vist silmas raamide sisse suunatud lööke (lühendas lihtsalt),
aga otseses mõttes latti/posti läinud lööke on targeti statistika hulka ei arvata
woodwork on eraldi rea peal

jazzjansa
29.11.02, 01:44
Tervist kõik foorumlased.
Tubli töö AC Milani poolt,kes suutis põlvili suruda viimaste aatate valitseja Madriidi Reali. SUPER
Seekord siis peeti vahegruppide esimene voor.Seekordseks üllatus meeskonnaks võib pidada Ajait, kes uutis viigistada endise tabeli liidri Valenciaga. Suurimateks häbiplekkideks olid viimatises voorus 1:4 kaotuse saanud Newcastle ning valusa ,kuid õpetliku kaotuse saanud Madriidi Real.
Seekordne tabel näeb välja järgmine:
1.FC Barcelona(+1) 7-st mängust seitse võitu. Nende nõrgaks kohaks võib saada võimaluste realiseerimine tähtsates hetkedel.Näitasid ka viimatises mängus väikest ebakindlust,kui lõid penalti mööda.
2.AC Milan(+2,5) Ei vaja vist kommentaare.Kahju on muidugi Inzaghist,kes ei pääsenudki Reali vastu platsile.
3-4 Manchester United(-0,5) Kuue minutiga tegid asjad Baseli lõplikult selgeks.Manchester ning Ruud van Nistelrooij vahele võib vabalt tõmmata võrdusmärgi(Sellle mängu põhjal kindlasti).
CF Valencia(-2,5) Lasksid endale 88.min valusa värava lüüa.Nende kiituseks tuleb öelda,et nad ei lasknud pead norgu ning võitlesid edasi.tasuks tuli ka lisaminutitel viigivärav.
5 Torino Juventus(-0,5) Kuigi viik võõrsilt on hea tulemus,langeti tebelis sellegipoolest poole koha võrra. Languse tingis Milani võit Reali üle.
6-8 Milano Inter(0) Suurima võidu saanud meeskond mängis kindlalt üle(tulemuse põhjal) õnnega pooleks vahegruppi pääsenud Newcastle.
Deportivo la Coruna(-1) Lasksid käest suurepärase võimaluse teenida esimesest voorust kolm võidupunkti.
Londoni Arsenal (+1,5) taaskord tõusis Arsenali päästeingliks Henry. Kas Arsenal on taas tõusmas laineharjale,et siis sealt kevadel kolinal alla kukkuda?Neil on küll väga hea meeskond,kuid hästi mängimiseks on vaja head suhtumise ning viitsimise.Just neist kahest paistab Arsenalil puudust olevat.
9 Dortmundi Borussia(-0,5) Borussia kontrollis täielikult mängu.
10 Leverkuseni Bayer 04(+1) Mina nimetaksin neid mustaks hobuseks.
11-12 FC Basel(+2,5) vaadamata kaotusele tõusti tabelis paari koha võrra.Esitasid väga hea partii Manu vastu.Kui vaid seda Nistelrooijd seal ees ei oleks.
Amsterdami Ajax(+3,5) Lasti lisaminutitel käest kaks punkti.See oleks kõvasti kaarte seganud,kui nad Valenciat oleks suutnud võita.
13 Madriidi Real(-0,5) Asjad hakkavad minema oma õiget rada pidi.Kui nad jätkaksid samamoodi,siis läheks minu ennustus täide,et Dortmund kukutab nad üle parda(võtab Reali teise koha alagrupis endale.Loodetavasti läheb see nii.Aga kui reaalselt mõelda,siis................. .Iga üks mõelgu ise.
14 Newcastle United((-4) Ei ole ise mängu näinud ning hindan vaid tulemuse järgi.\"Päästeingel\" Bellamy oli seekord siis pahapoiss.Mida ta siis õieti tegi,et ta juba 5.min platsilt eemaldati?
15 AS Roma(-2,5) \"Suurepärane\" esitus Roma ründeliinilt.Suudeti ju lüüa värav ning oldi veel paaril juhul sellele lähedal.\"Super\".Miinus poolele tuleb \"veel\" kanda kaitseliini üllatavalt nõrk esitus.Oldi ju kuue mänguga kõigest neli palli sisse lastud ja nüüd tuleb \"mingi külavõistkond\" ning trukib korraga kolm palli väravavõrku.Imelik.
16 Moskva Lokomotiiv(0) Tabelis ei lubanud tõusta eelmises ringis saadud kaotused.

Suurim tõusja:Amsterdami Ajax +3,5
Suurim langeja:Newcastle United -4 Loodame et see on vaid ajutine ning et eelmises ringis saavutatud kolm võitu ei jää viimasteks.
Väravalööjate edetabel:
1 H.Crespo (Milano Inter) 9 väravat
2-3F.INzaghi (AC Milan) 8 väravat
R.Makaay (Deportivo la Coruna) 8 väravat
4-5 T.Henry (Londoni Arsenal) 6 väravat
R. van Nistelrooij (Manchester United) 6 väravat
6-8 Y.Ayegbeni (Haifa Maccabi) 5 väravat (Q)
J.H.Rossi (FC Basel) 5 väravat
S.Anderson (Lyon) 5 väravat (Q)

Devil
29.11.02, 02:07

15 AS Roma(-2,5) Miinus poolele tuleb \"veel\" kanda kaitseliini üllatavalt nõrk esitus.Oldi ju kuue mänguga kõigest neli palli sisse lastud ja nüüd tuleb \"mingi külavõistkond\" ning trukib korraga kolm palli väravavõrku.Imelik.
hmm ei midagi imelikku ...esimeses grupifaasis lasti esimeses mängus samuti 3 palli sisse ja järgneva 5 mängu jooksul vaid 1 ... aga seekord nad ei kaotand mitte 0:3 vaid juba 1:3 ... areng :P

tegelt on ikke jube vara hakkata edasipääsejaid arvama, sest et 2 grupifaas jätkub ju alles kevadel ja krt teab mis vorm siis kellegil on ...

päikest teile
FORZA MILAN:õnnelik:

jyriöö
29.11.02, 17:02
Ajaxi noor koosseis oli ülilähedal suurüllatusele, alles 92. minutil suutis Valencia teenitult viigistada. Hispaania klubi pole ML-s siiani kaotanud ühtki kodumängu, nii et saavutus seda märkimisväärsem. Et seis viiki jäi, tuleb kõige rohkem tänada Ajaxi austraallasest väravavahti Didulicat, kes 90 esimese minuti jooskul tõrjus kõik löögid (mida polnud mitte vähe), mis raamidesse saadi ja John Carewit, kes suutis paari meetri kauguselt täiesti tühjast väravast üle lüüa.

mjkk
29.11.02, 20:08

Tervist kõik foorumlased.
Tubli töö AC Milani poolt,kes suutis põlvili suruda viimaste aatate valitseja Madriidi Reali. SUPER
Seekord siis peeti vahegruppide esimene voor.Seekordseks üllatus meeskonnaks võib pidada Ajait, kes uutis viigistada endise tabeli liidri Valenciaga. Suurimateks häbiplekkideks olid viimatises voorus 1:4 kaotuse saanud Newcastle ning valusa ,kuid õpetliku kaotuse saanud Madriidi Real.
Seekordne tabel näeb välja järgmine:
1.FC Barcelona(+1) 7-st mängust seitse võitu. Nende nõrgaks kohaks võib saada võimaluste realiseerimine tähtsates hetkedel.Näitasid ka viimatises mängus väikest ebakindlust,kui lõid penalti mööda.
2.AC Milan(+2,5) Ei vaja vist kommentaare.Kahju on muidugi Inzaghist,kes ei pääsenudki Reali vastu platsile.
3-4 Manchester United(-0,5) Kuue minutiga tegid asjad Baseli lõplikult selgeks.Manchester ning Ruud van Nistelrooij vahele võib vabalt tõmmata võrdusmärgi(Sellle mängu põhjal kindlasti).
CF Valencia(-2,5) Lasksid endale 88.min valusa värava lüüa.Nende kiituseks tuleb öelda,et nad ei lasknud pead norgu ning võitlesid edasi.tasuks tuli ka lisaminutitel viigivärav.

Natuke imelik, et sinu arust on esikohal Barcelona, AC Milanile oleks pidanud +5 andma vähemalt, sest võideti REAL MADRIDI niiii oodatud kohtumises, Barca ei saa see aasta millegiga hakkama (erilisega vähemalt), AC Milan on isegi juba praegu - suhteliselt varases staadiumis supervormis...aga muidu pole viga....:õnnelik:

mcnamara
29.11.02, 20:16
Natuke imelik, et sinu arust on esikohal Barcelona, AC Milanile oleks pidanud +5 andma vähemalt, sest võideti REAL MADRIDI niiii oodatud kohtumises, Barca ei saa see aasta millegiga hakkama (erilisega vähemalt), AC Milan on isegi juba praegu - suhteliselt varases staadiumis supervormis...aga muidu pole viga....:õnnelik:

Sorry, et ma norin, aga kas Barcelona ei ole mitte see meeskond, kes on võitnud Meistrite Liigas 7 mängu 7st võimalikust? See ei ole millegi erilisega hakkama saamine?
Olgu selle tabeliga kuidas on, esikohal on siiski parim klubi.

sicmic
29.11.02, 22:25

Sorry, et ma norin, aga kas Barcelona ei ole mitte see meeskond, kes on võitnud Meistrite Liigas 7 mängu 7st võimalikust? See ei ole millegi erilisega hakkama saamine?

Tegelikult juba 9st 9, kui arvestada ka kvalifikatsiooniringi:kaval:, rekord on hetkel 10 AC Milani nimel, Barcelonal juba järgmine voor võimalus järgi jõuda.

mjkk
30.11.02, 12:07

Kui panna AC Milan 100 Eesti 2,3,4,5 Liiga meeskonnaga kokku ja pidada nendega 200 mängu, siis nad teeks ju ka 200 võitu....ehk siis ei loe ainult seis...kas tõesti usud, et kui kohtuksid Barcelona - AC Milan, siis võidaks esimene? :oih:

Martin
30.11.02, 16:09
kas tõesti usud, et kui kohtuksid Barcelona - AC Milan, siis võidaks esimene? :oih:

Mina väidan, et raudset Barcelona võidaks. Tõesta nüüd vastupidist.

mjkk
30.11.02, 19:17

kas tõesti usud, et kui kohtuksid Barcelona - AC Milan, siis võidaks esimene? :oih:

Mina väidan, et raudset Barcelona võidaks. Tõesta nüüd vastupidist.

Ma väidaks vastupidist...aga tõestus? Seda ei saa meil kummalgi olla, arvan ma...ainult CM või FIFA aitab siin :D :D teeks mingi polli? ;)

Jaan
02.12.02, 22:06
Kuule, jatsupoiss. Kui sa isegi ei viitsi vaadata yhte netis olevast umbes kuuesaja viiekymnest m2nguylevaatest, siis pole su tabelil kah eriti m6tet. Mine Helariga koos kiiruisutamise statistikat tegema.

Jaan
07.12.02, 04:33
T2hendab pean ikka viimase vooru kohta pisut hilinenult lisama. N2gin kuidas Bellamy sai punase. Materazzi ja kohtunikud - pange ennast p6lema!! Barca- Bayeri m2ngus oli aga enne Barca penaltit r2me viga keskv2ljal Bayeri vastu, kuid kohtunik ei v6tnud. 6nneks Butt pyydis j2rgnevast olukorrast tekkinud penalti.

Silver
07.12.02, 15:40
Uuel nädalal tulemas järgmised CL mängud:

Jah peale sedasi siis jôulu paus tulekul. Viimased tipp kohtumised sellel aastal siis CL-is. Uuel aastal uue hooga

Teisipäeval

21.45 Ajax Amsterdam v Roma
Amsterdam ArenA

21.45 Arsenal v Valencia
Highbury

21.45 Barcelona v Newcastle
Camp Nou

21.45 Inter Milan v Bayer Leverkusen
San Siro

Kolmapäeval

21.45 Borussia Dortmund v AC Milan
Westfalenstadion

21.45 Juventus v Basle
Delle Alpi

21.45 Man Utd v Deportivo La Coruña
Old Trafford

21.45 Real Madrid v Lokomotiv Moscow
Santiago Bernabeu

Parim kohtumine ma pakuks, et tuleb Highburyl Arsenal - Valencia läheb kuumaks. Ka Pablo Aimar peaks mänguvormis olema selleks mänguks.
Juventus peaks kodus ka Baselile korraliku mängu tegema. Manu vôtab vastu siis Depori. Tähtis mäng muud ei midagi.

mcnamara
09.12.02, 18:17
Originally posted by treze
Manu vôtab vastu siis Depori. Tähtis mäng muud ei midagi.

Ülalöeldu veenab mind, et Eestis on kasvamas veel üks senitundmatu geenius. :D
Aga selle nädala mängude seas jääb minu pilk peatuma Nou Camp\'il peetavale. Ootaks õige ilusat üllatust. Barca võitudejada peab ometi kord lõppema ja ehk on just homme see õhtu?

Kaarel
11.12.02, 00:40
Barcelona vs Newcastle kohtumine lükati kehvade ilmastikuolude ning sellest tingitud kehva platsi pärast teadmata kuupäevaks edasi. Ilmselt toimub mäng järgmisel nädalal...:(

jazzjansa
11.12.02, 02:53
Tänased kohtumised:
Grupp B
Amsterdami Ajax vs AS Roma (1:0) 2:1
Selle mängu saab kokku võtta sõnadega: Fastidioso Roma,magnifico Ajax.
Ajaxi võitu Roma üle ootasid vist vähesed.Esimese Ajaxi värava võib vabalt kirjutada Roma vv. Antonioli südametunnistusele .Teine värav tuli meie põhjanaabri Jari Litmaneni löögist(enne seda väravat,oli olnud suhteliselt varjus.Polnud millegi erilisega silma hakanud).Roma poolelt suutis värava võrku sahistada VAHETUSMEES Batistuta.
Londoni Arsenal vs CF Valencia (0:0) 0:0 E:Angulo( Valencia 72 min. Mitte just kõige ilusam käitumine Cygani vastu)

Grupp A
Milano Inter vs Leverkuseni Bayer 04 (2:0) 3:2
FC Barcelona vs Newcastle United ------ lükati edasi
Inter pani kindlalt kolm punkti kotti ning läheb talvepuhkusele täiseduga.Kas ka liidrina,seda näitab juba Barca ja Newcastle vaheline kohtumine?Mängust niipalju,et oleks Inter suutnud paremini oma võimalusi realiseerida,oleks tulemus võinud olla hoopis kurvem Leverkuseni poolt vaadates.Samas võib aga väita ka vastupidist,et kui Leverkusen oleks.... .Aga oleks on sama hästi kui poleks.

jazzjansa
11.12.02, 03:04
Grupp A
1 Milano Inter 6p(2) 7:3
2 FC Barcelona 3p(1) 2:1
3 Newcastle United 0p(1) 1:4
4 Leverkuseni Bayer 04 0p(2) 3:5
Vaieldamatult parim seis on Interil,kes on suutnud võita mõlemat oma vastast.Kas nad suudavad ka edasi niimoodi mängida,see selgub juba kevadel?Väga suure kaaluga edasipääsejate suhetes ,on Barca ja Newcastle kohtumisel,mis küll edasi lükati,aga mis ei jää pidamata.

Grupp B
1 Londoni Arsenal 4p(2) 3:1
2 Amsterdami Ajax 4p(2) 3:2
3 CF Valencia 2p(2) 1:1
4 AS Roma 0p(2) 2:5
\"Üllatavalt\" hästi mängib Roma ründeliin,kes on suutnud kahe kohtumisega lüüa tervelt kaks kolli vastaste võrku.Samas on neid alt vedanud nende \"kaljukindel\" kaitseliin,kes on lasknud kahe mänguga viis palli oma väravavõrku.Seega ollakse taas alguses tagasi.Kord on rünnak \"hea\" ning kaitse \"halb\", siis jälle vastupidi,et kaitse \"hea\" ja rünnak \"halb\"

dreyd
11.12.02, 11:16
super suured :r66m7: :r66m7: Jarile ja Ajaxi porukale, tubli töö. Kahju Bayerist, kes hoolimata heast partiist 2:3 ära said. Ja huvitav, miks referee ei võtnud ära Carboni kätt, kas see oli nii ilmne ja nii ootmatu? Angulo eemaldamine oli vastupidiselt kohtunikult tubli töö.

dreyd
11.12.02, 11:29

Teine värav tuli meie põhjanaabri Jari Litmaneni löögist(enne seda väravat,oli olnud suhteliselt varjus.Polnud millegi erilisega silma hakanud).

jah aga ilmselt 9 minutiga ei peagi ju kohe päris kõigega silma jääma.

vandersell
11.12.02, 12:05

Teine värav tuli meie põhjanaabri Jari Litmaneni löögist(enne seda väravat,oli olnud suhteliselt varjus.Polnud millegi erilisega silma hakanud).

jah aga ilmselt 9 minutiga ei peagi ju kohe päris kõigega silma jääma.
My point exactly ;)

Devil
12.12.02, 03:08
Isn`t it ironic .. jälle suutsime hispaania ja saksa superklubid esimeses 2 mängus ahju panna :õnnelik:
:õlu: :õnnelik: :õnnelik:FORZA PIPPO FORZA SHEVA FORZA MILAN:õnnelik: :õnnelik: :õlu:

Yourself
12.12.02, 18:50
Real´i ja Lokomotivi mäng näitas küll igatahes, et Real sellise vormiga see aasta kindlalt ei võida. Staare on tõesti juba liiga palju. Vincente ei olegi eriti kaval treener. Jalgpallis on siiski tähtsaim koostöö.

mjkk
13.12.02, 16:38
Originally posted by Yourself

Real´i ja Lokomotivi mäng näitas küll igatahes, et Real sellise vormiga see aasta kindlalt ei võida. Staare on tõesti juba liiga palju. Vincente ei olegi eriti kaval treener. Jalgpallis on siiski tähtsaim koostöö.

Ma teen ennustuse - Real ei saa siit gruppist edasi. Ausalt öeldes loeksin mina seda juba üllatuseks, kui saaks. Ees on mäng Borussiaga, kui talvevaheajal midagi kategoorilist ette ei võeat ja mäng tublisti ei parane, siis on küll Milan, Borussia edasi.:doh:

Yourself
13.12.02, 20:33
Mulle tundub ka, et Realil on raskusi alagrupist edasi saamisega. Ja kui saavad, siis finaali kindlasti ei jõua. Aga minule, kui Deportivo fännile on see ainult rõõmustav:D :D :D

jazzjansa
14.12.02, 13:35
Jälle üks voor Meistrite Liigas mööda saatetud.järjekordselt näitas oma kehva vormi Meistrite Liigas Madriidi Real,saades kodustaadionil kõigest 2:2 viigi Lokomotiiviga.
Selle nädala tabeliseis:
1 FC Barcelona(0) kaheksast mängust kaheksa võitu.Kui arvestada ka eelringe siis 10-st 10.Sellega on Barca korranud Milani rekordit(enim võite järjest).Viimatine mäng kujunes Barcelonale suhteliselt kergeks.Muidugi oli Newcastlele ka omad võimalused,aga mängu kontrollis selgelt Barcelona.
2 AC Milan (0) Väga tähtis võit Dortmundi üle.Nüüd oleks vaja kevadel saada veel vähemalt neli punkti ning sellega peaksid nad endale edasipääsu tagama.
3 Manchester United (+0,5) Mänguliselt kindel 2:0 võit depori üle.Hea esituse tegi taaskord Manu van Nistelrooij,kelle arvele kanti mõlemad Manu väravad.
4 Torino Juventus (+1).Kehvapoolne Basel alistati kindlalt 4:0.Eks kevadel ole näha kui heas vormis ikkagi Juventus on.
5 CF Valencia (-1,5) Väga raske,kuid tähtis 0:0 viik võõrsilt ,kindlustas Valencia kolmandat kohta alagrupis veelgi.
6 Milano Inter (+1) Tulemuselt raske,kuid mänguliselt kindel 3:2 võit Leverkuseni üle.Võiduga astus suure sammu veerandfinaali poole.Interi kätes on Barcelona saatus,kas Barca parandab rekordit või mitte.
7 Londoni Arsenal (0) läks kaduma kaks punkti,millega sisuliselt oleks endale tagatud veernandfinaal koht.Kevadel läheb play-off mängudel raskeks,juhul kui ei suudeta paremini oma võimalusi realiseerida.
8-9 Deportivo la Coruna (-1,5) Nüüd hakkab valusalt kätte maksma 2:0 eduseisust 2:2 viigiga lõppenud mäng Juvega.Oleks sealt kolm punkti saadud,hoitaks praegust tabelis teist kohta.
Amsterdami Ajax (+3) Astus sammu lähemale oma 1990-ndate keskpaiga hiilgusele.
10 Dortmundi Borussia (-1) kaotus Milanilt ei ole veel maailmalõpp.Järgnevad kaks mängu Reaaliga otsustavad,kumb neist kahest edasi pääseb.Südames olen Dortmundi poolt,aga tegelik ......
11 Leverkuseni Bayer 04 (-1) Koduliigas kõikuvalt mängiv Leverkusen on ka oma ML. esimese faasi vormi minetamas(napid,kuid kindlad kaotused Barcalt ja Interilt).Läheb raskeks et edasi pääseda.
12 FC Basel (-0,5) 0:4 kaotus näitab selgelt,et Basel on veel väääga nõrk Meistrite Liiga jaoks.
13 Moskva Lokomotiiv (+3) Super loko super.Vooru üllataja hoidis ju korraks isegi ju võidust kinni.Kui nad oleks suutnud reali võita,oleks ma valinud selle aasta 2002 jalgpallimaastiku tähtsündmuseks(isegi tähtsamaks kui MM 2002).
14-15 Newcastle United (-0,5) Jätkavad endiselt oma graafikus,kuid selles alagrupis kus nad praegu on ei pruugi kolmest kevadisest võidust piisata,et vf. edasi pääseda.
Madriidi Real (-1,5) Järjest sügavamale langev peafavoriit,ei ole enda mängu veel sellel hooajal leidnud.Hooaega kahe võiduga alustanud meeskond,on nüüd tervelt kuus mängu järjes6t võiduta olnud.See on sellisele superstaaridest kubisevale meeskonnale ikka väga pikk aeg.Loodan,et nad jätkavad kevadel samasugusel vormiharjal.
16 AS Roma (-1) Seekord eksis siis nende kaljukindel kaitseliin.Hea mängu tegid Roma ründemängijad(tervelt üks värav) eesotsas vahetusmehe batistutaga.

Suurimad tõusjad:Amsterdami Ajax +3
Moskva Lokomotiiv +3
Suurim langeja:DEREVA -1,5
Kui Itaalia meeskonanad on hetkel väga heas vormis,siis Hispaania klubid,v.a Barcelona,on mõõnaperioodis.
Väravalööjate edetabel:
1-2 H.Crespo (Milano Inter) 9 väravat
F.Inzaghi (AC Milan) 9 väravat
3-4 R.Makaay (Deportivo la Coruna) 8 väravat
R.van Nistelrooij (Manchester United) 8 väravat
5 T.Henry (Londoni Arsenal) 6 väravat

mjkk
14.12.02, 14:19
Ausalt öeldes oleks minu arust pidanud AC Milan tõusma võiduga Dortmundi üle esimeseks. On ju selge, vähemalt minu jaoks, et niipea, kui Barcelona kohtub Interiga, on neil püksid täis. AC Milan on juba aga edestanud Reali ja Dortmundi. Aga noh, igal mehel oma arvamus...jätka samas vaimus!:D

H.M Murdock
15.12.02, 01:14
newcastlest rääkides-ma ei taha negatiivne olla kuid ma ei usu et nad teist korda ajalugu teevad.Selles suhtes et neil kas mäng läheb või mitte.Ebastabiilsed.kuigi tore oleks kui nad edasi saaks!

Loca
24.01.03, 03:25

Mulle tundub ka, et Realil on raskusi alagrupist edasi saamisega. Ja kui saavad, siis finaali kindlasti ei jõua. Aga minule, kui Deportivo fännile on see ainult rõõmustav:D :D :D

Miks see sulle siis nii rõõmustav on? Ega Deporil endal ka hiilgavad võimalused edasipääsemiseks pole. Punkte on neil ju sama palju kui Realil.

Ise arvan, et Real võtab end veel kokku ja võidab ülejäänud neli alagrupimängu. Ja play-offides real ei väärata

H.M Murdock
01.02.03, 15:25
Originally posted by Marca

Miks see sulle siis nii rõõmustav on? Ega Deporil endal ka hiilgavad võimalused edasipääsemiseks pole. Punkte on neil ju sama palju kui Realil.

Ise arvan, et Real võtab end veel kokku ja võidab ülejäänud neli alagrupimängu. Ja play-offides real ei väärata

Kui Real üldse play-offidesse pääseb,kui selline suursündmus peaks juhtuma,küll siis keegi Itaaliast nad CL-ist vabastab.:lehm: :keel6:

Loca
02.02.03, 00:31
Originally posted by H.M Murdock

Kui Real üldse play-offidesse pääseb,kui selline suursündmus peaks juhtuma,küll siis keegi Itaaliast nad CL-ist vabastab.:lehm: :keel6:

Miks ei peaks juhtuma? Oota palun mängud Borussiaga ära ja tee siis oma järeldused.

ROOTSI KUNN
16.02.03, 23:04
Alates järgmise nädala kolmapäevast saame jällegi osa euroopa tippjalgpallist.
Sobib suurepäraselt ,et vaikselt ka uuele Eesti jalgpallihooajale sisse elada. Millised on arvamused ,kes sel aastal tugevamateks osutuvad. Alustaks kas või sellest ,et pakuks välja neli poolfinalisti. Vutispetsid , pakkuge!:)

mjkk
16.02.03, 23:13
Kuigi siin teemas vist siuekseid ennustusi juba toimunud ja spets ma ka pole, siis ennustada meeldib :P .

Seega, kes jõuavad poolfinaali:

Manchester United
AC Milan
Inter Milan
Ajax

Seda arvan mina, ei teagi, miks usun Ajaxisse nii palju ja näiteks Arsenali/Reali/Valenica välja jätan, kuid need peaks olema tugevaimad.

Aramis
17.02.03, 17:34
Minu nelik:
Arsenal
Milan
Barca
Borussia

Nagu eelkõnelejagagi on viimase ennustatu osas tegemist wishful thinkinguga, aga midagi ebatõenäolist selles ka pole.Samuti on ka Barca jõudmine esinelikusse tegelikult üsna kahtlane äri ,aga saame näha.Juve,Interi,Manu ja Depori võimalustes näen ma nõrku külgi,mis võivad saada saatuslikeks.
Ja väike edit ka siia - tegelikult on Milaniga selline lugu ,et liiga hea olla pole kunagi väga hea ja seega veerandfinaali exit on nende jaoks suht tõenäoline.

dennis10
17.02.03, 22:15
ma arvan, et poolfinaali jõavad kaks meeskonda itaaliast: kas Milan, Juventus või Inter, kusjuures ma ei oska ühtegi neist teistele eelistada. Ülejäänud kohad saavad vastavalt inglise ja hispaania klubid. Arsenali võimalusi pean ma paremaks kui Manu omi ja usun, et Real näitab veel sisu.
minu valik:
Arsenal
Real
Inter / Juventus
Milan

Devil
18.02.03, 02:35
Hmmz ah et või juba poolfinaale pakutakse :) ... ise alustaks sellega kes grupist edasi pääsevad poleks barcal juba 6 punkti ja oleks leverkusen paremas vormis pakuks isegi edasipääsejatena A grupist newcastle aga siiski olen kindel et edasipääsejad Barca ja Inter.
B grupi staarideks pakuks Arsenal ja Valencia. Nende suhtes vist erilisi põhjendusi pole vaja ... ajaxil kyll 2 punnine edu kui 12 punni veel saadaval
C grupp Milan edasi 100% ;) .... Dortmund ja Real jagelevad edasi ise. Kuid usun, loodan vennakese rõõmuks, et Real läheb edasi.
D grupp Manu ja Juve ... ei usu et Depor välja rabeleb.

Ok veerand finaalid veerandfinaalideks eks neid näeb veel ...aga arvan et 4 parema hulka jõuavad Milan, Inter, Juventus, ja keegi neljas ... suht utoopiline, et kõik 3 italianot edasi saavad :). See neljas tuleb ... Arsenali, Valencia, Reali hulgast. Ma nyyd paaride loosimis taktikat pole uurind ... nii et need on lihtsalt minu soosikud

fitti
18.02.03, 12:43
pakuks ka kõiksepealt alagruppidest edasipääsejaid.

A-GRUPIST heas vormis ja kahe võiduga Inter, Barca praeguse nadi vormiga on aga Newcastle\'l mu arvates kõik võimalused olemas . Bayer jääb ilmselt statisti rolli, eriti arvan ma nii peale Klausile kinga andmist..

B-GRUPIST kindlasti (kahjuks:D ) Arsenal, teisena ilmselt Valencia. Aga kui Ajax peaks suutma täna arsenalile vastu hakata, siis ma neid nii julgelt enam maha ei kanna.

C-GRUPIST Milan, ja oh kui tahaks et Reali asemel Borussia Dortmund..:lahe: , ilmselt nii siiski ei juhtu ja homme kotitakse sakslased kuningliku klubi poolt ära.

D-GRUPIST mõistagi ManU:õnnelik: , aga teise edasipääseja koha pealt ma nii kindel pole. Deporil veel mõlemad mängud Baseliga pidamata, mis kõigi eelduste kohaselt 6 punkti peaks tooma, ManU ja Juve aga samal ajal jagavad omavahel maid. Oleks maruhuvitav muidugi, kui edasisaaja otsustaks grupifaasi viimane mäng ManU-Depor.. Aga kokkuvõttes pakun siiski Juvet edasipääsejana.

4 poolfinalisti on võimatu ennustada, kui ei tea veerandfinaalpaare. Kas need pannakse kokku A1-B2 põhimõttel??

Kaarel
18.02.03, 13:11
Poolfinaalides siis:

Milan
Arsenal
Real Madrid
Newcastle

Originally posted by Fitibaldi

Kas need pannakse kokku A1-B2 põhimõttel??

Ei panda. Veerandfinaali paarid moodustatakse nii, et gruppide võitjad loositakse kokku teise koha saanud meeskondadega.

fitti
18.02.03, 13:23
amm..pakun siis 1/2finaali:

Arsenal
Real
ManU
Milan

Aramis
19.02.03, 02:48

Minu nelik:
Arsenal
Milan
Barca
Borussia

Nagu eelkõnelejagagi on viimase ennustatu osas tegemist wishful thinkinguga, aga midagi ebatõenäolist selles ka pole.Samuti on ka Barca jõudmine esinelikusse tegelikult üsna kahtlane äri ,aga saame näha.Juve,Interi,Manu ja Depori võimalustes näen ma nõrku külgi,mis võivad saada saatuslikeks.
Ja väike edit ka siia - tegelikult on Milaniga selline lugu ,et liiga hea olla pole kunagi väga hea ja seega veerandfinaali exit on nende jaoks suht tõenäoline.

Kui palju võivad ikka asjad muutuda.Ajaxi suurepärane mäng Highburyl annab arvata ,et Ajax kodumängu võidab,sest Arsenali kehv võõrsilmäng on teada.Kui arsenal viigi välja pigistab, siis läheb põnevaks.Ja lõpuks - kuidas ma sain maha kanda Valencia?.Inimese mälu on ikka ülilühike.Roma pandi Roomas kotti ja see tõstis Valencia hoobilt selle alagrupi soosikuks.

H.M Murdock
19.02.03, 10:54
Väike tänaste mängude \"eelvaade\" (totaalselt mu isiklik arvamus,aga selleks ju foorum ongi!)

madrid-dortmund:seni väga sitas vormis olev real paistab olevat lõpuks leidnud oma mängu,kuid dortmundil on ka kindlasti võimalus,poleks enam eriline ime,kui reali \"lõvikoopas\" võidataks.....seis võib jääda milline tahes:D
milan-lokomotiv:milan peaks selle mängu küll võitma,ei tahaks uskuda et loko suudab neile san sirol vastu hakata ja võita,seis jääb ~2-0
basel-deportivo:basel kui üllataja pannakse nüüd ilmselt suurte klubide poolit paika,kuid kuna mäng toimub Saint Jakob Park`il on kõik võimalik....seis 1-3
manu-juve:kaua oodatud mäng,del piero puudumisel on juve nõrgen ja old traffordil nad ei võida,väravaid ootan van N-ilt ja scholesilt,kes on hetkel väga heas vormis,juve poolt sahistab ilmselt treze või nedved.......seis 3-1:r66m7: :r66m7: :r66m7:

dreyd
19.02.03, 12:27
kuidagi ei saa kommenteerimata jätta eilset Carew kolli Roma vastu, päris mõnus emopauk goalile, lisaks pidin peagu minestama, kuna Roma goalkeeper(vist Pelizzoli) oli nii karvaselt sarnane Batistutale, et tee või tina:D ja lõpuks on nüüd veel Romal kellad kah.

ROOTSI KUNN
19.02.03, 15:55
Aga eilsetest mängudest jättis Barca jälle endise hea mulje. Ikkagi ei usu ,et nad finaali saavad. Relvameistrid panid Leverkuseni kindlalt kotti ja Ajax oli võrdlemisi hambutu.
Mina hoian Lokole pöialt nad on mõnusalt üllatanud nagu ka Basel .:lahe:
Manu- jätab suht külmaks,tahaks teisigi inglise klubisid finaalis näha.:lahe:

fitti
19.02.03, 15:58

pakuks ka kõiksepealt alagruppidest edasipääsejaid.

A-GRUPIST heas vormis ja kahe võiduga Inter, Barca praeguse nadi vormiga on aga Newcastle\'l mu arvates kõik võimalused olemas . Bayer jääb ilmselt statisti rolli, eriti arvan ma nii peale Klausile kinga andmist..

jah näed, mul kaah tuleb sõnu syya.. tundub, et hoopis Interil läheb kibedaks, eriti silmas pidades Newcastle\'i ilusat eilset esitust.

Kaarel
19.02.03, 16:03
Originally posted by ROOTSI KUNN

Aga eilsetest mängudest jättis Barca jälle endise hea mulje. Ikkagi ei usu ,et nad finaali saavad. Relvameistrid panid Leverkuseni kindlalt kotti ja Ajax oli võrdlemisi hambutu.

Relvameistrid? :oih:

jyriöö
19.02.03, 16:42

Arsenali kehv võõrsilmäng on teada.Kui arsenal viigi välja pigistab, siis läheb põnevaks.

Sa pead küll vist eelmist hooaega silmas, kus nad CL\'s võõrsil ühtki võitu ei saanud. Sel aastal on Arsenal neljast vastaste väljakul peetud kohtumisest saanud vaid ühe kaotuse, sedagi suht tähtsusetus mängus Dortmundi vastu. Alistatud on aga Auxerre, PSV ja Roma.

PS Kaarel, relvameistrite all mõtles Kunn vist Arsenali, nende hüüdnimeks ju Gunners :doh: . Mis neil aga Leverkuseniga pistmist ...:sega10: ,

Kaarel
19.02.03, 16:58
Originally posted by jyrioo
PS Kaarel, relvameistrite all mõtles Kunn vist Arsenali, nende hüüdnimeks ju Gunners :doh: . Mis neil aga Leverkuseniga pistmist ...:sega10: ,

Seda minagi...

Wingback
20.02.03, 03:21
Enda arvamuse järgi tooksin välja tänaõhtuse ManU-Juve mängu parimad :
Manchester United - Neville (väga hästi kattis eriti esimesel poolajal) ning Nistelrooy (kõige ohtlikum mees eesotsas, valik ei ole põhjustatuda ainult tema iluvärava tõttu, vaid aktiivse ja ohtliku tegutsemise pärast;)).
Juventus - Nedved (no ilma temata poleks Juvel ründes küll midagi teha. Juve poolelt kõige kasulikum mees väljakul täna õhtul) Ferrara (tõeliselt enesekindel ning muljetavaldav kaitsemäng)

Mis muidugi huvitav oli, oli muidugi kohtuniku otsus penalti mitte määramise suhtes. Fakt et ManU võitis, päästab arvatavasti tema naha, muidu tuleks kriitikat nii et vähe pole.:D
:(Kurb et Juventusel nii paljude põhimeestega häda on.

fitti
20.02.03, 03:32
njah nielsen arvas vististi, et scholes ära lööb ja kui pall postist tagasi tuli, oli nii jahmund, et ei taiband pausi tekkides juve vahti isegi noomida. mu meelest tulnuks mäng katkestada kohe peale mahatõmbamist, mitte lasta edasi mängida, viga oli ilmselge.:doh:

Kaarel
20.02.03, 03:36
Aga kui Scholes oleks tühja väravat tabanud, kas oleksid siis kah pennalt tahtnud?

Hunt
20.02.03, 13:04
Jee Basel võitis! Loodetavasti suudab kuidagi läbi ime Basel tulla teisex!:õnnelik:

fitti
20.02.03, 14:37
ei, siis oleks kahjurõõm seda suurem olnud:D
aga kohtuniku võimalikke liigutusi oli mu meelest 2: kas kohe peale viga vile ja pennal või peale olukorra lõppu punane väravavahile.

mjkk
21.02.03, 18:12
Väike vahe kokkuvõte, kui hakatakse jõudma lähedale otsustavatele hetkedele:

Grupp A

Viimased kohtumised:

Barcelona v Internazionale 3-0
Leverkusen v Newcastle 1-3

Tabeliseis:

Barcelona 9
Internazionale 6
Newcastle 3
Leverkusen 0

Nii, Newcastlel hea võimalus edasi pääseda, on minu arvamus. Ennustatavalt suudab Toon Leverkuseni ka St. James\' Parkil lüüa ja Barcelona samuti oma tulemust korrata. Sel juhul tähendaks see, et Interil ja NUFCil sama palju punkte, Leverkusen väljas ja Barca edasi, siis läheb asi eriti põnevaks, kuna kohtuvad Inter - Newcastle (11. märts), samal ajal peaks Barca Leverkuseni võitma ja edasipääsu tagama, eeldades aga, et Inter suuda viimases voorus Leverkuseni lüüa ja Barca läheb NUFCi vastu nõrgendatud koosseisuga (sest edasipääs tagatud - liiga tähtis) - tuleb põnev Inter - Newcastle!

Grupp B

Viimased kohtumised:

Arsenal v Ajax 1-1
Roma v Valencia 0-1

Tabeliseis:

Ajax 5
Arsenal 5
Valencia 5
Roma 0

Väga põnev seis grupis, kõik kohtumised praegu väga tähtsad ja rasked igale meeskonnale, kuigi Romal 0 punkti, ei saa öelda, et Roma\'st või Rpma vastu kindlad punktid tulevad. Ajax võõrustab järgmine ring Arsenali, mis tuleb kindlasti põnev mäng. Valencia proovib edu korrata, seega kõik on täiesti lahtine, ka Roma edasipääs pole võimatu.

Grupp C

Viimased kohtumised:

Madrid v Dortmund 2-1
Milan v Lokomotiv 1-0

Tabeliseis:

Milan 9
Madrid 4
Dortmund 3
Lokomotiv 1

Milan võtab sellest grupist oma, üllatusviik Reali poolt Lokomotivi vastu näitas, et FC Rikkurid pole samuti just parimas vormis ja et Dortmund võin neile veel kõva lahingu anda edasipääsemise osas. Lokomotiv peaks saama peksupoisiks, kuigi viik Realiga ja korralik vaid 0-1 kaotus AC Milani vastu tõestas nii mõndagi...Real sõidab järgmiseks mänguks Saksamaale, seega, kui Milan Lokomotivi võitma peaks, siis on ta edasipääsu taganud ja läheb heaks andmiseks Reali ja Dortmundi vahel. Järgmine kohtumine Saksamaal peaks asjad paika panema - Reali võidu korral on viimaste seis soodne, Dortmundil aga juba raske edasi saada, viik jätaks asja põnevaks edasi ja Dortmundi jätaks samuti lahtised otsad...

Grupp D

Viimased kohtumised:

Basel v Deportivo 1-0
Man. United v Juventus 2-1

Tabeliseis:

Man. United 9
Juventus 4
Basel 3
Deportivo 1

Deportivo leiab end hetkel viimaselt kohalt tabelis, kindlasti on nende eesmärk järgmiselt kohtumiselt Baseliga 3 punkti võtta ja kätte maksta, et vähegi oma lootusi säilitada. Juve - ManU teine osa ees ootamas, mis ManU järjekordse võiduga Punastele Kuraditele edasipääsu tagaks. Basel on sitke ja näitab hamabid, kindlasti ei tasu maha kanda. Usun, et edasi pääseb küll Juventus ja Manchester ning kannan Deportivo maha, kuid pall on ümmargune ja siin grupis on samuti seis palju selgem peale järgmist vooru.

mcnamara
26.02.03, 09:51
Mõni vaade eilsele Borussia - Real mängule. Suurepärane! Vähemalt niipalju, kui Soome Nelonenist näha võis. Tõeline fenomen on ikka Jan Koller. Muidugi tänu oma 2.02 pikkusele peamängus ületamatu, aga vajadusel ka väga liikuv mängija. Käib kaitses abis ja kõik. Kuid uskumatu on see, kui kõrgele tõuseb ta jalg ja et suure mehe tehnika võib olla nõnda laitmatu!
Dortmund näitas üldse ilusat mängu, kindlasti tuleb ära märkida noored Saksa koondislased Metzelder ja Kehl. Aga ega Realgi halvasti mänginud - Ronaldo näitas end mõnelgi hetkel tõelise pallivõlurina. Kui vaid seda imepärast kollkiprit Jens Lehmanni ees poleks seisnud.
Loodetavasti Dortmundi välejalg Ewerthon siirdub kunagi oma karjääri jooksul ühte teatud klubisse Mersey ääres...:P Igatahes fännide poolehoid on võidetud juba enne.

Ja kuidas meeste paljad pealaed aurasid prozhektorite valguses! ;) Vaimustav mäng.

fitti
26.02.03, 11:07
vaatsin ka rtl pealt lyhendatud versiooni.. lehmannilt superm2ng, kuradi kahju, et portillo selle alumise nurga yles leidis... raulil ja ronaldol oli kahe peale vist mingi 10 suht kindlat santsu, mis k6ik 2ra susserdati:P vaikselt juba loodan, et bvb edasi saab..

Aramis
26.02.03, 12:36
Valus lõpp ilusale mängule.Väga valus! Loodame, et vene karud Moskvas suudavad Reali peatada ja BVB enam ei eksi , aga üldjoontes on tänu eilsele viimasele minutile Real suutnud seisu enda kasuks pöörata.

Devil
26.02.03, 13:10
Lokomotiiv vs Milan 0:1 ... milan lõi esimese ära ja siis hoidis seisu rohkem polnud ju vaja pingutada ;) ... Serie A-s tähtsad mängud eest pole vaja liigset väsimust.
Juventus vs ManU ... minu jaoks yllatav tulemus nyyd, kus tipphetked vaadatud ... võib öelda et mõlemad poolel oli tasmel võimalusi yks lõi ära ... teine lõi latti/posti :D shit happens ... juve loodan, et saab ikke edasi :)(ma ise kah ei usu mida ma ütlesin:D)
Dortmund vs Real ... saksa klubisi ei armasta, reali kah mitte nii et viik siis viik ... võimalusi oli mõlemil ... kuid seekord sedaviisi ... tjah lehmann oli jube tasmel!
Depor vs Basel ... oleks oodanud depolt paremat mängu(rohkem võimalusi ja väravaid) aga võitjate yle kohut ei mõisteta. Basel seevastu suutis tekitada olukordi kuid löögi täpsus jääb vajaka :(

Mina olen rahul, Milan saab nyyd rahulikult Serie Ale pühenduda, kuid ega kaotama minda ka kahes järgmises CLi mängus ;)

ek
26.02.03, 15:55
Originally posted by Devil

...kuid ega kaotama minda ka kahes järgmises CLi mängus ;)

ega ei minda jah aga need kaotused lihtsalt tulevad :lahe:

Kaarel
26.02.03, 17:03
mcnamara tõstis BvB vs Real mängust esile Kollerit, Metzelderit ning Kehli. Ma ültleks, et Borussia poolelt oli parimaid mängijaid platsil hoopis Tortsen Frings, kes oli keskväljal tõeliselt suurepärane. Loomuliult tegi imepärase mängu ka Jens Lehmann, tänu kellele seis nii kaua üldse 1-0 püsis.

H.M Murdock
26.02.03, 17:06
Nüüd siis väike eelvaade tänastest kohtumistest (see on totaalselt subjektiivne).
NUFC-Leverkusen:peale nufci võõrsi 0-3 võitu on nad ka täna ilmselt võitjad,seis 3-1.
Ajax-Arsenal:peale eelmise nädala viiki tahavad mõlemad pooled kindlasti võita ja loodetavasti pole ajax seekord nii tugeva pressingu all (eriti lõpu mintutitel) nagu Highburyl.....seis:kumbki meeskond võidab napilt 0-1,1-0,2-1,1-2 peaks tulema lahtińe mäng.....:õnnelik:
Valencia-Roma:pärast nädalast vigastust naaseb roma kapten totti,kes lisab rünnakutele kindlasti hoogu ja valencia on oma tavapärases headuses....tuleb ilmselt väravate rohkem mäng kui eelmine kord 0-1.....valecia peaks ikkagi võitma
Inter-Barca:kui inter kombineerib nii nagu viimases 3-1 mängus Piacenza vastu tuleb väga võimas mäng,sest nüüd on ju tagasi ka vieri.....ehk suudab inter barca võidukäigu peatada.......oleks aeg...kuigi kui barca võidab on nufcil väga hea võimalus edasi saada.....tulemust on raske ennustada,loodame et tuleb lahtine väravaterohke mäng :r66m7: :r66m7: :r66m7:

mjkk
26.02.03, 17:22
Maailma sisukaim ja parim eelvaade läbi aegade, Murdock. :kaval: Peale selle, et sul seal eelvaates oli faktilisi vigu (NUFC võitis Leverkuseni eelmine nädal 3-1 näiteks..) oli see jutt kah mõttetu. Avatud mängu oodatakse igast kohtumisest ja samuti väravaterohket mängu (eriti kui 1-1 eelmine mäng..) ning võitu vajavad kah kõik, kel vähegi aru peas. Seega, ehk teeksid järgmine kord \'veidike\' ülevaatlikuma eelvaate ja paneks faktid kah paika enne kui midagi ütled...

silverman
26.02.03, 17:27
mcnamara tõstis BvB vs Real mängust esile Kollerit, Metzelderit ning Kehli. Ma ültleks, et Borussia poolelt oli parimaid mängijaid platsil hoopis Tortsen Frings, kes oli keskväljal tõeliselt suurepärane. Loomuliult tegi imepärase mängu ka Jens Lehmann, tänu kellele seis nii kaua üldse 1-0 püsis.

Kõiki nimetatuid võib esile tõsta, lisaks veel Dede, kes oma ääre ikka väga ilusasti puhta hoidis. Nuriseda võib aeglaste Wörnsi ja Reuteri kallal. Ja loomulikult Amoroso, kelle individuaalitsemisest suuresti Reali värav võimalikuks sai.

silverman
26.02.03, 17:31

Tõeline fenomen on ikka Jan Koller. Muidugi tänu oma 2.02 pikkusele peamängus ületamatu

Eriti hea oli see koht, kus ta 1.68-sele Roberto Carlosele peapalli kaotas :D

fitti
26.02.03, 19:09

Inter-Barca:kui inter kombineerib nii nagu viimases 3-1 mängus Piacenza vastu tuleb väga võimas mäng,sest nüüd on ju tagasi ka vieri

kle vieri oli täiesti olemas ka möödunud nädalal ega säranud praktiliselt millegagi, need kaks kolli, mis ta piacenzale lõi, olid temalikult juhuslikud ja õnnega pooleks. ;)

H.M Murdock
26.02.03, 19:21

Inter-Barca:kui inter kombineerib nii nagu viimases 3-1 mängus Piacenza vastu tuleb väga võimas mäng,sest nüüd on ju tagasi ka vieri

kle vieri oli täiesti olemas ka möödunud nädalal ega säranud praktiliselt millegagi, need kaks kolli, mis ta piacenzale lõi, olid temalikult juhuslikud ja õnnega pooleks. ;)

No nüüd ta loodetavasti särab.......ja need võimalused mis tal olid,no see ongi ju ründaja töö need ära lüüa ega mis need van Nuudli väravad paremad on aga nad mõlemad on ikkagi maailmaklassi ründajad:lahe:

fitti
26.02.03, 20:37
heh, kellele see vieri andiski tigeda intervjuu, kus ytles umbes nii, et olen sel hooajal löönud väravaid peaga, jalaga, lähedalt ja kaugelt, aga ikka leidub kritiseerijaid´(nagu fitibaldi:õnnelik: ), kes mind tõsiselt ei võta ja iga kolli puhul lucky bastard ytlevad.. eks saame siis näha millega poiz täna hakkama saab.

mcnamara
27.02.03, 10:24
Kui teisipäevane TV-mäng oli maiuspala, siis eilne Inter - Barcelona tõeline halva jalgpalli musternäide. Mul on alati kuidagi ebamugav olla, kui seisus 0:0 mängu lõpus kumbki pool isegi ei ürita. Või mis sest mängu lõpust rääkida. Esimesel poolajal oli passiivne Inter, teisel Barca. Tulemuseks mäng täis valesööte ja jõhkrusi, peategelaseks väljakul ringi sibavad kanderaamimehed.
Potensiaalselt huvitav uus tutvus oli Sierra Leonest pärit Kallon, aga temagi pidi juba esimesel poolajal lahkuma.
Ühesõnaga - oli sedasorti mäng, kus ennast koduselt võis tunda Interi kaitsja Carlos Gamarra. Tema Paraguai on juba kahel MM-finaalturniiril sarnast jalgpalli viljelenud. :(

Aramis
27.02.03, 10:46
Üksikud üritajad olid nagu nt dalmat ,aga üllatavalt sisutu ja eesmärgitu mäng oli, kus valesööt oli tõesti tihedaim element mängus.Aegaajalt tehti paar ilusat tehnika näidet aga no mängu ennast eriti tõesti polnud.

Jaan
28.02.03, 01:28

Kui teisipäevane TV-mäng oli maiuspala, siis eilne Inter - Barcelona tõeline halva jalgpalli musternäide. Mul on alati kuidagi ebamugav olla, kui seisus 0:0 mängu lõpus kumbki pool isegi ei ürita. Või mis sest mängu lõpust rääkida. Esimesel poolajal oli passiivne Inter, teisel Barca. Tulemuseks mäng täis valesööte ja jõhkrusi, peategelaseks väljakul ringi sibavad kanderaamimehed.
Potensiaalselt huvitav uus tutvus oli Sierra Leonest pärit Kallon, aga temagi pidi juba esimesel poolajal lahkuma.
Ühesõnaga - oli sedasorti mäng, kus ennast koduselt võis tunda Interi kaitsja Carlos Gamarra. Tema Paraguai on juba kahel MM-finaalturniiril sarnast jalgpalli viljelenud. :(

Noo!!! Paraguai on kyll m2nginud alati l6hkuvat jalgpalli, aga m2ngu l6hkuvat, mitte mehi. Interi kondimurdjad on ikkagi Materazzi ja v2ike psyhho (mul on suur kiusatus tunduvalt sitemini 8elda) Cordoba.

vaikiv mees
28.02.03, 18:03
kohutalt palju kaitsjate tehtud lollusi mu meelest oli selles voorus, peale Juve kaitsja ebaõnnestunud tagasimängu lükkas van Nist. palli sisuliselt tühja väravasse, Kiiev kaotas kodus pendlast 0-1, ründajad olid värava ees jumala vabaksjäetud (Newc vs Leverk. näit.)

mcnamara
28.02.03, 18:09
Noo!!! Paraguai on kyll m2nginud alati l6hkuvat jalgpalli, aga m2ngu l6hkuvat, mitte mehi. Interi kondimurdjad on ikkagi Materazzi ja v2ike psyhho (mul on suur kiusatus tunduvalt sitemini 8elda) Cordoba.

Mõttetu ilmselt kommenteerida, aga Gamarra\'t ei olegi ma mingiks kondimurdjaks pidanud. Ta on väga hea ja rahulik keskkaitsja. Lihtsalt kogu kolmapäevane mäng meenutas mulle pisut Paraguai koondise esitusi MM-idel. Kui mitte muud, siis vähemalt sama igav.

H.M Murdock
28.02.03, 19:34

Mõttetu ilmselt kommenteerida, aga Gamarra\'t ei olegi ma mingiks kondimurdjaks pidanud. Ta on väga hea ja rahulik keskkaitsja. Lihtsalt kogu kolmapäevane mäng meenutas mulle pisut Paraguai koondise esitusi MM-idel. Kui mitte muud, siis vähemalt sama igav.

ja üldse.....2. alagruppide voorus on saatuse vms tahtel olnud TV3 suht igavad mängud....ManU-Juve:hea et niigi läks,see oli minu nähtutest manu üks sitemaid mänge,seda siis mänguilu poolest ja Inter-Barca:see oli nii nagu ta oli,barca läks viigistama ja inter ei loonud ka midagi ilusat v.a teise poolaja mõned algus minutid....:õnnelik: toda viisi

Jaan
03.03.03, 00:44
Originally posted by vaikiv mees

kohutalt palju kaitsjate tehtud lollusi mu meelest oli selles voorus, peale Juve kaitsja ebaõnnestunud tagasimängu lükkas van Nist. palli sisuliselt tühja väravasse, Kiiev kaotas kodus pendlast 0-1, ründajad olid värava ees jumala vabaksjäetud (Newc vs Leverk. näit.)

Moskva vast ikka. Kiiev kukkus esimeses ringis v2lja.