320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Super Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    UEFA Super Cup

    nii, mis teie arvate, kas nüüd on Realil kõikvõimalikud tiitlid olemas, eilne mäng oli ilus, 3-1 Real Madrid võitis Rotterdami Feyenoordi... isiklikult oli Feyenoordi poolt...
    loe veits siit kah
    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

    #2
    Replying to Topic \'UEFA Super Cup\'

    Mäng oli tõesti ilus, mõttetuid vigasid oli vähe. Mis puudutab Real Madridi shanssidesse kohe-kohe algaval hooajal, siis eilse mängu põhjal tekib lausa hirm. Just nimelt selline hirm, et nad teevadki platsi maksimaalselt puhtaks. Iker Casillas tegi minu silmis superhea mängu, Roberto Carlos on endiselt SEE Roberto, kes kõmmutab ükskõik kust ning Figo head söödud - no comments! Kui miski peaks Real Madridi see hooaeg ohustama, siis mägijate enda motivatsioon ja läbisaamine. Liiga palju staare ühes pajas teevad supi liiga soolaseks

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'UEFA Super Cup\'

      Seis oli rahuldav. Ausalt ei lootnud eriti feyenoordi vôitu, sest teatsin et Real läheb oma vôtma! Kindel soosik oli real ning 3:1 vôit näitas, et meeskkond on heas vormis ja hoitke alt, kes nende vastu astuvad. Eriti meeldiv oli see, et carlos on heasse vormi saanud ning kômmutab sama julmalt nagu paar aastat tagasi

      Kuigi ma suur reali fänn ei ole, siis jah edu neile

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'UEFA Super Cup\'

        See Real Madrid on ikka üks mõttetu klubi küll. Ise pole oma võlgugi ära tauda saanud ja juba nad ostavad kalli raha eest uue mängija.
        Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'UEFA Super Cup\'

          Oma võlad maksid nad juba eelmisel aastal ära ja said ühe jutiga u. 200M plussi ka...
          Mul on liiv ja sul on savi.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'UEFA Super Cup\'

            No jah,aga siiski jummala imelik on vaadata, kuidas üks ostab ja ostab ning teine vaevleb pankrotti ääre peal... Ronaldo ost oli viimane asi... Ikka jah, kes hetkel särab, see ka enda rivistusse saadakse!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'UEFA Super Cup\'

              Konkreetselt mängust rääkides - üks meeskond oli ju teatavasti selles mängus suht ebaõiglaselt.Loomulikult mitte Real, kelle Meistrite Liiga võitu ei saa kuidagi vaidlustada.aga see ,mis eelmise aasta UEFA finaalis toimus oli küll üsna hale kokkumäng.Eks ta on üks \"...kes vana asja meelde tuletab\"..aga paraku oleks kena old sellises mängus kahte absoluutset tippu näha.Feyernoord ei ole ei mängjate koosseisult ega rahakotilt seda.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'UEFA Super Cup\'

                Originally posted by Aramis
                aga see ,mis eelmise aasta UEFA finaalis toimus oli küll üsna hale kokkumäng.Eks ta on üks \"...kes vana asja meelde tuletab\"..aga paraku oleks kena old sellises mängus kahte absoluutset tippu näha.Feyernoord ei ole ei mängjate koosseisult ega rahakotilt seda.
                Ei mäleta kokkumängu - kui mitte just seda sakslaste \"miks see mäng Rotterdamis toimub\" hala mitte arvestada... Imelik, et mõnele ei kõlba UEFA Cupi võitja super Cupi mängima... Aga see ei ole minu probleem.
                Mäng oli ilus ja Madriidi Real teenitult võitis. Pisut kukalt pani kratsima Figo ja Zidane\'ivaimustavalt hea mäng. MM-i aegu paar kuud tagasi polnud meestest nagu üldse asja.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'UEFA Super Cup\'

                  Ausalt, minu jaoks oli ka Zidane ja Figo häädus üllatuseks. Eriti viimase edenemine platsil - jälgegi sellest Figost, kes MM-il mängis.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'UEFA Super Cup\'

                    Originally posted by mcnamara


                    Originally posted by Aramis
                    aga see ,mis eelmise aasta UEFA finaalis toimus oli küll üsna hale kokkumäng.Eks ta on üks \"...kes vana asja meelde tuletab\"..aga paraku oleks kena old sellises mängus kahte absoluutset tippu näha.Feyernoord ei ole ei mängjate koosseisult ega rahakotilt seda.
                    Ei mäleta kokkumängu - kui mitte just seda sakslaste \"miks see mäng Rotterdamis toimub\" hala mitte arvestada... Imelik, et mõnele ei kõlba UEFA Cupi võitja super Cupi mängima... Aga see ei ole minu probleem.
                    Mäng oli ilus ja Madriidi Real teenitult võitis. Pisut kukalt pani kratsima Figo ja Zidane\'ivaimustavalt hea mäng. MM-i aegu paar kuud tagasi polnud meestest nagu üldse asja.
                    Let me refresh your memory, emmsii...Rotterdam Rotterdamiks, sellest saadi üle, aga vanameister Kohlerile punase andmine koos penaldiga oli enamus maade spetsialistide poolt confirmitud jõhker ülekohus.Kuni siiamaani ei saa ma aru ,kuidas kohtunik võis sellises mängus sellisel hetkel sellise otsuse teha.Otsus polnud vale, aga mina võrdleks seda selgelt ülekohusega.Rääkimata veel asja tundelisest poolest, et veteranmängija Kohleri viimane etteaste euroopa platsidel ja mees teeb vea ja see karistatakse niimoodi ära.Müstika..aga noh ,see on selge ,et kohtunik ei pea meeste tegude või nägude järgi otsustama vaid ikkagi konkreetse olukorra järgi.Ja minu kui kõrvaltvaataja jaoks oli penalt ja kollane kaart ilma kahtluseta piisav.Ma poleks elus arvanud , et sealt punane kaart tõstetakse.Aga tõsteti...

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'UEFA Super Cup\'

                      Originally posted by Aramis
                      Rotterdam Rotterdamiks, sellest saadi üle, aga vanameister Kohlerile punase andmine koos penaldiga oli enamus maade spetsialistide poolt confirmitud jõhker ülekohus.Kuni siiamaani ei saa ma aru ,kuidas kohtunik võis sellises mängus sellisel hetkel sellise otsuse teha.Otsus polnud vale, aga mina võrdleks seda selgelt ülekohusega.
                      Vabanda, et ei saa seda teemat jätta. Kuid minu meelest on see, et sa Kohleri punase kaardi tõttu nimetad Feyenoordi UEFA karika võitu ebaõiglaseks, pisut veider. Ise veel samas möönad, et viga selles konkreetses mängusituatsioonis oli. Ma nimetaksin seda pigem isiklikuks kibestumiseks.
                      Feyenoord mängis UEFA finaalis ilusat jalpalli ja oli väärt võitja.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'UEFA Super Cup\'

                        Originally posted by mcnamara


                        Originally posted by Aramis
                        Rotterdam Rotterdamiks, sellest saadi üle, aga vanameister Kohlerile punase andmine koos penaldiga oli enamus maade spetsialistide poolt confirmitud jõhker ülekohus.Kuni siiamaani ei saa ma aru ,kuidas kohtunik võis sellises mängus sellisel hetkel sellise otsuse teha.Otsus polnud vale, aga mina võrdleks seda selgelt ülekohusega.
                        Vabanda, et ei saa seda teemat jätta. Kuid minu meelest on see, et sa Kohleri punase kaardi tõttu nimetad Feyenoordi UEFA karika võitu ebaõiglaseks, pisut veider. Ise veel samas möönad, et viga selles konkreetses mängusituatsioonis oli. Ma nimetaksin seda pigem isiklikuks kibestumiseks.
                        Feyenoord mängis UEFA finaalis ilusat jalpalli ja oli väärt võitja.

                        bla-bla-bla...mänginuks Feyenoord ilusat jalgpalli, siis oleks kõik OK olnud.Ta mängis kuni kõne all olnud situatsioonini hästi ,aga mehe ülekaalus tuli tuntavalt esile Dortmund.Kuivõrd we will never know, siis pole mõtet seda teemat edasi aretada.Feyenoord sai karika ja on 2002 Uefa meister.Ja ta mängis suurepärase poolfinaali.Kuid minu jaoksi võitis ta finaali kodupubliku ja kohtuniku abiga(ehk oli nende kahe vahel seos).

                        Kommentaar

                        Working...
                        X