PDA

View Full Version : Betclub.ee - kõik spordiennustamisest, parimad tipid, uudised, foorum

Chaqueta
05.04.18, 15:36
Tere!

Portaali loomise idee tuli meil juba 2 aastat tagasi. Oleme pikalt mõelnud, et Eestis võiks olla üks suur portaal, kust kõikidel spordiennustajatel oleks koht, kus omavahel suhelda ja infot vahetada. Meie eesmärk on luua kommuun, kus saavad kokku kõik inimesed, kes on rohkemal või vähemal määral seotud või huvitatud spordile panustamisest. Oleme ise aastaid panustamisega tegelenud ja teinud seda edukalt. Tahame teiega oma teadmisi jagada ja miks mitte sellest ka koos rahalist kasu lõigata. Püüame anda kasulikke tippe, kus leiame olevat väärtust, et teie võidutõenäosus oleks võimalikult suur.

Käivitame ka projekti, kus jagame kõikidele registreeritud kasutajatele spordiennustusvihjeid ehk tippe, mis tulevad teile e-mailile. Kõik tulemused kajastuvad ka live graafikus, kust täpselt näha kui edukalt meil projekt õnnestub. Alustame projekti algkapitaliga 5000 eurot. See ei tähenda, et teil peaks selline summa käepärast olema. Kes tahab, see mängib kaasa vastavalt oma võimalustele. Igas panuses on kindlasti ära märgitud ka riskiaste 1-10. Rahaliselt 1 unit = 50 eurot. Vastavalt sellele ja oma võimalustele ise otsustate, kas ja kui palju peate vajalikuks panustada.

Lisaks on meil foorum, kus saame omavahel mõtteid vahetada ja infot jagada. Tulevikus on meil plaanis ka live-chat.
Tuletame veel meelde, et kõiki lehel olevaid funktsioone (tipid, foorum, kommenteerimine jne.) saavad kasutada ainult lehel registreeritud kasutajad.

Vaata kindlasti lisaks - www.betclub.ee

Tänud tähelepanu eest!
Betclubi meeskond

DeploY
05.04.18, 15:46
Olen ka mõelnud ja oodanud sellist foorumit pikalt, sest ise tegelen ka igapäevaselt ja oleks huvitavam kui oleks kaasmaalasi kellega rohkem arutada sellest. Loodame, et on edukas ja liitub palju inimesi, ise tulen registreerin kohe ära :)

telekavaataja
05.04.18, 16:33
Hea idee, loodan, et õnnestub. Tuult tiibadesse!

Küll on aga üks punkt, mis mind veidi häirib. Eks seda ilmselt võetakse jälle solvumisena või ülereageerimisena.

Igatahes, loogiline on see, et soccerneti foorumist ei saa mitte kunagi mingit panustamisteemalist liidrit antud valdkonnas. Pigem on see selline "väike klubi", mille talendid saavad korraliku hüppelaua ja tegutsevad edasi. Nii oli natuke Romario/ Chelsea ettevõtmisega, nii oli mu endaga tegelikult.

Aga mis need 2 näidet ühendab on see, et me panustasime kõvasti sellesse kommuuni ja panustame omamoodi ka edasi. Nii palju kui võimalik (mõtlen panustamisaspekti). Me oleme sisuliselt raske töö ja vaevaga näidanud, kes me oleme, kui head me oleme ja kuidas me seda teeme. Sellisel juhul tekib isiku vastu ka usaldus ning huvi tema produkti vastu.

Ja ma rõhutan, et see on vaid mu isiklik arvamus, aga minu meelest on kurb, kui ükskõik mis kasutaja avab siia lihtsalt teema, mis sisuliselt meelitab inimesi sellest kommuunist eemale, et see kasutaja saaks sellest kasu.

Kordan, idee on kindlasti hea, ja kui näiteks sellega tuleks välja kasutaja j6u1uv4n4 või Henry14 (jätkates samas vaimus aastakese näiteks), siis teeks see mind superõnnelikuks. Praegusel juhul on see nullist ehitatud seltskonna pealt kerge kasu lõikamise üritus.

Palun mitte solvuda!

ltrubetsky2
05.04.18, 16:35
Väga viis, loodan, et väga kähku tasuliseks ei tehta.
Muidu igati väärt värk!

DeploY
05.04.18, 16:55
Hea idee, loodan, et õnnestub. Tuult tiibadesse!

Küll on aga üks punkt, mis mind veidi häirib. Eks seda ilmselt võetakse jälle solvumisena või ülereageerimisena.

Igatahes, loogiline on see, et soccerneti foorumist ei saa mitte kunagi mingit panustamisteemalist liidrit antud valdkonnas. Pigem on see selline "väike klubi", mille talendid saavad korraliku hüppelaua ja tegutsevad edasi. Nii oli natuke Romario/ Chelsea ettevõtmisega, nii oli mu endaga tegelikult.

Aga mis need 2 näidet ühendab on see, et me panustasime kõvasti sellesse kommuuni ja panustame omamoodi ka edasi. Nii palju kui võimalik (mõtlen panustamisaspekti). Me oleme sisuliselt raske töö ja vaevaga näidanud, kes me oleme, kui head me oleme ja kuidas me seda teeme. Sellisel juhul tekib isiku vastu ka usaldus ning huvi tema produkti vastu.

Ja ma rõhutan, et see on vaid mu isiklik arvamus, aga minu meelest on kurb, kui ükskõik mis kasutaja avab siia lihtsalt teema, mis sisuliselt meelitab inimesi sellest kommuunist eemale, et see kasutaja saaks sellest kasu.

Kordan, idee on kindlasti hea, ja kui näiteks sellega tuleks välja kasutaja j6u1uv4n4 või Henry14 (jätkates samas vaimus aastakese näiteks), siis teeks see mind superõnnelikuks. Praegusel juhul on see nullist ehitatud seltskonna pealt kerge kasu lõikamise üritus.

Palun mitte solvuda!

Ma ise olen seda foorumit siin nii kaua kõrvalt jälginud, kuna see oli suhteliselt nii-öelda ainus kus mingigi arutlus ja panustamise teema käis. Enamik oma blogidesse kahjuks enam väga postitanud pole ja selline elava aruteluga leht, kus kommunikatsioon ja infovahetus oleks kiirem, on kindlasti paljudele väga kasulik. Eriti lahe olekski kui saavad selle live-chati ka seal käima. Soccernetis see panustamisteema on üldjoontes ikkagi päris ära vajunud. Samas kõik arutelud ja niisama tiimidest rääkimised jäävad ikka siia foorumisse ja ei usu ka et keegi nüüd siit panustamise alateemast ära kaob. Samas ma saan ka sinust aru, sest tõesti näen palju sa siin vaeva näinud ja oled elus hoidnud seda panustamise teemat, aga üldjoontes mõtlen, et oli enamvähem aja küsimus millal keegi ette võtab ja ära teeb just sellise ainult panustamise ja sellega seonduva suhtlemise ja infovahetus kommuuni loob. Eks näis palju neid eestlasi ja huvilisi tegelikult on muidugi selle vastu.

2mSööt3mMööda
05.04.18, 17:03
Mõned küsimused.

Kes need "meie" olete siis? Mitte nimed ei huvita aga on teid siis kaks,viis või kümme?
Hetkel on tehtud panuseid jalgpallile aga kas katate ka muid alasid? Ise pole esiliiga peale suuremaid panuseid pannud aga kui probleemivaba on lükata selliste mängude alla 300-500euri? Telekavaataja vast oskab öelda.

Muide, kui eraldiseisev see soccerneti foorum nüüd on ka? Kas Coolbet võiks tulla foorumisse ja ülesse panna auhindadega ennustusmängu? Või visataks selline asi EJL ametliku koostööpartner Betsafe käsul kohe välja siit?

telekavaataja
05.04.18, 17:12
Muide, kui eraldiseisev see soccerneti foorum nüüd on ka? Kas Coolbet võiks tulla foorumisse ja ülesse panna auhindadega ennustusmängu?

Ei või ametlikult.

mazz
05.04.18, 17:15
Eks näis palju neid eestlasi ja huvilisi tegelikult on muidugi selle vastu.
Erinevate pokkerisaitide äravajumise näitel kipun arvama, et kui eesmärk on end oma kommuunist (ja reklaamist) ära elatada, siis Eesti turg ei ole selleks piisav. Tasuliste teenustega võib aga kaasneda kommuuni mandumine. Nokk ja saba.

Kahju et Soccernet ise pole olnud huvitatud panustamissektsiooni loomisest. Foorumlased on siin jah tublit tööd teinud, aga kuni portaali poolt suuremad ambitsioonid puuduvad, ei saa minu meelest ka "konkurentide" üritusi pahaks panna.

Suure foorumi juurde kuulumisel on aga tugevad plussid tänu millele võib kindel olla, et elu käib siin samamoodi ka 5 või 10 aasta pärast.

Muide, kui eraldiseisev see soccerneti foorum nüüd on ka? Kas Coolbet võiks tulla foorumisse ja ülesse panna auhindadega ennustusmängu? Või visataks selline asi EJL ametliku koostööpartner Betsafe käsul kohe välja siit?
Betsafe'il on Soccerneti keskkonnas kihlveokontoritest ainuõigus.

DeploY
05.04.18, 17:15
Mõned küsimused.

Kes need "meie" olete siis? Mitte nimed ei huvita aga on teid siis kaks,viis või kümme?
Hetkel on tehtud panuseid jalgpallile aga kas katate ka muid alasid? Ise pole esiliiga peale suuremaid panuseid pannud aga kui probleemivaba on lükata selliste mängude alla 300-500euri? Telekavaataja vast oskab öelda.

Esiliiga mängud ka näited Aasias kontorites täna, seega on võimalik rohkem panna küll, küll aga liinid ja koefitsendid kukuvad kiirelt kui suuremad summad sellistele mängudele peale lähevad.

telekavaataja
05.04.18, 17:16
Ma ise olen seda foorumit siin nii kaua kõrvalt jälginud, kuna see oli suhteliselt nii-öelda ainus kus mingigi arutlus ja panustamise teema käis. Enamik oma blogidesse kahjuks enam väga postitanud pole ja selline elava aruteluga leht, kus kommunikatsioon ja infovahetus oleks kiirem, on kindlasti paljudele väga kasulik. Eriti lahe olekski kui saavad selle live-chati ka seal käima. Soccernetis see panustamisteema on üldjoontes ikkagi päris ära vajunud. Samas kõik arutelud ja niisama tiimidest rääkimised jäävad ikka siia foorumisse ja ei usu ka et keegi nüüd siit panustamise alateemast ära kaob. Samas ma saan ka sinust aru, sest tõesti näen palju sa siin vaeva näinud ja oled elus hoidnud seda panustamise teemat, aga üldjoontes mõtlen, et oli enamvähem aja küsimus millal keegi ette võtab ja ära teeb just sellise ainult panustamise ja sellega seonduva suhtlemise ja infovahetus kommuuni loob. Eks näis palju neid eestlasi ja huvilisi tegelikult on muidugi selle vastu.

Selles mõttes, ma ei ole sihilikult tahtnud kunagi Soccerneti panustamise alafoorumist teha mingit ulmeasja, sest see ilmselgelt ei saa isegi teoreetiliselt juhtuda. Pigem olen teinud "projekte", mis mind ennast huvitavad ja käima panevad. Kui tunnen, et mott on otsas, siis ei tee. Suht lihtne.

Mu põhisõnum on see, et pole väga viisakas tulla inimesi "röövima" tegelikult ilma, et ise sellesse midagi varasemalt panustanud oleks. Aga see on minu arvamus. Põhimõtteliselt nende idee mulle meeldib ja jõudu tööle.

DeploY
05.04.18, 17:21
Erinevate pokkerisaitide äravajumise näitel kipun arvama, et kui eesmärk on end oma kommuunist (ja reklaamist) ära elatada, siis Eesti turg ei ole selleks piisav. Tasuliste teenustega võib aga kaasneda kommuuni mandumine. Nokk ja saba.

Kahju et Soccernet ise pole olnud huvitatud panustamissektsiooni loomisest. Foorumlased on siin jah tublit tööd teinud, aga kuni portaali poolt suuremad ambitsioonid puuduvad, ei saa minu meelest ka "konkurentide" üritusi pahaks panna.

Suure foorumi juurde kuulumisel on aga tugevad plussid tänu millele võib kindel olla, et elu käib siin samamoodi ka 5 või 10 aasta pärast.
Betsafe'il on Soccerneti keskkonnas kihlveokontoritest ainuõigus.

Ega tegelikult palju polekski vaja, olekski kas mingi live-chat või kasvõi mingi soccerneti facebooki grupp, kus just panustamisest huvitatud inimesed koonduksid. Tegelt pole ju üldse palju vaja, aga võib olla tõesti pole neid entusiastlikke ja nii suuri panustamishuvilisi siin Eestis, et sellist lehte üleval hoida. Kui tasuliseks läheks, kaoks mul isiklikult huvi täiesti ära. Mis just meeldibki selle juures on see, et suhtlus ja infovahetus on natuke kiirem ja mugavam ja arutelu vähe elavam. Samas oleks selline asi võimalik ka mingis tavalises facebook grupis või mingis livechatis vms.

Väravavaht
05.04.18, 17:23
Ühinen selle arvamusega, et mul puudub igasugune info taustsüsteemist peale selle, et "Me nüüd tuleme ja tegime asja ära". Mul ei ole midagi selle portaali vastu ning võin ka vabalt sinna kasutaja teha (kui see tasuline pole), kuid liialt tihti jäävad sellised "uued blogid" (antud näitel siis lausa tervikportaali formaadis) aja möödudes unarusse. Tõestage vastupidist!

telekavaataja
05.04.18, 17:28
Ega tegelikult palju polekski vaja, olekski kas mingi live-chat või kasvõi mingi soccerneti facebooki grupp, kus just panustamisest huvitatud inimesed koonduksid. Tegelt pole ju üldse palju vaja, aga võib olla tõesti pole neid entusiastlikke ja nii suuri panustamishuvilisi siin Eestis, et sellist lehte üleval hoida. Kui tasuliseks läheks, kaoks mul isiklikult huvi täiesti ära. Mis just meeldibki selle juures on see, et suhtlus ja infovahetus on natuke kiirem ja mugavam ja arutelu vähe elavam. Samas oleks selline asi võimalik ka mingis tavalises facebook grupis või mingis livechatis vms.

Ma tean, mida sa mõtled ja ideaalses maailmas on see üllas idee. Aga siis kui mina ja Romario pidasime suhteliselt õiges suunas liikuvaid blogisid, siis heal juhul sai iga 3-4 posti tagant kiita. Reaalselt mingit arutelu ei tekkinud. Mida edukam blogi oli, seda rohkem võeti sellest vaikselt šnitti ja panustati. Inimesed tahavad kiirelt ja võimalikult edukalt saada "võitvaid" panuseid, that's all.

cabron
05.04.18, 21:18
Deploy on osav betclub.ee varikonto :D mitte et sellest midagi halba oleks

DeploY
05.04.18, 22:25
Deploy on osav betclub.ee varikonto :D mitte et sellest midagi halba oleks

Kindlasti mitte, nagu ma mainisin ma oleks kahe käega poolt ka soccernet mingile live-chatile või facebook grupile, aga elavnesin lihtsalt selle teema peale siin, et lõpuks äkki midagi aktiivsemat selles valdkonnas. Aga jah nagu enne mainisin, ei tea palju huvi on inimestel ja kui seal mingi tasuliseks mineku teema, siis olen kindlalt out. :D

Betclub
06.04.18, 00:33
Pikalt kirjutama hetkel ei hakka, aga üritan vastata kõikidele küsimustele lühidalt.

telekavaataja - ei tulnud siia kedagi röövima, lihtsalt väike reklaam. Sul on huvitav blogi ja asjalikud ettevõtmised, kui see inimestele meeldib, siis nad jäävad siia ka seda edaspidi lugema.

2mSööt3mMööda - meid on 2, oleme tegelenud spordipanustamisega üle 5 aasta, professionaalsel tasemel ja muude ettevõtmiste kõrvalt võib öelda, et tegemist on põhilise sissetulekuallikaga. Kuna palju mõtteid ja infot läheb erinevates chatides lihtsalt lõpuks kaduma, siis mõtlesime, et võiks teha lehe, kus saaks ideed ja meie panused kirja panna ja neid inimestele jagada.

Hetkel on põhirõhk jalgpallil, põhiliselt Eesti liigad, aga ka mõningad muud liigad mida oleme pikemalt jälginud. Tulevikus on plaan haarata ka järjest rohkem spordialasid.

Esiliiga A kohta - täna olid näiteks kõik Esiliiga A mängud Singbetis sees, seal on võimalik teha 500+ panuseid live-marketil, earlys raskem, kuna seda manuaalselt tehes kukub kurss ära. Eesti bookide kohta: eks ikka saab teha paarisaja euroseid panuseid, täpsete limiitide kohta jään vastused võlgu aga toon näiteks: Kuressaare vs Narva sai Olybetis erinevaid hdc teha 400 eur eest. Coolbetis ja Betsafes pregame market ilmselt maxbet madalam, aga saab.

Shparkz
06.04.18, 03:23
Kas asja pikem eesmärk on teha tipid tasuliseks?

Betclub
06.04.18, 11:52
Kas asja pikem eesmärk on teha tipid tasuliseks?

Lähiaastatel ei ole plaanis tasulised tipid, kui üldse. Eelmise postituse juurde, et Narva vs Kuressaare siiski Premium liiga mäng, aga on võimalik panna küll paarsada eurot Esiliiga mängudele.

Betclub
30.04.18, 17:26
Aprillikuu kokkuvõte:

Aprillis saatsime ametlikke tippe 12, millest 8 võitsid, 1 raha tagasi, 2 kaotust ja 1 poolkaotus. Kokku profit +12.99 unitit. Graafikus rahaliselt +649.5 eurot. 1 unit=50 eurot. Kokkuvõttes tubli tulemus, kõik 3+ stake panused olid võidukad.

Juunikuus on algamas ka jalgpalli MM. Põnevuse huvides hakkame iga mängupäeva eel kirjutama ka panustamise aspektist eelvaateid. Lisaks korraldame ise JALKA MM ennustusmängu, kuhu paneme vahele kopsaka auhinnafondi. Auhinnamängust osaleda saavad ainult registreeritud kasutajad.

Loe pikemat kokkuvõtet: www.betclub.ee

Betclub

Betclub
01.06.18, 12:38
Maikuu oli tegus kuu! Palju uut ja põnevat foorumis, häid tippe ja lisaks ka oodatud notification arendus!

Loe pikemalt siit:
https://www.betclub.ee/uudised/mai-2018-kokkuvote/

Betclub
13.06.18, 15:38
Korraldame kõikidele registreerunud kasutajatele Jalgpalli MM-finaalturniiri ennustusmängu, mis leiab aset rubriigis JALKA MM (saidi üleval punaselt). Igal mängueelsel päeval postitame sinna uue uudise uute küsimustega (reeglite all). Auhinnafond 500 eurot.
NB! Mängus osalemiseks reaalseid raha eest panuseid tegema kusagil ei pea! Tutvu reeglitega ja mängi kaasa!
Uuri lisa: https://www.betclub.ee/jalka-mm/

telekavaataja
16.06.18, 10:08
Korraldame kõikidele registreerunud kasutajatele Jalgpalli MM-finaalturniiri ennustusmängu, mis leiab aset rubriigis JALKA MM (saidi üleval punaselt). Igal mängueelsel päeval postitame sinna uue uudise uute küsimustega (reeglite all). Auhinnafond 500 eurot.
NB! Mängus osalemiseks reaalseid raha eest panuseid tegema kusagil ei pea! Tutvu reeglitega ja mängi kaasa!
Uuri lisa: https://www.betclub.ee/jalka-mm/

Kuulge, kui teil sellised reeglid on, et mängupäeva eelsel õhtul kell 23.59 peavad ennustused tehtud olema, siis ma tahan, et küsimused järgmisele päevale oleksid juba praegu üleval. Nii palju igast konkuresse on ja fookus läheb ära. Hommikul ärgates ongi ainuke aeg kõik asjad ära postitada, kus osaled.

lauri432
18.06.18, 11:26
kas edetabelit ka võimalik kuskilt näha?

Betclub
19.06.18, 16:31
Vabandan, et nii hilja vastan. Aga samamoodi kiired päevad on.
Kuna puudub varasem kogemus selliste ennustusmängude korraldamisega, siis võib tekkida olukordi, mis kõikidele pole meeltmööda. Aga võtame palvet arvesse ja proovime lisada küsimused edaspidi võimalikult varakult. Kuna päris arvestav osa on saatnud oma vastused siiski ka mängupäeva hommikul, siis mängu põnevuse huvides tuleme vastu ja loeme need ära.

Katsume lähipäevil edetabeli ka lehele lisada. Anname sellest nädala teema all märku.

Betclub
14.08.18, 15:11
Juulis saatsime 14 ametlikku tippi – 8 võitu, 2 poolvõitu, 2 raha tagasi ja 2 kaotust. Kokku profit 10,69 unitit. Graafikus rahaliselt +534,5 eurot. Lisaks palju võitvaid tippe nädala teemade all. Kasutajaskond on jätkuvalt tõusuteel ning tippe ja arutelusid leiab igapäevaselt.
Pisut hilinemisega Juuli 2018 kokkuvõte - https://www.betclub.ee/uudised/juuli-2018-kokkuvote/

Betclub
06.09.18, 16:49
Augustikuu oli pisut tagasihoidlikum. Saatsime 12 ametlikku tippi – 6 võitu, 1 raha tagasi ja 5 kaotust. Kokku profit +2.9 ühikut. Graafikus rahaliselt +145 eurot.
Pikemalt saab lugeda: https://www.betclub.ee/uudised/august-2018-kokkuvote/

Betclub
19.10.18, 03:10
Mainiks ära vahepealsed tulemused.

Septembris oli ametlikke tippe tavapärasest vähem- 3 võitu ja 2 kaotust. Kokku profit +3.3 ühikut. Graafikus rahaliselt +165 eurot.

Oktoober on hetkel käimas ja oleme olnud tippide saatmisel aktiivsemad. Hetkeseis selline, et kokku 11 tippi - 8 võitu, 1 poolvõit, 1 raha tagasi ja 1 kaotus. Kokku profit +11.12 ühikut. Graafikus rahaliselt +556 eurot.

Igaks juhuks seletan veel lahti siis, et asi oleks meie lehel põnevam, siis meie tippide tulemusi arvutab graafik rahas. Igal tipil on oma stake 1-10. 1 ühik = 50 eurot. Meie ise panustame kõvasti suuremate summadega, aga valisime antud projekti sellised mõistlikud ühikud. Tahame inimestele tõestada, et panustamisega on võimalik teenida. See ei ole lihtne, selleks peab olema teadmisi ja kogemusi, aga see on reaalne teema.

Oleme olnud laivis 7 kuud ja saidil läheb väga-väga hästi :) Aga kõik suur ja veel parem on veel ees!

https://www.betclub.ee/

omav2rav
19.10.18, 09:40
Mainiks ära vahepealsed tulemused.

Septembris oli ametlikke tippe tavapärasest vähem- 3 võitu ja 2 kaotust. Kokku profit +3.3 ühikut. Graafikus rahaliselt +165 eurot.

Oktoober on hetkel käimas ja oleme olnud tippide saatmisel aktiivsemad. Hetkeseis selline, et kokku 11 tippi - 8 võitu, 1 poolvõit, 1 raha tagasi ja 1 kaotus. Kokku profit +11.12 ühikut. Graafikus rahaliselt +556 eurot.

Igaks juhuks seletan veel lahti siis, et asi oleks meie lehel põnevam, siis meie tippide tulemusi arvutab graafik rahas. Igal tipil on oma stake 1-10. 1 ühik = 50 eurot. Meie ise panustame kõvasti suuremate summadega, aga valisime antud projekti sellised mõistlikud ühikud. Tahame inimestele tõestada, et panustamisega on võimalik teenida. See ei ole lihtne, selleks peab olema teadmisi ja kogemusi, aga see on reaalne teema.

Oleme olnud laivis 7 kuud ja saidil läheb väga-väga hästi :) Aga kõik suur ja veel parem on veel ees!

https://www.betclub.ee/

Kui suurelt ise panustate ja kus?

Betclub
19.10.18, 11:38
Kui suurelt ise panustate ja kus?

Keskmine panus jääb sinna 250-400 kanti. Kui hindame väärtust kõrgemalt siis 500-1000. Aga ca 4-8 panust kuus leiab ka selliseid mänge, kus toksid sisse nii mõnituhat. Kuna madalamatel liigadel on limiidid väikesed, siis alati ei saagi peale panna nii palju kui sooviks. Tuleb mitme konto alt panna ja nii. Tavaliselt lõppevad need ka konto limiteerimisega, aga see tavaline nähtus. Kannad välja ja teed uued kontod.

Kasutame ise sportmarket (aasia bookied), seal ei limiteerita sind. Teine oluline on bet365, kõige parem bookie üldse, ainult saab kiirelt limiidid. Eestist veel Olybet (head limiidid) ja Paf (Eesti mudaliigad ja väiksemad karikad sees). Coolbetis ja Betsafe on ka kontosid olnud, aga ei näe mõtet suurt pointi enam, väga kiirelt limiidid kui vähegi suuremalt teha.

omav2rav
19.10.18, 13:32
Keskmine panus jääb sinna 250-400 kanti. Kui hindame väärtust kõrgemalt siis 500-1000. Aga ca 4-8 panust kuus leiab ka selliseid mänge, kus toksid sisse nii mõnituhat. Kuna madalamatel liigadel on limiidid väikesed, siis alati ei saagi peale panna nii palju kui sooviks. Tuleb mitme konto alt panna ja nii. Tavaliselt lõppevad need ka konto limiteerimisega, aga see tavaline nähtus. Kannad välja ja teed uued kontod.

Kasutame ise sportmarket (aasia bookied), seal ei limiteerita sind. Teine oluline on bet365, kõige parem bookie üldse, ainult saab kiirelt limiidid. Eestist veel Olybet (head limiidid) ja Paf (Eesti mudaliigad ja väiksemad karikad sees). Coolbetis ja Betsafe on ka kontosid olnud, aga ei näe mõtet suurt pointi enam, väga kiirelt limiidid kui vähegi suuremalt teha.

Sellepärast küsisingi, et olen kuulnud, et kiirelt tõmmatakse limiidid miinimumi peale. Kuidas see uute kontode tegemine peaks välja nägema? Hangite "tankistid"? :tearsofjoy:

Betclub
19.10.18, 15:11
Sellepärast küsisingi, et olen kuulnud, et kiirelt tõmmatakse limiidid miinimumi peale. Kuidas see uute kontode tegemine peaks välja nägema? Hangite "tankistid"? :tearsofjoy:

No avalik saladus ju, et saad teha konto kasvõi oma vanaemale :D aga kui internetis surfad, siis leiad palju pakkujaid, kes kinnitatud kontosid müüvad. Loomulikult tuleb ettevaatlikult neisse suhtuda, kuna on väga palju pettureid. Aga kui tahta, siis leiab alati lahenduse.

cabron
02.11.18, 13:12
10 kuuga 26% ROI, not bad.
Tundub, et keegi on lõpuks lahti krüpteerinud, kuidas panustamisega edukas olla. Ilmselt üks AGA siiski on - panused on enamasti D-kategooria matšidele/liigadele. Kas reaalselt näiteks Aruküla vs Viimsi käsipallimatšile saaks Betsafes 100 EUR panna?

cabron
02.11.18, 13:17
aasia bookiedes ilmselt ei pakuta ka neid liigasid, kus reaalselt saaks soliidseid summasid peale laduda.

telekavaataja
02.11.18, 13:26
Kas reaalselt näiteks Aruküla vs Viimsi käsipallimatšile saaks Betsafes 100 EUR panna?

Ei saanud.

Muidu seda ka, et kui mingit tippi pakutakse 2-3 korda nädalas, siis ma tahaks näha, mis kaalutlustel neid pakutakse. Kas või tagantjärgi.

See, kuidas kolmapäeval Eesti käsipalli Meistriliiga turgu (ja ma ei mõtle ainult Betclubi siin) solgiti, oli kurb vaadata.

cabron
02.11.18, 13:31
Ei saanud.

Muidu seda ka, et kui mingit tippi pakutakse 2-3 korda nädalas, siis ma tahaks näha, mis kaalutlustel neid pakutakse. Kas või tagantjärgi.

See, kuidas kolmapäeval Eesti käsipalli Meistriliiga turgu (ja ma ei mõtle ainult Betclubi siin) solgiti, oli kurb vaadata.

t-vaataja, mis see turu solkimine tähendab täpsemalt või kuidas seda tehakse ja kellele see on kasulik/kahjulik?
A-kategooria liigades panustamisega sellega kokku ei puutu, aga puht panustamisteoreetiliselt on ikka huvitav.

telekavaataja
02.11.18, 13:39
t-vaataja, mis see turu solkimine tähendab täpsemalt või kuidas seda tehakse ja kellele see on kasulik/kahjulik?
A-kategooria liigades panustamisega sellega kokku ei puutu, aga puht panustamisteoreetiliselt on ikka huvitav.

Üldiselt ei tehta seda tahtlikult.

Antud juhul oli 2 50/50 mängu. Kellegi meelest need ei olnud 50/50 ja siis sellel kellelgi on mingid jälgijad, kes pimesi usuvad teda. Ja siis suhteliselt suur rahahulk läheb järsku ühele poole. See on ikka 50/50 ja võib juhtuda, aga minu kui bookie jaoks on see sitt olukord, sest kogu raha on ühel pool. Tahes-tahtmata pean hakkama koefe muutma, et teine pool meelsam oleks.

Seda siis Aruküla - Viimsi mängu puhul. Õnneks Ciljandi - Coop oli mõistlik ja ma Coolbeti jaburusega kaasa ei läinud.

Samas see tekitab jälle olukorra, kus tõenäosus on ikka 50/50 aga koefid on paigast ära.

Mõnikord on aga bookie eksinud ja siis loksuvad koefid lihtsalt paika lõpuks. Üldiselt sellised vennad, kes panustavad "ühises taktis" ja ainult selliseid panuseid kergelt nähtavad ja siis neid limiteeritaksegi...

monn
02.11.18, 15:46
Sry aga ma ei näe eesti mõistes panustamissaidil mingit perspektiivi. Mis oleks agenda? affiliate teenus? Paid service?Mis oleks tegijate motivatsioon?
Kui ise tööd teha profesionaalselt, mitte jala otsas, siis peaks bettima nii 1k-3k bettidega, et võileiva peale ka vorsti saaks panna ja arved maksta. juba ise võttes võtad üksinda kogu "käibe ära" ja pole kellegi väärtust jagada Seda eesti mõistes on suht raske teha, kui bookie traderid kohe 100 euro panuse peale püksid täis teevad ja koefe muutma hakkavad ja paanikasse satuvad...iga thin market on nishiäri. Ma näen väärtust ainult siis, kui jagatakse infot ja ei jõuta mingil põhjusel kogu käivet ära võtta ja jagatakse ka nn "koostööpartneritele"

cabron
02.11.18, 16:16
kui jagatakse infot ja ei jõuta mingil põhjusel kogu käivet ära võtta ja jagatakse ka nn "koostööpartneritele"

blogabetis on ka paljud edukad blogid nišikraam, mingid Balkani 2-3 liiga jne, kus pärast tippija tipi avalikukstulemist followerid kukutavad koefid perse kohe. aga seal annab tippide jagamisele lisaväärtust subscriberite hulk.

nemsik
02.11.18, 17:08
See on ikka 50/50 ja võib juhtuda, aga minu kui bookie jaoks on see sitt olukord, sest kogu raha on ühel pool. Tahes-tahtmata pean hakkama koefe muutma, et teine pool meelsam oleks.

Täpselt sellepärast ongi need Eesti- või eurobookid mõttetud.
Ma ei saa absoluutselt sellisest mõtteviisist aru. Kui ma ise oleksin booki ja teaksin, et mäng on 50/50 ja mass läheb ühele poolele ja sa pakud talle mingit 1.65-1.7 koefi (ca 60/40), ma võtaks vastavalt bankrollile kõik rahulikult vastu (tasuta raha ju).
Muidugi võiks koefitsienti alandada, aga eesmärk peaks olema vastupidine - mitte, et teist poolt ahvatlevamaks muuta, vaid loota, et tullakse ka väiksema koefitsiendiga seda 50/50 ühte poolt edasi võtma.

Pigem tundub olevat olukord, kus booki tegelikult ei ole selles 50/50 ikkagi nii kindel...

telekavaataja
02.11.18, 17:13
Täpselt sellepärast ongi need Eesti- või eurobookid mõttetud.
Ma ei saa absoluutselt sellisest mõtteviisist aru. Kui ma ise oleksin booki ja teaksin, et mäng on 50/50 ja mass läheb ühele poolele ja sa pakud talle mingit 1.65-1.7 koefi (ca 60/40), ma võtaks vastavalt bankrollile kõik rahulikult vastu (tasuta raha ju).
Muidugi võiks koefitsienti alandada, aga eesmärk peaks olema vastupidine - mitte, et teist poolt ahvatlevamaks muuta, vaid loota, et tullakse ka väiksema koefitsiendiga seda 50/50 ühte poolt edasi võtma.

Pigem tundub olevat olukord, kus booki tegelikult ei ole selles 50/50 ikkagi nii kindel...

1. Super, et postitasid, sest see on päris hea teemaarendus.
2. Päris nii ikka ei ole, et sul on üks mäng ja sa jälgid seda. Ehk sul on mingid summad, mingid märgid, alates millest sa ikkagi koefe liigutad.
3. Bookied ei teeni kaotatud panuste pealt, bookied teenivad marginaali pealt. Ja selleks peab olukord ikkagi võimalikult ideaalilähedal olema, kus raha oleks mõlemal pool.
4. eem... mis tasuta rahast sa räägid, kui tõenäosus on 50/50?

EDIT!

5. Teate, mis on tegelikult mõttetu? See ülespuhutud mull, et panustamisega on kerge teenida. Kui tahad teenida, pead ikka korralikult vaeva nägema.

Betclub
02.11.18, 17:16
On tekkinud arutelu, mis on väga teretulnud.

Nagu ennist ka oleme maininud, siis oleme tegelenud panustamisega juba üle 5 aasta. Tegemist on meie põhilise sissetulekuallikaga. Selle taga on tõsine töö ja mitte midagi ei ole tulnud lihtsalt. Loomulikult et midagi teenida ka, peab stake olema kõvasti suurem kui enamikel panustajatel. Nii-öelda antud "projektis" oleme valinud optimaalsed summad (1 ühik=50 eurot), kes tahab kaasa mängida, siis teeb seda omal vastutusel vastavalt oma võimalustele. On palju selliseid mänge, kus meil on olemas mingi eelinfo, mida avalikult välja reklaamida ei soovi. Kui võimalik, siis püüame alati juurde kirjutada ka pikema ülevaate, aga tihti pole see võimalik, kuna teame et liinid valed ja võivad selle ajaga juba ära kukkuda. Palju hea väärtusega mänge ei jõuagi reaalselt sinna panna. Aga jah, selge on see, et value kohti leiab kõvasti rohkem nn mudaliigades. Aga on paratamatu, et kõik soovijad vahel tipile peale ei saagi, kuna bookied reageerivad väga kiiresti. Ehtne näide tänane Levadia u21-Kalev u21, mis lõpuks koristati üldse ära. Jälgime ka ise tasulisi häid tipstereid, kus pm vahel peale tipi postitamist on sul reaalselt aega 10-15 sekundit et peale saada enne kui liinid totaalselt muutuvad.
Aga fakt on see, et kui soovid rohkem teenida, siis pead hakkama üle mängima aasia kontoreid. Seal tunduvalt raskem läbi lüüa. Aga see on võimalik. Näiteks oktoobris tegime aasias ise ca 250 panust, roi 10.15%. See võib iga kuu kõikuda, aga mingi stabiilsuse oleme seal saavutanud. Seal sind ei limiteerita. Eurobookiedes mängidki niikaua kuni lastakse, üldjuhul kestabki nt 1 bet365 konto meil ca 1-5 päeva.

Antud juhul, mis puudutab käsipalli, siis sama mäng oli olemas ka bet365es, seal sai ühte liini panna 380 eurot. Tihti ka PAF on selliseid mänge pakkunud, kus mõnisada peale panna pole mingi probleem.

@monn - teeme seda lehte, kuna meid ja paljusid inimesi selline asi reaalselt huvitab. Loomulikult on iga äri eesmärk ka raha teenida. Seda teemegi läbi erinevate koostöövormide. Esimese aasta kohta on läinud üsna tublisti, investeerime üha rohkem ka turundusse ja plaanid on kindlasti suuremad, kui hetkel sait on. Ideid ja pakkumisi tuleb koguaeg juurde. Eks näis, kuhu välja jõuame.

nemsik
02.11.18, 17:32
1. Super, et postitasid, sest see on päris hea teemaarendus.
2. Päris nii ikka ei ole, et sul on üks mäng ja sa jälgid seda. Ehk sul on mingid summad, mingid märgid, alates millest sa ikkagi koefe liigutad.
3. Bookied ei teeni kaotatud panuste pealt, bookied teenivad marginaali pealt. Ja selleks peab olukord ikkagi võimalikult ideaalilähedal olema, kus raha oleks mõlemal pool.
4. eem... mis tasuta rahast sa räägid, kui tõenäosus on 50/50?

EDIT!

5. Teate, mis on tegelikult mõttetu? See ülespuhutud mull, et panustamisega on kerge teenida. Kui tahad teenida, pead ikka korralikult vaeva nägema.

1. Tänan.

2. Ma muidugi saan aru, et riskid tuleb hoida mõistlikuna ja vastavalt reageerida. Samas kui booki teab kindlasti, et mäng on 50/50, siis ma ei saa aru sellisest konvervatiivsest vaatest, et ikka võtan siin 50-100€ vastu - üle selle tuleb hakata koefitsienti liigutama.

3. Õige, aga samas vale. Olen nõus, et põhimõtteliselt marginaali pealt ja muidugi ongi sisuliselt võimatu mõlemale poolele raha saada. Siinkohal mulle meeldib oluliselt rohkem Coolbeti ärimudel, kui nad bookina on valikus kindel, siis nad on valmis võtma tavapärasest suuremaid panuseid vastu. Mina kui bettija panen panuseid selekteerivalt, neid kus ma näen, et on value. Mina bookina käituksin ka vastavalt, kui näen, et value on minu poolel, siis võtaks mängijate panused vastavalt bankrollile rohkem vastu.

4. Tasuta raha kujunduslikult. Kulli ja kirja visates ja võidu korral kõigest 1.7kordselt panus välja maksta, siis sisuliselt tasuta raha. Täpselt sama olukord, mis sa kirjeldad... 50/50 olukord ja sa pakud 1.7 koefiga payouti pmst.

5. Nõus, panustamine on oluliselt keerulisem kui enamus arvavad.

cabron
02.11.18, 18:19
Aga see on võimalik. Näiteks oktoobris tegime aasias ise ca 250 panust, roi 10.15%. .

Aasia panuseid annate välja tasu eest?

monn
02.11.18, 18:30
Siin räägitakse oma sõnadele vastu. Kui mingi kamp hakkab ühte suunda panema , siis ei saa keegi väita, et on 50-50
Kasvõi info puudumine või fixed game ja bookie hakkab nn riske maandama minnes veidi koefidega kaasa...

Ma olen väga negatiivne igasuguste paid service-te suhtes ja mingite roide suhtes. Tõelised vennad ei müü modagi vaid võtavad kogu actioni endale.

cabron
02.11.18, 18:47
monn püüab siin maailma muutma hakata ja põhitõdesid murendada (mis on tegelikult õige, aga kas kõigil on vaja seda teada - ja kas paljud üldse tahavad teada?) :D Ma ei viitsi seda ammu enam teha, aga aastate jooksul olen taibanud, et suuresti juhinduvad bookied lihtsast ostupsühholoogiast, s.h. kuidas mõjutada ostjat (panustajat) ostma just seda toodet (koefi) jne.

Betclub töötab praegu rada sisse ja kaasab (tulevasi) kliente ning ilmselt miski hetk pannakse tasuta kasutajate ette tasumüür - raha peab ju ka teenima? Praeguste panustega lähevad kaasa ilmselt tavalised harrastuspanustajad ja tõsisemaid tegijaid saaks betclub endaga kaasa kui ka aasiapanuste tippe jagama hakkaks. Lisaks annaks kõvasti usutavust juurde 3rd party poolt verifitseeritud panused.

telekavaataja
02.11.18, 19:03
1. Tänan.

2. Ma muidugi saan aru, et riskid tuleb hoida mõistlikuna ja vastavalt reageerida. Samas kui booki teab kindlasti, et mäng on 50/50, siis ma ei saa aru sellisest konvervatiivsest vaatest, et ikka võtan siin 50-100€ vastu - üle selle tuleb hakata koefitsienti liigutama.

3. Õige, aga samas vale. Olen nõus, et põhimõtteliselt marginaali pealt ja muidugi ongi sisuliselt võimatu mõlemale poolele raha saada. Siinkohal mulle meeldib oluliselt rohkem Coolbeti ärimudel, kui nad bookina on valikus kindel, siis nad on valmis võtma tavapärasest suuremaid panuseid vastu. Mina kui bettija panen panuseid selekteerivalt, neid kus ma näen, et on value. Mina bookina käituksin ka vastavalt, kui näen, et value on minu poolel, siis võtaks mängijate panused vastavalt bankrollile rohkem vastu.

4. Tasuta raha kujunduslikult. Kulli ja kirja visates ja võidu korral kõigest 1.7kordselt panus välja maksta, siis sisuliselt tasuta raha. Täpselt sama olukord, mis sa kirjeldad... 50/50 olukord ja sa pakud 1.7 koefiga payouti pmst.

5. Nõus, panustamine on oluliselt keerulisem kui enamus arvavad.

2. Igal spordialal, liigal, sündmusel, turul, valikul on oma risk, mis on selgelt põhjendatud ja eelnevalt kalkuleeritud. See pole nüüd küll kellegi teise öelda, kui bookie, millal midagi liigutada. Eesti käsipalliliiga risk on väga põhjendatult madal.

3. Coolbeti mudel :tearsofjoy:. Ei tegelt Coolbet on sitaks tubli ja sitaks palju respekti neile, sest nad teevad palju asju ise oma peaga ja püüavad turust mitte hoolida. Aga Coolbetil on näiteks avatud ka võimalus vaadata, palju raha millelegi panustatakse ja panuste hulka. Neil on riskid ikka sitaks madalad. Lisaks on Coolbetil natuke probleeme reaalse raha teenimisega, kuna prematch on neil super ja kedagi livebet ei huvita + kuna neil palju manuaalset tööd, siis turgudehulgast jääb vajaka. Selles mõttes on Coolbet veidi ebapädev näide.

4. Kui ma avaks turu, et Aadu Põlvast viskab kulli ja kirja, siis ma avaks liini koefidega 1.95 - 1.95. Kui aga kogu raha liiguks kullile, siis tahes tahtmata ma tõstaks kirja väärtust. Ja lõpuks võiks tekkida jabur olukord, justkui kull oleks tõenäolisem. Seda ma algusest peale räägingi, et turusolkimine ei ole cool.

Betclub
02.11.18, 19:24
monn püüab siin maailma muutma hakata ja põhitõdesid murendada (mis on tegelikult õige, aga kas kõigil on vaja seda teada - ja kas paljud üldse tahavad teada?) :D Ma ei viitsi seda ammu enam teha, aga aastate jooksul olen taibanud, et suuresti juhinduvad bookied lihtsast ostupsühholoogiast, s.h. kuidas mõjutada ostjat (panustajat) ostma just seda toodet (koefi) jne.

Betclub töötab praegu rada sisse ja kaasab (tulevasi) kliente ning ilmselt miski hetk pannakse tasuta kasutajate ette tasumüür - raha peab ju ka teenima? Praeguste panustega lähevad kaasa ilmselt tavalised harrastuspanustajad ja tõsisemaid tegijaid saaks betclub endaga kaasa kui ka aasiapanuste tippe jagama hakkaks. Lisaks annaks kõvasti usutavust juurde 3rd party poolt verifitseeritud panused.

Mingit eraldi tasu eest tippe me Betclubis kindlasti teha ei plaani. Eesti inimene on üldjuhul negatiivne/pessimistlik ja ei ole nõus isegi paarkümment euri kuus maksma. Aga tuleb näha suuremat pilti, mida proovimegi oma lehel näidata. Kõik ootavad ju alati "võitvaid" tippe, eriti siis kui nad ise panusel peal on :D Paraku ratsa rikkaks ei saa ja peab ise ka vaeva nägema ja kaasa mõtlema. Siiski on alati rõõm, kui meie kasutajad võidavad. Omalt poolt anname alati parima. 3rd party verificationit ei ole, kõik on usalduse ja aususe peal. Siiski on meil mõnisada registreeritud kasutajat (need, kes tipid emailile saavad), seega mingit jama sinna postitada oleks lauslollus.
Kokkuvõtteks - raha teenime teistviisi :)
Aga mingi hetk vbl plaanis väiksem grupp teha, kus tasu eest paremad tipid jagame. See mõeldud rohkem neile, kes panustavad suuremalt ja saavad asjadest paremini aru.

rahvaspordipäev
02.11.18, 21:21
4. Kui ma avaks turu, et Aadu Põlvast viskab kulli ja kirja, siis ma avaks liini koefidega 1.95 - 1.95. Kui aga kogu raha liiguks kullile, siis tahes tahtmata ma tõstaks kirja väärtust. Ja lõpuks võiks tekkida jabur olukord, justkui kull oleks tõenäolisem. Seda ma algusest peale räägingi, et turusolkimine ei ole cool.

Et kui sa oleks olympic ja mingi meidla tuleks lükkaks ruletis kuuteenistuse mustale, siis sa hakkaks teistele mingil arusaamatul põhjusel punast 2.05 payoudiga maksma või mida ma loen täpselt

telekavaataja
02.11.18, 21:24
Et kui sa oleks olympic ja mingi meidla tuleks lükkaks ruletis kuuteenistuse mustale, siis sa hakkaks teistele mingil arusaamatul põhjusel punast 2.05 payoudiga maksma või mida ma loen täpselt

Kasiino on teine pärusmaa ja töötab vähe soodsamal marginaalil. Kullikirja näide oli kujundlik.

rahvaspordipäev
02.11.18, 22:04
Kasiino on teine pärusmaa ja töötab vähe soodsamal marginaalil. Kullikirja näide oli kujundlik.

Et kui ruletis on koef pmst 1.97 ja bet365s 1.83, siis esimene on teenusepakkujale soodsam? Ma ei järgne

telekavaataja
02.11.18, 22:08
Et kui ruletis on koef pmst 1.97 ja bet365s 1.83, siis esimene on teenusepakkujale soodsam? Ma ei järgne

Sa ju saad aru, et ruleti 50/50 on matemaatiliselt ka 50/50.

2mSööt3mMööda
02.11.18, 22:15
Sa ju saad aru, et ruleti 50/50 on matemaatiliselt ka 50/50.

Ruletirattal on ka 0 sektor.

telekavaataja
02.11.18, 22:20
Ruletirattal on ka 0 sektor.

Just. Kasiinotulemuste protsendid on tõepoolest seotud matemaatikaga.

Sporditulemis mängib rolli inimfaktor. Seetõttu pole see protsent kunagi tõene ning lõpuks peab toetuma klientide arvamusele ja rahavoole. Mis ulatuses? Oleneb juba eelnimetatud faktoritest.

nemsik
02.11.18, 22:25
2. Igal spordialal, liigal, sündmusel, turul, valikul on oma risk, mis on selgelt põhjendatud ja eelnevalt kalkuleeritud. See pole nüüd küll kellegi teise öelda, kui bookie, millal midagi liigutada. Eesti käsipalliliiga risk on väga põhjendatult madal.

3. Coolbeti mudel :tearsofjoy:. Ei tegelt Coolbet on sitaks tubli ja sitaks palju respekti neile, sest nad teevad palju asju ise oma peaga ja püüavad turust mitte hoolida. Aga Coolbetil on näiteks avatud ka võimalus vaadata, palju raha millelegi panustatakse ja panuste hulka. Neil on riskid ikka sitaks madalad. Lisaks on Coolbetil natuke probleeme reaalse raha teenimisega, kuna prematch on neil super ja kedagi livebet ei huvita + kuna neil palju manuaalset tööd, siis turgudehulgast jääb vajaka. Selles mõttes on Coolbet veidi ebapädev näide.

Ma saan aru küll mida sa mõtled ja täpselt nii enamus bookid töötavadki. Üleüldine liiga risk tulebki vastavalt liigale paika panna. Samas mulle tundub, et erandeid ei tehta - kui on olukorrad, kus on võimalik rohkem raha teenida, siis need jäetakse kasutamata. Samas äkki ma lihtsalt ei tea seda.

Coolbet meeldibki bookina just sellepärast, et nad julgevad erineda. Vähemalt mina saan nii aru, et Coolbet mingilmääral mõtleb nagu ise oleks bettija. Sellest tulenevalt neid mingites kohtades ei kotigi turg, kui neil on teine arvamus õiglasest väärtusest. Kui ma vaatan turgu ja mul on turust teine arvamus õiglasele väärtusele, siis ma panustan sellele - täpselt samamoodi kohati käitub ka Coolbet võttes panuseid vastu enda arvamuse järgi õiglasest väärtusest. Ma saan aru, et see teistele bookidele ei meeldi, sest teiste bookide (kasvõi näiteks Betsafe) bettide tasakaal läheb paigast ära kui surebettorid kohale lendavad.
Eks Coolbet on ka noor ettevõtte veel ja seeläbi nende riskid võetakse vastavalt "bankrolli" suurusele ka.
Coolbetis isiklikult teen väga vähe panuseid, sest minu jaoks nende limiidid on väikesed, missest et nad ei limiteeri kasutajaid samade kriteeriumite alusel nagu Betsafe seda tundub tegevat. Betsafe ma muidugi pole ca 4-5a bettimiseks kasutanud, niiet uuema tänapäevaste limiitide ja limiteerimise kiirusega ma ilmselt polegi kõigeparemini kursis.

Mis puutub nüüd kulli-kirja viskamisse, siis jah võib ju tõesti koefitsiente panuste tasakaalustamiseks natukene liigutada kaotades ise marginaalis natukene (samas endiselt teenid sa raha sellega), samas ei tohi kindlasti tekkida olukorda kus pakud 2+ koefi ühele poole. Kuhu ma selle jutuga jõuda tahan - sportbettingus ju sama eesmärk, mitte pakkuda kliendile kasumlikke panuseid, samas teete ju teadlikult isegi seda...

Igastahes, kogu jutu point on see, et pole võimalik väita bookina, et mäng oli 50/50 ja samas ise bookina pakkuda bettoritele kasumlikke panustamisvõimalusi (eesmärgiga just sinna bettori jaoks kasumlikule poolele raha koguda, et "riski" maandada).

rahvaspordipäev
02.11.18, 22:30
Nagu kasiinomängudes taandub ka spordipanustamises ja veel parema näitena pokkeris kõik matemaatikale. See, et tegu ei ole perfektse informatsiooniga mängudega ei muuda asja. Ühes mängus võib ju kontor eksida, kuid järgmises klient ja pikas perspektiivis see taandub kõik ära ja võitjaks jääbki sel juhul kontor oma marginaaliga. Et kui sina betsafes oled kindel, et mäng on 50/50 ja tõenäoliselt oled kompetentsem kui enamus inimestest kes su vastu tulevad, siis turu järgi selle koefitsiendi valeks liigutamine tähendab optimaalse mänguteooria mõttes riskide hajutamise arvelt enda marginaali vähendamist ja ei midagi muud.

telekavaataja
02.11.18, 22:36
Nagu kasiinomängudes taandub ka spordipanustamises ja veel parema näitena pokkeris kõik matemaatikale. See, et tegu ei ole perfektse informatsiooniga mängudega ei muuda asja. Ühes mängus võib ju kontor eksida, kuid järgmises klient ja pikas perspektiivis see taandub kõik ära ja võitjaks jääbki sel juhul kontor oma marginaaliga. Et kui sina betsafes oled kindel, et mäng on 50/50 ja tõenäoliselt oled kompetentsem kui enamus inimestest kes su vastu tulevad, siis turu järgi selle koefitsiendi valeks liigutamine tähendab optimaalse mänguteooria mõttes riskide hajutamise arvelt enda marginaali vähendamist ja ei midagi muud.

See kõik oleks nii, kui minu töö oleks jälgida vaid Eesti käsipalliliiga mänge ja olla nende spetsialist. Reaalsuses on mänge tsipa rohkem, vastutus laiem ja oht, et see infolevitaja targem kõrge.

telekavaataja
02.11.18, 22:40
Aga muidu ma saan aru, mida te öelda püüate ja olen isegi päris. Reaalsuses olen enda jaoks siiski paika pannud summad, panustajate hulgad, millal ja kui palju muuta.

rahvaspordipäev
02.11.18, 22:43
Eks see vestlus siin saigi alguse sinu kindlast veendumusest, et turgu n-ö solgiti ja olid sunnitud koefe valeks liigutama. Mis on kontori poolt tegelikult ju endale jalga tulistamine mõnevõrra. Mind lihtsalt majanduslikust perspektiivist jubedalt häirib see vähe totter ideoloogia hasartmängusaitide juhtkondadelt. Debiilsed asjad nagu paaris/paaritu või NFLi limiitide alandamine 60le eurosendile, sest mängija on kuskil rumeenia käsipallis võitev olnud.

telekavaataja
02.11.18, 22:46
Debiilsed asjad nagu paaris/paaritu või NFLi limiitide alandamine 60le eurosendile, sest mängija on kuskil rumeenia käsipallis võitev olnud.

Noh perversseid turge pakutakse perverssete külaliste tõttu :).

Limiteerimine on minu meelest kohati liialt rutakas ja olen päri.

DeploY
05.11.18, 18:28

Miks ainult harrastuspanustajad? Mul on nt panustamine ainus sissetulekuallikas, aga kasutan nii bookiesi kui aasiat mõlemat. Bookiedega jah limiteeritakse, aga maailm on suur ja lai ja kasutajaid on alati võimalik juurde saada/osta + lehti kus kontosid avada on ka väga väga palju. Ilmselgelt väärtusi on kergem leida bookiedes jms ja neid tulebki ära tihti karistada, et võimalikult palju "tasuta raha" ära noppida.

telekavaataja
05.11.18, 18:56
neid tulebki ära tihti karistada, et võimalikult palju "tasuta raha" ära noppida.

Ma võib-olla kujutan ette, aga sellise filosoofiaga kasutajad jäävad liiga kergelt silma. 9/10 läheb liiga ülbeks ja uhkeks.

Kui minu ainus sissetulekuallikas oleks panustamine, siis ma raudselt näeks meeletult vaeva, et suurtest liigadest aru saada ja neid mängida. Minna algusest peale suurelt üüberväikestesse ja nišiliigadesse on kasutaja kamikazelik enesetapp.

NB! Jutt ei käi kasutajast Deploy, kuna teda ma ei tunne.

DeploY
05.11.18, 19:16
Ma võib-olla kujutan ette, aga sellise filosoofiaga kasutajad jäävad liiga kergelt silma. 9/10 läheb liiga ülbeks ja uhkeks.

Kui minu ainus sissetulekuallikas oleks panustamine, siis ma raudselt näeks meeletult vaeva, et suurtest liigadest aru saada ja neid mängida. Minna algusest peale suurelt üüberväikestesse ja nišiliigadesse on kasutaja kamikazelik enesetapp.

NB! Jutt ei käi kasutajast Deploy, kuna teda ma ei tunne.

No nippe, et bookie kasutajad ka kauem kestaksid kasutan ka erinevaid ja mis puudutab suuri liigasid, siis nagu mainitud neid mängin enamasti aasias, kuna koefid ja limiidid on seal suuremad. Bookied ongi just ideaalsed, et väiksemate n-ö "mudaliigade" väärtusi krabada, kuna väärtusi leidub seal kordades rohkem. Nõustun muidugi sellega jah, et kui suurtemate liigadega kasumit teenida ei suuda, siis peaks korralikult vaeva veel nägema jah.

cabron
06.11.18, 20:31
Mind huvitaks Deploy tööpäeva kirjeldus kyll ja ymberkäimine bankrolliga ja kõik muu seonduv. Põnev et keegi ainult sellega elatist teenib!

Betclub
09.11.18, 17:20
Olen ka Deploy-ga nõus. Ega bookiesid koguaeg juurde teha/osta vms ei ole mingi probleem. Tihedamal ajal on kulunud nt bet365 kontosid ca 5-10 nädalas. Panedki mudaliigades maxpanuseid, nt Eesti esiliigat ühte liini saab ca 400, teed muid alternatiivseid liine ka ja saadki 1000-1500 kokku. Sama palju teed veel teiselt kontolt ja ongi korralik summa peal. See tähendab küll limiteerimist, aga mõne minutiga saad uued kontod valmis. Eks see jube tüütu ole, aga kõigega harjub.
Kindlasti on omad nipid ka, kuidas kontod kauem kestavad. Teed mõned kombod, mõned panused Inglise vms kõrgliigat jne. Aga üldjuhul kui teenida tahad, siis pole vahet.. kui näed väärtust, siis paned kõik sisse. Mingi hetk jõuab ainult piirini, kus ei saa peale panna nii suuri summasid kui oleks soovi. Muidugi saab väga kenasti nii ära elada, aga kui tahad suuremaid summasid teenida, siis pead hakkama aasia kontoreid üle mängima. Keerulisem kõvasti, aga on võimalik.

monn
09.11.18, 21:03
Kunst ei ole pigem see, kui palju kontosi suudad osta vaid pigem selles, palju sa seal käivet teha saad, enne kui limiteeritakse.
Teiseks see (albaania,serbia)kontode ostmine(räägin ikka 100des ja tuhandetes ja pole nende isikutega mingit kokkupuudet) see väga hall ala juriidilises mõttes, võib halvasti lõppeda. Teiseks eriti nagu pole julgust ka mingi "mohamedi" konto alla 10k depoda, et panuseid panna, teadmata, kas üldse väljamakset saab teha.Nokk kinni saba lahti

Tanel
09.11.18, 23:01
Oot, hüppan ka sekka.

Esiteks sellest nö 50-50 mängu liigutamisest, eriti Euroopa-mudelil põhineva kontori kontekstis.

Ma ei mõista ei telekavaataja esitist pointi, et see on turu solkimine/tema jaoks halb ega ka mujalt välja toodud arvamust, et bookie peaks hinda hoidma, kui ta arvab, et see õige on.

Üks asi on seda rääkida nendest võtmemängudes, mis võivad arvamust mõjutada, teine asi neist teise ja kolmanda ja muda kategooria mängudest ja sportidest. Ei tea siit kedagi, aga eeldan, et viimane on see, millega rohelises olevad oma elu toetavad.

Kontorit võiks ka vaadata kui lihtsalt eelisega panustajata. Sellele mõeldes - antud olukorras, kus me ei räägi mingist matemaatilisest tõest, mida spordiennustuses on vähesed osad, on rahaga kaasa minemine bookie jaoks reeglina kõige kasulikum.

Kui ma olen panustaja, siis ma tahan oma panusele saada kõige suuremat hinda. Keerata see teistpidi - kui ma kontorina tean, et terve rida inimesi tahab kindlale stsenaariumile panustada, siis oleks rumal mitte tõsta oma kasum nii suureks kui vähegi võimalik - muidugi tuleb siin pidada silmas üldist positsioneerimist turul, konkurentsi ja seda, et mida suurem volüüm, seda rohkem peaks sa teenima. Kui oled piisavalt kogenud oma ametis, siis suudad ilmselt aru saada ka, kus on piir, et ikka raha vastu võtad ja kliente ära ei hirmuta, aga samas oma kasumi maksimaalseks teed ilma teist poolt väärtuseks muutmata.

Teiseks tuleb sinna juurde ka see element, mida telekavaataja mainis, et raha tuleb austada. Ei saa sa arvata, et tead kõigi oma raamatus olevate tuhandete turgude kohta kogu infot ja kõiki nurki. Igal inimesel on aega individuaalse mänguga palju kauem tegeleda ja palju rohkem infot koguda kui kontoril, eriti kui räägime kvalitatiivsest infost. Kontori kõige suurem info ongi reeglina see, kuhu raha läheb. Oma arvamus võib olla, aga ma kahtlen sügavalt, et ükski katse teha kontorit, mis jääb oma arvamusele jäärapäiselt truuks, on kunagi õnnestunud.

Kui me räägime Aasiast või Pinnacle'ist näiteks, siis ei ole tegu müstiliste inimestega, kes teevad megasuurepärased liinid ja teavad juba päevad enne mängu, kuidas midagi lõppeb. Nende suurim oskus ongi see, kuidas kasutada raha koefitsientide liigutamiseks. Ja see on ka nende ärimudel - pakkuda madalat marginaali ja saada võimalikult suur volüüm, et madal marginaal end ära tasuks. Selleks on neil vaja aktsepteerida ka teravat raha. Aga teravale rahale peab ka reageerima. Ja see on ka see, mis nende turud lõpuks nii efektiivseks teeb. Hinna osas nad midagi erilist ei tee - sisuliselt töötab Euroopa turg hinna välja ja Aasia võtab mingist hetkest selle hinna kontrollimise üle.

Euroopa kontorites rääkida tasakaalus raamatust on ka muidugi natuke naljakas. Sellist asja pole olemas, eriti kui me räägime jalgpallist, aga ka mujal.

cabron
10.11.18, 02:29
põhimõtteliselt saab igaüks ise ka bookiet mängida - Betfair, Matchbook jt

rahvaspordipäev
10.11.18, 06:31
Oot, hüppan ka sekka.

Esiteks sellest nö 50-50 mängu liigutamisest, eriti Euroopa-mudelil põhineva kontori kontekstis.

Ma ei mõista ei telekavaataja esitist pointi, et see on turu solkimine/tema jaoks halb ega ka mujalt välja toodud arvamust, et bookie peaks hinda hoidma, kui ta arvab, et see õige on.

Üks asi on seda rääkida nendest võtmemängudes, mis võivad arvamust mõjutada, teine asi neist teise ja kolmanda ja muda kategooria mängudest ja sportidest. Ei tea siit kedagi, aga eeldan, et viimane on see, millega rohelises olevad oma elu toetavad.

Kontorit võiks ka vaadata kui lihtsalt eelisega panustajata. Sellele mõeldes - antud olukorras, kus me ei räägi mingist matemaatilisest tõest, mida spordiennustuses on vähesed osad, on rahaga kaasa minemine bookie jaoks reeglina kõige kasulikum.

Kui ma olen panustaja, siis ma tahan oma panusele saada kõige suuremat hinda. Keerata see teistpidi - kui ma kontorina tean, et terve rida inimesi tahab kindlale stsenaariumile panustada, siis oleks rumal mitte tõsta oma kasum nii suureks kui vähegi võimalik - muidugi tuleb siin pidada silmas üldist positsioneerimist turul, konkurentsi ja seda, et mida suurem volüüm, seda rohkem peaks sa teenima. Kui oled piisavalt kogenud oma ametis, siis suudad ilmselt aru saada ka, kus on piir, et ikka raha vastu võtad ja kliente ära ei hirmuta, aga samas oma kasumi maksimaalseks teed ilma teist poolt väärtuseks muutmata.

Teiseks tuleb sinna juurde ka see element, mida telekavaataja mainis, et raha tuleb austada. Ei saa sa arvata, et tead kõigi oma raamatus olevate tuhandete turgude kohta kogu infot ja kõiki nurki. Igal inimesel on aega individuaalse mänguga palju kauem tegeleda ja palju rohkem infot koguda kui kontoril, eriti kui räägime kvalitatiivsest infost. Kontori kõige suurem info ongi reeglina see, kuhu raha läheb. Oma arvamus võib olla, aga ma kahtlen sügavalt, et ükski katse teha kontorit, mis jääb oma arvamusele jäärapäiselt truuks, on kunagi õnnestunud.

Kui me räägime Aasiast või Pinnacle'ist näiteks, siis ei ole tegu müstiliste inimestega, kes teevad megasuurepärased liinid ja teavad juba päevad enne mängu, kuidas midagi lõppeb. Nende suurim oskus ongi see, kuidas kasutada raha koefitsientide liigutamiseks. Ja see on ka nende ärimudel - pakkuda madalat marginaali ja saada võimalikult suur volüüm, et madal marginaal end ära tasuks. Selleks on neil vaja aktsepteerida ka teravat raha. Aga teravale rahale peab ka reageerima. Ja see on ka see, mis nende turud lõpuks nii efektiivseks teeb. Hinna osas nad midagi erilist ei tee - sisuliselt töötab Euroopa turg hinna välja ja Aasia võtab mingist hetkest selle hinna kontrollimise üle.

Euroopa kontorites rääkida tasakaalus raamatust on ka muidugi natuke naljakas. Sellist asja pole olemas, eriti kui me räägime jalgpallist, aga ka mujal.

Ma ei tea kumb meist siin valesti aru saab, kuid mulle telekavaataja turusolkimise näide tundus just sellisena, et seal käsipallimängus oli ta sunnitud pakkuma ühele meeskonnale väärtust kuna raha liikus ainult teises suunas. Näeme siin eesti liigades ju koguaeg kuidas mingi meeskonna moneyline kõigub 2-5 vahel suht suvaliselt enne mängu. Aga sellisel juhul kontor ju kaotab raha kuna on üks tuhandest teisest kes pakub samu koefe mis kõik teised, aga selle suvalise tipsteri pakutud variandile lõpetatakse panustamine kuna koefitsienti on alandatud ja pigem minnakse sinna teisele poole kuhu on väärtus tekkinud. Kõik selleks, et selle konkreetse mängu pealt riski minimaliseerida. Aga mis oleks, kui kontor laristaks natuke raha, tooks sisse tõelised spetsialistid, kes suudavad publicu üle mängida ja jääks enda arvamusele kindlaks? Samal ajal kui kogu ülejäänd maailm pakuks 50/50 mängus ühele meeskonnale 1.6 koefi, võiks betsafe pakkuda endiselt oma 1.85 vms, tuua ligi kogu maailma value-ja surebettorid, teenida oma marginaal ja seda tavalise 1k käibe asemel 100k-ga. Siinkohal juurde arvestada veel kaudsemad kasud, nagu see, et kõik need uued signupid ja arberid suures enamuses ei ole ju ka elukutselised, vaid tavalised gamblerid, kes leidsid koha tasuta raha veidi teenida ning kuu lõpuks kulutaks selle slottides jackpotti püüdes, manu+barca combole panustades või pühapäevasele 200eurisele pokkeriturnale. Põhimõtteliselt kahekordne kasum kontorile.

cabron
10.11.18, 10:39
Ma ei tea kumb meist siin valesti aru saab, kuid mulle telekavaataja turusolkimise näide tundus just sellisena, et seal käsipallimängus oli ta sunnitud pakkuma ühele meeskonnale väärtust kuna raha liikus ainult teises suunas. Näeme siin eesti liigades ju koguaeg kuidas mingi meeskonna moneyline kõigub 2-5 vahel suht suvaliselt enne mängu. Aga sellisel juhul kontor ju kaotab raha kuna on üks tuhandest teisest kes pakub samu koefe mis kõik teised, aga selle suvalise tipsteri pakutud variandile lõpetatakse panustamine kuna koefitsienti on alandatud ja pigem minnakse sinna teisele poole kuhu on väärtus tekkinud. Kõik selleks, et selle konkreetse mängu pealt riski minimaliseerida. Aga mis oleks, kui kontor laristaks natuke raha, tooks sisse tõelised spetsialistid, kes suudavad publicu üle mängida ja jääks enda arvamusele kindlaks? Samal ajal kui kogu ülejäänd maailm pakuks 50/50 mängus ühele meeskonnale 1.6 koefi, võiks betsafe pakkuda endiselt oma 1.85 vms, tuua ligi kogu maailma value-ja surebettorid, teenida oma marginaal ja seda tavalise 1k käibe asemel 100k-ga. Siinkohal juurde arvestada veel kaudsemad kasud, nagu see, et kõik need uued signupid ja arberid suures enamuses ei ole ju ka elukutselised, vaid tavalised gamblerid, kes leidsid koha tasuta raha veidi teenida ning kuu lõpuks kulutaks selle slottides jackpotti püüdes, manu+barca combole panustades või pühapäevasele 200eurisele pokkeriturnale. Põhimõtteliselt kahekordne kasum kontorile.

liigne risk, parem steady aga väiksem profit

telekavaataja
10.11.18, 10:40
Aga mis oleks, kui kontor laristaks natuke raha, tooks sisse tõelised spetsialistid, kes suudavad publicu üle mängida ja jääks enda arvamusele kindlaks? Samal ajal kui kogu ülejäänd maailm pakuks 50/50 mängus ühele meeskonnale 1.6 koefi, võiks betsafe pakkuda endiselt oma 1.85 vms, tuua ligi kogu maailma value-ja surebettorid, teenida oma marginaal ja seda tavalise 1k käibe asemel 100k-ga. Siinkohal juurde arvestada veel kaudsemad kasud, nagu see, et kõik need uued signupid ja arberid suures enamuses ei ole ju ka elukutselised, vaid tavalised gamblerid, kes leidsid koha tasuta raha veidi teenida ning kuu lõpuks kulutaks selle slottides jackpotti püüdes, manu+barca combole panustades või pühapäevasele 200eurisele pokkeriturnale. Põhimõtteliselt kahekordne kasum kontorile.

1. Defineeri mõistet "tõeline spetsialist".
2. Mõtesta lahti, kui palju peaks olema "tõelisi spetsialiste".
3. Kui palju sinu meelest on need summad, mis igasugu mudaliigadele panustatakse?
4. Kas sa arvad, et bookied on megalollid, et järjest koefide automatiseerimise suunas liiguvad?

Üldiselt mu välja toodud pool on selles äris megautoopiline.

Tanel
10.11.18, 13:28
Ma ei tea kumb meist siin valesti aru saab, kuid mulle telekavaataja turusolkimise näide tundus just sellisena, et seal käsipallimängus oli ta sunnitud pakkuma ühele meeskonnale väärtust kuna raha liikus ainult teises suunas. Näeme siin eesti liigades ju koguaeg kuidas mingi meeskonna moneyline kõigub 2-5 vahel suht suvaliselt enne mängu. Aga sellisel juhul kontor ju kaotab raha kuna on üks tuhandest teisest kes pakub samu koefe mis kõik teised, aga selle suvalise tipsteri pakutud variandile lõpetatakse panustamine kuna koefitsienti on alandatud ja pigem minnakse sinna teisele poole kuhu on väärtus tekkinud. Kõik selleks, et selle konkreetse mängu pealt riski minimaliseerida.

See ei ole riski minimaliseerimine vaid kasumi maksimeerimine. See kõikumise näide on sul mingite üksikute erandite pealt tuletatud eksiarvamus, üldiselt see asi nii ei toimi. Inimesed kipuvad ikka panustama ühele stsenaariumile ja pigem sellele, mida nad tõenäolisemaks peavad, mitte sellele, mis on väärtus. Eriti kui räägime tipitud mängudest, kus väga suur osa rahast ei ole tegelikult hinnatundlik ja on palju inimesi, kes tippe valesti tõlgendada suudab.

Aga mis oleks, kui kontor laristaks natuke raha, tooks sisse tõelised spetsialistid, kes suudavad publicu üle mängida ja jääks enda arvamusele kindlaks?

Need spetsialistid on ju olemas, eriti kui räägime suurtest sportidest. Need, kes panevad esialgse hinna paika. Neid hindu ei tulistata puusalt ja suures osas on ka need alghinnad üsna täpsed. Aga reaalsuses ei saa teha palju enamat modelleeritud hinnast ja manuaalsest loogikakontrollist, millele on kvalitatiivne teadmine abiks.

Kerge loogikaring:

1. Kulutad megasumma, et palgata endale totaalsed eksperdid, kes teevad sulle sellised hinnad, et saad tugevalt turust erineda ja kangelt sellest kinni hoida.
2. Erinev hind toob sulle sisse tugevama suure volüümi inimestelt, kes hindavad seda, et su hind on kõrgem (hinnatundlikke inimeste hulk on aktiivsemate panustajate seas reeglina väga ülehinnatud). Võib-olla ka arbitraaži. Samas õigetest hindadest kinni hoidmine tähendab, et saad populaarsetel panustel palju madalama marginaali kui konkurendid. Teist poolt vaadetes - võid oma arvamust hoides populaarsetel panustel sattuda turust madalama hinna peale ja saada madalama volüümi. Samal ajal on su personalikulud palju kõrgemad, sest kulutad palju rohkem aega oma ootuste seadmisele.
3. Kui sinu plaanid on edukad, siis märkavad ülejäänud seda ja võtavad sinu hindu oma hindade seadmisel arvesse, kaotades sinu turueelise, aga jättes sulle meeletult kõrged personalikulud, mis selle hinnaseadmisega kaasas käivad. Ainsaks eeliseks jääb see, et oled ehk esimene, kes suudab liinidega välja tulla.
4. Oled tagasi 1. punkti juures + tahad turust erineda. Aga kui hinnad paigas ja kõik sinul silma peal hoiavad, siis on peaaegu võimatu erineda.

Samal ajal kui kogu ülejäänd maailm pakuks 50/50 mängus ühele meeskonnale 1.6 koefi, võiks betsafe pakkuda endiselt oma 1.85 vms, tuua ligi kogu maailma value-ja surebettorid, teenida oma marginaal ja seda tavalise 1k käibe asemel 100k-ga. Siinkohal juurde arvestada veel kaudsemad kasud, nagu see, et kõik need uued signupid ja arberid suures enamuses ei ole ju ka elukutselised, vaid tavalised gamblerid, kes leidsid koha tasuta raha veidi teenida ning kuu lõpuks kulutaks selle slottides jackpotti püüdes, manu+barca combole panustades või pühapäevasele 200eurisele pokkeriturnale. Põhimõtteliselt kahekordne kasum kontorile.

Siit jõuan reaalse dünaamikani, kuidas turg toimib. Mainisin seda ääriti ka juba eile.

Panustaja ongi tihtilugu kihlveokontori silmis see ekspert, kellest sa räägid. See on odavam kui maksta kulud, mis kaasnevad ekspertide palkamisega, kes kulutavad meeletult aega, et see mõnikord erinev olev õige hind kätte leida. Parem on tegutseda heade mudelite ja üldiste teadmisega, mis aitavad sul üksikutel inimestel välja tuua massiliselt hindu, mis on üldjoontes väga õigete hindade lähedal ning aktsepteerida mingid kaotused rohkem kvalitatiivset infot omavatele ja ühele mängule pikka aega pühendavate panustajatele, et nad need vead üles leiaks. Ja samal ajal need panustajad peavad veel läbi su üleümardamiste sulle osa oma võidust tagasi maksma.

Turg on lõpuks väga hea hinnakujundaja, eriti kui me räägime turust, kus sa tahad kuuekohalistest summadest rääkida. Nagu ütlesin enne, siis kontori poolt on äärmiselt riskantne arvata, et kui sul see 100k ühele poole tuleb ja selle aja peale ei liiguta keegi end sinuga samasse liini, et su hind ikka õige on. Kui mu heaks töötaks trader, kes iga mäng kangelt oma arvamust taoks ja totaalselt raha ja teiste arvamust ignoreeriks, siis lendaks ta väga kiirelt ukse taha. Nagu ma ennist ütlesin, raha kasutamine hindade sättimiseks ongi see, mida teravad kontorid väga efektiivselt teevad.

Samamoodi on siin üldiselt kerge eksiarvamus sellest, kui palju neil kolmanda kategooria asjadel raha liigub turu peal. Ning need kliendid, kes sul tulevad arbitraažiga sisse, saavad sulle väga harva headeks ja tavalisteks klientideks. See sinu stsenaarium, et nad sul mujal väga lisaks annavad, ei ole reaalsus.

cabron
10.11.18, 19:24
Tanel :arm1:

monn
10.11.18, 22:18
Lol need eksperdid lähevad 1k kuus+jõulupreemia eest tööle, selle asemel, et laksida aasia tubades miljonitega...makes sense...
Ma ei saa aru sellest 50-50 loogikast. Minu arust on vägagi loogiline, et tuba tuleb liinidega kaasa-seal pole isegi midagi vaielda. Tuba võtab free money laualt ära selle asemel, et äkki, kus, mis ja ei pea palkama ühtki kõrgepalgalist spetsialisti, kui automaatika skript kõik ära teeb.

ChelseaFC
10.11.18, 23:11
Lol need eksperdid lähevad 1k kuus+jõulupreemia eest tööle, selle asemel, et laksida aasia tubades miljonitega...makes sense...

Üks ei välista teist! Panustada saab ka aasias ja teistes kontorites edasi. Kui nkn igapäevaselt turge uurid, siis miks mitte selle eest garanteeritud sissetulekut + kindlasti ka lisainfot teiste panustajate käikudest saada?

Betclub
22.11.18, 20:54
100 tippi koos!
Oleme hetkeseisuga postitanud täpselt 100 tippi. Kokku profit +56,24 ühikut. Graafikus rahaliselt +2812 eur. ROI 26,46%.

https://www.betclub.ee/uudised/betclubil-100-tippi-koos/

Betclub
05.01.19, 17:09
November ja detsember olid tagasihoidlikud, aga uuel aastal uue hooga!
Järgmisest nädalast alustab ka legendaarne halliturniir ja paljud teised liigad, kus ennast koduselt tunneme. Feel free to join! :)

Väikest kokkuvõtet saab lugeda siit: https://www.betclub.ee/uudised/november-detsember-kokkuvote/

Betclub
11.11.20, 17:54
Ca aasta olime muude tegevustega hõivatud ja polnud mahti veebisaidiga tegeleda. Nüüd aega rohkem ja kellel huvi võib meie tegemistel silma peal hoida - http://www.betclub.ee