320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väravad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väravad

    Kas keegi oskab öelda, kust saaks andmeid väravate täpsete mõõtude jms sellise kohta. Näiteks nagu materjal, millest need valmistatakse ning kes neid üldse toodab?

    #2
    Replying to Topic \'Väravad\'

    Värava suurust näed siin.

    Inglise keeles.

    Goals
    Goals must be placed on the centre of each goal line.

    They consist of two upright posts equidistant from the corner flagposts and joined at the top by a horizontal crossbar.

    The distance between the posts is 7.32 m (8 yds) and the distance from the lower edge of the crossbar to the ground is 2.44 m (8ft).

    Both goalposts and the crossbar have the same width and depth which do not exceed 12 cm (5 ins). The goal lines are the same width as that of the goalposts and the crossbar. Nets may be attached to the goals and the ground behind the goal, provided that they are properly supported and do not interfere with the goalkeeper.

    The goalposts and crossbars must be white.


    Safety
    Goals must be anchored securely to the ground. Portable goals may only be used if they satisfy this requirement.

    Valmistajate kohta küll ei tea...

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Väravad\'

      Originally posted by vertex


      Kas keegi oskab öelda, kust saaks andmeid väravate täpsete mõõtude jms sellise kohta. Näiteks nagu materjal, millest need valmistatakse ning kes neid üldse toodab?
      Soovitan kontakteeruda EJL-iga, sest nemad vist tegelevad sellega, et üritavad kergeid väravaid odavalt koolidele organiseerida ohutuse vältimiseks. Nad kindlasti teavad kust saada ja kuidas.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Väravad\'

        Originally posted by vertex


        Kas keegi oskab öelda, kust saaks andmeid väravate täpsete mõõtude jms sellise kohta. Näiteks nagu materjal, millest need valmistatakse ning kes neid üldse toodab?

        Kui välja uurid anna teistelegi teada. Plaanis on endalegi kodu juurde korralik värav ehitada.
        Algselt postitas tank
        Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Väravad\'

          Tänan nõuannete eest, sain jalgpalliliidult vastuse, et Eestis tellivad nad väravaid Sportgruppilt ja Nordic Spordilt. Kummalgi neist kodukaid pole aga Infopluss annab nende kohta järgmised andmed:

          Sportgrupp OÜ
          Kadaka tee 86A-201, 12618 Tallinn (0) 610 9032

          Nordic Sport Eesti AS
          Regati pst 1 5VE-218, 11911 Tallinn (0) 639 8061

          Veel pidi olema mingi Itaalia firma aga ei usu hästi, et keegi hakkab oma koduhoovi väravaid importima.
          Nordic Spordi Rootsi kodukal on muide väljas erinevaid väravaid jms varustust, selliseid ilmselt Eestisse tuuaksegi.

          Nordic Sport

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Väravad\'

            ma tahaks ka enda koduõue väravat!praegu teen endale nn \"amatöörvärava\"- niru küll teine tuleb, aga asja ajab ära!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Väravad\'

              Originally posted by sirle ma tahaks ka enda koduõue väravat!praegu teen endale nn \"amatöörvärava\"- niru küll teine tuleb, aga asja ajab ära!
              nukumaja oled proovind ehitada?
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Väravad\'

                Originally posted by fittibaldi

                nukumaja oled proovind ehitada?
                et ... väravat tehakse samamoodi?

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Väravad\'

                  eem..ja mina mõtsin, et sa tead omast käest..:P
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Väravad\'

                    mul on muidu suvila juures 2 väravat. ja põhiline on see et ei pidanudki ostma neid vaid lõin kahe puu vahle 1 lati ja oligi purgis
                    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Väravad\'

                      niisiis minu v2rava elulugu.
                      k6igepealt sai metsast toodud paraja pikkuse ja paksusega puulatid.kodus koorisin (v6ttis ikka kaua aega) puud kenasti 2ra ning saagisin vajalikud pikkused.augud kaevasin v6imalikult sygavad ja kitsad.postid ja lati sai keggesti paika panna.muu tr2ni t6ttis kauem aega.v6rgu pole veel muretsenud aga kyll selle ka kunagi saab) nyyd see s2rab minu tagahoovis
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Väravad\'

                        mina teen oma väravad ka niimoodi, et kaks posti püsti ja latt peale ning võrk külge.
                        ega mul koju polegi vaja mingeid profide väravaid.kuigi ega nad paha tee...

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Väravad\'

                          Originally posted by sirle
                          mina teen oma väravad ka niimoodi, et kaks posti püsti ja latt peale ning võrk külge.
                          täiesti õigetel jälgedel oled, ma pole muusuguseid näinudki - kui et kaks posti, latt ja võrk ning jälle kaks posti, latt ja võrk ...

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Väravad\'

                            ma mõtlen seda, et ma panen kaks palki püsti, puust lati peale, võrk külge ja asi tahe!

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Väravad\'

                              Asi on jube tahe kui see pähe kukub. Üldiselt soovitaks mõnele vanarauaplatsile minna ja mõned raudtorud kaasa võtta. Soovitav oleks kahte eri sorti võtta, üks tiba väiksem läbimõõdult. Koju jõudes lööd kaks posti maasse püsti. Nüüd võtad ette lati, teed otstest kuskil 30 cm kaugusele paar sälku talle sisse ja sälgutatud kohtadest painutad ära, ning otsad topid postide auku ja ongi latt valmis Siis värvid ilusasti tibukollaseks ja hakkad kodus Tibu eeskujul palli taga ajama.

                              P.S. Mina ehitasin väravad nii, samas usun et keegi ei saand persetki aru, mis ma seletasin :P
                              308

                              Kommentaar

                              Working...
                              X