PDA

View Full Version : Muudatused SBT hooajaks 18/19

telekavaataja
14.05.18, 15:07
1. Põhireeglid ja turniiride olemus jääb samaks.

2. Turniire on plaanis 6 + lõppmäng nagu see hooaeg, kuhu pääsevad 8 parimat hooaja lõikes (punktide süsteem jääb samaks).

3. telekavaataja ei panusta enam oma osalustasuga (olgu see kompensatsiooniks).

Arvestades kõike eelnevat palun vastata küsimusele, kas osalete ka järgmine hooaeg.

Jah - Kui ma ei võida äkki lotoga ümbermaailmareisi või mu vanaema ei sure, siis üritan igast turniirist osa võtta.

Ei - Mingil põhjusel ei paku see mulle huvi ja vaevalt üle ühe turniiri osa võtan.

Vastamine on kohustuslik (well, ma ei saa kedagi sundida), sest kui SBT osavõtjate arv väheneb, siis pole nagu väga mõtet pingutada, sest olenemata osavõtjatest, röövib see ettevõtmine veidi aega ja veidi paneb mind elus kinni.

Seega, palun vastata, kas jah või ei. Ei solvu, kui vastuseks tuleb EI. Küll aga on veidi nõme, kui vastate JAH ja järgmine hooaeg väga ei osale.

PS! Vastata võiksid ka need, kes pole kunagi osalenud ja eriti super, kui keegi mitteosalejatest tooks mingi punkti välja, mille muutmisel ta kaaluks osalemist.

Hääletus on avatud 14 päeva.

telekavaataja
14.05.18, 16:51
Kiirelt vaatasin järgmise aasta üle ning turniirid toimuksid järgmistel kuupäevadel:

SBT23: 15.09 - 30.09
SBT24: 20.10 - 04.11
SBT25: 24.11 - 09.12
SBT26: 02.02 - 17.02
SBT27: 02.03 - 17.03
SBT28: 06.04 - 21.04

Lõppmäng ilmselt: 26.04 - 04.05

Aga see pole veel 100% kinnitatud.

mazz
14.05.18, 17:24
Pisikese detailina soovitaks edaspidi teema nime ette "Registreeru!" kirjutada ja registreerumise lõppedes selle siis ära koristada. Kukkusin seekord varakult välja ja üsna kiiresti harjus silm teemast üle jooksma kuni seda polnudki pmst minu jaoks enam olemas ja turniiri lõpust sain teada tagantjärgi teiste teemade kaudu.

Kuna turniire on päris palju ja need jooksevad päris tihti, siis ilmselt suurem osa foorumlasi ei kliki kunagi SBT teemasid. Läbi teema nime oleks võimalik vähemalt registreerumisteade nendeni viia.

telekavaataja
14.05.18, 17:26
Pisikese detailina soovitaks edaspidi teema nime ette "Registreeru!" kirjutada ja registreerumise lõppedes selle siis ära koristada. Kukkusin seekord varakult välja ja üsna kiiresti harjus silm teemast üle jooksma kuni seda polnudki pmst minu jaoks enam olemas ja turniiri lõpust sain teada tagantjärgi teiste teemade kaudu.

Kuna turniire on päris palju ja need jooksevad päris tihti, siis ilmselt suurem osa foorumlasi ei kliki kunagi SBT teemasid. Läbi teema nime oleks võimalik vähemalt registreerumisteade nendeni viia.

Mõistlik pakkumine muidu.

Kaurr
15.05.18, 00:37
Jah.
Ettevõtmine on huvitav kui osalejaid jagub.

ltrubetsky2
15.05.18, 15:14
Minu poolt Jah!

EgoTrip
17.05.18, 09:50
Kindel jah

Nasfal
17.05.18, 12:21
Liitun samuti :)

Svenniid
17.05.18, 17:11
Im in

telekavaataja
21.05.18, 10:15
Kallis SBT kolleegium. Kõigepealt tore, et meil on rahvast, kellele see turna vahetevahel huvi pakub. Usun, et järgmine hooaeg ikka jätkame.

Lahe formaat muidu. Seda võiks rohkem kui korra aastas teha.

Küll aga jõ61uv4n4 postituse valguses hakkasin mõtlema SBT väikese reformi suunas.

SBT oleks endiselt 16-päevane. 7 esimest päeva oleksid regular battle, mille tulemusel esimesed 8 sõelutaks välja ning nad selgitaksid play-off süsteemis võitja.

Kas tegu oleks muudatustega muudatuste pärast või tasub mõelda. Ootan arvamusi, päris tõsiselt.

-RoMaRiO-
21.05.18, 11:35
Mulle meeldiks.

mazz
21.05.18, 11:46
Täitsa huvitav formaat jah.

Mõmmik
22.05.18, 11:38
Ka mulle meeldiks selline variant.
telekavaataja, selline küsimus ka, et kui järgmise hooaja graafik nagu paika saab, kas oleks äkki võimalik ette kõik turniirid ära maksta? Ma osaleks kõigil, aga ma alatasa unustan ja lükkan seda maksmist edasi või jääb see muul põhjusel soiku.

telekavaataja
22.05.18, 11:43
Ka mulle meeldiks selline variant.
telekavaataja, selline küsimus ka, et kui järgmise hooaja graafik nagu paika saab, kas oleks äkki võimalik ette kõik turniirid ära maksta? Ma osaleks kõigil, aga ma alatasa unustan ja lükkan seda maksmist edasi või jääb see muul põhjusel soiku.

Graafik on tegelikult paigas.

Ette on ikka võimalik maksta jah. Jätame vist 12 eur peale?

Kui keegi veel midagi ette soovib maksta (see hooaeg tegi seda ChelseaFC ka), siis ma üritan selle kirja panna ning kui järsku tuleb välja, et turniiri teema alustamisel teie nime osalejate seas ei ole, lihtsalt tuletage meelde. Ma ausõna ei ürita kellegi raha endale tasku pista.

Aga teeks selle pärast MM-i, sest SBT MM eri tuleb ka kindlasti, sellest räägin, kui 17/18 lõppmäng läbi saab.

Svenniid
22.05.18, 15:06
Mulle ka uus formaat meeldiks

telekavaataja
22.05.18, 16:06
Igatahes mu peas paistab see järjest parema ideena. Kuna olen halb seletaja, siis visualiseerisin antud formaadi joonisena.

https://www.upload.ee/image/8468738/SBT.JPG

PS! Kolmanda koha mäng jäi ikkagi välja. See toimuks finaaliga samal ajal.

rallikas
22.05.18, 19:00
Mis süsteemiga auhinnad on plaanis teha? 1, 2 ja 3-4?

ChelseaFC
22.05.18, 20:13
Olen ka uue formaadi poolt!

telekavaataja
22.05.18, 20:21
Mis süsteemiga auhinnad on plaanis teha? 1, 2 ja 3-4?

TOP3 jagab 90% pangast. 10% läheb lõppmängu.
1. Koht 12p üldtabelisse
2. Koht 10p
3. Koht 8p
4. Koht 7p
5. Koht 6p
6. Koht 4p
7. Koht 2p
8. Koht 1p

On olemas mott võidelda 3. Koha peale, on olemas mott ka 5-6 ikkagi välja võidelda.

Kui saan Betsafe boonused, siis mõtlen, kuhu need ka toppida.

Kaurr
23.05.18, 03:26
Tundub põnev. Eelistaks ka ilmselt kõik korraga ette maksta. Mõmmiku seletusele +1 . Kaoks igasugune unustamise ja edasi lükkamise asi ära.

rallikas
23.05.18, 21:27
Play-offideks soovitus. Keelata ära panuse kopeerimine ka kombodes. Miks see mind häirib on just Romario ja richardkoppeli Kure-Pärnu under 3.5. Väga kerge on otsese konkurendi vastu võtta sama bet, lisada mõni enam-vähem võidetav jura sinna otsa ning panna enda jaoks sobilik ühikute arv mängu. Et võites tuleks rohkem ühikuid, aga kui kaotad, siis vastane kaotab rohkem. H2H olukorras on minu arust selline käik vale.

telekavaataja
24.05.18, 09:49
Play-offideks soovitus. Keelata ära panuse kopeerimine ka kombodes. Miks see mind häirib on just Romario ja richardkoppeli Kure-Pärnu under 3.5. Väga kerge on otsese konkurendi vastu võtta sama bet, lisada mõni enam-vähem võidetav jura sinna otsa ning panna enda jaoks sobilik ühikute arv mängu. Et võites tuleks rohkem ühikuid, aga kui kaotad, siis vastane kaotab rohkem. H2H olukorras on minu arust selline käik vale.

Tegelt on see mingis mõttes mõttekoht küll, sest viimase panuse omamine on niigi suhteliselt suur eelis. Samas, kas on olemas enam-vähem võidetavat koefi 1.8? Teine variant on tõsta see koefitsient kõrgemale. Igal juhul tasub sellele edaspidi mõelda.

Ja ilma irooniata, on see täiega hea, kui keegi siia soovitusi/ tähelepanekuid viskab. Teinekord on need, kes enamasti vaatavad kõrvalt ka palju objektiivsemad.

cabron
24.05.18, 17:28
toetan ettepanekut, et Eesti võistlustele tehtavate panuste osas on kopeerimise keeld. See, et Kähriku JK teeb Munalaskme U21-le pähe, võib olla teada nii mõnelegi foorumlasele ning kes ees, see rabab selle ära.
See, et Real võidab Liverpooli, ei tohiks küll mitmes erikombos keelatud olla.

telekavaataja
07.07.18, 09:58
Suured tänud orgunni eest, tänamatu ja hindamatu töö. MM-i formaat oli minu meelest väga mõnus.

Tänud minugi poolt ning pisut kahju, et mürtsu viimase mänguni ei jätkunud. Samas jah, see viimase panuse eelis on ikka päris kena ja see ka selle võidu tõi. Tänud telekavaatajale järjekordse suurepärase orgunni eest ning olen minagi nõus, et see uus formaat oli palju ponevam Ja pani tihedamini ‘selg vastu seina’ olukorda. Minu poolest võiks ka edasipidi seda proovida.

Kindlasti selline formaat, kus alguses selgitatakse 8 parimat ja siis tulevad playoffid, jätkub järgmisel hooajal.

Minu jaoks on lahtine küsimus, kas panna alguses kõik ühele pulgale või teha ka alagrupid alguses? Loomulikult, kui osalejaid on vähemalt 16.

RealFan
07.07.18, 13:09
Ma pole väga panustamisega tegelenud aga puhtalt sportlikust huvist olen antud teemat kohati lugenud. Minu viis senti: alagrupid tundusid üsna ebavõrdsed, pigem võiks minuarust "kõik ühele pulgale" + play-offid teha; panuste arv võiks mingil määral olla reguleeritud - ei tundu mõistlik, et turniiril on võimalik edeneda ka panustamata. Kui need "ettepanekud" ei ole mingil põhjusel mõistlikud, siis võib mind valgustada. Muus osas aga jätkake samas vaimus :)

telekavaataja
07.07.18, 15:38
Ma pole väga panustamisega tegelenud aga puhtalt sportlikust huvist olen antud teemat kohati lugenud. Minu viis senti: alagrupid tundusid üsna ebavõrdsed, pigem võiks minuarust "kõik ühele pulgale" + play-offid teha; panuste arv võiks mingil määral olla reguleeritud - ei tundu mõistlik, et turniiril on võimalik edeneda ka panustamata. Kui need "ettepanekud" ei ole mingil põhjusel mõistlikud, siis võib mind valgustada. Muus osas aga jätkake samas vaimus :)
Tundus vägagi mõistlik. Aitäh jälgimast ja arvamust jagamast. Mida rohkem tagasisidet saan, seda lihtsam on orgunnida :).

Nasfal
09.07.18, 17:14
Ma ei tea kui paljud oleks päri või midagi sellist, aga üks mõttekoht võiks olla näiteks sarnaselt pokkeriga Rebuy ehk kui sa alagrupiturniiril mängid ennast kiiresti 0, siis sa saad teha rebuy ja tagasi tulla. Antud raha lisatakse lihtsalt auhinnafondile otsa. Vahest läheb lihtsalt 2-3 väga head panust mööda ja siis pead tükk tükk aega lihtsalt ootama, millal kunagi uus turniir hakkab.

dinero
10.07.18, 13:36
Tere, SBT rahvas.
Küsimus selline, et kas kusagil on kogu SBT olemus ja reeglid ka ära seletatud? Ning nagu aru saan, siis SBT hooaeg on alanud - kas sellisel juhul liituda enam ei saa?

telekavaataja
10.07.18, 13:59
Tere, SBT rahvas.
Küsimus selline, et kas kusagil on kogu SBT olemus ja reeglid ka ära seletatud? Ning nagu aru saan, siis SBT hooaeg on alanud - kas sellisel juhul liituda enam ei saa?

Kui sind huvitavad reeglid, siis kõige targem on uurida neid viimase turna (see, mis oli MM-le pühendatud) reeglistikku (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?15040-SBT-MM-eri). Samas oli see eriturniir. Tavaline SBT kestab 16 päeva (ka uuel hooajal) ning ei koosne alagruppidest.

SBT olemus: registreerid end osavõtjaks 12 euroga ja saad vastu 100 ühikut. Edasi võid panustada palju hing ihkab (niipalju, kuni sul seda 100 ühikut veel jagub). 7 päeva möödudes reastatakse 8 parimat ja nad hakkavad omavahel võistlema play-off süsteemis (iga ring on alati 100 ühikut alguses). Ehk suvaasjadele panustamine suvakontoritest ning eesmärk on jääda suurema ühiku jäägiga kui vastased.

telekavaataja
10.07.18, 14:02
Ja liituda saad igaks turniiriks eraldi, pole üldse probleemi. Lihtsalt on keerulisem hooaja peale tipus olla, kui mingid turnad vahele jäävad.

telekavaataja
10.07.18, 14:07
Ma ei tea kui paljud oleks päri või midagi sellist, aga üks mõttekoht võiks olla näiteks sarnaselt pokkeriga Rebuy ehk kui sa alagrupiturniiril mängid ennast kiiresti 0, siis sa saad teha rebuy ja tagasi tulla. Antud raha lisatakse lihtsalt auhinnafondile otsa. Vahest läheb lihtsalt 2-3 väga head panust mööda ja siis pead tükk tükk aega lihtsalt ootama, millal kunagi uus turniir hakkab.

Muidu rebuy on tore, aga siis on oht, et inimesed lähevad liiga üle võlli. Sest see 12 eurot ei anna pangasuuruse mõttes liiga palju juurde, küll aga lahmijatel on suurem võimalus riskida. Kui oled mees, et lähed all-in (või suurelt), siis ole mees lõpuni.

cabron
10.07.18, 16:49
Muidu rebuy on tore, aga siis on oht, et inimesed lähevad liiga üle võlli. Sest see 12 eurot ei anna pangasuuruse mõttes liiga palju juurde, küll aga lahmijatel on suurem võimalus riskida. Kui oled mees, et lähed all-in (või suurelt), siis ole mees lõpuni.

arvan sama, siis peabki iga panusega olema kaalutlemist rohkem, mitte suvaliselt proovida hittida

richard154
10.07.18, 17:09
Rebuy või hiline sisseost võiks olla lihtsalt kallim. Nt 20 euri esimese 3 päeva jooksul.

telekavaataja
20.08.18, 12:57
1. Põhireeglid ja turniiride olemus jääb samaks.

2. Turniire on plaanis 6 + lõppmäng nagu see hooaeg, kuhu pääsevad 8 parimat hooaja lõikes (punktide süsteem jääb samaks).

3. telekavaataja ei panusta enam oma osalustasuga (olgu see kompensatsiooniks).

Kiirelt vaatasin järgmise aasta üle ning turniirid toimuksid järgmistel kuupäevadel:

Lõppmäng ilmselt: 26.04 - 04.05

formaat

https://www.upload.ee/image/8468738/SBT.JPG

Ma see + järgmine nädal üritan reeglid kokku kirjutada ning sebida mingid Betafe boonuseid ka ehk veidi.

Kas mingid kokkulepitud muudatused on mul kahe silma vahele jäänud?

j6u1uv4n4
25.09.18, 15:03
See playoff voorude 10:00 algusaeg tundub suht rändom. Miks mitte kohe südaööst?

Aasia swingi vältel algavad tennise mängud juba kuue seitsme ajal hommikul :D

telekavaataja
26.09.18, 01:38
See playoff voorude 10:00 algusaeg tundub suht rändom. Miks mitte kohe südaööst?

Sest korraldaja vajab garanteeritud aega vooru kokkuvõtmiseks.

j6u1uv4n4
01.10.18, 12:25
Endgame võiks olla neljases grupis. Jääks vähe pingelisemaks. Kõigil oleks midagi kaotada.

telekavaataja
01.10.18, 14:31
Endgame võiks olla neljases grupis. Jääks vähe pingelisemaks. Kõigil oleks midagi kaotada.

Jah, mulle tunduks see ka veidike orgaanilisem.

Veerandfinaalis oleks H2H ja kestaks kolmapäeva õhuni.

Edasi oleks TOP4 ja 5-8 eraldi gruppides 4 päeva.

telekavaataja
15.10.18, 13:19
Telekavaataja, kas SBT algusest lõpuni liigasüsteem on igaveseks ajalugu?

Hetkel tundub, et liigume selles suunas jah. Et 7 päeva on liigasüsteem, siis 5 päeva play off, siis 4 päeva lõpuliigasüsteem.

Mulle endale tundub see kuidagi põnevam. Aga ma olen alati olnud avatud uutele ideedele ja kurssidele selles osas.

Kaurr
15.10.18, 13:36
Isiklikult meeldis vana sûsteem rohkem.
Lihtsalt mainin.

telekavaataja
15.10.18, 14:27
Isiklikult meeldis vana sûsteem rohkem.
Lihtsalt mainin.

Kas sellel on mingi põhjus või vana formaat tekitas lihtsalt rohkem hasarti?

Kaurr
15.10.18, 23:02
Ilmselt ta rohkem hasarti tekitas.
Jättis alati võimaluse kõikidele, et kui vahendeid on, siis võimalik üllatada lõpupoole.

j6u1uv4n4
15.10.18, 23:16
Ilmselt ta rohkem hasarti tekitas.
Jättis alati võimaluse kõikidele, et kui vahendeid on, siis võimalik üllatada lõpupoole.

See on äge jah, aga siis on 2 nädalat tiksumist ja viimane päev all-innitamist. Praegu lühendati tiksumise aeg nädalani ja saame boonuseks veel ühe nädala SBTd mängida. Lahe ju?

Nasfal
15.10.18, 23:18
Hetkene formaat välistab selle, et läheb üks hull kombo pihta ja oled reaalselt võitja. Nii, et mulle meeldib samas hetkene rohkem.

2mSööt3mMööda
24.10.18, 11:49
Võimalik, et see teema on juba kusagil enne läbi käsitletud, aga miks aksepteerite SBT turniiril selliseid kontoreid nagu 1xbet. Ma veidi googeldasin ja seda peetakse ikka eriti rämps kohaks mida kannataks igal juhul vältida. Lugesin, et osadel on koefid kukkunud sisse logides 10% jne. Miks teha reklaami sellisele kohale?

telekavaataja
24.10.18, 11:56
Võimalik, et see teema on juba kusagil enne läbi käsitletud, aga miks aksepteerite SBT turniiril selliseid kontoreid nagu 1xbet. Ma veidi googeldasin ja seda peetakse ikka eriti rämps kohaks mida kannataks igal juhul vältida. Lugesin, et osadel on koefid kukkunud sisse logides 10% jne. Miks teha reklaami sellisele kohale?

SBT aktsepteerib kõike.

Kuhu me sinu arust peaksime rämpsu ja mitterämpsu vahele piiri tõmbama?

2mSööt3mMööda
24.10.18, 12:04
Pole minu asi muidugi midagi öelda, aga miks ei võiks ei võiks olla ainult Eestis registreeritud kontorid? Neid on ju juba üksjagu. Lihtsalt tundub, et 1xbet mängib eriti räpast mängu ja näiliselt pakub kõige paremaid koefe. Näitena, tänane Liverpool vs FK Red Star under 2,5 on neil 4,8 aga mujal max 4,3. Päris rets vahe ju, aga mis kasu sellest on, kui osadel kukub see sisse logides 10% alla.

telekavaataja
24.10.18, 12:09
Pole minu asi muidugi midagi öelda, aga miks ei võiks ei võiks olla ainult Eestis registreeritud kontorid? Neid on ju juba üksjagu. Lihtsalt tundub, et 1xbet mängib eriti räpast mängu ja näiliselt pakub kõige paremaid koefe. Näitena, tänane Liverpool vs FK Red Star under 2,5 on neil 4,8 aga mujal max 4,3. Päris rets vahe ju, aga mis kasu sellest on, kui osadel kukub see sisse logides 10% alla.

Sest 90% SBT mängijatest kasutab oddsportali. Vastasel juhul pead sa kõik lehed läbi käima (Olybet, Optibet, mingisugune goalbet) sealt puuduvad.

Lisaks kui me juba sellega võitleme, siis miks saab 100+ ühikut panna mingile Eesti käsipalli esiliigale, eks? Keegi ei lase sul elusees sellele lambiliigale suurelt minna.

Ehk siis su küsimus on õigustatud ja tegelt päris hea, aga antud juhul oleks see vaid piiramine, mille joont oleks keeruline kuhugi joonida.

2mSööt3mMööda
24.10.18, 12:17
Arusaadav, ega tõesti oleks tüütu võistlejatel kõiki kontoreid ükshaaval läbi kammida.

mazz
24.10.18, 14:09
Sest 90% SBT mängijatest kasutab oddsportali. Vastasel juhul pead sa kõik lehed läbi käima (Olybet, Optibet, mingisugune goalbet) sealt puuduvad.

Lisaks kui me juba sellega võitleme, siis miks saab 100+ ühikut panna mingile Eesti käsipalli esiliigale, eks? Keegi ei lase sul elusees sellele lambiliigale suurelt minna.

Ehk siis su küsimus on õigustatud ja tegelt päris hea, aga antud juhul oleks see vaid piiramine, mille joont oleks keeruline kuhugi joonida.

Lisaks on see tegelt SBT-le kui eraldiseisvale mängule ju positiivne, kui kontorite kasumimarginaal on väiksem kui reaalsuses. Rohkem võite, rohkem põhjust panustada, rohkem mängurõõmu. Ja kuni reklaamipartnerit pole, pole reklaam üldse argument.

cabron
24.10.18, 14:26
jah ning ma panen tihtipeale Asianoddsis ja Pinnacles panuseid SBT raames, mis tegelikult ei ole lubatud üldse Eesti kasutajale :)

cabron
02.11.18, 10:18
äkki võiks SBT 5-8 koha turniir kesta 2 päeva ning selle võitja saab 1-4 koha turniiri poole pealt lülituda?
võibolla läheb struktuur liiga komplitseerituks juba, aga siis on 5-8 kohtade rahval motivatsioon kindlasti veelgi suurem.

telekavaataja
02.11.18, 10:22
äkki võiks SBT 5-8 koha turniir kesta 2 päeva ning selle võitja saab 1-4 koha turniiri poole pealt lülituda?
võibolla läheb struktuur liiga komplitseerituks juba, aga siis on 5-8 kohtade rahval motivatsioon kindlasti veelgi suurem.

Pole üldse halb mõte muide. Ma seedin seda veits.

Mõmmik
05.12.18, 09:33
Seoses selle nn. playoff B grupi võitja punktide arvestamisega tekkis selline küsimus, et kas äkki ei peaks veidi handicapima seda viiendat kohta? Sesmõttes, et ta on tegelikult juba välja langenud ja võimalus veel kogu turniir võita on ikka päris hea freeroll. Kasvõi lihtsalt mingi viimase panuse ajaline piirang vms oleks minu arust mõistlik. Muudatust ilmselgelt ei saa enam see SBT sisse viia, aga lihtsalt tuleviku etappide mõttes tundub see top4 suhtes aus.

cabron
05.12.18, 09:47
Seoses selle nn. playoff B grupi võitja punktide arvestamisega tekkis selline küsimus, et kas äkki ei peaks veidi handicapima seda viiendat kohta? Sesmõttes, et ta on tegelikult juba välja langenud ja võimalus veel kogu turniir võita on ikka päris hea freeroll. Kasvõi lihtsalt mingi viimase panuse ajaline piirang vms oleks minu arust mõistlik. Muudatust ilmselgelt ei saa enam see SBT sisse viia, aga lihtsalt tuleviku etappide mõttes tundub see top4 suhtes aus.

handicap olekski olnud, kui 4-8 koht otsustatakse 2 päevaga ära ja selle segmendi võitja lülitub poole pealt A-finaali 100 ühikuga ning peab n.ö. püüdma asuma.

Mõmmik
05.12.18, 09:53
Seda küll, aga sellisena see asi vist ei realiseerinud? Praeguse seisuga on nn. finaal B võitja samal tasemel teistega. Sinu pakutud variant meeldib mulle ka.

-RoMaRiO-
05.12.18, 10:17
Mul oleks selline ettepanek, et põhiturniiri viimane päev ei oleks reede. Ma ei tea, kuidas teistel, aga isiklikult on reede õhtul kõike muud teha kui viimasel hetkel mingit panust otsida ja sinna need turniirid lähevadki.

telekavaataja
05.12.18, 10:29
Küsimused on esitatud ja järgmise turniirini on nagunii kõvasti aega. Aga tahaks rohkem hääli kuulda.

richard154
05.12.18, 14:47
Mina olin tegelikult selle nn B-grupi võitja arvestamisega TOP4s vastu, langed välja, oledki väljas. Aga see cabroni 100 ühiku mõte peale 2 päeva on kompromissina, minu arust parem kui praegune. Mingi eelis peaks TOP4 olema B-grupi võitja ees.
Romario idee peale mõeldes, võiks turniir alata üks või kaks päeva varem ning põhiturniir oleks sama pikk ikka, aga lõpeks siis kolmap või neljap. Et turna lõpeks ikka pühap, oleksid viimased raundid siis pikemad.
Kui võrrelda eelmise hooajaga siis osavõtjate arv kasvanud ei ole, pigem langenud minu meelest. Seetõttu võiks ühe turniiri see hooaeg teha vana süsteemi järgi (kvartalid jne) ja vaadata, võib-olla osutub see isegi populaarsemaks. Vana süsteemi plussiks oli, et võidab kõige stabiilsem. Praegusega on õnnefaktor suurem.

EgoTrip
06.12.18, 23:08
Mina olin tegelikult selle nn B-grupi võitja arvestamisega TOP4s vastu, langed välja, oledki väljas. Aga see cabroni 100 ühiku mõte peale 2 päeva on kompromissina, minu arust parem kui praegune. Mingi eelis peaks TOP4 olema B-grupi võitja ees.
Romario idee peale mõeldes, võiks turniir alata üks või kaks päeva varem ning põhiturniir oleks sama pikk ikka, aga lõpeks siis kolmap või neljap. Et turna lõpeks ikka pühap, oleksid viimased raundid siis pikemad.
Kui võrrelda eelmise hooajaga siis osavõtjate arv kasvanud ei ole, pigem langenud minu meelest. Seetõttu võiks ühe turniiri see hooaeg teha vana süsteemi järgi (kvartalid jne) ja vaadata, võib-olla osutub see isegi populaarsemaks. Vana süsteemi plussiks oli, et võidab kõige stabiilsem. Praegusega on õnnefaktor suurem.

Hästi öeldud. Pooldan samuti mõtet, et teha üks turna vana süsteemi järgi.

Kaurr
09.12.18, 00:28
Hetke seisuga mina järgmisel turniiril ei osale.
Põhjus lihtne, pole enam sellist aega ,et end kursis hoida ja vana süsteem meeldis rohkem.
Ilmselt kui peakski tulema vana sûsteemiga , siis olen kohal.

j6u1uv4n4
09.12.18, 01:30
Hetke seisuga mina järgmisel turniiril ei osale.
Põhjus lihtne, pole enam sellist aega ,et end kursis hoida ja vana süsteem meeldis rohkem.

Sul võimalus praegust SBTd ka veel võita. Sa ei ole ühtegi panust veel teinud viimases raundis :D

QRkood
09.12.18, 13:09

Minu puhul täpselt sama seis.

Nasfal
09.12.18, 17:42
Miks järgmine SBT algab 2 veebruaril ja mitte näiteks jaanuari alguses? Telekavaataja tahad lihtsalt puhata või on sellel mingi teine põhjus?

cabron
09.12.18, 17:54
kas t-vaatajal vähem jebimist pole vana süsteemiga? Rohkem straightforward asi - praegu kipub ülereguleerituks minema

j6u1uv4n4
09.12.18, 18:09
Minu meelest läksime uuele formaadile üle kuna vana muutus liiga ettearvatavaks ja igavaks. Uus formaat on imo palju lõbusam, selles formaadis on kahe nädala peale mitu huvitavat päeva kus peab ellujäämise nimel võitlema. Vanas formaadis oli lõbu ju ainult viimasel pühapäeval.

Üks option oleks vahelduvalt formaate vahetada, ntx iga teine SBT eri formaadiga.

Kas siis peamine vastuväide uuele formaadile on see, et liiga aeganõudev ja palju jebimist?

cabron
09.12.18, 18:20
minul suva kumb formaat, peaasi et:
1) oleks maksimaalselt osalejaid
2) t-vaataja viitsib korraldada

j6u1uv4n4
09.12.18, 18:21
Nõustun sinuga :D

Nasfal
09.12.18, 18:46
Mulle kõige rohkem meeldis alagrupiformaat, mis oli MM-eris. Ja mõte oleks kui võiks teha nii, et teatud periood oleks alagruppides ja kaks tugevamat saavad edasi igast alagrupist ning siis on liigaformaat, kus selgub võitja (kes kogub kõige rohkem ühikuid). Liigaformaadis võiks näiteks alagrupivõtjatel olla 125 ühikut ja teise kohtade omanikel 100 ühikut, et oleks esikoht ka oluline seal.

telekavaataja
10.12.18, 11:26
Olgu, siin kõlas palju ideid ja palju rahulolematust SBT25 ajal. Mul on hea meel, et inimesed on seda teinud. Tagasiside on tänapäeval väga oluline. Aga püüame veidi need ettepanekud/tähelepanekud veidi jaotada.

1. Formaat

On hulk inimesi, kes soovib vana formaadi tagasitoomist. Ma olen näinud ainult üht põhjendust sellele - vana formaadiga on rohkem aega selles osa võtta.

Ma loodan, et te võtate vaevaks ja siiski selgitate täpsemalt, mis siis vana formaadi puhul nii palju paremat oli.

Kui rääkida osalejate arvust, siis SBT 21 - 17 inimest ja SBT 22 - 15 inimest ehk siis see oli veelgi hullemalt hääbumas.

Uus formaat ei ole ideaalne, selles on asju, mida võib veel kruttida ja muuta, aga minu meelest on see siiski atraktiivsem. Vana formaadi järgi toimus segmenteerimine esimese 2 päeva jooksul. Ja kui lammutajate panused läksid täppi, siis pidid teised vaid lootma, et nad kogu auhinnaraha endale ei saa.

2. Pisikesed muudatused

a) mis tingimustel võiks 5. koht võita

Ma just ei muudaks seda. Esiteks me teeme jälle jubekeeruliseks selle süsteemi sellega, et teeme mingid eraldi päevad, kust sõelub üks välja. Teiseks, mitme ühikuga ta üldse liitub TOP4-ga? 100 ühikut ei päde eriti minu meelest. Kolmandaks, oleks olnud tohutult ebaõiglane, kui j6ulukas ei oleks saanud teist võimalust pärast sellist veerandfinaali. Neljandaks, rohkem actionit. Minu meelest on kõik aus. Jällegi võtke sõna ja veenge mind ümber.

b) toimumisajad

Romario tõi välja, et reedeõhtune lõpp on nõmekas. Ok, kas me reaalselt suudame leida päeva, mis poleks kellegi jaoks ebasobiv. Mulle ei sobi ükski õhtu näiteks. Üldiselt me võime natuke selle eelringi toimumisaega nihutada näiteks neljapäevale või laupäevale. Iseenesest pole probleem. Aga alati saab endale ka ette ära garanteerida 175-200 ühikut, mis üldiselt annavad võimaluse TOP8 kohale.

3. Minu enda ettepanek

Mind häirivad (ka minu enda panuste puhul) üha enam need 1xbeti ja taoliste kontorite lambikoefitsiendid. Lisaks on see kontrollimine suht mõttetu ja aeganõudev. Mina pakun võtta kõiki koefe Betsafest. Tegelikult on Betsafes panustevaliku osas kõik hästi ja koefid tulevad adekvaatsel ajal.

Järgmine turniir ilmselt ei toimu planeeritud ajal, kuna ma suure tõenäosusega lähen sel ajal reisile. Ehk ma nihutan selle 1-2 nädalat ette. Täpsem info siis, kui mul on kõik kindel.

Senimaani me võiks põhiküsimustes selgusele jõuda aasta lõpuni. Ma soovin veidi põhjalikumat selgitust probleemidele + võimalikku lahendust. Lisaks kui on midagi positiivset, siis võiks selle ka välja tuua.

rallikas
10.12.18, 11:40
Mõistlikum oleks pigem välistada kahtlased saidid, kui kohustada ühte kindlat lehte kasutama.

Betsafe kindlasti ei paku kõiki mänge ja variante mida on võimalik leida mõnelt teiselt respelteeritud lehelt. Lisaks on võimalik valida parim koefitsient oma panusele.

telekavaataja
10.12.18, 11:44
Mõistlikum oleks pigem välistada kahtlased saidid, kui kohustada ühte kindlat lehte kasutama.

Betsafe kindlasti ei paku kõiki mänge ja variante mida on võimalik leida mõnelt teiselt respelteeritud lehelt. Lisaks on võimalik valida parim koefitsient oma panusele.

1. Defineeri "kahtlane sait"

2. Mida täpsemalt Betsafe ei paku, millest väga puudust oleks tuntud?

Kaurr
10.12.18, 12:50
See võiks ju olla nii, et coolbet, betsafe, bet365 või mis iganes suuremad kontorid. Et oleks veidigi varieerumist.
Ma olen jälle selline vinguja ilmselt , aga mulle betsafei kujundus ei meeldi ja seepärast ma ei lähe ka sinna ( jaja tean, maitseasi jms )

telekavaataja
10.12.18, 12:52
See võiks ju olla nii, et coolbet, betsafe, bet365 või mis iganes suuremad kontorid. Et oleks veidigi varieerumist.
Ma olen jälle selline vinguja ilmselt , aga mulle betsafei kujundus ei meeldi ja seepärast ma ei lähe ka sinna ( jaja tean, maitseasi jms )

Kõik on korras, ei ole vinguja. Ja Betsafe leht ongi sitt.

Mõmmik
10.12.18, 13:08
Minu arust jällegi kaotab see playoff faas mõtte, kui pärast seda on endiselt kõikidel kaotanutel täpselt võrdsed võimalused playoffi võitjatega. See ei ole ainult nii, et viies koht saab "shoti" võidule, vaid kõik kaotajad. Põhimõtteliselt see capib isegi võitjaid ju, sest juhul kui nad prindivad selles faasis ja kaotajad bustivad, siis nende võidetud ühikud ju kaovad ja kaotajad saavad tühjalt lehelt uuesti proovida. Minu jaoks absurdne. Jõuluvana hiiterdas korralikult, aga Tauri T. oli minu arust umbes sama palju seda tiitlit väärt.

rahvaspordipäev
10.12.18, 13:27
.
3. Minu enda ettepanek

Mind häirivad (ka minu enda panuste puhul) üha enam need 1xbeti ja taoliste kontorite lambikoefitsiendid. Lisaks on see kontrollimine suht mõttetu ja aeganõudev. Mina pakun võtta kõiki koefe Betsafest. Tegelikult on Betsafes panustevaliku osas kõik hästi ja koefid tulevad adekvaatsel ajal.

Järgmine turniir ilmselt ei toimu planeeritud ajal, kuna ma suure tõenäosusega lähen sel ajal reisile. Ehk ma nihutan selle 1-2 nädalat ette. Täpsem info siis, kui mul on kõik kindel.

Senimaani me võiks põhiküsimustes selgusele jõuda aasta lõpuni. Ma soovin veidi põhjalikumat selgitust probleemidele + võimalikku lahendust. Lisaks kui on midagi positiivset, siis võiks selle ka välja tuua.

Mina vastupidi arvan, et nende ümbernurgakontorite koefitsiendid on suur tõmbenumber, kuna nii on ligikaudu 100%ilise väljamaksega võimalik panustada ka suurliigades. Mitte keegi ei biidi ju betsafe koefitsientidega NBA-d ja nii kujuneks võistlus rohkem selliseks, et kes suudab vähem kaotada. Ja kui mingid marathonbeti limiidid ei meeldi, siis peake ju ka eesti käsipallile panustades mingid 5-ühikulised limiidid sätestama, kuna muidu kujuneks võistlus päris ebaausalt mudaliiga panustajate poole kaldu.

j6u1uv4n4
10.12.18, 13:59
Minu arust jällegi kaotab see playoff faas mõtte, kui pärast seda on endiselt kõikidel kaotanutel täpselt võrdsed võimalused playoffi võitjatega. See ei ole ainult nii, et viies koht saab "shoti" võidule, vaid kõik kaotajad. Põhimõtteliselt see capib isegi võitjaid ju, sest juhul kui nad prindivad selles faasis ja kaotajad bustivad, siis nende võidetud ühikud ju kaovad ja kaotajad saavad tühjalt lehelt uuesti proovida. Minu jaoks absurdne. Jõuluvana hiiterdas korralikult, aga Tauri T. oli minu arust umbes sama palju seda tiitlit väärt.

Minu meelest on hea, et Playoff B tüübid ka võimalused saavad, muidu teeks see tolle playoffi täiesti mõttetuks ja paneks liiga palju rõhku veerandfinaalidele. Praegune süsteem teeb kõik osad võrdselt tähtsaks. Playoff A grupi eelis on see, et nendel on palju suurem võimalus tulla rahalisele kohale. Playoff B on pmtselt nagu gladiaatorite võitlus kus kõik peavad riskima, kuid vaid üks väljub võitjana.

telekavaataja
12.12.18, 11:15
Ma ei ole endiselt saanud vastust küsimusele, miks vana formaat on tegelikult parem kui uus.

Ma olen saanud Mõmmikult selgituse, miks ta arvab, et see lõpplahendus ei ole õiglane. Ma isegi mõistan seda selles mõttes, aga minu meelest pole selles midagi kriminaalset tegelikult. Jah, kui sa FinaalB-s oled, siis paned nagunii hullu ja FinaalB võitjal on lõpuks suurem šanss ka üldvõidule, aga see lisab veidi vürtsu ka FinaalA osalejatele ja nemad peavad ka jalad kõhu alt välja võtma.

Seoses Romario murega... Ma pakun pikendada esimest faasi laupäevaõhtuni. Sellisel juhul kestaks see 8 päeva + 4 päeva veerandfinaalid + 4 päeva lõppmäng.

mazz
12.12.18, 11:26
Mulle on jäänud mulje, et see uus formaat näib liiga keeruline ja vajab süvenemist, samas kui klassikaline liigasüsteem on kohe loogiline igaühe jaoks.

Ise eelistan pigem uut, rohkem actionit ja õnne osakaal on ka pisut suurem (mis võiks olla laiema huvi eelduseks), aga üldiselt nõustun sellega:

minul suva kumb formaat, peaasi et:
1) oleks maksimaalselt osalejaid
2) t-vaataja viitsib korraldada

Svenniid
12.12.18, 11:31
Ma olen ka kõikide formaatidega nõus. Ainuke muutus võiks tõesti olla Reedene lõpp (mitte, et ma sinna tihti nüüd jõuaks).

-RoMaRiO-
12.12.18, 12:43
Eks nende (kuu)päevadega on ikka nii, et on alati keegi kellele ei sobi ja kõigile meelejärgi polegi võimalik olla, aga mu arvates pole väga vahet, kas lõpp oleks reedel või laupäeval. Mõlemad õhtud on sellised, kus inimesed keskmisest rohkem külastavad erinevaid meelelahutusasutusi ja seetõttu on keerulisem lõpuheitluses osaleda. Mõni käib muidugi ka neljapäeva õhtul kinos/teatris/trennis, aga üldisemas plaanis tundub vähemalt mulle, et nädalasisesed õhtud või pühapäev võiks suuremale massile paremini sobida. Muidugi on võimalik ka varasemalt asjad ära otsustada, aga alati ei lähe asjad nii ning tihti on see viimane tund piiripeal kõikumine ja üldjuhul võidavad sellest need, kellel on võimalik oma aega viimasel hetkel panustada. Kuigi eks seegi on üks mängu oluline osa, et olla edukas.

EgoTrip
12.12.18, 23:03
Minu, kui pühapäevapanustaja, jaoks oli vana formaat rohkem meeltmööda, sest siis oli turniiri pikkuseks 2 nädalalt. Uue formaadiga pidi kohe alguses tegutsema hakkama, et top 8 sekka jõuda, ning vahel tõesti ei leidnud aega, et panustamismaailma sukelduda. Ning kui kaheksa parima sekka ei mahtunud, siis oligi turniir läbi. Kuidagi hapu maitse jättis, sama raha eest poole vähem actionit.
Samuti on ilmne, et foorumiga on liitunud uusi kasutajaid justnimelt selleks, et turniirilt osa võtta. Mis on hea, sest see suurendab kandepinda, aga samas on teinud võistluse kõvasti professionaalsemaks. Aga, et meil on tegu foorumiga, kus nii mõnigi vana peer, siis see igapäevane panustamine pole päris teema.

telekavaataja
13.12.18, 11:10
Eks nende (kuu)päevadega on ikka nii, et on alati keegi kellele ei sobi ja kõigile meelejärgi polegi võimalik olla, aga mu arvates pole väga vahet, kas lõpp oleks reedel või laupäeval. Mõlemad õhtud on sellised, kus inimesed keskmisest rohkem külastavad erinevaid meelelahutusasutusi ja seetõttu on keerulisem lõpuheitluses osaleda. Mõni käib muidugi ka neljapäeva õhtul kinos/teatris/trennis, aga üldisemas plaanis tundub vähemalt mulle, et nädalasisesed õhtud või pühapäev võiks suuremale massile paremini sobida. Muidugi on võimalik ka varasemalt asjad ära otsustada, aga alati ei lähe asjad nii ning tihti on see viimane tund piiripeal kõikumine ja üldjuhul võidavad sellest need, kellel on võimalik oma aega viimasel hetkel panustada. Kuigi eks seegi on üks mängu oluline osa, et olla edukas.

Tahaksin veel arvamusi ka teistelt. Mis päevade õhtud on etappide lõpuks halvad?

Minu, kui pühapäevapanustaja, jaoks oli vana formaat rohkem meeltmööda, sest siis oli turniiri pikkuseks 2 nädalalt. Uue formaadiga pidi kohe alguses tegutsema hakkama, et top 8 sekka jõuda, ning vahel tõesti ei leidnud aega, et panustamismaailma sukelduda. Ning kui kaheksa parima sekka ei mahtunud, siis oligi turniir läbi. Kuidagi hapu maitse jättis, sama raha eest poole vähem actionit.
Samuti on ilmne, et foorumiga on liitunud uusi kasutajaid justnimelt selleks, et turniirilt osa võtta. Mis on hea, sest see suurendab kandepinda, aga samas on teinud võistluse kõvasti professionaalsemaks. Aga, et meil on tegu foorumiga, kus nii mõnigi vana peer, siis see igapäevane panustamine pole päris teema.

Esiteks aitäh. Sa tõid lõpuks selle poindi välja miks sina, QRKood ja mõni veel arvab vana formaati paremaks. Ma sain nüüd aru lõpuks.

Kas me nii ei võiks teha, et need, kes top8-st välja jäävad saavad FinaalB-le sarnase võimaluse lõpus.

a) et kõik ülejäänud mängivad omavahel FinaalC-d, mille võitja liitub FinaalA-ga ning teine koht finaalB-ga?

b) jätta ära veerandfinaalid ning selgitada näiteks top6, mis oleks finaalA. Ülejäänud oleks finaalB-s ning finaalB 2 parimat saaksid pretendeerida ka võidule ja muudele kohtadele.

Ma olen tõesti avatud pakkumistele ja see on ajurünnaku koht praegu. Rumalaid ideid ei ole.

QRkood
13.12.18, 11:56
EgoTrip-i jutt võtab hästi kokku, miks ka mulle meeldis/sobis vana formaat rohkem. Varjandi a ja b puhul otseselt eelistust pole, kindlasti võiks proovida.

Teise teema koha pealt lähen ka selle suurema massi alla mis Romario välja tõi, et reede ja laupäev pigem kehvemad.

telekavaataja
17.12.18, 16:19
Ma pakun sellise variandi:

Mingi suvaline laupäev SBT algab--->kestab 10 päeva ning esmaspäeva õhtul tuleb esimese faasi lõpp ---> 6 parimat pääsevad raudselt edasi ning selgitavad võitja. Kuid need, kes välja jäid saavad samuti teise võimaluse. 2 parimat finaalB-st saavad oma ühikutega konkureerida FinaalA pääsejatega.

Idee nõrgad kohad? Kohe paugutame.

j6u1uv4n4
17.12.18, 16:22
need kes välja jäid on kõik ülejäänud osalejad?

telekavaataja
17.12.18, 16:27
need kes välja jäid on kõik ülejäänud osalejad?

Jah.

Näiteks on 16 osalejat ja TOP6 on siis selgunud esmaspäeval.

Ülejäänud 10 saavad uue võimaluse, aga ainult 2 parima punktid loetakse sealt.

j6u1uv4n4
17.12.18, 16:51
Sellises formaadis on esimene faas suht pingevaba. SBT-l on ainult 3 väärtuslikku kohta 1. 2. ja 3., kui teisest grupist saavad kaks parimat nendele kohtadele mängida, siis mis esimeses grupis olemise eeliseks on?

telekavaataja
17.12.18, 17:19
Sellises formaadis on esimene faas suht pingevaba. SBT-l on ainult 3 väärtuslikku kohta 1. 2. ja 3., kui teisest grupist saavad kaks parimat nendele kohtadele mängida, siis mis esimeses grupis olemise eeliseks on?

Lõppmängu mõttes on esikaheksa väärtuslikud, aga ma saan su poindist aru.

Äkki siis TOP4 + 2 FinaalB-st?

telekavaataja
18.12.18, 17:24
Avasin hääletuse (https://linkto.run/p/C5M3G7IQ).

Siiski võiks selle aasta sees selle ära lahendada. Kui olete ära hääletanud, siis vajutage next kuni ilmub kommentaaride sektsioon. Kirjutage foorumi kasutajanimi ja oma valik. Ehk siis need, kellel on suva, peavad ka ikkagi valima.

Tundub, et mingi kolmas variant väga in pole.

telekavaataja
24.12.18, 11:37
SBT 26,27 ja 28 jätkub vana formaadiga.

Rahulikke pühi kõigile väärtusteotsijatele ja muidu panustajatele!

Kaurr
25.12.18, 00:19
Saladus pole, siis palju häãletajaid oli?

telekavaataja
25.12.18, 00:21
Saladus pole, siis palju häãletajaid oli?

12 hääletajat nagu ma näen.

telekavaataja
22.01.19, 11:40
See SBT hooaeg jääb kindlasti viimaseks. Vähemasti minu vedamisel siin soccerneti foorumis.

Ühtlasi, kui SBT26-le pole reedeks 10 inimest reganud, siis jätan edasise hooaja pooleli.

Nasfal
22.01.19, 14:19
See SBT hooaeg jääb kindlasti viimaseks. Vähemasti minu vedamisel siin soccerneti foorumis.

Ühtlasi, kui SBT26-le pole reedeks 10 inimest reganud, siis jätan edasise hooaja pooleli.

Ma ei saa aru, et peale seda formaadi muudatuse teemat nagu tunne, et paljud ei taha osaleda vms. Väga kahtlane, et nii vähe huvi järsult näidatakse.

Kaurr
22.01.19, 17:32
Eks see olegi kaheotsaga asi.
Kõigile ei saagi meeldida.
Ja samas on sbt niikaua toimunud, et paratamatus on ka asjade ammendamine, isegi formaadi muutused ja nii edasi.

Muidugi ma loodan,et asi jätkub ,sest kuigi ma enam panustamisega ei tegele,siis siin on ju tore toksida vahelduseks.

j6u1uv4n4
24.01.19, 15:32
imo tundub, et pigem lihtsalt Jaanuar on kuidagi kahtlane kuu kõigi jaoks. Tavaliselt SBT Veebruaris alganud, ajal mil inimesed uue aastaga rohkem kohanenud :D

telekavaataja
24.01.19, 15:43
imo tundub, et pigem lihtsalt Jaanuar on kuidagi kahtlane kuu kõigi jaoks. Tavaliselt SBT Veebruaris alganud, ajal mil inimesed uue aastaga rohkem kohanenud :D

Veame kihla, et järgmine turna kordub sama, siis jälle jne...

Olen palunud kõik need aastad kanda osavõtutasu esimesel võimalusel ja seda pole kunagi tehtud (üldpildis).

QRkood
24.01.19, 15:51
Veame kihla, et järgmine turna kordub sama, siis jälle jne...

Olen palunud kõik need aastad kanda osavõtutasu esimesel võimalusel ja seda pole kunagi tehtud (üldpildis).

Vb osalejad ei saa väga aru, et kas või mis see muudab, kui ta kannab esmaspäev, kolmapäev või reede selle osavõtutasu.

telekavaataja
24.01.19, 16:00
See on psühholoogiline efekt, millest saab ka minusugune rumal inimene aru.

Ehk siis need, kes tegelikult plaanivad osaleda, kannaksid esimese 3-4 päeva jooksul osavõturaha, siis on nädal aega enne turniiri algust 12-14 osavõtjat.

Ja kui sa oled kahe vahel, siis on oluliselt suurem tõenäosus, et sind huvitab osavõtt üritusest, millel on 14 osavõtjat, kui 7.

Võimalikult varajane osavõturaha kandmine on üks väheseid asju, millega te olete saanud mind aidata (tõsi mõned ka niiviisi käitunud). Olen seda korduvalt ka rõhutanud.

Nasfal
16.03.19, 13:05
SBT on ilmsegelt mõnus sõbralik võistlus, mis teatud seltskonnale siit jätkuvalt huvi pakub, aga eks iga asi vajaks värskendust, sest see on juba omajagu aega toimunud. Tuli selline mõte, mis ei pruugi võibolla üldse toetust ega midagi saada, aga kuna hetkel käivad kõik Eesti suuremad liigad igal spordialal, siis miks ei võiks järgmine SBT tulla Eesti spordile ainult? Reeglid kõik võivad samaks jääda, aga panustada saab ainult Eesti spordi eventidele?

cabron
18.03.19, 14:36
Nagu öeldud, siis järgmine SBT on viimane minu korraldamisel.[/COLOR]

aga mis sind motiveeriks korraldama ka edaspidi?

telekavaataja
18.03.19, 15:21
aga mis sind motiveeriks korraldama ka edaspidi?

Ma ei tea. Ma ei usu, et neid asju üldse on tegelikult. Sellisel kujul, sellises kohas võtab see hetkel ära rohkem jõudu kui pakub rõõmu.

j6u1uv4n4
18.03.19, 18:39
Kas korraldamise suhtes mingit innovatiivset lahendust ei oleks välja pakkuda mille läbi suurema töömäära saaks telekavaataja õlgadelt maha? Et näiteks annaks mängijatele endale rohkem vastutust tulemuste kontrollimisel ja ühikute lugemisel. Usaldusväärne seltskond siin. Keegi meist ju ei xiidiks.

Mingi google docs excel vms. Igaüks updateb oma ühikuid ise.

richard154
18.03.19, 18:50
Kas korraldamise suhtes mingit innovatiivset lahendust ei oleks välja pakkuda mille läbi suurema töömäära saaks telekavaataja õlgadelt maha? Et näiteks annaks mängijatele endale rohkem vastutust tulemuste kontrollimisel ja ühikute lugemisel. Usaldusväärne seltskond siin. Keegi meist ju ei xiidiks.

Mingi google docs excel vms. Igaüks updateb oma ühikuid ise.

Sounds like a plan

telekavaataja
19.03.19, 13:48
Punktide lugemine ei ole kõige hullem asi tegelikult. Kuigi ka see on pikapeale elurütmi häiriv.

Ma tean, et siin on 7-8 inimest, kes tahaksid neid turniire teha. Pooled neist ei kanna raha esimesel võimalusel. Ehk siis pikalt on osavõtjate arv mingi 4-5, mille tõttu on viimaseks hetkeks reganud osavõtjate arv nadi, mis omakorda ei tõmba eriti neid, kes tahaksid for fun teha.

Kokkuvõttes on kõige väsitavam osa inimeste kutsumine ja see ei lähe paremaks. Samas seda asja niiviisi orgunnida 10-12 inimesele ei oma mingit pointi hetkel minu vaatenurgast.

Arvan, et selline formaat ei ole eriti mõttekas ja jääbki hääbuma. Kui jätkata, siis see võiks mingi liigaformaat olla. Et iga nädal on H2H erinevate osalejate vahel ja tabelisüsteem vms, kus erinevate perioodide parimad saaksid ka vaheauhinnad.

Aga mul ei ole jaksu seda vedada. Kui keegi kerkib esile, siis ma võin aidata nii palju kui saan.