320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Linnal on õigus võtta Pohlakult kogu Lilleküla staadion

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Linnal on õigus võtta Pohlakult kogu Lilleküla staadion

    Äkki saaks linnarahvas kiiremini omale korraliku valmis staadioni ?



    Uudis:05.09.2002 EPL
    Ma tean mida räägin!

    #2
    Replying to Topic \'Linnal on õigus võtta Pohlakult kogu Lilleküla staadion\'

    looda sa...
    Mul on liiv ja sul on savi.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Linnal on õigus võtta Pohlakult kogu Lilleküla staadion\'

      Originally posted by Manager


      Äkki saaks linnarahvas kiiremini omale korraliku valmis staadioni ?



      Uudis:05.09.2002 EPL
      Nalja teed või

      Tallinna linn ei suuda jalgrattateid ja laste mänguväljakuidki ehitada, rääkimata jalgpallistaadionist.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Linnal on õigus võtta Pohlakult kogu Lilleküla staadion\'

        Originally posted by Maarek


        Originally posted by Manager


        Äkki saaks linnarahvas kiiremini omale korraliku valmis staadioni ?



        Uudis:05.09.2002 EPL
        Nalja teed või

        Tallinna linn ei suuda jalgrattateid ja laste mänguväljakuidki ehitada, rääkimata jalgpallistaadionist.


        Võin saata sulle linnavalitsuse poolt trükitud nimekirja mida kõik on linn teinud aastal 2001 nii noortele kui vanuritele.
        Eks siis otsusta kas oskab ja tahab teha.

        Ma tean mida räägin!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Linnal on õigus võtta Pohlakult kogu Lilleküla staadion\'

          nu järjekordne keskerakonna noorliige tegeleb valimispropagandaga. soccernetlased võiks valimiste eel kena kopika teenida kui taolised postitused siin maksustamisele panna.

          p.s. parim näide millise \"ehitustegevusega\" linnavalitsus tegeleb on muidugi mitmemiljoline leping \"ehitamaks\" rattatee kadriorust-piritale. See, et seal täiesti talutav sõidutee, maarjamäe äärne rattatee ja mereäärne jalgtee olemas olid, jäi kuidagi kahe silma vahele? nüüd valatakse mereäärsele mururibale ja lillepeenardele asfalt peale, et viisastakuplaani uue löökehituse kirja saaks panna. möhk. ja tölpa ka.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Linnal on õigus võtta Pohlakult kogu Lilleküla staadion\'

            Ausalt öelda ei kujuta ette küll tänapäeval enam ette selliseid suurprojekte, kus raha otsa saab ja teod poolikuks jäävad.
            See ,et asi poolikuks jääb viitab ju selgelt ,et midagi on mäda.


            NB.Saku suurhall on poolik ja seisab varemetes.
            Vabandust väljenduse eest aga jalgpalli staadion korraliku staadion kõrval jätab mulje, et tegu on varemetega.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Linnal on õigus võtta Pohlakult kogu Lilleküla staadion\'

              Originally posted by Maarek








              Nalja teed või

              Tallinna linn ei suuda jalgrattateid ja laste mänguväljakuidki ehitada, rääkimata jalgpallistaadionist.

              Mina isiklikult vaidleksin sellele vastu. Selle suve jooksul olen ma küll märganud tohutult palju kordatehtud mänguväljakuid+täiesti uusi korvpalliväljakuid ning kahtlemata oled Sa ka ise mõningatel uutel kunstmuruväljakutel jalgpalli mänginud. Ma kujutan ette, et linna osalus neis projektides on olnud märkimisväärne. Seetõttu tekib küsimus, et mis linnas Sina elad?

              Kui nüüd võtta küsimuseks Lilleküla staadion, siis tänaseks on ju selgunud KELLE raha eest see staadion üleüldse ehitati, kui soovid mäluvärskendust siis 64,4 miljonit krooni investeeris Tallinna linn, 4 miljonit krooni Eesti riik ning ca 30 miljonit rahvusvahelistelt organisatsioonidelt (FIFA, UEFA).
              Tallinna linnal on minuteada staadionit haldavas MTÜ-s olematu osalus ning seetõttu veidi arvutades võime jõuda järeldusele, et maksumaksjad ehk tegelikult meie ise oleme sellesse staadioni kaudselt paigutanud kuskil 70 miljonit krooni. Kellegi privaatärisse 70 miljonit krooni investeerida, ilma mingit osalust vastu saamata - tehke omad järeldused. Mõistagi see, et kas Lilleküla on rohkem mõeldud meile kui jalgpallifännidele võisiis FC Florale, selle kallal annab vaielda.
              Ma olen täiesti nõus, et staadioni ehitamine on suur projekt ning A.P initsiatiiv sellel suunal on olnud korvamatu, kuid mulle siiski ei mahu pähe, et \"demokraatlikus\" riigis niimoodi asju tohib ajada. Asja poliitiliseks keeramine on sealjuures veelgi hullem, kogu see värk meenutab mulle lambakarja, kus keegi karjub \"mää, mää linnavalitsus ja keskerakond on paha\" ja siis tuhat lammast karjuvad sedasama järgi. Ma ei usu, et linnavalitsus ning Keskerakond on nii rumalad ning enne KOV valimisi endale rahva pahameele sellise käitumisega peale tõmbavad ning seetõttu ma ei jaga suure osa siinsete kommenteerijate arvamust mis kokkuvõtlikult on selline, et \"linnavalitsus kiusab Pohlakut ja tahab staadionit ära võtta\"

              Minu enda jaoks oleks kõige olulisem see, et ma ei peaks 5-6 aastat veel mööda Pärnu maanteed sõites enam kurvalt selle laguneva pooleldi kollase tondilossi poole vaatama, vaid, et seal oleks ilus, särav ja valmis staadion ning kui linn on suuteline staadioni valmimist kiirendama, siis täiskäik edasi.

              Darren - parteitu

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Linnal on õigus võtta Pohlakult kogu Lilleküla staadion\'

                Kellegi privaatärisse 70 miljonit krooni investeerida, ilma mingit osalust vastu saamata - tehke omad järeldused.

                Tegemist ei ole äriga vaid spordiga!
                Pohlak ei hakka mingeid suuri kasumeid staadionit haldava aktsiaseltsiga teenima, vaid pigem maksab ta iga kuu staadioni haldamisel peale.

                Linn sai uue staadioni ja halduskulud jäävad Flora kanda-mida veel tahta.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Linnal on õigus võtta Pohlakult kogu Lilleküla staadion\'

                  Just nimelt! Sedasorti staadion ei saa kunagi kasumlikuks ettevõtmiseks. Ikka vaid lisakulutusi toob see omanikule. Seega, kui need sinu kui maksumaksja esindajad munitsipaaltasandil tahavad vähegi su huvide eest seista ja edaspidi vältida täiendavaid kulutusi sellele staadionle, siis hoiaksid nad sellest eemale kui katkust. Ning oleksid rõõmsad, et uhke staadioni eksistents linna piirides nende linna väärtust tõstab. Ning lisaks võtab keegi teine ka kogu vaeva nägemise enda peale! Seega võiksid linnavalitsejad olemasoleva seisu tõttu näha välja hoopis sellised:
                  Elämä on laiffi!





                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Linnal on õigus võtta Pohlakult kogu Lilleküla staadion\'

                    Originally posted by Darren


                    Originally posted by Maarek








                    Nalja teed või

                    Tallinna linn ei suuda jalgrattateid ja laste mänguväljakuidki ehitada, rääkimata jalgpallistaadionist.

                    Mina isiklikult vaidleksin sellele vastu. Selle suve jooksul olen ma küll märganud tohutult palju kordatehtud mänguväljakuid+täiesti uusi korvpalliväljakuid ning kahtlemata oled Sa ka ise mõningatel uutel kunstmuruväljakutel jalgpalli mänginud. Ma kujutan ette, et linna osalus neis projektides on olnud märkimisväärne. Seetõttu tekib küsimus, et mis linnas Sina elad?

                    Kui nüüd võtta küsimuseks Lilleküla staadion, siis tänaseks on ju selgunud KELLE raha eest see staadion üleüldse ehitati, kui soovid mäluvärskendust siis 64,4 miljonit krooni investeeris Tallinna linn, 4 miljonit krooni Eesti riik ning ca 30 miljonit rahvusvahelistelt organisatsioonidelt (FIFA, UEFA).
                    Tallinna linnal on minuteada staadionit haldavas MTÜ-s olematu osalus ning seetõttu veidi arvutades võime jõuda järeldusele, et maksumaksjad ehk tegelikult meie ise oleme sellesse staadioni kaudselt paigutanud kuskil 70 miljonit krooni. Kellegi privaatärisse 70 miljonit krooni investeerida, ilma mingit osalust vastu saamata - tehke omad järeldused. Mõistagi see, et kas Lilleküla on rohkem mõeldud meile kui jalgpallifännidele võisiis FC Florale, selle kallal annab vaielda.
                    Ma olen täiesti nõus, et staadioni ehitamine on suur projekt ning A.P initsiatiiv sellel suunal on olnud korvamatu, kuid mulle siiski ei mahu pähe, et \"demokraatlikus\" riigis niimoodi asju tohib ajada. Asja poliitiliseks keeramine on sealjuures veelgi hullem, kogu see värk meenutab mulle lambakarja, kus keegi karjub \"mää, mää linnavalitsus ja keskerakond on paha\" ja siis tuhat lammast karjuvad sedasama järgi. Ma ei usu, et linnavalitsus ning Keskerakond on nii rumalad ning enne KOV valimisi endale rahva pahameele sellise käitumisega peale tõmbavad ning seetõttu ma ei jaga suure osa siinsete kommenteerijate arvamust mis kokkuvõtlikult on selline, et \"linnavalitsus kiusab Pohlakut ja tahab staadionit ära võtta\"

                    Minu enda jaoks oleks kõige olulisem see, et ma ei peaks 5-6 aastat veel mööda Pärnu maanteed sõites enam kurvalt selle laguneva pooleldi kollase tondilossi poole vaatama, vaid, et seal oleks ilus, särav ja valmis staadion ning kui linn on suuteline staadioni valmimist kiirendama, siis täiskäik edasi.

                    Darren - parteitu

                    ....kui 5 aastat veel Savisaar ja sõbrad võimul püsiksid siis ei oleks tondiloss küll rahva rahadest edasi arenemas vaid siis mingid kohtu vaidlused käsil. Ja staadionid ja värgid on tehtud Mõisa ja Paltsi ajal tehtud otsustega vastu võetud ja Savisaar saab nüüd nendega hoobelda .... ega ma ei tee propaganda tööd ühelegi erakonnale aga anti propagandat teen küll Savisaarele. Ja kui keegi mäletab miks hakati Paltsi üldse umbusaldama ..... sest ta tahtis linna paremaks muuta ja linna 2 miljardit riigi raha tuua..... aga Savisaarlastele see ei meeldinud et pensionäridelt võeti ja siis võitles selle vastu kuni võimule sai ..... Vot nii on lood. väemalt minu silmis.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Linnal on õigus võtta Pohlakult kogu Lilleküla staadion\'

                      SEE LINNA LAIMUKAMPAANIA HAKKAB NÄRVIDELE!!!
                      Asi selles, et TALLINN EI OLE mingi nipiga Staadionisse 64 miljonit INVESTEERINUD. Selle raha andis linn FC Florale, et too organiseeriks staadioni ümbrusesse vajalike infrastruktuuride ehitamise--tänavad, valgustus, veaks kõikvõimalikud kommunikatsioonid ja torud kohale. Staadioni enda ehitamiseks seda raha ei antud. Kui taolist pappi ei oleks välja rebitud, oleksime eesti-hollandi mängule üle karjamaa koperdanud. Kusjuures, linn oli juba staadioni jaoks maa eraldamisel nõustunud infrastruktuuri jaoks tarvilikud kulud oma kanda võtta. See toimus veel enne kui kunagi Mõisa linnavalitsus ametisse astus!!!
                      Varsti rohkem ei jaksa linnavalitsuse demagoogitsemist kuulata. Keegi võiks mõne meiliroboti neid spämmima panna. Ehk siis kasutaks nende enda relva.
                      Kusjuures praegune linnavalitsus on lubanud Lastestaadionile vilbale 10 milliga jäähalli ehitada ja selle siis vilba firmale tasuta kasutada anda. Kus on nüüd logörroa verbalist põdevate noorte keskerakondlaste silmad???

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Linnal on õigus võtta Pohlakult kogu Lilleküla staadion\'

                        Tundub ,et jää hakkas enne talve tulekut liikuma . Eile ,kui staadionist autoga mööda sõitsin nägin ,et mingid masinad olid seal askeldamas ja kui lähemale sõitsin siis suureks rõõmuks tõdesin -ehitustegevus jälle käimas !!!!!!
                        Siiski on vist tegu veel ühe harjutusväljaku rajamisega ja kahjuks mitte sissehalli ehitamisega.Kuigi sisehall oleks meile tunduvalt vajalikum.
                        Ehk on ninasarvikud ja oravad miski jõuluotsuse teinud ja viskavad veits pappi jalgpallimeka ehituseks.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Linnal on õigus võtta Pohlakult kogu Lilleküla staadion\'

                          Lilleküla teine harjutusväljak peaks siiski valmima Flora enda vahenditega. Samuti paigutatakse juba olemasolevale kunstmuruväljakule peagi tehisvalgustus.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Linnal on õigus võtta Pohlakult kogu Lilleküla staadion\'

                            ma sain nii aru, et kõigepealt tehakse esimesele harjutusväljakule katus peale ja paigaldatakse valgustus.. siis tehakse teisi harjutusväljakuid tribüünidega...
                            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Linnal on õigus võtta Pohlakult kogu Lilleküla staadion\'

                              Originally posted by Kaarel


                              kunstmuruväljakule peagi tehisvalgustus.
                              Kas tõelise valgustuse jaoks ei jätku raha?
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar

                              Working...
                              X