PDA

View Full Version : Linnal on õigus võtta Pohlakult kogu Lilleküla staadion

Manager
05.09.02, 19:28
Äkki saaks linnarahvas kiiremini omale korraliku valmis staadioni ?

Uudis:05.09.2002 EPL

Udupasun
05.09.02, 20:41
looda sa...

Maarek
06.09.02, 19:39
Originally posted by Manager

Nalja teed või

Tallinna linn ei suuda jalgrattateid ja laste mänguväljakuidki ehitada, rääkimata jalgpallistaadionist.:doh: :doh: :doh:

Manager
06.09.02, 21:01
Originally posted by Maarek

Originally posted by Manager

Nalja teed või

Tallinna linn ei suuda jalgrattateid ja laste mänguväljakuidki ehitada, rääkimata jalgpallistaadionist.:doh: :doh: :doh:

Võin saata sulle linnavalitsuse poolt trükitud nimekirja mida kõik on linn teinud aastal 2001 nii noortele kui vanuritele.
Eks siis otsusta kas oskab ja tahab teha.

priity
07.09.02, 00:45
nu järjekordne keskerakonna noorliige tegeleb valimispropagandaga. soccernetlased võiks valimiste eel kena kopika teenida kui taolised postitused siin maksustamisele panna.

p.s. parim näide millise \"ehitustegevusega\" linnavalitsus tegeleb on muidugi mitmemiljoline leping \"ehitamaks\" rattatee kadriorust-piritale. See, et seal täiesti talutav sõidutee, maarjamäe äärne rattatee ja mereäärne jalgtee olemas olid, jäi kuidagi kahe silma vahele? nüüd valatakse mereäärsele mururibale ja lillepeenardele asfalt peale, et viisastakuplaani uue löökehituse kirja saaks panna. möhk. ja tölpa ka.

Sun
07.09.02, 15:51
Ausalt öelda ei kujuta ette küll tänapäeval enam ette selliseid suurprojekte, kus raha otsa saab ja teod poolikuks jäävad.
See ,et asi poolikuks jääb viitab ju selgelt ,et midagi on mäda.

NB.Saku suurhall on poolik ja seisab varemetes.
Vabandust väljenduse eest aga jalgpalli staadion korraliku staadion kõrval jätab mulje, et tegu on varemetega.

Darren
08.09.02, 16:29

Nalja teed või

Mina isiklikult vaidleksin sellele vastu. Selle suve jooksul olen ma küll märganud tohutult palju kordatehtud mänguväljakuid+täiesti uusi korvpalliväljakuid ning kahtlemata oled Sa ka ise mõningatel uutel kunstmuruväljakutel jalgpalli mänginud. Ma kujutan ette, et linna osalus neis projektides on olnud märkimisväärne. Seetõttu tekib küsimus, et mis linnas Sina elad?

Kui nüüd võtta küsimuseks Lilleküla staadion, siis tänaseks on ju selgunud KELLE raha eest see staadion üleüldse ehitati, kui soovid mäluvärskendust siis 64,4 miljonit krooni investeeris Tallinna linn, 4 miljonit krooni Eesti riik ning ca 30 miljonit rahvusvahelistelt organisatsioonidelt (FIFA, UEFA).
Tallinna linnal on minuteada staadionit haldavas MTÜ-s olematu osalus ning seetõttu veidi arvutades võime jõuda järeldusele, et maksumaksjad ehk tegelikult meie ise oleme sellesse staadioni kaudselt paigutanud kuskil 70 miljonit krooni. Kellegi privaatärisse 70 miljonit krooni investeerida, ilma mingit osalust vastu saamata - tehke omad järeldused. Mõistagi see, et kas Lilleküla on rohkem mõeldud meile kui jalgpallifännidele võisiis FC Florale, selle kallal annab vaielda.
Ma olen täiesti nõus, et staadioni ehitamine on suur projekt ning A.P initsiatiiv sellel suunal on olnud korvamatu, kuid mulle siiski ei mahu pähe, et \"demokraatlikus\" riigis niimoodi asju tohib ajada. Asja poliitiliseks keeramine on sealjuures veelgi hullem, kogu see värk meenutab mulle lambakarja, kus keegi karjub \"mää, mää linnavalitsus ja keskerakond on paha\" ja siis tuhat lammast karjuvad sedasama järgi. Ma ei usu, et linnavalitsus ning Keskerakond on nii rumalad ning enne KOV valimisi endale rahva pahameele sellise käitumisega peale tõmbavad ning seetõttu ma ei jaga suure osa siinsete kommenteerijate arvamust mis kokkuvõtlikult on selline, et \"linnavalitsus kiusab Pohlakut ja tahab staadionit ära võtta\"

Minu enda jaoks oleks kõige olulisem see, et ma ei peaks 5-6 aastat veel mööda Pärnu maanteed sõites enam kurvalt selle laguneva pooleldi kollase tondilossi poole vaatama, vaid, et seal oleks ilus, särav ja valmis staadion ning kui linn on suuteline staadioni valmimist kiirendama, siis täiskäik edasi.

Darren - parteitu

martin007
08.09.02, 17:58
Kellegi privaatärisse 70 miljonit krooni investeerida, ilma mingit osalust vastu saamata - tehke omad järeldused.

Tegemist ei ole äriga vaid spordiga!
Pohlak ei hakka mingeid suuri kasumeid staadionit haldava aktsiaseltsiga teenima, vaid pigem maksab ta iga kuu staadioni haldamisel peale.

Linn sai uue staadioni ja halduskulud jäävad Flora kanda-mida veel tahta.

Artista
08.09.02, 21:12
Just nimelt! Sedasorti staadion ei saa kunagi kasumlikuks ettevõtmiseks. Ikka vaid lisakulutusi toob see omanikule. Seega, kui need sinu kui maksumaksja esindajad munitsipaaltasandil tahavad vähegi su huvide eest seista ja edaspidi vältida täiendavaid kulutusi sellele staadionle, siis hoiaksid nad sellest eemale kui katkust. Ning oleksid rõõmsad, et uhke staadioni eksistents linna piirides nende linna väärtust tõstab. Ning lisaks võtab keegi teine ka kogu vaeva nägemise enda peale! Seega võiksid linnavalitsejad olemasoleva seisu tõttu näha välja hoopis sellised: :lahe:

gnat
10.09.02, 00:38
Originally posted by Darren

Nalja teed või

Mina isiklikult vaidleksin sellele vastu. Selle suve jooksul olen ma küll märganud tohutult palju kordatehtud mänguväljakuid+täiesti uusi korvpalliväljakuid ning kahtlemata oled Sa ka ise mõningatel uutel kunstmuruväljakutel jalgpalli mänginud. Ma kujutan ette, et linna osalus neis projektides on olnud märkimisväärne. Seetõttu tekib küsimus, et mis linnas Sina elad?

Kui nüüd võtta küsimuseks Lilleküla staadion, siis tänaseks on ju selgunud KELLE raha eest see staadion üleüldse ehitati, kui soovid mäluvärskendust siis 64,4 miljonit krooni investeeris Tallinna linn, 4 miljonit krooni Eesti riik ning ca 30 miljonit rahvusvahelistelt organisatsioonidelt (FIFA, UEFA).
Tallinna linnal on minuteada staadionit haldavas MTÜ-s olematu osalus ning seetõttu veidi arvutades võime jõuda järeldusele, et maksumaksjad ehk tegelikult meie ise oleme sellesse staadioni kaudselt paigutanud kuskil 70 miljonit krooni. Kellegi privaatärisse 70 miljonit krooni investeerida, ilma mingit osalust vastu saamata - tehke omad järeldused. Mõistagi see, et kas Lilleküla on rohkem mõeldud meile kui jalgpallifännidele võisiis FC Florale, selle kallal annab vaielda.
Ma olen täiesti nõus, et staadioni ehitamine on suur projekt ning A.P initsiatiiv sellel suunal on olnud korvamatu, kuid mulle siiski ei mahu pähe, et \"demokraatlikus\" riigis niimoodi asju tohib ajada. Asja poliitiliseks keeramine on sealjuures veelgi hullem, kogu see värk meenutab mulle lambakarja, kus keegi karjub \"mää, mää linnavalitsus ja keskerakond on paha\" ja siis tuhat lammast karjuvad sedasama järgi. Ma ei usu, et linnavalitsus ning Keskerakond on nii rumalad ning enne KOV valimisi endale rahva pahameele sellise käitumisega peale tõmbavad ning seetõttu ma ei jaga suure osa siinsete kommenteerijate arvamust mis kokkuvõtlikult on selline, et \"linnavalitsus kiusab Pohlakut ja tahab staadionit ära võtta\"

Minu enda jaoks oleks kõige olulisem see, et ma ei peaks 5-6 aastat veel mööda Pärnu maanteed sõites enam kurvalt selle laguneva pooleldi kollase tondilossi poole vaatama, vaid, et seal oleks ilus, särav ja valmis staadion ning kui linn on suuteline staadioni valmimist kiirendama, siis täiskäik edasi.

Darren - parteitu

....kui 5 aastat veel Savisaar ja sõbrad võimul püsiksid siis ei oleks tondiloss küll rahva rahadest edasi arenemas vaid siis mingid kohtu vaidlused käsil. Ja staadionid ja värgid on tehtud Mõisa ja Paltsi ajal tehtud otsustega vastu võetud ja Savisaar saab nüüd nendega hoobelda .... ega ma ei tee propaganda tööd ühelegi erakonnale aga anti propagandat teen küll Savisaarele. Ja kui keegi mäletab miks hakati Paltsi üldse umbusaldama ..... sest ta tahtis linna paremaks muuta ja linna 2 miljardit riigi raha tuua..... aga Savisaarlastele see ei meeldinud et pensionäridelt võeti ja siis võitles selle vastu kuni võimule sai ..... Vot nii on lood. väemalt minu silmis. :)

priity
12.09.02, 00:58
SEE LINNA LAIMUKAMPAANIA HAKKAB NÄRVIDELE!!!
Asi selles, et TALLINN EI OLE mingi nipiga Staadionisse 64 miljonit INVESTEERINUD. Selle raha andis linn FC Florale, et too organiseeriks staadioni ümbrusesse vajalike infrastruktuuride ehitamise--tänavad, valgustus, veaks kõikvõimalikud kommunikatsioonid ja torud kohale. Staadioni enda ehitamiseks seda raha ei antud. Kui taolist pappi ei oleks välja rebitud, oleksime eesti-hollandi mängule üle karjamaa koperdanud. Kusjuures, linn oli juba staadioni jaoks maa eraldamisel nõustunud infrastruktuuri jaoks tarvilikud kulud oma kanda võtta. See toimus veel enne kui kunagi Mõisa linnavalitsus ametisse astus!!!
Varsti rohkem ei jaksa linnavalitsuse demagoogitsemist kuulata. Keegi võiks mõne meiliroboti neid spämmima panna. Ehk siis kasutaks nende enda relva.
Kusjuures praegune linnavalitsus on lubanud Lastestaadionile vilbale 10 milliga jäähalli ehitada ja selle siis vilba firmale tasuta kasutada anda. Kus on nüüd logörroa verbalist põdevate noorte keskerakondlaste silmad???

ROOTSI KUNN
31.10.02, 16:38
Tundub ,et jää hakkas enne talve tulekut liikuma . Eile ,kui staadionist autoga mööda sõitsin nägin ,et mingid masinad olid seal askeldamas ja kui lähemale sõitsin siis suureks rõõmuks tõdesin -ehitustegevus jälle käimas !!!!!!
Siiski on vist tegu veel ühe harjutusväljaku rajamisega ja kahjuks mitte sissehalli ehitamisega.Kuigi sisehall oleks meile tunduvalt vajalikum.:)
Ehk on ninasarvikud ja oravad miski jõuluotsuse teinud ja viskavad veits pappi jalgpallimeka ehituseks.

Kaarel
31.10.02, 17:38
Lilleküla teine harjutusväljak peaks siiski valmima Flora enda vahenditega. Samuti paigutatakse juba olemasolevale kunstmuruväljakule peagi tehisvalgustus.:õnnelik:

Peku
31.10.02, 18:29
ma sain nii aru, et kõigepealt tehakse esimesele harjutusväljakule katus peale ja paigaldatakse valgustus.. siis tehakse teisi harjutusväljakuid tribüünidega...

greenday
31.10.02, 18:35
Originally posted by Kaarel

kunstmuruväljakule peagi tehisvalgustus.:õnnelik: Kas tõelise valgustuse jaoks ei jätku raha? :D

ROOTSI KUNN
17.11.02, 01:56
Ennustamine on väga ohtlik ,kuid üritan siiski natuke ja vaatame kas läheb täide .
Jalgpallimänge olen ennegi täppi ja ka mööda pannud ,kuid ehitustegevuses pole mingeid kogemusi.
Nimelt , hiljuti saime teada ,et 2005.a. toimub Tallinnas UEFA korraline aastakongress.
Esimene endises NL-du riigis ja just nimelt Eestis . Miks just siin aga mitte Moskvas või
Kiievis jne.
Arvan ,et põhjuseid on mitmeid. Eesti on oma jalgpalliarengus teinud kõige suurema hüppe. Enne iseseisvumist (mõtlen viimast) ei teadnud maailmas absoluutselt keegi meist ja meie vutist .
Mingil määral olid maailmas tuntud ju Gruusia ,Ukraina, Armeenia jalgpall ,sest nende klubid ,kuigi nõukogude liidu koosseisus ,mängisid küllaltki edukalt eurosarjades.
Nüüd aga on mingi imepisike riik tõusnud oma reitinguga juba maailmakaardile. Samas on teised endised enamuses teinud vähikäiku . Veelgi enam, väikeriik on suutnud ka korraliku jalgpallimeka ehitamist alustada .
Tundub ,et kõik see on Euroopa jalgpallibossides sümpaatiat tekitanud ning selle sammuga ( kongress) soovitakse meid tunnustada ja aidata. Tavaliselt on nii ,et riik kus kongress toimub ,saab endale mingi tiitlivõistluse korraldamise au (noored ,juuniorid jne.) Selle toetuseks eraldab UEFA, kui üks euroopa rikkamaid spordiorganisatsioone , ka vajalikud summad.
Siin on kindlasti seos meie Areena ja ka tulevaste uute staadionite valmimisega .
Arvan ,et kui 2005.a. kongressi telegaadid siia saabuvad on meie uhkus ,A LeCog Arena
täielikult valmis ning sel õhtul toimub seal Eesti ja Inglismaa vaheline jalgpallimatsh, mida tervesse maailma üle kantakse .
Vahetult enne seda aga oleme ennast juba EM -finaalturniirile võidelnud ja algamas on Eesti jalgpalli kuldsed ajad.
Meid toetavad nii linn ,kui riik kui president ,kes peab auasjaks koondise mängude ajal sall kaelas aukülaliste loozis kaasaelamist.:õnnelik:

Artista
17.11.02, 04:29
Arnu ja salliga?! :kaval: Pigem ootan talt ikka ettepanekut Tallinna Spordi taastamiseks :D

Jaan
17.11.02, 13:21
Nje verim bogu nje verim tshortu...

M6iss
25.11.02, 20:44
Savipäts võix üritada jalgpallijobu mainest vabaneda ykskord ometi selle k***di staadioni valmis ehitades. Kui see teda yldse huvitab...
:viha: :viha:

Darren
26.11.02, 22:13
M6iss, ära mind nüüd valesti mõista..aga vaevalt Savisaart see jalgpallijobu \"tiitel\" eriti huvitab. Jalgpallijobu tiitel ja selle omistamine Savisaarele on näiteks minu silmis küllaltki mõttetu ja lapsik samm.

Manager
27.11.02, 12:17

M6iss, ära mind nüüd valesti mõista..aga vaevalt Savisaart see jalgpallijobu \"tiitel\" eriti huvitab. Jalgpallijobu tiitel ja selle omistamine Savisaarele on näiteks minu silmis küllaltki mõttetu ja lapsik samm.

Arvan ka et ei huvita ,pigem annab indu töötada Kalev Unitedi kasuks.Ja siis annab ta kõvasti edast.

LootusFan
03.12.02, 19:45
Seda pidi juba ammu tegema. Pohlak on persse! AFC - ruleZZ...
www.antiflora.cjb.net

aiFo
03.12.02, 23:10
Jalgpallijobu tiitel ja selle omistamine Savisaarele on näiteks minu silmis küllaltki mõttetu ja lapsik samm.

tjah, darren. asjalikud märkused nagu alati:lahe:

samas ei j2ta meelde tuletamast, et JH ongi veel lapsekingades... ja kuiv6rd otsus langetati JH sees demokraatlikul hääletusel, siis ytleks n6ndamoodi: hea et niigi läits!:)

Darren
06.12.02, 15:25
Tähendab Aifu, ma ei tea, kas sinu märkus oli irooniline või mitte, kuid ma kipun arvama küll, et demokraatia ei ole sünonüüm sõnadele lollus, rumalus ning väiklus :)

ROOTSI KUNN
20.12.02, 14:03
Järjekordselt alustavad Eest klubid hooajaeelst ettevalmistusperioodi Riias Skonto sisehallis. Umbes -täpselt 4-5 aastat on heietatud mõtet meie oma sisehalli üle.
Kuid jutust kaugemale pole jõutud. Samal ajal ,kui ümberringi kerkivad spordihallid nagu seened peale vihma ei ole vutihallist midagi kuulda. Ka Arena Lillekülas näeb välja üsna armetu ja teeb juba muret sest poolik ehitus ei pea niimoodi kaua vastu.
Minul on tihti tekkinud mõte ,et miks kohalikud omavalitsused on nõus suuri summasid paigutama sellistesse Eestis mitte väga populaarsete alade harrastamiseks mõeldud spordirajatistesse. Uued rajatud tennise ja jäähallid on väga kenad ,kuid ka kindlasti väga kallid ülalpidada ja siiski leidub investoreid ,kes riskivad.
Täismõõtmetes jalgpallisisehall oleks Tallinnas hädavajalik ja ilmselt kogu aeg täis
ja arvan ,et ülalpidaminegi maksab vähem ,kui kogu aeg Riiga sõita ja seal hotellis elada.
Kardan ,et üks põhjuseid ,miks linn ja riik jalgpalli ei soovi toetada on see ,et juba eelmise aasta kevadest lahti läinud sõnasõjas ja üksteisesüüdistamises on meie jalgpallijuhid käitunud liiga üleolevalt ja ütleks isegi räigelt . Vähe sellest , poliitikasse ja mustapesu pesemisse üritati kaasa tõmmata ka vutifänne ,Jalgpallihaigla näol .FCF juhtkond peaks siiski aru saama ,et nad ei ole maailma naba ja kogu elu Eestis ei käi mitte jalgpalli ümber.
Võimuloijad võivad meile meeldida või mitte ,kuid vihkamise ja sõimuga kokkuleppeid ei sünni. Vastupidi ,see tekitab trotsi ja isegi vastutegevust. Praegune linnavalitsus ongi juba näidanud ,et toetab eesti jalgpalli ,kuid läbi teiste tegiate (Maarjamäe sataadion võeti EJL-lt ja anti Levadiale).
Kõigele lisaks ei loo üksteist laimavad ja sõimavad artilid jalgpalliümber nii vajalokku positiivset imagot . Ka Jalgpallihaigla on selle kampaaniaga kaasa läinud ja tituleeris linnapea jobuks ning pedeks.
Jõulud on ukse ees ja varsti hüütakse Raekoja rõdult välja üleüldine jõulurahu ,mis peaks tähendama seda ,et kas või ajutiselt unustatakse kõik halb ja vaenulikkus ning tehakse plaane ,mis viiksid elu edasi ,paremuse poole. See on ka aeg ,kus saab alati vaadata enese sisse ja mõelda tagantjärele ,kas kõik on tehtud õieti .
Mina sooviksin ,et Tallinna Linnajuhid ja Eesti Jalgpalliliit ning FC Flora ükskord ometi lõpetaksid vihkamise, kahtlustused,sõimamised ja mataksid sõjakirve lõplikult. Tunnistades mõlemad tehtud vigu ,istuksid ühiselt läbirääkimiste laua taha ja mõtleksid ,kuidas Arena valmis ehitada ,kuidas sisehall valmis ehitada ja kuidas aina rohkem populaarsust võitvale jalgpallile ühiselt kaasa aidata. Vastasel juhul oleme varsti väga kurbade tagajärgedega silmitsi.