320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Taas trenni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Taas trenni

    Tere

    Ei oskagi kuidagi alustada Lühidalt siis. Olen 28 aastane Tartu noormees kes jalgpallitrennis käis viimati ligi 10 aastat tagasi. Tean, et on olemas Rahvaliiga, kuid ei tea tasanditest midagi. Rääkige mulle kust peaksin alustama, või kellega ühendust võtma, et saaks taas Tartus hakata trennis käima.

    Tänud ette

    #2
    Algselt postitas korgekarl Vaata postitust
    Tere

    Ei oskagi kuidagi alustada Lühidalt siis. Olen 28 aastane Tartu noormees kes jalgpallitrennis käis viimati ligi 10 aastat tagasi. Tean, et on olemas Rahvaliiga, kuid ei tea tasanditest midagi. Rääkige mulle kust peaksin alustama, või kellega ühendust võtma, et saaks taas Tartus hakata trennis käima.

    Tänud ette
    Pole hullu, kõigil on aeg miskit uut alustada peale aastate, algul veidikene võõras aga küllap saad jalad alla. Rahvaliiga tasemel on punte väga palju üle eesti, arvestades, et elad Tartus, siis tegin kerge ülevaate ja uurisin veidi maad. Näiteks :









    Kui avad lingi, siis näed, et seal on vastavad kontaktid olemas, meeskonna esindaja number ja niii edasi. Võta kindlasti julgelt ühendust ja räägi neile oma soovist. Usun, et Rahvaliigas oodatakse alati mehi juurde. Julget pealehakkamist ja kindlasti mine ja naudi vutti, mida sa pole 10 aastat teinud.

    Edu!

    Kommentaar


      #3
      Tänud veelkord! Uurin kindlasti.

      Kommentaar


        #4
        Tammeka Harrastajad oleks ka variant. Trennid 3 korda nädalas ja lisaks mängime neljandat liigat. On nii vanemaid härrasmehi kui ka noori härgi. Satsi juhendab treener ja trennid on alati läbimõeldud, kollektiiv ka igati vahva.
        http://jalgpall.ee/voistlused/8/team/4581?season=2018
        sigpic

        Kommentaar

        Working...
        X