PDA

View Full Version : UEFA Super Cup 2018

Tofoa
26.06.18, 03:21
43. UEFA Superkarikas toimub Tallinnas, A le Coq Arenal. Finaalis kohtuvad Real Madrid ja Atletico Madrid.

Viktoriiniküsimus - mitmenda väljaspool Hispaaniat toimuva Madridi derbyga tegu on?

Mõnuagent 007
26.06.18, 10:13
Pakun, et kolmas. Kaks finaali on olnud ja nüüd siis see (kui mingeid kummalisi suviseid USA sõprusmänge pole peetud).

Raitsu
04.07.18, 18:33
We regret to inform you that, as a result of the lottery, your ticket application for the UEFA Super Cup™ Tallinn 2018 has not been successful.

​peded.

Drogba
04.07.18, 18:47
We regret to inform you that, as a result of the lottery, your ticket application for the UEFA Super Cup™ Tallinn 2018 has not been successful.

​peded.

Sama siin nagu ka paljudel sõpradel/tuttavatel. On ka foorumis mõni positiivne vastus?

Väravavaht
04.07.18, 19:05
Mina sain samuti üle...

Kolleegi sugulane sai ühe pileti ning kodukandist üks tuttav sai samuti ühe...

Iceman
04.07.18, 21:14
Ei õnnestunud ka mul ja keegi Serie A sõpradest ei saanud ka ja osad teised sõbrad ka veel, kes mul on.

Daz Booob
04.07.18, 22:12
​peded.

http://i63.tinypic.com/2j3019v.png
*pilt on illustratiivse tähendusega

Shaq
04.07.18, 22:36
Vaadates kui vähe pileteid "vabamüügi loteriisse" jagati siis pole eriti imestada.
#sainkaüle.

vaikiv mees
04.07.18, 23:17
Vaadates kui vähe pileteid "vabamüügi loteriisse" jagati siis pole eriti imestada.

midagi sellist (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?7175-Rumalad-k%FCsimused-ootavad-vastuseid&p=1876334&highlight=superkarikas#post1876334) umbes ka ennustati

atleticomadrid
18.07.18, 17:37
Minu töökaaslane kobistas ära piletid selle õnneliku loosiga. Ise Liverpooli fänn.

salajane33
18.07.18, 18:28
Täna tuli restricted view piletid 'kes ees, see mees' stiilis müüki. Aga kuuldavasti kõik loosis osalejad sellele kutset ei saanud.

Kuuler
18.07.18, 18:39
Täna tuli restricted view piletid 'kes ees, see mees' stiilis müüki. Aga kuuldavasti kõik loosis osalejad sellele kutset ei saanud.

Tund aega refeshimist ja sain. Vedas vist.

Raitsu
19.07.18, 10:15
Ma sain ka selle kutse, et tule osta. Läksin siis otsma. Ütles et otsas on.

Sambaz
19.07.18, 14:45
Kui minna utoopia valdkonda, siis kas mingit lootust üldse näiteks mustal turul ka saada on või? Ja kust neid uurida üldse näiteks?

sanderos
19.07.18, 16:48
Kui minna utoopia valdkonda, siis kas mingit lootust üldse näiteks mustal turul ka saada on või? Ja kust neid uurida üldse näiteks?

Kui Dortmundis sai käidud, siis ostsime siit. Kiirelt tsekates näitas, et midagi ikka on. https://www.viagogo.com/ww/Sports-Tickets/International-Soccer/UEFA-Super-Cup-Tickets/E-2837482

salajane33
19.07.18, 17:39

Üleliigsest MM-piletist sain Twitteri abil lahti, aga muidugi näost-näkku diiliga kohapeal. Super Cupil elektrooniline pilet, et ülesaamise oht suur ja alati ei tea kui täpselt aetakse järge pileti peal olevat nime ja dokumendi küsimist. Mine Premium Liiga mängudele, kus karikaid esitletakse, loosivad ka 2 tk välja iga mäng :D

denisss
20.07.18, 10:05
Mine Premium Liiga mängudele, kus karikaid esitletakse, loosivad ka 2 tk välja iga mäng :D

Arvestades meie mängude külastatavust, siis see on ilmselt parim võimalus. 2 piletit - mõnel mängul võib see ju tähendada võiduvõimalust mingi 1/20'le ju ;)

Kenny's Heroes
20.07.18, 14:17
Minu töökaaslane kobistas ära piletid selle õnneliku loosiga. Ise Liverpooli fänn.

müügu kolmekordse hinnaga mingile ronaldo fänboyle

Sambaz
24.07.18, 10:50
Kas ma olen pime või ei ole tõesti näinud ühtegi reklaami Tallinnas vähemalt 3 nädalat enne mängu? Eksin?

tudeng
24.07.18, 11:05
Miks teha reklaami, kui üritus väljamüüdud?

Sambaz
24.07.18, 11:37

Ei oska öelda, pole reklaamiguru. Lihtsalt hakkasin siin mõtlema endamisi.

Shaq
28.07.18, 13:03
Sest tegemist on ikkagi Eesti suurima jalgpalli teemalise üritusega. Tegemist ei ole ainult 90minutilise jalgpallimänguga. See on suurepärane koht näitamaks Euroopale/maailmale Tallinnat/Eestit ning vastupidi, tooma eestlasi jalgpalli juurde. Eelmisel aastal oli näha, kuidas Skopjes kohalikud ettevõtted olid hämmingus, et mis toimub, et järsku on mul söögikoht inimesi täis ja keegi raha ei loe..
Marektingu näiteid või kokkusattumusi on mitmeid, näiteks samal ajal toimus Õllesummeri laadne festival, kuhu sissepääs oli tasuta. Kuid kõige muu pealt tuli suure tõenäosusega korraldajatele/müüjatele korralik kasum.
Ning päris mitmed lennufirmad on hakanud lendama Ohridisse (s.h ka Nordica), kus käisid Super Cupi eel mitmed külastajad. Ehk siis, see, et pileteid piletilevi.ee-st osta ei saa, ei tähenda, et reklaami ei peaks tegema. Kes peaga mõtleb ja laiemat pilti näeb, leiab kindlasti võimaluse selle enda kasuks pöörata.

Iceman
28.07.18, 22:18
see jutt vastab tõele, et mingi 30. juulini saavad need pileteid tagasi müüa UEFA´le kes võitsid pileti ostu õiguse, aga ei taha minna? ja siis need piletid paisatakse jälle müüki? Keegi kuskilt mingit linki ka selle kohta leidnud v on see jälle salajane ja anti teada valitud kasutajatele e-maili teel nagu selle lisamüügiga oli?

cannuman
29.07.18, 01:30
see jutt vastab tõele, et mingi 30. juulini saavad need pileteid tagasi müüa UEFA´le kes võitsid pileti ostu õiguse, aga ei taha minna? ja siis need piletid paisatakse jälle müüki? Keegi kuskilt mingit linki ka selle kohta leidnud v on see jälle salajane ja anti teada valitud kasutajatele e-maili teel nagu selle lisamüügiga oli?

salajasel ammu piletid olemas ju :eek:

Stok
29.07.18, 23:31

Miks Sa tahad mingit Ronaldo klubi vaatama minna?

Ah tra, ta ei ole ju enam Realis vist..

Post84
31.07.18, 21:35
Kas ma olen pime või ei ole tõesti näinud ühtegi reklaami Tallinnas vähemalt 3 nädalat enne mängu? Eksin?

Midagi on. 5952

Shaq
01.08.18, 10:20
Eilse resale käigus õnnestus ikkagi üks pilet endale ära kraapida :)

Sambaz
01.08.18, 10:37
Eilse resale käigus õnnestus ikkagi üks pilet endale ära kraapida :)

Ole nüüd nii nunnu ja müü see pilet Sambazale maha.

Mõnuagent 007
01.08.18, 11:03
Ole nüüd nii nunnu ja müü see pilet Sambazale maha.

Hah, avastasin just, et meediale oli viimane tähtaeg eelmisel reedel. Et magasin siis seekord maha.

Sambaz
01.08.18, 12:53
Hah, avastasin just, et meediale oli viimane tähtaeg eelmisel reedel. Et magasin siis seekord maha.

#Solvunud

Iceman
01.08.18, 22:31
Proovisin ka eile 2 tundi, koguaeg näitas, et pilet olemas aga no ei saanud kuidagi seda ostukorvi. Kui inimese kontroll oli ära, tuli alati teade, et pilet läinud. Suht rigged paistis. Persse küll.

Rudy
08.08.18, 14:29
Sain eile istekoha teada. Kas sellel mängul kehtib see stadka plaan ikka? http://fcflora.ee/wp-content/uploads/2013/06/A-Le-Coq-Arena-plaan-A1.pdf

luisfigo7
08.08.18, 17:08
Millal võistkonnad Eestisse jõuavad ? Kas toimub ka mingi avatud treening nagu Brasiilia koondis tegi kunagi?

salajane33
08.08.18, 18:16
Sain eile istekoha teada. Kas sellel mängul kehtib see stadka plaan ikka? http://fcflora.ee/wp-content/uploads/2013/06/A-Le-Coq-Arena-plaan-A1.pdf

Pole laiendusi seal.

https://shop.piletilevi.ee/public/?concert=257390&design=piletilevi&lang=est&center=7#view=ticketsselect

Sgtmajor
09.08.18, 20:50
Tere, kas keegi saab mind aidata uefa super cup piletite transferiga selle appi kaudu sõpradele. EI saa aru kuidas asi käib, juba teist päeva näitab ,et transferib. On seal mingi nõks või on asi minus? Asjatundja võib postkasti mulle kirjutada, aitäh :)

Indrekolen
10.08.18, 13:24
Mis äpp see on üldse? Ma sain sõbralt, kelle kaudu piletid sain, SMS-i koos lingi ja koodiga, aga telefoni brauser ei tee tilligi, et seda äppi alla tõmmata.

Äppi nimi peaks olema mobile ticket. Sain Uefalt sms-i koos lingi ja koodiga. Mul lasi alla tõmmata ainult safari brauseriga. Edasi oli lihtne. Teed äppi lahti sisestad koodi ja pilet tuli äppi kohale. Nagu aru saan peab siis enne staadionile minemist bluetoothi sisse lülitama ja väravas kuidagi loetakse see pilet ära.

szandor
10.08.18, 15:29
Äppi nimi peaks olema mobile ticket. Sain Uefalt sms-i koos lingi ja koodiga. Mul lasi alla tõmmata ainult safari brauseriga. Edasi oli lihtne. Teed äppi lahti sisestad koodi ja pilet tuli äppi kohale. Nagu aru saan peab siis enne staadionile minemist bluetoothi sisse lülitama ja väravas kuidagi loetakse see pilet ära.

Jepp - mu chrome ei soovinud sellega üldse tegeleda, seega tuli minna Google Play'sse ja see sealt alla tõmmata. Kõik tundub funkavat. Tänud :)

lorenzo
13.08.18, 19:18
keegi teab kuidas suveniiridega on? kust oleks mõtekas otsida jne..

Luukere
13.08.18, 23:30
keegi teab kuidas suveniiridega on? kust oleks mõtekas otsida jne..

Sportlandis oli midagi, tassid, nokatsid, sallid, särgid...

lorenzo
13.08.18, 23:38
Sportlandis oli midagi, tassid, nokatsid, sallid, särgid...

suvalises Sportlandis või see mis staadionil?

Luukere
13.08.18, 23:42
Kristiine Keskuses eelmine nädal

lorenzo
13.08.18, 23:51
Kristiine Keskuses eelmine nädal

ok, tänud!

Sambaz
14.08.18, 10:06
Eile kõndis üks Napoli särgis olev düüd must mööda Vabaduse väljaku kandis ja karjus" Visca Barca" Algul ei saanud väga aru, mis keiss on ja siis keerasin ümber ja düüd karjus veel" Puta Real Madrid" ja siis mul veidi keeras ära, küsisin inglisekeeles, milles on su probleem ja kes on napoli veel? Sellepeale tüüp vehkis oma kätega ja räuskas midagi itaalia keeles, ilmselt, et kui putsis reali fännid on jne ja millepeale ma lahkusin ja näitasin keskmist sõrme ja lahkusin. Ehk solid shit ja veidi naljakas ka.

Tofoa
14.08.18, 11:06
Eile kõndis üks Napoli särgis olev düüd must mööda Vabaduse väljaku kandis ja karjus" Visca Barca" Algul ei saanud väga aru, mis keiss on ja siis keerasin ümber ja düüd karjus veel" Puta Real Madrid" ja siis mul veidi keeras ära, küsisin inglisekeeles, milles on su probleem ja kes on napoli veel? Sellepeale tüüp vehkis oma kätega ja räuskas midagi itaalia keeles, ilmselt, et kui putsis reali fännid on jne ja millepeale ma lahkusin ja näitasin keskmist sõrme ja lahkusin. Ehk solid shit ja veidi naljakas ka.

Merda Real Madrid.

Mõnuagent 007
14.08.18, 11:57
Kurat, see on endiselt koomiline :)

Sambaz
14.08.18, 12:01
Kurat, see on endiselt koomiline :)

Nagu Merda Toffu juba mainis ammu, ei ole kerge olla Reali fänn.

Staadium
14.08.18, 14:08

Minu arust oli itaallane igati korrektne oma arvamuses. Kiidan heaks sellise käitumise. Peaks malli võtma kui järgmine kord Vabakal peaksin jalutama ;)

Sambaz
14.08.18, 14:11
Minu arust oli itaallane igati korrektne oma arvamuses. Kiidan heaks sellise käitumise. Peaks malli võtma kui järgmine kord Vabakal peaksin jalutama ;)

Seal samas baaris on täna Reali lipp vardas, nii, et ära täna isegi õllele tule:D

Wingback
14.08.18, 14:42
Sa lasid end tõmmata madalalaubalise tasemele ja muutusid samasuguseks (keskmine sõrm). Sõit siis juba kohe kaussi, miks ikka poolkõvatada.

Nurmekas
14.08.18, 14:46
No kui ta juba siin solvub, et Icemani üle nalja visatakse, siis see oli loomulikult üle piiri mitte nagu Pihkva, aga nagu Ni˛ni Novgorod.

Sambaz
14.08.18, 14:55
No kui ta juba siin solvub, et Icemani üle nalja visatakse, siis see oli loomulikult üle piiri mitte nagu Pihkva, aga nagu Nižni Novgorod.

Keegi ei ole kellegi peale solvunud, ära kujuta ette nii palju. Pigem oli mu jaoks olukord naljakas, sest peale selle kui ma ütlesin et " Who the fuck is Napoli" läks tegelane närvi.

Rudy
15.08.18, 19:13
Kui MuPo mind maha väänab trammis, siis mida ma talle näitama pean, kas telefonist piletit?
Teine küsimus, esimest korda Lillekülas, kas Kotka peatuse poolt saab ikka kuidagi üle raudtee tsooni sisse?

Nasfal
15.08.18, 22:56
Ma vabandan ette koheselt ära, et ma ei ole empaatiavõimeline ja tolerantne, aga see lastelaulukoor no veel impotentsemat ja imalamat värki oleks andnud välja mõelda sinna.

cabron
15.08.18, 23:22
Keegi ei ole kellegi peale solvunud, ära kujuta ette nii palju. Pigem oli mu jaoks olukord naljakas, sest peale selle kui ma ütlesin et " Who the fuck is Napoli" läks tegelane närvi.

Napoli oli eelmine aasta Serie A (Itaalia jalkaliiga) 2. koht

elx
16.08.18, 10:03
Ma vabandan ette koheselt ära, et ma ei ole empaatiavõimeline ja tolerantne, aga see lastelaulukoor no veel impotentsemat ja imalamat värki oleks andnud välja mõelda sinna.
Ei tea ausalt öeldes kommenteerida aga kas see oligi nii mõeldud, et sellest laulust telesse midagi ei jõua ja telerivaatajad vaaavad lihtsalt suu maigutamist? Kogu heli tuli lihtsalt staadioni taustahelina.

Rudy
16.08.18, 10:11

Kohapeal olles oli küll mõnus esitus. Hea laul ka veel. Maitse asi muidugi.

Mõnuagent 007
16.08.18, 10:12
Ma ütlen, et nublu!

Wingback
16.08.18, 12:17
Mängu kaotuse tõid esile Marcelo bläkk ja Ramose bläkk, päris olulistel hetkedel. Marco Asensio tundus Real'i poolt parim mees, kindlasti tulevikus tema tähtsus aina kasvab.
Täiesti teenitud võit Atletico poolt, lööd 4 väravat, midagi kellelgi köhida ei ole, õnne! Kaunid ka osad. :)

Tofoa
16.08.18, 12:44
Atletico fännid laulsid Reali fännid ikka väga konkreetselt üle. Õige meeskond võitis.

Sambaz
16.08.18, 12:53
Atletico fännid laulsid Reali fännid ikka väga konkreetselt üle. Õige meeskond võitis.

5965

Siis kui Juvekas oli Reali poolt.

Tofoa
16.08.18, 13:19
5965

Ega kõik Juve fännid siis ideaalsed pole.

Iceman
16.08.18, 14:13
:D

Endal avanes ka viimasel hetkel võimalus siiski mängule saada ja oli uhke värk, väga meeldis ja pärast oli päris nauditav vaadata kuidas Atletico fännid mängijatega võitu tähistasid. Lastekoor meeldis ka mulle, hea lugu oli ja mängueelselt tõi õrnalt isegi kananaha ihu peale, et kui võimas, et selline asi toimub eestis ja ma saan ka sellest koha peal osa! Atletico väravate kombinatsioone oli hea vaadata. Aga vist peaks ka siukse taktita tegema, et enne mängu väga ei joo. alguses ma kahjuks ei saanud üldse aru kes on kes ja kuidagi veider oli seda asja vaadata. lisaajaks olin juba suht täiesti kaine juba ja pilt oli selgem. :) Vinge õhtu oli. Nüüd weekendile wooop

Jasper
16.08.18, 14:14
5965

full kit?

keenjus250
16.08.18, 14:33
full kit?

Trussikud, käepaelad, sandaalid. Kõik olemas.

Iceman
16.08.18, 15:36
Mõni mees pole lugenud minu reisi kokkuvõtet Torino tripist. :(

LaRaBla
16.08.18, 15:57
:D

Endal avanes ka viimasel hetkel võimalus siiski mängule saada ja oli uhke värk, väga meeldis ja pärast oli päris nauditav vaadata kuidas Atletico fännid mängijatega võitu tähistasid. Lastekoor meeldis ka mulle, hea lugu oli ja mängueelselt tõi õrnalt isegi kananaha ihu peale, et kui võimas, et selline asi toimub eestis ja ma saan ka sellest koha peal osa! Atletico väravate kombinatsioone oli hea vaadata. Aga vist peaks ka siukse taktita tegema, et enne mängu väga ei joo. alguses ma kahjuks ei saanud üldse aru kes on kes ja kuidagi veider oli seda asja vaadata. lisaajaks olin juba suht täiesti kaine juba ja pilt oli selgem. :) Vinge õhtu oli. Nüüd weekendile wooop

Kuule, mul on sama mõte. Ma küll staadionil ei vaadanud, aga tähistasin Vabaduse väljakul Atletico 2-1 väravat ja siis sõber koputas õlale ja ütles, et tegelt on 2-2. Natuke piinlik.

Iceman
16.08.18, 16:22
meil seltskonnas oli mingi vanem tüüp, kes iga nädalaselt käib suurtel mängudel, kuskil kesk-euroopas elab ja kui kõik võtsid õlle ja küsiti temalt mida talle, ütles, et one coke, siis kõik oli whaaat wtf dude ja siis ütles, et kogemuste põhjal ta enam kunagi enne mängu alkoholi ei joo, eriti enne suuri mänge. :D Just, et tahab mängu paremini näha ja paremini mängus sees olla. Sealt tuli see mõte. wise man, peab ütlema.

Jasper
16.08.18, 16:32
Trussikud, käepaelad, sandaalid, fleshlight. Kõik olemas.
https://i.imgur.com/CSyM7z4.gif

Stok
17.07.19, 22:17
UEFA have given out the full amount of tickets requested by Liverpool and Chelsea for the Super Cup final next month.

Liverpool have taken 5,973 tickets for the game in Istanbul, Chelsea asked for 1,314, which means the Merseyside club will have more than four times as many travelling supporters.

The Super Cup final showpiece between the Champions League and Europa League winners is being staged in Besiktas’s 41,000 capacity stadium in Istanbul on August 14.

j6u1uv4n4
17.07.19, 22:20
kui Chelsea oleks premm nr2 ja CLi võitja kas siis numbrid oleksid vastupidised?

Stok
17.07.19, 22:23
Siis oleks nad küsinud 2 piletit juurde, Aston Villa bossile ja Villa kõige ilusamale WAGile.

Daz Booob
02.08.19, 14:38
UEFA have confirmed Stéphanie Frappart will referee the Super Cup final between Liverpool and Chelsea.
She makes history by becoming the first female official to referee a major men's UEFA match.

atleticomadrid
02.08.19, 15:22
UEFA have confirmed Stéphanie Frappart will referee the Super Cup final between Liverpool and Chelsea.
She makes history by becoming the first female official to referee a major men's UEFA match.

Huvitav kas daiverid(mitte, et ma nüüd konkreetselt viidata tahaks kellegile!) tõmbavad tagasi ka selle peale, kui naisterahvas kohtunik on?

Daz Booob
02.08.19, 15:52
Ootan ka huviga, kuidas mängijad end igas mõttes üleval peavad. Tolles mängus tõenäoliselt seda ei juhtud, kuid Ligue 1's, kus ta hakkab vilistama... ootan juba "agressiivselt meelestatud külanõukogu" ning sellele järgnevaid reaktsioone.

ericbana
02.08.19, 16:17

Nö humanitaarabi suht.

Stok
13.08.19, 17:06
BBC tuletas meelde, et homme on mingi sõprusmäng ja lisaks on minusugustele koostanud Here are five reasons why it is a fixture worth your time:

1. English sides meet for first time in competition's history
2. History will be made (naiskohtunik)
3. The first Premier League weekend suggests there will be goals
4. First of potentially six for Liverpool this season?
5. Lampard could win his first trophy as Chelsea boss

Kaks viimast räägivad teineteisele vastu, nii et tegelikult neli põhjust, viimane oleneb särgivärvist. Kui oleks normaalsel kellaajal, siis vbl isegi vaataks.

cannuman
13.08.19, 21:48
Kui oleks normaalsel kellaajal, siis vbl isegi vaataks.

busted, mägratüra varikas.

Stok
13.08.19, 22:07
Noh, ma ei ole seda kunagi näinud ja homme õhtu on vaba ka. Kui see oleks täna õhtul, siis ei vaataks.

Sambaz
14.08.19, 21:36
On mingi mäng täna või ei siis? Soccernetil ka suht pohh. Raske oli isegi uudist leida.

Mask
15.08.19, 00:55
Sattusin vaatama küll vaid alates 75. minutist, aga staadionil valitseb küll haudvaikus. Kas publikut ikka on või on pingid lihtsalt siniseks ja punaseks värvitud?

mjaasa
15.08.19, 00:59
Sattusin vaatama küll vaid alates 75. minutist, aga staadionil valitseb küll haudvaikus. Kas publikut ikka on või on pingid lihtsalt siniseks ja punaseks värvitud?

On ikka. Kuid Liverpooli fännid võibolla pettunud mängupildis ning chelski omasid pole staadionilgi.

j6u1uv4n4
15.08.19, 00:59

plastic fans everywhere

ElNino9
15.08.19, 01:15
Nii vara hooaja parim mäng juba. Ulme!

mjaasa
15.08.19, 01:48
Naisterahvas sai päris ilusti hakkama mänguga. Kuigi Järvela Otti meelest nö avansina saadud, siis õigustas oma valikut. Minu meelest vähemalt.

mcnamara
15.08.19, 01:54
Naisterahvas sai päris ilusti hakkama mänguga. Kuigi Järvela Otti meelest nö avansina saadud, siis õigustas oma valikut. Minu meelest vähemalt.

Igati nõus. Korralik esitus - laskis mängul voolata, sekkus siis kui vaja.

Redman
15.08.19, 02:06
Naisterahvas siiski ei saanud hakkama. Ei olnud hea vile.

Sambaz
15.08.19, 07:35
Naisterahvas siiski ei saanud hakkama. Ei olnud hea vile.

Oot, milles häda nüüd oli? Mu meelest kas mitte PL fännid pidevalt ei nurise, et üsna tihti CL/EL ei lasta PL mängijatel jõuliselt mängida, nagu ollakse harjunud mängima koduses liigas. Nüüd kui naine lasebki mängida, nagu ollakse harjunud, on ka häda lahti. Jah, mõned kalad tulid seoses hilinemistega suluseisude vilimistamisega, kuid neid bläkke tuleb juba ette ka mees tegelastel üsna tihti. Ma olen seisukohal, et sai väga hästi hakkama esimese korra kohta ja andku neid mänge veel naistele.

EgoTrip
15.08.19, 10:30
Jah, mõned kalad tulid seoses hilinemistega suluseisude vilimistamisega.

Kalu polnud. Olukorrad lasti lõpuni mängida, et hiljem vajadusel VARi abiga sekkuda.

Stok
15.08.19, 10:57
Peakohtunik oli väga hea, aga abid oleks võinud küll sulu võtmisel otsutavamad olla. Kui isegi läbi telepildi on selge sulg, siis võiks lipp kiiremini tulla. Muidugi ega ma ei tea, mis juhiseid UEFA neile jagas, aga eile jäi küll mulje, et suluseisu fikseerimine ei olegi enam abikohtuniku esimene ülesanne.

eika
15.08.19, 11:17
Peakohtunik oli väga hea, aga abid oleks võinud küll sulu võtmisel otsutavamad olla. Kui isegi läbi telepildi on selge sulg, siis võiks lipp kiiremini tulla. Muidugi ega ma ei tea, mis juhiseid UEFA neile jagas, aga eile jäi küll mulje, et suluseisu fikseerimine ei olegi enam abikohtuniku esimene ülesanne.
See ikkagi Euroopas selge suunis, et kui on natukenegi kahtlust, siis pigem tuleb olukorrad lasta lõpuni mängida ja lipp tõstetakse peale olukorra lõppemist. (kuskilt jäi silma, et premmi VARiga on see loogika natuke teistmoodi)

Stok
15.08.19, 11:20
Arusaadav. Aga sel juhul oli kahtlust natuke liiga palju. :)

Redman
15.08.19, 11:44
Mängus polnud kindlat joont. Vahel lasi jõuliselt mängida, vahel vilistati olematuid asju. See ongi hea kohtuniku tunnus, et hoiab selgelt joont.

See kuidas Kepa iga penalti ajal tuli lööjale vastu ennem löömist, seda oli lausa kurb vaadata, kuidas kohtunik ennast seal üldse ei kehtestanud. Näitas näpuga, et eiei nii ei tohi, aga Kepa ei vaadanud ta poolegi.

Mängu alguses kohe oli selgemast selgem penalti otse kohtuniku nina all kui Mane käärlöök käega ära võeti. Kohtunikul polnud mune, et seal vilistada. Ja siis Chelseale andis ilma pikemalt mõtlemata penalti, aga ma pole kindel, kas seal oli midagi. See oli koostöös Variga muidugi, aga polnud seal Vari vaja kasutatagi.

Stok
15.08.19, 11:50
Võta kohvi.

Redman
15.08.19, 11:56
Mitte, et seal nüüd midagi katastroofilist oleks olnud. Aga see kiidulaul on ka veider.

Stok
15.08.19, 12:03
Valeotsuseid ei olnud, sellest ka kiidulaul. Õiged otsused võinuks tsipa kiiremini tulla, aga see juba abikohtunike kapsaaed.

Daz Booob
15.08.19, 12:38
Valeotsuseid ei olnud.

Ära ole mingi juristihakatis nüüd.

Daz Booob
15.08.19, 12:41
See kuidas Kepa iga penalti ajal tuli lööjale vastu ennem löömist

Viimase pendla ajal oli Adrian juba poolel teel õlle järgi.

e: https://pbs.twimg.com/media/EB_SqprXYAAZTHB?format=jpg&name=medium

e2: see lisaaja penalti oli ka muidugi meeldejääv, sest kommentaatorid leidsid olematu korduse põhjal, et kindel penalti. Otsajoone tagant näitab kordus, midagi muud.
e3: https://twitter.com/Johnthemouth/status/1161753123075088385

diver
15.08.19, 22:20
Valeotsuseid ei olnud, sellest ka kiidulaul. Õiged otsused võinuks tsipa kiiremini tulla, aga see juba abikohtunike kapsaaed.

Vastupidi, valeotsuseid oli palju. Van Dijk'le tahtliku käega mängu eest kollase andmata jätmine näiteks kohe mängu algul. Lisaks korduvalt jättis võtmata ilmselged selga ja jalgadesse sõitmised. Meeste mäng meeste mänguks, kuid ilmselged vead tuleb ära vilistada. Ta ei teinud ühtegi tõeliselt suurt, mängu muutvat prohmakat, kuid väiksemaid eksimusi oli hulgim ning kõige krooniks muutis ta mängu käigus oma liini - teise poolaja teisel poolel hakkas andma kaarte asjade eest, mida varem isegi veaks ei vilistanud. Kokkuvõttes ei olnud vilepartii midagi katastroofilist, kuid kindlasti ei saa seda pidada heaks või õnnestunuks.

Suluseisude puhul on lihtsalt praegune käitumisjuhend küljekohtunikele võimalikest kõige jaburam. Piisaks sellest, et nad tõstaksid lipu ainult siis kui on 110% kindlad suluseisus, igal muul juhul jätku üldse tõstmata. Võimalus, et VAR tagajärjekamad vead ära parandab, peaks olemas piisavalt tugev tagatis, et minimeerida igaks juhuks lipu tõstmise juhtumid. Päriselt inimlikke eksimusi likvideerida pole nii ehk naa võimalik.