320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

eesti liikluskultuur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eesti liikluskultuur

    ühesõnaga, seisin sõpradega reede õhtul poe ees tee peal ja siis otsustas üks vana meid alla ajada. käivitas oma vana siksi ja sõitis külmalt meie kambast läbi.
    pääsesin vigastustest ainult tänu auto väiksele kiirusele.
    tell your mother, we are hooligans!

    #2
    Replying to Topic \'eesti liikluskultuur\'

    pole midagi uut siin ilmas (riigis). tropid jääavd troppideks ja neid enam ümber ei õpeta. Hakkasin ka sõbraga nõmmel üle tänava minema (teatavasti peab pööret lõpetav sõiduk alati jalakäijale teed andma) kui mingi pede sõitis samamoodi külmalt praktiliselt üle varvaste meil. Eriti nõme on see, et me olime juba poole tee peal, aga see ilmselt teda ei huvitanud. ehh...selliseid olukordi on kindlasti sadu ja tuhandeid olnud...mina ei tea, kuidas sellised debiilikud liiklusest välja rookida...

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'eesti liikluskultuur\'

      juhtub
      iidolix mul linna iff, enda arust olen seff!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'eesti liikluskultuur\'

        tänase udu korral kah .
        sõidan järvevanal u.75-80 km/h ja äkki pöörab keset tihedat iiklust igiliikur yle kahe rea. peatades sellega kogu järvevana liikluse. õnneks seal kyll õnnetust ei juhtunud. Aga täna hommikul vist päris palju õnnetusi , sest udu oli ikka võimas

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'eesti liikluskultuur\'

          Tegelikult peaks olema nii,et mida kehvemad ilmaolud,seda tähelepanelikumad autojuhid on...Ise mõtlesin 5 korda kas minna punasega üle sõidutee,kuna nähtavust piiras nn londoni udu..Eks ta patt ole foori eirata,aga kui sõiduaparaate ei ole silmapiiril siis ei tee ma sellega ju kellegil elu raskemaks.

          tegelikult tuleb seadust austada ja täita. Seega,minge valima ja lõpetage see Edgari ülemvõim Eesti Vabariigis!!!!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'eesti liikluskultuur\'

            Originally posted by tembuu


            Tegelikult peaks olema nii,et mida kehvemad ilmaolud,seda tähelepanelikumad autojuhid on...Ise mõtlesin 5 korda kas minna punasega üle sõidutee,kuna nähtavust piiras nn londoni udu..Eks ta patt ole foori eirata,aga kui sõiduaparaate ei ole silmapiiril siis ei tee ma sellega ju kellegil elu raskemaks.

            tegelikult tuleb seadust austada ja täita. Seega,minge valima ja lõpetage see Edgari ülemvõim Eesti Vabariigis!!!!
            Edgar tuleks jah maha lasta.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'eesti liikluskultuur\'

              Olen ise ka paar korda sattunud adrenaliini ja vererõhku tõstvatesse olukordadesse.
              Viimati tahtis üks jobu minust Vabaduse pst.-Männiku tee ristis sebral lihsalt üle sõita Kuigi mul oli roheline ja tal PUNANE tuli. Õnneks sain viimasel hetkel sammu tagasi astuda muidu ...

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'eesti liikluskultuur\'

                Originally posted by mg


                ühesõnaga, seisin poe ees tee peal
                Söidutee peal seisid vöi könniteel seisid?
                Milles probleem?


                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'eesti liikluskultuur\'

                  \"ühesõnaga, seisin sõpradega reede õhtul poe ees tee peal\"

                  pole siis ime kui geegi sind alla tahab ajada kui sa tee peal seisad ja juttu räägid

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'eesti liikluskultuur\'

                    Minu parim liiklusolukord oli tallinnas draamateatri vastas ülekäigu juures, kus läksime rahulikult grupis üle tee (draamateatri poole). Peatus põhimõtteliselt kogu liiklus (nii kaks rida raamatupoe poolses osas, kui ka vastassuunas sõitev tramm (!!! - tõenäoliselt sellepärast, et grupis oli ka naine lapsega).

                    Ja jumal tänatud, et see naine ei olnud kuskilt maalt (nt. Tartust ) vaid oli kursis Tallinna liiklusega ning ei hakanud teed lõplikult ületama, kuna trammi tagant lendas välja selline klassikaline autopederasti tuunitud bee-em-vee.

                    Järgnev oli samuti klassika. Ju siis bee-em-vee juht ehmatas ka ära, et oleks sülelapse ajudega oma tuuningu ära rikkunud, peatus siis viisakalt.... ja näitas sõrme. Ja andis kummivilinal tuld kui tema poole sammuti, et pisult \"diskuteerida\" tema liikluskäitumise osas.

                    Samas selliste asjadega õpib palju tegelikke \"liikluseeskirju\" nt. kui seisad ülekäigu juures ja liiklus peatub, siis ära jumala pärast teele astu...
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'eesti liikluskultuur\'

                      On inimesi kes vaatavad ülekäigurajal teed ületades ka vasakule paremale, kuid kahjuks on palju neid kes arvavad et nemad on niivõrd kõvad mehed, et autojuht vaadaku ise kuda ta pidama saab.
                      Olin ise pealtnägija kuda üks onu tipptunnil 70 alas hakkas teed ületama. Ei vaadanud ta ei vasakule ei paremale, vaid otse teele. Esimene auto suutis mööda põigata, kuid teine mitte ja nii niidetigi onul jalaluud puruks.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'eesti liikluskultuur\'

                        No ma ei tea... Tallinnas, Sõpruse puiesteel Magistrali kaubanduskeskuse juures on üks sebra, kust mitte kunagi mitte kedagi üle ei lasta. Kui sa ei taha just kilomeetrist ringi foorideni teha, oled sunnitud veidi eluga riskides siiski teele hüppama ja lootma, et keegi hea inime vaevub peatuma
                        Aga Lillekülas paistab alati päike...

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'eesti liikluskultuur\'

                          Laupäeva õhtul juhtus insident(õnnetuseks ei saa seda kuidagi lugeda) Läänemaal Haapsalu lähedal Uuemõisas, kus ka mina juhtun elama.Osad Teist on ka Õhtulehest juttu lugenud, osad mitte.Nimelt laupäeval paraleelselt Horvaatia mängu lõpuga jäid kaks 14aastast tüdrukut purjus(4 promilli)ja vastassuunas sõitvale mehehakatisele silma ja ta otsustas nad alla ajada.Üks tüdrukutest-mu sõbra õde-Diana pääses täna õhtul haiglast koju.Teine-Luise-kes elas minu kõrvaltrepikojas ja keda on võimalik ainult hea sõnaga mäletada, suri saadud vigastustesse.Aparaadid lülitati välja täna kell 14:05.
                          Kogu Uuemõisa ning Haapsalu on pisarais ja sügavas sügavas leinas(mina sealhulgas-silm lihtsalt ei seisa kuiv).Avariikohal on sadu küünlaid ja lilli.Pole vist olnud hetke, kus ta ajutine mälestuspaik oleks üksi jäänud.Teeäär Haapsalu ja Uuemõisa vahel on paksult leinajaid täis.
                          Siinkohal tahan veelkord avaldada sügavat kaastunnet Luise vanematele, vennale ja kõigile ta sõpradele, tuttavatele ning ka neile, kellele mu jutt peaks korda minema.
                          Hetk tagasi kuulsin, et pääsenud tüdruk Diana on küll kodus, kuid parima- ja lahutamatu sõbranna Luise õnnetust surmast ei tea Ta veel midagi... .
                          Pakkusin ka SL Õhtulehe portaalis välja võimaluse, et Luise matusepäeval võiksime me Teda viimast korda austada langetades lipud poolde masti.
                          Miks pidi see juhtuma just noorte süütute tüdrukutega, kellel elu oli veel ees???
                          Luisest veel niipalju, et tegu oli targa, väga ilusa ja rõõmsameelse tütarlapsega, keda mina polnud kordagi nukras tujus näinud ja kes tõesti sarnanes ingliga..nii seest kui väljast.
                          Niipalju siis Eesti liikluskultuurist.
                          Algselt postitas tank
                          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'eesti liikluskultuur\'

                            See mis Oll rääkis on kohutav.Ma ei oskagi muud sõna asja kirjeldamiseks leida.JA ma olen enda peale suht pahane ,et ma midagi ette ei võtnud, kui üleeile Sõpruse pst Nestes tankides enda kõrval purupurjus taksojuhti tankimas märkasin.Sead..ega muud ei oskagi öelda...selliseid õnnetusi juhtub ka kainete inimestega - ka mul on olnud nähtavuse tõttu tõsiseid momente , aga kui juhtus ja inimene oli purjus ,siis ... ma küll pole kohtumõistja ,aga selline inimene tuleks eraldada ühiskonnast igaveseks.

                            Puhka rahus , Luise!

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'eesti liikluskultuur\'

                              Võttis mulgi pisara silma, kui su postitust lugesin. Null-tolerants roolijoodikute suhtes
                              Jalgpallihaigla patsient #172
                              Diagnoos: raskekujuline futboliit

                              Kommentaar

                              Working...
                              X