PDA

View Full Version : Ajax-i noored

nwa
07.09.01, 16:30
:doh: Varsti mängivad noored vene poisid II liigas ja aasta pärast juba I liigas.Ajax-i treeneril on kõrged sihid. Ajax-il on kokku umbes 500 noort jalgpallurit.Uus staadion peaks leevendama mured koerte j..... Tuleb au anda treenerile,et on toonud nii palju poisse treenima,nende tase on väga kõrge-paljud võiks kuuluda omaealiste noortekoondusesse.

-Loom-
13.09.01, 10:16
nu aga treener peax ikkagi vaatama kuidas poisid platsipeal toorutsevad

nwa
19.09.01, 07:16
:) Aga tahest-tahtmata käib väike nügimine ja trügimine kaasaja jalgpalli juurde-meeste mäng.

-Loom-
19.09.01, 16:54
nu ma tean seda...ja ise ca ikka nygin jne, aga kui sind lihtsalt tahtlikult pextaxe auti siis see pole jalgpall:viha:

willane
20.09.01, 11:29
uus staadion! olete te seal käinud. kasutatud ja nii vilets, et murra jalad. jah, parem kui kuskil mülkas, aga minu arvates arutu raha raiskamine linna poolt.

-Loom-
21.09.01, 16:19
...njaaa ma olen seal m2nginud:D

PraS
19.10.01, 16:10
ma ise enam peris noor pole, aga üks tüüp(mängib ise nortekoondises 86.a.), et Ajaxi st. on üks hullemaid.need ajaxi poisid/mehehakatised pidid ühed jõhkramad ka olema.

Aramis
20.10.01, 13:23
samas see Ajax II ,kes IV mängis pidi Kuristiku poiste sõnul kyll sellised "sukeldujad" olema, et midagi hirmsat.Nii kui kehakontakt on ,nii kukuvad.samas pidi madal sööt neil kyll hästi käes olema.Ise pole näinud ega mänginud.

pastakanovic
21.10.01, 18:00
tõsi, ajaxi poisid on tulevikutegijad. praegu veel jäävad (meile, kuristikule jäid) enamikele füüsiliselt alla (sellest ka sukeldumised - kuidagi peab ju kahevõitlused võitma) aga paar aastat juurde ja oi-oi-kui-kõvad-mehed.

plats on s*** teie arust või?
olgugi et kunstkate, parim kus ma kunagi mänginud olen. mõnusalt sile. mistra. peaaegu.

Castor
03.01.02, 22:55
Sorry all, but i know english, better than estonian.. so i will write in english here...
My name is Alex Vain and i am playing in Ajax Tallinn 1985 years old team
As i could understand some of you think that our young players have nice chances to became good players in the future... i am happy to hear that... and hope that it will be a truth in a future..
About stadium: Of course i dont want to say, that our stadium is the GREAT one... but as you can see it is much better (at the moment), what we have had a several years before... think what do you want to think.... but in my opinion our stadium is normal place to have games there :)

Jaan
04.01.02, 06:13
Mina ei r22gi eriti inglise keelt, seega kirjutan siia eesti keeles.

Siseturniiril tunnistati c-klassis parimaks m2ngijaks Ajaxi poiss Mirek Ryskewicz. Teab keegi, kas tegemist on poolakaga? Lihtsalt uudishimust kysin...

Castor
04.01.02, 09:38
If you want i can ask him about that... i will tell to you soon !
He is very nice player and a hot prospect for the future (i think)

Jaan
04.01.02, 23:38
Sure, it would be nice. I know he is a good player indeed. I liked especially his dribbling skills. If memory serves me right he was the best player of the tournament.

By the way, Alex/Castor, did you play at that tornament?

Castor
05.01.02, 01:45
I was playing in Aastal6ppu tournament 26.12.2001
(3 ja 4 liiga) !!! I was named best player of our Ajax team... and we got 3rd place there

after, 2nd of January i was playing in CLASS "B" tournament... there we managed to get to final ... (our team is 1985 y.o. but we were playing at 1984 y.o. tournament and get 2nd place there)

About Mirek: Yes today i asked him about his family and he told that he was born in Poland... so i think that father and mother are both poland citizens.. but they are living in Estonia at the moment.. that's all i can say at the moment...

tomorrow we will have difficult game with TJK-1 Tali Cup... 16.00 in Kalev !!!

Jaan
07.01.02, 06:55
I wasn't there for 3/4th league tournament, but I saw whole class B tournament. What happened in the final? It was pretty one-sided as far as I can remember. I was expecting a good and exciting final...

Castor
07.01.02, 18:12
i just dont know what to say :( ... We had a very good game in th semy final VS J6hvi.. as you can remember we have 2:1 won... I just dont know... In the final first started from our number 4... he just GIVED A BALL to Tarmo... and he scored to the emty net ... our team was 1985y.o and their was 1984.. but i think it doesnt matter... We just BLEW UP the final game.. this is all what can i say ! but others games were won perfectly by our team..

-Loom-
16.01.02, 10:13
nu j2rgmine m2ng peax ajaxiga tulema siis......ex peab toorutsema

ScreamJ
01.04.02, 19:11
Ajax-the best

ScreamJ
01.04.02, 19:18
unofficial ajax 86 page
www.hot.ee/scream4ever

Maarek
01.04.02, 19:38
Orginally posted by Castor

Sorry all, but i know english, better than estonian.. so i will write in english here...

Nii me siis integreerume.:( :(

kotkas
02.04.02, 20:44
Meil st. eesti Telefoni Spordiklubi meeskonnal peaks olema au Ajax-85 -ga Väikeste Karikavõistluste esimeses ringis rinda pista.Ootame huviga! Aastalõpu turniiril olid Ajax-85 meeskonnas põhitegijad ikka Ajaxi 2 liiga meeskonna liikmed.Igatahes edu!

PraS
17.04.02, 14:21
aga on kuulda,et ajaxi possi ei lubata põhimõtteliselt koondisse, kuigi võimeid neil on.
ilueedid pidid nad ka olema....

Lincoln
27.05.02, 15:57
Eelmisel nädalal oli JK Lasnamäel Ajaxiga liigamäng,mis toimus Ajaxi kunstmuukattega väljakul. Mäng l¨ppes tulemusega 5:0, kuid peaks mainima, et venealsed said 2 punast kaarti + mingi 5 kollast. Åpriski agressiivsed on poisid.

footie
30.05.02, 03:37
vabandust aga ma olen vist paarid asjad maha maganud eesti noorte jalgpalli kohta (ma nimelt elan välismaal) ja ma tahaks teada kus see ajaxi staadion on üldsegi? ja kas see on rohkem nagu võõramaalaste klubi vms? igatahes kui kunstkate on siis kuidas ta saab halb olla, kui sile on sii ju kõik korras. või on probleem selles et palli on raske selle tehiskatte pealt lüüa õhku? enivei, toorutsemise kohta ma tahaks ka öelda et seda (paraku see nii on) harrastavad rohkem slaavirahvad, kes on temperamentsemad ja agrssiivsemad, minu arust on korralik mäng kus on hea jalamäng kuid mitte selles mõttes et need alati lendavad vastasele kodaraisse. olen taolisi mänge telekast mitmeid näinud ja ausalt öeldes on see igav, sest kogu aeg mäng katkeb mingi koperduse pärast või kellegi tõuke pärast. ja üleüldse minu arust on eesti koondise mängijad jah suht õblukesed, kristal on võibolla rohkem tugevama kehaehitusega. aga inglismaal ntx on ju kõik kohe lihaselisemad.

yheksa
30.05.02, 13:07
ma tahaks teada kus see ajaxi staadion on üldsegi?
Ntx on aadress sellel staadionil Uuslinna 10. Sönaga öeldes Lasnamäe alguses. EMT peamaja läheduses :)

ja kas see on rohkem nagu võõramaalaste klubi vms?
vist jah! Samas F.C Ajax Estel naiskond on siiski peamiselt eestlastest koosnev naiskond.

igatahes kui kunstkate on siis kuidas ta saab halb olla, kui sile on sii ju kõik korras. või on probleem selles et palli on raske selle tehiskatte pealt lüüa õhku?
Kas sile on ainuke kriteerium kunstmurule?
Minumeelest ei ole. Staadion näeb välja a'la nagu oleks asfaltplatsile peale tömmatud vanad head mistra vaibad, mis on kohalikest Lasnamäe korteritest välja visatud.... :)
Ok see oli ehk pisut liialdatud, aga asfaldi peale see nö muru on pandud. Ja muide muruks on seda palju nimetatud, kuna töepoolest on tegemist miskise imelike roheliste ribadega, mille tulemuseks on see, et plats on on üüratult kõva. Jalgadele (põlvedele ja jalataldadele) see hea ei ole.... Ning murul siiski on kombeks pallihoogu pisutki peatada, selle staadioni peal mängid nagu saalis. Põrge ja kiirus on ikka way teised kui murul.

Noh ajab asja ära küll see staadion aga eelistaks siiski miskit muud :)

Black_Magic
11.06.02, 02:20
ei tea, miks siis ajaks kogu aeg loobumisvõite annab?? Kas neil pole raha??

Black_Magic
11.06.02, 02:22
ma ei taha küll nende nime üle nalja teha, aga kas nad võtsid selle Amstedami Ajaxi järgi või siis selle küürimispulbri järgi??

Ono
23.06.02, 00:19
Ega pole oluline, et nad noorteliigades on kõvad tegijad, nad treenivad kõvasti aga nad ei arene teatud punkist edasi.
Seega saavad neist kõigist joodikud ja ka lõpetavad jalgpalli, ise ütleks et Ajax nüüd küll tugev ei ole, ehk mõnel on võimalused, aga kas keegi teab millest pärineb neie meeskonna nimi?

Siim
23.06.02, 15:55
Algselt tegi selle postituse Ono

Ega pole oluline, et nad noorteliigades on kõvad tegijad, nad treenivad kõvasti aga nad ei arene teatud punkist edasi.
Seega saavad neist kõigist joodikud ja ka lõpetavad jalgpalli, ise ütleks et Ajax nüüd küll tugev ei ole, ehk mõnel on võimalused, aga kas keegi teab millest pärineb neie meeskonna nimi?

Kui sa vaataksid II liiga tabeliseisu, siis näed, et mitte AINULT noortes pole nad tugevad. Ja kust sa võtad andmed, et KÕIK on joodikud, kes sealt tulevad?

Black_Magic
23.06.02, 16:04
ei tea, kas AJAX 87 on tugev? Mul nendega kolmapäeval mäng...

Ono
26.06.02, 16:33
Algselt tegi selle postituse Siim88

Kui sa vaataksid II liiga tabeliseisu, siis näed, et mitte AINULT noortes pole nad tugevad. Ja kust sa võtad andmed, et KÕIK on joodikud, kes sealt tulevad?
Kui natuke tagasi ajas vaadata, siis kunagi eksisteeris ÜLITUGEV klub "Tallinna LÕVID", nad võitsid kõik mis võita andis, nii kodus kui ka skandinaavias, nad olid nn. tulevikulootused, nüüdseks on sealt jäänud alles ainult Reim ja Poom teised tüdinesid nii noorelt nii tugevas konkurentsist mängimisest ja kui tuli aeg kus tuleb hakata tugevalt trenni teha (16-17) olid nad jalgpallist tüdinenud ja nad ei arenenud enam edasi, sest kui lapseeas tugevalt treenida on sageli palju kasvuga seonduvaid haigusi.
Nüüdseks on 95% Tallinna Lõvidest joodikud ja üle igasugusest kehakaalu normist.
Ja see pole minu loba kõigest, keegi ei tea kuidas on õige noori treenida aga vaadata tugevat Jalgpalli maad Inglismaad siis sellised 13-14 aastastel on kõigest 3 korda nädalas trenn selle aja sees kuni 16-17 aastaseni vaadatakse kellel on eeldusi ja alles 16-17 aastaselt hakkavad tugevad jooksu trennid ja pealegi 70 % oma jalgpalli oskustest saavutatakse omal käel ja 30 % siis treeneri abiga.

1. tahtelised omadused, võitlusvaim - see antakse enamuses inimesele sündides ja oluliselt seda arendada ei saa, küll saab seda avada, kui ta on varjatud;

2. füüsilised eeldused ja koordinatsioon - jällegi väga vähe arendatav, kusjuures on oluline, et seda treenitaks noorteklassis targalt ja mõõdukalt;

3. emotsioonide värskus - oluline, et nooruki emotsionaalset huvi mängida jalgpalli ei kasutataks ära noorteklassi võitude ja võitluste nimel. See on kõige suurem viga, mida Eesti noortetreenerid teevad. See on ka põhjus, miks väga vähesed poisid väljaspoolt FC Florat jõavad Eesti koondistesse - sest neil pole enam seda emaotsionaalselt laengut, mille puudumine ei võimalda teistega võrdselt võidelda;

4. vaimsed omadused ehk niinimetatud mängijatarkus;

5. tehniline arsenal - see on neist viiest kõige lihtsamalt treenitav."

3 punkt käibki Ajaxi ja teiste Olümpia 2000 ja Pärnute kohta.

Kaarel
06.12.02, 04:13
Need 5 teesi olid minu arust Pohlaku poolt kuskil intervjuus öeldud. 1.punkt on eeldusena IMHO kõige tähtsam, ilma selleta läbi ei löö.

Glazza
06.12.02, 18:04
Originally posted by Siim

Ütleme siis nii, et selles meeskonnas, kes võitis II liiga mängib umbes 10 meest, kes kogemusi aegade jooksul omandanud ML\'s ja näiteks Bustov on Eesti taasiseseivumisejärgse esimese värava autor.