PDA

View Full Version : Koondise kodumängude piletid nüüd odavamad

Poborsky
09.09.02, 16:51
Lubage teatada, et nüüdsest on Lilleküla staadionil peetavate Eesti jalgpallikoondise kodumängude piletid Jalgpallihaigla liikmetele 10% odavamad. Eesti Jalgpalli Liidust soovitati spetsiaalselt juhtida tähelepanu sellele, et odavamaid pileteid saab ainult eelmüügist, aga mitte staadionilt enne mängu!

Selle aasta kodumängud:
12. oktoober Eesti-Uus-Meremaa (sõprusmäng)
16. oktoober Eesti-Belgia (EM valikmäng)
20. november Eesti-Island (sõprusmäng)

Lugupidamisega,
Poborsky

vandersell
09.09.02, 16:54
Vene mängule olid vist ka? Ja mõnele veel.
Aga see on iseenesest tervitatav nähtus- saab vähemalt üks-kaks õllet rohkem osta :õlu:

Jaak
09.09.02, 20:02
Originally posted by vandersell

Vene mängule olid vist ka? Ja mõnele veel.
Aga see on iseenesest tervitatav nähtus- saab vähemalt üks-kaks õllet rohkem osta :õlu:

See piletihinna teema on üks hell teema. Mina väidan seda, et isegi Eesti-Moldova mängul võinuks olla vähemalt 3-4 tuhat pealtvaatajat, kui hind oleks alla 100 krooni olnud. 100 EEK-i piir on psühholoogiliselt väga suur tegur inimesele, kes pole suur vutifänn vaid valib kuhu minna mida teha. On ikka vahe küll kaas küsida hinnaks 2-kohaline või 3-kohaline number. EJL-ile võiks soovitada küll, et kui soovitakse tõsiselt kiirelt futboliidi viirust Eestimaale lahti lasta, siis tuleb kasutada narkodiilerite stiili - esimene doos tasuta, siis annan odavalt ja kui on näha, et sõltlasi on juba palju - siis võib küsida kõvemat pappi.

Mitte et see teema nüüd kuidagi jalgpallihaigla tegemistega seotud oleks, aga...(if you know what I mean):õnnelik:

Poborsky
09.09.02, 20:39
Olen sama meelt, et piletid on liiga kallid ja korrutan seda ka pidevalt jalkaliidu tegelastele. Loodetavasti ei jää hüüdjaks hääleks kõrbes...

Vandersell,
varem on ka soodustust olnud, aga eelmisel korral Moldova-mängul oli arusaamatusi ning osa inimestest, kes soovisid kohapeal soodustust saada, seda ei saanud. Jalkaliidust paluti rõhutada, et soodustust saab ainult eelmüügist, kuna sellisel juhul näitab arvuti, mitu sooduspiletit on müüdud. Staadionil pärast raha lugedes võib tekkida segadus, kuna -10% pileteid ju ei trükita.
Samuti aitab eelmüügist piletite ostmine ära hoida järjekordi staadioni kassa juures.

Loodetavasti väljendasin end arusaadavalt.

argo
09.09.02, 21:54
Olen kõigega eespool nõus.
Eriti peab paika see \"narko näide\".
Kuid mind huvitab palju üldse maksab pilet nii sõpruskohtumisele kui ka valikturniirile.
ja see haigete sektor, kas seal on kõige kallim.
:oih:

argo
09.09.02, 21:59
Olen kõigega eespool nõus.
Eriti peab paika see \"narko näide\".
Kuid mind huvitab palju üldse maksab pilet nii sõpruskohtumisele kui ka valikturniirile.
ja see haigete sektor, kas seal on kõige kallim.
:oih:

Poborsky
09.09.02, 22:36
Mis on \"narko näide\"?

argo
09.09.02, 22:44
See mida Jaak veidi ülalpool seletas.

Äkki keegi aitaks mul ühe eelmisest vastusest ära kaotada.
kuidagi nõme.:doh:

asdf
09.09.02, 22:51
Kahtlemata olid tribüünid Eesti - Moldova mängu ajal sellepärast tühjad, et pileti hind oli suhteliselt nõrga meeskonna vastu häbematult kõrge. 75 EEKu pilet ja staadionil oleks kindlasti 2000 inimest rohkem.:kop:

Pätu
09.09.02, 23:15
Soovitan osta eelmüügist kuni 12 aastaste pilet ja siis selleg mängule minna... keegi ei vaata mis pilet see sul on, sest need mõlemad ühesugused :P

asdf
10.09.02, 00:19
jollu, oled katsetanud sellist meetodit ? :D

Pätu
11.09.02, 22:55
Mhmh... Sinna Moldova mängule ostsin kuni 12 pileti :P

Jansu
11.09.02, 23:19
Nyyd hakatakse pileteid kontrollima:) ole vait parem Jollu:P

Poborsky
11.09.02, 23:20
Et olla kindel, et Jalgpallihaigla liikmed ikka ÕIGELE tribüünile mängu vaatama tulla saaksid, broneerisin nii Uus-Meremaa kui Belgia mänguks IV ja V sektori ehk sinna saate pileteid osta alljärgnevalt toimides:

a) kõige kindlam viis: maksate raha Jalgpallihaigla arvele:
MTÜ Jalgpallihaigla, 221019832745
selgituseks kirjutate: EST-BEL 3 piletit [mitu piletit] KAIDO KANA [kelle nimele]

b) helistate Papale:
050 51 754

c) saadate e-maili Jalgpallihaiglale ja broneerite:
jalgpallihaigla@hot.ee
SUBJEKTI reale kirjutate: EST-NZL 3 piletit [mitu piletit] KAIDO KANA [kelle nimele]

Papalt saab pileti kätte Raekoja platsi piirkonnas tööpäeviti kella 9.00-17.00. Ilmtingimata tuleb ette helistada!

NB! Kuna broneeritud on 204 kohta ning JPH-l on hetkel umbes 180 liiget, siis pilti saab eelkõige liige mitte liikme sõber!

Iga patsient saab ainult ühest piletist 10% allahindlust.

Kolm päeva enne vastava mängu algust lõpeb broneering ning piletid lähevad vabamüüki: kes ees, see sees.

Jansu
11.09.02, 23:21
palju Uus-Meremaaga mängu pilet on? Ei tea veel?

asdf
12.09.02, 00:11
Mis sektorid kahe Jalgpallihaigla sektori kõrval on? ja kas kuskilt netist oleks võimalik A Le coq arena plaani näha (koos sektoritega) ?:oih:

ROOTSI KUNN
12.09.02, 01:23
4. JA 5. sektorisse pileti hankimine ikka l\'bi m]tlemata. Kanna raha [le , broneeri ja siis mine veel Raekojaplatsi piirkonda . Sada korda lihtsam on osta see pilet otse eelmuugist nagu JLiit soovitab. Ma ei saa kull susteemist aru , milleks selline vangerdus ,kui JH/liikmekaardiga saab ka eelmuugist. Voiks ju piletileviga kokku -leppida ,et 4. ja 5. sektorisse muuakse ainult liikmekaardi ettenaitamisel ja kui paar paeva enne m\'nge j\'\'b kohti ule siis need vabamuuki. :deemon:

ROOTSI KUNN
12.09.02, 01:25
Originally posted by Jansu

palju Uus-Meremaaga mängu pilet on? Ei tea veel?

100.-EEKI , Jansukene!!;)

yheksa
12.09.02, 13:25
Originally posted by Poborsky

Et olla kindel, et Jalgpallihaigla liikmed ikka ÕIGELE tribüünile mängu vaatama tulla saaksid, broneerisin nii Uus-Meremaa kui Belgia mänguks IV ja V sektori ehk sinna saate pileteid osta alljärgnevalt toimides:

Ma ei tahaks nüüd Teie vaidlust segada aga minuteada on fännitribüün (löunapoolne otsatribüün) ikka sektorid 5-7. St köige keskmine on sektor 6!!!

Kui Te nüüd fännidele piletid 4. ja 5. sektorisse osatate, siis saab kuidagi nigel olema kui olete selles nurgapealses ning siis äärmises otsatribüüni sektoris....

Parandage mind kui ma eksin!

Poborsky
12.09.02, 14:11
Uus-Mremaa pileti hind 100, JPH liikmele 90.-

Belgia hind 250, JPH-le 225.-

greenday
12.09.02, 16:32
Kas piletipunktis saab ka kaardi ettenäitamisel hinnaalandust?

Poborsky
12.09.02, 18:56
Yheksal on õigus, ajasime tribüünide numbrid segi. See ei tähenda siiski seda, et me poleks õiget tribüüni broneerinud:)

Greenday,
piletipunktis saab JPH liikmekaarti näidates 10% alla, aga sel juhul ei saa sa fännitribüünile:)

Ülal on Jalgpallihaigla arve numbris viga. Vabandan! Õige nr on 221019232745

vibu
13.09.02, 23:15
Pileti hinnad on tõesti üle mõistuse. Minule, kui tulnukale Tallinna linnas (ja nüüs siis ka üliõplasele) on need hinnad ikke... Aga see selleks. Vähemalt hea, et mingitki soodustust saame...

asdf
13.09.02, 23:36
pilet taskus, tuju hea :) :õlu:

ROOTSI KUNN
14.09.02, 04:09
Originally posted by Poborsky

Yheksal on õigus, ajasime tribüünide numbrid segi. See ei tähenda siiski seda, et me poleks õiget tribüüni broneerinud:)

Greenday,
piletipunktis saab JPH liikmekaarti näidates 10% alla, aga sel juhul ei saa sa fännitribüünile:)

Ülal on Jalgpallihaigla arve numbris viga. Vabandan! Õige nr on 221019232745

Tribuun koosneb minu teada sektoritest ,millest nagu ma aru saan olete bronninud kaks . Millised t\'pselt ,ei saa sotti. Otsatribuunil on neid neli nii ,et fannitribuunile saab pileteid eelmyygist samuti .Arve nr. antakse valesti .

TASE !

santehnik
14.09.02, 06:16
Ära anda kaks piletid !!!
Kätte saate Piletipunkist, kui küsite- miks pilet nii kallis?
Ps- kes sapist aru ei saanud, siis teadmiseks, et 2 \"estino`t \" jättavad mängule minemata idiootlikult kõrge pileti hinna pärast.

Loodan, et kunagi (siis, kui rahast tähtsam on \"\" täismaja \"\" fänne ) jälle võime oma hääle ära karjuda seal !!!!

Lgp. mees, kes teab mis te sõite lõunaks;)

greenday
14.09.02, 06:51
Piletite hinnast arvan ma nii, et ma olen nõus maksma oma panuse eesti jalgpalli tulevikku hea meelega. <-- see lause tuli väga kohmakas ja kole.

junks
15.09.02, 00:33
kui ma maksan JPH-le raha ära, siis kust ma pileti kätte saan?
ja ma ei tea ikka veel kas olen JPH ametlik liige, sest keegi pole foorumis seda kinnitanud, kaarti mul ka pole, kuid ankeet oma juba ammu ära antud.
JPH juhid, kui palju ma praegusel juhul maksma pean siis?

kräka
15.09.02, 17:12
Tre.mul sama probeleem .kust pileti kätte saan.kuyi pileti raha maksan jalgpalli haiglale

argo
16.09.02, 03:29
Mul raha makstud ja kas nüüd pean ootama kuni keegi ühendust võtab või pean minema ise kesklinna ja selle mehe üles otsima, kes pileteid jagab.--nagu kommionu:D.
Ja kas on ka vaja mingit väljavõtet?

kojamees
25.09.02, 17:21
Junks sinu nr on 173 ja kaart minu käes.Üldiselt kiirustage piletite tellimisega.

vandersell
25.09.02, 17:38
Originally posted by kojamees

Üldiselt kiirustage piletite tellimisega.
piletid tellitud. eelmisel reedel ütles papa, et teeb inventuuri ja siis võtab ise ühendust. millal see u aset võib leida ja kuidas eraldatakse olemasolevaid pileteid, sest broneeritud sektoril on ju ka omad paremad ja halvemad kohad.

Poborsky
25.09.02, 19:58
OLULINE!

Papa palus edasi öelda, et kiirustage JPH-le raha üle kandmisega, sest ta ostab laupäeval (28.09) piletid välja. Seega reedeks tuleb raha üle kanda!

Rainman
30.09.02, 16:58
Nii, kes nüüd hiljem lähevad pileteid ostma Piletipunktist (nagu mina), kas neil on veel võimalik osta JH sektoreisse pileteid ning kas soodustus kehtib?

Aga järgmine kord võiks tõesti teha nii, nagu Rootsi Kunn ütles. Lähed Piletipunkti, näitad oma kaardi ette ja saad pileti. Milleks teha asja keerulisemaks? :oih:

Rainman
02.10.02, 02:41
Originally posted by Rainman

Nii, kes nüüd hiljem lähevad pileteid ostma Piletipunktist (nagu mina), kas neil on veel võimalik osta JH sektoreisse pileteid ning kas soodustus kehtib?

Nagu välja tuli, ei teatud seal JH-st mitte midagi, seega tuli täispiletid osta. Järgmise mängu eel teeme siis ikka nii, et laseme igalühel ise osta.. vähem jamamist nii teile, kui meile. Ja mingit probleemi, et fännisektor(id) oleks välja müüdud, küll ei täheldanud (Mis ei välista muidugi, et meie rahva jalgpalliteadlikumaks muutudes seda juhtuda ei võiks) :kaval:

Artur
02.10.02, 03:27
Oot, saan ma nüüd niimoodi aru, et fännisektorisse on nüüd pileteid võimalik osta ka piletipunktidest, mitte ainult JH kaudu? Rainmani jutu järgi tundub igatahes nii.

Rainman
02.10.02, 03:34
Artur, JH kaudu ei saa minuteada juba mitu päeva enam midagi, kuna PAPA ostis piletid välja.. Vaata eestpoolt. Igatahes oli V ja VI sektoris pileteid saada küll :lahe: