320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti fännide sõbrad välismaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti fännide sõbrad välismaal

    Surfasin ja jõudsin taas Vilniuse Zhalgirise ultrate koduleheküljele. Leedukad on alati olnud meie parimad sõbrad, nüüd sain sellest ka kirjasõnas kinnitust. Juhin tähelepanu suhtumise erinevusele Tshehhi ja Eesti fännidesse.

    MARCH 1999
    Season started with the a trip to Czech republic and home match with Estonia for a national team. 200 arrivals from Lithuania who reached Czech rep. 80 were Zalgiris supporters. After match group of 21 lithuanian (mostly ultras of Zalgiris) attached and beated much bigger forces of Sparta Prague revenging for the burnt national flag of Lithuania during the match. All 21 were detained by the police of Teplice
    During the match with Estonians Green-Whites were surprised not only by the sensational result but also by the estonians arriving to this game. Guests from a country where football is less popular than in Lithuania were +-250. No conflicts with estonians occured. Conversely, ultras of Zalgiris were protecting supporters of a friedly country from a possible provocators.

    poborsky@jalgpallihaigla.ee

    #2
    Replying to Topic \'Eesti fännide sõbrad välismaal\'

    Aah, need ajad, need ajad... Zalgirise staadionil el-presidentede ees põuest viina joomine, Terehhovi löök, ratsapolitseinike korteez, alkohol, leedu naisterahvaste tülitamine, veel alkohol, hämming, et miks ei mõju leedu naistele viisakas ettepanek \"potsemu võ ne pridjote v hotel, mõ ze võigrali :P , veel alkoholi, järgmise päeva Sportase esilehe pealkiri \"Tai ne balandzio 1-osios pokstas: Lietuva - Estija 1:2\" (Leedu keelt mitteoskavatele: \"See ei ole 1.aprilli nali: Leedu - Eesti 1:2).

    Oh neid aegu...
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Eesti fännide sõbrad välismaal\'

      Originally posted by Poborsky
      is less popular than in Lithuania were +-250. No conflicts with estonians occured. Conversely, ultras of Zalgiris were protecting supporters of a friedly country from a possible provocators.
      Eilne SLOleht kirjutab, et laupäeval läksid leedukad Vilniuses pärast 2:0 kaotust saksa fännidele kallale. Tea, mis seal taga võis olla?

      See mind muidugi imestama ei pane, et venelased Moskvas märatsesid ja 4 iirlast haiglasse viidi. Seda hoolimata Venemaa võidust.

      Alo

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Eesti fännide sõbrad välismaal\'

        ... igatahes on nüüd ka Horvaatias meil palju kohalikest fännidest ja eriti fäninjadest sõpru..... oskaks pilte ülesse panna siis tõestaks ilmekalt...
        Tervitused siinkohal kohaliku maakonna allilmabossile Atilale, ja Osijeki kaunitaridele ..eriti Nataljale ja Ivankale..ehehehee
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Eesti fännide sõbrad välismaal\'

          Leedukad ja eesti f\'nnide s]brad ! Tol ajaloolisel m\'ngul ma k[ll eriti aru ei saanud
          et meil seal mingid s]brad oleksid olnud. Isiklikke s]pru on meil k]igil paljudes riikides.
          Kui peale m\'ngu ikka pudelid lendama hakkasid ja tiblade moodi sulitati nakku siis ....
          Leedukad on oma olemuselt ,vahemalt minu silmis sama kultuuritaustaga ,kui venelased. Kaks aastat vene kroonut veenas mind selles taiega. Salakavalad ja vaga julmad. Distsiplinaarpataljonis oli neid ligi 50 %. Leedukas ei oska kunagi kaotada .
          FCF Forever

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Eesti fännide sõbrad välismaal\'



            Tol korral Leedus mina ka mingit sõprust ei näinud. Aia vahelt lendasid meie pihta mündid ja igasugune muu kraam. Ratsapolitseigi oli selleks , et meid bussideni saata.
            Sõprusest oli asi väga kaugel.

            Mis muidu leedukatesse puutub siis Vene sõjaväes käinud ei ole küll aga võrdles mu vanamees ka neid just venelastega, eelistades selgelt venelasi.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Eesti fännide sõbrad välismaal\'

              Ma suhtlen Taaniga iga nädal. Operi koduka tegijaga põhiliselt suhtlen.
              Taanis suhtutakse Eesti jalgpalli küll ainult kiitvate sõnadega ,eks ka tänu sellle ,et Oper , Zelinski ja Rooba seal kuulsust kogunud ja publikule silma hakanud.
              On ainult üks ANDRES OPER!!!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Eesti fännide sõbrad välismaal\'

                Leedukad lähevadki kõikidele fännidele kallale, kui vaja.

                Vilniuse Zhalgirise ultrad kaitsesid meid 1999. aastal Vilniuses provokaatorite eest. Kes seetõttu piirdusid ainult pudelite ja müntide loopimisega. Idioote on igal pool.

                Loomulikult on ka sõpru paljudes kohtades.
                poborsky@jalgpallihaigla.ee

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Eesti fännide sõbrad välismaal\'

                  Originally posted by jansa


                  ... igatahes on nüüd ka Horvaatias meil palju kohalikest fännidest ja eriti fäninjadest sõpru..... oskaks pilte ülesse panna siis tõestaks ilmekalt...
                  Tervitused siinkohal kohaliku maakonna allilmabossile Atilale, ja Osijeki kaunitaridele ..eriti Nataljale ja Ivankale..ehehehee
                  Ehh, kahjuks küll ise ei käinud, kuid huvitav, kas Atila ja kõik fännid oleks pärast mängu kah suured sõbrad olnud? Mitte et ma kindel oleksin, et nad siis enam sõbrad pole, aga siuke mõte tekkis.
                  ¡No Pasarán!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Eesti fännide sõbrad välismaal\'

                    Kui nüüd seda´99 a Leedu-reisi meenutada, siis peab ütlema, et peale mängu oli väike hirm naha vahel küll. Olime tulnud väikse seltskonnaga (kahe Transitiga) ja meie sõidukid polnud mitte staadioni juures vaid hostelis. Kogu muu raffas kadus oma bussidesse ja pani Leedust minema, meie aga jäime sinna lagedale väljakule passima. Lõpuks läksime kohalike pollarite juurde ja seletasime, et ei julge omapäi hostelisse tagasi minna. Politseinikud arutasid selle peale midagi oma walky-talkysse, läks veits aega ja kohale tuli mingi igivana vene mikrobuss, meid topiti ca 10-kesi peale ja nii saimegi koju. Ei tea mis oleks saanud kui oleks pidanud jala läbi pimeda linna minema.

                    samas- ööl vastu mängu olime vist ainsad eestlased linna peal, lällasime nii mis hirmus aga midagi ei juhtunud. Peale mängu läks ka üks tore kutt õllet tooma, peaaegu oleks tappa saanud aga ikka ei saanud

                    PS. Mul on viimased paar aastat Leedus kaks väga head sõpra- mina ei arva leedukatest midagi halba- meie tundume neile teinekord ülbikutena
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Eesti fännide sõbrad välismaal\'

                      Originally posted by vandersell


                      Kui nüüd seda´99 a Leedu-reisi meenutada, siis peab ütlema, et peale mängu oli väike hirm naha vahel küll. Olime tulnud väikse seltskonnaga (kahe Transitiga) ja meie sõidukid polnud mitte staadioni juures vaid hostelis. Kogu muu raffas kadus oma bussidesse ja pani Leedust minema, meie aga jäime sinna lagedale väljakule passima

                      //////////////////////////// siinkohal peaks täpsustama et busside juurde viidi meid ratsapolitsei saatel küll jah aga ei mindud mitte kohe koju vaid hotelli kus koondis viibis, mingi iks nõuk.aegne ja tervitasime koondist seal.Ja minu mäletamist mööda oli ka seal veel meil perses passimas mõned leedukad kes võimaluse korral oleks seal miskit korda saatnud...mina neist leedukatest ka ei pea aga võibolla on nende rahvustunne nii kõrgel..////////////////////////////////////

                      Lõpuks läksime kohalike pollarite juurde ja seletasime, et ei julge omapäi hostelisse tagasi minna. Politseinikud arutasid selle peale midagi oma walky-talkysse, läks veits aega ja kohale tuli mingi igivana vene mikrobuss, meid topiti ca 10-kesi peale ja nii saimegi koju. Ei tea mis oleks saanud kui oleks pidanud jala läbi pimeda linna minema.

                      samas- ööl vastu mängu olime vist ainsad eestlased linna peal, lällasime nii mis hirmus aga midagi ei juhtunud. Peale mängu läks ka üks tore kutt õllet tooma, peaaegu oleks tappa saanud aga ikka ei saanud

                      PS. Mul on viimased paar aastat Leedus kaks väga head sõpra- mina ei arva leedukatest midagi halba- meie tundume neile teinekord ülbikutena
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Eesti fännide sõbrad välismaal\'

                        .. siinkohal pilte vaadates meenus mulle veel üks heatahtlik horvaadist fäninja kes meiega kaasa reisis ja oma vähendatud rindu näitas..seda loomulikult selle peale kui me ei uskunud tema väidet selle kohta...
                        ja Dieterile...ei olnud küll mingisugust vaenulikkust peale mängu ja kaks tibi isegi meid bussipeale mahanutma kaasa tulivad..
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Eesti fännide sõbrad välismaal\'

                          Leedukate \"taset\" n2itab ka see, et nad suutsid n2dalavahetusel sakslastega kakluse organiseerida.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Eesti fännide sõbrad välismaal\'

                            Kurat küll, ma praegu hästi ei saa aru, kas oleks nagu normaalne, et peale mängu kakeldakse ?

                            Et saaks nagu kellelegi molli anda ?

                            Olge nüüd terved Eesti mehed ja jätke need kired kuskile mujale ( N: kus su naine on sel aja, kui sina jalgpalli vaatad )

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Eesti fännide sõbrad välismaal\'

                              Ma ei salli seda kaklemise asja jalgpalli juures absoluutselt! Tuletan veelkord meelde, et järgmisel aastal on Moskvas Venemaa-Eesti. Oman infot, et siiski (õnneks?) võibolla...
                              poborsky@jalgpallihaigla.ee

                              Kommentaar

                              Working...
                              X