PDA

View Full Version : AC Milan

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76

Devil
20.10.02, 18:42
Ma tundsin tugevalt et see teema on puudu ja minu jaoks on ta vajalik ... n on ju ka ma usun mul mõttekaaslasi kellega arutada ... täna on mäng atalantaga ja võimalus tõusta peale 5ndat vooru serie A liidriks kuna juve ja inter eila viiki mängisid ... sest väravate vahe on ju fantastiline 13:1 lausa :) .... kuigi nyyd supervormis oleva pippo mängimine on kysitav ... ja sheva nimetati kyll juba kolmapäevaks koosseisu aga vaevalt et ta mängib kuid loodame parimat ... aga ma tean et meil leidub mängijaid kes saavad pippo asendamisega täna hakkama ... nii et pöidlad pihku ja Milan serie A meistriks :)

Devil
22.10.02, 02:21
nu nii nu nii ... atalanta panime 1:4 kotti kas pole ilus tõusime serie A liidriks ... väravate vahe 17:2 kodne väravate vahe 9:0 :) ....ainuke pisike ebaõnnestumine oli viik lazioga võõrsil ... mis pole iseenesest kah just kõige halvem tulemus ... viimases mängus saime hakkama ka ilma pippota ... rivaldo sai kah lõpuks jala valgeks .... ja sheva pole veel mängima hakanud ... CLis pole veel kaotuse kibedust tundnud ... kuid seisab ees järjekordne raske kohtumine bayerniga ...kodu seinad toetavad seekord meid :) ... kuid bayern on siiski tippklubi ...
sheva on täielikult paranenud aga kas ta vaim on valmis selles kahtleb ka ancelotti ...
nii et siiamaani imeline algus jätkub ja on põhjust loota parimat :)

BAYERN AHJU :lahe:

Oll
22.10.02, 12:43
Jah, Bayerni võiksid nad küll ahju panna.Ja seda suurelt, mis iseenesest pole üldsegi võimatu kui vaid Pippo edasi möllab...:silm4:

Silver
22.10.02, 15:28
Oh jah tulemas on suur jalgpalli õhtu :) võitle bayern ja pane milan ahju ! Üks ilus võit kuluks bayernile ära... aga no Milan on hetkel heas vormis nagu näha saadi enda kätte ka serie A liidriks. Kunagi peab ju komistama ka:D

Meeldivat konkurentsi!

duff_K
22.10.02, 21:37
Milan kulutas suvel raha küllaltki palju ja väga õigetes kohtades ning eks nad hooaja lõppus saavad nad selle raha eest ka paar tiitlit

Devil
23.10.02, 00:25
Originally posted by fcp

Milan kulutas suvel raha küllaltki palju ja väga õigetes kohtades ning eks nad hooaja lõppus saavad nad selle raha eest ka paar tiitlit ojaah ... seda nad peavad tegema ... mina hoian pöidlad pihus ja loodan ... lootus on lollide lohutus kuid lohutus sureb viimasena:õnnelik: :silm4:

Mätas
23.10.02, 13:36
Selles ongi asja ilu, et tegelikult ei kulutanud Milan väga palju raha, isegi Nesta saadi suhteliselt võileivahinna eest.
Huvitav, kas Leo istub täna juba varumeeste pingil?:õnnelik:

Devil
24.10.02, 00:12
Originally posted by Mätas

Selles ongi asja ilu, et tegelikult ei kulutanud Milan väga palju raha, isegi Nesta saadi suhteliselt võileivahinna eest.
Huvitav, kas Leo istub täna juba varumeeste pingil?:õnnelik: ega jah reaali moodi raha ei kulutatud ... tehti arukad mitte ylepriiskavad ostud.

hmmz leonardo veel pingile kyll ei pääse kogu tiim on siuke:
VV: Abbiati, Dida, Fiori

Kaitsjad: Costacurta, Helveg, Kaladze, Laursen, Maldini, Nesta, Simic

Keskväli: Ambrosini, Dalla Bona, Gattuso, Pirlo, Rui Costa, Seedorf, Serginho

Ründajad: Borriello, Inzaghi, Shevchenko, Tomasson.

Milani algkooseis : Dida; Simic; Nesta; Maldini; Kaladze; Ambrosini; Pirlo; Seedorf; Rui Costa; Serginho; Inzaghi.

saksa poisid vist nii: Kahn; Sagnol; R.Kovac; Kuffour; Tarnat; Salihamidzic; Jeremis; Ballack; Ze Roberto; Elber; Pizzarro.

1.45h veel kickoffini :)

edit: leo kohta veel niipalju et ta teeb trenni tiimiga kuid on reservis ... kuid kui veizz kannatust varuda näeb teda ka varsti mängimas ... kõik on igastahes õnnelikud tema comebacki yle
edit2: arvatav milani kooseisud ei tulnudki platsile ... siin siis tegelik tänase mängu algus ...
MILAN (4-3-2-1): Dida; Simic, Nesta, Maldini, Kaladze; Ambrosini, Pirlo, Seedorf; Rui Costa, Serginho; Inzaghi. Coach: Anceotti
On the bench: Abbiati, Helveg, Laursen, Gattuso, Dalla Bona, Tomasson, Shevchenko.

ups :)

jazzjansa
24.10.02, 04:07
Õnnitlused teile.Saitegi sellega hakkama,et panite Bayerni AHJU.Suutsite ühe favoriidi üle parda kukutada.Miks mitte neid veel kukutada.Jätkake samas vaimus.Teie mäng hakkab mulle üha enam meeldima.

fun
25.10.02, 02:35
usun , et suure muutuse tõi Milani see, et saadi Seedorf ja nyyd muutuvad nad arvatavasti paremax sest tgsi on Shevchenko! :D

Jaan
25.10.02, 03:04
Niipalju kui ma Milani sel aastal olen näinud, siis pigfem t6staks esile Pirlot ja Gattusot, kes keskväljal hästi v6itlevad. Samuti Kaladze ettet6usmist vasakul äärel. Seedorfi pole ma kunagi eriti hinnanud. Ta suudab välja paista ainult hästi mängivas v6istkonnas. Kui tema ümber tast paremaid mehi pole, siis ei suuda ta mängu enda peale v6tta.

Devil
25.10.02, 03:42
To jaan: mhmh seedorf on päris kenasti hakkama saanud ... vähemalt hetkel paremini kui kunagi varem aga loomulikult oh hetkel milanis kõik head .... ja pirlo on kyll tase ... aga seedorfi maha ei tasuks teha ta on hea

rui costa on suppa vormis ... nagu ka pippo ... ja mis saab veel kui rivaldo ja sheva hakkavad möllama oi oi :)

potentsiaali on tohuija ... dida on kah päris kenasti väravas olnud ... pole talle omaselt vahepeal juhtuvaid suuri prohmakaid veel teinud ... ptui ptui ptui

tore et bayerni ahju panime ... õnne oli kah meil kõvasti peaks mainima ... nesta ja maldini väga hästi töötav keskkaitsepaar väheke eksis kuid lõpp hea kõik hea

rynnak pole kunagi milanile eriline probleem olnud pigem on achileuse kõõluseks just kaitse olnud ... kuid nyyd on ka see viga parandatud ...
kaitsest algab rynnak vms

Kaarel
25.10.02, 05:04
rynnak pole kunagi milanile eriline probleem olnud pigem on achileuse kõõluseks just kaitse olnud ... kuid nyyd on ka see viga parandatud ...

Ma ei tea, mis perioodi Sa silmas pead, kuid ennemuiste (Baresi ja co aegadel) oli ikka kaitse Milani mängu põhi ning alus.

kaitsest algab rynnak vms

Pigem öeldakse nii: kaitse algab ründeliinist. Seda rõhutatakse tihti, kui räägitakse Liverpooli 80-ndate hiigelmeeskonnast, kus Rush ja Dalglish, olles ise ründetähed, ka suurepäraselt kaitsetööd tegid.

Jaan
25.10.02, 09:41
Originally posted by Devil

To jaan: mhmh seedorf on päris kenasti hakkama saanud ... vähemalt hetkel paremini kui kunagi varem aga loomulikult oh hetkel milanis kõik head .... ja pirlo on kyll tase ... aga seedorfi maha ei tasuks teha ta on hea

potentsiaali on tohuija ... dida on kah päris kenasti väravas olnud ... pole talle omaselt vahepeal juhtuvaid suuri prohmakaid veel teinud ... ptui ptui ptui

No seda ma ju rääkisingi, et tänu sellele, et v6istkond mängib hästi, tundub ka Seedorf j6le hea. Aga Didaga on selline lugu, et mida kiiremini tast lahti saada, seda parem. Ma pole tipptasemel nii ebakindlat väravavahti tükk aega näinud. Ta ei saaks enamus ajast vist rannapalligi püütud. Samas teeb jälle väidete ümberlükkamiseks vahelduseks imet6rje.

INCE
25.10.02, 15:37
Praegu vist oleks õige aeg kõigile kuulutada kui suur ACM-i fänn ma terve elu olen olnud jne.... tegelt ma seda ei tee, kuna siis ma valetaks.Milan meeldis küll, aga see oli 90-ndate alguses kui seal mängis MvB-ga koos kuldne kolmik.Nii et ei fänna, küll aga teeb rõõmu itaalia klubide(eriti AS Roma) naasmine pildile ja ei väsi järjekindlalt korrutamast , et järgmised viis aastat valitsevad euroopa väljakuid taas itaalia klubid ja seda väga lihtsal põhjusel.Nemad sattusid kriisi kõige varem ja kõige enne nad sealt ka väljuvad (on väljumas) erinevalt bundesliiga ja premieri klubidest kes sinna on alles jõudnud ja hispaania ning prantsuse liiga satsidest kellel veel kõik on ees ja kes sinisilmselt loodavad , et seee neid ei puuduta.:lahe:

vandersell
25.10.02, 16:31
Originally posted by INCE

Praegu vist oleks õige aeg kõigile kuulutada kui suur ACM-i fänn ma terve elu olen olnud jne.... tegelt ma seda ei tee, kuna siis ma valetaks.Milan meeldis küll, aga see oli 90-ndate alguses kui seal mängis MvB-ga koos kuldne kolmik.
Mul sama lugu- Milan oli esimene nö lemmikklubi ´90ndate algusest. Fänniks ennast enam lugeda ei saa aga pöialt olen pidevalt hoidnud. Teised Itaalia klubid eriti ei huvita.

Raix
25.10.02, 17:57
Originally posted by vandersell

Praegu vist oleks õige aeg kõigile kuulutada kui suur ACM-i fänn ma terve elu olen olnud jne.... tegelt ma seda ei tee, kuna siis ma valetaks.Milan meeldis küll, aga see oli 90-ndate alguses kui seal mängis MvB-ga koos kuldne kolmik.
Mul sama lugu- Milan oli esimene nö lemmikklubi ´90ndate algusest. Fänniks ennast enam lugeda ei saa aga pöialt olen pidevalt hoidnud. Teised Itaalia klubid eriti ei huvita.

olen siis samas paadis koos INCE\'i ja selliga... peale NUFC\'i elan just neile kaasa (loe: raudbetoonpolt puutoestusega, et neil on just minu nimekirjas teine koht)!! ;)
igati kõva, et neil praegu hästi läheb!! :)
devil-poiss mainis siin:\" mhmh seedorf on päris kenasti hakkama saanud ... vähemalt hetkel paremini kui kunagi varem aga loomulikult oh hetkel milanis kõik head .... \" kui nyyd viimast mängu (bayern\'i) vaadata, siis ta kyll eriti head muljet ei jätnud... triblas mis ta triblas, aga sööt just kõige paremini kohale ei jõudnud... aga noh.. ytleme nii, et midagi erihullu ka nyyd pole... ;)
ja kui nyyd paarist kaitse prohmakast ka möödavaadata, siis tagasivaates võib vabalt selle mänguga rahule jääda! ;)

Artur
25.10.02, 22:35
mõtlesin, et eriti enam itaalia jalgpalli teemadel siin sõna võta, kuid teema on nii-öelda intrigeeriv :)

jaan: saan aru, et sa pole kunagi seedorfi hinnanud, ja ega ausalt öeldes pole minagi, kuid tunnistama peab, et mees on olnud sellel hooajal päris aktiivne..kindlasti parem kui eelmine hooaeg interi ridades.. samas polegi ju tegemist nn. playmakeriga, kes peaks vajadusel mängu enda peale võtma..seedorf pole kunagi seda tüüpi mängija olnud, pigem aga terav äärapoolik või siis äärmisel juhul vabarollimees, kes tekitab ohtralt ohtlike olukordi ja lööb ka väravaid..:)

berg: usun, et treze pidas eelkõige silmas milani eelmisel-üleelmisel hooajal, kus võis selgelt täheldada ebakindlust, samas polnud siis ka rünne, eriti eelmisel hooajal, teab mis heal tasemel. shevchenko suhteliselt kehv vorm ja pippo inzaghi vigastus selle tõestuseks ja põhjuseks.

mjkk
26.10.02, 00:21
Ma usun, et AC Milanil on kõige rohkem shanssu võita see aasta ML. Eelmised aastad on AC Milani tegemised kuidagi külmaks jätnud. Nüüd ühe hooajaga on ta tõusnud mu lemmikklubide hulka. Koos tulid meeskonda Simic, Seedorf, Rivaldo, Tomasson jne. Kui siukesed mehed tuleksid minu lemmikklubisse, läheksin küll hulluks. Igatahes Inzaghi on teil heas vormis, Seedorf, kelle kallal te siin vingute on näidanud minu arust ilusat, kuigi võib-olla liiga jõulist mängu. Rivaldo ja Tomasson pole küll oma paremate päevade tasemel, üllatus on Serginho, ilus värav kolmapäeval. Nagu ikka vanad-head Maldini ja Dida muidugi tavaliselt palju ei eksi, stabiilsed kujud. Nesta vigastusest paranemas..... Edu....;)

Peku
27.10.02, 01:45
AC Milan-Chievo 2-3
Milan kaotas:( aga tomasson lõi vahetusest tulnuna värava ja AC Milan oli teisel poolajal 1-mehelises vähemuses

Jaan
27.10.02, 02:39
No minu poolest peaks Dida keskmina, v6i siis tema puhul teine nimi olema \"kala\". vms. Aga kui nüüd klubist rääkida, siis mulle 90-te alguse Milan ei meeldinud, kuna Gullit on mulle elu aeg vastumeelne olnud. Lisaks ei meeldi mulle nn. \"v6itjad\" e mansad, kelle poolt on samal ajal umbes pool maakera elanikkonnast (juhul muidugi kui nad jubavarem minu lemmikud polnud). 1994.a. Meistrite Liiga finaalis oli suurfavoriit Barcelona, aga Milan andis neile piltlikult öeldes kere peale 4-0 ning sealt saadik on Itaalias minu ainuke soosik Milan.

Silver
27.10.02, 02:54
Originally posted by Peku

AC Milan-Chievo 2-3
Milan kaotas:( aga tomasson lõi vahetusest tulnuna värava ja AC Milan oli teisel poolajal 1-mehelises vähemuses
21\' Alessandro Nesta

22\' [1 - 0] Massimo Marazzina

37\' Andrea Pirlo (kollane)

46\' Federico Cossato (kollane)

49\' [2 - 0] Oliver Bierhoff (kollane)

59\' [2 - 1] Oliver Bierhoff Andrei Shevchenko

84\' [3 - 1] Federico Cossato (kollane)

90\' [3 - 2] Eugenio Corini Jon Dahl Tomasson

90\' Andrea Pirlo (punane)

Vot selline oleks seis statistika poolepealt... aga ühemehe vähemuses mängimist ma ei nimetaks, sest Pirlo sai punase 90\' nii, et jah :)

duff_K
27.10.02, 03:58
Hehhee Milan imes Chievolt 3-2 ja teine positiiivne asi on, et minu lemmikmängija Milanis Sheva sai ka jala valgeks.

Silver
27.10.02, 12:47
Jepp, lahe, et Sheva on tagasi. Eriti hea on see, et mees sai jala ka valgeks. Veel tegijam on see, et Tomasson sai ka väravakirja ning just see vend ikka oskab vahetusest kolle lasta ;)

M6iss
15.11.02, 13:13
Inzaghi on see aasta ikka ülikõva, samuti Seedorf. Imesid võib oodata ka Shevalt.
Kõik märgid näitavad, et Milani ootab ees superhooaeg.
Mix mitte CL võit???

Mätas
15.11.02, 14:42
Ootaks ehk veel selle võiduga, viimases kuuest mängust neli kaotust. Italianod nõuavad juba treeneri pead.

Devil
17.11.02, 01:49
hmmz ei usu nagu eriti ... need 2 cli kaotust polnud olulised .... juventusele kaotati võõrsil olles ... nii et hullu pole miskit ... ma loodan ;) ...põnevad kohtumised on tulekul ... eesmärgid on hetkel kõik paigas ... liidritel oleme kannul Serie-As ... CLis saime edasi ... hetkel ei saa riputada tiitleid kaela ega ka neid katki rebida ... tibusi loetakse kevadel ;)

Devil
18.11.02, 23:29
NII attention ... Mina ja Netu uurime et kus näeb Mängu MILAN vs Inter ... yks aasta oodatumiad itaalia derbysi lazio-roma kõrval ... tabeli sisukord ylipõnev jne ... et kribage siia kus neid näha saab ... ja siis veel lisage et aks me netuga võime kah tulla ;) ... meil on igastahes ylim vajadus seda mängu näha ;) ... ehk mõni pubi nimeta vai buldog vms kah näitab ... Keegi teab ? ... nii tallinnas kui tartus kui pärnus jne kohale sõitmiseks raha pole :(
ette tänades:õnnelik:

Devil
19.11.02, 17:51
nih kõik kuuldused et me siin Kahni ostame lykati täna hommiku ymber ...
MILAN - Milan officially announce that they are not interested in signing new keepers: neither at present, nor in the next future.

nii et ei praegu ega ka lähitulevikus ...

muideks nii palju veel et redondo on tagasi baasis ja teeb fitness treeninguid/uuringuid fitness coachi Daniele Tognaccini valvsa pilgu all ... eks varsti jookseb platsilegi ;)

btw ... me ikkagi ei tea natuga kuhu me mängu vaatama läheme ootame soovitusi ... mudu ei saa mina oma lemmikut ja netu oma lemmiku mängimas näha :(

Devil
25.11.02, 13:32
Jeees : )))))))))))))))))) võit :D 1:0 aga siiski :), tänu serginhole ja tema 12 min väravale ... interil puudus kyll crespo almeyda ja keegi veel aga see selleks võimalusi oli mõlemal poolel ... ilus mäng ... kuulduste järgi oli mängu parim MALDINI ise :) igastahes nyyd oleme Serie A tipus tagasi

Nih teisipäeval on mäng siis euroopa rivaali Madridi Realiga ... kuuldavasti teeb reaal meie elu kergemaks jättes koju Ronaldo, Hierro ja Makelele.
Mängu hakkab vilistama Urs Meier

Real AHJU :)

Silver
27.11.02, 02:53
Tublid!!!! Panite Reali kotti ja kuidas veel :D tundub, et see hooaeg on realile väga valusalt alustanud... :D Super SHEVA mees ikka pani kotid sappa reali tiimile...

Vaadake, et siis oma vôitude jada jätkate...Kuumad ônnitlused Juve fännilt :D Konkurents on tihe...

ek
27.11.02, 12:58
Real - Milan
:doh:

1) oli pall selgelt Milani väravas. fcking küljekohtunik oleks seda ju ometigi nägema pidanud
2) ma ei teadnudki et Milan 2 väravavahiga platsil mängib (kas nii on lubatud või?)
3) kes see krdi Reali mees oli kes palli kätte jõudis võtta ennem kui kohtunik piisavalt ligidale jõudis tulla et väravat konstateerida
4) sellise vigadelaviini peale oleks mitu Milani meest pidanud ammu kollase saama (ntx ainuüksi Figole tehti küll oma 1000 viga eile)
5) :deemon:

apunkto
27.11.02, 15:44
Originally posted by ek

Real - Milan
:doh:

1) oli pall selgelt Milani väravas. fcking küljekohtunik oleks seda ju ometigi nägema pidanud
2) ma ei teadnudki et Milan 2 väravavahiga platsil mängib (kas nii on lubatud või?)
3) kes see krdi Reali mees oli kes palli kätte jõudis võtta ennem kui kohtunik piisavalt ligidale jõudis tulla et väravat konstateerida
4) sellise vigadelaviini peale oleks mitu Milani meest pidanud ammu kollase saama (ntx ainuüksi Figole tehti küll oma 1000 viga eile)
5) :deemon:

eino sa oled ikka küll üks eriline õnnetusehunnik. Pärast kaklust rusikatega ei vehita, ja kui väga vehitakse, saadakse järgmine kord ka pähe:P

Silver
27.11.02, 16:22
Ehh no võit on võit, aga mees kui sa telekat korralikult jälgida ei oska, siis see on sinu probleem. Pall oli väravas ning mingit kätt ei olnud.Lihtsalt halb õnn realile ning AC vedas! :) Kuid samas võimalusi oli m6lemal pool...

mjkk
27.11.02, 17:40
Igatahes teema nimi on asja ette: \"maailma parima klubi tegemised\":D

Paistab, et see aasta tõesti Milanile vastast pole....hea, aitab rahameeste võimust!

:lahe: :lahe: :lahe:

Devil
27.11.02, 18:32
/me pole mängu näinud ega ka põnevamaid hetki ja ei oska veel kommenteerida seda käe olukorda .... aga yhte ma võin öelda ma nägin väravat ja seda söötu juba selle eest peak võit meie oma olema ... asjad hakkavad paika jälle paika minema ... kui veel rohkem väravaid löödaks oleks super ...

SUPPA COSTA SUPPA SHEVA
FORZA MILAN:D:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
:r66m7: :r66m15: :prill6: :prill1:

Jaan
27.11.02, 18:52
Mis on yhist ek-l, trezel ja Filippo Inzaghil?

6ige vastus - ykski ei tea mis on suluseis.

Ja seda kui tehakse yhe mehe vastu vigasid nimetatakse taktikaks. Tegijad olid ju erinevad mehed, siis ei anta kaarti, eksole. Muidugi hea m2ng Milanilt, kuigi tormajatel tundus viimasel kolmandikul teravusest puudu j22vat. Yhe sai Andrjusha 6nneks ikka kirja. Lahe oli teda vaadata suures plaanis kui esimesel poolajal anti tema vastu olematu sulg (AS: Blj222d!) ja nats hiljem kui ta napilt m88da l6i (AS: Boozhe moi!).

Ja nyyd kysimus laiale ringile, kas keegi peale minu arvab veel, et ainuke kole itaallane on Gennaro Gattuso.

Devil
28.11.02, 00:09
Originally posted by Jaan

1 Mis on yhist ek-l, trezel ja Filippo Inzaghil?

6ige vastus - ykski ei tea mis on suluseis.

2Ja nyyd kysimus laiale ringile, kas keegi peale minu arvab veel, et ainuke kole itaallane on Gennaro Gattuso.

1. /me irwitab kenasti :naer5: :naer3: :D

2 Gennaro \"Rino\" Gattuso ... jõehobud ei peagi ilusad olema :P, tähendab ma nyyd seda ei arva ta on lihtsalt miskist teist tyypi karm onu vms :P okei pole minu asi meeste välimust arvustada jätame selle teema Netule :)
------

igastahes ma nyyd pole ikka mängusituatsioone näinud ehk siis täna öösel näen ma arvan aga niipalju kui mina uudistest lugesin siis leidsin pigem et milanilt olevat kaks head võimalust ära võetud kui ei olnud suluseisu
1.rivaldo söötis seedorfile reali karistusalasse, anti olematu suluseis ... sheva olevat kyll suluseisus olnud kuid tema oli mängusituatsioonist eemal
2. shevale hetk hiljem antud suluseis(jaan mainis kah sed ennist), suluseisu polnud ollagi :/ ... igastahes reali fännid olge õnnelikud et niigi hästi läks, sest väidetakse et raul oli suluseisus ... seda siis välisajakirjanduse põhjal

Devil
03.12.02, 00:13
Nii nii Serie A-s 2 kohal 1 punkt maas Laziost, Cli teises voorus sai just ahju pandud Real Madrid ... kas pole ilus :D ...(va see 2 koht) ... loomulikult juve poisid siin vähe kadedad ja tuligi pakkumine vedada kihla CLi võitja peale, pakkuja ei keegi muu kui treze :sega1: tema siis ennustab Juventuse võitu :naer3: mina pakkusin loomulikult AC Milani:silm4: igastahes võitja teenib kaotaja austusavalduse ja kasti ÕLLE :) milleks saab olema Saku Originaal
Done Deal:silm1:
-------

Milani järgmine mäng Serie A-son 7dets Romaga kodus San Sirol, mitte just lihtne mäng.
CLi järgmine mäng 11 dets on Dortmundi vastu võõrsil Westfalenstadional, kah mitte litne mäng aga kyll me need mõlemad võidame :)

Devil
07.12.02, 16:06
tähendab siis et roma läheb täna ahju ... :) meekonda on nimetatud ka kaks grand masterit ... Leonardo ja Redondo ... pealegi sai jällegi trezega väike diil tehtud ... 3 mängu peale ... väravate vahest siis sõltuvalt mina valisin MILAN, Inter, ManU ... treze valik: roma, Lazio, Arsenal ... eks näeb mis saab ... loogiliselt peaks õlled minu olema :)

netu
07.12.02, 16:49
Gennaro \"Rino\" Gattuso ... jõehobud ei peagi ilusad olema , tähendab ma nyyd
seda ei arva ta on lihtsalt miskist teist tyypi karm onu vms okei pole minu asi meeste välimust arvustada jätame selle teema Netule

hähä....:ham2:

Silver
07.12.02, 20:58
Algus oli siis väga mage. Arsenal sai kotid taha ja Devilile -2 sees. Aga nagu öeldakse, kes naerab viimasena naerab paremini (lootus kaob viimasena).

Nii, romal oleks aeg ka rohkem väravaid lüüa. Loodame, et Roma strikerid täna hoogu satuvad ( tuleb ainult jumalat paluda):jump2:

mjkk
08.12.02, 15:31
Siiski, treze kaotasid...kuna AC Milan võitis tolle kohtumise 1-0 Inzaghi väravast...ja mudieks Lazio - Inter 3-3, Claudio Lopezi hattrick. :D

Silver
08.12.02, 20:50
Originally posted by Newcastle

Siiski, treze kaotasid...kuna AC Milan võitis tolle kohtumise 1-0 Inzaghi väravast...ja mudieks Lazio - Inter 3-3, Claudio Lopezi hattrick. :D Jep jäin kokkuvôttes -3 sisse... Juhtub ka paremates peredes muud ei midagi.! Järgmine kord teen kahekordselt tasa. Lazio ikka oskab! Vahepeal koitis isegi +1 aga näää no ei saa ikka nii jääda.

Mätas
09.12.02, 13:45
No mida see Gattuso välimus siia puutub, mul ükskõik kuidas ta välja näeb, peaasi,et väljakul tööd teha uhub.
Mulle meeldib selle aasta võistlus, neli meeskonda punkt punkti peal. Forza Milan, Inter di merda :õnnelik:

Maarek
09.12.02, 18:10
Originally posted by Mätas

No mida see Gattuso välimus siia puutub, mul ükskõik kuidas ta välja näeb, peaasi,et väljakul tööd teha uhub.
Mulle meeldib selle aasta võistlus, neli meeskonda punkt punkti peal. Forza Milan, Inter di merda :õnnelik:

Ega kõik ei peagi Coco, Totti sugused ilueedid olema. :doh:

Devil
16.12.02, 19:59
Täna on siuksel toredal klubil nagu seda on AC MILAN synnipäev ja seda siis juba 103ndat korda :)))

PALJU ÕNNE:õnnelik:

eilne võit oli selle ilusa nädala ilus algus :) ... mida veel tahta klubil kes on euroopas tipus ja koduses liigas esimene :õnnelik:
:õlu:

Devil
21.01.03, 16:28
FORZA MILAN
Oleme nyyd rahulikult 3 punktises eduseisus ... kas pole tore. Sellel nädalalv-l on aga tulemas raske kohtumine Udinesega ... loodame, et see mäng suurendab meie edumaad lähimate jälitajate ees, kuigi minu arust on põhi rivaalidel siiski kerged mängud, aga kas on serie A-s yldse kergeid mänge? ei usu;). Sel juhul vist peaks ütlema et neil on kergemad mängud. Erinevalt neist oleme meie ka võõrsil :/. Veel üks positiivne asi on see, et Milani käib vaatamas u. 5k fänne rohkem kui interi :)

Attendance: Serie A 2002/2003
Rank Team Avg.
1 AC Milan 65,165
2 Inter Milan 60,727
3 Roma 56,750
4 Lazio 47,111
5 Juventus 40,909

wohooo :) juvele võib andestada ... aga inter ... hähä :D

aga mind paneb muretsema siuke jutt, et Ronaldinho tahab itaaliasse ja täpsemalt siis räägitakse interist ... aga ma loodan et pigem ikka AC Milani. Ronaldinho ostmine loomulikult tekitaks igale klubile tugevalt miinust ... manu on see aasta juba pakkunud £10m , kuid PSG tahtis £20m sinna kanti ta väärtus ka on. PSG tähtsad vennikesed igastahes väidavad et nemad klubile nii olulisi mängijaid talvel ei müü, eks näeb :).
Igastahes ma loodan, et juhul kui Ronaldinho tõesti itaaliasse siirdub siis suudab AC Milan ta endale ära napsata ...

Päikest teile:)

Mätas
22.01.03, 14:10
Pole vaja teda Itaaliasse. Milanil mängijaid juba ülearu ja Interilgi neid küll. Inter maksab ju suurimaid palkasid Serie A-s, nüüd said veel Bati palgamaksmise lisaks, Recoba, Crespo, Vieri, vaevalt, et nad veel ühte suudavad endale lubada.

Devil
23.01.03, 04:09
Minu jaoks on Ronaldinho AC Milani vägagi oodatud, et tulevasel hooajal välja vahetada vanameister Rivaldo. ok see aga selleks

Milan läbis edukalt veerandfinaali võites võõrsil 5:2 Chievot ... poolajaks oli soliidne eduseis 3:0 ning teine poolaeg oli pmst nn. vormistamise küsimus :). Loomulikult ei mänginud Milan parimas koosseisus, lastes mõndadel põhimeestel ka puhata :). Poolfinaali vastane selgub paarist Juve vs Perugia, see mäng saab vist toimuma täna ... ehk tuleb meil jälle suurepärane võimalus Juvega kohtuda ning seekord ka neile ära teha :)

:õnnelik: FORZA MILAN! :õnnelik:

H.M Murdock
25.01.03, 15:04
Ma arvan et keegi itaaliast võidab CL-i ära aga kes......Ac on küll hetkel favoriit.nii et edu kõikidele fännidele!!!!!:P

Silver
27.01.03, 22:47
Originally posted by H.M Murdock

Ma arvan et keegi itaaliast võidab CL-i ära aga kes......Ac on küll hetkel favoriit.nii et edu kõikidele fännidele!!!!!:P Ära üllata! :D

überalles
28.01.03, 20:21
Kas keegi juhtus ehk kuidagi nägema viimast mängu (udinesega)? Just oli võimalik vahet rebida...Miks nad siis nii tegid?

mjkk
28.01.03, 21:32
Originally posted by überalles

Kas keegi juhtus ehk kuidagi nägema viimast mängu (udinesega)? Just oli võimalik vahet rebida...Miks nad siis nii tegid?

Vot pall on ümmargune ja lollid vead maksid võidu - nii on juba kord...

Devil
29.01.03, 17:21
Originally posted by überalles

Kas keegi juhtus ehk kuidagi nägema viimast mängu (udinesega)? Just oli võimalik vahet rebida...Miks nad siis nii tegid? Tähendab Milanil polnud just kõige parem päev, kuid Udinese on tugev klubi ja neid kodus võita pole just kõige kergem. See, et pennal määrati mnjah ... vähe jama värk, maldini käsi jäi kukkumisest ylestõusmisel vähe valesse kohta :(. II poolajal tegi Milan kõik, mida tarvis viigistamiseks peale värava :( Võimalusi oli palju, kuid päevad pole vennad. Kui Inzaghi oleks yhe oma maeiteamitmest võimalusest ära löönud oleks viik või enamgi veel:/. Me oleme siiski veel liidrid ja tulevane mäng kodus Modena vastu pole minuarust just kõige raskem :) ja liidri positsioon jääb pysima ;).

Päikest:õnnelik:

H.M Murdock
01.02.03, 15:01
Jah,A.C peaks selle mängu küll kindlalt võitma.Milani hea rünne (sel hooajal seria A-s löönud 34 väravat) ja modena halb kaitse (nelie on löödud 26 väravat).Seega peaks tulema Milani võidukäik,kuigi pall on ümmargune...........:r66m7: :r66m13:

Epic
22.02.03, 19:35
Carlo Ancelotti on teatanud, et ta pole huvitatud David Beckhami palkamisest.Peale Beckhami tüli Sir Alex Fergusoniga on lõppeval nädalal räägitud, et Beckham võib klubi vahetada ja ühe variandina on välja toodud ka AC Milan.Milani asepresident Galliani on juba teatanud, et klubi plaanib enne uut hooaega suurt ostu.

Ancelotti arvates aga Beckham ei sobi tema mänguskeemi. \"Ta pole minu jaoks ideaalne mängija.Tema tulekuga peaksime muutma oma mänguskeemi ja minu plaanidesse see ei kuulu,\" ütles Ancelotti.

Jaan
22.02.03, 22:45
Carlo! Carlo, mitte Carlos.

ethan
22.02.03, 23:58
Epic, mis Sa L.A.-s teed? lapsehoidja?

Epic
23.02.03, 02:14
Ma elan L.A.-s juhuslikult!:lahe:
Sa ise oled vist lapsehoidja:P

Devil
25.02.03, 14:03
Originally posted by Epic

Milani asepresident Galliani on juba teatanud, et klubi plaanib enne uut hooaega suurt ostu.
Ronaldinho !!! :) at least I hope:õnnelik:, või hoopis mõni muu täkk:) eks näeb ... aga moskva läeb ahju ja milanil on 12 punkti ja veerandfinaalid here we come! :)

INCE
25.02.03, 22:01
Palju õnne ACM siis edasi järgmises ringis.Loko kotti panek oli vist tõesti rohkem vormistamise küsimus;) sinjoore Ancelotti on igaljuhul viimasel ajal esinenud üha enesekindlamalt ja ma ei imestaks kui üks selle aasta finalistidest poleksi AC milan...

fitti
26.02.03, 00:20
no ma ei tea, mina ei hõiskaks siin midagi nii väga. seoses sellega et milani härrased teisel poolajal rohkem jalutasid jättis lokole päris ohtralt võimalusi segadust tekitada. muidugi ei suutnud nad kolli ära lüüa, aga päris lähedale jõuti sellele lõpu eel mitumitu korda. üldiselt väga igav mäng, meelde jäid rohkem serginho ja pippo ilusad kukkumised. otsustav pennal oli aga jah vist päris õigustatud.

H.M Murdock
26.02.03, 19:39
Jah õnne tõesti milani fännidele!aga mulle on jäänud silma et kõik milani võidud-kaotused (eriti võidud) on olnud napid 1-0 2-1 jne kui siit välja arvata deppori alistamine 4-0....mix ei suuda ac ründajad rohkem väravaid lüüa või lihtsalt pole vaja.......????:sega5:

Devil
26.02.03, 20:55
Originally posted by H.M Murdock

Jah õnne tõesti milani fännidele!aga mulle on jäänud silma et kõik milani võidud-kaotused (eriti võidud) on olnud napid 1-0 2-1 jne kui siit välja arvata deppori alistamine 4-0....mix ei suuda ac ründajad rohkem väravaid lüüa või lihtsalt pole vaja.......????:sega5: pole vaja ;) vähemalt siiamaani ...

Epic
26.02.03, 22:18
Itaalia jalgpalli liiga on otsustanud,et laupäeval pealtvaatajate põhjustatud segaduse tõttu pooleli jäänud kohtumine Torino ja Milani vahel antakse 3:0 võit Milanile.AC Milanil on nüüd tabelis 3. kohal 46. punktiga.Torino on tabelis eelviimane 13. punktiga.

Lisaks kaotusele tuleb Torinol 5 järgmist kodumängu mängida kuskil mujal.Torino fännid korraldasid teisel poolajal tribüünidel märuli, kus osa pealtvaatajaid ka staadioni jooksurajale valgusid.

Devil
26.02.03, 22:55

Itaalia jalgpalli liiga on otsustanud,et laupäeval pealtvaatajate põhjustatud segaduse tõttu pooleli jäänud kohtumine Torino ja Milani vahel antakse 3:0 võit Milanile.AC Milanil on nüüd tabelis 3. kohal 46. punktiga.Torino on tabelis eelviimane 13. punktiga.

Lisaks kaotusele tuleb Torinol 5 järgmist kodumängu mängida kuskil mujal.Torino fännid korraldasid teisel poolajal tribüünidel märuli, kus osa pealtvaatajaid ka staadioni jooksurajale valgusid. no shit ... really ?!?

Epic
27.02.03, 02:22

Lisaks kaotusele tuleb Torinol 5 järgmist kodumängu mängida kuskil mujal.Torino fännid korraldasid teisel poolajal tribüünidel märuli, kus osa pealtvaatajaid ka staadioni jooksurajale valgusid. no shit ... really ?!?

WHAT?!?

Silver
27.02.03, 20:45
Kulla kallis Epic teinekord, kui sulle meeldib copy paste teha, siis ehk teeksid neid kuhugi delfi foorumitesse, sest nagu mis on point, kui postid mingi jutu, mis mujalt vôetud!!! Kus su aru on, kui seda on...:(

Epic
27.02.03, 22:47
Kas see tõesti on copy paste???:kulm:

SleepWalking
28.02.03, 13:30
Palju õnne ACM siis edasi järgmises ringis.Loko kotti panek oli vist tõesti rohkem vormistamise küsimus;) sinjoore Ancelotti on igaljuhul viimasel ajal esinenud üha enesekindlamalt ja ma ei imestaks kui üks selle aasta finalistidest poleksi AC milan...

\'ei imestaks kui üks finalistidest polekski\' ... no nii, eemaldades siit siis topelteituse (mis loogika alusel mõtte jaatuseks muudab), saame, \'imestaks, kui üks finalistidest oleks ac milan\'. ausalt öeldes ma ka imestaks :)

Devil
28.02.03, 16:46
Originally posted by SleepWalking

\'ei imestaks kui üks finalistidest polekski\' ... no nii, eemaldades siit siis topelteituse (mis loogika alusel mõtte jaatuseks muudab), saame, \'imestaks, kui üks finalistidest oleks ac milan\'. ausalt öeldes ma ka imestaks :) nujah ma imestaks kui arsenal saaks veerandfinaali ... aga sa ime(sta) ikka edasi :õnnelik:

SleepWalking
28.02.03, 17:39
nujah ma imestaks kui arsenal saaks veerandfinaali ... aga sa ime(sta) ikka edasi :õnnelik:

palju toredaid inimesi ...

Undi
01.03.03, 11:51

Kas see tõesti on copy paste???:kulm:

jah (http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=41440)
paari sõna muutmine poole eriline vaev

Epic
01.03.03, 12:11
Esimest korda näen seda :doh:

mjkk
01.03.03, 12:24

Sa Epic, sure maha parem...

Silver
01.03.03, 13:58
Magpie rahu, sa ei pea ka teise tasemele langema... Kui ta on selline, lase tal siis olla... Raske on selliseid muuta :P

H.M Murdock
02.03.03, 13:16

OK,tegid copy paste...juhtub aga vähemalt tunnista seda :viha: :viha: :viha:

Wingback
24.04.03, 01:40
Ac Milan tegi ikkagi ära. Filippo --> 2väravat põhimõtteliselt. Võiduvärav oli küll 99% tema löödud, :P vaatamata sellele, et selle autoriks määrati Tomasson.
Poolfinaal -Ac Milan versus Inter Milan - Vast isegi raske kirjeldada, mida kõike sellest lahingust oodata võib....veri ja pisarad ei pruugi tulemata jääda(on and off the pitch):D On kindlasti oodata täis tribüüne ning fännide omavahelist rüselust.
Kahjuks pole ma päris hästi kursis tänavuse Itaalia liiga nende klubide omavaheliste mängude tulemustega. Kuid arvan siiski, et kui on tegemist juba meistrite liiga poolfinaali mänguga, siis eelnevad omavahelised tulemused ei mõjuta midagi. Võrdne kohtub võrdsega ;) Killukese põhjuse tõttu pean Ac Milani ikkagi favoriidiks, aga kunagi ei või teada, mida näiteks suurmees Vieri kavatseb platsil Interi heaks ette võtta. Ok aitab mulast...
Itaalia jalgpall on tagasi tipus - 3 meeskonda poolfinaalides ! :kop:

Kaarel
24.04.03, 02:10
Originally posted by Vince

Poolfinaal -Ac Milan versus Inter Milan - Vast isegi raske kirjeldada, mida kõike sellest lahingust oodata võib....

Mis sealt muud ikka oodata võib, kui 2*90 minti (kui mitte enam) palli kiigutamist, kohtunikuga mölisemist jms \'pakasuhat\'...

Jaan
24.04.03, 04:21
T6mmunahalisel Didal on kindlasti heameel Interi f2nnidega tegemist teha!

mcnamara
24.04.03, 10:27
Originally posted by Kaarel

Poolfinaal -Ac Milan versus Inter Milan - Vast isegi raske kirjeldada, mida kõike sellest lahingust oodata võib....

Mis sealt muud ikka oodata võib, kui 2*90 minti (kui mitte enam) palli kiigutamist, kohtunikuga mölisemist jms \'pakasuhat\'...

Mul on ka tunne, et kui Vieri Interi eest ei mängida ei saa, hakkavad nad algusest peale penaltiseeriat ootama. :) Aga ma ei ütle seda Itaalia klubide halvustamiseks. Lihtsalt ei usu sellest paarist erapooletule vaatajale erilist vaatemängu.

apunkto
25.04.03, 11:14
Ma ei nõustuks sellega eriti, et kui nüüd kaks itaalia jalgpalli suurklubi kokku lähevad, on oodata igavat pallikiigutamist või antijalgpalli. Nii Milan kui Inter on sel hooajal nii koduses liigas kui CL-is üsna põnevaid mänge mänginud - Milan:Ajax või Inter-Newcastle on siis üsna heaks näiteks mu arust... Juve-Depor oli samuti väga põnev mäng.

Jaan
14.05.03, 04:02
Kuig Serie A on p-s, on veel variante tiitliteks. Niisiis, peale 1-1 viiki Interiga on avatud Meistrite Liiga finaaliuks. Inter suutis n2idata ennast kyll k6ige halvemast kyljest (ei pea nimesid nimetama, teadagi juba ju, et Materazzi, Cordoba, Recoba ja \"Oscar\" Conceicao), kuid taas t6i kastanid tulest v2lja Sheva-poiss. Loodetavasti annab koll talle enesekindluse tagasi. Pisut teeb muret viimase viie minuti 22rmine ebakindlus surve all ning Abbiati... hmm... \"v6rkpalli\" harrastamine. Igatahes 6nnitlused k6igile \"p2ris\" MIlani-f2nnidele.

Aga eelmistele postitustele vaadates - mcnamaral oli tuline 6igus Interi osas, ent vaatem2ngu oli siiski rohkem kui rubla eest, seda eriti punamustade poolelt.

Pealik
14.05.03, 08:06
kuigi päris tevet mängu ei näinud a teise poolaja põhjal küll ei saaks öelda et inter ennast kõige halvemast küljest näitas.

Wingback
14.05.03, 22:21
Originally posted by Pealik

teise poolaja põhjal küll ei saaks öelda et inter ennast kõige halvemast küljest näitas.
No terve teine poolaeg tegeleski Inter ründamisega. Pärast Shevka väravat võtsid Milani mehed end selgelt kaitseasendisse sisse. Treener oleks võinud Martins-i ja Kalloni varemgi mängu tuua. Väga aktiivsed ning tulist tahet täis. Kallonil ei jäänud ka palju puudu mängu lõpuminutitel Inter edasi viia. Huvitav mäng oli. :lahe:
Jõudnuks Inter finaali, siis neile küll CL tiitlivõitu poleks pakkunud, aga Milan-i puhul mine sa tea...:D

sicmic
29.05.03, 01:28
Palju õnne vastsele Euroopa Meistrile! Mäng polnud küll staadioni vääriline :D, kuid see selleks. Palju õnne eelkõige Schevshenkole, kelle värav 9. minutil juba oleks pidanud kirja minema. Penalti eel oli mees kui rahu ise. Veelkord palju õnne.

Silver
29.05.03, 14:03
Õnne Milani fännid ja muidu pooldajad! ;) Seekord võitis parem. Igaljuhul eile oli AC Milani päev! :)

U2
29.05.03, 14:46
Catenaccio aeg on taas kättejõudnud!itaalia ruulib

Devil
02.06.03, 09:14
Nih, lisaks CLi karikale, võitis ACM ka Coppa de Italia ja seda siis 5ndat korda.
Kaks karikat, itaalia meistrivõistlustel 3 koht, võiks vist hooajaga rahule jääda :õnnelik:

Nyyd võiks veel Rivaldo Ronaldinho vastu vahetada ja ma oleks õnne tipul :D

Silver
02.06.03, 10:44

Nih, lisaks CLi karikale, võitis ACM ka Coppa de Italia ja seda siis 5ndat korda.
Kaks karikat, itaalia meistrivõistlustel 3 koht, võiks vist hooajaga rahule jääda :õnnelik:

Nyyd võiks veel Rivaldo Ronaldinho vastu vahetada ja ma oleks õnne tipul :D Dream on :):):):) ManU juba majandab selle üleminekuga. Kuulujuttude põhjal tundub hind kuidagi madalavõitu, aga samas ei tea ka, mis seal tegelikult toimub. Kõmu palju nagu tavaliselt! Ronaldinho vaevalt, et AC´sse tuleb :kaval:

INCE
02.06.03, 10:55
Hilinenud õnnitlused ka minu poolt CL võidu puhul.:) :) :)
Milan võitis tiitli teenitult. Eriti ebaõiglane oleks tundunud juventuse võit, sest Milanilt võeti ära siiski ilmselge värav (mille Sevtsenko I poolajal lõi).
tase omaette oli muidugi Rossoneri Brigate, kes tundus olevat vallutanud kogu tee Manchester Piccadillylt kuni Old Traffordini. Ja kes väidab et itaallased staadionitel laulda ei oska, siis see eksib räigelt:kaval: näiteks erinevus eesti koondise mängudelt kuulduga seisnes selles , et milani fänniarmee alustas laulu nagu üks mees (kusjuures laulus oli selgelt ära tunda meloodia) ja sama üksmeelselt ja järsult laulud kui hüüdlaused lõppesid. Lillekülas keegi nagu alustaks, siis mõned nagu liituks ja siis kui veel mõni otsustab suu lahti teha, siis on laul läbi :D

U2
02.06.03, 20:13
milan võitis sellel hooajal ka itaalia karika,viigistades koduväljakul as romaga 2-2.milani väravad lõid inzaghi ja rivaldo.esimene mäng oli lõppenud 4-1:D

Devil
02.06.03, 23:32
Originally posted by karmo17

milan võitis sellel hooajal ka itaalia karika,viigistades koduväljakul as romaga 2-2.milani väravad lõid inzaghi ja rivaldo.esimene mäng oli lõppenud 4-1:D
ylla ylla, kuid ma suutsin hommikul seda mainida juba

Red Devil
10.06.03, 01:31
Nii Cafu on nüüd Milani mängija! :õnnelik: Tüüp on juba päris vana, kuid mängib nagu mingi noor... minu meelest õige sisse ost(õigemini ta tuli free transferiga). Loodame, et järgmine hooaeg Milanil sama roosiline nagu see hooaeg oli. Kuigi ma ei usu, et Itaalia klubid järgmine aasta ka Meistrite Liigas nii palju ilma teevad :( aga lootus kustub viimasena:D

resorte
10.06.03, 14:36
Originally posted by Man U

Kuigi ma ei usu, et Itaalia klubid järgmine aasta ka Meistrite Liigas nii palju ilma teevad :( aga lootus kustub viimasena:D

Arvad et see inglise liiga klubid saavad millegiga hakkama wä?:viha:
Sellest tekib kohe üks ütlus \"Inglise Liiga, maailma parim liiga, aga kunagi ei jõua nad Meistrite Liiga poolfinaalist edasi\":P :D :P

SleepWalking
10.06.03, 14:42
Originally posted by Totti
Sellest tekib kohe üks ütlus \"Inglise Liiga, maailma parim liiga, aga kunagi ei jõua nad Meistrite Liiga poolfinaalist edasi\":P :D :P

kogu liiga ei saagi jõuda poolfinaalist edasi, finaali mahtuvat kuulujärgi tavaliselt vaid 2 klubi.

aga selge, et inglismaa meeskondadel viimasel paaril aastal on midagi puudu jäänud, kuid see pole seotud sellega, et nad inglismaalt on. itaalia omadel oli ju ka keskpärane periood enne äsjalõppenud hooaega, või kuidas?

blonde bomba
14.07.03, 03:19
AC Milaaaaaaan on kõige tegijam, mida oligi tarvis tõestada, ei muud. Nad panevad kõigile ära ja nelja aasta pärast on neil rohkem Meistrite Liiga tiitleid kui Realil ;)

Elagu idablokk! Elagu Andrjuša!:arm3:

Devil
14.07.03, 13:39
Originally posted by blonde bomba

AC Milaaaaaaan on kõige tegijam, mida oligi tarvis tõestada, ei muud. Nad panevad kõigile ära ja nelja aasta pärast on neil rohkem Meistrite Liiga tiitleid kui Realil ;)

Elagu idablokk! Elagu Andrjuša!:arm3:
Tore tõdeda, et Milaano klubidel on erinevalt juventusest ka naisfänne :prill5:.

Silver
14.07.03, 22:58
meeleheitlik postitus? :kaval:

duff_K
15.07.03, 01:18
jälle devil rebib kogu aeg üritab meeleheitlikult kas juvet mind või trezet maha teha aga noh eks igal ühel omad hobid ;)

Devil
15.07.03, 01:38
Originally posted by treze

meeleheitlik postitus? :kaval: lihtsalt väike vihje teie hobidele ;) ja ästi natuke igavust sinna juurde :), duff_k sul on muideks ikka väga ilus õde :õnnelik:

Silver
15.07.03, 01:44
Väga meeldiv sinust vihjata. Ole tänatud! ;)

resorte
24.07.03, 01:26
Nonii siin on siis AC Milan\'i hooaja 2003/2004 numbrid.

Goalkeepers:
77 Christian ABBIATI
12 Nelson De Jesus DIDA
1 Valerio FIORI

Defenders:
2 Marcos CAFU
19 Alessandro COSTACURTA
4 Kakhaber KALADZE
24 Martin LAURSEN
3 Paolo MALDINI
13 Alessandro NESTA
16 Giuseppe PANCARO
25 Jose Vitor ROQUE JUNIOR
14 Dario SIMIC

Midfielders:
23 Massimo AMBROSINI
32 Christian BROCCHI
8 Ivan Gennaro GATTUSO
21 Andrea PIRLO
5 Fernando REDONDO
11 Vitor Borba Ferreira RIVALDO
10 Manuel RUI COSTA
20 Clarence SEEDORF
27 Claudio Santos SERGINHO

Forwards:
18 Marco BORRIELLO
9 Filippo INZAGHI
7 Andriy SHEVCHENKO
15 Jon Dahl TOMASSON

Niinsiis Cafu numbriks on siis \"tema\" 2, mida ta kandis nii AS Roma\'s kui ka Brasiilia koondises. :lahe:

Devil
29.07.03, 22:32
Täna hommiku asus AC Milan USA tuurile, kus tähtsamatest pelidest kohtutakse Barcelonaga 31.07 kell 2 hommiku CET ja veel eriti tähtis mäng on Juventusega 3.08 ehk siis Itaalia superkarikas :)

Milan are the best team in the world according to the International Football Federation of History and Statistics (IFFHS). The European champions have totalled 324 points, followed by Real Madrid with their 299 and Manchester United with their 297. Juventus sit in the seventh place (260 points), followed by 8th-placed Inter (253) and 12th-placed Lazio (240). The only South American team to enter in the top ten is Boca Juniors who will face Milan in Japan in the Intercontinental Cup.

Ehk siis Milan on hetkel parim klubi ;)

peapall
30.07.03, 12:18
Mis Helvegist saanud on?

Devil
30.07.03, 12:24
Originally posted by peapall

Mis Helvegist saanud on? Helveg läks juuli alguses laenutingimustel Interisse

Devil
01.08.03, 01:24
Nih uus hooaeg yhe kuu kaugusel ;) Milanil on esimene mäng 1. Septembril Anconaga võõrsil.
Derbid leiavad aset tõenäoliselt kuupäevadel 05/10/2003 ja 22/02/2004

Kohe läheb lahti, ärge kysige mis! :õnnelik:

Silver
01.08.03, 02:13

Nih uus hooaeg yhe kuu kaugusel ;) Milanil on esimene mäng 1. Septembril Anconaga võõrsil.
Derbid leiavad aset tõenäoliselt kuupäevadel 05/10/2003 ja 22/02/2004

Kohe läheb lahti, ärge kysige mis! :õnnelik: Mis? :D

Devil
01.08.03, 02:31
Milani uus ja võitude rikas hooaeg

Silver
01.08.03, 02:49

Milani uus ja võitude rikas hooaeg teeme nii. Loota võib juu..;)

Hogarth
01.08.03, 09:58
Mina ootan mängude algust,sest tahan näha,kas Rivaldo suudab end põhikooseisu mängida või istub ta pingil nagu eelmise hooaja lõpus.:oih:

duff_K
01.08.03, 10:50
mina arvan et läheb teoks see teine variant kui just ründajatest keegi pika ajalist traumat ei saa

Hogarth
01.08.03, 11:13
Ma ise arvan kah nii(loodan)sest minuarust on Rivaldo üx ebasümpaatsemaid mängijaid .Ja platsil pole ta just midagi erilist teinud.

Rivaldo
01.08.03, 13:00
Teate miks Rivaldo pole platsile saanud?Sellepärast et Brasiilia ja Itaalia jalgpall on niivõrd erinevad ja kui ta teeb 4 korda nädalas Brasiiliaga trenni ja siis 3 korda nädalas Milaniga ei saa ta nii hästi mängida kuna Brasiilia ründab rohkem ja Itaalia kaitseb rohkem!Sellepärast Rivaldo ja Vicente vahetavadgi end ära Vicente läheb Milani ja Rivaldo Valenciasse igatahes jutud käivad niiet ei tia midagi!

Devil
01.08.03, 13:18
Originally posted by Rivaldo

Teate miks Rivaldo pole platsile saanud?Sellepärast et Brasiilia ja Itaalia jalgpall on niivõrd erinevad ja kui ta teeb 4 korda nädalas Brasiiliaga trenni ja siis 3 korda nädalas Milaniga ei saa ta nii hästi mängida kuna Brasiilia ründab rohkem ja Itaalia kaitseb rohkem!Sellepärast Rivaldo ja Vicente vahetavadgi end ära Vicente läheb Milani ja Rivaldo Valenciasse igatahes jutud käivad niiet ei tia midagi!

jälle midagi naljakat, aga nuh oma tõetera on sees, kõik ei saa igalpool hakkama. shit happens :õnnelik:

Hogarth
01.08.03, 13:24

jälle midagi naljakat, aga nuh oma tõetera on sees, kõik ei saa igalpool hakkama. shit happens :õnnelik: vähem staaritseda ja rohkem enda kallal vaeva näha,küll ta siis hakkama ka saaks.

Devil
09.08.03, 01:53
Käib ringi jutte et milan on endale soetamas brasiilia noorukit Kaka( Ricardo Izecson Santos Leite Kaka). Hind peals olema 7M £ kandis. Eks tuleval nädalal saab asi täpsustust.

-Antz-
09.08.03, 02:10

Geenius!

Hogarth
09.08.03, 02:20
Originally posted by iir

Geenius!Jälle vingud?????????:viha:

-Antz-
09.08.03, 11:55
Originally posted by doggi20

Originally posted by iir

Kle imbetsill, ma juba ütlesin sulle PM-is kõik ära. Aga sul paistab arusaamisega suuri raskusi olevat. Üldiselt ei viitsi ma sinu peale oma aega edaspidi kohe üldse raisata, nii et tee omad järeldused.

Hogarth
09.08.03, 19:09
Originally posted by iir

Originally posted by iir

Kle imbetsill, ma juba ütlesin sulle PM-is kõik ära. Aga sul paistab arusaamisega suuri raskusi olevat. Üldiselt ei viitsi ma sinu peale oma aega edaspidi kohe üldse raisata, nii et tee omad järeldused.No-noh,kellel siin arusaamisega tegelikult raskusi on???Ok,teema oli AC Milan mitte sina-mina.

Devil
14.08.03, 10:35

Käib ringi jutte et milan on endale soetamas brasiilia noorukit Kaka( Ricardo Izecson Santos Leite Kaka). Hind peals olema 7M £ kandis. Eks tuleval nädalal saab asi täpsustust.
Milan statement: \"The agreement for the young talent appears to be in its closing stages.
\"At the start of next week the player could be in Italy to sign the contract and complete a medical exam.\"

Nii et suht tõenäoliselt on varsti Milani koosseisus järjekordne Brasiilia poiss, 6s siis juba ;).
Selle ostu yle olen ma siiralt rõõmus noort verd kah ju vaja :)

duff_K
15.08.03, 19:11
nojah Milanil veel üks ründaja/ründavpoolik juures....ei kujutaks küll ette teda põhikoosseisus ainult juhul kui Milani tabab tõsine vigastuste laine....ees on ju siuksed mehed nagu....Shevchenko, Inzaghi, Tomasson, Rivaldo, Rui Costa jne.

Robinho
17.08.03, 17:52
Järjest rohkem olen kuulnud jutte, et kogu Kaka värgi varjus üritab Milan Romast üle meelitada Fransesco Tottit. Milanil peaks suur hulk vaba raha olema, millega Rooma gladiaator Milaanosse meelitada. Tea, kas see ka tõele vastab...

Devil
17.08.03, 22:16
Originally posted by Robinho

Järjest rohkem olen kuulnud jutte, et kogu Kaka värgi varjus üritab Milan Romast üle meelitada Fransesco Tottit. Milanil peaks suur hulk vaba raha olema, millega Rooma gladiaator Milaanosse meelitada. Tea, kas see ka tõele vastab...
Usu mind raha on ;), tõele vastavust aga ei oska kommenteerida.

Robinho
17.08.03, 22:25

Ma tean, et Teil pappi on. Umbes 40 miljonit eurot peaks Teil kasutada olema.

duff_K
18.08.03, 00:52
ooo kust seda vaatasi Champis oli nii kirjas kui updatitud versiooni alustasid?? :P....allikat tahaks :P

Devil
18.08.03, 05:08

Ma tean, et Teil pappi on. Umbes 40 miljonit eurot peaks Teil kasutada olema.
Usun et raha saab olema täpselt niipalju kui tunnetatakse, et vaja on ja lisaks veel, et Kaka hakkab siis mängima numbri 30 all õnnelik:

Robinho
18.08.03, 09:14
Originally posted by duff_K

ooo kust seda vaatasi Champis oli nii kirjas kui updatitud versiooni alustasid?? :P....allikat tahaks :P
Ehhee, ei CM-ist ma seda ei võtnud. Välismaa foorumites on arutatud seda, palju Milan teenis Meistrite Liigaga jne. Neil pidi olema ca 50 miljonit eurot, nüüd siis umbes 40 miljonit, sest osteti Kaka. Arvan, et need arvud võivad tõele vastata küll. Juve fännid on nüüd kadedusest suremas?:P

duff_K
18.08.03, 12:19
ei ole me suremas midagi me hoopis naerame kergelt et Juve suudab ilma nende miljonitetagi milanile tuule alla teha :P

Devil
18.08.03, 12:28

ei ole me suremas midagi me hoopis naerame kergelt et Juve suudab ilma nende miljonitetagi milanile tuule alla teha :P
Seda me veel näeme ;)

2mSööt3mMööda
18.08.03, 12:33
just nähti ju seda : http://www.soccernet.ee/news.php?id=4522

Devil
18.08.03, 12:38
Originally posted by daywalker

just nähti ju seda : http://www.soccernet.ee/news.php?id=4522
comoon` ... Serie A ja CL hulka tähtsamad, kui see tyhine mänguke
ja neid kahte ma mõtlesin siis selle all, et seda veel näeme

2mSööt3mMööda
18.08.03, 12:50
imho on sellisete suurrivaalide vahelistel mängudel alati sügav tähendus.

Hogarth
13.09.03, 11:38

jälle midagi naljakat, aga nuh oma tõetera on sees, kõik ei saa igalpool hakkama. shit happens :õnnelik: vähem staaritseda ja rohkem enda kallal vaeva näha,küll ta siis hakkama ka saaks.Panime vist täppi,Rivaldo ähvardab,et kui talle mänguaega ei leita siis hakkab ta uut klubi otsima.Loll on,ega ta vist kõrgemale tõusta ei suuda,AC milanist annab ikka kuhugi tõusta.

kaala
13.09.03, 15:04

jälle midagi naljakat, aga nuh oma tõetera on sees, kõik ei saa igalpool hakkama. shit happens :õnnelik: vähem staaritseda ja rohkem enda kallal vaeva näha,küll ta siis hakkama ka saaks.Panime vist täppi,Rivaldo ähvardab,et kui talle mänguaega ei leita siis hakkab ta uut klubi otsima.Loll on,ega ta vist kõrgemale tõusta ei suuda,AC milanist annab ikka kuhugi tõusta. mis kõrgemale tõusta ei suuda? praegu pole selles küsimus, vaid ta tahab mänguaega ning seda talle pole piisavalt antud.noh loogiline ju.sama oli kunagi ka müürsepaga kes vist nba-s pallis.talle ei antud ka mänguaega

Epic
13.09.03, 15:26
Originally posted by kaala

jälle midagi naljakat, aga nuh oma tõetera on sees, kõik ei saa igalpool hakkama. shit happens :õnnelik: vähem staaritseda ja rohkem enda kallal vaeva näha,küll ta siis hakkama ka saaks.Panime vist täppi,Rivaldo ähvardab,et kui talle mänguaega ei leita siis hakkab ta uut klubi otsima.Loll on,ega ta vist kõrgemale tõusta ei suuda,AC milanist annab ikka kuhugi tõusta. sama oli kunagi ka müürsepaga kes vist nba-s pallis.talle ei antud ka mänguaega

kes VIST nba-s pallis?Mida see tähendama pidi :deemon:

Hogarth
13.09.03, 18:49

jälle midagi naljakat, aga nuh oma tõetera on sees, kõik ei saa igalpool hakkama. shit happens :õnnelik: vähem staaritseda ja rohkem enda kallal vaeva näha,küll ta siis hakkama ka saaks.Panime vist täppi,Rivaldo ähvardab,et kui talle mänguaega ei leita siis hakkab ta uut klubi otsima.Loll on,ega ta vist kõrgemale tõusta ei suuda,AC milanist annab ikka kuhugi tõusta. mis kõrgemale tõusta ei suuda? praegu pole selles küsimus, vaid ta tahab mänguaega ning seda talle pole piisavalt antud.noh loogiline ju.sama oli kunagi ka müürsepaga kes vist nba-s pallis.talle ei antud ka mänguaega Kui talle mänguaega ei anta siis järelikult pole ta piisavalt kõva mängumees,treener näeb ju ,et parem on see jobu pingile istutada.Ja mix kuradi pärast ta ähvardab lahkumisega,kas ta tõesti arvab et temast kümne küünega kinni hoitakse?!Kes ühte pingipoissi ikka nii väga endale hoiab.

Football King
14.09.03, 01:03
loll... (http://www.neti.ee)

Hogarth
14.09.03, 01:09
Originally posted by Football King

loll... (http://www.neti.ee)
Ja sinu mõte oli..............??

Devil
24.09.03, 10:07
Viimased uudised Rivaldost siis, et Ronaldo tahab teda Realis näha aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.

Pippo sai viimases mängus kokkupõrkes Perugia väravavahiga vigastada. Nyydsed uuringud näitasid et tal on lõug ja kael viga saanud ning samas on ta kaotanud yhe kiku :ham7:.
Tervenemisele peaks kuluma umbes 10 päeva. Loodame igastahes.

Hogarth
28.09.03, 01:47

jälle midagi naljakat, aga nuh oma tõetera on sees, kõik ei saa igalpool hakkama. shit happens :õnnelik: vähem staaritseda ja rohkem enda kallal vaeva näha,küll ta siis hakkama ka saaks.Panime vist täppi,Rivaldo ähvardab,et kui talle mänguaega ei leita siis hakkab ta uut klubi otsima.Loll on,ega ta vist kõrgemale tõusta ei suuda,AC milanist annab ikka kuhugi tõusta. mis kõrgemale tõusta ei suuda? praegu pole selles küsimus, vaid ta tahab mänguaega ning seda talle pole piisavalt antud.noh loogiline ju.sama oli kunagi ka müürsepaga kes vist nba-s pallis.talle ei antud ka mänguaega Kui talle mänguaega ei anta siis järelikult pole ta piisavalt kõva mängumees,treener näeb ju ,et parem on see jobu pingile istutada.Ja mix kuradi pärast ta ähvardab lahkumisega,kas ta tõesti arvab et temast kümne küünega kinni hoitakse?!Kes ühte pingipoissi ikka nii väga endale hoiab.Viimaseid uudiseid teate?????vaadake ülemist teksti,siis võin öelda.....haha,mul oli õigus

SoccerWorld
28.09.03, 19:11
Sheva jälle hoos!!!

Epic
29.09.03, 18:12
uued tuuled Rivaldo üleminekus (http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=278959&cc=5739) :D

Samas ei usu, et tal oma Milani karjääri päästa õnnestub :( ning jaanuaris ees üleminek Reali või Chelskisse :deemon:

Devil
30.09.03, 01:11
GOALKEEPERS: Abbiati, Dida, Fiori

DEFENDERS: Cafu, Costacurta, Laursen, Maldini, Nesta, Pancaro, Simic

MIDFIELDERS: Ambrosini, Brocchi, Kakà, Pirlo, Rivaldo, Rui Costa, Serginho

STRIKERS: Borriello, Inzaghi, Shevchenko, Tomasson

Et siis Rivaldo on kolmapäevasesse koosseisu yles antud, eks näeb kas ta platsile kah saab ;)

Devil
02.10.03, 01:49
Celta Vigo vs AC Milan 0:0

Rivaldo sai muideks platsile ;)
Krt oleks võind ikka ära võita selle peli, esimese korraliku võimaluse sai Celta alles 28 minutil! Aga jah viik oli aus lahendus, kumbki ei old võitu väärt.

Kaarel
02.10.03, 02:13
Jälgisin seda mängu kordusest. Milani võidust oli asi väga kaugel - teisel poolajal käis mäng eranditult nende väljakupoolel.

Devil
02.10.03, 18:32
Originally posted by Kaarel

Jälgisin seda mängu kordusest. Milani võidust oli asi väga kaugel - teisel poolajal käis mäng eranditult nende väljakupoolel.
Ma pole seda väitnudki, et jube lähedal oli. Samas sa ei väitnudki, et ma seda väitsin :). Eranditult teisel poole on aga kyll valesti öeldud, Celta domineeris ja Milani esitlus oli kyll sitt, kuid kaitse nagu tavaliselt pidas ja mõned võimalused olid kah. Nagu Ancelotti ytles: Good result, bad performance

Wingback
03.10.03, 13:56
Rivaldo esinemist ei soovi keegi täpsemalt kommenteerida ? On\'s see varasem platsile pääsematus ka põhjendatud ? Mida kellegi silm nägi ?

Kaarel
03.10.03, 18:05
See tähendab seda, et sel hooajal ei saa ta Euroopa karikates peale Milani enam ühtegi teist klubi esindada.

Devil
03.10.03, 20:04

Rivaldo esinemist ei soovi keegi täpsemalt kommenteerida ? On\'s see varasem platsile pääsematus ka põhjendatud ? Mida kellegi silm nägi ?
Lihtsalt on ka teisi mängijaid keda mängitada, pole treeneri mängutaktikasse lihtsalt mahtunud. Ju pold vorm kah kõige parem. Loodame, et nyyd läheb asi ylesmäge.

resorte
05.10.03, 14:41
Unistada ju võib (http://www.tribalfootball.com/october/italnews4051003.html)
Appii, Berlusconid ründavad! :D

Silver
05.10.03, 15:28

Appii, Berlusconid ründavad! :D Tribal rockib!. Nii kollast netilehekülge annab otsida. Igast jama ära kah usu ;)

Robinho
05.10.03, 17:36

Appii, Berlusconid ründavad! :D
Kui keegi mäletab, siis ma mainisin selle juba eelmisel või üleeelmisel lehel ära. Pole saladus, et Milan Tottit ihaldab. Ärgem unustagem, et jalgpallis on kõik võimalik... (Peale Rauli lahkumise Madridist loomulikult)

Jaan
05.10.03, 23:53
Kõigel on hind, Robinho. Kui ei usu, mõtle Figo peale. Lihtsalt mõne inimese hind on liiga kallis.

Robinho
06.10.03, 18:33
Originally posted by Jaan
Kõigel on hind, Robinho. Kui ei usu, mõtle Figo peale. Lihtsalt mõne inimese hind on liiga kallis.
Figo ei tähendanud Barcelonale pooltki nii palju, kui Raul Real Madridile tähendab. Raul on Real Madrid ning Real Madrid on Raul. Rauli väljaostmis klauslit ei jõua nagunii keegi maksta ning isegi kui maksaks, poleks Raul üleminekuga nõus.
HALA RAUL!
HALA MADRID!

Vabandage OT pärast.

Jaan
06.10.03, 20:46
Aga seda ma ju ütlesingi, et mõne hind on liiga kallis!

Devil
16.10.03, 08:06
Sheval on huvitavad unistused: SHEVCHENKO: \'I dream of a summer as an Italian for Euro 2004\'

:D

Silver
16.10.03, 20:45
Mõned on päris ogaraks läinud:P

Neth
26.10.03, 17:00
Kui ta tõesti nii ütles, siis on küll tal midagi peas sassi läinud. Loodan, et ta siiski sellist pulli ei tee, sest iga sportlane peaks ikka oma sünnimaad esindama.

zaz
26.10.03, 17:33
Originally posted by Neth

Kui ta tõesti nii ütles, siis on küll tal midagi peas sassi läinud. Loodan, et ta siiski sellist pulli ei tee, sest iga sportlane peaks ikka oma sünnimaad esindama.

Ta ei saakski seda teha! Tal nagu suts mänge Ukraina eest mängitud, või mis?:doh:

Neth
26.10.03, 17:43
:D :D Zaz kle kas see, et ta on Ukraina koondise eest mänginud tähendab seda, et ta ei saa kondakondsust vahetada, vaevalt küll. Ta ei saa küll selle maa koondise eest mängida, kuid itaalane võib temast sellegi poolest saada.

Neth
26.10.03, 17:47
Ja selle all, et iga sportlane peax oma sünnimaad esindama, mõtlesin ma seda, et ta peax seda esindama ka tavaelus, mitte väljakul. Vabandan kui väljendasin end kehvasti ja mitte aru saadavalt.:doh:

Devil
27.10.03, 00:55
Synnimaa synnimaaks, juu siis on Itaalia nii koduseks muutunud, Mu teada tal itaalia pass kah olemas, aga see selleks. Võtke, kas või see, et kolmas Arnold hakkas kuberneriks USA-s. Free will rules ;). Aga nuh ega ta jah mängida Itaalia eest siiski ei saa.

Aga see kõik pole täna yldse oluline. Oluline on see, et Samp pandi võõrsil kotti 3:0 ;). Väravad siis: Tommilt ja kaks Shevalt :). Tomasson sai algkoosseisus platsile kuna Pippot vaevab vigastus(loodame, et kerge). Mängu parimateks hindas Ancelotti: Simic, Costa, Serginho ja Tomasson. Nemad tõid võidu koju.

Edit: Treze ja Duff, arvake ära, kes nyyd yhe väravaga liider on :õnnelik:

Neth
27.10.03, 16:13
Jah võit pandi kotti, eriti hea meel on veel selle üle, et teine milano klubi (Inter) ei suutnud enamat viigist roma vastu:) . Lausa lust on vaadata, kuidas Milan võitleb tiitli pärast, aga inter pusib liiga keskmike seas.

Silver
02.11.03, 01:49
http://www.soccernet.ee/news.php?id=5148 Jutt siit :D

Devil
02.11.03, 11:18

http://www.soccernet.ee/news.php?id=5148 Jutt siit :D
Tjah väga kahju, mis teha kui jumal kaitseb vahest joodikuid(Juvet) :(

duff_K
02.11.03, 14:40
tead devil ära hammusta seda kätt mis sind toidab ja ka kaitseb .... kuna sa siin joodikuid mainisid :P........ minu arust väga õiglane tulemus pole midagi öelda aga delle alpil vaatam mis saab ;)

Devil
25.11.03, 11:06

tead devil ära hammusta seda kätt mis sind toidab ja ka kaitseb .... kuna sa siin joodikuid mainisid :P Onju ma pole maiteamitupäeva joonud juba, kuss! :ham2: Mina polnud see, kellel laupäeval trennis pohmakas oli :ham1:

A see pole oluline, oluline on see, et Milan lükkas Chievole võõrsil 2:0 ära ;) Forza Sheva!!! :õnnelik:

Devil
27.11.03, 11:24
Ajax on taaskord kotti pandud ning CLi 2 grupifaasi jõutud.
Mul on miskipärast hea meel :õnnelik:.

Tihane
27.11.03, 11:44
Milan näitas üles kindlust ja stabiilsust. Ma hindaks seda 1:0 võitu isegi kõrgemalt kui Arsenali 5:1 võitu Interi üle.

Mehed mängivad kõik ühtlaselt ja pingutavalt. Kaitses ei oodata hambad laiali, vaid on määratud mehed, kes käivad vastaste ründajaid ahistamas ning kindlustajad on taga.

Ründeteravus oli seekord pisut nõrgem sevtsenko oli ainukene, kes oma koha korralikult täitis .. ülejäänud olid laisad.

Cerny Petr
01.12.03, 16:32
Rivaldo lugu siis leidnud lõpu. Peaks saama endale veel päris korraliku klubi ja toreda kodu enne Qatari minemist.

Silver
28.12.03, 21:03
Rivaldost veel niipalju, et on ka tema saanud ühe auhinna. Nimelt andis Itaalia ajakiri Max välja auhinna mängijale, kes tulles Itaaliasse oli maailmaklassist mängija ning lahkudes madalam, kui muru. Kes selle ikka saada võis, kui mitte Rivaldo.

Samas omas kurikuulsas pingereas teist kohta kaks meest - Sergio Conceicao ja Gabriel Batistuta. :P

Silver
31.12.03, 13:32
Prso lükkas tagasi Milani poolt pakutava lepingu ning jääb Monaco ridadesse. Õige kah, kui seal saab piisavalt mänguaega. Milanis oleks mees neljas ründaja valikult.

Devil
31.12.03, 14:02

Prso lükkas tagasi Milani poolt pakutava lepingu ning jääb Monaco ridadesse. Õige kah, kui seal saab piisavalt mänguaega. Milanis oleks mees neljas ründaja valikult.
Huh, saab hingata kergendunult, pole meile koledaid mängijaid vaja ;).

Enivei head vana-aasta lõppu kõikidel fännidele ning, et saabuv aasta oleks nii klubile, kui fännidele veelgi edukam :õnnelik:.

Silver
31.12.03, 14:04
Juventusele eriti :P Head uut ka minu poolt:D

Devil
31.12.03, 20:12

Juventusele eriti :P :eiei:
:kop: Treze :kisakõri: ära palun ropenda siin teemas eksju. :baibai:

Silver
06.01.04, 13:10
Täna toimub see kurikuulus mäng siis: http://www.soccernet.ee/news.php?id=5572 Viik oleks täitsa sobiv tulemus. ;)

Devil
07.01.04, 00:41
AS Roma [1 - 2] AC Milan
24\'[0 - 1]Andrei Shevchenko
45\'[1 - 1]Antonio Cassano
63\'[1 - 2]Andrei Shevchenko

There is only one Sheva!!! :õnnelik:

Devil
11.01.04, 22:27
AC Milan [3 - 1] Reggina
1\'[0 - 1] Stefano Torrisi
6\'[1 - 1]Kaka
55\'[2 - 1]Kaka
68\'[3 - 1]Andrea Pirlo (pen.)

Kaka on nii lahe :D

Devil
18.01.04, 19:51
Täna õhtul õhtul kohtuvad Brescia ja Milan, pole raske arvata kumb võidab :D.
Milani fännid vaikselt nurgatagustes muidu räägivad, et Figot tahetakse Milani tuua ja Seedorfi esitustega polda rahul.

Devil
23.01.04, 01:04
AS Roma [1 - 2] AC Milan
49\'[0 - 1]Alessandro Nesta
57\'[0 - 2]Jon Dahl Tomasson
81\'[1 - 2]Alessandro Faiolhe Amantino Mancini

Milan karikas kindlalt edasi ;). Poolfinaalis kohtume ... ???-ga

See on siis 3 kord jaanuari kuu jooksul kui AS Roma ahju pannakse AC Milani poolt.
Kõik tulemused siis lõppenud seisuga 2:1 Milani kasuks
6. jaanuar Roma 1 - 2 Milan (serie A) Cassano - Sheva 2
14. jaanuar Milan 2 - 1 Roma (Coppa Italia) Tomasson, Ambrosini - Carew
22. jaanuar Roma 1 - 2 Milan (Coppa Italia] Nesta, Tomasson - Mancini

Silver
25.01.04, 19:34
AC Milan [5 - 0] Ancona

Te ikka oskate!

Kuivalt kodus.. Tunnen kaasa Ancona treenerile. 5:0 kaotus pole just mingi pidupäev. Loodame, et selline väravatesadu järgmistes voorudes ei jätku. Devil on raudselt sillas. :D

62\' [1 - 0] Andrei Shevchenko (pen.)

69\' [2 - 0] Rui Costa

76\' [3 - 0] Jon Dahl Tomasson (pen.)

82\' [4 - 0] Kaka

88\' [5 - 0] Kaka

Devil
26.01.04, 22:59
Oeh maivõi, ma olen ikka nii ilus :). 1 puuni kaugusel Romast ja 1 mäng varus.
Rui Costa yle on hea meel :), sai teine yle pika aja taas värava kirja. ehk hakkab ka tema õnn kah taas pöörduma.
15 väravat nyydseks siis Shevalt, tyyp rokib!!! :reiv:

Devil
29.01.04, 17:45
AC Milan [2 - 1] Siena

38\' [1 - 0] Kaka
54\' [2 - 0] Jon Dahl Tomasson
87\' [2 - 1] Tore Andre Flo

Milan 1 kollane vs Siena 6 kollast(ära tegid rsk :S)

Võite arvata kes nüüd tabeliliider on ;)

Even
30.01.04, 21:51
Ac Milan on jah nüüd tabeli liider. Teine vist Inter. Juventus on kuidagi kahvatu see hooaeg Serie A`s.

Devil
30.01.04, 22:15
Originally posted by Evu

Ac Milan on jah nüüd tabeli liider. Teine vist Inter. Juventus on kuidagi kahvatu see hooaeg Serie A`s. Teine on Roma. Lazio, Inter ja Parma jagavad 32 punktiga 4-6ndat koha, väravate vahe järgi just eellnimetatud järjekorras.

Devil
01.02.04, 22:14
Bologna [0 - 2] AC Milan
18\'[0 - 1] Andrei Shevchenko
90\'[0 - 2] Jon Dahl Tomasson

Kas pole mitte suurepärane :-)))

Devil
06.02.04, 20:45
Njah natuke kurbu uudiseid kah siis. Kahjuks lõppes Milani 8 mänguline võitude seeria, karika poolfinaali esimeses mängus(kodus) pidid nad 1:2 alla vanduma Laziole. Lazio avas skoori juba 40ndal sekundil, mil täpne oli Fiore. Hiljem suurendas nende edu F.Couto. Poolaja vileks vähendas kyll vigastusest paranend Inzaghi vahet, kuid teisel poolajal viigiväravat saavutada ei õnnestunud. mängu positiivne osa on, et Pippo on tagasi ;).
Poolfinaali teine mäng peetakse kolmapäeval Olympicol. Midagi kaotada pole, minnakse täispanga peale.

Pühapäeval kohtub Milan Perugiaga, see saab olema tähtis mäng. Üritatakse ju suurendada edumaad lähikonkurentide ees. Teatavasti viimane omavaheline mäng septembris lõppes viigiga. Gattuso lõi oma Serie A karjääri teise värava selels mängus.
Vahemaa suurendamine edeneks kõigeparemini, kui Roma ja Juve viigistaksid Roomas :)

Põnevat nädalavahetust teile kallikesed :) :arm3:

ROOTSI KUNN
12.02.04, 14:29
Eilses karika poolfinaalis tegi Lazio tõelist turmtuld ja Milan sai ikka väga haledalt tappa. Millegi pärast ei meeldinud mulle eile Collina vilepartii ,üle pika aja tegi ta üsna palju vigu. Ei tea ,võibolla ta Itaalias vilistabki nii.:lahe:

Devil
12.02.04, 21:53
Originally posted by ROOTSI KUNN

Eilses karika poolfinaalis tegi Lazio tõelist turmtuld ja Milan sai ikka väga haledalt tappa. Millegi pärast ei meeldinud mulle eile Collina vilepartii ,üle pika aja tegi ta üsna palju vigu. Ei tea ,võibolla ta Itaalias vilistabki nii.:lahe: Lazio, ei teinud mingit turmtuld, Milani kaitse oli lihtsalt niivõrd masendav eesotsas Laurseni ja Simiciga. Ma olen kurb, aga rahul, et see juhtus Coppa Italys mitte Serie As või champion Leagues

duff_K
13.02.04, 00:12
kuna Milani kaitse oli nii masendav siis LAzio saigi turmtuld teha.....aga enamus survest piirdus esimese poolajaga teine poolaeg mäng võrdsustus......vähemalt MIlan see aasta kõike ei võida :D

stefan viziru
19.02.04, 20:54
Kas keegi teab kas mõnes pubis milan-interi mängu ka näidatakse? Hiiu ja buldogi näitavad mingeid suvalisi hispaania liiga mänge sel ajal.

v6hiv66ras
20.02.04, 12:01
Kui kedagi huvitab siis, eelmise aasta Champions League penaltiseeria nüüd datanetis.

Silver
22.02.04, 17:05
Kuna Devka on aeglane, siis tegin mina väikese kokkuvõtte eilsest Milano-derbyst: http://www.soccernet.ee/news.php?id=5944

Devil
15.03.04, 00:27
Juhtus siuke kahetsusväärne asi, et Milan läks Juve kodu väljakul 3:0 juhtima Sheva ja Seedorfi(2) väravatest, aga Ciro Ferrara lõi ühe tagasi. 3:1 Milani kasuks mäng lõppesgi. Head ööd ilusad inimesed.

Silver
15.03.04, 20:11
Õnnitlused.

17
17.03.04, 16:23
See küll kollane uudis, aga Chelsea pakkus 20 mil. naela +Crespo Schevchenko vastu:)
Uudis ise siit (http://www.tribalfootball.com/march/englisnews170304.html)

Devil
17.03.04, 18:18
Originally posted by Roberto Carlos

See küll kollane uudis, aga Chelsea pakkus 20 mil. naela +Crespo Schevchenko vastu:)
Uudis ise siit (http://www.tribalfootball.com/march/englisnews170304.html)
Hui Sheva läheb kuhugi.

resorte
24.03.04, 01:43
Eile AC Milani koosseisus UEFA Meistrite liiga veerandfinaali avamängus Deportivo La Coruna vastu platsile jooksnud Paolo Maldinist sai klubide eurosarjades kõige rohkem mänge pidanud jalgpallur. Kokku on Milano klubi kapten nüüd kaasa teinud 130 kohtumises.

Kogu oma karjääri AC Milanis pallinud 35-aastane kaitsja pidas oma esimese mängu eurosarjades juba 1985. aasta septembris, mil ta osales UEFA karikaturniiri esimese ringi kohtumises AJ Auxerre\'i vastu. Milan kaotas tookord 1:3.

Kuni eilseni jagas Maldini esikohta koos hollandlase Frank de Boeriga, kes kogunud oma 129 etteastet Ajaxi (71), Barcelona (50) ja Istanbuli Galatasaray (8) särgis mängides. Itaallasele Giuseppe Bergomile kogunes tema pika karjääri jooksul Milano Interis (1980-1999) kokku 117 euromängu.

:prill6: ;)

Devil
24.03.04, 07:34
Totti unustas mainida, et Milan võitis selle mängu 4:1, ning läheb suht kindla eduga hispaaniasse korduskohtumist pidama.

Milan on ikka täiesti divine :õnnelik:

fitti
24.03.04, 12:35
Kaka\' on ikka täiesti divine...

joccer007
25.03.04, 10:29
Hea on näha ka Eestis sellist kohta, kus ollakse AC Milani poolt. Minu sõpruskonnas on kõik Reali poolt nii et jah tore kui leidub teisi mõttekaaslasi. Nii et GO GO AC Milan AND wind The Champions League 2004!!!

joccer007
25.03.04, 10:30
Hea on näha ka Eestis sellist kohta, kus ollakse AC Milani poolt. Minu sõpruskonnas on kõik Reali poolt nii et jah tore kui leidub teisi mõttekaaslasi. Nii et GO GO AC Milan AND wind The Champions League 2004!!!

Davids
26.03.04, 00:42
Njaaa.......Milan on olnud v6idukas juba pikemat aega aga omakorda on probleeme puuri tyhjana hoidmisel viimased kolm m2ngu on l6ppenud 3:1.............tubli scoor aga midagi peax ettev6ttma vastaste \"auv2ravatega\":sega10: v6i mis?

Devil
26.03.04, 07:37
Originally posted by Davids

Njaaa.......Milan on olnud v6idukas juba pikemat aega aga omakorda on probleeme puuri tyhjana hoidmisel viimased kolm m2ngu on l6ppenud 3:1.............tubli scoor aga midagi peax ettev6ttma vastaste \"auv2ravatega\":sega10: v6i mis? Niikaua, kuni Milan võidab 3:1 see auvärav ei koti.

edit: viimane mäng lõppes muideks 4:1

joccer007
26.03.04, 15:22
See on natuke jah liiast, et iga mäng on lastud värav lu\"u\"a, aga AC Milan peaks votma mone aja taguse Reali u\"tluse, et lööb vastane palju tahes, meie lööme ikka rohkem. See kirjeldaks praegust head AC Milani minekut. Kui aus olla, siis ju Itaalia stiilis mängides on 3 vï 4 väravat u\"hes mängus lu\"u\"a harjumatu. See näitab veelkord, et AC Milan viljeleb ru\"ndavat stiili jalgpalli, teised klubid enamasti kinnist. Nii et edu AC Milanile, et nad voidaks nii Champions League kui ka Ittalia meistritiitli.

joccer007
26.03.04, 15:23
See on natuke jah liiast, et iga mäng on lastud värav lu\"u\"a, aga AC Milan peaks votma mone aja taguse Reali u\"tluse, et lööb vastane palju tahes, meie lööme ikka rohkem. See kirjeldaks praegust head AC Milani minekut. Kui aus olla, siis ju Itaalia stiilis mängides on 3 vï 4 väravat u\"hes mängus lu\"u\"a harjumatu. See näitab veelkord, et AC Milan viljeleb ru\"ndavat stiili jalgpalli, teised klubid enamasti kinnist. Nii et edu AC Milanile, et nad voidaks nii Champions League kui ka Ittalia meistritiitli.

joccer007
26.03.04, 15:23

Silver
07.04.04, 23:42
Rotikesed, rotikesed..:D 0:3 poolaeg..:P

17
08.04.04, 00:24
Nüüd juba 4-0.Kuigi loodame lisaaega ja penalteid:)

Silver
08.04.04, 00:43
Sõida seenele oma lootmistega!!! 4:0 crash!!! :D tra, mul on hea tuju:D:r66m7: :r66m9: :r66m4:

U2
08.04.04, 00:45
Devilil ja carlosel täna kurb õhtu:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

skint
08.04.04, 00:46
Originally posted by Rui Costa

... ütleb rõõmsalt poisike, kelle nimi on rui costa (ac milan)!

17
08.04.04, 00:47

Tegelikult ma polnud kummagi poolt.Ma tahtsin sellepärast lisaaega ja penalteid, et mäng huvitavam oleks;)

U2
08.04.04, 00:48
... ütleb rõõmsalt poisike, kelle nimi on rui costa (ac milan)!

Ega see ei tähenda veel et ma milani poolehoidja olen :P

Silver
08.04.04, 00:51

Tegelikult ma polnud kummagi poolt.Ma tahtsin sellepärast lisaaega ja penalteid, et mäng huvitavam oleks;) Kas ta tahad öelda, et mäng ei olnud huvitav? Sa ei ole normaalne võll...:P

mazz
08.04.04, 00:55

Tegelikult ma polnud kummagi poolt.Ma tahtsin sellepärast lisaaega ja penalteid, et mäng huvitavam oleks;) Kas ta tahad öelda, et mäng ei olnud huvitav? Sa ei ole normaalne võll...:P
oli huvitav ühepoolselt,deppori poolt,aga kus krt oli milan\'i kaitse??? tra küll,milan on alati old mu lemmik nr.2:(
treze,sa tõesti rõõmustad,et kõik itaalia tiimid nüüd väljas?oleks arvanud,et soovid peale deppor-juve mängu deppori\'le hävingut.mina igal juhul soovisin,kurb,lihtsalt kurb.
loodan et chelsea nüüd võidab.

Davids
08.04.04, 01:53
Deportivo edasi Monaco edasi Porto edasi ja k6ik kes neile allaj2id olid seda w22rt!!!!!

PS:v2ljaarvatud Juve!!:kaval: :deemon: :viha:

Sull
08.04.04, 08:09
HÄHÄHÄHÄÄÄÄ
Milan omati ära nigu nalja. Milan ei suuda lihtsalt, võimalusi oli nii, et vähe pole, a ikka kobistasid ära.
Nüüd võiks neil veel mingi meeletu liiga kriis tulla ning nad jäävad Scudettost ka ilma.

Njah, eks nii leidlikke klubisid, kes suurepärase edumaa maha mängivad ei ole mitte palju.
Lohutage end sellega, et teie olete üks nendest \"ässadest\"

kaitz
08.04.04, 09:02
Yes Milan AUDIS nagu REALGI :D

Devil
08.04.04, 09:27
Originally posted by Sull
Njah, eks nii leidlikke klubisid, kes suurepärase edumaa maha mängivad ei ole mitte palju.
Lohutage end sellega, et teie olete üks nendest \"ässadest\"
Jah yhinesime Realige ja mängisime ilusa edu maha.

Kui aus olla, siis ma eile mängu ei vaatanud. Olin liiga väsinud ja magasin, teleka taga. Öösel mingiaeg voodit vahetadesvaatasin, korra telefonilt kellaaega aga seal oli ees sõnum sõbralt: Sweet Dreams ;)
Minu esimene idee oligi nonii Milan sai 4:0 lutti, teine mõte oli, ehk ikka saime siiski edasi.
Nyyd siis ärgates, livescore tööle ja ohsa imet saimegi 4:0. Tõi lausa kerge naeratuse näole :P
Kahju, et kaotasime,aga nii lutti saades ei tohikski õigust olla edasi saada.
Selle aasta tiitel peab tulema siis serie a eest.

PS! tore, et teid paljusi rõõmustab milani välja kukkumine, minujaoks olete hälvikud :õnnelik:

Pealik
08.04.04, 09:36
Enam sitemini küll minna ei saanud...ainuke klubi, kellele veel pöialt hoidsin aga mis teha...kui ma ei eksi siis on Milanil üldse kehvasti läinud 2 viiki serie A-s ja minu mäletamist mööda ei olnud just kõige tugevamad klubid:doh:

Devil
08.04.04, 09:55
Originally posted by Pealik

Enam sitemini küll minna ei saanud...ainuke klubi, kellele veel pöialt hoidsin aga mis teha...kui ma ei eksi siis on Milanil üldse kehvasti läinud 2 viiki serie A-s ja minu mäletamist mööda ei olnud just kõige tugevamad klubid:doh: Peale 4:1 võitu on mõõn kyll olnud jah :(

Oll
08.04.04, 15:12
Enam sitemini ei saa tõesti minna...

d-fox
08.04.04, 20:45
We are all Rossoneri :D

Devil
09.04.04, 10:28
Originally posted by d-fox

We are all Rossoneri :D jee d-fox leidis logo ylesse :)

Silver
09.04.04, 13:08
Devil ei olegi enam üksi. Õnne ühtsuse leidmisel. Peale vihma tekib erinevaid fänne sama palju nagu metsa alla seeni. Seega tõsist tööd tuleb teil teha, et siin foorumis ka AC Milani teema järjele saada. Kõik positiivsem on just see, et viimasel ajal on Itaalia alamfoorum natukenegi aktiivsemaks muutunud.

Edu ning kordaminekuid tulevikus.

joccer007
12.04.04, 22:25
Mina olen ka juba peaaegu nädal aega AC Milani nii suurt kaotust taga nutnud. kuidas nad ometi said nii kurvalt Euroliigast välja langeda?:(

Silver
13.04.04, 09:17
Hea küsimus. Ma tean vastust. Äkki nad olid lihtsalt nii mannetud? Olgem ausad, mind isiklikult üllatas see tulemus samuti, kuid jäjekordselt leiab tõestust fakt, et pall on ümmargune. Hoolimata väljalangemisest olen tulemuse üle ülimalt rahul.

Päikest.

Devil
13.04.04, 09:36

Hoolimata väljalangemisest olen tulemuse üle ülimalt rahul.

Midagi uut?

Silver
13.04.04, 09:41
Ei. Vabandan Devka, aga lihtsalt see oli hea mäng. :P

Devil
13.04.04, 09:49

Ei. Vabandan Devka, aga lihtsalt see oli hea mäng. :P Tore, et sulle meeldis, edaspidi üritame rõõmu sulle mitte valmistada.

Devil
22.04.04, 14:08
tähendab jah kerge uudis siis: Edgar Davids sõlmis Milaniga 3 aastase lepingu

Robinho
22.04.04, 17:51

Kuidas on lood Vikash Dhorasooga? Kas ka temaga sõlmiti siis lõppkokkuvõttes leping?

Devil
22.04.04, 22:06

Kuidas on lood Vikash Dhorasooga? Kas ka temaga sõlmiti siis lõppkokkuvõttes leping?Kahjuks ei oma siukest infot.

Tanel
02.05.04, 19:13
Õnnitlused Milanile tiitli puhul!!! :sünna: :sünna: :sünna: Järgmine aasta jääb tiitel ka San Sirole, aga lihtsalt Interi auhinna kapi ;)

skint
02.05.04, 19:34
Originally posted by Henryfan

Järgmine aasta jääb tiitel ka San Sirole, aga lihtsalt Interi auhinna kapi ;)

Aga mis siis Juventusest saab?
See ongi minu jaoks arusaamatu, et kuidas näeb välja mitme ühes liigas mängiva klubi toetamine... :sega2: Kelle poolt oled omavahelistes mängudes või loodad viiki või mida? Ma saan aru veel, et erinevate maade erinevates liigades on omad sümpaatiad välja kujunenud, aga see sinu süsteem on ikka pisut hämminguline...

Devil
03.05.04, 01:16
muideks ma ei ole üldse pettunud ;)

Davids
03.05.04, 17:43
J2rgmine aasta j22b tiitel siiski Juvele;)

aazik
03.05.04, 22:40
Mida me siin järgmisest aastast heietame, elame siiski veel tänases päevas.
Ja tänane päev kuulub MEILE!!

:r66m7: :r66m7: :r66m7:

!! BRAVO CAMPIONI !!

Pealik
04.05.04, 11:07
Õnnitlused kõigile Milani fännidele...see aasta olite paremad aga järgmine:kaval:

17
05.05.04, 01:00
Uut verd Milani ridadesse, nimelt 30-aastane Lyoni mängija Vikash Dhorasoo siirdub järgmisest hooajast värske Itaalia meistri ridadesse.

A ja loomulikult õnne Milani vännidele, kuid järgmine aasta võidab Parma:)

Devil
05.05.04, 07:36

Uut verd Milani ridadesse, nimelt 30-aastane Lyoni mängija Vikash Dhorasoo siirdub järgmisest hooajast värske Itaalia meistri ridadesse.

Leping 2006ni ja free transfer nagu ikka

17
06.05.04, 19:00
Ja taas on oodata uut mängijat nimelt praegust Lazio kaitsjat Jaap Stami.Minu andmetel on juba leping sõlmitud ja kõik üleminekuks valmis, vaid suve tuleb veel oodata.

Devil
07.05.04, 01:42

Ja taas on oodata uut mängijat nimelt praegust Lazio kaitsjat Jaap Stami.Minu andmetel on juba leping sõlmitud ja kõik üleminekuks valmis, vaid suve tuleb veel oodata. väääga vana uudis :P

joccer007
14.05.04, 18:53
Yess, me oleme see aasta Itaalia parimad ja teadmiseks teistele Itaalia klubide fännidele, et tiitlit kavatseme enda käes hoida mitu mitu aastat, järgmine aasta oleme veel tugevamad, kui uued mehed meiega liiituvad nii et vastastel pole mingit võimalustki.
Nii et GO GO AC Milan ja võida kõik mis võita annab!!!

sicmic
14.05.04, 20:26
Originally posted by joccer007

Yess, me oleme see aasta Itaalia parimad ja teadmiseks teistele Itaalia klubide fännidele, et tiitlit kavatseme enda käes hoida mitu mitu aastat, järgmine aasta oleme veel tugevamad, kui uued mehed meiega liiituvad nii et vastastel pole mingit võimalustki.
Nii et GO GO AC Milan ja võida kõik mis võita annab!!!

Aga muidugi! Ja uut jõudu palgata on mõtet ju ainult liigavõitjal, teised niikuinii kaotajad. Milleks siis raha raisata? :D

Palju õnne tagantjärgi võidu puhul.

Zidane_nr_5
17.05.04, 12:24
Ac Milan on tugev klubi!!