PDA

View Full Version : UUS Blue Supporters sall

Rainman
11.09.02, 19:55
Nüüd saadaval kolmas jalkasall, sama pehme kui kõik eelnevad...

hind: 175.- , ja JH liikmele 150.-

müügiinfo: RootsiKunn - 05214160 ja Jansa - 050 99366, 6466120

http://greta.cs.ioc.ee/~meelis/sall/BLUE_001.jpg
http://greta.cs.ioc.ee/~meelis/sall/BLUE_003.jpg
http://greta.cs.ioc.ee/~meelis/sall/BLUE_005.jpg
http://greta.cs.ioc.ee/~meelis/sall/BLUE_007.jpg

Peku
11.09.02, 20:06
tësti ilus-ilus sall, eelnevaist kïgist ilusam+veel jalkasåmboolikaga, et ei saaks kossuvïstlustel kanda, tësti hea töö :lahe:

ROOTSI KUNN
11.09.02, 23:40
Alates homsest saab osta kesklinnast Wellingtoni pubist Maakri 19/ 23
asub Radisson SAS hotelli korval . Hinnad samad ,kui kaest katte.
Uleeestiline kohaletoimetamine selgub selle nadala jooksul.:lahe:

FCB
14.09.02, 15:26
Jah , sall on , aga minu arvates olid esimesed 2 palju ilusamad ,
Endal on 2 parti sall millega ma olen väga rahul .
Aga see peaks olema ikka täiesti kama , kus kohas (korvpallimängul või jalkamängul vms) seda salli kanda . kui ma satun näiteks male balti matchile siis ma võtan eesti salli kindlasti kaasa . :D :D

gianluca
14.09.02, 17:44
ilus sall
kas viimasel ajal pole liiga tihedaks läinud sallide välja andmine?

kräka
15.09.02, 21:47
Sall on ülikõva.vahet pole kas kossu võistlustel kanda võib või ei.:õnnelik: :reiv:

Nüüd võiks varsti tulla mingi mütsi varjant

jansa
16.09.02, 13:26
... teadmiseks lõuna-eesti regioonis viibijatele futboliitidele:

Pärnus on salli kiiremas korras odavamalt võimalik saada herr Mayhemi käest ja Tartus herr AiFo käest... Hiljem poelettidel hind ilmselt 200.-

Melwood
16.09.02, 15:12
Originally posted by jansa

Pärnus on salli kiiremas korras odavamalt võimalik saada herr Mayhemi käest ja Tartus herr AiFo käest... Hiljem poelettidel hind ilmselt 200.-

Saan ma õigesti aru, et seda salli hakatakse ka kaubandusvõrgus levitama? Kui nii, siis millal?

jansa
16.09.02, 19:37
Originally posted by Melwood

Saan ma õigesti aru, et seda salli hakatakse ka kaubandusvõrgus levitama? Kui nii, siis millal?
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

...lähitulevikus....

Silver
17.09.02, 16:05
Sain endale ka selle iluduse. Minu meelest on see eelmisest palju kôvem, aga jah igalühel on oma arvamus. Nii, et soovitan soojalt tasub osta.... ;)

Jansu
17.09.02, 21:40
Kui mõlemat kahte salli kõrvuti vaadata, siis see uus on nati tumedam...mulle isiklikult meeldis ntx esimene sall rohkem, aga ega sellelgi midagi viga pole:) ja oii oi oi kui soojad nad on:)

Aabel
22.09.02, 02:36

kuidas herr Mayhemiga kontakti saada?:doh: et tahaks ka nagu salli saada

Swifty2002
05.10.02, 05:09
salliga minnakse nagu spordivõistlustele aga .....
no male võib ju ka sport olla ...

ROOTSI KUNN
05.10.02, 16:35
Originally posted by Swifty2002

salliga minnakse nagu spordivõistlustele aga .....
no male võib ju ka sport olla ...
.... .... ja male ongi meil eestis kõige populaarsem ala ,kõik kohad on ühe paksu maletaja pilte täis.

Rainman
14.10.02, 14:17
Ten points :silm4: Hea, et tal veel meite salli kaelas pole :P

Artur
17.10.02, 15:34
Originally posted by Peku

tësti ilus-ilus sall, eelnevaist kïgist ilusam+veel jalkasåmboolikaga, et ei saaks kossuvïstlustel kanda, tësti hea töö :lahe:

tjah, peku, väga vale vaatenurk minu arvates. mis saaks selles halba olla, et korvpallifännid kannavad nt. koondisemängudel vutifännide salle... näitab see ju ainult seda, kui populaarsed ja head nad on.. :) jalgpallifännid peaksid hoopis uhked olema, et ka teiste spordialade harrastajad nende salle kannavad.. ja natuke edasi diskuteerides.. kas see ei näita mitte nende oma suutmatust selle asjaga valmis saada?

ROOTSI KUNN
20.10.02, 17:21
Artur , vaidlen sulle vastu ja olen 100% Peku poolt. iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde. Ütleks nii ,et kossuvõistlusele ei sobi lihtasalt jalkasümboolikas salliga minna. Aga nad uurivad juba oma salli tegemise võimalusi, ka võrkpallurid teevad sama. Kuna olen ühe salle valmistava firma diiler Eestis siis oman ka vastavat infot.

Nii palju võin öelda, et Blue Supporters salle peaksime veel Islandi mänguks saama .
Kui palju , ei tea täpselt. Kogus on ilmselt väike alla saja.:kaval:

Devil
20.10.02, 17:56
mõmm kui ma vähemalt yhe enne 25 okt kätte saaks broneeriks 2 tykki ära mudu aint yhe :) ja ma olen sulle veel 100kr sees

ROOTSI KUNN
20.10.02, 18:05
Originally posted by Devil

mõmm kui ma vähemalt yhe enne 25 okt kätte saaks broneeriks 2 tykki ära mudu aint yhe :) ja ma olen sulle veel 100kr sees

Saab tehtud ,sir.

FCB
23.10.02, 17:59
noojah kuidas arvate, mul on näiteks teise partii sall kus pole ühtegi jalgpalli või ejl tähist peal , seega ei ütleks ma et see on spets jalgpallisall (kuigi ma ise olen total jalgpallifänn ja muud alad huvitavad mind vähem kui 1%) ja kui kunagi satun judo võistlustele ntx :-D siis võtan selle salli kaasa .
Ma ei saa aru teist , kadedad olete või ? lööte kohe verest välja kui telkus kossumänguajal jalkasalli näete .

madmax999
05.11.02, 22:51
tahaksin salli saada madmax999@hot.ee

madmax999
05.11.02, 22:52
tahaksin salli saada madmax999@hot.ee

ROOTSI KUNN
18.12.02, 13:16
Kasutage võimalust ning ostke jõulukingiks viimased Blue Supporters sallid ,sest neid enam tulevikus ilmselt ei toodeta. Küsida Tallinnast Wellingtoni baarmanilt ,sest seal on nad müügil.:)