PDA

View Full Version : Eesti - Belgia - Tartlased hädas

malagar
12.09.02, 00:11
Mul ja mu sõbral on selline probleem ,et tahaks mängule minna - piletihinnaga saab hakkama aga mängu algusaeg on täielik jama - kui mäng algab kell 21.30 siis ta lõppeb umbes 23.30, aga viimane buss Tartusse väljub kell 23.15. Seega oleks selline küsimus, et kas mõni seltskond organiseerib Tartust bussi vm. transporti, et minna mängule ja tulla samal päeval tagasi Tartusse. Vaja oleks kohta 2-le õnnetule fännile, kes praegu ei riski veel piletit osta. :oih:

jots
12.09.02, 02:40
Mis kuradi jutt. Kuhu jääb kohustuslik afterparty?
Hommikul hakkavad kella viiest juba bussid Tartu poole vurama, probleemi pole.

Tegelikult äkki organiseerivad Tartu inimesed jälle mingi ühisbussi Tallinna, fänne Tartus ikka jagub.

aiFo
12.09.02, 16:45
teRe!

arvata v6ib, et kuiv6rd jalgpallihaigla tartu palati viimane reis vene m2ngule m2rtsikuus 6nnestus 120%, siis ehk midagi tekitame j2lle... kui 6nnestub affi ja andyga kokku saada, siis ehk r22gime asjast...

pRmt!

aiFo.

Poborsky
12.09.02, 17:37
Pange kindla peale buss käiku, seltsis segasem.

Mina, kellel meeldib häälega teistesse Eesti linnadesse häälega sõita, küsin: kas koondise fännide seas on veel paadunud hääletajaid?

vandersell
12.09.02, 18:01
Originally posted by Poborsky

Mina, kellel meeldib häälega teistesse Eesti linnadesse häälega sõita, küsin: kas koondise fännide seas on veel paadunud hääletajaid?
Paadunud ei ole aga kui üksi ringi liigun, siis on ikka häälega käidud. Kui palju sõpru koos, siis ikka bussiga, või autoga. Üllatavalt hästi võetakse meesrahvas peale. see on muidugi kahe otsaga asi- ükskord võetakse kahe minutiga peale, teinekord läheb tund aega. Olen ka üldse mitte peale saanud... Väljaspool Eestit pole hääletanud.

Poborsky, kui see on hingelähedane teema, võid vastava avada ju off topicu all ;)

Artur
12.09.02, 18:16
Originally posted by aiFo

teRe!

arvata v6ib, et kuiv6rd jalgpallihaigla tartu palati viimane reis vene m2ngule m2rtsikuus 6nnestus 120%, siis ehk midagi tekitame j2lle... kui 6nnestub affi ja andyga kokku saada, siis ehk r22gime asjast...

pRmt!

aiFo.

jah!

asi oli tõesti vägagi õnnestunud ning oleks väga lahe, kui härrased Aff ja AiFo & Andy suudaksid veel venemaa-mängu laadse reisi korralda, sest nagu mainisid, õnnestus asi 120%...vähemalt minu kui reisija jaoks siis :)

jõudu tööle! :prill6:

Andy
12.09.02, 18:54
täna saame Aifoga kokku ja arutame asja ning teavitame tulemustest siin, ei näe küll põhjust, miks ei peaks taas ühisbussiga minema

SDK
12.09.02, 18:57
No häälega ei lähe ma enam kuhugi. Sai siin üks suvi sõbraga häälega Prantsusmaal käidud ja nüüd aitab. :) Nö jala ei käi ja vett ei joo enam...:) Pärnust peaks veel busse liikuma. Ka rong on ju variant. :) Auto jääb ära, kuna õlu tahab ju joomist ;)

Artur
12.09.02, 19:25
Originally posted by Andy

täna saame Aifoga kokku ja arutame asja ning teavitame tulemustest siin, ei näe küll põhjust, miks ei peaks taas ühisbussiga minema

selline väike täpsustav küsimus, et kas jutt käib kohtumisest uus-meremaaga, mis vist tegelikult meie esimene kodumäng oleks, või siis EM-valikmängust belgiaga? ise arvan, et ikkagi belgia-mängust, kuid otsustaksin igaks juhuks järele küsida.

ciao ;)

Juks
14.09.02, 00:53
Jutt käib siin ikka Eesti-Belgia mängule minekust, sest:
1) Topicu pealkiri sisaldab sarnast tähtede kombinatsiooni :D
2) Eesti-Belgia mäng algab 21.30, aga Eesti-Uus-Meremaa 19.00 (kui nüüd mööda ei pane)

Aga jah, Venemaa mängule minek oli igati lahedalt korraldatud. Pealegi ei tahaks nüüd 13ndal ja reedesel päeval ebausust rääkida, aga tookord Eesti võitis. Kui nüüd Tartu fännid jälle ühisbussiga lähevad, ei pea ka Belgia survele vastu...

mel21
14.09.02, 02:00
:õnnelik: Trio AAA tegutseb jälle!

Juhul kui...,

kas bussikohta oleks võimalik ka fännisektori pileti broneeringu ja väljaostuga siduda???

tänades, murelik lugeja

jjriado
14.09.02, 02:12
Originally posted by mel21

Juhul kui...,

kas bussikohta oleks võimalik ka fännisektori pileti broneeringu ja väljaostuga siduda???

tänades, murelik lugeja

Tahaks loota, et kui see buss tuleb, et siis sinna võetakse ka neid tegelasi peale, kes JH-sse ei kuulu.

Kah tänades, aga veel murelikum lugeja.

greenday
14.09.02, 05:47
Originally posted by jjriado

Originally posted by mel21

Juhul kui...,

tänades, murelik lugeja

Tahaks loota, et kui see buss tuleb, et siis sinna võetakse ka neid tegelasi peale, kes JH-sse ei kuulu.

Kah tänades, aga veel murelikum lugeja.Mitte mingil juhul. Nali.

malagar
14.09.02, 05:51
tahaks öelda ,et selline nali pole üldse mitte naljakas:(

Jaan
14.09.02, 09:52
No ma naersin end kyll pooleks. Eksole.

asdf
14.09.02, 14:04
Oleks kah võibolla tuleja kui selline ühisminemine korraldatakse :) Mul pilet taskus, eile ostsin :)

Jansu
14.09.02, 14:43
Mina ka , mina ka!!!!:)

junks
14.09.02, 20:30
Igatahes sellega, et Tartust bussitäit kokku ei saa, probleemi küll pole. Buss peab kindlalt minema.
Kas Uus-Meremaa mängu jaoks ka buss tellitakse?(kuidas on minejatega lood?)
Trio AAA ajab asja joonde.

Glazza
18.09.02, 04:17
Originally posted by Jaan

No ma naersin end kyll pooleks. Eksole.

Einoh Jaan - kes iganes sa ka ei oleks - miks sa pead küll nii õel ja pahatahtlik olema, sinusugused tuleks ükshaaval maha tappa..

Andy
18.09.02, 04:27
Daragiije ljuudi- jalgpallivandaalide grupeering AAA, nagu meid siin ristitud on, istub täna st kolmapäeval maha ja asub maad kuulama firmadega eesotsas Taisto ja A le Coq. Nii et stay tuned :)

Jaan
18.09.02, 05:39
Originally posted by Stennur

Einoh Jaan - kes iganes sa ka ei oleks - miks sa pead küll nii õel ja pahatahtlik olema, sinusugused tuleks ükshaaval maha tappa..

Homme!

aiFo
18.09.02, 13:00
oioioioi, mis siin toimub!;)

niisiis, täna on siis SEE päev, kus minnakse myts näpus taisto kontorisse ja kysitakse, kas meiega tegemist tahetakse teha...:) kuiv6rd kui meid nyyd pikale lainele saadetakse, siis v6ite selles syydistada ainult ISEENNAST, kallid tartlased, kes te endid venemängu järgselt bussis l6bustatult tundsite:) ehk LIIGA l6bustatult bussifirma arvates?:doh:

ok-ok, on teisigi puid metsas, nii et ära ei tohiks pyha yritus mitte...

aga vastaks siin paarile kysimusele, mis tegelastel tekkis:

1.bussi lubatakse k6ik, kes endale selleks pääsme 6IGEAEGSELT suudavad lunastada, olenemata soost, vanusest, seksuaalsetest eelistustes ja parteilisest kuuluvusest:õnnelik:

2.est-bel mängupileti SAAB meie kaudu bronnida-osta fännisektorisse 97% t6enäosusega (läbirääkimised käivad) ja selleks ei pea tingimata olema JH liige.

3.mitte liigselt r66mustada-kurvastada, detailid selguvad minutitega :kaval:

4.olge ise kah tublid!

aiFo.tuli takus:lahe:

stiff
18.09.02, 13:24
mäng uus-meremaaga pidavat alagama kell 14.00

Aabel
18.09.02, 14:41
Kuidas siis pärnust minnakse? Ja kas Pärnust ei võiks bussi organiseerida oleks põnevam kui rongi või liinibussiga. :õnnelik: Jään ootama vastukaja.

troll
18.09.02, 17:46
aiFo !

Ma oleks ka kindel bussiga tulija, annad ehk kuidagi teada, kuidas bronnida ja maksta saab. janar@iavenue.ee

Jansu
18.09.02, 17:51
Aifo, minuga palun kindlasti arvestada!:) Ja pileti bronniks ka ära:)

Jansu
18.09.02, 17:57
uus-meremaa mängule kah buss läheb?

asdf
18.09.02, 18:06
Uus-Meremaa mängule minu teada bussi ei lähe, jutt käib ikkagi tähtsamast, Belgia, mängust :)

Jansu
18.09.02, 18:08
Vai nii siis...see Uus-Meremaaga mäng ei olegi tähtis?:sega4:

SDK
18.09.02, 18:12
Tea jah, palju on Pärnust minejaid? Kas on mõtet midagi orgunnida? Omal küll juba auto seltskonnaga valmis sebitud aga mida rohkem rahvast seda uhkem! :)

asdf
18.09.02, 18:33
Jansu, lihtsalt Eesti - Belgia on EM valikmäng ja mäng Uus-Meremaaga sõpruskohtumine - selge see, et EM valikmängu vastu on huvi suurem, pilet kallim ja mõtekam investeering. Usun, et kõigil pole nii palju raha, et nädalas kahele mängule minna, maksta sõidu eest jms. Kui rääkida puhtalt pileti rahast, siis pole ju summa 350 krooni (250 Belgia mäng, 100 Uus-Meremaa) nii suur, aga kui liita sinna sõit Tartust, õlled jne.. siis läheb summa suhteliselt suureks :deemon:

Jansu
18.09.02, 18:41
Kelle jaoks läheb, kelle jaoks mitte:) :P
Aga jah....eks natuke raha ikka läheb...aga mul sellest kahju ei ole!! :):õnnelik:

SDK
18.09.02, 19:26
Ega ei olegi kahju :) Aga kui raha üldse ei ole, siis ei saa ka kahju olla;) See on nigu sitem variant. :)

Aabel
19.09.02, 17:12
Originally posted by SundanceKid

Tea jah, palju on Pärnust minejaid? Kas on mõtet midagi orgunnida? Omal küll juba auto seltskonnaga valmis sebitud aga mida rohkem rahvast seda uhkem! :)

Kas autos ruumi on? Mina oleks küll bussiga mineja.

SDK
19.09.02, 19:23
Originally posted by Aabel

Kahjuks pole autos enam ruumi :( Aitaks küll noort võitluskaaslast aga... Mõni teine kord äkki! ;)

Aabel
22.09.02, 02:17

Originally posted by Aabel

Kahjuks pole autos enam ruumi :( Aitaks küll noort võitluskaaslast aga... Mõni teine kord äkki! ;)

Jah peab siis kahjuks bussi või rongiga minema.:(