320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väike abi hättasattunud sõbrale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väike abi hättasattunud sõbrale

    Austatet JH liikmed ja jalgpallisõbrad!

    Nagu te võibolla juba teate ei saanud Lua-Lua 24-ndal tunnil Horvaatiasse koos teiste fännidega kaasalennata , kuna teda ja ta perekonda tabas isa kaotuse näol ootamatu õnnetus, mistõttu ei saanud ma enam ka Lua-Luale raha (4400.-) tagasi maksta...
    JH teeb siinkohal ettepaneku ja avab kõigile vabatahtlikele arve Lua-Lua toetuseks, et kasvõi osaliselt tema tasutud reisuraha kompenseerida. Toetajate nimed on üleval antud postituse all.

    a/a 221019232745 Hansapank, JalgpalliHaigla,
    selgitusse kirjutage: CRO/Lua-Lua/oma nimi/
    (NB! Kui toetaja soovib olla anonüümne siis ärgu oma nime CRO/Lua-Lua järele lisagu.)

    Me keegi ei tea millal ise teinekord kaaslaste abi vajame või ootamatusse olukorda satume - siis oleks ju tore kui tajud teiste toetust ja ühtsust tunnet... ja selle tunde loomiseks kandsin JH arvele Lua-Lua fondi n.ö. seemneks 200.-EEKi....

    RummaBastards!

    #2
    Replying to Topic \'Väike abi hättasattunud sõbrale\'

    V\'ga m]istlik ettepanek, toetan samuti rahaliselt.
    Heale sobrale Lua- Luale avaldan sudamest kaastunnet . Onnetus ei hyya tulles.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Väike abi hättasattunud sõbrale\'

      ... üldiselt läheb heategevus-korjandus hästi, JH arvele on kogutud 200.- EEKi mis ma alustuseks ülekandsin... Elagu Eesti jalkafännide ühtsustunne...
      RummaBastards!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Väike abi hättasattunud sõbrale\'

        Originally posted by jansa


        ... üldiselt läheb heategevus-korjandus hästi, JH arvele on kogutud 200.- EEKi mis ma alustuseks ülekandsin... Elagu Eesti jalkafännide ühtsustunne...
        Kas olen mina millegist valesti aru saanud või olen ma lihtsalt loll. Ma ei saa aru, milleks see korjandus kui Lua asemel sõitis 13 ja tema peaks nagu Luale selle kinni maksma või olen ma valesti aru saanud... Kui Luale 13 seda reisi kinni ei maksa siis oleks see korjandus tõesti hädavajalik.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Väike abi hättasattunud sõbrale\'

          Originally posted by Sen


          Originally posted by jansa


          ... üldiselt läheb heategevus-korjandus hästi, JH arvele on kogutud 200.- EEKi mis ma alustuseks ülekandsin... Elagu Eesti jalkafännide ühtsustunne...
          Kas olen mina millegist valesti aru saanud või olen ma lihtsalt loll. Ma ei saa aru, milleks see korjandus kui Lua asemel sõitis 13 ja tema peaks nagu Luale selle kinni maksma või olen ma valesti aru saanud... Kui Luale 13 seda reisi kinni ei maksa siis oleks see korjandus tõesti hädavajalik.
          .... maksab 2200 e. 50% ja aasta aja peale!!!!! C´mon - kas sa laenaksid raha aasta aja peale - 50% rentaablusega + inflatsioon??
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Väike abi hättasattunud sõbrale\'

            Originally posted by jansa


            Originally posted by Sen


            Originally posted by jansa


            ... üldiselt läheb heategevus-korjandus hästi, JH arvele on kogutud 200.- EEKi mis ma alustuseks ülekandsin... Elagu Eesti jalkafännide ühtsustunne...
            Kas olen mina millegist valesti aru saanud või olen ma lihtsalt loll. Ma ei saa aru, milleks see korjandus kui Lua asemel sõitis 13 ja tema peaks nagu Luale selle kinni maksma või olen ma valesti aru saanud... Kui Luale 13 seda reisi kinni ei maksa siis oleks see korjandus tõesti hädavajalik.
            .... maksab 2200 e. 50% ja aasta aja peale!!!!! C´mon - kas sa laenaksid raha aasta aja peale - 50% rentaablusega + inflatsioon??
            Sel juhul pole mul lihtsalt sõnu!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Väike abi hättasattunud sõbrale\'

              Sel hetkel oli mul raha küll kõige vähemtähtsam ja oleksin oma koha andnud ka täiesti tasuta..Kuna 13 oli nõus vähemalt osa reisi tasust hüvitama, siis sobis see täiesti ja miskit paha 13ne kohta mul ütelda küll pole.

              Küll aga on mul tohutult head ütelda Jansa kohta, kes tegelikult vähemalt selle osa rahastki mulle välja rääkis ja kelle poolt ma tohutut toetust kogesin. Tänan Sind südamest, Jansa!
              Howay the lads!

              Kommentaar

              Working...
              X