320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vargad ühistranspordis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vargad ühistranspordis

    Umbes pool tundi tagasi sõitsin number 3 trolliga mustamäelt kesklinna ja oleksin peaaegu rahakotist ja telefonist ilma jäänud. Seisin püsti seljaga vahekäigu poole ja tahtsin Vabaduse väljakul maha minema hakata, kui tundsin, et kuidagi kahtlaselt kitsas on. Kohe tekkis ärevus hinge ja märkasingi, kuidas mu rahakott rändas vaikselt ühe suli hõlma alla. Võtsin kohe koti seljast ja nägin, et lukk on lahti kistud.

    Esialgu ei näinud, kas telefon on alles või mitte, nagu hiljem selgus, polnud seda kätte saadud. Esimese hooga haarasin kohe tüübil rinnust kinni - neid oli muide kaks, mõlemad minust nooremad venelased -, ja käskisin rahakoti tagasi anda. Muidugi hakkas seal mingit möla tulema stiilis \'ja nitsevo ne zdelal\'. Üks naine oli samuti märganud (usun, et märkajaid oli rohkemgi, aga eestlasele omaselt ei julge keegi midagi teha) ja tõstis kisa, et varastavad. Troll oli juba peatunud ja uksed lahti, mina hoidsin tüüpe kinni, kuni siis rahakott maha potsatas. Haarasin selle kiirelt ja veendusin, et kõik on alles. Samas hetkel märkasin ka, et telefon on omal kohal.

    Vargad tegid kohe rahulikult minekut, üks ühele, teine teisele poole, nagu ei tunnekski üksteist. Kusjuures esmase šokiga ei jäänud isegi teise mehe nägu meelde. Sammusin siis ühele hiinlase välimusega tüübile järele ja rääkisin taga paar sõna vene keeles. Oleks miskit kadund olnud, siis oleks vist keegi kolakat saanud

    Igatahes jäi sellest väga halb tunne sisse. Hea, et kõik veel niimoodi lõppes. Nüüd olen targem ja enam väärtasju kotis ei kanna. Ja veel - kui ikka näete, et kelleltki midagi varastada üritatakse, siis tõstke häält või minge appi! Enda nahk on küll kõige lähemal, kuid ega enne aru ei saa, kui endaga juhtub.
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    #2
    Replying to Topic \'Vargad ühistranspordis\'

    Nr. 3 troll on üldse igasuguste kahtlaste tüüpide lemmik. Läksin ükspäev sõbraga Kaubamaja juurest trolli peale. Rahvast oli nii keskmiselt. Istusime keskmise ukse juurde maha. Järsku kuulen et mingi nihelemine tagumise ukse juures. Kolm jumala korraliku olemisega tüüpi astusid trolli ja pugesid kiirelt ukse juures seisnud naise juurest lähedalt läbi ja hakkasid trolli etteotsa liikuma. Sel hetkel, kuigi nägin kogu situatsiooni pealt, ei osanud midagi kahtlustada. Tüübid olid niivõrd osavad. Kui nad aga enne trolli peatusest väljumist maha kargasid, hakkas asi kahtlane tunduma. Kuna naisterahvas oli vana rahu ise, ei hakanud eriti muretsema. Mõne aja pärast kiikas tädi käekotti ja avastaski, et rahakott kadunud. Mobiil oli õnneks alles, kuna nägin, et ta kellelegi helistas. Kõnest tuli välja, et ta oli Saaremaalt nädalaks Tallinnasse kaugõppe sessile tulnud. Eks ta polnud enne Tallinna eluga piisavalt kokku puutunud. Endalgi tekkisid seda kuuldes ja nähes süümekad, nagu oleks ise süüdi.
    PS. Ühel mu sõbral löödi samas Kaubamaja peatuses trolli pealt maha tulles lõualuu puruks.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Vargad ühistranspordis\'

      aga mu ema ütles, et kott tuleb bussis/trollis (eriti, kui see täis on) alati seljast ära võtta

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Vargad ühistranspordis\'

        Originally posted by Rainman
        Seisin püsti seljaga vahekäigu poole ja tahtsin Vabaduse väljakul maha minema hakata, kui tundsin, et kuidagi kahtlaselt kitsas on.
        täiesti tavaline skeem on see - paar võlli tekitavad väiksematsorti trügimise ja siis mõni osavam polt pistab käe kotti või kuhuiganes ja asjad ongi lännu... yhel mu tuttaval tehti ka nii puhas töö... enamjaolt on need noored vene nolgid (täpselt nagu herr Kastekannul juhtus) ja siis yks korralik tou ärapanna ning rahuliku südamega edasi minna!
        The other line moves faster.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Vargad ühistranspordis\'

          Pärast seda kui ma bussist maha tulles avastasin (paar a-t tagasi), et rahakotti ( mis bussi peale astudes veel olemas oli) enam taskus pole, kannan ma kõike seesugust rangelt põuetaskus
          Pangakaart &sularaha pole veel kõige hullemad, aga kõikvõimalike muude kaartide taastamine võtab ropult aega&raha
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Vargad ühistranspordis\'

            Postitas Undi
            aga mu ema ütles, et kott tuleb bussis/trollis (eriti, kui see täis on) alati seljast ära võtta
            ...isegi sellest pole abi
            soitsin nr6 trolliga õismäele, seljakott käeotsas kõlkumas, sahtlid voi siis see avamise pool hoolikalt jalgade poole keeratud.Rahvast muidugi ilgelt palju. üritan siis ennast seal kuidagi tasakaalus oida, teate ju isegi monda trollijuhti stiilis pidur-gaas. taksopargis siis äkki vaatan, et tore lugu küll, kotilukk lahti !!! Muidugi olin ma just oma rahapaunast koos koige eluks vajaikuga just krdi varganägudele loovutanud
            kusjuures ma ei kujuta siiamaani ette mismoodi nad seda tegid ?? kott oli põrandast ca 10cm kõrgusel ja jalgade vastus.
            seanäod igatahes
            *oleme sõbrad edasi*

            Kommentaar

            Working...
            X