PDA

View Full Version : Eesti - Belgia mängu piletid

maakas
13.09.02, 17:33
Kuulsin, et piletid tulid täna müüki, äkki keegi teab kas JH broneerib kohad ära, kui jah siis kuidas oleks võimalik piletid ära tellida? Või mis on fännisektori number?

jansa
13.09.02, 18:08
... kuule maakas sa oled ikka tõeline maakas...
Belgia ja ka Uus-Meremaa mängude pileti info on siin foorumis juba tükk aega üleval olnud, kas on mõtet jälle uus postitus teha ja loota et äkki keegi mämmutab sulle info ette või veel parem et tooks kätte ära kohe...selleasemel et siin alateemade all pisut ise ringi vaadata:viha:
Või oled sa 11 aastane - siis on mõneti andestatav ehkki

argo
13.09.02, 19:09
;) , jansa, sul on täitsa õigus aga kas natuke kuidagi leebemalt ei oleks võinud öelda. Minulgi oli see algus raske ja on veel praegugi aga uusi vutisõpru võiks ju isegi ehk nati aidata ja toetada. või mis?:)

Silver
14.09.02, 17:10
Neid vutisôpru ju siiski vähevôitu! :lahe: Teinekord vôiks siiski ju aidata ka.... Kuigi jah pole môtet sôimata, kui nimi ütleb juba kohe ära kellega tegu. Aga jah, môtetuid teemasid ei tasuks jah teha! Algaja asi :D

mg
14.09.02, 21:48
maalt või mitte, hind on ikka kirves.:viha:

kotkas0
22.09.02, 16:58
mis kuradi kirves mis sa tahad mimngi k\'u\'mne eeguga koondise m\'a\'ngule minna?
On t\'a\'iesti normaalne kui s6prusm\'a\'ng 100 ja valikm\'a\'ng 250. Mille eest see stata valmis ehitatakse, kui meie ka raha ei anna.:myts7:

Martin
22.09.02, 20:20
Üldiselt on hind ikkagi liiga kallis. Ja punkt.

Sõprusmäng ei tohiks olla kallim kui 50 krooni ning valikmäng, kui on eriti mõnna, siis 150. Tavaliselt kuhugi sinna vahele. Peale selle peaks ikkagi staadioni eri sektsioonides olema erinev hind, sest vaadatavus pole kõikjalt sama, kuid see on tulevikumuusika.

Muide - Andorra mänguks oleks hea, kui pilet pandaks nt. 25 krooni. Saaks nii mõnegi inimese ehk staadionile rohkem ning näidata, et Eesti ehk oskab isegi rünnata.

/me maksab rahulikult EJL-i hingehindu, kuid samas leiab, et nuriseda võiks kah...

Artur
22.09.02, 23:50
Originally posted by kotkas0

mis kuradi kirves mis sa tahad mimngi k\'u\'mne eeguga koondise m\'a\'ngule minna?
On t\'a\'iesti normaalne kui s6prusm\'a\'ng 100 ja valikm\'a\'ng 250. Mille eest see stata valmis ehitatakse, kui meie ka raha ei anna.:myts7:

Ei saa kohe mitte nõustuda. Nagu Martin juba mainis, oleks variant, kus sõprusmäng maksaks umbes 50 krooni ja valikmäng 125-150, igati normaalne. 250 on ikka liig.

Küsid, et mille eest staadion valmis ehitatakse, kui me neile raha ei anna. Usun, et väiksem piletihind meelitaks tunduvalt suurema rahvamassi staadionile kohale ja sellega kogutaks kokku umbes samasugune summa nagu 250 kroonise piletigagi. Vahe oleks ainult selles, et inimesi oleks rohkem. Mõtle nüüd ise, kumb oleks parem variant. Kas see, et maksad rahulikult oma 250 EEK-i ja läheksid staadionile, nähes seal umbes 2000 inimest, või see, et maksaksid 2 korda vähem, aga rahvast oleks kaks korda rohkem.

argo
23.09.02, 01:35
Kommentaari veel niipalju, et sõprusmänguks pole see hind nii kirves midagi aga valikmängu hinna üle võiks nüriseda vähe küll, kuid arvan ka seda, et see hind ei ole ainult eesi meeste poolt väljamõeldud, et ühesõnaga juhib seda asja ka FIFA.
pole hullu hoiame raha kokku ja lähme vaatama ikka. :õnnelik:

-madis-
23.09.02, 01:40
Originally posted by argo

Kommentaari veel niipalju, et sõprusmänguks pole see hind nii kirves midagi aga valikmängu hinna üle võiks nüriseda vähe küll, kuid arvan ka seda, et see hind ei ole ainult eesi meeste poolt väljamõeldud, et ühesõnaga juhib seda asja ka FIFA.
pole hullu hoiame raha kokku ja lähme vaatama ikka. :õnnelik:
Vaatama tuleb loomulikult minna, aga kahtlen selles,et seda pileti hinna värki FIFA juhib. Eks see ole ikka EJL teha.

Jaan
23.09.02, 02:56
S6prusm2ngud, kus niikuinii v2hem rahvast on, v6iksid olla odavamad jah. Samas, kui vastas on ikka v2ga atraktiivne v6istkond, siis pole 250 ka liiast. Hollandi ja Iiri m2ng myydi v2lja. Selliseid publikumagneteid meie praeguses alagrupis muidugi pole.

INCE
24.09.02, 13:33
250 on ikka palju küll. Ok , tulevad kohale kõige tulihingelisemad fännid , kes enne jätavad leiva ostmata kui statkale minemata ja valgekraed kellel ka 500 või 1000 pole oluline.Aga nagu sportrditähtede mäng näitas , staadioni saab täis siis kui hinda liiga lakke ei kruvita.Näiteks Osijekis maksis Horvaatia-Eesti pilet ca 7 EUR (u 100 EEK) ja meil võiks olla sõprusmäng 50 ja valikmäng 100 ja üldse võiks pileti hind olla vastav kohale või sektorile.Igas riigis on kodufännidele piletihind odavam kui külalistel...
õnneks on midagi muutumas, sest juba pakutakse ka perepileteid, kus vähemalt laps saab sisse 50 eest mitte nagu Hollandi või Iirimaa mängud kus isegi imik maksis 250.-:viha:
Muidugi on alati oht, kui hind on liiga madal , siis tekivad hangeldajad , aga neid on niikuinii.

SDK
25.09.02, 12:48
Kes oskab öelda, palju veel pileteid järgi on ja kuhu normaalsetesse sektoritesse veel saada on kohti? Tra omal siin vaja suurem ports korraga osta jai saand kohe sõprade käest raha kokku ja nii see viibis. Kui aga kaugemalt sõpradega tulema hakata, siis peaks ju ikka ühes kohas kohad olema jne. Ei saa ju nii, et tuleme Pärnust, võtame autos juba väikest soojendust ;) ja siis värava taga minnakse lahku, et okei, ma lähen vännisektorisse ja Sa mine sinna uugametsale istuma. Pärast elistame....:D

kräka
25.09.02, 13:59
Kas jalgpallli haigla proneerib piletid ära ka .:doh:

jyriöö
25.09.02, 16:18
Originally posted by INCE

Muidugi on alati oht, kui hind on liiga madal , siis tekivad hangeldajad , aga neid on niikuinii.
Hangeldajate vastu aitaks ehk see, kui ühel isikul oleks võimalik osta ainult teatud arv pileteid. Näiteks iga vend saaks osta ainult 5 pääset. Klubid ja organisatsioonid (ntx Jalgpallihaigla) saaksid aga endiselt suuremate koguste näol pileteid omandada.

vandersell
25.09.02, 16:38
Originally posted by jyrioo

Hangeldajate vastu aitaks ehk see, kui ühel isikul oleks võimalik osta ainult teatud arv pileteid. Näiteks iga vend saaks osta ainult 5 pääset. Klubid ja organisatsioonid (ntx Jalgpallihaigla) saaksid aga endiselt suuremate koguste näol pileteid omandada.
ei usu, et see aitaks- alati saab mitu korda sabas seista või sõber kaasa võtta, kes ka 5 piletit ostab.

*vandersell on ka ühe korra piletitega hangeldanud ja kasumisse jäänud :P

Hellik
25.09.02, 16:40
Belgia-mänguks on 250 suht normaalne hind. Tegemist on ikkagi valikmänguga ja vastane on ikka päris heast klassist ka, lisaks on tulemas palju ka välisfänne. Kuid selliste sõprusmängude (nagu Moldova või NZL-iga) puhul võiks hind olla tõesti 50 eeki kandis. Selline hind meelitaks kohale rohkem
nooremat seltskonda, peamiselt muidugi kooli-, kuid ka üliõpilasi, kelle jaoks 50 eegune hinnavahe on ikka päris oluline näitaja. EJL-i peamiseks eesmärgiks peaks olema vutihuvi igakülgne laiendamine(loe: koondisemängude külastatavuse suurendamine), mitte iga krooni tagaajamine.

jansa
25.09.02, 19:34
Originally posted by jyrioo

Originally posted by INCE

__________________________________________________ ______________________

..sellest loogikast ei saa ma aru, hetke seisu ja mänge arvestades oleks eeldada et kui hind on madal siis oleks lihtsalt statka praktiliselt täis...sest NZL ja BEL ei tooks 50.- EEKise piletigi puhul kesksügisel 9000 inimest statkale kahjuks. Oleks siis ITL, ENG, või NED vms. jalka suurriik ja sinnajuure kuuluv fenomen. See tõttu pole piletite otsasaamist karta ja spekuleerimist samuti. Või arvad et keegi rikkurist spekulant ostaks mingi 1000 piletit 50 EEKiga ära eeldades et tekib defitsiit (N : Belgia mängu puhul võiks ju nii arvata kui..) ja hakkab siis 60.- müüma..vaevalt et keegi veel meil sellist äriideed ja riski võtta julgeb...selline võimalus oli vaid eelmisel suvel kus avamäng uuel staadionil ja hea vastasega lõi selleks hea pinnase....
__________________________________________________ _____________________-

vaikiv mees
27.09.02, 19:31
Osijekis maksis Horvaatia-Eesti pilet ca 7 EUR (u 100 EEK)

oleneb suuresti ka riigi üldisest hinnatasemest. Eestis oleks vist Belgia-mängu eest 100.- liiga vähe küsida

Hangeldajate vastu aitaks ehk see, kui ühel isikul oleks võimalik osta ainult teatud arv pileteid.
ei ole võimalik takistada kedagi teist korda sappa seista jne. See oli vene ajal nii, kui asjad maksid alla nende õiget hinda& suvaline vend oleks muidu poe üksi defitsiidist tühjaks ostnud

Meelis M
27.09.02, 21:09
kas kohapealt ei saa osta vää???

Poborsky
27.09.02, 21:45
Kes Jalgpallihaigla sektorisse otsatribüünil pileteid soovivad, vaadaku ruttu foorumi sektsiooni MTÜ Jalgpallihaigla ning tegutsegu sama nobedasti![b]

jots
30.09.02, 00:55
Elementaarne majanduslik mõtlemine. Kui 250 müüakse staadion välja - mis kuradi pärast peaks siis 100 krooniga müüma hakkama?

Ma saan aru küll, et kõigil oleks tore kui pilet odavam .. majanduslik kasu sees, kuid EJL tahab ka majanduslikku kasu saada.

Teine asi muidugi kui pileti hind on nii kõrge, et mängule saabuvad ainult tulihingelised fännid ... ehk siis a\'la sõprusmäng Eesti - Kasahstan novembri lõpus. Pilet 100 eeki, vastaseks tõeline publikumanget, väljas miinuskraadid.

Ja lõpetuseks tassivad politseinikud 50 kohalviibinust osad veel vangi ka.

Noh ma pakun, et 25 krooniga oleks see üritus palju rohkem rahaliselt plussi jõudnud.

santehnik
30.09.02, 05:22
Sõber jots!

Kas ise olen juba laksu all ja ei pane asjadele pihta või saan õieti aru, et olid oma sõnumi esimeses pooles sapine:P Kui olid, siis nõustun sinuga.Isiklikult teen järgmise pöördumise:
Protestiks pileti liiga kõrge hinna peale ei lähe statale, vaid vaatan mängu telekast( fänni atribuutikat seljas ja kaelas kandes - loomulikut:õnnelik: )
Kahjuks kardan, et ühe fänni puuduolek pool-tühjalt staadionilt ei paista välja....

Ps - kes arvab, et fänn peab kõik selle kõntsa, mis \" paksud kassid \" klaasikese taga kokku lepivad, alla neelama, siis Teile soovin - head isu !

Üks kibestunud madalapalgaline

greenday
30.09.02, 07:03
Originally posted by santehnik

Sõber jots!

Kas ise olen juba laksu all ja ei pane asjadele pihta või saan õieti aru, et olid oma sõnumi esimeses pooles sapine:P Kui olid, siis nõustun sinuga.Isiklikult teen järgmise pöördumise:
Protestiks pileti liiga kõrge hinna peale ei lähe statale, vaid vaatan mängu telekast( fänni atribuutikat seljas ja kaelas kandes - loomulikut:õnnelik: )
Kahjuks kardan, et ühe fänni puuduolek pool-tühjalt staadionilt ei paista välja....

Ps - kes arvab, et fänn peab kõik selle kõntsa, mis \" paksud kassid \" klaasikese taga kokku lepivad, alla neelama, siis Teile soovin - head isu !

Üks kibestunud madalapalgalineMa arvan, et kogu Eesti fännide armee läheb kurvalt koju tagasi, kui näeb et Sina pole staadionile tulnud.:D Minul näiteks ei ole kahju seda raha kulutada Eesti jalgpalli arenguks. Ja ma ei usu, et mul on rohkem raha kulutada kui sul. Teine lugu on muidugi siis, kui sul juhtub olema kolm last, siis ma saan sust aru.

ROOTSI KUNN
30.09.02, 16:38
Jah 250.- ei ole tänapäeval tõesti teab ,mis suur raha ,kuid noortele ja üliõpilastele siiski üsna märkimisvääerne summa. Suurtele peredele on nüüd õnneks ka perepiletid müügil ning see on hea märk.
Aga fännata võib loomulikult ka mõnes pubis teleka ees sall ja särk seljas.;)
Siiski tõsise fännina korjaksin raha ,et mängu pilet osta ja staadionil on ikka teine tera.:õnnelik:

-madis-
01.10.02, 14:36
Originally posted by ROOTSI KUNN

Siiski tõsise fännina korjaksin raha ,et mängu pilet osta ja staadionil on ikka teine tera.:õnnelik:
Täiesti õige. Toimin ka ise nii.:õnnelik:

Martin
01.10.02, 14:54
Originally posted by ROOTSI KUNN
Jah 250.- ei ole tänapäeval tõesti teab ,mis suur raha ,kuid noortele ja üliõpilastele siiski üsna märkimisvääerne summa. Suurtele peredele on nüüd õnneks ka perepiletid müügil ning see on hea märk.
Aga fännata võib loomulikult ka mõnes pubis teleka ees sall ja särk seljas.;)

Üldiselt on minu puhul nt. 250 krooni vaid üks osa kulutusest, mis mängu vaatamise peale läheb. Elaks Tallinnas, siis poleks muidugi muret, kuid nüüd peab juurde arvestama nt. ka bussipiletid (üliõpilasele siis edasi-tagasi 100 krooni) ning arvatavasti ka päevase söögi-joogi, kui just kodust võileiba kaasa ei võta. Üldiselt tähendab ühe mängu jälgimine umbes 500 kroonist väljaminekut. Kuid paar korda aastas pole see samas NIIVÕRD hull, kuid sitaks palju ikkagi. Samas kolmele mängule minemata jätmisega saaks ma enda satsüsteemile kasvõi ühe pea juurde osta, et siis Venemaa NTV-d ja muud pahna ka näha. Ehk - mis kelle prioriteedid on.

Mis puutub perepiletisse, siis ausalt öeldes ma pole küll 100% kindel, kuid üks suur nali tundub see ikkagi olevat. Nimelt - kas mina peaks vanemama oma nelja aastasele lapsele ka pileti ostma? Edasi - kui minu ema tuleks mängule, kas siis mina saaksin lapsepileti? Ning sama süsteem siis vanaema ja ema puhul - ema nagu ikka on vanaema laps ning siis lisaks mina, kes on lapselaps, siis peaks ka ehk soodustust saama?

Kuid kui küsimustega nõmetsemine jätta, siis perepilet võiks ikkagi perepilet olla ehk teisisõnu (Uus-Meremaa näide):
- 1 vanem ja 2 last (7-16 a.) - vanem 75.- ja laps(ed) 50.-;
- 2 vanemat ja 1 laps - üks vanem 75.-, teine vanem 100.-, laps 50.-;
- 2 vanemat ja 2 või enam last - vanemad 75.- ning lapsed 50.-.

Kui on kaks vanemat ja 1 laps miks kuradi pärast peab teine vanem täishinna maksma? Või on tegemist mingi jube huvitava iibepoliitigaga, et kiirelt teine laps endale muretsetaks? Samuti võiks olla määratletud, et nt. kuni 8-aastane saab mängule tasuta (koos vanematega kaasas olev siis). Seda, kas see on võimalik, ma ei teagi tegelikult. Ning vanematele võiks hind olla kokku 100 ning lapse eest siis 25 kronsa peale.

Selle peale, kuna sektorite hinnad erinevaks muutuvuad, ei hakka parem üldse mõtlema.

yheksa
01.10.02, 15:07
Originally posted by Martin

...bla-bla-bla....
Üldiselt tähendab ühe mängu jälgimine umbes 500 kroonist väljaminekut.

Nüüd siis on Jalgpalliliit veel selles ka süüdi, et Sa tahad süüa ja ölut juua? Naljatilk Smutt :)

Nimelt - kas mina peaks vanemama oma nelja aastasele lapsele ka pileti ostma? Edasi - kui minu ema tuleks mängule, kas siis mina saaksin lapsepileti? Ning sama süsteem siis vanaema ja ema puhul - ema nagu ikka on vanaema laps ning siis lisaks mina, kes on lapselaps, siis peaks ka ehk soodustust saama?

Martin, mis küsimused need siis nüüd on? Onju öeldud, mis vanuses on laps. Mis juttu Sa ajad endast ja oma vanaemast. Sa ise tood need vanuseda ka välja ju. 7-16 aastane on laps. Alates 18 on inimene täiskasvanud. Ma küll ei tea täpselt aga ma oletan, et alla 7 aastased saavad tasuta seda tingimusel, et laps istub süles. Ning selles ei ole midagi imelikku (ka kinno minnes peab lapsele pileti ostma... isegi 4 aastasele). Tösi on see, et vöiks olla ka lapsepilet... et siis noortele (7-16 aastastele), kes ei tule mängu vaatama koos vanematega.

Martin
01.10.02, 15:42
Originally posted by yheksa
Nüüd siis on Jalgpalliliit veel selles ka süüdi, et Sa tahad süüa ja ölut juua? Naljatilk Smutt :)

(kirjutan muide kolmandat korda, sest foorum suudab kogu aeg mingi errori leida ning pean otsast alustama, edaspisi - copy/paste)

1) Issanda rist kesk pohlamoosi. Kui suutsid minu jutust välja lugeda, et süüdistan EJL-i enda lisakulutustes, siis tõesti - palju õnne! Samuti kadestan su kujutlusvõimet. Kui tähelepanelik lugeja aga näiteks tsiteerimist jälgiks, siis oli minu postitus vastuseks RootsiK väitele, et 250 krooni pole just teab kui suur raha. Ehk siis enda näitel tõin välja, et pean mängul käimiseks kulutama umbes kaks korda nii palju ning 500 krooni on üldiselt õppiva üliõpilase jaoks siiski suht koht suur summa. Isegi väga suur. Oligi kõik.

2) Piletite juures oleva küsimuste järellõigus oli kriiiline sõna \"nõmetsemine\". Kuid see selleks ning kui vanaema jutust välja jätta, siis minu arvates see perepileti süsteem suht-koht lonkab mõlemat jalga veel ning tuleks kenasti ja ilusti veel üle vaadata.

Lapsepileti osas olen 100% samuti nõus.

yheksa
01.10.02, 16:31
Originally posted by Martin

1) Issanda rist kesk pohlamoosi. Kui suutsid minu jutust välja lugeda, et süüdistan EJL-i enda lisakulutustes, siis tõesti - palju õnne!

Martin - see oli nali :) Aga esmapilgul tundus Su jutt niuke pooletoobine....
Ära nüüd solvu siis selle väikse asja pärast. Ning. Sinuga vaidlemine ei vääri viitsimist. Ma tükk aega mötlesin, kas ma vastan Sulle.... nüüd kahetsen ise ka juba :)

Nonüüd läks küll teemast välja.... samas Andkem EJL Atra Seada!

Muide kinos on alati köik piletid ühekallid (mittearvestada hommikust ja öhtust seansi erinevust). Kuigi köikide kohtade pealt ei näe samahästi, rääkimata sellest, et lapsed ja täiskasvanud kivad ühtemoodi kallite piletitega. Ei hakkagi mainima rockkontseridte pileteid.... Milleks viriseda?

Kui juba offtopikuks läks :-)
Minu arvamus rohkest publikut. Jah, on tore kui on palju rahvast ja staadion on täis aga sealjuures on üks paras aga kah. Seesama pidevalt näiteks toodav TähtedeMäng - minuarvates oli sellel publik kergelt öeldes asjatundmatu. Kui ikka karjutakse kilgatakse hetkel kui Erki \"pehmeteivas\" Nool mööda jookseb, mitte hetkel kui ntks on ohtlik olukord vastase värava all, siis ei saa publikust just palju arvata. Ma ei hakkagi ütlema, et vahepeal kostusid karjed \"KalevKalevKalev\" :-)

Mina vaataksin pigem 4000 asjatundliku vaatajaga kui 9000 konkreetsete kloorihanteriga :)

VötkeVöiJätke:silm5:

Martin
01.10.02, 17:43
Originally posted by yheksa
Muide kinos on alati köik piletid ühekallid (mittearvestada hommikust ja öhtust seansi erinevust). Kuigi köikide kohtade pealt ei näe samahästi, rääkimata sellest, et lapsed ja täiskasvanud kivad ühtemoodi kallite piletitega. Ei hakkagi mainima rockkontseridte pileteid.... Milleks viriseda?

Virisen. Inimesle on see õigus juba niisamagi antud. Teateris on piletid erineva hinnaga näiteks. Ning nii sitta vaadatavust nagu see tribüün, kus JPH hetkel asub (teise värava all toimuva osas) ei ole kinos olemas. Kuigi üldiselt võrdlematud asjad. Kuid - kuna kõik tahavad ikka jube Euro olla (nagu ka see värava taga kükitamine), siis võisk EJL ka Eurot teha ning hinnad vastavalt kohale nagu mujal Euroopas kah paika panna.

Mina vaataksin pigem 4000 asjatundliku vaatajaga kui 9000 konkreetsete kloorihanteriga :)

Kindlasti sa ka suhtleksid nende kõigiga, et teada saada, kui asjatundlikud nad ikka on :P. Üldiselt, usun, et väljakul oleval jalgpalluiril on suht pohlad, kas publikuks on süvatpetaja ning ekspert või siis inimene, kes mõnikord niisama jalgpalli vastu huvi tunneb - rõõm, et ta seal on, peaks ikka ühesugune olema. Ja kuidas sa ikka harimatuid õpetad, kui neid kooli ei vii (või staadionile asjaga tutvuma)...

SDK
01.10.02, 18:23
Kuid - kuna kõik tahavad ikka jube Euro olla (nagu ka see värava taga kükitamine), siis võisk EJL ka Eurot teha ning hinnad vastavalt kohale nagu mujal Euroopas kah paika panna.

Ohoo. Kas tuleb välja, et kõik fännitribüünil olijad ei kaifigi seal värava taga olemist, et ei olegi kõige parem vaade ja nii? Et ollakse lihtsalt sellepärast, et Euroopas on nii kombeks?

Krt, see teine lõik pidi nagu Smuti jutu tsiteering olema :)

mcnamara
01.10.02, 18:50
Originally posted by SundanceKid
Kuid - kuna kõik tahavad ikka jube Euro olla (nagu ka see värava taga kükitamine), siis võisk EJL ka Eurot teha ning hinnad vastavalt kohale nagu mujal Euroopas kah paika panna.

Ohoo. Kas tuleb välja, et kõik fännitribüünil olijad ei kaifigi seal värava taga olemist, et ei olegi kõige parem vaade ja nii? Et ollakse lihtsalt sellepärast, et Euroopas on nii kombeks?

Olen ka arvamusel, et piletihinnad peaksid mitmes hinnaklassis olema. Kohal ja kohal staadionil on ju vahe. Värava taga kükitamine on muidugi mujalt pärit traditsioon. Isiklikult ei pea seda vajalikuks, vaid eelistan istuda kusagil mujal. Aga ma ei ole muidugi ka haigla liige ega sealse seltskonnaga tuttav.

vandersell
01.10.02, 19:00
Originally posted by mcnamara

Värava taga kükitamine on muidugi mujalt pärit traditsioon. Isiklikult ei pea seda vajalikuks, vaid eelistan istuda kusagil mujal. Aga ma ei ole muidugi ka haigla liige ega sealse seltskonnaga tuttav.
Olen JH liige. Kuid ega ma seepärast värava taga \"kükita\" et JH ütleb, et oleme siin. Olen kindel, et suurem osa otsatribüünil olijatest ei ole JH liikmed. Lihtsal sealt võib leida suuremal hulgal jalkasõpru kes on enamjaolt asjatundlikud fännid, laulavad laule ja hüüdlauseid, on riietatud sinisesse. Tavaliselt on need vanad tuttavad näod. Ma ei taha nüüd öelda, et need, kes ääretribüünidel istuvad on eelneva kirjelduse vastand aga osaliselt siiski. Vbla 5 aasta pärast on kogu staadion asjatundlikke laulvaid ja sinises riietuses pealtvaatajaid täis kuid praegusel hetkel võib neid enamasti otsatribüünil \"kükitamas\" näha. Ja mina istun ka seal edasi- kui asjatundlik ma olen, seda ei oska öelda, kuid muu kirjeldus käib minu kohta küll ;)

Juks
02.10.02, 15:28
Oot-oot, poisid ja tüdrukud, mis sel otsatribüünil nüüd viga on? Nähtavus halb??? Ma pole seal ühtegi udupilve näinud, ning kuigi olen lühinägelik, näen isegi mina oma okulaaridega teist väravat :)

Otsatribüün ongi minu arvates peaaegu ainuke sektor staadionil, kus tõsimeelsed (pean silmas kisakoori ja laaberdajaid ja kõiki teisi sinikarvalisi ja sinisulelisi) fännid suudavad mängu sekkuda. Vastavalt poolajale on võimalik segada vastasvõistkonna väravavahti ning toetada ning ergutada Eesti koondise puurilukku. Ning mul ei lähe elu lõpuni meelest need 10-15 sekundit, mille jooksul Andres Oper Sahharovi söödu abil Venemaa mängus palli sellesse väravasse meie ees läkitas. Mõnes mõttes tundub, et sellesse lõunapoolsesse väravasse ongi meestel suurem motivatsioon skoori teha, sest omi fänne pole mõtet palliga lömastada. Ainuke miinus teoorias on 2 väravat Hollandi vastu, mis löödi põhjapoolsesse väravasse.

Piletihindade suhtes olen veel positiivselt meelestatud. 250 EEKu on suur summa, selles ma vaidlema ei hakka, kuid kahjuks on ka muude suurürituste piletid samas hinnaklassis. Ning 100 krooksu Uus-Meremaa mängu eest on suht-koht OK, CC Pasas ( ;) ) on hind ühe filmi eest sama. Minu arust oli Poborsky see mees, kes kunagi foorumis soovitas hakata iga päev mängupiletiks raha kõrvale panema. Kui oleks hakanud juulikuust alates raha koguma, siis teeb see tänaseks päevaks 3 kuud ehk ligikaudu 90 päeva. Lihtne matemaatiline tehe põhikooli matemaatika töövihikust: 250/90= 2,78 . Võib-olla olen sinisilmne, kuid sellise summa saab mõnel heal päeval ka maast üles korjata.

Mis aga nukraks teeb, on EJL vähene promo oktoobrikuu mängude suhtes. Reklaamipinnad küll maksavad, kuid ideid on mitmeid. Kui ALecoq on nii kõva sponsor meie jalgpalliliidul, siis võiks ju koos selle Footballbeeruga midagi ette võtta. Näiteks poodides õllevaliku juures poster mängude graafikuga, maksimaalne oleks muidugi mänguajad tagaetiketil + piletikampaaniad. Ühesõnaga, ainult piletihind pole see, mis rahvast staadionile toob või ei too, vaid ka korralik promo ning huvi tekitavad reklaamikampaaniad.

Seniks ikka :õlu:

Martin
02.10.02, 16:02
Originally posted by Juks
Ning mul ei lähe elu lõpuni meelest need 10-15 sekundit, mille jooksul Andres Oper Sahharovi söödu abil Venemaa mängus palli sellesse väravasse meie ees läkitas. Mõnes mõttes tundub, et sellesse lõunapoolsesse väravasse ongi meestel suurem motivatsioon skoori teha, sest omi fänne pole mõtet palliga lömastada. Ainuke miinus teoorias on 2 väravat Hollandi vastu, mis löödi põhjapoolsesse väravasse.

Operi viimane värav Venemaale ning Intsu ja Opi väravad Hollandile löödi samasse väravasse. Vabandust, kui millesti muidugi valesti aru sain, kuid ikkagi.

aiFo
02.10.02, 16:03
Originally posted by Juks

Mis aga nukraks teeb, on EJL vähene promo oktoobrikuu mängude suhtes. Reklaamipinnad küll maksavad, kuid ideid on mitmeid. Kui ALecoq on nii kõva sponsor meie jalgpalliliidul, siis võiks ju koos selle Footballbeeruga midagi ette võtta. :õlu:

tjah, juks... targad s6nad, nagu alati:)

aga v2ikse lohutusena ehk k6lab, et seda futbolbeeru pead sa enne belgiam2ngu f2nnibussis saama!:) v2hemalt oli a le coq seekord kiire meid sellenimelise tootega varustama...:):õlu:

Poborsky
02.10.02, 16:39
Mis väravad üldse sinna \"teise\" väravasse löödud on? Küprosele löödi üks? Kas meie seas leidub statistik, kes võtaks kokku Lilleküla staadioni koondise mängude statistika?

yheksa
02.10.02, 16:44
Esimene värav Venemaale löödi \"teise\" ehk siis Pöhjavärasse!

..ehee ma olin essa :)

indrek
02.10.02, 16:44
\"sinna väravasse\" on löödud koondise poolt vaid 1 pall - opi venemaale.

Martin
02.10.02, 16:46
Sinna teisse väravasse on minu arust löödud täpselt üks kott: esimene pall Venemaa vastu.

Lisatud hiljem: Päris hea vastusekiirus ühele küsimusele - mida see näitab? Foorum on popp ja tore :)
Lisa 2: või oli siis küssa jube lihtne :P

Alo
02.10.02, 16:50
Kurat, enda posti võiks saada kustutada ikka.. :)

Alo

jjriado
04.10.02, 00:46
Täna käisin Piletipunktis küsimas, 4100 müümata piletit olevat veel. Õnneks on peaaegu kaks nädalat veel aega.:(

asdf
04.10.02, 03:00
Originally posted by jjriado

Täna käisin Piletipunktis küsimas, 4100 müümata piletit olevat veel. Õnneks on peaaegu kaks nädalat veel aega.:(
Oeh..uudis mida kahjuks oodata oli :( Siin foorumis on seda pileti hinda juba 100 korda kirutud ja arutatud..usun, et staadion oleks 90% täis kui pilet oleks 150 krooni.
:deemon: aga nagu eelpool mainitud, kaks nädalat veel aega! Loodame parimat :)

Rainman
04.10.02, 04:26

Odoot, kes sulle seda infi jagas?? Mulle ütles piletimüüja, et sellist infot edastavad nad ainult korraldajale :oih:

jjriado
04.10.02, 14:52
Originally posted by Rainman

Odoot, kes sulle seda infi jagas?? Mulle ütles piletimüüja, et sellist infot edastavad nad ainult korraldajale :oih:

Müüja ütles

Martin
05.10.02, 19:02
By EJL siis: Pileteid Eesti ja Belgia U-21 koondiste mängule saab osta 15. oktoobril alates kella 14:00-st Kadrioru staadioni peavärava kassast. Pääse maksab 75.- krooni, lastele (7 - 12 a.) ja pensionäridele 25.- krooni.

Eile õhtul saavutati siis minu silmis järjekordne idiootsuse tippmark. Kuigi varasemate noorte mängu piletite hinda ei tea, siis tahaks neid inimesi näha, kes 75 kroonise pileti peale sellele mängule tulglevad ning 7. aastasi jõglasi ka, kes siis pileti peavad ostma.

Jaan
05.10.02, 21:28
Eesti-Iirimaa noortemäbgu pilet oli 100 krooni... Mina käisin, aga ma tshiitisin - mul oli tasuta saadud pilet...

Hellik
07.10.02, 16:41
Tuli selline idee, et JH võiks koostada toetuskirja , milles fännid väljendaks usku Eesti koondisesse. Kirjale võiks koguda JH liikmete, kuid ka teiste vutifännide allkirjad ning edastada see koondise viimaseks treeninguks enne mängu Belgiaga. Mis arvate?

rauno
07.10.02, 16:52
Mina hakkasin signatuuri harjutama:D
koondise toetuseks kolme risti ei taha ka kirjutada:P

mcnamara
07.10.02, 16:54
Originally posted by Mayhem
Tuli selline idee, et JH võiks koostada toetuskirja , milles fännid väljendaks usku Eesti koondisesse. Kirjale võiks koguda JH liikmete, kuid ka teiste vutifännide allkirjad ning edastada see koondise viimaseks treeninguks enne mängu Belgiaga. Mis arvate?

Et siis milleks? Ka Eesti koondisel on põhjust Eesti fännide usus kahelda?
Toetagem pigem meeskonda mängu ajal staadionil.

Tembu
07.10.02, 16:55
Kummaline on see,et pole mängu kohta TVs ega raadjumis reklaami kuulnud...Suurem osa ei teagi et Belgia meite manu saabub...Ja siis pärast imestavad et miks pool statkat tühi on...Kuidagi nõrk tundub see korralduslik pool, nõrk jah...

Hellik
07.10.02, 17:01
Originally posted by mcnamara

Et siis milleks? Ka Eesti koondisel on põhjust Eesti fännide usus kahelda?
Toetagem pigem meeskonda mängu ajal staadionil.

Staadionil toetame nagunii aga nii tähtsa mängu eel ei teeks väike \"lisasüst\" ju paha?

DVR
09.10.02, 16:09
Selline küsimus algajalt fännilt (no Holland ja Iirimaa said ikka ära nähtud :) - kas vaid hüppamisest ja kargamisest piisab, et (ilmselt) miinuskraadides ja südaöö kandis peetav mäng ilma kopsupõletikuta üle elada? :D

Kui suurem õllejooja ei ole, siis millised võiksid veel nö sooja sees hoidmise variandid olla? Kas nt kuuma teega objektile ligi lastakse? :kaval:

mcnamara
09.10.02, 16:20
Originally posted by DVR
Selline küsimus algajalt fännilt (no Holland ja Iirimaa said ikka ära nähtud :) - kas vaid hüppamisest ja kargamisest piisab, et (ilmselt) miinuskraadides ja südaöö kandis peetav mäng ilma kopsupõletikuta üle elada? :D

No kui sa lühikeste pükste ja palja ülalkehaga tuled, siis vast ei piisa. :P
Aga kui ikka hästi soojalt riidesse panna, siis miks ei peaks sedagi õhtut üle elama?

Hellik
09.10.02, 16:29
Originally posted by DVR

kas vaid hüppamisest ja kargamisest piisab, et (ilmselt) miinuskraadides ja südaöö kandis peetav mäng ilma kopsupõletikuta üle elada? :D

Kogemused mängudest Kasahstani ja Venemaaga näitavad, et on võimalik küll :)
Enne Vene-mängu toppisin särgi alla miski õhukese sviitri, millega hakkas igatahes päris palav :) kuid eks igaüks oskab enda karastatust ise kõige paremini hinnata.

Juks
09.10.02, 18:52
DVR, palun ole tõesti nii hea mees ja võta kuum tee kaasa, sest siis saame vähemalt rongkäigus seda koos Vana Tallinnaga libistada. Tõsiselt ;)

Samas aga teemakohane pakkumine:

Müüa 2 piletit Eesti - Belgia mängule
Hind: 1tk. = 240 EEK
2tk. = 450 EEK (seega a 225 EEK)

Istekohad on esimeses sektoris, rida 5.

Kes soovib, andku märku numbril 05178198 või kirjutagu privasse märgusõnaga \"Ma tahan Eestit võitmas näha\".

Piletite üleandmine ning nende eest tasumine kokkuleppel.

Oll
10.10.02, 23:24
HAAPSALU VUTIFÄNNID!!!!!! (loomulikult kui neid on)

Selline lugu, et kuna üks mu sõpradest hüppas alt, siis olex pakkuda üx Belgia mängu pilet + automatk Haapsalust Tallinna ja hiljem tagasi....(ahjaa normaalne seltskond hinna sees)
Mu saab ööpäevaringselt kätte numbril 05248780

Rico
12.10.02, 20:30
Kuna ise mängu vaatama ei saa minna, siis MÜÜN PILETIT mängule
EESTI - BELGIA, II sektoris (see peaks enamvähem keskel olema).
Pileti võin ära anda 150- eeku eest.
Kätte saab Tartust. tel 051 217 69.

:õnnelik:

Stinger
14.10.02, 15:36
Kelle poole pöörduda,kui tahan kolmapäeval osta kaks mängu piletit?
kirjutage siia foorumisse mõni mobiil nr.
samas võivad ka need pöörduda,kes tahavad mingil põhjusel oma pileti ära müüa.
asi on lihtsalt selles, et kolmapäeva lõunaks selgub kas saan jalkat vaatama minna.
Kõik pakkumised on oodatud kolmapäeval peale kella 1600 numbrile 051942263.:õnnelik:

priit
15.10.02, 00:42
keegi teab palju pileteid alles on? :doh:

b0xter
15.10.02, 01:01
miski aig tagasi oli 4000 tk alles....aga nyyt ei tia...ise lähen omme ostma

jansa
15.10.02, 17:24
... Belgia fänne tuleb igaljuhul 30 !!!!!!!!!!!! + mõned funktsionärid.... meid oli Horvaatias ikka mitu korda rohkem, rääkimata Poolast, Hollandist...

Hellik
15.10.02, 17:42
Originally posted by jansa

... Belgia fänne tuleb igaljuhul 30 !!!!!!!!!!!! + mõned funktsionärid.... meid oli Horvaatias ikka mitu korda rohkem, rääkimata Poolast, Hollandist...

Kui tõesti ainult 30, siis on see küll ikka VÄGA NÕRK. Vahepeal räägiti ju isegi 1000-st broneeritud kohast.

Juks
15.10.02, 18:48
Originally posted by Stinger

Kelle poole pöörduda,kui tahan kolmapäeval osta kaks mängu piletit?
kirjutage siia foorumisse mõni mobiil nr.
samas võivad ka need pöörduda,kes tahavad mingil põhjusel oma pileti ära müüa.
asi on lihtsalt selles, et kolmapäeva lõunaks selgub kas saan jalkat vaatama minna.
Kõik pakkumised on oodatud kolmapäeval peale kella 1600 numbrile 051942263.:õnnelik:

Mul on need kaks piletit veel saadaval, soovi korral on need sinu omad.

indrek
15.10.02, 19:01
vaadake www.piletipunkt.ee
enamik on ikka välja müüdud/broneeritud. Tõenäoliselt küll jääb täismajast asi kaugele, kuid umbes Venemaa või Küprose mängu tasemel on publikut. Uus-Meremaa/Moldova tüüpi tühje tribüüne karta ei tule.

Grinch
15.10.02, 22:52
Täiesti uskumatu, kui tõepoolest tuleb ainult 30 Belgia koondise toetajat. Isegi kaugelt Uus-Meremaalt oli enda rahvuskoondisele tulnud kaasa elama umbes 20 inimest. Siiski tundub 30 kahtlaselt vähe, pigem tuleb 300 toetajat või veel rohkem. Elame-näeme!

jansa
16.10.02, 13:54
... fänne kes enamuses lihtsalt sponsori staatuses tuli lennukipealt tõepoolest 30 ringis, lisaks ajakirjanikke ja palju asjamehi Belgia jalkaliidust nii et kokku u. 100 iskut keda me üle laulma peaks....:) Lisaks siin õppivad 4 belglannat... kes samuti lennujaamas kodumaalastega liitusid..

Väravavaht
16.10.02, 18:58
ma ostsin ka pileti fännisektorisse. Aga tõesti kas nii piisab,et fllis,jope ja särk?

Melwood
16.10.02, 19:04
Originally posted by Väravavaht

ma ostsin ka pileti fännisektorisse. Aga tõesti kas nii piisab,et fllis,jope ja särk?

Mina soovitan siiski panna ka midagi villast. Kui vähegi mahub, siis näiteks jalga villased sokid või villane kampsun veel jope alla. Pea ka kenasti sooja :myts7:
Ära saab riideid alati võtta, aga kui külm hakkab, siis on paha lugu.

vandersell
16.10.02, 19:26
*vandersell paneb pikad alukad jalga ja ei häbene seda mitte üks põrm :D

mcnamara
16.10.02, 19:53
Originally posted by Melwood
Mina soovitan siiski panna ka midagi villast. Kui vähegi mahub, siis näiteks jalga villased sokid või villane kampsun veel jope alla. Pea ka kenasti sooja :myts7:
Ära saab riideid alati võtta, aga kui külm hakkab, siis on paha lugu.

Kindlasti on hea mõte ka midagi istumise alla võtta - mingit kilet või muud. Pingid on kahtlemata läbimärjad. See soovitus muidugi neile, kes kogu aeg püsti seista ei kavatse.

vello99
16.10.02, 19:59
Ah, mis kampsunid, mis \"keskea rõõmud\", tuleb lihtsalt plasku täis konjakit kaasa võtta...

moochie
16.10.02, 20:03
Minu soovitus on lihtne (mida ma kavatsen ka järgida!) - hüpata, karjuda, vilistada - mida iganes ise eelistate, hoiab veidigi soojas... :prill6: :sega11:

Melwood
16.10.02, 20:04
Originally posted by vello99

Ah, mis kampsunid, mis \"keskea rõõmud\", tuleb lihtsalt plasku täis konjakit kaasa võtta...

Leidsin, et inimesele, kes on oma sünniaastaks märkinud 1990, ei ole väga kena taolist nõu anda.

vandersell
16.10.02, 20:10
Heh, NZL mängu ajal ma ei istunud kordagi maha ja \"soojendus\" oli ka kaasas ;)

-madis-
16.10.02, 20:11
Eilses SL Õhtulehes soovitas mingi perearst järgmist:
Pikk soe pesu
Kampsun
Müst
Villased sokid
Talvesaapad
Enne mängu ei tohi end higiseks ajada
Riietus peab olema õhku läbi laskev
NB! Samuti, miks mitte teha väike konjak enne mängu:D

yheksa
16.10.02, 20:51
Osade mängude ajal on olnud VIP-parkla too põhjatribüüni juures olev parkla. Ehk ka seekord!?!??! :-)

vello99
16.10.02, 20:56
Originally posted by madman666

Eilses SL Õhtulehes soovitas mingi perearst järgmist:
Pikk soe pesu
Kampsun
Müst
Villased sokid
Talvesaapad
Enne mängu ei tohi end higiseks ajada
Riietus peab olema õhku läbi laskev
NB! Samuti, miks mitte teha väike konjak enne mängu:D

Selline ajakirjanduslik tegevus on aruandmatult ebaprofesionaalne, et mitte öelda kuritegelik ;)

Mitte mingil juhul ei tohiks sellises varustuses konjakit juua enne mängu, sellega tagatakse et staadionile jõutakse läbimärjana (ja lahkutakse kopsupõletikuga). Niipalju mind need eelnevad talimängud on õpetanud.

Seega konjak (või rumm) ning ainult staadionil. Ja turvamehed võiks inimesi sisse lastes küsida, et \"kas neil alkoholi on\" ja kui ei ole siis andma kaasa väikese...

Grinch
20.10.02, 21:46
Originally posted by zoolazorts

Ega kellegil aimu pole mis aja paiku 2. aprillil kohtumine Bulgaariaga algata võiks :oih:

Ma kaldun arvama, et nii vara ei panda mängu kellaaega paika - tuleb vist oodata märtsi alguseni.