PDA

View Full Version : Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine

Leheküljed : 1 [2]

818
19.10.09, 00:01
http://www.youtube.com/watch?v=pLAfO-KCvUQ

Priimägi jagab matsu:D

taku*
19.10.09, 00:12
a kes siis veel

zip
19.10.09, 00:21
Edkar!!!11

boobek
19.10.09, 00:25
tartu on ainuke normaalne, keskid on seal kusikud.

Eksid. Kesk teeb oma tavalise ära ja homme on Kruuse Ummi juba Aadu ukse taga lillekimp ühes ja pudel teises käes.

Epic
19.10.09, 00:27
Vahva valimissaade muidugi Kanal 2-s, simmani muusika ja mingid krimiuudised sujuvalt muu pudru vahele.

Horatio
19.10.09, 00:29
Keegi teab, kas saab kuskilt onlines vaadata tulemusi?

cáñamo
19.10.09, 00:31
Kuidas siis ka Eedikul käsi käib? Ma ei viitsi vaadata seda jura, tahaks ainult tulemusi näha.

jazzjansa
19.10.09, 00:32
Hommik!

Aga mina rõõmustan Daisy Järva üle, kes oma praguseks hetkeks loendatud 13 häälega on pääsemas Tallinna Linnavolikokku. 2011-nda aasta kultuuripealinna staatust silmas pidades, tuleks nüüd küll abilinnapeakoht turismi valdkonnas luua!

edit: Ksenija üle on ka hea meel. Ükspäeva muideks nägin teda Andreiga Kristiine Keskuses jalutamas.

Huisnim
19.10.09, 00:33
Masendavad tulemused Tallinnas.

hofnar
19.10.09, 00:33

jeesus ava oma silmad.
delfi, õhtuleht ja muidugi ka vvk.ee

aanvaller
19.10.09, 00:35
aamen tallinn

Noonik
19.10.09, 00:37

www.vvk.ee

Horatio
19.10.09, 00:40
jeesus ava oma silmad.
delfi, õhtuleht ja muidugi ka vvk.ee

No mida on? Panin google otsingusse " Kohalike omavalitsuste volikogu valimiste tulemused " ja vastused tulid vaid IRLi lehelt.

Ja Õhtulehes küll mingist üpriski väikesest kohast tulemusi ei kajastata või ei oska ma tõesti vaadata.

Delfino
19.10.09, 00:47
sa esindad tänases eestis vähemust. vähemus - tähendab pederast.

Et siis enamus arvab, et su eelnev huumor oli väga hea? Sellekohased andmed mul puuduvad. Või on sul kuskil statistika, kus hinnatakse su nalju?
PS!Mis puutub valimistesse, siis Tallinna seis loomulikult masendav, kuid eks kesikutest annab pildi purupurjus Priimägi, keda meil kõigil oli võimalus vaadata ETV ekraanilt ja Edgari valijad, purupurjus venelased, kuskil Tallinna bussipeatuses räuskamas, nagu meil Kanal 2 vahendusel oli võimalik näha.

allars
19.10.09, 00:57
Pärast Keskerakonna klippi Kanal 2-st nähes kahtlen ma sügavalt, kas me elame ikka veel iseseisvas Eesti Vabariigis.

818
19.10.09, 00:59
Mõ za tsentrista oooeoooooo oooo...:mad:

Epic
19.10.09, 01:05
Kes need seniilsed Viisitamme valisid? No tõesti, täiesti arulage.

meesmuiste
19.10.09, 01:18
Kes need seniilsed Viisitamme valisid? No tõesti, täiesti arulage.

see müstika jah

vähemalt tehti Keskile ilusti ära - http://www.vvk.ee/linnades_parnu_linn.html

Kivimägi pani järgmistele oma häältega ära enam kui 5-kordselt.

vincent
19.10.09, 01:20
Olin eile sunnitud seltskonnas kuulama täiesti kõigutamatut ja tõsimeelset seisukohta "tuleb ikka kindlasti tagasi valida praegune linnapea, sest kui mina saatsin talle kirja ja küsisin, millal meie tänav ükskord ära asfalteeritakse, siis järgmisel nädalal oligi kohe asfalteeritud. ta on ikka tegude mees." Jutt siis ühest Eesti väikelinnast. Vastuseks arvamusele, et ega selliseid otsuseid äkki ikkagi volikogu ei tee, leiti, et see ei saa ju mitte olla, sest mina kirjutasin linnapeale, mitte volikogule, ergo... Siis kas ongi nii väga üllatav, et igasugused ennast korda juba võimule nihverdanud ahvid natuke, vabandage väga, juhmima elemendi pealt mingi 500+n häält ikka uuesti kokku rehitsevad.

818
19.10.09, 01:20
see müstika jah

vähemalt tehti Keskile ilusti ära - http://www.vvk.ee/linnades_parnu_linn.html

Jah, Pärnus on esialgsetel andmetel täpselt 289 inimest, kellega ma luurele läheks.

priimäe klipp koristati ära, siin uus upload: http://www.youtube.com/watch?v=gZaPpruHc0Q:D

plekkpurk
19.10.09, 01:33
http://www.youtube.com/watch?v=gZaPpruHc0Q

esialgu puhkan sellest. sõbraga vaatasime 5 korda järjest ja ikka ei saanud küll. ma mõistan, et ta võib olla õppejõuna vägagi huvitav.(ehk) aga selline inimene... korralik moll ja uriinihais. muud ei midagi.

jazzjansa
19.10.09, 01:34
Hommik!

Aga mina rõõmustan Daisy Järva üle, kes oma praguseks hetkeks loendatud 13 häälega on pääsemas Tallinna Linnavolikokku. 2011-nda aasta kultuuripealinna staatust silmas pidades, tuleks nüüd küll abilinnapeakoht turismi valdkonnas luua!

Ja nii ongi. Kokku 15 häält ja olemegi volikogus. Kes usub, et ta selle tulemuse järgmisel valimistel ületada suudaks, siis aga palun .. www.keskerakond.ee/erakond/tule-meiega

Paldiskis ei pääsenud ka häältearvult keegi Möldrile ligilähedalegi. Asmeri poiss ei pääsenud sootuks volikokku.

Gallacher
19.10.09, 01:57
Oeh, raisk: veel edasi aastaid kesikute all.
Kas keegi oskab öelda, mis formaalsusi peab õiendama, et end Tallinnast välja kirjutada- mul on maakoht ühes Harjumaa vallas, tahaks end kesikute bande alt sinna sisse kirjutada?

Jalgpallifantoom
19.10.09, 02:10
Ksenija Balta 170 häält - UUS LINNAVOLIKOGU LIIGE

BCfey
19.10.09, 02:12
Tulge kõik Tartusse elama!

urmar
19.10.09, 02:16
Oeh, raisk: veel edasi aastaid kesikute all.
Kas keegi oskab öelda, mis formaalsusi peab õiendama, et end Tallinnast välja kirjutada- mul on maakoht ühes Harjumaa vallas, tahaks end kesikute bande alt sinna sisse kirjutada?

Kas kohe nii hull on olukord? :D

plekkpurk
19.10.09, 02:22
Tulge kõik Tartusse elama!

Elan Tartus ja siin on tõesti mõnus olla. Aga see selleks. Laiemalt mõeldes on tõesti see kurb, et teised erakonnad ei mõtle lihtsalt nn. veneajusuunaga inimeste peale. Neile ei pöörata piisavalt tähelepanu. Ja see tekitabki selle jama. Kuna neil haridust tihti pole kulbiga antud,siis Edgari lubadus - et annan kardulase ja tõstame aga pensioni ja kui külm on, toome vihmametsadest puid ka juurde - kahjuks toimib.
Koolis jagas keskerakonna miski kanditaat tüdrukutele roose.. Milleks? Zest, et vali mind? Geniaalne? Miks meestele midagi ei antud? :D Näitab lihtsalt lollust...
Kurb ongi see, et näiteks Viljandi või Tartu või mis iganes linnakodanik peab pealt vaatama, kuidas meie pealinna juhivad jorsid, kes ei hooli ei viisakatest tavadest, liikluseeskirjadest ega ka millestki muust, mis neid ei torgi. Loobitakse vastaseid julkadega ja see toimib, sest ajudeta valija valib ju just seda, mida telekast kõige rohkem näidatakse. Olgu selleks Chillit Bang või Edgar Savisaar. JustGoForIt.

Mõnuagent 007
19.10.09, 02:37
Saabusin just keskide valimispeolt (pärast panen ka meeleolukad videod üles), aga parim hetk oli see, kui kankaani tantsind piigad Savisaarele sülle kargasid ja talle seelikut üle pea heitsid, siis korraga sai Savka maruvihaseks ja tõukas käte ja jalgadega piigad minema. Kankaan läbi, kutsus Savka peojuhi Riho Rõõmuse enda juurde ja sõimas läbi, Rõõmus jäi hetkega kõvasti kurvemaks. Aga pidu oli väga slaavilik, palju oli kuulda vene keelt, lauldi nii 50-50 keeltes. Samas oli väga lõbus.
Side lõpp.

Gallacher
19.10.09, 02:57
Oo issand, kuidas ma tahtnuks sinna pommi visata, kui terve see kamp vene keeles "tsentistide laulu" laulis.
Tundub, et ainus lahendus oleks muuta seadust, et mittekodanikud võivad hääletada KO valimistel?

19.10.09, 03:15
tulen reformi peolt ei olnud väga lõbus läbu ...

zip
19.10.09, 03:21
Ansipi sõnadest sain aru et nad on endiselt igatpidi võitjad?

jooseps
19.10.09, 04:00
Minu nägemus asjast:

Nimelt rääkisin täna mõnegi noorega, kas nad käisid valimas ja nad vastasid umbes nii, et ma olen Tartusse sisse kirjutatud ja õpin Tallinnas, seega ei saa valida(tema sõbrannal oli sama lugu)...paar tüdrukut mainisid, et nad ei jälgi poliitikat ja sellepärast ei käinud valimas.
Ma ei teinud küll väga statistikat aga nii asjadesse suhtutakse.
Mutikeste jaoks on aga see päev nagu aamen kirikus, panevad natuke kenamad riided selga ja sõidavad bussiga paar peatust edasti kohalikku valimisjaoskonda ja ma arvan, et sealt tuli ka keskerakonna suur ülekaal.

kahju.

Nohik
19.10.09, 04:14
Olin eile sunnitud seltskonnas kuulama täiesti kõigutamatut ja tõsimeelset seisukohta "tuleb ikka kindlasti tagasi valida praegune linnapea, sest kui mina saatsin talle kirja ja küsisin, millal meie tänav ükskord ära asfalteeritakse, siis järgmisel nädalal oligi kohe asfalteeritud. ta on ikka tegude mees." Jutt siis ühest Eesti väikelinnast. Vastuseks arvamusele, et ega selliseid otsuseid äkki ikkagi volikogu ei tee, leiti, et see ei saa ju mitte olla, sest mina kirjutasin linnapeale, mitte volikogule, ergo... Siis kas ongi nii väga üllatav, et igasugused ennast korda juba võimule nihverdanud ahvid natuke, vabandage väga, juhmima elemendi pealt mingi 500+n häält ikka uuesti kokku rehitsevad.

On lootust, et asjad kunagi paremaks lähevad?

Näiteks seletas üks tädike mulle kungi, et tegelikult keskerakond on parim hoolivaim jne ja koik, mis meedias nende kohta kirjutatakse on teiste erakondade laim ja vot just nemad ei lange nii madalale, et teisi mudaga üle kallata. Vot nii...

mjaasa
19.10.09, 09:17
Minu nägemus asjast:

Nimelt rääkisin täna mõnegi noorega, kas nad käisid valimas ja nad vastasid umbes nii, et ma olen Tartusse sisse kirjutatud ja õpin Tallinnas, seega ei saa valida(tema sõbrannal oli sama lugu)...paar tüdrukut mainisid, et nad ei jälgi poliitikat ja sellepärast ei käinud valimas.
Ma ei teinud küll väga statistikat aga nii asjadesse suhtutakse.
Mutikeste jaoks on aga see päev nagu aamen kirikus, panevad natuke kenamad riided selga ja sõidavad bussiga paar peatust edasti kohalikku valimisjaoskonda ja ma arvan, et sealt tuli ka keskerakonna suur ülekaal.

kahju.

Netist oleks saanud hääletada ju, ei pea kohale sõitma. Ja eelhääletused on kah olemas.

wal
19.10.09, 11:12
Njah, parem hilja kui mitte kunagi...
Kuna olen valija maakohas, siis loomulikult sai hääletatud valimisliidu ja sugulase poolt. Saab jätkata opositsioonis, nagu VVK kodulehelt nägin. Parteinimekirjad (kesk ja sotsid) ei saanud kumbki sisse.
Valimas käisin olude sunnil eelhääletusel, õnneks oli oidu teha seda esmaspäeval, kui ilm veel enam-vähem oli, ja väljaspool oma valimispiirkonda.
Üldiselt vist kippuski nii olema, et enamasti jäid vanad olijad võimule?

Rein
19.10.09, 11:30
Nagu valimised näitasid on idootide konsentratsioon kõige suurem Narvas ja Tallinnas.
Palju õnne Eesti rahvas!! Te olete väärt oma valitsejaid ja vastupidi!!!

hofnar
19.10.09, 11:46
võimas, pea kõik lasna valimisealised valisid Burešini.

mcnamara
19.10.09, 11:53
Roheliste tulemus on sisuliselt häving. Ehkki minu jaoks oodatud häving. Tartus lootsin siiski volikokku pääsemist, sealsest rahvast on tõsiselt kahju.
Üldiselt aga jään rahule, et vasakpoolsed erakonnad seekord veidi paremini esinesid. Ehk kukub poolteise aasta pärast lõpuks reformi võim Toompeal.

SleepWalking
19.10.09, 12:12
vasak-paremskaala pole eestis kunagi kuigi pädev mõõtmis- ja jaotamisviis olnud. eriti muidugi nüüd, kui eks-ultraliberaalid sotsiaaleelarve suurendamise oma südameasjaks võtnud on. aga see vist sai selgeks küll, et järgmises parlamendis saab olema kaks erakonda vähem.

boobek
19.10.09, 12:15
Roheliste tulemus on sisuliselt häving. Ehkki minu jaoks oodatud häving. Tartus lootsin siiski volikokku pääsemist, sealsest rahvast on tõsiselt kahju.
Üldiselt aga jään rahule, et vasakpoolsed erakonnad seekord veidi paremini esinesid. Ehk kukub poolteise aasta pärast lõpuks reformi võim Toompeal.

No ma olen küll õnnelik, et "Rohelised" Tartus uksetaha jäid. Nende valimisplatvorm oli isegi hullem kui kesikutel. Muidu võib aga öelda, et seni kuni võõrriigi kodanikud ja hall-passlased valida võivad, seni Keskerakond võimul ka püsib.

Mõnuagent 007
19.10.09, 12:18
Üks tundmatuks jääda sooviv keskerakonna kõrge poliitik ütles säärase lause: Meid valivad vaid haiged, lollid, laksu all või venelased.
Oli õigus.

mcnamara
19.10.09, 12:30
vasak-paremskaala pole eestis kunagi kuigi pädev mõõtmis- ja jaotamisviis olnud. eriti muidugi nüüd, kui eks-ultraliberaalid sotsiaaleelarve suurendamise oma südameasjaks võtnud on. aga see vist sai selgeks küll, et järgmises parlamendis saab olema kaks erakonda vähem.

Jah, Eesti on muidugi see ainus koht maamunal kus parem-vasakskaala ei kehti. Aga eks muidugi igavese reformivalitsuse toetajad on veidi rohkem närvis kui enne neid valimisi.
Ja küllap need kaks väikeerakonda veel ka heitlust jätkavad.

Maarek
19.10.09, 12:37

Minu koduvallas (Kiili) paistavad küll kõik vanad olijad võimule jäävat.
Hoolimata sellest, et Reformierakond eelmise vallavalitsuse üsna tõsised vead (valla lubatud laenukoormuse ca kolmekordne ületamine jne.) välja tõi. Keskerakondlik teiste suunas näpuga näitamine neile küll suuremat edu ei toonud ja võimule jäävad ikka omad. Õnneks sai Keskerakond veel vähem kohti :D

ertz
19.10.09, 12:38
uskumatu, lihtsalt uskumatu mis lammaste keskel me elame.

SleepWalking
19.10.09, 12:44
Jah, Eesti on muidugi see ainus koht maamunal kus parem-vasakskaala ei kehti.

skaala kehtib aga nagu sa võibolla oled märganud, pole erakonnad tihtipeale liiga väärtuspõhised, mistõttu on nende asetamine skaalale suhteliselt meelevaldne.

Mõnuagent 007
19.10.09, 14:11
Rohelised saavad minu andmeil Tartusse sisse.

Peeter I
19.10.09, 14:13
Peibutuspardid tegid kah head tööd.

marcello
19.10.09, 14:21
uskumatu, lihtsalt uskumatu mis lammaste keskel me elame.

Jap
Lollikestel läksid silmad särama ju- ets ise jagab kartulaid ja küttepuid ja seda tasuta. aga et kogu see kammajaa läks üle kahe milli maksma ja seda maksumaksja raha, sellest nad aru ei saa. Tra, neli aastat on kesikud linna sildi all endale maksumaksja raha eest propagandat teinud aga inimesed ei mõista. Ma saan aru, et vene rahvusest kodanikud ja mittekodanikud teda valisid aga, et nii suur osa eestlasi ka. Masendav

eika
19.10.09, 14:25
Täiesti loogiline, et nii läks. Pea igas linnas ja vallas majanduse lokkamise ajal ehitati rohkem kui ei kunagi varem ja kõikjal läks elukeskkond viisakamaks- olenemata sellest, kes võimuhoobade juures oli. Vaadake kui palju vuntsiti teid üles, ehitati spordihalle ja tervisespordikomplekse, tehti parke korda, tehti turge korda, tehti koole korda ja nii edasi. Kui linnajuhid väga suurtesse skandaalidesse ei mattunud (nagu juhtus näiteks Paldiskis ja Pärnus), siis polnud neid mõtet lahti kangutada.

Mõnuagent 007
19.10.09, 14:42
Mina tegelikult väga suurt katastroofi ei näeks. Neli aastat oli sama seis ning midagi VÄGA suurt metsa ei keeratud. Samas võib selline koslep äkki teistel parteidel natuke strateegiat muutma panna, et ei ole enam selline "sellises kriisis ma tahakski elada"-möla.

Tembu
19.10.09, 14:56
Kaotanud erakonnad on ise selles kõiges süüdi, et nad pole piisavalt (loe :üldse) pööranud tähelepanu venekeelsetele eestimaalastele. Rumal on eeldada, et paari plakati pärast hakatakse sinu poolt hääletama.
Savisaarele 5 punkti viiest.

mcnamara
19.10.09, 15:21
Täiesti loogiline, et nii läks. Pea igas linnas ja vallas majanduse lokkamise ajal ehitati rohkem kui ei kunagi varem ja kõikjal läks elukeskkond viisakamaks- olenemata sellest, kes võimuhoobade juures oli. Vaadake kui palju vuntsiti teid üles, ehitati spordihalle ja tervisespordikomplekse, tehti parke korda, tehti turge korda, tehti koole korda ja nii edasi. Kui linnajuhid väga suurtesse skandaalidesse ei mattunud (nagu juhtus näiteks Paldiskis ja Pärnus), siis polnud neid mõtet lahti kangutada.

Tõesti on huvitav, et inimesed propagandast kaugemale ei näe. Näiteks Nõmmel on Rainer Vakra juhtimisel tehtud väga tubli tööd. Võin seda oma silmaga näha - ehkki ei kipu Keskerakonda valima.

stark
19.10.09, 15:24
Häbi on elada Tallinnas. mis muud

Mõnuagent 007
19.10.09, 15:24
Tõesti on huvitav, et inimesed propagandast kaugemale ei näe. Näiteks Nõmmel on Rainer Vakra juhtimisel tehtud väga tubli tööd. Võin seda oma silmaga näha - ehkki ei kipu Keskerakonda valima.

nõmmel anti Vakrale vabad käed, kuna see piirkond võeti nö. eesmärgiks reformilt ära võtta. Selleks üritatigi näidata, et kuda nüüd Vakra kõike teeb jne. Naljakas on muidugi see, et Paeda vastu ta ikka ei saanud, seega saab ta ilmselt Papalt natuke pahandada.

Aílton
19.10.09, 15:27
Samas on hea, et ei toimu nö võimuvahetust, sest siis oleks üks aasta ära raisatud ümberkorraldustele ja raha kogus mis kulub on ka "suur".
Kuigi olen Etsi vastane, siis lugupeetud tallinnlased, öelge mida on kesk valesti teinud või tegemata jätnud 4 aasta jooksul, mis teid isiklikult või teie lähedasi puuduta(s)b?

eika
19.10.09, 15:28
nõmmel anti Vakrale vabad käed, kuna see piirkond võeti nö. eesmärgiks reformilt ära võtta. Selleks üritatigi näidata, et kuda nüüd Vakra kõike teeb jne. Naljakas on muidugi see, et Paeda vastu ta ikka ei saanud, seega saab ta ilmselt Papalt natuke pahandada.
See on minu meelest Keskil väga kaval lüke, et on keskendutud rohkem nö teiste erakondade piirkondadele. Näiteks Lasnamäel ja Põhja-Tallinnas pole 4 aastaga pea mitte midagi tehtud, sest seal on hääled igal juhul garanteeritud.

Malfoy
19.10.09, 15:38
Pidin eile oma 2,5 aastase lapse valimistele kaasa võtma ja mul lubati põnn kardinate taha kaasa võtta. Kabiinis ma küsisin oma lapse käest, et mis sa arvad, kelle me peaks valima? Vastuseks sain: valime Lotte

eika
19.10.09, 16:05
Siin kõik teavad, et pensionärid ja venelased on idioodid. Ega eesti noored Reporteri tänavaküsitluse põhjal põrmugi paremad pole (http://www.reporter.ee/2009/10/19/test-tanaval-kui-hasti-teavad-noored-tipp-poliitikuid/#comments). Ainult Ansipit ja Savisaart teatakse. Masendav on see kuradima Elu24 ja Rate.ee põlvkond.

Vene päss pani ka muidugi armsalt: "aa, sjee on jeesti prjesident jedgar savisaar"

Mõnuagent 007
19.10.09, 16:14
Siin kõik teavad, et pensionärid ja venelased on idioodid. Ega eesti noored Reporteri tänavaküsitluse põhjal põrmugi paremad pole (http://www.reporter.ee/2009/10/19/test-tanaval-kui-hasti-teavad-noored-tipp-poliitikuid/#comments). Ainult Ansipit ja Savisaart teatakse. Masendav on see kuradima Elu24 ja Rate.ee põlvkond.

Vene päss pani ka muidugi armsalt: "aa, sjee on jeesti prjesident jedgar savisaar"

Mulle rääkis üks keskerakondlane eile naljakaid lugusid veel:
kuidas saabus üks härra Tartusse ja tegi kõva lamenti, kuna tal ei lastud Savisaare poolt valida. Helistas Keskerakonna kontorisse ja jauras. Lõpuks otsustas lihtsalt 444 kirjutada ja nii läkski mingile suvalisele jorsile Tartus Savka hääl.

Või kuidas üks nö. tavaline venelasest vanamees tuli rääkima: Ma kirjutasin neli nelja paberile, teie olete minu kandidaat. Savisaar vastas, et kulla mees, kolm nelja pidid kirjutama. Vene vanamees muutus kohe kurvaks.

Ning väike fantaseermine, et häälte ülelugemisel on joonistatud valimissedelile munn, SUUR munn. Ja Priit Toobal lendab nagu pistrik kohale ja kisendab: "See on ilmselgelt Savisaare hääl! See munn, see on ju täpselt Savisaare nägu."

zaz
19.10.09, 16:42
See on minu meelest Keskil väga kaval lüke, et on keskendutud rohkem nö teiste erakondade piirkondadele. Näiteks Lasnamäel ja Põhja-Tallinnas pole 4 aastaga pea mitte midagi tehtud, sest seal on hääled igal juhul garanteeritud.

mmm... suvel tehti ju Kopli tänav korda, Kalamaja põhikool renoveeriti.... tethud!

vello99
19.10.09, 16:52
Kuigi olen Etsi vastane, siis lugupeetud tallinnlased, öelge mida on kesk valesti teinud või tegemata jätnud 4 aasta jooksul, mis teid isiklikult või teie lähedasi puuduta(s)b?

Eks me seda näe mõne aja pärast. Praegu oleme veel selles staadiumis, kus enam külm ei ole, jalgadel on ka piisavalt soe ja uriini lõhn ei ole veel ninna jõudnud.

Tofoa
19.10.09, 17:15
Ajo, tallinlased, miks teil seal need piirkonnad üldse olema peavad. Iga tallinlane võiks saada valida keda tahes ju. Tahaks vastust kelleltki targalt.

2mSööt3mMööda
19.10.09, 17:19
Üritasin natuke otsida aga ei suutnud leida Andres Operi kogutud häälte hulka. Aitab keegi?

jyriöö
19.10.09, 17:24
Üritasin natuke otsida aga ei suutnud leida Andres Operi kogutud häälte hulka. Aitab keegi?

53................ (http://www.vvk.ee/detailed_0784_2.html)

Shermann
19.10.09, 17:36
Saabusin just keskide valimispeolt (pärast panen ka meeleolukad videod üles), aga parim hetk oli see, kui kankaani tantsind piigad Savisaarele sülle kargasid ja talle seelikut üle pea heitsid, siis korraga sai Savka maruvihaseks ja tõukas käte ja jalgadega piigad minema. Kankaan läbi, kutsus Savka peojuhi Riho Rõõmuse enda juurde ja sõimas läbi, Rõõmus jäi hetkega kõvasti kurvemaks. Aga pidu oli väga slaavilik, palju oli kuulda vene keelt, lauldi nii 50-50 keeltes. Samas oli väga lõbus.
Side lõpp.

Aasta pildiseeria :D
http://f.elu24.ee/f/2009/10/19/252907t11h71c3.jpg
http://f.elu24.ee/f/2009/10/19/252908t11h3030.jpg
http://f.elu24.ee/f/2009/10/19/252910t11h2891.jpg

Kurb muidugi, et Eesti pealinnas on võimul äraandjad, kes müüks raha eest oma riigi ja ka kõik sõbrad ära. Loodetavasti saabub aeg, kui kõik sellised sitakotid pannakse koos teiste kriminaalidega istuma.

2mSööt3mMööda
19.10.09, 17:41
Jyriöö, ole sa tänatud!
Lisame ühe pildi veel...
http://www.upload.ee/image/230545/LOLirw.PNG

mcnamara
19.10.09, 17:41
Ajo, tallinlased, miks teil seal need piirkonnad üldse olema peavad. Iga tallinlane võiks saada valida keda tahes ju. Tahaks vastust kelleltki targalt.

Kui lepid lolliga, siis mina vastaksin umbes nii, et Tallinn on kaunis suur linn. Ja Nõmme ning Lasnamäe on mõnevõrra erineva spetsiifikaga kohad. On justkui oluline, et mingigi seos valitava ja kodukoha vahel säiliks ja me ei sulanduks kõik halli metropoli.
Aga sinu probleem lahendatakse Keski poolt õige pea. Järgmistel valimistel saab juba iga tallinlane Edgarit valida.

elx
19.10.09, 17:52
53................ (http://www.vvk.ee/detailed_0784_2.html)

"kõva" part ikka peaks mainima.. huvitav on sealt lingilt muidugi ka seda näha, et suure kära ja reklaami peale on max kaur ainult 370 häält saanud, uskusin küll, et ilmselt neid kasiinovastaseid leidub rohkem.

lorenzo
19.10.09, 19:13
Tallinnaga läks sitasti, kuid peaasi et Pärnust sai kloun välja löödud

Mõnuagent 007
19.10.09, 20:09
http://www.youtube.com/user/skumbou panin siia mõned oma sünnipäeva/keskerakonna valimispeo videod:)

meesmuiste
19.10.09, 20:10
valimisliidu "Ühtselt" nimekirjas pääses Kose vallas volikokku ka Aivar Pohlak, kes sai 146 häält, mis on selles vallas paremuselt teine tulemus. pole paha.

õnnitlused nii sünnipäeva puhul kui valituks osutumise puhul.

Tofoa
19.10.09, 21:34
Järgmistel valimistel saab juba iga tallinlane Edgarit valida.

Etkar ei ela enam järgmistel valimistel :eek:

Martin
19.10.09, 21:47
Kuidas ma küll juba eile seda ei näinud: http://www.reporter.ee/2009/10/18/meie-poliitikas-teevad-ilma-strippar-ja-geiklubi-artistid/

urmar
19.10.09, 23:50
Riigikogu tegi Tallinnasse 16 lisa volikogukohta ja neist läks siis 12 Edgarile. :D Jälle pandi hunnik miljoneid püha ürituse nimel hakkama. Iga saadik pidi saama 6400 krooni kuus palka ka. Nüüd ei mahu enam ajakirjanikud ka istungitele, tuletõrje ei luba.

Oh, mis ohvreid kõike ei tuua ja kõik ikka asjata. :)

Peeter I
19.10.09, 23:59
http://www.delfi.ee/news/valimised2009/uudised/article.php?id=26370671&l=fplead

Viisitamm juba paneb asjad paika.;)

Kasepats-Pidur
21.10.09, 10:26
Kiitkem Keskerakonda. (http://www.ekspress.ee/2009/10/20/eesti-uudised/45623-mis-toi-keskerakonnale-voidu-kas-kogu-linnavalitsust-ikka-hinnati-nii-vaga-hasti)

Bob_Loblaw
21.10.09, 11:58
Kuidas ma küll juba eile seda ei näinud: http://www.reporter.ee/2009/10/18/meie-poliitikas-teevad-ilma-strippar-ja-geiklubi-artistid/

...Estonia must be one fucked up country...

lol

Mõnuagent 007
21.10.09, 12:57
http://publik.delfi.ee/news/kurioosum/article.php?id=26402463&l=wdelfi Mingid head ahvid ikka keskerakonna valimispeol

Jasper
21.10.13, 13:49
kuskil näeb (millalgi) ka sellist statistikat (Tallinna kohta):
a) valimisaktiivsus vanuse lõikes (vs 2013)
b) valimisealised noored 2009 vs 2013

_AI_
21.10.13, 13:50

Vara veel. Aga minu teada sellist stati ei tehta.

krissucool
21.10.13, 14:05

Natuke keeruline teha sellist statistikat, kui valimised on salajased.

zelee
21.10.13, 14:11
Natuke keeruline teha sellist statistikat, kui valimised on salajased.

Eee, saab ikka. Ega Jasper ei taha teada keda valiti vaid kes valisid. Valimisnimekirjade järgi saaks sellist statistikat teha.