320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

    Mõtlen seda et nad on ju nii palju raha sinna investeerinud,et nüüd peaks seda ka natuke tagasi teenima.

    RAHA ON JU MUIDUGI MEIE,MAKSUMAKSJATE TEENITUSD
    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

      Originally posted by jazzjansa


      Mõtlen seda et nad on ju nii palju raha sinna investeerinud,et nüüd peaks seda ka natuke tagasi teenima.

      RAHA ON JU MUIDUGI MEIE,MAKSUMAKSJATE TEENITUSD
      Kas see raha on ikka maksrumaksjate oma? Erakondadel on ju ka toetajad. Riigieelarvest saavad erakonnad toetust vastavalt liikmete arvule Riigikogus. Seega, kui kogusumma on 20 mln kr, siis Mõõdukad saavad ca 3,4 mln kr (17 liiget). Ma ei ole sugugi kindel, et selle summa eest saab nii suure reklaamikampaania osta. See 3,4 mln kr on rohkem nö tegevuskulude katteks.

      Ja veel: mis ajast üliõpilased (nii Sa jazzjansa ennast tituleerid) makse maksvad?
      BACK WHERE WE BELONG

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'


        Juhin tähelepanu sellele et üliõpilased maksavad käibemaksu ja suht palju aktsiisi

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

          Originally posted by armin



          Juhin tähelepanu sellele et üliõpilased maksavad käibemaksu ja suht palju aktsiisi
          Seda küll, kui nad just ise kodus võid ei tee või õlut ei aja. Vabandan!
          BACK WHERE WE BELONG

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

            Huvitav nimekaimlus

            Ühendus Vabariigi Eest - Res Publica

            Kandidaat nr 1232 - ARNOLD RÜÜTEL

            Sünniaeg: 17.03.1952
            Sünnikoht: Tapa
            Haridus: kõrgem
            Õppeasutus: EPMÜ
            Eriala: insener-mehaanik
            Töökoht: AS Spordi Agent
            Amet: majandusjuhataja

            Jalgpallihaigla patsient #172
            Diagnoos: raskekujuline futboliit

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

              Te küsite, et mida te võidate kui valite Keskerakonna? Mitte midagi! Kui küsite,et mida kaotate kui valite ta siiski? Eneseväärikuse...(minu puhul kehtib see vähemalt)

              Kas mulle tundub või on tõesti Heimar Lenkil Keskerakonna reklaamis vannil istudes näha vasakul jalal nn värdjavarvast(vabandan,kui see peaks kedagi solvama.tegin seda tahtmatult ja mõtlemata)?

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                Te küsite, et mida te võidate kui valite Keskerakonna? Te võidate romantilise õhtusöögi kahele koos Edgar Savisaarega!
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                  Pärnust ka veidi. Ise olen RP liige ning kavatsen nende poolt ka hääletada, sümpaatne on ka Isamaaliit, kuid mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Huvitav asjaolu on nende valimiste juures see, et kõik Pärnu volikokku pürgivad erakonnad nimetavad oma tähtsamate prioriteetide hulgas ära ka Kalevi staadioni omandiküsimuse lahendamise ja stata rekonstrueerimise . Seega, kui asi nüüd ka arenema ei hakka, võivad kõik poliitikud end tõsiselt põlema pista
                  Rise and rise again until lambs become lions!

                  Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                    Ma hääleletan mõõdukate poolt, sest Pohlak ja Nestor on jalgpalli liidu juhatuses. Kui toetate jalgpalli toetage mõõdukaid.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                      Huvitav, miks ükski erakond pole Oksmaad enda nimekirja pannud Oleks olnud hea võimalus häälte kogumiseks

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                        See, et Keskerakond oma telereklaamis Isamaaliitu maha teeb, ei ole ka päris korrektne. Keskerakond käige kus kurat!
                        Vaikus

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                          See on tõepoolest väga mäda.. Eila muide nägin ilmselt Keskerakonna algatusel ilmunud raamatut, \"Mõisavalitsus Tallinna linnas\", kus siis põhjalikult Jüri Mõisa ja Isalaaliitu sarjati.. Eks igalühel ole omad vahendid, aga Keskerakonna omad on lausa mõistusevastased. Mina ilmselt valin taaskord Toivo Jürgensoni.. teine võimalus oleks Mõõdukad ja Toomas-Hendrik Ilves.
                          Jalgpallihaigla patsient #172
                          Diagnoos: raskekujuline futboliit

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                            Pikalt ei viitsi plärada. Mõõdukad või Isamaaliit.
                            Savisaar - ahju ja jutul lõpp.:P
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                              Originally posted by Rainman


                              Mina ilmselt valin taaskord Toivo Jürgensoni.. teine võimalus oleks Mõõdukad ja Toomas-Hendrik Ilves.
                              Raudtee-Jürgensoni? . Ega see mees ilmaasjata esikaantel olnud . Kohe näha, et sõidad trolliga :P .
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                                Eelmistel valimistel sai mitte just eriti kaines olekus valitud Tunne Kelam. Kainenedes ei pidanud ma oma valikut kahetsema..Ristiinimene ta on ja selliseid oleks rohkem vaja.

                                P.S. Hetkel ei tea mitte kedagi,kes minu ringkonnas kandideerib. Ja isegi ringkonnas pole 100% kindel.Ohsedameieasjaküll!!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X