320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine

    Kuna pisut rohkem kui kuu aja pärast - 20. oktoobril - astuvad täisealised Eesti Vabariigi kodanikud valimiskastide ette ja teevad oma otsuse, kes peaks nende kodupaigas järgmised 3 aastat eluolu juhtimisega tegelema, siis on ilmselt õige ka siin vastav teema avada, ning igasugune poliitiline diskussioon siia koondada. Seega saame poliitilise kemplemise muude oluliste teemade alt minema, sest kõiki ju ei huvita see vägikaikavedu

    Niiet, kui soovite oma eelistusi tuua või midagi asjakohast ütelda, siis võiks seda selle teema all teha. Oleks tore kui kõik seisukohad oleks ka põhjendatud, mitte ei algaks poriloopimine.

    Lisan siinkohal ka viite valimiste ametlikule leheküljele: http://www.vvk.ee/k02/index.html
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    #2
    Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

    Kust ma teada saan, keda ma valida saan? (Tartus)

    *sorry, juba leidsin.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

      Mina valin Peeter Tulviste - esiteks ta on isamaliidust ja tänu neile on meil Lilleküla ja teiseks vana on sitaks tark ja sheff vend!
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

        ma vist valin mõõdukate - indrek tarandi .... mõõdukad tahavad tudengitele oleks yhistransport tasuta ntx ... ja tarand ise kah yks lahe säga aga eks see pole veel lõplik ... aga savisaarele tuli otsa

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

          Loomulikult tuleb valimas käia. Siis ei ole pärast ütlemist, et valiti nn valed inimesed etteotsa. Kui ei vali, siis ei täida sa oma kohust riigi ees!
          Kunagi oli mul kurikaval plaan, et hakkan koguma valimissedeleid. lihtsalt valimiste päeval ei täida ma seda ära vaid poetan tasku ja koostan sellest kollektsiooni,mille sarnast on väga raske Leida. Aga paraku loobusin sellest ideest pärast esimest korda, südametunnistus ei lubanud mitte valida.

          Valin pigem Mõõdukaid, kuigi seda üliõpilaste soodustuste asja ma ei toeta. Iga mats, kes üle 18ne maksku enda eest ise!! Toetagem vanu ja väeteid! Põrmu Keskerakond ja tema plakat Vabaduse väljakul!!!!!! Ja rääkige veel, et Savisaar on aus poiss... Kui tahan muudan seadust, et endal oleks hea....sick, but a nice idea!!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

            Soovitaks samuti kõigil vutist lugu pidavatel kodanikel kindlalt valima minna ning hääletada kas Isamaaliidu, Res Publica või Mõõdukate poolt. Isamaaliidu linnapeakandidaat on teatavasti Jüri Mõis (vt artikkel), kes kandideerib Lasnamäel. Valimisealised Tallinna Kristiine ringkonna elanikud saavad toetada Kojameest, kes kandideerib seal Isamaaliidu nimekirjas nr 910 all. Mustamäe ringkonnas Mõõdukate nimekirjas kandideerib aga Aivar Pohlak. Põhja-Tallinnas on Mõõdukate esinumber tuntud vutifänn Eiki Nestor jne.

            Ise hääletan ilmselt enda poolt Kandideerin sõltumatu kandidaadina Valgas Res Publica nimekirjas nr 239 all. Üldiselt mingeid erilisi poliitilisi ambitsioone pole, kuid rohkem sportlikust huvist vaatan, palju siis hääli koguneb
            Olen olnud küll rohkem Isamaaliidu toetaja, kuid neil kahjuks siin oma nimekirja pole. Seega sobib ka Res Publica, kelle kohalikus valimisprogrammis on spordi all muuhulgas järgmine punkt:
            * Lõpetame jalgpalli ahistamise ja alarahastamise. Ühtlasi muudame spordielu mitmekesisemaks ja laiapõhjalisemaks. Valga linnas ei ole olemas tähtsaid ja vähemtähtsaid spordialasid. Spordiühingute finantseerimise aluseks peab olema tema kandepind ja populaarsus, mitte läbisaamine linnavalitsuse ja volikoguliikmetega.

            Paistab, et see jalgpalli-lause jäi siiski lõplikust programmist välja, sest tänu FC Valgale on jalgpall siiski kohati üsna hästi esil, kuid väiksemate klubidega on asi muidugi segasem.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

              Isamaa igatahes. Eelmistel andsin Jürkale hääle- pool staadionit valmis. Saaks nüüd teise hääle eest teise poole ka
              tulevik on tunni aja pärast

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Kohali

                No kuulge, staadion v6i mitte, aga kivipallur jääb kivipalluriks. Kui M6isa ribgkonnas hääl Isamaale anda, siis pigem juba m6nele toredale tegelasele nagu seda on Dajan Ahmet, Aap Tänav v6i siis Mart Nutt. Mina soovitaksin viimast. Samas ringkonnas ja nimekirjas kandiderib muuseas ka TVMK omanik Pjotr Sedin.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                  Originally posted by gianluca


                  Eelmistel andsin Jürkale hääle- pool staadionit valmis.
                  Mõisa Jürka ainsad positiivsed teod ongi ainult Lilleküla stataga seotud. Tema muud teod (a´la politseinike massikoondamine ja hämarad seosed Meelis Lao nimelise bandiidiga) ning ütlused ei pane mind küll kuidagi tema poolt hääletama.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                    Originally posted by Tshurka


                    Originally posted by gianluca


                    Eelmistel andsin Jürkale hääle- pool staadionit valmis.
                    Mõisa Jürka ainsad positiivsed teod ongi ainult Lilleküla stataga seotud. Tema muud teod (a´la politseinike massikoondamine ja hämarad seosed Meelis Lao nimelise bandiidiga) ning ütlused ei pane mind küll kuidagi tema poolt hääletama.
                    meh meh suhelgu selle laoga mis siis ... allilma peab kah tundma ... kas savisaar on siis puhas poiss ? mina nii ei arva ... eks neil kõigil ole siukseid suhteid peavad olema ... mudu on raske ... aga nuh see on IMHO

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                      Minu arvamust mööda ei ole siin maailmas mitte midagi üdini puhast ja ideaalset, seda vähem poliitikas ja poliitikutes. Möelge korra, mis juhtuks, kui kõik kõigi saladused teada saaks - praegune ühiskonnakord kukuks kolinal kokku ja tunduks, et kõik inimesed on saatana sigitised. Sellepärast ei olegi mõtet arvata, et üks poliitik erineb teistest selle poolest, et ta pole ühtegi moraalitut ega ebaeetilist asja teinud. Inimkond siiski püsib üleval ühel suurel sambal ja selleks on egoism...
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                        Seekordsete valimiste eel olen täheldanud, et erakonnad ei reklaami omi vaateid, vaid keskenduvad teistele parteidele pähe sittumisele (vabandage väljenduse pärast, ma püüan üldiselt viisakas olla). Eelmistest kordadest sihukest mälestust ei ole, vähemalt mitte eriti selget.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                          Originally posted by jjriado


                          Seekordsete valimiste eel olen täheldanud, et erakonnad ei reklaami omi vaateid, vaid keskenduvad teistele parteidele pähe sittumisele (vabandage väljenduse pärast, ma püüan üldiselt viisakas olla).
                          Täpselt sama asi on toimunud kõigi valimiste eel, ainult viimasel ajal on see kõik veidi karmimaks läinud. Kipub kohati juba mõistuse piiridest väljuma (Pakosta case). Eesti kampaaniates rõhutaksegi just vastaste mustamisele, mitte oma programmi seisukohtade tutvustamisele ja argumenteerimisele.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                            Isiklikult ei tahaks et Savisaar Tallinnas jälle võimule pääseks,aga seda ta vist ikkagi teeb.Väga tahaks et kuhugi jõuaks ka Mõõdukad sest nad on tänavu näinud suurt vaeva reklaamikampaaniaga.Muidu pole mul selles vallas eelistusi.PEAASI ET SEE SAVISAAR SEAL KÕRGEL MINGIT LOLLUST EI TEE.
                            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                              Originally posted by jazzjansa

                              Väga tahaks et kuhugi jõuaks ka Mõõdukad sest nad on tänavu näinud suurt vaeva reklaamikampaaniaga.
                              Mõtleid neid totraid pooliku õuna reklaame? Hähhhh, suur vaev...
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X