PDA

View Full Version : Autogrammid

Väravavaht
13.09.02, 21:39
Kelle kuulsate SPORTLASTE autogramme teil on? Mul on Erki Noole 3 erinevat, Andrus Veerpalu(kohe pärast Soolajärve sain) ja MARTIN REIM

jansa
13.09.02, 22:35
... ei noh sa oled kohe väga kõva mees siis ju...

greenday
14.09.02, 00:44
Sai eelmise aasta novembris Eesti - Kasahstani mängu järgselt koondise bussi ronitud ja kõigilt meestelt plakati taha autogramm noritud, lisaks veel Arno Pijpersilt, Janno Kivisillalt ja Aivar pohlakult, kes kirjutas ka \"parimate soovidega\" ning kuupäeva.

greenday
14.09.02, 00:47
Küsimus neile, kellel on koondise särgil autogrammid - kas te neid särke ei pese?

Mul oli kunagi poomi oma, aga enam pole :(

Jaan
14.09.02, 12:48
Shay Given, Clinton Morrison.

pastakanovic
14.09.02, 13:04
Shefki Kuqi

resorte
14.09.02, 13:51
Alessandro Del Piero, Edgar Davids - Juventus
Tomas Rosicky, Marcio Amoroso, Lars Ricken - Dortmund
Oliver Kahn, Mehmet Scholl, Claudio Pizarro, Michael Balllack - Bayern München
Ebbe Sand - Schalke 04
Emerson da Ferreira - AS Roma
Luis Figo, Raul Gonzalez - Real Madrid
Lothar Matthäus

asdf
14.09.02, 14:12
Greenday, mul olemas Poomi autogrammiga särk ja pesen seda suhteliselt tihti. Kuna see on veekindla markeriga kirjutatud, siis maha ei tule. 3 pesu üle elanud täiesti muutusteta :)

Silver
14.09.02, 14:18
ehhe pese seda siis jôudsalt edasi :) no jah eks mul neid autogramme polegi peale poomi oma. Igal ôigel eest vuti fännil peaks ikka poomi allkiri olema...

gianluca
14.09.02, 18:20
kunagi tegelesin autogrammide kogumisega.
Vuti omadest on olemas vahetult peale ajaloolist Eesti Sveitsi 0:6 mängu sveitslaste autogrammid.
Lisaks nendele veel kossu-, ralli- tsiklimeeste ja teiste omi (Raudsik, Luule Tull jne)

eston maravilha
15.09.02, 01:13
käi v*ttu cuntona

aga asjast et on olemas juan pablo angeli, paul mersoni, peter enckelmani, mous hadji aj jlloyd samueli autogrammid

siis veel on kuskil mürka oma. samuti kullamäe.

Jaan
15.09.02, 12:07
Originally posted by eston#21

käi v*ttu cuntona

aga asjast et on olemas juan pablo angeli, paul mersoni, peter enckelmani, mous hadji aj jlloyd samueli autogrammid

siis veel on kuskil mürka oma. samuti kullamäe.

Imetlen su konkreetsust!!

Jaan
15.09.02, 12:08
Originally posted by treze

ehhe pese seda siis jôudsalt edasi :) no jah eks mul neid autogramme polegi peale poomi oma. Igal ôigel eest vuti fännil peaks ikka poomi allkiri olema...

Annan siinkohal teada, et ma pole 6ige vutif2nn, vaid haletsusv22rne luuser.

eston maravilha
15.09.02, 14:29
join the club:)

vandersell
16.09.02, 12:45
Jalgpalluritest- Poomi oma, vanal koondise särgil (pole peale seda pesnud aga varsti vist peab) ja E-Iiri mängupiletil, poolte Tshehhi koondise omad kes olid ´99a valikmängul, sh. Nedved, Poborsky, Koller.
Noh ja siis on veel mingi hulk kergejõustiklaste-kümnevõistlejate omi sellest ajast kui kergeraksukohtunik olin- Nool, Dvorak, Chmara ja veel mõned.

Sun
15.10.02, 03:20
Originally posted by vandersell

Jalgpalluritest- Poomi oma, vanal koondise särgil (pole peale seda pesnud aga varsti vist peab) ja E-Iiri mängupiletil, poolte Tshehhi koondise omad kes olid ´99a valikmängul, sh. Nedved, Poborsky, Koller.
Noh ja siis on veel mingi hulk kergejõustiklaste-kümnevõistlejate omi sellest ajast kui kergeraksukohtunik olin- Nool, Dvorak, Chmara ja veel mõned.

Vahetan Rinat Dassaevi oma Pohlaku autogrammi vastu.:kaval:

kräka
15.10.02, 21:55
Mul on figo oma ja eestalste omad ka.:õnnelik:

Rebu
19.10.02, 04:44
Originally posted by greenday

Küsimus neile, kellel on koondise särgil autogrammid - kas te neid särke ei pese?

Mul oli kunagi poomi oma, aga enam pole :(

Oli särk autogrammidega(Pjipers, Pohlak, Poom ja Piiroja)
Käis 2 korda pesus enam pole autogrammidest midagi alles:kurb7: :Kurb11:

Kosk
19.10.02, 13:02
Minu kõige südamelähedasem signatuur on vast Niall Quinni autogramm mu Sunderlandi seljakoti peal. Muidugi Erki Noole kolme erineva vastu see ei saa, rääkimata siis juba mürka persest või kuusmaa aivarist.

Jaan
20.10.02, 07:54
Shay Giveni oma särgi peal - t6si, see hakkab juba vaikselt ära kuluma. Kuskil kodus peaks Iiri-mängu kavas olema ka Clinton Morrison, kelle otsa ma staadionilt ära minnes komistasin.

Rebu
22.10.02, 03:46
Mul veel kunagi paar aastat tagasi saadud Virge Naeris:D koos fotoga ja Erki Nool samamoodi!

fun
03.12.02, 11:40
mul isiklikult on Keane(Robbie), Hooijdonk,Overmars,Zenden,F.de Boer,Quinn,Harte,Sonck! Aga tahax meeletult veel oma lemmik mängija oma Bergkamp.

Rainman
08.12.02, 01:36
Originally posted by Jaan

...

Shay Giveni oma särgi peal - t6si, see hakkab juba vaikselt ära kuluma. Kuskil kodus peaks Iiri-mängu kavas olema ka Clinton Morrison, kelle otsa ma staadionilt ära minnes komistasin.
Ma tõesti imetlen su järjekindlust :D

raido
08.12.02, 14:40
Mul on välismaallastest Zidane\'i (Juventuse), Beckhami ja kõikide Liverpooli mängijate autogrammid.
Eestlastest on mul Poomi, Operi, Zelinski, Lemsalu, Viikmäe, Terehhovi, Rooba, ning kõikide florakate autogrammid.

Vürst
08.12.02, 17:02
Ega sa juhuslikult ei taha Beckhami oma ära müüa, kui tahad siis paljuga? Sami oma tahaks ka. :kisakõri:

raido
08.12.02, 20:37
See on ikka väga väärtuslik, aga 200 krooniga võin maha müüa. Jõulud ju.
See Sami autogramm on mul koos teiste Liverpooli mängijate omaga ühe 6 lehelise kaustiku sees (hooajast 00/01). See on veel väärtuslikum, aga kõik on müüdav, ning hinnaks 500.

greenday
09.12.02, 10:58
Zidane\'i autogramm! *ila voolab*

Jaan
09.12.02, 20:09
Originally posted by Rainman

...

Ma tõesti imetlen su järjekindlust :D

Oh, s*it! Ajab ennastki naerma. Proovime hoogu maha v6tta.

raido
09.12.02, 21:19
Originally posted by zoolazorts

Originally posted by raido

Mul on välismaallastest Zidane\'i (Juventuse), Beckhami ja kõikide Liverpooli mängijate autogrammid.

Mismoodi sa need omale hankinud oled?Hakka nyyd teid veel õpetama:
1) Loe Sporditähte, kus avaldatakse avalduse peale kuulsuste autogramme
2) Kirjuta kiri valmis
3) Osta ymbrik ning margid
4) Postita ära, ning jää autogrammi ootama

Ma olen ka saatnud kirja Roberto Carlosele, Figole, Raulile, Saviolale, Ronaldole, Nestale, Tottile ning teistele, aga vähesed nagu Beckham, Zidane jt saadavad tagasi.
Inglismaalt on seni alati vastused tagasi tulnud, aga Hispaaniast ja Itaaliast harva. Võibolla ei oska nad inglise keelt, sest ma olen kõik kirjad kirjutanud inglise keeles.

greenday
10.12.02, 14:35

Originally posted by zoolazorts

Mismoodi sa need omale hankinud oled?Hakka nyyd teid veel õpetama:
1) Loe Sporditähte, kus avaldatakse avalduse peale kuulsuste autogramme
2) Kirjuta kiri valmis
3) Osta ymbrik ning margid
4) Postita ära, ning jää autogrammi ootama

Ma olen ka saatnud kirja Roberto Carlosele, Figole, Raulile, Saviolale, Ronaldole, Nestale, Tottile ning teistele, aga vähesed nagu Beckham, Zidane jt saadavad tagasi.
Inglismaalt on seni alati vastused tagasi tulnud, aga Hispaaniast ja Itaaliast harva. Võibolla ei oska nad inglise keelt, sest ma olen kõik kirjad kirjutanud inglise keeles.
Aga kas tegu on trükitud allkirjadega või meest oma käega kirjutet?

raido
10.12.02, 21:27
Liverpooli omad on kindlalt kõik trükitud, aga need Beckhami ja Zidane omadel on võibolla ise kirjutatud. Liverpooli koha pealt veel niipalju, et ma saatsin autogrammisoovi Owenile, ning kirjutas ise ka tagasi, ning saatis väikese brozüüri teiste Liverpooli mängijate autogrammidega ka.
Kui ma kirjad olen saatnud, siis pole ma mingit lisa ümbrikku ega marke kaasa saatnud.
Ega need vaesemad klubid vist eriti ei tahagi autogrammi sooviga kirju saada.

silverman
10.12.02, 22:33
Mis lapselalin...
Kes see sulle ise tagasi saadab midagi? Tuleb konveierilindilt, mingi kohalik stjoopa kleebib aadressi ümbrikule peale ja posti. Ükski vend ei kirjuta tuhandeid autogramme, selle asemel et oma miljoneid laiaks lüüa.

greenday
10.12.02, 23:59
Need ei ole isekirjutatud - kirjateel saadetakse trükitud kraami. Isekirjutatud autogrammi saad siis kui kohtad Zidane\'i tänaval.

Jeeg
11.12.02, 01:15
Mul on kodus kuskil Poomi oma ja ükskord sai miskisele Flora-trükisele ka enamuste flora jalgpallurite omad võetud, see settis kuskile vetet ära laua peal, nii et Poom on mui ainus vara, müün teokarpide eest.

indrek
11.12.02, 16:48
krt, oleks seda teadnud et siit autogramme ostetakse - oleks võibolla mõned kogunud.
Ise ei oske nendega küll midagi ette võtta.

vandersell
11.12.02, 16:56
Originally posted by indrek

krt, oleks seda teadnud et siit autogramme ostetakse - oleks võibolla mõned kogunud.

Selline asi nagu emotsionaalne väärtus ei ütle midagi? Võib-olla olen lihtsalt melanhoolne inimene aga aeg-ajalt mulle meeldib vanu asju vaadata ja meenutada sellega seotud sündmusi.

raido
11.12.02, 21:32
Vaadake ja otsustage!

indrek
12.12.02, 12:50
Originally posted by vandersell

Selline asi nagu emotsionaalne väärtus ei ütle midagi? Võib-olla olen lihtsalt melanhoolne inimene aga aeg-ajalt mulle meeldib vanu asju vaadata ja meenutada sellega seotud sündmusi.

Kas selleks fotodest ei piisa. Ütleme ets ul oleks Urmas Hepneri, Pierre Littbarski vms möödund aja staari autogramm - kas see tekitaks kuidagi emotsionaalseid väärtusi. kui tekitab on tore. Mul millegipärast ei tekita. Ega ma siis sellepärast et ma autogrammide emotsionaalsetest väärtustest ise aru ei saa, ei suhtu kuidagi sellesse atogrammiärisse halvasti. Lihtsalt üllatusin, mida kõike tänapäeval ei müüda.

vandersell
12.12.02, 13:13

Ütleme ets ul oleks Urmas Hepneri, Pierre Littbarski vms möödund aja staari autogramm - kas see tekitaks kuidagi emotsionaalseid väärtusi. kui tekitab on tore. Mul millegipärast ei tekita.
Tõsi, mainitun nimed ei tekita mingit emotsiooni, sest pole selle generatsiooni inimene. Aga vaata: Operi, Zelinski, Poomi, Zidane, Sheareri või kelle iganes nimed tekitavad 20-30, ka 50 aasta pärast küll emotsioone. 50 aasta pärast ei tea noored Operist ehk midagi, mul aga on hea meenutada... Loomulikult oleks hea kui autogramm oleks pildi peal, siis ehk viib mu nõder aju nime ja kirja kokku ;)

Vürst
14.12.02, 14:56
Kuule Raido kui Beckhami autogramm on originaal ostaks ma selle 200 eeguga 100% ära , aga kui see on trükitud siis eriti see mind ei huvita. Saad sa kuskilt kindlalt teada kas see on originaal või mitte?:sünna:

raido
14.12.02, 18:42
Originally posted by suskar

Kuule Raido kui Beckhami autogramm on originaal ostaks ma selle 200 eeguga 100% ära , aga kui see on trükitud siis eriti see mind ei huvita. Saad sa kuskilt kindlalt teada kas see on originaal või mitte?:sünna:
Igatahes ta näeb kyll välja nagu originaal aga...Ma kyll ei tea, kuidas seda kindlaks teha. Kas pildist ei piisand?
Kui sa ei taha, siis ära taha.

greenday
14.12.02, 19:47
Võin teile kinnitada, et see ei ole Beckhami oma käega kirjutatud. Trükikunst on väga arenenud tänapäeval.

eston maravilha
14.12.02, 21:54
no kui rahavs ärpleb siin trükitud autogrammidega siis mul on kõigi eelmisel aastal aston villa mänginud pallurite autogrammid

H.M Murdock
14.12.02, 23:59
kust te neid autogrammr saate?P.S:ma ei taha loll tunduda

greenday
15.12.02, 09:24
Originally posted by mura

On olemas autogrammiaadressid, kuhu saadad kirja palvega. Sporditähes võib neid leida näiteks. Kui kuskil öeldakse, et send SASE, siis see tähendab Self Addressed Stamped Envelope ehk saa pead saatma ümbriku rahvusvaheliste postimarkidega...

greenday
15.12.02, 09:25
Originally posted by mura

Ja seda ka, et lolle küsimusi pole olemas. On ainult lolle vastuseid. :)

raido
15.12.02, 13:30
Tegelikult ei pea sporditähte lugemagi. uefa.com\'is on ka klubide (iga riigi kõrgliiga) aadressid olemas. Ise pead juurde kirjutama vaid nime, kellele sa saadad.

p3p3
27.07.03, 22:00
mul Fabrizio Ravanelli oma ja barthezi ja kindlasti ka erinevate Eesti mängijate omi :õnnelik: KUI KELLELGI UN ZIDANE UMA SIIIS MA TAHAX OSTA ,....kui tasku kannatab :S

Juveman
17.11.03, 10:42
Vaat kus leidsin alles teema üles.No suti neid on,a põhiliselt kergejõustiklaste omad:Erki Nool,Thomas Dvorak,Roman šebrle,Jon Arnar Magnusson,Jonathan Edwards,lisaks veel Martin Reimi oma.:kaval:

Mõnuagent 007
10.04.04, 18:14
minul on:
Gerald Asamoah, Franco Baresi, David Beckham, Henning Berg, Stig Bjornebye, Fredi Bobic, Paul Bosvelt, Eric Carriere, Aleš Ceh, Stephane Chapuisat, Andy Cole, Omar Daf, Filip de Wilde, Dion Dublin, Damian Duff, Rio Ferdinand, Marc Vivien Foe, Brad Friedel, Bart Goor, Vegard Heggem, Colin Hendry, Shak Hislop, Alexander Gleb (Stuttgartist), Matt Holland, Paul Ince, David James, Tugay Kerimoglu, Harry Kewell, Miroslav Klose, Bert Konterman, Samuel Kuffour, Tobias Linderoth, Vratislav Lokvenc, Teddy Lucic, Paolo Maldini, Steve McManaman, Tony Meola, Johan Micoud, Andreas Möller, Oliver Neuville, Andres Oper, Martin Palermo, DAn Petrescu, Karel Poborsky, Mauricio Pochettino, Mart Poom, Gustavo Poyet, Karel Rada, Thomas Radzinski, Fernando Redondo, Steven Reid, Frank Rijkaard, Ronaldinho, Tomas Rosicky, Matthias Sammer, Bernd Schneider, Paul Scholes, Alan Smith, Thomas Sörensen, Davor Šuker, Jorge Tote, Ruud van Nistelrooy, Mark Viduka, Aron Winter, Jonathan Woodgate, Hakan Ünsal, Abel Xavier ja Yang Chen. Kõik käsi väsis.

Mikusiku
10.04.04, 18:24
mul pole kellegi oma:P tglt palli peal on becksi oma;)

malagar
10.04.04, 18:24
Ma allles algaja ja vähe teisi :

Mart Poom , Indrek Zelinski , Sergei Terehhov, Zaur Tagi Zade, Mario Haas ja Francisco Rojas .

pean faktilisteks autogrammideks aind neid msi on mängijate oma käega kirjutatud. Veel on pooli , Villa ja Arsenali trykitutd allkirjadega meeskonna pildid ja oweni ja keowni trükitud kirjaga pildid kuid need poe õige asi .

fitti
10.04.04, 19:28
a mul vahva postkaart, millele olümpiavõitja erika salumäe raekoja platsis nime alla pani

resorte
10.04.04, 21:00
Tomas Rosicky, Amoroso, Lars Ricken, Christoph Metzelder, Ewerthon - Dortmund
Oliver Kahn, Claudio Pizarro, Michael Ballack, Sebastian Deisler, Roque Santa Cruz - Bayern München
Kevin Kuranyi - Stuttgart
Marcelinho - Hertha BSC
Emerson, Francesco Totti - AS Roma
Alessandro Del Piero, Edgar Davids - Juventus
Christian Vieri - Inter Milan
Andriy Schevchenko, Cafu - AC Milan
Patrick Kluivert - Barcelona
Thierry Henry - Arsenal
Giovane Elber - Lyon
Lothar Matthäus, Rivaldo ja Ulf Kirsten

Anna Kournikova oma on ka veel :)

Neth
10.04.04, 21:10
Originally posted by dannar

minul on:
Gerald Asamoah, Franco Baresi, David Beckham, Henning Berg, Stig Bjornebye, Fredi Bobic, Paul Bosvelt, Eric Carriere, Aleš Ceh, Stephane Chapuisat, Andy Cole, Omar Daf, Filip de Wilde, Dion Dublin, Damian Duff, Rio Ferdinand, Marc Vivien Foe, Brad Friedel, Bart Goor, Vegard Heggem, Colin Hendry, Shak Hislop, Alexander Gleb (Stuttgartist), Matt Holland, Paul Ince, David James, Tugay Kerimoglu, Harry Kewell, Miroslav Klose, Bert Konterman, Samuel Kuffour, Tobias Linderoth, Vratislav Lokvenc, Teddy Lucic, Paolo Maldini, Steve McManaman, Tony Meola, Johan Micoud, Andreas Möller, Oliver Neuville, Andres Oper, Martin Palermo, DAn Petrescu, Karel Poborsky, Mauricio Pochettino, Mart Poom, Gustavo Poyet, Karel Rada, Thomas Radzinski, Fernando Redondo, Steven Reid, Frank Rijkaard, Ronaldinho, Tomas Rosicky, Matthias Sammer, Bernd Schneider, Paul Scholes, Alan Smith, Thomas Sörensen, Davor Šuker, Jorge Tote, Ruud van Nistelrooy, Mark Viduka, Aron Winter, Jonathan Woodgate, Hakan Ünsal, Abel Xavier ja Yang Chen. Kõik käsi väsis.

Ja kõik on käsitsi kirjutatud??:segadus:

EDIT: Ja kõigilt oled isiklikult need küsinud ka ve?

Mõnuagent 007
10.04.04, 22:07
Originally posted by Neth

minul on:

jah. 5 aastat kogutud. Posti teel nimeliselt saadetud, nooh. nagu tavaliselt. aga need on ikka käsitsi kirjutatud allkirjaga, mitte trükitutega. Neid on ka mingeid.

pastor
10.04.04, 22:45
a mis moodi pärast mängu neid autogramme saada kas tuleb oodata nii kaua kui nad pärast mängu oma toimetused ära teevad ja siis kui bussi lähevad?Kui nii siis kaua tuleb tavaliselt oodata?

kaala
11.04.04, 17:26

Originally posted by Neth

minul on:

jah. 5 aastat kogutud. Posti teel nimeliselt saadetud, nooh. nagu tavaliselt. aga need on ikka käsitsi kirjutatud allkirjaga, mitte trükitutega. Neid on ka mingeid.
oled sa kindel et need originaalid kõik? sul päris parajalt hea kogu küll kui need on.

Mõnuagent 007
11.04.04, 17:42
no nii kindel kui mingis asjas olla saab. ses mõttes, et keegi on nad igatahes oma käega kirjutanud. Peale trükitud kirjadega asju ma autogrammiks ei loe

Karla
26.04.04, 17:10
mul on kahni ,ballacki,makaay ja kõikide flora mängijate oma.

Even
26.04.04, 22:50
Enamustel on nagu KÕIK FLORAD olemas, aga mitte ühtegi Levaditat, TVMK`d ja Narva Transi. Aga Flora omad on küll olemas.

Mõnuagent 007
25.07.10, 12:29
Oeh, kuna käisin üle pika aja jõgeval ja leidsin sealt oma vana autogrammikogu, siis mõtlesin, et peaks sama jamaga uuesti pihta hakkama.

Mõnuagent 007
25.07.10, 12:37
minul on:

Panen vahepeal lisandunud näod ka: Nicolas Gillet (mängis kunagi Nantesis ja ka Prantsusmaa koondises), Nigel Martyn, Wesley Sonck, Fabien Barthez, Austria koondislane Dietmar Kühbauer, Šveitsi koondises ka praegu palliv Steve von Bergen, terve Charlton Athletic aastal 2005-06 (kuulamatest Luke Young, Mark FIsh, Darren Bent, Jerome Thomas, Dennis Rommedahl, Aleksei Smertin), Togo koondislane Eric Akoto, Marcelinho, Josip Simunic, Niko Kovac, Onyewu Okuchi, Gilles Yapi Yapo, 1994 Rumeeniaga MM-l käind Basarab Panduru.

Saarlane
25.07.10, 12:43
Panen vahepeal lisandunud näod ka: Nicolas Gillet (mängis kunagi Nantesis ja ka Prantsusmaa koondises), Nigel Martyn, Wesley Sonck, Fabien Barthez, Austria koondislane Dietmar Kühbauer, Šveitsi koondises ka praegu palliv Steve von Bergen, terve Charlton Athletic aastal 2005-06 (kuulamatest Luke Young, Mark FIsh, Darren Bent, Jerome Thomas, Dennis Rommedahl, Aleksei Smertin), Togo koondislane Eric Akoto, Marcelinho, Josip Simunic, Niko Kovac, Onyewu Okuchi, Gilles Yapi Yapo, 1994 Rumeeniaga MM-l käind Basarab Panduru.

Jään veidi alla:

Josip Simunic, Kevin Stuhr-Ellegaard, Marcelinho, Yildiray Bastürk, Ludovic Magnin, Thomas Hitzlsperger, Matthieu Delpierre, Jon Dahl Tomasson, Jacek Krzynowek, Tranquillo Barnetta, Jan-Ingwer Callsen-Bracker, Bernd Schneider, Diego, Miroslav Klose, Per Mertesacker (2x), Tim Wiese, Markus Rosenberg, Thomas Linke, Andreas Ivanschitz, Michael Delura, Peer Kluge, Wesley Sonck, Ze Antonio, Kasey Keller, Marcell Jansen, Oliver Neuville, Federico Insua, Sebastian Svärd, Logan Bailly, Juan Fernando Arango, Matthias Lehmann, Yunus Balaban, Matthias Heidrich, Michael Frontzeck (treener), Fabien Barthez, Daniel Fernandes, Ricardo Carvalho, Miguel, Edinho, Gilles Yapi Yapo, Luis Suarez, Urby Emanuelson, terve Heraclese tiim 2005/06, siis veel mingi megasuuruses postri peal Franck Ribery ja Jalka postrite peal Lucio, Kaka, Robinho.

Villa7
25.07.10, 12:49
Endal jalgpalluritest siis : Thierry Henry, Daniele De Rossi, Fernando Torres, Dirk Kuyt, Michael Owen, Philipp Lahm, Lionel Messi, Steven Gerrard ja Tarmo Kink.

Villa7
25.07.10, 12:57
Aa ja Gerd Kanteri autogrammi müüksin 75.- kuni 100.- eegu eest. (Tema enda kirjutatud, minu pliiatsiga !) Autogramm on heas korras, tema pildi peal.

Blue Moon
25.07.10, 13:22
Brasiilia mängult sain Lucio käest autogrammi.

jalkar
25.07.10, 18:55
on olemas lucio , luis fabiano ja siis mõned veel mingi brassid kelle nime ei mäleta , mingi nilmar vist ja siuksed vennad kui on soovi andke teada pm teel olen valmis müüma

e/ veel on olemas igast operi zelinski siis igast eesti omasi veel

Iceman
25.07.10, 19:22
Endal on olemas 2007 aasta sporditähe raamat, kus on kõikide eesti sportlaste autogrammid olemas, kes olid sel galal.

Marko Asmer, Jüri Jaanson, sõude neljapaadid, gerd kanter ja paljude teiste autogrammid.
Vend tegi heli sel üritusel ja siis tegi siukse jõulukingi mulle.

Jalgpalluritest siis on vaid Poomi, Piiroja ja Opi autogrammid.

Saarlane, viitsid, teed äkki ühe pildi Ribery postrist?

Jasper
25.07.10, 23:17
Baresi ja kuskil v-o on veel Erki Noole oma ammustest aegadest.

football2u
27.07.10, 21:50
Omg, kus on Dannaril ja Saarlasel alles autogramme:O

Meintz
27.07.10, 22:21
mul on näiteks Eusebio autogramm

Even
27.07.10, 22:26
mul on

wayne rooney
ruud van nistelroooy
roy keane
andrea pirlo
mart poom (arsenali ja sunderlandi särgis)
ja eesti omad, mõttetu neid üles loetleda.

kes tahab osta, siis 150 tükk.

Xavi15
28.07.10, 00:38
Fc Barcelona 2007/2008 away särk, koos autogrammidega. Ehk siis, Messi, Henry, Marquez, Puyol, Abidal, Eto, Iniesta, Toure, Ronaldinho, Xavi, Zambrotta, Milito, Sylvinho, Deco, Thuram, Giovani Dos Santos, Valdez ja Frank Rijkaard.

H.M Murdock
28.07.10, 10:16
kust kurat te neid saand olete? :D
retsid kogud, restekpah!
ma ise piirdun darren fletcheri omaga manu särgil ja mitte-jalgpalluritest kadunud ralli maailmameistrite richard burnsi ja colin mcraega.

abso
28.07.10, 13:33
mul on nexuse merka, siis toetagi selle pikajuukselise ja klavani, (H)

Saarlane
30.07.10, 14:01
Saarlane, viitsid, teed äkki ühe pildi Ribery postrist?

Üks pilt. Võrdluseks kõrval telefon:

http://img203.imageshack.us/img203/6302/p4120002.th.jpg (http://img203.imageshack.us/i/p4120002.jpg/)

Autogramm ise:

http://img713.imageshack.us/img713/8341/p4120004.th.jpg (http://img713.imageshack.us/i/p4120004.jpg/)

Teisel pool on sellised pildid:

http://img202.imageshack.us/img202/1029/p4120005w.th.jpg (http://img202.imageshack.us/i/p4120005w.jpg/)

http://img688.imageshack.us/img688/2934/p4120006.th.jpg (http://img688.imageshack.us/i/p4120006.jpg/)

Iceman
30.07.10, 14:05
Tohib küsida, et kus kohast sa tema autogrammi said?:P

Tahaks ka rsk, lemmik mängija ikkagi.

Saarlane
30.07.10, 14:58
Eks ikka samamoodi nagu ka kõik teised. Saatsin lihtsalt kirja neile.

Black Magic
30.07.10, 17:31
Kust te neid saate ? kõik Messi, Carvalho jne jne. Mul endal ainult Benzema,Phill Neville,Van Der Sar, Kaka`,Lass(Diarra) ja veel paar tükki ajakirjadest saadud.

Robi.
30.07.10, 22:17
Mul on Kaka , Zelinski , E.Puri , A.Tammert ja ka A.iljustsenko .

Robi.
30.07.10, 22:18
`*on ka tü rocki mängijate omad , terve meeskonna omad

WanK
30.07.10, 22:20
Mul on ka kaka.

Black Magic
30.07.10, 23:25
peale jalgpallurite on mul ka veel.

Indrek Pertelsoni, Dave Bentoni,Riina Hein(mingi mõtetu ``kevade`` tegelane), Vello Vaheri,(need vennikesed on koolis käinud meil) siis Kalev cramo mängult saadud Rait Keerles,Tanel Sokk.

Enamus neist on kadunud, aga põhimõtteliselt kuskil kapi põhjas peaks vedelema, aga minu jaoks ei oma autogrammid suurt tähtsust, kuna need on tavaliselt 2-5 tähte mis on 2 sekundiga kirjutatud, aga ei mõista hukka neid, keda see huvitab.

Even
03.08.10, 18:24
Kust te neid saate ? kõik Messi, Carvalho jne jne. Mul endal ainult Benzema,Phill Neville,Van Der Sar, Kaka`,Lass(Diarra) ja veel paar tükki ajakirjadest saadud.
oled ajakirjadest saanud autogramme täitsa kohe?

tee vee
03.08.10, 20:26
Urmas Alender,Tarmo Pihlap,Heldur Jõgioja,Oleg Sõlg + kogu Metallica kamp.

Tofoa
04.08.10, 01:34
Urmas Alender,Tarmo Pihlap,Heldur Jõgioja,Oleg Sõlg + kogu Metallica kamp.

Metallica kutid on surnud :eek: ?

Iceman
04.08.10, 09:52
Metallica kutid on surnud :eek: ?

kule joo vähem vms.

Nägin, et päris paljud tahtsid Rakveres Gatlinilt autogrammi, et kas mõni soccernetlane sai ka selle? :)

Ahjaa, endal on väiksena saadud Olav Ehala autogramm.
Ja kui jutt läks ajakirjadest saadud autogrammidest, siis mul on veel Kimi Räikköneni autogramm Kimi särgi peal. :)
Mida küll enam kanda ei saa, kuna väikseks jäänud, turult ostetud ^^

Eks ikka samamoodi nagu ka kõik teised. Saatsin lihtsalt kirja neile.
Uurisid Ribery emaili välja ja lihsalt saatsid kirja talle, et ta võiks sulle saata tema autogrammiga postri?
Midagi maksma läks ka see?

Saarlane
04.08.10, 10:30
Saatsin tegelikult klubile meili ja sain tasuta.

sherf
04.08.10, 22:18
Mul on Nani, Tarmo Kink'i ja Martin Reim'i autogramm.

Mõnuagent 007
05.08.10, 15:01
Küsisin Red Bullsist Austria koondislase Christoph Leitgebi autogrammi, kuid sain hoopis huvitavate vellode autogrammid: endine Rootsi koondislane Eddie Gustafsson, kelle suursaavutuseks on http://www.youtube.com/watch?v=iCEmy0HV3l0 siin videos osalemine, Uganda koondislane Ibrahim Sekagya ja Taani koondises paar korda sebinud Thomas Augustinussen.

Iceman
05.08.10, 15:19
Kui tahan Ribery ja Trezeguet autogrammi, saadan bayerni münchenile ja juvele e-maili koos oma koduse aadressiga ja paari päeva pärast saan autogrammi?

Kuidas nad neid allkirju saadavad? kas koos postriga või peab ise ütlema, et sooviks postriga koos?

Tofoa
05.08.10, 15:23
Kui tahan Ribery ja Trezeguet autogrammi, saadan bayerni münchenile ja juvele e-maili koos oma koduse aadressiga ja paari päeva pärast saan autogrammi?

Kuigi nad saadavad puudega lastele kirju tagasi kiiremini, siis paari päeva asemel varu paar kuud.

Mõnuagent 007
05.08.10, 15:59
bayern ja juve üldiselt sulle e-mailitsi küll mitte lillegi ei saada.

Calva
06.08.10, 14:02
mõned aastad tagasi sain soome-eesti lennukis poomilt autogrammi.

WayneRooney10
06.08.10, 20:53
Roooney oma tahaks

Even
06.08.10, 21:26

Kuidas nad neid allkirju saadavad? kas koos postriga või peab ise ütlema, et sooviks postriga koos?
no, ei.

mina tegin nii, et kirjutasin käsitsi kirja kus rääkisin niisama juttu ja siis lõpuks küsisin autogrammi. otsisin aadressi ja saatsin ära. paari kuuga tuli tagasi. liverpoolist, real madridist, arsenalist ja sunderlandist olen niisama ka pahna saanud aga autogrammi mitte.

meiliga on väga väike võimalus, näe natuke vaeva ka ikka. tavaliselt panevad autogrammi nad mängija pildi peale, spetsiaalselt tehtud autogrammide jaoks.

Iceman
06.08.10, 21:30
Ahahh, selge. Lähiajal peaks selle asja kätte võtma.

Mida sa "muu pahna" all mõtled?

fcfloraforever
06.08.10, 21:55
Ahahh, selge. Lähiajal peaks selle asja kätte võtma.

Mida sa "muu pahna" all mõtled?

Ma sain Liverpoolist mingi meeskonna pildi, hooajakalendri, ja Stevie G pildi fakeautogrammiga:D

Even
06.08.10, 22:05
ma sain mingi A1 suuruses meeskonna pildi, miski 15 leheküljelise raamatu liverpooli ajaloost, selle sama stevie g pildi. realist sain meeskonna pilte, eraldi veel figost ja beckhamist. arsenalist ja sunderlandist lihtsalt meeskonna pilte.

PraS
06.08.10, 22:30
Ma saan tippmängija Kaspar Kaldoja autoka pühap :)
Tehtud mees !

Tofoa
10.08.10, 23:25
ostan Viljar Veski ja Tennu Tanni autogrammi.

Mõnuagent 007
17.08.10, 14:20
http://en.wikipedia.org/wiki/Benjamin_Huggel See herr saabus.

Mehhakas
23.11.10, 07:59
Originaalis on taitsa olemas Edwin van der Sar'i ja Jari Litmaneni oma (siis kui harrad veel Ajax'i eest mangisid :)

szandor
24.11.10, 19:34
Samal ajal kui väikesed poisid ja tüdrukud oma (vuffel) Teveze särkide peale Nani autogrammi nuiasid, pärast Portugali treeningut enne viimast sõpakat, siis sain Carvalho käest oma Chelsea särgile autogrammi. Mees oli ilmselgelt meelitatud ja muheda muige saatel kirjutas "Best wishes RCarvalho #6".

erxu
24.11.10, 19:45
Alvaro Arbeloa autogramm on ainult olemas.

Nahkpea
25.11.10, 14:25
Kunagi sai ka autogramme jahitud. Kokku neid vist mingi 200 ringis.

1990. aastal maailmameistriks tulnud Saksamaa LV koondis on täies koosseisus olemas.

90-ndate staaridest näiteks: Ravelli, Brolin, Gullit, R. De Boer, Preud´homme (vinge pühendusega), Leonardo, Lechkov (Saksamaa unistused 1994. aasta MM-il purustanu), Litmanen, Shearer, Ince, R. Baggio jne jne.

philou
25.11.10, 18:02
reimi oma on. tegijam mees kui paljud supestaarid minu jaoks. ning pärast belgia mängu küsisin arsenali särgile vermaeleni autogrammi. üldiselt pole viitsind vaeva näha tegelt selle nimel.

Mõnuagent 007
05.01.12, 11:21
Ma sain täna postkasti Manchester Unitedi läbi ajaloo top3 mängija Eric Djemba-Djemba autogrammi!

football2u
05.01.12, 18:23
See teema oli puhta ununenud. Mul õnnestus pärast aastatepikkust ootust saada Marko Marini autogramm :D Kui kedagi huvitab, võin teha pikema nimekirja oma "paberimäärimistest".

ericbana
06.01.12, 10:27
Patrik Berger ja Jan Koller on siiani mu säravaimad tähed.

szandor
06.01.12, 16:09
Tore jah, et see teema kuskilt tolmu alt jälle päevavalgele toodi. Mulle meeldis isiklikult ühe hea semuga enne EST-SRB mängu Branislav Ivanovicilt fotode ja (temanimelistele) CFC särkidele pühendusega autogramma saada. Hotelli fuajeebaaris hommikust mahla juues tundus see talle meeldiv üllatus olevat ja Vidic ning muu seltskond uuris ka uudishimulikult, et mis keiss on. Tänasime ja otseloomulikult palusime sarnast skoori, nagu Belgradis serbikud meile pakkusid.

Mõnuagent 007
09.10.12, 11:16
Mõtlesin, et hakkan ka vaikselt üles soojendama enda vana hobi. Esimesena saabus Arsenalist Wojciech Schchchessesny. Mina rõõmus.

Mõnuagent 007
29.07.15, 14:01
Näe, kolm aastat jälle möödas. Nädalavahetusel otsisin, et mida teevad 2000. aasta EM-l mänginud mehed tänapäeval ja siis saatsin paarkümmend e-kirja, et neilt autogrammi küsida. Täna tuli esimesena kohale (esmaspäeval posti pandud, teisipäeval Eestisse jõudnud ja täna siis tööle) Oliver Bierhoff, kellele kirja saatsin Saksamaa jalgpalliliidu kõige üldisema e-aadressi kaudu.

j6u1uv4n4
29.07.15, 14:09
Inglise keeles kirjutamine oleks ilmselt liiga suur solvang? Eeldan, et kirjutasid saksa keeles

Mõnuagent 007
29.07.15, 14:11
Inglise keeles kirjutamine oleks ilmselt liiga suur solvang? Eeldan, et kirjutasid saksa keeles

Engrishis ikke.

Mõnuagent 007
03.08.15, 09:30
https://en.wikipedia.org/wiki/Markus_Babbel See härra vastas ka e-kirjaga saadetud engrishis palvele. Vupiduu.