320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondise püksid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koondise püksid

    Nüüd, kui koondise särk on olemas, tuleb edasi minna. Nimelt soovin leida inimest või poodi, kes suudaks mind varustada Eesti koondise lühikese püksi variandiga. Pean silmas just selliseid pükse, mis oleks nummerdatud. Konkreetse pakkumisega pöörduda privasse, infi võib ka otse siia jagada.

    #2
    Replying to Topic \'Koondise püksid\'

    Kas vastu sügist-talve nende vuplitega jalutades külm ei hakka

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Koondise püksid\'

      Ei ütleks ka sellisest infost ära, kuna olen enda arvates viimase aja seksikaim fänn kandes mängu ajal sinisärki, musti jalkapükse (kahjuks küll mitte koondis omi) ning valgeid kedrisid.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Koondise püksid\'

        Koondise vormi kandmine on tore minu arust. Ideeline.
        poborsky@jalgpallihaigla.ee

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Koondise püksid\'

          Aga osta endale Nike lühikesed püksid ja lase sama number, mis pluusil peale panna.
          Ongi koondise püksid

          Lihtne ju

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Koondise püksid\'

            Ma tean ühte venda kellel on originaal nr.4 püxad, aga ta ei ytle kus sai(kitsi rsk). Ytleb, et poest sai
            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

            Kommentaar

            Working...
            X