320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

5. Tartu Rattamaraton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    5. Tartu Rattamaraton

    Sellisele üritusele lähen homme On veel rattafänne ?
    Kes soovib rohkem infot, siis seda saab - http://www.tartumaraton.ee/rm/index.html

    #2
    Replying to Topic \'5. Tartu Rattamaraton\'

    Paistab, et ma üksi jalgpallihuvilistest lähen rattamaratonile Igatahes sean varsti sammud Otepää poole

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'5. Tartu Rattamaraton\'

      Mitmes koht siis tuli?

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'5. Tartu Rattamaraton\'

        Sõitsin lühikest 31km distantsi - aeg 1:21:09, koht 67. (lühikesel oli kuskil 950 lõpetajat, 1119 alustajat)

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'5. Tartu Rattamaraton\'

          Originally posted by asdf

          Sõitsin lühikest 31km distantsi - aeg 1:21:09, koht 67. (lühikesel oli kuskil 950 lõpetajat, 1119 alustajat)
          Päris hea tulemus, oled juba pikemat aega rattasõitu harrastanud? Ja miks eelistasid lühemat distantsi?
          Supplies!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'5. Tartu Rattamaraton\'

            ei sa ole päris üksi ühti, mul oli juba 3. kord seda üritust kaasa teha...
            aga kahjuks tuli seekord esimene katkestamine... juba mitu päeva oli tervis selline kehvake olnud, aga tahtmine oli kõva ja pikal maal on ju see stardinumbri probleem kah, et järgneval aastal antakse number vastavalt eelmisel (ja üle-eelmisel) aastal saavutatud kohale.
            minu selle aasta tulemus on aga see, et praegu kodus haigevoodis hoopis olen...
            (ja eile oli peale otepäält saabumist ikkagi veel ttü-le eufc ja mineviku mängu vahtima tarvis ronida...)

            2. maratonil olin vist 619 (startisin kuskil 1500 kandis) ja 3. maratonil olin 327 (stardinumber 558), ajaga 2:15,11...
            nüüd tuleb ilmselt järgmisel korral kui osa võtta tahan, jälle sealt lõpust ronima hakata...

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'5. Tartu Rattamaraton\'

              To Vandersell: Olen ise enam-vähem kah rahul aga kui oleks teinud piisavalt trenni, siis oleks ehk 1:15 kanti sõitnud. Ratast olen sõitnud kuskil 3-4 aastat. Korra olen käinud ka Rattarallil (64 km maanteel), Rattamaratonil oli see teine kord.
              Lühema distantsi valisin, sest polnud piisavalt trenni teinud :P 2 nädala jooksul enne maratoni sain ainult 2 korda sadulasse ja need trennid polnud kah just eriti pikad. Järgmine aasta plaanin pikale minna ja natuke rohkem aega pühendada

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'5. Tartu Rattamaraton\'

                Sellise teema kaevasin välja ...

                Igaljuhul, panin ennast 19. septembril toimuvale järjekordsele (vist juba seitsmendale) rattamaratonile kirja ja alustasin programmiga \'7-nädalaga tippvormi\'. Reaalsem on muidugi, et reaalselt kukub välja programm \'7-nädalaga sellisesse vormi, et surm enne esimest teeninduspunkti ei saabu\'.

                Aega maratonini veel küll aga kas keegi veel tuleb?
                Saaks pärast parastada ... :P (või siis mitte)

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'5. Tartu Rattamaraton\'

                  24-tunni pärast siis start.
                  Pärast võtan endale uueks nimeks \"jalkafoorumi parim maastikurattasõitja\". Kui keegi muidugi ei suuda homme vahetus võitluses vastupidist tõestada.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'5. Tartu Rattamaraton\'

                    Algselt postitas SleepWalking
                    Kui keegi muidugi ei suuda homme vahetus võitluses vastupidist tõestada.
                    võita vahetus võistluses bürokraati, kelle treeningkilommetrid on võrreldavad võistlusdistantsiga! võita bürokraati, kes sööb lõunaks 600 grammi donutseid ja joob peale koolajoogi, ning seda juba viimased 7 aastat!

                    tead härra SW, kogu minu respekti juures ei tundu see just maailmaajaloo suurim väljakutse.

                    ps. tervitusi sinna tilgutite alla
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'5. Tartu Rattamaraton\'

                      mu vend läheb seda meestekaga sõitma
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'5. Tartu Rattamaraton\'

                        Algselt postitas rohelineKonn
                        tead härra SW, kogu minu respekti juures ei tundu see just maailmaajaloo suurim väljakutse.
                        ma sain sellest aru, et Sul on jälle õigus seal, kus oli märk 60 km lõpuni ...

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'5. Tartu Rattamaraton\'

                          Algselt postitas SleepWalking


                          Algselt postitas rohelineKonn
                          tead härra SW, kogu minu respekti juures ei tundu see just maailmaajaloo suurim väljakutse.
                          ma sain sellest aru, et Sul on jälle õigus seal, kus oli märk 60 km lõpuni ...
                          naeratan sama laialt nagu sunderlandi teener pärast võidumängu. 3.08 heh-heh isegi mina, põline kõntsrattur, olen selle nii umbes 2.45 sõitnud. ütleme siis nii, et sinu esinemine oli haleduselt võrreldav mickelson-woods paari mänguga ryder cupis.

                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'5. Tartu Rattamaraton\'

                            mainiks veel siia, et igihaljas äiapapa kihutas 63 kiltsa ajaga 2.37

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'5. Tartu Rattamaraton\'

                              kuna eelmise aasta koledused hakkavad mälust juba vaikselt kustuma, registreeris ülekaaluline bürokraat ennast järjekordsele pealkirjas mainitud üritusele. kuna eelmisel aastal spetsettevalmistusega saavutatud tulemus ei olnud just mainimist väärt - siis proovin sel aastal ettevalmistavas faasis panna vähem rõhku rattatreeningutele ning tugevdada pigem vaimu ...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X