PDA

View Full Version : küsimus juhtkonnale

rozalla
18.09.02, 02:48
Kuidas liikmeks saab ja kust üldist infot saab.

vandersell
18.09.02, 13:06
Natuke viitsimist, noored :P Siin samas foorumis peaks kõik ju olemas olema, sa leidsid isegi JH alajaotuse üles, ehk leiad ka muu...

asdf
18.09.02, 13:22
Soovitan sul vaadata sellist kohta - http://jalgpallihaigla.soccernet.ee/ - Seal on olemas liikmeankeet, kuhu pead kirjutama igast asju ja koguma 5 soovitusallkirja. Siis lisad kaks pilti ja annad kellegile, kes on juhtkonnas, kas kuskil mängul või saadad postiga..
Loodan, et said natu abi :)

Patt27
04.11.02, 22:35
Kas mu arvuti petab või ongi jalgpallihaigla koduleht maas? Igatahes tahtsin liitumistingumusi vaadata, aga ei näinud:( Kuidas ma neid näeks ehk: kuidas lituda?:oih: PS ega ma liitumiseks flora fänn olema pea? Ma nagu pooldan Levadiat:D
Igal juhul- soovikd ka haiglasse, et oma jalgpalli palavikku \"ravida\".

-madis-
04.11.02, 23:00
Originally posted by Patt27
Kas mu arvuti petab või ongi jalgpallihaigla koduleht maas? Igatahes tahtsin liitumistingumusi vaadata, aga ei näinud:( Kuidas ma neid näeks ehk: kuidas lituda?:oih: PS ega ma liitumiseks flora fänn olema pea? Ma nagu pooldan Levadiat:D Igal juhul- soovikd ka haiglasse, et oma jalgpalli palavikku \"ravida\".
Loe MTÜ Jalgpallihaigla alt alateemat Liikmeankeet. Seal peaks olema enam-vähem kõik vajalik info selle kohta. Kui tekib veel küsimusi, siis saada Jalgpallihaiglasse mail.